ERELIJSTEN NIEUWELINGEN RENNERS M t/m Z

Maas Danny ( NED19990408 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . OUDENBOSCH . Willebrord Wil Vooruit

      1 . MAASDIJK . 2015.07.22

      1 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      1 . SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

      1 . VELDHOVEN . 2015.07.13

      1 . WAASMUNSTER, RUITER . 2015.05.23

      2 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      2 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      2 . ESSEN . 2015.03.08

      2 . HOBOKEN . 2015.05.14

      2 . POELDIJK . 2015.07.26

      2 . WESTERHOVEN . 2015.05.30

      3 . LOMMEL - KOLONIE . 2015.10.10

      3 . AALTER-LOTENHULLE . 2015.10.04

      3 . BERLARE . 2015.09.26

      3 . BLADEL . 2015.06.28

      3 . GERWEN . 2015.04.06

      3 . RIJKEVORSEL. . 2015.02.28

      4 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      4 . HUIJBERGEN . 2015.03.29

      4 . OCHTEN . 2015.07.18

      4 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      4 . SINAAI-WAAS . 2015.07.10

      4 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      5 . ERP . 2015.05.31

      5 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      5 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      6 . KRUININGEN . 2015.07.04

      6 . STEKENE . 2015.06.13

      7 . CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

      7 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      7 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      8 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      8 . EIJSDEN . 2015.04.26

      9 . BERLAAR-HEIKANT . 2015.07.11

      9 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      10 . UDEN . 2015.09.12

      10 . WERCHTER . 2015.08.23

      11 . GEEL . 2015.09.19

      11 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      11 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      12 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      12 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      12 . VELDEGEM . 2015.04.12

      16 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      18 . HANK . 2015.09.13

      18 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      19 . DIEGEM . 2015.04.04

      26 . RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

      28 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

Maas Edo ( NED20000417 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . ROTTERDAM . RWC Ahoy

      1 . GERWEN . 2015.04.06

      1 . HOORN . 2015.04.12

      1 . MADE . 2015.04.26

      1 . OUDERKERK AAN DE AMSTEL . 2015.06.14

      1 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      1 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      1 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      1 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      1 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      2 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      2 . KONTICH-WAARLOOS . 2015.09.12

      2 . UGCHELEN . 2015.08.23

      3 . MUNSTERGELEEN . 2015.08.29

      3 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      4 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      4 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      4 . ROTTERDAM.DOENKADE.DERNY'S . 2015.09.19

      5 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      5 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . ASKÍ-ARBÍ JUGENDTOUR.04e rit . 2015.08.13

      10 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      16 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      19 . ULESTRATEN . 2015.07.05

      24 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      25 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

Markus Bob ( NED20000330 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . HOOFDDORP . UWTC de Volharding

      1 . YERSEKE . 2015.05.30

      2 . KIELDRECHT . 2015.05.23

      2 . KRUININGEN . 2015.07.04

      3 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      7 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      11 . DAMME . 2015.03.21

      11 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      17 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      19 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

Marsman Tim ( NED20001004 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . HATTEM . K.W.C. Kampen

      1 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.A . 2015.08.01

      18 . WESTERHOVEN . 2015.05.30

      25 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Mastebroek Lars ( NED19991210 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . BARNEVELD . W.V. Eemland

      3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      4 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.08E RIT . 2015.07.24

      7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      7 . UITHOORN . 2015.09.06

      8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . VREELAND . 2015.08.22

      9 . AALTEN . 2015.05.17

      12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      16 . OUDEWATER . 2015.08.29

      17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      17 . HOORN . 2015.04.12

      17 . MADE . 2015.04.26

      18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      19 . BAARN . 2015.09.13

      23 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

Meerbeek Markus ( NED20000501 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Naaldwijk . Westland Wil Vooruit

      16 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      17 . POELDIJK . 2015.07.26

Meeter Tommie-Jens ( NED20000719 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . TIEL . JvR de Batauwers

      11 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      13 . AALTEN . 2015.05.17

      15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      16 . OPLOO . 2015.04.05

      17 . OTTOLAND . 2015.09.26

      29 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Meeuws Martijn ( NED19990406 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . SOMEREN . Willebrord Wil Vooruit

      11 . GERWEN . 2015.04.06

      19 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

Mertens Dennis ( NED19990205 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . BREDA . WV Breda

      3 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      4 . KIELDRECHT . 2015.05.23

      11 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      12 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      14 . NISPEN . 2015.07.12

      16 . ARENDONK . 2015.03.07

      16 . BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

      17 . BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB). . 2015.03.01

      17 . YERSEKE . 2015.05.30

      18 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      19 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      20 . RIJKEVORSEL. . 2015.02.28

      22 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      28 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Mertens Glenn ( NED19990317 )

   2015. Nieuweling 2e Man . WATERINGEN . UWTC de Volharding

      2 . ZWANENBURG . 2015.03.21

      3 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      3 . HOORN . 2015.04.12

      4 . ESSEN . 2015.03.08

      5 . HOBOKEN . 2015.05.14

      6 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      8 . DE LIER . 2015.08.11

      8 . HERSELT . 2015.06.06

      9 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      10 . OCHTEN . 2015.07.18

      11 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      11 . Vattenfall Youngclassics Jugendtour.04e rit . 2015.08.22

      12 . KRUININGEN . 2015.07.04

      12 . MAASDIJK . 2015.07.22

      12 . MEER . 2015.08.16

      13 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      14 . KIELDRECHT . 2015.05.23

      17 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      17 . RUMST . 2015.08.15

      19 . SPIJKENISSE . 2015.05.16

      25 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Michielsen Manuel ( NED20000607 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Eck en Wiel . JvR de Batauwers

      19 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      20 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

Middelburg Freek ( NED19991115 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . DE LIER . Westland Wil Vooruit

      1 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      2 . UITHOORN . 2015.09.06

      3 . DE LIER . 2015.08.11

      3 . ZOETERWOUDE . 2015.06.21

      4 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      6 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      7 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      13 . BAARN . 2015.09.13

      13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . MAASDIJK . 2015.07.22

      18 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      20 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      20 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      21 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

Mol Wesley ( NED19990225 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . KAPELLE . Kon.Balen BC

      1 . Weilburg - Odersbach.01e rit . 2015.07.25

      1 . Weilburg - Odersbach.02e rit . 2015.07.25

      1 . Weilburg - Odersbach.03e rit . 2015.07.26

      1 . Weilburg - Odersbach.Eindklassement . 2015.07.26

      2 . RANSDAAL . 2015.08.02

      3 . RETIE . 2015.04.06

      4 . DIEGEM . 2015.04.04

      5 . BUDINGEN ZOUTLEEUW . 2015.07.19

      6 . SINT-MARTENS-BODEGEM . 2015.05.14

      7 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      7 . MERELBEKE . 2015.04.19

      7 . ROOSDAAL . 2015.06.07

      8 . SCHINNEN . 2015.07.12

      9 . WORTEGEM-PETEGEM . 2015.07.21

      10 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      10 . DAMME . 2015.03.21

      10 . HERDEREN . 2015.08.09

      10 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      11 . DAMME . 2015.03.22

      11 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      11 . SCHELDEWINDEKE . 2015.07.08

      12 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . MECHELEN . 2015.06.13

      14 . OOSTERZELE . 2015.05.23

      16 . ARENDONK2E JAARS . 2015.05.10

      17 . BOCHOLTZ . 2015.05.02

      18 . ULESTRATEN . 2015.07.05

Molenaar Alex ( NED19990713 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . oud beijerland . RRC de Pedaalridders

      8 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      13 . OCHTEN . 2015.07.18

      15 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      15 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      16 . HANK . 2015.09.13

      17 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.OMLOOP . 2015.07.31

      17 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      17 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      18 . BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

      18 . MAASDIJK . 2015.07.22

      19 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

      20 . HUIJBERGEN . 2015.03.29

Morsink Jesse ( NED20000715 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . ENTER . AWV de Zwaluwen

      16 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Muggleton Luuk ( NED19990201 )

   2015. Nieuweling 2e Man . Linne . WC Midden Limburg

      7 . DILSEN . 2015.07.19

      11 . EIJSDEN . 2015.04.26

      20 . SCHINNEN . 2015.07.12

Naberman Tim ( NED19990511 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . GENEMUIDEN . WV Noord-Westhoek

      1 . BORCULO . 2015.04.12

      1 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      1 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      2 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.TIJDRIT . 2015.07.30

      3 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      4 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      4 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      4 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      4 . UGCHELEN . 2015.08.23

      5 . BLADEL . 2015.06.28

      6 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      6 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      6 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      6 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      7 . BOCHOLTZ . 2015.05.02

      7 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      7 . VREELAND . 2015.08.22

      8 . GERWEN . 2015.04.06

      8 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      11 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.PROLOOG . 2015.07.27

      11 . MECHELEN . 2015.06.13

      11 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      13 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      13 . RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

      14 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.OMLOOP . 2015.07.31

      14 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      14 . Tour de Himmelfart.02e rit . 2015.05.14

      16 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      16 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      20 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM . 2015.07.28

      20 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      29 . WIM HENDRIKS TROFEE . 2015.04.25

Niemeijer Maurice ( NED20000208 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Slochteren . Stormvogels Veendam

      26 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Nijhuis Sven ( NED19990411 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . WILNIS . Uithoornse WTC

      2 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      9 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

      9 . UITHOORN . 2015.09.06

      11 . VREELAND . 2015.08.22

      11 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      12 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      12 . HOORN . 2015.04.12

      14 . WEESP . 2015.04.05

      20 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      20 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      23 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Nijkamp Eric ( NED19990728 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Ruurlo . RTC de Stofwolk

      17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

Nijzingh Sven ( NED19990208 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ZUIDWOLDE . MTB vereniging Zuidwolde e.o.

      1 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      11 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      17 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.TIJDRIT . 2015.07.30

      18 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

Oosenbrug Mark ( NED19990611 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ZAANDAM . ZWC D.T.S.

      20 . ZWANENBURG . 2015.03.21

Oost Jesper ( NED20000202 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . HOOGEVEEN . K.W.C. Kampen

      6 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      9 . BORCULO . 2015.04.12

      9 . UGCHELEN . 2015.08.23

      12 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

      14 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      15 . LAREN . 2015.06.07

      16 . BAARN . 2015.09.13

      17 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

      18 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      19 . Tour de Himmelfart.01e rit . 2015.05.14

Oostra Jeroen ( NED20000821 )

   2015. Nieuweling 1e Man . Roden . NWV Groningen

      14 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Oreel Lars ( NED19990810 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Goes . Wielerteam Waasland- Van Moer CT

      1 . GEEL . 2015.09.19

      1 . KONTICH . 2015.09.20

      1 . POEKE . 2015.09.13

      1 . STEKENE . 2015.06.13

      2 . HERSELT . 2015.06.06

      2 . HUIJBERGEN . 2015.03.29

      2 . LENDELEDE . 2015.10.11

      2 . OOSTERZELE . 2015.08.16

      3 . ESSEN . 2015.03.08

      3 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      3 . RIJKEVORSEL . 2015.08.29

      3 . SINT-DENIJS . 2015.10.10

      3 . SLEIDINGE . 2015.05.14

      3 . VERREBROEK . 2015.05.17

      3 . YERSEKE . 2015.05.30

      3 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      3 . ZUNDERT . 2015.08.05

      3 . GEEL STELEN . 2015.07.26

      4 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      4 . WESTERLO VOORTKAPEL . 2015.07.22

      5 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      6 . LONDERZEEL . 2015.06.28

      7 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      10 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      11 . KIELDRECHT . 2015.05.23

      16 . CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

      19 . WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR.EINDKLASSEMENT . 2015.08.23

Overdevest Ruben ( NED19990602 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . AMSTERDAM . ASC Olympia

      3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

Overmeer Thijs ( NED19990104 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . 'S-HERTOGENBOSCH . WV Schijndel

      5 . DILSEN . 2015.07.19

      7 . HAMONT ACHEL . 2015.06.07

      11 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      12 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      13 . RIJKEVORSEL . 2015.08.29

      16 . LOMMEL . 2015.07.29

      17 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      18 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      19 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      30 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

Paalman Floris ( NED19991125 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ALPHEN A/D RIJN . WV Avanti

      6 . ARENDONK . 2015.03.07

      8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      10 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      15 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      20 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

Peeters Sven ( NED20000103 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . HOEVEN . Willebrord Wil Vooruit

      4 . HOBOKEN . 2015.05.14

      6 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      7 . ESSEN . 2015.03.08

      8 . BEVEREN . 2015.04.04

      8 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      9 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      9 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      10 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      10 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      11 . CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

      12 . HANK . 2015.09.13

      12 . MEERLE . 2015.09.20

      12 . YERSEKE . 2015.05.30

      13 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      13 . ZUNDERT . 2015.08.05

      15 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      16 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

Penson Tim ( NED19990730 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . REUSEL . TWC Het Snelle Wiel

      3 . HALEN . 2015.09.13

      5 . MERKSPLAS . 2015.09.06

      6 . ERP . 2015.05.31

      9 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

      17 . BLADEL . 2015.06.28

      18 . MEERLE . 2015.09.20

      18 . OVERPELT . 2015.04.04

      19 . OVERIJSE . 2015.08.26

      20 . RAMSEL-HERSELT . 2015.05.01

      20 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      28 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      30 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

Peters Niels ( NED19990512 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Meers . W.C.L. Bergklimmers

      10 . Dłren . 2015.04.19

      12 . EIJSDEN . 2015.04.26

      15 . HALEN . 2015.09.13

      25 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

Peters Tom ( NED19990207 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . THORN . Y.B. Westhoek Development Team (Patrick Developmen

      1 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      1 . BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB). . 2015.03.01

      1 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

      1 . IEPER . 2015.03.15

      1 . KERKOM BIJ ST-TRUIDEN . 2015.08.15

      1 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      1 . MUNSTERGELEEN . 2015.08.29

      1 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      1 . OVERPELT . 2015.04.04

      1 . PEPINGEN . 2015.05.16

      1 . SCHINNEN . 2015.07.12

      1 . WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR.01E RIT . 2015.08.21

      1 . WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR.EINDKLASSEMENT . 2015.08.23

      1 . GEEL STELEN . 2015.07.26

      2 . Dłren . 2015.04.19

      2 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      2 . LIERDE . 2015.03.07

      2 . WIM HENDRIKS TROFEE . 2015.04.25

      3 . BORLO . 2015.04.06

      3 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      3 . WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR.03E RIT . 2015.08.23

      4 . MECHELEN . 2015.06.13

      4 . RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

      6 . NAMUR. . 2015.04.26

      6 . SINT-KATELIJNE-WAVER . 2015.07.18

      7 . RANSDAAL . 2015.08.02

      12 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

Pieters Bram ( NED19990123 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . OOSTERHOUT NB . WV de Jonge Renner

      1 . HANK . 2015.09.13

      2 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      3 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . OPLOO . 2015.04.05

      4 . SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

      5 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      6 . OCHTEN . 2015.07.18

      7 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      9 . NISPEN . 2015.07.12

      12 . RIJKEVORSEL. . 2015.02.28

      13 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      14 . ARENDONK . 2015.03.07

      14 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      15 . BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

      15 . MADE . 2015.04.26

      15 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      16 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      17 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      18 . RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

      18 . WIM HENDRIKS TROFEE . 2015.04.25

      20 . AMEIDE . 2015.09.19

      20 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      20 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      21 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      26 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

Pirnaij Râven ( NED20000512 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . CADIER EN KEER . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

      11 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

      15 . LUMMEN . 2015.05.23

      16 . GREVENBICHT . 2015.04.05

Pluimers Rick ( NED20001207 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . ENTER . AWV de Zwaluwen

      3 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      7 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      7 . BORCULO . 2015.04.12

      8 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      8 . Stadtlohn. . 2015.07.03

      10 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      11 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      11 . OPLOO . 2015.04.05

      13 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.B . 2015.08.01

      14 . VREELAND . 2015.08.22

      19 . ERP . 2015.05.31

      25 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      26 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Pol Axel ( NED19990125 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . TUBBERGEN . AWV de Zwaluwen

      4 . EIJSDEN . 2015.04.26

      11 . Stadtlohn. . 2015.07.03

      16 . BORCULO . 2015.04.12

      16 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      19 . GREVENBICHT . 2015.04.05

Pöstgens Déjan ( NED20000206 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Aalten . TWV De Peddelaars

      11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      18 . OPLOO . 2015.04.05

      19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      24 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Prins Bram ( NED20000102 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . HASSELT . WV Noord-Westhoek

      6 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      9 . GERWEN . 2015.04.06

      11 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      11 . UGCHELEN . 2015.08.23

      12 . BAARN . 2015.09.13

      13 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      15 . VREELAND . 2015.08.22

      18 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.OMLOOP . 2015.07.31

      22 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Räkers Martijn ( NED20000103 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Bavel . WV de Jonge Renner

      14 . BERLARE . 2015.05.01

      15 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      18 . KRUININGEN . 2015.07.04

      20 . YERSEKE . 2015.05.30

      24 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

Raven Mike ( NED19990105 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . LOOSDRECHT . W.V. Eemland

      1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      1 . BAARN . 2015.09.13

      2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      2 . WEESP . 2015.04.05

      3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.08E RIT . 2015.07.24

      4 . AMEIDE . 2015.09.19

      5 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      8 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

      9 . LIESHOUT . 2015.05.17

      10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      14 . OUDEWATER . 2015.08.29

      15 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

      16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      20 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      20 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      23 . RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

Reijtenbagh Lennart ( NED20000819 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . ZUIDLAND . UWTC de Volharding

      2 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      4 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      5 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

      7 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.OMLOOP . 2015.07.31

      7 . HOORN . 2015.04.12

      7 . LAREN . 2015.06.07

      7 . OUDERKERK AAN DE AMSTEL . 2015.06.14

      7 . ZUNDERT . 2015.08.05

      8 . OCHTEN . 2015.07.18

      8 . OUDEWATER . 2015.08.29

      8 . SPIJKENISSE . 2015.05.16

      9 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      10 . HANK . 2015.09.13

      10 . MADE . 2015.04.26

      10 . NISPEN . 2015.07.12

      10 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      12 . BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

      12 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      14 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

      14 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      14 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      15 . HUIJBERGEN . 2015.03.29

      17 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      18 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      20 . MAASDIJK . 2015.07.22

      29 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      30 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

Reintjes Joost ( NED19990302 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . DIDAM . R en TV de Zwaluwen

      19 . LAREN . 2015.06.07

Reuman Damian ( NED20000829 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Assendelft . ZWC D.T.S.

      20 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

Reuvers Kevin ( NED19991222 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Zevenbergen . WV Breda

      2 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      4 . ROTSELAAR . 2015.03.28

      5 . NEDERZWALM . 2015.08.02

      8 . WATERINGEN . 2015.07.30

      10 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      10 . ZUNDERT . 2015.08.05

      12 . KONTICH-WAARLOOS . 2015.09.12

      12 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      13 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      13 . GEEL . 2015.09.19

      13 . NISPEN . 2015.07.12

      13 . OPLOO . 2015.04.05

      14 . RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

      16 . BONHEIDEN . 2015.06.07

      16 . POELDIJK . 2015.07.26

      16 . RIJKEVORSEL. . 2015.02.28

      20 . ARENDONK . 2015.03.07

      20 . BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

      20 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

Rijsdijk Nathan ( NED20000607 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . VLAARDINGEN . Westland Wil Vooruit

      1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.08E RIT . 2015.07.24

      2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      3 . BRECHT . 2015.07.12

      4 . BERLARE . 2015.05.01

      4 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      4 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      5 . ARENDONK . 2015.03.07

      5 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      5 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      5 . SLEIDINGE . 2015.05.14

      6 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      7 . SPIJKENISSE . 2015.05.16

      8 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      8 . POELDIJK . 2015.07.26

      8 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      8 . Vattenfall Youngclassics Jugendtour.03e rit . 2015.08.21

      9 . AMEIDE . 2015.09.19

      9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . MAL-TONGEREN . 2015.08.30

      9 . OTTOLAND . 2015.09.26

      9 . WATERINGEN . 2015.07.30

      10 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      10 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

      10 . SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

      10 . ZWANENBURG . 2015.03.21

      10 . RIJKEVORSEL. . 2015.02.28

      11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      12 . HUIJBERGEN . 2015.03.29

      13 . HANK . 2015.09.13

      14 . BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

      14 . KRUININGEN . 2015.07.04

      15 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      15 . ESSEN . 2015.03.08

      15 . Vattenfall Youngclassics Jugendtour.04e rit . 2015.08.22

      16 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      17 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      18 . KIELDRECHT . 2015.05.23

      19 . KASTERLEE . 2015.06.28

      20 . BEVEREN . 2015.04.04

      20 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

Robijn Peder ( NED20000729 )

   2015. Nieuweling 1e Man . KOUDEKERK A/D RIJN . LRTV  Swift

      15 . ZOETERWOUDE . 2015.06.21

      19 . POELDIJK . 2015.07.26

Rocha-Rijkaart Wellington ( NED19990129 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Gouda . GRTC Excelsior

      2 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      6 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      11 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      13 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      14 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      18 . SPIJKENISSE . 2015.05.16

Roodenburg Roy ( NED20000204 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Honselersdijk . Westland Wil Vooruit

      20 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

Rotman Maarten ( NED20000714 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . WIERDEN . AWV de Zwaluwen

      3 . BORCULO . 2015.04.12

      7 . Stadtlohn. . 2015.07.03

      8 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      9 . LAREN . 2015.06.07

      12 . ZWANENBURG . 2015.03.21

      13 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      14 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      17 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      18 . SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

Rotman Niels ( NED19990307 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . WIERDEN . AWV de Zwaluwen

      4 . BORCULO . 2015.04.12

      11 . LAREN . 2015.06.07

      26 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Ruijmgaard Ryan ( NED19990825 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ZWANENBURG . HSC de Bataaf

      5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      10 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      12 . POELDIJK . 2015.07.26

      16 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      16 . WATERINGEN . 2015.07.30

      17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      20 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      30 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Ruijter Stijn ( NED20000125 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . UITHOORN . Uithoornse WTC

      1 . AMEIDE . 2015.09.19

      1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      4 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

      6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      9 . OUDEWATER . 2015.08.29

      10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      10 . WEESP . 2015.04.05

      13 . Tour de Himmelfart.Eindklassement . 2015.05.16

      15 . UITHOORN . 2015.09.06

      17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      18 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      19 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      23 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

Ruska Dean ( NED19990404 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . VOLENDAM . WV H & F Schilders Volendam

      6 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      9 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      14 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      14 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      14 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.A . 2015.08.01

      18 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Rutten Bas ( NED20000208 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . ODILIAPEEL . WV Uden

      18 . ERP . 2015.05.31

Sanders Vincent ( NED20000425 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . LIEMPDE . WV Schijndel

      14 . WESTERHOVEN . 2015.05.30

      15 . WATERINGEN . 2015.07.30

      17 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      17 . HAMONT ACHEL . 2015.06.07

      19 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      19 . GIESSENBURG . 2015.07.11

Sanneman Tim ( NED20000819 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Zuidbroek . Stormvogels Veendam

      25 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Sas Thijmen ( NED20000419 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . MAASDAM . RTC de Hoekse Renners

      20 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

Scherpenzeel Jelle ( NED19991220 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . LANGERAK . GRC Jan van Arckel

      4 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      4 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      11 . AMEIDE . 2015.09.19

      11 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      12 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      14 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      15 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      17 . WESTERHOVEN . 2015.05.30

      18 . KONTICH-WAARLOOS . 2015.09.12

      18 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      20 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

Schoolenaar Dion ( NED20000623 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . ZWANENBURG . UWTC de Volharding

      5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      8 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      9 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      9 . MEERLE . 2015.09.20

      10 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      14 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

      14 . HERSELT . 2015.06.06

      14 . UITHOORN . 2015.09.06

      15 . KRUININGEN . 2015.07.04

      18 . STEKENE . 2015.06.13

      20 . EIJSDEN . 2015.04.26

      20 . KONTICH-WAARLOOS . 2015.09.12

Schoormans Rav ( NED19990504 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . OOSTERHOUT . WV de Jonge Renner

      9 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      12 . RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

      15 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      15 . OPLOO . 2015.04.05

      15 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      16 . ZWANENBURG . 2015.03.21

      18 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      19 . BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

      19 . RUMST . 2015.08.15

      20 . LIESHOUT . 2015.05.17

      20 . MADE . 2015.04.26

      21 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Schröder Merijn ( NED19990424 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . VEENDAM . Stormvogels Veendam

      3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . AALTEN . 2015.05.17

      5 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      8 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      8 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      10 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      13 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      13 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      15 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      19 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      19 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      19 . WEESP . 2015.04.05

      26 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

Schuilenburg Aad ( NED19990411 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Soest . W.V. Eemland

      2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

Schuller Mickey ( NED19990608 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . DORDRECHT . DRC de Mol

      9 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      13 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      14 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      16 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      19 . KRUININGEN . 2015.07.04

      20 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      20 . OUDEWATER . 2015.08.29

      26 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Schulten Chiel ( NED19990622 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . RAALTE . CRT Raalte

      3 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      3 . LAREN . 2015.06.07

      8 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      10 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      14 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      14 . ULESTRATEN . 2015.07.05

      15 . ERP . 2015.05.31

      16 . OCHTEN . 2015.07.18

      17 . VREELAND . 2015.08.22

      21 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

Schuurman Sep ( NED20000125 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . SINT-OEDENRODE . WV Schijndel

      7 . OPLOO . 2015.04.05

      12 . LIESHOUT . 2015.05.17

      14 . VELDHOVEN . 2015.07.13

      15 . UDEN . 2015.09.12

      17 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      17 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      18 . BLADEL . 2015.06.28

      29 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

Segers Bart ( NED20001120 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Ouderkerk a/d Amstel . WTC de Amstel

      7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      16 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

Siderius Mike ( NED20001210 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . IJsselstein . K.W.C. Kampen

      7 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

      14 . HOORN . 2015.04.12

Sitters Bart ( NED19990412 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ZEGGE . RSC de Zuidwesthoek

      5 . NISPEN . 2015.07.12

      6 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      8 . MALDEGEM . 2015.05.24

      9 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      12 . BIERBEEK . 2015.06.07

      13 . MEER . 2015.08.16

      15 . WAARSCHOOT . 2015.04.06

      16 . KRUININGEN . 2015.07.04

      17 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      18 . CritÚrium EuropÚen des Jeunes.01e rit . 2015.09.04

      18 . HUIJBERGEN . 2015.03.29

      19 . HANK . 2015.09.13

      19 . YERSEKE . 2015.05.30

      19 . ZUNDERT . 2015.08.05

      24 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Smal Jordy ( NED19990124 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . MAASTRICHT . W.C.L. Bergklimmers

      14 . EIJSDEN . 2015.04.26

      18 . GREVENBICHT . 2015.04.05

Smit Jay ( NED20001121 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Stompetoren . Hoornse Ren en Toerclub

      12 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      19 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      29 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Smit Joshua ( NED19991217 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . VOORBURG . RWV de Spartaan

      13 . POELDIJK . 2015.07.26

      14 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

Smit Mark ( NED19990513 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . WERVERSHOOF . Hoornse Ren en Toerclub

      3 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      3 . EIJSDEN . 2015.04.26

      4 . BAARN . 2015.09.13

      7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      9 . HOORN . 2015.04.12

      12 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      12 . ROTTERDAM.DOENKADE.DERNY'S . 2015.09.19

      14 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      17 . WIM HENDRIKS TROFEE . 2015.04.25

      27 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

Smit Tom ( NED20000902 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Stadskanaal . WSV Emmen

      17 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      19 . AALTEN . 2015.05.17

Spapen Mauro ( NED20001018 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . RIJEN . TWC Pijnenburg

      4 . BRECHT . 2015.07.12

      4 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

      6 . MEIGEM . 2015.05.16

      7 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      8 . KRUININGEN . 2015.07.04

      8 . OPWIJK (B). . 2015.03.01

      8 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      9 . WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR.02E RIT . 2015.08.22

      10 . MERE . 2015.08.15

      10 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      11 . RIJKEVORSEL . 2015.08.29

      11 . WAANRODE . 2015.08.30

      12 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      13 . RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

      16 . BORCHTLOMBEEK . 2015.07.25

      18 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      19 . KIELDRECHT . 2015.05.23

      27 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Stam Maikel ( NED20000106 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . SPRANG-CAPELLE . TWC Pijnenburg

      16 . MADE . 2015.04.26

Steenhof Mitchel ( NED19990803 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . URETERP . WV WoonExpo Kapenga

      2 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.A . 2015.08.01

      4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Steenhuis Pijke ( NED19990616 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Amsterdam . ZWC D.T.S.

      6 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      8 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      9 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      15 . OUDEWATER . 2015.08.29

      16 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      19 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

      22 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      27 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

Stijger Frank ( NED20000409 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . HONSELERSDIJK  . Westland Wil Vooruit

      1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      1 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      6 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      6 . WATERINGEN . 2015.07.30

      7 . DE LIER . 2015.08.11

      7 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      8 . ROTTERDAM.DOENKADE.DERNY'S . 2015.09.19

      8 . ZOETERWOUDE . 2015.06.21

      9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      9 . POELDIJK . 2015.07.26

      12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      12 . OTTOLAND . 2015.09.26

      13 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      13 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      14 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.08E RIT . 2015.07.24

      17 . RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

      18 . EIJSDEN . 2015.04.26

      19 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      20 . SPIJKENISSE . 2015.05.16

      29 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Struijs Niek ( NED20000331 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . RUCPHEN . Willebrord Wil Vooruit

      15 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      18 . ZUNDERT . 2015.08.05

Suijkerbuijk Raoul ( NED19990510 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Geleen . WV de Jonge Renner

      15 . SCHINNEN . 2015.07.12

te Rijdt Tom ( NED19990731 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . amersfoort . W.V. Eemland

      2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      8 . WEESP . 2015.04.05

      9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      11 . BAARN . 2015.09.13

      11 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

      12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      18 . VREELAND . 2015.08.22

      19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.08E RIT . 2015.07.24

      20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      22 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      24 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      25 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      29 . RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

te Walvaart Jasper ( NED19990429 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Vroomshoop . AWV de Zwaluwen

      13 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      20 . BORCULO . 2015.04.12

ten Boske Kars ( NED20000823 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Wintelre . TWC Het Snelle Wiel

      2 . BLADEL . 2015.06.28

      5 . GERWEN . 2015.04.06

      7 . DIEST . 2015.08.22

      8 . VELDHOVEN . 2015.07.13

      9 . ERP . 2015.05.31

      9 . WESTERHOVEN . 2015.05.30

      16 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

      16 . RIJKEVORSEL . 2015.08.29

      19 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

Tilli Niall ( NED20000202 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Amsterdam . ARC Ulysses

      13 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      13 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      18 . UITHOORN . 2015.09.06

Timmers Lars ( NED19990629 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . KAATSHEUVEL . De Dijlespurters v.v. Mechelen vzw

      3 . MERELBEKE KWENENBOS . 2015.07.03

      4 . BOOISCHOT . 2015.09.05

      4 . DESTELBERGEN . 2015.07.12

      6 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      6 . MERKSPLAS . 2015.09.06

      7 . UITBERGEN . 2015.08.30

      9 . STEKENE . 2015.06.13

      10 . TEMSE, WIJK VELLE . 2015.03.22

      10 . TREMELO . 2015.07.25

      12 . ZOTTEGEM - ERWETEGEM . 2015.05.01

      13 . MEERLE . 2015.09.20

      13 . ROTSELAAR . 2015.09.26

      15 . OPWIJK (B). . 2015.03.01

      16 . OKSELAAR . 2015.09.27

      17 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      17 . HUIJBERGEN . 2015.03.29

      17 . ROTSELAAR . 2015.03.28

      17 . VERREBROEK . 2015.05.17

      18 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . OPHASSELT . 2015.09.13

      20 . BACHTE MARIA LEERNE . 2015.04.11

      20 . MUIZEN . 2015.05.24

Tolhoek Ezra ( NED19990827 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ZIERIKZEE . ZRTC Theo Middelkamp

      1 . MERELBEKE . 2015.04.19

      4 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      4 . KONTICH-WAARLOOS . 2015.09.12

      5 . KRUININGEN . 2015.07.04

      7 . RONSELE . 2015.09.05

      10 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      11 . OOSTKERKE/DAMME . 2015.07.12

      18 . WAARSCHOOT . 2015.04.06

      19 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

Trip Rik ( NED19990125 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . RAALTE . CRT Raalte

      2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.08E RIT . 2015.07.24

      5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      9 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      17 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

Twigt Nobbie ( NED20000221 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Gouderak . GRTC Excelsior

      1 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

      1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      3 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      4 . LIESHOUT . 2015.05.17

      4 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      5 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      10 . AMEIDE . 2015.09.19

      11 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      13 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      15 . MAASDIJK . 2015.07.22

      16 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      16 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

Uptegrove Carl ( NED20000201 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Sint-Michielsgestel . WV Schijndel

      10 . OPLOO . 2015.04.05

      11 . SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

      13 . LIESHOUT . 2015.05.17

      13 . WESTERHOVEN . 2015.05.30

      17 . EIJSDEN . 2015.04.26

      17 . ERP . 2015.05.31

      19 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      19 . SCHINNEN . 2015.07.12

Vaarties Kevin ( NED20000107 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . ROTTERDAM . PRC Delta

      10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      14 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      17 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      19 . WATERINGEN . 2015.07.30

Vaartjes Stan ( NED19991211 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Enschede . AWV de Zwaluwen

      18 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

van Alphen Damian ( NED19991013 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Hoeven . Willebrord Wil Vooruit

      1 . WAARSCHOOT . 2015.04.19

      2 . WATERINGEN . 2015.07.30

      2 . WERCHTER . 2015.08.23

      5 . MALDEGEM . 2015.05.24

      5 . TIELT-WINGE . 2015.06.21

      6 . BERLAAR-HEIKANT . 2015.07.11

      6 . DE LIER . 2015.08.11

      6 . ZOMERGEM . 2015.04.18

      13 . EVERGEM-BELZELE . 2015.05.16

      14 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      14 . WAASMUNSTER, RUITER . 2015.05.23

      16 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      17 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      18 . ESSEN . 2015.03.08

      19 . RONSELE . 2015.09.05

      20 . NISPEN . 2015.07.12

      30 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Belle Bas ( NED20000520 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Zoetermeer . LRTV  Swift

      2 . MADE . 2015.04.26

      5 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      7 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      9 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      10 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      11 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      11 . ULESTRATEN . 2015.07.05

      11 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      12 . OUDEWATER . 2015.08.29

      20 . BOCHOLTZ . 2015.05.02

      25 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

van Bruggen Armando ( NED19990612 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Purmerend . ZWC D.T.S.

      3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      15 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      16 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      19 . OTTOLAND . 2015.09.26

      20 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      30 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

van Capel Menno ( NED19991203 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Noorden . Uithoornse WTC

      1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      2 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

      3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      3 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      3 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      4 . OUDEWATER . 2015.08.29

      5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      5 . UITHOORN . 2015.09.06

      5 . VREELAND . 2015.08.22

      6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      8 . AMEIDE . 2015.09.19

      8 . ZWANENBURG . 2015.03.21

      9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.08E RIT . 2015.07.24

      11 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      11 . MADE . 2015.04.26

      12 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      13 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      13 . SPIJKENISSE . 2015.05.16

      14 . BAARN . 2015.09.13

      14 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      15 . OUDERKERK AAN DE AMSTEL . 2015.06.14

      15 . WEESP . 2015.04.05

      16 . HOORN . 2015.04.12

      19 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      20 . RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

      29 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

van de Burgt Joran ( NED20000606 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Barneveld . WV Ede

      8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

van de Put Luke ( NED20001115 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . BLADEL . TWC Het Snelle Wiel

      1 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      4 . HAMONT ACHEL . 2015.06.07

      5 . BAARDEGEM . 2015.08.26

      6 . HALEN . 2015.09.13

      7 . HERENTALS . 2015.08.22

      7 . KORTESSEM . 2015.05.03

      8 . KERNIEL - BORGLOON . 2015.07.18

      8 . MERKSPLAS . 2015.09.06

      9 . OVERPELT . 2015.04.04

      9 . ZOUTLEEUW-OSSENWEG . 2015.04.11

      10 . LOMMEL . 2015.07.29

      10 . VELDHOVEN . 2015.07.13

      12 . RIJKEVORSEL . 2015.08.29

      12 . SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

      14 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

      14 . OPLOO . 2015.04.05

      16 . BLADEL . 2015.06.28

      19 . LUMMEN . 2015.05.23

van de Wouw Ino ( NED20000710 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . KAATSHEUVEL . TWC Pijnenburg

      11 . MERE . 2015.08.15

      11 . GEEL STELEN . 2015.07.26

      12 . BORNEM . 2015.08.08

      13 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      14 . ZUTENDAAL . 2015.04.18

      17 . MEERLE . 2015.09.20

      19 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      19 . LIESHOUT . 2015.05.17

      20 . ERP . 2015.05.31

      20 . HOORN . 2015.04.12

      21 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

van den Aarssen Jurgen ( NED20000211 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . DREUMEL . AR en TV de Adelaar

      2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      2 . Pulheim… . 2015.09.06

      3 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      3 . MECHELEN . 2015.06.13

      4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.08E RIT . 2015.07.24

      4 . UDEN . 2015.09.12

      5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      5 . SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

      6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      6 . BORCULO . 2015.04.12

      7 . UGCHELEN . 2015.08.23

      8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      8 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      10 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      11 . AALTEN . 2015.05.17

      11 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      11 . SCHINNEN . 2015.07.12

      12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      12 . CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

      13 . BOCHOLTZ . 2015.05.02

      14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      14 . ESSEN . 2015.03.08

      14 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      15 . OCHTEN . 2015.07.18

      18 . LAREN . 2015.06.07

      18 . RANSDAAL . 2015.08.02

      24 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

van den Berg Carlo ( NED19990719 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . DE LIER . Westland Wil Vooruit

      5 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.B . 2015.08.01

      8 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      8 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.TIJDRIT . 2015.07.30

      8 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      8 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      9 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.OMLOOP . 2015.07.31

      10 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM . 2015.07.28

      12 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.PROLOOG . 2015.07.27

      19 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      28 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

van den Berg Marijn ( NED19990719 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . DE MEERN . Willebrord Wil Vooruit

      1 . AALBEKE . 2015.04.25

      1 . LIESHOUT . 2015.05.17

      1 . OUDEWATER . 2015.08.29

      2 . GERWEN . 2015.04.06

      2 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      2 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      3 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      3 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      3 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      3 . Weilburg - Odersbach.03e rit . 2015.07.26

      4 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . AMEIDE . 2015.09.19

      5 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      5 . UDEN . 2015.09.12

      6 . Weilburg - Odersbach.01e rit . 2015.07.25

      6 . Weilburg - Odersbach.02e rit . 2015.07.25

      6 . Weilburg - Odersbach.Eindklassement . 2015.07.26

      8 . ZUNDERT . 2015.08.05

      14 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      16 . MECHELEN . 2015.06.13

      16 . VREELAND . 2015.08.22

      17 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      18 . ZOTTEGEM-STRIJPEN . 2015.07.19

van den Berg Tom ( NED19991124 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Helmond . RTC Buitenlust

      19 . BLADEL . 2015.06.28

      26 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

van den Broek Jasper ( NED19990216 )

   2015. Nieuweling 2e Man . BERKEL EN RODENRIJS . RRC de Pedaalridders

      18 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

van den Eijnde Luuk ( NED20001008 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . GEMERT . Willebrord Wil Vooruit

      15 . RIJKEVORSEL . 2015.08.29

van der Burg Sem ( NED19990611 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ALMERE . W.V. Eemland

      16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      26 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van der Linden Matthew ( NED20000111 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Barendrecht . PRC Delta

      13 . ROTTERDAM.DOENKADE.DERNY'S . 2015.09.19

      14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      14 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      14 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      14 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      14 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.08E RIT . 2015.07.24

      17 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      20 . WATERINGEN . 2015.07.30

van der Pijl Ruben ( NED20000315 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . AMSTELVEEN . WTC de Amstel

      3 . Tour de Himmelfart.05e rit . 2015.05.16

      3 . Tour de Himmelfart.Eindklassement . 2015.05.16

      10 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      10 . EIJSDEN . 2015.04.26

      11 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      12 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . BAARN . 2015.09.13

      16 . OUDERKERK AAN DE AMSTEL . 2015.06.14

      17 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

      19 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      19 . Tour de Himmelfart.02e rit . 2015.05.14

      20 . UITHOORN . 2015.09.06

van der Straaten Joris ( NED20000510 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . BUDEL . TWC de Kempen

      15 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      18 . LIESHOUT . 2015.05.17

      24 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

van der Touw Milan ( NED19990315 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . VOORSCHOTEN . LRTV  Swift

      5 . ZOETERWOUDE . 2015.06.21

      17 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van der Tuuk Danny ( NED19991105 )

   2015. Nieuweling 2e Man . ASSEN . W.V. Meteoor Assen-Roden

      1 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      1 . STEINFURT . 2015.04.12

      1 . WEESP . 2015.04.05

      2 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      2 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      2 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      3 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.OMLOOP . 2015.07.31

      3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      4 . MUNSTERGELEEN . 2015.08.29

      4 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      5 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      5 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.TIJDRIT . 2015.07.30

      5 . MEULEBEKE . 2015.08.14

      7 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM . 2015.07.28

      7 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      7 . U6 CYCLE TOUR 06E RIT . 2015.07.11

      7 . U6 CYCLE TOUR EINDKLASSEMENT . 2015.07.11

      8 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      8 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      11 . RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

      11 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      12 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      12 . MECHELEN . 2015.06.13

      12 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.B . 2015.08.01

      13 . OUDERKERK AAN DE AMSTEL . 2015.06.14

      15 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.PROLOOG . 2015.07.27

      19 . SINT-KATELIJNE-WAVER . 2015.07.18

      19 . U6 CYCLE TOUR 04E RIT . 2015.07.09

      23 . WIM HENDRIKS TROFEE . 2015.04.25

van der Vegt Thijs Willem ( NED19990917 )

   2015. Nieuweling 2e Man . assen . NWV Groningen

      8 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      11 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

van der Zwet Tom ( NED20000329 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Roelofarendsveen . LRTV  Swift

      14 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      19 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

van Diemen Friso ( NED19990524 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . AMSTELVEEN . WTC de Amstel

      5 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      7 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      12 . UITHOORN . 2015.09.06

      16 . EIJSDEN . 2015.04.26

      20 . WEESP . 2015.04.05

van Dinther Bas ( NED19990319 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ROSSUM . TWC Tempo

      8 . BINDERVELD . 2015.06.21

      8 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      9 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      9 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      9 . SLEIDINGE . 2015.05.14

      10 . LUMMEN . 2015.05.23

      11 . WESTERHOVEN . 2015.05.30

      13 . KRUININGEN . 2015.07.04

      13 . UITHOORN . 2015.09.06

      13 . GEEL STELEN . 2015.07.26

      14 . DILSEN . 2015.07.19

      14 . ERP . 2015.05.31

      14 . NEERWINDEN . 2015.05.01

      16 . BOOISCHOT . 2015.09.05

      16 . HULSHOUT . 2015.07.21

      16 . SCHINNEN . 2015.07.12

      17 . UDEN . 2015.09.12

      18 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

      19 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      19 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      20 . WERCHTER . 2015.08.23

van Ekeren Niels ( NED20000309 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Rijswijk . W.V. Eemland

      1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

      6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      6 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      6 . OUDEWATER . 2015.08.29

      7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.08E RIT . 2015.07.24

      7 . BAARN . 2015.09.13

      8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.06E RIT . 2015.07.23

      9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      10 . RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

      15 . LIESHOUT . 2015.05.17

      16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.09E RIT . 2015.07.25

      16 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      16 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

      17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      17 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      20 . VREELAND . 2015.08.22

      21 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      24 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

van Ekeris Jasper ( NED19990106 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . BUSSUM . W.V. Eemland

      19 . PAPENDRECHT . 2015.06.06

      21 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      27 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Esch Jarno ( NED19990105 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . SINT-OEDENRODE . WV Schijndel

      1 . UDEN . 2015.09.12

      2 . LIESHOUT . 2015.05.17

      3 . ZUTENDAAL . 2015.04.18

      5 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      6 . BLADEL . 2015.06.28

      6 . OPLOO . 2015.04.05

      7 . VELDHOVEN . 2015.07.13

      10 . BILZEN . 2015.08.19

      12 . ALKEN . 2015.10.11

      13 . GERWEN . 2015.04.06

      13 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

      13 . SCHINNEN . 2015.07.12

      14 . DEN DUNGEN . 2015.04.19

      14 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      14 . KERNIEL - BORGLOON . 2015.07.18

      15 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      15 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      16 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      19 . BOCHOLTZ . 2015.05.02

      19 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

      19 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      19 . KORTESSEM . 2015.05.03

      19 . WERCHTER . 2015.08.23

      20 . HANK . 2015.09.13

van Esch Youri ( NED20001113 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . SINT-OEDENRODE . WV Schijndel

      13 . HAMONT ACHEL . 2015.06.07

van Galen Teun ( NED20000405 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . TWISK . Hoornse Ren en Toerclub

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      16 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      16 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.A . 2015.08.01

van Gestel Luuk ( NED20000328 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . MOERGESTEL . TWC Het Snelle Wiel

      2 . VELDHOVEN . 2015.07.13

      3 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

      3 . SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

      3 . SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

      3 . UDEN . 2015.09.12

      4 . LOMMEL - KOLONIE . 2015.10.10

      4 . WESTERHOVEN . 2015.05.30

      6 . HANK . 2015.09.13

      6 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      7 . BLADEL . 2015.06.28

      7 . GERWEN . 2015.04.06

      8 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      9 . WIM HENDRIKS TROFEE . 2015.04.25

      10 . MERKSPLAS . 2015.09.06

      10 . OVERPELT . 2015.04.04

      11 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      13 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      15 . SINT-KATELIJNE-WAVER . 2015.07.18

van Heelsum Jetze ( NED19990212 )

   2015. Nieuweling 2e Man . Sleeuwijk . WTC Maas-Waal

      10 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      10 . UITHOORN . 2015.09.06

      15 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      17 . RANSDAAL . 2015.08.02

      17 . SCHINNEN . 2015.07.12

      19 . CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

van Helmond Max ( NED20000414 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . RIJEN . WV Breda

      7 . NISPEN . 2015.07.12

      23 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

van Helvoirt Koen ( NED19990503 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ERP . WV Uden

      1 . KRUININGEN . 2015.07.04

      2 . OPLOO . 2015.04.05

      3 . LIESHOUT . 2015.05.17

      3 . SCHINNEN . 2015.07.12

      4 . GERWEN . 2015.04.06

      6 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      6 . MECHELEN . 2015.06.13

      6 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      6 . UDEN . 2015.09.12

      7 . ERP . 2015.05.31

      8 . BLADEL . 2015.06.28

      8 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      9 . SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

      12 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

      12 . RANSDAAL . 2015.08.02

      14 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      16 . HUIJBERGEN . 2015.03.29

      17 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      19 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      21 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      22 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      23 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

van Hooff Johannes ( NED20000120 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Rotterdam . RWC Ahoy

      8 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      10 . OTTOLAND . 2015.09.26

      10 . ROTTERDAM.DOENKADE.DERNY'S . 2015.09.19

      11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . OUDERKERK AAN DE AMSTEL . 2015.06.14

      12 . SPIJKENISSE . 2015.05.16

      14 . MAASDIJK . 2015.07.22

      15 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

      15 . HANK . 2015.09.13

      18 . MADE . 2015.04.26

van Kappel Xavier ( NED20000825 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . WOERDEN . UWTC de Volharding

      19 . HOORN . 2015.04.12

van Karsen Jeroen ( NED19990426 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . DELFT . RWV de Spartaan

      12 . WATERINGEN . 2015.07.30

      27 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Krimpen Jeroen ( NED19990302 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . UTRECHT . UWTC de Volharding

      3 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      6 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      9 . VREELAND . 2015.08.22

      11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      11 . Dłren . 2015.04.19

      12 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . ULESTRATEN . 2015.07.05

      14 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      15 . MUNSTERGELEEN . 2015.08.29

      17 . BAARN . 2015.09.13

      17 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      18 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

van Merkerk Tom ( NED19990522 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . WOERDEN . WTC Woerden

      1 . VREELAND . 2015.08.22

      3 . OUDEWATER . 2015.08.29

      8 . OTTOLAND . 2015.09.26

      9 . ZWANENBURG . 2015.03.21

      18 . AMEIDE . 2015.09.19

      19 . DE LIER . 2015.08.11

      20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Rijsbergen Polle ( NED19990202 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ETTEN-LEUR . Willebrord Wil Vooruit

      2 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      8 . ARENDONK . 2015.03.07

      8 . NISPEN . 2015.07.12

      8 . YERSEKE . 2015.05.30

      9 . HUIJBERGEN . 2015.03.29

      10 . BEVEREN . 2015.04.04

      12 . DAMME . 2015.03.22

      14 . RIJKEVORSEL. . 2015.02.28

      17 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      17 . WERCHTER . 2015.08.23

      18 . BONHEIDEN . 2015.06.07

      18 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      18 . GEEL STELEN . 2015.07.26

      20 . DAMME . 2015.03.21

      20 . RIJKEVORSEL . 2015.08.29

van Rijsbergen Ties ( NED20000826 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . ETTEN-LEUR . Willebrord Wil Vooruit

      5 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      5 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      6 . RETIE . 2015.04.06

      6 . RIJKEVORSEL . 2015.08.29

      7 . PEIZEGEM-MERCHTEM . 2015.04.25

      9 . RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

      10 . CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

      11 . BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

      11 . HANK . 2015.09.13

      13 . YERSEKE . 2015.05.30

      14 . OCHTEN . 2015.07.18

      14 . GEEL STELEN . 2015.07.26

      16 . KIELDRECHT . 2015.05.23

      16 . ZUNDERT . 2015.08.05

      17 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      18 . NISPEN . 2015.07.12

      19 . HUIJBERGEN . 2015.03.29

      19 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      20 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      21 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      25 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Rossem Freek ( NED19990616 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . MEGEN . AR en TV de Adelaar

      4 . AALTEN . 2015.05.17

      4 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      5 . BORCULO . 2015.04.12

      12 . GERWEN . 2015.04.06

      15 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      19 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      20 . BAARN . 2015.09.13

      30 . RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

van Seijst Douwe ( NED19990715 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ASSENDELFT . ZWC D.T.S.

      6 . HOORN . 2015.04.12

      9 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      11 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      13 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      16 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      17 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

      17 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

van Uden Mika ( NED19990331 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . OSS . Hand in Hand Baal

      5 . GIESSENBURG . 2015.07.11

      5 . HAMONT ACHEL . 2015.06.07

      6 . MEERLE . 2015.09.20

      6 . ZUTENDAAL . 2015.04.18

      9 . NEERWINDEN . 2015.05.01

      10 . RIJKEVORSEL . 2015.08.29

      11 . HAKENDOVER . 2015.05.16

      12 . HERK-DE-STAD . 2015.07.12

      13 . DILSEN . 2015.03.22

      13 . TREMELO . 2015.07.25

      15 . BINDERVELD . 2015.06.21

      16 . GROTE PRIJS DCM . 2015.03.15

      17 . RETIE . 2015.04.06

      18 . SLEIDINGE . 2015.05.14

      19 . ALKEN . 2015.06.14

      19 . ZOUTLEEUW-OSSENWEG . 2015.04.11

      20 . OVERPELT . 2015.04.04

van Velthoven Yorick ( NED19990924 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . NAALDWIJK . Westland Wil Vooruit

      10 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      11 . DE LIER . 2015.08.11

      16 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      19 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.A . 2015.08.01

van Zandbeek Sjors ( NED20001027 )

   2015. Nieuweling 1e Man . HEESWIJK-DINTHER . WV Schijndel

      17 . VELDHOVEN . 2015.07.13

Veen Karsten ( NED20000907 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . WESTERLEE . Stormvogels Veendam

      15 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      15 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      17 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      18 . AALTEN . 2015.05.17

Veenhoven Rick ( NED20000612 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . OOSTZAAN . ZWC D.T.S.

      6 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      18 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      18 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      20 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Veenman Marc ( NED19990318 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Wateringen . Westland Wil Vooruit

      18 . DE LIER . 2015.08.11

      18 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      20 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.A . 2015.08.01

Veenstra Daniel ( NED20001212 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . AMSTERDAM . ARC Ulysses

      12 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

Veenstra Fokke ( NED20000504 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . AUGUSTINUSGA . WV Otto Ebbens

      9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      17 . AALTEN . 2015.05.17

Veenstra Sjouke ( NED20000317 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . SURHUIZUM . WV Otto Ebbens

      3 . HARKEMA.CAT.7 . 2015.05.30

      5 . KLOOSTERBUREN.CAT.7 . 2015.06.27

      8 . DE WESTEREEN.CAT.7 . 2015.08.15

      9 . ROLDE.CAT.7 . 2015.09.05

Vegter Daan ( NED19990703 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

      10 . VREELAND . 2015.08.22

      14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

      15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

      15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

      15 . RANSDAAL . 2015.08.02

      16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.04E RIT . 2015.07.22

      16 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

      18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

Veling Quinten ( NED19990519 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . MONNICKENDAM . ZWC D.T.S.

      5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      7 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      8 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      8 . UITHOORN . 2015.09.06

      10 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      10 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      10 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      11 . OUDERKERK AAN DE AMSTEL . 2015.06.14

      12 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      12 . OOSTZAAN . 2015.08.02

      12 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      15 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

Venema Joey ( NED19990624 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Wildervank . Stormvogels Veendam

      11 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      17 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Verboom Minne ( NED19991018 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . KRIMPEN AD IJSSEL . UWTC de Volharding

      1 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      1 . MERKSPLAS . 2015.09.06

      2 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

      2 . ERP . 2015.05.31

      2 . MAASDIJK . 2015.07.22

      2 . OTTOLAND . 2015.09.26

      3 . HANK . 2015.09.13

      3 . HERSELT . 2015.06.06

      3 . OCHTEN . 2015.07.18

      3 . Vattenfall Youngclassics Jugendtour.03e rit . 2015.08.21

      4 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      4 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      4 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      5 . LAREN . 2015.06.07

      6 . DAMME . 2015.03.21

      6 . KIELDRECHT . 2015.05.23

      6 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      6 . Vattenfall Youngclassics Jugendtour.04e rit . 2015.08.22

      7 . DAMME . 2015.03.22

      7 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      7 . RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

      7 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      8 . Vattenfall Youngclassics Jugendtour.02e rit . 2015.08.20

      8 . Vattenfall Youngclassics Jugendtour.Eindklassement . 2015.08.22

      9 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      9 . MEER . 2015.08.16

      9 . UDEN . 2015.09.12

      10 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      10 . OUDEWATER . 2015.08.29

      12 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      12 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      12 . Vattenfall Youngclassics Jugendtour.01e rit . 2015.08.20

      15 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      19 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . IEPER . 2015.03.15

      19 . WIM HENDRIKS TROFEE . 2015.04.25

      20 . MECHELEN . 2015.06.13

Verheijen Geert ( NED19991214 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . RIJSBERGEN . WV Breda

      7 . BIERBEEK . 2015.06.07

      7 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      7 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      9 . ESSEN . 2015.03.08

      9 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      9 . GEEL STELEN . 2015.07.26

      10 . DE LIER . 2015.08.11

      10 . RUMST . 2015.08.15

      10 . YERSEKE . 2015.05.30

      11 . GROTE PRIJS TANIA DE JONGE NEDERHASSELT . 2015.08.29

      11 . NEDERZWALM . 2015.08.02

      11 . RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

      11 . ROTSELAAR . 2015.03.28

      12 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      13 . BORNEM . 2015.08.08

      13 . BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

      13 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      13 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      15 . KERNIEL - BORGLOON . 2015.07.18

      16 . BEVEREN . 2015.04.04

      16 . NISPEN . 2015.07.12

      17 . CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

      17 . KIELDRECHT . 2015.05.23

      17 . ZOTTEGEM - ERWETEGEM . 2015.05.01

      18 . MERELBEKE . 2015.04.19

      19 . BUDINGEN ZOUTLEEUW . 2015.07.19

      20 . RETIE . 2015.04.06

Verheijen Rick ( NED19990619 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Wieringerwerf . Hoornse Ren en Toerclub

      11 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      15 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      26 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Verhoeff Stefan ( NED19990308 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Groot-Ammers . GRC Jan van Arckel

      1 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      2 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      3 . AMEIDE . 2015.09.19

      3 . WESTERHOVEN . 2015.05.30

      4 . BEVEREN . 2015.04.04

      4 . SLEIDINGE . 2015.05.14

      6 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      6 . RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

      6 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      6 . SPIJKENISSE . 2015.05.16

      6 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      7 . LUMMEN . 2015.05.23

      8 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      8 . BOCHOLTZ . 2015.05.02

      9 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      11 . ARENDONK . 2015.03.07

      12 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM . 2015.07.28

      12 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      12 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      12 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      12 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      15 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      16 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.TIJDRIT . 2015.07.30

      16 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      16 . UDEN . 2015.09.12

      17 . GERWEN . 2015.04.06

      17 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      18 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      19 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.B . 2015.08.01

      20 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.PROLOOG . 2015.07.27

      24 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      26 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

Vester Sebastian ( NED19990602 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . DRACHTEN . WV WoonExpo Kapenga

      8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      9 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      11 . Tour de Himmelfart.04e rit . 2015.05.15

      13 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM . 2015.07.28

      13 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      19 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      19 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      29 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      30 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

Vijverberg Sven ( NED20000727 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . NAALDWIJK . Westland Wil Vooruit

      10 . WATERINGEN . 2015.07.30

      14 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      14 . POELDIJK . 2015.07.26

      19 . NAALDWIJK . 2015.08.18

Vink Mitchell ( NED20000613 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . VEENENDAAL . WV de Valleirenners AXA

      13 . OUDEWATER . 2015.08.29

      15 . AALTEN . 2015.05.17

      15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . LAREN . 2015.06.07

Visser Jarmo ( NED20000920 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . HEINKENSZAND . ZRTC Theo Middelkamp

      9 . KRUININGEN . 2015.07.04

      13 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.A . 2015.08.01

      16 . YERSEKE . 2015.05.30

      29 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Vliek Mike ( NED20000714 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . Vriezenveen . AWV de Zwaluwen

      21 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Vocking Simon ( NED19991214 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . AMERONGEN . WV de Valleirenners AXA

      13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      28 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Vollebregt Luuk ( NED20000613 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . DE LIER . Westland Wil Vooruit

      5 . AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

      7 . WATERINGEN . 2015.07.30

      10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.01E RIT . 2015.07.20

      11 . POELDIJK . 2015.07.26

      12 . DE LIER . 2015.08.11

      12 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      12 . ZOETERWOUDE . 2015.06.21

      15 . ZWANENBURG . 2015.03.21

      16 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      24 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Vreeswijk Luca ( NED19990520 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . SOMEREN . RTC Buitenlust

      2 . ROTSELAAR . 2015.03.28

      3 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      3 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

      4 . ARENDONK . 2015.03.07

      4 . ZOUTLEEUW-OSSENWEG . 2015.04.11

      5 . LIESHOUT . 2015.05.17

      5 . RIJKEVORSEL. . 2015.02.28

      7 . MAL-TONGEREN . 2015.08.30

      8 . KASTERLEE . 2015.06.28

      8 . LOMMEL . 2015.07.29

      8 . SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

      8 . UDEN . 2015.09.12

      9 . NIEUWRODE . 2015.05.23

      11 . ERP . 2015.05.31

      15 . MERKSPLAS . 2015.09.06

Warnier Koen ( NED19990615 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . AMSTERDAM . WTC de Amstel

      8 . BAARN . 2015.09.13

      13 . OTTOLAND . 2015.09.26

      18 . HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

Warnier Timo ( NED19990406 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Eijsden . W.C.L. Bergklimmers

      3 . GEEL . 2015.09.19

      7 . ALKEN . 2015.10.11

      7 . EIJSDEN . 2015.04.26

      13 . LOMMEL - KOLONIE . 2015.10.10

      13 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

      13 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      15 . OKSELAAR . 2015.09.27

      16 . WERCHTER . 2015.08.23

      17 . HALEN . 2015.09.13

      17 . ZUTENDAAL . 2015.04.18

Wennink Jasper ( NED20000107 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . WINTERSWIJK . TWV De Peddelaars

      6 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.07E RIT . 2015.07.24

      8 . OPLOO . 2015.04.05

Westelinck Jesper ( NED20000126 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . PUTTE . VAN ASSCHE ? ALPHA MOTORHOMES CT

      12 . OOIKE . 2015.03.08

Weulink Meindert ( NED19990515 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . DIEPENVEEN . CRT Raalte

      10 . BAARN . 2015.09.13

      11 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      11 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      12 . AALTEN . 2015.05.17

      14 . STEINFURT . 2015.04.12

      19 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      20 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      20 . MUNSTERGELEEN . 2015.08.29

Willemsen Mees ( NED20000626 )

   2015 . Nieuweling 1e Man . ELST UT . UWTC de Volharding

      9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      11 . WATERINGEN . 2015.07.30

      13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . RANSDAAL . 2015.08.02

      15 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      15 . AMSTELVEEN . 2015.05.10

      15 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      16 . STEINFURT . 2015.04.12

      18 . DAMME . 2015.03.21

      19 . MUNSTERGELEEN . 2015.08.29

      20 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

      27 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

Wissink Stan ( NED19991128 )

   2015. Nieuweling 2e Man . HERTME . RTV Oldenzaalse WCL

      4 . AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

      10 . Dinslaken . 2015.09.13

Withag Jeldert ( NED19990705 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . BELTRUM . RTC de Stofwolk

      2 . Dinslaken . 2015.09.13

      3 . Troisdorf-Spich.. . 2015.06.28

      7 . Bocholtŕ.. . 2015.06.07

      8 . Remscheid-Lüttringhausen. . 2015.05.31

      9 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      13 . ZUTENDAAL . 2015.04.18

      15 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      16 . VLIERMAAL . 2015.05.17

      17 . BORCULO . 2015.04.12

      17 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      19 . Pulheim… . 2015.09.06

Wittenberg Wim ( NED19990720 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . HERVELD . UWTC de Volharding

      1 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      2 . OCHTEN . 2015.07.18

      2 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      3 . ASKÍ-ARBÍ JUGENDTOUR.03e rit . 2015.08.12

      3 . Dłren . 2015.04.19

      3 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      3 . MECHELEN . 2015.06.13

      3 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      3 . STEINFURT . 2015.04.12

      4 . ASKÍ-ARBÍ JUGENDTOUR.02e rit . 2015.08.11

      4 . DAMME . 2015.03.21

      4 . DAMME . 2015.03.22

      4 . Neuss. . 2015.07.29

      4 . RANSDAAL . 2015.08.02

      5 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      7 . SCHINNEN . 2015.07.12

      8 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      9 . ASKÍ-ARBÍ JUGENDTOUR.01e rit . 2015.08.10

      9 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      10 . MUNSTERGELEEN . 2015.08.29

      17 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      19 . ASKÍ-ARBÍ JUGENDTOUR.EINDKLASSEMENT . 2015.08.14

Wolvers Mark ( NED19990826 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Moordrecht . GRTC Excelsior

      15 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      15 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      16 . NIEUWENDIJK . 2015.06.20

      17 . WATERINGEN . 2015.07.30

      18 . NIEUWPOORT . 2015.08.29

      19 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

      28 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Wouters Kamiel ( NED19990527 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . REUSEL . TWC Het Snelle Wiel

      7 . GEEL . 2015.09.19

      9 . HAMONT ACHEL . 2015.06.07

      19 . ROTSELAAR . 2015.03.28

      22 . DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

Zeestraten Stef ( NED19990607 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . PIJNACKER . RWC Ahoy

      1 . KONTICH-WAARLOOS . 2015.09.12

      1 . RANSDAAL . 2015.08.02

      1 . SPIJKENISSE . 2015.05.16

      1 . VICHTE . 2015.08.30

      1 . ZUIDLAND . 2015.08.22

      2 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      2 . ULESTRATEN . 2015.07.05

      2 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      3 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

      3 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      3 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . MAASDIJK . 2015.07.22

      5 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      5 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      6 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      6 . ROTTERDAM.DOENKADE.DERNY'S . 2015.09.19

      6 . UGCHELEN . 2015.08.23

      7 . MADE . 2015.04.26

      7 . POELDIJK . 2015.07.26

      8 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      9 . RIJKEVORSEL. . 2015.02.28

      10 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      11 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      13 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      16 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      17 . OUDERKERK AAN DE AMSTEL . 2015.06.14

      20 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      22 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

Zijlaard Maikel ( NED19990601 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . ROTTERDAM . RWC Ahoy

      1 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      1 . SINT-KATELIJNE-WAVER . 2015.07.18

      1 . WIM HENDRIKS TROFEE . 2015.04.25

      2 . OUTRIJVE . 2015.07.04

      3 . OTTOLAND . 2015.09.26

      4 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.TIJDRIT . 2015.07.30

      4 . EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

      4 . KUURNE . 2015.06.14

      4 . MERKSPLAS . 2015.09.06

      5 . ROTTERDAM.DOENKADE.DERNY'S . 2015.09.19

      5 . STEINFURT . 2015.04.12

      5 . STEKENE . 2015.06.13

      5 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      6 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      6 . HOEGAARDEN . 2015.09.20

      6 . SCHRIEK . 2015.09.12

      7 . LOCHRISTI - ZAFFELARE . 2015.05.30

      7 . RETIE . 2015.04.06

      7 . SCHOOT-TESSENDERLO . 2015.05.31

      9 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.PROLOOG . 2015.07.27

      10 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      11 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM . 2015.07.28

      13 . OVERPELT . 2015.04.04

      14 . RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

      14 . VICHTE . 2015.08.30

      17 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      18 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      19 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

      19 . SINT-DENIJS . 2015.10.10

      20 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      26 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      30 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Zijleman Ruben ( NED19990525 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Gouda . GRTC Excelsior

      9 . ZOETERWOUDE . 2015.06.21

      11 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Zuidema Joël ( NED19990504 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . DOKKUM . WV Otto Ebbens

      1 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      1 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      1 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      2 . AALTEN . 2015.05.17

      2 . WARMENHUIZEN . 2015.06.28

      3 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM . 2015.07.28

      4 . ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.OMLOOP . 2015.07.31

      4 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      5 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

      7 . HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

      8 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

      9 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      9 . BAARN . 2015.09.13

      11 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      16 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      29 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

Zuijderwijk Kay ( NED19991005 )

   2015 . Nieuweling 2e Man . Poeldijk . Westland Wil Vooruit

      15 . POELDIJK . 2015.07.26

      19 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      20 . DE LIER . 2015.08.11