ASSEN.JEUGDTOUR

                                31 JULI 2017 T/M 5 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.CRITERIUM.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

 

 

1

Hidde van Veenendaal

Dongen;

Nw.02e jaars

WV De Jonge Renner

2

Casper van Uden

Schiedam;

Nw.02e jaars

WV Zeeuws Vlaanderen

3

Olav Kooij

Numansdorp;

Nw.02e jaars

NWVG Groningen

4

Enzo Leijnse

Amstelveen;

Nw.02e jaars

WTC De Amstel

5

Luca Rohde

 

 

RG Hamburg

6

Sakarias Loeland

 

 

Sykkel

7

Axel van der Tuuk

Assen;

Nw.02e jaars

NWVG Groningen

8

Ben Tulett

 

 

Beeline Bikes

9

Lars Boven

Reutum;

Nw.02e jaars

AWV De Zwaluwen

10

Jelte Krijnsen

Bolsward;

Nw.02e jaars

UWTC De Volharding

11

Sam Meijdam

Utrecht;

Nw.02e jaars

UWTC De Volharding

12

Rick Hezeman

Apeldoorn;

Nw.02e jaars

AR&TV De Adelaar

13

Erwin Smit

Wervershoof;

Nw.01e jaars

HRTC Hoorn

14

Boris Romers

Rozenburg;

Nw.01e jaars

PRC Delta

15

Angus Hawkins

 

 

Palmer Park Velo

16

Bram Leerkes

Twello;

Nw.01e jaars

AR&TV De Adelaar

17

Archie Peet

 

 

Welwyn Wheelers

18

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam;

Nw.01e jaars

WillebrordWilVooruit

19

Junior Jackson

 

 

Mossley CRT

20

Wouter van de Weerdhof

Lobith;

Nw.01e jaars

WiilebrordWilVooruit

21

Charlie Walters

 

 

Club Venta

22

Pim Ronhaar

Hellendoorn;

Nw.02e jaars

Lares Doltcini

23

Elliot Cox

 

 

VC Venta

24

Daan Kool

Zevenhoven;

Nw.02e jaars

WV Avanti

25

Will Ryan

 

 

O'Leary DtoneKanturk

26

Oliver Stockwell

 

 

Welwyn Wheelers

27

Jamieson Blain

 

 

Halesowen A&CC

28

Joseph Bennett

 

 

Welwyn Wheelers

29

Jasper Pahlke

 

 

RG Hamburg

30

Ritchie Selfe

 

 

Lee Valley Youth

31

Mark de Groot

Hoeven;

Nw.01e jaars

WV Breda

32

Tord Gudmestad

 

 

Stavager SK

33

Bas Koops

Elim;

Nw.02e jaars

WRV De Peddelaars

34

Samuel Freeman

 

 

Solent Pirates

35

Mike Schuch

Leek;

Nw.01e jaars

NWVG Groningen

36

Finn Mansfield

 

 

MI Racing Academy

37

Pieter Prosman

Zaltbommel;

Nw.01e jaars

WiilebrordWilVooruit

38

Max Bolton

 

 

Lee Valley Youth

39

Roman Duckert

 

 

Frankfurter RS Cl

40

Archie Ryan

 

 

O'Leary StoneKanturk

41

Bodi Del Grosso

Eelde;

Nw.02e jaars

Meteoor Assen-Roden

42

Oskar Johansson

 

 

Grimstad SK

43

Liam James-Morris

 

 

MnD Fusion RT Gear C

44

Euan Macleod

 

 

Palmer Park Velo

45

Luis Burghardt

 

 

RSG FRankfurt

46

Ian Spenkelink

Nijverdal;

Nw.02e jaars

AWV De Zwaluwen

47

Ole Veenhuis

Westwoud;

Nw.01e jaars

HRTC Hoorn

48

Tjipke Bosma

Kollumerzwaag;

Nw.01e jaars

WV Otto Ebbens

49

Owen Geleijn

Rijsenhout;

Nw.02e jaars

WTC De Amstel

50

Tristan Kool

Purmerend;

Nw.01e jaars

HRTC Hoorn

51

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland;

Nw.02e jaars

PRC Delta

52

Matthew Fortuin

 

 

Kinetic CC

53

Jens Pronk

De Rijp;

Nw.02e jaars

Monkey Town CT

54

Aaron Stone

 

 

CT On Form

55

Kjell de Jager

Barendrecht;

Nw.01e jaars

DRC De Mol

56

Niels V.d. Gracht

Annen;

Nw.01e jaars

Meteoor Assen-Roden

57

Luc van der Hoeven

Wateringen;

Nw.02e jaars

Westland Wil Vooruit

58

Tim Winter

Norg;

Nw.02e jaars

Monkey Town CT

59

Joe Wilson

 

 

Brother NRG Driverpl

60

Lance Huenders

Almere;

Nw.01e jaars

Monkey Town CT

61

Wouter Zwaan

Bodegraven;

Nw.02e jaars

WV Avanti

62

Yoeri Slokkers

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

RSC De Zuidwesthoek

63

Aldert van der Veen

Wijnjewoude;

Nw.02e jaars

WV Woonexpo Kapenga

64

Stef Suijker

Schipluiden;

Nw.02e jaars

Westland Wil Vooruit

65

Daan Schaasberg

Almere;

Nw.02e jaars

Monkey Town CT

66

Daniel Prien

 

 

RG Hamburg

67

Jans Tigelaar

Smilde;

Nw.02e jaars

Meteoor Assen-Roden

68

Tristan Geleijn

Rijsenhout;

Nw.01e jaars

WTC De Amstel

69

Rick Metselaar

Hoogeveen;

Nw.02e jaars

WRV De Peddelaars

70

Emile Alexander

 

 

Lichfield CCC

71

George Sloan

 

 

VC Londres

72

Leon Ellermann

Emmen;

Nw.01e jaars

WV De Driehoek

73

Erben van Meer

Nispen;

Nw.02e jaars

RSC Zuidwesthoek

74

Gianni Pavone

 

 

WV De Jonge Renner

75

Thomas Day

 

 

Poole Wheelers

76

Lars Mulderij

Pesse;

Nw.02e jaars

WRV De Peddelaars

77

Bas Scheffer

Wierden;

Nw.02e jaars

AWV De Zwaluwen

78

Freddie Grover

 

 

Fast Test Race Team

79

Christian Manzi

 

 

Finchley RT

80

Samuel Painter

 

 

Wigmore CC

81

Frederik Erringsø

 

 

Roskilde CR

82

Ivo Zwaans

Den Helder;

Nw.01e jaars

HRTC Hoorn

83

Lars Romijn

Apeldoorn;

Nw.01e jaars

AR&TV De Adelaar

84

Elian Lagendijk

Alphen aan den Rijn;

Nw.01e jaars

WV Avanti

85

Samuel Bardill

 

 

CC Hackney

86

Klaidas Lazickas

 

 

Barking&Dagenham CC

87

Csongor Fábián

 

 

Szekszardi SZKE

88

Matthew Coulson

 

 

Palmer Park Velo

89

Sam Naberman

Genemuiden;

Nw.01e jaars

WV Noordwesthoek

90

David Eppert

 

 

Frankfurter RS Cl

91

Arthur Boulton

 

 

Palmer Park Velo

92

Lukas Vernersson

 

 

Mölndals CK

93

Fredrik Waldow Bjordal

 

 

Stavanger SK

94

Warner Stoffers

Gasteren;

Nw.02e jaars

Meteoor Assen-Roden

95

Kristian Belohvosciks

 

 

Letland

96

Kyle Thomas

 

 

Edinburgh Road Club

97

Fabian Broggini

 

 

RSG Frankfurt

98

Sascha Telschow

 

 

Marzahner RC Berlin

99

Henry Lloydlangston

 

 

Halesowen A&CC

100

Sten Hoek

Oosterstreek;

Nw.02e jaars

WV De Driehoek

101

Christian Bright

 

 

VC Londres

102

Kishan Bakrania

 

 

Team Darenth

103

Jip Kramer

Oosterbeek;

Nw.01e jaars

Reto

104

Maiko Timmer

Drachten;

Nw.01e jaars

WRV De Peddelaars

105

Redmar Dijkman

Lutjegast;

Nw.01e jaars

WV Otto Ebbens

106

Leon Leidert

 

 

VC Darmstadt

107

Sven Raats

Amsterdam;

Nw.02e jaars

WTC De Amstel

108

Jesper Schokker

Nietap;

Nw.01e jaars

Meteoor Assen-Roden

109

Alistair Canning

 

 

VC Londres

110

Rick van der Poel

Papendrecht;

Nw.01e jaars

Westland Wil Vooruit

111

Hans Pieter Binnema

Eenrum;

Nw.02e jaars

NWVG Groningen

112

Lu Morten Eckert

 

 

Frankfurter RS Cl

113

Louis Le Cheminant

 

 

Guernsey Velo Club

114

Hauke Schwarm

 

 

RG Hamburg

115

Hardy Kropf

 

 

Frankfurter RS Cl

116

Wessel Kuiper

Oosterblokker;

Nw.01e jaars

HRTC Hoorn

117

Duncan Pritchard

 

 

Palmer Park Velo

118

Finn Hahner

 

 

RSV Froh Fulda

119

Liam Hanks

 

 

Barking&dagenham CC

120

Largo Vogels

Hoogeveen;

Nw.01e jaars

WRV De Peddelaars

121

Marc Lauf

 

 

RSG Frankfurt

122

Tim Brinkman

Koekange;

Nw.01e jaars

WRV De Peddelaars

123

Mathijs Mulder

Wolvega;

Nw.01e jaars

WV De Driehoek

124

Thomas Clarke

 

 

Paler Park Velo

125

Dexter Mansel-Thomas

 

 

Lee Valley Youth

126

Ethan Wilmot

 

 

Derby Mercury

127

Edward Genney

 

 

Palmer Park Velo

128

Dirk Jan Binnema

Eenrum;

Nw.01e jaars

NWVG Groningen

129

Charlie Marshall

 

 

Barking&Dagenham CC

130

Vincent Kriek

Zeewolde;

Nw.01e jaars

KWC Kampen

131

Rizwan Hameed

 

 

Hillingdon slipstr

132

Nathan George

 

 

Hillingdon Slipstr

133

Oliver Davey-Smith

 

 

Colchester Rovers

134

Dennis Brouwer

Westerbork;

Nw.02e jaars

Meteoor Assen-Roden

135

Dovydas Luksas

 

 

Cannibal Team

136

Antoine Kroezen

Hoogeveen;

Nw.02e jaars

WRV De Peddelaars

137

Sam Coulson

 

 

Palmer Park Velo

138

Luke Ashwood

 

 

Sutton CC

139

Jappie Veenstra

Surhuizum;

Nw.01e jaars

WV Otto Ebbens

140

Bart Homan

Tynaarlo;

Nw.01e jaars

Meteoor Assen-Roden

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

 

1

Dougal Toms

 

 

Pedal Power Cycles

2

Liam Davies

 

 

Catford CC

3

Nathan Rijsdijk

Vlaardingen;

Jun.01e jaars

Westland Wil Vooruit

4

Raphaël Kockelmann

 

 

CC Differdange

5

Frederik Rassmann

 

 

RG Hamburg

6

Rick Pluimers

Enter;

Jun.01e jaars

AWV De Zwaluwen

7

Mohs Klunder

Nijeveen;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

8

Jord Baak

Dronten;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

9

Callum Macleod

 

 

Vision Innovative RT

10

Kareem Akinnibi

 

 

VC Londres

11

Chiel Schulten

Raalte;

Jun.02e jaars

Hanzerenners Zwolle

12

Jesse Dijkstra

Stadskanaal;

Jun.01e jaars

WSV Emmen

13

Sebastian Vester

Drachten;

Jun.02e jaars

WV Woonexpo Kapenga

14

Cornee Jansen

Lelystad;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

15

Aaron Preston

 

 

Brother NRG Driverpl

16

Wessel Coppelmans

Hapert;

Jun.02e jaars

TWC Het Snelle Wiel

17

Leon Buijs

Aalsmeer;

Jun.02e jaars

UWTC De Volharding

18

Ruben Buitendijk

Lekkerkerk;

Jun.01e jaars

VZW Jong Wielertal

19

Kees Kunkeler

Zuilichem;

Jun.02e jaars

WRV De Peddelaars

20

Mika Hahner

 

 

RSV FROH Fulda

21

Frank Moore

 

 

CC Hackney

22

Matthew Shepherd

 

 

Lee Valley Youth

23

Hugo Hoekjen

Delft;

Jun.01e jaars

WV De Jonge Renner

24

Mitchel Steenhof

Ureterp;

Jun.02e jaars

WV Woonexpo Kapenga

25

Dorian Vogels

Valkenburg en Geul;

Jun.01e jaars

TWC Maaslandster

26

Erikas Sidlauskas

 

 

Cannibal Team

27

Tom Dussek

 

 

Nottingham Clarion

28

Jesse Morsink

Enter;

Jun.01e jaars

AWV De Zwaluwen

29

Sven Nijzingh

Zuilichem;

Jun.02e jaars

WRV De Peddelaars

30

Jesper Oost

Hoogeveen;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

31

Bastiaan de Blom

Zeewolde;

Jun.01e jaars

WV Eemland

32

Arvin Jansen

 

 

Am Racing

33

Martijn Bakker

Norg;

Jun.01e jaars

Meteoor Assen-Roden

34

Cory Andrew Edmonson

 

 

Altura Nutcracker

35

Jobbe Krijnsen

Bolsward;

Jun.02e jaars

UWTC De Volharding

36

Pepijn Hillemans

Middelburg;

Jun.01e jaars

Rudyco CT

37

Alex Cross

 

 

Vision Innovative RT

38

Roy Harms

Paterswolde;

Jun.02e jaars

Meteoor Assen-Roden

39

Stijn de Kort

Schipluiden;

Jun.01e jaars

Westland Wil Vooruiy

40

Ben Selfe

 

 

Lee Valley Youth

41

Josh Copley

 

 

Catford CC

42

Mike Vliek

Vriezenveen;

Jun.01e jaars

AWV De Zwaluwen

43

Beer Kwak

Diepenveen;

Jun.01e jaars

CRT Raalte

44

Jan Schmõller

 

 

RSC Wiesbaden

45

Gilles Kirsch

 

 

 

46

Huub Deelstra

Hoogeveen;

Jun.01e jaars

WRV De Peddelaars

47

Arno Tellegen

Hattem;

Jun.01e jaars

WV De IJsselstreek

48

Max Cheatle

 

 

VC Londres

49

Jayson de Bruin

Alphen aan den Rijn;

Jun.01e jaars

WV Avanti

50

Sven de Haan

Zuidlaren;

Jun.02e jaars

Sven NWVG Groningen

51

Mats Bours

Holsloot;

Jun.01e jaars

WSV Emmen

52

Mark van Os

Amerongen;

Jun.01e jaars

WV Eemland

53

Niels Hoogeveen

Hoogeveen;

Jun.01e jaars

WRV De Peddelaars

54

Giles Clark

 

 

Vision Innovative RT

55

Luke Hind

 

 

MI Racing Academy

56

Cameron Tappin

 

 

Vision Innovative RT

57

Will Cooper

 

 

Hargroves Ridley RT

58

Max van der Vegt

Roden;

Jun.02e jaars

NWVG Groningen

59

Sam Allen

 

 

Lee Valley Youth

60

Adam de Boer

Apeldoorn;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

61

Hidde Erben de Lange

Hurdegaryp;

Jun.01e jaars

WV Otto Ebbens

62

Charlie Cooper

 

 

Hargroves Ridley RT

63

Nicolas Kimish

 

 

iTeam CC

64

Harvey Weinberger

 

 

GS Henley

65

Jack Bradley

 

 

RPD Racing

66

Pol Nothum

 

 

Munnurefer Velo

67

Bailey Wilmot

 

 

CT On Form

68

Harm Celi

Oosterhout;

Jun.02e jaars

TWC Pijnenburg

69

Philipp Grote

 

 

RG Hamburg

70

Lennart Reijtenbagh

Zuidland;

Jun.01e jaars

RWC Ahoy

71

Jack Marshall

 

 

Barking&Dagenham CC

72

Jeroen Oostra

Roden;

Jun.01e jaars

NWVG Groningen

73

Jair Kelly

 

 

Al Performance CT

74

Laurens van der Laan

Hierden;

Jun.01e jaars

KWC Kampen

75

Thomas Durkin

 

 

Lee Valley Youth

76

Thomas Arends

Harderwijk;

Jun.02e jaars

WV De IJsselstreek

77

Simon Bird

 

 

Lee Valley Youth

78

Patrick Kuiper

Nieuwolda;

Jun.02e jaars

Stormvogels Veendam

79

Julius Fritz

 

 

RSG Frankfurt

80

Jelmer Koehoorn

Heerenveen;

Jun.01e jaars

WV Woonexpo Kapenga

81

Fletcher Adams

 

 

Hargroves Ridley RT

82

Sjouke Veenstra

Surhuizum;

Jun.01e jaars

WV Otto Ebbens

83

Sten Harmeling

Nijverdal;

Jun.02e jaars

WV De IJsselstreek