††††††††††††††††††††††††† ††††††††JEUGDRONDE VAN SCHINNEN

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 09 JULI 2017

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Casper van Uden

Schiedam;

Nw.02e jaars

2

Luke Verburg

Schiedam;

Nw.02e jaars

3

Dylan Strik

Heerlen;

Nw.02e jaars

4

Koert van Oosten

Gouda;

Nw.01e jaars

5

Roy Duijvesteijn

Honselersdijk;

Nw.02e jaars

6

James Potter

Soest;

Nw.01e jaars

7

Tim Neffgen

 

 

8

Rick Hezeman

Apeldoorn;

Nw.02e jaars

9

Quinten Buijs

De Lier;

Nw.01e jaars

10

Melvin Drost

Veenendaal;

Nw.02e jaars

11

Wouter Zwaan

Bodegraven;

Nw.02e jaars

12

Twan van der Drift

Wateringen;

Nw.01e jaars

13

Joris Buters

Nootdorp;

Nw.01e jaars

14

Lars Hohmann

Oosterhout;

Nw.02e jaars

15

Frans Ledoux

Landgraaf;

Nw.01e jaars

16

Jochem Widdershoven

Brunssum;

Nw.01e jaars

17

Loe van Belle

Zoetermeer;

Nw.01e jaars

18

Bowen Adriaans

Stein;

Nw.02e jaars

19

Geert van Kappel

Sleeuwijk;

Nw.02e jaars

20

Niels Luiten

Brunssum;

Nw.01e jaars

21

Rick Wouters

Bergeijk;

Nw.02e jaars

22

Kevin Arrammach

Maastricht;

Nw.02e jaars

23

Daan Douven

Herten;

Nw.01e jaars

24

Nick Thoolen

Weert;

Nw.02e jaars

25

Tom Hendrickx

Tilburg;

Nw.02e jaars

26

Tom Henst

Asten;

Nw.01e jaars

27

Huub Artz

Wintelre;

Nw.01e jaars

28

Mika Sardina

Helmond;

Nw.01e jaars

29

Ruben Velter

Heythuysen;

Nw.01e jaars

30

Glenn van der Leij

Mechelen;

Nw.01e jaars

31

Flavio Moretti

Kapelle;

Nw.01e jaars

32

Vigo Schouten

Venlo;

Nw.01e jaars

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel;

Jongen

2

Roan Schaefer

St. Joost

Jongen

3

Amy Grosz

Zevenhuizen;

Meisjes

4

Zino van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

5

Thijmen von Lumich

Maasbracht;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.TIJDRIT.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel;

Jongen

2

Amy Grosz

Zevenhuizen;

Meisjes

3

Roan Schaefer

St. Joost

Jongen

4

Zino van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

5

Thijmen von Lumich

Maasbracht;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Megan Arens

Kruiningen;

Meisjes

2

Koen Sonnemans

Someren;

Jongen

3

NoŽl Goijert

s-Gravenzande;

Jongen

4

Indy van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

5

Victor Kroesbergen

Ede;

Jongen

6

Sjoerd Spanjaard

Geleen;

Jongen

7

Zara Ansems

Lage Zwaluwe;

Meisjes

8

Nick Koenis

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

9

Kim Lauwerijssen

Rucphen;

Meisjes

10

Michelle Maas

Sint Willebrord;

Meisjes

11

Judith Alleleijn

Bocholtz;

Meisjes

12

Sander Tullemans

Stramproy;

Jongen

13

Neel Lepelaars

Bergeijk;

Jongen

14

Ryan van de Westerlo

Helmond;

Jongen

15

Evi de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

16

Isa de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

17

Niek Sonnemans

Meijel;

Jongen

18

Vincent Spauwen

Heerlen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.TIJDRIT.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Megan Arens

Kruiningen;

Meisjes

2

NoŽl Goijert

s-Gravenzande;

Jongen

3

Indy van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

4

Koen Sonnemans

Someren;

Jongen

5

Sjoerd Spanjaard

Geleen;

Jongen

6

Sander Tullemans

Stramproy;

Jongen

7

Zara Ansems

Lage Zwaluwe;

Meisjes

8

Isa de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

9

Evi de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

10

Victor Kroesbergen

Ede;

Jongen

11

Neel Lepelaars

Bergeijk;

Jongen

12

Michelle Maas

Sint Willebrord;

Meisjes

13

Judith Alleleijn

Bocholtz;

Meisjes

14

Nick Koenis

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

15

Kim Lauwerijssen

Rucphen;

Meisjes

16

Niek Sonnemans

Meijel;

Jongen

17

Vincent Spauwen

Heerlen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam;

Jongen

2

Finn Hiemstra

Burgum;

Jongen

3

Thomas Huitema

Roden;

Jongen

4

Michiel Mouris

Baambrugge;

Jongen

5

Max de Lincel

Voorschoten;

Jongen

6

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

7

Brent Jongenelen

Steenbergen;

Jongen

8

Gunne van Sinaey

 

 

9

Jules van Neer

Echt;

Jongen

10

Teun Paaimans

Kapelle;

Jongen

11

Daan Maessen

Nuth;

Jongen

12

Matthew van Rijt

Limbricht;

Jongen

13

Lars van de Weijer

Aarle-Rixtel;

Jongen

14

Dico van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

15

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

16

Sara Sonnemans

Someren;

Meisjes

17

Jasper Simons

Heerlen;

Jongen

18

Thomas Assinck

Waalre;

Jongen

19

Max Janssen

Landgraaf;

Jongen

20

Liz Toonen

Boxmeer;

Meisjes

21

Jaida Nagy

Hoensbroek;

Meisjes

22

Ruben Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

23

Corina van der Meer

Monster;

Meisjes

24

Femke Spanjaard

Geleen;

Meisjes

25

Arne Bleyen

Dommelen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.TIJDRIT.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam;

Jongen

2

Finn Hiemstra

Burgum;

Jongen

3

Michiel Mouris

Baambrugge;

Jongen

4

Daan Maessen

Nuth;

Jongen

5

Jules van Neer

Echt;

Jongen

6

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

7

Gunne van Sinaey

 

 

8

Thomas Huitema

Roden;

Jongen

9

Brent Jongenelen

Steenbergen;

Jongen

10

Matthew van Rijt

Limbricht;

Jongen

11

Teun Paaimans

Kapelle;

Jongen

12

Ruben Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

13

Dico van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

14

Jasper Simons

Heerlen;

Jongen

15

Max Janssen

Landgraaf;

Jongen

16

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

17

Femke Spanjaard

Geleen;

Meisjes

18

Corina van der Meer

Monster;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Jelle Boeyen

 

 

2

Renzo Moretti

Kapelle;

Jongen

3

Nance van der Drift

Wateringen;

Meisjes

4

Xaydee van Sinaey

 

 

5

Stan Smit

Wervershoof;

Jongen

6

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk;

Jongen

7

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

8

Martijn Braspenning

Etten-Leur;

Jongen

9

Nikki Souren

Meerssen;

Meisjes

10

Sem Horsten

Grashoek;

Jongen

11

Lukas Mouthaan

Dordrecht;

Jongen

12

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

13

Niek Suijker

Schipluiden;

Jongen

14

Mark Mandemaker

Hoogvliet;

Jongen

15

Tijn van den Berg

De Lier;

Jongen

16

Liam van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

17

Sven Stapersma

s-Gravenzande;

Jongen

18

Max Rijvers

Lottum;

Jongen

19

Jitse Wildermans

Valkenswaard;

Jongen

20

Rube Pans

 

 

21

Raf Sonnemans

Meijel;

Jongen

22

Marit Koene

Poeldijk;

Meisjes

23

Sven Joosten

Bakel;

Jongen

24

Bjorn van der Drift

Wateringen;

Jongen

25

Lucas Koeling

Veldhoven;

Jongen

26

Lauren Molengraaf

Capelle aan den IJssel;

Meisjes

27

Teun Honderdors

Horn;

Jongen

28

Mika van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

29

Emily Goijert

s-Gravenzande;

Meisjes

30

Luuk Klijs

Tilburg;

Jongen

31

Senna Remijn

Wolphaartsdijk;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.TIJDRIT.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Jelle Boeyen

 

 

2

Xaydee van Sinaey

 

 

3

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

4

Senna Remijn

Wolphaartsdijk;

Jongen

5

Renzo Moretti

Kapelle;

Jongen

6

Nance van der Drift

Wateringen;

Meisjes

7

Rube Pans

 

 

8

Max Rijvers

Lottum;

Jongen

9

Martijn Braspenning

Etten-Leur;

Jongen

10

Lauren Molengraaf

Capelle aan den IJssel;

Meisjes

11

Sem Horsten

Grashoek;

Jongen

12

Mark Mandemaker

Hoogvliet;

Jongen

13

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

14

Stan Smit

Wervershoof;

Jongen

15

Lucas Koeling

Veldhoven;

Jongen

16

Nikki Souren

Meerssen;

Meisjes

17

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk;

Jongen

18

Raf Sonnemans

Meijel;

Jongen

19

Sven Joosten

Bakel;

Jongen

20

Sven Stapersma

s-Gravenzande;

Jongen

21

Tijn van den Berg

De Lier;

Jongen

22

Bjorn van der Drift

Wateringen;

Jongen

23

Mika van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

24

Teun Honderdors

Horn;

Jongen

25

Marit Koene

Poeldijk;

Meisjes

26

Emily Goijert

s-Gravenzande;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord;

Jongen

2

Viego Tijssen

Amstelveen;

Jongen

3

Christiaan van Rees

Groot-Ammers;

Jongen

4

Colin Strik

Heerlen;

Jongen

5

Hidde Swart

Oosterhout;

Jongen

6

Thom van der Werff

Annen;

Jongen

7

Brent Nijboer

Zwolle;

Jongen

8

Jony van den Eijnden

Gemert;

Meisjes

9

Dirk Darding

Maastricht;

Jongen

10

Mika Vijfvinkel

De Lier;

Jongen

11

Tim v.d. Poel

Papendrecht;

Jongen

12

Nienke Vinke

Amersfoort;

Meisjes

13

Ed Uptegrove

Sint-Michielsgestel;

Jongen

14

Chris Kisters

Nuenen;

Jongen

15

Jesse de Vries

Hoofddorp;

Jongen

16

Julian Vergouw

Amsterdam;

Jongen

17

Ryan Gal

Neede;

Jongen

18

Britt Kerste

Aarle-Rixtel;

Meisjes

19

Britt de Grave

Tholen;

Meisjes

20

Sem Maessen

Nuth;

Jongen

21

Femke Thoolen

Weert;

Meisjes

22

Emma Hoolwerf

Eemdijk;

Meisjes

23

Finn Keunen

Baarlo;

Jongen

24

Sil Keur

Zwolle;

Jongen

25

Branco Suijkerbuijk

Sittard-Geleen;

Jongen

26

Mauro Suijkerbuijk

Sittard-Geleen;

Jongen

27

Krijn Veldboer

Helmond;

Jongen

28

Rivkah Kroesbergen

Ede;

Meisjes

29

Igor Ouwerkerk

Leiden;

Jongen

30

Lars Lakeman

Venhuizen;

Jongen

31

Lotte Sonnemans

Someren;

Meisjes

32

Meggie Rijvers

Lottum;

Meisjes

33

Firn Arens

Kruiningen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.TIJDRIT.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord;

Jongen

2

Dirk Darding

Maastricht;

Jongen

3

Brent Nijboer

Zwolle;

Jongen

4

Viego Tijssen

Amstelveen;

Jongen

5

Nienke Vinke

Amersfoort;

Meisjes

6

Britt de Grave

Tholen;

Meisjes

7

Jony van den Eijnden

Gemert;

Meisjes

8

Julian Vergouw

Amsterdam;

Jongen

9

Thom van der Werff

Annen;

Jongen

10

Chris Kisters

Nuenen;

Jongen

11

Ed Uptegrove

Sint-Michielsgestel;

Jongen

12

Hidde Swart

Oosterhout;

Jongen

13

Ryan Gal

Neede;

Jongen

14

Jesse de Vries

Hoofddorp;

Jongen

15

Colin Strik

Heerlen;

Jongen

16

Firn Arens

Kruiningen;

Jongen

17

Finn Keunen

Baarlo;

Jongen

18

Christiaan van Rees

Groot-Ammers;

Jongen

19

Femke Thoolen

Weert;

Meisjes

20

Sem Maessen

Nuth;

Jongen

21

Britt Kerste

Aarle-Rixtel;

Meisjes

22

Emma Hoolwerf

Eemdijk;

Meisjes

23

Branco Suijkerbuijk

Sittard-Geleen;

Jongen

24

Mauro Suijkerbuijk

Sittard-Geleen;

Jongen

25

Meggie Rijvers

Lottum;

Meisjes

26

Tim v.d. Poel

Papendrecht;

Jongen

27

Lars Lakeman

Venhuizen;

Jongen

28

Lotte Sonnemans

Someren;

Meisjes

29

Sil Keur

Zwolle;

Jongen

30

Mika Vijfvinkel

De Lier;

Jongen

31

Rivkah Kroesbergen

Ede;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Menno Huising

Wateringen;

Jongen

2

Bjorn Koster

Roden;

Jongen

3

Michael Boers

Naaldwijk;

Jongen

4

Quinn Quadvlieg

Gulpen;

Jongen

5

Yorick Brethouwer

Oosterhout;

Jongen

6

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe;

Jongen

7

Pepijn Veenings

Assendelft;

Jongen

8

Senna Nijman

Heelsum;

Jongen

9

NoŽl Rokven

Hulst;

Jongen

10

Nick Brand

Pijnacker;

Jongen

11

Jasper Huitema

Roden;

Jongen

12

Daan van den Berg

De Lier;

Jongen

13

Maureen Arens

Kruiningen;

Meisjes

14

Scarlett Souren

Meerssen;

Meisjes

15

Elise Uijen

Herpen;

Meisjes

16

Mees van Duren

Nes aan de Amstel;

Jongen

17

Bryant Boogert

Hoogblokland;

Jongen

18

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

19

Jesper Schins

Noorbeek;

Jongen

20

Yuli van der Molen

Krommenie;

Meisjes

21

Jari Prins

Hank;

Jongen

22

Jelle Sengers

Valkenswaard;

Jongen

23

Stijn Hezeman

Apeldoorn;

Jongen

24

Laszlo van Melis

Heesch;

Jongen

25

Anne Kiers

Westerhaar-Vriezenveensewijk;

Jongen

26

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen;

Meisjes

27

Indy van Os

Angeren;

Meisjes

28

Silke Blei

Hurwenen;

Meisjes

29

Jonas Roodenburg

Maassluis;

Jongen

30

Bram Beenkens

Margraten;

Jongen

31

Iris Timmermans

Bingelrade;

Meisjes

32

Sophia Zwaan

Bodegraven;

Meisjes

33

Daan van den Eijnde

Gemert;

Jongen

34

Stef Klijs

Tilburg;

Jongen

35

Casper Noorloos

Kaatsheuvel;

Jongen

36

Nick Klijn

Leersum;

Jongen

37

Rosanne van Rees

Groot-Ammers;

Meisjes

38

Britt van der Hulst

Hazerswoude;

Meisjes

39

Justus Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

40

Rowan van Oord

Hank;

Jongen

41

Celine de Vreede

 

 

42

Anne Schumacher

Horst;

Meisjes

43

Sophie Engel

Roosendaal;

Meisjes

44

Femke Gort

Echt;

Meisjes

45

BjŲrn Vos

Sint-Michielsgestel;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.TIJDRIT.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Quinn Quadvlieg

Gulpen;

Jongen

2

NoŽl Rokven

Hulst;

Jongen

3

Elise Uijen

Herpen;

Meisjes

4

Michael Boers

Naaldwijk;

Jongen

5

Menno Huising

Wateringen;

Jongen

6

Nick Brand

Pijnacker;

Jongen

7

Pepijn Veenings

Assendelft;

Jongen

8

Yorick Brethouwer

Oosterhout;

Jongen

9

Scarlett Souren

Meerssen;

Meisjes

10

Jesper Schins

Noorbeek;

Jongen

11

Bjorn Koster

Roden;

Jongen

12

Jonas Roodenburg

Maassluis;

Jongen

13

Jasper Huitema

Roden;

Jongen

14

Jelle Sengers

Valkenswaard;

Jongen

15

Maureen Arens

Kruiningen;

Meisjes

16

Iris Timmermans

Bingelrade;

Meisjes

17

Daan van den Berg

De Lier;

Jongen

18

Stijn Hezeman

Apeldoorn;

Jongen

19

Jari Prins

Hank;

Jongen

20

Daan van den Eijnde

Gemert;

Jongen

21

Bryant Boogert

Hoogblokland;

Jongen

22

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe;

Jongen

23

Sophie Engel

Roosendaal;

Meisjes

24

Yuli van der Molen

Krommenie;

Meisjes

25

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

26

Laszlo van Melis

Heesch;

Jongen

27

Rosanne van Rees

Groot-Ammers;

Meisjes

28

Mees van Duren

Nes aan de Amstel;

Jongen

29

Milan Huizer

Waddinxveen;

Jongen

30

Femke Gort

Echt;

Meisjes

31

Nick Klijn

Leersum;

Jongen

32

Silke Blei

Hurwenen;

Meisjes

33

Anne Schumacher

Horst;

Meisjes

34

Justus Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

35

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen;

Meisjes

36

Sophia Zwaan

Bodegraven;

Meisjes

37

Bram Beenkens

Margraten;

Jongen

38

Bas van den Bulk

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

39

Jorik van Maaren

Gorinchem;

Jongen

40

Britt van der Hulst

Hazerswoude;

Meisjes

41

Rowan van Oord

Hank;

Jongen

42

Celine de Vreede

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Roan Konings

Oudenbosch;

Jongen

2

Max Mosmuller

s-Hertogenbosch;

Jongen

3

Tom van de Weijdeven

Eindhoven;

Jongen

4

Moreno Tak

Fijnaart;

Jongen

5

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

6

Sven Mulder

Raamsdonksveer;

Jongen

7

Tijn Louwerensen

Schijndel;

Jongen

8

Biki Goedschalk

Den Haag;

Jongen

9

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

10

Leonardo van Driel

Monster;

Jongen

11

Thomas Lakeman

Venhuizen;

Jongen

12

Jeremy Melis

Dongen;

Jongen

13

Jente Klaver

Kollumerzwaag;

Jongen

14

Lars Rouffaer

Sibbe;

Jongen

15

Radan Adriaans

Stein;

Jongen

16

Lucas Averesch

Rijssen;

Jongen

17

Sam Oosterholt

Made;

Jongen

18

Bart Rutten

Den Hout;

Jongen

19

Twan Ramakers

Wahlwiller;

Jongen

20

Jeunke Timmermans

Bingelrade;

Jongen

21

Bjorn Baudoin

Valkenswaard;

Jongen

22

Bram Praamsma

Reeuwijk;

Jongen

23

Ian Vasbinder

Koog aan de Zaan;

Jongen

24

Eskil Huiting

Rolde;

Jongen

25

Danny van Lierop

Someren;

Jongen

26

Bram Ledoux

Landgraaf;

Jongen

27

Johan Dorussen

Beuningen;

Jongen

28

Chris Oosenbrug

Zaandam;

Jongen

29

Finn Roumen

Stein;

Jongen

30

Stan Reinders

Dordrecht;

Jongen

31

Sam Kerkvliet

Nieuwe-Wetering;

Jongen

32

Leon van der Nat

 

 

33

Joeri van Mook

 

 

34

Yannick Rosier

Rothem;

Jongen

35

Sam Hermans

Tegelen;

Jongen

36

Tijn Leus

Sint-Michielsgestel;

Jongen

37

Just van Dongen

Dongen;

Jongen

38

Rik van der Wal

Apeldoorn;

Jongen

39

Juul Thoolen

Weert;

Jongen

40

Arno van Krimpen

Groot-Ammers;

Jongen

41

Luke Leus

Sint-Michielsgestel;

Jongen

42

Denzel Verhulst

Stein;

Jongen

43

Daan Honderdors

Horn;

Jongen

44

Yvo Hofstede

Wateringen;

Jongen

45

Lucas Steenbakkers

Schijndel;

Jongen

47

Finn de Boer

Kerkrade;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.TIJDRIT.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Tom van de Weijdeven

Eindhoven;

Jongen

2

Max Mosmuller

s-Hertogenbosch;

Jongen

3

Thomas Lakeman

Venhuizen;

Jongen

4

Sven Mulder

Raamsdonksveer;

Jongen

5

Jente Klaver

Kollumerzwaag;

Jongen

6

Arno van Krimpen

Groot-Ammers;

Jongen

7

Moreno Tak

Fijnaart;

Jongen

8

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

9

Twan Ramakers

Wahlwiller;

Jongen

10

Jeremy Melis

Dongen;

Jongen

11

Tijn Louwerensen

Schijndel;

Jongen

12

Roan Konings

Oudenbosch;

Jongen

13

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

14

Bjorn Baudoin

Valkenswaard;

Jongen

15

Lars Rouffaer

Sibbe;

Jongen

16

Jeunke Timmermans

Bingelrade;

Jongen

17

Bram Praamsma

Reeuwijk;

Jongen

18

Yannick van den Berg

Monster;

Jongen

19

Eskil Huiting

Rolde;

Jongen

20

Biki Goedschalk

Den Haag;

Jongen

21

Leonardo van Driel

Monster;

Jongen

22

Radan Adriaans

Stein;

Jongen

23

Joeri van Mook

 

 

24

Stan Reinders

Dordrecht;

Jongen

25

Danny van Lierop

Someren;

Jongen

26

Leon van der Nat

 

 

27

Finn Roumen

Stein;

Jongen

28

Ian Vasbinder

Koog aan de Zaan;

Jongen

29

Sam Oosterholt

Made;

Jongen

30

Bart Rutten

Den Hout;

Jongen

31

Chris Oosenbrug

Zaandam;

Jongen

32

Bram Ledoux

Landgraaf;

Jongen

33

Juul Thoolen

Weert;

Jongen

34

Just van Dongen

Dongen;

Jongen

35

Rik van der Wal

Apeldoorn;

Jongen

36

Yannick Rosier

Rothem;

Jongen

37

Finn de Boer

Kerkrade;

Jongen

38

Lucas Steenbakkers

Schijndel;

Jongen

39

Daan Honderdors

Horn;

Jongen

40

Johan Dorussen

Beuningen;

Jongen

41

Sam Kerkvliet

Nieuwe-Wetering;

Jongen

42

Yvo Hofstede

Wateringen;

Jongen

43

Denzel Verhulst

Stein;

Jongen