RONDE VAN OBDAM

                                                        09 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Thijs Zuurbier

Julianadorp;

Amateur

2

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite 

3

Bram van der Zwet

Roelofarendsveen;

Belofte 

4

Andries Weening

Kootstertille;

Elite 

5

Roy Pieters

Zwanenburg;

Elite 

6

Robbert-Jan Mol

Nibbixwoud;

Elite 

7

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite 

8

Dennis Bakker

De Rijp;

Professional-B

9

Jesper Rasch

Zandvoort;

Belofte 

10

Jason van Dalen

s-Gravenzande;

Professional-B

11

Jordy Buskermolen

Kudelstaart;

Elite 

12

Mike Terpstra

Krommenie;

Elite 

13

Joury Ottenbros

Heerhugowaard;

Elite 

14

Martin Pluto

Den Haag;

Belofte 

15

Henk Bos

Drachten;

Elite 

16

Tino Haakman

Enkhuizen;

Elite 

17

Ivan Cook

Voorburg;

Elite 

18

Tibor Zwaan

Egmond aan Zee;

Amateur

19

Jeroen Kaldenbach

Hoorn;

Elite 

20

Eric Mooij

Hoogwoud;

Elite 

21

Carsten Chapman

Australie;

 

22

Sjors Dekker

Andijk;

Elite 

23

Ruben Hoogland

Rotterdam;

Elite 

24

Stefan Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Elite 

25

Fred Pronk

Egmond-Binnen;

Amateur

26

Joeri van der Tuin

Westerland;

Belofte 

27

Mike Appelman

Beverwijk;

Belofte 

28

Raymond Splinter

Amsterdam;

Elite 

29

Sebastiaan ten Zeldam

Haarlem;

Elite 

30

Pieter Scheerens

Amsterdam;

Elite 

31

Bart Groot

Alkmaar;

Amateur

32

Sven Asjes

Haarlem;

Elite 

33

Ruud Appelman

Midwoud;

Elite 

34

Wesley Bakker

Zaandam;

Elite 

35

Maurice Rijs

Limmen;

Belofte 

36

Frank Wierstra

Burgum;

Elite 

37

Maurits Buist

Drachten;

Elite 

38

Marc Oostendorp

Alkmaar;

Amateur

39

Wouter Poot

Leiden;

Belofte 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTE-CLUB/AMATEUR/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Phaedra Krol

Heerde;

Junior 2e jaars Vrouw

2

Lorena Wiebes

Mijdrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

3

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

4

Kimberly Nieuwerth

Bergambacht;

Elite Vrouw

5

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

6

Marleen Stoel

Enschede;

Belofte Vrouw

7

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

8

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden;

Elite Vrouw

9

Janet Beers

Hoogkarspel;

Junior 1e jaars Vrouw

10

Manon Bakker

Swifterbant;

Junior 2e jaars Vrouw

11

Emma Engbers

Amsterdam;

Elite Vrouw

12

Jessica Merkens

Utrecht;

Amateur Vrouw

13

Ellen de Waard

Amsterdam;

Amateur Vrouw

14

Julia Boschker

Woerden;

Junior 2e jaars Vrouw

15

Ilse Hoornsman

Wieringerwerf;

Junior 2e jaars Vrouw

16

Meike Uiterwijk Winkel

Echten;

Junior 2e jaars Vrouw

17

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

18

Sybine Poot

Tzum;

Junior 2e jaars Vrouw

19

Moniek Bakker

Berkhout;

Amateur Vrouw

20

Liqianne van Warmerdam

Abbekerk;

Junior 2e jaars Vrouw

21

Joanne Groeneveldt

Amstelveen;

Elite Vrouw

22

Rigt Kalsbeek

Amsterdam;

Amateur Vrouw

23

Bettina Zijlstra

Groningen;

Elite Vrouw

24

Linda Scholten

Zutphen;

Elite Vrouw

25

Lily Schuitemaker

Volendam;

Junior 2e jaars Vrouw

26

Suze van der Zwet

Roelofarendsveen;

Junior 2e jaars Vrouw

27

Maaike Boogaard

Zwaag;

Belofte Vrouw

28

Sanne Roozemond

Bergschenhoek;

Junior 1e jaars Vrouw

29

Sabrina Opstal

Rijnsburg;

Amateur Vrouw

30

Liesbeth Zeeman

Oudkarspel;

Amateur Vrouw