†††††††††††††††† †††††††††RONDE VAN KRUININGEN

†††††††††††† †††††††††††††††††††††††††††01 JULI 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Megan Arens

KRUININGEN

2

Casper Blok

GOUDA

3

Mathijs Klippel

ETTEN-LEUR

4

Mart van Cadsand

WEMELDINGE

5

Maud van Izerloo

DORDRECHT

6

Isere Koster

ETTEN- LEUR

7

Bo Klappe

EINDHOVEN

8

BjÝrn Hoogerheide

GOES

9

Silvan Adriaenssens

LEWEDORP

10

Anniek Voermans

SAS VAN GENT

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Delano Heeren

SPRUNDEL

2

Bart Huijbregts

WERNHOUT

3

Sven Wisse

RILLAND

4

Jenna Nagtzaam

SINT WILLEBRORD

5

Ňsa de Keijzer

SPIJKENISSE

6

Anne Freij

HELLEVOETSLUIS

7

Mats Slabbekoorn

KAPELLE

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Cedric de Jager

BARENDRECHT

2

Renzo Moretti

KAPELLE

3

Senna Remijn

WOLPHAARTSDIJK

4

Thomas van den Eijnden

PRINSENBEEK

5

Phillip van den Kieboom

HOOGERHEIDE

6

Martijn Braspenning

ETTEN-LEUR

7

Lukas Mouthaan

DORDRECHT

8

Sjoerd Zegers

GOES

DNF

Jelle de Vlaam

GRAVENDEEL

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

2

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

3

Nick Wisse

RILLAND

4

Brent Jongenelen

STEENBERGEN

5

Teun Paaimans

KAPELLE

6

Nienke de Jong

SCHIJF

7

Dennis Polfliet

KRUININGEN

8

Maud Bouwers

ASSEN

9

Jens Slabbekoorn

KAPELLE

10

Kelvin Bol

HOEDEKENSKERKE

11

Ian Mol

BREDA

12

Tetje Senneker

BREDA

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

NoŽl Rokven

HULST

2

Maureen Arens

KRUININGEN

3

Mees van Duren

NES A/D AMSTEL

4

Daan van den Eijnden

PRINSENBEEK

5

Marijn Dingemans

LAGE ZWALUWE

6

Senne Knaven

STRIJBEEK

7

Halvar de Jager

BARENDRECHT

8

Ward Senneker

BREDA

9

Niels Nooijen

COEVORDEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Firn Arens

KRUININGEN

2

Mirre Knaven

STRIJBEEK

3

Rosita Reijnhout

WOLPHAARTSDIJK

4

Mees de Vos

HEINKENSZAND

5

Marijn Wiskerke

'S HEER-HENDRIKSKINDEREN

6

Storm Klaasse

HEINKENSZAND

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Moreno Tak

FIJNAART

2

Mike Bronswijk

HONSELERSDIJK

3

Joeri van Mook

OOSTERHOUT

4

Brent Broosus

HUYBERGEN

5

Casper Vos

HEINKENSZAND

6

Mellon Hooghwerff

DORDRECHT

7

Maurits Kool

KORTENHOEF

8

Jarno Voermans

SAS VAN GENT

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Marit Raaijmakers

HIPPOLYTUSHOEF

2

Susanne Meistrok

ELSHOUT

3

Charlotte Kool

KORTENHOEF

4

Mylene de Zoete

NAALDWIJK

5

Amber van der Hulst

HAZERSWOUDE

6

Kirstie van Haaften

DE MEERN

7

Bente van Teeseling

ABCOUDE

8

Dieke Hendriks

VUGHT

9

Lotte Beukers

MONSTER

10

Maaike Meistrok

ELSHOUT

11

Elodie Kuijper

TILBURG

12

Britt Knaven

STRIJBEEK

13

Elne Owen

ZUID-AFRIKA

14

Elianne Blok

GOUDA

DNF

Lily Schuitemaker

VOLENDAM

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Noa de Haan

TERSCHUUR

2

Anna van Wersch

TILBURG

3

Femke Gerritse

ROSMALEN

4

Ilse Grit

ZWOLLE

5

Mickey Nijkamp

ZWOLLE

6

Fleur van der Peet

DEN HAAG

7

Lieke Nooijen

COEVORDEN

8

Maike van der Duin

ASSEN

9

Nina Spapen

RIJEN

10

Sanne de Jonge

TWEEDE EXLOňRMOND

11

Lisa Bouwers

ASSEN

12

Judith Stolze

DE LIER

13

Iris Verschuren

STREEFKERK

14

FabiŽnne Kool

KORTENHOEF

15

Sanne Jongenelen

STEENBERGEN NB

16

Demi van Dijke

BORSSELE

17

Silke Smulders

LOON OP ZAND

18

Borg Senneker

BREDA

19

Lieke de Bie

WAALRE

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Marijn Maas

HUIJBERGEN

2

Arjan Poleij

KRUININGEN

3

Kjell de Jager

BARENDRECHT

4

Roel van Sintmaartensdijk

ZUIDLAND

5

Yoeri Slokkers

OUD VOSSEMEER

6

Luuk Spijker

SLEEUWIJK

7

Tristan van Hassel

WERNHOUT

8

Beau van Izerloo

DORDRECHT

9

Jos Blok

GOUDA

10

Bart Bronder

ABBENBROEK

11

Lucas Goene

VEENENDAAL

12

Tristan Timmermans

YERSEKE

13

Wessel Mouris

BAAMBRUGGE

14

Gianni Pavone

STEENBERGEN

15

Luuk Bierkens

STAMPERSGAT

16

Timo de Zeeuw

MOLENAARSGRAAF

17

Jesse Bakker

HELLEVOETSLUIS

18

Nelson Peetoom

ESSEN

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Robin Blummel

SINT-MICHIELSGESTEL

2

Carter Turnbull

AUSTRALIE

3

Thomas Jones

AUSTRALIE

4

Wessel Coppelmans

HAPERT

5

Tim Bierkens

STAMPERSGAT

6

Lennart Reijtenbagh

ZUIDLAND

7

Danny Maas

OUDENBOSCH

8

Thijs Barendregt

KRUININGEN

9

Thom Stuij

HEI- EN BOEICOP

10

Polle van Rijsbergen

ETTEN-LEUR

11

Mickey Schuller

DORDRECHT

12

Kevin Vaarties

BARENDRECHT

13

Tommie-Jens Meeter

TIEL

14

Jeroen Haest

RIJSBERGEN

DNF

Mauro Spapen

RIJEN

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Robin Wennekes

DODEWAARD

2

Jimmy de Bruyn

SINT JANSTEEN

3

Sieben Devalckeneer

KALMTHOUT

4

Gijs Meijer

OOSTWOUD

5

Sam van de Mieroop

SCHOTEN

6

Koen van de Klundert

WOENSDRECHT

7

Pieter Vette

HEINKENSZAND

8

Ramon Vleugel

GOES

9

Mel van der Veekens

ZAANDAM

10

Peter de Winter

WOLPHAARTSDIJK

11

Wim Adelaar

NIEUWEGEIN

12

Fabrizio Korsman

HOOGVLIET ROTTERDAM

13

Gerhard Joling

KRIMPEN AD IJSSEL

14

Thomas Bryan-Lund

LAARNE

15

Lex Nederlof

OOSTVOORNE

16

Robert van Dalen

GIESSEN

17

Rick Craenen

NEDERWEERT

18

Pim van de Klundert

WOENSDRECHT

19

Lars Akkermans

OSSENDRECHT

20

Jan de Voogd

'S-GRAVENPOLDER

21

Tijs van der Steen

BAARN

22

Ward van Doren

ESSEN

23

Ege de Bruin

DELFT

24

Lars van der Poel

HOOGERHEIDE

25

Alex Gresnigt

MIDDELBURG

26

Michel Stroosnijder

HANSWEERT

27

Yannick Detant

PURMEREND

28

Dante de Ruysscher

OOSTBURG

DNF

Sven Gommers

PHILIPPINE

DNF

Pieter Israel

KRUININGEN

DNF

Eloy Raas

HENDRIKSKINDEREN

DNF

Bryan van Rutten

ROOSENDAAL

DNF

Franklin Wessels

AALSMEER