OVERWINNINGEN 2015 NIEUWELINGEN

14

Peters Tom ( Thorn ) ( 2e Jaars )

 

BRUNSSUM . 2015.06.21

 

BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB). . 2015.03.01

 

DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG . 2015.05.25

 

GEEL STELEN . 2015.07.26

 

IEPER . 2015.03.15

 

KERKOM BIJ ST-TRUIDEN . 2015.08.15

 

KOUDEKERKE . 2015.05.09

 

MUNSTERGELEEN . 2015.08.29

 

OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

 

OVERPELT . 2015.04.04

 

PEPINGEN . 2015.05.16

 

SCHINNEN . 2015.07.12

 

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR.01E RIT . 2015.08.21

 

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR.EINDKLASSEMENT . 2015.08.23

12

Bierkens Tim ( Stampersgat ) ( 2e Jaars )

 

ESSEN . 2015.03.08

 

GIESSENBURG . 2015.07.11

 

HUIJBERGEN . 2015.03.29

 

ICHTEGEM . 2015.03.21

 

MALDEGEM . 2015.05.24

 

MERE . 2015.08.15

 

OPLOO . 2015.04.05

 

POEKE . 2015.06.21

 

RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

 

ROOSENDAAL.KERMISRONDE . 2015.09.10

 

STAMPERSGAT . 2015.05.17

 

ZUNDERT . 2015.08.05

12

Daemen Stijn ( Landgraaf ) ( 2e Jaars )

 

BRASSCHAAT . 2015.08.11

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

 

GREVENBICHT . 2015.04.05

 

HERDEREN . 2015.08.09

 

KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

 

LUMMEN . 2015.05.23

 

MECHELEN . 2015.06.13

 

MECHELEN . 2015.06.13

 

RIJKEVORSEL. . 2015.02.28

 

SCHOOT-TESSENDERLO . 2015.05.31

 

SINT-JORIS-WEERT . 2015.04.25

 

ULESTRATEN . 2015.07.05

12

Hoppezak Vincent ( Nieuwerkerk aan den IJssel ) ( 2e Jaars )

 

DEN HAAG.UITHOF . 2015.09.27

 

DESTELBERGEN . 2015.07.12

 

HOEGAARDEN . 2015.09.20

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

 

OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

 

OTTOLAND . 2015.09.26

 

OUTRIJVE . 2015.07.04

 

POELDIJK . 2015.07.26

 

RETIE . 2015.04.06

 

ROTTERDAM.DOENKADE.DERNY'S . 2015.09.19

 

SCHRIEK . 2015.09.12

 

WOENSDRECHT . 2015.03.15

9

Maas Edo ( Rotterdam ) ( 1e Jaars )

 

GERWEN . 2015.04.06

 

HOORN . 2015.04.12

 

MADE . 2015.04.26

 

OUDERKERK AAN DE AMSTEL . 2015.06.14

 

PAPENDRECHT . 2015.06.06

 

RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

 

ROTTERDAM.DOENKADE . 2015.04.01

 

SLIEDRECHT . 2015.06.27

 

ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

6

Blummel Robin ( Sint-Michielsgestel ) ( 2e Jaars )

 

ARENDONK . 2015.03.07

 

DEN DUNGEN . 2015.04.19

 

ERP . 2015.05.31

 

NISPEN . 2015.07.12

 

RIJKEVORSEL . 2015.08.29

 

WESTERHOVEN . 2015.05.30

5

Bootsveld Jelle ( Heino ) ( 2e Jaars )

 

AALTEN . 2015.05.17

 

HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

 

LAREN . 2015.06.07

 

OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

 

ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

5

Broos Alain ( Baarle-Nassau ) ( 2e Jaars )

 

HAMONT ACHEL . 2015.06.07

 

HULSHOUT . 2015.07.21

 

MEERLE . 2015.09.20

 

MOL GOMPEL . 2015.08.09

 

ROTSELAAR . 2015.09.26

5

Hoole Daan ( Zuidland ) ( 2e Jaars )

 

CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

 

EDAM-VOLENDAM . 2015.06.27

 

KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

 

UGCHELEN . 2015.08.23

 

WATERINGEN . 2015.07.30

5

Maas Danny ( Oudenbosch ) ( 2e Jaars )

 

MAASDIJK . 2015.07.22

 

SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 . 2015.06.14

 

SOMEREN.CAT.6 . 2015.05.10

 

VELDHOVEN . 2015.07.13

 

WAASMUNSTER, RUITER . 2015.05.23

5

Zeestraten Stef ( Pijnacker ) ( 2e Jaars )

 

KONTICH-WAARLOOS . 2015.09.12

 

RANSDAAL . 2015.08.02

 

SPIJKENISSE . 2015.05.16

 

VICHTE . 2015.08.30

 

ZUIDLAND . 2015.08.22

5

Zuidema Joël ( Dokkum ) ( 2e Jaars )

 

AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

OLDENZAAL . 2015.08.09

 

SAPPEMEER . 2015.05.31

 

STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

4

Mol Wesley ( Kapelle ) ( 2e Jaars )

 

Weilburg - Odersbach.01e rit . 2015.07.25

 

Weilburg - Odersbach.02e rit . 2015.07.25

 

Weilburg - Odersbach.03e rit . 2015.07.26

 

Weilburg - Odersbach.Eindklassement . 2015.07.26

4

Oreel Lars ( Goes ) ( 2e Jaars )

 

GEEL . 2015.09.19

 

KONTICH . 2015.09.20

 

POEKE . 2015.09.13

 

STEKENE . 2015.06.13

3

Arensman Thymen ( Deil ) ( 2e Jaars )

 

ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.TIJDRIT . 2015.07.30

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

 

FLEVO TOUR . 2015.05.09

3

Broex Victor ( Ouderkerk aan de Amstel ) ( 1e Jaars )

 

DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

 

EIJSDEN . 2015.04.26

 

UITHOORN . 2015.09.06

3

de Rooij Jesse ( Hoorn ) ( 2e Jaars )

 

AMSTELVEEN . 2015.05.10

 

HOBOKEN . 2015.05.14

 

WARMENHUIZEN . 2015.06.28

3

Naberman Tim ( Genemuiden ) ( 2e Jaars )

 

BORCULO . 2015.04.12

 

DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

 

HEERLEN.MOLENBERG . 2015.09.20

3

Raven Mike ( Loosdrecht ) ( 2e Jaars )

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.02E RIT . 2015.07.21

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.05E RIT . 2015.07.23

 

BAARN . 2015.09.13

3

Rijsdijk Nathan ( Vlaardingen ) ( 1e Jaars )

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR..01E RIT . 2015.07.20

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT . 2015.07.22

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT . 2015.07.24

3

Twigt Nobbie ( Gouderak ) ( 1e Jaars )

 

ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.04.19

 

DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

 

KWINTSHEUL . 2015.07.10

3

van den Berg Marijn ( De Meern ) ( 2e Jaars )

 

AALBEKE . 2015.04.25

 

LIESHOUT . 2015.05.17

 

OUDEWATER . 2015.08.29

3

van der Tuuk Danny ( Assen ) ( 2e Jaars )

 

HEERLERHEIDE . 2015.08.30

 

STEINFURT . 2015.04.12

 

WEESP . 2015.04.05

3

Zijlaard Maikel ( Rotterdam ) ( 2e Jaars )

 

DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

 

SINT-KATELIJNE-WAVER . 2015.07.18

 

WIM HENDRIKS TROFEE . 2015.04.25

2

Bakker Sjoerd. ( Berkhout ) ( 1e Jaars )

 

OOSTZAAN . 2015.08.02

 

ZEVENBERGEN . 2015.08.09

2

de Jong Timo ( Goes ) ( 2e Jaars )

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

OOSTKERKE/DAMME . 2015.07.12

2

de Leng Mathijs ( Boskoop ) ( 2e Jaars )

 

ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM . 2015.07.28

 

GROTE PRIJS DCM . 2015.03.15

2

Fontijne Niels ( Krimpen aan den IJssel ) ( 2e Jaars )

 

OCHTEN . 2015.07.18

 

ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

2

Frijters Perry ( Sint Willebrord ) ( 1e Jaars )

 

SINT-MARTENS-BODEGEM . 2015.05.14

 

TREMELO . 2015.07.25

2

Haest Jasper ( Roosendaal ) ( 2e Jaars )

 

BERLARE . 2015.09.26

 

OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

2

Kamp Ryan ( Raamsdonksveer ) ( 1e Jaars )

 

BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

 

SCHIJNDEL . 2015.03.08

2

Konijn Alexander ( Abbekerk ) ( 2e Jaars )

 

AMSTERDAM.OLYMPIA . 2015.06.21

 

MAARTENSDIJK . 2015.05.23

2

Ruijter Stijn ( Uithoorn ) ( 1e Jaars )

 

AMEIDE . 2015.09.19

 

DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

2

Stijger Frank ( Honselersdijk ) ( 1e Jaars )

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT . 2015.07.23

 

AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND . 2015.09.13

2

Verboom Minne ( Krimpen aan den IJssel ) ( 2e Jaars )

 

HOOGERHEIDE . 2015.08.30

 

MERKSPLAS . 2015.09.06

2

Wittenberg Wim ( Herveld ) ( 2e Jaars )

 

AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

Beerepoot Stanley ( Enkhuizen ) ( 1e Jaars )

 

DAMME . 2015.03.22

1

Brabander Nick ( Honselersdijk ) ( 1e Jaars )

 

DE LIER . 2015.08.11

1

Brinkman Herman ( Rotterdam ) ( 2e Jaars )

 

AALTER-LOTENHULLE . 2015.10.04

1

Celi Harm ( Oosterhout ) ( 2e Jaars )

 

ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.PROLOOG . 2015.07.27

1

Celie Thijs ( Harderwijk ) ( 1e Jaars )

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT . 2015.07.25

1

Corstiaensen Ingmar ( Almere ) ( 2e Jaars )

 

ZWANENBURG . 2015.03.21

1

de Rijk Kevin ( Baarn ) ( 1e Jaars )

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT . 2015.07.24

1

Heijnen Philip ( Oeffelt ) ( 1e Jaars )

 

Köln . 2015.06.13

1

Hendrickx Sander ( Baarle-Nassau ) ( 1e Jaars )

 

MERELBEKE KWENENBOS . 2015.07.03

1

Kaak Riis ( Nieuw Vennep ) ( 2e Jaars )

 

Düren . 2015.04.19

1

Kemper Mick ( Volendam ) ( 2e Jaars )

 

DEN HAAG.UITHOF . 2015.05.03

1

Kroonen Max ( Diepenveen ) ( 1e Jaars )

 

ZOETERWOUDE . 2015.06.21

1

Kuijvenhoven Robin ( De Lier ) ( 2e Jaars )

 

BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

1

Lindelauf Melvin ( Gulpen ) ( 1e Jaars )

 

HALEN . 2015.09.13

1

Markus Bob ( Hoofddorp ) ( 1e Jaars )

 

YERSEKE . 2015.05.30

1

Marsman Tim ( Hattem ) ( 1e Jaars )

 

ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN.CRITERIUM.A . 2015.08.01

1

Middelburg Freek ( De Lier ) ( 2e Jaars )

 

HONSELERSDIJK . 2015.06.25

1

Nijzingh Sven ( Zuidwolde ) ( 2e Jaars )

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

1

Pieters Bram ( Oosterhout Nb ) ( 2e Jaars )

 

HANK . 2015.09.13

1

Tolhoek Ezra ( Zierikzee ) ( 2e Jaars )

 

MERELBEKE . 2015.04.19

1

van Alphen Damian ( Hoeven ) ( 2e Jaars )

 

WAARSCHOOT . 2015.04.19

1

van Capel Menno ( Noorden ) ( 2e Jaars )

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.03E RIT . 2015.07.21

1

van de Put Luke ( Bladel ) ( 1e Jaars )

 

NIEUWENDIJK . 2015.06.20

1

van Ekeren Niels ( Rijswijk ) ( 1e Jaars )

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

1

van Esch Jarno ( Sint-Oedenrode ) ( 2e Jaars )

 

UDEN . 2015.09.12

1

van Helvoirt Koen ( Erp ) ( 2e Jaars )

 

KRUININGEN . 2015.07.04

1

van Merkerk Tom ( Woerden ) ( 2e Jaars )

 

VREELAND . 2015.08.22

1

Verhoeff Stefan ( Groot-Ammers ) ( 2e Jaars )

 

NIEUWPOORT . 2015.08.29