ERELIJSTEN SPORTKLASSE A t/m M

Aardenburg Ron ( NED19640306 )

   2015 . Sportklasse Man . Heemskerk . BRC Kennemerland

      4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

Acar Kemal ( NED19691220 )

   2015 . Sportklasse Man . PAPENDRECHT . DRC de Mol

      11 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      11 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . DORDRECHT . 2015.09.05

      15 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

Adelaar Peter ( NED19620815 )

   2015 . Sportklasse Man . HOUTEN . WV Het Stadion

      6 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . LISSE . 2015.09.20

      14 . EIBERGEN . 2015.05.10

      17 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      18 . HOUTEN . 2015.05.03

      19 . AALTEN . 2015.05.17

      20 . DE MEERN . 2015.07.12

Agema Sonny ( NED19890121 )

   2015. Sportklasse Man . DEN HELDER . WV Alcmaria Victrix

      4 . AALTEN . 2015.05.17

      4 . RIJSSEN . 2015.05.16

      4 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      4 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      6 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

      7 . BOXMEER . 2015.07.27

      8 . JULIANADORP . 2015.08.30

      10 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      10 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      10 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      11 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      11 . SANTPOORT . 2015.08.05

      12 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      13 . DEN HAAG.STATENKWARTIER . 2015.06.05

      13 . TOUR DE LASALLE.02E RIT . 2015.06.12

      14 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT A . 2015.06.14

      15 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      16 . EPE . 2015.07.09

      18 . TOUR DE LASALLE.01E RIT . 2015.06.11

      23 . TOUR DE LASALLE.04E RIT B . 2015.06.13

Ahoud Michel ( NED19920916 )

   2015 . Sportklasse Man . ELST GLD . TWC 't Verzetje

      2 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      3 . DIDAM . 2015.06.06

      6 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      18 . STOKKUM . 2015.05.03

Akkerman Tom ( NED19860929 )

   2015 . Sportklasse Man . GRONINGEN . W.V. Omega

      2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Alards Stanley ( NED19710813 )

   2015 . Sportklasse Man . ARNHEM . RETO

      4 . DIDAM . 2015.06.17

      7 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      8 . HENGELO.OV. . 2015.06.05

      11 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

      18 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Alblas Rene ( NED19691226 )

   2015 . Sportklasse Man . VLEUTEN . UWTC de Volharding

      4 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      7 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      12 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      16 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      17 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      18 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Altyzer Marc ( NED19840717 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTELVEEN . WTC de Amstel

      14 . UITHOORN . 2015.09.06

Andes Roy ( NED19800519 )

   2015 . Sportklasse Man . HETEREN . WV Ede

      1 . AALTEN . 2015.05.17

      1 . RIJSSEN . 2015.05.16

      3 . BRAKEL. . 2015.04.18

      4 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      5 . STOKKUM . 2015.05.03

      5 . HARDENBERG . 2015.05.09

      6 . KESSEL . 2015.04.12

      7 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      23 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Annink Maurijn ( NED19700212 )

   2015 . Sportklasse Man . HENGELO OV . AWV de Zwaluwen

      17 . HENGELO . 2015.04.25

      20 . HENGELO.OV. . 2015.06.05

Asjes Sven ( NED19900918 )

   2015. Sportklasse Man . Haarlem . ZWC D.T.S.

      15 . UITHOORN . 2015.09.06

Backer Jos ( NED19740908 )

   2015 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Amsterdam

      10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Backer van Ommeren Floris ( NED19790215 )

   2015. Sportklasse Man . Amsterdam . Gaul !

      9 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

Bakker Bert ( NED19541127 )

   2015 . Sportklasse Man . ZAANDAM . ZWC D.T.S.

      1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . RIJSSEN . 2015.05.16

      5 . EIBERGEN . 2015.05.10

Bakker Nico ( NED19730520 )

   2015 . Sportklasse Man . WEESP . GWC de Adelaar

      4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Bakker Raymond ( NED19761029 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HELDER . HR en TC D.O.K.

      1 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

      2 . t ZAND . 2015.05.03

      19 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT A . 2015.06.14

      21 . TOUR DE LASALLE.02E RIT . 2015.06.12

      21 . TOUR DE LASALLE.04E RIT B . 2015.06.13

      25 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      29 . TOUR DE LASALLE.01E RIT . 2015.06.11

Bakker Ruud ( NED19810305 )

   2015. Sportklasse Man . WORMER . ZWC D.T.S.

      5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      20 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Bakkum Ge ( NED19571024 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HELDER . HR en TC D.O.K.

      17 . t ZAND . 2015.05.03

      24 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Bal Hans ( NED19661106 )

   2015 . Sportklasse Man . 'S-GRAVENHAGE . RWV de Spartaan

      6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      11 . KROMMENIE . 2015.05.26

      13 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      14 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

      17 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      18 . ROZENBURG . 2015.06.13

Barendregt Kees ( NED19580606 )

   2015 . Sportklasse Man . Oude Tonge . PRC Delta

      17 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Bassa Jan ( NED19711005 )

   2015 . Sportklasse Man . NOORDELOOS . GRC Jan van Arckel

      16 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      20 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      26 . DORDRECHT . 2015.09.05

Beckers Coen ( NED19800122 )

   2015 . Sportklasse Man . WOUDENBERG . W.V. Eemland

      11 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      12 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      14 . MILL . 2015.05.10

      15 . BRAKEL. . 2015.04.18

      16 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      18 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      18 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      19 . ROSSUM . 2015.05.24

      19 . NEEDE . 2015.08.14

      20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Beckers Erwin ( NED19890413 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HELDER . HR en TC D.O.K.

      10 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      12 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      14 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      20 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      27 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      29 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

Beetsma Thijs ( NED19840307 )

   2015. Sportklasse Man . Utrecht . CS030

      15 . ZWANENBURG . 2015.07.01

Berends Tonny ( NED19660616 )

   2015. Sportklasse Man . giessenburg . WV Barrhopoort

      2 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      4 . ROSSUM . 2015.05.24

      5 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      5 . HOUTEN . 2015.05.03

      5 . MILL . 2015.05.10

      5 . BAARN . 2015.09.13

      6 . LEXMOND . 2015.04.11

      6 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      6 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      9 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      9 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      10 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      11 . LEKKERKERK . 2015.05.14

      14 . WERKENDAM . 2015.04.06

      18 . BEMMEL . 2015.09.20

Berrens Frans ( NED19640427 )

   2015 . Sportklasse Man . AMERSFOORT . UWTC de Volharding

      2 . DE MEERN . 2015.07.12

      4 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      10 . LISSE . 2015.09.20

      10 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      12 . EIBERGEN . 2015.05.10

      13 . BAARN . 2015.09.13

      15 . OCHTEN . 2015.07.18

      16 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      17 . HILVERSUM . 2015.09.06

      17 . HOUTEN . 2015.05.03

      18 . AALTEN . 2015.05.17

Beuker René ( NED19650515 )

   2015. Sportklasse Man . UTRECHT . WV Het Stadion

      16 . HILVERSUM . 2015.09.06

Beumer Richard ( NED19610601 )

   2015 . Sportklasse Man . EDE . WV Ede

      2 . VORDEN . 2015.06.14

      4 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      7 . STOKKUM . 2015.05.03

      8 . WICHMOND . 2015.05.23

      8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      10 . DE MEERN . 2015.07.12

      10 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      10 . MILL . 2015.05.10

      11 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      11 . DIDAM . 2015.06.17

      13 . HIERDEN . 2015.04.18

      13 . AALTEN . 2015.05.17

      13 . GROENLO . 2015.08.16

      13 . OCHTEN . 2015.07.18

      14 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      15 . ELDEN . 2015.06.21

      18 . WEESP . 2015.04.05

      19 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      20 . OOSTERHOUT.GLD . 2015.08.30

Beute Hermi ( NED19610218 )

   2015 . Sportklasse Man . NIJMEGEN . DRV de Zwaluwen

      3 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      17 . EIBERGEN . 2015.05.10

Bleeker Gert-Jan ( NED19761112 )

   2015. Sportklasse Man . WOUDSEND . WV Cycling Sneek

      21 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      30 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

Blom Leen ( NED19440828 )

   2015 . Sportklasse Man . UITHOORN . Uithoornse WTC

      14 . GOUDA . 2015.08.30

      20 . RIJSSEN . 2015.05.16

Blom Marco ( NED19730608 )

   2015 . Sportklasse Man . TIEL . JvR de Batauwers

      6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      19 . STOKKUM . 2015.05.03

      20 . VARSSEVELD . 2015.06.28

Blomberg Arie ( NED19511111 )

   2015 . Sportklasse Man . KEDICHEM . GRC Jan van Arckel

      10 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      20 . EIBERGEN . 2015.05.10

Boel Frits ( NED19691028 )

   2015 . Sportklasse Man . GELDERMALSEN . GRC Jan van Arckel

      19 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      28 . DORDRECHT . 2015.09.05

Boele Henrik ( NED19920706 )

   2015. Sportklasse Man . BLESKENSGRAAF . GRC Jan van Arckel

      12 . MOLENAARSGRAAF . 2015.08.22

      12 . DORDRECHT . 2015.09.05

      17 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      18 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      20 . ROSSUM . 2015.05.24

      20 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

Boenders Bas ( NED19850926 )

   2015 . Sportklasse Man . Utrecht . CS030

      12 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      19 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

Boers Renée ( NED19600206 )

   2015 . Sportklasse Man . HOEVELAKEN . W.V. Eemland

      28 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Bolle Michaël ( NED19570401 )

   2015 . Sportklasse Man . Wezep . WV Salland

      6 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      8 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

Booij Robert Jan ( NED19611011 )

   2015 . Sportklasse Man . Houten . WV Het Stadion

      17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Boon Sam ( NED19920213 )

   2015 . Sportklasse Man . HEM . West Frisia

      2 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.A . 2015.05.17

      3 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

      3 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

      3 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.A . 2015.05.17

      3 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.A . 2015.05.17

      5 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      6 . JULIANADORP . 2015.08.30

      6 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

      8 . RABO MEERTOUR PROLOOG . 2015.05.14

      8 . RABO MEERTOUR.01E RIT . 2015.05.14

      9 . TOUR DE LASALLE.02E RIT . 2015.06.12

      11 . t ZAND . 2015.05.03

      13 . TOUR DE LASALLE.01E RIT . 2015.06.11

      13 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      17 . TOUR DE LASALLE.04E RIT B . 2015.06.13

Boots Richard ( NED19661222 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . Wielervereniging Sportwell

      28 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Bosch Erik-Jan ( NED19620724 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTELVEEN . WV Amsterdam

      3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      25 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Bosma Date ( NED19521031 )

   2015 . Sportklasse Man . ZUTPHEN . E.T.P. Zutphen

      26 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Bosman Gert ( NED19650728 )

   2015 . Sportklasse Man . WIJHE . WV Salland

      13 . HENGELO . 2015.04.25

      14 . HIERDEN . 2015.04.18

      17 . Nortorf… . 2015.03.29

Boutestijn Andre ( NED19641125 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HAAG . GRTC Excelsior

      11 . GOUDA . 2015.08.30

      28 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Brandwijk Harmen ( NED19810423 )

   2015 . Sportklasse Man . Bleskensgraaf . GRC Jan van Arckel

      1 . MILL . 2015.05.10

      4 . MOLENAARSGRAAF . 2015.08.22

      5 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      7 . AMEIDE . 2015.09.19

      17 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      17 . ROSSUM . 2015.05.24

      18 . BRAKEL. . 2015.04.18

      18 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

Bredewold Stephan ( NED19620811 )

   2015 . Sportklasse Man . HOOGLAND . W.V. Eemland

      15 . AALTEN . 2015.05.17

      19 . HILVERSUM . 2015.09.06

      21 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Breeman Ron ( NED19621003 )

   2015 . Sportklasse Man . DORDRECHT . DRC de Mol

      8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Breg Marcel ( NED19730222 )

   2015 . Sportklasse Man . WERVERSHOOF . West Frisia

      7 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      27 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      29 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

Broekema Sietse ( NED19831001 )

   2015 . Sportklasse Man . ALMERE . W.V. Eemland

      25 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Broex Auke ( NED19660809 )

   2015 . Sportklasse Man . Ouderkerk a/d Amstel . WTC de Amstel

      3 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      5 . UITHOORN . 2015.09.06

      6 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . UITGEEST . 2015.06.21

      8 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      9 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      12 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      14 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      14 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      16 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      18 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      18 . SANTPOORT . 2015.08.05

      18 . BAARN . 2015.09.13

Brouwer Arie-Peter ( NED19840916 )

   2015 . Sportklasse Man . GORINCHEM . GRC Jan van Arckel

      1 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Brouwers Sytze ( NED19800521 )

   2015 . Sportklasse Man . GRONINGEN . Cycle Sport Groningen

      1 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

   2015. Sportklasse Man . WIERINGERWAARD . WV Noord-Holland

      27 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

Bruul Collin ( NED19750325 )

   2015 . Sportklasse Man . HIPPOLYTUSHOEF . WV Alcmaria Victrix

      16 . t ZAND . 2015.05.03

      18 . RABO MEERTOUR PROLOOG . 2015.05.14

      20 . JULIANADORP . 2015.08.30

      26 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT A . 2015.06.14

      27 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

      27 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.A . 2015.05.17

      27 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.A . 2015.05.17

      28 . TOUR DE LASALLE.04E RIT B . 2015.06.13

Bruul Marvin ( NED19781205 )

   2015. Sportklasse Man . DEN HELDER . HR en TC D.O.K.

      5 . TOUR DE LASALLE.01E RIT . 2015.06.11

      5 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT A . 2015.06.14

      15 . TOUR DE LASALLE.02E RIT . 2015.06.12

      16 . HOORN . 2015.04.12

      19 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      20 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

      21 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.A . 2015.05.17

      23 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

      24 . RABO MEERTOUR PROLOOG . 2015.05.14

      26 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.A . 2015.05.17

Buis Henk-Jan ( NED19571106 )

   2015 . Sportklasse Man . ENKHUIZEN . Hoornse Ren en Toerclub

      5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Buisman Jan ( NED19620907 )

   2015 . Sportklasse Man . OUDERKERK AAN DE AMSTEL . WTC de Amstel

      6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Buitendijk Willem ( NED19650615 )

   2015 . Sportklasse Man . LEKKERKERK . GRTC Excelsior

      5 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Bult Sjoerd ( NED19740331 )

   2015. Sportklasse Man . RHOON . RTC de Hoekse Renners

      9 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      17 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      18 . DORDRECHT . 2015.09.05

      20 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      20 . MAASSLUIS . 2015.08.10

Bunnik Rene ( NED19870826 )

   2015 . Sportklasse Man . Bleiswijk . RWC Ahoy

      6 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

Burggraaf Brian ( NED19720404 )

   2015 . Sportklasse Man . Velsen Noord . HRC Excelsior

      1 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      1 . RHOON.ALBRANDSWAARD . 2015.06.17

      1 . VOORHOUT . 2015.09.12

      1 . LISSE . 2015.09.20

      1 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      1 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . t ZAND . 2015.05.03

      1 . WEESP . 2015.04.05

      1 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      1 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      1 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      1 . HILLEGOM . 2015.09.13

      1 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      1 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      1 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      1 . UITGEEST . 2015.06.21

      1 . UITHOORN . 2015.09.06

      1 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      1 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      1 . NEEDE . 2015.08.14

      1 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      1 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      2 . GIESSEN . 2015.09.11

      2 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

      2 . BOXMEER . 2015.07.27

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      2 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      2 . ROSSUM . 2015.05.24

      2 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      2 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      2 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      3 . NUMANSDORP . 2015.06.08

      3 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      4 . ALMKERK . 2015.08.01.

      4 . OUD-VOSSEMEER . 2015.03.21

      4 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      4 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      5 . SANTPOORT . 2015.08.05

      5 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      6 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.A . 2015.05.17

      6 . PIJNACKER . 2015.08.15

      6 . KROMMENIE . 2015.05.26

      6 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      7 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      8 . HIERDEN . 2015.04.18

      8 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      9 . HENGELO . 2015.04.25

      11 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.A . 2015.05.17

      14 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      19 . RIJSWIJK . 2015.05.05

      19 . RABO MEERTOUR PROLOOG . 2015.05.14

Buskop Elwin ( NED19811226 )

   2015 . Sportklasse Man . Middelharnis . Cyclingteam Flakkee

      12 . STEENBERGEN . 2015.03.29

Castein Corne ( NED19760916 )

   2015 . Sportklasse Man . Renkum . JvR de Batauwers

      2 . BEMMEL . 2015.09.20

      2 . DORDRECHT . 2015.09.05

      3 . MILL . 2015.05.10

      7 . AALTEN . 2015.05.17

      12 . GROOT-AMMERS . 2015.06.12

      12 . OCHTEN . 2015.07.18

      14 . STOKKUM . 2015.05.03

      20 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

Ceelen Henk ( NED19640225 )

   2015 . Sportklasse Man . OUDERKERK . WC de Waardrenner

      1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      2 . GOUDA . 2015.08.30

      6 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      9 . LISSE . 2015.09.20

      9 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      10 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      10 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      10 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      11 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      12 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      12 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      12 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      13 . HILLEGOM . 2015.09.13

      15 . DE MEERN . 2015.07.12

      18 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

Cerfontain Rinus ( NED19570405 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTERDAM . ARC Ulysses

      9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Cox Michael ( GBR19780810 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HELDER . HR en TC D.O.K.

      11 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      13 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      17 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      18 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      18 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      20 . UITGEEST . 2015.06.21

      25 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      25 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

Croon Paul ( NED19670917 )

   2015 . Sportklasse Man . CASTRICUM . BRC Kennemerland

      4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

Danckaarts Erwin ( NED19730702 )

   2015. Sportklasse Man . UTRECHT . WV Het Stadion

      27 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

de Boer Marcel ( NED19790822 )

   2015. Sportklasse Man . ZWAAG . ZWC D.T.S.

      3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

de Boer Thom ( NED19950205 )

   2015. Sportklasse Man . 'T VELD . WV Noord-Holland

      8 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      12 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      22 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      24 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

de Bruijne Dominik ( NED19940913 )

   2015 . Sportklasse Man . Ermelo . UWTC de Volharding

      18 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

de Bruin Ben ( NED19541216 )

   2015 . Sportklasse Man . UITHOORN . Uithoornse WTC

      3 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . RIJSSEN . 2015.05.16

      14 . EIBERGEN . 2015.05.10

      16 . DE MEERN . 2015.07.12

de Graaff Edwin ( NED19760503 )

   2015. Sportklasse Man . DE KWAKEL . WTC de Amstel

      1 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      4 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      8 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      8 . UITGEEST . 2015.06.21

      12 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      15 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      18 . BARENDRECHT . 2015.07.25

de Greef Erik ( NED19690822 )

   2015 . Sportklasse Man . VORDEN . E.T.P. Zutphen

      16 . EIBERGEN . 2015.05.10

de Groot Arie ( NED19491128 )

   2015 . Sportklasse Man . STOLWIJK . UWTC de Volharding

      4 . DE MEERN . 2015.07.12

      8 . RIJSSEN . 2015.05.16

      22 . NK.MASTERS . 2015.06.07

de Jong Alfred ( NED19611031 )

   2015 . Sportklasse Man . HOORN NH . West Frisia

      18 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

de Jong Bastian ( NED19940531 )

   2015 . Sportklasse Man . HOORN . West Frisia

      6 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      11 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      13 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      13 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      17 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      17 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      17 . UITHOORN . 2015.09.06

      18 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      19 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      19 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

de Jong Freek ( NED19801001 )

   2015 . Sportklasse Man . VUGHT . WTC Maas-Waal

      3 . DORDRECHT . 2015.09.05

      6 . GROENLO . 2015.08.16

      6 . BAARN . 2015.09.13

      8 . AMEIDE . 2015.09.19

      8 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      10 . ROSSUM . 2015.05.24

      11 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      13 . GIESSENBURG . 2015.07.11

de Jong Herman ( NED19590728 )

   2015 . Sportklasse Man . ZOETERWOUDE . WV Het Stadion

      6 . DE MEERN . 2015.07.12

      7 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      17 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      17 . LISSE . 2015.09.20

de Jong Jelle ( NED19890105 )

   2015 . Sportklasse Man . ANNA PAULOWNA . HR en TC D.O.K.

      19 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      27 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      28 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

de Jong Maurice ( NED19650409 )

   2015 . Sportklasse Man . NOORD-SCHARWOUDE . WV Avanti

      20 . LISSE . 2015.09.20

de Jong Peter ( NED19481009 )

   2015 . Sportklasse Man . HILVERSUM . GWC de Adelaar

      8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . DE MEERN . 2015.07.12

      15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      18 . GOUDA . 2015.08.30

      23 . NK.MASTERS . 2015.06.07

de Jong Rico ( NED19940521 )

   2015 . Sportklasse Man . HAARLEM . HSC de Bataaf

      11 . UITGEEST . 2015.06.21

      16 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

de Jong Rolf ( NED19700808 )

   2015 . Sportklasse Man . PIJNACKER . Restore Cycling

      2 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      7 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      15 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

de Jong Teus ( NED19830107 )

   2015 . Sportklasse Man . SLEEUWIJK . GRC Jan van Arckel

      13 . ROSSUM . 2015.05.24

      19 . BRAKEL. . 2015.04.18

      20 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

de Kiewit Hans ( NED19580525 )

   2015 . Sportklasse Man . LEIDEN . WV Amsterdam

      11 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

de Kinkelder Fred ( NED19501010 )

   2015 . Sportklasse Man . GROENLO . RTC de Stofwolk

      2 . RIJSSEN . 2015.05.16

      3 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      3 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      6 . GOUDA . 2015.08.30

      8 . EIBERGEN . 2015.05.10

      14 . DE MEERN . 2015.07.12

      16 . GROENLO . 2015.08.16

      17 . NEEDE . 2015.08.14

de Koning Guido ( NED19790303 )

   2015 . Sportklasse Man . OOSTZAAN . ZWC D.T.S.

      6 . UITGEEST . 2015.06.21

      7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      10 . KROMMENIE . 2015.05.26

      10 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      13 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      15 . DRONTEN . 2015.04.11

de Kruijk Gerco ( NED19800608 )

   2015 . Sportklasse Man . NIEUWEGEIN . WV Het Stadion

      8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

de Kwant Arjan ( NED19721129 )

   2015. Sportklasse Man . UTRECHT . UWTC de Volharding

      10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

de Man Remon ( NED19950623 )

   2015 . Sportklasse Man . 'S-GRAVENDEEL . RTC de Hoekse Renners

      15 . STEENBERGEN . 2015.03.29

de Marco Federico ( ITA19691217 )

   2015 . Sportklasse Man . ALMERE . GWC de Adelaar

      8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

de Munnik Rodrick ( NED19671108 )

   2015. Sportklasse Man . Utrecht . UWTC de Volharding

      13 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      20 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

de Peuter Martin ( NED19591115 )

   2015. Sportklasse Man . OUD BEIJERLAND . RTC de Hoekse Renners

      12 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

de Peuter Teunis ( NED19870911 )

   2015 . Sportklasse Man . UTRECHT . UWTC de Volharding

      10 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      30 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

de Porto Dennis ( NED19830817 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HELDER . HR en TC D.O.K.

      24 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      26 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      27 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

de Pruijssenaere de la Woestijne Imo ( NED19831126 )

   2015 . Sportklasse Man . MIJDRECHT . JvR de Batauwers

      1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . RIJSWIJK.OMLOOP . 2015.06.28

      1 . BOXMEER . 2015.07.27

      1 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      1 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      2 . WERKENDAM . 2015.04.06

      2 . ALMKERK . 2015.08.01.

      2 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      2 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      2 . OCHTEN . 2015.07.18

      3 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      3 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      3 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      3 . ROSSUM . 2015.05.24

      3 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      4 . AMSTERDAM.IJBURG . 2015.07.26

      4 . CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

      4 . DE MEERN . 2015.07.12

      5 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.A . 2015.05.17

      5 . ELDEN . 2015.06.21

      6 . TIEL . 2015.08.02

      6 . RIJSWIJK . 2015.05.05

      6 . WEESP . 2015.04.05

      6 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      6 . HILVERSUM . 2015.09.06

      6 . OOSTERHOUT.GLD . 2015.08.30

      8 . LISSE . 2015.09.20

      8 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      8 . BAARN . 2015.09.13

      10 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

      11 . NOORDELOOS . 2015.08.03

      11 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      12 . RABO MEERTOUR.01E RIT . 2015.05.14

      12 . VOORHOUT . 2015.09.12

      12 . AMEIDE . 2015.09.19

      12 . GILZE HART VAN . 2015.06.14

      12 . OUDEWATER . 2015.08.29

      16 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.A . 2015.05.17

      17 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      18 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.A . 2015.05.17

      19 . BERKEL EN RODENRIJS . 2015.08.08

      19 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      20 . EDE . 2015.08.27

      25 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

de Putter Martijn ( NED19800620 )

   2015 . Sportklasse Man . NEDERHEMERT . Cycloteam.nl

      14 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      15 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

de Regt Robin ( NED19890813 )

   2015 . Sportklasse Man . Etten-Leur . Cycloteam.nl

      14 . ROSSUM . 2015.05.24

de Ruiter Thomas ( NED19890108 )

   2015 . Sportklasse Man . BENTHUIZEN . LRTV  Swift

      8 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      12 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

de Smit Patrick ( NED19840413 )

   2015. Sportklasse Man . NIEUW-VENNEP . HSC de Bataaf

      2 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      2 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      3 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      4 . ROZENBURG . 2015.06.13

      6 . VOORHOUT . 2015.09.12

      7 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      7 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      7 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      7 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      7 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      8 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      9 . AMEIDE . 2015.09.19

      10 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      10 . HILLEGOM . 2015.09.13

      11 . UITHOORN . 2015.09.06

      12 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      12 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      12 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      12 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      13 . SANTPOORT . 2015.08.05

      14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      15 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      16 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      18 . WEESP . 2015.04.05

      19 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      20 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      20 . BEVERWIJK . 2015.08.16

de Vet Leo ( NED19450626 )

   2015 . Sportklasse Man . KOEDIJK . BRC Kennemerland

      4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      16 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      18 . DE MEERN . 2015.07.12

      18 . RIJSSEN . 2015.05.16

de Vette Elliot ( NED19600201 )

   2015 . Sportklasse Man . ALPHEN AAN DEN RIJN . WV Avanti

      30 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

de Vlieger Bram ( NED19790609 )

   2015 . Sportklasse Man . NIJMEGEN . Cicli Basso Vicenza - Reasons

      4 . BRAKEL. . 2015.04.18

      13 . BOXMEER . 2015.07.27

      15 . DIDAM . 2015.06.06

      18 . ROSSUM . 2015.05.24

de Vre Paul ( NED19520222 )

   2015 . Sportklasse Man . HOOGLANDERVEEN . W.V. Eemland

      14 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

de Vreede Jan ( NED19680711 )

   2015 . Sportklasse Man . LISSE . RTV de Bollenstreek

      17 . DORDRECHT . 2015.09.05

      17 . HILLEGOM . 2015.09.13

de Vries Alex ( NED19840528 )

   2015 . Sportklasse Man . HILLEGOM . RTV de Bollenstreek

      19 . HILLEGOM . 2015.09.13

de Vries Eric ( NED19671015 )

   2015 . Sportklasse Man . DE GOORN . Monkey Town Cycling Team

      8 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      11 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . KROMMENIE . 2015.05.26

de Vries Leen ( NED19540424 )

   2015. Sportklasse Man . LIMMEN . BRC Kennemerland

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

de Vries Ynte ( NED19761014 )

   2015 . Sportklasse Man . DEVENTER . DRV de Zwaluwen

      9 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      17 . VLEDDER . 2015.08.23

de Waal Ronald ( NED19780110 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTELVEEN . WTC de Amstel

      2 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      4 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      7 . RIJSOORD . 2015.05.09

      7 . SANTPOORT . 2015.08.05

      8 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      9 . VOORHOUT . 2015.09.12

      10 . AMSTERDAM.IJBURG . 2015.07.26

      10 . OUDEWATER . 2015.08.29

      10 . UITHOORN . 2015.09.06

      11 . DE MEERN . 2015.07.12

      11 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      12 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      14 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      16 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      16 . LISSE . 2015.09.20

      16 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      17 . OTTOLAND . 2015.09.26

      19 . ZUIDLAND . 2015.08.22

de Waard Arje ( NED19771129 )

   2015 . Sportklasse Man . DORDRECHT . DRC de Mol

      3 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      8 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      11 . DORDRECHT . 2015.09.05

      15 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      16 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      17 . TIEL . 2015.08.02

de Waard Bram ( NED19780126 )

   2015 . Sportklasse Man . PETTEN . HR en TC D.O.K.

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

de Weert Peter ( NED19620824 )

   2015 . Sportklasse Man . STAPHORST . WV de Driehoek

      1 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      1 . VLEDDER . 2015.08.23

      2 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      2 . HOUTEN . 2015.05.03

      3 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      3 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      4 . EIBERGEN . 2015.05.10

      5 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

      6 . HASSELT . 2015.09.12

      7 . HILVERSUM . 2015.09.06

      10 . HENGELO . 2015.04.25

      12 . HIERDEN . 2015.04.18

      13 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      14 . AALTEN . 2015.05.17

      20 . DRONTEN . 2015.04.11

de Winter Jelle ( NED19920604 )

   2015 . Sportklasse Man . OBDAM . WV Noord-Holland

      6 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      11 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      17 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      20 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      20 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      29 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

de Witte Cor ( NED19610714 )

   2015 . Sportklasse Man . MAKKUM FR . WV Cycling Sneek

      4 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Deen Pierre ( NED19671215 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTERDAM . WTC de Amstel

      15 . WEESP . 2015.04.05

      15 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      15 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      17 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      19 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      20 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

Dekker Joshua ( NED19800503 )

   2015. Sportklasse Man . SINT PANCRAS . WV Noord-Holland

      9 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      16 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Dekker Tijs ( NED19931220 )

   2015 . Sportklasse Man . OOSTHUIZEN . WV Alcmaria Victrix

      2 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      3 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      4 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      6 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      7 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      8 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      8 . UITHOORN . 2015.09.06

      11 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      12 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      15 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      15 . AMSTERDAM.IJBURG . 2015.07.26

      17 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      18 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      18 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      18 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      22 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

den Braber Rogier ( NED19660925 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . RRC de Pedaalridders

      25 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

den Das Jan-Dick ( NED19640131 )

   2015 . Sportklasse Man . LANDSMEER . ZWC D.T.S.

      17 . DE MEERN . 2015.07.12

      19 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      20 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      22 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

den Edel Paul ( NED19830808 )

   2015 . Sportklasse Man . HAARLEM . HSV de Kampioen

      13 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      16 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      16 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

Derriks Barend ( NED19810102 )

   2015 . Sportklasse Man . HEERHUGOWAARD . WV Alcmaria Victrix

      11 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      15 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      24 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      27 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      28 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      29 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

Detant Thierry ( NED19651123 )

   2015 . Sportklasse Man . EDAM . Monkey Town Cycling Team

      11 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

Deutekom John ( NED19560522 )

   2015 . Sportklasse Man . 'T ZAND NH . HR en TC D.O.K.

      28 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Dijk Pieter ( )

   2015 . Sportklasse Man . ZWOLLE . Hanzerenners Zwolle

      16 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

Dijs Menno ( NED19790217 )

   2015 . Sportklasse Man . DOETINCHEM . R en TV de Zwaluwen

      9 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Doesburg Harrie ( NED19480503 )

   2015. Sportklasse Man . GRONINGEN . Cycle Sport Groningen

      2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Doornebos Marcel ( NED19700704 )

   2015 . Sportklasse Man . Zaandam . WV Amsterdam

      15 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Dooyeweerd Ron ( NED19640527 )

   2015 . Sportklasse Man . HARDERWIJK . Special Cycling Team

      3 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      8 . DIDAM . 2015.06.06

      14 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      17 . VORDEN . 2015.06.14

Doppenberg Dirk ( NED19790131 )

   2015 . Sportklasse Man . LEUSDEN . W.V. Eemland

      9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      29 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Driessen Rob ( NED19650206 )

   2015 . Sportklasse Man . ARNHEM . Marco Polo Cycling Club

      10 . EIBERGEN . 2015.05.10

      18 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

Drogtrop Fred ( NED19620604 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN DOLDER . W.V. Eemland

      12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Drost Herman ( NED19700403 )

   2015 . Sportklasse Man . DOORNSPIJK . WV De IJsselstreek

      17 . WICHMOND . 2015.05.23

      19 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

Duijn Atty ( NED19460321 )

   2015 . Sportklasse Man . EEFDE . E.T.P. Zutphen

      2 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Duijnisveld Alex ( NED19660309 )

   2015 . Sportklasse Man . ZOETERMEER . RWC Ahoy

      5 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      8 . PIJNACKER . 2015.08.15

      12 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      14 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      16 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

Duim Michiel ( NED19800415 )

   2015 . Sportklasse Man . ALKMAAR . WV Alcmaria Victrix

      9 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      14 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      16 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      16 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      16 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      18 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      18 . UITGEEST . 2015.06.21

      18 . UITHOORN . 2015.09.06

      20 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      20 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

Duin Ton ( NED19491229 )

   2015 . Sportklasse Man . UITGEEST . HRC Excelsior

      5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Duyn Jeroen ( NED19710317 )

   2015 . Sportklasse Man . HOOGWOUD . Hoornse Ren en Toerclub

      9 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      10 . IJMUIDEN . 2015.07.15

Egberts Frank ( NED19800713 )

   2015 . Sportklasse Man . Amstelveen . vereniging MTB Noordwest

      14 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

Eilander Nick ( NED19881004 )

   2015 . Sportklasse Man . HEERDE . WV Salland

      7 . GROENLO . 2015.08.16

      16 . HASSELT . 2015.09.12

Ekkel Marcel ( NED19911217 )

   2015 . Sportklasse Man . WESTERHAAR . Hardenberger WSV

      18 . RIJSSEN . 2015.05.16

      20 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

Emmer Coen ( NED19681109 )

   2015 . Sportklasse Man . Amsterdam . WTC de Amstel

      15 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      17 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      19 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Engelen Dirk Jan ( NED19670727 )

   2015 . Sportklasse Man . NIJMEGEN . Marco Polo Cycling Club

      15 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      17 . STOKKUM . 2015.05.03

      18 . VARSSEVELD . 2015.06.28

Eriks Niels ( NED19740123 )

   2015. Sportklasse Man . SCHAGERBRUG . Monkey Town Cycling Team

      19 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Evers Martijn ( NED19720405 )

   2015 . Sportklasse Man . Midwoud . Hoornse Ren en Toerclub

      3 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      10 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      21 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      21 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

Evers Ronald ( NED19641208 )

   2015 . Sportklasse Man . ULFT . R en TV de Zwaluwen

      10 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Falke Rein ( NED19830421 )

   2015. Sportklasse Man . Amsterdam . WTC de Amstel

      9 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      20 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      24 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

Fenneman Andre ( NED19570226 )

   2015 . Sportklasse Man . Beuningen . WV de Meteoor

      29 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Fioole Jasper ( NED19920210 )

   2015. Sportklasse Man . Koudekerk aan den Rijn . WV Avanti

      7 . SAPPEMEER . 2015.05.31

Flart Andries ( NED19710123 )

   2015 . Sportklasse Man . HARDERWIJK . WV De IJsselstreek

      12 . LAREN . 2015.06.07

      18 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

Foekema Henk ( NED19580304 )

   2015 . Sportklasse Man . HIPPOLYTUSHOEF . HR en TC D.O.K.

      12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Francois Michel ( NED19880422 )

   2015. Sportklasse Man . HEKELINGEN . DRC de Mol

      8 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      8 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      23 . DORDRECHT . 2015.09.05

Franken Danny ( NED19720317 )

   2015 . Sportklasse Man . HARDERWIJK . Special Cycling Team

      18 . NEEDE . 2015.08.14

Frijters Adrie ( NED19680426 )

   2015 . Sportklasse Man . WAGENINGEN . WV Ede

      2 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      4 . NEEDE . 2015.08.14

      6 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . WICHMOND . 2015.05.23

      7 . DIDAM . 2015.06.17

      8 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      8 . ELDEN . 2015.06.21

      11 . EIBERGEN . 2015.05.10

      15 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      17 . OCHTEN . 2015.07.18

      19 . DRIEL . 2015.07.05

Gelens Ralph ( NED19900214 )

   2015. Sportklasse Man . ROTTERDAM . DRC de Mol

      9 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      11 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      11 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

Godeke Andre ( NED19730820 )

   2015 . Sportklasse Man . HARDENBERG . Hardenberger WSV

      10 . RIJSSEN . 2015.05.16

      12 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      12 . VORDEN . 2015.06.14

      13 . MUNTENDAM . 2015.06.12

      16 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      16 . HARDENBERG . 2015.05.09

      17 . HENGELO.OV. . 2015.06.05

      20 . HENGELO . 2015.04.25

Godfroid Robert ( NED19551024 )

   2015 . Sportklasse Man . MONNICKENDAM . ARC Ulysses

      1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      5 . DE MEERN . 2015.07.12

      8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

Gorissen Ben ( NED19830428 )

   2015 . Sportklasse Man . MAARTENSDIJK . WV Velovrienden

      7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Goudsbloem Arian ( NED19551029 )

   2015 . Sportklasse Man . HUIZEN . WV Amsterdam

      14 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Goudswaard Lex ( NED19500906 )

   2015 . Sportklasse Man . HOUTEN . UWTC de Volharding

      5 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      8 . GOUDA . 2015.08.30

      13 . EIBERGEN . 2015.05.10

      19 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Grandia Ruud ( NED19870504 )

   2015 . Sportklasse Man . DOETINCHEM . Specialized Workfor.ce

      8 . AALTEN . 2015.05.17

      12 . STOKKUM . 2015.05.03

      16 . WAGENINGEN . 2015.06.06

      16 . VARSSEVELD . 2015.06.28

Greupink Ralph ( NED19631210 )

   2015 . Sportklasse Man . DALEN . Hardenberger WSV

      6 . EIBERGEN . 2015.05.10

      7 . VLEDDER . 2015.08.23

      11 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      11 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      12 . AALTEN . 2015.05.17

      12 . DE MEERN . 2015.07.12

      12 . HOUTEN . 2015.05.03

      13 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      17 . GOUDA . 2015.08.30

Groen Bram ( NED19950928 )

   2015 . Sportklasse Man . OUDKARSPEL . WV Noord-Holland

      5 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.A . 2015.05.17

      8 . TOUR DE LASALLE.02E RIT . 2015.06.12

      15 . RABO MEERTOUR PROLOOG . 2015.05.14

      16 . TOUR DE LASALLE.01E RIT . 2015.06.11

      21 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.A . 2015.05.17

Groeneveld Teun ( NED19900227 )

   2015. Sportklasse Man . NIEUW VENNEP . HSC de Bataaf

      7 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      14 . ZWANENBURG . 2015.07.01

Groot Rene ( NED19800603 )

   2015 . Sportklasse Man . HEILOO . WV Noord-Holland

      2 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      3 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      5 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      25 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

Groot Toine ( NED19750314 )

   2015 . Sportklasse Man . HEM . West Frisia

      18 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

Gruteke Piet ( NED19471030 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . RWC Ahoy

      4 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      14 . RIJSSEN . 2015.05.16

      25 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Guldemeester Ad ( NED19620315 )

   2015 . Sportklasse Man . AMERSFOORT . De Eendracht

      3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . HILVERSUM . 2015.09.06

      14 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      16 . GOUDA . 2015.08.30

      18 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      19 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

Halma Marco ( NED19700722 )

   2015 . Sportklasse Man . DE MEERN . Cycloteam.nl

      11 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      11 . MILL . 2015.05.10

      12 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      13 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      15 . DE MEERN . 2015.07.12

      18 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      23 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Hamer Bert Jan ( NED19720108 )

   2015 . Sportklasse Man . HATTEM . WV Salland

      13 . STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

      14 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      17 . RIJSSEN . 2015.05.16

      19 . DIDAM . 2015.06.06

      19 . VLEDDER . 2015.08.23

      19 . GROENLO . 2015.08.16

      20 . HASSELT . 2015.09.12

Harrison Jim ( GBR19820114 )

   2015 . Sportklasse Man . Rotterdam . RRC de Pedaalridders

      14 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Harteloh Martijn ( NED19700708 )

   2015 . Sportklasse Man . DORDRECHT . Restore Cycling

      5 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      7 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      7 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      9 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      9 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      10 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      11 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      11 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      13 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      14 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      14 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      14 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      14 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      15 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      16 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      16 . ZOETERWOUDE . 2015.06.21

      16 . PIJNACKER . 2015.08.15

      16 . HILLEGOM . 2015.09.13

      16 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      17 . NUMANSDORP . 2015.06.08

      18 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      20 . LEXMOND . 2015.04.11

      25 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      26 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.A . 2015.05.17

      28 . RABO MEERTOUR.03E RIT A.CAT. . 2015.05.16

Havenaar Bert ( NED19610811 )

   2015 . Sportklasse Man . Berkel en Rodenrijs . RWC Ahoy

      10 . GOUDA . 2015.08.30

      13 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      14 . ROTTERDAM.AHOY . 2015.07.04

      22 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Haverkamp Lammert ( NED19751101 )

   2015 . Sportklasse Man . ELBURG . FTC Marknesse

      2 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Heijne Jeroen ( NED19770428 )

   2015 . Sportklasse Man . Nietap . WV de Kannibaal

      6 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Heldoorn Eddie ( NED19700924 )

   2015 . Sportklasse Man . VLEUTEN . UWTC de Volharding

      4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      15 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      16 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      29 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Hendriks Johan ( NED19580720 )

   2015 . Sportklasse Man . HILVERSUM . GWC de Adelaar

      2 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      3 . HILVERSUM . 2015.09.06

      3 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      4 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      4 . BAARN . 2015.09.13

      5 . HOUTEN . 2015.05.03

      6 . GOUDA . 2015.08.30

      9 . NIEUW-VOSSEMEER . 2015.05.10

      9 . WEESP . 2015.04.05

      10 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      11 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      12 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      13 . DE MEERN . 2015.07.12

      13 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      14 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      16 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      17 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

Henrix Michel ( NED19740129 )

   2015 . Sportklasse Man . Julianadorp . HR en TC D.O.K.

      1 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

Hermans Caspar ( NED19650413 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTERDAM . WTC de Amstel

      1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      2 . HILVERSUM . 2015.09.06

      3 . WEESP . 2015.04.05

      4 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      4 . DORDRECHT . 2015.09.05

      5 . AALTEN . 2015.05.17

      6 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      6 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      7 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      7 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      7 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      8 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      9 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      11 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      15 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      17 . SANTPOORT . 2015.08.05

      30 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Herrebout Arco ( NED19840212 )

   2015 . Sportklasse Man . PURMEREND . ZWC D.T.S.

      3 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      15 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      20 . KROMMENIE . 2015.05.26

Hetterscheid Rik ( NED19821107 )

   2015 . Sportklasse Man . DOETINCHEM . R en TV de Zwaluwen

      5 . VORDEN . 2015.06.14

      6 . DIDAM . 2015.06.06

      8 . GROENLO . 2015.08.16

      9 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      16 . AALTEN . 2015.05.17

      16 . DIDAM . 2015.06.17

      16 . NEEDE . 2015.08.14

Hillaert Marcel ( NED19711009 )

   2015 . Sportklasse Man . EDAM . WV H & F Schilders Volendam

      8 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      11 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.A . 2015.05.17

      16 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      29 . RABO MEERTOUR.02E RIT . 2015.05.15

      29 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.A . 2015.05.17

Hink Martien ( NED19620417 )

   2015 . Sportklasse Man . OUDKARSPEL . WV Noord-Holland

      16 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      19 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Hoefakker Martin ( NED19620130 )

   2015 . Sportklasse Man . MIDDENMEER . Hoornse Ren en Toerclub

      4 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      5 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      5 . t ZAND . 2015.05.03

      5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      13 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      14 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      18 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      20 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

Hoekstra Lieuwe ( NED19730429 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTELVEEN . WTC de Amstel

      17 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      18 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

Hoevers Henny ( NED19470702 )

   2015 . Sportklasse Man . UTRECHT . WTC Woerden

      15 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      17 . GOUDA . 2015.08.30

Hoffman Marcel ( NED19720419 )

   2015 . Sportklasse Man . HOOFDDORP . HSC de Bataaf

      5 . KROMMENIE . 2015.05.26

      6 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      7 . DEN HAAG.STATENKWARTIER . 2015.06.05

      8 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      8 . EIBERGEN . 2015.05.10

      8 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      8 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      8 . WEESP . 2015.04.05

      12 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      19 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      20 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

Hofman Koos ( NED19630102 )

   2015 . Sportklasse Man . AMERSFOORT . W.V. Eemland

      20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Hogeweg Dirk ( NED19640511 )

   2015 . Sportklasse Man . BARENDRECHT . PRC Delta

      16 . STEENBERGEN . 2015.03.29

Hol Diederik ( NED19720410 )

   2015 . Sportklasse Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

      18 . ELDEN . 2015.06.21

      20 . BAARN . 2015.09.13

Hollem Gert-Jan ( NED19780224 )

   2015. Sportklasse Man . Langeraar . WV Avanti

      11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Houweling Jelmar ( NED19750204 )

   2015 . Sportklasse Man . DORDRECHT . Wielervereniging Sportwell

      29 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Hovenkamp Harm Jan ( NED19651006 )

   2015 . Sportklasse Man . ZUTPHEN . E.T.P. Zutphen

      7 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      16 . DE MEERN . 2015.07.12

      19 . DIDAM . 2015.06.17

Hoving Frens ( NED19570319 )

   2015 . Sportklasse Man . SAPPEMEER . W.V. Omega

      5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . Börger….. . 2015.04.19

      10 . MUNTENDAM . 2015.06.12

Huisman Edward ( NED19701007 )

   2015 . Sportklasse Man . NIJVERDAL . Cycle Club 75

      9 . EMMEN.EIERRACE . 2015.04.06

      12 . HARDENBERG . 2015.05.09

      19 . HENGELO.OV. . 2015.06.05

      19 . STEINFURT . 2015.04.12

Huisman Richard ( NED19640117 )

   2015. Sportklasse Man . AMERSFOORT . W.V. Eemland

      24 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Hulzebos Marc ( NED19750926 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN HELDER . HR en TC D.O.K.

      18 . TOUR DE LASALLE.02E RIT . 2015.06.12

Huntink Berry ( NED19630217 )

   2015 . Sportklasse Man . DREMPT . R en TV de Zwaluwen

      8 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      20 . EIBERGEN . 2015.05.10

Hurenkamp Arnout ( NED19690306 )

   2015 . Sportklasse Man . ENSCHEDE . Special Cycling Team

      6 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      19 . AALTEN . 2015.05.17

      19 . VORDEN . 2015.06.14

Hus Willem ( NED19551212 )

   2015 . Sportklasse Man . VOORBURG . HSK Trias

      1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      2 . DE MEERN . 2015.07.12

      3 . GOUDA . 2015.08.30

      4 . EIBERGEN . 2015.05.10

      4 . RIJSSEN . 2015.05.16

      5 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      15 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Icke Tom ( NED19750107 )

   2015. Sportklasse Man . HOOFDDORP . HRC Excelsior

      20 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Immerzeel Rene ( NED19690225 )

   2015 . Sportklasse Man . WILNIS . WTC Woerden

      5 . BRAKEL. . 2015.04.18

      6 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      11 . HARDENBERG . 2015.05.09

      12 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      17 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

Jansen Joop ( NED19520815 )

   2015 . Sportklasse Man . WIJCHEN . AR en TV de Adelaar

      2 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      3 . EIBERGEN . 2015.05.10

      11 . RIJSSEN . 2015.05.16

Jansen Tim ( NED19870204 )

   2015 . Sportklasse Man . Rheden . WV de Jonge Renner

      2 . ELDEN . 2015.06.21

      2 . GROENLO . 2015.08.16

      12 . NEEDE . 2015.08.14

Jansman Jeroen ( NED19720831 )

Janssen Jeroen ( NED19840513 )

   2015 . Sportklasse Man . OOSTERBEEK . RETO

   2015 . Elite Man . NIJMEGEN . WV de Maaskant

      2 . MILL . 2015.05.10

      5 . HENGELO . 2015.04.25

      6 . ELDEN . 2015.06.21

      7 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      8 . STOKKUM . 2015.05.03

      9 . STEENSEL . 2015.08.10

      10 . EPE . 2015.07.09

      10 . ELDEN . 2015.06.21

      11 . AALTEN . 2015.05.17

      12 . EDE . 2015.08.27

      13 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

      15 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      16 . OCHTEN . 2015.07.18

      17 . NUNSPEET . 2015.08.19

      17 . VORDEN . 2015.06.14

      17 . DRIEL . 2015.07.05

      18 . DE MEERN . 2015.07.12

Janssen Job ( NED19780604 )

   2015. Sportklasse Man . AMSTERDAM . Gaul !

      19 . BOXMEER . 2015.07.27

Janzen Remco ( NED19750105 )

   2015 . Sportklasse Man . HOOFDDORP . HRC Excelsior

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      8 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      8 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      9 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      9 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      13 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      13 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

Johnson Johnny ( NED19580225 )

   2015 . Sportklasse Man . AMERSFOORT . MBC 'Midden Nederland'

      13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Jonker Ad ( NED19700630 )

   2015 . Sportklasse Man . VEENENDAAL . WV de Valleirenners AXA

      8 . BRAKEL. . 2015.04.18

      9 . DIDAM . 2015.06.17

Jonker Eric Jan ( NED19661031 )

   2015 . Sportklasse Man . PAPENDRECHT . DRC de Mol

      24 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Joosten Theo ( NED19551201 )

   2015 . Sportklasse Man . SPAARNDAM . HSV de Kampioen

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      2 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Kaal Jos ( NED19681018 )

   2015 . Sportklasse Man . DIDAM . R en TV de Zwaluwen

      6 . DIDAM . 2015.06.17

      14 . AALTEN . 2015.05.17

      16 . STOKKUM . 2015.05.03

      19 . EIBERGEN . 2015.05.10

Kamp Roeland ( NED19941202 )

   2015 . Sportklasse Man . Groningen . GSWV Tandje Hoger

      11 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Kanbier Dave ( NED19910414 )

   2015 . Sportklasse Man . Schagen . WV Noord-Holland

      5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      17 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.A . 2015.05.17

Kardinaal Edward ( NED19711028 )

   2015 . Sportklasse Man . OUDKARSPEL . vereniging MTB Noordwest

      8 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      13 . t ZAND . 2015.05.03

      14 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      22 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      30 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

Keijer Eltjo ( NED19750629 )

   2015. Sportklasse Man . UTRECHT . CS030

      18 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

Keultjes Mark ( NED19790729 )

   2015 . Sportklasse Man . NIEUWEGEIN . WV Het Stadion

      19 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . DIDAM . 2015.06.06

Keynemans Dirk ( NED19530116 )

   2015 . Sportklasse Man . NIEUWAAL . WTC Maas-Waal

      1 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

Kingma Nico ( NED19611110 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTERDAM . WTC de Amstel

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . WEESP . 2015.04.05

      13 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      15 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

      29 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Kistemaker Erwin ( NED19630625 )

   2015 . Sportklasse Man . DIEMEN . WV Amsterdam

      1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      7 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      8 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      9 . AALTEN . 2015.05.17

      9 . DE MEERN . 2015.07.12

      13 . HOUTEN . 2015.05.03

Klarenbeek Michel ( NED19740101 )

   2015 . Sportklasse Man . DIEREN . E.T.P. Zutphen

      2 . DIDAM . 2015.06.06

      7 . NEEDE . 2015.08.14

      15 . DIDAM . 2015.06.17

Kleijn Daniel ( NED19740318 )

   2015 . Sportklasse Man . WOGNUM . Hoornse Ren en Toerclub

      6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      14 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

Klein Bob ( NED19660818 )

   2015. Sportklasse Man . heiloo . Hoornse Ren en Toerclub

      9 . TOUR DE LASALLE.04E RIT B . 2015.06.13

      26 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

Kleinveld Gerrit ( NED19530606 )

   2015. Sportklasse Man . LISSE . RRC de Pedaalridders

      2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      8 . DE MEERN . 2015.07.12

Klijn Bert ( NED19690630 )

   2015 . Sportklasse Man . OEGSTGEEST . LRTV  Swift

      8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Kluit Ruud ( NED19630616 )

   2015. Sportklasse Man . Beets . Hoornse Ren en Toerclub

      20 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Knijnenburg Karel ( NED19630621 )

   2015 . Sportklasse Man . Wassenaar . LRTV  Swift

      4 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Koeken Nelis ( NED19930522 )

   2015 . Sportklasse Man . ZUNDERT . Willebrord Wil Vooruit

      16 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

Konijn Jacco ( NED19681003 )

   2015. Sportklasse Man . HOORN . Hoornse Ren en Toerclub

      2 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      3 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      3 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      4 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      6 . UITHOORN . 2015.09.06

      8 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      11 . BAARN . 2015.09.13

      12 . PIJNACKER . 2015.08.15

      14 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      15 . OUDEWATER . 2015.08.29

      15 . SANTPOORT . 2015.08.05

      17 . GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

      17 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      17 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      18 . AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

      28 . RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

Kooistra Gerard ( NED19831122 )

   2015 . Sportklasse Man . HENDRIK-IDO-AMBACHT . HSK Trias

      1 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      14 . ALMKERK . 2015.08.01.

      16 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      17 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      19 . RIJSOORD . 2015.05.09

      29 . RHOON.ALBRANDSWAARD . 2015.06.17

Kooistra Peter ( NED19770102 )

   2015 . Sportklasse Man . PAPENDRECHT . HSK Trias

      17 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      20 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

Kool Aat ( NED19530731 )

   2015 . Sportklasse Man . LOOSDRECHT . WV Het Stadion

      1 . EIBERGEN . 2015.05.10

      3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      6 . RIJSSEN . 2015.05.16

      12 . DE MEERN . 2015.07.12

      21 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Koopman Remco ( NED19810616 )

   2015 . Sportklasse Man . DEN BURG TEXEL . vereniging MTB Noordwest

      1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      1 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      30 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

Koot John ( NED19730909 )

   2015 . Sportklasse Man . HEILOO . BRC Kennemerland

      13 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      16 . UITGEEST . 2015.06.21

Kop Carlo ( NED19820615 )

   2015. Sportklasse Man . Almere . ZWC D.T.S.

      8 . KROMMENIE . 2015.05.26

      18 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      19 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

Kopecky Petr ( CZE19671025 )

   2015 . Sportklasse Man . Zoeterwoude . LRTV  Swift

      1 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      27 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Koren Jim ( NED19770526 )

   2015 . Sportklasse Man . Zeewolde . WV Velovrienden

      5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Korsman Fabrizio ( NED19940511 )

   2015 . Sportklasse Man . HOOGVLIET ROTTERDAM . PRC Delta

      2 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      4 . HASSELT . 2015.09.12

      7 . NISPEN . 2015.07.12

      10 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      11 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      11 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      15 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      16 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      16 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      17 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      18 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      20 . HILLEGOM . 2015.09.13

Korthuis Marcel ( NED19730310 )

   2015 . Sportklasse Man . Hoogezand . W.V. Omega

      3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Kostelijk Daan ( NED19950630 )

   2015. Sportklasse Man . NIEUW-VENNEP . HSC de Bataaf

      2 . UITGEEST . 2015.06.21

      5 . HILLEGOM . 2015.09.13

      8 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      11 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      13 . VOORHOUT . 2015.09.12

      14 . LISSE . 2015.09.20

      14 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      17 . HEEMSKERK . 2015.08.30

Koster Bas ( NED19831129 )

   2015 . Sportklasse Man . Utrecht . WV Het Stadion

      3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      20 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

Koster Laurens ( NED19690524 )

   2015 . Sportklasse Man . OEGSTGEEST . HSK Trias

      1 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      1 . DORDRECHT . 2015.09.05

      1 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      2 . BAARN . 2015.09.13

      3 . PIJNACKER . 2015.08.15

      3 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      3 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      3 . UITHOORN . 2015.09.06

      3 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      4 . LISSE . 2015.09.20

      4 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      5 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      5 . WEESP . 2015.04.05

      5 . UITGEEST . 2015.06.21

      5 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      5 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      7 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      7 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      7 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      8 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      9 . RIJSWIJK . 2015.05.05

      9 . SANTPOORT . 2015.08.05

      10 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      11 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      11 . ZUIDLAND . 2015.08.22

Koster Walter ( NED19650808 )

   2015 . Sportklasse Man . HARDINXVELD GIESSENDAM . DRC de Mol

      6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      24 . NK.MASTERS . 2015.06.07

Kouseband René ( NED19810504 )

   2015 . Sportklasse Man . WIERINGERWAARD . WV Noord-Holland

      8 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      10 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      12 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      18 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      18 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      19 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

Kraamer Martijn ( NED19831006 )

   2015 . Sportklasse Man . BEVERWIJK . BRC Kennemerland

      19 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

Kraan André ( NED19680523 )

   2015 . Sportklasse Man . GOUDA . GRTC Excelsior

      10 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      11 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      15 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Kralt Piet ( NED19570318 )

   2015 . Sportklasse Man . RIJNSBURG . RTV de Bollenstreek

      7 . EIBERGEN . 2015.05.10

      11 . DE MEERN . 2015.07.12

      14 . HOUTEN . 2015.05.03

      15 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      16 . AALTEN . 2015.05.17

      16 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      20 . GOUDA . 2015.08.30

      20 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

Kranenburg Marcel ( NED19700612 )

   2015 . Sportklasse Man . APELDOORN . AR en TV de Adelaar

      11 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      12 . GROENLO . 2015.08.16

      13 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      14 . NEEDE . 2015.08.14

      15 . RIJSSEN . 2015.05.16

      15 . VORDEN . 2015.06.14

      17 . EIBERGEN . 2015.05.10

      18 . HASSELT . 2015.09.12

      18 . WICHMOND . 2015.05.23

Kremer Bert ( NED19640826 )

   2015 . Sportklasse Man . GEERTRUIDENBERG . Cyclingteam Flakkee

      15 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

Kriek Jeroen ( NED19770920 )

   2015 . Sportklasse Man . WORMER . ZWC D.T.S.

      16 . KROMMENIE . 2015.05.26

Krijt Rick ( NED19720106 )

   2015 . Sportklasse Man . KOOG AAN DE ZAAN . ZWC D.T.S.

      6 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      8 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      9 . KROMMENIE . 2015.05.26

      13 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      21 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Kroep Robert ( NED19511031 )

   2015 . Sportklasse Man . HOEK VAN HOLLAND . Dirty Hill ATB

      11 . DE MEERN . 2015.07.12

Kroesbergen Steven ( NED19721205 )

   2015 . Sportklasse Man . Ede . WV Ede

      25 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Krooder Raymond ( NED19751217 )

   2015. Sportklasse Man . VLEUTEN . UWTC de Volharding

      26 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Kros Thijs ( NED19871009 )

   2015 . Sportklasse Man . NOORDERLOOS . GRC Jan van Arckel

      6 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      7 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      11 . MOLENAARSGRAAF . 2015.08.22

      12 . SCHERPENZEEL . 2015.06.20

      15 . GILZE HART VAN . 2015.06.14

      18 . OCHTEN . 2015.07.18

Krukkert Hans ( NED19611101 )

   2015 . Sportklasse Man . UTRECHT . WV Velovrienden

      13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Lachi Johannes ( NED19690308 )

   2015 . Sportklasse Man . KATWIJK . LRTV  Swift

      30 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Lacroix Johan ( NED19621127 )

   2015 . Sportklasse Man . ROCKANJE . PRC Delta

      9 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Lamberink Barjo ( NED19671027 )

   2015 . Sportklasse Man . BERGENTHEIM . Hardenberger WSV

      12 . Börger…… . 2015.04.19

      15 . STEINFURT . 2015.04.12

Lambregts Marcel ( NED19650807 )

   2015 . Sportklasse Man . METEREN . JvR de Batauwers

      1 . DE MEERN . 2015.07.12

      2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      2 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      2 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      3 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      3 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      4 . TIEL . 2015.08.02

      4 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      4 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      4 . GROENLO . 2015.08.16

      4 . STOKKUM . 2015.05.03

      5 . HILVERSUM . 2015.09.06

      5 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      5 . DIDAM . 2015.06.17

      6 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      6 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

      6 . ROSSUM . 2015.05.24

      6 . SANTPOORT . 2015.08.05

      8 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      9 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      11 . ROTTERDAM.AHOY . 2015.07.04

      12 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      13 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      14 . AMSTERDAM.IJBURG . 2015.07.26

      14 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      15 . LEXMOND . 2015.04.11

      15 . PIJNACKER . 2015.08.15

      18 . GOUDA . 2015.08.30

      20 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

Land Jeroen ( NED19721230 )

   2015 . Sportklasse Man . UTRECHT . UWTC de Volharding

      13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

Lanting Frank ( NED19890323 )

   2015 . Sportklasse Man . Groningen . NWV Groningen

      7 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . SAPPEMEER . 2015.05.31

Lap Hans ( NED19570202 )

   2015 . Sportklasse Man . HENDRIK IDO AMBACHT . RTC de Hoekse Renners

      5 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      11 . EIBERGEN . 2015.05.10

      15 . HOUTEN . 2015.05.03

      18 . DE MEERN . 2015.07.12

      26 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Leenderts Theo ( NED19670705 )

   2015 . Sportklasse Man . ROTTERDAM . Wielervereniging Sportwell

      7 . MIDDELHARNIS . 2015.07.18

      9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      17 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      20 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      20 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

Leijenaar Hessel ( NED19691020 )

   2015 . Sportklasse Man . Julianadorp . HR en TC D.O.K.

      14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Lems Dennis ( NED19821030 )

   2015 . Sportklasse Man . PAPENDRECHT . DRC de Mol

      10 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      10 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      13 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

Lennings Nick ( NED19850419 )

   2015 . Sportklasse Man . ENKHUIZEN . West Frisia

      6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Lennings Roy ( NED19830721 )

   2015 . Sportklasse Man . ENKHUIZEN . West Frisia

      17 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      30 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

Leyen Nico ( NED19730810 )

   2015 . Sportklasse Man . ENKHUIZEN . West Frisia

      9 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      18 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      26 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

Ligthart Theo ( NED19850127 )

   2015. Sportklasse Man . Andijk . West Frisia

      14 . WERVERSHOOF . 2015.05.31

      27 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT A . 2015.06.14

Looman André ( NED19631122 )

   2015. Sportklasse Man . MONTFOORT . WTC Woerden

      8 . DE MEERN . 2015.07.12

Lormans Sander ( NED19761012 )

   2015 . Sportklasse Man . HEEMSKERK . WV Noord-Holland

      5 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      6 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      10 . ASSENDELFT . 2015.10.03

Lubbers Nick ( NED19910301 )

   2015 . Sportklasse Man . 'S-HEERENBERG . Specialized Workfor.ce

      1 . WICHMOND . 2015.05.23

      1 . BRAKEL. . 2015.04.18

      3 . HARDENBERG . 2015.05.09

      5 . EIBERGEN . 2015.05.10

Lute Jeroen ( NED19810106 )

   2015 . Sportklasse Man . ZUID-SCHARWOUDE . WV Noord-Holland

      1 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      2 . JULIANADORP . 2015.08.30

      2 . SANTPOORT . 2015.08.05

      2 . UITHOORN . 2015.09.06

      2 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      4 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      4 . UITGEEST . 2015.06.21

      5 . VOORHOUT . 2015.09.12

      5 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      6 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      8 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

      9 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

      14 . WEESP . 2015.04.05

      17 . HOOGKARSPEL . 2015.07.05

      28 . RABO MEERTOUR.01E RIT . 2015.05.14

      30 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.A . 2015.05.17

Lute Michell ( NED19701101 )

   2015 . Sportklasse Man . CASTRICUM . BRC Kennemerland

      7 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . WEESP . 2015.04.05

Maas Chris ( NED19631002 )

   2015 . Sportklasse Man . PAPENDRECHT . DRC de Mol

      1 . LISSE . 2015.09.20

      1 . HOUTEN . 2015.05.03

      2 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

      2 . BRAKEL. . 2015.04.18

      2 . ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

      4 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      5 . s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

      5 . ROZENBURG . 2015.06.13

      6 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      6 . ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

      7 . DORDRECHT . 2015.09.05

      8 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      9 . RIJSOORD . 2015.05.09

      12 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      14 . DE MEERN . 2015.07.12

      17 . LEKKERKERK . 2015.05.14

Makkink Peter ( NED19670530 )

   2015 . Sportklasse Man . HENGELO GLD . RTV Vierakker-Wichmond

      6 . HENGELO.OV. . 2015.06.05

      7 . DIDAM . 2015.06.06

      11 . STOKKUM . 2015.05.03

      13 . AALTEN . 2015.05.17

      14 . WICHMOND . 2015.05.23

      17 . VARSSEVELD . 2015.06.28

      20 . EIBERGEN . 2015.05.10

Martin John ( NED19470820 )

   2015 . Sportklasse Man . HOEK VAN HOLLAND . HSK Trias

      7 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      13 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      19 . DE MEERN . 2015.07.12

Mastebroek Edwin ( NED19660929 )

   2015 . Sportklasse Man . BARNEVELD . W.V. Eemland

      29 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Meerkerk Norman ( NED19840328 )

   2015. Sportklasse Man . ZUIDLAND . PRC Delta

      3 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      5 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      8 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      8 . ZUIDLAND . 2015.08.22

Meeuwsen Marcel ( NED19700114 )

   2015 . Sportklasse Man . ELST GLD . Special Cycling Team

      12 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Meinsma Volkert ( NED19641105 )

   2015 . Sportklasse Man . OUDKARSPEL . WV Noord-Holland

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      8 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

      8 . ENKHUIZEN . 2015.04.27

      15 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      19 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      19 . JULIANADORP . 2015.08.30

      20 . WEESP . 2015.04.05

      21 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      25 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

Mekelenkamp Robbert ( NED19950903 )

   2015. Sportklasse Man . ALMKERK . WTC Maas-Waal

      4 . GIESSEN . 2015.09.11

      4 . BOXMEER . 2015.07.27

      12 . ALMKERK . 2015.08.01.

      15 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      17 . ALBLASSERDAM . 2015.07.22

      25 . DORDRECHT . 2015.09.05

Melk Rene ( NED19700726 )

   2015 . Sportklasse Man . ASSENDELFT . BRC Kennemerland

      4 . t ZAND . 2015.05.03

      4 . BEVERWIJK . 2015.08.16

      5 . ASSENDELFT . 2015.10.03

      7 . UITHOORN . 2015.09.06

      9 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      9 . HEEMSKERK . 2015.08.30

      9 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      10 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      10 . BAARN . 2015.09.13

      11 . WAGENINGEN . 2015.06.06

      17 . WEESP . 2015.04.05

      20 . HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

Mellema Edwin ( NED19700720 )

   2015. Sportklasse Man . VEENDAM . W.V. Omega

      5 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Mellendijk Bobby ( NED19810910 )

   2015. Sportklasse Man . GROENLO . RTC de Stofwolk

      2 . NEEDE . 2015.08.14

Mesman Wilbert ( NED19570303 )

   2015 . Sportklasse Man . HAARLEM . HRC Excelsior

      29 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Metzemakers Paul ( NED19711203 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTERDAM . WV Amsterdam

      11 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

Mies Pieter ( NED19660907 )

   2015 . Sportklasse Man . Prinsenbeek . WV Breda

      16 . MOLENAARSGRAAF . 2015.08.22

Mink Anton ( NED19640405 )

   2015. Sportklasse Man . LINSCHOTEN . WTC Woerden

      10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      18 . EIBERGEN . 2015.05.10

      19 . HOUTEN . 2015.05.03

Minke Jaco ( NED19761115 )

   2015 . Sportklasse Man . Hellevoetsluis . PRC Delta

      12 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      20 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

Moerman Xander ( NED19701225 )

   2015 . Sportklasse Man . VIANEN . Cycloteam.nl

      3 . AMEIDE . 2015.09.19

      7 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      10 . LEXMOND . 2015.04.11

      14 . OTTOLAND . 2015.09.26

      14 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      20 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      30 . DORDRECHT . 2015.09.05

Mol Ron ( NED19650218 )

   2015 . Sportklasse Man . Den Haag . HSK Trias

      25 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Molenaars Patrick ( NED19641224 )

   2015 . Sportklasse Man . AMSTELVEEN . WTC de Amstel

      14 . HILVERSUM . 2015.09.06

Molijn Nick ( NED19930711 )

   2015. Sportklasse Man . SCHERMERHORN . Hoornse Ren en Toerclub

      3 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      7 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      15 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      18 . AMEIDE . 2015.09.19

      21 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Mombarg Guido ( NED19651207 )

   2015 . Sportklasse Man . DOETINCHEM . R en TV de Zwaluwen

      9 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Monster Dirk ( NED19720418 )

   2015 . Sportklasse Man . NUMANSDORP . RTC de Hoekse Renners

      19 . ABBENBROEK . 2015.09.06

Motshagen Barend ( NED19580604 )

   2015 . Sportklasse Man . NIJKERK GLD . W.V. Eemland

      27 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Muis Jan ( NED19670418 )

   2015 . Sportklasse Man . GIESSENBURG . WV Barrhopoort

      1 . HEERLE . 2015.07.13

      1 . ROSSUM . 2015.05.24

      1 . MUNTENDAM . 2015.06.12

      1 . HOOGVLIET . 2015.06.20

      1 . OOSTVOORNE . 2015.08.06

      2 . EIBERGEN . 2015.05.10

      2 . PIJNACKER . 2015.08.15

      2 . s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

      3 . WERKENDAM . 2015.04.06

      3 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      4 . HIERDEN . 2015.04.18

      4 . BARENDRECHT . 2015.07.25

      5 . MOLENAARSGRAAF . 2015.08.22

      5 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      5 . DRIEBERGEN . 2015.06.11

      5 . VLEDDER . 2015.08.23

      6 . NISPEN . 2015.07.12

      7 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      8 . DORDRECHT . 2015.09.05

      9 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      9 . SLEEUWIJK . 2015.04.04

      13 . NK.MASTERS . 2015.06.07

      13 . HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

      13 . MAASSLUIS . 2015.08.10

      17 . CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

Muis Kees ( NED19630403 )

   2015 . Sportklasse Man . STADSKANAAL . W.V. Omega

      3 . MUNTENDAM . 2015.06.12

      5 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      8 . PEIZE . 2015.06.28

      12 . ZEVENHUIZEN.GR . 2015.07.01

      20 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

Mulderij Jan ( NED19631228 )

   2015. Sportklasse Man . PESSE . WRV de Peddelaars

      6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Munster Roel ( NED19770515 )

   2015 . Sportklasse Man . HEERHUGOWAARD . WV Noord-Holland

      12 . TOUR DE LASALLE.EINDKLASSEMENT B . 2015.06.14

      14 . RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

      16 . TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

      23 . TOUR DE LASALLE.04E RIT A . 2015.06.13

      24 . RABO MEERTOUR.03E RIT B.CAT. . 2015.05.16

      25 . RABO MEERTOUR.05E CRIT.CAT.B . 2015.05.17

      28 . RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

Murk Dion ( NED19840415 )

   2015 . Sportklasse Man . Velserbroek . HSV de Kampioen

      1 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      2 . HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

      3 . RIJSENHOUT . 2015.06.11

      10 . ZWANENBURG . 2015.07.01

      19 . SANTPOORT . 2015.08.05