OVERWINNINGEN 2015 NIEUWELING-MEISJES

14

de Ruiter Anne ( Polsbroek ) ( 2e Jaars )

 

AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

 

ASSEN.JEUGD TOUR.PROLOOG . 2015.07.27

 

ASSEN.JEUGD TOUR.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

 

ASSEN.JEUGD TOUr.OMLOOP . 2015.07.31

 

ASSEN.JEUGD TOUR.TIJDRIT . 2015.07.30

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

 

DK.REGIO MIDDEN-OOST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

GOUDA . 2015.04.04

 

KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

 

KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

 

MUNSTERGELEEN . 2015.08.29

 

Tour de Himmelfart.02e rit . 2015.05.14

 

ULESTRATEN . 2015.07.05

 

ZWEVEZELE . 2015.03.21

10

Gieskens Gaby ( s-Gravenhage ) ( 1e Jaars )

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT . 2015.07.20

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT . 2015.07.21

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT . 2015.07.22

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT . 2015.07.23

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT . 2015.07.24

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT . 2015.07.24

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT . 2015.07.25

 

EDE . 2015.08.27

 

ERPE-MERE . 2015.08.01

 

ZWANENBURG . 2015.07.01

10

Wiebes Lorena ( Mijdrecht ) ( 2e Jaars )

 

ABBENBROEK . 2015.09.06

 

ASSEN.JEUGD TOUR.CRITERIUM . 2015.07.28

 

BAARN . 2015.09.13

 

BEILEN . 2015.04.27

 

DE MEERN . 2015.07.12

 

DK.REGIO-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

LEEUWARDEN . 2015.08.22

 

MONSTER . 2015.07.15

 

OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

 

RIJSENHOUT . 2015.06.11

6

Bijwaard Eva ( Hillegom ) ( 1e Jaars )

 

BERGHEM . 2015.04.06

 

OMLOOP VAN STRIJEN . 2015.03.14

 

Tour de Himmelfart.01e rit . 2015.05.14

 

Tour de Himmelfart.02e rit . 2015.05.14

 

Tour de Himmelfart.04e rit . 2015.05.15

 

Tour de Himmelfart.Eindklassement . 2015.05.16

5

Uiterwijk Winkel Meike ( Echten ) ( 2e Jaars )

 

ASSEN.JEUGD TOUR.KLASSIEKER . 2015.07.29

 

Bocholt.. . 2015.06.07

 

DE WIJK . 2015.05.30

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

 

HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE . 2015.09.12

5

van Haaften Kirstie ( De Meern ) ( 2e Jaars )

 

BOORTMEERBEEK . 2015.05.01

 

DENTERGEM . 2015.07.18

 

DK.REGIO-WEST.TIJD . 2015.05.06

 

EIJSDEN . 2015.04.26

 

ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

4

de Zoete Mylene ( Naaldwijk ) ( 2e Jaars )

 

ASSEN . 2015.05.23

 

DORDRECHT.MERWELANDEN.EINDKLASSEMENT . 2015.05.17

 

DORDRECHT.MERWELANDEN.RIT IN LIJN . 2015.05.17

 

NIEUWKUIJK . 2015.03.22

3

Hoolwerf Cathalijne ( Eemdijk ) ( 1e Jaars )

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT . 2015.07.25

 

BORCULO . 2015.04.12

 

KRUININGEN . 2015.07.04

2

Jonkers Eva ( Staphorst ) ( 1e Jaars )

 

DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

 

DORDRECHT.MERWELANDEN.TIJDRIT . 2015.05.17

2

Knaven Britt ( Strijbeek ) ( 1e Jaars )

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

 

GREVENBICHT . 2015.04.05

2

Ton Iris ( Waskemeer ) ( 2e Jaars )

 

U6 CYCLE TOUR 01E RIT . 2015.07.06

 

U6 CYCLE TOUR 06E RIT . 2015.07.11

2

van de Griek Rachelle ( Heiloo ) ( 2e Jaars )

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT . 2015.07.21

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT . 2015.07.23

2

van der Hulst Amber ( Hazerswoude ) ( 2e Jaars )

 

KLEIN SINAAI . 2015.03.07

 

OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

2

van Teeseling Bente ( Abcoude ) ( 2e Jaars )

 

DEN HELDER . 2015.06.13

 

ROTTERDAM.AHOY . 2015.04.11

1

Bouckaert Quinty ( Lisse ) ( 1e Jaars )

 

STAMPERSGAT . 2015.05.17

1

Bredewold Mischa ( Hoogland ) ( 1e Jaars )

 

Tour de Himmelfart.03e rit . 2015.05.15

1

Krol Phaedra ( Heerde ) ( 2e Jaars )

 

DWINGELO . 2015.05.10

1

Meistrok Susanne ( Elshout ) ( 2e Jaars )

 

MOERDIJK . 2015.05.24

1

Raaijmakers Marit ( Hippolytushoef ) ( 2e Jaars )

 

RABOBANK 7-DORPENOMLOOP AALBURG . 2015.05.09

1

Schoonewille Yvet ( Klazienaveen ) ( 1e Jaars )

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

v.d. Draaij Lieke ( Dordrecht ) ( 2e Jaars )

 

STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

1

van de Guchte Quinty ( Driewegen ) ( 2e Jaars )

 

GP CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS . 2015.09.12

1

van der Heijden Inge ( Schaijk ) ( 2e Jaars )

 

DK.REGIO-ZUID NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

van der Horst Tamara ( Hasselt ) ( 1e Jaars )

 

SAPPEMEER . 2015.05.31

1

van der Kroft Manon ( Valkenswaard ) ( 2e Jaars )

 

MAREN-KESSEL . 2015.07.11

1

van der Voort Jennifer ( Maarssen ) ( 2e Jaars )

 

HOORN . 2015.04.12

1

van Wijnen Sarah ( Tilburg ) ( 2e Jaars )

 

UDEN . 2015.09.13