ERELIJSTEN JUNIOREN RENNERS O t/m Z

Olde Meierink Lars ( NED19980228 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Overdinkel . RTV Oldenzaalse WCL

      2 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      2 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      3 . Bergheim-Quadrath . 2015.09.13

      4 . Bocholt. . 2015.06.07

      5 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      5 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      8 . ELDEN . 2015.06.21

      10 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      10 . MECHELEN . 2015.06.13

      12 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      14 . LiÞge - La Gleize.01e rit . 2015.08.07

      18 . MADE . 2015.04.26

      19 . RANSDAAL . 2015.08.02

      19 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      19 . MECHELEN . 2015.06.13

      19 . EDE . 2015.08.27

      23 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      26 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      26 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      26 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

Olde Monnikhof Guus ( NED19980914 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . OLDENZAAL . MTB Het Twentse Ros

      7 . OLDENZAAL . 2015.08.09

Olieslagers Bob ( NED19970317 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . RIJEN . TWC Pijnenburg

      1 . GEEL . 2015.09.19

      1 . LINTER . 2015.07.15

      1 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      2 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT . 2015.05.24

      2 . GEEL STELEN . 2015.07.26

      2 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      2 . GILZE HART VAN . 2015.06.14

      3 . BEVEREN-WAAS . 2015.08.12

      3 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      3 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      5 . GP BATI-METALLO . 2015.04.19

      5 . HOBOKEN . 2015.05.01

      6 . GP R³ebliland.04e rit . 2015.09.06

      6 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      6 . RONDE VAN VLAANDEREN JUNIORS HEREZELE . 2015.08.02

      8 . GP GÚnÚral Patton.Junioren.02e rit . 2015.07.12

      9 . GP R³ebliland.02e rit . 2015.09.05

      9 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      9 . MAASDIJK . 2015.07.22

      9 . TEMSE . 2015.05.03

      10 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD VOOR JUNIORES . 2015.07.19

      12 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      13 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      14 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      18 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      19 . Grote Prijs A. Noyelle.Junioren . 2015.03.25

      19 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

      19 . STER VAN ZUID-LIMBURG 03e RIT . 2015.04.06

      19 . GROTE PRIJS ANDRE NOYELLE IEPER . 2015.03.15

      20 . GP GÚnÚral Patton.Junioren.Eindklassement . 2015.07.12

      20 . GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME . 2015.03.22

      29 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.01E RIT . 2015.05.22

Olivers Yorrick ( NED19971124 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Meerssen . W.C.L. Bergklimmers

      23 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Olthuis Jelle ( NED19970310 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . STRIJEN . DRC de Mol

      9 . POELDIJK . 2015.07.26

      11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      15 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      16 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      16 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      18 . RIJEN . 2015.05.30

      19 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      27 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

Oost Stijn ( NED19970731 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . EMMER COMPASCUUM . WV WoonExpo Kapenga

      17 . HOUTEN . 2015.05.03

      19 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      30 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

Oosterik Jasper ( NED19970403 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Denekamp . RTV Oldenzaalse WCL

      11 . Bocholt. . 2015.06.07

Ottevanger Bas ( NED19981214 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . GROOT AMMERS . Willebrord Wil Vooruit

      1 . DUFFEL . 2015.04.12

      2 . Ronde des VallÚes.Junioren.03e rit . 2015.08.16

      2 . KRUININGEN . 2015.07.04

      2 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT . 2015.05.23

      3 . EIJSDEN . 2015.04.04

      4 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      4 . POELDIJK . 2015.07.26

      5 . WATERINGEN . 2015.07.30

      5 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      5 . MECHELEN . 2015.06.13

      6 . MECHELEN . 2015.06.13

      8 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT . 2015.05.24

      10 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      11 . MECHELEN . 2015.06.13

      12 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      13 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

      14 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      15 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      16 . Ronde des VallÚes.Junioren.Eindklassement . 2015.08.16

      18 . LiÞge - La Gleize.01e rit . 2015.08.07

      20 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.01E RIT . 2015.05.22

Overstegen Rutger ( NED19970917 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . DEN HAAG . Restore Cycling

      1 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      8 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      10 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      12 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      12 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      17 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      29 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

Paalman Jochem ( NED19970822 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . NIJVERDAL . Cycle Club 75

      5 . ELDEN . 2015.06.21

      13 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

Paalman Koen ( NED19981230 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Nijverdal . Cycle Club 75

      16 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      18 . ELDEN . 2015.06.21

Paauwe Joris ( NED19980826 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HILVERSUM . UWTC de Volharding

      1 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      2 . VREELAND . 2015.08.22

      3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      3 . MAASDIJK . 2015.07.22

      4 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      7 . DE LIER . 2015.08.11

      20 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Pastoor Gerco ( NED19980517 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . EEMDIJK . W.V. Eemland

      3 . VREELAND . 2015.08.22

      13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      17 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      20 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      20 . HOUTEN . 2015.05.03

Peters Wesley ( NED19970914 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Doenrade . W.C.L. Bergklimmers

      20 . LOMMEL . 2015.07.29

Plijter Dylan ( NED19980913 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HILLEGOM . RTV de Bollenstreek

      14 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      15 . UITGEEST . 2015.06.21

      23 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Pluto Martin ( LAT19980113 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . DEN HAAG . Restore Cycling

      1 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      1 . WATERINGEN . 2015.07.30

      2 . DE LIER . 2015.08.11

      3 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      4 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      5 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      9 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      10 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      11 . MAASDIJK . 2015.07.22

      13 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      14 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      15 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      17 . POELDIJK . 2015.07.26

      18 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      21 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      24 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      30 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Poels Xavier ( NED19980213 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . OEFFELT . WV Schijndel

      1 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . VREELAND . 2015.08.22

      5 . WICHMOND . 2015.05.23

      8 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      11 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      12 . BOXMEER . 2015.07.27

      13 . ERP . 2015.05.31

      14 . BORLO-GINGELOM . 2015.10.04

      14 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      15 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      16 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      16 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      17 . MADE . 2015.04.26

      20 . LIESHOUT . 2015.05.17

      20 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      30 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

Poelsma Hylke ( NED19971222 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Sneek . WV WoonExpo Kapenga

      5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . VREELAND . 2015.08.22

      26 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

Poldervaart Mario ( NED19980214 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ZUIDLAND . Avia cycling team

      2 . MAASDIJK . 2015.07.22

      4 . LOMMEL . 2015.07.29

      4 . RANSDAAL . 2015.08.02

      6 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      6 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      6 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      6 . RIJEN . 2015.05.30

      7 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      8 . MAZENZELE-OPWIJK . 2015.03.08

      8 . MECHELEN . 2015.06.13

      9 . MECHELEN . 2015.06.13

      11 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      12 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      12 . MECHELEN . 2015.06.13

      15 . MADE . 2015.04.26

      17 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      19 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      20 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      26 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

Polman Thijmen ( NED19970124 )

   2015. Junior 2e jaars Man . Zoetermeer . LRTV  Swift

      27 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Poot Wouter ( NED19980114 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Bergen . WV Noord-Holland

      5 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      8 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      16 . NOOTDORP . 2015.08.06

      17 . t ZAND . 2015.05.03

Potze Olaf ( NED19971109 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ADUARD . WRV de Peddelaars

      2 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      5 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      8 . HARKEMA . 2015.05.30

      10 . POELDIJK . 2015.07.26

      11 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      14 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      15 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      17 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      18 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      24 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Raaijmakers David ( NED19970617 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . NUENEN . TML  Dommelstreek

      6 . NUENEN . 2015.08.23

      12 . ERP . 2015.05.31

      15 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      17 . POPPEL . 2015.05.25

      18 . BILZEN . 2015.05.03

      20 . GILZE HART VAN . 2015.06.14

Raaijmakers Louis ( NED19970617 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . NUENEN . TML  Dommelstreek

      14 . GERWEN . 2015.04.06

      18 . BRUSTEM - SINT-TRUIDEN . 2015.04.19

      19 . LIESHOUT . 2015.05.17

Rasch Jesper ( NED19980322 )

   2015. Junior 1e jaars Man . ZANDVOORT . Monkey Town Cycling Team

      1 . PIJNACKER . 2015.08.15

      1 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      1 . UITGEEST . 2015.06.21

      2 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      2 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      3 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . ERP . 2015.05.31

      3 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      4 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      5 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      5 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      11 . KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE.02E RIT B . 2015.09.20

      12 . Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

      12 . MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

      16 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      16 . TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST . 2015.07.29

      17 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      19 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      25 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      26 . EIJSDEN . 2015.04.04

Renger Wouter ( NED19981230 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Veenendaal . WV de Valleirenners AXA

      11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      18 . AMSTERDAM.IJBURG . 2015.07.26

Rijsdijk Tristan ( NED19970220 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . VLAARDINGEN . WV Barrhopoort

      1 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.04E RIT . 2015.07.06

      2 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      7 . SLEIDINGE . 2015.05.14

      7 . WATERINGEN . 2015.07.30

      7 . POELDIJK . 2015.07.26

      8 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      10 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      10 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      11 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      13 . ESSEN . 2015.03.08

      14 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      15 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      16 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.03e rit A . 2015.07.05

      17 . DEINZE-VINKT . 2015.05.02

      17 . EIJSDEN . 2015.04.04

      17 . MECHELEN . 2015.06.13

      18 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.03e rit B . 2015.07.05

      18 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT . 2015.07.05

      20 . ARENDONK . 2015.03.07

      20 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      20 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      22 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

Rodijk Sven ( NED19970113 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . NIJVERDAL . Cycle Club 75

      10 . GERWEN . 2015.04.06

      13 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      23 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

Roelands Jan ( NED19980210 )

   2015. Junior 1e jaars Man . ALPHEN (NBR) . WV de Jonge Renner

      9 . BALEN STEEG . 2015.08.02

      10 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      13 . DUFFEL . 2015.04.12

      14 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      14 . ZUNDERT . 2015.08.05

      16 . HERENTALS . 2015.08.22

      18 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

Roodenburg Floris ( NED19981014 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Maassluis . RCMD de Coureur

      1 . POELDIJK . 2015.07.26

      5 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      7 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      13 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      15 . WATERINGEN . 2015.07.30

      16 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      17 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      17 . MAASDIJK . 2015.07.22

      17 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

Ruijgrok Thomas ( NED19971030 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Den Hoorn . WV Barrhopoort

      2 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      3 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      4 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      4 . UDEN . 2015.09.12

      6 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      6 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      7 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      9 . MEER . 2015.08.16

      10 . EIJSDEN . 2015.04.04

      10 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      15 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      16 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      17 . GEEL . 2015.09.19

      17 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      17 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      18 . DE LIER . 2015.08.11

      18 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      18 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      22 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      22 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      28 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      30 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

Ruijmgaard Yentl ( NED19980128 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ZWANENBURG . Westland Wil Vooruit

      1 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      3 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      3 . PIJNACKER . 2015.08.15

      4 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      4 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      4 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      4 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      5 . DE LIER . 2015.08.11

      5 . ERP . 2015.05.31

      5 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      6 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      8 . MEER . 2015.08.16

      8 . NOOTDORP . 2015.08.06

      8 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      8 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      8 . POELDIJK . 2015.07.26

      9 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      10 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      12 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      14 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      14 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      14 . ZEMST . 2015.07.18

      15 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      15 . MECHELEN . 2015.06.13

      16 . MAASDIJK . 2015.07.22

      16 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      16 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.04E RIT . 2015.07.06

      16 . WATERINGEN . 2015.07.30

      19 . BORLO-GINGELOM . 2015.10.04

      19 . MECHELEN . 2015.06.13

      26 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      28 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

Runhaar Marvin ( NED19970204 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . KAPELLE . WV Breda

      14 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

Schaafsma Douwe ( NED19971113 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . DE VALOM . WV Otto Ebbens

      4 . DILSEN . 2015.04.05

Scheffer Danny ( NED19970423 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Landgraaf . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

      3 . D³ren-Merken. . 2015.03.29

Schelling Ide ( NED19980206 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . DEN HAAG . Restore Cycling

      1 . MADE . 2015.04.26

      2 . Ronde des VallÚes.Junioren.01e rit . 2015.08.15

      2 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      2 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      2 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      3 . KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE.02E RIT A . 2015.09.20

      3 . Ronde des VallÚes.Junioren.Eindklassement . 2015.08.16

      3 . HULDENBERG . 2015.08.08

      3 . NOOTDORP . 2015.08.06

      3 . RAVELS . 2015.05.31

      3 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      3 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      4 . Ronde des VallÚes.Junioren.02e rit . 2015.08.16

      4 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      4 . VIJLEN.KLIMTIJDRIT . 2015.07.01

      5 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      5 . KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE.EINDKLASSEMENT . 2015.09.20

      5 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      6 . NEDEROKKERZEEL . 2015.08.09

      6 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      8 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.02e rit . 2015.07.04

      8 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.02E RIT . 2015.07.04

      8 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.EINDKLASSEMENT . 2015.07.06

      9 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

      11 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.01E RIT . 2015.05.22

      12 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.03e rit A . 2015.07.05

      13 . KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE.01E RIT . 2015.09.19

      15 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      17 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      17 . WATERINGEN . 2015.07.30

      18 . GP GÚnÚral Patton.Junioren.02e rit . 2015.07.12

      20 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      21 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT . 2015.05.24

      21 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      22 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.02E RIT . 2015.05.23

Schoonderwoerd Mike ( NED19970219 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Heerhugowaard . WV Noord-Holland

      4 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      4 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . RIJEN . 2015.05.30

      15 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      17 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      20 . HOORN . 2015.04.12

Schoonewille Jon ( NED19980306 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . KLAZIENAVEEN . WSV Emmen

      8 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      9 . Bocholt. . 2015.06.07

      9 . B÷rger.. . 2015.04.19

      9 . STEINFURT . 2015.04.12

      10 . TOUR DE LASALLE.04E RIT B . 2015.06.13

      14 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.02e rit . 2015.07.04

      14 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.02E RIT . 2015.07.04

      18 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      18 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      20 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      28 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      29 . TOUR DE LASALLE.03E RIT . 2015.06.12

      29 . EIJSDEN . 2015.04.04

      30 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Schrijver Jorgos ( NED19971220 )

   2015. Junior 2e jaars Man . NIJKERK . W.V. Eemland

      7 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      23 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Schulz Sven ( NED19980511 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Maastricht . W.C.L. Bergklimmers

      8 . BUCHTEN . 2015.06.20

      14 . BILZEN . 2015.05.03

      20 . GREVENBICHT . 2015.04.05

Sevinga Hidde ( NED19981111 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Nijkerk . W.V. Eemland

      8 . VREELAND . 2015.08.22

      22 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Sinke Wouter ( NED19970925 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ASSEN . W.V. Meteoor Assen-Roden

      10 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      10 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      11 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      11 . HARKEMA . 2015.05.30

Sinschek Nils ( NED19980624 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . MAASTRICHT . W.C.L. Bergklimmers

      1 . HERDEREN . 2015.07.05

      2 . MADE . 2015.04.26

      2 . RANSDAAL . 2015.08.02

      3 . HAKENDOVER . 2015.04.11

      3 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      3 . KOTEM-MAASMECHELEN . 2015.05.31

      5 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      8 . ALKEN . 2015.10.10

      9 . Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

      9 . MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

      10 . DILSEN . 2015.07.19

      10 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      10 . SINT-JORIS-WEERT . 2015.04.18

      10 . MECHELEN . 2015.06.13

      11 . DONK / HERK-DE-STAD . 2015.10.03

      12 . HOESELT . 2015.09.20

      14 . MECHELEN . 2015.06.13

      16 . KERKOM . 2015.05.17

      17 . MECHELEN . 2015.06.13

      18 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      18 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      26 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      28 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      29 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

Sitters Bas ( NED19971023 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ZEGGE . RSC de Zuidwesthoek

      6 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . BUCHTEN . 2015.06.20

      9 . ZUNDERT . 2015.08.05

      10 . BELSELE . 2015.06.13

      10 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      12 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      13 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      16 . KRUININGEN . 2015.07.04

      18 . MEER . 2015.08.16

      18 . OVERBOELARE . 2015.09.06

      19 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      20 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      29 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

Slimmens Dani ( NED19970810 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . GORINCHEM . GRC Jan van Arckel

      10 . NUENEN . 2015.08.23

      19 . MADE . 2015.04.26

Smit Chiel ( NED19981015 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ZUIDWOLDE DR . WRV de Peddelaars

      1 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      2 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.TIJDRIT . 2015.07.30

      4 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      4 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      7 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      7 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      9 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      9 . UDEN . 2015.09.12

      10 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      11 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      11 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      13 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      23 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      30 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.02E RIT . 2015.05.23

Snel Tijmen ( NED19971211 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . LEIDEN . LRTV  Swift

      9 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      10 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      14 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      25 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      27 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      28 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

Stam Danny ( NED19970914 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SPRANG-CAPELLE . WTC Maas-Waal

      4 . NUENEN . 2015.08.23

Steenbakkers Jordi ( NED19981117 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . BOXTEL . WV Schijndel

      16 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

Stevens Yves ( NED19981127 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . VALKENBURG . W.C.L. Bergklimmers

      12 . BUCHTEN . 2015.06.20

      14 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      18 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Stoelwinder Roelof ( NED19980112 )

   2015. Junior 1e jaars Man . Gorredijk . WV WoonExpo Kapenga

      3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Stolk Jasper ( NED19970826 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Maasland . RCMD de Coureur

      14 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

Stolk Julian ( NED19971223 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . PIJNACKER . RRC de Pedaalridders

      2 . NUENEN . 2015.08.23

      5 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      6 . NOOTDORP . 2015.08.06

      7 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      8 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      11 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      11 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      13 . PIJNACKER . 2015.08.15

      15 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      16 . DE LIER . 2015.08.11

      24 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

Stravers Jarri ( NED19970403 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . GROOT-AMMERS . GRC Jan van Arckel

      1 . UDEN . 2015.09.12

      2 . AMEIDE . 2015.09.19

      3 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      3 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      3 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . MADE . 2015.04.26

      4 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      4 . ERP . 2015.05.31

      4 . PIJNACKER . 2015.08.15

      6 . HANK . 2015.09.13

      7 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      8 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.03e rit B . 2015.07.05

      8 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      8 . MAASDIJK . 2015.07.22

      8 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      8 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT . 2015.07.05

      8 . SINT-NIKLAAS . 2015.05.02

      9 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      9 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      9 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      9 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      9 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      9 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      11 . DE LIER . 2015.08.11

      11 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      11 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      11 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      13 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      14 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      15 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      15 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      16 . GROOT-AMMERS . 2015.06.12

      17 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      17 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      18 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      19 . GILZE HART VAN . 2015.06.14

      20 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.TIJDRIT . 2015.07.30

      21 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      22 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      23 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

Taki Raoef ( NED19981005 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . OOSTERHOUT NB . WV de Jonge Renner

      17 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

ten Hove Corné ( NED19970114 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Elburg . WV De IJsselstreek

      13 . EIJSDEN . 2015.04.04

      17 . PIJNACKER . 2015.08.15

      19 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      20 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

Teulings Teun ( NED19980417 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . BREUGEL . TML  Dommelstreek

      5 . NUENEN . 2015.08.23

      13 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      18 . ERP . 2015.05.31

Tulner Rens ( NED19980226 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . LEXMOND . RWC Ahoy

      1 . ERP . 2015.05.31

      1 . MECHELEN . 2015.06.13

      1 . LEXMOND . 2015.04.11

      2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      2 . PIJNACKER . 2015.08.15

      3 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      4 . MECHELEN . 2015.06.13

      5 . UDEN . 2015.09.12

      5 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      5 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      6 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      6 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      6 . RANSDAAL . 2015.08.02

      6 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.EINDKLASSEMENT . 2015.07.06

      7 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      7 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      8 . VIJLEN.KLIMTIJDRIT . 2015.07.01

      9 . HANK . 2015.09.13

      9 . WATERINGEN . 2015.07.30

      10 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      13 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      13 . MECHELEN . 2015.06.13

      15 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      15 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.01E RIT . 2015.07.03

      15 . AMEIDE . 2015.09.19

      17 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      17 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      17 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      19 . DE LIER . 2015.08.11

      20 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.02e rit . 2015.07.04

      20 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.02E RIT . 2015.07.04

      23 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      25 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      27 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

v.d. Heijden Harm ( NED19981129 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Vlijmen . TWC Pijnenburg

      11 . STEENBERGEN . 2015.03.29

van Arkel Coen ( NED19980421 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . DEN HAAG . HSK Trias

      15 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

van Bennekom Kevin ( NED19970609 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . CULEMBORG . UWTC de Volharding

      11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . LIESHOUT . 2015.05.17

      20 . BRUNSSUM . 2015.06.21

van Benthem Patrick ( NED19980531 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HELLENDOORN . Cycle Club 75

      2 . GERWEN . 2015.04.06

      3 . STEINFURT . 2015.04.12

      5 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      25 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

van Bindsbergen Bart ( NED19970701 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ZEVENAAR . R en TV de Zwaluwen

      9 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      9 . RANSDAAL . 2015.08.02

      17 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      17 . ZUTPHEN . 2015.08.05

van Bokhoven Ramon ( NED19981006 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . TILBURG . TWC Pijnenburg

      1 . TEMSE . 2015.05.03

      2 . Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

      2 . HERSELT . 2015.06.07

      2 . MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

      2 . MERELBEKE -MOLENHOEK . 2015.05.30

      2 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      2 . . 2015.05.04

      3 . HOBOKEN . 2015.05.01

      4 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      4 . LIESHOUT . 2015.05.17

      4 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      5 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      5 . GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME . 2015.03.22

      5 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      6 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      7 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.01E RIT . 2015.05.22

      8 . LINTER . 2015.07.15

      8 . STER VAN ZUID-LIMBURG.01E RIT . 2015.04.04

      8 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT . 2015.05.23

      9 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      9 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD VOOR JUNIORES . 2015.07.19

      12 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      13 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      17 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      17 . RIJKEVORSEL . 2015.02.28

      18 . GEEL . 2015.09.19

      19 . STER VAN ZUID-LIMBURG 02E RIT . 2015.04.05

      20 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      25 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

van Bommel Thomas ( NED19981225 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . NIEUWERKERK A/D IJSSEL . RRC de Pedaalridders

      11 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      13 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      17 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      20 . DE LIER . 2015.08.11

      20 . NOOTDORP . 2015.08.06

      24 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      29 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

van de Ridder Robert ( NED19980423 )

   2015. Junior 1e jaars Man . DOORNSPIJK . WV De IJsselstreek

      11 . BUCHTEN . 2015.06.20

      20 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

van Deest Martijn ( NED19980309 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . EMMEN . WSV Emmen

      3 . HARKEMA . 2015.05.30

      5 . STEINFURT . 2015.04.12

      6 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      10 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.EINDKLASSEMENT . 2015.07.06

      11 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      17 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      20 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      20 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      24 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      27 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      28 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      30 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      30 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

van den Berg Lars ( NED19980707 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . DE MEERN . Willebrord Wil Vooruit

      1 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . VREELAND . 2015.08.22

      2 . UDEN . 2015.09.12

      2 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      3 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      4 . HANK . 2015.09.13

      5 . LANGEMARK . 2015.07.19

      5 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      6 . GERWEN . 2015.04.06

      8 . Tour du Pays de Vaud Junioren.02e rit B . 2015.05.30

      10 . Tour du Pays de Vaud Junioren.03e rit . 2015.05.31

      10 . Ronde des VallÚes.Junioren.03e rit . 2015.08.16

      11 . Tour du Pays de Vaud Junioren.Eindklassement . 2015.05.31

      11 . GP R³ebliland.Eindklassement . 2015.09.06

      13 . GP R³ebliland.03e rit . 2015.09.05

      13 . Tour du Pays de Vaud.01e rit . 2015.05.29

      14 . Course de la Paix Juniors.02e rit B . 2015.05.08

      16 . GP R³ebliland.01e rit . 2015.09.04

      16 . GP BATI-METALLO . 2015.04.19

      16 . HOOGLEDE . 2015.07.21

      17 . Tour du Pays de Vaud.02e rit A . 2015.05.30

      17 . Bernaudeau Junior . 2015.03.22

      17 . KLMK/CDC HarzÚ Juniors . 2015.07.01

      17 . KLMK/CDC HarzÚ Juniors . 2015.07.01

      18 . E3 HARELBEKE . 2015.04.26

      19 . GP GÚnÚral Patton.Junioren.Eindklassement . 2015.07.12

      20 . GP GÚnÚral Patton.Junioren.02e rit . 2015.07.12

      25 . EIJSDEN . 2015.04.04

van den Berge Floris-Jan ( NED19970713 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . NIEUWKOOP . WV Avanti

      17 . GROTE PRIJS DCM . 2015.03.15

van den Bos Perry ( NED19970629 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SITTARD . Westland Wil Vooruit

      18 . POELDIJK . 2015.07.26

van den Broek Floris ( NED19980822 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . CHAAM . WV Breda

      5 . GEEL . 2015.09.19

      6 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      9 . ARENDONK . 2015.03.07

      19 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      20 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      26 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van den Dool Jens ( NED19981110 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HOOGBLOKLAND . GRC Jan van Arckel

      1 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      2 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      3 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      4 . MAASDIJK . 2015.07.22

      5 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      7 . GERWEN . 2015.04.06

      7 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      7 . PIJNACKER . 2015.08.15

      8 . KRUININGEN . 2015.07.04

      10 . HEERLE . 2015.07.13

      13 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      15 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      16 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      17 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      18 . NISPEN . 2015.07.12

      19 . SINT-NIKLAAS . 2015.05.02

      19 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      23 . EIJSDEN . 2015.04.04

van der Gaag Luuk ( NED19970702 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . OOSTERHOUT . WV de Jonge Renner

      16 . RIJEN . 2015.05.30

van der Heijden Maik ( NED19970403 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SCHAIJK . WV Uden

      2 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      2 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      3 . UDEN . 2015.09.12

      4 . MADE . 2015.04.26

      5 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      8 . ERP . 2015.05.31

      9 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      10 . LIESHOUT . 2015.05.17

      13 . SIMPELVELD . 2015.05.10

van der Hoek Jelmer ( NED19971111 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . DE BILT . WV Het Stadion

      13 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      28 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van der Horst Dennis ( NED19980111 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HASSELT . WV Noord-Westhoek

      1 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      1 . DRIESLINTER . 2015.03.15

      1 . EIJSDEN . 2015.04.04

      1 . HOESELT . 2015.09.20

      1 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      1 . SCHRIEK . 2015.09.12

      2 . LA PHILIPPE GILBERT . 2015.09.06

      3 . UEC Road European Championships Junioren.Weg (EST/CC) . 2015.08.09

      3 . HASSELT . 2015.07.26

      3 . RANSDAAL . 2015.08.02

      4 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      7 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      8 . VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO . 2015.05.03

      8 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      11 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      12 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      17 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      18 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

van der Knaap Jeroen ( NED19980706 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ROTTERDAM . WC de Waardrenner

      22 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      24 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

van der Lecq Luc ( NED19970112 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HOUTEN . W.V. Eemland

      4 . KALLO . 2015.09.13

      12 . DILSEN . 2015.04.05

      20 . VREELAND . 2015.08.22

      21 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van der Meer Jeroen ( NED19970820 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Pijnacker . Restore Cycling

      6 . MADE . 2015.04.26

      10 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      19 . NOOTDORP . 2015.08.06

van der Meer Noah ( NED19970222 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . NAALDWIJK . Westland Wil Vooruit

      1 . DE LIER . 2015.08.11

      1 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      1 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      1 . MEER . 2015.08.16

      1 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      2 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      4 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      4 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      4 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      5 . BORLO-GINGELOM . 2015.10.04

      5 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      5 . POELDIJK . 2015.07.26

      6 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      6 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      6 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      7 . KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE.02E RIT A . 2015.09.20

      7 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      7 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      7 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      7 . MECHELEN . 2015.06.13

      8 . EIJSDEN . 2015.04.04

      8 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      8 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      8 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      8 . MECHELEN . 2015.06.13

      9 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      9 . KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE.02E RIT B . 2015.09.20

      10 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      11 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      11 . MECHELEN . 2015.06.13

      13 . NOOTDORP . 2015.08.06

      13 . WATERINGEN . 2015.07.30

      14 . DONK / HERK-DE-STAD . 2015.10.03

      14 . KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE.EINDKLASSEMENT . 2015.09.20

      15 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      15 . RANSDAAL . 2015.08.02

      15 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      16 . Kuurne-Brussel-Kuurne Juniors . 2015.03.01

      20 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      24 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      28 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

van der Pijl Mark ( NED19980804 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . BERGEN OP ZOOM . RSC de Zuidwesthoek

      11 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      16 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      20 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      25 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van der Stegen Roel ( NED19970116 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SITTARD . MTB  Baarlo

      1 . MECHELEN . 2015.06.13

      3 . BRUNSSUM . 2015.06.21

van der Tuin Joeri ( NED19980718 )

   2015. Junior 1e jaars Man . WESTERLAND . West Frisia

      6 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      12 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      15 . JULIANADORP . 2015.08.30

      16 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      24 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van der Veekens Mel ( NED19981005 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ZAANDAM . Monkey Town Cycling Team

      3 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      3 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      4 . NOOTDORP . 2015.08.06

      6 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      7 . ARENDONK . 2015.03.07

      9 . Ronde des VallÚes.Junioren.01e rit . 2015.08.15

      12 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      13 . HERSELT . 2015.07.05

      14 . ESSEN . 2015.03.08

      15 . Grote Prijs A. Noyelle.Junioren . 2015.03.25

      15 . GROTE PRIJS ANDRE NOYELLE IEPER . 2015.03.15

      20 . Ronde des VallÚes.Junioren.Eindklassement . 2015.08.16

      20 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      20 . MECHELEN . 2015.06.13

van der Vorst Frenky ( NED19971204 )

   2015. Junior 2e jaars Man . Halsteren . RSC de Zuidwesthoek

      2 . RIJEN . 2015.05.30

      6 . ARENDONK . 2015.03.07

      18 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

van der Wal Stijn ( NED19980510 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Huizen . W.V. Eemland

      9 . ELDEN . 2015.06.21

      12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      15 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

van der Wal Timon ( NED19981221 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . GRONINGEN . NWV Groningen

      7 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      14 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      15 . HARKEMA . 2015.05.30

      18 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van der Zwet Bram ( NED19970829 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ROELOFARENDSVEEN . LRTV  Swift

      3 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      4 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      5 . MADE . 2015.04.26

      7 . HULDENBERG . 2015.08.08

      7 . RANSDAAL . 2015.08.02

      8 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      9 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      9 . HEERS . 2015.08.05

      10 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      10 . ERP . 2015.05.31

      10 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . HERSELT . 2015.06.07

      18 . LIESHOUT . 2015.05.17

      20 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      20 . MECHELEN . 2015.06.13

      24 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

van Dessel Djoerd ( BEL19970115 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . BREDA . Young Cycling Team

      3 . KALLO . 2015.09.13

      5 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      6 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      6 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      7 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      7 . ZOUTLEEUW-OSSENWEG . 2015.04.12

      9 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      10 . LUTLOMMEL - LOMMEL . 2015.05.09

      11 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      11 . KASTERLEE . 2015.06.28

      12 . RAVELS EEL . 2015.09.20

      16 . BRECHT . 2015.07.12

      19 . ESSEN . 2015.03.08

      20 . GERWEN . 2015.04.06

      20 . RUMST . 2015.08.15

van Diest Adne ( NED19980728 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . OUDE WETERING . Restore Cycling

      5 . GERWEN . 2015.04.06

      15 . GP BATI-METALLO . 2015.04.19

van Dongen Ruben ( NED19980705 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Dongen . WV de Jonge Renner

      16 . HERNE . 2015.09.26

      17 . OUTRIJVE . 2015.03.14

      20 . HERENTHOUT . 2015.08.29

van Doorn Martijn ( NED19980219 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HEESWIJK-DINTHER . MC Club Oss

      12 . RANSDAAL . 2015.08.02

van Driel Danilo ( NED19971116 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HOORN NH . Hoornse Ren en Toerclub

      2 . HOORN . 2015.04.12

      8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

van Drunen Stefan ( NED19980528 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . DORDRECHT . WV de Jonge Renner

      1 . GERWEN . 2015.04.06

      6 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      8 . ESSEN . 2015.03.08

      8 . NUENEN . 2015.08.23

      9 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      11 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

van Elzakker Wout ( NED19981114 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HOOGERHEIDE . Willebrord Wil Vooruit

      1 . BRAKEL . 2015.07.08

      1 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      1 . DADIZELE . 2015.08.12

      1 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      1 . GERAARDSBERGEN . 2015.06.06

      1 . RANSDAAL . 2015.08.02

      1 . VIJLEN.KLIMTIJDRIT . 2015.07.01

      3 . WATERINGEN . 2015.07.30

      4 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      4 . LIERDE . 2015.07.25

      5 . LIERDE . 2015.07.27

      7 . BIERBEEK . 2015.05.31

      7 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      7 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      7 . KRUININGEN . 2015.07.04

      10 . KASTERLEE . 2015.06.28

      11 . RIJEN . 2015.05.30

      13 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      16 . GERWEN . 2015.04.06

      20 . ESSEN . 2015.03.08

van Gorkum Hidde ( NED19970915 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SUAWOUDE . LWV de Friesche Leeuw

      17 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Helvoirt Nick ( NED19970718 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ERP . WV Uden

      3 . KRUININGEN . 2015.07.04

      4 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      6 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . ERP . 2015.05.31

      6 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      8 . MADE . 2015.04.26

      11 . LIESHOUT . 2015.05.17

      11 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      13 . RANSDAAL . 2015.08.02

      18 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      20 . MECHELEN . 2015.06.13

      21 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      25 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      28 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

van Hooijdonk Rick ( NED19980707 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Klein Zundert . WV Breda

      15 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      18 . ZUNDERT . 2015.08.05

      20 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      24 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Hout Maarten ( NED19980903 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . OIRSCHOT . WV de Jonge Renner

      16 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      30 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

van Klaveren Brett ( NED19970610 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . BENTHUIZEN . LRTV  Swift

      12 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      14 . ERP . 2015.05.31

van Koppen Wessel ( NED19981118 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Schipluiden . Westland Wil Vooruit

      4 . RIJEN . 2015.05.30

      7 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      11 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      12 . DE LIER . 2015.08.11

      18 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      19 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      20 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      21 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

van Leeuwen Joost ( NED19970508 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Ede . UWTC de Volharding

      1 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      2 . OTTOLAND . 2015.09.26

      4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . RUMST . 2015.08.15

      10 . KRUININGEN . 2015.07.04

      12 . SINT GILLIS WAAS . 2015.10.03

      12 . SLIEDRECHT . 2015.06.27

      14 . EDE . 2015.08.27

      16 . WICHMOND . 2015.05.23

      18 . GROOT-AMMERS . 2015.06.12

      20 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      27 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

van Loenhout Dennis ( NED19970911 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ROOSENDAAL . WV Barrhopoort

      8 . ZUNDERT . 2015.08.05

      19 . KRUININGEN . 2015.07.04

van Meeuwen Daan ( NED19980922 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . UTRECHT . Willebrord Wil Vooruit

      2 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      11 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      19 . Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

      19 . MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

      19 . Tour de Himmelfart.Eindklassement . 2015.05.16

van Meurs Thomas ( NED19981216 )

   2015. Junior 1e jaars Man . Zuidland . PRC Delta

      11 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      12 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      14 . PHILIPPINE . 2015.08.28

van Nierop Dion ( NED19970427 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ZOETERWOUDE . RRC de Pedaalridders

      5 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      7 . UDEN . 2015.09.12

      11 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      11 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      14 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      15 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      16 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      16 . Remscheid-L³ttringhausen . 2015.05.31

      16 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      16 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      18 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      19 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

van Noort Brian ( NED19970215 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . WARMOND . RTV de Bollenstreek

      9 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      10 . UITGEEST . 2015.06.21

      11 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      13 . POELDIJK . 2015.07.26

      14 . MADE . 2015.04.26

      17 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

van Noppen Antonie ( NED19980210 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . RIDDERKERK . DRC de Mol

      3 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      4 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      6 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . MAARTENSDIJK . 2015.05.23

      9 . RIJEN . 2015.05.30

      10 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      10 . MAASDIJK . 2015.07.22

      11 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      15 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      17 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      18 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      18 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      19 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      20 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      22 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

van Nunspeet Mike ( NED19971217 )

   2015. Junior 2e jaars Man . DEN HAAG . Westland Wil Vooruit

      3 . POELDIJK . 2015.07.26

      7 . ERP . 2015.05.31

      7 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      8 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      8 . GERWEN . 2015.04.06

      9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      10 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      11 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      13 . UITGEEST . 2015.06.21

      13 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      14 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      15 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      16 . ESSEN . 2015.03.08

      16 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      17 . LOMMEL . 2015.07.29

      18 . PIJNACKER . 2015.08.15

      18 . WATERINGEN . 2015.07.30

      20 . RANSDAAL . 2015.08.02

      20 . GROOT-AMMERS . 2015.06.12

van Pelt Olivier ( NED19970129 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SPIJKENISSE . PRC Delta

      15 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      18 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

van Ramshorst Jorrit ( NED19980615 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . NIJKERKERVEEN . W.V. Eemland

      3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . HANK . 2015.09.13

van Roijen Mitchell ( NED19971121 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . BEVERWIJK . BRC Kennemerland

      8 . WATERINGEN . 2015.07.30

      9 . DE LIER . 2015.08.11

      11 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . UITGEEST . 2015.06.21

      14 . MAASDIJK . 2015.07.22

      14 . NOOTDORP . 2015.08.06

      15 . POELDIJK . 2015.07.26

van Sintmaartensdijk Daan ( NED19980611 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ZUIDLAND . RWC Ahoy

      1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . HANK . 2015.09.13

      1 . NOOTDORP . 2015.08.06

      2 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      2 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      3 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      3 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      4 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.03e rit B . 2015.07.05

      4 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      4 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT . 2015.07.05

      4 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      4 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      5 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      6 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      7 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      7 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.04E RIT . 2015.07.06

      8 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      10 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      10 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      11 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.03e rit A . 2015.07.05

      11 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.TIJDRIT . 2015.07.30

      11 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      11 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      14 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      16 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      16 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      16 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      16 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      16 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      17 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      17 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.01E RIT . 2015.07.03

      18 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      18 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT . 2015.05.23

      18 . MECHELEN . 2015.06.13

      19 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      22 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.01E RIT . 2015.05.22

      22 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      26 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

van Stee Maarten ( NED19970208 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SLIEDRECHT . DRC de Mol

      7 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      11 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      12 . UDEN . 2015.09.12

      19 . IJMUIDEN . 2015.07.15

van Steen Michael ( NED19970408 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ALPHEN . WV de Jonge Renner

      16 . ZUNDERT . 2015.08.05

van 't Westeinde Robin ( NED19971222 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Arnemuiden . Willebrord Wil Vooruit

      2 . GULLEGEM . 2015.05.01

      3 . ZUNDERT . 2015.08.05

      4 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      10 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . BAZEL . 2015.07.25

      18 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      24 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      26 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      27 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

van Voorthuizen Menno ( NED19971005 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Zoetermeer . RRC de Pedaalridders

      27 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

van Wijk Oscar ( NED19970923 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . WORMER . Monkey Town Cycling Team

      1 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      2 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      5 . Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

      5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      5 . MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

      5 . RIJKEVORSEL . 2015.02.28

      6 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

      6 . VIJLEN.KLIMTIJDRIT . 2015.07.01

      7 . UITGEEST . 2015.06.21

      9 . STER VAN ZUID-LIMBURG 03e RIT . 2015.04.06

      10 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      10 . TOUR DU CONDROZ . 2015.06.27

      11 . MECHELEN . 2015.06.13

      14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . Ober÷sterreich-Rundfahrt.02e rit . 2015.07.18

      16 . Ober÷sterreich-Rundfahrt.Eindklassement . 2015.07.19

      16 . MECHELEN . 2015.06.13

      16 . MECHELEN . 2015.06.13

      17 . Niedersachsen-Rundfahrt.Junioren.03e rit . 2015.07.26

      17 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      17 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      19 . Trofeo Karlsberg.Junioren.03e rit . 2015.06.07

van Winden Julien ( NED19970418 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Breda . WV Breda

      12 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      13 . ELDEN . 2015.06.21

      22 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

van Zon Thijs ( NED19971031 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Bunnik . WV Het Stadion

      16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

Varweg Christian ( NED19980702 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HARDENBERG . WSV Emmen

      3 . SCHRIEK . 2015.09.12

      10 . B÷rger.. . 2015.04.19

      10 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      11 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      12 . MADE . 2015.04.26

      12 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      12 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      16 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD VOOR JUNIORES . 2015.07.19

      16 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      29 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      30 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

Veenhuis Max ( NED19980902 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . SCHAGEN . Hoornse Ren en Toerclub

      26 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Veenstra Rudy ( NED19971124 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . AUGUSTINUSGA . UWTC de Volharding

      4 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      6 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      6 . HARKEMA . 2015.05.30

      7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      10 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      10 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      11 . RAVELS EEL . 2015.09.20

      20 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      25 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

Veldscholten Lars ( NED19970820 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . OLDENZAAL . AWV de Zwaluwen

      2 . ELDEN . 2015.06.21

      16 . LIESHOUT . 2015.05.17

      16 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

Velt Marijn ( NED19980406 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . OUDE PEKELA . Monkey Town Cycling Team

      1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      5 . WAASMUNSTER, RUITER . 2015.05.23

      7 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      7 . RIJKEVORSEL . 2015.02.28

      8 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.01E RIT . 2015.07.03

      10 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      11 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      11 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      12 . B÷rger.. . 2015.04.19

      16 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      17 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      27 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

Veltink Jeffrey ( NED19971128 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HARDENBERG . AWV de Zwaluwen

      7 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      11 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      14 . STEINFURT . 2015.04.12

      21 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

Veninga Benjamin ( NED19970426 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HAARLEM . HSV de Kampioen

      2 . LIESHOUT . 2015.05.17

      5 . HULDENBERG . 2015.08.08

      5 . RANSDAAL . 2015.08.02

      6 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      7 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      8 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      9 . ZUTENDAAL . 2015.09.05

      9 . MECHELEN . 2015.06.13

      9 . MECHELEN . 2015.06.13

      10 . TERNAT . 2015.05.23

      13 . MECHELEN . 2015.06.13

      18 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      19 . HOESELT . 2015.09.20

      20 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Verbeek Timo ( NED19970512 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ZOETERMEER . Westland Wil Vooruit

      7 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      14 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      14 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      16 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      16 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      20 . RIJEN . 2015.05.30

Verbruggen Niels ( NED19980323 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . NUENEN . TML  Dommelstreek

      13 . MECHELEN . 2015.06.13

      14 . BRUSTEM - SINT-TRUIDEN . 2015.04.19

      14 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      17 . ERP . 2015.05.31

Verhaegh Kaj ( NED19970409 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . MUNSTERGELEEN . W.C.L. Bergklimmers

      14 . RANSDAAL . 2015.08.02

      16 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . BUCHTEN . 2015.06.20

Verhoeven Rick ( NED19970403 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . GOUDA . GRTC Excelsior

      18 . HANK . 2015.09.13

Verleys Donk Thomas ( AUS19970413 )

   2015. Junior 2e jaars Man . WOENSDRECHT . Willebrord Wil Vooruit

      2 . ZUNDERT . 2015.08.05

      9 . KRUININGEN . 2015.07.04

      10 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      14 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

Vertelman Bram ( NED19981027 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . MIDWOUD . Hoornse Ren en Toerclub

      9 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      9 . HARKEMA . 2015.05.30

      11 . UITGEEST . 2015.06.21

      14 . DE LIER . 2015.08.11

      15 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      18 . t ZAND . 2015.05.03

      19 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . PIJNACKER . 2015.08.15

      20 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

Vink Marijn ( NED19970821 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . AMERSFOORT . W.V. Eemland

      11 . ELDEN . 2015.06.21

Visser Huub ( NED19980620 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HOUTEN . WV Het Stadion

      10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      17 . VREELAND . 2015.08.22

Vlasman Jelle ( NED19970828 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

      10 . NOOTDORP . 2015.08.06

      10 . VREELAND . 2015.08.22

      11 . PIJNACKER . 2015.08.15

      19 . WATERINGEN . 2015.07.30

Voet Jens ( NED19970310 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Heinkenszand . ZRTC Theo Middelkamp

      8 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      13 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      18 . KRUININGEN . 2015.07.04

      20 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Volkers Jorn ( NED19980324 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . BARENDRECHT . WV de Jonge Renner

      1 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      6 . SINAAI . 2015.07.26

      8 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      8 . WAARSCHOOT . 2015.04.06

      9 . SLEIDINGE . 2015.05.14

      9 . VREELAND . 2015.08.22

      13 . BELSELE . 2015.06.13

      17 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      22 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      23 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      30 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

Voogt Danny ( NED19970729 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . WORMER . Monkey Town Cycling Team

      2 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      2 . RIJKEVORSEL . 2015.02.28

      3 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      3 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      4 . UITGEEST . 2015.06.21

      4 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      4 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      5 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      5 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      6 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      7 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      7 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      7 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      9 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

      10 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      11 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      11 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      12 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      13 . LISSE . 2015.09.20

      14 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      18 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      19 . HOOGLEDE . 2015.07.21

      20 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      21 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      22 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      22 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      23 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      27 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Vrielink Yannick ( NED19980902 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ZUTPHEN . E.T.P. Zutphen

      5 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      9 . OOSTERHOUT.GLD . 2015.08.30

      14 . DRIEL . 2015.07.05

Wallinga Olav ( NED19970212 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Zutphen . E.T.P. Zutphen

      3 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

      6 . ELDEN . 2015.06.21

      11 . EIBERGEN . 2015.05.10

      12 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      18 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

Wattez Danilo ( NED19980531 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ELIM . Monkey Town Cycling Team

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      5 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      5 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      7 . B÷rger.. . 2015.04.19

      7 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      9 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      10 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      10 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      12 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      13 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      18 . Tour de Himmelfart.03e rit . 2015.05.15

      18 . Tour de Himmelfart.04e rit . 2015.05.15

      24 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

Weerman Cor ( NED19980623 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . WOLVEGA . WV WoonExpo Kapenga

      9 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      11 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      14 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Welten Bram ( NED19970329 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . MOERGESTEL . TWC Pijnenburg

      1 . Paris - Roubaix Junioren . 2015.04.12

      1 . MERELBEKE -MOLENHOEK . 2015.05.30

      1 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      1 . SINT-NIKLAAS . 2015.05.02

      1 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT . 2015.05.23

      1 . GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME . 2015.03.22

      1 . RIJKEVORSEL . 2015.02.28

      2 . Course de la Paix Juniors.01e rit . 2015.05.07

      2 . LINTER . 2015.07.15

      2 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      3 . Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

      3 . MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

      3 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD VOOR JUNIORES . 2015.07.19

      4 . Grote Prijs A. Noyelle.Junioren . 2015.03.25

      4 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      4 . GROTE PRIJS ANDRE NOYELLE IEPER . 2015.03.15

      5 . ERONDEGEM . 2015.08.04

      6 . Trofeo Karlsberg.Junioren.03e rit . 2015.06.07

      6 . MAASDIJK . 2015.07.22

      7 . GEEL . 2015.09.19

      7 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      12 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      14 . HONNELLES-ANGREAU . 2015.08.16

      14 . STER VAN ZUID-LIMBURG 02E RIT . 2015.04.05

      14 . STER VAN ZUID-LIMBURG 03e RIT . 2015.04.06

      16 . BELSELE . 2015.06.13

      16 . TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN . 2015.03.29

      16 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      21 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.01E RIT . 2015.05.22

      25 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      29 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      29 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.02E RIT . 2015.05.23

Welten Tom ( NED19980329 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Kruisland . CT Spider King Ieper

      16 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Wijfje Tom ( NED19980206 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . TER AAR . WV Avanti

      3 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      3 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      4 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      4 . VOSSEM . 2015.08.30

      4 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      5 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      7 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      7 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      9 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      10 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      12 . MAASDIJK . 2015.07.22

      13 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      13 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      13 . GROTE PRIJS DCM . 2015.03.15

      14 . Tour de Himmelfart.01e rit . 2015.05.14

      15 . EIJSDEN . 2015.04.04

      17 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.04E RIT . 2015.07.06

      17 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      18 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      19 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      20 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      20 . Tour de Himmelfart.03e rit . 2015.05.15

      20 . Tour de Himmelfart.04e rit . 2015.05.15

      22 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      23 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      27 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      29 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      29 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

Wijkel Tom ( NED19971001 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . EXLOO . WRV de Peddelaars

      3 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      3 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      6 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      7 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . MAASDIJK . 2015.07.22

      8 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      10 . LAREN . 2015.06.07

      12 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      19 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      25 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

Wildeboer Schut Melvin ( NED19970529 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . PAPENDRECHT . UWTC de Volharding

      2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      3 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      4 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . HERSELT . 2015.06.07

      7 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      8 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      8 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      9 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      9 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      11 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      14 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      14 . MECHELEN . 2015.06.13

      15 . VREELAND . 2015.08.22

      15 . MECHELEN . 2015.06.13

      16 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      17 . ELDEN . 2015.06.21

      19 . MECHELEN . 2015.06.13

      26 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

Withag Tjardo ( NED19970628 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . BELTRUM . RTC de Stofwolk

      4 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

      6 . Troisdorf-Spich . 2015.06.28

      7 . Gelsenkirchen . 2015.06.06

      10 . Bocholt. . 2015.06.07

      11 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      11 . D³ren-Merken . 2015.03.29

      12 . Neuss . 2015.07.29

      12 . Pulheim . 2015.09.06

      15 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      20 . B÷rger.. . 2015.04.19

      20 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

Wolsink Thijs ( NED19980202 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Hengelo (O) . VistaMedia

      1 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      1 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      2 . TIEL . 2015.08.02

      2 . ZUTPHEN . 2015.08.05

      3 . Bocholt. . 2015.06.07

      9 . ERP . 2015.05.31

      11 . POELDIJK . 2015.07.26

      12 . EIBERGEN . 2015.05.10

      16 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      23 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

Wouters Stijn ( NED19980403 )

   2015. Junior 1e jaars Man . Chaam . WV Breda

      9 . NUENEN . 2015.08.23

      17 . ZUNDERT . 2015.08.05

      20 . HANK . 2015.09.13

Zebel Daan ( NED19980824 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Dordrecht . WV de Jonge Renner

      1 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      2 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      3 . GERWEN . 2015.04.06

      3 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      7 . MECHELEN . 2015.06.13

      8 . RIJEN . 2015.05.30

      12 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      12 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      13 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      15 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      15 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      19 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      21 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.02E RIT . 2015.05.23

      24 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT . 2015.05.23

      26 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.01E RIT . 2015.05.22

      26 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

Zuidweg Jarno ( NED19980831 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Wemeldinge . Rudyco-Janatrans Cycling Team

      12 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      14 . KRUININGEN . 2015.07.04

      19 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Zwaan Tom ( NED19980330 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Amsterdam . ASC Olympia

      3 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      4 . VREELAND . 2015.08.22

      5 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      14 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      15 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . MADE . 2015.04.26

      18 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      19 . HANK . 2015.09.13