UITSLAGEN.MEERDAAGSE

ACHT VAN BLADEL .( 2015.06.26 T/M 06.28 )

Junioren.01e rit.(06.26): 1. Bob Olieslagers Rijen; 2. Yannick Detant Purmerend; 3. Marten Kooistra Jonkerslan; 4. Bram Welten Moergestel; 5. Ramon van Bokhoven Tilburg; 6. Noah van der Meer Naaldwijk; 7. Dylan Bouwmans Gemert; 8. Dennis van der Horst Hasselt; 9. Mitch Groot Brunssum; 10. Bas Sitters Zegge; 11. Martijn van Deest Emmen; 12. Luuk Lohuis Denekamp; 13. Chiel Breukelman Gramsbergen; 14. Stan Dewulf Belgie; 15 Daan Zebel Dordrecht; 16. Christian Varweg Hardenberg; 17. Tom Wijfje Ter Aar; 18. Stef de Louwere Bladel; 19. Bjarne Vanacker Belgie; 20. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 21. Koen Frens Nunspeet; 22. Niels Boele Leiden; 23. Jarri Stravers Groot-Ammers; 24. Arno de Wilde Belgie; 25. Nick van Helvoirt Erp; 26. Adam Hartley Engeland; 27. David Dekker Hedel; 28. Tijmen Snel Leiden; 29. Melle Meeuwisse Boskoop; 30. Jorn Volkers Barendrecht;

Junioren.02e rit.(06.27): 1. Bjarne Vanacker Belgie; 2. Stan Dewulf Belgie; 3. Ide Schelling Den Haag; 4. Noah van der Meer Naaldwijk; 5. Jesper Rasch Zandvoort; 6. Marten Kooistra Jonkerslan; 7. Koen Frens Nunspeet; 8. Arne Clicteur Belgie; 9. Jarri Stravers Groot-Ammers; 10. Danilo Wattez Elim; 11. Stef de Louwere Bladel; 12. Bob Olieslagers Rijen; 13. Ramon van Bokhoven Tilburg; 14. Chiel Breukelman Gramsbergen; 15 Luuk Lohuis Denekamp; 16. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Dylan Bouwmans Gemert; 18. Antonie van Noppen Ridderkerk; 19. Jonas Castrique Belgie; 20. Yannick Detant Purmerend; 21. David Dekker Hedel; 22. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 23. Danny Voogt Wormer; 24. Stefano Museeuw Oostende; 25. Bob Kerkhofs Wouw; 26. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 27. Michel Bodegraven Elim; 28. Nils Sinschek Maastricht; 29. Bas Sitters Zegge; 30. Gijs Meijer Oostwoud;

Junioren.03e rit.(06.28): 1. Arne Clicteur Belgie; 2. Bram Welten Moergestel; 3. Danilo Wattez Elim; 4. Danny Voogt Wormer; 5. Jesse Muis Giessenburg; 6. Dylan Drent Spaubeek; 7. Tom Wijfje Ter Aar; 8. Bob Kerkhofs Wouw; 9. Maik van der Heijden Schaijk; 10. Rudy Veenstra Augustinusga; 11. Chiel Breukelman Gramsbergen; 12. Luuk Lohuis Denekamp; 13. Stef de Louwere Bladel; 14. Bob Olieslagers Rijen; 15 Jarri Stravers Groot-Ammers; 16. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Dennis van der Horst Hasselt; 18. Jake Gray Ierland; 19. Marten Kooistra Jonkerslan; 20. Mitch Groot Brunssum; 21. Bryan Bouwmans Gemert; 22. Yannick Detant Purmerend; 23. Rens Tulner Lexmond; 24. Julian Stolk Pijnacker; 25. Ramon van Bokhoven Tilburg; 26. Lars Olde Meierink Overdinkel; 27. Stan Dewulf Belgie; 28. Wesley Floren Ossendrecht; 29. Christian Varweg Hardenberg; 30. Jens Dekker Fluitenberg;

Junioren.04e rit.(06.28): 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Stan Dewulf Belgie; 3. Yannick Detant Purmerend; 4. Bjarne Vanacker Belgie; 5. Rens Tulner Lexmond; 6. Jens Dekker Fluitenberg; 7. Mitch Groot Brunssum; 8. Dylan Bouwmans Gemert; 9. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 10. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 11. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 12. Dennis van der Horst Hasselt; 13. Jarri Stravers Groot-Ammers; 14. Luuk Lohuis Denekamp; 15 Gijs Meijer Oostwoud; 16. Koen Frens Nunspeet; 17. Jesse Muis Giessenburg; 18. Adam Hartley Engeland; 19. Niels Boele Leiden; 20. Ramon van Bokhoven Tilburg; 21. Stef de Louwere Bladel; 22. Danny Voogt Wormer; 23. Lars Olde Meierink Overdinkel; 24. Noah van der Meer Naaldwijk; 25. Bram Welten Moergestel; 26. Nils Sinschek Maastricht; 27. Victor Vandebosch Belgie; 28. Chiel Breukelman Gramsbergen; 29. Dylan Drent Spaubeek; 30. Martijn van Deest Emmen;

Junioren.Eindklassement.(06.28): 1. Yannick Detant Purmerend; 2. Marten Kooistra Jonkerslan; 3. Bob Olieslagers Rijen; 4. Noah van der Meer Naaldwijk; 5. Dylan Bouwmans Gemert; 6. Ramon van Bokhoven Tilburg; 7. Bjarne Vanacker Belgie; 8. Stan Dewulf Belgie; 9. Luuk Lohuis Denekamp; 10. Chiel Breukelman Gramsbergen; 11. Jarri Stravers Groot-Ammers; 12. Koen Frens Nunspeet; 13. Stef de Louwere Bladel; 14. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 15 David Dekker Hedel; 16. Bram Welten Moergestel; 17. Mitch Groot Brunssum; 18. Dennis van der Horst Hasselt; 19. Bas Sitters Zegge; 20. Martijn van Deest Emmen; 21. Arne Clicteur Belgie; 22. Danny Voogt Wormer; 23. Bob Kerkhofs Wouw; 24. Danilo Wattez Elim; 25. Jens Dekker Fluitenberg; 26. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 27. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 28. Nick van Helvoirt Erp; 29. Tom Wijfje Ter Aar; 30. Christian Varweg Hardenberg;

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELINGEN.( 2015.07.20 T/M 07.25 )

Nieuwelingen.01e rit(07.20): 1. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 2. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 3. Mike Raven Loosdrecht; 4. Niels van Ekeren Rijswijk; 5. Menno van Capel Noorden; 6. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 7. Thomas de Blom Zeewolde; 8. Aad Schuilenburg Soest; 9. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 10. Luuk Vollebregt De Lier; 11. Ruben Overdevest Amsterdam; 12. Rik Trip Raalte; 13. Victor Goene Veenendaal; 14. Bastiaan de Blom Zeewolde; 15. Gijs Leemreize Ruurlo; 16. Lars de Bot Losser; 17. Lars Mastebroek Barneveld; 18. Daan Vegter Apeldoorn; 19. Déjan Pöstgens Aalten; 20. Matthew van der Linden Barendrecht;

Nieuwelingen.02e rit(07.21): 1. Mike Raven Loosdrecht; 2. Frank Stijger Honselersdijk; 3. Lars Mastebroek Barneveld; 4. Niels van Ekeren Rijswijk;5. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 6. Menno van Capel Noorden; 7. Ruben Overdevest Amsterdam; 8. Stijn Ruijter Uithoorn; 9. Tom te Rijdt Amersfoort; 10. Aad Schuilenburg Soest; 11. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 12. Stijn de Kort Schipluiden; 13. Wesley Hollenberg Uitgeest; 14. Daan Vegter Apeldoorn; 15. Ingmar Corstiaensen Almere; 16. Tobias Göbel Amstelveen; 17. Eric Nijkamp Ruurlo; 18. Victor Goene Veenendaal; 19. Bastiaan de Blom Zeewolde; 20. Rik Trip Raalte;

Nieuwelingen.03e rit(07.21): 1. Menno van Capel Noorden; 2. Tom te Rijdt Amersfoort; 3. Victor Goene Veenendaal; 4. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 5. Niels van Ekeren Rijswijk; 6. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 7. Lars Mastebroek Barneveld; 8. Rik Trip Raalte; 9. Thomas de Blom Zeewolde; 10. Daan Drogtrop Den Dolder; 11. Stijn de Kort Schipluiden; 12. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 13. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 14. Frank Stijger Honselersdijk; 15. Aad Schuilenburg Soest; 16. Mike Raven Loosdrecht; 17. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 18. Gijs Leemreize Ruurlo; 19. Matthew van der Linden Barendrecht; 20. Lars de Bot Losser;

Nieuwelingen.04e rit(07.22): 1. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 2. Niels van Ekeren Rijswijk; 3. Bastiaan de Blom Zeewolde; 4. Thomas de Blom Zeewolde; 5. Lars Mastebroek Barneveld; 6. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 7. Rik Trip Raalte; 8. Tom te Rijdt Amersfoort; 9. Menno van Capel Noorden; 10. Daan Drogtrop Den Dolder; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Aad Schuilenburg Soest; 13. Tobias Göbel Amstelveen; 14. Gijs Leemreize Ruurlo; 15. Bart Segers Ouderkerk aan de Amstel; 16. Daan Vegter Apeldoorn; 17. Stijn Ruijter Uithoorn; 18. Wesley Hollenberg Uitgeest; 19. Matthew van der Linden Barendrecht; 20. Jos Kertzman Engeland;

Nieuwelingen.05e rit.(07.23: 1. Mike Raven Loosdrecht; 2. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 3. Stijn Ruijter Uithoorn; 4. Aad Schuilenburg Soest; 5. Wesley Hollenberg Uitgeest; 6. Frank Stijger Honselersdijk; 7. Tom te Rijdt Amersfoort; 8. Kevin de Rijk Baarn; 9. Niels van Ekeren Rijswijk; 10. Ruben Overdevest Amsterdam; 11. Rik Trip Raalte; 12. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 13. Tobias Göbel Amstelveen; 14. Lars Mastebroek Barneveld; 15. Daan Vegter Apeldoorn; 16. Sem van der Burg Almere; 17. Bastiaan de Blom Zeewolde; 18. Daan Drogtrop Den Dolder; 19. Thomas de Blom Zeewolde; 20. Menno van Capel Noorden;

Nieuwelingen.06e rit(07.23): 1. Frank Stijger Honselersdijk; 2. Aad Schuilenburg Soest; 3. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 4. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 5. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 6. Thomas de Blom Zeewolde; 7. Ruben Overdevest Amsterdam; 8. Niels van Ekeren Rijswijk; 9. Menno van Capel Noorden; 10. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 11. Rik Trip Raalte; 12. Tom te Rijdt Amersfoort; 13. Gijs Leemreize Ruurlo; 14. Matthew van der Linden Barendrecht; 15. Bastiaan de Blom Zeewolde; 16. Daan Drogtrop Den Dolder; 17. Eoghan McArdle Ruane Ierland; 18. Lars Mastebroek Barneveld; 19. Jos Kertzman Engeland; 20. Lars de Bot Losser;

Nieuwelingen.07e rit(07.24): 1. Kevin de Rijk Baarn; 2. Mike Raven Loosdrecht; 3. Menno van Capel Noorden; 4. Stijn Ruijter Uithoorn; 5. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Niels van Ekeren Rijswijk; 7. Jasper Wennink Winterswijk; 8. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 9. Aad Schuilenburg Soest; 10. Tom te Rijdt Amersfoort; 11. Déjan Pöstgens Aalten; 12. Frank Stijger Honselersdijk; 13. Lars Mastebroek Barneveld; 14. Victor Goene Veenendaal; 15. Daan Vegter Apeldoorn; 16. Bastiaan de Blom Zeewolde; 17. Tobias Göbel Amstelveen; 18. Ruben Overdevest Amsterdam; 19. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 20. Bart Segers Ouderkerk aan de Amstel;

Nieuwelingen.08e rit(07.24): 1. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 2. Rik Trip Raalte; 3. Mike Raven Loosdrecht; 4. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 5. Lars Mastebroek Barneveld; 6. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Niels van Ekeren Rijswijk; 8. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 9. Gijs Leemreize Ruurlo; 10. Daan Drogtrop Den Dolder; 11. Menno van Capel Noorden; 12. Victor Goene Veenendaal; 13. Thomas de Blom Zeewolde; 14. Tobias Göbel Amstelveen; 15. Bastiaan de Blom Zeewolde; 16. Frank Stijger Honselersdijk; 17. Matthew van der Linden Barendrecht; 18. Lars de Bot Losser; 19. Tom te Rijdt Amersfoort; 20. Jos Kertzman Engeland;

Nieuwelingen.09e rit(07.25): 1. Thijs Celie Harderwijk; 2. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 3. Ruben Overdevest Amsterdam; 4. Menno van Capel Noorden; 5. Rik Trip Raalte; 6. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Bart Segers Ouderkerk aan de Amstel; 8. Joran van de Burgt Barneveld; 9. Aaron Burke Ierland; 10. Kevin Vaarties Rotterdam; 11. Lars de Bot Losser; 12. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 13. Wesley Hollenberg Uitgeest; 14. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 15. Tobias Göbel Amstelveen; 16. Niels van Ekeren Rijswijk; 17. Victor Goene Veenendaal; 18. Sem van der Burg Almere; 19. Matthew van der Linden Barendrecht; 20. Tom te Rijdt Amersfoort;

Nieuwelingen.Eindklassement.(07.25): 1. Niels van Ekeren Rijswijk; 2. Menno van Capel Noorden; 3. Tom te Rijdt Amersfoort; 4. Victor Goene Veenendaal; 5. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Mike Raven Loosdrecht; 7. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 8. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 9. Frank Stijger Honselersdijk; 10. Stijn Ruijter Uithoorn; 11. Aad Schuilenburg Soest; 12. Lars Mastebroek Barneveld; 13. Kevin de Rijk Baarn; 14. Ruben Overdevest Amsterdam; 15. Daan Vegter Apeldoorn; 16. Bastiaan de Blom Zeewolde; 17. Rik Trip Raalte; 18. Wesley Hollenberg Uitgeest; 19. Tobias Göbel Amstelveen; 20. Stijn de Kort Schipluiden;

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.NIEUWELING-MEISJES.( 2015.07.20 T/M 07.25) )

Nieuweling-Meisjes.01e rit(07.20): 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2. Rachelle van de Griek Heiloo; 3. Esmeralda Wannink Enschede; 4. Julia van den Bosch Amersfoort; 5. Mischa Bredewold Hoogland; 6. Sanne Vermeer Dodewaard; 7. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Chinouk Lindenburg Wateringen; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Hanne van Klinken Geldrop; 12. Laura de Brouwer Angeren; 13. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 14. Isa Pieterse Amersfoort; 15. Pauline Cordia Nijkerk; 16. Rienke ten Have Harreveld;

Nieuweling-Meisjes.02e rit(07.21): 1. Rachelle van de Griek Heiloo; 2. Mischa Bredewold Hoogland; 3. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 4. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 5. Isa Pieterse Amersfoort; 6. Hanne van Klinken Geldrop; 7. Sanne Vermeer Dodewaard; 8. Julia van den Bosch Amersfoort; 9. Kirsten Westerhuis Leersum; 10. Pauline Cordia Nijkerk; 11. Chinouk Lindenburg Wateringen; 12. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Esmeralda Wannink Enschede; 14. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 15. Rienke ten Have Harreveld; 16. Laura de Brouwer Angeren;

Nieuweling-Meisjes.03e rit(07.21): 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Rachelle van de Griek Heiloo; 4. Sanne Vermeer Dodewaard; 5. Mischa Bredewold Hoogland; 6. Julia van den Bosch Amersfoort; 7. Kirsten Westerhuis Leersum; 8. Isa Pieterse Amersfoort; 9. Chinouk Lindenburg Wateringen; 10. Esmeralda Wannink Enschede; 11. Hanne van Klinken Geldrop; 12. Pauline Cordia Nijkerk; 13. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 14. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 15. Rienke ten Have Harreveld; 16. Laura de Brouwer Angeren;

Nieuweling-Meisjes.04e rit(07.22): 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Julia van den Bosch Amersfoort; 4. Sanne Vermeer Dodewaard; 5. Kirsten Westerhuis Leersum; 6. Rachelle van de Griek Heiloo; 7. Mischa Bredewold Hoogland; 8. Isa Pieterse Amersfoort; 9. Chinouk Lindenburg Wateringen; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Laura de Brouwer Angeren; 12. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 13. Hanne van Klinken Geldrop; 14. Rienke ten Have Harreveld; 15. Esmeralda Wannink Enschede; 16. Pauline Cordia Nijkerk;

Nieuweling-Meisjes.05e rit(07.23): 1. Rachelle van de Griek Heiloo; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4. Mischa Bredewold Hoogland; 5. Pauline Cordia Nijkerk; 6. Chinouk Lindenburg Wateringen; 7. Hanne van Klinken Geldrop; 8. Esmeralda Wannink Enschede; 9. Sanne Vermeer Dodewaard; 10. Kirsten Westerhuis Leersum; 11. Isa Pieterse Amersfoort; 12. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Julia van den Bosch Amersfoort; 14. Rienke ten Have Harreveld; 15. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 16. Laura de Brouwer Angeren;

Nieuweling-Meisjes.06e rit(07.23): 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2. Rachelle van de Griek Heiloo; 3. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 4. Mischa Bredewold Hoogland; 5. Kirsten Westerhuis Leersum; 6. Chinouk Lindenburg Wateringen; 7. Isa Pieterse Amersfoort; 8. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. Esmeralda Wannink Enschede; 10. Pauline Cordia Nijkerk; 11. Hanne van Klinken Geldrop; 12. Rienke ten Have Harreveld; 13. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 14. Laura de Brouwer Angeren; 15. Sanne Vermeer Dodewaard; 16. Julia van den Bosch Amersfoort;

Nieuweling-Meisjes.07e rit(07.24): 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Rachelle van de Griek Heiloo; 5. Chinouk Lindenburg Wateringen; 6. Sanne Vermeer Dodewaard; 7. Isa Pieterse Amersfoort; 8. Julia van den Bosch Amersfoort; 9. Kirsten Westerhuis Leersum; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Pauline Cordia Nijkerk; 12. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 13. Rienke ten Have Harreveld; 14. Hanne van Klinken Geldrop; 15. Esmeralda Wannink Enschede; 16. Laura de Brouwer Angeren;

Nieuweling-Meisjes.08e rit(07.24): 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2. Esmeralda Wannink Enschede; 3. Julia van den Bosch Amersfoort; 4. Rachelle van de Griek Heiloo; 5. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 6. Sanne Vermeer Dodewaard; 7. Mischa Bredewold Hoogland; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Isa Pieterse Amersfoort; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Chinouk Lindenburg Wateringen; 12. Hanne van Klinken Geldrop; 13. Rienke ten Have Harreveld; 14. Pauline Cordia Nijkerk; 15. Laura de Brouwer Angeren; 16. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen;

Nieuweling-Meisjes.09e rit(07.25): 1. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Julia van den Bosch Amersfoort; 5. Sanne Vermeer Dodewaard; 6. Rachelle van de Griek Heiloo; 7. Chinouk Lindenburg Wateringen; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Isa Pieterse Amersfoort; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Pauline Cordia Nijkerk; 12. Laura de Brouwer Angeren; 13. Hanne van Klinken Geldrop; 14. Rienke ten Have Harreveld; 15. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 16. Esmeralda Wannink Enschede;

Nieuweling-Meisjes.Eindklassement(07.25): 1. Gaby Gieskens s-Graven-hage; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Rachelle van de Griek Heiloo; 4. Mischa Bredewold Hoogland; 5. Sanne Vermeer Dodewaard; 6. Chinouk Lindenburg Wateringen; 7. Julia van den Bosch Amersfoort; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Isa Pieterse Amersfoort; 10. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Esmeralda Wannink Enschede; 12. Laura de Brouwer Angeren; 13. Hanne van Klinken Geldrop; 14. Pauline Cordia Nijkerk; 15. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen;

16. Rienke ten Have Harreveld;

 

ASSEN.JEUGD TOUR .( 2015.07.27 T/M 08.01)

Junior-Vrouwen.Proloog.(07.27): 1. Frida Knutsson Zweden; 2. Michelle de Graaf Apeldoorn; 3. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 4. Saimanta Cernikyté Litouwen; 5. Ema Manikaité Litouwen; 6. Liena de Jong Ubbena; 7. Floor Weerink Exloo; 8. Delore Stougje Zuidland; 9. Nina Buysman Bovenkarspel; 10. Sterre Jonkers Emmen; 11. Merel Hofman Bleiswijk; 12. Susanne Andersen Noorwegen; 13. Malin Eriksen Noorwegen; 14. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 15. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 16. Anouk Hof Assen; 17. Selma Svarf Zweden; 18. Sanne Westerveld Gasselte; 19. Merel Vegter Rhoon; 20. Anna Pauline Sasserath Duitsland;

Junior-Vrouwen.Criterium.(07.28): 1. Delore Stougje Zuidland; 2. Nina Buysman Bovenkarspel; 3. Susanne Andersen Noorwegen; 4. Frida Knutsson Zweden; 5. Floor Weerink Exloo; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7. Merel Vegter Rhoon; 8. Justina Jovaisyté Litouwen; 9. Gemma Esselaar Stein; 10. Liena de Jong Ubbena; 11. Sterre Jonkers Emmen; 12. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 13. Bo Melody Groen Franeker; 14. Janneke van Doorn Utrecht; 15. Claudia van Dijk Zuidland; 16. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 17. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 18. Myrthe Willemsen Elst; 19. Lucy Harper Engeland; 20. Selma Svarf Zweden;

Junior-Vrouwen.Klassieker.(07.29): 1. Frida Knutsson Zweden; 2. Susanne Andersen Noorwegen; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4. Michelle de Graaf Apeldoorn; 5. Liena de Jong Ubbena; 6. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 7. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 8. Malin Eriksen Noorwegen; 9. Ema Manikaité Litouwen; 10. Edie-Antonia Rees Luxemburg; 11. Gemma Esselaar Stein; 12. Floor Weerink Exloo; 13. Claudia van Dijk Zuidland; 14. Ida Wallén Zweden; 15. Helene Holte Noorwegen; 16. Delore Stougje Zuidland; 17. Janneke van Doorn Utrecht; 18. Selma Svarf Zweden; 19. Justina Jovaisyté Litouwen; 20. Tamika Hingst Duitsland;

Junior-Vrouwen.Tijdrit.(07.30): 1. Frida Knutsson Zweden; 2. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 3. Ema Manikaité Litouwen; 4. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 5. Nina Buysman Bovenkarspel; 6. Susanne Andersen Noorwegen; 7. Delore Stougje Zuidland; 8. Merel Hofman Bleiswijk; 9. Michelle de Graaf Apeldoorn; 10. Sterre Jonkers Emmen; 11. Malin Eriksen Noorwegen; 12. Saimanta Cernikyté Litouwen; 13. Justina Jovaisyté Litouwen; 14. Ida Wallén Zweden; 15. Liena de Jong Ubbena; 16. Selma Svarf Zweden; 17. Helene Holte Noorwegen; 18. Lucy Harper Engeland;

19. Floor Weerink Exloo; 20. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam;

Junior-Vrouwen.Omloop.(07.31): 1. Susanne Andersen Noorwegen; 2. Frida Knutsson Zweden; 3. Janine Walters Assen; 4. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 5. Ema Manikaité Litouwen; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7. Gemma Esselaar Stein; 8. Michelle de Graaf Apeldoorn; 9. Malin Eriksen Noorwegen; 10. Nina Buysman Bovenkarspel; 11. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 12. Liena de Jong Ubbena; 13. Ingvild Göskjenn Noorwegen; 14. Tamika Hingst Duitsland; 15. Lucy Harper Engeland; 16. Ida Wallén Zweden; 17. Saimanta Cernikyté Litouwen; 18. Ilse Kreeft Rogat; 19. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 20. Bo Melody Groen Franeker;

Junior-Vrouwen.Criterium.(08.01): 1. Susanne Andersen Noorwegen; 2. Frida Knutsson Zweden; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 5. Saimanta Cernikyté Litouwen; 6. Gemma Esselaar Stein; 7. Floor Weerink Exloo; 8. Michelle de Graaf Apeldoorn; 9. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 10. Ingvild Göskjenn Noorwegen; 11. Nina Buysman Bovenkarspel; 12. Tamika Hingst Duitsland; 13. Janine Walters Assen; 14. Liena de Jong Ubbena; 15. Sanne Westerveld Gasselte; 16. Ema Manikaité Litouwen; 17. Malin Eriksen Noorwegen; 18. Lucy Harper Engeland; 19. Ida Wallén Zweden; 20. Merel Vegter Rhoon;

Junior-Vrouwen.Eindklassement.(08.01): 1. Frida Knutsson Zweden; 2. Susanne Andersen Noorwegen; 3. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 4. Merel Hofman Bleiswijk; 5. Liena de Jong Ubbena; 6. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 7. Michelle de Graaf Apeldoorn; 8. Delore Stougje Zuidland; 9. Gemma Esselaar Stein; 10. Ema Manikaité Litouwen; 11. Malin Eriksen Noorwegen; 12. Floor Weerink Exloo; 13. Janneke van Doorn Utrecht; 14. Ida Wallén Zweden; 15. Nina Buysman Bovenkarspel; 16. Claudia van Dijk Zuidland; 17. Sterre Jonkers Emmen; 18. Selma Svarf Zweden; 19. Helene Holte Noorwegen; 20. Lucy Harper Engeland;

 

ASSEN.JEUGD TOUR.JUNIOREN .( 2015.07.27 T/M 08.01) )

Junioren.Proloog.(07.27): 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 3. Jarri Stravers Groot-Ammers; 4. Jeppe Nikolaj Denemarken; 5. Jonas Hougaard Jensen Denemarken; 6. Sjoerd Meijer Gaanderen; 7. David Dekker Hedel; 8. Melle Meeuwisse Boskoop; 9. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 10. Jonas Nordal Jakobsen Denemarken; 11. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 12. Kieran Howarth Engeland; 13. Marcus Burnett Engeland; 14. Joakim Lisson Denemarken; 15. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 16. Dion van Nierop Zoeterwoude; 17. Antonie van Noppen Ridderkerk; 18. Frederik Lund Denemarken; 18. Gabr Hallgren-Andersson Zweden; 20. Kasparas Punkrys Litouwen;

Junioren.Criterium.(07.28): 1. Rasmus Byriel Iversen Denemarken; 2. Marten Kooistra Jonkerslan; 3. Chiel Breukelman Gramsbergen; 4. Jonas Nordal Jakobsen Denemarken; 5. Julius Domnick Duitsland; 6. Tom Wijkel Exloo; 7. Danny Voogt Wormer; 8. Jeppe Nikolaj Denemarken; 9. Jarri Stravers Groot-Ammers; 10. Antonie van Noppen Ridderkerk; 11. Julian Stolk Pijnacker; 12. Danilo Wattez Elim; 13. Michel Bodegraven Elim; 14. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 15. Jesper Olsson Zweden; 16. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 17. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 18. Marcus Burnett Engeland; 19. Tom Wijfje Ter Aar; 20. Luke Morgan Luxemburg;

Junioren.Klasseiker.(07.29): 1. Thomas Henningsen Denemarken; 2. Marten Kooistra Jonkerslan; 3. Frederik Lund Denemarken; 4. Jeppe Nikolaj Denemarken; 5. Julius Domnick Duitsland; 6. Antonie van Noppen Ridderkerk; 7. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 8. Charles Quarterman Engeland; 9. Rudy Veenstra Augustinusga; 10. Oliver Cliff Engeland; 11. David Dekker Hedel; 12. James McKay Engeland; 13. Tom Wijfje Ter Aar; 14. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 15. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 16. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Jarri Stravers Groot-Ammers; 18. Buauna Ball Engeland; 19. Michel Bodegraven Elim; 20. Thierry Bouckaert Lisse;

Junioren.Tijdrit.(07.30): 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 3. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 4. Rasmus Byriel Iversen Denemarken; 5. Charles Quarterman Engeland; 6. Jonas Nordal Jakobsen Denemarken; 7. Frederik Lund Denemarken; 8. Nicolai Petersen Denemarken; 9. Viktor Lundmark Zweden; 10. Gijs Jorna Diemen; 11. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 12. Sjoerd Meijer Gaanderen; 13. Julius Domnick Duitsland; 14. Thierry Bouckaert Lisse; 15. Feliox Holst Duitsland; 16. Marcus Burnett Engeland; 17. Kasparas Punkrys Litouwen; 18. Melle Meeuwisse Boskoop; 19. Thor Proedel Denemarken; 20. Jarri Stravers Groot-Ammers;

Junioren.Omloop.(07.31): 1. Rasmus Byriel Iversen Denemarken; 2. Jonas Nordal Jakobsen Denemarken; 3. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 4. Jarri Stravers Groot-Ammers; 5. Danilo Wattez Elim; 6. Jeppe Nikolaj Denemarken; 7. Tom Wijfje Ter Aar; 8. Nicolai Petersen Denemarken; 9. Marcus Burnett Engeland; 10. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 11. Danny Voogt Wormer; 12. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 13. David Dekker Hedel; 14. Michel Bodegraven Elim; 15. Antonie van Noppen Ridderkerk; 16. Julius Domnick Duitsland; 17. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 18. Svajunas Straksys Litouwen; 19. Kieran Howarth Engeland; 20. Rudy Veenstra Augustinusga;

Junioren.Criterium.(08.01): 1. Thierry Bouckaert Lisse; 2. Marcus Burnett Engeland; 3. Jarri Stravers Groot-Ammers; 4. Marten Kooistra Jonkerslan; 5. Danny Voogt Wormer; 6. David Dekker Hedel; 7. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 8. Tom Wijkel Exloo; 9. Julius Domnick Duitsland; 10. Tom Wijfje Ter Aar; 11. Chiel Breukelman Gramsbergen; 12. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 14. Jeppe Nikolaj Denemarken; 15. Bram Vertelman Midwoud; 16. Bob Goedbloed Leiden; 17. Marijn Velt Oude Pekela; 18. Joakim Lisson Denemarken; 19. Luke Morgan Luxemburg; 20. Antonie van Noppen Ridderkerk;

Junioren.Eindklassement.(08.01): 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Frederik Lund Denemarken; 3. Julius Domnick Duitsland; 4. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 5. Charles Quarterman Engeland; 6. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. David Dekker Hedel; 8. Jeppe Nikolaj Denemarken; 9. Jarri Stravers Groot-Ammers; 10. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 11. Antonie van Noppen Ridderkerk; 12. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Tom Wijfje Ter Aar; 14. James McKay Engeland; 15. Oliver Cliff Engeland; 16. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 17. Thierry Bouckaert Lisse; 18. Danny Voogt Wormer; 19. Joakim Lisson Denemarken; 20. Buauna Ball Engeland;

 

ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELING MEISJES .( 2015.07.27 T/M 08.01 )

Nieuweling-Meisjes.Proloog.(07.27): 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Phaedra Krol Heerde; 4. Lorena Wiebes Mijdrecht; 5. Lonneke Uneken Veendam; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Eva Bijwaard Hillegom; 8. Bente van Teeseling Abcoude; 9. Eva Jonkers Staphorst; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Noa Jansen Oosterhout Nb;

12. Amber van der Hulst Hazerswoude; 13. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 14. Iris Ton Waskemeer; 15. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 16. Lauren Murphy Engeland; 17. Manon Bakker Swifterbant; 18. Kirstie van Haaften De Meern; 19. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 20. Kim Baptista Engeland;

Nieuweling-Meisjes.Criterium(07.28): 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 4. Susanne Meistrok Elshout; 5. Mylene de Zoete Naaldwijk; 6. Lauren Murphy Engeland; 7. Marit Cent Goor; 8. Noa Jansen Oosterhout Nb; 9. Kirstie van Haaften De Meern; 10. Amber van der Hulst Hazerswoude; 11. Eva Jonkers Staphorst; 12. Maaike Meistrok Elshout; 13. Emily Wadsworth Engeland; 14. Manon Bakker Swifterbant; 15. Kim Baptista Engeland; 16. Tamara de Graaf Apeldoorn; 17. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 18. Jennifer van der Voort Maarssen; 19. Eva Bijwaard Hillegom; 20. Lonneke Uneken Veendam;

Nieuweling-Meisjes.Tijdrit.(07.30): 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Noa Jansen Oosterhout Nb; 3. Iris Ton Waskemeer; 4. Eva Bijwaard Hillegom; 5. Kirstie van Haaften De Meern; 6. Manon Bakker Swifterbant; 7. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 8. Isabel Tambach Zaandam; 9. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 10. Lorena Wiebes Mijdrecht; 11. Bente van Teeseling Abcoude; 12. Susanne Meistrok Elshout; 13. Mylene de Zoete Naaldwijk; 14. Phaedra Krol Heerde; 15. Amber van der Hulst Hazerswoude; 16. Jennifer van der Voort Maarssen; 17. Eva Jonkers Staphorst; 18. Madeleine Gammons Engeland; 19. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 20. Kristie van der Vossen Culemborg;

Nieuweling-Meisjes.Omloop.(07.31): 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Noa Jansen Oosterhout Nb; 5. Mylene de Zoete Naaldwijk; 6. Eva Bijwaard Hillegom; 7. Lonneke Uneken Veendam; 8. Manon Bakker Swifterbant; 9. Kim Baptista Engeland; 10. Isabel Tambach Zaandam; 11. Tamara de Graaf Apeldoorn; 12. Marit Cent Goor; 13. Emily Wadsworth Engeland; 14. Lauren Murphy Engeland; 15. Maaike Meistrok Elshout; 16. Emma Boogaard Zwaag; 17. Eva Jonkers Staphorst; 18. Jennifer van der Voort Maarssen; 19. Daphne Mesu Middelburg; 20. Annemiek van Doorn Utrecht;

Nieuweling-Meisjes.Criterium.(08.01): 1. Kim Baptista Engeland; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Isabel Tambach Zaandam; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Maaike Meistrok Elshout; 6. Tamara de Graaf Apeldoorn; 7. Noa Jansen Oosterhout Nb; 8. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 9. Lonneke Uneken Veendam; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Anne de Ruiter Polsbroek; 12. Emily Wadsworth Engeland; 13. Mylene de Zoete Naaldwijk; 14. Lauren Murphy Engeland; 15. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 16. Annemiek van Doorn Utrecht; 17. Ingrid Huizing Haren Gn; 18. Joëlla Jongenelen Roosendaal; 19. Iris Ton Waskemeer; 20. Manon Bakker Swifterbant;

Nieuweling-Meisjes.Eindklassement.(08.01): 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Noa Jansen Oosterhout Nb; 4. Eva Bijwaard Hillegom; 5. Iris Ton Waskemeer; 6. Bente van Teeseling Abcoude; 7. Lauren Murphy Engeland; 8. Jennifer van der Voort Maarssen; 9. Daphne Mesu Middelburg; 10. Kim Baptista Engeland; 11. Lorena Wiebes Mijdrecht; 12. Kirstie van Haaften De Meern; 13. Isabel Tambach Zaandam; 14. Manon Bakker Swifterbant; 15. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 16. Mylene de Zoete Naaldwijk; 17. Maaike Meistrok Elshout; 18. Melanie van Putten Hagestein; 19. Susanne Meistrok Elshout; 20. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers;

 

ASSEN.JEUGD TOUR.NIEUWELINGEN .( 2015.07.27 T/M 08.01)

Nieuwelingen.Proloog.(07.27): 1. Harm Celi Oosterhout; 2. Jesse de Rooij Hoorn; 3. Anders Lilliendal Denemarken; 4. Marc Brustenga Spanje; 5. Johannes Hodapp Duitsland; 6. Calum Fernie Engeland; 7. Yanne Dorenbos Castricum; 8. Mathijs de Leng Boskoop; 9. Maikel Zijlaard Rotterdam; 10. Jacques Sauvagnargues Engeland; 11. Tim Naberman Genemuiden; 12. Carlo van den Berg De Lier; 13. Max Kroon Alphen aan den Rijn; 14. Markus Kjolstad Noorwegen; 15. Danny van der Tuuk Assen; 16. Daniel Tulett Engeland; 17. Kestutis Vaitaitis Litouwen; 18. Huub Deelstra Hoogeveen; 19. Cameron Orr Engeland; 20. Stefan Verhoeff Groot-Ammers;

Nieuwelingen.Criterium.(07.28): 1. Mathijs de Leng Boskoop; 2. Marc Brustenga Spanje; 3. Joël Zuidema Dokkum; 4. Daniel Tulett Engeland; 5. Max Kroon Alphen aan den Rijn; 6. Jesse de Rooij Hoorn; 7. Danny van der Tuuk Assen; 8. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 9. Cameron Orr Engeland; 10. Carlo van den Berg De Lier; 11. Maikel Zijlaard Rotterdam; 12. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 13. Sebastian Vester Drachten; 14. Harm Celi Oosterhout; 15. Thymen Arensman Deil; 16. Iska Buwalda Biddinghuizen; 17. Peter Haslund Denemarken; 18. William Raymond Engeland; 19. Guillem Garcia Spanje; 20. Tim Naberman Genemuiden;

Nieuwelingen.Klassieker.(07.29): 1. Peter Haslund Denemarken; 2. Anders Lilliendal Denemarken; 3. Marc Brustenga Spanje; 4. Johannes Hodapp Duitsland; 5. Daniel Tulett Engeland; 6. Leon Buijs Aalsmeer; 7. James Albasini Spanje; 8. Alfie Franks Engeland; 9. Guillem Garcia Spanje; 10. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 11. Wessel Krul Enkhuizen; 12. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 13. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 14. Frederik-Irgens Jensen Denemarken; 15. Jacques Sauvagnargues Engeland;

16. Cameron Orr Engeland; 17. Jord Baak Dronten; 18. Max Kroon Alphen aan den Rijn; 19. Merijn Schröder Veendam; 20. Tim Naberman Genemuiden;

Nieuwelingen.Tijdrit.(07.30): 1. Thymen Arensman Deil; 2. Tim Naberman Genemuiden; 3. Jelle Bootsveld Heino; 4. Maikel Zijlaard Rotterdam; 5. Danny van der Tuuk Assen; 6. Johannes Hodapp Duitsland; 7. Anders Lilliendal Denemarken; 8. Carlo van den Berg De Lier; 9. Huub Deelstra Hoogeveen; 10. Mathijs de Leng Boskoop; 11. Wessel Krul Enkhuizen; 12. Jacques Sauvagnargues Engeland; 13. Jesse de Rooij Hoorn; 14. Markus Kjolstad Noorwegen; 15. Pau Lianeras Spanje; 16. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 17. Sven Nijzingh Zuidwolde; 18. Cameron Orr Engeland; 19. Harm Celi Oosterhout; 20. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel;

Nieuwelingen.Omloop.(07.31): 1. Peter Haslund Denemarken; 2. Anders Lilliendal Denemarken; 3. Danny van der Tuuk Assen; 4. Joël Zuidema Dokkum; 5. Wessel Krul Enkhuizen; 6. Harm Celi Oosterhout; 7. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 8. Cameron Orr Engeland; 9. Carlo van den Berg De Lier; 10. Jesse de Rooij Hoorn; 11. Johannes Hodapp Duitsland; 12. Daniel Tulett Engeland; 13. Alfie Franks Engeland; 14. Tim Naberman Genemuiden; 15. William Raymond Engeland; 16. Leon Buijs Aalsmeer; 17. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 18. Bram Prins Hasselt; 19. Jacques Sauvagnargues Engeland; 20. Iska Buwalda Biddinghuizen;

Nieuwelingen.Criterium-A.(08.01): 1. Tim Marsman Hattem; 2. Mitchel Steenhof Ureterp; 3. Leandro D'Ecclesiis Duitsland; 4. Mark Dillema Doezum; 5. Cory Edmondson Engeland; 6. Thomas Durkin Engeland; 7. Ieuan Woods Engeland; 8. Koop Ketellapper Oudehaske; 9. Jacob Tresham Engeland; 10. Yanne Dorenbos Castricum; 11. Cyrus Hung Engeland; 12. Kieran Jarvis Engeland; 13. Jarmo Visser Heinkenszand; 14. Dean Ruska Volendam; 15. Roy Harms Paterswolde; 16. Teun van Galen Twisk; 17. Thomas Zygo Engeland; 18. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 19. Yorick van Velthoven Naaldwijk; 20. Marc Veenman Wateringen;

Nieuwelingen.Criterum-B.(08.01): 1. Daniel Tulett Engeland; 2. Cameron Orr Engeland; 3. Anders Lilliendal Denemarken; 4. Johannes Hodapp Duitsland; 5. Carlo van den Berg De Lier; 6. Jesse de Rooij Hoorn; 7. Wessel Krul Enkhuizen; 8. Harm Celi Oosterhout; 9. Alfie Franks Engeland; 10. Alexander Konijn Abbekerk; 11. Frederik-Irgens Jensen Denemarken; 12. Danny van der Tuuk Assen; 13. Rick Pluimers Enter; 14. Mohs Klunder Nijeveen; 15. William Raymond Engeland; 16. Ozzie Chmiel Engeland; 17. Thymen Arensman Deil; 18. Nick Brabander Honselersdijk; 19. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 20. Ryan Kamp Raamsdonksveer;

Nieuwelingen.Eindklassement.(08.01): 1. Daniel Tulett Engeland; 2. Cameron Orr Engeland; 3. Anders Lilliendal Denemarken; 4. Johannes Hodapp Duitsland; 5. Danny van der Tuuk Assen; 6. Tim Naberman Genemuiden; 7. Mathijs de Leng Boskoop; 8. Carlo van den Berg De Lier; 9. Harm Celi Oosterhout; 10. Wessel Krul Enkhuizen; 11. Marc Brustenga Spanje; 12. Jacques Sauvagnargues Engeland; 13. Peter Haslund Denemarken; 14. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 15. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 16. Max Kroon Alphen aan den Rijn; 17. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 18. Alfie Franks Engeland; 19. Sebastian Vester Drachten; 20. William Raymond Engeland;

 

BENE LADIESTOUR .( 2015.07.17 T/M 07.19 )

Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit(07.17): 1. Jolien d'Hoore Belgie; 2. Floortje Mackaij Woerden; 3. Elena Cecchini Italie; 4. Chloe Hosking Australie; 5. Lucy Garner Engeland; 6. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 7. Leah Kirchmann Canada; 8. Sara Penton Hapert; 9. Marta Bastianelli Italie; 10. Anouk Rijff Valkenswaard; 11. Fiona Dutriaux Frankrijk; 12. Iris van der Stelt Numansdorp; 13. Sara Mustonen Zweden; 14. Kaat van der Meulen Belgie; 15 Ilona Hoeksma Luxwoude; 16. Eva Buurman Wervershoof; 17. Monique van de Ree Zundert; 18. Mirthe Wagenaar Wijbosch; 19. Valerie Demey Belgie; 20. Rasa Leleivyte Litouwen; 21. Veerle Goossens Bakel; 22. Chanella Stougje Zuidland; 23. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 24. Tessa Neefjes Wervershoof; 25. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken; 26. Carmillia Molle Pedersen Denemarken; 27. Gabriele Jancute Litouwen; 28. Celine van Severen Belgie; 29. Kelly Druyts Belgie; 30. Brianna Walle Amerika;

Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit A.(07.18): 1. Jolien d'Hoore Belgie; 2. Ann-Sophie Duyck Belgie; 3. Leah Kirchmann Canada; 4. Brianna Walle Amerika; 5. Annette Edmondson Australie; 6. Floortje Mackaij Woerden; 7. Camilla Mollebro Denemarken; 8. Alison Tetrick Amerika; 9. Minke van Dongen 10. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 11. Marijn de Vries Zwolle; 12. Anouk Rijff Valkenswaard; 13. Annie Ewart Canada; 14. Maura Kinsella Amerika; 15 Elena Cecchini Italie; 16. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 17. Sara Mustonen Zweden; 18. Rikke Lonne Denemarken; 19. Chanella Stougje Zuidland; 20. Isabelle Beckers Belgie; 21. Dana Rozpala Letland; 22. Anisha Vekemans Belgie; 23. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken; 24. Chantal Hoffmann Luxemburg; 25. Tessa Neefjes Wervershoof; 26. Marta Bastianelli Italie; 27. Lucy Garner Engeland; 28. Mathilde Matthijsse 29. Marie Vilmann Denemarken; 30. Judith Bloem Apeldoorn;

Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit B.(07.18): 1. Jolien d'Hoore Belgie; 2. Floortje Mackaij Woerden; 3. Sara Mustonen Zweden; 4. Annelies Dom Belgie; 5. Marta Bastianelli Italie; 6. Rasa Leleivyte Litouwen; 7. Lucy Garner Engeland; 8. Kelly Druyts Belgie; 9. Eva Buurman Wervershoof; 10. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 11. Fiona Dutriaux Frankrijk; 12. Chloe Hosking Australie; 13. Monique van de Ree Zundert; 14. Kaat Hannes Belgie; 15 Elena Cecchini Italie; 16. Maura Kinsella Amerika; 17. Anouk Rijff Valkenswaard; 18. Brianna Walle Amerika; 19. Astrid Gassner Oostenrijk; 20. Kristy Glover Australie; 21. Evelyn Arys Belgie; 22. Sanne Cant Belgie; 23. Christina Perchtold Oostenrijk; 24. Gabriele Jancute Litouwen; 25. Veerle Goossens Bakel; 26. Chanella Stougje Zuidland; 27. Leah Kirchmann Canada; 28. Femke Verstichelen Belgie; 29. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 30. Camilla Mollebro Denemarken;

Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit(07.19): 1. Alison Tetrick Amerika; 2. Lucy Garner Engeland; 3. Chloe Hosking Australie; 4. Marta Bastianelli Italie; 5. Monique van de Ree Zundert; 6. Fiona Dutriaux Frankrijk; 7. Sara Mustonen Zweden; 8. Floortje Mackaij Woerden; 9. Chanella Stougje Zuidland; 10. Carmillia Molle Pedersen Denemarken; 11. Eva Buurman Wervershoof; 12. Brianna Walle Amerika; 13. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken; 14. Christina Perchtold Oostenrijk; 15 Annelies Dom Belgie; 16. Jolien d'Hoore Belgie; 17. Veerle Goossens Bakel; 18. Sanne Cant Belgie; 19. Celine van Severen Belgie; 20. Kaat van der Meulen Belgie; 21. Valerie Demey Belgie; 22. Kelly Druyts Belgie; 23. Gabriele Jancute Litouwen; 24. Claudia Koster Oudorp Nh; 25. Rasa Leleivyte Litouwen; 26. Kristy Glover Australie; 27. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 28. Elena Cecchini Italie; 29. Lensy Debboudt Belgie; 30. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut;

Elite/Beloften-Vrouwen>Eindklassement.(07.19): 1. Jolien d'Hoore Belgie; 2. Floortje Mackaij Woerden; 3. Elena Cecchini Italie; 4. Alison Tetrick Amerika; 5. Brianna Walle Amerika; 6. Ann-Sophie Duyck Belgie; 7. Annette Edmondson Australie; 8. Carmillia Molle Pedersen Denemarken; 9. Minke Slingerland Oosterhout; 10. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 11. Marijn de Vries Zwolle; 12. Chloe Hosking Australie; 13. Anouk Rijff Valkenswaard; 14. Annie Ewart Canada; 15 Maura Kinsella Amerika; 16. Sara Mustonen Zweden; 17. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 18. Chanella Stougje Zuidland; 19. Isabelle Beckers Belgie; 20. Lucy Garner Engeland; 21. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken; 22. Chantal Hoffmann Luxemburg; 23. Marta Bastianelli Italie; 24. Marie Vilmann Denemarken; 25. Winanda Spoor Apeldoorn; 26. Valerie Demey Belgie; 27. Annelies Dom Belgie; 28. Sanne Cant Belgie; 29. Christina Perchtold Oostenrijk; 30. Claire Thomas Belgie;

 

BOELS RENTAL LADIES TOUR .( 2015.09.01 T/M 09.06 )

Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit.(09.01): 1. Jolien d'Hoore Belgie; 2. Lucy Garner Engeland; 3. Lucinda Brand Rotterdam; 4. Trixi Worrack Duitsland; 5. Christine Majerus Luxemburg; 6. Amy Pieters Zwanenburg; 7. Carmen Small Amerika; 8. Thalita de Jong Ossendrecht; 9. Lizzie Williams Australie; 10. Demi de Jong Ossendrecht; 11. Kirsten Wild Zwolle; 12. Kaat Hannes Belgie; 13. Romy Kasper Duitsland; 14. Lotte Kopecky Belgie; 15 Coryn Rivera Amerika; 16. Marta Bastianelli Italie; 17. Maria Giulia Confalonieri Italie; 18. Jermaine Post Oegstgeest; 19. Katarzyna Pawlowska Polen; 20. Jip van den Bos Oostknollendam; 21. Chanella Stougje Zuidland; 22. Elisa Longo Borghini Italie; 23. Sara Penton Hapert; 24. Alena Amialiusik Bulgarije; 25. Dani King Engeland; 26. Alexis Ryan Amerika; 27. Gracie Elvin Australie; 28. Elena Cecchini Italie; 29. Ellen van Dijk Woerden; 30. Lisa Brennauer Duitsland;

Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit.(09.02: 1. Jolien d'Hoore Belgie; 2. Lucinda Brand Rotterdam; 3. Christine Majerus Luxemburg; 4. Trixi Worrack Duitsland; 5. Lucy Garner Engeland; 6. Marta Bastianelli Italie; 7. Elena Cecchini Italie; 8. Amy Pieters Zwanenburg; 9. Coryn Rivera Amerika; 10. Thalita de Jong Ossendrecht; 11. Romy Kasper Duitsland; 12. Lizzie Williams Australie; 13. Lotte Kopecky Belgie; 14. Megan Guarnier Amerika; 15 Jip van den Bos Oostknollendam; 16. Susanna Zorzi Italie; 17. Sara Penton Hapert; 18. Monique van de Ree Zundert; 19. Kaat van der Meulen Belgie; 20. Kirsten Wild Zwolle; 21. Ellen van Dijk Woerden; 22. Jermaine Post Oegstgeest; 23. Katarzyna Pawlowska Polen; 24. Karol-Ann Canuel Canada; 25. Gracie Elvin Australie; 26. Carmen Small Amerika; 27. Sarah Roy Australie; 28. Veerle Goossens Bakel; 29. Claudia Häusler Duitsland; 30. Lisa Brennauer Duitsland;

Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit.(09.03): 1. Lauren Hall Amerika; 2. Marta Bastianelli Italie; 3. Kirsten Wild Zwolle; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Christine Majerus Luxemburg; 6. Jolien d'Hoore Belgie; 7. Lucy Garner Engeland; 8. Barbara Guarischi Italie; 9. Maria Giulia Confalonieri Italie; 10. Coryn Rivera Amerika; 11. Monique van de Ree Zundert; 12. Jip van den Bos Oostknollendam; 13. Jermaine Post Oegstgeest; 14. Demi de Jong Ossendrecht; 15 Lizzie Williams Australie; 16. Carmen Small Amerika; 17. Sarah Roy Australie; 18. Lotte Kopecky Belgie; 19. Romy Kasper Duitsland; 20. Katarzyna Pawlowska Polen; 21. Amy Pieters Zwanenburg; 22. Gracie Elvin Australie; 23. Sara Penton Hapert; 24. Macey Stewart Australie; 25. Leonie Lubbinge Drachten; 26. Veerle Goossens Bakel; 27. Thalita de Jong Ossendrecht; 28. Sofie De Vuyst Belgie; 29. Simona Frapporti Italie; 30. Eva Buurman Wervershoof;

Elite/Beloften-Vrouwen.04e rit.(09.04): 1. Lisa Brennauer Duitsland; 2. Ellen van Dijk Woerden; 3. Trixi Worrack Duitsland; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Alena Amialiusik Bulgarije; 6. Katrin Garfoot Australie; 7. Karol-Ann Canuel Canada; 8. Annemiek van Vleuten Wageningen; 9. Thalita de Jong Ossendrecht; 10. Elisa Longo Borghini Italie; 11. Megan Guarnier Amerika; 12. Allie Dragoo Amerika; 13. Roxane Knetemann Nijkerk; 14. Katarzyna Pawlowska Polen; 15 Christine Majerus Luxemburg; 16. Annette Edmondson Australie; 17. Jolien d'Hoore Belgie; 18. Amy Pieters Zwanenburg; 19. Dani King Engeland; 20. Clara Koppenburg Duitsland; 21. Carmen Small Amerika; 22. Moniek Tenniglo Albergen; 23. Vera Koedooder Apeldoorn; 24. Lizzie Williams Australie; 25. Romy Kasper Duitsland; 26. Claudia Häusler Duitsland; 27. Sarah Roy Australie; 28. Sofie De Vuyst Belgie; 29. Anouska Koster De Westereen; 30. Kirsten Wild Zwolle;

Elite/Beloften-Vrouwen.05e rit.(09.05): 1. Lisa Brennauer Duitsland; 2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Jolien d'Hoore Belgie; 4. Amy Pieters Zwanenburg; 5. Christine Majerus Luxemburg; 6. Lucinda Brand Rotterdam; 7. Thalita de Jong Ossendrecht; 8. Lucy Garner Engeland; 9. Jip van den Bos Oostknollendam; 10. Lizzie Williams Australie; 11. Trixi Worrack Duitsland; 12. Demi de Jong Ossendrecht; 13. Eva Buurman Wervershoof; 14. Leonie Lubbinge Drachten; 15 Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 16. Romy Kasper Duitsland; 17. Simona Frapporti Italie; 18. Sarah Roy Australie; 19. Jermaine Post Oegstgeest; 20. Alexis Ryan Amerika; 21. Marta Bastianelli Italie; 22. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 23. Kaat van der Meulen Belgie; 24. Monique van de Ree Zundert; 25. Moniek Tenniglo Albergen; 26. Macey Stewart Australie; 27. Megan Guarnier Amerika; 28. Lotte Kopecky Belgie; 29. Chanella Stougje Zuidland; 30. Esther van Veen Uitgeest;

Elite/Beloften-Vrouwen.06e rit.(09.06): 1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. Elisa Longo Borghini Italie; 3. Lisa Brennauer Duitsland; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Ellen van Dijk Woerden; 6. Megan Guarnier Amerika; 7. Roxane Knetemann Nijkerk; 8. Amy Pieters Zwanenburg; 9. Claudia Häusler Duitsland; 10. Amanda Spratt Australie; 11. Annemiek van Vleuten Wageningen; 12. Coryn Rivera Amerika; 13. Trixi Worrack Duitsland; 14. Alena Amialiusik Bulgarije; 15 Jessie Daams Belgie; 16. Marta Bastianelli Italie; 17. Emilia Fahlin Zweden; 18. Katrin Garfoot Australie; 19. Susanna Zorzi Italie; 20. Dani King Engeland; 21. Demi de Jong Ossendrecht; 22. Kaat Hannes Belgie; 23. Jolien d'Hoore Belgie; 24. Andrea Dvorak Amerika; 25. Tatiana Guderzo Italie; 26. Silvia Valsecchi Italie; 27. Jermaine Post Oegstgeest; 28. Anouska Koster De Westereen; 29. Eva Buurman Wervershoof; 30. Sarah Roy Australie;

Elite/Beloften-Vrouwen.Eindklassement.(09.06): 1. Lisa Brennauer Duitsland; 2. Lucinda Brand Rotterdam; 3. Ellen van Dijk Woerden; 4. Thalita de Jong Ossendrecht; 5. Elisa Longo Borghini Italie; 6. Megan Guarnier Amerika; 7. Amy Pieters Zwanenburg; 8. Roxane Knetemann Nijkerk; 9. Trixi Worrack Duitsland; 10. Annemiek van Vleuten Wageningen; 11. Claudia Häusler Duitsland; 12. Alena Amialiusik Bulgarije; 13. Coryn Rivera Amerika; 14. Amanda Spratt Australie; 15 Jolien d'Hoore Belgie; 16. Katrin Garfoot Australie; 17. Demi de Jong Ossendrecht; 18. Dani King Engeland; 19. Emilia Fahlin Zweden; 20. Jessie Daams Belgie; 21. Marta Bastianelli Italie; 22. Susanna Zorzi Italie; 23. Andrea Dvorak Amerika; 24. Tatiana Guderzo Italie; 25. Kaat Hannes Belgie; 26. Silvia Valsecchi Italie; 27. Jermaine Post Oegstgeest; 28. Christine Majerus Luxemburg; 29. Sarah Roy Australie; 30. Anouska Koster De Westereen;

 

DRIEDAAGSE VAN AXEL .( 2015.05.22 T/M 05.24 )

Junioren.01e rit.(05.22): 1. Karl Patrick Lauk Estland; 2. Max Kanter Duitsland; 3. Brandon McNulty Amerika; 4. Marten Kooistra Jonkerslan; 5. Matthew Bostock Engeland; 6. Thomas Vereecken Belgie; 7. Ramon van Bokhoven Tilburg; 8. Julius Domnick Duitsland; 9. Alex Braybrooke Engeland; 10. Bastian Flicke Duitsland; 11. Ide Schelling Den Haag; 12. Erik Relanto Finland; 13. Joe Holt Engeland; 14. Pascal Treubel Duitsland; 15 Mario Spengler Zwitserland; 16. Reece Woord Engeland; 17. Michael Storer Australie; 18. Senne Gerits Belgie; 19. Alfie Moses Engeland; 20. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 21. Bram Welten Moergestel; 22. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 23. Jordi Meeus Belgie; 24. Joakim Kjemhus Noorwegen; 25. Arne Clicteur Belgie; 26. Daan Zebel Dordrecht; 27. Miqele Brulez Belgie; 28. Niels Boele Leiden; 29. Bob Olieslagers Rijen; 30. Kilyan Houcke Frankrijk;

Junioren.02e rit.(05.23): 1. Brandon McNulty Amerika; 2. Gino Mäder Zwitserland; 3. Michael Storer Australie; 4. Cedric Beullens Belgie; 5. Florian Smits Amsterdam; 6. Thomas Vereecken Belgie; 7. Damian Löscher Zwitserland; 8. Marten Kooistra Jonkerslan; 9. Felix Groß Duitsland; 10. Richard Banusch Duitsland; 11. Jesse Muis Giessenburg; 12. Moritz Malcharek Duitsland; 13. Bastian Flicke Duitsland; 14. Evan East 15 Joël Kuehl Zwitserland; 16. Bjorg Lambrecht Belgie; 17. Christopher Blevins Amerika; 18. Max Kanter Duitsland; 19. Mario Spengler Zwitserland; 20. Stijn Demolder Belgie; 21. Daan Zebel Dordrecht; 22. Ide Schelling Den Haag; 23. Reece Woord Engeland; 24. Joe Fry Engeland; 25. Luca Henn Duitsland; 26. Senne Gerits Belgie; 27. Arno de Wilde Belgie; 28. Jordi Meeus Belgie; 29. Bram Welten Moergestel; 30. Chiel Smit Zuidwolde Dr;

Junioren.03e rit.(05.23): 1. Bram Welten Moergestel; 2. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 3. Max Kanter Duitsland; 4. Jonas Härtig Duitsland; 5. Mario Spengler Zwitserland; 6. Thibeau Verhofstadt Belgie; 7. Matthew Bostock Engeland; 8. Ramon van Bokhoven Tilburg; 9. Alex Braybrooke Engeland; 10. Arne Clicteur Belgie; 11. Joe Holt Engeland; 12. Tunahan Aytlkin Duitsland; 13. Marten Kooistra Jonkerslan; 14. Chiel Breukelman Gramsbergen; 15 Julius Domnick Duitsland; 16. Niek Deelstra Hoogeveen; 17. Jordi Meeus Belgie; 18. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Luca Henn Duitsland; 20. Jules Hesters Belgie; 21. Janek Heming Duitsland; 22. Reece Woord Engeland; 23. Pascal Treubel Duitsland; 24. Daan Zebel Dordrecht; 25. Alfie Moses Engeland; 26. Stuart Balfour Engeland; 27. Arne Verfaillie Belgie; 28. Kenny Delbaere Belgie; 29. Luuk Lohuis Denekamp; 30. Migel Bouten Belgie;

Junioren.04e rit.(05.24): 1. Bjorg Lambrecht Belgie; 2. Bob Olieslagers Rijen; 3. Nathan Draper Engeland; 4. Jarno Mobach Philippine; 5. Jordi Meeus Belgie; 6. Mario Spengler Zwitserland; 7. Hakon Lunder Aalrust Noorwegen; 8. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 9. Luca Henn Duitsland; 10. Max Kanter Duitsland; 11. Jaakko Hänninen Finland; 12. Matthew Bostock Engeland; 13. Stuart Balfour Engeland; 14. Stijn Demolder Belgie; 15 Simon Daniels Belgie; 16. Thomas Vereecken Belgie; 17. Pascal Treubel Duitsland; 18. Dries Vastmans Belgie; 19. Senne Gerits Belgie; 20. Richard Banusch Duitsland; 21. Ide Schelling Den Haag; 22. Joey Walker Engeland; 23. Alessandro Vandromme Belgie; 24. Cedric Beck Belgie; 25. Merten De Wever Belgie; 26. Michael Storer Australie; 27. Rasmus Goetke Denemarken; 28. Aaron van Poucke Belgie; 29. Tunahan Aytlkin Duitsland; 30. Stef de Louwere Bladel;

Junioren.Eindklassement.(05.24): 1. Max Kanter Duitsland; 2. Mario Spengler Zwitserland; 3. Matthew Bostock Engeland; 4. Brandon McNulty Amerika; 5. Alex Braybrooke Engeland; 6. Thomas Vereecken Belgie; 7. Marten Kooistra Jonkerslan; 8. Michael Storer Australie; 9. Ide Schelling Den Haag; 10. Bastian Flicke Duitsland; 11. Senne Gerits Belgie; 12. Pascal Treubel Duitsland; 13. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 14. Bjorg Lambrecht Belgie; 15 Gino Mäder Zwitserland; 16. Alfie Moses Engeland; 17. Nathan Draper Engeland; 18. Florian Smits Amsterdam; 19. Bob Olieslagers Rijen; 20. Damian Löscher Zwitserland; 21. Jarno Mobach Philippine; 22. Richard Banusch Duitsland; 23. Joël Kuehl Zwitserland; 24. Christopher Blevins Amerika; 25. Stijn Demolder Belgie; 26. Daan Zebel Dordrecht; 27. Luca Henn Duitsland; 28. Noah van der Meer Naaldwijk; 29. Jordi Meeus Belgie; 30. Antoine Saison Frankrijk;

 

ENECO TOUR .( 2015.08.10 T/M 08.16 )

Professionals.01e rit.(08.10): 1. Elia Viviani Italie; 2. Danny van Poppel Poppel (Bel); 3. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 4. André Greipel Duitsland; 5. Jonas Vangenechten Belgie; 6. Andrea Guardini Italie; 7. Magnus Cort Nielsen Denemarken; 8. Moreno Hofland Roosendaal; 9. Jose Joaquin Rojas Gil Spanje; 10. Dylan Groenewegen Amsterdam; 11. Tom Boonen Belgie; 12. Roy Jans Belgie; 13. Nikias Arndt Duitsland; 14. Roberto Ferrari Italie; 15 Viacheslav Kuznetsov Rusland; 16. Rudiger Selig Duitsland; 17. Ramunas Navardauskus Litouwen; 18. Arnaud Demare Frankrijk; 19. Andre Looij Wilnis; 20. Edward Theuns Belgie; 21. Frederik Backaert Belgie; 22. Adam Blythe Engeland; 23. Matti Breschel Denemarken; 24. Giacomo Nizzolo Italie; 25. Aleksejs Saramotins Letland; 26. Oliver Naesen Belgie; 27. Berden de Vries Gieterveen; 28. Yves Lampaert Belgie; 29. Tiesj Benoot Belgie; 30. Sébastien Turgot Frankrijk;

Professionals.02e rit.(08.11): 1. André Greipel Duitsland; 2. Jacopo Guarnieri Italie; 3. Tom Boonen Belgie; 4. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 5. Danny van Poppel Poppel (Bel); 6. Arnaud Demare Frankrijk; 7. Viacheslav Kuznetsov Rusland; 8. Roy Jans Belgie; 9. Sébastien Turgot Frankrijk; 10. Sacha Modolo Italie; 11. Rudiger Selig Duitsland; 12. Magnus Cort Nielsen Denemarken; 13. Zico Waeytens Belgie; 14. Elia Viviani Italie; 15 Dylan Groenewegen Amsterdam; 16. Jose Joaquin Rojas Gil Spanje; 17. Moreno Hofland Roosendaal; 18. Andre Looij Wilnis; 19. Nikolay Trusov Rusland; 20. Oliver Naesen Belgie; 21. Giacomo Nizzolo Italie; 22. Jens Debusschere Belgie; 23. Nikias Arndt Duitsland; 24. Julian Alaphilippe Frankrijk; 25. Chad Haga Amerika; 26. Andrea Guardini Italie; 27. Laurens de Vreese Belgie; 28. Alexey Lutsenko Kazakstan; 29. Roberto Ferrari Italie; 30. Jens Keukeleire Belgie;

Professionals.03e rit.(08.12): 1. Tom Boonen Belgie; 2. Arnaud Demare Frankrijk; 3. Elia Viviani Italie; 4. Andrea Guardini Italie; 5. Dylan Groenewegen Amsterdam; 6. André Greipel Duitsland; 7. Rudiger Selig Duitsland; 8. Sacha Modolo Italie; 9. Danny van Poppel Poppel (Bel); 10. Roy Jans Belgie; 11. Viacheslav Kuznetsov Rusland; 12. Jurgen Roelandts Belgie;

13. Jonas Vangenechten Belgie; 14. Jens Debusschere Belgie; 15 Giacomo Nizzolo Italie; 16. Nikias Arndt Duitsland; 17. Oliver Naesen Belgie; 18. Nikolay Trusov Rusland; 19. Andre Looij Wilnis; 20. Wilco Kelderman Veenendaal; 21. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 22. Boy van Poppel Ravels; 23. Andriy Grivko Ukraunie; 24. Moreno Hofland Roosendaal; 25. Philippe Gilbert Belgie; 26. Greg Van Avermaet Belgie; 27. Ruslan Tleubayev Kazaksstan; 28. Tobias Ludvigsson Zweden; 29. Victor Campenaerts Belgie; 30. Yoann Offredo Frankrijk;

Professionals.04e rit.(08.13): 1. Jos van Emden Veldwezelt(Bel); 2. Wilco Kelderman Veenendaal; 3. Adriano Malori Italie; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Matthias Brandle Oostenrijk; 6. Greg Van Avermaet Belgie; 7. Manuel Quinziato Italie; 8. Philippe Gilbert Belgie; 9. Michael Hepburn AUS 10. Michael Rogers Australie; 11. Fabio Felline Italie; 12. Tim Wellens Belgie; 13. Rick Flens Zaandam; 14. Ramunas Navardauskus Litouwen; 15 Dylan van Baarle Zoetermeer; 16. Andriy Grivko Ukraunie; 17. Reto Hollenstein Zwitserland; 18. Marco Coledan Italie; 19. Victor Campenaerts Belgie; 20. Svein Tuft Canada; 21. Nikias Arndt Duitsland; 22. Michael Valgren Denemarken; 23. Christopher JUUL JENSEN DEN 24. Dries Devenyns Belgie; 25. Johan Le Bon Frankrijk; 26. Danny Pate Amerika; 27. Julian Alaphilippe Frankrijk; 28. Chad Haga Amerika; 29. Marcel Sieberg Duitsland; 30. Jens Mouris Haarlem;

Professionals.05e rit.(08.14): 1. Johan Le Bon Frankrijk; 2. Dylan van Baarle Zoetermeer; 3. Magnus Cort Nielsen Denemarken; 4. Tim Wellens Belgie; 5. Wilco Kelderman Veenendaal; 6. André Greipel Duitsland; 7. Georg Preidler Oostenrijk; 8. Tiesj Benoot Belgie; 9. Philippe Gilbert Belgie; 10. Lars Boom Vlijmen; 11. Moreno Hofland Roosendaal; 12. Jose Joaquin Rojas Gil Spanje; 13. Julian Alaphilippe Frankrijk; 14. Greg Van Avermaet Belgie; 15 Marco Marcato Italie; 16. Reto Hollenstein Zwitserland; 17. Jos van Emden Veldwezelt(Bel); 18. Fabio Felline Italie; 19. Oliver Naesen Belgie; 20. Viacheslav Kuznetsov Rusland; 21. Niki Terpstra Assendelft; 22. Heinrich Haussler Australie; 23. Michael Valgren Denemarken; 24. Björn Leukemans Belgie; 25. Huub Duijn Geleen; 26. Andriy Grivko Ukraunie; 27. Jan Bakelants Belgie; 28. Zico Waeytens Belgie; 29. Nikias Arndt Duitsland; 30. Manuel Quinziato Italie;

Professionals.06e rit.(08.15): 1. Tim Wellens Belgie; 2. Greg Van Avermaet Belgie; 3. Simon Geschke Duitsland; 4. Jan Bakelants Belgie; 5. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 6. Philippe Gilbert Belgie; 7. Tiesj Benoot Belgie; 8. Fabio Felline Italie; 9. Andriy Grivko Ukraunie; 10. Wilco Kelderman Veenendaal; 11. Christopher Juul Jensen Denemarken; 12. Michael Rogers Australie; 13. Alexey Lutsenko Kazakstan; 14. Julian Alaphilippe Frankrijk; 15 Laurens de Vreese Belgie; 16. Björn Leukemans Belgie; 17. Roy Curvers Roggel; 18. Jasper Stuyven Belgie; 19. Marco Marcato Italie; 20. Nathan Earle Australie; 21. Michael Valgren Denemarken; 22. Ruslan Tleubayev Kazaksstan; 23. Jens Debusschere Belgie; 24. Oliver Naesen Belgie; 25. Reto Hollenstein Zwitserland; 26. Nikias Arndt Duitsland; 27. Lieuwe Westra Tijnje; 28. Georg Preidler Oostenrijk; 29. Pavel Kochetkov Rusland; 30. Jose Joaquin Rojas Gil Spanje;

Professionals.07e rit.(08.16): 1. Manuel Quinziato Italie; 2. Björn Leukemans Belgie; 3. Yves Lampaert Belgie; 4. Greg Van Avermaet Belgie; 5. Julian Alaphilippe Frankrijk; 6. Tiesj Benoot Belgie; 7. Filippo Pozzato Italie; 8. Jan Bakelants Belgie; 9. Philippe Gilbert Belgie; 10. Magnus Cort Nielsen Denemarken; 11. Zico Waeytens Belgie; 12. Wilco Kelderman Veenendaal; 13. Nikias Arndt Duitsland; 14. Heinrich Haussler Australie; 15 Oliver Naesen Belgie; 16. Andriy Grivko Ukraunie; 17. Fabio Felline Italie; 18. Tim Wellens Belgie; 19. Viacheslav Kuznetsov Rusland; 20. Niki Terpstra Assendelft; 21. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 22. Marco Marcato Italie;

23. Christopher Juul Jensen Denemarken; 24. Georg Preidler Oostenrijk; 25. Reto Hollenstein Zwitserland; 26. Arnaud Demare Frankrijk; 27. Jan Polanc Slowakije; 28. Luka Pibernik Slowakije; 29. Roy Curvers Roggel; 30. Michael Rogers Australie;

Professionals.Eindklassement.(08.16): 1. Tim Wellens Belgie; 2. Greg Van Avermaet Belgie; 3. Wilco Kelderman Veenendaal; 4. Philippe Gilbert Belgie; 5. Fabio Felline Italie; 6. Andriy Grivko Ukraunie; 7. Michael Rogers Australie; 8. Tiesj Benoot Belgie; 9. Christopher Juul Jensen Denemarken; 10. Julian Alaphilippe Frankrijk; 11. Jan Bakelants Belgie; 12. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 13. Alexey Lutsenko Kazakstan; 14. Nikias Arndt Duitsland; 15 Reto Hollenstein Zwitserland; 16. Georg Preidler Oostenrijk; 17. Björn Leukemans Belgie; 18. Pavel Kochetkov Rusland; 19. Marco Marcato Italie; 20. Oliver Naesen Belgie; 21. Jose Joaquin Rojas Gil Spanje; 22. Jens Debusschere Belgie; 23. Jasper Stuyven Belgie; 24. Johan Le Bon Frankrijk; 25. Roy Curvers Roggel; 26. Michael Valgren Denemarken; 27. Frederik Veuchelen Belgie; 28. Manuel Quinziato Italie; 29. Dylan van Baarle Zoetermeer; 30. Lars Boom Vlijmen;

 

ENERGIEWACHT TOUR .( 2015.04.08 T/M 04.12 )

Elite-Vrouwen Proloog.(04.08): 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Lisa Brennauer Duitsland; 3. Trixi Worrack Duitsland; 4. Roxane Knetemann Nijkerk; 5. Christine Majerus Luxemburg; 6. Kirsten Wild Zwolle; 7. Lucinda Brand Rotterdam; 8. Alena Amialiusik Bulgarije; 9. Ellen van Dijk Woerden; 10. Jolien d'Hoore Belgie; 11. Barbara Guarischi Italie; 12. Melissa Hoskins Australie; 13. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 14. Katrin Garfoot Australie; 15 Elisabeth Armitstead Engeland; 16. Moniek Tenniglo Albergen; 17. Lizzie Williams Australie; 18. Anouska Koster De Westereen; 19. Sara Mustonen Zweden; 20. Tiffany Cromwell Australie; 21. Janneke Ensing Gieten; 22. Carmen Small Amerika; 23. Megan Guarnier Amerika; 24. Tayler Wiles Amerika; 25. Alexandra Manly Australie; 26. Lucy Garner Engeland; 27. Willeke Knol Hasselt; 28. Anna Knauer Duitsland; 29. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 30. Chloe Hosking Australie;

Elite-Vrouwen.01e rit.(04.09): 1. Jolien d'Hoore Belgie; 2. Barbara Guarischi Italie; 3. Trixi Worrack Duitsland; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Anna van der Breggen Zwolle; 6. Kirsten Wild Zwolle; 7. Christine Majerus Luxemburg; 8. Chloe Hosking Australie; 9. Lucy Garner Engeland; 10. Melissa Hoskins Australie; 11. Lizzie Williams Australie; 12. Heather Fisher Amerika; 13. Iris van der Stelt Numansdorp; 14. Lisa Brennauer Duitsland; 15 Gracie Elvin Australie; 16. Emilie Moberg Noorwegen; 17. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 18. Kaat van der Meulen Belgie; 19. Roxane Knetemann Nijkerk; 20. Tatiana Guderzo Italie; 21. Lotte Kopecky Belgie; 22. Desiree Ehrler Zwitserland; 23. Carmen Small Amerika; 24. Floortje Mackaij Woerden; 25. Julia Soek Den Ham; 26. Moniek Tenniglo Albergen; 27. Corinna Lechner Duitsland; 28. Romy Kasper Duitsland; 29. Annie Last Engeland; 30. Gudrun Stock Duitsland;

Elite-Vrouwen.02e rit B.(04.10): 1. Lucinda Brand Rotterdam; 2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Christine Majerus Luxemburg; 4. Jolien d'Hoore Belgie; 5. Barbara Guarischi Italie; 6. Lotte Kopecky Belgie; 7. Ellen van Dijk Woerden; 8. Trixi Worrack Duitsland; 9. Sara Mustonen Zweden; 10. Chloe Hosking Australie; 11. Lisa Brennauer Duitsland; 12. Geerike Schreurs Zwolle; 13. Mirjam Gysling Zwitserland; 14. Emilie Moberg Noorwegen; 15 Alena Amialiusik Bulgarije; 16. Lucy Garner Engeland; 17. Daiva Tuslaite Litouwen; 18. Eileen Roe Engeland; 19. Carmen Small Amerika; 20. Tiffany Cromwell Australie; 21. Anna Knauer Duitsland; 22. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 23. Lizzie Williams Australie; 24. Celine van Severen Belgie; 25. Leonie Lubbinge Drachten; 26. Melissa Hoskins Australie; 27. Chanella Stougje Zuidland; 28. Elisabeth Armitstead Engeland; 29. Gracie Elvin Australie; 30. Iris van der Stelt Numansdorp;

Elite-Vrouwen.03e rit.(04.11): 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Lucinda Brand Rotterdam; 3. Lisa Brennauer Duitsland; 4. Elisabeth Armitstead Engeland; 5. Jolien d'Hoore Belgie; 6. Trixi Worrack Duitsland; 7. Christine Majerus Luxemburg; 8. Ellen van Dijk Woerden; 9. Anouska Koster De Westereen; 10. Gracie Elvin Australie; 11. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 12. Julie Leth Denemarken; 13. Floortje Mackaij Woerden; 14. Janneke Ensing Gieten; 15 Carmen Small Amerika; 16. Romy Kasper Duitsland; 17. Tiffany Cromwell Australie; 18. Megan Guarnier Amerika; 19. Alena Amialiusik Bulgarije; 20. Anna van der Breggen Zwolle; 21. Melissa Hoskins Australie; 22. Julia Soek Den Ham; 23. Andrea Dvorak Amerika; 24. Sara Mustonen Zweden; 25. Chloe Hosking Australie; 26. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 27. Roxane Knetemann Nijkerk; 28. Barbara Guarischi Italie; 29. Moniek Tenniglo Albergen; 30. Loes Gunnewijk Zwolle;

Elite-Vrouwen.04e rit.(04.12): 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Jolien d'Hoore Belgie; 3. Kirsten Wild Zwolle; 4. Lisa Brennauer Duitsland; 5. Christine Majerus Luxemburg; 6. Trixi Worrack Duitsland; 7. Lucinda Brand Rotterdam; 8. Roxane Knetemann Nijkerk; 9. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Janneke Ensing Gieten; 11. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 12. Ellen van Dijk Woerden; 13. Floortje Mackaij Woerden; 14. Anouska Koster De Westereen; 15 Tiffany Cromwell Australie; 16. Romy Kasper Duitsland; 17. Julia Soek Den Ham; 18. Annie Last Engeland; 19. Anna Knauer Duitsland; 20. Emily Kay Engeland; 21. Emily Nelson Engeland; 22. Iris van der Stelt Numansdorp; 23. Ilona Hoeksma Luxwoude; 24. Winanda Spoor Apeldoorn; 25. Ivana Tiessens Groningen; 26. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 27. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 28. Lotte van Hoek Vlijmen; 29. Chanella Stougje Zuidland; 30. Corine van der Zijden Tienhoven Zh;

Elite-Vrouwen.Eindklassement.(04.12): 1. Lisa Brennauer Duitsland; 2. Trixi Worrack Duitsland; 3. Christine Majerus Luxemburg; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Kirsten Wild Zwolle; 6. Ellen van Dijk Woerden; 7. Anna van der Breggen Zwolle; 8. Jolien d'Hoore Belgie; 9. Roxane Knetemann Nijkerk; 10. Tiffany Cromwell Australie; 11. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 12. Romy Kasper Duitsland; 13. Anouska Koster De Westereen; 14. Floortje Mackaij Woerden; 15 Julia Soek Den Ham; 16. Janneke Ensing Gieten; 17. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 18. Barbara Guarischi Italie; 19. Alena Amialiusik Bulgarije; 20. Megan Guarnier Amerika; 21. Gracie Elvin Australie; 22. Carmen Small Amerika; 23. Andrea Dvorak Amerika; 24. Sara Mustonen Zweden; 25. Moniek Tenniglo Albergen; 26. Julie Leth Denemarken; 27. Ilona Hoeksma Luxwoude; 28. Emilie Moberg Noorwegen; 29. Lotte van Hoek Vlijmen; 30. Winanda Spoor Apeldoorn;

 

ENERGIEWACHT TOUR.JUNIOR-VROUWEN .( 2015.04.09 T/M 04.11)

Junior-Vrouwen.01e rit.(04.09): 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Susanne Andersen Noorwegen; 3. Grace Garner Engeland; 4. Maaike Boogaard Zwaag; 5. Cecilia Le Bris 6. Julie Burgmans Bergeijk; 7. Lenny Druyts Belgie; 8. Fleur Nagengast Beilen; 9. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 10. Liena de Jong Ubbena; 11. Simone Eg Denemarken; 12. Pauline Clouard Frankrijk; 13. Kylie Waterreus Ulestraten; 14. Janine Walters Assen; 15 Julia Scheidegger 16. Ffion James Engeland; 17. Marijne Bos Zevenhuizen; 18. Karlijn Swinkels Handel; 19. Ingvild Göskjenn Noorwegen; 20. Abbie Dentus Engeland; 21. Fenna Vanhoutte Belgie; 22. Minke Bakker Monster; 23. Abby-Mae Parkinson Engeland; 24. Myron Koops Borger; 25. Maaike Brandwagt Sittard; 26. Lina Rausch Duitsland; 27. Joyce Heyns Belgie; 28. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 29. Céline van Houtum Den Dungen; 30. Liane Lippert

Junior-Vrouwen.02e rit.(04.11): 1. Pernille Mathiesen Denemarken; 2. Susanne Andersen Noorwegen; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4. Jamie Bierens Duizel; 5. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 6. Delore Stougje Zuidland; 7. Lenny Druyts Belgie; 8. Maaike Boogaard Zwaag; 9. Cecilia Le Bris 10. Karlijn Swinkels Handel; 11. Liane Lippert 12. Abbie Dentus Engeland; 13. Simone Eg Denemarken; 14. Pauline Clouard Frankrijk; 15 Anne Huinen Noordwijk Zh; 16. Nicole Steigenga Exmorra; 17. Fleur Nagengast Beilen; 18. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 19. Aafke Soet Heerenveen; 20. Fenna Vanhoutte Belgie; 21. Grace Garner Engeland; 22. Julie Burgmans Bergeijk; 23. Abby-Mae Parkinson Engeland; 24. Céline van Houtum Den Dungen; 25. Malin Eriksen Noorwegen; 26. Marijne Bos Zevenhuizen; 27. Ffion James Engeland; 28. Janine Walters Assen; 29. Eleanor Dickinson Engeland; 30. Ingvild Göskjenn Noorwegen;

Junior-Vrouwen.Eindklassement.(04.11): 1. Pernille Mathiesen Denemarken; 2. Merel Hofman Bleiswijk; 3. Susanne Andersen Noorwegen; 4. Jamie Bierens Duizel; 5. Maaike Boogaard Zwaag; 6. Anne Huinen Noordwijk Zh; 7. Nicole Steigenga Exmorra; 8. Fleur Nagengast Beilen; 9. Aafke Soet Heerenveen; 10. Cecilia Le Bris 11. Pauline Clouard Frankrijk; 12. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 13. Delore Stougje Zuidland; 14. Abbie Dentus Engeland; 15 Lenny Druyts Belgie; 16. Karlijn Swinkels Handel; 17. Simone Eg Denemarken; 18. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 19. Liane Lippert 20. Grace Garner Engeland; 21. Abby-Mae Parkinson Engeland; 22. Marijne Bos Zevenhuizen; 23. Fenna Vanhoutte Belgie; 24. Julie Burgmans Bergeijk; 25. Ffion James Engeland; 26. Céline van Houtum Den Dungen; 27. Malin Eriksen Noorwegen; 28. Eleanor Dickinson Engeland; 29. Elizabeth Holden Engeland; 30. Pauline Valognes Frankrijk;

 

OLYMPIA'S 3M TOUR .( 2015.05.12 T/M 05.17 )

Elite/Beloften.01e rit B.(05.12): 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Nicolai Brochner Denemarken; 4. Nathan Van Hooydonck Belgie;5. Tom Bohli Zwitserland; 6. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 7.Nicolas Vereecken Belgie; 8. Marco Zanotti Heerlen; 9. Jesse Kerrison Australie; 10. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 11. Wouter Mol Alkmaar; 12. Enzo Wouters Belgie; 13. Floris Gerts Voorschoten; 14. Johim Ariesen Rhenen; 15 Thery Schir Zwitserland; 16. Roy Eefting Apeldoorn; 17. Dion Beukeboom Amsterdam; 18. Alexey Kurbatov Rusland; 19. Daan Schouten. Almelo; 20. Stef Krul Tjalleberd; 21. Daan Meijers Dongen; 22. Alexander Geuens Belgie; 23. Joey van Rhee Nijverdal; 24. Twan Castelijns Hapert; 25. Jim Lindenburg Wateringen; 26. Gert-Jan Bosman Emmen; 27. Cees Bol. Zaandam; 28. Dennis Bakker De Rijp; 29. Melvin van Zijl Harderwijk; 30. Vladimir Ilchenko Rusland;

Elite/Beloften.02e rit.(05.13): 1. Jetse Bol Girona; 2. Arno van der Zwet Zoetermeer; 3. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 4. Piotr Havik Bergambacht; 5. Dennis Bakker De Rijp; 6. Martijn Tusveld Utrecht; 7. Geert van der Weijst Reusel; 8. Gert-Jan Bosman Emmen; 9. Jeroen Meijers Alphen Nb; 10. Frederik Frison Belgie; 11. Ronan van Zandbeek Schijndel; 12. Maikel Bos Oldebroek; 13. Harry Sweering Sneek; 14. Jasper Hamelink Raalte; 15 Nathan Van Hooydonck Belgie; 16. Twan Castelijns Hapert; 17. Alexey Kurbatov Rusland; 18. Vladimir Ilchenko Rusland; 19. Joey van Rhee Nijverdal; 20. Kevin Snijder Wieringerwerf; 21. Jesse Kerrison Australie; 22. Enzo Wouters Belgie; 23. Hampus Anderberg Zweden; 24. Martijn Budding Veenendaal; 25. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 26. Melvin van Zijl Harderwijk; 27. Bram de Kort Dongen; 28. James Shaw Engeland; 29. Ivo Stronks Aalten; 30. Jochem Hoekstra Haren Gn;

Elite/Beloften.03e rit.(05.14): 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 4. Johim Ariesen Rhenen; 5. Nicolai Brochner Denemarken; 6. Floris Gerts Voorschoten; 7. Enzo Wouters Belgie; 8. Tom Bohli Zwitserland; 9. Thery Schir Zwitserland; 10. Martijn Budding Veenendaal; 11. Emiel Vermeulen Belgie; 12. Geert van der Weijst Reusel; 13. Jim Lindenburg Wateringen; 14. Kevin Snijder Wieringerwerf; 15 Jesse Kerrison Australie; 16. Melvin van Zijl Harderwijk; 17. Ivo Stronks Aalten; 18. Marco Zanotti Heerlen; 19. Alexander Geuens Belgie; 20. Tim van Speybroeck Belgie; 21. Roy Eefting Apeldoorn; 22. Maikel Bos Oldebroek; 23. Niels Goeree Borger; 24. Stan Godrie Zundert; 25. Rick Mensink Zwolle; 26. Luuc Bugter Arnhem; 27. Cees Bol. Zaandam; 28. Martijn Tusveld Utrecht; 29. James Shaw Engeland; 30. Jetse Bol Girona;

Elite/Beloften.04e rit.(05.15): 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Wim Stroetinga Nijkerk; 3. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 4. Tom Bohli Zwitserland; 5. Stan Godrie Zundert; 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Enzo Wouters Belgie; 8. Remco te Brake Rhenen; 9. Thery Schir Zwitserland; 10. Nicolai Brochner Denemarken; 11. Tim van Speybroeck Belgie; 12. Alexander Geuens Belgie; 13. Kevin Snijder Wieringerwerf; 14. Marco Zanotti Heerlen; 15 Jetse Bol Girona; 16. Floris Gerts Voorschoten; 17. Jesse Kerrison Australie; 18. Bas Tietema Zwolle; 19. Gert-Jan Bosman Emmen; 20. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 21. Jim Lindenburg Wateringen; 22. Nathan Van Hooydonck Belgie; 23. Dennis Bakker De Rijp; 24. Alexey Kurbatov Rusland; 25. Connor McConvey Ierland; 26. Geert van der Weijst Reusel; 27. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 28. Luuc Bugter Arnhem; 29. Ronan van Zandbeek Schijndel; 30. Jeroen Meijers Alphen Nb;

Elite/Beloften.05e rit A.(05.16): 1. Dion Beukeboom Amsterdam; 2. Tom Bohli Zwitserland; 3. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 4. Cees Bol. Zaandam; 5. Thery Schir Zwitserland; 6. Stefan Poutsma Peize; 7. Bas Tietema Zwolle; 8. Floris Gerts Voorschoten; 9. Nathan Van Hooydonck Belgie; 10. Frederik Frison Belgie; 11. Nicolas Vereecken Belgie; 12. Martijn Tusveld Utrecht; 13. Jochem Hoekstra Haren Gn; 14. Jetse Bol Girona; 15 Casper Von Folsach Denemarken; 16. Vladimir Ilchenko Rusland; 17. Ruben Pols Belgie; 18. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 19. Alexey Kurbatov Rusland; 20. Jasper Hamelink Raalte; 21. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 22. Stef Krul Tjalleberd; 23. Martijn Budding Veenendaal; 24. Ronan van Zandbeek Schijndel; 25. Bram de Kort Dongen; 26. Twan Castelijns Hapert; 27. Roy Eefting Apeldoorn; 28. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 29. Melvin van Zijl Harderwijk; 30. Casper Pedersen Denemarken;

Elite/Beloften.05e rit B.(05.16): 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Thery Schir Zwitserland; 3. Tom Bohli Zwitserland; 4. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 5. Johim Ariesen Rhenen; 6. Floris Gerts Voorschoten; 7. Jim Lindenburg Wateringen; 8. Stan Godrie Zundert; 9. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 10. Jetse Bol Girona; 11. Tim van Speybroeck Belgie; 12. René Hooghiemster Drachten; 13. Gert-Jan Bosman Emmen; 14. Nicolai Brochner Denemarken; 15 Jasper Hamelink Raalte; 16. Jeroen Meijers Alphen Nb; 17. Nathan Van Hooydonck Belgie; 18. Kevin Snijder Wieringerwerf; 19. Marco Zanotti Heerlen; 20. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 21. Ronan van Zandbeek Schijndel; 22. Joey van Rhee Nijverdal; 23. Cees Bol. Zaandam; 24. Robbert de Greef Geldrop; 25. Stefan Poutsma Peize; 26. Rens te Stroet Keijenborg; 27. Elmar Reinders Emmen; 28. Pierre Moncorge Frankrijk; 29. Maarten Craeghs Belgie; 30. Ivo Stronks Aalten;

Elite/Beloften.06e rit.(05.17): 1. Joris Blokker Wieringerwerf; 2. Bas Tietema Zwolle; 3. Luuc Bugter Arnhem; 4. Ruben Pols Belgie; 5. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7. Bram de Kort Dongen; 8. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 9. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 10. Wim Stroetinga Nijkerk; 11. Johim Ariesen Rhenen; 12. Stan Godrie Zundert; 13. Maarten Craeghs Belgie; 14. Cees Bol. Zaandam; 15 Coen Vermeltfoort Vlijmen; 16. Jetse Bol Girona; 17. Gert-Jan Bosman Emmen; 18. Nicolas Vereecken Belgie; 19. Jasper Hamelink Raalte; 20. Thery Schir Zwitserland; 21. Floris Gerts Voorschoten; 22. Kevin Snijder Wieringerwerf; 23. Alexey Kurbatov Rusland; 24. Tom Bohli Zwitserland; 25. Casper Von Folsach Denemarken; 26. Ronan van Zandbeek Schijndel; 27. Dennis Bakker De Rijp; 28. Gijs Verdick Laren Gld; 29. Nathan Van Hooydonck Belgie; 30. Elmar Reinders Emmen;

Elite/Beloften.Eindklassement.(05.17): 1. Jetse Bol Girona; 2. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 3. Nathan Van Hooydonck Belgie; 4. Ronan van Zandbeek Schijndel; 5. Gert-Jan Bosman Emmen; 6. Jasper Hamelink Raalte; 7. Jeroen Meijers Alphen Nb; 8. Martijn Tusveld Utrecht; 9. Frederik Frison Belgie; 10. Dennis Bakker De Rijp; 11. Piotr Havik Bergambacht; 12. Harry Sweering Sneek; 13. Geert van der Weijst Reusel; 14. Maikel Bos Oldebroek; 15 Joey van Rhee Nijverdal; 16. Robbert de Greef Geldrop; 17. Jochem Hoekstra Haren Gn; 18. Melvin van Zijl Harderwijk; 19. Martijn Budding Veenendaal; 20. Twan Castelijns Hapert; 21. Tom Bohli Zwitserland; 22. Thery Schir Zwitserland; 23. Floris Gerts Voorschoten; 24. Kevin Snijder Wieringerwerf; 25. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 26. Cees Bol. Zaandam; 27. Bram de Kort Dongen; 28. Casper Von Folsach Denemarken; 29. Wim Stroetinga Nijkerk; 30. Elmar Reinders Emmen;

 

OMLOOP VAN BORSELE .( 2015.04.24 T/M 04.26 )

Junior-Vrouwen.01e rit.(04.24): 1. Pernille Mathiesen Denemarken; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Aafke Soet Heerenveen; 4. Maaike Boogaard Zwaag; 5. Karlijn Swinkels Handel; 6. Simone Eg Denemarken; 7. Abby-Mae Parkinson Engeland; 8. Marion Borras Frankrijk; 9. Juliette Labous Frankrijk; 10. Megan Barker Engeland; 11. Nicole Steigenga Exmorra; 12. Nathalie Bex Belgie; 13. Chloé Fortin Frankrijk; 14. Kylie Waterreus Ulestraten; 15 Grace Garner Engeland; 16. Abbie Dentus Engeland; 17. Typhaine Laurance Frankrijk; 18. Eleanor Dickinson Engeland; 19. Delore Stougje Zuidland; 20. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 21. Lenny Druyts Belgie; 22. Elizabeth Holden Engeland; 23. Kato Zegers Vosselaar; 24. Merel Hofman Bleiswijk; 25. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 26. Laura Súßemilch Duitsland; 27. Maelle Grossetete Frankrijk; 28. Anne Huinen Noordwijk Zh; 29. Eva Maria Palm Duitsland; 30. Nina Buysman Bovenkarspel;

Junior-Vrouwen.02e rit.(04.25): 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Susanne Andersen Noorwegen; 4. Amelie Peiker Duitsland; 5. Simone Eg Denemarken; 6. Maaike Boogaard Zwaag; 7. Minke Bakker Monster; 8. Yara Kastelijn Neerkant; 9. Denise Gunst Yerseke; 10. Paulien Koster Delfstrahuizen; 11. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 12. Céline van Houtum Den Dungen; 13. Merel Vegter Rhoon; 14. Michelle de Graaf Apeldoorn; 15 Nathalie Bex Belgie; 16. Karlijn Swinkels Handel; 17. Julie Burgmans Bergeijk; 18. Grace Garner Engeland; 19. Elizabeth Holden Engeland; 20. Franziska Brauße Duitsland; 21. Abbie Dentus Engeland; 22. Anna-Lena Nowak Duitsland; 23. Anne Huinen Noordwijk Zh; 24. Maelle Grossetete Frankrijk; 25. Cloe Minet Belgie; 26. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 27. Laura Súßemilch Duitsland; 28. Lenny Druyts Belgie; 29. Brenda Goessens Belgie; 30. Kelly Kalm Estland;

Junior-Vrouwen.03e rit.(04.26) 1. Susanne Andersen Noorwegen; 2. Fenna Vanhoutte Belgie; 3. Frida Knutsson Wikström Zweden; 4. Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Abby-Mae Parkinson Engeland; 6. Grace Garner Engeland; 7. Julie Burgmans Bergeijk; 8. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 9. Franziska Brauße Duitsland; 10. Anne Huinen Noordwijk; 11. Liena de Jong Ubbena; 12. Merel Hofman Bleiswijk; 13. Denise Gunst Yerseke; 14. Maaike Boogaard Zwaag; 15. Merel Vegter Rhoon; 16. Fleur Nagengast Beilen; 17. Marion Borras Frankrijk; 18. Typhaine Laurance Frankrijk; 19. Simone Eg Denemarken; 20. Maelle Grossetete Frankrijk; 21. Claudia Jongerius Hoogerheide; 22. Kim Lahaije Tilburg; 23. Cloe Minet Belgie; 24. Mairis Oispuu Estland; 25. Mari-Liis Mottus Estland; 26. Minke Bakker Monster; 27. Laura Súßemilch Duitsland; 28. Pernille Mathiesen Denemarken; 29. Nathalie Bex Belgie; 30. Nina Buysman Bovenkarspel;

Junior-Vrouwen.Eindklassement.(04.26) 1. Pernille Mathiesen Denemarken; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Aafke Soet Heerenveen; 4. Maaike Boogaard Zwaag; 5. Abby-Mae Parkinson Engeland; 6. Karlijn Swinkels Handel; 7. Simone Eg Denemarken; 8. Marion Borras Frankrijk; 9. Juliette Labous Frankrijk; 10. Megan Barker Engeland; 11. Nicole Steigenga Éxmorra; 12. Nathalie Bex Belgie; 13. Chloé Fortin Frankrijk; 14. Kylie Waterreus Ulestraten; 15. Grace Garner Engeland; 16. Abbie Dentus Engeland; 17. Typhaine Laurance Frankrijk; 18. Fenna Vanhoutte Belgie; 19. Eleanor Dickingson Engeland; 20. Delore Stougje Zuidland; 21. Lenny Druyts Belgie; 22. Elizabeth Holden Engeland; 23. Claudia Jongerius Hoogerheide; 24. Kato Zegers Belgie; 25. Merel Hofman Bleiswijk; 26. Laura Súßemilch Duitsland; 27. Maelle Grossetete Frankrijk; 28. Anne Huinen Noordwijk; 29. Eva Maria Palm Belgie; 30. Nina Buysman Bovenkarspel;

 

PEIZE-NIEUW-RODEN .( 2015.06.28 T/M 06.29 )

Elite-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.01e rit.(06.28): 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Veerle Goossens Bakel; 3. Tessa Neefjes Wervershoof; 4. Monique van de Ree Zundert; 5. Irene Gerritsen Bemmel; 6. Anne Kuilboer Hoorn; 7. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 8. Melissa van der Peet Den Haag; 9. Nina Buysman Bovenkarspel; 10. Pernilla van Rozelaar Medemblik;

11. Catherine Colyn Zuid-Afrika; 12. Minke Bakker Monster; 13. Suzanne Verhoeven Belgie; 14. Marije Joling Oudeschoot 15 Melissa van Neck Amstelveen; 16. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 17. Melissa Steenhof Ureterp; 18. Simone de Vries Oldelamer; 19. Marleen Pardon Arnhem; 20. Esmee Oosterman Gieten; 21. Floor Weerink Exloo; 22. Nicole Steigenga Exmorra; 23. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 24. Esther van der Burg Nootdorp; 25. Sofie van Horik Oosterwijk; 26. Imke Vormeer Meppel; 27. Juul Hubert Den Haag; 28. Janine Walters Assen; 29. Minke Slingerland Oosterhout; 30. Grytsje de Vries Buitenpost;

Elite-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.02e rit.(06.29): 1. Olga de Boer Hazerswoude; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 4. Marije Joling Oudeschoot 5. Laura Gorter Utrecht; 6. Tessa Neefjes Wervershoof; 7. Monique van de Ree Zundert; 8. Nicole Steigenga Exmorra; 9. Bianca Lust Oostzaan; 10. Danique Braam Veenwouden; 11. Leonie Lubbinge Drachten; 12. Ivana Tiessens Groningen; 13. Nina Buysman Bovenkarspel; 14. Maaike Boogaard Zwaag; 15 Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 16. Floor Weerink Exloo; 17. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 18. Annet Pit Beekbergen; 19. Judith Bloem Apeldoorn; 20. Mareille Meijering Stadskanaal; 21. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 22. Winanda Spoor Apeldoorn; 23. Wendy Oosterwoud Ureterp; 24. Marleen Pardon Arnhem; 25. Fianna Stenveld Garnwerd; 26. Esther van der Burg Nootdorp; 27. Melanie Klement Velp; 28. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 29. Lisanne Al Assendelft; 30. Yvette de Koning Uitgeest;

Elite-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.03e rit.(06.29): 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Olga de Boer Hazerswoude; 3. Tessa Neefjes Wervershoof; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 6. Marije Joling Oudeschoot 7. Monique van de Ree Zundert; 8. Nicole Steigenga Exmorra; 9. Danique Braam Veenwouden; 10. Ivana Tiessens Groningen; 11. Maaike Boogaard Zwaag; 12. Floor Weerink Exloo;

13. Annet Pit Beekbergen; 14. Mareille Meijering Stadskanaal; 15 Marjolein van 't Geloof Dirksland; 16. Winanda Spoor Apeldoorn; 17. Wendy Oosterwoud Ureterp; 18. Veerle Goossens Bakel; 19. Marleen Pardon Arnhem; 20. Esther van der Burg Nootdorp; 21. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 22. Yvette de Koning Uitgeest; 23. Irene Gerritsen Bemmel; 24. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 25. Nike Beckeringh Amstelveen; 26. Anne Posthuma Wijchen; 27. Simone de Vries Oldelamer; 28. Sofie van Horik Oosterwijk; 29. Chantal van der Gulik Poeldijk; 30. Suzanne Verhoeven Belgie;

Elite-Club/Amateur/Junior-Vrouwen>Eindklassement.(06.29): 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. Marije Joling Oudeschoot 7. Tessa Neefjes Wervershoof; 8. Melissa van Neck Amstelveen; 9. Marloes Bons Utrecht; 10. Floor Weerink Exloo; 11. Simone de Vries Oldelamer; 12. Laura Gorter Utrecht; 13. Melanie Klement Velp; 14. Mady Kleeven Driel; 15 Cornelie Smorenburg Nunspeet; 16. Nicole Steigenga Exmorra; 17. Sofie van Horik Oosterwijk; 18. Fianna Stenveld Garnwerd; 19. Mareille Meijering Stadskanaal; 20. Ivana Tiessens Groningen; 21. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 22. Wendy Oosterwoud Ureterp; 23. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 24. Minke Bakker Monster; 25. Danique Braam Veenwouden; 26. Annet Pit Beekbergen; 27. Ymke Stegink Naarden; 28. Nike Beckeringh Amstelveen; 29. Irene Gerritsen Bemmel; 30. Esmee Oosterman Gieten;

 

RABO MEERTOUR .( 2015.05.14 T/M 05.17 )

Amateurs/Sportklasse Proloog.(05.14): 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Melvin Bos Sint Pancras; 3. Henk de Jong Mijdrecht; 4. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 5. Niels Overvoorde Delfgauw; 6. Cees Snoek Volendam; 7. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 8. Sam Boon Hem; 9. Willem Blom Well; 10. Remco Bertelink Bennekom; 11. Pieter Verhoeven Groningen; 12. Tim de Koning Delfgauw; 13. Robbert Schaap Voorburg; 14. Luuk van der Meer Groningen; 15 Bram Groen Oudkarspel; 16. Hidde Punter Sneek; 17. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 18. Collin Bruul Hippolytushoef; 19. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 20. Jermo Agema Den Helder; 21. Erik Slijver Anna Paulowna; 22. Patrick Hoefakker Middenmeer; 23. Maurice Zaal Groningen; 24. Marvin Bruul Den Helder; 25. Maxim Harteloh De Lier; 26. Robert van Dalen Giessen; 27. Bas Rijs Alkmaar; 28. Yarwin van Straalen Den Helder; 29. Bart Groot Alkmaar; 30. Klaas van Wonderen Waarland;

Amateurs/Sportklasse.01e rit.(05.14): 1. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 2. Jermo Agema Den Helder; 3. Michel Reuser Dieren; 4. Maxim Harteloh De Lier; 5. Tim de Koning Delfgauw; 6. Remco Bertelink Bennekom; 7. Melvin Bos Sint Pancras; 8. Sam Boon Hem; 9. Robbert Schaap Voorburg; 10. Mitja van Toorenburg Almere; 11. Maurice Zaal Groningen; 12. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 13. Niels Overvoorde Delfgauw; 14. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 15 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 16. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 17. Cees Snoek Volendam; 18. Henk de Jong Mijdrecht; 19. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 20. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 21. Bart Groot Alkmaar; 22. Robert Koppers s-Gravenhage; 23. Robert van Dalen Giessen; 24. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 25. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 26. Geert Platenburg Den Bosch; 27. Dennis Haanstra Sneek; 28. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 29. Willem Blom Well; 30. Kick Mijlhoff Den Haag;

Amateurs/Sportklasse.02e rit.(05.15): 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Sam Boon Hem; 4. Maurice Zaal Groningen; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Remco Bertelink Bennekom; 7. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 8. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 9. Michel Reuser Dieren; 10. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 11. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 12. Niels Overvoorde Delfgauw; 13. Cees Snoek Volendam; 14. Harm van Berkel Maasland; 15 Melvin Bos Sint Pancras; 16. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 17. Bas Rijs Alkmaar; 18. Tim de Koning Delfgauw; 19. Willem Blom Well; 20. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 21. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 22. Klaas Uitgeest De Koog; 23. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 24. Henk de Jong Mijdrecht; 25. Casper Oppenneer Heerhugowaard 26. Yarwin van Straalen Den Helder; 27. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 28. Geert Platenburg Den Bosch; 29. Marcel Hillaert Edam; 30. Kees van Wonderen Tuitjenhorn;

Amateurs/Sportklasse.03e rit Cat-A.(05.16): 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 3. Sam Boon Hem; 4. Niels Overvoorde Delfgauw; 5. Henk de Jong Mijdrecht; 6. Maxim Harteloh De Lier; 7. Robbert Schaap Voorburg; 8. Tim de Koning Delfgauw; 9. Erik de Niet Den Haag; 10. Bart Overgaag Alkmaar; 11. Michel Reuser Dieren; 12. Remco Bertelink Bennekom; 13. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 14. Maurice Zaal Groningen; 15 Mike Tesselaar Heerhugowaard; 16. Dennis Haanstra Sneek; 17. Willem Blom Well; 18. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 19. Melvin Bos Sint Pancras; 20. Marvin Bruul Den Helder; 21. Harm van Berkel Maasland; 22. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 23. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 24. Erik Satter Gameren; 25. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 26. Sven Roggeveen Delft; 27. Bart Groot Alkmaar; 28. Martijn Harteloh Dordrecht; 29. Mitja van Toorenburg Almere; 30. Rieks de Rink Delft;

Amateurs/Sportklasse.03e rit Cat-B.(05.16): 1. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 2. Tijs Dekker Oosthuizen; 3. Rene Groot Heiloo; 4. Bas Rijs Alkmaar; 5. Martin Hoefakker Middenmeer; 6. Willem van der Vlugt Medemblik; 7. Patrick Hoefakker Middenmeer; 8. Casper Oppenneer Heerhugowaard 9. Michiel Duim Alkmaar; 10. Hidde Punter Sneek; 11. Jelle de Winter Obdam; 12. Thom de Boer t Veld; 13. Klaas van Wonderen Waarland; 14. Sander Westerlaan Groningen; 15 Leon van der Made Haarlem; 16. Robin Rol Obdam; 17. Thomas Boom Oudeschild; 18. René Kouseband Wieringerwaard; 19. Volkert Meinsma Oudkarspel; 20. Serai van der Plaats Den Burg 21. Martijn Evers Midwoud; 22. René Pascha Zuid-Scharwoude; 23. Tjerk Terpstra Den Helder; 24. Roel Munster Heerhugowaard; 25. Michael Cox Den Helder; 26. Stefan Sprengen Wieringerwerf; 27. Marcel Breg Wervershoof; 28. Gerard Welling Opmeer; 29. Barend Derriks Heerhugowaard; 30. Roy Lennings Enkhuizen;

Amateurs/Sportklasse.04e rit Cat-A tijdrit.(05.17): 1. Henk de Jong Mijdrecht; 2. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 3. Sam Boon Hem; 4. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 5. Bram Groen Oudkarspel; 6. Cees Snoek Volendam; 7. Melvin Bos Sint Pancras; 8. Niels Overvoorde Delfgauw; 9. Robbert Schaap Voorburg; 10. Maurice Zaal Groningen; 11. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 12. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 13. Luuk van der Meer Groningen; 14. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 15 Mitja van Toorenburg Almere; 16. Pieter Verhoeven Groningen; 17. Dave Kanbier Schagen; 18. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 19. Jermo Agema Den Helder; 20. Tim de Koning Delfgauw; 21. Marvin Bruul Den Helder; 22. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 23. Geert Platenburg Den Bosch; 24. Remco Bertelink Bennekom; 25. Rieks de Rink Delft; 26. Maxim Harteloh De Lier; 27. Collin Bruul Hippolytushoef; 28. Bart Groot Alkmaar; 29. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 30. Erik Slijver Anna Paulowna;

Amateurs/Sportklasse.04e rit Cat-B.tijdrit.(05.17) 1. Remco Koopman Den Burg; 2. Sander Westerlaan Groningen; 3. Patrick Hoefakker Middenmeer; 4. Hidde Punter Sneek; 5. Klaas van Wonderen Waarland; 6. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 7. Marcel Breg Wervershoof; 8. Volkert Meinsma Oudkarspel; 9. Willem van der Vlugt Medemblik; 10. Martijn Evers Midwoud; 11. Bas Rijs Alkmaar; 12. Folkert Zwiers Wormer;13. René Pascha Zuid-Scharwoude; 14. Martin Hoefakker Middenmeer; 15 Tijs Dekker Oosthuizen; 16. Michiel Duim Alkmaar; 17. Thomas Boom Oudeschild; 18. Michael Cox Den Helder; 19. René Kouseband Wieringerwaard; 20. Nico Leyen Enkhuizen; 21. Coen van den Berge Poeldijk; 22. Thom de Boer t Veld; 23. Leon van der Made Haarlem; 24. Jasper Weel Den Oever; 25. Rene Groot Heiloo; 26. Stefan Sprengen Wieringerwerf; 27. Erwin Beckers Den Helder; 28. Roel Munster Heerhugowaard; 29. Jelle de Winter Obdam; 30. Sander Schipper Kolhorn;

Amateurs/Sportklasse.5e rit Cat-A.(05.17): 1. Jermo Agema Den Helder; 2. Sam Boon Hem; 3. Maxim Harteloh De Lier; 4. Robbert Schaap Voorburg; 5. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 6. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 7. Mitja van Toorenburg Almere; 8. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 9. Niels Overvoorde Delfgauw; 10. Maurice Zaal Groningen; 11. Marcel Hillaert Edam; 12. Tim de Koning Delfgauw; 13. Luuk van der Meer Groningen; 14. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 15 Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 16. Remco Bertelink Bennekom; 17. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 18. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 19. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 20. Erik de Niet Den Haag; 21. Henk de Jong Mijdrecht; 22. Harm van Berkel Maasland; 23. Bart Groot Alkmaar; 24. Robert Koppers s-Gravenhage; 25. Kick Mijlhoff Den Haag; 26. Martijn Harteloh Dordrecht; 27. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 28. Geert Platenburg Den Bosch; 29. Cees Snoek Volendam; 30. Hans van Wonderen Tuitjenhorn;

Amateurs/Sportklasse.05e rit Cat-B.(05.17): 1. Sander Westerlaan Groningen; 2. Rene Groot Heiloo; 3. Tijs Dekker Oosthuizen; 4. Willem van der Vlugt Medemblik; 5. Bas Rijs Alkmaar; 6. Jelle de Winter Obdam; 7. Casper Oppenneer Heerhugowaard 8. Thom de Boer t Veld; 9. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 10. Tjerk Terpstra Den Helder; 11. Jasper Weel Den Oever; 12. René Kouseband Wieringerwaard; 13. Martin Hoefakker Middenmeer; 14. Patrick Hoefakker Middenmeer; 15 Leon van der Made Haarlem; 16. Michiel Duim Alkmaar; 17. Hidde Punter Sneek; 18. Michael Cox Den Helder; 19. Gerard Welling Opmeer; 20. Erwin Beckers Den Helder; 21. Martijn Evers Midwoud; 22. Folkert Zwiers Wormer; 23. Thomas Boom Oudeschild; 24. Robin Rol Obdam; 25. Roel Munster Heerhugowaard; 26. Klaas Uitgeest De Koog; 27. Barend Derriks Heerhugowaard; 28. René Pascha Zuid-Scharwoude; 29. Coen van den Berge Poeldijk; 30. Remco Koopman Den Burg;

Amateurs/Sportklasse.Eindklassement Cat-A.(05-17): 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 3. Sam Boon Hem; 4. Henk de Jong Mijdrecht; 5. Niels Overvoorde Delfgauw; 6. Melvin Bos Sint Pancras; 7. Cees Snoek Volendam; 8. Jermo Agema Den Helder; 9. Robbert Schaap Voorburg; 10. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 11. Maurice Zaal Groningen; 12. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 13. Mitja van Toorenburg Almere; 14. Tim de Koning Delfgauw; 15 Remco Bertelink Bennekom; 16. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 17. Maxim Harteloh De Lier; 18. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 19. Geert Platenburg Den Bosch; 20. Bart Groot Alkmaar; 21. Bram Groen Oudkarspel; 22. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 23. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 24. Michel Reuser Dieren; 25. Luuk van der Meer Groningen; 26. Marvin Bruul Den Helder; 27. Collin Bruul Hippolytushoef; 28. Kick Mijlhoff Den Haag; 29. Marcel Hillaert Edam; 30. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude;

Amateurs/Sportklasse.Eindklassement Cat-B.(05-17): 1. Patrick Hoefakker Middenmeer; 2. Willem van der Vlugt Medemblik; 3. Martijn Evers Midwoud; 4. Martin Hoefakker Middenmeer; 5. Rene Groot Heiloo; 6. Hidde Punter Sneek; 7. Leon van der Made Haarlem; 8. Bas Rijs Alkmaar; 9. Thomas Boom Oudeschild; 10. René Kouseband Wieringerwaard; 11. Michael Cox Den Helder; 12. Erwin Beckers Den Helder; 13. Sander Westerlaan Groningen; 14. Roel Munster Heerhugowaard; 15 Folkert Zwiers Wormer; 16. Klaas van Wonderen Waarland; 17. Jelle de Winter Obdam; 18. Michiel Duim Alkmaar; 19. Robin Rol Obdam; 20. Coen van den Berge Poeldijk; 21. Volkert Meinsma Oudkarspel; 22. Tijs Dekker Oosthuizen; 23. Jasper Weel Den Oever; 24. Thom de Boer t Veld; 25. René Pascha Zuid-Scharwoude; 26. Nico Leyen Enkhuizen; 27. Klaas Uitgeest De Koog; 28. Barend Derriks Heerhugowaard; 29. Marcel Breg Wervershoof; 30. Stefan Sprengen Wieringerwerf;

 

RONDE VAN MIDDEN-NEDERLAND .( 2015.08.29 T/M 08.30)

Professionals.02e rit(08.30): 1. Alberto Cecchin Italie; 2. Chris Opie Engeland; 3. Andre Looij Wilnis; 4. Nicolai Brochner Denemarken; 5. Andrea Pasqualon Italie; 6. Marco Zanotti Heerlen; 7. Johim Ariesen Rhenen; 8. Nicolas Vereecken Belgie; 9. Oscar Landa Noorwegen; 10. Olivier Pardini Belgie; 11. Tom Wirtgen Luxemburg; 12. Fredrik Strand Galta Noorwegen;13. Jesper Odgaard Nielsen Denemarken; 14. Gaetan Bille Belgie; 15 Giacomo Tomio Italie; 16. Ivan Garcia Cortina Spanje; 17. Enzo Wouters Belgie; 18. Michael Goolaerts Belgie; 19. Martijn Budding Veenendaal; 20. Daan Meijers Dongen; 21. Cees Bol. Zaandam; 22. Jim Lindenburg Wateringen; 23. Yoeri Havik Assendelft; 24. Joey van Rhee Nijverdal; 25. Gert-Jan Bosman Emmen; 26. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 27. Kenny Molly Belgie; 28. Przemyslaw Kasperkiewicz Polen; 29. Kobus Hereijgers Hedel; 30. Alexander Krieger Duitsland;

Professionals.Eindklassement.(08.30): 1. Olivier Pardini Belgie; 2. Gaetan Bille Belgie; 3. Christophe Premont Belgie; 4. Joeri Calleeuw Belgie; 5. Ruben van der Haeghen Belgie; 6. Kai Reus Almere; 7. Chris Opie Engeland; 8. Marcin Bialoblocki Polen; 9. Jonathan Mould Engeland; 10. Joshua Hunt Engeland; 11. Peter Williams Engeland; 12. Adriaan Aas Stien Noorwegen; 13. Reidar Bohlin Borgensen Noorwegen; 14. Vegard Stake Laengen Noorwegen; 15 Philip Lindau Zweden; 16. Joey van Rhee Nijverdal; 17. Gert-Jan Bosman Emmen; 18. Stephan Bakker Zaandam; 19. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 20. Jochem Hoekstra Haren Gn; 21. Stefan Poutsma Peize; 22. Rens te Stroet Keijenborg; 23. Joachim Vanreyren Belgie; 24. Frederik Frison Belgie; 25. Tom Wirtgen Luxemburg; 26. Alexander Krieger Duitsland; 27. Kevin Feiereisen Luxemburg; 28. Matthias Plarre Duitsland;

29. Marco König Duitsland; 30. Laurent van den Bak Belgie;

 

STER ZLM TOER .( 2015.06.17 T/M 06.21)

Professionals-A/B.01e rit.(06.17): 1. Roger Kluge Duitsland; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Victor Campenaerts Belgie; 4. Sean De Bie Belgie; 5. Danny van Poppel Poppel (Bel); 6. Yves Lampaert Belgie; 7. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 8. Lukasz Wisniowski Polen; 9. Marco Coledan Italie; 10. André Greipel Duitsland; 11. Maarten Tjallingii Arnhem; 12. Jelle Wallays Belgie; 13. Marcel Kittel Duitsland; 14. Zakkari Dempster Australie; 15 Marcel Sieberg Duitsland; 16. Robert Wagner Duitsland; 17. Brian van Goethem Sluiskil; 18. Ramon Sinkeldam Assendelft; 19. Jens Debusschere Belgie; 20. Heinrich Haussler Australie; 21. Gijs Van Hoecke Belgie; 22. Kenneth Van Bilsen Belgie; 23. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 24. Moreno Hofland Roosendaal; 25. Guillauma van Keirsbulck Belgie; 26. Nikolas Maes Belgie; 27. Boy van Poppel Ravels; 28. Fabio Sabatini Italie; 29. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 30. Jan Ghyselinck Belgie;

Professionals-A/B.02e rit.(06.18): 1. André Greipel Duitsland; 2. Edward Theuns Belgie; 3. Danny van Poppel Poppel (Bel); 4. Michael Van Staeyen Belgie; 5. Ramon Sinkeldam Assendelft; 6. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 7. Moreno Hofland Roosendaal; 8. Yves Lampaert Belgie; 9. Zakkari Dempster Australie; 10. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 11. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 12. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 13. Michael Schwarzmann Duitsland; 14. Kenneth Van Bilsen Belgie; 15 Zico Waeytens Belgie; 16. Marco Zanotti Heerlen; 17. Tim Declercq Belgie; 18. Maarten Tjallingii Arnhem; 19. Twan Brusselman Helmond; 20. Wouter Mol Alkmaar; 21. Victor Campenaerts Belgie; 22. Marcel Sieberg Duitsland; 23. Jens Debusschere Belgie; 24. Sven van Luijk Naaldwijk; 25. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 26. Marcel Aregger Zwitserland; 27. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 28. Jelle Wallays Belgie; 29. Gijs Van Hoecke Belgie; 30. Brian van Goethem Sluiskil;

Professionals-A/B.03e rit.(06.19): 1. André Greipel Duitsland; 2. Moreno Hofland Roosendaal; 3. Edward Theuns Belgie; 4. Yves Lampaert Belgie; 5. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 6. Michael Van Staeyen Belgie; 7. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 8. Kenneth Van Bilsen Belgie; 9. Ramon Sinkeldam Assendelft; 10. Scott Thwaites Engeland; 11. Roy Jans Belgie; 12. Zakkari Dempster Australie; 13. Tim Merlier Belgie; 14. Nikolas Maes Belgie; 15 Gerald Ciolek Duitsland; 16. Zico Waeytens Belgie; 17. Jonas Ahlstrand Zweden; 18. Dylan Groenewegen Amsterdam; 19. Twan Brusselman Helmond; 20. Tim Ariesen Rhenen; 21. Nicolas Vereecken Belgie; 22. Sondre Holst Enger Noorwegen; 23. Gijs Van Hoecke Belgie; 24. Wim Stroetinga Nijkerk; 25. Ralf Matzka Duitsland; 26. Johim Ariesen Rhenen; 27. Maarten Tjallingii Arnhem; 28. Joey van Rhee Nijverdal; 29. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 30. Tim Declercq Belgie;

Professionals-A/B.04e rit(06.20): 1. Moreno Hofland Roosendaal; 2. Yves Lampaert Belgie; 3. Zico Waeytens Belgie; 4. Jens Debusschere Belgie; 5. Michael Schwarzmann Duitsland; 6. Edward Theuns Belgie; 7. Victor Campenaerts Belgie; 8. Gerald Ciolek Duitsland; 9. Björn Leukemans Belgie; 10. André Greipel Duitsland; 11. Ralf Matzka Duitsland; 12. Jasper Ockeloen Dordrecht; 13. Boy van Poppel Ravels; 14. Kenneth Van Bilsen Belgie; 15 Wouter Mol Alkmaar; 16. Jelle Wallays Belgie; 17. Oliver Naesen Belgie; 18. Lars Ytting Bak Denemarken; 19. Gijs Van Hoecke Belgie; 20. Tim Declercq Belgie; 21. Jimmy Jansen Nijmegen; 22. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 23. Cesare Benedetti Italie; 24. Zakkari Dempster Australie; 25. Twan Castelijns Hapert; 26. Jochem Hoekstra Haren Gn; 27. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 28. Maarten Tjallingii Arnhem; 29. Heinrich Haussler Australie; 30. Matthew Busche Amerika;

Professionals-A/B.05e rit.(06.21): 1. Matt Brammeier Ierland; 2. André Greipel Duitsland; 3. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 4. Tim Merlier Belgie; 5. Michael Schwarzmann Duitsland; 6. Dylan Groenewegen Amsterdam; 7. Sondre Holst Enger Noorwegen; 8. Danilo Napolitano Italie; 9. Yves Lampaert Belgie; 10. Roy Jans Belgie; 11. Boy van Poppel Ravels; 12. Moreno Hofland Roosendaal; 13. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 14. Edward Theuns Belgie; 15 Marco Zanotti Heerlen; 16. Gert-Jan Bosman Emmen; 17. Gijs Van Hoecke Belgie; 18. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 19. Oliver Naesen Belgie; 20. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 21. Tim Ariesen Rhenen; 22. Kenneth Van Bilsen Belgie; 23. Joey van Rhee Nijverdal; 24. Ralf Matzka Duitsland; 25. Antwan Tolhoek Yerseke; 26. Dimitri Peyskens Belgie; 27. Johim Ariesen Rhenen; 28. Timothy Stevens Belgie; 29. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 30. Wouter Mol Alkmaar;

Professionals.Eindklassement.(06.21): 1. André Greipel Duitsland; 2. Yves Lampaert Belgie; 3. Moreno Hofland Roosendaal; 4. Victor Campenaerts Belgie; 5. Edward Theuns Belgie; 6. Zico Waeytens Belgie; 7. Jens Debusschere Belgie; 8. Jelle Wallays Belgie; 9. Kenneth Van Bilsen Belgie; 10. Gijs Van Hoecke Belgie; 11. Michael Schwarzmann Duitsland; 12. Zakkari Dempster Australie; 13. Maarten Tjallingii Arnhem; 14. Tim Declercq Belgie; 15 Lars Ytting Bak Denemarken; 16. Oliver Naesen Belgie; 17. Wouter Mol Alkmaar; 18. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 19. Brian van Goethem Sluiskil; 20. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 21. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 22. Marco Zanotti Heerlen; 23. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 24. Marcel Aregger Zwitserland; 25. Jasper Hamelink Raalte; 26. Sven van Luijk Naaldwijk; 27. Marcel Sieberg Duitsland; 28. Ramon Sinkeldam Assendelft; 29. Ronan van Zandbeek Schijndel; 30. Greg Henderson Nieuw-Zeeland;

 

TOUR DE LASALLE .( 2015.06.11 T/M 06.14 )

Amateurs/Sportklasse.01e rit.(06.11): 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Martijn Veling Bilthoven; 3. Cees Snoek Volendam; 4. Gerard van Haaften Dirksland; 5. Marvin Bruul Den Helder; 6. Luuk van der Meer Groningen; 7. Melvin Bos Sint Pancras; 8. Jermo Agema Den Helder; 9. Sten Oostland Harderwijk; 10. Robbert Schaap Voorburg; 11. Remco Bertelink Bennekom; 12. Edwin van Beek Hoorn; 13. Sam Boon Hem; 14. Erik de Niet Den Haag; 15 Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 16. Bram Groen Oudkarspel; 17. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 18. Sonny Agema Den Helder; 19. Kick Mijlhoff Den Haag; 20. Ton Slippens Schagen; 21. Guido van Gelder Groningen; 22. Bauke Hylkema Bakhuizen; 23. Rieks de Rink Delft; 24. Hidde Punter Sneek; 25. Bart Groot Alkmaar; 26. Willem van der Vlugt Medemblik; 27. Barry Porsius Lelystad; 28. Richard Doggen Kornhorn; 29. Raymond Bakker Den Helder; 30. Sjoerd van Aalzum Ysbrechtum;

Amateurs/Sportklasse.02e rit.(06.12): 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Cees Snoek Volendam; 3. Jermo Agema Den Helder; 4. Remco Bertelink Bennekom;  5. Luuk van der Meer Groningen; 6. Gerard van Haaften Dirksland; 7. Melvin Bos Sint Pancras; 8. Bram Groen Oudkarspel; 9. Sam Boon Hem; 10. Kick Mijlhoff Den Haag; 11. Rieks de Rink Delft; 12. Sten Oostland Harderwijk; 13. Sonny Agema Den Helder; 14. Robbert Schaap Voorburg; 15 Marvin Bruul Den Helder; 16. Martijn Veling Bilthoven; 17. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 18. Marc Hulzebos Den Helder; 19. Niels Griemink Klazienaveen; 20. Ton Slippens Schagen; 21. Raymond Bakker Den Helder; 22. Seine Zandbergen Sleen; 23. Sjors Beijer Wageningen; 24. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 25. Wilfred Drenthen Veenoord; 26. Guido van Gelder Groningen; 27. Mark van Velthoven Wateringen; 28. Richard Doggen Kornhorn; 29. Edwin van Beek Hoorn; 30. Erik de Niet Den Haag;

Amateurs/Sportklasse.03e rit.(06.12): 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Sten Oostland Harderwijk; 3. Edwin van Beek Hoorn; 4. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 5. Sam Boon Hem; 6. Erik de Niet Den Haag; 7. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 8. Hans Kopmels Wolvega; 9. Rutger Vos Exloo; 10. Sjors Beijer Wageningen; 11. Melvin Bos Sint Pancras; 12. Guido van Gelder Groningen; 13. Martijn Veling Bilthoven; 14. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 15 Sonny Agema Den Helder; 16. Jermo Agema Den Helder; 17. Cees Snoek Volendam; 18. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 19. Marvin Bruul Den Helder; 20. Gerard van Haaften Dirksland; 21. Richard Doggen Kornhorn; 22. Casper Oppenneer Heerhugowaard 23. Rutger Reink Emmen; 24. Rein Falke Amsterdam 25. Raymond Bakker Den Helder; 26. Luuk van der Meer Groningen; 27. Kick Mijlhoff Den Haag; 28. Yarwin van Straalen Den Helder; 29. Jon Schoonewille Klazienaveen; 30. Edward Kardinaal Oudkarspel;

Amateurs/Sportklasse.04e rit Cat-A.(06.13): 1. Rieks de Rink Delft; 2. Rutger Vos Exloo; 3. Bas Rijs Alkmaar; 4. Ruud van Wel Schagerbrug; 5. Hendrik Eppinga Oudemirdum; 6. Bauke Bouwstra Workum; 7. Sybren van Dokkum Heiloo; 8. René Kouseband Wieringerwaard; 9. Yarwin van Straalen Den Helder; 10. Dennis Mijnsbergen 11. Serai van der Plaats DEN BURG 12. Mickel van der Burg Den Helder; 13. Wim Leen Almere; 14. Edward Kardinaal Oudkarspel; 15 Barend Derriks Heerhugowaard; 16. Martien Hink Oudkarspel; 17. Michael Cox Den Helder; 18. Casper Oppenneer Heerhugowaard 19. Volkert Meinsma Oudkarspel; 20. Rein Falke Amsterdam 21. Gert-Jan Bleeker Woudsend; 22. Coen van den Berge Poeldijk; 23. Roel Munster Heerhugowaard; 24. Dennis de Porto Den Helder; 25. Sander van Beek Den Burg 26. Wilco van der Made Medemblik; 27. BasBruinsma Wieringerwaard; 28. Jelle de Jong. Anna Paulowna; 29. Erwin Beckers Den Helder; 30. Jack Wenders Gulpen;

Amateurs/Sportklasse.04e rit Cat-B.(06.13): 1. Kick Mijlhoff Den Haag; 2. Martijn Ettema Bolsward; 3. Remco Bertelink Bennekom; 4. Sten Oostland Harderwijk; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Cees Snoek Volendam; 7. Gerard van Haaften Dirksland; 8. Rutger Reink Emmen; 9. Bob Klein heiloo 10. Jon Schoonewille Klazienaveen; 11. Guido van Gelder Groningen; 12. Erik de Niet Den Haag; 13. Martijn Veling Bilthoven; 14. Jermo Agema Den Helder; 15 Edwin van Beek Hoorn; 16. Hidde Punter Sneek; 17. Sam Boon Hem; 18. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 19. Ton Slippens Schagen; 20. Niels Griemink Klazienaveen; 21. Raymond Bakker Den Helder; 22. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 23. Sonny Agema Den Helder; 24. Sjoerd van Aalzum Ysbrechtum; 25. Edward van der Pijl Breda; 26. Egon Nanninga Lelystad; 27. Willem van der Vlugt Medemblik; 28. Collin Bruul Hippolytushoef; 29. Thomas Batelaan Amsterdam; 30. Bart Groot Alkmaar;

Amateurs/Sportklasse.05e rit Cat-A.(06.14): 1. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 2. Erik de Niet Den Haag; 3. Jermo Agema Den Helder; 4. Rutger Reink Emmen; 5. Luuk van der Meer Groningen; 6. Sonny Agema Den Helder; 7. Sten Oostland Harderwijk; 8. Gerard van Haaften Dirksland; 9. Remco Bertelink Bennekom; 10. Kick Mijlhoff Den Haag; 11. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 12. Seine Zandbergen Sleen; 13. Guido van Gelder Groningen; 14. Martijn Veling Bilthoven; 15 Glenn van Nierop Zoeterwoude; 16. Sjoerd van Aalzum Ysbrechtum; 17. Cees Snoek Volendam; 18. Melvin Bos Sint Pancras; 19. Edwin van Beek Hoorn; 20. Niels Griemink Klazienaveen; 21. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 22. Wilfred Drenthen Veenoord; 23. Marvin Bruul Den Helder; 24. Ralph Strijbosch Swalmen; 25. Thomas Batelaan Amsterdam; 26. Bob Klein heiloo 27. Collin Bruul Hippolytushoef; 28. Edward van der Pijl Breda; 29. Joost Volkers Alkmaar; 30. Willem van der Vlugt Medemblik;

Amateurs/Sportklasse.05e rit Cat-B.(06.14): 1. Michel Henrix Julianadorp; 2. Rutger Vos Exloo; 3. Yarwin van Straalen Den Helder; 4. Sybren van Dokkum Heiloo; 5. Bas Rijs Alkmaar; 6. Dennis Mijnsbergen 7. Casper Oppenneer Heerhugowaard 8. Klaas Uitgeest De Koog; 9. David Reece 10. Erwin Beckers Den Helder; 11. Barend Derriks Heerhugowaard; 12. Rein Falke Amsterdam 13. Serai van der Plaats DEN BURG 14. Jack Wenders Gulpen; 15 Mickel van der Burg Den Helder; 16. Roel Munster Heerhugowaard; 17. Wilco van der Made Medemblik; 18. Wim Leen Almere; 19. Jelle de Jong. Anna Paulowna; 20. Coen van den Berge Poeldijk; 21. Tjerk Terpstra Den Helder; 22. Edward Kardinaal Oudkarspel; 23. Hendrik Eppinga Oudemirdum; 24. Eibert van't Hof Den Haag; 25. Michael Cox Den Helder; 26. Bauke Bouwstra Workum; 27. Dennis de Porto Den Helder; 28. Stefan van Spengen Wieringerwerf 29. Martijn van Vechgel Hoorn; 30. Goos Beukema Sleen;

Amateurs/Sportklasse.Eindklassement Cat-A.(06.14): 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Cees Snoek Volendam; 3. Gerard van Haaften Dirksland; 4. Martijn Veling Bilthoven; 5. Marvin Bruul Den Helder; 6. Jermo Agema Den Helder; 7. Remco Bertelink Bennekom; 8. Kick Mijlhoff Den Haag; 9. Luuk van der Meer Groningen; 10. Sten Oostland Harderwijk; 11. Melvin Bos Sint Pancras; 12. Erik de Niet Den Haag; 13. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 14. Sonny Agema Den Helder; 15 Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 16. Martijn Ettema Bolsward; 17. Ton Slippens Schagen; 18. Edwin van Beek Hoorn; 19. Raymond Bakker Den Helder; 20. Guido van Gelder Groningen; 21. Seine Zandbergen Sleen; 22. Richard Doggen Kornhorn; 23. Hidde Punter Sneek; 24. Ralph Strijbosch Swalmen; 25. Sjoerd van Aalzum Ysbrechtum; 26. Collin Bruul Hippolytushoef; 27. Theo Ligthart Andijk 28. Willem van der Vlugt Medemblik; 29. Thomas Batelaan Amsterdam; 30. Edward van der Pijl Breda;

Amateurs/Sportklasse.Eindklassement Cat-B.(06.14): 1. Wim Leen Almere; 2. Rutger Vos Exloo; 3. Mickel van der Burg Den Helder; 4. Yarwin van Straalen Den Helder; 5. Coen van den Berge Poeldijk; 6. Casper Oppenneer Heerhugowaard 7. Serai van der Plaats Den Burg; 8. Edward Kardinaal Oudkarspel; 9. Rein Falke Amsterdam 10. Jack Wenders Gulpen; 11. Rieks de Rink Delft; 12. Roel Munster Heerhugowaard; 13. Michael Cox Den Helder; 14. Erwin Beckers Den Helder; 15 Bas Rijs Alkmaar; 16. Bauke Bouwstra Workum; 17. Tjerk Terpstra Den Helder; 18. René Kouseband Wieringerwaard; 19. Wilco van der Made Medemblik; 20. Sybren van Dokkum Heiloo; 21. Dennis Mijnsbergen 22. Hendrik Eppinga Oudemirdum; 23. Ruud van Wel Schagerbrug; 24. Barend Derriks Heerhugowaard; 25. Volkert Meinsma Oudkarspel; 26. Dennis de Porto Den Helder; 27. Jelle de Jong. Anna Paulowna; 28. Martijn van Vechgel Hoorn; 29. Sander van Beek Den Burg  30. Gert-Jan Bleeker Woudsend;

 

ZLM ROOMPOT TOUR .( 2015.04.17 T/M 04.18 )

Beloften: 1. Soren Kragh Andersen Denemarken; 2. Daan Myngheer Belgie; 3. Owain Doull Engeland; 4. Michael Carb Svendgaard Denemarken; 5. Erik Baska Slowakije; 6. Jeremy Lecroq Frankrijk; 7. Mikel Aristi Gardoki Spanje; 8. Tom Bohli Zwitserland; 9. Andre Looij Wilnis; 10. Truls Engen Korseth Noorwegen; 11. Przemyslaw Kasperkiewicz Polen; 12. Davide Martinelli Italie; 13. Aksel Nommela Estonia; 14. Gustav Hoog Zweden; 15 Nans Peters Frankrijk; 16. Thery Schir Zwitserland; 17. Cees Bol. Zaandam; 18. Lucas Oronzo Gaday Argentinie; 19. Daniel Turek Chech Rebublic; 20. Dylan Kowalski Frankrijk; 21. Max Walscheid Duitsland; 22. Jonas Koch Duitsland; 23. Mamyr STASH Rusland; 24. Mads Petersen Denemarken; 25. Patryk Stosz Polen; 26. Taco van der Hoorn De Zilk; 27. Jonathan Dibben Engeland; 28. Fabian Lienhard Zwitserland; 29. Christophe Noppe Belgie; 30. Marlen Zmorka Oekraďne;

Beloften.02e rit.(04.18): 1. Mads Petersen Denemarken; 2. Michael Carb Svendgaard Denemarken; 3. Daniel Hoelgaard Noorwegen; 4. Soren Kragh Andersen Denemarken; 5. Jeremy Lecroq Frankrijk; 6. Tom Bohli Zwitserland; 7. Owain Doull Engeland; 8. Frantisek Sisr Tsjechie; 9. Jonathan Dibben Engeland; 10. Marlen Zmorka Oekraďne; 11. Mamyr Stash Rusland; 12. Truls Engen Korseth Noorwegen; 13. Thery Schir Zwitserland; 14. Erik Baska Slowakije; 15 Przemyslaw Kasperkiewicz Polen; 16. Andre Looij Wilnis; 17. Mads Wurtz Schmidt Denemarken; 18. Max Walscheid Duitsland; 19. Nico Denz Duitsland; 20. Fridtjof Roinaas Noorwegen; 21. Taco van der Hoorn De Zilk; 22. Ruben Pols Belgie; 23. Nils Politt Duitsland; 24. Nicolai Brochner Denemarken; 25. Tormod Hausken Jacobsen Noorwegen; 26. Miguel Bryon Amerika; 27. Amund Grondahl Jansen Noorwegen; 28. Xavi Svdn Sebastian Lasa Spanje; 29. Lucas Oronzo Gaday Argentinie; 30. Christophe Noppe Belgie;

Beloften.Eindklassement.(04.18): 1. Soren Kragh Andersen Denemarken; 2. Mads Petersen Denemarken; 3. Michael Carb Svendgaard Denemarken; 4. Mamyr Stash Rusland; 5. Jeremy Lecroq Frankrijk; 6. Mads Wurtz Schmidt Denemarken; 7. Owain Doull Engeland; 8. Jonathan Dibben Engeland; 9. Truls Engen Korseth Noorwegen; 10. Tom Bohli Zwitserland; 11. Thery Schir Zwitserland; 12. Nico Denz Duitsland; 13. Nils Politt Duitsland; 14. Przemyslaw Kasperkiewicz Polen; 15 Andre Looij Wilnis; 16. Taco van der Hoorn De Zilk; 17. Davide Martinelli Italie; 18. Nans Peters Frankrijk; 19. Erik Baska Slowakije; 20. Marlen Zmorka Oekraďne; 21. Jonas Koch Duitsland; 22. Daniel Turek Chech Rebublic; 23. Anders Skaarseth Noorwegen; 24. Josef Cerny Tsjechie; 25. Fabian Lienhard Zwitserland; 26. Jan Dieteren Duitsland; 27. Colin Joyce Amerika; 28. Max Walscheid Duitsland; 29. Christophe Noppe Belgie; 30. Amund Grondahl Jansen Noorwegen;