†††††††††††††††††††††††††††††† †††††††††††††††††RONDE VAN TERNAARD

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 08 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/AMATEUR/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Arianna Pruisscher

Nieuw-Dordrecht;

Belofte Vrouw

2

Sanne Bouwmeester

Westerbork;

Belofte Vrouw

3

Lonneke Uneken

Veendam;

Junior 1e jaars Vrouw

4

Cornelie Smorenburg

Nunspeet;

Elite Vrouw

5

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden;

Elite Vrouw

6

DaniŽlle Bekkering

Den Ham;

Elite Vrouw

7

Anneke Dijkstra

Olterterp;

Belofte Vrouw

8

Laura Krans

De Wilp;

Amateur Vrouw

9

Willemiek Meinders

Dronten;

Elite Vrouw

10

Marthe Roose

Enumatil;

Amateur Vrouw

11

Bettina Zijlstra

Groningen;

Elite Vrouw

12

Kristine Kofman

Amsterdam;

Elite Vrouw

13

Lisanne Immerzeel

Wilnis;

Belofte Vrouw

14

Vivian van der Wal

Leeuwarden;

Amateur Vrouw

15

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

16

Chantal Hendriks

Heerenveen;

Amateur Vrouw

17

Miriam Lassche

Marknesse;

Amateur Vrouw

18

Jolanda van der Ende

Epe;

Elite Vrouw

19

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Jan Terpstra

Drachten;

Amateur

2

Bauke Hylkema

Bakhuizen;

Amateur

3

Richard Bultema

Winschoten;

Amateur

4

Pim Poortinga

Kampen;

Amateur

5

Marcel Weinans

Roden;

Amateur

6

Arjan Douma

Buitenpost;

Amateur

7

Binne-Pier de Haan

Oudega;

Amateur

8

Stef Jonker

Roden;

Amateur

9

Jorrit Douwes

Leeuwarden;

Amateur

10

Jos Bouw

Bovensmilde;

Amateur

11

Michael Smit

Groningen;

Amateur

12

Frans Drent

Epe;

Amateur

13

Martin de Vries

Heerenveen;

Amateur

14

Richard Doggen

Groningen;

Amateur

15

Jack Kuper

Dokkum;

Amateur

16

Dennis Steverink

Assen;

Amateur

17

Bonne Aans

Drachten;

Amateur

18

Harko Kievit

Leek;

Amateur

19

Marco van Dijken

Appingedam;

Amateur

20

Richard Hiemstra

Schildwolde;

Sportklasse

21

Arjen Reinsma

Roden;

Amateur

22

Marian Oancea

Hoogezand;

Amateur

23

Nico Zijnstra

Rotterdam;

Amateur

24

Rob Wielink

Peize;

Amateur

25

Erik Huisman

Groningen;

Amateur

26

Adriaan Botma

Driezum;

Amateur

27

Cor Visser

Gytsjerk;

Amateur

28

Daniel Elzinga

Opende;

Amateur

29

Rein Schiphof

Sint Annaparochie;

Amateur

30

Renť Stolwijk

Oostwold;

Amateur

31

Martin Swart

Franeker;

Sportklasse

32

Elt Jan Tiggelaar

Appingedam;

Amateur

33

Marco Olinga

Delfzijl;

Sportklasse

34

Harold Piersma

Surhuisterveen;

Amateur

35

Theo Sieling

Zuidlaren;

Amateur

36

Gerard Wijma

Surhuisterveen;

Amateur

37

Mats Mellema

Groningen;

Amateur

38

Gaatze Postma

Munein;

Amateur

39

Marco Hagedoorn

Een;

Amateur

40

Allard Klijnstra

Oldeholtpade;

Amateur

41

Daan Koning

Midwolda;

Sportklasse

42

Paul Veldhuis

Ureterp;

Amateur