ASSEN.JEUGDTOUR

                                31 JULI 2017 T/M 5 AUGUSTUS 2017

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

 

 

 

1

Kim Baptista

 

 

Nutcraker Racing

2

Lieke Lap

Dronten;

Junior 2e jaars Vrouw

K.W.C. Kampen

3

Susanne Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

Restore Cycling

4

Marit Cent

Goor;

Junior 2e jaars Vrouw

WV Beet-It Volendam

5

Eva Jonkers

Staphorst;

Junior 1e jaars Vrouw

WV Noord-Westhoek

6

Noa Jansen

Oosterhout Nb;

Junior 1e jaars Vrouw

Women ct-lares-waowdeals

7

Manon Bakker

Swifterbant;

Junior 2e jaars Vrouw

Vv GIANT dt Benelux

8

Madeleine Gammons

 

 

Visin Innovative RT

9

Bente van Teeseling

Abcoude;

Junior 2e jaars Vrouw

WV Beet-It Volendam

10

Thirza Korevaar

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

GRC Jan van Arckel

11

Lieke van der Draaij

Dordrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

DRC de Mol

12

Sophie Enever

 

 

Team 22

13

Emily Ashwood

 

 

CT On Form

14

Esmeralda Wannink

Enschede;

Junior 2e jaars Vrouw

RTV Oldenzaalse WCL

15

Victoria Lovett

 

 

iTeam

16

Lauren Murphy

 

 

Liv CC Epic

17

Gaby Gieskens

s-Gravenhage;

Junior 1e jaars Vrouw

Restore Cycling

18

Anouk Spies

Wageningen;

Junior 2e jaars Vrouw

K.W.C. Kampen

19

Lily Schuitemaker

Volendam;

Junior 2e jaars Vrouw

WV Beet-It Volendam

20

Marise Lagendijk

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Vrouw

WV Avanti

21

Ingrid Huizing

Haren Gn;

Junior 2e jaars Vrouw

NWV Groningen

22

Tamara de Graaf

Apeldoorn;

Junior 1e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

23

Liqianne van Warmerdam

Abbekerk;

Junior 2e jaars Vrouw

Hoornse Ren en Toerclub

24

Floortje van den Berg

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Vrouw

WV Avanti

25

Iris Ton

Waskemeer;

Junior 2e jaars Vrouw

K.W.C. Kampen

26

Rozemarijn Ammerlaan

De Lier;

Junior 1e jaars Vrouw

Westland Wil Vooruit

27

Mischa Bredewold

Hoogland;

Junior 1e jaars Vrouw

W.V. Eemland

28

Tine Rombouts

 

 

Balen BC

29

Babette Buitenhuis

Deventer;

Junior 2e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

30

Kara Perryman

 

 

Hargroves Ridley RT

31

Amber Aernouts

 

 

Balen BC

32

Ilse Hoornsman

Wieringerwerf;

Junior 2e jaars Vrouw

Hoornse Ren en Toerclub

33

Sybine Poot

Tzum;

Junior 2e jaars Vrouw

LWV de Friesche Leeuw

34

Carlotta Voss

 

 

RSV Gütersloh

35

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

WSV Emmen

36

Connie Hayes

 

 

LIV AWOL

37

Verena Batenburg

Piershil;

Junior 1e jaars Vrouw

RWC Ahoy

38

Phaedra Krol

Heerde;

Junior 2e jaars Vrouw

Restore Cycling

39

Lisette Schoon

Best;

Junior 1e jaars Vrouw

TWC Het Snelle Wiel

40

Rebecca Simmons

 

 

Clee Cycles

41

Sophie Arends

Harderwijk;

Junior 1e jaars Vrouw

WV De IJsselstreek

42

Madeline Howden

 

 

Vision Innovative RT

43

Ella Freeman

 

 

Hargrove Ridley RT

44

Hannah Graveney

 

 

LIV AWOL

45

Erin Hoefkens

 

 

Balen BC

46

Nadine Post

Assen;

Junior 2e jaars Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

47

Caya Krol

Heerde;

Junior 1e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

48

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

Westland Wil Vooruit

49

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

Restore Cycling

50

Holly Hoy

 

 

CT On Form

51

Esmee Leerkes

Twello;

Junior 1e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

52

Merili Sirvel

 

 

Cannibal Team

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.NIEUWELING-MEIDEN

 

 

 

 

 

 

 

1

Lieke Nooijen

Coevorden;

Nieuweling 2e Vrouw

WSV Emmen

2

Mickey Nijkamp

Zwolle;

Nieuweling 1e Vrouw

K.W.C. Kampen

3

Maud Rijnbeek

Limmen;

Nieuweling 1e Vrouw

WTC de Amstel

4

Maike van der Duin

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

5

Berit Huiting

Rolde;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

6

Nora Tveit

 

 

Stavanger SK

7

Maddie Wadsworth

 

 

Beeline Bikes

8

Ilse Grit

Zwolle;

Nieuweling 2e Vrouw

K.W.C. Kampen

9

Ida Johansson

 

 

Mölndals CK

10

Ilse Pluimers

Enter;

Nieuweling 1e Vrouw

AWV de Zwaluwen

11

Paulina Patinskaite

 

 

Cannibal Team

12

Silje Mathisen

 

 

Halden CK

13

Fleur Nagtegaal

Veenendaal;

Nieuweling 1e Vrouw

JvR de Batauwers

14

Femke Gerritse

Rosmalen;

Nieuweling 2e Vrouw

WV Schijndel

15

Juliet Eickhof

Apeldoorn;

Nieuweling 2e Vrouw

AR en TV de Adelaar

16

Poppy Wildman

 

 

SF Racing

17

Judith Stolze

De Lier;

Nieuweling 2e Vrouw

Westland Wil Vooruit

18

Nathalie Midtsveen

 

 

Ringerike SK

19

Anett Sirvel

 

 

Cannibal Team

20

Anoek Kuijpers

Gilze;

Nieuweling 1e Vrouw

TWC Pijnenburg

21

Fleur van der Peet

Den Haag;

Nieuweling 1e Vrouw

Westland Wil Vooruit

22

Dina Scavone

 

 

Balen BC

23

Gloria Van Mechelen

 

 

Cannibal Team

24

Daniek Hengeveld

Nootdorp;

Nieuweling 1e Vrouw

Westland Wil Vooruit

25

Hedwig de Jong

Feanwalden;

Nieuweling 2e Vrouw

WV Otto Ebbens

26

Karolina Motejunaite

 

 

Cannibal Team

27

Eluned King

 

 

Towy Roders

28

Marit Wasmus

Den Hoorn;

Nieuweling 1e Vrouw

Westland Wil Vooruit

29

Jewel Paumen

Einighausen;

Nieuweling 2e Vrouw

Balen BC

30

Iris Schultinga

Zuidlaren;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

31

Sofie Duyn

Hoogwoud;

Nieuweling 1e Vrouw

Hoornse Ren en Toerclub

32

Sanne de Jonge

Tweede Exloërmond;

Nieuweling 2e Vrouw

WSV Emmen

33

India Gloag

 

 

VC Londres

34

Mirjam Braam

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

35

Nathalie Elzinga

De Westereen;

Nieuweling 2e Vrouw

WV Otto Ebbens

36

Toni Wilkes

 

 

Velo RT

37

Petra Welmers

Dronten;

Nieuweling 1e Vrouw

K.W.C. Kampen

38

Katie Scott

 

 

Cotswold

39

Pam Schutten

Nijverdal;

Nieuweling 2e Vrouw

AWV de Zwaluwen

40

Tjitske Eppinga

Smilde;

Nieuweling 1e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

41

Elise Marie Olsen

 

 

Halden CK

42

Sofie van Rooijen

Driel;

Nieuweling 1e Vrouw

JvR de Batauwers

43

Rosalie van der Wolf

Oude-Tonge;

Nieuweling 2e Vrouw

Cyclingteam Flakkee

44

Iris Verschuren

Streefkerk;

Nieuweling 1e Vrouw

DRC de Mol

45

Danielle Quint

Deil;

Nieuweling 1e Vrouw

JvR de Batauwers

46

Anouk Dekker

Echten;

Nieuweling 2e Vrouw

WRV de Peddelaars

47

Oriana Soerewijn

Velserbroek;

Nieuweling 1e Vrouw

WTC de Amstel

48

Abbie Manley

 

 

Solent Pirates

49

Daphne Kreulen

Hooghalen;

Nieuweling 1e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

50

Enia Kanepaja

 

 

Cannibal Team

51

Emily Conn

 

 

Palm Park Velo

52

Jasmine Kent

 

 

Speedflex

53

Lucy Hart

 

 

Mid Shropshire

54

Amy Cantelo

 

 

Solent Pirates

55

Akvile Gedraityte

 

 

Cannibal Team

56

Lieke de Bie

Waalre;

Nieuweling 1e Vrouw

TWC Het Snelle Wiel

57

Lis Nothum

 

 

UC Munnerefer Velo

58

Hannah Johnson

 

 

VC Londres

59

Tanja van der Drift

Nij Beets;

Nieuweling 1e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

60

Hennie Engebretsen

 

 

Horten OCK

61

Anouk Kums

Nederweert;

Nieuweling 1e Vrouw

TWC Het Snelle Wiel

62

Piene Romers

Rozenburg;

Nieuweling 2e Vrouw

PRC Delta