†† UITSLAGEN.KLASSIEKERS

ALBERT ACHTERHES PET PROFRONDE VAN DRENTHE .( 2015.03.14 )

Professionals-A/B: 1. Edward Theuns Belgie; 2. Bert-Jan Lindeman Assen; 3. Joey van Rhee Nijverdal; 4. Jesper Asselman Wateringen; 5. Scott Thwaites Engeland; 6. Manuel Belletti 7. Tanner Putt Amerika; 8. Alessandro Bazzana Italie; 9. Wouter Mol Alkmaar; 10. Nick van der Lijke Rotterdam; 11. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 12. Daan Meijers Dongen; 13. Elmar Reinders Emmen; 14. Mads Wurtz Schmidt Denemarken; 15 Martijn Verschoor Bovensmilde; 16. Jasper Ockeloen Dordrecht; 17. Twan Brusselman Helmond; 18. Pieter Jacobs Belgie; 19. Brian van Goethem Sluiskil; 20. Yoeri Havik Assendelft; 21. Tim Declercq Belgie; 22. Michael Schwarzmann Duitsland; 23. Barry Markus Hoofddorp; 24. Elia Favilli Italie; 25. Tijmen Eising Emmen; 26. Haavard Jordbrek Blikra Noorwegen; 27. Tim Ariesen Rhenen; 28. Twan Castelijns Hapert; 29. Dennis Bakker De Rijp; 30. Tim Kerkhof Nistelrode;

 

ALTENA BIESBOSCH RONDE .( 2015.04.06 )

Elite/Beloften: 1. Marco Zanotti Heerlen; 2. Yoeri Havik Assendelft; 3. Elmar Reinders Emmen; 4. Kobus Hereijgers Hedel; 5. Remco te Brake Rhenen; 6. Paul Moerland Fijnaart; 7. Joris Blokker Wieringerwerf; 8. Jonas Bokeloh Duitsland; 9. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 10. David de Leeuw Rhoon; 11. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 12. Wouter Leten Belgie; 13. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 14. Rob Leemans Belgie; 15 Harro Groeneveld Zalk; 16. Robin Lowik Vriezenveen; 17. Jeffrey Vink Veenendaal; 18. Dex Groen Tuitjenhorn; 19. Johim Ariesen Rhenen; 20. Max Hendrikx Hapert; 21. Martin Kelderman Veenendaal; 22. Wim Kleiman Almelo; 23. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 24. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 25. Robbert de Greef Geldrop; 26. Arjan Hofman Nunspeet; 27. Davy Gunst Yerseke; 28. Jake Womersley Engeland; 29. Jordy Keldermans Rucphen; 30. Harry Sweering Sneek;

 

AMSTEL GOLD RACE .( 2015.04.19 )

Elite: 1. Michal Kwiatkowski Polen; 2. Alejandro Valverde Belmonte Spanje; 3. Michael Mantchev Oud-Beijerland; 4. Rui Alberto Faria da Costa Portugal; 5. Greg Van Avermaet Belgie; 6. Tony Gallopin Frankrijk; 7. Julian Alaphilippe Frankrijk; 8. Enrico Gasparotto Italie; 9. Maciej Paterski Polen; 10. Philippe Gilbert Belgie; 11. Daniel Moreno Fernandez Spanje; 12. Rinaldo Nocentini Italie; 13. Giampaolo Caruso Italie; 14. Roman Kreuziger Czechie; 15 Daniel Martin Ierland; 16. Lars Petter Nordhag Noorwegen; 17. Jakob Faglsang Denemarken; 18. Ben Hermans Belgie; 19. Tim Wellens Belgie; 20. Kristian Sbaragli Italie; 21. Maurits Lammertink Losser; 22. Michael Valgren Denemarken; 23. Bob Jungels Luxemburg; 24. Jan Bakelants Belgie; 25. Aleksei Tcatevich Rusland; 26. Tom Dumoulin Maastricht; 27. Paul Martens Duitsland; 28. BjŲrn Leukemans Belgie; 29. Davide Rebellin Italie; 30. Fabio Felline Italie;

 

ARNHEM-VEENENDAAL CLASSIC .( 2015.08.21 )

Professionals: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Yauheni Hutarovich Bulgarije; 3. Roman Maikin Rusland; 4. Roy Jans Belgie; 5. Bert van Lerberghe Belgie; 6. Amaury Capiot Belgie 7. Wouter Mol Alkmaar; 8. Thomas Stewart Engeland; 9. Jeroen Meijers Alphen Nb; 10. Romain Feillu Frankrijk; 11. Barry Markus Hoofddorp; 12. Alberto Cecchin Italie; 13. Oliver Naesen Belgie; 14. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 15 Laurent Evrard Belgie; 16. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 17. Aidis Kruopis Litouwen; 18. Krister Hagen Noorwegen; 19. August Jensen Noorwegen; 20. Tim Ariesen Rhenen; 21. Wilco Kelderman Veenendaal; 22. Johim Ariesen Rhenen; 23. Kevin Feiereisen Luxemburg; 24. Zhihui Jiang China; 25. Aaron Grosser Duitsland; 26. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 27. Tom Dernies Belgie; 28. Tim van Speybroeck Belgie; 29. Ronan van Zandbeek Schijndel; 30. Aaron Gate Nieuw-Zeeland;

 

ARNO WALLAARD MEMORIAL .( 2015.04.18 )

Elite/Beloften: 1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2. Wouter Mol Alkmaar; 3. Twan Castelijns Hapert; 4. Elmar Reinders Emmen; 5. Tobyn Horton Engeland; 6. Arno van der Zwet Zoetermeer; 7. Yoeri Havik Assendelft; 8. Tim van Speybroeck Belgie; 9. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 10. Johim Ariesen Rhenen; 11. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 12. Twan Brusselman Helmond; 13. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 14. Robbert John McCarthy Australie; 15 Marco Zanotti Heerlen; 16. Vegard Stake Laengen Noorwegen; 17. Edvin Wilson Zweden; 18. Tim Ariesen Rhenen; 19. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 20. Jasper Ockeloen Dordrecht; 21. Oscar Riesebeek Tiel; 22. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 23. Alexander Krieger Duitsland; 24. Erick Rowsell 25. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 26. Rick Mensink Zwolle; 27. Thomas Stewart Engeland; 28. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 29. Alberto Cecchin Italie; 30. Gert-Jan Bosman Emmen;

 

BOELS RENTAL HILLS CLASSIC .( 2015.05.29 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Elisabeth Armitstead Engeland; 2. Emma Johansson Zweden; 3. Katarzyna Niewiadoma Polen; 4. Sabrina Stultiens Meijel; 5. Elisa Longo Borghini Italie; 6. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 7. Katrin Garfoot Australie; 8. Ellen van Dijk Woerden; 9. Amy Pieters Zwanenburg; 10. Thalita de Jong Ossendrecht; 11. Jessie Daams Belgie;

12. Janneke Ensing Gieten; 13. Susanna Zorzi Italie; 14. Dani King Engeland; 15 Anouska Koster De Westereen; 16. Sofie De Vuyst Belgie; 17. Christine Majerus Luxemburg; 18. Elena Cecchini Italie; 19. Floortje Mackaij Woerden; 20. Shara Gillow Australie; 21. Sanne van Paassen Vlierden; 22. Rozanne Slik Bergen Nh; 23. Willeke Knol Hasselt; 24. Marijn de Vries Zwolle; 25. Anna Sanchis Chafer Spanje; 26. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 27. Mirthe Wagenaar Wijbosch; 28. Carlee Taylor Australie; 29. Sara Mustonen Zweden; 30. Kaat Hannes Belgie;

 

BOELS RENTAL WORLDCOP .( 2015.03.14 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Jolien d'Hoore Belgie; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Ellen van Dijk Woerden; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Chloe Hosking Australie; 6. Tiffany Cromwell Australie; 7. Elisabeth Armitstead Engeland; 8. Emma Johansson Zweden; 9. Marta Tagliaferro Italie; 10. Barbara Guarischi Italie; 11. Kirsten Wild Zwolle; 12. Romy Kasper Duitsland; 13. Annemiek van Vleuten Wageningen; 14. Elena Cecchini Italie; 15 Kim de Baat Puttershoek; 16. Gracie Elvin Australie; 17. Rossella Ratto Italie 18. Janneke Ensing Gieten; 19. Anouska Koster De Westereen; 20. Roxane Knetemann Nijkerk; 21. Floortje Mackaij Woerden; 22. Anna van der Breggen Zwolle; 23. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 24. Audrey Cordon Frankrijk; 25. Elisa Longo Borghini Italie; 26. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 27. Lauren Kitchen Australie; 28. Susanna Zorzi Italie; 29. Veronica Cornolti Italie; 30. Lisa Brennauer Duitsland;

 

BORSELE.TIJDRIT .( 2015.04.24 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Ellen van Dijk Woerden; 2. Lisa Brennauer Duitsland; 3. Anna van der Breggen Zwolle; 4. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 5. Lucinda Brand Rotterdam; 6. Tatiana Antoshina Rusland; 7. Evelyn Stevens Amerika; 8. Roxane Knetemann Nijkerk; 9. Elise Delzenne Belgie; 10. Tayler Wiles Amerika; 11. Christine Majerus Luxemburg; 12. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 13. Katrin Garfoot Australie; 14. Tiffany Cromwell Australie; 15 Katarzyna Pawlowska Polen; 16. Floortje Mackaij Woerden; 17. Mieke Kroger Duitsland; 18. Romy Kasper Duitsland; 19. Shara Gillow Australie; 20. Anouska Koster De Westereen; 21. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 22. Tetiana Riabchenko Oekraine; 23. Barbara Guarischi Italie; 24. Kirsti Lay Canada; 25. Stephanie Roorda Canada; 26. Anna Knauer Duitsland; 27. Ilse Miltenburg Sittard; 28. Chanella Stougje Zuidland; 29. Loes Gunnewijk Zwolle; 30. Corine van der Zijden Tienhoven Zh;

 

DORPENOMLOOP RUCPHEN .( 2015.03.08 )

Elite/Beloften: 1. Floris Gerts Voorschoten; 2. Tijmen Eising Emmen; 3. Elmar Reinders Emmen; 4. Luuc Bugter Arnhem; 5. Nicolai Brochner Denemarken; 6. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 7. Edvin Wilson Zweden; 8. Stefan Poutsma Peize; 9. Jaap de Man Spijkenisse; 10. Peter Schulting Emmeloord; 11. Jan Oelerich Duitsland; 12. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 13. Twan Castelijns Hapert; 14. Sven van Luijk Naaldwijk; 15 Maarten van Trijp Essen; 16. Daniel Hoelgaard Noorwegen; 17. Johim Ariesen Rhenen; 18. Max Walscheid Duitsland; 19. Twan Brusselman Helmond; 20. Ian Peter Richards Breda; 21. Geert van der Weijst Reusel; 22. Kevin Deltombe Belgie; 23. Melvin Boskamp Leek; 24. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 25. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 26. Yoeri Havik Assendelft; 27. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 28. Dennis Bakker De Rijp; 29. Dylan Page Zwitserland; 30. Tormod Hausken Jacobsen Noorwegen;

 

DRENTSE ACHT VAN WESTERVELD .( 2015.03.12 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Giorgia Bronzini Italie; 2. Valentina Scandolara Italie; 3. Annemiek van Vleuten Wageningen; 4. Emilie Moberg Noorwegen; 5. Heather Fisher Amerika; 6. Willeke Knol Hasselt; 7. Loren Rowney Australie; 8. Alice Maria Arzuffi Italie; 9. Amalie Dideriksen Denemarken; 10. Amy Pieters Zwanenburg; 11. Chloe Hosking Australie; 12. Simona Frapporti Italie; 13. Lucinda Brand Rotterdam; 14. Roxanne Fournier Frankrijk; 15 Maria Giulia Confalonieri Italie; 16. Alexis Ryan Amerika; 17. Jolien d'Hoore Belgie; 18. Mia Radotic Croatie; 19. Arianna Fidanza Italie; 20. Floortje Mackaij Woerden; 21. Kaat van der Meulen Belgie; 22. Veerle Goossens Bakel; 23. Lotta Lepist Finland; 24. Evy Kuijpers Lierop; 25. Chanella Stougje Zuidland; 26. Anna Trevisi Italie; 27. Jermaine Post Oegstgeest; 28. Kelly Markus Hoofddorp; 29. Veronica Cornolti Italie; 30. Jelena Eric Servie;

 

DRIELANDEN OMLOOP .( 2015.05.03 )

Elite/Beloften: 1. Matthijs Eversdijk Delft; 2. Jasper Ockeloen Dordrecht; 3. Twan Castelijns Hapert; 4. Ronan van Zandbeek Schijndel; 5. Joey van Rhee Nijverdal; 6. Wouter Mol Alkmaar; 7. Jan Maas Huijbergen; 8. Jelmer Asjes Wormerveer; 9. Stefan Poutsma Peize; 10. Sjoerd Bax Uppel; 11. Sven van Luijk Naaldwijk; 12. Jasper Hamelink Raalte; 13. Maikel Bos Oldebroek; 14. Stef Krul Tjalleberd; 15 Jochem Hoekstra Haren Gn; 16. Koen van de Klundert Woensdrecht; 17. Twan van den Brand Volkel; 18. Robbert de Greef Geldrop; 19. Wouter Been Rijswijk; 20. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 21. Diederik Deelen Berkenwoude; 22. Martijn de Jong Woerden; 23. Pim van den Berg Dalen; 24. Sjors Dekker Andijk; 25. Pim Erren Velden; 26. Ralf Ritzen Voerendaal; 27. Rob van Broekhoven Roosendaal; 28. Niek Boom Nieuw Heeten; 29. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 30. Wayne Stijns Bunde;

 

EIJSDEN .( 2015.04.04 )

Junioren: 1. Dennis van der Horst Hasselt; 2. Dylan Bouwmans Gemert; 3. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 4. Hakon Lunder Aalrust Noorwegen; 5. Anders Peter Ellingsoe Denemarken; 6. Gijs Jorna Diemen; 7. Marten Kooistra Jonkerslan; 8. Noah van der Meer Naaldwijk; 9. Jarno Mobach Philippine; 10. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 11. Vince Geijs Goes; 12. Silas Toftemark Denemarken; 13. Cornť ten Hove Elburg; 14. Ludvik Aspelund Holstad Noorwegen; 15 Tom Wijfje Ter Aar; 16. Arne Birkemose Denemarken; 17. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 18. Thierry Bouckaert Lisse; 19. Lorenzo Harbers Nijverdal; 20. Anders Mielke Denemarken; 21. Koen Frens Nunspeet; 22. Sjoerd Meijer Gaanderen; 23. Jens van den Dool Hoogblokland; 24. Patrick Coster Hasselt; 25. Lars van den Berg De Meern; 26. Jesper Rasch Zandvoort; 27. Soren Pedersen Denemarken; 28. Nils Eekhoff Rijsenhout; 29. Jon Schoonewille Klazienaveen; 30. Michel Bodegraven Elim;

 

ENERGIEWACHT DWARS DOOR DRENTHE .( 2015.03.15 )

Professionals-A/B: 1. Manuel Belletti 2. Barry Markus Hoofddorp; 3. Michael Carb Svendgaard Denemarken; 4. Edward Theuns Belgie; 5. Scott Thwaites Engeland; 6. Alexander Kamp Denemarken; 7. Nick van der Lijke Rotterdam; 8. Jasper Bovenhuis Staphorst; 9. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 10. Johim Ariesen Rhenen; 11. Luuc Bugter Arnhem; 12. Eugert Zhupa 13. Frederique Robert Belgie; 14. Tim Ariesen Rhenen; 15 Coen Vermeltfoort Vlijmen; 16. Marcus Fuglum-Karlsson 17. Twan Castelijns Hapert; 18. Simone Ponzi Italie; 19. Taco van der Hoorn De Zilk; 20. Joey van Rhee Nijverdal; 21. Ivar Slik Bergen Nh; 22. Stefan Poutsma Peize; 23. Jetse Bol Girona; 24. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 25. Nicolai Brochner Denemarken; 26. Frederik Strand Galta Noorwegen; 27. Mouro Finetto Italie; 28. Michael Schwarzmann Duitsland; 29. Elmar Reinders Emmen; 30. Martijn Verschoor Bovensmilde;

 

EURODE OMLOOP .( 2015.09.13 )

Elite/Beloften: 1. Jeroen Meijers Alphen Nb; 2. Jochem Hoekstra Haren Gn; 3. Joey van Rhee Nijverdal; 4. Twan Castelijns Hapert; 5. Oscar Riesebeek Tiel; 6. Robbert de Greef Geldrop; 7. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 8. Peter Schulting Emmeloord; 9. Jasper Ockeloen Dordrecht; 10. Lennard Hofstede Poeldijk; 11. Sam Oomen Tilburg; 12. Jarno Gmelich Meijling Almere; 13. Twan Brusselman Helmond; 14. Hartthijs de Vries Kollum; 15 Sven van Luijk Naaldwijk; 16. Jenthe Biermans Belgie; 17. Tijmen Eising Emmen; 18. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 19. Jetse Bol Girona; 20. Martijn de Jong Woerden; 21. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 22. Rob Ruijgh Rekem (Bel); 23. Jeen de Jong Britsum; 24. Julius van den Berg Purmerend; 25. Adriaan Janssen Diepenveen; 26. Stefan Poutsma Peize; 27. Jim van den Berg Amsterdam; 28. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 29. Fabio Jakobsen Heukelum; 30. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel;

 

FINALE.CLUBCOMPETIETIE .( 2015.09.12 )

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen.Tijd.(09.12): 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Olga de Boer Hazerswoude; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 5. Aafke Soet Heerenveen; 6. Anne Kuilboer Hoorn; 7. Ilse Miltenburg Sittard; 8. Laura Gorter Utrecht; 9. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 10. Nina Buysman Bovenkarspel; 11. Judith Bloem Apeldoorn; 12. Ivana Tiessens Groningen; 13. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 14. Monique van de Ree Zundert; 15 Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 16. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 17. Manon de Boer Groningen; 18. Michelle de Graaf Apeldoorn; 19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Kato Zegers Vosselaar; 21. Anne Huinen Noordwijk Zh; 22. Linda van Oosten Groningen; 23. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 24. Yvette de Koning Uitgeest; 25. Lisanne Al Assendelft; 26. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 27. Rosan Baas Den Dungen; 28. Esther van der Burg Nootdorp; 29. Eveline Schildmeijer Utrecht; 30. Cleo Kortenhorst Wageningen;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen.Weg.(09.12): 1. Monique van de Ree Zundert; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3. Leonie Lubbinge Drachten; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. Evy Kuijpers Lierop; 7. Laura Gorter Utrecht; 8. Ilse Miltenburg Sittard; 9. Anne Huinen Noordwijk Zh; 10. Melissa Steenhof Ureterp; 11. Fleur Nagengast Beilen; 12. Olga de Boer Hazerswoude; 13. Nike Beckeringh Amstelveen; 14. Judith Bloem Apeldoorn; 15 Cornelie Smorenburg Nunspeet; 16. Anne Kuilboer Hoorn; 17. Maaike Boogaard Zwaag; 18. Floor Weerink Exloo; 19. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 20. Esther van Veen Uitgeest; 21. Rixt Meijer Heerenveen; 22. Simone de Vries Oldelamer; 23. Minke Slingerland Oosterhout; 24. Danique Braam Veenwouden; 25. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 26. Annet Pit Beekbergen; 27. Nancy van der Burg Nootdorp; 28. Julie Burgmans Bergeijk; 29. Carleen Baas Den Dungen; 30. Nina Buysman Bovenkarspel;

Elite/Beloften/Amateurs.Tijd.(09.12): 1. Paul Moerland Fijnaart; 2. David de Leeuw Rhoon; 3. Sven Kramer Heerenveen; 4. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 5. Erwin van Eijk Leiden; 6. Jeroen Boelen Drunen; 7. MichaŽl de Jong Goes; 8. Sjors Handgraaf Leiden; 9. Wim Kleiman Almelo; 10. Maarten van den Berg Rijssen; 11. Bram de Kort Dongen; 12. Wieger van der Wier Marum; 13. Levi Tindal Landsmeer; 14. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 15 Ivo Stronks Aalten; 16. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 17. Pieter van Oirschot Best; 18. Bob Wubben De Lier; 19. Wouter Mesker Noordeloos; 20. Jan-Willem Groeneveld Rotterdam; 21. Frank Niewold Lisse; 22. Wessel Piersma Groningen; 23. Daan van den Esschert Epse; 24. Bjorn Koeman Utrecht; 25. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 26. Mark Olieman Leende; 27. Gert Mulderij Elim; 28. Harro Groeneveld Zalk; 29. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 30. Coen van Kleef Schipluiden;

Elite/Beloften/Amateurs.Weg.(09.12): 1. Jordi Sloof Bodegraven; 2. Bram de Kort Dongen; 3. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 4. Sjors Handgraaf Leiden; 5. Robbie van Bakel Deurne; 6. Lars Horring Assen; 7. Arno Kleinjan Gouda; 8. Ronald Kruijer Heiligerlee; 9. Mark Schreurs Aalten; 10. Pascal Aandewiel Amsterdam; 11. Paul de Haan Meedhuizen; 12. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 13. Nick Kweldam Aalten; 14. Jerry Roling Heemskerk; 15 Luuk van der Wal De Lier; 16. Douwe Daatselaar Amsterdam; 17. Patrick Bos Amstelveen; 18. Jasper Bugter Elden; 19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Kevin Snijder Wieringerwerf; 21. Wessel Piersma Groningen; 22. Raymond Splinter Hoorn; 23. Eloy Raas Hendrikskinderen; 24. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 25. Remco Esselaar Stein; 26. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 27. Jordi Talen Spijkenisse; 28. Arjan Hofman Nunspeet; 29. Thomas Polak Prinsenbeek;

30. Robin Lowik Vriezenveen;

Elite/Beloften/Amateurs.Eindklassement.(09.12): 1. Bram de Kort Dongen; 2. Jordi Sloof Bodegraven; 3. Robbert-Jan Mol Wognum; 4. Paul Moerland Fijnaart; 5. Paul de Haan Meedhuizen; 6. Patrick Bos Amstelveen; 7. Sjors Handgraaf Leiden; 8. Robbie van Bakel Deurne; 9. David de Leeuw Rhoon; 10. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 11. Sven Kramer Heerenveen; 12. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 13. Pascal Aandewiel Amsterdam; 14. Johan Knol Midwolde; 15 Nick Kweldam Aalten; 16. Erwin van Eijk Leiden; 17. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 18. Ronald Kruijer Heiligerlee; 19. Lars Horring Assen; 20. Jeroen Boelen Drunen; 21. Jasper Schouten Dronten; 22. Arno Kleinjan Gouda; 23. MichaŽl de Jong Goes; 24. Mark Schreurs Aalten; 25. Wim Kleiman Almelo; 26. Jerry Roling Heemskerk; 27. Twan Middelburg De Lier; 28. Maarten van den Berg Rijssen; 29. Jordi Talen Spijkenisse; 30. Robert de Jong Zeewolde;

 

FLEVO TOUR .( 2015.05.09 )

Junioren: 1. Gijs Meijer Oostwoud; 2. Yannick Detant Purmerend; 3. Mel van der Veekens Zaandam; 4. Ramon van Bokhoven Tilburg; 5. Alex Mengoulas Almere; 6. Danny Voogt Wormer; 7. Niels Boele Leiden; 8. Jesse Muis Giessenburg; 9. Noah van der Meer Naaldwijk; 10. Chih Hao Tu Taipei; 11. Dennis van der Horst Hasselt; 12. Chiel Breukelman Gramsbergen; 13. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 14. Martin Pluto Den Haag; 15 Ide Schelling Den Haag; 16. Jens van den Dool Hoogblokland; 17. Michel Bodegraven Elim; 18. Antonie van Noppen Ridderkerk; 19. Jesper Rasch Zandvoort; 20. Koen Frens Nunspeet; 21. Bob Goedbloed Leiden; 22. Willem Bok Maren-Kessel; 23. David Dekker Hedel; 24. Rick de Vries. Wolvega; 25. Tom Wijkel Exloo; 26. Hylke Poelsma Sneek; 27. Marijn Velt Oude Pekela; 28. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 29. Thierry Bouckaert Lisse; 30. Stijn Oost Emmer-Compascuum;

Nieuwelingen: 1. Thymen Arensman Deil; 2. Danny van der Tuuk Assen; 3. Jelle Bootsveld Heino; 4. Daan Hoole Zuidland; 5. Danny Maas Oudenbosch; 6. Maikel Zijlaard Rotterdam; 7. Tim Naberman Genemuiden; 8. Stef Zeestraten Pijnacker; 9. Wim Wittenberg Herveld; 10. Max Kroonen Diepenveen; 11. Sjoerd Bakker. Berkhout; 12. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 13. Merijn SchrŲder Veendam; 14. Menno van Capel Noorden; 15 Tim Bierkens Stampersgat; 16. JoŽl Zuidema Dokkum; 17. Wessel Krul Enkhuizen; 18. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 19. Sebastian Vester Drachten; 20. Alexander Konijn Abbekerk; 21. Chiel Schulten Raalte; 22. Koen van Helvoirt Erp; 23. Mohs Klunder Nijeveen; 24. Edo Maas Rotterdam; 25. Bas van Belle Zoetermeer; 26. Herman Brinkman Rotterdam; 27. Mark Smit Wervershoof; 28. Tim Penson Reusel; 29. Jasper Haest Roosendaal; 30. Lennart Reijtenbagh Zuidland;

 

FLEXPOINT LIMBURGS MOOISTE .( 2015.05.29 )

Elite/Beloften: 1. Jordi Sloof Bodegraven; 2. Jelmer Asjes Wormerveer; 3. Thijs van Beusichem Zeewolde; 4. Matthijs Eversdijk Delft; 5. Bob van den Hengel Achterveld; 6. Gijs Verdick Laren Gld; 7. Remco Esselaar Stein; 8. Pim van den Berg Dalen; 9. Marco Doets Monnickendam; 10. Martin Kelderman Veenendaal; 11. Bob Wubben De Lier; 12. Jason van Dalen s-Gravenzande; 13. Bram de Kort Dongen; 14. Frank Niewold Lisse; 15 Sjoerd Bax Uppel; 16. Sjors Dekker Andijk; 17. Arjan Hofman Nunspeet; 18. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 19. Lorenz Fiege Duitsland; 20. Mark Schreurs Aalten; 21. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 22. John Meewisse Leek; 23. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 24. Gerben Mos Havelte; 25. Jeen de Jong Britsum; 26. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 27. Guy Bogaarts Maastricht; 28. Luc Loozen Voerendaal; 29. Thijs Nijveldt Delft; 30. Diederik Deelen Berkenwoude;

 

GP.TOYOTA MENGELERS .( 2015.05.03 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Lauren Kitchen Australie; 2. Kaat Hannes Belgie; 3. Anisha Vekemans Belgie; 4. Claire Thomas Belgie; 5. Lenny Druyts Belgie; 6. Yara Kastelijn Neerkant; 7. Kirsten Peetoom Maastricht; 8. Kyara Stijns Bunde; 9. Monique van de Ree Zundert; 10. Fleur Nagengast Beilen; 11. Kylie Waterreus Ulestraten; 12. Maaike Boogaard Zwaag; 13. Karlijn Swinkels Handel; 14. Ines Klok Rockanje; 15 Valerie Demey Belgie; 16. Nancy van der Burg Nootdorp; 17. Geerte Hoeke Leiden; 18. Delore Stougje Zuidland; 19. Mary Rose Postma Maastricht; 20. Senna Feron Schimmert; 21. Aafke Soet Heerenveen; 22. Dani Christmas Engeland; 23. Lieske Coumans Maastricht; 24. Anouk Rijff Valkenswaard; 25. Nicole Steigenga Exmorra; 26. Laura Gorter Utrecht; 27. Lindy van Anrooij Kapelle; 28. Denise Gunst Yerseke;

 

GROEISTAD KLASSIEKER .( 2015.09.19 )

Elite/Beloften: 1. Yoeri Havik Assendelft; 2. Dion Beukeboom Amsterdam; 3. Jetse Bol Girona; 4. Peter Schulting Emmeloord; 5. Wouter Mol Alkmaar; 6. Eve Rege Noorwegen; 7. Robbert de Greef Geldrop; 8. Adrian Gjolberg Noorwegen; 9. Stefan Poutsma Peize; 10. Julius van den Berg Purmerend; 11. Sindre Eid Hermansen Noorwegen; 12. Jason van Dalen s-Gravenzande; 13. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 14. Jasper Hamelink Raalte; 15 Rick Ottema Muntendam; 16. Jim van den Berg Amsterdam; 17. Rens te Stroet Keijenborg; 18. Jonas Bokeloh Duitsland; 19. Roy Eefting Apeldoorn; 20. Johim Ariesen Rhenen; 21. Fillip Eidsheim Noorwegen; 22. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 23. Robbert-Jan Mol Wognum; 24. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 25. Gary Hekman Heerde; 26. Fabio Jakobsen Heukelum; 27. Melvin van Zijl Harderwijk; 28. Witten Anthonise Dordrecht; 29. Jasper Bovenhuis Staphorst; 30. Arjan Hofman Nunspeet;

Masters 40+: 1. Marc van Grinsven Deurne; 2. Ferry de Ruiter Putten; 3. Jan Hekman Norg; 4. Allard Epping Utrecht; 5. Barry Porsius Lelystad; 6. Cees Snoek Volendam; 7. Peter van Wijgerden Woudrichem; 8. Marcel Hoffman Hoofddorp; 9. Ivo van Wijhe Maarssen; 10. Edwin van Beek Hoorn; 11. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 12. Andre Bekker Haaksbergen; 13. Emiel Kunkeler Zuidwolde; 14. Daniel Kleijn Wognum; 15 Eddie Heldoorn Vleuten; 16. Ard Prins Froombosch; 17. Jacco Konijn Hoorn; 18. Eltjo Keijer Utrecht;

19. Andre Grootveld Zoetermeer;20. Peter van Gellekom Soest; 21. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 22. Marcel Weinans Roden; 23. Charles Wallert Amerongen; 24. Peter Fils Pijnacker; 25. Martijn Harteloh Dordrecht; 26. Chris Heiberg Rotterdam; 27. Gerard Bos Ermelo; 28. Rob van Beek Leusden; 29. Tino Oosterlaar Heino; 30. Marcel van den Bosch Wezep;

Masters 50+: 1. Erwin Kistemaker Diemen; 2. Rene Smits Purmerend; 3. Gert de Veen Zuidbroek; 4. Frans Berrens Amersfoort;5. Frank Rijkhoff Veenendaal; 6. Jeroen Bosman Amsterdam; 7. Andreas Schruff Duitsland; 8. Caspar Hermans Amsterdam; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. Dick van der Breggen Ellemeet; 11. Erik Meerkerk Zuidland; 12. Lars Rietveld Oudewater; 13. Peter de Weert Staphorst; 14. Martin Hoefakker Middenmeer; 15 Toon Schoonderbeek Nijkerk; 16. Jos Wolfkamp Raalte; 17. Jurgen Buchmuller Duitsland; 18. Marc den Hoed Pijnacker; 19. Ad Guldemeester Amersfoort; 20. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 21. Maas van Beek Barneveld;

 

HEL VAN VOERENDAAL .( 2015.05.31 )

Elite/Beloften: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Alex Peters Engeland; 3. Jarno Gmelich Meijling Almere; 4. Stefan Poutsma Peize; 5. Jasper Ockeloen Dordrecht; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 8. Stef Krul Tjalleberd; 9. Wouter Been Rijswijk; 10. Matthijs Eversdijk Delft; 11. Twan Brusselman Helmond; 12. Harry Sweering Sneek; 13. Jelmer Asjes Wormerveer; 14. Jasper Bovenhuis Staphorst; 15 Daan Meijers Dongen; 16. Johim Ariesen Rhenen; 17. Dick Janssen. Velden; 18. Jan Tschernoster Duitsland; 19. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 20. Pim van den Berg Dalen; 21. Thijs van Beusichem Zeewolde; 22. Elmar Reinders Emmen; 23. Adriaan Janssen Diepenveen; 24. Folkert Oostra Amsterdam; 25. Yoeri Havik Assendelft; 26. Luuc Bugter Arnhem; 27. Wouter Leten Belgie; 28. Joris Blokker Wieringerwerf;

 

KERNENOMLOOP ECHT-SUSTEREN .( 2015.09.06 )

Professionals: 1. Max Walscheid Duitsland; 2. Stan Godrie Zundert; 3. Johim Ariesen Rhenen; 4. Jan Dieteren Duitsland; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Daniel Hoelgaard Noorwegen; 7. Alexander Cools Belgie; 8. Luuc Bugter Arnhem; 9. Timothy Stevens Belgie; 10. Emiel Vermeulen Belgie; 11. Joshua Huppertz Duitsland; 12. Remco te Brake Rhenen; 13. Tim Ariesen Rhenen; 14. Joey van Rhee Nijverdal; 15 Stefan Poutsma Peize; 16. Piotr Havik Bergambacht; 17. Rick Ottema Muntendam; 18. Dylan Page Zwitserland; 19. Johan Hemroulle Belgie; 20. Lionel Taminiaux Belgie; 21. Jenthe Biermans Belgie; 22. Janis Dakteris Letland; 23. Fabio Jakobsen Heukelum; 24. Christer Jensen Denemarken; 25. Dennis Bakker De Rijp; 26. Tom Wirtgen Luxemburg; 27. Martijn Degreve Belgie; 28. Davy Gunst Yerseke; 29. Alexander Krieger Duitsland; 30. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIňN .( 2015.09.05 )

Junioren: 1. Koen Frens Nunspeet; 2. Thierry Bouckaert Lisse; 3. Gijs Meijer Oostwoud; 4. Tom Wijfje Ter Aar; 5. Niels Boele Leiden; 6. Noah van der Meer Naaldwijk; 7. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 8. Luuk Lohuis Denekamp; 9. Justin Kloese Emmen; 10. Martin Pluto Den Haag; 11. Marijn Velt Oude Pekela; 12. Tom Wijkel Exloo; 13. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 14. Tijmen Snel Leiden; 15 Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 16. Joeri van der Tuin Westerland; 17. Dorus de Rijk de Rijp 18. Chiel Breukelman Gramsbergen; 19. Antonie van Noppen Ridderkerk; 20. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 21. Jeffrey Veltink Hardenberg; 22. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 23. Jorn Volkers Barendrecht; 24. Stan Gosink Coevorden; 25. Rudy Veenstra Augustinusga; 26. Bob Goedbloed Leiden; 27. Jelle Olthuis Strijen; 28. Jon Schoonewille Klazienaveen; 29. Lennart Kieft Heerhugowaard; 30. Martijn van Deest Emmen;

Nieuwelingen: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Danny van der Tuuk Assen; 3. Daan Hoole Zuidland; 4. Tim Naberman Genemuiden; 5. JoŽl Zuidema Dokkum; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7. Mathijs de Leng Boskoop; 8. Chiel Schulten Raalte; 9. Danny Maas Oudenbosch; 10. Jelle Bootsveld Heino; 11. Bram Prins Hasselt; 12. Mark Smit Wervershoof; 13. Stef Zeestraten Pijnacker; 14. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 15 Merijn SchrŲder Veendam; 16. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 17. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 18. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 19. Nick Brabander Honselersdijk; 20. Meindert Weulink Diepenveen; 21. Herman Brinkman Rotterdam; 22. Tom te Rijdt Amersfoort; 23. Stijn Ruijter Uithoorn; 24. Huub Deelstra Hoogeveen; 25. Edo Maas Rotterdam; 26. Steff Milbou 27. Mohs Klunder Nijeveen; 28. Jesse de Rooij Hoorn; 29. Max Kroonen Diepenveen; 30. Sebastian Vester Drachten;

 

KOGA SLAG OM NORG .( 2015.08.09 )

Elite/Beloften: 1. Johim Ariesen Rhenen; 2. Gert-Jan Bosman Emmen; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Yoeri Havik Assendelft; 5. Luuc Bugter Arnhem; 6. Jenthe Biermans Belgie; 7. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 8. Jochem Hoekstra Haren Gn; 9. Koen Bouwman Ulft; 10. Thijs Zonneveld Amsterdam; 11. Kobus Hereijgers Hedel; 12. Jasper Hamelink Raalte; 13. Lars Horring Assen; 14. Rens te Stroet Keijenborg; 15 Twan Brusselman Helmond; 16. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 17. Elmar Reinders Emmen; 18. Richard Jansen Assendelft; 19. Wim Stroetinga Nijkerk; 20. Maikel Bos Oldebroek; 21. Jordi Talen Spijkenisse; 22. Julius van den Berg Purmerend; 23. Roy Dofferhoff Lisse; 24. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 25. Dex Groen Tuitjenhorn; 26. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 27. Joris Blokker Wieringerwerf; 28. Martin Kelderman Veenendaal; 29. Jaap Kooijman Sittard; 30. Robbie van Bakel Deurne;

 

LUS VAN RODEN .( 2015.06.06 T/M 06.07 )

Elite/Beloften.Klassieker(06.06): 1. Gary Hekman Heerde; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Bram de Kort Dongen; 4. Joris de Boer Winkel; 5. Robin Lowik Vriezenveen; 6. Jorn Buning Alkmaar; 7. Robbie van Bakel Deurne; 8. Ivo Stronks Aalten; 9. Jan Bos Nieuwehorne; 10. Maikel Bos Oldebroek; 11. Youp Havermans Rotterdam; 12. Rudy Vriend Schagen; 13. Bob Wubben De Lier; 14. Thom Van Beek Stompwijk; 15. Dennis Buijs Benthuizen; 16. Sven Kramer Heerenveen; 17. Pieter Vette Heinkenszand; 18. Rick Mensink Zwolle; 19. Jos Koop Delft; 20. Jordi Talen Spijkenisse; 21. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 22. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 23. Mark Schreurs Aalten; 24. Abe Celi Oosterhout; 25. Eloy Raas Hendrikskinderen; 26. Martijn Lust Tuitjenhorn; 27. Paul de Haan Meedhuizen; 28. Bas van der Kooij Maassluis; 29. Koen van de Klundert Woensdrecht; 30. Silvan Buis Nibbixwoud;

Elite/Beloften.Eindklassement(06.07): 1. Gary Hekman Heerde; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Robbie van Bakel Deurne; 4. Bob Wubben De Lier; 5. Sven Kramer Heerenveen; 6. Maikel Bos Oldebroek; 7. Thom Van Beek Stompwijk; 8. Ivo Stronks Aalten; 9. Jordi Talen Spijkenisse; 10. Joris de Boer Winkel; 11. Jos Koop Delft; 12. Robin Lowik Vriezenveen; 13. Robbert-Jan Mol Wognum; 14. Mark Schreurs Aalten; 15. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 16. Rick Mensink Zwolle; 17. Jim Lindenburg Wateringen; 18. Sjors Handgraaf Leiden; 19. Bram de Kort Dongen; 20. Jan Bos Nieuwehorne;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Klassieker(06.06): 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Evy Kuijpers Lierop; 5. Kyara Stijns Bunde; 6. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 7. Kirsten Peetoom Maastricht; 8. Chanella Stougje Zuidland; 9. Ilse Miltenburg Sittard; 10. Melanie Klement Velp; 11. Marije Joling Oudeschoot 12. Veerle Goossens Bakel; 13. Sara Penton Hapert; 14. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 15. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 16. Fleur Nagengast Beilen; 17. Laura Gorter Utrecht; 18. Michelle de Graaf Apeldoorn; 19. Carleen Baas Den Dungen; 20. Tessa Neefjes Wervershoof; 21. Paulien Koster Delfstrahuizen; 22. Claudia Koster Oudorp Nh; 23. Eva Buurman Wervershoof; 24. Nicole Steigenga Exmorra; 25. Wendy Oosterwoud Ureterp; 26. Melissa van der Peet Den Haag; 27. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 28. Ymke Stegink Naarden; 29. Ivana Tiessens Groningen; 30. Melissa van Neck Amstelveen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Eindklassement(06.07): 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 3. Evy Kuijpers Lierop; 4. Kyara Stijns Bunde; 5. Melanie Klement Velp; 6. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 7. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 8. Monique van de Ree Zundert; 9. Kirsten Peetoom Maastricht; 10. Chanella Stougje Zuidland; 11. Veerle Goossens Bakel; 12. Ilse Miltenburg Sittard; 13. Claudia Koster Oudorp Nh; 14. Fleur Nagengast Beilen; 15. Sara Penton Hapert; 16. Eva Buurman Wervershoof; 17. Carleen Baas Den Dungen; 18. Nicole Steigenga Exmorra; 19. Ivana Tiessens Groningen; 20. Nike Beckeringh Amstelveen;

 

MIDDEN-BRABANT POORT OMLOOP .( 2015.06.14 )

Elite/Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 3. Bram de Kort Dongen; 4. Kevin Snijder Wieringerwerf; 5. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 6. Mitchell Huenders Maarn; 7. Stephan Bakker Zaandam; 8. Renť Hooghiemster Drachten; 9. Jordi Talen Spijkenisse; 10. Scott McPhee Australie; 11. Ronan van Zandbeek Schijndel; 12. Roy Eefting Apeldoorn; 13. Rens te Stroet Keijenborg; 14. Dex Groen Tuitjenhorn; 15 JurriŽn Bosters Steenbergen; 16. Benjamin Sydlik Duitsland; 17. Taco van der Hoorn De Zilk; 18. Coen Rijpma Wolvega; 19. Roel Defauwes Nieuwstadt; 20. Daan Schouten. Almelo; 21. Stan Wijkel Holsloot; 22. Stijn Bankras Heerhugowaard; 23. Daan Meijers Dongen; 24. Robert Smail Engeland; 25. Bram Imming Egmond; 26. Nicky Verdaasdonk Chaam; 27. Paul Cremers Gulpen; 28. Rob van Broekhoven Roosendaal; 29. Bart Dielissen Breda; 30. Wayne Stijns Bunde;

 

MOLEN OMLOOP VAN DE SCHERMER .( 2015.06.20 )

Elite/Beloften: 1. Stan Wijkel Holsloot; 2. Maikel Bos Oldebroek; 3. Bob Wubben De Lier; 4. Jasper Bugter Elden; 5. Jordi Talen Spijkenisse;

6. John Meewisse Leek; 7. Kevin Snijder Wieringerwerf; 8. Koen van de Klundert Woensdrecht; 9. Bas van der Kooij Maassluis; 10. Jason van Dalen s-Gravenzande; 11. Maarten Seefat Oirsbeek; 12. Paul de Haan Meedhuizen; 13. Jan Rozendom Rijssen; 14. Julius van den Berg Purmerend; 15 Robin Lowik Vriezenveen; 16. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 17. Justin Timmermans Hardenberg; 18. Coen Onderwater Lisse; 19. Daan Schouten. Almelo; 20. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 21. Marco Doets Monnickendam; 22. Luuk van der Wal De Lier; 23. Jim Lindenburg Wateringen; 24. Bob van den Hengel Achterveld; 25. Dylan de Kok Steenbergen; 26. Jerry Roling Heemskerk; 27. Gijs Verdick Laren Gld; 28. Joost van der Burg Nootdorp; 29. Marc Bolhoven Purmerend; 30. Stijn Bankras Heerhugowaard;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Rozanne Slik Bergen Nh; 3. Nike Beckeringh Amstelveen; 4. Riejanne Markus Amstelveen; 5. Eva Buurman Wervershoof; 6. Sigrid Jochems Vianen; 7. Kyara Stijns Bunde; 8. Kristy Glover Australie; 9. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 10. Claudia Koster Oudorp Nh; 11. Melissa van der Peet Den Haag; 12. Tessa Neefjes Wervershoof; 13. Marloes Bons Utrecht; 14. Silke Kogelman Lemelerveld; 15 Bianca Bakker Wijnjewoude; 16. Lisanne Al Assendelft; 17. Tessa Hoogma Utrecht; 18. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 19. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 20. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 21. Willeke de Jong Ubbena; 22. Samantha van Steenis Hoogland; 23. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 24. Laura Gorter Utrecht; 25. Kim van Dijk Heerhugowaard; 26. Anne Kuilboer Hoorn; 27. Maartje de Boer t Veld; 28. Sofie van Horik Oosterwijk; 29. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 30. Jermaine Post Oegstgeest;

 

NOORDWIJK.CLASSIC .( 2015.06.16 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Rozanne Slik Bergen Nh; 2. Kyara Stijns Bunde; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Monique van de Ree Zundert; 5. Chanella Stougje Zuidland; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Janneke Ensing Gieten; 8. Floortje Mackaij Woerden; 9. Willeke Knol Hasselt; 10. Jermaine Post Oegstgeest; 11. Anne Huinen Noordwijk Zh; 12. Melanie Woering Rozenburg; 13. Riejanne Markus Amstelveen; 14. Nike Beckeringh Amstelveen; 15. Kelly Markus Hoofddorp; 16. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 17. Melissa van der Peet Den Haag; 18. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 19. Jip van den Bos Oostknollendam; 20. Ashlee Ankudinoff Australie; 21. Kristy Glover Australie; 22. Alicja Verhagen Woerden; 23. Iris van der Stelt Numansdorp; 24. Melanie Klement Velp; 25. Ilona Hoeksma Luxwoude; 26. Veerle Goossens Bakel; 27. Esther Kortekaas Voorhout 28. Evy Kuijpers Lierop; 29. Henriette Woering Rozenburg; 30. Britt Teunissen Ysselsteyn LB;

 

NOVILON EUROCUP.COEVORDEN .( 2015.03.15 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Chloe Hosking Australie; 3. Christine Majerus Luxemburg; 4. Amy Pieters Zwanenburg; 5. Barbara Guarischi Italie; 6. Marta Tagliaferro Italie; 7. Simona Frapporti Italie; 8. Mia Radotic Croatie; 9. Lotta Lepist Finland; 10. Celine van Severen Belgie; 11. Monique van de Ree Zundert; 12. Lisa Brennauer Duitsland; 13. Coryn Rivera Amerika; 14. Amalie Dideriksen Denemarken; 15 Anouska Koster De Westereen; 16. Euginia Bujak Polen; 17. Moniek Tenniglo Albergen; 18. Ashleigh Moolman-Pasio Zuid-Afrika; 19. MariŽl Borgerink Groningen; 20. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 21. Alena Amialiusik Bulgarije; 22. Julia Soek Den Ham; 23. Kaat Hannes Belgie; 24. Annemiek van Vleuten Wageningen; 25. Julie Leth Denemarken; 26. Karol-Ann Canuel Canada; 27. Romy Kasper Duitsland; 28. Anna van der Breggen Zwolle; 29. Lucinda Brand Rotterdam; 30. Malgorzata Jasinska Polen;

 

OMLOOP DER KEMPEN .( 2015.05.24 )

Elite/Beloften: 1. Jochem Hoekstra Haren Gn; 2. Yoeri Havik Assendelft; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Jenthe Biermans Belgie; 6. Rob Leemans Belgie; 7. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 8. Rens te Stroet Keijenborg; 9. Wouter Leten Belgie; 10. Tim Ariesen Rhenen; 11. Sven van Luijk Naaldwijk; 12. Hartthijs de Vries Kollum; 13. Luuc Bugter Arnhem; 14. Maarten van Trijp Essen; 15 Dennis Smit Zwanenburg; 16. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 17. Niels Goeree Borger; 18. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 19. Milan Veltman Broek op Langedijk; 20. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 21. Gert-Jan Bosman Emmen; 22. Adrie Lindeman Assen; 23. Geert van der Weijst Reusel; 24. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 25. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 26. Koen van de Klundert Woensdrecht; 27. Benjamin Sydlik Duitsland; 28. Justin Timmermans Hardenberg; 29. Sieben Wouters Zundert;

30. Jordi Sloof Bodegraven;

 

OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN .( 2015.04.18 )

Nieuwelingen: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 3. Stijn Daemen Landgraaf; 4. Danny van der Tuuk Assen; 5. Marijn van den Berg De Meern; 6. Tim Naberman Genemuiden; 7. Wessel Krul Enkhuizen; 8. JoŽl Zuidema Dokkum; 9. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 10. Edo Maas Rotterdam; 11. Stef Zeestraten Pijnacker; 12. Daan Hoole Zuidland; 13. Sebastian Vester Drachten; 14. Thymen Arensman Deil; 15 Bram Pieters Oosterhout Nb; 16. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 17. Wim Wittenberg Herveld; 18. Danny Maas Oudenbosch; 19. Tim Bierkens Stampersgat; 20. Jasper Haest Roosendaal; 21. Kevin Haest Rijsbergen; 22. Alexander Konijn Abbekerk; 23. Koen van Helvoirt Erp; 24. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 25. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 26. Maikel Zijlaard Rotterdam; 27. Pijke Steenhuis Amsterdam; 28. Carlo van den Berg De Lier; 29. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 30. Sander Hendrickx Baarle-Nassau;

Junior-Vrouwen: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Julie Burgmans Bergeijk; 3. Delore Stougje Zuidland; 4. Fleur Nagengast Beilen; 5. Denise Gunst Yerseke; 6. Paulien Koster Delfstrahuizen; 7. Anne Huinen Noordwijk Zh; 8. Cťline van Houtum Den Dungen; 9. Minke Bakker Monster; 10. Lina Rausch Duitsland; 11. Myrthe Willemsen Elst; 12. Floor Weerink Exloo; 13. Janneke van Doorn Utrecht; 14. Nicole Steigenga Exmorra; 15 Marijne Bos Zevenhuizen; 16. Kylie Waterreus Ulestraten; 17. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 18. Yara Kastelijn Neerkant; 19. Liena de Jong Ubbena; 20. Malin Eriksen Noorwegen; 21. Tessa Dijksman Velserbroek; 22. Merel Vegter Rhoon; 23. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 24. Esther van der Burg Nootdorp; 25. Iris Jonker Papendrecht; 26. Daimy Hellemons Hoeven; 27. Rachelle van Kappel Woerden; 28. Sterre Jonkers Emmen; 29. Nielske Bremmers Valkenswaard; 30. Maaike Boogaard Zwaag;

Nieuweling-Meisjes: 1. Amber van der Hulst Hazerswoude; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Jennifer van der Voort Maarssen; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Britt Knaven Strijbeek; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Maaike Meistrok Elshout; 8. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 9. Daphne Mesu Middelburg; 10. Julia Boschker Woerden; 11. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 12. Kirstie van Haaften De Meern; 13. Nienke Wasmus Den Hoorn; 14. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 15 Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 16. Marit Cent Goor; 17. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 18. Bente van Teeseling Abcoude; 19. Lily Schuitemaker Volendam; 20. Iris Ton Waskemeer; 21. Lieke Lap Dronten; 22. Quinty Bouckaert Lisse; 23. Lorena Wiebes Mijdrecht; 24. Tamara van der Horst Hasselt; 25. Emma Boogaard Zwaag; 26. Noa Jansen Oosterhout Nb; 27. Melanie van Putten Hagestein; 28. Mischa Bredewold Hoogland; 29. Ingrid Huizing Haren Gn; 30. Liqianne van Warmerdam Abbekerk;

Amateurs: 1. Maurice Zaal Groningen; 2. Rutger Vos Exloo; 3. Jan Hekman Norg; 4. Hans Kopmels Wolvega; 5. Pieter Wagenaar Enschede; 6. Ron Timmermans Groningen; 7. Berend Slagter Groningen; 8. Ferdinand Tuin Rouveen; 9. Rutger Reink Emmen; 10. Mike Kuyper Dronten; 11. Harko Kievit Leek; 12. Jan Kanis Zwolle; 13. Jelte Krol Sint Annaparochie; 14. Gerdin Boelens Groningen; 15 Robbin van de Geer Maastricht; 16. Albert de Vries Groningen; 17. Remco Bertelink Bennekom; 18. Jeroen Nijhuis Hengelo ov; 19. Luuk van der Meer Groningen; 20. Tako Klabbers Gorredijk; 21. Jack Kuper Dokkum; 22. Erik Huisman Groningen; 23. Jeroen Kisteman Rouveen; 24. Tom Terpstra Groningen; 25. Seine Zandbergen Sleen; 26. Henk Weerman Wolvega; 27. Jan-Tijs Heideveld Zwolle; 28. Berteld Dekker Deventer; 29. Sjors Beukeboom Paterswolde; 30. Gerrit-Jan van Duinen Wezep;

 

OMLOOP VAN BORSELE .( 2015.04.24 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Sheylly Olds Amerika; 3. Anna Knauer Duitsland; 4. Barbara Guarischi Italie; 5. Marta Tagliaferro Italie; 6. Kim de Baat Puttershoek; 7. Chanella Stougje Zuidland; 8. Evy Kuijpers Lierop; 9. Tiffany Cromwell Australie; 10. Monique van de Ree Zundert; 11. Annalisa Cucinotta Italie; 12. Oksana Kozonchuk Rusland; 13. Chloe Hosking Australie; 14. Jermaine Post Oegstgeest; 15 Veerle Goossens Bakel; 16. Anna Trevisi Italie; 17. Katarzyna Pawlowska Polen; 18. Amy Pieters Zwanenburg; 19. Elise Delzenne Belgie; 20. Lucinda Brand Rotterdam; 21. Ilona Hoeksma Luxwoude; 22. Floortje Mackaij Woerden; 23. Kelly Markus Hoofddorp; 24. Emma Johansson Zweden; 25. Jip van den Bos Oostknollendam; 26. Melissa Hoskins Australie; 27. Giorgia Bronzini Italie; 28. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 29. Fiona Dutriaux Frankrijk; 30. Lotta Lepisto Finland;

 

OMLOOP VAN BORSELE.JUNIOREN .(2015.04.26)

Junioren: 1. Chiel Breukelman Gramsbergen; 2. Danny Voogt Wormer; 3. Luuk Lohuis Denekamp; 4. Stef de Louwere Bladel; 5. Maxim Trio Belgie; 6. Noah van der Meer Naaldwijk; 7. Bram Welten Moergstel; 8. Stan Gosink Coevorden; 9. Arne de Groote Belgie; 10. Tijmen Snel Leiden; 11. Niels Boele Leiden; 12. Ramon van Bokhoven Tilburg; 13. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 14. Vince Geijs Goes; 15. Thierry Bouckaert Lisse; 16. Jens Debruyne Belgie; 17. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 18. Bob Olieslagers Rijen; 19. David Dekker Hedel; 20. Maurits de Waal Kloetinge;

22. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 23. Max Notten Meerssen; 24. Michel Ries Luxemburg; 25. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 26. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 27. Rens Tulner Lexmond; 28. Bob Kerkhofs Wouw; 29. Diego de Blaere Belgie; 30. Maarten van Hout Oirschot;

 

OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD .( 2015.04.18 )

Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Jesse Muis Giessenburg; 3. Yannick Detant Purmerend; 4. Noah van der Meer Naaldwijk; 5. Stan Gosink Coevorden; 6. Maurits de Waal Kloetinge; 7. Sil Faber Ureterp; 8. Michael den Toom Abcoude; 9. Tijmen Lind Twisk; 10. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 11. Thierry Bouckaert Lisse; 12. Daan Zebel Dordrecht; 13. Rens Tulner Lexmond; 14. Jelle Olthuis Strijen; 15 Julian Stolk Pijnacker; 16. Niels Boele Leiden; 17. Jesper Rasch Zandvoort; 18. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 19. Tom Wijkel Exloo; 20. Jon Schoonewille Klazienaveen; 21. Wesley Floren Ossendrecht; 22. Jarri Stravers Groot-Ammers; 23. Sven Rodijk Nijverdal; 24. Justin Kloese Emmen; 25. Tijmen Snel Leiden; 26. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 27. Tom Wijfje Ter Aar; 28. Gijs Meijer Oostwoud; 29. Koen Lohuis Lemelerveld; 30. David Dekker Hedel;

 

OMLOOP VAN DE BRAAKMAN .( 2015.04.04 )

Elite/Beloften: 1. Frederik Frison Belgie; 2. Adrie Lindeman Assen; 3. Hayden Mc Cormick Nieuw-Zeeland; 4. Arjan Hofman Nunspeet; 5. Davy de Scheemaeker Bassevelde; 6. Mats Boeve Nijverdal; 7. Jelmer Asjes Wormerveer; 8. JurriŽn Bosters Steenbergen; 9. Gill Meheus Belgie; 10. Dennis Raadtgever Kapelle; 11. James Callum Shaw Engeland; 12. Hans Dekkers IJzendijke; 13. Miel Pyfferoen Belgie; 14. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 15 Jordi Sloof Bodegraven; 16. Harro Groeneveld Zalk; 17. Kevin Snijder Wieringerwerf; 18. Bob Wubben De Lier; 19. Robin Chaigneau Vuren; 20. Dylan de Kok Steenbergen; 21. Twan Middelburg De Lier; 22. Jason van Dalen s-Gravenzande; 23. Jorn Buning Alkmaar; 24. Maarten Seefat Oirsbeek; 25. Binne-Pier de Haan Oudega; 26. Marco Brus Schijndel; 27. Koen van de Klundert Woensdrecht; 28. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 29. Michiel Dieleman Belgie; 30. Daan de Groot Utrecht;

 

OMLOOP VAN DE GLAZENSTAD .( 2015.04.12 )

Elite/Beloften: 1. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 4. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 5. Sven van Luijk Naaldwijk; 6. Rens te Stroet Keijenborg; 7. Joey van Rhee Nijverdal; 8. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 9. Dex Groen Tuitjenhorn; 10. Robbert de Greef Geldrop; 11. Remco te Brake Rhenen; 12. Jim van den Berg Amsterdam; 13. Dennis Bakker De Rijp; 14. Daan Meijers Dongen; 15 Jordy Keldermans Rucphen; 16. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 17. Mattias Raeymaekers Belgie; 18. Bob Wubben De Lier; 19. Wouter Leten Belgie; 20. Luuk van der Wal De Lier; 21. Robbert-Jan Mol Wognum; 22. Jan van Aart Belgie; 23. Johim Ariesen Rhenen; 24. Wim Stroetinga Nijkerk; 25. Jason van Dalen s-Gravenzande; 26. Jurgen van Diemen Leimuiden; 27. Jordi Talen Spijkenisse; 28. Matthijs Eversdijk Delft; 29. Melvin Boskamp Leek; 30. Kelvin van den Dool Hoogblokland;

 

OMLOOP VAN DE HOEKSE WAARD .( 2015.05.30 )

Amateurs: 1. Erik Dekker Hedel; 2. Dennis Voskuilen Amersfoort; 3. Arian Stolwijk Delft; 4. Ruben Hoogland Rotterdam; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Albert van Riessen Rotterdam; 7. Remco Bertelink Bennekom; 8. Hans Dilling Nijmegen; 9. Niels van Deursen Den Haag; 10. Rob Linsen Waalre; 11. Maxim Harteloh De Lier; 12. Erik de Niet Den Haag; 13. Guus de Graauw Etten-Leur; 14. Elmar van Hoorn Rotterdam; 15 Gerard van Haaften Dirksland; 16. Marc Scholman Montfoort; 17. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 18. Pim Achterkamp Rotterdam; 19. Martijn van Gemerden Vlaardingen; 20. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 21. Harm van Berkel Maasland; 22. Daan van Alphen Gennep; 23. Joeri van Delft Voorburg; 24. Jeroen Hendriks Boxmeer; 25. Bas Canoy Dordrecht; 26. Bas van der Kamp Vlissingen 27. Rob van Dullemen Leiden; 28. Jordy van Sambeeck Nijmegen; 29. Marijn Pijper Hoogvliet; 30. Henk de Jong Mijdrecht;

Elite/Beloften: 1. Rick Mensink Zwolle; 2. Jos Koop Delft; 3. Wouter Mesker Noordeloos; 4. Jasper Bugter Elden; 5. Jason van Dalen s-Gravenzande; 6. Wim Kleiman Almelo; 7. Jan van Aart Belgie; 8. Paul Cremers Gulpen; 9. JurriŽn Bosters Steenbergen; 10. Daan Schouten. Almelo; 11. Joris de Boer Winkel; 12. Stijn Bankras Heerhugowaard; 13. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 14. Harro Groeneveld Zalk; 15 Jeroen Vegter Rhoon; 16. Jerry Roling Heemskerk; 17. Adrie Lindeman Assen; 18. Kristof Dockx Belgie; 19. Sven Broekaart Julianadorp; 20. Patrick Bos Amstelveen; 21. Abe Celi Oosterhout; 22. Jim Lindenburg Wateringen; 23. Lars Horring Assen; 24. Coen van Kleef Schipluiden; 25. Jan Rozendom Rijssen; 26. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 27. Levi Tindal Landsmeer; 28. Thom Van Beek Stompwijk; 29. Kevin Coster Hasselt; 30. Arne van Gils Baarle-Nassau;

 

OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES .( 2015.03.22 )

Elite/Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Steven Lammertink Enter; 4. Twan Castelijns Hapert; 5. Daan Meijers Dongen; 6. Jeroen Meijers Alphen Nb; 7. Fabio Jakobsen Heukelum; 8. Maikel Bos Oldebroek; 9. Luuc Bugter Arnhem; 10. Rens te Stroet Keijenborg; 11. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 12. Antwan Tolhoek Yerseke; 13. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 14. Kevin Snijder Wieringerwerf; 15 Cees Bol. Zaandam; 16. Maarten Seefat Oirsbeek; 17. Hartthijs de Vries Kollum; 18. Rob Leemans Belgie; 19. George Tansley Australie; 20. Sjoerd Bax Uppel; 21. Jason van Dalen s-Gravenzande; 22. Bram de Kort Dongen; 23. Jan Maas Huijbergen; 24. Harry Sweering Sneek; 25. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 26. Mats Boeve Nijverdal; 27. Jelle Meesters Etten-Leur; 28. Niels Goeree Borger; 29. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 30. James Callum Shaw Engeland;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDATA .( 2015.06.20 )

Amateurs: 1. Harko Kievit Leek; 2. Hans Kopmels Wolvega; 3. Jan Hekman Norg; 4. Robert Koppers s-Gravenhage; 5. Remco Bertelink Bennekom; 6. Jan Kanis Zwolle; 7. Martijn de Groot Gorinchem; 8. Gerard van Haaften Dirksland; 9. Tom Wensink Enschede; 10. Edward van der Pijl Breda; 11. Jeroen Nijhuis Hengelo ov; 12. Joost Arentsen Varsseveld; 13. Tim de Koning Delfgauw; 14. Dennis Steverink Assen; 15 Robert van Spanje Montfoort; 16. Maurice Zaal Groningen; 17. Egon Nanninga Lelystad; 18. Rogier Hilbers Groningen 19. Janco Hogendorp Leeuwarden; 20. Joren Bronkhorst Gorinchem; 21. Gerwin Veltman Winsum; 22. Marcel Weinans Roden; 23. Patrick Reinders Enschede; 24. Rolf Dames Heerde; 25. Ferdinand Tuin Rouveen; 26. Gerjan de Mooij Amersfoort; 27. Rutger Reink Emmen; 28. Youri Deelen Bergambacht; 29. Micha de Vries Hilversum; 30. Gerard Bos Ermelo;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 6. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 7. Evy Kuijpers Lierop; 8. Jip van den Bos Oostknollendam; 9. Winanda Spoor Apeldoorn; 10. Melanie Woering Rozenburg; 11. Kim de Baat Puttershoek; 12. Janneke Ensing Gieten; 13. Rixt Meijer Heerenveen; 14. Ilona Hoeksma Luxwoude; 15. Charlotte Becker Duitsland; 16. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 17. Leonie Lubbinge Drachten; 18. Irene Gerritsen Bemmel; 19. Ymke Stegink Naarden; 20. MariŽl Borgerink Groningen; 21. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 22. Chanella Stougje Zuidland; 23. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 24. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 25. Mareille Meijering Stadskanaal; 26. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 27. Jade van der Molen Alkmaar; 28. Henriette Woering Rozenburg; 29. Geerike Schreurs Zwolle; 30. Femke van Kessel Breda;

 

OMLOOP VAN DE MAASVALLEI .( 2015.06.06 )

Junioren: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Willem Bok Maren-Kessel; 3. Mitch Groot Brunssum; 4. Ramon van Bokhoven Tilburg; 5. Lars van den Berg De Meern; 6. Ide Schelling Den Haag; 7. Noah van der Meer Naaldwijk; 8. Benjamin Veninga Haarlem; 9. Luuk Lohuis Denekamp; 10. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 11. Dylan Bouwmans Gemert; 12. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 13. Mart Muskens Heesbeen; 14. Alex Mengoulas Almere; 15 Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 16. Patrick Coster Hasselt; 17. Lars Akkermans Ossendrecht; 18. Tom Wijfje Ter Aar; 19. Daan Zebel Dordrecht; 20. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 21. Jarri Stravers Groot-Ammers; 22. Chiel Breukelman Gramsbergen; 23. Gijs Meijer Oostwoud; 24. Stan Gosink Coevorden; 25. Rens Tulner Lexmond; 26. Lars Olde Meierink Overdinkel; 27. Tijmen Snel Leiden; 28. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 29. Nils Sinschek Maastricht; 30. Thomas Ruijgrok Den Hoorn;

Nieuwelingen: 1. Tom Peters Thorn; 2. Wim Wittenberg Herveld; 3. Perry Frijters Sint Willebrord; 4. Timo de Jong Goes; 5. Herman Brinkman Rotterdam; 6. Tim Bierkens Stampersgat; 7. Jesse de Rooij Hoorn; 8. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 9. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 10. Wesley Mol Kapelle; 11. Tim Naberman Genemuiden; 12. Jermo Hesselink Overdinkel; 13. Dries van Bun Belgie; 14. Bart Artz Wintelre; 15 Freek van Rossem Megen; 16. Alexander Konijn Abbekerk; 17. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 18. Steven Pattyn Belgie; 19. Koen van Helvoirt Erp; 20. Harm Celi Oosterhout; 21. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 22. Max Kroonen Diepenveen;23. Lars Mastebroek Barneveld; 24. Luuk Herben Gronsveld; 25. RaphaŽl Kockelmann Luxemburg; 26. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 27. Mees Willemsen Elst.Ut; 28. Joren Bloem Brummen; 29. Mohs Klunder Nijeveen; 30. Tim Penson Reusel;

 

OMLOOP VAN DE VEENKOLONIEN .( 2015.03.29 )

Elite/Beloften: 1. Bram de Kort Dongen; 2. Maikel Bos Oldebroek; 3. Jason van Dalen s-Gravenzande; 4. Jelmer Asjes Wormerveer; 5. Jordi Sloof Bodegraven; 6. Adrie Lindeman Assen; 7. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 8. Arjan Hofman Nunspeet; 9. JurriŽn Bosters Steenbergen; 10. Daan Schouten. Almelo; 11. Wieger van der Wier Marum; 12. Kevin Snijder Wieringerwerf; 13. Jos Harms Oude Pekela; 14. Henk Jaap Moorlag Sittard; 15 Robin Chaigneau Vuren; 16. Sjors Handgraaf Leiden; 17. Bas van der Kooij Maassluis; 18. Marco Brus Schijndel; 19. Stan Wijkel Holsloot; 20. Twan Middelburg De Lier; 21. Robert de Jong Zeewolde; 22. Marco Doets Monnickendam; 23. Pascal Aandewiel Amsterdam; 24. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 25. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 26. Floran Bathoorn Groningen; 27. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 28. Jasper Schouten Dronten; 29. Bor Houwers Aalten; 30. Wim Kleiman Almelo;

 

OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL .( 2015.03.28 )

Junioren: 1. Dennis van der Horst Hasselt; 2. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 3. Mikkel Honore Denemarken; 4. SŲren Siggaard Denemarken 5. Niklas Larsen Denemarken; 6. Luuk Lohuis Denekamp; 7. Yannick Detant Purmerend; 8. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 9. Anders Peter Ellingsoe Denemarken; 10. Simon Daniels Belgie; 11. Danny Voogt Wormer; 12. Marten Kooistra Jonkerslan; 13. Bob Olieslagers Rijen; 14. Jesse Muis Giessenburg; 15 Noah van der Meer Naaldwijk; 16. Michel Bodegraven Elim; 17. Martijn van Deest Emmen; 18. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Michael den Toom Abcoude; 20. Cornť ten Hove Elburg; 21. Ide Schelling Den Haag; 22. Chiel Breukelman Gramsbergen; 23. Jakob Egholm Denemarken; 24. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 25. Merten De Wever Belgie; 26. Bob Kerkhofs Wouw; 27. Joost van Leeuwen Ede; 28. Andreas Handberg Denemarken; 29. Rutger Overstegen Den Haag; 30. Gijs Meijer Oostwoud;

Nieuwelingen: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Thymen Arensman Deil; 3. Robbe Snels Belgie; 4. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 5. Jelle Bootsveld Heino; 6. Daan Hoole Zuidland; 7. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 8. Danny van der Tuuk Assen; 9. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 10. Stef Zeestraten Pijnacker; 11. Bob Markus Hoofddorp; 12. Danny Maas Oudenbosch; 13. Adne Koster Roden; 14. Tim Naberman Genemuiden; 15 Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 16. Edo Maas Rotterdam; 17. Marijn van den Berg De Meern; 18. Stijn Daemen Landgraaf; 19. Alain Broos Baarle-Nassau; 20. Maikel Zijlaard Rotterdam; 21. Freek Middelburg De Lier; 22. Jasper Haest Roosendaal; 23. Herman Brinkman Rotterdam; 24. Tom te Rijdt Amersfoort; 25. Jermo Hesselink Overdinkel; 26. Merijn SchrŲder Veendam; 27. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 28. Riis Kaak Nieuw Vennep; 29. Sebastian Vester Drachten; 30. Wessel Krul Enkhuizen;

 

OMLOOP VAN STRIJEN .( 2015.03.14 )

Elite-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Nike Beckeringh Amstelveen; 4. Veerle Goossens Bakel; 5. Eva Buurman Wervershoof; 6. Winanda Spoor Apeldoorn; 7. Claudia Koster Oudorp Nh; 8. Kirsten Peetoom Maastricht; 9. Judith Bloem Apeldoorn; 10. Sara Penton Hapert; 11. Iris van der Stelt Numansdorp; 12. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 13. Alicja Verhagen Woerden; 14. Olga de Boer Hazerswoude; 15 Femke van Kessel Breda; 16. Sigrid Jochems Vianen; 17. Hanna Helamb MŲlndal; 18. Ines Klok Rockanje; 19. Anne Kuilboer Hoorn; 20. Sofie van Horik Oosterwijk; 21. Nicolien Luijsterburg Amsterdam; 22. Minke Slingerland Oosterhout; 23. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 24. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 25. Rixt Meijer Heerenveen; 26. Carleen Baas Den Dungen; 27. Danielle Meijering Stadskanaal; 28. Marielle Jissink Heerenveen; 29. Annet Pit Beekbergen; 30. Renee Welling Opmeer;

Junior-Vrouwen: 1. Lenny Druyts Belgie; 2. Kylie Waterreus Ulestraten; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Delore Stougje Zuidland; 5. Julie Burgmans Bergeijk; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7. Anne Huinen Noordwijk Zh; 8. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 9. Maaike Boogaard Zwaag; 10. Karlijn Swinkels Handel; 11. Minke Bakker Monster; 12. Kim Lahaije Tilburg; 13. Paulien Koster Delfstrahuizen; 14. Cťline van Houtum Den Dungen; 15 Nathalie Bex Belgie; 16. Liena de Jong Ubbena; 17. Kato Zegers Vosselaar; 18. Denise Gunst Yerseke; 19. Lynn MariŽn Belgie; 20. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 21. Marijne Bos Zevenhuizen; 22. Maaike Brandwagt Sittard; 23. Joyce Heyns Belgie; 24. Brenda Goessens Belgie; 25. Daimy Hellemons Hoeven; 26. Myrthe Willemsen Elst; 27. Jitske Hubert Den Haag; 28. Britt Janse Zaandam; 29. Tessa Dijksman Velserbroek; 30. Maxime Roes Belgie;

Nieuweling-Meisjes: 1. Eva Bijwaard Hillegom; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Amber van der Hulst Hazerswoude; 4. Noa Jansen Oosterhout Nb; 5. Maaike Meistrok Elshout; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Anne de Ruiter Polsbroek; 8. Lorena Wiebes Mijdrecht; 9. Sarah Michielsen-Stevens Belgie; 10. Mylene de Zoete Naaldwijk; 11. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 12. Jennifer van der Voort Maarssen; 13. Melanie van Putten Hagestein; 14. Iris Ton Waskemeer; 15 Tamara van der Horst Hasselt; 16. Julia Boschker Woerden; 17. Lotte Rotman Belgie; 18. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 19. Isabel Tambach Zaandam; 20. Daphne Mesu Middelburg; 21. Lily Schuitemaker Volendam; 22. Bente van Teeseling Abcoude; 23. Ingrid Huizing Haren Gn; 24. Mischa Bredewold Hoogland; 25. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 26. Emma Boogaard Zwaag; 27. Britt Knaven Strijbeek; 28. Phaedra Krol Heerde; 29. Chinouk Lindenburg Wateringen; 30. Julia Zwaan Bodegraven;

 

ON TOUR BIKES A7 CLASSIC .( 2015.05.09 )

Elite/Beloften: 1. Bram de Kort Dongen; 2. Jason van Dalen s-Gravenzande; 3. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 4. Robbert-Jan Mol Wognum; 5. Sjors Handgraaf Leiden; 6. Paul Moerland Fijnaart; 7. Adrie Lindeman Assen; 8. Kevin Snijder Wieringerwerf; 9. Marco Brus Schijndel; 10. Cor van Leeuwen Borger; 11. Thom Martens Arnhem; 12. Bas van der Kooij Maassluis; 13. Sven Kramer Heerenveen; 14. David de Leeuw Rhoon; 15 Patrick Bos Amstelveen; 16. Roy Dofferhoff Lisse; 17. Gary Hekman Heerde; 18. Joost van der Burg Nootdorp; 19. Dylan de Kok Steenbergen; 20. Jasper Bugter Elden; 21. Florian Smits Amsterdam; 22. Tom van der Meer Badhoevedorp; 23. Robbie van Bakel Deurne; 24. Wouter Olde Heuvel Heerenveen 25. Michiel Jumelet Bruinisse; 26. Binne-Pier de Haan Oudega; 27. Sven Broekaart Julianadorp; 28. Jerry Roling Heemskerk; 29. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 30. Abe Celi Oosterhout;

 

PAREL VAN DE VELUWE .( 2015.06.03 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Zundert; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 4. Nike Beckeringh Amstelveen; 5. Ilona Hoeksma Luxwoude; 6. Lucy Garner Engeland; 7. Riejanne Markus Amstelveen; 8. Kelly Markus Hoofddorp; 9. Eva Buurman Wervershoof; 10. Kirsten Peetoom Maastricht; 11. Evy Kuijpers Lierop; 12. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 13. Janneke Ensing Gieten; 14. Melanie Hessling Duitsland; 15 Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 16. Carleen Baas Den Dungen; 17. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 18. Claudia Koster Oudorp Nh; 19. Melanie Woering Rozenburg; 20. Kyara Stijns Bunde; 21. Chanella Stougje Zuidland; 22. Hannah Ross Landgraaf; 23. Jip van den Bos Oostknollendam; 24. Leonie Lubbinge Drachten; 25. Mirthe Wagenaar Wijbosch; 26. Melissa van der Peet Den Haag; 27. Willeke Knol Hasselt; 28. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 29. Iris van der Stelt Numansdorp; 30. Laura Gorter Utrecht;

Elite/Beloften: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Johim Ariesen Rhenen; 3. Oscar Riesebeek Tiel; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Elmar Reinders Emmen; 7. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 8. Jelle Wolsink Hengelo ov; 9. Mitchell Huenders Maarn; 10. Arjan Hofman Nunspeet; 11. Wouter Leten Belgie; 12. Sjors Dekker Andijk; 13. Jos Koop Delft; 14. Melvin van Zijl Harderwijk; 15 Roy Eefting Apeldoorn; 16. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 17. John Meewisse Leek; 18. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 19. Rick van Breda Den Helder; 20. Luuc Bugter Arnhem; 21. Taco van der Hoorn De Zilk; 22. Daan Meijers Dongen; 23. Wayne Stijns Bunde; 24. Stan Wijkel Holsloot; 25. Rob van Broekhoven Roosendaal; 26. Justin Timmermans Hardenberg; 27. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 28. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 29. Jason van Dalen s-Gravenzande; 30. Stijn Bankras Heerhugowaard;

 

RABO KOEPEL RACE LIEROP .( 2015.03.22 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Demi de Jong Ossendrecht; 3. Monique van de Ree Zundert; 4. Evy Kuijpers Lierop; 5. Geerike Schreurs Zwolle; 6. Winanda Spoor Apeldoorn; 7. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 8. Sara Penton Hapert; 9. Kelly Markus Hoofddorp; 10. Eva Buurman Wervershoof; 11. Alexandra Nessmar Zweden; 12. Veerle Goossens Bakel; 13. Ymke Stegink Naarden; 14. Leonie Lubbinge Drachten; 15 Kim de Baat Puttershoek; 16. Claudia Koster Oudorp Nh; 17. Kyara Stijns Bunde; 18. Ilse Miltenburg Sittard; 19. Iris Hamelink Raalte; 20. Eveline Schildmeijer Utrecht; 21. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 22. Rixt Meijer Heerenveen; 23. Judith Bloem Apeldoorn; 24. MariŽl Borgerink Groningen; 25. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 26. Alicja Verhagen Woerden; 27. Annet Pit Beekbergen; 28. Malin Wallin Zweden; 29. Hanna Nilsson Falun; 30. Carleen Baas Den Dungen;

Nieuwelingen: 1. Yentl Bekaert Belgie; 2. Daan Hoole Zuidland; 3. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 4. Tom Peters Thorn; 5. Timo de Jong Goes; 6. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 7. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 8. Stijn Daemen Landgraaf; 9. Jens Vanoverberghe Belgie; 10. Wessel Krul Enkhuizen; 11. Danny van der Tuuk Assen; 12. Tristan Parrotta Luxemburg; 13. Tim Naberman Genemuiden; 14. Maikel Zijlaard Rotterdam; 15 Feddrik Lauwens Belgie; 16. Jord Baak Dronten; 17. Harm Celi Oosterhout; 18. Bram Pieters Oosterhout Nb; 19. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 20. Arthur Dupon Belgie; 21. Thibault Plysier Belgie; 22. Lowie Schoors Belgie; 23. Mike Raven Loosdrecht; 24. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 25. Davide Bomboi Belgie; 26. Danny Maas Oudenbosch; 27. Pletinckx Yarno Belgie; 28. Arno Brouwers Belgie; 29. Tom te Rijdt Amersfoort; 30. Freek van Rossem Megen;

 

RABOBANK 7-DORPENOMLOOP AALBURG .( 2015.05.09 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chloe Hosking Australie; 2. Marianne Vos Meeuwen; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Emma Johansson Zweden; 5. Elisa Longo Borghini Italie; 6. Janneke Ensing Gieten; 7. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 8. Roxane Knetemann Nijkerk; 9. Moniek Tenniglo Albergen; 10. Eileen Roe Engeland; 11. Julia Soek Den Ham; 12. Chanella Stougje Zuidland; 13. Lucy Garner Engeland; 14. Anna Knauer Duitsland; 15 Anouska Koster De Westereen; 16. Thalita de Jong Ossendrecht; 17. Sarah Roy Australie; 18. Kelly Druyts Belgie; 19. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 20. Nina Kessler Velserbroek; 21. Sara Penton Hapert; 22. Jermaine Post Oegstgeest; 23. Willeke Knol Hasselt; 24. Kyara Stijns Bunde; 25. Monique van de Ree Zundert; 26. Ilona Hoeksma Luxwoude; 27. Leonie Lubbinge Drachten; 28. Zuzana Neckrov Tsjechie; 29. Jip van den Bos Oostknollendam; 30. Annelies Dom Belgie;

Nieuweling-Meisjes: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Anne de Ruiter Polsbroek; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Amber van der Hulst Hazerswoude; 7. Britt Knaven Strijbeek; 8. Eva Bijwaard Hillegom; 9. Tamara van der Horst Hasselt; 10. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Jennifer van der Voort Maarssen; 12. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 13. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 14. Noa Selosse Belgie; 15 Melanie van Putten Hagestein; 16. Marit Cent Goor; 17. Iris Ton Waskemeer; 18. Mischa Bredewold Hoogland; 19. Aniek van Alphen Hapert; 20. Sylvie Swinkels Handel; 21. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 22. Maaike Meistrok Elshout; 23. Mark?ta H?jkov Tsjechie; 24. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 25. Phaedra Krol Heerde; 26. Inge van der Heijden Schaijk; 27. Sarah van Wijnen Tilburg; 28. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 29. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 30. Isabel Tambach Zaandam;

 

RIJSWIJK.OMLOOP .( 2015.06.28 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 2. Stijn Verwey Utrecht; 3. Harm van Berkel Maasland; 4. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 5. Kasper Schotte Schiedam; 6. Pim Achterkamp Rotterdam; 7. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 8. Tim Foppen Delft; 9. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 10. Robbert Schaap Voorburg; 11. Rik Nederlof Breda; 12. Joeri van Delft Voorburg; 13. Maxim Harteloh De Lier; 14. Martijn de Groot Gorinchem; 15 Gino Bonemeijer Nootdorp; 16. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 17. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 18. Peter Fils Pijnacker; 19. Erik Groeneveld Heinenoord; 20. Tim de Koning Delfgauw; 21. Christian Bosch Nootdorp; 22. Seb Harrevelt Delft; 23. Casper van Wijck Rotterdam; 24. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 25. Niels Overvoorde Delfgauw; 26. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh; 27. Lars Adriaansen Steenbergen; 28. Joren Bronkhorst Gorinchem; 29. Vincent Tuls Schoonhoven; 30. Jan Gudde Nootdorp;

 

RONDE VAN DE KERSPELEN .( 2015.06.12 )

Elite/Beloften: 1. Mitchell Huenders Maarn; 2. Jelmer Asjes Wormerveer; 3. Gijs Verdick Laren Gld; 4. Koen van de Klundert Woensdrecht; 5. Nick Kweldam Aalten; 6. Jason van Dalen s-Gravenzande; 7. Bram de Kort Dongen; 8. Ivo Stronks Aalten; 9. Kevin Snijder Wieringerwerf; 10. Rudy Vriend Schagen; 11. Sven Kramer Heerenveen; 12. Sjors Dekker Andijk; 13. Joost van der Burg Nootdorp; 14. Jim Lindenburg Wateringen; 15 Jos Koop Delft; 16. Robbert-Jan Mol Wognum; 17. Robbie van Bakel Deurne; 18. Maikel Bos Oldebroek; 19. Jasper Bugter Elden; 20. Martijn Dijkstra De Knippe; 21. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 22. Mark Schreurs Aalten; 23. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 24. Jordi Sloof Bodegraven; 25. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 26. Stijn Bankras Heerhugowaard; 27. Luuk van der Wal De Lier; 28. Bart Vendrig Maurik; 29. Jan Bos Nieuwehorne; 30. Sidney Bley Houten;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Winanda Spoor Apeldoorn; 2. Anne Kuilboer Hoorn; 3. Sara Penton Hapert; 4. Mareille Meijering Stadskanaal; 5. Leonie Lubbinge Drachten; 6. Eva Buurman Wervershoof; 7. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 8. Nike Beckeringh Amstelveen; 9. Monique van de Ree Zundert; 10. Evy Kuijpers Lierop; 11. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 12. Jip van den Bos Oostknollendam; 13. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 14. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 15 Veerle Goossens Bakel; 16. Ivana Tiessens Groningen; 17. Judith Bloem Apeldoorn; 18. Tessa Neefjes Wervershoof; 19. Nicole Vernhout Apeldoorn; 20. Karen Elzing Schoonebeek; 21. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 22. Ymke Stegink Naarden; 23. Chanella Stougje Zuidland; 24. Iris van der Stelt Numansdorp; 25. Carleen Baas Den Dungen; 26. Irene Lako Groningen; 27. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 28. Danique Braam Veenwouden; 29. Annet Pit Beekbergen; 30. Ilse Miltenburg Sittard;

 

RONDE VAN GELDERLAND .( 2015.04.19 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Lucy Garner Engeland; 3. Barbara Guarischi Italie; 4. Jolien d'Hoore Belgie; 5. Katarzyna Pawlowska Polen; 6. Marianne Vos Meeuwen; 7. Jip van den Bos Oostknollendam; 8. Kim de Baat Puttershoek; 9. Euginia Bujak Polen; 10. Nike Beckeringh Amstelveen; 11. Melissa Hoskins Australie; 12. Oksana Kozonchuk Rusland; 13. Eva Buurman Wervershoof; 14. Mia Radotic Croatie; 15 Christina Siggaard Denemarken; 16. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 17. Monique van de Ree Zundert; 18. Minke Slingerland Oosterhout; 19. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 20. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 21. Aleksandra Chekina Rusland; 22. Julie Leth Denemarken; 23. Jermaine Post Oegstgeest; 24. Amalie Dideriksen Denemarken; 25. Vita Heine Noorwegen; 26. Romy Kasper Duitsland; 27. Molly Weaver Engeland; 28. Lauren Kitchen Australie; 29. Annemiek van Vleuten Wageningen; 30. Elise Delzenne Belgie;

Masters 40+: 1. Peter Fils Pijnacker; 2. Jan Terpstra Drachten; 3. Harko Kievit Leek; 4. Maxim Harteloh De Lier; 5. Peter de Weert Staphorst; 6. Dick Kinket Hattem; 7. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh; 8. Andre Grootveld Zoetermeer; 9. Marcel Weinans Roden; 10. Ron Paffen Milsbeek; 11. Stanley Alards Arnhem; 12. Richard Louman Heelsum; 13. Jeroen Jansman Oosterbeek; 14. Hans Bal s-Gravenhage; 15 Nico Kingma Amsterdam; 16. Emiel Borsboom Woerden; 17. Frans van Winden Bergschenhoek; 18. Gert Stappenbelt Apeldoorn; 19. Willem van den Akker Almere-Buiten; 20. Marcel Hoffman Hoofddorp; 21. Patrick Grunder Oldenzaal; 22. Arjan Seunninga Ede; 23. Ferry de Ruiter Putten; 24. Martijn Goedings Arnhem; 25. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 26. Frank Rijkhoff Veenendaal; 27. Giorgio Renleo Deventer; 28. Jacco Konijn Hoorn; 29. Toon Schoonderbeek Nijkerk; 30. Vincent van Wersch Tilburg;

 

RONDE VAN GRONINGEN .( 2015.03.07 )

Elite/Beloften: 1. Marco Hoekstra Haren Gn; 2. Daan de Groot Utrecht; 3. Kevin Snijder Wieringerwerf; 4. Adrie Lindeman Assen; 5. Bram de Kort Dongen; 6. Lars Horring Assen; 7. Martijn Knol Zwolle; 8. Stan Wijkel Holsloot; 9. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 10. Pim Cazemier Den Horn; 11. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 12. Jasper Bugter Elden; 13. Gary Hekman Heerde; 14. Matthijs Eversdijk Delft; 15 Marco Doets Monnickendam; 16. Daan Schouten. Almelo; 17. Roy Dofferhoff Lisse; 18. Bob van den Hengel Achterveld; 19. Maikel Bos Oldebroek; 20. David de Leeuw Rhoon; 21. Wouter Mesker Noordeloos; 22. Sjors Handgraaf Leiden; 23. Jason van Dalen s-Gravenzande; 24. Gijs Verdick Laren Gld; 25. Martin Kelderman Veenendaal; 26. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 27. Frank Niewold Lisse; 28. Bob Wubben De Lier; 29. Dylan de Kok Steenbergen; 30. Julius van den Berg Purmerend;

 

RONDE VAN LIMBURG .( 2015.06.07 )

Elite/Beloften: 1. Jochem Hoekstra Haren Gn; 2. Stefan Poutsma Peize; 3. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 4. Joey van Rhee Nijverdal; 5. Jasper Ockeloen Dordrecht; 6. Elmar Reinders Emmen; 7. Antwan Tolhoek Yerseke; 8. Robbert de Greef Geldrop; 9. Koen Bouwman Ulft; 10. Sam Oomen Tilburg; 11. Sven van Luijk Naaldwijk; 12. Twan Brusselman Helmond;

13. Wouter Been Rijswijk; 14. Daan Meijers Dongen; 15 Jasper Hamelink Raalte; 16. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 17. Oscar Riesebeek Tiel; 18. Emiel Planckaert Belgie; 19. Joris Blokker Wieringerwerf; 20. Sjors Dekker Andijk; 21. Jasper Bovenhuis Staphorst; 22. Marco Zanotti Heerlen; 23. Wouter Mol Alkmaar; 24. Brecht Ruyters Belgie; 25. Bor Houwers Aalten; 26. Davy Gunst Yerseke; 27. Rob Leemans Belgie; 28. Tim Ariesen Rhenen; 29. Matthijs Eversdijk Delft; 30. Alexander Geuens Belgie;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2015.09.27 )

Elite/Beloften: 1. Daan Meijers Dongen; 2. Cees Bol. Zaandam; 3. Yoeri Havik Assendelft; 4. Jeroen Meijers Alphen Nb; 5. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 6. Kobus Hereijgers Hedel; 7. Gert-Jan Bosman Emmen; 8. Martijn Tusveld Utrecht; 9. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 10. Dennis Bakker De Rijp; 11. Robbert de Greef Geldrop; 12. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 13. Jan Maas Huijbergen; 14. Jenthe Biermans Belgie; 15 Dex Groen Tuitjenhorn; 16. Jasper Hamelink Raalte; 17. Stefan Poutsma Peize; 18. Rick van Breda Den Helder; 19. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 20. Peter Lenderink Ommen; 21. Julius van den Berg Purmerend; 22. Robbie van Bakel Deurne; 23. Ronan van Zandbeek Schijndel; 24. Harry Sweering Sneek; 25. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 26. Sjors Handgraaf Leiden; 27. Nick van der Meer Honselersdijk; 28. Tijmen Eising Emmen; 29. Roy Dofferhoff Lisse; 30. Arvid de Kleijn Herveld;

 

RONDE VAN NOORD-HOLLAND .( 2015.04.19 )

Professionals-A/B: 1. Johim Ariesen Rhenen; 2. Truls Engen Korseth Noorwegen; 3. Tristan Marguet Zwitserland; 4. Marco Zanotti Heerlen; 5. Nicolai Brochner Denemarken; 6. Andrea Pasqualon Italie; 7. Yoeri Havik Assendelft; 8. Andris Smirnovs Letland; 9. Aidis Kruopis Litouwen; 10. Adriaan Aas Stien Noorwegen; 11. Fabio Jakobsen Heukelum; 12. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 13. Twan Brusselman Helmond; 14. Alberto Cecchin Italie; 15 Jorn Buning Alkmaar; 16. Vegard Stake Laengen Noorwegen; 17. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 18. Tim van Speybroeck Belgie; 19. Darijus Dzervus Litouwen; 20. Jim Lindenburg Wateringen; 21. Alexander Krieger Duitsland; 22. Tobyn Horton Engeland; 23. Armands Becis Letland; 24. Kevin Feiereisen Luxemburg; 25. Jerry Roling Heemskerk; 26. Lukas Jan Zwitserland; 27. Twan Castelijns Hapert; 28. Dick Janssen. Velden; 29. Kevin Snijder Wieringerwerf; 30. Cees Bol. Zaandam;

 

RONDE VAN OVERIJSSEL .( 2015.05.01 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Lauren Kitchen Australie; 2. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 3. Anouska Koster De Westereen; 4. Ellen van Dijk Woerden; 5. Monique van de Ree Zundert; 6. Roxane Knetemann Nijkerk; 7. Kirsten Wild Zwolle; 8. Anna Knauer Duitsland; 9. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Ilona Hoeksma Luxwoude; 11. Veerle Goossens Bakel; 12. Kaat Hannes Belgie; 13. Jip van den Bos Oostknollendam; 14. Leonie Lubbinge Drachten; 15 Kim de Baat Puttershoek; 16. Kelly Druyts Belgie; 17. Iris van der Stelt Numansdorp; 18. Carleen Baas Den Dungen; 19. WIebke Rodieck Duitsland; 20. Inga Rodieck 21. Annet Pit Beekbergen; 22. Ivana Tiessens Groningen; 23. Mirthe Wagenaar Wijbosch; 24. Ilse Miltenburg Sittard; 25. Eva Buurman Wervershoof; 26. Nel De Crits Belgie; 27. Sanne Bouwmeester Westerbork; 28. Nina Kessler Velserbroek; 29. Julie Leth Denemarken; 30. Inge Mostert Delfgauw;

 

RONDE VAN OVERIJSSEL .( 2015.05.02 )

Professionals-A/B: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Marco Zanotti Heerlen; 3. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 4. Yoeri Havik Assendelft; 5. Kevin Peeters Belgie; 6. Aaron Gate Nieuw-Zeeland; 7. Aidis Kruopis Litouwen; 8. Remco te Brake Rhenen; 9. Timothy Stevens Belgie; 10. Jelle Wolsink Hengelo ov; 11. Benjamin Verraes Belgie; 12. Fabio Jakobsen Heukelum; 13. Max Walscheid Duitsland; 14. Johannes Weber Duitsland; 15 Twan Castelijns Hapert; 16. Nikodemus Holler Duitsland; 17. Nicolas Vereecken Belgie; 18. Stan Godrie Zundert; 19. Wouter Leten Belgie; 20. Dennis Coenen Belgie; 21. Jens Vandenbogaerde Belgie; 22. Dylan Page Zwitserland; 23. Elmar Reinders Emmen; 24. Jaap de Man Spijkenisse; 25. Peter Lenderink Ommen; 26. Alistair Slater Engeland; 27. Robbert-Jan Mol Wognum; 28. Jenthe Biermans Belgie; 29. Jetse Bol Girona; 30. Sjors Dekker Andijk;

 

RONDE VAN TWENTE .( 2015.07.11 )

Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Niek Deelstra Hoogeveen; 3. Luuk Lohuis Denekamp; 4. Michel Bodegraven Elim; 5. David Dekker Hedel; 6. Melle Meeuwisse Boskoop; 7. Danilo Wattez Elim; 8. Niels Boele Leiden; 9. Chiel Breukelman Gramsbergen; 10. Justin Kloese Emmen; 11. Nick van Helvoirt Erp; 12. Alex Mengoulas Almere; 13. Christopher Schulz Duitsland; 14. Bob Kerkhofs Wouw; 15 Martijn Knoppert s-Gravenzande; 16. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 17. Jarri Stravers Groot-Ammers; 18. Stan Gosink Coevorden; 19. Dorus de Rijk de Rijp 20. Joris Paauwe Hilversum; 21. Tim Groot Bovenkarspel; 22. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 23. Max Berkhout Uitgeest; 24. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 25. Mats Buning Alkmaar; 26. Lars Olde Meierink Overdinkel; 27. Danny Voogt Wormer; 28. Martijn van Deest Emmen; 29. Tom Wijfje Ter Aar; 30. Jon Schoonewille Klazienaveen;

Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 3. Wim Wittenberg Herveld; 4. JoŽl Zuidema Dokkum; 5. Timo de Jong Goes; 6. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 7. Stef Vandendriessche Belgie; 8. Jelle Bootsveld Heino; 9. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 10. Sjoerd Bakker. Berkhout; 11. Davide Bomboi Belgie; 12. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 13. Luuk van Gestel Moergestel; 14. Koen van Helvoirt Erp; 15 Harm Celi Oosterhout; 16. Stijn Daemen Landgraaf; 17. Bart Sitters Zegge; 18. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 19. Wessel Krul Enkhuizen; 20. Louis Blouwe Belgie; 21. Bram Pieters Oosterhout Nb; 22. Bram Prins Hasselt; 23. Alexander Konijn Abbekerk; 24. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 25. Glenn Mertens Wateringen; 26. Rick Pluimers Enter; 27. Mauro Spapen Rijen; 28. Mathijs de Leng Boskoop; 29. Jarne van der Paar Belgie; 30. Mees Hendrikx Valkenswaard;

 

RONDE VAN ZUID-HOLLAND .( 2015.03.14 )

Elite/Beloften: 1. Robbert de Greef Geldrop; 2. Bram de Kort Dongen; 3. Stephan Bakker Zaandam; 4. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 5. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 6. Dion Beukeboom Amsterdam; 7. Adriaan Janssen Diepenveen; 8. Peter Schulting Emmeloord; 9. Mitchell Huenders Maarn; 10. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 11. Rick Mensink Zwolle; 12. Daan Schouten. Almelo; 13. Jim van den Berg Amsterdam; 14. Massimo Vanderaerden Belgie; 15 Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 16. Dries Hollanders Belgie; 17. Roy Eefting Apeldoorn; 18. Jason van Dalen s-Gravenzande; 19. Niek Boom Nieuw Heeten; 20. Jurgen van Diemen Leimuiden; 21. Bram van Renterghem Belgie; 22. Alexander Geuens Belgie; 23. Bas van der Kooij Maassluis; 24. Pascal Aandewiel Amsterdam; 25. Harro Groeneveld Zalk; 26. Jerry Roling Heemskerk; 27. Milan Menten Belgie; 28. Arjan Hofman Nunspeet; 29. Gianni Wytinck Belgie; 30. Sjors Handgraaf Leiden;

 

RONDE VANHET LAGE LAND .( 2015.03.22 )

Junioren: 1. Yannick Detant Purmerend; 2. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 3. Luuk Lohuis Denekamp; 4. Dennis van der Horst Hasselt; 5. Danny Voogt Wormer; 6. Mel van der Veekens Zaandam; 7. Gijs Meijer Oostwoud; 8. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 9. Niels Boele Leiden; 10. Oscar van Wijk Wormer; 11. Chiel Breukelman Gramsbergen; 12. Christian Varweg Hardenberg; 13. Michael den Toom Abcoude; 14. Patrick Coster Hasselt; 15 Noah van der Meer Naaldwijk; 16. Jesper Rasch Zandvoort; 17. Rens Tulner Lexmond; 18. Jon Schoonewille Klazienaveen; 19. Cornť ten Hove Elburg; 20. Ide Schelling Den Haag; 21. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 22. Ramses Bekkenk Nieuwveen; 22. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 23. Tom Wijfje Ter Aar; 24. Martin Pluto Den Haag; 25. Jesse Muis Giessenburg; 26. Remon Jager Assen; 27. Martijn van Deest Emmen; 28. Sil Faber Ureterp; 29. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel;

30. Gijs Jorna Diemen;

 

STER VAN ZWOLLE .( 2015.02.28 )

Elite/Beloften: 1. Elmar Reinders Emmen; 2. Dimitri Claeys Belgie; 3. Haavard Jordbrek Blikra Noorwegen; 4. Remco te Brake Rhenen; 5. Twan Castelijns Hapert; 6. Ronan van Zandbeek Schijndel; 7. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 8. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 9. Daan Myngheer Belgie; 10. Twan Brusselman Helmond; 11. Gaetan Bille Belgie; 12. Peter Schulting Emmeloord; 13. Tijmen Eising Emmen; 14. Yoeri Havik Assendelft; 15 Kristian Dyrnes Noorwegen; 16. Egidijus Juodvalkis Litouwen; 17. Joeri Calleeuw Belgie; 18. Robbert de Greef Geldrop; 19. Steven Lammertink Enter; 20. Harry Sweering Sneek; 21. Stefan Poutsma Peize; 22. Piotr Havik Bergambacht; 23. Jochem Hoekstra Haren Gn; 24. Niels Goeree Borger; 25. Jarno Gmelich Meijling Almere; 26. Christophe Premont Belgie; 27. Maarten van Trijp Essen; 28. Johim Ariesen Rhenen; 29. Joey van Rhee Nijverdal; 30. Kobus Hereijgers Hedel;

 

VIJLEN.KLIMTIJDRIT .( 2015.07.01 )

Elite/Beloften: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Lennard Hofstede Poeldijk; 3. Sam Oomen Tilburg; 4. Wouter Mol Alkmaar; 5. Adriaan Janssen Diepenveen; 6. Martijn Tusveld Utrecht; 7. Luuc Bugter Arnhem; 8. Koen Bouwman Ulft; 9. Steven Lammertink Enter; 10. Elmar Reinders Emmen; 11. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 12. Stefan Poutsma Peize; 13. Jasper Bovenhuis Staphorst; 14. Ronan van Zandbeek Schijndel; 15 Martijn de Jong Woerden; 16. Folkert Oostra Amsterdam; 17. Joey van Rhee Nijverdal; 18. Stephan Bakker Zaandam; 19. Dick Janssen. Velden; 20. Maikel Bos Oldebroek; 21. Yennick Wolthuizen Castricum; 22. Bram de Kort Dongen; 23. Timon van Reek Voorhout; 24. Robbert de Greef Geldrop; 25. Martin Kelderman Veenendaal; 26. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 27. Niek Boom Nieuw Heeten; 28. Davy Gunst Yerseke; 29. Ruben Dorren Amsterdam; 30. Hartthijs de Vries Kollum;

Junioren: 1. Wout van Elzakker Hoogerheide; 2. Alex Mengoulas Almere; 3. Jarno Mobach Philippine; 4. Ide Schelling Den Haag; 5. Nils Eekhoff Rijsenhout; 6. Oscar van Wijk Wormer; 7. Yannick Detant Purmerend; 8. Rens Tulner Lexmond;

Junior-Vrouwen: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Karlijn Swinkels Handel; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Delore Stougje Zuidland; 5. Fleur Nagengast Beilen; 6. Kylie Waterreus Ulestraten;

 

VOLTA LIMBURG CLASSIC .( 2015.04.04 )

Elite/Beloften: 1. Stefan Kung Zwitserland; 2. Maciej Paterski Polen; 3. Dylan Theuns Belgie; 4. Enrico Battaglin Italie; 5. Rasmus Guldhammer Denemarken; 6. SŲren Kragh Andersen Denemarken; 7. AmaŽl Moinard Frankrijk; 8. Wilco Kelderman Veenendaal; 9. Damiano Cunego Italie; 10. Steven Kruijswijk Den Bosch; 11. Francesco Gavazzi Italie; 12. Grega Bole Slowakij; 13. Maurits Lammertink Losser; 14. Jasper Ockeloen Dordrecht; 15 Huub Duijn Geleen; 16. Rick Zabel Duitsland; 17. Daniele Colli Italie; 18. Pieter Jacobs Belgie; 19. Wouter Mol Alkmaar; 20. Gaetan Bille Belgie; 21. Jetse Bol Girona; 22. Martijn Keizer Muntendam; 23. Mouro Finetto Italie; 24. Dimitri Claeys Belgie; 25. Davide Rebellin Italie; 26. Antoine Demoitie Belgie; 27. Sonny Colbrelli Italie; 28. Simone Ponzi Italie; 29. Dimitri Peyskens Belgie; 30. Sam Oomen Tilburg;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2015.04.25 T/M 04.26)

Elite/Beloften.(04.26): 1. Michiel Dieleman Belgie; 2. Timmy Diependaele Belgie; 3. Roy Destatsbader Belgie; 4. David de Leeuw Rhoon; 5. Pieter Vette Heinkenszand; 6. Kristof Dhollander Belgie; 7. Arjan Hofman Nunspeet; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 10. Twan Middelburg De Lier; 11. Koen van de Klundert Woensdrecht; 12. Bas van der Kooij Maassluis; 13. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 14. Bob Wubben De Lier; 15 Jos Koop Delft; 16. Jason van Dalen s-Gravenzande; 17. Joost van der Burg Nootdorp; 18. Adrie Lindeman Assen; 19. Jorn Buning Alkmaar; 20. Kevin Snijder Wieringerwerf; 21. Jasper Bugter Elden; 22. Billy Whenman Engeland; 23. Robin Lowik Vriezenveen; 24. Sidney Bley Houten; 25. Florian Smits Amsterdam; 26. Ivo Stronks Aalten; 27. Mark Schreurs Aalten; 28. Bastijn Boele Leiden; 29. Bart Harmsen Amstelveen; 30. Robbie van Bakel Deurne;

Nieuwelingen.(04.25): 1. Maikel Zijlaard Rotterdam; 2. Tom Peters Thorn; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 5. Daan Hoole Zuidland; 6. RaphaŽl Kockelmann Luxemburg; 7. Thymen Arensman Deil; 8. Joerik de Neve Belgie; 9. Luuk van Gestel Moergestel; 10. Timo de Jong Goes; 11. Thibault Plysier Belgie; 12. Davide Bomboi Belgie; 13. Jelle Bootsveld Heino; 14. Herman Brinkman Rotterdam; 15 Andreas Andersson Zweden; 16. Jarne van der Paar Belgie; 17. Mark Smit Wervershoof; 18. Bram Pieters Oosterhout Nb; 19. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 20. Arthur Dupon Belgie; 21. Alexander Konijn Abbekerk; 22. Andreas Goeman Belgie; 23. Danny van der Tuuk Assen; 24. Dayvin Lievens Belgie; 25. Linus Kvist Zweden; 26. Rick Burgmans Westerhoven; 27. Victor Goene Veenendaal; 28. Pepijn Hillemans Middelburg; 29. Tim Naberman Genemuiden; 30. Rick de Vries Nijeholtpade;

 

ZEELAND SEAPORTS .( 2015.03.21 )

Professionals-A/B: 1. Iljo Keisse Belgie 2. Niki Terpstra Assendelft; 3. Lukasz Wisniowski Polen; 4. Yves Lampaert Belgie; 5. Edward Theuns Belgie; 6. Tiesj Benoot Belgie; 7. Timo Roosen Goirle; 8. Guillauma van Keirsbulck Belgie; 9. Boris Vallee Belgie; 10. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 11. Nikolas Maes Belgie; 12. Joey van Rhee Nijverdal; 13. Jelle Wallays Belgie; 14. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 15 Troels Ronning Vinther 16. Johnny Hoogerland Kwadendamme; 17. Sean de Bie Belgie; 18. Matteo Trentin Italie; 19. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 20. Brian van Goethem Sluiskil;

 

ZEVENHUIZEN.TIJDRIT .( 2015.06.17 )

Elite/Beloften: 1. Marc Veldt Amstelveen; 2. Stephan Bakker Zaandam; 3. Bob Wubben De Lier; 4. Pim van der Marel De Lier; 5. Leon Hofman Bleiswijk; 6. Jan-Willem Groeneveld Rotterdam; 7. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 8. Rutger Schellevis Stolwijk;

Junioren: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Ide Schelling Den Haag; 3. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 4. Michel Bos. s-Gravendeel; 5. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 6. Yannick Detant Purmerend; 7. Noah van der Meer Naaldwijk; 8. Jesse Muis Giessenburg; 9. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 10. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 11. Thomas Hoole Zuidland; 12. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 13. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 14. Dion van Nierop Zoeterwoude; 15 Mike van Nunspeet Den Haag; 16. Rienk Engele Pijnacker; 17. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 18. Robin Beije Sommelsdijk; 19. Tayfun Memis Rotterdam; 20. Bram Nelck Pijnacker; 21. Wessel van Koppen Schipluiden; 22. Jeroen van der Knaap Rotterdam; 23. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 24. Thomas van Bommel Nieuwerkerk aan den IJssel; 25. Desley Boxhoorn Bergschenhoek; 26. Justin Dochez Kok Zoetermeer; 27. Menno van Voorthuizen Zoetermeer;

Nieuwelingen: 1. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 2. Stef Zeestraten Pijnacker; 3. Nobbie Twigt Gouderak; 4. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 5. Leco Hendriks Maassluis; 6. Wellington Rocha-Rijkaart Gouda; 7. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 8. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 9. Noah de Groot Ottoland; 10. Floris Paalman Alphen aan den Rijn; 11. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 12. Jelle Scherpenzeel Langerak; 13. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 14. Kevin Vaarties Rotterdam; 15 Mark Wolvers Moordrecht; 16. Luuk Vollebregt De Lier; 17. Mika Bakker Hoogvliet; 18. Jasper van den Broek Berkel en Rodenrijs;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Nina Kessler Velserbroek; 2. Laura Gorter Utrecht; 3. Marieke Kerkvliet Leiden; 4. Marjolein Claessen Hoeven;

Junior-Vrouwen: 1. Merel Hofman Bleiswijk; 2. Sabine Hey Oosterhout; 3. Jennifer Bax s-Gravenzande; 4. Danielle de Hoog Pijnacker;

Nieuweling-Meisjes: 1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 3. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 4. Floortje van den Berg Alphen aan den Rijn;

Amateurs: 1. Jelle van der Marel De Lier; 2. Niels Overvoorde Delfgauw; 3. Dimitri Jongeneel Utrecht; 4. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 5. Jeroen Fielmich Vleuten; 6. Peter Rikkers Gorinchem; 7. Michael Engelmann Rotterdam; 8. Thomas de Ruiter Benthuizen; 9. Frank Slooten Den Haag;

Sportklasse: 1. Petr Kopecky Zoeterwoude; 2. Rolf de Jong Pijnacker;

 

ZODC ZUIDENVELDTOUR .( 2015.04.25 )

Elite/Beloften: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Wim Stroetinga Nijkerk; 3. Nicolai Brochner Denemarken; 4. Jelle Wolsink Hengelo ov; 5. Max Walscheid Duitsland; 6. Twan Castelijns Hapert; 7. Elmar Reinders Emmen; 8. Daan Meijers Dongen; 9. Joey van Rhee Nijverdal; 10. Rick Ottema Muntendam; 11. Piotr Havik Bergambacht; 12. Yoeri Havik Assendelft; 13. Cees Bol. Zaandam; 14. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 15 Peter Lenderink Ommen; 16. Stephan Bakker Zaandam; 17. Jenthe Biermans Belgie; 18. Gert-Jan Bosman Emmen; 19. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 20. Rick Mensink Zwolle; 21. Hartthijs de Vries Kollum; 22. Marco Zanotti Heerlen; 23. Joeri Stallaert Belgie; 24. Dex Groen Tuitjenhorn; 25. Johim Ariesen Rhenen; 26. Jim Lindenburg Wateringen; 27. Lars Horring Assen; 28. Jelle Mannaerts Belgie; 29. Daan Schouten. Almelo; 30. Jonas Bokeloh Duitsland;

 

ZUIDERZEE RONDE .( 2015.04.11 )

Junioren: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Ramon van Bokhoven Tilburg; 3. Luuk Lohuis Denekamp; 4. Jesse Muis Giessenburg; 5. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 6. Chiel Breukelman Gramsbergen; 7. Noah van der Meer Naaldwijk; 8. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 9. Martin Pluto Den Haag; 10. Michel Bodegraven Elim; 11. Koen Frens Nunspeet; 12. Daan Zebel Dordrecht; 13. Willem Bok Maren-Kessel; 14. Danny Voogt Wormer; 15 Jens van den Dool Hoogblokland; 16. Alex Mengoulas Almere; 17. Oscar van Wijk Wormer; 18. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 19. Jelle Olthuis Strijen; 20. Tom Wijfje Ter Aar; 21. David Dekker Hedel; 22. Jorn Volkers Barendrecht; 23. Niels Boele Leiden; 24. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 25. Jesper Rasch Zandvoort; 26. Rick de Vries. Wolvega; 27. Melle Meeuwisse Boskoop; 28. Remon Jager Assen; 29. Thierry Bouckaert Lisse; 30. Stef de Louwere Bladel;

Nieuwelingen: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Tim Naberman Genemuiden; 5. Maikel Zijlaard Rotterdam; 6. Stijn Daemen Landgraaf; 7. Alain Broos Baarle-Nassau; 8. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 9. Tim Bierkens Stampersgat; 10. Daan Hoole Zuidland; 11. Danny van der Tuuk Assen; 12. Thymen Arensman Deil; 13. Herman Brinkman Rotterdam; 14. Riis Kaak Nieuw Vennep; 15 Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 16. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 17. Koen van Helvoirt Erp; 18. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 19. Mike Raven Loosdrecht; 20. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 21. Max Kroonen Diepenveen; 22. Kevin Haest Rijsbergen; 23. Bart Artz Wintelre; 24. Niels van Ekeren Rijswijk; 25. Tom te Rijdt Amersfoort; 26. Bram Pieters Oosterhout Nb; 27. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 28. Mees Hendrikx Valkenswaard; 29. JoŽl Zuidema Dokkum; 30. Wessel Krul Enkhuizen;

 

ZUID-HOLLANDSE EILANDEN TOUR .( 2015.05.16 )

Elite/Beloften: 1. Matthijs Eversdijk Delft; 2. Joost van der Burg Nootdorp; 3. Jelmer Asjes Wormerveer; 4. Robert Bovenhuis Zwolle; 5. David de Leeuw Rhoon; 6. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 7. Jordi Talen Spijkenisse; 8. Dennis Raadtgever Kapelle; 9. Robbie van Bakel Deurne; 10. Patrick Bos Amstelveen; 11. Sjors Dekker Andijk; 12. Robin Lowik Vriezenveen; 13. Jorn Buning Alkmaar; 14. Marco Doets Monnickendam; 15 Joury Ottenbros Heerhugowaard; 16. Arjan Hofman Nunspeet; 17. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 18. Gary Hekman Heerde; 19. Kristof Dockx Belgie; 20. Koen van de Klundert Woensdrecht; 21. Ken de Fauw Belgie; 22. Danny Nachtegael Sint Jansteen; 23. Chien Hsiens Yu Taipei; 24. Martin Kelderman Veenendaal; 25. Abe Celi Oosterhout; 26. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 27. Twan Middelburg De Lier; 28. Harro Groeneveld Zalk; 29. Paul Cremers Gulpen; 30. Mike Verhoeven Belgie;