OVERWINNINGEN 2015 JUNIOR-VROUWEN

9

Pruisscher Arianna ( Nieuw Dordrecht ) ( 1e Jaars )

 

AMSTELVEEN . 2015.05.10

 

ENERGIEWACHT TOUR . 2015.04.09

 

KLOOSTERBUREN . 2015.06.27

 

NES AAN DE AMSTEL . 2015.05.29

 

OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN . 2015.04.18

 

OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT . 2015.04.25

 

OUDERKERK AAN DE AMSTEL . 2015.06.14

 

SAPPEMEER . 2015.05.31

 

WEESP . 2015.04.05

8

Stougje Delore ( Zuidland ) ( 1e Jaars )

 

AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND . 2015.05.30

 

ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOR-VROUWEN.CRITERIUM . 2015.07.28

 

BAARN . 2015.09.13

 

DK.REGIO-WEST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE . 2015.09.12

 

KRUININGEN . 2015.07.04

 

MAREN-KESSEL . 2015.07.11

 

OOSTERHOUT.NB . 2015.09.20

7

Swinkels Karlijn ( Handel ) ( 1e Jaars )

 

BERGHEM . 2015.04.06

 

DK.REGIO-ZUID NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

MECHELEN . 2015.06.13

 

MILL . 2015.05.10

 

MUNSTERGELEEN . 2015.08.29

 

STAMPERSGAT . 2015.05.17

 

UDEN . 2015.09.13

5

Dijksman Tessa ( Velserbroek ) ( 2e Jaars )

 

DK.REGIO-WEST.TIJD . 2015.05.06

 

DORDRECHT.MERWELANDEN.EINDKLASSEMENT . 2015.05.17

 

DORDRECHT.MERWELANDEN.RIT IN LIJN . 2015.05.17

 

DORDRECHT.MERWELANDEN.TIJDRIT . 2015.05.17

 

ROTTERDAM.AHOY . 2015.04.11

3

Hofman Merel ( Bleiswijk ) ( 1e Jaars )

 

MONSTER . 2015.07.15

 

UTRECHT.MALIEBAAN . 2015.06.14

 

ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

3

Kastelijn Yara ( Neerkant ) ( 2e Jaars )

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

 

KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

 

ULESTRATEN . 2015.07.05

3

Soet Aafke ( Heerenveen ) ( 2e Jaars )

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

 

LEEUWARDEN . 2015.08.22

 

VIJLEN.KLIMTIJDRIT . 2015.07.01

2

Jongerieus Claudia ( Hoogerheide ) ( 1e Jaars )

 

HERSELT . 2015.07.05

 

HERSELT . 2015.07.05

2

Nagengast Fleur ( Beilen ) ( 1e Jaars )

 

DWINGELO . 2015.05.10

 

Tour de Himmelfart.03e rit . 2015.05.15

2

Waterreus Kylie ( Ulestraten ) ( 1e Jaars )

 

BERLARE . 2015.08.14

 

KLEIN SINAAI . 2015.03.07

2

Weerink Floor ( Exloo ) ( 1e Jaars )

 

ASSEN . 2015.05.23

 

Börger… . 2015.04.19

1

Boogaard Maaike ( Zwaag ) ( 1e Jaars )

 

GREVENBICHT . 2015.04.05

1

Burgmans Julie ( Bergeijk ) ( 2e Jaars )

 

CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

1

Buysman Nina ( Bovenkarspel ) ( 2e Jaars )

 

DENTERGEM . 2015.07.18

1

de Graaf Michelle ( Apeldoorn ) ( 2e Jaars )

 

STANDDAARBUITEN . 2015.05.03

1

de Heij Maaike ( Heteren ) ( 1e Jaars )

 

DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

1

Gunst Denise ( Yerseke ) ( 2e Jaars )

 

GP VERDELA KONTICH . 2015.09.20

1

Hey Sabine ( Oosterhout ) ( 1e Jaars )

 

NIEUWPOORT . 2015.08.29

1

Huinen Anne ( Noordwijk Zh ) ( 2e Jaars )

 

GOUDA . 2015.04.04

1

Koster Paulien ( Delfstrahuizen ) ( 2e Jaars )

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

Louhenapessy Ivana ( Breukelen ) ( 1e Jaars )

 

DK.REGIO MIDDEN-OOST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

Oosterwoud Eline ( Ureterp ) ( 2e Jaars )

 

DE WIJK . 2015.05.30

1

op den Brouw Celesta ( Sint Maartensdijk ) ( 2e Jaars )

 

GP CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS . 2015.09.12

1

Steigenga Nicole ( Exmorra ) ( 1e Jaars )

 

KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.21

1

van Ginneken Ilona ( Gilze ) ( 1e Jaars )

 

BOEZINGE . 2015.04.26