UITSLAGEN.KAMPIOENSCHAPPEN

KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD .( 2015.06.24 )

Elite: 1. Wilco Kelderman Veenendaal; 2. Rick Flens Zaandam; 3. Jos van Emden Veldwezelt(Bel); 4. Tom Dumoulin Maastricht; 5. Martijn Keizer Muntendam; 6. Maarten Tjallingii Arnhem; 7. Jens Mouris Haarlem; 8. Dion Beukeboom Amsterdam; 9. Dylan van Baarle Zoetermeer; 10. Peter Koning Venhuizen; 11. Marc de Maar Glimmen; 12. Berden de Vries Gieterveen; 13. Kai Reus Almere; 14. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 15 Jurgen van Diemen Leimuiden; 16. Wouter Mol Alkmaar; 17. Roy Pieters Zwanenburg; 18. Oscar Riesebeek Tiel; 19. Stefan Poutsma Peize; 20. Rick van Breda Den Helder; 21. Brian van Goethem Sluiskil; 22. Wieger van der Wier Marum; 23. Dylan de Kok Steenbergen; 24. Jochem Hoekstra Haren Gn; 25. Josbert de Vries Groningen; 26. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 27. Erik van Lakerveld Utrecht; 28. Jasper Hamelink Raalte; 29. Jeroen Visser Alkmaar; 30. Luuk Jansen Nootdorp;

Beloften: 1. Steven Lammertink Enter; 2. Martijn Tusveld Utrecht; 3. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 4. Koen Bouwman Ulft; 5. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 6. Bas Tietema Zwolle; 7. Cees Bol. Zaandam; 8. Stephan Bakker Zaandam; 9. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 10. Hartthijs de Vries Kollum; 11. Joost van der Burg Nootdorp; 12. Martijn Dijkstra De Knippe; 13. Adriaan Janssen Diepenveen; 14. Sam Oomen Tilburg; 15 Stephen van den Berg Rijssen; 16. Peter Lenderink Ommen; 17. Joris Blokker Wieringerwerf; 18. Paul Moerland Fijnaart; 19. David de Leeuw Rhoon; 20. Rick Mensink Zwolle; 21. Lennard Hofstede Poeldijk; 22. Levi Tindal Landsmeer; 23. Jaap de Jong Lunteren; 24. Leon Hofman Bleiswijk; 25. Sieben Wouters Zundert; 26. Timon van Reek Voorhout; 27. Thomas van Ee Apeldoorn; 28. Jim Lindenburg Wateringen; 29. Mark de Langen Valburg; 30. Ralf Ritzen Voerendaal;

Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 3. Daan Zebel Dordrecht; 4. Nils Eekhoff Rijsenhout; 5. Jens Dekker Fluitenberg; 6. Willem Bok Maren-Kessel; 7. Wout van Elzakker Hoogerheide; 8. Yannick Detant Purmerend; 9. Jarri Stravers Groot-Ammers; 10. Rens Tulner Lexmond; 11. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 12. Michel Bos. s-Gravendeel; 13. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 14. Dylan Bouwmans Gemert; 15 Bas Ottevanger Groot-Ammers; 16. Lorenzo Harbers Nijverdal; 17. Oscar van Wijk Wormer; 18. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen;19. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 20. Noah van der Meer Naaldwijk; 21. Nick van Helvoirt Erp; 22. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 23. Chiel Breukelman Gramsbergen; 24. Martijn van Deest Emmen; 25. Patrick van Benthem Hellendoorn; 26. Mario Poldervaart Zuidland; 27. Alex Mengoulas Almere; 28. Thierry Bouckaert Lisse; 29. Bram Welten Moergestel; 30. Rick de Vries. Wolvega;

Nieuwelingen: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Tom Peters Thorn; 3. Thymen Arensman Deil; 4. Edo Maas Rotterdam; 5. Daan Hoole Zuidland; 6. Tim Naberman Genemuiden; 7. Danny van der Tuuk Assen; 8. Wim Wittenberg Herveld; 9. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 10. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 11. Luuk van Gestel Moergestel; 12. Danny Maas Oudenbosch; 13. Jasper Haest Roosendaal; 14. Marijn van den Berg De Meern; 15 Harm Celi Oosterhout; 16. Nobbie Twigt Gouderak; 17. Maikel Zijlaard Rotterdam; 18. Sven Nijzingh Zuidwolde; 19. Alexander Konijn Abbekerk; 20. Philip Heijnen Oeffelt; 21. Sjoerd Bakker. Berkhout; 22. Stef Zeestraten Pijnacker; 23. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 24. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 25. Rick de Vries Nijeholtpade; 26. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 27. Mike Hooiveld Andijk; 28. Sven de Haan Zuidlaren; 29. Adne Koster Roden; 30. Armando van Bruggen Purmerend;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Ellen van Dijk Woerden; 3. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Roxane Knetemann Nijkerk; 6. Annemiek van Vleuten Wageningen; 7. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 8. Vera Koedooder Apeldoorn; 9. Marijn de Vries Zwolle; 10. Sabrina Stultiens Meijel; 11. Anouska Koster De Westereen; 12. Amy Pieters Zwanenburg; 13. Floortje Mackaij Woerden; 14. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 15 Minke Slingerland Oosterhout; 16. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 17. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 18. Laura Gorter Utrecht; 19. Alicja Verhagen Woerden; 20. Julia Soek Den Ham; 21. Chanella Stougje Zuidland; 22. Larissa Drysdale Heerenveen; 23. Riejanne Markus Amstelveen; 24. Demi de Jong Ossendrecht; 25. Jip van den Bos Oostknollendam; 26. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 27. Lauren Arnouts Hoogeloon; 28. Nina Kessler Velserbroek; 29. Bianca Lust Oostzaan; 30. Marjan Andringa Marum;

Junior-Vrouwen: 1. Yara Kastelijn Neerkant; 2. Aafke Soet Heerenveen; 3. Karlijn Swinkels Handel; 4. Fleur Nagengast Beilen; 5. Nicole Steigenga Exmorra; 6. Tessa Dijksman Velserbroek; 7. Michelle de Graaf Apeldoorn; 8. Maaike Boogaard Zwaag; 9. Anne Huinen Noordwijk Zh; 10. Delore Stougje Zuidland; 11. Merel Hofman Bleiswijk; 12. Nina Buysman Bovenkarspel; 13. Sterre Jonkers Emmen; 14. Kylie Waterreus Ulestraten; 15 Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 16. Paulien Koster Delfstrahuizen; 17. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 18. Denise Gunst Yerseke; 19. Floor Weerink Exloo;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 3. Britt Knaven Strijbeek; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 6. Iris Ton Waskemeer; 7. Noa Jansen Oosterhout Nb; 8. Sanne Vermeer Dodewaard; 9. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 10. Eva Bijwaard Hillegom; 11. Bente van Teeseling Abcoude; 12. Eva Jonkers Staphorst; 13. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 14. Amber van der Hulst Hazerswoude; 15 Phaedra Krol Heerde; 16. Daphne Mesu Middelburg; 17. Ingrid Huizing Haren Gn; 18. Tessa Paardekooper Groenlo; 19. Quinty van de Guchte Driewegen; 20. Emma Boogaard Zwaag;

 

KAMP.VAN NEDERLAND.WEG .( 2015.06.20 T/M 06.21 )

Elite zonder contract: 1. Mark Schreurs Aalten; 2. Nick Stöpler Woerden; 3. Martin Kelderman Veenendaal; 4. Daan de Groot Utrecht; 5. Bram de Kort Dongen; 6. Henk Bos Drachten; 7. Cor van Leeuwen Borger; 8. Adrie Lindeman Assen; 9. Bjorn Koeman Utrecht; 10. Fokke Postma Drachten; 11. Sven Kramer Heerenveen; 12. Jos Koop Delft; 13. Mitchell Huenders Maarn; 14. Jurriën Bosters Steenbergen; 15 David van Eerd Breda; 16. Nick Kweldam Aalten; 17. Marco Brus Schijndel; 18. Wouter de Groot Delft; 19. Patrick Bos Amstelveen; 20. Paul de Haan Meedhuizen; 21. Sidney Bley Houten; 22. Lars Horring Assen; 23. Robbert-Jan Mol Wognum; 24. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 25. Robin Wennekes Dodewaard; 26. Binne-Pier de Haan Oudega; 27. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 28. Jan Bos Nieuwehorne; 29. Pim Cazemier Den Horn; 30. Dennis Raadtgever Kapelle;

Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 3. Lars van den Berg De Meern; 4. Chiel Breukelman Gramsbergen; 5. Ramon van Bokhoven Tilburg; 6. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 7. Willem Bok Maren-Kessel; 8. Noah van der Meer Naaldwijk; 9. Bob Olieslagers Rijen; 10. Erik Boer Wolphaartsdijk; 11. Rick de Vries. Wolvega; 12. Bram Welten Moergestel; 13. Danilo Wattez Elim; 14. Niels Boele Leiden; 15 Daan Zebel Dordrecht; 16. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Nils Eekhoff Rijsenhout; 18. Jarri Stravers Groot-Ammers; 19. Yannick Detant Purmerend; 20. Mario Poldervaart Zuidland; 21. Danny Voogt Wormer; 22. Antonie van Noppen Ridderkerk; 23. Thijs Wolsink Hengelo ov; 24. Stef de Louwere Bladel; 25. Luuk Lohuis Denekamp; 26. Bob Goedbloed Leiden; 27. Justin Kloese Emmen; 28. Wouter Engelmann Apeldoorn; 29. Patrick Coster Hasselt; 30. Xavier Poels Oeffelt;

Nieuwelingen: 1. Daan Hoole Zuidland; 2. Marijn van den Berg De Meern; 3. Tom Peters Thorn; 4. Herman Brinkman Rotterdam; 5. Alexander Konijn Abbekerk; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7. Stijn Daemen Landgraaf; 8. Luuk van Gestel Moergestel; 9. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 10. Bart Artz Wintelre; 11. Joël Zuidema Dokkum; 12. Danny van der Tuuk Assen; 13. Timo de Jong Goes; 14. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 15 Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 16. Stef Zeestraten Pijnacker; 17. Niels van Ekeren Rijswijk; 18. Sjoerd Bakker. Berkhout; 19. Carlo van den Berg De Lier; 20. Bram Pieters Oosterhout Nb; 21. Koen van Helvoirt Erp; 22. Jesse de Rooij Hoorn; 23. Leon Buijs Aalsmeer; 24. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 25. Rick Pluimers Enter; 26. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 27. Max Kroonen Diepenveen; 28. Danny Maas Oudenbosch; 29. Menno van Capel Noorden; 30. Jord Baak Dronten;

Junior-Vrouwen: 1. Nicole Steigenga Exmorra; 2. Delore Stougje Zuidland; 3. Karlijn Swinkels Handel; 4. Fleur Nagengast Beilen; 5. Denise Gunst Yerseke; 6. Yara Kastelijn Neerkant; 7. Floor Weerink Exloo; 8. Minke Bakker Monster; 9. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 10. Maaike Boogaard Zwaag; 11. Céline van Houtum Den Dungen; 12. Liena de Jong Ubbena; 13. Janine Walters Assen; 14. Kylie Waterreus Ulestraten; 15 Julie Burgmans Bergeijk; 16. Gemma Esselaar Stein; 17. Anne Huinen Noordwijk Zh; 18. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 19. Nina Buysman Bovenkarspel; 20. Daimy Hellemons Hoeven; 21. Aafke Soet Heerenveen; 22. Merel Vegter Rhoon; 23. Michelle de Graaf Apeldoorn; 24. Paulien Koster Delfstrahuizen; 25. Myron Koops Borger; 26. Sabine Hey Oosterhout; 27. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 28. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 29. Sharon Dommanschet Roosendaal; 30. Merel Hofman Bleiswijk;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Mylene de Zoete Naaldwijk; 3. Phaedra Krol Heerde; 4. Jennifer van der Voort Maarssen; 5. Eva Jonkers Staphorst; 6. Tamara van der Horst Hasselt; 7. Charlotte Kool Kortenhoef; 8. Lorena Wiebes Mijdrecht; 9. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 10. Britt Knaven Strijbeek; 11. Melanie van Putten Hagestein; 12. Isabel Tambach Zaandam; 13. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 14. Manon van der Kroft Valkenswaard; 15 Amber van der Hulst Hazerswoude; 16. Lily Schuitemaker Volendam; 17. Sarah van Wijnen Tilburg; 18. Noa Jansen Oosterhout Nb; 19. Bente van Teeseling Abcoude; 20. Aniek van Alphen Hapert; 21. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 22. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 23. Lieke Lap Dronten; 24. Carmen Pol Tubbergen; 25. Nienke Wasmus Den Hoorn; 26. Sylvie Swinkels Handel; 27. Susanne Meistrok Elshout; 28. Manon Bakker Swifterbant; 29. Iris Ton Waskemeer; 30. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs;

 

KAMP.VAN NEDERLAND.WEG .( 2015.06.27 T/M 06.28)

Professionals-A/B: 1. Niki Terpstra Assendelft; 2. Ramon Sinkeldam Assendelft; 3. Danny van Poppel Poppel (Bel); 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Moreno Hofland Roosendaal; 6. Maurits Lammertink Losser; 7. Floris Gerts Voorschoten; 8. Lars Boom Vlijmen; 9. Andre Looij Wilnis; 10. Johim Ariesen Rhenen; 11. Yoeri Havik Assendelft; 12. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 13. Pim Ligthart Bergeijk; 14. Mike Terpstra Assendelft; 15 Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 16. Barry Markus Hoofddorp; 17. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 18. Stefan Poutsma Peize; 19. Matthijs Eversdijk Delft; 20. Timo Roosen Goirle; 21. Wouter Wippert Wierden; 22. Sven van Luijk Naaldwijk; 23. Joey van Rhee Nijverdal; 24. Rob Ruijgh Rekem (Bel); 25. Sjoerd van Ginneken Heerle; 26. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 27. Robbert de Greef Geldrop; 28. Jim van den Berg Amsterdam; 29. Kai Reus Almere; 30. Marco Minnaard Wemeldinge;

Beloften: 1. Stan Godrie Zundert; 2. Fabio Jakobsen Heukelum; 3. Davy Gunst Yerseke; 4. Stan Wijkel Holsloot; 5. Taco van der Hoorn De Zilk; 6. Antwan Tolhoek Yerseke; 7. Lennard Hofstede Poeldijk; 8. Adne van Engelen t Zand Nh; 9. Jeroen Meijers Alphen Nb; 10. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 11. Bas Tietema Zwolle; 12. Marco Doets Monnickendam; 13. Martijn Tusveld Utrecht; 14. Paul Moerland Fijnaart; 15 Gijs Verdick Laren Gld; 16. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 17. Tim Ariesen Rhenen; 18. Jordi Talen Spijkenisse; 19. Twan Brusselman Helmond; 20. Mathieu van der Poel Kapellen(Bel); 21. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 22. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 23. Jim Lindenburg Wateringen; 24. Wayne Stijns Bunde; 25. Sjors Dekker Andijk; 26. Robbie van Bakel Deurne; 27. Roy Dofferhoff Lisse; 28. Luuk van der Wal De Lier; 29. Maikel Bos Oldebroek; 30. Jelle Wolsink Hengelo ov;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Lucinda Brand Rotterdam; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Annemiek van Vleuten Wageningen; 4. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 5. Demi de Jong Ossendrecht; 6. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Rozanne Slik Bergen Nh; 8. Riejanne Markus Amstelveen; 9. Lotte van Hoek Vlijmen; 10. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 11. Roxane Knetemann Nijkerk; 12. Ellen van Dijk Woerden; 13. Kelly Markus Hoofddorp; 14. Monique van de Ree Zundert; 15 Evy Kuijpers Lierop; 16. Claudia Koster Oudorp Nh; 17. Floortje Mackaij Woerden; 18. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 19. Nike Beckeringh Amstelveen; 20. Jip van den Bos Oostknollendam; 21. Anna van der Breggen Zwolle; 22. Vera Koedooder Apeldoorn; 23. Eva Buurman Wervershoof; 24. Chanella Stougje Zuidland; 25. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 26. Bianca van den Hoek Bussum; 27. Alicja Verhagen Woerden; 28. Rixt Meijer Heerenveen; 29. Moniek Tenniglo Albergen; 30. Jade van der Molen Alkmaar;

 

NK.MASTERS .( 2015.06.07 )

Masters 30+: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 3. Michel Reuser Dieren; 4. Guido Benthem Arnhem; 5. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 6. Melvin Bos Sint Pancras; 7. Dennis Voskuilen Amersfoort; 8. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 9. Hans Kopmels Wolvega; 10. Ron Timmermans Groningen; 11. Stefan Slager Beesd; 12. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 13. Klaas Jan Kin Meppel; 14. Gerben van de Reep Hillegom; 15 Marvin Steenbergen Waddinxveen; 16. Ronald de Waal Amstelveen; 17. Niels van Deursen Den Haag; 18. Harm van Berkel Maasland; 19. Dennis Steverink Assen; 20. Willem-Sytse Sipkema Groningen; 21. Gerjan de Mooij Amersfoort; 22. Rob van Dullemen Leiden; 23. Roy Andes Heteren; 24. Gerard van Haaften Dirksland; 25. Joost Arentsen Varsseveld; 26. Gerjo Berentschot Zelhem; 27. Rob Mud Hattem; 28. Erik de Niet Den Haag; 29. Dirk Doppenberg Leusden; 30. Christian Bosch Nootdorp;

Masters 40+: 1. Allard Epping Utrecht; 2. Marthijs Wegdam Dalen 3. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 4. Marco Schenk Aalten; 5. Harko Kievit Leek; 6. Ferry de Ruiter Putten; 7. Laurens Koster Oegstgeest; 8. Marcel Hoffman Hoofddorp; 9. Tonny Berends Giessenburg; 10. André Kraan Gouda; 11. Cees Snoek Volendam; 12. Barry Porsius Lelystad; 13. Jan Muis Giessenburg; 14. Emiel Borsboom Woerden; 15 Jeroen Jansman Oosterbeek; 16. Marc van Grinsven Deurne; 17. Robert Koppers s-Gravenhage; 18. Stanley Alards Arnhem; 19. Niels Eriks Schagerbrug; 20. Micha de Vries Hilversum; 21. Marcel Weinans Roden; 22. Anne-Willem van der Meulen Den Haag; 23. Marco Halma De Meern; 24. Ello van Gelderen Haarlem; 25. Peter van de Reep Hillegom; 26. Alfred Rooks Den Haag; 27. Robbert Wajer Beilen; 28. Dick Kinket Hattem; 29. Eddie Heldoorn Vleuten; 30. Gerard Bos Ermelo;

Masters 50+: 1. John Oudshoorn Uithoorn; 2. Peter de Weert Staphorst; 3. Johan Hendriks Hilversum; 4. Marcel Lambregts Meteren; 5. Ron van de Laan Utrecht; 6. Edwin Ophof Raalte; 7. Erwin Kistemaker Diemen; 8. Chris Maas Papendrecht; 9. Rene Smits Purmerend; 10. Richard Beumer Ede; 11. Jan Oolders Scheemda; 12. Henk Ceelen. Ouderkerk; 13. Frank Rijkhoff Veenendaal; 14. Andre Bekker Haaksbergen; 15 Karel Knijnenburg Wassenaar; 16. Frans Berrens Amersfoort;17. Peter Adelaar Houten; 18. Ad Guldemeester Amersfoort; 19. Jeroen Bosman Amsterdam; 20. Henri Spijkers Den Haag; 21. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 22. Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 23. Sep Visser Heemstede; 24. Walter Koster Hardinxveld-Giessendam; 25. Gert Stappenbelt Apeldoorn; 26. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 27. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 28. Jos Wolfkamp Raalte; 29. Nico Kingma Amsterdam; 30. Rob Niekolaas Zwolle;

Masters 60+: 1. Gijs Nederlof Kamerik; 2. Theo Joosten Spaarndam; 3. Fred de Kinkelder Groenlo; 4. Benno Pauw Nieuwegein; 5. Twan den Braber Hoeven; 6. John Tromp Kudelstaart; 7. Gerrit Kleinveld Lisse; 8. Barend Verhagen Woerden; 9. Hans van Bavel Sint Anthonis; 10. Evert van Ravensberg Amsterdam; 11. Joop Ribbers Groenlo; 12. Huub Posthuma Vlijmen; 13. John Martin Hoek van Holland; 14. Arian Goudsbloem Huizen; 15 Willem Hus Voorburg; 16. Leo de Vet Koedijk; 17. Simon Jorritsma Haarlem; 18. Ab ter Maten Scherpenzeel; 19. Lex Goudswaard Houten; 20. Kees Verdouw Driebruggen; 21. Aat Kool Loosdrecht; 22. Arie de Groot Stolwijk; 23. Peter de Jong Hilversum; 24. Menno Hillebregt Hillegom; 25. Piet Gruteke Rotterdam; 26. Date Bosma Zutphen; 27. Jan van der Tang Voorhout; 28. Piet Hoevers Houten; 29. Peter Keijzers Hillegom;

30. Henk Goes De Meern;

Masters.Vrouwen 30+/40+/50+: 1. Esther Kortekaas Voorhout 2. Anneke Lubeek Puttershoek; 3. Margriet Engelsma Noordwijk; 4. Esther van Leeuwe Rotterdam; 5. Jenneke van Veen Amsterdam; 6. Susan Hartog Assendelft; 7. Tanja Ites Den Helder; 8. Karen Witterholt Haren Gn; 9. Maaike Schakenbos Eindhoven; 10. Ingrid Marges Amsterdam; 11. Nel Kea Waverveen; 12. Georgina Lavell Australie; 13. Thea Vergeer Rossum; 14. Liesbeth Mollema Utrecht; 15 Rozan Schraver Noordgouwe; 16. Tamara Peek Assen; 17. Anky Spanjers Nootdorp; 18. Claartje Schouwenaar Utrecht; 19. Laurine Keulemans Amsterdam; 20. Sandra Dircks Den Bosch; 21. Marion Gerssen Beuningen; 22. Susan Verdegaal Heiloo; 23. Ria Bosman Aalsmeer; 24. Kim den Otter Den Bosch; 25. Marit Frederiks-Palland Zwolle;