OVERWINNINGEN 2015 SPORTKLASSE

23

Burggraaf Brian ( Velsen-Noord ) ( Sportklasse )

 

AMSTELVEEN . 2015.05.10

 

ASSENDELFT . 2015.10.03

 

BARENDRECHT . 2015.07.25

 

BEVERWIJK . 2015.08.16

 

DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

 

HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.03.08

 

HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.06.06

 

HEEMSKERK . 2015.08.30

 

HILLEGOM . 2015.09.13

 

IJMUIDEN . 2015.07.15

 

LISSE . 2015.09.20

 

NEEDE . 2015.08.14

 

NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

 

OOSTZAAN . 2015.08.02

 

OUD-GASTEL . 2015.04.19

 

RHOON.ALBRANDSWAARD . 2015.06.17

 

s-GRAVENDEEL . 2015.04.27

 

t ZAND . 2015.05.03

 

UITGEEST . 2015.06.21

 

UITHOORN . 2015.09.06

 

VOORHOUT . 2015.09.12

 

WEESP . 2015.04.05

 

WERVERSHOOF . 2015.05.31

5

de Pruijssenaere de la Woestijne Imo ( Mijdrecht ) ( Sportklasse )

 

BOXMEER . 2015.07.27

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

GIESSENBURG . 2015.07.11

 

RIJSWIJK.OMLOOP . 2015.06.28

 

SLEEUWIJK . 2015.04.04

5

Muis Jan ( Giessenburg ) ( Sportklasse )

 

HEERLE . 2015.07.13

 

HOOGVLIET . 2015.06.20

 

MUNTENDAM . 2015.06.12

 

OOSTVOORNE . 2015.08.06

 

ROSSUM . 2015.05.24

5

Schoots Pascal ( Tiel ) ( Sportklasse )

 

DIDAM . 2015.06.17

 

ELDEN . 2015.06.21

 

GILZE HART VAN . 2015.06.14

 

ROTTERDAM.KATENDRECHT . 2015.05.23

 

STOKKUM . 2015.05.03

3

Koster Laurens ( Oegstgeest ) ( Sportklasse )

 

DORDRECHT . 2015.09.05

 

PAPENDRECHT . 2015.06.06

 

ROTTERDAM.NOORD . 2015.09.26

3

Rutte Arthur ( Haarlem ) ( Sportklasse )

 

HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

 

HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

 

SANTPOORT . 2015.08.05

3

van Beek Edwin ( Hoorn ) ( Sportklasse )

 

AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

 

AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

 

HOORN . 2015.04.12

2

Andes Roy ( Heteren ) ( Sportklasse )

 

AALTEN . 2015.05.17

 

RIJSSEN . 2015.05.16

2

Bakker Bert ( Zaandam ) ( Sportklasse )

 

DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

 

RIJSSEN . 2015.05.16

2

de Weert Peter ( Staphorst ) ( Sportklasse )

 

STEENWIJKERWOLD . 2015.05.30

 

VLEDDER . 2015.08.23

2

Kistemaker Erwin ( Diemen ) ( Sportklasse )

 

DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

 

GROEISTAD KLASSIEKER . 2015.09.19

2

Koopman Remco ( Den Burg ) ( Sportklasse )

 

DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

 

RABO MEERTOUR.04E TIJDRIT.CAT.B . 2015.05.17

2

Lubbers Nick ( s-Heerenberg ) ( Sportklasse )

 

BRAKEL. . 2015.04.18

 

WICHMOND . 2015.05.23

2

Maas Chris ( Papendrecht ) ( Sportklasse )

 

HOUTEN . 2015.05.03

 

LISSE . 2015.09.20

2

Reuser Michel ( Dieren ) ( Sportklasse )

 

DRIEBERGEN . 2015.06.11

 

VORDEN . 2015.06.14

2

Schotte Kasper ( Schiedam ) ( Sportklasse )

 

ABBENBROEK . 2015.09.06

 

ZUIDLAND . 2015.08.22

2

Seunninga Arjan ( Ede ) ( Sportklasse )

 

GROENLO . 2015.08.16

 

SCHERPENZEEL . 2015.06.20

2

van Son Michael ( Velserbroek ) ( Sportklasse )

 

MAASSLUIS . 2015.08.10

 

s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

1

Bakker Raymond ( Den Helder ) ( Sportklasse )

 

ENKHUIZEN . 2015.04.27

1

Brandwijk Harmen ( Bleskensgraaf ) ( Sportklasse )

 

MILL . 2015.05.10

1

Brouwer Arie-Peter ( Gorinchem ) ( Sportklasse )

 

DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

1

Brouwers Sytze ( Groningen ) ( Sportklasse )

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

1

Ceelen Henk. ( Ouderkerk ) ( Sportklasse )

 

DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

1

de Graaff Edwin ( De Kwakel ) ( Sportklasse )

 

BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

1

Godfroid Robert ( Monnickendam ) ( Sportklasse )

 

DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

1

Henrix Michel ( Julianadorp ) ( Sportklasse )

 

TOUR DE LASALLE.05E RIT B . 2015.06.14

1

Hermans Caspar ( Amsterdam ) ( Sportklasse )

 

DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

1

Hus Willem ( Voorburg ) ( Sportklasse )

 

DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

1

Keynemans Dirk ( Nieuwaal ) ( Sportklasse )

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

1

Kooistra Gerard ( Hendrik-ido-Ambacht ) ( Sportklasse )

 

HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

1

Kool Aat ( Loosdrecht ) ( Sportklasse )

 

EIBERGEN . 2015.05.10

1

Kopecky Petr ( Zoeterwoude ) ( Sportklasse )

 

ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

1

Lambregts Marcel ( Meteren ) ( Sportklasse )

 

DE MEERN . 2015.07.12

1

Lute Jeroen ( Zuid-Scharwoude ) ( Sportklasse )

 

WARMENHUIZEN . 2015.06.28

1

Murk Dion ( Velserbroek ) ( Sportklasse )

 

NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

1

Nijkamp Jasper ( Oldebroek ) ( Sportklasse )

 

DIDAM . 2015.06.06

1

Nijmeijer Marten ( Lemmer ) ( Sportklasse )

 

DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

1

Oudshoorn John ( Uithoorn ) ( Sportklasse )

 

NK.MASTERS . 2015.06.07

1

Rijkhoff Frank ( Veenendaal ) ( Sportklasse )

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

Schenk Marco ( Aalten ) ( Sportklasse )

 

VARSSEVELD . 2015.06.28

1

Spijkers Henri ( Den Haag ) ( Sportklasse )

 

HAARLEM.WAARDEPOLDER . 2015.08.09

1

Tesselaar Mike ( Heerhugowaard ) ( Sportklasse )

 

TOUR DE LASALLE.05E RIT A . 2015.06.14

1

Torensma Marcel ( Leek ) ( Sportklasse )

 

SAPPEMEER . 2015.05.31

1

van Bavel Hans ( Sint Anthonis ) ( Sportklasse )

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

van de Reep Gerben ( Hillegom ) ( Sportklasse )

 

ZWANENBURG . 2015.07.01

1

van Lieshout Frits ( Spaarndam ) ( Sportklasse )

 

RIJSENHOUT . 2015.06.11

1

van Pierre Harry ( De Kwakel ) ( Sportklasse )

 

BAARN . 2015.09.13

1

van Schenkhof Wilco ( Echteld ) ( Sportklasse )

 

ALBLASSERDAM . 2015.07.22