RONDE VAN WARMENHUIZEN

                                           25 JUNI 2017

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

1

Kay Blokdijk

'T VELD

2

Laurens Koster

OEGSTGEEST

3

Ruud Coers

GROOTEBROEK

4

Rene Melk

ASSENDELFT

5

Bas Rijs

ALKMAAR

6

Yarwin van Straalen

DEN HELDER

7

Hans van Wonderen

TUITJENHORN

8

Ivo Huisman

HOOGKARSPEL

9

Hans Schelvis

HEEMSKERK

10

Tijs Dekker

OOSTHUIZEN

11

Bram Groen

AMSTERDAM

12

Martin Hoefakker

MIDDENMEER

13

Jeroen Lute

ZUID-SCHARWOUDE

14

Bart Nap

LOPIK

15

Kees van Wonderen

TUITJENHORN

16

Volkert Meinsma

OUDKARSPEL

17

Ming-ko Sun

DEN HELDER

18

Folkert Zwiers

WORMER

19

Martijn van Vechgel

HOORN

20

Erwin Tuithof

WOERDEN

21

Barjo Lamberink

BERGENTHEIM

22

Daan Boekel

ASSENDELFT

23

Maurice de Keijzer

SPIJKENISSE

24

Romke van der Weerdt

AMSTERDAM

25

Nick Slijkerman

ANNA PAULOWNA

26

René Pascha

ZUID-SCHARWOUDE

27

Marco Andeweg

HOOGVLIET

28

Marcel Doornebos

ZAANDAM

29

Christian Metzlar

MEDEMBLIK

30

Cas Bommer

WAARLAND

31

Paul Schoone

ASSENDELFT

32

Michel Dekker

'T VELD

34

Guido de Koning

OOSTZAAN

DNF

Paul Alberts

KORTENHOEF

DNF

Ruud Bakker

WORMER

DNF

Erwin Beckers

JULIANADORP

DNF

Bas Bruinsma

WIERINGERWAARD

DNF

Co van Bueren

SCHAGEN

DNF

Donny Flohil

GROOTEBROEK

DNF

Marco Halma

NIEUWKOOP

DNF

Daan Hanraads

DE GOORN

DNF

Marcel van Harlingen

WORMER

DNF

Patrick Hoefakker

MIDDENMEER

DNF

Daniel Kleijn

WOGNUM

DNF

Thomas Kolk

ALKMAAR

DNF

Dennie van der Kooi

FRANEKER

DNF

Rick Krijt

KOOG AAN DE ZAAN

DNF

Ferdy Kroon

ASSENDELFT

DNF

Nick Lennings

ZWAAG

DNF

Roel Munster

HEERHUGOWAARD

DNF

Jeffrey van der Park

ANNA PAULOWNA

DNF

Edwin Sierkstra

HOOGKARSPEL

DNF

Pieter Sikkes

ASSENDELFT

DNF

Gijs Smal

AVENHORN

DNF

Brian Tamis

'T ZAND NH

DNF

Jan Teeling

SCHAGEN

DNF

Jan Tol

VOLENDAM

DNF

Gertjan Tolhoek

ASSENDELFT

DNF

Harm Twaalfhoven

HAARLEM

DNF

Clemens Ulrich

ALKMAAR

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Enzo Leijnse

AMSTELVEEN

2

Tristan Kool

PURMEREND

3

Jim Kes

VOLENDAM

4

Casper Polet

KATWIJK

5

Jens Pronk

DE RIJP

6

Lance Huenders

ALMERE

7

Ole Veenhuis

WESTWOUD

8

Rick Metselaar

HOOGEVEEN

9

Erwin Smit

WERVERSHOOF

10

Steyn Lamberink

BERGENTHEIM

11

Lars Klugt

VOLENDAM

12

Tycho Nomden

HOENDERLOO

13

Niek Voogt

OUDERKERK A/D AMSTEL

14

Wessel Mouris

BAAMBRUGGE

15

Daan van Wieringen

BEVERWIJK

16

Thom Leegwater

SINT PANCRAS

17

Chris van Stralen

ENKHUIZEN

18

Joppe van der Weerdt

AMSTERDAM

19

Binck Burger

'T ZAND (NH)

20

Ivo Zwaans

DEN HELDER

DNF

Dylan Evers

ALKMAAR

DNF

Max van der Linden

BERGEN

DNF

Jip de Moor

AMSTERDAM

DNF

Jasper van Poecke

HOOFDDORP

DNF

Serginho Wilshaus

HAARLEM

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Lars van de Vall

HEEMSTEDE

2

Per Wiggers

OLDENZAAL

3

Dex Groen

TUITJENHORN

4

Jelmer Asjes

ASSENDELFT

5

Dennis Buijs

BENTHUIZEN

6

Sven Burger

HEERLEN

7

Jesper Rasch

ZANDVOORT

8

Roy Pieters

ZWANENBURG

9

Koen Verweij

ALKMAAR

10

Pascal Aandewiel

AMSTERDAM

11

Martijn Lust

TUITJENHORN

12

Stefan Wolffenbuttel

NIGTEVECHT

13

Nils Wolffenbuttel

NIGTEVECHT

14

Joury Ottenbros

HEERHUGOWAARD

15

Fred Pronk

EGMOND-BINNEN

16

Thomas Hartog

HAARLEM

17

Raymond Splinter

AMSTERDAM

18

Joeri van der Tuin

WESTERLAND

19

Maurice Rijs

LIMMEN

20

Sven Broekaart

JULIANADORP

21

Ruud Appelman

MIDWOUD

22

Bart Mol

WOGNUM

23

Yentl Ruijmgaard

ZWANENBURG

24

Mike Appelman

BEVERWIJK

25

Sebastiaan ten Zeldam

HAARLEM

26

Sven Asjes

HAARLEM

27

Gijs Beets

AMSTERDAM

28

Nico Vuurens

MEERKERK

29

Melvin Bos

SINT PANCRAS

DNF

Wesley Bakker

ZAANDAM

DNF

Brendan Berendse

PURMEREND

DNF

Ege de Bruin

DELFT

DNF

Sjors Dekker

ANDIJK

DNF

Bart Groot

ALKMAAR

DNF

Jan Lof

BROEK IN WATERLAND

DNF

Gijs Meijer

OOSTWOUD

DNF

Koen Paalman

NIJVERDAL

DNF

Wouter Poot

LEIDEN

DNF

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

UTRECHT

DNF

Tom Timmers

ASSENDELFT

DNF

Dylan van Zijl

HARDERWIJK