ASSEN.JEUGDTOUR

                                31 JULI 2017 T/M 5 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.KLASSIEKER.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

 

 

1

Oskar Johansson

 

 

Grimstad SK

2

Bram Leerkes

Twello;

Nw.01e jaars

AR&TV De Adelaar

3

Sakarias Loeland

 

 

Sykkel

4

Archie Ryan

 

 

O'Leary StoneKanturk

5

Casper van Uden

Schiedam;

Nw.02e jaars

WV Zeeuws Vlaanderen

6

Ben Tulett

 

 

Beeline Bikes

7

Olav Kooij

Numansdorp;

Nw.02e jaars

NWVG Groningen

8

Owen Geleijn

Rijsenhout;

Nw.02e jaars

WTC De Amstel

9

Enzo Leijnse

Amstelveen;

Nw.02e jaars

WTC De Amstel

10

Hidde van Veenendaal

Dongen;

Nw.02e jaars

WV De Jonge Renner

11

Wouter van de Weerdhof

Lobith;

Nw.01e jaars

WiilebrordWilVooruit

12

Angus Hawkins

 

 

Palmer Park Velo

13

Joe Wilson

 

 

Brother NRG Driverpl

14

Csongor Fábián

 

 

Szekszardi SZKE

15

Bodi Del Grosso

Eelde;

Nw.02e jaars

Meteoor Assen-Roden

16

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland;

Nw.02e jaars

PRC Delta

17

Elliot Cox

 

 

VC Venta

18

Axel van der Tuuk

Assen;

Nw.02e jaars

NWVG Groningen

19

Pieter Prosman

Zaltbommel;

Nw.01e jaars

WiilebrordWilVooruit

20

Finn Mansfield

 

 

MI Racing Academy

21

Lars Boven

Reutum;

Nw.02e jaars

AWV De Zwaluwen

22

Bas Koops

Elim;

Nw.02e jaars

WRV De Peddelaars

23

Ritchie Selfe

 

 

Lee Valley Youth

24

Oliver Stockwell

 

 

Welwyn Wheelers

25

Archie Peet

 

 

Welwyn Wheelers

26

Frederik Erringsø

 

 

Roskilde CR

27

Roman Duckert

 

 

Frankfurter RS Cl

28

Tord Gudmestad

 

 

Stavager SK

29

Stef Suijker

Schipluiden;

Nw.02e jaars

Westland Wil Vooruit

30

Luca Rohde

 

 

RG Hamburg

31

Tjipke Bosma

Kollumerzwaag;

Nw.01e jaars

WV Otto Ebbens

32

Ole Veenhuis

Westwoud;

Nw.01e jaars

HRTC Hoorn

33

Redmar Dijkman

Lutjegast;

Nw.01e jaars

WV Otto Ebbens

34

Rick Metselaar

Hoogeveen;

Nw.02e jaars

WRV De Peddelaars

35

Pim Ronhaar

Hellendoorn;

Nw.02e jaars

Lares Doltcini

36

Euan Macleod

 

 

Palmer Park Velo

37

Tim Winter

Norg;

Nw.02e jaars

Monkey Town CT

38

Erwin Smit

Wervershoof;

Nw.01e jaars

HRTC Hoorn

39

Liam James-Morris

 

 

MnD Fusion RT Gear C

40

Luc van der Hoeven

Wateringen;

Nw.02e jaars

Westland Wil Vooruit

41

Finn Hahner

 

 

RSV Froh Fulda

42

Warner Stoffers

Gasteren;

Nw.02e jaars

Meteoor Assen-Roden

43

Junior Jackson

 

 

Mossley CRT

44

Lance Huenders

Almere;

Nw.01e jaars

Monkey Town CT

45

Jens Pronk

De Rijp;

Nw.02e jaars

Monkey Town CT

46

Luis Burghardt

 

 

RSG FRankfurt

47

Bas Scheffer

Wierden;

Nw.02e jaars

AWV De Zwaluwen

48

Wouter Zwaan

Bodegraven;

Nw.02e jaars

WV Avanti

49

Erben van Meer

Nispen;

Nw.02e jaars

RSC Zuidwesthoek

50

Fabian Broggini

 

 

RSG Frankfurt

51

Kjell de Jager

Barendrecht;

Nw.01e jaars

DRC De Mol

52

Samuel Painter

 

 

Wigmore CC

53

Joseph Bennett

 

 

Welwyn Wheelers

54

Ian Spenkelink

Nijverdal;

Nw.02e jaars

AWV De Zwaluwen

55

George Sloan

 

 

VC Londres

56

Lars Mulderij

Pesse;

Nw.02e jaars

WRV De Peddelaars

57

Maiko Timmer

Drachten;

Nw.01e jaars

WRV De Peddelaars

58

Elian Lagendijk

Alphen aan den Rijn;

Nw.01e jaars

WV Avanti

59

Samuel Bardill

 

 

CC Hackney

60

Kristian Belohvosciks

 

 

Letland

61

Jans Tigelaar

Smilde;

Nw.02e jaars

Meteoor Assen-Roden

62

Sam Naberman

Genemuiden;

Nw.01e jaars

WV Noordwesthoek

63

Rick Hezeman

Apeldoorn;

Nw.02e jaars

AR&TV De Adelaar

64

Daniel Prien

 

 

RG Hamburg

65

Niels V.d. Gracht

Annen;

Nw.01e jaars

Meteoor Assen-Roden

66

Yoeri Slokkers

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

RSC De Zuidwesthoek

67

Rick van der Poel

Papendrecht;

Nw.01e jaars

Westland Wil Vooruit

68

Lu Morten Eckert

 

 

Frankfurter RS Cl

69

Freddie Grover

 

 

Fast Test Race Team

70

Leon Ellermann

Emmen;

Nw.01e jaars

WV De Driehoek

71

Sven Raats

Amsterdam;

Nw.02e jaars

WTC De Amstel

72

Sten Hoek

Oosterstreek;

Nw.02e jaars

WV De Driehoek

73

Daan Schaasberg

Almere;

Nw.02e jaars

Monkey Town CT

74

Charlie Walters

 

 

Club Venta

75

Will Ryan

 

 

O'Leary DtoneKanturk

76

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam;

Nw.01e jaars

WillebrordWilVooruit

77

Jelte Krijnsen

Bolsward;

Nw.02e jaars

UWTC De Volharding

78

Aldert van der Veen

Wijnjewoude;

Nw.02e jaars

WV Woonexpo Kapenga

79

Sam Meijdam

Utrecht;

Nw.02e jaars

UWTC De Volharding

80

Lukas Vernersson

 

 

Mölndals CK

81

Jamieson Blain

 

 

Halesowen A&CC

82

Thomas Day

 

 

Poole Wheelers

83

Mike Schuch

Leek;

Nw.01e jaars

NWVG Groningen

84

Kyle Thomas

 

 

Edinburgh Road Club

85

Boris Romers

Rozenburg;

Nw.01e jaars

PRC Delta

86

Ivo Zwaans

Den Helder;

Nw.01e jaars

HRTC Hoorn

87

Jip Kramer

Oosterbeek;

Nw.01e jaars

Reto

88

Aaron Stone

 

 

CT On Form

89

Jasper Pahlke

 

 

RG Hamburg

90

Wessel Kuiper

Oosterblokker;

Nw.01e jaars

HRTC Hoorn

91

Rizwan Hameed

 

 

Hillingdon slipstr

92

Lars Romijn

Apeldoorn;

Nw.01e jaars

AR&TV De Adelaar

93

Largo Vogels

Hoogeveen;

Nw.01e jaars

WRV De Peddelaars

94

Dennis Brouwer

Westerbork;

Nw.02e jaars

Meteoor Assen-Roden

95

Tristan Geleijn

Rijsenhout;

Nw.01e jaars

WTC De Amstel

96

Max Bolton

 

 

Lee Valley Youth

97

Christian Manzi

 

 

Finchley RT

98

Christian Bright

 

 

VC Londres

99

Louis Le Cheminant

 

 

Guernsey Velo Club

100

Bart Homan

Tynaarlo;

Nw.01e jaars

Meteoor Assen-Roden

101

Nathan George

 

 

Hillingdon Slipstr

102

Emile Alexander

 

 

Lichfield CCC

103

Thomas Clarke

 

 

Paler Park Velo

104

Duncan Pritchard

 

 

Palmer Park Velo

105

Sascha Telschow

 

 

Marzahner RC Berlin

106

Oliver Davey-Smith

 

 

Colchester Rovers

107

Edward Genney

 

 

Palmer Park Velo

108

Arthur Boulton

 

 

Palmer Park Velo

109

Jesper Schokker

Nietap;

Nw.01e jaars

Meteoor Assen-Roden

110

Mathijs Mulder

Wolvega;

Nw.01e jaars

WV De Driehoek

111

Hans Pieter Binnema

Eenrum;

Nw.02e jaars

NWVG Groningen

112

Dirk Jan Binnema

Eenrum;

Nw.01e jaars

NWVG Groningen

113

Tristan Kool

Purmerend;

Nw.01e jaars

HRTC Hoorn

114

Henry Lloydlangston

 

 

Halesowen A&CC

115

Matthew Coulson

 

 

Palmer Park Velo

116

Sam Coulson

 

 

Palmer Park Velo

117

Hauke Schwarm

 

 

RG Hamburg

118

Samuel Freeman

 

 

Solent Pirates

119

Tim Brinkman

Koekange;

Nw.01e jaars

WRV De Peddelaars

120

Kishan Bakrania

 

 

Team Darenth

121

Gianni Pavone

 

 

WV De Jonge Renner

122

Alistair Canning

 

 

VC Londres

123

Dexter Mansel-Thomas

 

 

Lee Valley Youth

124

Jappie Veenstra

Surhuizum;

Nw.01e jaars

WV Otto Ebbens

125

Luke Ashwood

 

 

Sutton CC

126

Daan Kool

Zevenhoven;

Nw.02e jaars

WV Avanti

127

Ethan Wilmot

 

 

Derby Mercury

128

Charlie Marshall

 

 

Barking&Dagenham CC

129

Fredrik Waldow Bjordal

 

 

Stavanger SK

130

Dovydas Luksas

 

 

Cannibal Team

131

Antoine Kroezen

Hoogeveen;

Nw.02e jaars

WRV De Peddelaars

132

Mark de Groot

Hoeven;

Nw.01e jaars

WV Breda

133

Klaidas Lazickas

 

 

Barking&Dagenham CC

134

Liam Hanks

 

 

Barking&dagenham CC

135

Marc Lauf

 

 

RSG Frankfurt

136

Leon Leidert

 

 

VC Darmstadt

137

Matthew Fortuin

 

 

Kinetic CC

138

David Eppert

 

 

Frankfurter RS Cl

139

Hardy Kropf

 

 

Frankfurter RS Cl

140

Vincent Kriek

Zeewolde;

Nw.01e jaars

KWC Kampen

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.KLASSIEKER.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

 

1

Chiel Schulten

Raalte;

Jun.02e jaars

Hanzerenners Zwolle

2

Liam Davies

 

 

Catford CC

3

Jan Schmõller

 

 

RSC Wiesbaden

4

Lennart Reijtenbagh

Zuidland;

Jun.01e jaars

RWC Ahoy

5

Jord Baak

Dronten;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

6

Frederik Rassmann

 

 

RG Hamburg

7

Ruben Buitendijk

Lekkerkerk;

Jun.01e jaars

VZW Jong Wielertal

8

Callum Macleod

 

 

Vision Innovative RT

9

Nathan Rijsdijk

Vlaardingen;

Jun.01e jaars

Westland Wil Vooruit

10

Dougal Toms

 

 

Pedal Power Cycles

11

Erikas Sidlauskas

 

 

Cannibal Team

12

Tom Dussek

 

 

Nottingham Clarion

13

Sebastian Vester

Drachten;

Jun.02e jaars

WV Woonexpo Kapenga

14

Cornee Jansen

Lelystad;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

15

Bastiaan de Blom

Zeewolde;

Jun.01e jaars

WV Eemland

16

Jobbe Krijnsen

Bolsward;

Jun.02e jaars

UWTC De Volharding

17

Dorian Vogels

Valkenburg en Geul;

Jun.01e jaars

TWC Maaslandster

18

Leon Buijs

Aalsmeer;

Jun.02e jaars

UWTC De Volharding

19

Kees Kunkeler

Zuilichem;

Jun.02e jaars

WRV De Peddelaars

20

Raphaël Kockelmann

 

 

CC Differdange

21

Rick Pluimers

Enter;

Jun.01e jaars

AWV De Zwaluwen

22

Alex Cross

 

 

Vision Innovative RT

23

Matthew Shepherd

 

 

Lee Valley Youth

24

Mika Hahner

 

 

RSV FROH Fulda

25

Jesse Morsink

Enter;

Jun.01e jaars

AWV De Zwaluwen

26

Mohs Klunder

Nijeveen;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

27

Jesse Dijkstra

Stadskanaal;

Jun.01e jaars

WSV Emmen

28

Wessel Coppelmans

Hapert;

Jun.02e jaars

TWC Het Snelle Wiel

29

Aaron Preston

 

 

Brother NRG Driverpl

30

Frank Moore

 

 

CC Hackney

31

Gilles Kirsch

 

 

 

32

Ben Selfe

 

 

Lee Valley Youth

33

Martijn Bakker

Norg;

Jun.01e jaars

Meteoor Assen-Roden

34

Harm Celi

Oosterhout;

Jun.02e jaars

TWC Pijnenburg

35

Hugo Hoekjen

Delft;

Jun.01e jaars

WV De Jonge Renner

36

Bailey Wilmot

 

 

CT On Form

37

Pepijn Hillemans

Middelburg;

Jun.01e jaars

Rudyco CT

38

Sven de Haan

Zuidlaren;

Jun.02e jaars

Sven NWVG Groningen

39

Sven Nijzingh

Zuilichem;

Jun.02e jaars

WRV De Peddelaars

40

Roy Harms

Paterswolde;

Jun.02e jaars

Meteoor Assen-Roden

41

Niels Hoogeveen

Hoogeveen;

Jun.01e jaars

WRV De Peddelaars

42

Sam Allen

 

 

Lee Valley Youth

43

Mitchel Steenhof

Ureterp;

Jun.02e jaars

WV Woonexpo Kapenga

44

Beer Kwak

Diepenveen;

Jun.01e jaars

CRT Raalte

45

Max Cheatle

 

 

VC Londres

46

Jair Kelly

 

 

Al Performance CT

47

Jesper Oost

Hoogeveen;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

48

Josh Copley

 

 

Catford CC

49

Huub Deelstra

Hoogeveen;

Jun.01e jaars

WRV De Peddelaars

50

Mark van Os

Amerongen;

Jun.01e jaars

WV Eemland

51

Mike Vliek

Vriezenveen;

Jun.01e jaars

AWV De Zwaluwen

52

Arvin Jansen

 

 

Am Racing

53

Arno Tellegen

Hattem;

Jun.01e jaars

WV De IJsselstreek

54

Kareem Akinnibi

 

 

VC Londres

55

Jayson de Bruin

Alphen aan den Rijn;

Jun.01e jaars

WV Avanti

56

Patrick Kuiper

Nieuwolda;

Jun.02e jaars

Stormvogels Veendam

57

Giles Clark

 

 

Vision Innovative RT

58

Harvey Weinberger

 

 

GS Henley

59

Mats Bours

Holsloot;

Jun.01e jaars

WSV Emmen

60

Nicolas Kimish

 

 

iTeam CC

61

Thomas Arends

Harderwijk;

Jun.02e jaars

WV De IJsselstreek

62

Adam de Boer

Apeldoorn;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

63

Max van der Vegt

Roden;

Jun.02e jaars

NWVG Groningen

64

Cory Andrew Edmonson

 

 

Altura Nutcracker

65

Will Cooper

 

 

Hargroves Ridley RT

66

Jelmer Koehoorn

Heerenveen;

Jun.01e jaars

WV Woonexpo Kapenga

67

Hidde Erben de Lange

Hurdegaryp;

Jun.01e jaars

WV Otto Ebbens

68

Philipp Grote

 

 

RG Hamburg

69

Fletcher Adams

 

 

Hargroves Ridley RT

70

Jeroen Oostra

Roden;

Jun.01e jaars

NWVG Groningen

71

Laurens van der Laan

Hierden;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

72

Charlie Cooper

 

 

Hargroves Ridley RT

73

Simon Bird

 

 

Lee Valley Youth

74

Sjouke Veenstra

Surhuizum;

Jun.01e jaars

WV Otto Ebbens

75

Pol Nothum

 

 

Munnurefer Velo

76

Jack Marshall

 

 

Barking&Dagenham CC

77

Thomas Durkin

 

 

Lee Valley Youth

78

Luke Hind

 

 

MI Racing Academy

79

Cameron Tappin

 

 

Vision Innovative RT

80

Jack Bradley

 

 

RPD Racing

81

Julius Fritz

 

 

RSG Frankfurt

82

Stijn de Kort

Schipluiden;

Jun.01e jaars

Westland Wil Vooruiy

83

Sten Harmeling

Nijverdal;

Jun.02e jaars

WV De IJsselstreek