ERELIJSTEN SPORTKLASSE N t/m Z

Nap Bart ( NED19810902 )

   2015. Sportklasse Man . LOPIK . WTC Woerden

      4 . DIDAM . 2015.06.06

      8 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . RIJSSEN . 2015.05.16

      15 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      16 . DORDRECHT . 2015.09.05

Nap Rene ( NED19690319 )

   2015 . Sportklasse Man . Heemskerk . BRC Kennemerland

      5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

Neefjes Arjen ( NED19630417 )

   2015 . Sportklasse Man . BOVENKARSPEL . West Frisia

      7 . t ZAND . 2015.05.03

      15 . KROMMENIE . 2015.05.26

      17 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      18 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      18 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

      20 . HIERDEN . 2015.04.18

Nekkers Erik ( NED19810126 )

   2015. Sportklasse Man . Vught . Team Brabant 2000

      8 . BEMMEL . 2015.09.20

      9 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      10 . GROENLO . 2015.08.16

      15 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      20 . ELDEN . 2015.06.21

Niekolaas Rob ( NED19631004 )

   2015 . Sportklasse Man . ZWOLLE . Hanzerenners Zwolle

      16 . ELDEN . 2015.06.21

      30 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Nieuwenhuizen Robin ( NED19810402 )

   2015 . Sportklasse Man . Den Oever . HR en TC D.O.K.

      6 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      16 . RABO MEERTOUR.01E RIT . 2015.05.14

      17 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.A . 2015.05.17

      18 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

      18 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.A . 2015.05.17

      22 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.A . 2015.05.17

      27 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

Niewold Arno ( NED19700307 )

   2015 . Sportklasse Man . berkel en rodenrijs . RWC Ahoy

      3 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      16 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      17 . PIJNACKER . 2015.08.15

Nijdam Jelle ( NED19630816 )

   2015. Sportklasse Man . DOETINCHEM . R en TV de Zwaluwen

      5 . EIBERGEN . 2015.05.10

      15 . STOKKUM . 2015.05.03

Nijgh Gerard ( NED19830319 )

   2015 . Sportklasse Man . RIJNSBURG . vereniging MTB Noordwest

      14 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      17 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

Nijhof Sander ( NED19780107 )

   2015 . Sportklasse Man . APELDOORN . AR en TV de Adelaar

      13 . DIDAM . 2015.06.06

      19 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      19 . MILL . 2015.05.10

      20 . RIJSSEN . 2015.05.16

Nijhoff Cor ( NED19520913 )

   2015 . Sportklasse Man . WIJK BIJ DUURSTEDE . W.V. Eemland

      7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Nijkamp Jasper ( NED19820505 )

Nijkamp Jasper ( NED19820505 )

   2015. Sportklasse Man . Oldebroek . ATB vereniging Oldebroek

   2015 . Amateur Man . Oldebroek . ATB vereniging Oldebroek

      1 . DIDAM . 2015.06.06

      13 . DRONTEN . 2015.04.11

      14 . HENGELO . 2015.04.25

      14 . EMMEN.EIERRACE . 2015.04.06

      15 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

Nijmeijer Marten ( NED19511007 )

   2015 . Sportklasse Man . LEMMER . WV de Driehoek

      1 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Nijssen Frank ( NED19610426 )

   2015 . Sportklasse Man . HAARLEM . HSV de Kampioen

      3 . LISSE . 2015.09.20

      7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . EIBERGEN . 2015.05.10

      11 . WEESP . 2015.04.05

      14 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      15 . HIERDEN . 2015.04.18

      16 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

Noppen Jorrit ( NED19691214 )

   2015 . Sportklasse Man . DORDRECHT . DRC de Mol

      8 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      13 . DORDRECHT . 2015.09.05

      16 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      16 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      16 . ROZENBURG . 2015.06.13

      17 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

Oldenkamp Gerben ( NED19940312 )

   2015 . Sportklasse Man . ZANDHUIZEN . WV de Driehoek

      3 . VLEDDER . 2015.08.23

Oorbeek Ad ( NED19740128 )

   2015 . Sportklasse Man . NIEUW BEIJERLAND . RTC de Hoekse Renners

      14 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      20 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

Oord Daniel ( NED19790830 )

   2015 . Sportklasse Man . BASSE . WV de Driehoek

      17 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

Oosterlaar Tino ( NED19680815 )

   2015. Sportklasse Man . HEINO . Hanzerenners Zwolle

      4 . EMMEN.EIERRACE . 2015.04.06

      12 . HENGELO . 2015.04.25

      15 . VLEDDER . 2015.08.23

      15 . GROENLO . 2015.08.16

      20 . NEEDE . 2015.08.14

      29 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

Oosting Art ( NED19660215 )

   2015 . Sportklasse Man . ABBENBROEK . RTC de Hoekse Renners

      15 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      18 . HOOGVLIET . 2015.06.20

Ootjers Arjan ( NED19840907 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . RWC Ahoy

      7 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      9 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      11 . BRAKEL. . 2015.04.18

      13 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      14 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      16 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      19 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      22 . DORDRECHT . 2015.09.05

Oppenneer Casper ( NED19890414 )

   2015. Sportklasse Man . Heerhugowaard . vereniging MTB Noordwest

      6 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      7 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      7 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      8 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      18 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      22 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      25 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

Oppewal Rein ( NED19451222 )

   2015. Sportklasse Man . SNEEK . WV WoonExpo Kapenga

      4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . RIJSSEN . 2015.05.16

Oudshoorn Duncan ( NED19700823 )

   2015 . Sportklasse Man . VELSERBROEK . HSV de Kampioen

      15 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      18 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      19 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      20 . DORDRECHT . 2015.09.05

Oudshoorn John ( NED19650425 )

   2015 . Sportklasse Man . UITHOORN . Monkey Town Cycling Team

      1 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      3 . EIBERGEN . 2015.05.10

      4 . DE MEERN . 2015.07.12

      7 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      7 . GOUDA . 2015.08.30

      7 . LISSE . 2015.09.20

      8 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      8 . AALTEN . 2015.05.17

      11 . HOUTEN . 2015.05.03

      12 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      16 . WEESP . 2015.04.05

      17 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      19 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

Oudshoorn Rene ( NED19610612 )

   2015 . Sportklasse Man . MIJDRECHT . Uithoornse WTC

      27 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Overgaag Bart ( NED19800331 )

   2015. Sportklasse Man . ALKMAAR . WV Noord-Holland

      4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . BRAKEL. . 2015.04.18

      7 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      8 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      9 . HOORN . 2015.04.12

      10 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

Overweg Johan ( NED19870723 )

   2015 . Sportklasse Man . OMMEN . Hardenberger WSV

      5 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      6 . MUNTENDAM . 2015.06.12

      7 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      16 . DIDAM . 2015.06.06

      18 . DIDAM . 2015.06.17

      19 . RIJSSEN . 2015.05.16

Paans Arjan ( NED19760323 )

   2015. Sportklasse Man . WAALWIJK . Team Brabant 2000

      14 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      15 . BARENDRECHT . 2015.07.25

Paffen Ron ( NED19571227 )

   2015 . Sportklasse Man . MILSBEEK . Marco Polo Cycling Club

      2 . AALTEN . 2015.05.17

      3 . STOKKUM . 2015.05.03

      3 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      4 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      4 . OCHTEN . 2015.07.18

      5 . Bergheim-Quadrath.. . 2015.09.13

      5 . RIJSSEN . 2015.05.16

      6 . HILVERSUM . 2015.09.06

      7 . DE MEERN . 2015.07.12

      7 . MILL . 2015.05.10

      9 . BOXMEER . 2015.07.27

      9 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      9 . GROENLO . 2015.08.16

      10 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

      10 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      10 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      11 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      11 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      13 . KESSEL . 2015.04.12

      13 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      13 . NEEDE . 2015.08.14

      16 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      17 . OUD-VOSSEMEER . 2015.03.21

Pascha René ( NED19850813 )

   2015 . Sportklasse Man . ZUID-SCHARWOUDE . WV Alcmaria Victrix

      6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      13 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      22 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      25 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      28 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

Pasman Lennard ( NED19840713 )

   2015 . Sportklasse Man . Landsmeer . ZWC D.T.S.

      13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Pauw Benno ( NED19550416 )

   2015 . Sportklasse Man . NIEUWEGEIN . WV Het Stadion

      2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . DE MEERN . 2015.07.12

      4 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      4 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      6 . EIBERGEN . 2015.05.10

      7 . GOUDA . 2015.08.30

Pauwels Roger ( NED19650304 )

   2015 . Sportklasse Man . NIJMEGEN . Marco Polo Cycling Club

      4 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . ELDEN . 2015.06.21

      14 . DIDAM . 2015.06.06

      16 . EIBERGEN . 2015.05.10

      17 . AALTEN . 2015.05.17

Pennings Jan Willem ( NED19750402 )

   2015. Sportklasse Man . Gendringen . R en TV de Zwaluwen

      4 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Peters Haiko ( NED19780523 )

   2015 . Sportklasse Man . Vianen (NBr) . Marco Polo Cycling Club

      12 . MILL . 2015.05.10

      19 . KESSEL . 2015.04.12

Peters Henk ( NED19641019 )

   2015 . Sportklasse Man . HILLEGOM . RTV de Bollenstreek

      11 . LISSE . 2015.09.20

      13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      21 . DORDRECHT . 2015.09.05

Pieterse Wesley ( NED19870616 )

   2015 . Sportklasse Man . Arnhem . RETO

      9 . DIDAM . 2015.06.06

      11 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

Plijter Justin ( NED19940914 )

   2015. Sportklasse Man . Hillegom . RTV de Bollenstreek

      3 . HILLEGOM . 2015.09.13

      3 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      5 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      5 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      6 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      8 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      10 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      10 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      12 . LISSE . 2015.09.20

      12 . SANTPOORT . 2015.08.05

      12 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      15 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      17 . ROZENBURG . 2015.06.13

Post Dick ( NED19710525 )

   2015 . Sportklasse Man . WEZEP . WV Salland

      7 . EMMEN.EIERRACE . 2015.04.06

      8 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      13 . HARDENBERG . 2015.05.09

      17 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      18 . DIDAM . 2015.06.06

Posthuma Huub ( NED19530912 )

   2015 . Sportklasse Man . VLIJMEN . WTC Maas-Waal

      12 . GOUDA . 2015.08.30

      12 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Postma Marco ( NED19720317 )

   2015 . Sportklasse Man . ALMERE . WV Amsterdam

      10 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      11 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      19 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

Pouwels Ben ( NED19490924 )

   2015 . Sportklasse Man . CUIJK . WV de Maaskant

      7 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Pronk Johan ( NED19640713 )

   2015 . Sportklasse Man . Nijmegen . TWC 't Verzetje

      8 . HOUTEN . 2015.05.03

      14 . STEENBERGEN . 2015.03.29

Punt Jurriaan ( NED19810712 )

   2015 . Sportklasse Man . CASTRICUM . BRC Kennemerland

      10 . UITGEEST . 2015.06.21

Radstaak Wesley ( NED19910519 )

   2015 . Sportklasse Man . DIDAM . RETO

      13 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Randsdorp René ( NED19620216 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTERDAM . WV Amsterdam

      15 . HILVERSUM . 2015.09.06

Rebel Arjan ( NED19780416 )

   2015 . Sportklasse Man . Velserbroek . ZWC D.T.S.

      13 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      20 . SANTPOORT . 2015.08.05

Reincke Robert ( NED19810422 )

   2015 . Sportklasse Man . HELLEVOETSLUIS . RRC de Pedaalridders

      19 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

Repko Jan ( NED19640410 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTERDAM . ARC Ulysses

      18 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

Reuser Michel ( NED19850808 )

   2015 . Sportklasse Man . Dieren . JvR de Batauwers

      1 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      1 . VORDEN . 2015.06.14

      2 . WAGENINGEN . 2015.06.06

      2 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      2 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      3 . RABO MEERTOUR.01E RIT . 2015.05.14

      3 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      3 . GROENLO . 2015.08.16

      7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . AMSTERDAM.IJBURG . 2015.07.26

      7 . WICHMOND . 2015.05.23

      9 . WERKENDAM . 2015.04.06

      9 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

      10 . TIEL . 2015.08.02

      11 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

      13 . CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

      13 . ZOETERWOUDE . 2015.06.21

      24 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.A . 2015.05.17

Reyerse Eibert ( NED19651130 )

   2015 . Sportklasse Man . HARDERWIJK . Special Cycling Team

      14 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

Ribbers Joop ( NED19500227 )

   2015 . Sportklasse Man . GROENLO . RTC de Stofwolk

      2 . EIBERGEN . 2015.05.10

      11 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Rigter Kees ( NED19601019 )

   2015 . Sportklasse Man . BAARN . W.V. Eemland

      10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Rijkhoff Frank ( NED19640326 )

   2015 . Sportklasse Man . VEENENDAAL . WV de Valleirenners AXA

      1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      13 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      26 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

Rijntjes Mark ( NED19691117 )

   2015 . Sportklasse Man . HAARLEM . HRC Excelsior

      5 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      8 . ZUTPHEN . 2015.08.05

      8 . HILLEGOM . 2015.09.13

      12 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      12 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      12 . UITHOORN . 2015.09.06

      13 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      13 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      13 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

      14 . KROMMENIE . 2015.05.26

      15 . EPE . 2015.07.09

      15 . UITGEEST . 2015.06.21

      16 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      18 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      18 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      18 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      19 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      20 . LISSE . 2015.09.20

Rijs Bas ( NED19910808 )

   2015 . Sportklasse Man . ALKMAAR . WV Alcmaria Victrix

      3 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      3 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      4 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      5 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      5 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      5 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      7 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      8 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      11 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      11 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      13 . UITHOORN . 2015.09.06

      14 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      14 . UITGEEST . 2015.06.21

      15 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      15 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      15 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      16 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      17 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

      17 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      19 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      20 . t ZAND . 2015.05.03

      20 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      27 . RABO MEERTOUR PROLOOG . 2015.05.14

Rikkers Peter ( NED19790817 )

   2015 . Sportklasse Man . GORINCHEM . GRC Jan van Arckel

      6 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      11 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Ringersma Henk ( NED19560609 )

   2015 . Sportklasse Man . LEEUWARDEN . WV WoonExpo Kapenga

      8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Roelofs Berry ( NED19710504 )

   2015 . Sportklasse Man . GROESBEEK . Marco Polo Cycling Club

      3 . ELDEN . 2015.06.21

      5 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      5 . DIDAM . 2015.06.06

      5 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      8 . DIDAM . 2015.06.17

      20 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Rol Robin ( NED19850428 )

   2015 . Sportklasse Man . Obdam . ZWC D.T.S.

      10 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      16 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      19 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      24 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

Rol Ronald ( NED19620216 )

   2015. Sportklasse Man . Warmenhuizen . ZWC D.T.S.

      3 . t ZAND . 2015.05.03

      8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      11 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      13 . JULIANADORP . 2015.08.30

      13 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      18 . OOSTZAAN . 2015.08.02

Roos Jan Wouter ( NED19810812 )

   2015 . Sportklasse Man . STAD AAN 'T HARINGVLIET . Cyclingteam Flakkee

      2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      4 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      5 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      5 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      5 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      8 . RHOON.ALBRANDSWAARD . 2015.06.17

      9 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      10 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      11 . WERKENDAM . 2015.04.06

      12 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      15 . ROZENBURG . 2015.06.13

      17 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      19 . DORDRECHT . 2015.09.05

      24 . RIJSWIJK.OMLOOP . 2015.06.28

Roos John ( NED19760521 )

   2015 . Sportklasse Man . SOMMELSDIJK . Cyclingteam Flakkee

      6 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      13 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      17 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      18 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      24 . RHOON.ALBRANDSWAARD . 2015.06.17

Rotmensen Davey ( NED19831105 )

   2015. Sportklasse Man . Leiderdorp . LRTV  Swift

      2 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      7 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      9 . HILLEGOM . 2015.09.13

      10 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      16 . ZUIDLAND . 2015.08.22

Rotscheid René ( NED19670923 )

   2015 . Sportklasse Man . APELDOORN . AR en TV de Adelaar

      2 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      2 . MUNTENDAM . 2015.06.12

      6 . VLEDDER . 2015.08.23

      7 . RIJSSEN . 2015.05.16

      10 . HENGELO.OV. . 2015.06.05

      10 . AALTEN . 2015.05.17

      11 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      11 . NEEDE . 2015.08.14

      12 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      13 . KROMMENIE . 2015.05.26

      14 . ANNEN . 2015.06.10

      14 . HASSELT . 2015.09.12

      14 . DIDAM . 2015.06.17

      14 . HARDENBERG . 2015.05.09

      20 . IJMUIDEN . 2015.07.15

Rovers Jeroen ( NED19680416 )

   2015 . Sportklasse Man . BREDA . Cyclingteam Flakkee

      4 . MILL . 2015.05.10

      12 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      19 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      19 . PIJNACKER . 2015.08.15

Ruesink Erik ( NED19640210 )

   2015. Sportklasse Man . DINXPERLO . TWV De Peddelaars

      4 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      19 . Dinslaken. . 2015.09.13

Ruiterkamp Harry ( NED19741211 )

   2015 . Sportklasse Man . Slijk-Ewijk . RETO

      8 . VLEDDER . 2015.08.23

      9 . ELDEN . 2015.06.21

      11 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      11 . GROENLO . 2015.08.16

      15 . HENGELO.OV. . 2015.06.05

      20 . STEINFURT . 2015.04.12

      21 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

Ruska Michael ( NED19681124 )

   2015 . Sportklasse Man . VOLENDAM . WV H & F Schilders Volendam

      2 . t ZAND . 2015.05.03

      3 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      7 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      9 . BRAKEL. . 2015.04.18

      12 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

Rutte Arthur ( NED19790227 )

   2015 . Sportklasse Man . HAARLEM . Specialized Workfor.ce

      1 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      1 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      1 . SANTPOORT . 2015.08.05

      2 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      2 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      2 . DIDAM . 2015.06.17

      4 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      5 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      11 . HILLEGOM . 2015.09.13

Sachtleven Jan ( NED19900716 )

   2015 . Sportklasse Man . Den Haag . RWV de Spartaan

      15 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

Sanders Jan ( NED19811023 )

   2015 . Sportklasse Man . BEUNINGEN . JvR de Batauwers

      3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      10 . VLEDDER . 2015.08.23

      11 . DIDAM . 2015.06.06

      13 . MILL . 2015.05.10

      17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Sartzetakis Stelios ( NED19950917 )

Satter Erik ( NED19670730 )

   2015 . Sportklasse Man . GAMEREN . WTC Maas-Waal

      7 . BRAKEL. . 2015.04.18

      10 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      11 . ROSSUM . 2015.05.24

      18 . TIEL . 2015.08.02

      19 . GIESSEN . 2015.09.11

      24 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

Scheffel Ronald ( NED19610328 )

   2015 . Sportklasse Man . APELDOORN . Special Cycling Team

      7 . STEINFURT . 2015.04.12

      9 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

Schelvis Hans ( NED19700126 )

   2015 . Sportklasse Man . HEEMSKERK . BRC Kennemerland

      10 . t ZAND . 2015.05.03

      12 . UITGEEST . 2015.06.21

      18 . KROMMENIE . 2015.05.26

      19 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

Schenk Marco ( NED19681002 )

   2015 . Sportklasse Man . AALTEN . TWV De Peddelaars

      1 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      3 . VORDEN . 2015.06.14

      4 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      4 . ELDEN . 2015.06.21

      5 . EIBERGEN . 2015.05.10

      6 . WICHMOND . 2015.05.23

      6 . STOKKUM . 2015.05.03

      7 . HENGELO . 2015.04.25

      9 . AALTEN . 2015.05.17

Schermer Bram ( NED19940625 )

   2015 . Sportklasse Man . Purmerend . ZWC D.T.S.

      4 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      20 . ASSENDELFT . 2015.10.03

Schim Gianni ( NED19701217 )

   2015 . Sportklasse Man . VIERLINGSBEEK . Limburg Express Cycling team

      12 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      17 . BOXMEER . 2015.07.27

Schipper Sander ( NED19891009 )

   2015 . Sportklasse Man . KOLHORN . WV Alcmaria Victrix

      30 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

Schoemaker Egbert ( NED19860904 )

   2015 . Sportklasse Man . STEENWIJK . WV de Driehoek

      8 . MUNTENDAM . 2015.06.12

      12 . VLEDDER . 2015.08.23

      18 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

Scholten Ralf ( NED19870801 )

   2015. Sportklasse Man . NETTERDEN . R en TV de Zwaluwen

      15 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Schoonderbeek Toon ( NED19620614 )

   2015 . Sportklasse Man . Nijkerk . W.V. Eemland

      14 . GOUDA . 2015.08.30

      14 . LISSE . 2015.09.20

      15 . EIBERGEN . 2015.05.10

      15 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      20 . AALTEN . 2015.05.17

      29 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

Schoots Pascal ( NED19740725 )

   2015 . Sportklasse Man . TIEL . JvR de Batauwers

      1 . GILZE HART VAN . 2015.06.14

      1 . ELDEN . 2015.06.21

      1 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      1 . DIDAM . 2015.06.17

      1 . STOKKUM . 2015.05.03

      2 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      2 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      3 . AALTEN . 2015.05.17

      3 . OCHTEN . 2015.07.18

      6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . MILL . 2015.05.10

      8 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

Schotte Kasper ( NED19831204 )

   2015 . Sportklasse Man . SCHIEDAM . PRC Delta

      1 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      1 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      3 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      5 . RIJSWIJK.OMLOOP . 2015.06.28

      6 . ROZENBURG . 2015.06.13

Schotte Otto ( NED19770314 )

   2015 . Sportklasse Man . HELLEVOETSLUIS . PRC Delta

      2 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      3 . ROZENBURG . 2015.06.13

      4 . ABBENBROEK . 2015.09.06

Schouten Daan ( NED19720322 )

Seunninga Arjan ( NED19700417 )

   2015 . Sportklasse Man . Ede . WV Ede

      1 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      1 . GROENLO . 2015.08.16

      2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      2 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      3 . RIJSSEN . 2015.05.16

      4 . EDE . 2015.08.27

      4 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      4 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      5 . WERKENDAM . 2015.04.06

      5 . KESSEL . 2015.04.12

      5 . ROSSUM . 2015.05.24

      5 . NEEDE . 2015.08.14

      6 . AALTEN . 2015.05.17

      7 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      7 . BAARN . 2015.09.13

      8 . VORDEN . 2015.06.14

      10 . HILVERSUM . 2015.09.06

      11 . DRIEL . 2015.07.05

      12 . NOORDELOOS . 2015.08.03

      14 . LEXMOND . 2015.04.11

      14 . OOSTERHOUT.GLD . 2015.08.30

      14 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      15 . DORDRECHT . 2015.09.05

      17 . ELDEN . 2015.06.21

      22 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

Seuren Gerald ( NED19650528 )

   2015 . Sportklasse Man . VIERLINGSBEEK . WV de Maaskant

      8 . MILL . 2015.05.10

      10 . WICHMOND . 2015.05.23

      10 . AALTEN . 2015.05.17

      16 . BOXMEER . 2015.07.27

Sierkstra Edwin ( NED19711118 )

   2015 . Sportklasse Man . HOOGKARSPEL . Hoornse Ren en Toerclub

      4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      7 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

      13 . WEESP . 2015.04.05

      14 . HOORN . 2015.04.12

      14 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      19 . IJMUIDEN . 2015.07.15

Sikkes Pieter ( NED19830804 )

   2015 . Sportklasse Man . ASSENDELFT . ZWC D.T.S.

      15 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      17 . UITGEEST . 2015.06.21

      17 . KROMMENIE . 2015.05.26

Sleiffer Patrick ( NED19730912 )

   2015 . Sportklasse Man . NOORDWOLDE . WV de Driehoek

      14 . VLEDDER . 2015.08.23

Slijkerman Nick ( NED19891012 )

   2015. Sportklasse Man . ANNA PAULOWNA . vereniging MTB Noordwest

      15 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

Slingerland Ad ( NED19631231 )

   2015 . Sportklasse Man . HAASTRECHT . GRTC Excelsior

      2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . GOUDA . 2015.08.30

Slooten Frank ( NED19861020 )

   2015 . Sportklasse Man . Den Haag . HSK Trias

      9 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      13 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Slootweg Arjen ( NED19790429 )

   2015 . Sportklasse Man . 'S-GRAVENHAGE . HSK Trias

      27 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Smit Guido ( NED19700403 )

   2015 . Sportklasse Man . Voorburg . RWV de Spartaan

      7 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

Smits Noud ( NED19691010 )

   2015 . Sportklasse Man . Gemert . RTC Buitenlust

      16 . MILL . 2015.05.10

Smits Rene ( NED19590411 )

   2015 . Sportklasse Man . PURMEREND . ARC Ulysses

      2 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      9 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      13 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      13 . UITGEEST . 2015.06.21

      14 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      16 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

Smits Ron ( NED19650709 )

   2015. Sportklasse Man . LANGELILLE . WV de Driehoek

      11 . VLEDDER . 2015.08.23

      15 . MILL . 2015.05.10

Snel Gerard ( NED19631011 )

   2015 . Sportklasse Man . LEIDEN . LRTV  Swift

      18 . LISSE . 2015.09.20

Speijer Cor ( NED19560820 )

   2015 . Sportklasse Man . SCHIEDAM . RWC Ahoy

      22 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Spies Matthijs ( NED19941029 )

   2015 . Sportklasse Man . WAGENINGEN . WV Ede

      13 . EDE . 2015.08.27

      14 . DE MEERN . 2015.07.12

Spijkers Henri ( NED19581102 )

   2015 . Sportklasse Man . Den Haag . HSK Trias

      1 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      4 . GOUDA . 2015.08.30

      5 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      5 . LISSE . 2015.09.20

      11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      20 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Spoor Jaap ( NED19530802 )

   2015 . Sportklasse Man . RIJSWIJK ZH . RWV de Spartaan

      5 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

Spruit Peter ( NED19640120 )

   2015 . Sportklasse Man . CAPELLE AAN DEN IJSSEL . Wielervereniging Sportwell

      23 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Stam Patrick ( NED19940817 )

   2015 . Sportklasse Man . UITGEEST . BRC Kennemerland

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      6 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      7 . HILLEGOM . 2015.09.13

      8 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      9 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      9 . UITGEEST . 2015.06.21

      13 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      19 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      20 . VOORHOUT . 2015.09.12

Stammes Huub ( NED19620805 )

   2015 . Sportklasse Man . SOEST . W.V. Eemland

      11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Steeghs Ruud ( NED19760129 )

   2015 . Sportklasse Man . BEMMEL . TWC 't Verzetje

      4 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      18 . MILL . 2015.05.10

      20 . DIDAM . 2015.06.17

Stolwijk René ( NED19851119 )

   2015. Sportklasse Man . OOSTWOLD . NWV Groningen

      10 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Stolwijk Richard ( NED19620304 )

   2015 . Sportklasse Man . EDE . GRTC Excelsior

      8 . EIBERGEN . 2015.05.10

      20 . HOUTEN . 2015.05.03

Streefkerk Bart ( NED19910413 )

   2015. Sportklasse Man . AMEIDE . GRC Jan van Arckel

      5 . OTTOLAND . 2015.09.26

      5 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      13 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      13 . NOORDELOOS . 2015.08.03

      14 . BARENDRECHT . 2015.07.25

Stuij Kees ( NED19640302 )

   2015 . Sportklasse Man . Meeuwen . DRC de Mol

      27 . DORDRECHT . 2015.09.05

Suk Martijn ( NED19741113 )

   2015 . Sportklasse Man . VELSERBROEK . HRC Excelsior

      6 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      14 . SANTPOORT . 2015.08.05

      17 . BEVERWIJK . 2015.08.16

Sun Ming-ko ( NED19631211 )

   2015 . Sportklasse Man . Den Helder . HR en TC D.O.K.

      6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . LISSE . 2015.09.20

Suurd Martijn ( NED19760516 )

   2015 . Sportklasse Man . Utrecht . CS030

      15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

Tamis Brian ( NED19690112 )

   2015 . Sportklasse Man . 'T ZAND NH . HR en TC D.O.K.

      8 . t ZAND . 2015.05.03

te Boome Andre ( NED19640413 )

   2015 . Sportklasse Man . BORCULO . RTC de Stofwolk

      17 . GROENLO . 2015.08.16

      17 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      20 . WICHMOND . 2015.05.23

Tellegen Derk ( NED19680513 )

   2015 . Sportklasse Man . HEERDE . WV Salland

      18 . EMMEN.EIERRACE . 2015.04.06

Temming Robert ( NED19690417 )

   2015 . Sportklasse Man . Aalten . TWV De Peddelaars

      14 . ELDEN . 2015.06.21

ter Grote Gerrit ( NED19550724 )

   2015 . Sportklasse Man . REUTUM . AWV de Zwaluwen

      17 . RIJSSEN . 2015.05.16

      19 . EIBERGEN . 2015.05.10

ter Heijden Maarten ( NED19811117 )

   2015 . Sportklasse Man . Lichtenvoorde . TWV De Peddelaars

      17 . BRAKEL. . 2015.04.18

      19 . VARSSEVELD . 2015.06.28

ter Maten Ab

      10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . EIBERGEN . 2015.05.10

      18 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Terpstra Tjerk ( NED19961218 )

   2015. Sportklasse Man . DEN HELDER . HR en TC D.O.K.

      10 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      17 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      21 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      23 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

Tesselaar Mike ( NED19770305 )

   2015 . Sportklasse Man . HEERHUGOWAARD . WV Noord-Holland

      1 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

      2 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      2 . KROMMENIE . 2015.05.26

      4 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      4 . t ZAND . 2015.05.03

      7 . HOORN . 2015.04.12

      7 . JULIANADORP . 2015.08.30

      8 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.A . 2015.05.17

      8 . SANTPOORT . 2015.08.05

      9 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      11 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      11 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      12 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      13 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT A . 2015.06.14

      15 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

      16 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      19 . RABO MEERTOUR.01E RIT . 2015.05.14

      24 . TOUR DE LASALLE.02E RIT . 2015.06.12

Tiggelaar Elt Jan ( NED19821005 )

   2015 . Sportklasse Man . DELFZIJL . W.V. Omega

      4 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . MUNTENDAM . 2015.06.12

Tissingh Vincent ( NED19941219 )

   2015 . Sportklasse Man . UTRECHT . USWV de Domrenner

      7 . HOUTEN . 2015.05.03

      10 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      14 . HAREN . 2015.05.29

      18 . WICHMOND . 2015.05.23

      19 . WAGENINGEN . 2015.06.06

      20 . WEESP . 2015.04.05

Ton Andre ( NED19651208 )

   2015 . Sportklasse Man . GELDERMALSEN . UWTC de Volharding

      30 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Toonen Michel ( NED19651201 )

   2015 . Sportklasse Man . LISSE . RTV de Bollenstreek

      24 . DORDRECHT . 2015.09.05

Torensma Marcel ( NED19710323 )

   2015 . Sportklasse Man . Leek . WV de Kannibaal

      1 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . MUNTENDAM . 2015.06.12

      9 . VLEDDER . 2015.08.23

Treur Reinier ( NED19721028 )

   2015 . Sportklasse Man . UGCHELEN . AR en TV de Adelaar

      5 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Tromp John ( NED19530616 )

   2015 . Sportklasse Man . KUDELSTAART . Uithoornse WTC

      4 . GOUDA . 2015.08.30

      5 . RIJSSEN . 2015.05.16

      6 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      9 . EIBERGEN . 2015.05.10

      17 . DE MEERN . 2015.07.12

Uitgeest Klaas ( NED19910619 )

   2015 . Sportklasse Man . DE KOOG . vereniging MTB Noordwest

      8 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      22 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

      26 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      27 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

van Asten Kees ( NED19660502 )

   2015 . Sportklasse Man . ZEEWOLDE . W.V. Eemland

      21 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Baar Niels ( NED19850514 )

   2015 . Sportklasse Man . WOERDEN . WTC Woerden

      10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . RIJSSEN . 2015.05.16

van Bavel Hans ( NED19491101 )

   2015 . Sportklasse Man . ST.ANTHONIS . Cicli Basso Vicenza - Reasons

      1 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . RIJSSEN . 2015.05.16

      5 . GOUDA . 2015.08.30

      7 . DE MEERN . 2015.07.12

      7 . EIBERGEN . 2015.05.10

      9 . NK.MASTERS . 2015.06.07

van Beek Edwin ( NED19670219 )

   2015 . Sportklasse Man . Hoorn . WV Noord-Holland

      1 . HOORN . 2015.04.12

      1 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      1 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      3 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      4 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      4 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      5 . HIERDEN . 2015.04.18

      7 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      8 . HENGELO . 2015.04.25

      9 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      10 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      10 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      12 . TOUR DE LASALLE.01E RIT . 2015.06.11

      15 . TOUR DE LASALLE.04E RIT B . 2015.06.13

      18 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT A . 2015.06.14

      19 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

      29 . TOUR DE LASALLE.02E RIT . 2015.06.12

van Beek Rob ( NED19720531 )

   2015 . Sportklasse Man . Leusden . W.V. Eemland

      17 . STEINFURT . 2015.04.12

      28 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

van Beek Sander ( NED19761208 )

   2015. Sportklasse Man . Den Burg . vereniging MTB Noordwest

      25 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      29 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

van Bezooijen Joost ( NED19670507 )

   2015 . Sportklasse Man . NIJMEGEN . Special Cycling Team

      3 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      4 . BEMMEL . 2015.09.20

      6 . ELDEN . 2015.06.21

      11 . WICHMOND . 2015.05.23

      14 . EIBERGEN . 2015.05.10

van Bijnen Cor ( NED19561103 )

   2015 . Sportklasse Man . MEDEMBLIK . Hoornse Ren en Toerclub

      15 . GOUDA . 2015.08.30

      23 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Boven Bas ( NED19810215 )

   2015 . Sportklasse Man . Utrecht . WV Het Stadion

      11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . BEMMEL . 2015.09.20

      15 . DRIEL . 2015.07.05

      16 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      19 . BAARN . 2015.09.13

van Dam Marcel ( NED19701230 )

   2015 . Sportklasse Man . OUDERKERK AAN DEN IJSSEL . WC de Waardrenner

      21 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van de Reep Gerben ( NED19800212 )

   2015 . Sportklasse Man . HILLEGOM . RTV de Bollenstreek

      1 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      3 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      4 . UITHOORN . 2015.09.06

      5 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      6 . LISSE . 2015.09.20

      8 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      8 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      9 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      10 . SANTPOORT . 2015.08.05

      10 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      11 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      12 . HILLEGOM . 2015.09.13

      14 . NK.MASTERS . 2015.06.07

van de Reep Peter ( NED19750601 )

   2015 . Sportklasse Man . HILLEGOM . RTV de Bollenstreek

      2 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      3 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      6 . HILLEGOM . 2015.09.13

      16 . SANTPOORT . 2015.08.05

      16 . UITHOORN . 2015.09.06

      25 . NK.MASTERS . 2015.06.07

van den Berg Johnny ( NED19680813 )

   2015 . Sportklasse Man . BEUNINGEN GLD . Marco Polo Cycling Club

      11 . ELDEN . 2015.06.21

      12 . DIDAM . 2015.06.06

      12 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      15 . NEEDE . 2015.08.14

      16 . BRAKEL. . 2015.04.18

      20 . BOXMEER . 2015.07.27

      20 . GROENLO . 2015.08.16

      25 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van den Berg Sjon ( NED19651113 )

   2015 . Sportklasse Man . ZEVENHOVEN . Uithoornse WTC

      4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

van den Bosch Marcel ( NED19710815 )

   2015 . Sportklasse Man . WEZEP . WV Salland

      10 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      13 . RIJSSEN . 2015.05.16

      13 . VLEDDER . 2015.08.23

      15 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      16 . WICHMOND . 2015.05.23

      30 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

van den Brink Robert ( NED19840125 )

   2015 . Sportklasse Man . ZEEWOLDE . vereniging MTB Noordwest

      18 . HARDENBERG . 2015.05.09

      20 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

van den Heuvel Jos ( NED19590607 )

   2015 . Sportklasse Man . Odijk . WV Het Stadion

      23 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van den Noort Ivo ( NED19750911 )

   2015. Sportklasse Man . De Meern . UWTC de Volharding

      23 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van den Ouden Dennis ( NED19641118 )

   2015 . Sportklasse Man . OUDE TONGE . Cyclingteam Flakkee

      5 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      8 . ROZENBURG . 2015.06.13

      9 . HOUTEN . 2015.05.03

      15 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      18 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

van der Bent Gijs ( NED19750211 )

   2015 . Sportklasse Man . Amsterdam . LRTV  Swift

      13 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

van der Breggen Dick ( NED19640926 )

   2015 . Sportklasse Man . ELLEMEET . RWC Ahoy

      7 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      10 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      10 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      13 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      16 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      18 . PIJNACKER . 2015.08.15

      19 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      20 . ABBENBROEK . 2015.09.06

van der Breggen Jaap ( NED19601023 )

   2015 . Sportklasse Man . NIJKERK GLD . W.V. Eemland

      5 . DE MEERN . 2015.07.12

      14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van der Burg Mickel ( NED19770921 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HELDER . HR en TC D.O.K.

      3 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      12 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      15 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

van der Gaag Remko ( NED19810923 )

   2015 . Sportklasse Man . ROZENBURG . HSK Trias

      5 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

van der Griend Marcel ( NED19730822 )

   2015 . Sportklasse Man . MELISSANT . Cyclingteam Flakkee

      13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . ABBENBROEK . 2015.09.06

van der Ham Mike ( NED19960107 )

   2015 . Sportklasse Man . LEXMOND . GRC Jan van Arckel

      20 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

van der Ham Zeger ( NED19870228 )

   2015 . Sportklasse Man . Werkendam . GRC Jan van Arckel

      16 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

van der Have Daan ( NED19501110 )

   2015. Sportklasse Man . DORDRECHT . WV Barrhopoort

      4 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

van der Helm Joost ( NED19871206 )

   2015 . Sportklasse Man . PIJNACKER . RWC Ahoy

      14 . AMEIDE . 2015.09.19

      16 . OUDEWATER . 2015.08.29

      16 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      17 . MOLENAARSGRAAF . 2015.08.22

      20 . RHOON.ALBRANDSWAARD . 2015.06.17

      28 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van der Horst Jos ( NED19640228 )

   2015 . Sportklasse Man . NIJMEGEN . WV de Maaskant

      3 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . BOXMEER . 2015.07.27

      9 . MILL . 2015.05.10

      19 . DE MEERN . 2015.07.12

van der Kooi Dennie ( NED19930402 )

   2015 . Sportklasse Man . FRANEKER . WV Cycling Sneek

      11 . HOORN . 2015.04.12

van der Laan Martijn ( NED19740915 )

   2015 . Sportklasse Man . Lisse . RTV de Bollenstreek

      12 . GROOT-AMMERS . 2015.06.12

van der Laan Wim ( NED19790614 )

   2015 . Sportklasse Man . Hilversum . GWC de Adelaar

      2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      2 . RIJSSEN . 2015.05.16

      6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

van der Made Leon ( NED19811227 )

   2015 . Sportklasse Man . HAARLEM . WV Noord-Holland

      7 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      15 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      19 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      23 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

van der Made Wilco ( NED19750213 )

   2015 . Sportklasse Man . MEDEMBLIK . WV H & F Schilders Volendam

      16 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      17 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      19 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      26 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

van der Marel Casper ( NED19750801 )

   2015 . Sportklasse Man . Maasland . RCMD de Coureur

      19 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      22 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van der Mark Jaco ( NED19620924 )

   2015. Sportklasse Man . DE LIER . RCMD de Coureur

      21 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Van der Meer Jan ( NED19950201 )

   2015 . Sportklasse Man . Groningen . GSWV Tandje Hoger

      11 . MUNTENDAM . 2015.06.12

van der Meiden Dennis ( NED19670914 )

   2015 . Sportklasse Man . NOOTDORP . Restore Cycling

      6 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      7 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      8 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

van der Meijden Martin ( NED19730928 )

   2015 . Sportklasse Man . BRAKEL . WTC Maas-Waal

      13 . BRAKEL. . 2015.04.18

van der Molen Gideon ( NED19811111 )

   2015 . Sportklasse Man . Megchelen . R en TV de Zwaluwen

      14 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      16 . VORDEN . 2015.06.14

      17 . DIDAM . 2015.06.06

van der Plaats Serai ( NED19911219 )

   2015. Sportklasse Man . DEN BURG . vereniging MTB Noordwest

      7 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      11 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      13 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      20 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

van der Ploeg Cor ( NED19651023 )

   2015 . Sportklasse Man . BEMMEL . Special Cycling Team

      2 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      3 . BEMMEL . 2015.09.20

      4 . WICHMOND . 2015.05.23

      6 . NEEDE . 2015.08.14

      10 . HILVERSUM . 2015.09.06

      13 . DIDAM . 2015.06.17

      13 . STOKKUM . 2015.05.03

      17 . BAARN . 2015.09.13

      20 . AALTEN . 2015.05.17

      20 . VORDEN . 2015.06.14

van der Ploeg Henry ( NED19711212 )

   2015 . Sportklasse Man . Appingedam . Stormvogels Veendam

      3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      7 . MUNTENDAM . 2015.06.12

van der Ploeg Marijn ( NED19730825 )

   2015 . Sportklasse Man . UTRECHT . UWTC de Volharding

      9 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van der Poel Andre ( NED19851206 )

   2015 . Sportklasse Man . Utrecht . UWTC de Volharding

      20 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

van der Putten Serge ( NED19690825 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTERDAM . WV Amsterdam

      13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      17 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      20 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

van der Steen Ed ( NED19570728 )

   2015 . Sportklasse Man . OUD BEIJERLAND . RTC de Hoekse Renners

      18 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van der Steen Niels ( NED19870516 )

   2015 . Sportklasse Man . AMERSFOORT . USWV de Domrenner

      5 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

van der Stel Cor ( NED19580131 )

   2015 . Sportklasse Man . DORDRECHT . DRC de Mol

      4 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

van der Tang Jan ( NED19500204 )

   2015 . Sportklasse Man . VOORHOUT . RTV de Bollenstreek

      8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      27 . NK.MASTERS . 2015.06.07

van der Tol Rik ( NED19730530 )

   2015. Sportklasse Man . Barendrecht . RTC de Hoekse Renners

      9 . RIJSSEN . 2015.05.16

van der Veer Ed ( NED19650429 )

   2015 . Sportklasse Man . RENSWOUDE . WV de Valleirenners AXA

      15 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      18 . HILVERSUM . 2015.09.06

van der Velden Andries ( NED19810704 )

   2015 . Sportklasse Man . NIEUW VENNEP . HRC Excelsior

      6 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      17 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

van der Vlugt Willem ( NED19821125 )

   2015 . Sportklasse Man . MEDEMBLIK . WV H & F Schilders Volendam

      2 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      4 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      6 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      9 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      11 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      16 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      26 . TOUR DE LASALLE.01E RIT . 2015.06.11

      27 . TOUR DE LASALLE.04E RIT B . 2015.06.13

      28 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT A . 2015.06.14

      30 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

van der Voort Michel ( NED19730207 )

   2015. Sportklasse Man . Maarssen . WV Het Stadion

      9 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van der Wal Ger ( NED19690130 )

   2015 . Sportklasse Man . HOOGKARSPEL . Hoornse Ren en Toerclub

      12 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

      14 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      18 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van der Wel Jan ( NED19560522 )

   2015 . Sportklasse Man . AUSTERLITZ . WV Velovrienden

      6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

van der Werf Theo ( NED19710913 )

   2015 . Sportklasse Man . DE MEERN . UWTC de Volharding

      17 . DE MEERN . 2015.07.12

van Dijk Emiel ( NED19770509 )

   2015 . Sportklasse Man . HELLEVOETSLUIS . Cyclingteam Flakkee

      3 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      3 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      4 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      5 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      6 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      10 . BERKEL EN RODENRIJS . 2015.08.08

      10 . RHOON.ALBRANDSWAARD . 2015.06.17

      10 . ALMKERK . 2015.08.01.

      15 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      15 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      18 . NOORDELOOS . 2015.08.03

van Dijk Hans ( NED19441209 )

   2015 . Sportklasse Man . NIEUWEGEIN . WV Het Stadion

      11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      20 . DE MEERN . 2015.07.12

van Dokkum Abel ( NED19940315 )

   2015 . Sportklasse Man . GRONINGEN . GSWV Tandje Hoger

      4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Dorp Bertil ( NED19650829 )

   2015 . Sportklasse Man . ELBURG . FTC Marknesse

      3 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

van Duijn Sebastiaan ( NED19730419 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . RWC Ahoy

      11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

van Eerden Sjors ( NED19760531 )

   2015. Sportklasse Man . HEEMSKERK . BRC Kennemerland

      16 . HEEMSKERK . 2015.08.30

van Eijk Hans ( NED19650524 )

   2015 . Sportklasse Man . NIEUW VENNEP . RTV de Bollenstreek

      2 . WEESP . 2015.04.05

      2 . LISSE . 2015.09.20

      2 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      3 . DE MEERN . 2015.07.12

      3 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      6 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      9 . HILVERSUM . 2015.09.06

      10 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      10 . DORDRECHT . 2015.09.05

      12 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      13 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      13 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      14 . PIJNACKER . 2015.08.15

      15 . HILLEGOM . 2015.09.13

      15 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      27 . NK.MASTERS . 2015.06.07

van Eijk Ton ( NED19591123 )

   2015 . Sportklasse Man . HILLEGOM . RTV de Bollenstreek

      8 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      15 . LISSE . 2015.09.20

      18 . HILLEGOM . 2015.09.13

van Elburg Benjamin ( NED19910917 )

   2015 . Sportklasse Man . Ommen . Hardenberger WSV

      6 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      9 . MUNTENDAM . 2015.06.12

      10 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      20 . HARDENBERG . 2015.05.09

van Gellekom Peter ( NED19710115 )

   2015 . Sportklasse Man . SOEST . W.V. Eemland

      12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

van Ginkel Theo ( NED19781108 )

   2015 . Sportklasse Man . WOUDENBERG . W.V. Eemland

      20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Hal Sjaak ( NED19581105 )

   2015 . Sportklasse Man . DEVENTER . DRV de Zwaluwen

      5 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

van Haren Leo ( NED19670511 )

   2015 . Sportklasse Man . DE MEERN . UWTC de Volharding

      29 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Heijningen Paul ( NED19560112 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . RWC Ahoy

      29 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Herk Jerry ( NED19711129 )

   2015 . Sportklasse Man . LEKKERKERK . WC de Waardrenner

      14 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

van Herp Ronald ( NED19711116 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HAAG . RWC Ahoy

      5 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      19 . BARENDRECHT . 2015.07.25

van Krimpen Jarno ( NED19730520 )

   2015 . Sportklasse Man . GROOT AMMERS . DRC de Mol

      6 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      7 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      10 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      16 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      29 . DORDRECHT . 2015.09.05

van Leeuwen Hans ( NED19650723 )

   2015 . Sportklasse Man . ZEVENHOVEN . WV Avanti

      27 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Leeuwen Marco ( NED19611227 )

   2015 . Sportklasse Man . HELLEVOETSLUIS . Cyclingteam Flakkee

      8 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      9 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      12 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      17 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      18 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      18 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      19 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      19 . MAASSLUIS . 2015.08.10

van Lieshout Frits ( NED19790120 )

   2015 . Sportklasse Man . SPAARNDAM . HSV de Kampioen

      1 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      2 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      2 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      3 . SANTPOORT . 2015.08.05

      3 . UITGEEST . 2015.06.21

      3 . KROMMENIE . 2015.05.26

      3 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      3 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      10 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      10 . BEVERWIJK . 2015.08.16

van Lochem John ( NED19900319 )

   2015. Sportklasse Man . Aalten . TWV De Peddelaars

      10 . NEEDE . 2015.08.14

      13 . ELDEN . 2015.06.21

      14 . GROENLO . 2015.08.16

van Loon Juul ( NED19831015 )

   2015 . Sportklasse Man . Cuijk . MTB Licht Verzet

      3 . BOXMEER . 2015.07.27

      11 . RIJSSEN . 2015.05.16

van Loon Mark ( NED19790105 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . RWC Ahoy

      6 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      9 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      11 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

van Oosterhout Niels ( NED19930309 )

   2015 . Sportklasse Man . GEERTRUIDENBERG . DRC de Mol

      20 . BRAKEL. . 2015.04.18

van Ormondt Diederik ( NED19710521 )

   2015 . Sportklasse Man . DORDRECHT . Cycloteam.nl

      6 . DORDRECHT . 2015.09.05

      15 . ROSSUM . 2015.05.24

van Os Eddo ( NED19660509 )

   2015 . Sportklasse Man . HILVERSUM . GWC de Adelaar

      12 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

van Pelt Wijnand ( NED19600312 )

   2015 . Sportklasse Man . SPIJKENISSE . PRC Delta

      24 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Pierre Harry ( NED19730830 )

   2015 . Sportklasse Man . De Kwakel . Uithoornse WTC

      1 . BAARN . 2015.09.13

      4 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . t ZAND . 2015.05.03

      11 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      13 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      20 . UITHOORN . 2015.09.06

van Prooijen Kees ( NED19591029 )

   2015 . Sportklasse Man . 'S-GRAVENHAGE . HSK Trias

      19 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Ravensberg Evert ( NED19530204 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTERDAM . Gaul !

      10 . NK.MASTERS . 2015.06.07

van Rhijn Robert ( NED19640507 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . RRC de Pedaalridders

      20 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Rhoon Ronald ( NED19540511 )

   2015 . Sportklasse Man . ZWIJNDRECHT . DRC de Mol

      6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Rij Martin ( NED19770128 )

   2015 . Sportklasse Man . ZUIDLAND . PRC Delta

      2 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      3 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      4 . WERKENDAM . 2015.04.06

      4 . HILLEGOM . 2015.09.13

      5 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      6 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      7 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      7 . ROZENBURG . 2015.06.13

      9 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      10 . BRAKEL. . 2015.04.18

      11 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      18 . BEVERWIJK . 2015.08.16

van Rijswijk William ( NED19591021 )

   2015 . Sportklasse Man . RIJSWIJK . HSK Trias

      9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Rullen John ( NED19630504 )

   2015 . Sportklasse Man . SCHIJNDEL . WV Schijndel

      10 . BOXMEER . 2015.07.27

van Schagen Paul ( NED19670821 )

   2015 . Sportklasse Man . ALKMAAR . Gaul !

      22 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Schenkhof Wilco ( NED19840223 )

   2015 . Sportklasse Man . ECHTELD . JvR de Batauwers

      1 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      2 . DRIEL . 2015.07.05

      3 . DIDAM . 2015.06.17

      8 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      8 . OCHTEN . 2015.07.18

      20 . EPE . 2015.07.09

van Sijl Casper ( NED19810601 )

   2015 . Sportklasse Man . ALKMAAR . BRC Kennemerland

      15 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      20 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

van Soest Ewald ( NED19950527 )

   2015 . Sportklasse Man . VEENENDAAL . WV de Valleirenners AXA

      9 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      15 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

van Son Michael ( NED19680718 )

   2015 . Sportklasse Man . VELSERBROEK . HSV de Kampioen

      1 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      1 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      2 . HILLEGOM . 2015.09.13

      2 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      2 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

      2 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      3 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      4 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      4 . SANTPOORT . 2015.08.05

      4 . KROMMENIE . 2015.05.26

      5 . ETTEN-LEUR . 2015.05.17

      5 . DORDRECHT . 2015.09.05

      5 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      5 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      5 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      6 . AMSTERDAM.IJBURG . 2015.07.26

      6 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      7 . LISSE . 2015.09.20

      8 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      8 . ROSSUM . 2015.05.24

      8 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      8 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      9 . PIJNACKER . 2015.08.15

      9 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      11 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      14 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      19 . LEKKERKERK . 2015.05.14

van Spengen Stefan ( NED19961230 )

   2015. Sportklasse Man . Wieringerwerf . HR en TC D.O.K.

      28 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

van Straalen Yarwin ( NED19950414 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HELDER . HR en TC D.O.K.

      3 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      4 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      9 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      13 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      19 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

      26 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

      28 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      28 . RABO MEERTOUR PROLOOG . 2015.05.14

van Strien Paul ( NED19850131 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . PRC Delta

      16 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      17 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      22 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van 't Hof Eibert ( NED19840223 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HAAG . RWV de Spartaan

      15 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      16 . RIJSSEN . 2015.05.16

      19 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      24 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

van Toorenburg Mitja ( NED19740320 )

   2015 . Sportklasse Man . Almere . W.V. Eemland

      7 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.A . 2015.05.17

      9 . ROSSUM . 2015.05.24

      9 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      10 . RABO MEERTOUR.01E RIT . 2015.05.14

      10 . WEESP . 2015.04.05

      13 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.A . 2015.05.17

      15 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.A . 2015.05.17

      15 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

      16 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      29 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

van Vechgel Martijn ( NED19720227 )

   2015 . Sportklasse Man . HOORN . Hoornse Ren en Toerclub

      9 . t ZAND . 2015.05.03

      15 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      17 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      19 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      28 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      29 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

van Vlijmen Marco ( NED19850212 )

   2015 . Sportklasse Man . ALBLASSERDAM . DRC de Mol

      15 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      17 . STEENBERGEN . 2015.03.29

van Wegen Jos ( NED19550410 )

   2015 . Sportklasse Man . HOOGLAND . W.V. Eemland

      5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . GOUDA . 2015.08.30

      17 . EIBERGEN . 2015.05.10

van Witzenburg Nico ( NED19651219 )

   2015 . Sportklasse Man . BRIELLE . Restore Cycling

      9 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

van Wonderen Hans ( NED19860427 )

   2015. Sportklasse Man . TUITJENHORN . WV Alcmaria Victrix

      5 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      7 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      10 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      11 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

      17 . TOUR DE LASALLE.01E RIT . 2015.06.11

      21 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

      23 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

      30 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.A . 2015.05.17

van Wonderen Kees ( NED19840208 )

   2015 . Sportklasse Man . TUITJENHORN . WV Alcmaria Victrix

      15 . TOUR DE LASALLE.01E RIT . 2015.06.11

      15 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT A . 2015.06.14

      17 . TOUR DE LASALLE.02E RIT . 2015.06.12

      18 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      18 . TOUR DE LASALLE.04E RIT B . 2015.06.13

      21 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

      30 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

van Wonderen Klaas ( NED19820505 )

   2015 . Sportklasse Man . WAARLAND . WV Alcmaria Victrix

      3 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      5 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      13 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      13 . t ZAND . 2015.05.03

      16 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      30 . RABO MEERTOUR PROLOOG . 2015.05.14

Veen Marten ( NED19820219 )

   2015 . Sportklasse Man . Groningen . W.V. Omega

      6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . MUNTENDAM . 2015.06.12

Veldink Martijn ( NED19810620 )

   2015 . Sportklasse Man . OOSTERHESSELEN . WRV de Peddelaars

      6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . HARDENBERG . 2015.05.09

      20 . VLEDDER . 2015.08.23

Verdam John ( NED19641218 )

   2015 . Sportklasse Man . ACHTERVELD . W.V. Eemland

      11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . EIBERGEN . 2015.05.10

      20 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

Verdam Kevin ( NED19941222 )

   2015 . Sportklasse Man . Achterveld . W.V. Eemland

      24 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Verdouw Jaap ( NED19410713 )

   2015 . Sportklasse Man . OUDEWATER . GRTC Excelsior

      11 . GOUDA . 2015.08.30

Verhagen Marcel ( NED19660223 )

   2015 . Sportklasse Man . OUD BEIJERLAND . RTC de Hoekse Renners

      6 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      19 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Verhoef Marco ( NED19651003 )

   2015. Sportklasse Man . DORDRECHT . DRC de Mol

      17 . ABBENBROEK . 2015.09.06

Verhulst Manfred ( NED19661126 )

   2015 . Sportklasse Man . Heerhugowaard . Monkey Town Cycling Team

      9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Vermeer Jacco ( NED19940516 )

   2015. Sportklasse Man . BLEISWIJK . RWC Ahoy

      18 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      20 . ROTTERDAM.AHOY . 2015.07.04

Verpoort Tim ( NED19651121 )

   2015 . Sportklasse Man . GENNEP . WV de Maaskant

      6 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      18 . VELDHOVEN . 2015.07.13

Versloot Ruben ( NED19900730 )

   2015 . Sportklasse Man . Wageningen . WV Ede

      5 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      5 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      10 . DIDAM . 2015.06.17

      12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . BRAKEL. . 2015.04.18

      12 . ELDEN . 2015.06.21

      16 . ROSSUM . 2015.05.24

      17 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      18 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

Verstegen Erik ( NED19840528 )

   2015 . Sportklasse Man . Zutphen . E.T.P. Zutphen

      10 . VORDEN . 2015.06.14

Verwijk Frank ( NED19631001 )

   2015 . Sportklasse Man . LEUSDEN . W.V. Eemland

      14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      20 . HILVERSUM . 2015.09.06

      26 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Vingerling Aad ( NED19430708 )

   2015 . Sportklasse Man . 'S-GRAVENDEEL . RTC de Hoekse Renners

      9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . DE MEERN . 2015.07.12

      17 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      19 . GOUDA . 2015.08.30

      19 . RIJSSEN . 2015.05.16

Vinke Hein ( NED19721010 )

   2015 . Sportklasse Man . AMERSFOORT . W.V. Eemland

      16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Visscher Richard ( NED19670721 )

   2015 . Sportklasse Man . PIJNACKER . GRTC Excelsior

      8 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Visser Sep ( NED19631222 )

   2015 . Sportklasse Man . HEEMSTEDE . HSV de Kampioen

      4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      23 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Vlieger Gerry ( NED19710316 )

   2015 . Sportklasse Man . APPELSCHA . W.V. Omega

      5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . MUNTENDAM . 2015.06.12

Vocking Peter ( NED19650419 )

   2015 . Sportklasse Man . AMERONGEN . WV de Valleirenners AXA

      3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      7 . HOUTEN . 2015.05.03

      18 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Volkers Joost ( NED19721219 )

   2015 . Sportklasse Man . ALKMAAR . WV Noord-Holland

      4 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      12 . JULIANADORP . 2015.08.30

      13 . AMSTERDAM.IJBURG . 2015.07.26

      17 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      19 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      29 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

Voorn Hans ( NED19580206 )

   2015 . Sportklasse Man . HILVERSUM . GWC de Adelaar

      6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      10 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

Vos Ralf ( NED19721022 )

   2015 . Sportklasse Man . WARNSVELD . RTV Vierakker-Wichmond

      12 . DIDAM . 2015.06.17

      16 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      18 . VORDEN . 2015.06.14

      19 . WICHMOND . 2015.05.23

Vosmer Marten ( NED19700715 )

   2015 . Sportklasse Man . Ede . WV Ede

      17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      18 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

Vriend Jesse ( NED19951014 )

   2015. Sportklasse Man . HOOGKARSPEL . West Frisia

      9 . UITHOORN . 2015.09.06

      11 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      12 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      19 . UITGEEST . 2015.06.21

      20 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

Vuurens Nico ( NED19720512 )

   2015 . Sportklasse Man . MEERKERK . JvR de Batauwers

      2 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      3 . WICHMOND . 2015.05.23

      4 . RIJSOORD . 2015.05.09

      5 . GROOT-AMMERS . 2015.06.12

      8 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      11 . OCHTEN . 2015.07.18

Weber Eric ( NED19600531 )

   2015 . Sportklasse Man . den Haag . RWV de Spartaan

      19 . GOUDA . 2015.08.30

Weber Koert ( NED19760114 )

   2015 . Sportklasse Man . SWIFTERBANT . Cycling Team Wielertoerist

      23 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Weel Jasper ( NED19900517 )

   2015 . Sportklasse Man . Den Oever . Hoornse Ren en Toerclub

      11 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      20 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      23 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      24 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

Weerman Jannes ( NED19640328 )

   2015 . Sportklasse Man . NYEHOLTWOLDE . WV WoonExpo Kapenga

      4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . t ZAND . 2015.05.03

Weijers Hans ( NED19570623 )

   2015 . Sportklasse Man . HILLEGOM . RTV de Bollenstreek

      19 . LISSE . 2015.09.20

Weijers Martin ( NED19690819 )

   2015 . Sportklasse Man . 'S-HEERENBERG . RTV Vierakker-Wichmond

      15 . AALTEN . 2015.05.17

Weldam Jerry ( NED19571209 )

   2015 . Sportklasse Man . NIEUWEGEIN . UWTC de Volharding

      25 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Welling Gerard ( NED19630406 )

   2015. Sportklasse Man . OPMEER . Hoornse Ren en Toerclub

      16 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      28 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

Wellner Jeroen ( NED19790513 )

   2015 . Sportklasse Man . UTRECHT . CS030

      14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Wensink Jop ( NED19950907 )

   2015 . Sportklasse Man . BREDEVOORT . TWV De Peddelaars

      5 . BOXMEER . 2015.07.27

      10 . GROENLO . 2015.08.16

      10 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      17 . AALTEN . 2015.05.17

      17 . DIDAM . 2015.06.17

      19 . ZUTPHEN . 2015.08.05

Westendorp Tijs ( NED19730206 )

   2015 . Sportklasse Man . Nijmegen . Specialized Workfor.ce

      9 . NEEDE . 2015.08.14

      18 . GROENLO . 2015.08.16

Westerlaken William ( NED19920930 )

   2015 . Sportklasse Man . Nieuw-Lekkerland . GRC Jan van Arckel

      9 . DORDRECHT . 2015.09.05

      9 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      13 . GIESSEN . 2015.09.11

      15 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      20 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

Westra Bas ( NED19790524 )

   2015 . Sportklasse Man . Sneek . WV Cycling Sneek

      16 . VLEDDER . 2015.08.23

Wiegerinck Stijn ( NED19611104 )

   2015 . Sportklasse Man . Gorssel . DRV de Zwaluwen

      19 . EIBERGEN . 2015.05.10

Wijkhuise Joost ( NED19760721 )

   2015 . Sportklasse Man . HAARLEM . HRC Excelsior

      22 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Wijnsma Hylke ( NED19910326 )

   2015 . Sportklasse Man . WIER . LWV de Friesche Leeuw

      4 . MUNTENDAM . 2015.06.12

Windhouwer Gerard ( NED19730304 )

   2015 . Sportklasse Man . OOSTZAAN . ZWC D.T.S.

      3 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      4 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      6 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      6 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      7 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      8 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      9 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      12 . KROMMENIE . 2015.05.26

      14 . HILLEGOM . 2015.09.13

      15 . LISSE . 2015.09.20

Winthagen Michiel ( NED19730818 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTELVEEN . WTC de Amstel

      11 . t ZAND . 2015.05.03

      14 . BAARN . 2015.09.13

      16 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      18 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      19 . UITHOORN . 2015.09.06

Wolbrink Jeroen ( NED19721029 )

   2015 . Sportklasse Man . DEVENTER . DRV de Zwaluwen

      14 . HENGELO.OV. . 2015.06.05

Wolff Matthijs ( NED19780913 )

   2015 . Sportklasse Man . Wageningen . WV Ede

      24 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Wouda Idsert ( NED19690319 )

   2015 . Sportklasse Man . NIEUWEGEIN . WV Het Stadion

      22 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Wouters van den Oudenweijer Michel ( NED19770320 )

   2015. Sportklasse Man . ARNHEM . RETO

      19 . ELDEN . 2015.06.21

Zantingh Guus ( NED19471002 )

   2015 . Sportklasse Man . MIJDRECHT . Uithoornse WTC

      9 . RIJSSEN . 2015.05.16

      10 . EIBERGEN . 2015.05.10

      10 . GOUDA . 2015.08.30

Zennipman John ( NED19671210 )

   2015 . Sportklasse Man . ZUTPHEN . E.T.P. Zutphen

      4 . VLEDDER . 2015.08.23

      8 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      8 . NEEDE . 2015.08.14

      9 . STOKKUM . 2015.05.03

      11 . HENGELO.OV. . 2015.06.05

      13 . VORDEN . 2015.06.14

      17 . HIERDEN . 2015.04.18

      18 . AALTEN . 2015.05.17

Zeven Daan ( NED19870112 )

   2015 . Sportklasse Man . Utrecht . CS030

      11 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      12 . ROSSUM . 2015.05.24

      14 . BRAKEL. . 2015.04.18

      22 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Zijnstra Nico ( NED19840912 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . RWC Ahoy

      13 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      19 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      20 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

Zuidema Nick ( NED19910318 )

   2015 . Sportklasse Man . Delfzijl . NWV Groningen

      9 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      15 . PEIZE . 2015.06.28

Zwiers Folkert ( NED19760624 )

   2015. Sportklasse Man . WORMER . WV Alcmaria Victrix

      4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      12 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      15 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      22 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17