OVERWINNINGEN 2015 JUNIOREN

12

Kooistra Marten ( Jonkerslan ) ( 2e Jaars )

 

ACHT VAN BLADEL.04E RIT . 2015.06.28

 

ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.EINDKLASSEMENT . 2015.08.01

 

ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.PROLOOG . 2015.07.27

 

ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.TIJDRIT . 2015.07.30

 

BERG EN TERBLIJT . 2015.08.23

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

HOOGERHEIDE . 2015.08.30

 

KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

 

KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.20

 

OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD . 2015.04.18

 

RONDE VAN TWENTE . 2015.07.11

 

STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

7

van Elzakker Wout ( Hoogerheide ) ( 1e Jaars )

 

BRAKEL . 2015.07.08

 

BREDA.HEUSDENHOUT . 2015.07.05

 

DADIZELE . 2015.08.12

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

 

GERAARDSBERGEN . 2015.06.06

 

RANSDAAL . 2015.08.02

 

VIJLEN.KLIMTIJDRIT . 2015.07.01

7

Welten Bram ( Moergestel ) ( 2e Jaars )

 

DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT . 2015.05.23

 

GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME . 2015.03.22

 

MERELBEKE -MOLENHOEK . 2015.05.30

 

OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN . 2015.08.23

 

Paris - Roubaix Junioren . 2015.04.12

 

RIJKEVORSEL . 2015.02.28

 

SINT-NIKLAAS . 2015.05.02

6

van der Horst Dennis ( Hasselt ) ( 1e Jaars )

 

BRUNSSUM . 2015.06.21

 

DRIESLINTER . 2015.03.15

 

EIJSDEN . 2015.04.04

 

HOESELT . 2015.09.20

 

OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL . 2015.03.28

 

SCHRIEK . 2015.09.12

5

Eenkhoorn Pascal ( Genemuiden ) ( 2e Jaars )

 

Bernaudeau Junior . 2015.03.22

 

DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

 

Grote Prijs A. Noyelle.Junioren . 2015.03.25

 

GROTE PRIJS ANDRE NOYELLE IEPER . 2015.03.15

 

MECHELEN . 2015.06.13

5

Mobach Jarno ( Philippine ) ( 1e Jaars )

 

MENEN-KEMMEL . 2015.07.11

 

Menen-Kemmel-Menen.Junioren . 2015.07.11

 

MUNTE . 2015.09.19

 

Oberösterreich-Rundfahrt.03e rit . 2015.07.19

 

RUISELEDE . 2015.05.31

5

van der Meer Noah ( Naaldwijk ) ( 2e Jaars )

 

DE LIER . 2015.08.11

 

DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

 

HONSELERSDIJK . 2015.06.25

 

KWINTSHEUL . 2015.07.10

 

MEER . 2015.08.16

4

Bodegraven Michel ( Elim ) ( 2e Jaars )

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

HARKEMA . 2015.05.30

 

MAASDIJK . 2015.07.22

 

Stadtlohn.. . 2015.07.03

4

Detant Yannick ( Purmerend ) ( 2e Jaars )

 

ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT . 2015.06.28

 

Kuurne-Brussel-Kuurne Juniors . 2015.03.01

 

La Coupe du Président de la Ville de Grudziadz Junioren.01e rit B . 2015.04.30

 

RONDE VANHET LAGE LAND . 2015.03.22

4

Drent Dylan ( Spaubeek ) ( 2e Jaars )

 

GREVENBICHT . 2015.04.05

 

KOTEM-MAASMECHELEN . 2015.05.31

 

ROTSELAAR . 2015.04.25

 

WIJER NIEUWERKERKEN . 2015.08.02

4

Eekhoff Nils ( Rijsenhout ) ( 1e Jaars )

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

 

OMLOOP VAN DE MAASVALLEI . 2015.06.06

 

ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

 

ZUIDERZEE RONDE . 2015.04.11

3

Bok Willem ( Maren-Kessel ) ( 1e Jaars )

 

LIESHOUT . 2015.05.17

 

MAREN-KESSEL . 2015.07.11

 

RAVELS EEL . 2015.09.20

3

Bouckaert Thierry ( Lisse ) ( 2e Jaars )

 

ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN.CRITERIUM . 2015.08.01

 

STAMPERSGAT . 2015.05.17

 

WADDINXVEEN . 2015.04.06

3

Bouwmans Dylan ( Gemert ) ( 2e Jaars )

 

GP BATI-METALLO . 2015.04.19

 

KRUININGEN . 2015.07.04

 

LOMMEL . 2015.07.29

3

Olieslagers Bob ( Rijen ) ( 2e Jaars )

 

ACHT VAN BLADEL.01E RIT . 2015.06.26

 

GEEL . 2015.09.19

 

LINTER . 2015.07.15

3

Rasch Jesper ( Zandvoort ) ( 1e Jaars )

 

PIJNACKER . 2015.08.15

 

STEENBERGEN . 2015.03.29

 

UITGEEST . 2015.06.21

3

Tulner Rens ( Lexmond ) ( 1e Jaars )

 

ERP . 2015.05.31

 

LEXMOND . 2015.04.11

 

MECHELEN . 2015.06.13

3

van Sintmaartensdijk Daan ( Zuidland ) ( 1e Jaars )

 

DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

 

HANK . 2015.09.13

 

NOOTDORP . 2015.08.06

2

Boele Niels ( Leiden ) ( 1e Jaars )

 

ABBENBROEK . 2015.09.06

 

ALPHEN AAN DEN RIJN . 2015.09.13

2

Coster Patrick ( Hasselt ) ( 1e Jaars )

 

Pulheim . 2015.09.06

 

STEINFURT . 2015.04.12

2

Kerkhofs Bob ( Wouw ) ( 1e Jaars )

 

PHILIPPINE . 2015.08.28

 

RIJEN . 2015.05.30

2

Mengoulas Alex ( Almere ) ( 2e Jaars )

 

DK.NOORD-HOLLAND.TIJD . 2015.05.28

 

SINT PANCRAS . 2015.09.12

2

Pluto Martin ( Den Haag ) ( 1e Jaars )

 

NAALDWIJK . 2015.08.18

 

WATERINGEN . 2015.07.30

2

van den Berg Lars ( De Meern ) ( 1e Jaars )

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

VREELAND . 2015.08.22

2

Velt Marijn ( Oude Pekela ) ( 1e Jaars )

 

DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

 

SAPPEMEER . 2015.05.31

2

Wolsink Thijs ( Hengelo ov ) ( 1e Jaars )

 

OLDENZAAL . 2015.08.09

 

OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

1

Arendshorst Jelmer ( Nieuwleusen ) ( 1e Jaars )

 

ELDEN . 2015.06.21

1

Boer Erik ( Wolphaartsdijk ) ( 2e Jaars )

 

SIMPELVELD . 2015.05.10

1

Bouwmans Bryan ( Gemert ) ( 1e Jaars )

 

ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

1

Broer Tristan ( Barendrecht ) ( 1e Jaars )

 

ZWIJNDRECHT . 2015.05.10

1

Dekker David ( Hedel ) ( 1e Jaars )

 

HERSELT . 2015.06.07

1

Dekker Jens ( Fluitenberg ) ( 1e Jaars )

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

1

Duijvesteijn Jim ( Honselersdijk ) ( 2e Jaars )

 

HOOGSTRATEN . 2015.09.27

1

Frens Koen ( Nunspeet ) ( 1e Jaars )

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN . 2015.09.05

1

Gosink Stan ( Coevorden ) ( 1e Jaars )

 

AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

1

Griemink Niels ( Klazienaveen ) ( 1e Jaars )

 

KLOOSTERBUREN . 2015.06.27

1

Groot Mitch ( Brunssum ) ( 1e Jaars )

 

Bergheim-Quadrath . 2015.09.13

1

Harbers Lorenzo ( Nijverdal ) ( 2e Jaars )

 

Börger.. . 2015.04.19

1

Ketelaars Xavier ( Sint Willebrord ) ( 1e Jaars )

 

GEEL STELEN . 2015.07.26

1

Knoppert Martijn ( s-Gravenzande ) ( 1e Jaars )

 

ZUNDERT . 2015.08.05

1

Lohuis Luuk ( Denekamp ) ( 2e Jaars )

 

NUENEN . 2015.08.23

1

Meeuwisse Melle ( Boskoop ) ( 1e Jaars )

 

OUD-GASTEL . 2015.04.19

1

Meijer Gijs ( Oostwoud ) ( 1e Jaars )

 

FLEVO TOUR . 2015.05.09

1

Muis Jesse ( Giessenburg ) ( 2e Jaars )

 

EIBERGEN . 2015.05.10

1

Nieuwpoort Jelle ( Warmenhuizen ) ( 2e Jaars )

 

ESSEN . 2015.03.08

1

Ottevanger Bas ( Groot-Ammers ) ( 1e Jaars )

 

DUFFEL . 2015.04.12

1

Overstegen Rutger ( Den Haag ) ( 2e Jaars )

 

ZEVENHUIZEN . 2015.05.10

1

Paauwe Joris ( Hilversum ) ( 1e Jaars )

 

OUDENBOSCH . 2015.07.19

1

Poels Xavier ( Oeffelt ) ( 1e Jaars )

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

Rijsdijk Tristan ( Vlaardingen ) ( 2e Jaars )

 

SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.04E RIT . 2015.07.06

1

Roodenburg Floris ( Maassluis ) ( 1e Jaars )

 

POELDIJK . 2015.07.26

1

Ruijmgaard Yentl ( Zwanenburg ) ( 1e Jaars )

 

IJMUIDEN . 2015.07.15

1

Schelling Ide ( Den Haag ) ( 1e Jaars )

 

MADE . 2015.04.26

1

Sinschek Nils ( Maastricht ) ( 1e Jaars )

 

HERDEREN . 2015.07.05

1

Smit Chiel ( Zuidwolde Dr ) ( 1e Jaars )

 

LEEUWARDEN . 2015.08.22

1

Stravers Jarri ( Groot-Ammers ) ( 2e Jaars )

 

UDEN . 2015.09.12

1

van Bokhoven Ramon ( Tilburg ) ( 1e Jaars )

 

TEMSE . 2015.05.03

1

van den Dool Jens ( Hoogblokland ) ( 1e Jaars )

 

SCHIJNDEL . 2015.03.08

1

van der Stegen Roel ( Sittard ) ( 2e Jaars )

 

MECHELEN . 2015.06.13

1

van Drunen Stefan ( Dordrecht ) ( 1e Jaars )

 

GERWEN . 2015.04.06

1

van Leeuwen Joost ( Ede ) ( 2e Jaars )

 

AMSTERDAM.ORANJERONDE . 2015.04.27

1

van Wijk Oscar ( Wormer ) ( 2e Jaars )

 

NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

1

Volkers Jorn ( Barendrecht ) ( 1e Jaars )

 

KOUDEKERKE . 2015.05.09

1

Zebel Daan ( Dordrecht ) ( 1e Jaars )

 

WOENSDRECHT . 2015.03.15