ERELIJSTEN JUNIOREN RENNERS A t/m N

Abrahams Robert ( NED19981009 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . AALTEN . TWV De Peddelaars

      17 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Akkermans Lars ( NED19971207 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . OSSENDRECHT . Young Cycling Team vzw

      2 . BALEGEM . 2015.08.15

      2 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      2 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      2 . RAVELS EEL . 2015.09.20

      2 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      3 . BORCHTLOMBEEK . 2015.07.25

      3 . HERSELT . 2015.07.05

      3 . HERZELE-BORSBEKE . 2015.07.11

      4 . PUURS . 2015.08.22

      4 . ROOSDAAL . 2015.06.07

      4 . ZOUTLEEUW-OSSENWEG . 2015.04.12

      5 . DONK / HERK-DE-STAD . 2015.10.03

      5 . HERNE . 2015.09.26

      5 . MECHELEN . 2015.06.13

      6 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      7 . MALDEGEM - KLEIT . 2015.07.22

      9 . HAKENDOVER . 2015.04.11

      10 . BIERBEEK . 2015.05.31

      11 . LIERDE . 2015.03.07

      11 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      12 . MECHELEN . 2015.06.13

      14 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      17 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      17 . WOUBRECHTEGEM . 2015.08.23

      18 . APPELTERRE . 2015.10.11

      20 . EVERBERG . 2015.08.29

      20 . SINT-NIKLAAS . 2015.05.02

      20 . TERNAT . 2015.05.23

      20 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

Appelman Mike ( NED19971114 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . BEVERWIJK . BRC Kennemerland

      8 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      8 . HOORN . 2015.04.12

      9 . UITGEEST . 2015.06.21

      9 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

Arendshorst Jelmer ( NED19980304 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Nieuwleusen . WV Noord-Westhoek

      1 . ELDEN . 2015.06.21

      2 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

      2 . HARKEMA . 2015.05.30

      13 . MADE . 2015.04.26

      15 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      15 . UDEN . 2015.09.12

      15 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      17 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      19 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

Beekhuizen Joey ( NED19980313 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . DEN HAAG . RRC de Pedaalridders

      30 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Beelen Niels ( NED19981203 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . NUNSPEET . WV De IJsselstreek

      16 . BUCHTEN . 2015.06.20

Beije Robin ( NED19981012 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Sommelsdijk . PRC Delta

      5 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      9 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      9 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      10 . WATERINGEN . 2015.07.30

      12 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      12 . ZUNDERT . 2015.08.05

      13 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      14 . HANK . 2015.09.13

      14 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      14 . POELDIJK . 2015.07.26

      15 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      17 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      18 . MAASDIJK . 2015.07.22

      18 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      24 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      26 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Bekkers Ruben ( NED19970120 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . TILBURG . TWC Pijnenburg

      6 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

Berendse Brendan ( NED19970514 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Purmerend . ZWC D.T.S.

      8 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      12 . VREELAND . 2015.08.22

      16 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      17 . HARKEMA . 2015.05.30

      20 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      21 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Berkhout Max ( NED19981031 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . UITGEEST . BRC Kennemerland

      5 . UITGEEST . 2015.06.21

      14 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      15 . t ZAND . 2015.05.03

      17 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      23 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Beukers Dirk ( NED19980318 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Santpoort-Noord . HSV de Kampioen

      14 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      16 . UITGEEST . 2015.06.21

      18 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      19 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

Bijwaard Thijs ( NED19981104 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HILLEGOM . RTV de Bollenstreek

      5 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      6 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      13 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      18 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Bodegraven Michel ( NED19970416 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ELIM . WRV de Peddelaars

      1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . MAASDIJK . 2015.07.22

      1 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

      1 . HARKEMA . 2015.05.30

      3 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      4 . B÷rger.. . 2015.04.19

      4 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      4 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      5 . LIESHOUT . 2015.05.17

      5 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      10 . STEINFURT . 2015.04.12

      10 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      13 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      14 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      16 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      17 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      19 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      27 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      30 . EIJSDEN . 2015.04.04

Boele Niels ( NED19980529 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . LEIDEN . LRTV  Swift

      1 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      1 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      2 . HERENTHOUT . 2015.08.29

      2 . RAVELS . 2015.05.31

      2 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      3 . HERENTALS . 2015.08.22

      4 . DE LIER . 2015.08.11

      4 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      5 . NOOTDORP . 2015.08.06

      5 . PIJNACKER . 2015.08.15

      7 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      7 . MEER . 2015.08.16

      8 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      8 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      8 . RIJKEVORSEL . 2015.02.28

      9 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      9 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      11 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      13 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      14 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      14 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      16 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      16 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.01E RIT . 2015.07.03

      19 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      19 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      22 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      23 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      28 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.01E RIT . 2015.05.22

Boer Erik ( NED19970210 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . WOLPHAARTSDIJK . VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

      1 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      6 . MECHELEN . 2015.06.13

      7 . ESSEN . 2015.03.08

      8 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      10 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      12 . KRUININGEN . 2015.07.04

      16 . MECHELEN . 2015.06.13

      21 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

Boersma Sietse ( NED19980223 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Driebergen Rijsenburg . UWTC de Volharding

      6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      8 . UDEN . 2015.09.12

      9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      11 . NOOTDORP . 2015.08.06

      13 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      13 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      22 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Bok Willem ( NED19980507 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . MAREN-KESSEL . TWC Pijnenburg

      1 . LIESHOUT . 2015.05.17

      1 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      1 . RAVELS EEL . 2015.09.20

      2 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      2 . SINT-NIKLAAS . 2015.05.02

      2 . WATERINGEN . 2015.07.30

      3 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      3 . STER VAN ZUID-LIMBURG 03e RIT . 2015.04.06

      4 . STER VAN ZUID-LIMBURG EINDKLASSEMENT RIT . 2015.04.06

      6 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      6 . KRUIBEKE . 2015.06.13

      7 . GP BATI-METALLO . 2015.04.19

      7 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      8 . STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST . 2015.09.13

      12 . GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME . 2015.03.22

      13 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      14 . TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN . 2015.03.29

      17 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      22 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

Bongers Art ( NED19980828 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . VENLO . WC Midden Limburg

      8 . KOTEM-MAASMECHELEN . 2015.05.31

      13 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      13 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      14 . TOLLEMBEEK . 2015.04.25

      17 . RANSDAAL . 2015.08.02

      17 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

Boogaard Menno ( NED19981005 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . UTRECHT . WV Het Stadion

      24 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Bos Michel ( NED19981009 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . 'S-GRAVENDEEL . UWTC de Volharding

      4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      4 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      16 . GEEL STELEN . 2015.07.26

      17 . MELSELE . 2015.08.30

Boskers Dennis ( NED19971231 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ALTEVEER GN . Stormvogels Veendam

      13 . HARKEMA . 2015.05.30

      25 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Bouckaert Thierry ( NED19970310 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . LISSE . Monkey Town Cycling Team

      1 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      1 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      1 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      2 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      2 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      3 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      5 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      5 . LISSE . 2015.09.20

      7 . NOOTDORP . 2015.08.06

      8 . INGELMUNSTER . 2015.08.22

      8 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      8 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      8 . PIJNACKER . 2015.08.15

      8 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

      10 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      10 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      11 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      12 . HERSELT . 2015.06.07

      14 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.TIJDRIT . 2015.07.30

      15 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      17 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      18 . EIJSDEN . 2015.04.04

      20 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      28 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      29 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      29 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

Bouwmans Bryan ( NED19980909 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . GEMERT . Willebrord Wil Vooruit

      1 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      7 . Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

      7 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      7 . MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

      11 . KRUININGEN . 2015.07.04

      11 . LOMMEL . 2015.07.29

      15 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      17 . Trofeo Buffoni.Junioren . 2015.09.13

      17 . Ober÷sterreich-Rundfahrt.02e rit . 2015.07.18

      18 . Ober÷sterreich-Rundfahrt.Eindklassement . 2015.07.19

      21 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

Bouwmans Dylan ( NED19970116 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . GEMERT . Willebrord Wil Vooruit

      1 . GP BATI-METALLO . 2015.04.19

      1 . KRUININGEN . 2015.07.04

      1 . LOMMEL . 2015.07.29

      2 . EIJSDEN . 2015.04.04

      2 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      3 . E3 HARELBEKE . 2015.04.26

      3 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      4 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      4 . GERWEN . 2015.04.06

      5 . Ronde des VallÚes.Junioren.01e rit . 2015.08.15

      5 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      5 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      7 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      7 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      8 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      9 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . KLMK/CDC HarzÚ Juniors . 2015.07.01

      9 . KLMK/CDC HarzÚ Juniors . 2015.07.01

      10 . LA PHILIPPE GILBERT . 2015.09.06

      11 . Ronde des VallÚes.Junioren.03e rit . 2015.08.16

      11 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      11 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      14 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      17 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

Boxhoorn Desley ( NED19980225 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . BERGSCHENHOEK . RRC de Pedaalridders

      23 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      25 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

Braun Jouke ( NED19980908 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Reuver . WC Midden Limburg

      21 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Breukelman Chiel ( NED19970116 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . GRAMSBERGEN . WRV de Peddelaars

      1 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      2 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      3 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      3 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      4 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      5 . B÷rger.. . 2015.04.19

      6 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      6 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      7 . LAREN . 2015.06.07

      8 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      9 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      10 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      11 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      11 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      11 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      12 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      13 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      14 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT . 2015.05.23

      14 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      18 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      20 . STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST . 2015.09.13

      22 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      22 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      23 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      28 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

Brinkhuis Thijs ( NED19980521 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ALMELO . AWV de Zwaluwen

      12 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

      13 . Bocholt. . 2015.06.07

Broer Tristan ( NED19981231 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . BARENDRECHT . UWTC de Volharding

      1 . ZWIJNDRECHT . 2015.05.10

      10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      11 . HERENTHOUT . 2015.04.19

      11 . SINT-NIKLAAS . 2015.05.02

      15 . HOBOKEN . 2015.05.01

Bruin Jurgen ( NED19970421 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Odijk . WV Het Stadion

      27 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Buning Mats ( NED19970527 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ALKMAAR . Willebrord Wil Vooruit

      10 . MADE . 2015.04.26

      12 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . VREELAND . 2015.08.22

      14 . WATERINGEN . 2015.07.30

      18 . GERWEN . 2015.04.06

      20 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      25 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Burger Sven ( NED19980612 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . BENSCHOP . WV Het Stadion

      20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Burger Sven ( NED19970522 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . WARMENHUIZEN . WV Noord-Holland

      8 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      14 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      16 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

Burton Giovanni ( NED19980313 )

   2015. Junior 1e jaars Man . ZAAMSLAG . ZRTC Theo Middelkamp

      15 . PHILIPPINE . 2015.08.28

Chazan Alden ( NED19980926 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ARNHEM . TWC Tempo

      7 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . RANSDAAL . 2015.08.02

      13 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      16 . ELDEN . 2015.06.21

      19 . GERWEN . 2015.04.06

      20 . LAREN . 2015.06.07

Corstiaensen Jerry ( NED19971007 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ALMERE . W.V. Eemland

      10 . RANSDAAL . 2015.08.02

      14 . SINT-NIKLAAS . 2015.05.02

      19 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      25 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Coster Patrick ( NED19980331 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HASSELT . WV Noord-Westhoek

      1 . Pulheim . 2015.09.06

      1 . STEINFURT . 2015.04.12

      3 . LAREN . 2015.06.07

      5 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

      11 . GERWEN . 2015.04.06

      11 . MADE . 2015.04.26

      12 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      13 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      14 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      16 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      24 . EIJSDEN . 2015.04.04

      29 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

de Brouwer Martijn ( NED19980302 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . KOEWACHT . WT. Waasland vzw

      15 . SINAAI - WAAS . 2015.07.19

de Bruyn Rowan ( NED19970810 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . BERGEIJK . TWC de Kempen

      11 . NUENEN . 2015.08.23

de Groot Joppe ( NED19971112 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . DEN HAAG . HSK Trias

      16 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      20 . WATERINGEN . 2015.07.30

de Haan Jesse ( NED19980331 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Wageningen . WV Ede

      12 . MAARHEEZE . 2015.08.07

      12 . STEENSEL . 2015.08.10

      18 . RIEMST . 2015.09.01

de Jong Aron Jacob ( NED19980124 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . LEEUWARDEN . LWV de Friesche Leeuw

      5 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      13 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      20 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

de Jong Tjalle ( NED19980716 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . BERGSCHENHOEK . RRC de Pedaalridders

      6 . VREELAND . 2015.08.22

      13 . DE LIER . 2015.08.11

      15 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      23 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

de Koning Sem ( NED19971223 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Delfgauw . Restore Cycling

      18 . RAVELS . 2015.05.31

      28 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

de Louwere Stef ( NED19970121 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . BLADEL . TWC Pijnenburg

      4 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      5 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      6 . GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME . 2015.03.22

      8 . LIESHOUT . 2015.05.17

      10 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      11 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      13 . LiÞge - La Gleize.01e rit . 2015.08.07

      13 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      13 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      15 . STER VAN ZUID-LIMBURG 02E RIT . 2015.04.05

      16 . Grote Prijs A. Noyelle.Junioren . 2015.03.25

      16 . GROTE PRIJS ANDRE NOYELLE IEPER . 2015.03.15

      18 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      19 . HONNELLES-ANGREAU . 2015.08.16

      21 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      24 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      30 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT . 2015.05.24

      30 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

de Peijper Cliff ( NED19980406 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . OUD GASTEL . RSC de Zuidwesthoek

      10 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      12 . HANK . 2015.09.13

      12 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      13 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      14 . RIJEN . 2015.05.30

      15 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . ZUNDERT . 2015.08.05

      16 . NISPEN . 2015.07.12

      18 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      19 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      20 . NAALDWIJK . 2015.08.18

de Rijk Dorus ( NED19971022 )

   2015. Junior 2e jaars Man . de Rijp . WV Noord-Holland

      4 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      8 . UITGEEST . 2015.06.21

      12 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      13 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      13 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      15 . NOOTDORP . 2015.08.06

      16 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      17 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      19 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      19 . POELDIJK . 2015.07.26

      20 . PIJNACKER . 2015.08.15

      22 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

de Veer Bart ( NED19970722 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . VREELAND . Uithoornse WTC

      11 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      11 . VREELAND . 2015.08.22

      16 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      18 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      18 . MECHELEN . 2015.06.13

de Vries Rick ( NED19980211 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . WOLVEGA . Monkey Town Cycling Team

      4 . ARENDONK . 2015.03.07

      5 . ESSEN . 2015.03.08

      7 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.01E RIT . 2015.07.03

      10 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      10 . PIJNACKER . 2015.08.15

      10 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

      11 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      11 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      14 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      18 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      19 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      24 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      26 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      30 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

de Waal Maurits ( NED19970719 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . KLOETINGE . Willebrord Wil Vooruit

      3 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      3 . HARELBEKE . 2015.03.07

      6 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      10 . ESSEN . 2015.03.08

      11 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      15 . La Coupe du PrÚsident de la Ville de Grudziadz Junioren.02e rit . 2015.05.01

      20 . KRUININGEN . 2015.07.04

      20 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

Deelstra Niek ( NED19971111 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HOOGEVEEN . WRV de Peddelaars

      2 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      16 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT . 2015.05.23

Deems Wouter ( NED19970329 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . WOLVEGA . WV WoonExpo Kapenga

      8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      10 . HARKEMA . 2015.05.30

Dekker David ( NED19980202 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HEDEL . Willebrord Wil Vooruit

      1 . HERSELT . 2015.06.07

      3 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      3 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      4 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      4 . ZUNDERT . 2015.08.05

      5 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      5 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      6 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      6 . ESSEN . 2015.03.08

      6 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      7 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      7 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      7 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      8 . HANK . 2015.09.13

      11 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      12 . KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE.02E RIT B . 2015.09.20

      13 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      15 . ARENDONK . 2015.03.07

      15 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      19 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      19 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      21 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      21 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      23 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      27 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      30 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

Dekker Jens ( NED19981213 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . FLUITENBERG . Enertherm-BKCP

      1 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      4 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      5 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      6 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      8 . Niedersachsen-Rundfahrt.Junioren.02e rit A . 2015.07.25

      12 . Niedersachsen-Rundfahrt.Junioren.Eindklassement . 2015.07.26

      12 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      12 . MECHELEN . 2015.06.13

      17 . MECHELEN . 2015.06.13

      25 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      30 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

den Braber Tim ( NED19981104 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Woerden . UWTC de Volharding

      15 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

den Hollander Danny ( NED19970202 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . NOORDWIJKERHOUT . RTV de Bollenstreek

      8 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      18 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      19 . UITGEEST . 2015.06.21

den Otter Luuk ( NED19970408 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SCHIJNDEL . WV Schijndel

      20 . ERP . 2015.05.31

den Toom Michael ( NED19970721 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ABCOUDE . UWTC de Volharding

      7 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      7 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      12 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      12 . POELDIJK . 2015.07.26

      13 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      15 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      19 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

Detant Yannick ( NED19970323 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . PURMEREND . Monkey Town Cycling Team

      1 . La Coupe du PrÚsident de la Ville de Grudziadz Junioren.01e rit B . 2015.04.30

      1 . Kuurne-Brussel-Kuurne Juniors . 2015.03.01

      1 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      1 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      2 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      2 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      3 . ESSEN . 2015.03.08

      3 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      3 . UITGEEST . 2015.06.21

      3 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      5 . La Coupe du PrÚsident de la Ville de Grudziadz Junioren.03e rit . 2015.05.02

      6 . STER VAN ZUID-LIMBURG 03e RIT . 2015.04.06

      6 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      7 . Grote Prijs A. Noyelle.Junioren . 2015.03.25

      7 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      7 . VIJLEN.KLIMTIJDRIT . 2015.07.01

      7 . GROTE PRIJS ANDRE NOYELLE IEPER . 2015.03.15

      8 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      9 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      10 . ARENDONK . 2015.03.07

      10 . MECHELEN . 2015.06.13

      12 . STER VAN ZUID-LIMBURG EINDKLASSEMENT RIT . 2015.04.06

      14 . La Coupe du PrÚsident de la Ville de Grudziadz Junioren.02e rit . 2015.05.01

      18 . MECHELEN . 2015.06.13

      19 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      20 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      22 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

Dijkstra Daan ( NED19980116 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ALMELO . AWV de Zwaluwen

      6 . Bocholt. . 2015.06.07

      18 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      19 . ELDEN . 2015.06.21

Dochez Kok Justin ( NED19981206 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Zoetermeer . RRC de Pedaalridders

      26 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      28 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Doornbosch Jim ( NED19971211 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HELLEVOETSLUIS . UWTC de Volharding

      5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      7 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      9 . BUCHTEN . 2015.06.20

      10 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      10 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      11 . HANK . 2015.09.13

      11 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      15 . RIJEN . 2015.05.30

      16 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      18 . SINT GILLIS WAAS . 2015.10.03

      19 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      20 . MAASDIJK . 2015.07.22

Drent Dylan ( NED19971106 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SPAUBEEK . W.C.L. Bergklimmers

      1 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      1 . KOTEM-MAASMECHELEN . 2015.05.31

      1 . ROTSELAAR . 2015.04.25

      1 . WIJER NIEUWERKERKEN . 2015.08.02

      2 . SINT-LAMBRECHTS-HERK . 2015.08.15

      2 . VORSELAAR.RIT IN LIJN . 2015.04.18

      3 . BORLO-GINGELOM . 2015.10.04

      4 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . LOMMEL . 2015.07.29

      6 . AARSCHOT . 2015.08.27

      6 . JESSEREN . 2015.06.07

      6 . VORSELAAR AFVALWEDSTRIJD . 2015.04.18

      6 . WESTERLO VOORTKAPEL . 2015.07.22

      6 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      7 . MAL-TONGEREN . 2015.08.31

      8 . DILSEN . 2015.07.19

      10 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      10 . KERNIEL-BORGLOON . 2015.05.10

      11 . KORTESSEM . 2015.08.09

      13 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      13 . KERKOM . 2015.05.17

      14 . ZUTENDAAL . 2015.09.05

      15 . TERNAT . 2015.05.23

      18 . BILZEN . 2015.06.13

      18 . ZOUTLEEUW-OSSENWEG . 2015.04.12

      29 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

Dubbeld Julian ( NED19981217 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Dordrecht . DRC de Mol

      6 . POELDIJK . 2015.07.26

      10 . ZUNDERT . 2015.08.05

      12 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      19 . STEENBERGEN . 2015.03.29

Duijvesteijn Jim ( NED19971115 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HONSELERSDIJK . Westland Wil Vooruit

      1 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      3 . GEEL . 2015.09.19

      5 . RIJEN . 2015.05.30

      6 . DONK / HERK-DE-STAD . 2015.10.03

      6 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      6 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      8 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      8 . RAVELS EEL . 2015.09.20

      15 . MAASDIJK . 2015.07.22

      16 . PIJNACKER . 2015.08.15

      18 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      20 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      29 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Duvall Devyn ( USA19970925 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . AMSTERDAM . WTC de Amstel

      25 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Eekhoff Nils ( NED19980123 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . RIJSENHOUT . UWTC de Volharding

      1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      1 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      1 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      1 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      2 . Tour du Pays de Vaud Junioren.03e rit . 2015.05.31

      2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      2 . MECHELEN . 2015.06.13

      3 . Ronde des VallÚes.Junioren.03e rit . 2015.08.16

      3 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      3 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      3 . MECHELEN . 2015.06.13

      4 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      5 . Ronde des VallÚes.Junioren.Eindklassement . 2015.08.16

      5 . VIJLEN.KLIMTIJDRIT . 2015.07.01

      6 . Tour du Pays de Vaud Junioren.Eindklassement . 2015.05.31

      6 . GP R³ebliland.01e rit . 2015.09.04

      7 . Ronde des VallÚes.Junioren.02e rit . 2015.08.16

      7 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.03e rit A . 2015.07.05

      7 . GP GÚnÚral Patton.Junioren.02e rit . 2015.07.12

      7 . Tour du Pays de Vaud.01e rit . 2015.05.29

      7 . MECHELEN . 2015.06.13

      8 . GP R³ebliland.02e rit . 2015.09.05

      8 . GP R³ebliland.03e rit . 2015.09.05

      8 . Tour du Pays de Vaud.02e rit A . 2015.05.30

      8 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      9 . GP R³ebliland.Eindklassement . 2015.09.06

      9 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.03e rit B . 2015.07.05

      9 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT . 2015.07.05

      10 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.04E RIT . 2015.07.06

      11 . Tour du Pays de Vaud Junioren.02e rit B . 2015.05.30

      13 . GP R³ebliland.04e rit . 2015.09.06

      13 . Ronde des VallÚes.Junioren.01e rit . 2015.08.15

      13 . GP GÚnÚral Patton.Junioren.Eindklassement . 2015.07.12

      17 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      17 . LISSE . 2015.09.20

      19 . GP GÚnÚral Patton.Junioren.01e rit . 2015.07.11

      28 . EIJSDEN . 2015.04.04

Eenkhoorn Pascal ( NED19970208 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . GENEMUIDEN . Avia Cycling Team

      1 . Bernaudeau Junior . 2015.03.22

      1 . Grote Prijs A. Noyelle.Junioren . 2015.03.25

      1 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      1 . MECHELEN . 2015.06.13

      1 . GROTE PRIJS ANDRE NOYELLE IEPER . 2015.03.15

      2 . Paris - Roubaix Junioren . 2015.04.12

      2 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      2 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      2 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      2 . MECHELEN . 2015.06.13

      3 . STER VAN ZUID-LIMBURG 02E RIT . 2015.04.05

      3 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      4 . STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST . 2015.09.13

      5 . GP R³ebliland.01e rit . 2015.09.04

      5 . Niedersachsen-Rundfahrt.Junioren.Eindklassement . 2015.07.26

      5 . MECHELEN . 2015.06.13

      5 . Niedersachsen-Rundfahrt.Junioren.01e rit . 2015.07.24

      7 . E3 HARELBEKE . 2015.04.26

      8 . GP R³ebliland.Eindklassement . 2015.09.06

      9 . Trofeo Karlsberg.Junioren.02e rit A . 2015.06.06

      10 . GP BATI-METALLO . 2015.04.19

      12 . Trofeo Karlsberg.Junioren.02e rit B . 2015.06.06

      12 . Kuurne-Brussel-Kuurne Juniors . 2015.03.01

      13 . Course de la Paix Juniors.Eindklassement . 2015.05.10

      13 . Trofeo Karlsberg.Junioren.Eindklassement . 2015.06.07

      13 . STER VAN ZUID-LIMBURG EINDKLASSEMENT RIT . 2015.04.06

      15 . UEC Road European Championships Junioren.Weg (EST/CC) . 2015.08.09

      15 . GP R³ebliland.02e rit . 2015.09.05

      15 . GP R³ebliland.03e rit . 2015.09.05

      16 . STER VAN ZUID-LIMBURG 03e RIT . 2015.04.06

      17 . Course de la Paix Juniors.03e rit . 2015.05.09

      18 . Course de la Paix Juniors.01e rit . 2015.05.07

      20 . TOUR DU CONDROZ . 2015.06.27

Eijssen Luc ( NED19970331 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Ulestraten . TWC Het Snelle Wiel

      14 . LOMMEL . 2015.07.29

      17 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . BUCHTEN . 2015.06.20

Engele Rienk ( NED19971121 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . PIJNACKER . Restore Cycling

      2 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      12 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      12 . NOOTDORP . 2015.08.06

      12 . WATERINGEN . 2015.07.30

      12 . ZOETERWOUDE . 2015.06.21

      16 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      17 . VOORHOUT . 2015.09.12

      17 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      17 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      19 . MAASDIJK . 2015.07.22

Engelmann Wouter ( NED19971126 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . APELDOORN . AR en TV de Adelaar

      4 . ELDEN . 2015.06.21

      8 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      8 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      12 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      15 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      19 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      28 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

Faber Sil ( NED19970929 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . URETERP . WV WoonExpo Kapenga

      4 . HOUTEN . 2015.05.03

      6 . URETERP . 2015.04.06

      7 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      9 . NOOTDORP . 2015.08.06

      9 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      10 . UDEN . 2015.09.12

      13 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      15 . HANK . 2015.09.13

      17 . RAVELS EEL . 2015.09.20

      20 . POELDIJK . 2015.07.26

      28 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

Fennema Gerben pieter ( NED19970303 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ACHLUM . LWV de Friesche Leeuw

      22 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Floren Wesley ( NED19970825 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . OSSENDRECHT . WV Barrhopoort

      7 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      9 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      10 . HANK . 2015.09.13

      14 . ZEVENBERGEN . 2015.08.09

      18 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      21 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      28 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

Frens Koen ( NED19980417 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . NUNSPEET . WV De IJsselstreek

      1 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      4 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      6 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      7 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      11 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      12 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      12 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      12 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      14 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      14 . GROOT-AMMERS . 2015.06.12

      16 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      16 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      17 . Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

      17 . MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

      20 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      20 . KLMK/CDC HarzÚ Juniors . 2015.07.01

      20 . KLMK/CDC HarzÚ Juniors . 2015.07.01

      21 . EIJSDEN . 2015.04.04

      21 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

Gankema Micha ( NED19971107 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ASSEN . MTB Assen

      2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Geijs Vince ( NED19980314 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . GOES . ZRTC Theo Middelkamp

      5 . OOIKE . 2015.08.16

      7 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      11 . EIJSDEN . 2015.04.04

      14 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      15 . BELSELE . 2015.06.13

      15 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      16 . LIERDE . 2015.03.07

      16 . OVERBOELARE . 2015.09.06

      18 . KOOIGEM . 2015.06.27

      23 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Geleijnse Marco ( NED19980224 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Hellevoetsluis . PRC Delta

      12 . RIJEN . 2015.05.30

      15 . PIJNACKER . 2015.08.15

      16 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

Goedbloed Bob ( NED19970903 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . LEIDEN . LRTV  Swift

      9 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      15 . ZOETERWOUDE . 2015.06.21

      16 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      17 . DE LIER . 2015.08.11

      18 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      18 . NOOTDORP . 2015.08.06

      18 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      19 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      21 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      26 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      26 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

Gort Niels ( NED19980812 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . THORN . WC Midden Limburg

      7 . MADE . 2015.04.26

      8 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      14 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      17 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      17 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      19 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      19 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

Gosink Stan ( NED19980301 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Coevorden . WSV Emmen

      1 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      2 . B÷rger.. . 2015.04.19

      5 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      6 . STEINFURT . 2015.04.12

      8 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      10 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      12 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      15 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      18 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      19 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.EINDKLASSEMENT . 2015.07.06

      20 . INGELMUNSTER . 2015.08.22

      24 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      24 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

Govaert Sander ( NED19980925 )

   2015. Junior 1e jaars Man . Breskens . WV Zeeuws-Vlaanderen

      17 . PHILIPPINE . 2015.08.28

Grefte Luc ( NED19970403 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . APELDOORN . AR en TV de Adelaar

      9 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      16 . VREELAND . 2015.08.22

Griemink Niels ( NED19980318 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . KLAZIENAVEEN . WSV Emmen

      1 . KLOOSTERBUREN . 2015.06.27

      3 . B÷rger.. . 2015.04.19

      3 . LIESHOUT . 2015.05.17

      4 . STEINFURT . 2015.04.12

      5 . HARKEMA . 2015.05.30

      7 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      10 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . TOUR DE LASALLE.02E RIT . 2015.06.12

      20 . TOUR DE LASALLE.04E RIT B . 2015.06.13

      20 . TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

Grobbink Jesse ( NED19970523 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . NIJVERDAL . Cycle Club 75

      17 . GERWEN . 2015.04.06

Groeneveld Ron ( NED19981116 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Zalk . Hanzerenners Zwolle

      10 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

Groot Coen ( NED19980120 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . PAPENDRECHT . DRC de Mol

      7 . VREELAND . 2015.08.22

      11 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      13 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      16 . NIEUW-VOSSEMEER . 2015.05.10

      18 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      19 . RIJEN . 2015.05.30

Groot Mitch ( NED19980209 )

   2015. Junior 1e jaars Man . BRUNSSUM . vistamedia hamme-lares doltcini ct

      1 . Bergheim-Quadrath . 2015.09.13

      2 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      2 . MECHELEN . 2015.06.13

      3 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      3 . MECHELEN . 2015.06.13

      4 . SINT-LAMBRECHTS-HERK . 2015.08.15

      4 . MECHELEN . 2015.06.13

      7 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      9 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      17 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      20 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

Groot Neville ( NED19970221 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HEERHUGOWAARD . ZWC D.T.S.

      21 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      28 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Groot Tim ( NED19971201 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . BOVENKARSPEL . West Frisia

      7 . HARKEMA . 2015.05.30

      8 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      9 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      13 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      14 . PIJNACKER . 2015.08.15

      15 . DE LIER . 2015.08.11

      16 . JULIANADORP . 2015.08.30

      17 . UITGEEST . 2015.06.21

      19 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      19 . t ZAND . 2015.05.03

      21 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

Groot Tristan ( NED19970221 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HEERHUGOWAARD . Monkey Town Cycling Team

      16 . HARKEMA . 2015.05.30

      18 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      19 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      20 . UITGEEST . 2015.06.21

Grootveld Maico ( NED19980122 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Enschede . RTV Oldenzaalse WCL

      5 . Bocholt. . 2015.06.07

      9 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

      15 . LIESHOUT . 2015.05.17

Gruithuijzen Paul ( NED19980202 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . BREUGEL . TML  Dommelstreek

      3 . NUENEN . 2015.08.23

      4 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      8 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      11 . BOXMEER . 2015.07.27

      17 . LIESHOUT . 2015.05.17

      19 . ERP . 2015.05.31

      20 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Gulickx Max ( NED19970530 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . EINDHOVEN . vzw Young Telenet Fidea Cycling Team

      13 . LIESHOUT . 2015.05.17

Haaksman Jesse ( NED19980814 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ZEIST . WV Het Stadion

      10 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Habets Ivo ( NED19980825 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . SINT GEERTRUID . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

      15 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . BRUSTEM - SINT-TRUIDEN . 2015.04.19

      18 . BUCHTEN . 2015.06.20

      18 . GRAZEN-GEETBETS . 2015.06.27

      18 . HERDEREN . 2015.07.05

      19 . KOTEM-MAASMECHELEN . 2015.05.31

Habets Stef ( NED19971104 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Sint Geertruid . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

      11 . SINT-LAMBRECHTS-HERK . 2015.08.15

      14 . HERDEREN . 2015.07.05

      20 . HERK-DE-STAD . 2015.07.11

Hakvoort Joost ( NED19980326 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Oosterhout . TWC 't Verzetje

      6 . UDEN . 2015.09.12

      10 . ELDEN . 2015.06.21

      13 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      16 . EDE . 2015.08.27

Hanckmann Jesse ( NED19970409 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . URMOND . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

      17 . GREVENBICHT . 2015.04.05

Harbers Lorenzo ( NED19970222 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Nijverdal . AWV de Zwaluwen

      1 . B÷rger.. . 2015.04.19

      2 . STEINFURT . 2015.04.12

      3 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      6 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      8 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      8 . MECHELEN . 2015.06.13

      10 . ZUTENDAAL . 2015.09.05

      11 . RANSDAAL . 2015.08.02

      11 . UDEN . 2015.09.12

      12 . ELDEN . 2015.06.21

      12 . GERWEN . 2015.04.06

      12 . PIJNACKER . 2015.08.15

      15 . MECHELEN . 2015.06.13

      16 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      19 . EIJSDEN . 2015.04.04

      19 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

Hazen Michael ( NED19980218 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . 's-Heerenhoek . ZRTC Theo Middelkamp

      9 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      12 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      13 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      15 . KRUININGEN . 2015.07.04

      17 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      20 . WETTEREN . 2015.09.26

      21 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Hilhorst Enzo ( NED19980321 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HILVERSUM . W.V. Eemland

      19 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Hogeweg Tom ( NED19981217 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . BARENDRECHT . PRC Delta

      5 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      19 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

      20 . DE MEERN . 2015.07.12

Hoog Antink Viktor ( NED19980111 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . OCHTEN . JvR de Batauwers

      17 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

Hoole Thomas ( NED19970821 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ZUIDLAND . DRC de Mol

      5 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      11 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      14 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      17 . KRUININGEN . 2015.07.04

      17 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      20 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

Horrichs Thijs ( NED19970204 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HOLTUM . W.C.L. Bergklimmers

      13 . AARSCHOT . 2015.08.27

      13 . BUCHTEN . 2015.06.20

      13 . SINT-LAMBRECHTS-HERK . 2015.08.15

      16 . ZUTENDAAL . 2015.09.05

      17 . TONGERLO . 2015.04.26

      18 . KOTEM-MAASMECHELEN . 2015.05.31

      20 . DIEST . 2015.08.22

Hulsker Kevin ( NED19981011 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . NOOTDORP . RWV de Spartaan

      18 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

Inkelaar Kevin ( NED19970708 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ABBENBROEK . Youth Promotion CT-AVIA

      2 . Tour du Valromey.Eindklassement . 2015.07.14

      2 . KLMK/CDC HarzÚ Juniors . 2015.07.01

      2 . KLMK/CDC HarzÚ Juniors . 2015.07.01

      4 . Tour du Valromey.02e rit . 2015.07.12

      4 . LIERDE . 2015.07.27

      5 . Tour du Valromey.03e rit . 2015.07.13

      7 . Tour du Valromey.04e rit . 2015.07.14

      10 . TOLLEMBEEK . 2015.04.25

      11 . Tour du Pays de Vaud.02e rit A . 2015.05.30

      13 . LIERDE . 2015.07.25

      13 . OOSTERZEL.PK. . 2015.05.17

      14 . Course de la Paix Juniors.03e rit . 2015.05.09

      16 . Course de la Paix Juniors.Eindklassement . 2015.05.10

      16 . LiÞge - La Gleize.03e rit . 2015.08.09

      18 . Tour du Pays de Vaud Junioren.Eindklassement . 2015.05.31

      20 . LiÞge - La Gleize.Eindklassement . 2015.08.09

      20 . Tour du Pays de Vaud.01e rit . 2015.05.29

Irik Jasper ( NED19971106 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Landgraaf . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

      9 . SINT-LAMBRECHTS-HERK . 2015.08.15

      17 . BUCHTEN . 2015.06.20

      17 . SCHULEN . 2015.06.28

      26 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Jager Remon ( NED19980922 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ASSEN . NWV Groningen

      11 . STEINFURT . 2015.04.12

      11 . URETERP . 2015.04.06

      12 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      13 . WEESP . 2015.04.05

      26 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      28 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

Jangi Richall ( NED19980417 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . DEN HAAG . Westland Wil Vooruit

      19 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

Jans Auke ( NED19980513 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HARDERWIJK . WV De IJsselstreek

      6 . BUCHTEN . 2015.06.20

Jansen Edward ( NED19980331 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ZOETERMEER . LRTV  Swift

      15 . ERP . 2015.05.31

Jansen Koen ( NED19971111 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . BAAK . RTV Vierakker-Wichmond

      8 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

      9 . Gelsenkirchen . 2015.06.06

      16 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      20 . ELDEN . 2015.06.21

Janssen Michael ( NED19970428 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . BERINGE . TWC Het Snelle Wiel

      8 . SINT-LAMBRECHTS-HERK . 2015.08.15

      11 . BILZEN . 2015.05.03

      11 . DILSEN . 2015.07.19

      14 . BUCHTEN . 2015.06.20

      15 . HALEN . 2015.07.12

      16 . RANSDAAL . 2015.08.02

      16 . RIJKHOVEN . 2015.08.26

      18 . LOMMEL . 2015.07.29

Janssen Zevus ( NED19980818 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Eys . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

      24 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Janze Cor ( NED19970828 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Winsum . NWV Groningen

      7 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      12 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      12 . HARKEMA . 2015.05.30

      13 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Jorna Gijs ( NED19970619 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . DIEMEN . UWTC de Volharding

      4 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      4 . ZUTENDAAL . 2015.09.05

      5 . RAVELS EEL . 2015.09.20

      6 . DE LIER . 2015.08.11

      6 . EIJSDEN . 2015.04.04

      9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      10 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.TIJDRIT . 2015.07.30

      10 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      12 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      12 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      12 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      20 . HULDENBERG . 2015.08.08

      20 . SINT GILLIS WAAS . 2015.10.03

      30 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

Keller Jesper ( NED19980311 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . NIEUW VOSSEMEER . Willebrord Wil Vooruit

      5 . ZUNDERT . 2015.08.05

      6 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      7 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      7 . RIJEN . 2015.05.30

      8 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      11 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . ERPE . 2015.09.05

      14 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      19 . IZEGEM-BOSMOLENS . 2015.07.27

      19 . LOMMEL . 2015.07.29

      19 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      20 . VRASENE . 2015.07.15

      26 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

Kerkhofs Bob ( NED19980912 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . WOUW . Willebrord Wil Vooruit

      1 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      1 . RIJEN . 2015.05.30

      5 . KRUININGEN . 2015.07.04

      6 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      6 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      7 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . HANK . 2015.09.13

      8 . ERPE . 2015.09.05

      8 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      9 . KRUIBEKE . 2015.06.13

      10 . LOMMEL . 2015.07.29

      11 . BRECHT . 2015.07.12

      11 . ZUNDERT . 2015.08.05

      14 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      14 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      16 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      16 . HEERLE . 2015.07.13

      17 . HERSELT . 2015.06.07

      18 . HARELBEKE . 2015.03.07

      23 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      25 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      26 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      28 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

Ketelaars Miguel ( NED19970523 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Sint Willebrord . Willebrord Wil Vooruit

      2 . HANK . 2015.09.13

      3 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      3 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      6 . KRUININGEN . 2015.07.04

      6 . ZWIJNDRECHT . 2015.05.10

      7 . ZUNDERT . 2015.08.05

      9 . BRECHT . 2015.07.12

      9 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      10 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      10 . RUMST . 2015.08.15

      10 . TREMELO . 2015.07.25

      10 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      10 . RIJEN . 2015.05.30

      11 . STEENDORP . 2015.08.16

      12 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      13 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

      13 . WAASMUNSTER, RUITER . 2015.05.23

Ketelaars Xavier ( NED19981205 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Sint Willebrord . Willebrord Wil Vooruit

      1 . GEEL STELEN . 2015.07.26

      2 . BOOISCHOT . 2015.09.05

      4 . ESSEN . 2015.03.08

      4 . KRUININGEN . 2015.07.04

      5 . HANK . 2015.09.13

      6 . BRECHT . 2015.07.12

      6 . SINT-NIKLAAS . 2015.05.02

      8 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      9 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      15 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      16 . RUMST . 2015.08.15

      17 . KASTERLEE . 2015.06.28

      17 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      20 . KRUIBEKE . 2015.06.13

Kieft Lennart ( NED19980719 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HEERHUGOWAARD . WV Noord-Holland

      12 . LEEUWARDEN . 2015.08.22

      13 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      14 . UITGEEST . 2015.06.21

      16 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      16 . POELDIJK . 2015.07.26

      20 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      29 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

Kleinheerenbrink Emil ( NED19970810 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SCHUINESLOOT . WRV de Peddelaars

      18 . HARKEMA . 2015.05.30

      21 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Kloese Justin ( NED19980629 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . EMMEN . WSV Emmen

      7 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      9 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      9 . LIESHOUT . 2015.05.17

      10 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      13 . B÷rger.. . 2015.04.19

      24 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      27 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

Knoppert Martijn ( NED19981022 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . S-GRAVENZANDE . Westland Wil Vooruit

      1 . ZUNDERT . 2015.08.05

      2 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      2 . MOL GOMPEL . 2015.08.09

      2 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      3 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      3 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      5 . MEER . 2015.08.16

      6 . BORLO-GINGELOM . 2015.10.04

      6 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      7 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      8 . DE LIER . 2015.08.11

      9 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      9 . PIJNACKER . 2015.08.15

      9 . Tour de Himmelfart.01e rit . 2015.05.14

      10 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      11 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      11 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      12 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      12 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      12 . ZEMST . 2015.07.18

      12 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      13 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      14 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      15 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      15 . SCHRIEK . 2015.09.12

      16 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      17 . NOOTDORP . 2015.08.06

      19 . DONK / HERK-DE-STAD . 2015.10.03

      20 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      21 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      25 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

Koenders Wesly ( NED19981113 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . LICHTENVOORDE . TWV De Peddelaars

      7 . ELDEN . 2015.06.21

      11 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

Koning Jelmer ( NED19970518 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SNEEK . WV WoonExpo Kapenga

      9 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      12 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Kooistra Marten ( NED19971018 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . JONKERSLAN . UWTC de Volharding

      1 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      1 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      1 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.TIJDRIT . 2015.07.30

      1 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

      1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      1 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      1 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      1 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      1 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      1 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      1 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      1 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      2 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      2 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      2 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      2 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      2 . STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST . 2015.09.13

      2 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      3 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      4 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      4 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.01E RIT . 2015.05.22

      4 . MECHELEN . 2015.06.13

      5 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      6 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      6 . MECHELEN . 2015.06.13

      7 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

      7 . EIJSDEN . 2015.04.04

      7 . GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME . 2015.03.22

      8 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.02E RIT . 2015.05.23

      11 . Trofeo Karlsberg.Junioren.02e rit A . 2015.06.06

      12 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      13 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT . 2015.05.23

      14 . MECHELEN . 2015.06.13

      16 . UEC Road European Championships Junioren.Weg (EST/CC) . 2015.08.09

      17 . Course de la Paix Juniors.02e rit B . 2015.05.08

      19 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

Kool Thijs ( NED19970114 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . AMERSFOORT . W.V. Eemland

      9 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      16 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      18 . LUTLOMMEL - LOMMEL . 2015.05.09

      20 . DRIEL . 2015.07.05

      26 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Koolen Thomas ( NED19970824 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SCHIJNDEL . WV Schijndel

      18 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

Kooreman Damian ( NED19970612 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . AALSMEER . WV Barrhopoort

      4 . HARKEMA . 2015.05.30

      7 . NUENEN . 2015.08.23

      13 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      14 . POELDIJK . 2015.07.26

      15 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      16 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      17 . HANK . 2015.09.13

      18 . UITGEEST . 2015.06.21

      18 . VREELAND . 2015.08.22

      19 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      20 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      20 . IJMUIDEN . 2015.07.15

Kootstra Michael ( NED19980110 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . KRIMPEN AAN DE LEK . RWC Ahoy

      2 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      6 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      6 . PIJNACKER . 2015.08.15

      8 . MAREN-KESSEL . 2015.07.11

      9 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

      9 . MADE . 2015.04.26

      10 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      13 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      13 . KRUININGEN . 2015.07.04

      13 . MAASDIJK . 2015.07.22

      13 . VREELAND . 2015.08.22

      15 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      16 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      16 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      17 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      17 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      21 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Kroeze Thimo ( NED19970817 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . KOOG AAN DE ZAAN . ZWC D.T.S.

      9 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      11 . WATERINGEN . 2015.07.30

      17 . HOORN . 2015.04.12

      19 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      22 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

Kroon Rody ( NED19970209 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . LAGE ZWALUWE . WV de Jonge Renner

      3 . RIJEN . 2015.05.30

      8 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      20 . MADE . 2015.04.26

Kuik Mathijs ( NED19980809 )

   2015. Junior 1e jaars Man . t Zandt . Stormvogels Veendam

      5 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      11 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      14 . HARKEMA . 2015.05.30

Kuiten Arjan ( NED19981102 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . GELDROP . TML  Dommelstreek

      22 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Lagendijk Jesse ( NED19980915 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ALPHEN A/D RIJN . WV Avanti

      3 . RIJKEVORSEL . 2015.02.28

      4 . ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

      5 . GROTE PRIJS DCM . 2015.03.15

      12 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

      12 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      13 . ARENDONK . 2015.03.07

      13 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      13 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      13 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      14 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      15 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.KLASSIEKER . 2015.07.29

      17 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.07.28

      18 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      18 . AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

      18 . Tour de Himmelfart.02e rit . 2015.05.14

      24 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

Langenberg Jordan ( NED19970316 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Nootdorp . Restore Cycling

      25 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Langens Thomas ( NED19970505 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ROSMALEN . WV Schijndel

      12 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      15 . BOXMEER . 2015.07.27

      18 . RANSDAAL . 2015.08.02

      20 . OLDENZAAL . 2015.08.09

Lansink Tim ( NED19980626 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Enschede . RTV Oldenzaalse WCL

      7 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

      14 . Bocholt. . 2015.06.07

      14 . ELDEN . 2015.06.21

      18 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Lind Tijmen ( NED19970423 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . TWISK . Monkey Town Cycling Team

      9 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      13 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      17 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      29 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Linssen Freek ( NED19980314 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . TILBURG . TWC Pijnenburg

      18 . HOOGSTRATEN . 2015.09.27

Lohuis Koen ( NED19970310 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . LEMELERVELD . CRT Raalte

      10 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      15 . ELDEN . 2015.06.21

      15 . GERWEN . 2015.04.06

      16 . STEINFURT . 2015.04.12

      29 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

Lohuis Luuk ( NED19970619 )

Loohuis Luuk ( NED19941130 )

Loohuis Luuk ( NED19990404 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Denekamp . RTV Oldenzaalse WCL

   2015. Nieuweling 2e Man . De Lutte . FCV het Twentse Ros

   2015 . Belofte Man . HAAKSBERGEN . Stormvogels Veendam

      1 . NUENEN . 2015.08.23

      3 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26

      3 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      3 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      3 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      4 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      6 . LIESHOUT . 2015.05.17

      6 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      8 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      9 . GERWEN . 2015.04.06

      9 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      9 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

      10 . EDE . 2015.08.27

      12 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

      12 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      14 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      15 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

      17 . Niedersachsen-Rundfahrt.Junioren.01e rit . 2015.07.24

      25 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      29 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT . 2015.05.23

Lubbers Maarten ( NED19981129 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . WINTERSWIJK . TWV De Peddelaars

      3 . ELDEN . 2015.06.21

      10 . Neuss . 2015.07.29

      12 . Bocholt. . 2015.06.07

      14 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

      14 . Remscheid-L³ttringhausen . 2015.05.31

      20 . STEINFURT . 2015.04.12

Manders Tom ( NED19981024 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . UDEN . WV Uden

      2 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      14 . UDEN . 2015.09.12

      16 . ERP . 2015.05.31

Markus Daan ( NED19981105 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HOOFDDORP . UWTC de Volharding

      6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

      18 . AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

Meeuwisse Melle ( NED19980328 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Boskoop . LRTV  Swift

      1 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      2 . HOOGERHEIDE . 2015.08.30

      5 . STEENBERGEN . 2015.03.29

      6 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      6 . OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

      8 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      9 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      15 . MEER . 2015.08.16

      17 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      18 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.TIJDRIT . 2015.07.30

      22 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      27 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      29 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

Meijer Gijs ( NED19981007 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . OOSTWOUD . Monkey Town Cycling Team

      1 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      2 . NOOTDORP . 2015.08.06

      2 . OLDENZAAL . 2015.08.09

      3 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN . 2015.09.05

      4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      6 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.01E RIT . 2015.07.03

      7 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      7 . STAMPERSGAT . 2015.05.17

      8 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      8 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

      11 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

      12 . Ronde des VallÚes.Junioren.01e rit . 2015.08.15

      12 . Ronde des VallÚes.Junioren.Eindklassement . 2015.08.16

      13 . Ronde des VallÚes.Junioren.02e rit . 2015.08.16

      13 . HOORN . 2015.04.12

      15 . La Coupe du PrÚsident de la Ville de Grudziadz Junioren.01e rit B . 2015.04.30

      15 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      16 . La Coupe du PrÚsident de la Ville de Grudziadz Junioren.02e rit . 2015.05.01

      17 . Ronde des VallÚes.Junioren.03e rit . 2015.08.16

      23 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      28 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      30 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      30 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT . 2015.06.27

Meijer Niek ( NED19980218 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Zeddam . R en TV de Zwaluwen

      10 . Stadtlohn.. . 2015.07.03

      15 . DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

Meijer Sjoerd ( NED19971113 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Gaanderen . UWTC de Volharding

      6 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

      12 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.TIJDRIT . 2015.07.30

      14 . SCHIJNDEL . 2015.03.08

      15 . HEERLERHEIDE . 2015.08.30

      18 . Ronde des VallÚes.Junioren.Eindklassement . 2015.08.16

      19 . Ronde des VallÚes.Junioren.02e rit . 2015.08.16

      22 . EIJSDEN . 2015.04.04

Meijer Stefan ( NED19980826 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . NIEUW-DORDRECHT . WSV Emmen

      6 . SAPPEMEER . 2015.05.31

      16 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . B÷rger.. . 2015.04.19

Memis Tayfun ( NED19970225 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Rotterdam . RRC de Pedaalridders

      6 . KOUDEKERKE . 2015.05.09

      10 . BUCHTEN . 2015.06.20

      11 . PHILIPPINE . 2015.08.28

      11 . Remscheid-L³ttringhausen . 2015.05.31

      13 . HANK . 2015.09.13

      13 . UDEN . 2015.09.12

      15 . STEINFURT . 2015.04.12

      15 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      17 . BRUNSSUM . 2015.06.21

      17 . RIJEN . 2015.05.30

      18 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      18 . ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

      19 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      19 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      20 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Mengoulas Alex ( NED19970713 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . ALMERE . Monkey Town Cycling Team

      1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      1 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      2 . Grote Prijs A. Noyelle.Junioren . 2015.03.25

      2 . ARENDONK . 2015.03.07

      2 . ESSEN . 2015.03.08

      2 . VIJLEN.KLIMTIJDRIT . 2015.07.01

      2 . GROTE PRIJS ANDRE NOYELLE IEPER . 2015.03.15

      5 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      5 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.01E RIT . 2015.07.03

      9 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.03e rit A . 2015.07.05

      10 . Ronde des VallÚes.Junioren.Eindklassement . 2015.08.16

      10 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      12 . La Coupe du PrÚsident de la Ville de Grudziadz Junioren.03e rit . 2015.05.02

      12 . Ronde des VallÚes.Junioren.02e rit . 2015.08.16

      12 . RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

      14 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      14 . STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST . 2015.09.13

      16 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      19 . Ronde des VallÚes.Junioren.03e rit . 2015.08.16

      27 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

Mesman Max ( NED19981113 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . NOOTDORP . Restore Cycling

      4 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      11 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      15 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      27 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

Mettler Lex ( NED19970317 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . SCHIJNDEL . WV Schijndel

      7 . LIESHOUT . 2015.05.17

      11 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      11 . ERP . 2015.05.31

Meures Sander ( NED19980322 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Sittard . W.C.L. Bergklimmers

      16 . GREVENBICHT . 2015.04.05

      19 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      19 . ROTSELAAR . 2015.04.25

Mijnten Martin ( NED19970809 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . HOEVELAKEN . W.V. Eemland

      17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Miltenburg Timo ( NED19981008 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . NIEUWEGEIN . UWTC de Volharding

      18 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

Mobach Jarno ( NED19980817 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . PHILIPPINE . Willebrord Wil Vooruit

      1 . Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

      1 . Ober÷sterreich-Rundfahrt.03e rit . 2015.07.19

      1 . MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

      1 . MUNTE . 2015.09.19

      1 . RUISELEDE . 2015.05.31

      2 . LIERDE . 2015.08.22

      3 . TOUR DU CONDROZ . 2015.06.27

      3 . WATERVLIET . 2015.07.06

      3 . VIJLEN.KLIMTIJDRIT . 2015.07.01

      4 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT . 2015.05.24

      4 . LOCHRISTI . 2015.09.12

      5 . STEENHUIZE . 2015.08.15

      6 . DEINZE-VINKT . 2015.05.02

      6 . SLEIDINGE . 2015.05.14

      9 . EIJSDEN . 2015.04.04

      10 . DE AREND DER JUNIORS REKKEM . 2015.05.10

      11 . HARELBEKE . 2015.03.07

      13 . Ober÷sterreich-Rundfahrt.Eindklassement . 2015.07.19

      13 . MERE . 2015.08.19

      14 . BRAKEL . 2015.07.08

      16 . GP R³ebliland.Eindklassement . 2015.09.06

      18 . Ober÷sterreich-Rundfahrt.02e rit . 2015.07.18

      19 . GP R³ebliland.03e rit . 2015.09.05

      20 . Trofeo Karlsberg.Junioren.03e rit . 2015.06.07

      21 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT . 2015.05.24

Moerland Thijs ( NED19980622 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . Haarlem . HSV de Kampioen

      14 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      27 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Mollema Aloys ( NED19970805 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . DEN HAAG . RWV de Spartaan

      17 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      19 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      19 . DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

      20 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

Mook Marco ( NED19980130 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . ALPHEN AAN DEN RIJN . Young Cycling Team VZW

      2 . BUCHTEN . 2015.06.20

      2 . GEEL . 2015.09.19

      3 . SINT-NIKLAAS . 2015.05.02

      4 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      4 . RAVELS EEL . 2015.09.20

      4 . WATERINGEN . 2015.07.30

      6 . WADDINXVEEN . 2015.04.06

      8 . AFFLIGEM + AALST . 2015.07.11

      9 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      10 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      13 . DENDERBELLE . 2015.08.23

      14 . PEPINGEN . 2015.05.14

      14 . RIJKEVORSEL . 2015.02.28

      17 . BOOISCHOT . 2015.09.05

      20 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.EINDKLASSEMENT . 2015.07.06

Mouris Teun ( NED19980908 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . OUDERKERK A/D AMSTEL . WTC de Amstel

      2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

      2 . ERP . 2015.05.31

      2 . UITGEEST . 2015.06.21

      2 . ABBENBROEK . 2015.09.06

      3 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.TIJDRIT . 2015.07.30

      3 . HANK . 2015.09.13

      3 . IJMUIDEN . 2015.07.15

      3 . UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

      4 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      4 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      4 . NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

      6 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      10 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      12 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.OMLOOP . 2015.07.31

      16 . ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

      17 . WEESP . 2015.04.05

      18 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      19 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      29 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

Muis Jesse ( NED19971121 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Giessenburg . WV Barrhopoort

      1 . EIBERGEN . 2015.05.10

      2 . HOBOKEN . 2015.05.01

      2 . OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

      4 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      5 . DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

      5 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT . 2015.06.28

      6 . PEPINGEN . 2015.05.14

      6 . RIJKEVORSEL . 2015.02.28

      7 . BRECHT . 2015.07.12

      8 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      8 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      10 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      10 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      11 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.02E RIT . 2015.05.23

      12 . OUDENBOSCH . 2015.07.19

      13 . GROOT-AMMERS . 2015.06.12

      14 . ARENDONK . 2015.03.07

      14 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      17 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

      20 . WOENSDRECHT . 2015.03.15

      25 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

Mur Wouter ( NED19980916 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . HOORN NH . Hoornse Ren en Toerclub

      23 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Muskens Mart ( NED19970510 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Heesbeen . TWC Pijnenburg

      3 . MECHELEN . 2015.06.13

      13 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

      15 . STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

      20 . BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

Nelck Bram ( NED19981008 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . PIJNACKER . Restore Cycling

      6 . UITGEEST . 2015.06.21

      8 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      9 . ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

      15 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      16 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      17 . GROOT-AMMERS . 2015.06.12

      20 . ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

      25 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

Nieuwkoop Bas ( NED19970429 )

   2015. Junior 2e jaars Man . ROOSENDAAL . RSC de Zuidwesthoek

      3 . BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

      7 . HONSELERSDIJK . 2015.06.25

      10 . DE LIER . 2015.08.11

      13 . DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . ZUNDERT . 2015.08.05

      15 . OUD-GASTEL . 2015.04.19

      16 . ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

      18 . OOIKE . 2015.08.16

      20 . ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

Nieuwpoort Jelle ( NED19970628 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . WARMENHUIZEN . Monkey Town Cycling Team

      1 . ESSEN . 2015.03.08

      2 . NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

      2 . RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

      4 . GP BATI-METALLO . 2015.04.19

      4 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.01E RIT . 2015.07.03

      4 . TOUR DU CONDROZ . 2015.06.27

      5 . Sint-Martinusprijs Kontich.Junioren.02e rit . 2015.07.04

      5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

      5 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.02E RIT . 2015.07.04

      5 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.EINDKLASSEMENT . 2015.07.06

      6 . Ober÷sterreich-Rundfahrt.03e rit . 2015.07.19

      6 . HOOGLEDE . 2015.07.21

      6 . KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

      8 . Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

      8 . MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

      8 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

      8 . ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

      9 . SINT PANCRAS . 2015.09.12

      12 . Ronde des VallÚes.Junioren.03e rit . 2015.08.16

      13 . Kuurne-Brussel-Kuurne Juniors . 2015.03.01

      13 . FLEVO TOUR . 2015.05.09

      14 . Grote Prijs A. Noyelle.Junioren . 2015.03.25

      14 . GROTE PRIJS ANDRE NOYELLE IEPER . 2015.03.15

      15 . SIMPELVELD . 2015.05.10

      17 . TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST . 2015.07.29

      18 . KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

      19 . ARENDONK . 2015.03.07

Niezing Stef ( NED19980817 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . EXLOO . WSV Emmen

      3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      11 . B÷rger.. . 2015.04.19

Noordam Marino ( NED19980415 )

   2015 . Junior 1e jaars Man . DE LIER . Westland Wil Vooruit

      2 . POELDIJK . 2015.07.26

      3 . DE LIER . 2015.08.11

      4 . NAALDWIJK . 2015.08.18

      4 . KWINTSHEUL . 2015.07.10

      5 . MAASDIJK . 2015.07.22

      6 . WATERINGEN . 2015.07.30

      13 . AMEIDE . 2015.09.19

Notten Max ( NED19970216 )

   2015 . Junior 2e jaars Man . Meerssen . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

      6 . TESSENDERLO . 2015.03.22

      9 . DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

      13 . BRUSTEM - SINT-TRUIDEN . 2015.04.19

      13 . KOTEM-MAASMECHELEN . 2015.05.31

      23 . OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.26