OVERWINNINGEN 2015 ELITE/BELOFTEN-MANNEN

9

Pieters Roy ( Zwanenburg ) ( Elite-Man )

 

ENKHUIZEN . 2015.04.27

 

AARTSELAAR . 2015.06.14

 

BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT . 2015.07.19

 

HOOGKARSPEL . 2015.07.05

 

LEKKERKERK . 2015.05.14

 

MEMORIAL DANNY JONCKHEERE OUDENBURG . 2015.08.26

 

OBDAM . 2015.07.12

 

OOSTZAAN . 2015.08.02

 

s-GRAVENDEEL.NACHT VAN . 2015.08.21

6

Gerts Floris ( Voorschoten ) ( Elite-Man )

 

DORPENOMLOOP RUCPHEN . 2015.03.08

 

MEULEBEKE . 2015.03.14

 

OMLOOP HET NIEUWSBLAD BELOFTEN . 2015.07.04

 

SINAAI-WAAS . 2015.07.20

 

Tour de Normandie.06e rit . 2015.03.29

 

TRIPTYQUE ARDENNAIS.02E RIT . 2015.05.22

5

Huenders Mitchell ( Maarn ) ( Elite-Man )

 

HILVARENBEEK . 2015.05.02

 

NOORDELOOS . 2015.08.03

 

PAPENDRECHT . 2015.06.06

 

RIJSENHOUT . 2015.06.11

 

RONDE VAN DE KERSPELEN . 2015.06.12

4

Hekman Gary ( Heerde ) ( Elite-Man )

 

LUS VAN RODEN . 2015.06.07

 

LUS VAN RODEN . 2015.06.07

 

SNEEK . 2015.08.08

 

ZUTPHEN . 2015.08.05

4

Mensink Rick ( Zwolle ) ( Belofte-Man )

 

HEIST OP DEN BERG . 2015.04.10

 

OMLOOP VAN DE HOEKSE WAARD . 2015.05.30

 

FINALE.CLUBCOMPETIETIE . 2015.09.12

 

HAAMSTEDE . 2015.08.01

4

Rabou Thomas ( Loosbroek ) ( Elite-Man )

 

Tour de Kumano.03e rit . 2015.05.31

 

Tour de Singkarak.07e rit(2015.10.09)

 

Tour of Payang Lake.07e rit(2015.09.18

 

Tour of Payang Lake.Eindklassement.(2015.09.23)

4

Wennekes Robin ( Dodewaard ) ( Elite-Man )

 

GERWEN . 2015.04.06

 

HOOGERHEIDE . 2015.08.30

 

NUENEN . 2015.08.23

 

PRINSENBEEK . 2015.07.03

3

Asjes Jelmer ( Wormerveer ) ( Elite-Man )

 

KROMMENIE . 2015.05.26

 

WARMENHUIZEN . 2015.06.28

3

Bos Jan ( Nieuwehorne ) ( Elite-Man )

 

HENGELO . 2015.04.25

 

GORREDIJK . 2015.06.24

 

ZEVENHUIZEN.GR . 2015.07.01

3

de Kort Bram ( Dongen ) ( Elite-Man )

 

OMLOOP VAN DE VEENKOLONIEN . 2015.03.29

 

FINALE.CLUBCOMPETIETIE . 2015.09.12

 

ON TOUR BIKES A7 CLASSIC . 2015.05.09

3

de Laat Jasper ( Moergestel ) ( Belofte-Man )

 

RIETHOVEN . 2015.06.22

 

HENDRIK-IDO-AMBACHT . 2015.07.02

 

UDEN . 2015.09.12

3

Mol Robbert-Jan ( Wognum ) ( Elite-Man )

 

BOLSWARD . 2015.05.23

 

HEEMSKERK . 2015.08.30

 

LUS VAN RODEN . 2015.06.06

3

Sloof Jordi ( Bodegraven ) ( Belofte-Man )

 

BORNEM HINGENE . 2015.03.22

 

FINALE.CLUBCOMPETIETIE . 2015.09.12

 

FLEXPOINT LIMBURGS MOOISTE . 2015.05.29

2

Brus Marco ( Schijndel ) ( Elite-Man )

 

HEESWIJK-DINTHER . 2015.03.15

 

BREDA.GINNEKEN . 2015.05.31

2

de Groot Wouter ( Delft ) ( Elite-Man )

 

WADDINXVEEN . 2015.04.06

 

DIDAM . 2015.06.17

2

de Haan Paul ( Meedhuizen ) ( Elite-Man )

 

Börger . 2015.04.19

 

PEIZE . 2015.06.28

2

de Jong Jaap ( Lunteren ) ( Belofte-Man )

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

 

WAGENINGEN . 2015.06.06

2

de Jong Robert ( Zeewolde ) ( Elite-Man )

 

ENTER . 2015.07.11

 

MARKELO . 2015.08.14

2

Dekkers Hans ( IJzendijke ) ( Elite-Man )

 

OVERMERE . 2015.08.22

 

PHILIPPINE . 2015.08.28

2

Dijkstra Martijn ( De Knippe ) ( Belofte-Man )

 

URETERP . 2015.04.06

 

NUNSPEET . 2015.08.19

2

Lowik Robin ( Vriezenveen ) ( Belofte-Man )

 

HIERDEN . 2015.04.18

 

OLDENZAAL . 2015.08.09

2

Schreurs Mark ( Aalten ) ( Elite-Man )

 

KAMP.VAN NEDERLAND.WEG . 2015.06.21

 

EPE . 2015.07.09

2

Vendrig Bart ( Maurik ) ( Elite-Man )

 

ERMELO . 2015.07.01

 

GIESSENBURG . 2015.07.11

2

Vermeer Tom ( Merkplas(Bel) ) ( Elite-Man )

 

OUD-VOSSEMEER . 2015.03.21

 

ZELE . 2015.06.13

2

Wierstra Frank ( Burgum ) ( Elite-Man )

 

EMMEN.GOUDEN PIJL . 2015.08.11

 

HARKEMA . 2015.05.30

2

Wijkel Stan ( Holsloot ) ( Belofte-Man )

 

AALTEN . 2015.05.17

 

MOLEN OMLOOP VAN DE SCHERMER . 2015.06.20

1

Bakker Björn ( Wijnjewoude ) ( Belofte-Man )

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

Beckeringh Derk Abel ( Amstelveen ) ( Elite-Man )

 

RANSDAAL . 2015.08.02

1

Been Wouter ( Rijswijk ) ( Elite-Man )

 

RAAMSDONKSVEER . 2015.06.28

1

Berk Johan ( Hazerswoude-Rijndijk ) ( Elite-Man )

 

RHENOY . 2015.05.30

1

Berk Robert ( Bergschenhoek ) ( Elite-Man )

 

OUD-GASTEL . 2015.04.19

1

Bos Patrick ( Amstelveen ) ( Elite-Man )

 

DK.NOORD-HOLLAND.WEG . 2015.05.25

1

Cazemier Pim ( Den Horn ) ( Elite-Man )

 

DE WESTEREEN . 2015.08.15

1

de Kok Dylan ( Steenbergen ) ( Elite-Man )

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD . 2015.05.28

1

de Regt Gerwin ( Nispen ) ( Elite-Man )

 

YERSEKE . 2015.05.30

1

de Vries Josbert ( Groningen ) ( Elite-Man )

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD . 2015.06.02

1

Defauwes Roel ( Nieuwstadt ) ( Belofte-Man )

 

HAMONT ACHEL . 2015.06.07

1

Frijters Ferdi ( Berkel-Enschot ) ( Elite-Man )

 

BLADEL . 2015.06.28

1

Grasman Remco ( Luttelgeest ) ( Elite-Man )

 

DK.OOST.TIJD . 2015.06.10

1

Handgraaf Sjors ( Leiden ) ( Elite-Man )

 

DK.ZUID-HOLLAND.TIJD . 2015.05.06

1

Harms Jos ( Oude Pekela ) ( Elite-Man )

 

BEDUM . 2015.06.16

1

Hoefakker Patrick ( Middenmeer ) ( Elite-Man )

 

RABO MEERTOUR.EINDKLASSEMENT.CAT.B . 2015.05.17

1

Hoekstra Marco ( Haren Gn ) ( Elite-Man )

 

RONDE VAN GRONINGEN . 2015.03.07

1

Houwers Xaf ( Aalten ) ( Elite-Man )

 

VORDEN . 2015.06.14

1

Keldermans Jordy ( Rucphen ) ( Belofte-Man )

 

OUD-HEVERLEE (ZOET WATER) . 2015.03.01

1

Koop Jos (Delft) (Elite-Man)

 

Tour of Payang Lake.09e rit (2015.09.21)

1

Kramer Erik ( Hardinxveld-Giessendam ) ( Belofte-Man )

 

MADE . 2015.04.26

1

Kramer Sven ( Heerenveen ) ( Elite-Man )

 

LUS VAN RODEN . 2015.06.06

1

Olde Heuvel Wouter ( Heerenveen ) ( Elite-Man )

 

APPELSCHA . 2015.08.02

1

Schouten Jasper ( Dronten ) ( Belofte-Man )

 

ELSPEET . 2015.08.12

1

Stijns Wayne ( Bunde ) ( Belofte-Man )

 

BRUNSSUM . 2015.06.21

1

Stöpler Nick ( Woerden ) ( Elite-Man )

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

Stronks Ivo ( Aalten ) ( Elite-Man )

 

GOOR . 2015.08.22

1

Tietema Bas ( Zwolle ) ( Belofte-Man )

 

t ZAND . 2015.05.03

1

v/d Bogaert Sem ( Poeldijk ) ( Belofte-Man )

 

DELFT . 2015.08.30

1

van den Hengel Bob ( Achterveld ) ( Belofte-Man )

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG . 2015.05.25

1

van Eerd David ( Breda ) ( Elite-Man )

 

ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI . 2015.08.03

1

van Loon Jordi ( Lage Zwaluwe ) ( Belofte-Man )

 

OUDENBOSCH . 2015.07.19

1

Veldt Marc ( Amstelveen ) ( Belofte-Man )

 

ZEVENHUIZEN.TIJDRIT . 2015.06.17

1

Verdick Gijs ( Laren Gld ) ( Belofte-Man )

 

HENGELO.OV. . 2015.06.05

1

Vette Pieter ( Heinkenszand ) ( Elite-Man )

 

KRUININGEN . 2015.07.04

1

Wubben Bob ( De Lier ) ( Belofte-Man )

 

DK.ZUID-HOLLAND.WEG . 2015.05.25