RONDE VAN BERGEIJK

                                                        11 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Fabio Jakobsen

Heukelum;

Professional-B

2

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B

3

Tim Kerkhof

Nistelrode;

Professional-B

4

Robbert de Greef

Geldrop;

Professional-B

5

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite 

6

Maik van der Heijden

Schaijk;

Professional-B

7

Hans Dekkers

IJzendijke;

Elite 

8

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B

9

Wouter de Groot

Delft;

Elite 

10

Tom Vermeer

 

 

11

Robbie Gevers

Schijndel;

Elite 

12

Willem Bok

Maren-Kessel;

Belofte 

13

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B

14

Jorrit de Haas

Eersel;

Elite 

15

Robbie van Bakel

Deurne;

Professional-B

16

Robert Solberg

Neerbeek;

Elite 

17

Rowan Bergmans

Maren-Kessel;

Elite 

18

Maarten Hendrickx

Baarle-Nassau;

Belofte 

19

Max Hendrikx

Hapert;

Belofte 

20

Benjamin Sydlik

 

 

21

Justin Timmermans

Hardenberg;

Professional-B

22

Paul Gruithuijzen

Breugel;

Belofte 

23

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite 

24

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven;

Elite 

25

Mike van Herk

Bergeijk;

Elite 

26

Marco van Schijndel

Sint-Oedenrode;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Nina Kessler

Velserbroek;

Elite Vrouw

2

Sandra van Veghel

Esch;

Elite Vrouw

3

Melanie Klement

Diphoorn;

Elite Vrouw

4

Ymke Stegink

Heusden;

Elite Vrouw

5

Amanda Jamieson

 

 

6

Femke Geeris

Geldrop;

Belofte Vrouw

7

Susanne Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

8

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

9

Judith Bloem

Apeldoorn;

Elite Vrouw

10

Jet Wildeman

Nijmegen;

Elite Vrouw

11

Carleen Baas

Bladel;

Elite Vrouw

12

Tone Hatteland

 

 

13

Kim Banga

Eindhoven;

Elite Vrouw

14

Delore Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

15

Inge van der Heijden

Schaijk;

Junior 2e jaars Vrouw

16

Alicja Verhagen

Woerden;

Elite Vrouw

17

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

18

Ayla Rudgley

 

 

19

Ingeborg Bremmers

Amstelveen;

Elite Vrouw

20

Nadia Stappenbelt

Apeldoorn;

Elite Vrouw

21

Louisa Lobigs

 

 

22

Britt Teunissen

Ysselsteyn LB;

Elite Vrouw

23

Kerry Jonker

 

 

24

Els Jorissen

Dordrecht;

Elite Vrouw

25

Nielske Bremmers

Valkenswaard;

Belofte Vrouw

26

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

27

Roos Anneveldt

Utrecht;

Elite Vrouw