RONDE VAN ENTER

                                                        08 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Melvin van Zijl

Harderwijk;

Elite 

2

Jelle Johannink

Denekamp;

Belofte 

3

Dylan Newbery

Renkum;

Elite 

4

Rick Smit

t Harde;

Elite 

5

Peter Schulting

Emmeloord;

Professional-B

6

Edwin Wielink

Twello;

Elite 

7

Xaf Houwers

Aalten;

Elite 

8

Patrick Bos

Deventer;

Elite 

9

Christian Varweg

Hardenberg;

Belofte 

10

Arjan Hofman

Nunspeet;

Elite 

11

Wim Kleiman

Almelo;

Elite 

12

Wessel Zennipman

Zutphen;

Belofte 

13

Jelmer Nuijten

Soest;

Elite 

14

Marc Janssen

Ede;

Elite 

15

Rens Moorman

Ootmarsum;

Amateur

16

Bert Lip

Hardenberg;

Amateur

17

Martijn Knol

Zwolle;

Elite 

18

Lorenzo Harbers

Nijverdal;

Belofte 

19

Vincent Kip

Oldenzaal;

Belofte 

20

Coen Bosch

Twello;

Elite 

21

Tijs van der Steen

Baarn;

Elite 

22

Maarten Lubbers

Winterswijk;

Belofte 

23

Christian Kos

Velp;

Elite 

24

Rob Wessels

Rotterdam;

Amateur

25

Jan Bloemert

Zwartsluis;

Amateur

26

Lars Bekhuis

Borne;

Amateur

27

Michiel Derksen

Oldenzaal;

Amateur

28

Albert Tuin

Staphorst;

Amateur

29

Bor Houwers

Aalten;

Elite 

30

Rochéz Harbers

Nijverdal;

Amateur

31

Tim Scholten

Denekamp;

Elite 

32

Raymond Kienhuis

Rijssen;

Amateur

33

Danny Kroeze

Achterveld;

Belofte 

34

Willard Paalman

Vriezenveen;

Amateur

35

Maurice Santman

Almelo;

Amateur

36

Paul van den Belt

Rijssen;

Amateur

38

Andries Weening

Kootstertille;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+/SPORTKLASSE 19+

 

 

 

 

 

1

Mirgo Koehorst

Ootmarsum;

Amateur

2

Marco Schenk

Aalten;

Amateur

3

Bart Nap

Lopik;

Sportklasse

4

Marcel Meijer

Eibergen;

Sportklasse

5

Ron Paffen

Milsbeek;

Sportklasse

6

Wilfred Harbers

Putten;

Sportklasse

7

Peter de Weert

Staphorst;

Sportklasse

8

Dick Post

Wezep;

Sportklasse

9

Frank Verkoijen

Utrecht;

Sportklasse

10

René Mink van der Werf

Nieuw Amsterdam;

Amateur

11

Bert Jan Hamer

Hattem;

Sportklasse

12

Martijn Koert

Duiven;

Amateur

13

Harbert Heins

Almelo;

Sportklasse

14

Martijn de Putter

Nederhemert;

Sportklasse

15

Gert-Jan Veltkamp

Deventer;

Sportklasse

16

Roel Siebelink

Zutphen;

Sportklasse

17

Nils ten Brinke

Apeldoorn;

Amateur

18

Cor van der Ploeg

Bemmel;

Sportklasse

19

Patrick Grunder

Oldenzaal;

Amateur

20

Peter Makkink

Hengelo Gld;

Sportklasse

21

Niek Olde Meule

Hengelo;

Sportklasse

22

John Zennipman

Zutphen;

Sportklasse

23

Wilfred Drenthen

Veenoord;

Amateur

24

Johnny van den Berg

Beuningen;

Sportklasse

25

Seine Zandbergen

Sleen;

Sportklasse

26

Theo van der Werf

De Meern;

Sportklasse

27

Stephan Edelijn

Deventer;

Sportklasse

28

Herman Luimes

Erica;

Sportklasse

29

Sjaak van Hal

Deventer;

Sportklasse

30

Ivo van den Noort

De Meern;

Sportklasse

31

Eddie Heldoorn

Vleuten;

Sportklasse

32

Maarten Bremer

Bemmel;

Sportklasse

33

Arnout Hurenkamp

Enschede;

Sportklasse

34

Ynte de Vries

Deventer;

Amateur

35

Everhardus Roek

Almelo;

Amateur

36

Sander Nijhof

Apeldoorn;

Sportklasse