RONDE VAN HENDRIK-IDO-AMBACHT

                                                        06 JULI 2017

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Brian Burggraaf

Velsen Noord

Sportklasse Man

2

Jarno van Krimpen

Groot-Ammers

Sportklasse Man

3

Wout Roos

Stad aan 't Haringvliet;

Sportklasse Man

4

Sander Lodder

Ridderkerk

Sportklasse Man

5

Arje de Waard

Dordrecht;

Sportklasse Man

6

Gerard Kooistra

Hendrik-ido-Ambacht;

Sportklasse Man

7

Edward Sol

Spijkenisse

Sportklasse Man

8

Ferry de Vendt

Rhoon;

Sportklasse Man

9

Andries van Driel

 

Sportklasse Man

10

William Westerlaken

Nieuw-Lekkerland

Sportklasse Man

11

John Roos

Middelharnis

Sportklasse Man

12

Jorrit Noppen

Dordrecht;

Sportklasse Man

13

Peter Kooistra

Papendrecht;

Sportklasse Man

14

Joel Verlee

Sleeuwijk

Sportklasse Man

15

Dennis Lems

Papendrecht;

Sportklasse Man

16

Emiel van Dijk

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

17

Jeroen Martens

Rotterdam

Sportklasse Man

18

Jordie Foort

Spijkenisse

Sportklasse Man

19

Henrik Boele

Sliedrecht

Sportklasse Man

20

Edwin Vrauwdeunt

Den Haag;

Sportklasse Man

21

Krijn Huijzer

Krimpen aan de IJssel;

Sportklasse Man

22

Fedde Jager

Utrecht

Sportklasse Man

23

Jeffrey van den Hoven

Raamsdonksveer;

Sportklasse Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B Man

2

Peter Schulting

Emmeloord;

Professional-B Man

3

Roy Pieters

Zwanenburg;

Elite Man

4

Jordy Buskermolen

Kudelstaart;

Elite Man

5

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite Man

6

Robin Wennekes

Dodewaard;

Elite Man

7

Frank de Reus

Papendrecht;

Elite Man

8

Luuk van der Wal

De Lier;

Elite Man

9

Christiaan Meerbeek

Naaldwijk;

Belofte Man

10

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte Man

11

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite Man

12

Jonathan Espigares

Ridderkerk;

Amateur Man

13

Pim de Beer

Bakel;

Elite Man

14

Julian Stolk

Pijnacker;

Belofte Man

15

Emiel de Greef

Bleiswijk;

Elite Man

16

Daniël Langereis

Delft;

Elite Man

17

Hans Dilling

Nijmegen;

Elite Man

18

Diederik Deelen

Berkenwoude;

Elite Man

19

Eddy Gödde

Hendrik-ido-Ambacht;

Elite Man

20

Johan van der Eijk

Strijen;

Elite Man

21

Teun Groeneveld

Nieuw-Vennep;

Amateur Man

22

Dylan Newbery

Renkum;

Elite Man

23

Joergen Trepp

Rotterdam;

Elite Man

24

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland;

Amateur Man

25

Witten Anthonise

Dordrecht;

Elite Man

26

Lodewijk Rinsma

Utrecht;

Amateur Man

27

Vincent Fackeldey

Leiden;

Elite Man

28

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur Man

29

Bouwe Boonstra

Rotterdam;

Belofte Man

30

Michael Kootstra

Krimpen aan de Lek;

Belofte Man