OVERWINNINGEN 2015 ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

13

van der Breggen Anna ( Zwolle ) ( Elite-Vrouwen )

 

ENERGIEWACHT TOUR PROLOOG . 2015.04.08

 

ENERGIEWACHT TOUR.04E RIT . 2015.04.12

 

Festival Luxembourgeois du Elsy Jacobs.01e rit . 2015.05.01

 

Festival Luxembourgeois du Elsy Jacobs.Eindkl. 2015.05.03

 

Giro d'Italia Internazionale Femminile.08e rit . 2015.07.11

 

Giro d'Italia Internazionale Femminile.Eindklassement . 2015.07.12

 

KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD . 2015.06.24

 

La Course by Le Tour de France . 2015.07.26

 

La Flèche Wallonne Féminine . 2015.04.22

 

Lotto Belgium Tour.04e rit . 2015.09.11

 

LUYKSGESTEL . 2015.06.29

 

MAASTRICHT . 2015.08.05

 

Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen elite . 2015.02.28

11

Wild Kirsten ( Zwolle ) ( Elite-Vrouwen )

 

ENERGIEWACHT TOUR.03e RIT . 2015.04.11

 

Grand Prix Cycliste de Gatineau - RR.Women . 2015.06.04

 

NOVILON EUROCUP.COEVORDEN . 2015.03.15

 

OMLOOP VAN BORSELE . 2015.04.25

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDATA . 2015.06.20

 

RONDE VAN GELDERLAND . 2015.04.19

 

Salverda Omloop van de Ijsseldelta.Vrouwen . 2015.06.20

 

Tour de Bretagne Féminin.04e rit . 2015.07.19

 

Tour of Chongming Island.Vrouwen.01e rit . 2015.05.13

 

Tour of Chongming Island.Vrouwen.02e rit . 2015.05.14

 

Tour of Chongming Island.Vrouwen.Eindklassement . 2015.05.15

9

Mackaij Floortje ( Woerden ) ( Belofte-Vrouwen )

 

RABO KOEPEL RACE LIEROP . 2015.03.22

 

DE KLINGE . 2015.08.15

 

DEN HAAG.UITHOF. . 2015.06.21

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

 

ENKHUIZEN . 2015.04.27

 

Festival Luxembourgeois du Elsy Jacobs.03e rit . 2015.05.03

 

GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS . 2015.03.29

 

Lotto Belgium Tour.03e rit . 2015.09.10

 

MOLEN OMLOOP VAN DE SCHERMER . 2015.06.20

7

Brand Lucinda ( Rotterdam ) ( Elite-Vrouwen )

 

BOXMEER . 2015.07.27

 

ENERGIEWACHT TOUR . 2015.04.10

 

Giro d'Italia Internazionale Femminile.03e rit . 2015.07.06

 

Giro d'Italia Internazionale Femminile.07e rit . 2015.07.10

 

KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.27

 

MONSTER . 2015.07.15

 

ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

7

de Jong Thalita ( Ossendrecht ) ( Belofte-Vrouwen )

 

LADY´S DAY SINAAI . 2015.05.03

 

BOELS RENTAL LADIES TOUR.06E RIT . 2015.09.06

 

BOELS RENTAL LADIES TOUR.06E RIT . 2015.09.06

 

CHAAM.ACHT VAN . 2015.07.29

 

Erondegemse Pijl (Erpe-Mere) . 2015.08.01

 

ERONDEGEMSE PIJL ERPE-MERE . 2015.08.01

 

JAARMARKT WILRIJK . 2015.08.10

6

Koedooder Vera ( Apeldoorn ) ( Elite-Vrouwen )

 

BERGEIJK . 2015.07.14

 

DUIZEL . 2015.07.27

 

ENTER . 2015.07.11

 

HEEMSKERK . 2015.08.30

 

MAARHEEZE . 2015.08.07

 

WESTERHOVEN . 2015.05.30

6

Slingerland Minke ( Oosterhout ) ( Elite-Vrouwen )

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

EREPRIJS CRELAN-CENTEA BEGIJNENDIJK . 2015.05.15

 

FINALE.CLUBCOMPETIETIE . 2015.09.12

 

GILZE HART VAN . 2015.06.14

 

LUS VAN RODEN . 2015.06.07

 

LUS VAN RODEN . 2015.06.07

5

Blaak Chantal ( Nieuwerkerk aan den IJssel ) ( Elite-Vrouwen )

 

BERKEL EN RODENRIJS . 2015.08.08

 

Euskal Emakumeen Bira.03e rit . 2015.06.13

 

HEERLEN . 2015.07.31

 

LE SAMIJN . 2015.03.04

 

OOSTVOORNE . 2015.08.06

5

Koster Anouska ( De Westereen ) ( Belofte-Vrouwen )

 

URETERP . 2015.04.06

 

AMEIDE . 2015.09.19

 

APPELSCHA . 2015.08.02

 

GROTE PRIJS GEMEENTE KAPELLEN . 2015.07.28

 

HEERHUGOWAARD . 2015.08.23

5

Lubbinge Leonie ( Drachten ) ( Elite-Vrouwen )

 

DE WIJK . 2015.05.30

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

PEIZE-NIEUW-RODEN.01E RIT . 2015.06.28

 

PEIZE-NIEUW-RODEN.03E RIT . 2015.06.29

 

PEIZE-NIEUW-RODEN.Eindklassement . 2015.06.29

5

Pieters Amy ( Zwanenburg ) ( Elite-Vrouwen )

 

GROTE PRIJS STAD WAREGEM . 2015.03.25

 

HOOGKARSPEL . 2015.07.05

 

La Route de France Proloog . 2015.08.09

 

OBDAM . 2015.07.12

 

OUD-VOSSEMEER . 2015.03.21

5

van Gogh Natalie ( Nieuw Vennep ) ( Elite-Vrouwen )

 

DK.REGIO WEST-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

 

DK.REGIO-WEST.TIJD . 2015.05.06

 

Lotto Belgium Tour.01e rit . 2015.09.08

 

HOUTHALEN-HELCHTEREN . 2015.05.16

 

ZEVENBERGEN . 2015.08.09

5

van Vleuten Annemiek ( Wageningen ) ( Elite-Vrouwen )

 

ALBLASSERDAM . 2015.07.22

 

Euskal Emakumeen Bira Proloog . 2015.06.10

 

Giro d'Italia Internazionale Femminile Proloog . 2015.07.03

 

LEKKERKERK . 2015.05.14

 

Premondiale Giro Toscana Int. Proloog . 2015.09.11

4

Kessler Nina ( Velserbroek ) ( Elite-Vrouwen )

 

BRASSCHAAT . 2015.08.11

 

MARKELO . 2015.08.14

 

STEENSEL . 2015.08.10

 

ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

4

van de Ree Monique ( Zundert ) ( Elite-Vrouwen )

 

ETTEN-LEUR . 2015.05.17

 

FINALE.CLUBCOMPETIETIE . 2015.09.12

 

HAALTERT . 2015.07.26

 

PAREL VAN DE VELUWE . 2015.06.03

3

Stijns Kyara ( Bunde ) ( Belofte-Vrouwen )

 

HUIJBERGEN . 2015.03.29

 

HAPERT . 2015.06.23

 

OPLOO . 2015.04.05

3

van Dijk Ellen ( Woerden ) ( Elite-Vrouwen )

 

Baku 2015 European Games.Tijd.Vrouwen . 2015.06.18

 

BORSELE.TIJDRIT . 2015.04.24

 

Ladies Tour of Qatar.02e rit . 2015.02.04

2

de Baat Kim ( Puttershoek ) ( Elite-Vrouwen )

 

GROTE PRIJS VISTAMEDIA HAMME . 2015.05.02

 

PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP MALDEREN . 2015.05.24

2

de Vries Marijn ( Zwolle ) ( Elite-Vrouwen )

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

 

SURHUISTERVEEN . 2015.07.28

2

Markus Femke ( Amstelveen ) ( Amateur-Vrouwen )

 

NIEUW-VENNEP . 2015.06.28

 

LEEUWARDEN . 2015.08.22

2

Neefjes Tessa ( Wervershoof ) ( Belofte-Vrouwen )

 

WEEBOSCH . 2015.09.05

 

KERMISPRIJS BERLARE . 2015.09.28

2

Slik Rozanne ( Bergen Nh ) ( Elite-Vrouwen )

 

Auensteiner- Radsporttage.Women.02e rit . 2015.06.06

 

NOORDWIJK.CLASSIC . 2015.06.16

2

Spoor Winanda ( Apeldoorn ) ( Elite-Vrouwen )

 

RONDE VAN DE KERSPELEN . 2015.06.12

 

WADDINXVEEN . 2015.04.06

2

van Baarle Ashlynn ( Zoetermeer ) ( Belofte-Vrouwen )

 

OMLOOP VAN STRIJEN . 2015.03.14

 

GROENE GROEP.VELDHOVEN . 2015.05.24

2

van den Bos Jip ( Oostknollendam ) ( Belofte-Vrouwen )

 

ROTTERDAM.AHOY . 2015.04.11

 

BEVERWIJK . 2015.08.16

1

Andringa Marjan ( Marum ) ( Elite-Vrouwen )

 

DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

1

Bloem Judith ( Apeldoorn ) ( Elite-Vrouwen )

 

NOORDELOOS . 2015.08.03

1

Braam Danique ( Veenwouden ) ( Belofte-Vrouwen )

 

AMSTERDAM.NOORD . 2015.05.14

1

de Boer Olga ( Hazerswoude ) ( Elite-Vrouwen )

 

PEIZE-NIEUW-RODEN.02E RIT . 2015.06.29

1

de Jong Demi ( Ossendrecht ) ( Belofte-Vrouwen )

 

ETTEN-LEUR . 2015.08.16

1

Fokkens Trieneke ( Leutingewolde ) ( Elite-Vrouwen )

 

HAREN . 2015.05.29

1

Gorter Laura ( Utrecht ) ( Elite-Vrouwen )

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

1

Klement Melanie ( Velp ) ( Belofte-Vrouwen )

 

LUS VAN RODEN . 2015.06.06

1

Korevaar Jeanne ( Groot-Ammers ) ( Belofte-Vrouwen )

 

s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

1

Kortekaas Esther ( Voorhout ) ( Amateur-Vrouwen )

 

NK.MASTERS . 2015.06.07

1

Kuijpers Evy ( Lierop ) ( Belofte-Vrouwen )

 

FINALE.CLUBCOMPETIETIE . 2015.09.13

1

Post Jermaine ( Oegstgeest ) ( Elite-Vrouwen )

 

NIEUW-VOSSEMEER . 2015.05.10

1

Rijff Anouk ( Valkenswaard ) ( Belofte-Vrouwen )

 

GP BETONWERKEN VAN DE MOERE WATERVLIET . 2015.07.06

1

Slappendel Iris ( Ouderkerk aan den IJssel ) ( Elite-Vrouwen )

 

RIJSOORD . 2015.05.09

1

Soek Julia ( Den Ham ) ( Elite-Vrouwen )

 

HILVERSUM . 2015.09.06

1

Tenniglo Moniek ( Albergen ) ( Elite-Vrouwen )

 

EMMEN.GOUDEN PIJL . 2015.08.11

1

ter Beek Linda ( Bad Bentheim ) ( Amateur-Vrouwen )

 

DRIEL . 2015.07.05

1

van den Hoek Bianca ( Bussum ) ( Elite-Vrouwen )

 

DK.REGIO MIDDEN-OOST NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

van der Zijden Corine ( Tienhoven Zh ) ( Belofte-Vrouwen )

 

LUS VAN RODEN . 2015.06.06

1

van Kessel Femke ( Breda ) ( Elite-Vrouwen )

 

OUD-GASTEL . 2015.04.19

1

van Oosten Linda ( Groningen ) ( Amateur-Vrouwen )

 

SAPPEMEER . 2015.05.31

1

van Paassen Sanne ( Vlierden ) ( Elite-Vrouwen )

 

BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

1

van Veghel Sandra ( Esch ) ( Elite-Vrouwen )

 

ARENDONK . 2015.07.15