†† UITSLAGEN.JEUGD LEWEDORP T/M ZWOLLE

LEWEDORP. ( 2015.04.18 )

Jeugd.Cat.1: 1. Brent Jongenelen Steenbergen; 2. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Michelle Maas Sint Willebrord; 4. Kim Lauwerijssen Rucphen; 5. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 6. Zara Ansems Lage Zwaluwe; 7. Teun Paaimans Kapelle; 8. Lotte van MerriŽnboer Wernhout;

Jeugd.Cat.2: 1. Renzo Moretti Middelburg; 2. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 3. Luca van der Veken Sint Jansteen; 4. Lucas van den Eijnden Prinsenbeek; 5. Luca van Oudheusden Andel 6. Annet Moeleker Kapelle; 7. Julia Lindhout Sint Maartensdijk; 8. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 9. Indy Floren Ossendrecht; 10. Raf de Caluwe Rijen;

Jeugd.Cat.3: 1. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 2. Axel Roks Sint Willebrord; 3. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 4. Firn Arens Kruiningen; 5. Hidde Swart Oosterhout; 6. Denise Mertens Breda; 7. Britt de Grave Tholen; 8. Sanne Lazeroms Bosschenhoofd; 9. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk; 10. Mitchell Krayenbrink Hansweert;

Jeugd.Cat.4: 1. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 2. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 3. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 4. Maureen Arens Kruiningen; 5. Kenay de Moyer Luxemburg; 6. Maurits Neele Oude Tonge; 7. Jari Prins Hank; 8. Yorick Brethouwer Oosterhout; 9. Pierre van den Kieboom Bergen op Zoom; 10. Tycho van Gijsel Axel;

Jeugd.Cat.5: 1. Roan Konings Oudenbosch; 2. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 3. Shirin van Anrooij Kapelle; 4. Sophie Tierolf Belgie; 5. Sven Mulder Raamsdonksveer; 6. Moreno Tak Oud-Gastel; 7. Lisanne de Munnik Kapelle; 8. Beau van Helmond Rijen; 9. Joren de Gruijter Breda; 10. Casper Vos Heinkenszand;

Jeugd.Cat.6: 1. Daniel Taki Oosterhout Nb; 2. Mathijs de Kok Steenbergen; 3. Jaap Roelen Chaam; 4. Rowdy Reunis Hulst; 5. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 6. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 7. Sanne Jongenelen Steenbergen; 8. Jurgen Mesu Middelburg; 9. Stan Huijbregts Bergen op Zoom; 10. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer;

Jeugd.Cat.7: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Tristan van Hassel Wernhout; 3. Arjan Poleij Kruiningen; 4. Martijn Rasenberg Terheijden; 5. Hidde van Veenendaal Dongen; 6. Erben van Meer Nispen; 7. Ward de Schepper Made; 8. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 9. Robbert Rasenberg Terheijden; 10. Melroy Krebbekx Steenbergen;

 

MAASSLUIS. ( 2015.08.29 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Michiel Mouris Baambrugge 3. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 4. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 7. Iris Arkesteijn Den Haag; 8. Michelle Maas Sint Willebrord; 9. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 10. Amy de Bruijn Bergen op Zoom;

Jeugd.Cat.2: 1. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 2. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 3. Frederique Verschuur Rotterdam; 4. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 5. Lisa van Heel Zaltbommel; 6. Renzo Moretti Middelburg; 7. Luca van Oudheusden Andel 8. Jaymz Lunenborg Rotterdam; 9. Sofie Ceelie Papendrecht; 10. Duco van der Zwart Alphen aan den Rijn;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Tim v.d. Poel Papendrecht; 3. Babette van der Wolf Oude Tonge; 4. Mike Derogee Nieuw Vennep; 5. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 6. Britt de Grave Tholen; 7. Denise Mertens Breda; 8. Anna van der Meiden Heukelum; 9. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 10. Lean Booy Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Pepijn Veenings Assendelft; 3. Menno Huising Wateringen; 4. Jari Prins Hank; 5. Jonas Roodenburg Maassluis; 6. Michael Boers Naaldwijk; 7. Daan van den Berg. De Lier; 8. Milly Davis Oost Knollendam; 9. Sophie Engel Roosendaal; 10. Daan den Breejen Papendrecht;

Jeugd.Cat.5: 1. Leonardo van Driel Monster; 2. Lotte Jansen Dordrecht; 3. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 4. Daniek Hengeveld Nootdorp; 5. Jens Bassa Noordeloos; 6. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 7. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 8. Marit Wasmus Den Hoorn; 9. Stan Reinders Dordrecht; 10. Biki Goedschalk Den Haag;

Jeugd.Cat.6: 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Kjell de Jager Barendrecht; 3. Joris Buters Nootdorp; 4. Noa de Haan Terschuur; 5. Keigo Sweens Goirle; 6. Boris Romers Rozenburg; 7. Judith Stolze De Lier; 8. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 9. Pieter Prosman Zaltbommel; 10. Thomas Mijnsbergen Rotterdam;

Jeugd.Cat.7: 1. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 2. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 3. Biko van Mil Voorburg; 4. Rick Metselaar Hoogeveen; 5. Tristan van Hassel Wernhout; 6. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 7. Yorik Wever Apeldoorn; 8. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 9. Ingmar van de Griek Heiloo; 10. Wouter Hopmans Hoogerheide;

 

MOERDIJK. ( 2015.05.24 )

Jeugd.Cat.1: 1. Michiel Mouris Baambrugge 2. Tyler Eyk Amsterdam; 3. Max de Lincel Voorschoten; 4. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 5. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 6. Isa Groeneveld Enkhuizen; 7. Fee Knaven Strijbeek; 8. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 9. Brent Jongenelen Steenbergen; 10. Megan Arens Kruiningen;

Jeugd.Cat.2: 1. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 2. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel; 5. Renzo Moretti Middelburg; 6. Luca van der Veken Sint Jansteen; 7. Lisa van Heel Zaltbommel; 8. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 9. Loes Nomden Hattem; 10. Jelle de Vlaam s-Gravendeel;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Tobias Kool Purmerend; 3. Axel Roks Sint Willebrord; 4. Babette van der Wolf Oude Tonge; 5. Dirk Darding Maastricht; 6. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 7. Thijmen Groen Den Haag; 8. Ingmar van den Bosch Lisse; 9. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 10. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 2. Willemijn Prins Zwolle; 3. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 4. Maureen Arens Kruiningen; 5. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 6. Cecilia van Zuthem Zwolle; 7. Yuli van der Molen Krommenie; 8. Senne Knaven Strijbeek; 9. Britt van der Hulst Hazerswoude; 10. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Mike Bronswijk Honselersdijk; 3. Roan Konings Oudenbosch; 4. Biki Goedschalk Den Haag; 5. Lisa van Helvoirt Erp; 6. Leonardo van Driel Monster; 7. Thomas Lakeman Venhuizen; 8. Mark Groeneveld Enkhuizen; 9. Matyas Kopecky Leiden; 10. Arno van Krimpen Groot-Ammers;

Jeugd.Cat.6: 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Boris Romers Rozenburg; 3. Mathijs de Kok Steenbergen; 4. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 5. Rick van der Poel Papendrecht; 6. Joris Buters Nootdorp; 7. Tristan Kool Purmerend; 8. Jaap Roelen Chaam; 9. Rowdy Reunis Hulst; 10. Loek Walda Helmond;

Jeugd.Cat.7: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Daan Kool Zevenhoven; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Arjan Poleij Kruiningen; 6. Martijn Rasenberg Terheijden; 7. Tristan van Hassel Wernhout; 8. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 9. Dennis Willems Boxmeer; 10. Jan Wicher Sieders Leidschendam;

 

MUNSTERGELEEN. ( 2015.08.29 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Thomas Huitema Roden; 4. Megan Arens Kruiningen; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Ellen Meels Geleen; 7. Brent Jongenelen Steenbergen; 8. Isa Groeneveld Enkhuizen; 9. Sietse van den Heuvel Beesel; 10. Judith Alleleijn Bocholtz

Jeugd.Cat.2: 1. Jette de Groot Zwolle; 2. Joeri Schaper Bergen; 3. Stan Smit Wervershoof; 4. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 5. Niek Suijker Schipluiden; 6. Antoine Quint Deil; 7. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 8. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 9. Ruud Junior Nagengast Beilen; 10. Nikki Souren Meerssen;

Jeugd.Cat.3: 1. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 2. Tim v.d. Poel Papendrecht; 3. Dirk Darding Maastricht; 4. Colin Strik Heerlen; 5. Ingmar Kars Oosterbeek; 6. Paulien Vrancke Exloo; 7. Tobias Kool Purmerend; 8. Firn Arens Kruiningen; 9. Jarne Vannut Maastricht; 10. Axel Roks Sint Willebrord;

Jeugd.Cat.4: 1. Bjorn Koster Roden; 2. Miguel van Tintelen Baars; 3. Jasper Huitema Roden; 4. Kay Fretin Belgie; 5. Maureen Arens Kruiningen; 6. Quilla Herbots Belgie; 7. Elise Uijen Herpen; 8. Indy van Os Angeren; 9. Sep Roord Oldenzaal; 10. Scarlett Souren Meerssen;

Jeugd.Cat.5: 1. Tibor Del Grosso Eelde; 2. Maud Rijnbeek Amsterdam; 3. Shirin van Anrooij Kapelle; 4. Thomas Lakeman Venhuizen; 5. Fleur van der Peet Den Haag; 6. Danielle Quint Deil; 7. Sven Mulder Raamsdonksveer; 8. Lars Rouffaer Sibbe; 9. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 10. Roan Konings Oudenbosch;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Koert van Oosten Gouda; 3. Huub Artz Wintelre; 4. Mark de Groot Vlaardingen; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Salvador Alvarado Rotterdam; 7. James Potter Soest; 8. Mike Schuch Leek; 9. Joppe de Heij Heteren; 10. Jewel Paumen Einighausen;

Jeugd.Cat.7: 1. Ward de Schepper Made; 2. Hein Wittenberg Herveld; 3. Casper van Uden Schiedam; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Enzo Leijnse Amstelveen; 6. Dylan Strik Heerlen; 7. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 8. Bodi Del Grosso Eelde; 9. Lars Boven Reutum; 10. Pim Ronhaar Hellendoorn;

 

NETERSEL. ( 2015.05.03 )

Jeugd.Cat.1: 1. Emma van Haaren Oisterwijk; 2. Isa Groeneveld Enkhuizen; 3. Brent Jongenelen Steenbergen; 4. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Fenny Coppelmans Hapert; 7. Liz Toonen Boxmeer; 8. Ellen Meels Geleen; 9. Michiel Mouris Baambrugge 10. Judith Alleleijn Bocholtz

Jeugd.Cat.2: 1. Joeri Schaper Bergen; 2. Niek Suijker Schipluiden; 3. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 4. Stan Smit Wervershoof; 5. Antoine Quint Deil; 6. Jente Derksen Haalderen; 7. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 8. Lisa van Heel Zaltbommel; 9. Nikki Souren Meerssen; 10. Max Rijvers Lottum;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Tim v.d. Poel Papendrecht; 3. Tobias Kool Purmerend; 4. Dirk Darding Maastricht; 5. Chris Kisters Nuenen; 6. Mika Vijfvinkel Wateringen; 7. Colin Strik Heerlen; 8. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 9. Thom van Herwaarden Rossum; 10. Bram van den Braak Gilze;

Jeugd.Cat.4: 1. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 2. Willemijn Prins Zwolle; 3. Elise Uijen Herpen; 4. Ward Senneker Breda; 5. Marijn Schaper Bergen Nh; 6. Daan van den Eijnde Gemert; 7. Bouwe van Galen Twisk; 8. Bente van den Nouweland Rijen; 9. Torben Poorters Leende; 10. Indy van Os Angeren;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Maud Rijnbeek Amsterdam; 3. Fleur van der Peet Den Haag; 4. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 5. Puck Pieterse Amersfoort; 6. Lars Rouffaer Sibbe; 7. Danny van Lierop Someren-Heide; 8. Mike Bronswijk Honselersdijk; 9. Nina Spapen Rijen; 10. Lisa van Helvoirt Erp;

Jeugd.Cat.6: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2. Erwin Smit Wervershoof; 3. Huub Artz Wintelre; 4. Levi van Hoften Tiel; 5. Steijn Willemsen Rotterdam; 6. Wout Poets. Luyksgestel; 7. Youri Meeuws Someren; 8. Rick van der Poel Papendrecht; 9. Keigo Sweens Goirle; 10. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther;

Jeugd.Cat.7: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Luke Verburg Schiedam; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Hidde van Veenendaal Dongen; 5. Owen Geleijn Rijsenhout; 6. Dennis Willems Boxmeer; 7. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 8. Dylan Strik Heerlen; 9. Tristan van Hassel Wernhout; 10. Biko van Mil Voorburg;

 

NIEUWDORP. ( 2015.04.04 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Megan Arens Kruiningen; 3. Brent Jongenelen Steenbergen; 4. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 5. Michelle Maas Sint Willebrord; 6. Kim Lauwerijssen Rucphen; 7. Fee Knaven Strijbeek; 8. Nienke de Jong Schijf; 9. Teun Paaimans Kapelle; 10. Zara Ansems Lage Zwaluwe;

Jeugd.Cat.2: 1. Renzo Moretti Middelburg; 2. Luca van der Veken Sint Jansteen; 3. Indy Floren Ossendrecht; 4. Matthijs Schoonen Roosendaal; 5. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 6. Thomas van den Eijnden Prinsenbeek; 7. Annet Moeleker Kapelle;

Jeugd.Cat.3: 1. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 2. Axel Roks Sint Willebrord; 3. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 4. Firn Arens Kruiningen; 5. Denise Mertens Breda; 6. Britt de Grave Tholen; 7. Mirre Knaven Strijbeek; 8. Nienke Dullemond Ooltgersplaat; 9. Mitchell Krayenbrink Hansweert; 10. Thomas Krijgsman Zaandam;

Jeugd.Cat.4: 1. Senne Knaven Strijbeek; 2. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 5. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 6. Ward Senneker Breda; 7. Jari Prins Hank; 8. Sophie Engel Roosendaal; 9. Aniek Adriaenssens Lewedorp; 10. Tycho van Gijsel Axel;

Jeugd.Cat.5:1. Roan Konings Oudenbosch; 2. Nina Spapen Rijen; 3. Sophie Tierolf Belgie; 4. Moreno Tak Oud-Gastel; 5. Sven Mulder Raamsdonksveer; 6. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 7. Joren de Gruijter Breda; 8. Florine Hehewerth Prinsenbeek; 9. Niels Boom Alblasserdam; 10. Casper Vos Heinkenszand;

Jeugd.Cat.6: 1. Daniel Taki Oosterhout Nb; 2. Jurgen Mesu Middelburg; 3. Mathijs de Kok Steenbergen; 4. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 5. Keigo Sweens Goirle; 6. Luuk Bierkens Stampersgat; 7. Rowdy Reunis Hulst; 8. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 9. Jarno Dhondt Eede; 10. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer;

Jeugd.Cat.7: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Robbert Rasenberg Terheijden; 4. Ward de Schepper Made; 5. Tristan van Hassel Wernhout; 6. Erben van Meer Nispen; 7. Martijn Rasenberg Terheijden; 8. Tim Winter Norg; 9. Daan van Wieringen Beverwijk; 10. Hidde Greijdanus Dishoek;

 

NIEUWKUIJK. ( 2015.03.22 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Emma van Haaren Oisterwijk; 3. Fenny Coppelmans Hapert; 4. Liz Toonen Boxmeer; 5. Bo Klappe Eindhoven; 6. Elise van Kemenade Nuenen; 7. Kris Vermeulen Loon op Zand;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Antoine Quint Deil; 3. Mark van Kleef Opheusden; 4. Stan Smit Wervershoof; 5. Jente Derksen Haalderen; 6. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 7. Bjorn van der Drift Wateringen; 8. Lisa van Heel Zaltbommel; 9. Nance van der Drift Wateringen; 10. Max Rijvers Lottum;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Tobias Kool Purmerend; 3. Dirk Darding Maastricht; 4. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 5. Babette van der Wolf Oude Tonge; 6. Chris Kisters Nuenen; 7. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 8. Bram van den Braak Gilze; 9. Thom van Herwaarden Rossum; 10. Liam Van Bylen Belgie;

Jeugd.Cat.4: 1. Bente van den Nouweland Rijen; 2. Vlad van Mechelen Litouwen; 3. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 4. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 5. Femke Gort Thorn; 6. Torben Poorters Leende; 7. Yuli van der Molen Krommenie; 8. Daan van den Eijnde Gemert; 9. Indy van Os Angeren; 10. Lieve Sanders Eindhoven;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Roan Konings Oudenbosch; 4. Lars Rouffaer Sibbe; 5. Danielle Quint Deil; 6. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 7. Marit Berkers s-Hertogenbosch; 8. Anoek Kuijpers Gilze; 9. Puck Pieterse Amersfoort; 10. Merel Korstanje Tilburg;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Tristan Kool Purmerend; 3. Louk van den Bos Vlijmen; 4. Steijn Willemsen Rotterdam; 5. Joan de Bruyn Bergeijk; 6. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 7. Eline van Rooijen Woerden; 8. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 9. Silke Smulders Loon op Zand; 10. Keigo Sweens Goirle;

Jeugd.Cat.7: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Luke Verburg Schiedam; 4. Sam Meijdam Utrecht; 5. Tristan van Hassel Wernhout; 6. Martijn Rasenberg Terheijden; 7. Pieter de Groof Heeze; 8. Robbert Rasenberg Terheijden; 9. Daan van Wieringen Beverwijk; 10. Hidde Greijdanus Dishoek;

 

NUENEN. ( 2015.08.23 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Max de Lincel Voorschoten; 3. Ellen Meels Geleen; 4. Liz Toonen Boxmeer; 5. Lucas Demuyt Boekel; 6. Elise van Kemenade Nuenen; 7. Judith Alleleijn Bocholtz 8. Anne van Oirschot Helvoirt

Jeugd.Cat.2: 1. Stan Smit Wervershoof; 2. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 3. Jente Derksen Haalderen; 4. Floris Demuyt Boekel 5. Lisa van Heel Zaltbommel; 6. Loes Nomden Hattem; 7. Jorn van Beers Moergestel; 8. Vic Esselink Tilburg; 9. Raf Sonnemans Meijel; 10. Tristan van Bakel Helmond;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Chris Kisters Nuenen; 3. Bram van den Braak Gilze; 4. Ingmar van den Bosch Lisse; 5. Thom van Herwaarden Rossum; 6. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 7. Carmen van der Veen Zwolle; 8. Dirk de Groof Heeze; 9. Jelle van Berkel Handel; 10. Delano Hoskens Bladel;

Jeugd.Cat.4: 1. Jasper Huitema Roden; 2. Elise Uijen Herpen; 3. Willemijn Prins Zwolle; 4. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 5. Isa Nomden Hattem; 6. Yuli van der Molen Krommenie; 7. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 8. Femke Gort Thorn; 9. Daan van den Eijnde Gemert; 10. Daan van Oirschot Helvoirt;

Jeugd.Cat.5: 1. Nina Spapen Rijen; 2. Daniek Hengeveld Nootdorp; 3. Thomas Lakeman Venhuizen; 4. Remco Stam Sprang-Capelle; 5. Danielle Quint Deil; 6. Jens Bassa Noordeloos; 7. Lotte Jansen Dordrecht; 8. Radan Adriaans Stein; 9. Vik Smulders Loon op Zand; 10. Johan Dorussen Beuningen;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Erwin Smit Wervershoof; 3. Huub Artz Wintelre; 4. Pieter Prosman Zaltbommel; 5. Youri Meeuws Someren; 6. Tristan Kool Purmerend; 7. Wout Poets. Luyksgestel; 8. Kinley Bijl Valkenswaard; 9. Luuk Cox Buchten; 10. Silke Smulders Loon op Zand;

Jeugd.Cat.7: 1. Lars Klugt Volendam; 2. Pieter de Groof Heeze; 3. Bowen Adriaans Stein;

 

NUMANSDORP. ( 2015.09.05 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Michelle Maas Sint Willebrord; 5. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 6. Mees Bassa Noordeloos; 7. Evi de Jonge s-Gravendeel; 8. Thijs Bijl Papendrecht;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Antoine Quint Deil; 3. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 4. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 5. Cedric de Jager Barendrecht; 6. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel; 7. Frederique Verschuur Rotterdam; 8. Luca van Oudheusden Andel 9. Anouk Bijl Papendrecht; 10. Sofie Ceelie Papendrecht;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Babette van der Wolf Oude Tonge; 3. Mika Vijfvinkel Wateringen; 4. Nina Maathuis Rotterdam; 5. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 6. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs; 7. Britt de Grave Tholen; 8. Swen Vonk Bergschenhoek; 9. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 10. Chris Kisters Nuenen;

Jeugd.Cat.4: 1. Jari Prins Hank; 2. Daan den Breejen Papendrecht; 3. Daan van den Berg. De Lier; 4. Halvar de Jager Barendrecht; 5. Jonas Roodenburg Maassluis; 6. Maurits Neele Oude Tonge; 7. Bodine Vollering Berkel en Rodenrijs; 8. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 9. Mees van Smoorenburg Leimuiden; 10. Rosanne van Rees Groot-Ammers;

Jeugd.Cat.5: 1. Leonardo van Driel Monster; 2. Daniek Hengeveld Nootdorp; 3. Matyas Kopecky Leiden; 4. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 5. Sven Mulder Raamsdonksveer; 6. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 7. Jens Bassa Noordeloos; 8. Lotte Jansen Dordrecht; 9. Iris Verschuren Streefkerk; 10. Sietse Kool Zevenhoven;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Daniel Taki Oosterhout Nb; 3. Mathijs de Kok Steenbergen; 4. Steijn Willemsen Rotterdam; 5. Max Jansen Dordrecht; 6. Jesse Speijers Rotterdam; 7. Noa de Haan Terschuur; 8. Luuk Spijker Sleeuwijk; 9. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 10. Thomas Mijnsbergen Rotterdam;

Jeugd.Cat.7: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Daan Kool Zevenhoven; 3. Martijn Rasenberg Terheijden; 4. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 5. Stef Suijker Schipluiden; 6. Robbert Rasenberg Terheijden; 7. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 8. Luc van der Hoeven Wateringen; 9. Daan van Wieringen Beverwijk; 10. Ruben Blom Tienhoven Zh;

 

OLDENZAAL. ( 2015.04.25 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Chris Kiers Westerhaar; 3. Floor Holslag Almelo; 4. JoŽlle Eenkhoorn Genemuiden; 5. Nick ter Harmsel Enter; 6. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela; 7. Jelte ter Weel Enter; 8. Ruben Willemsen Apeldoorn; 9. Jasmijn van Hellemondt Apeldoorn;

Jeugd.Cat.2: 1. Jelle Weierink Ootmarsum; 2. Bauke ter Weel Enter; 3. Loes Nomden Hattem; 4. Pascal Seine Zwolle; 5. Stijn Heering Rijssen; 6. Tom Nijzink Rijssen; 7. Luuk van de Pol Zwartsluis; 8. Thijn Damhuis Oldenzaal 9. Marit Dekker Echten; 10. LoÔs Kuiper Ermelo;

Jeugd.Cat.3: 1. Brent Nijboer Zwolle; 2. Ingmar Kars Oosterbeek; 3. Indy Verwaarst Haarle; 4. Ryan Gal Neede; 5. Isa Naberman Genemuiden; 6. Sten ten Brinke Zwolle; 7. Lisa Wissink Hertme 8. Imme Arink Groenlo; 9. Jelle van Dijk Dronten; 10. Jelle Schieven Zieuwent;

Jeugd.Cat.4: 1. Jasper Huitema Roden; 2. Sep Roord Oldenzaal; 3. Anne Kiers Westerhaar; 4. Anniek Wever Apeldoorn; 5. Dannieck Varweg Hardenberg; 6. Maarten Hamminga Annen; 7. Cecilia van Zuthem Zwolle; 8. Stijn Hezeman Apeldoorn; 9. Thijs Bakker Rijssen; 10. Marvin Peters Wehl;

Jeugd.Cat.5: 1. Carolien de Bruin Zuidbroek; 2. Bjarne Hemme Erica; 3. Karlijn Luisman Gramsbergen; 4. Tjitske Eppinga Smilde; 5. Jente Klaver Kollumerzwaag; 6. Job Boontjes Gieten; 7. Joris Reinderink Ruurlo; 8. Rixt Tol Hasselt; 9. Lisa Bouwers Assen; 10. Ilse Pluimers Enter;

Jeugd.Cat.6: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Berit Huiting Rolde; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Sam Naberman Genemuiden; 6. Anouk Dekker Echten; 7. Bram Leerkes Twello;

8. Hugo Kars Oosterbeek; 9. Pam Schutten Nijverdal; 10. Luke Kuipers Nijverdal;

Jeugd.Cat.7: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Matthijs Varweg Hardenberg; 3. Steyn Lamberink Bergentheim; 4. Dennis Willems Boxmeer; 5. Yorik Wever Apeldoorn; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 7. Ian Spenkelink Nijverdal; 8. Jonas Franken Apeldoorn; 9. Pim Ronhaar Hellendoorn; 10. Niek van der Werf Hasselt;

 

OOSTERHOUT.GLD. (2015.08.30)

Jeugd.Cat.2: 1. Jelle Weierink Ootmarsum; 2. Jente Derksen Haalderen;

Jeugd.Cat.4: 1. Willemijn Prins Zwolle; 2. Yuli van der Molen Krommenie; 3. Dennis de Haan Veenendaal; 4. Job Kuster Wageningen; 5. Lonneke Prevaes Valkenswaard; 6. Melle Herder Veenendaal; 7. Fenna Derksen Haalderen;

Jeugd.Cat.6: 1. Levi van Hoften Tiel; 2. Wout Poets. Luyksgestel; 3. Jelle Baks Haalderen; 4. Dorien Hoog Antink Ochten; 5. Thomas Bosman Driel; 6. Rik Groenhuizen Deventer; 7. Bram Gerritsen Bemmel; 8. Iris Hoog Antink Ochten;

 

OSSENDRECHT. ( 2015.09.06 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 3. Megan Arens Kruiningen; 4. Brent Jongenelen Steenbergen; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 7. Sam Mullaert Belgie; 8. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 9. Kim Lauwerijssen Rucphen; 10. Teun Paaimans Kapelle;

Jeugd.Cat.2: 1. Luca van der Veken Sint Jansteen; 2. Renzo Moretti Middelburg; 3. Frederique Verschuur Rotterdam; 4. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 5. Thomas van den Eijnden Prinsenbeek; 6. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 7. Lucas van den Eijnden Prinsenbeek; 8. Julia Lindhout Sint Maartensdijk; 9. Matthijs Schoonen Roosendaal;

Jeugd.Cat.3: 1. Axel Roks Sint Willebrord; 2. Mika Vijfvinkel Wateringen; 3. Ingmar van den Bosch Lisse; 4. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 5. Firn Arens Kruiningen; 6. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 7. Floris Verschuur Rotterdam; 8. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk; 9. Britt de Grave Tholen; 10. Denise Mertens Breda;

Jeugd.Cat.4: 1. Maureen Arens Kruiningen; 2. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 3. Daan den Breejen Papendrecht; 4. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 5. Yuli van der Molen Krommenie; 6. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 7. Pierre van den Kieboom Bergen op Zoom; 8. Wout Lulofs Bergen op Zoom; 9. Lars Dierks Fijnaart;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Shirin van Anrooij Kapelle; 3. Leonardo van Driel Monster; 4. Roan Konings Oudenbosch; 5. Mike Bronswijk Honselersdijk; 6. Casper Vos Heinkenszand; 7. Sven Mulder Raamsdonksveer; 8. Moreno Tak Oud-Gastel; 9. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 10. Iris Verschuren Streefkerk;

Jeugd.Cat.6: 1. Boris Romers Rozenburg; 2. Daniel Taki Oosterhout Nb; 3. Mathijs de Kok Steenbergen; 4. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 5. Jaap Roelen Chaam; 6. Rick van der Poel Papendrecht; 7. Jurgen Mesu Middelburg; 8. Luuk Spijker Sleeuwijk; 9. Tristan Geleijn Rijsenhout; 10. Eline van Rooijen Woerden;

Jeugd.Cat.7: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Martijn Rasenberg Terheijden; 5. Hidde van Veenendaal Dongen; 6. Tristan van Hassel Wernhout; 7. Ward de Schepper Made; 8. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 9. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 10. Stef Suijker Schipluiden;

 

PIERSHIL. ( 2015.03.28 )

Jeugd.Cat.1: 1. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 2. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Max de Lincel Voorschoten; 5. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 6. Evi de Jonge s-Gravendeel; 7. Jilles Romers Rozenburg; 8. Jelle Groen Den Haag; 9. Maud van Izerloo Dordrecht;

Jeugd.Cat.2: 1. Ricardo Sanberg Bergambacht; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 5. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 6. Sil Bergsma Oudenhoorn; 7. Senna Wuisman Spijkenisse; 8. Sofie Ceelie Papendrecht; 9. Rosalie de Haas Pijnacker; 10. Jaymz Lunenborg Rotterdam;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Tobias Kool Purmerend; 3. Babette van der Wolf Oude Tonge; 4. Nina Maathuis Rotterdam; 5. Thijmen Groen Den Haag; 6. Julia Kopecky Zoeterwoude; 7. Lara Boshoven Spijkenisse; 8. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 9. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 10. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Halvar de Jager Barendrecht; 3. Sjoerd te Nijenhuis Den Haag; 4. Daan den Breejen Papendrecht; 5. Jardy van der Burg Berkel en Rodenrijs; 6. Yuli van der Molen Krommenie; 7. Maurits Neele Oude Tonge; 8. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 9. Sophia Zwaan Bodegraven; 10. Mees van Smoorenburg Leimuiden;

Jeugd.Cat.5: 1. Matyas Kopecky Leiden; 2. Mike Bronswijk Honselersdijk; 3. Daniek Hengeveld Nootdorp; 4. Sven Mulder Raamsdonksveer; 5. Lotte Jansen Dordrecht; 6. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 7. Max Bergsma Oudenhoorn; 8. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 9. Bram Praamsma Reeuwijk; 10. Kayo Vos Puttershoek;

Jeugd.Cat.6: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2. Daniel Taki Oosterhout Nb; 3. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 4. Boris Romers Rozenburg; 5. Koert van Oosten Gouda; 6. Noa de Haan Terschuur; 7. Tristan Kool Purmerend; 8. Bart Bronder Abbenbroek; 9. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 10. Juliette de Haas Pijnacker;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Casper van Uden Schiedam; 5. Arjan Boshoven Spijkenisse; 6. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 7. Biko van Mil Voorburg; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 10. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel;

 

RIJEN. ( 2015.05.30 )

Jeugd.Cat.1: 1. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 2. Emma van Haaren Oisterwijk; 3. Brent Jongenelen Steenbergen; 4. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 5. Liz Toonen Boxmeer; 6. Michelle Maas Sint Willebrord; 7. Megan Arens Kruiningen; 8. Teun Paaimans Kapelle; 9. Jilles Romers Rozenburg; 10. Tetje Senneker Breda;

Jeugd.Cat.2: 1. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Jente Derksen Haalderen; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Renzo Moretti Middelburg; 5. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 6. Jorn van Beers Moergestel; 7. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 8. Luca van der Veken Sint Jansteen; 9. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 10. Roos Huijbers Tilburg;

Jeugd.Cat.3: 1. Axel Roks Sint Willebrord; 2. Babette van der Wolf Oude Tonge; 3. Nina Maathuis Rotterdam; 4. Bram van den Braak Gilze; 5. Hidde Swart Oosterhout; 6. Tom Faasen Prinsenbeek; 7. Firn Arens Kruiningen; 8. Meis Vermeulen Loon op Zand; 9. Denise Mertens Breda; 10. Lara Boshoven Spijkenisse;

Jeugd.Cat.4: 1. Bente van den Nouweland Rijen; 2. Maureen Arens Kruiningen; 3. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 4. Daan den Breejen Papendrecht; 5. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 6. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 7. Ward Senneker Breda; 8. Niels Tenniglo Utrecht; 9. Laszlo van Melis Heesch; 10. Jonas Roodenburg Maassluis;

Jeugd.Cat.5: 1. Roan Konings Oudenbosch; 2. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 3. Joren de Gruijter Breda; 4. Lars Rouffaer Sibbe; 5. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 6. Sven Mulder Raamsdonksveer; 7. Anoek Kuijpers Gilze; 8. Casper Vos Heinkenszand; 9. Tijn Louwerensen Schijndel; 10. Niels Boom Alblasserdam;

Jeugd.Cat.6: 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Daniel Taki Oosterhout Nb; 3. Boris Romers Rozenburg; 4. Keigo Sweens Goirle; 5. Jaap Roelen Chaam; 6. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 7. Judith Stolze De Lier; 8. Jochem Crusio Tilburg; 9. Wout Poets. Luyksgestel; 10. Joep van Engelen Tilburg;

Jeugd.Cat.7: 1. Tristan van Hassel Wernhout; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Robbert Rasenberg Terheijden; 4. Arjan Boshoven Spijkenisse; 5. Daan van Wieringen Beverwijk; 6. Martijn Rasenberg Terheijden; 7. Bowen Adriaans Stein; 8. Xander van Dijk Roosendaal; 9. Thijs van den Broek Gilze;

 

RIJSWIJK.EINDKLASSEMENT.JONGENS. ( 2015.06.28 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Jelle Groen Den Haag; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Tim Bennis Den Haag; 7. DaniŽl Weeder Leiden

Jeugd.Cat.2: 1. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 2. Niek Suijker Schipluiden; 3. Bart de Jonge Tweede ExloŽrmond; 4. Marthijn Berends Westerbork;

Jeugd.Cat.3: 1. Thijmen Groen Den Haag; 2. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 3. Swen Vonk Bergschenhoek; 4. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 5. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 6. Jelle Breekweg Bergschenhoek; 7. Tim Steijger Delft; 8. Giovanni Dupon Delfgauw;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Jasper Huitema Roden; 3. Anne Kiers Westerhaar; 4. Martijn Weeder Leiden; 5. Liam van der Meer Brielle; 6. Daan van den Berg. De Lier; 7. Maarten Hamminga Annen; 8. Diederick Ebbinge Exloo; 9. Rodin de Jong Den Haag; 10. Milan Huizer Waddinxveen;

Jeugd.Cat.5: 1. Mike Bronswijk Honselersdijk; 2. Leonardo van Driel Monster; 3. Lars Rouffaer Sibbe; 4. Biki Goedschalk Den Haag; 5. Sietse Kool Zevenhoven; 6. Ted Dalrymple Den Haag; 7. Daan Hilbers Den Haag; 8. Floris Peereboom Den Haag; 9. Ids Visscher Pijnacker;

Jeugd.Cat.6: 1. Boris Romers Rozenburg; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Joris Buters Nootdorp; 4. Wouter van de Weerdhof Lobith; 5. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 6. Bart Bronder Abbenbroek; 7. Sem Hennink Voorburg; 8. Bjorn Claassen Den Haag; 9. Tim van der Voort De Lier; 10. Marijn van Veen Den Haag;

Jeugd.Cat.7: 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Biko van Mil Voorburg; 3. Ingmar van de Griek Heiloo; 4. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 5. Stef Suijker Schipluiden; 6. Luc van der Hoeven Wateringen; 7. Joris Kroon Schalkwijk; 8. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 10. Youp van Leeuwen Zoetermeer;

 

ROLDE. ( 2015.09.05 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Finn Hiemstra Burgum; 3. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 4. Maureen Abma Wolvega; 5. Stefan Croes Emmen; 6. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela; 7. Marieke Ottens Rolde;

Jeugd.Cat.2: 1. Jette de Groot Zwolle; 2. Ruud Junior Nagengast Beilen; 3. Stan Smit Wervershoof; 4. Danny Turkstra Beilen; 5. Danijel Agricola Terwispel; 6. Mads de Roos Appelscha; 7. Hedzer Poortman Donkerbroek; 8. Lars Smit Steenwijk; 9. Bart de Jonge Tweede ExloŽrmond; 10. Girard Poortman Donkerbroek;

Jeugd.Cat.3: 1. Leonie Bentveld Burgum; 2. Paulien Vrancke Exloo; 3. Niels Brinkman Noordlaren; 4. Thom van der Werff Annen; 5. Marten Ulbe Hofstee Dwingeloo; 6. Lyanne Ottens Rolde; 7. Lisa Metselaar Hoogeveen; 8. Thijs van der Molen Peize; 9. Stijn Geersing Groningen;

Jeugd.Cat.4: 1. Elmar Abma Wolvega; 2. BjŲrn Hommes Appelscha; 3. Bjorn Koster Roden; 4. Jasper Huitema Roden; 5. Maarten Hamminga Annen; 6. Juul Nagengast Beilen; 7. Rosan Dekker Echten; 8. Diederick Ebbinge Exloo; 9. Thijmen Paardekooper Valthermond 10. Jordy Brouwer Westerbork;

Jeugd.Cat.5: 1. Eskil Huiting Rolde; 2. Mark Groeneveld Enkhuizen; 3. Tibor Del Grosso Eelde; 4. Joost Brinkman Noordlaren; 5. Daphne Kreulen Hooghalen; 6. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 7. Arjen Dillema Doezum; 8. Job Boontjes Gieten; 9. Bjarne Hemme Erica; 10. Carolien de Bruin Zuidbroek;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Tristan Kool Purmerend; 4. Mike Schuch Leek; 5. Redmar Dijkman Lutjegast; 6. Iris Schultinga Zuidlaren; 7. Johan Veenstra Augustinusga; 8. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 9. Ole Veenhuis Schagen; 10. Coert-Jan Poortman Donkerbroek;

Jeugd.Cat.7: 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Rick Metselaar Hoogeveen; 3. Antoine Kroezen Hoogeveen; 4. Pieter Bouwers Beilen; 5. Warner Stoffers Gasteren; 6. Joeri Fledderus Nieuw Amsterdam; 7. Lars Mulderij Pesse; 8. Philip Sijbrandi Bolsward; 9. Sjouke Veenstra Surhuizum;

 

ROTTERDAM.AHOY. ( 2015.05.14 )

Jeugd.Cat.1: 1. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 2. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Isa Groeneveld Enkhuizen; 5. DaniŽl Weeder Leiden 6. Mathijs Houweling Berkel en Rodenrijs; 7. Mees Bassa Noordeloos; 8. Jilles Romers Rozenburg; 9. Maud van Izerloo Dordrecht;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Ricardo Sanberg Bergambacht; 3. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 4. Mathijs Vijverberg Naaldwijk; 5. Nance van der Drift Wateringen; 6. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 7. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 8. Jaymz Lunenborg Rotterdam; 9. Duco van der Zwart Alphen aan den Rijn; 10. Bjorn van der Drift Wateringen;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Gijs Broere Nederhorst den Berg; 3. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 4. Babette van der Wolf Oude Tonge; 5. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 6. Ingmar van den Bosch Lisse; 7. Swen Vonk Bergschenhoek; 8. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 9. Mika Vijfvinkel Wateringen; 10. Floris Verschuur Rotterdam;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Daan den Breejen Papendrecht; 3. Milly Davis Oost Knollendam; 4. Lucas Hoogerwaard Moordrecht; 5. Sjoerd te Nijenhuis Den Haag; 6. Daan van den Berg. De Lier; 7. Jonas Roodenburg Maassluis; 8. Martijn Weeder Leiden; 9. Maurits Neele Oude Tonge; 10. Liam van der Meer Brielle;

Jeugd.Cat.5: 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Mark Groeneveld Enkhuizen; 3. Mike Bronswijk Honselersdijk; 4. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 5. Biki Goedschalk Den Haag; 6. Sofie van Rooijen Driel; 7. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 8. Marit Wasmus Den Hoorn; 9. Max Bergsma Oudenhoorn; 10. Leonardo van Driel Monster;

Jeugd.Cat.6: 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Boris Romers Rozenburg; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. Bram Leerkes Twello; 5. Twan van der Drift Wateringen; 6. Koert van Oosten Gouda; 7. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 9. Rick van der Poel Papendrecht; 10. Jarid van Horik Dordrecht;

Jeugd.Cat.7: 1. Arjan Boshoven Spijkenisse; 2. Olav Kooij Numansdorp; 3. Luke Verburg Schiedam; 4. Daan Kool Zevenhoven; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Thijn Kluts Leiden; 7. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 8. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 10. Ruben Blom Tienhoven Zh;

 

ROTTERDAM.DOENKADE.DERNYíS. (2015.09.19)

Jeugd.Cat.5: 1. Biki Goedschalk Den Haag; 2. Rixt Tol Hasselt; 3. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 4. Petra Welmers Dronten; 5. Mike Bronswijk Honselersdijk; 6. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 7. Marit Wasmus Den Hoorn; 8. Daniek Hengeveld Nootdorp; 9. Stan Reinders Dordrecht; 10. Sem Kroonen Oosterhout;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 4. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 5. Salvador Alvarado Rotterdam; 6. Joris Buters Nootdorp; 7. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Max Jansen Dordrecht; 9. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 10. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.7: 1. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 2. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 3. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 4. Martijn Rasenberg Terheijden; 5. Dennis Willems Boxmeer; 6. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 7. Wouter Hopmans Hoogerheide; 8. Michiel de Veld Rotterdam; 9. Stef Suijker Schipluiden; 10. Luc van der Hoeven Wateringen;

 

ROTTERDAM.KATENDRECHT. (2015.05.23)

Jeugd.Cat.6: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2. Noa de Haan Terschuur; 3. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 4. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 5. Kjell de Jager Barendrecht; 6. Tristan Geleijn Rijsenhout; 7. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 8. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 9. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 10. Bart Bronder Abbenbroek;

Jeugd.Cat.7: 1. Owen Geleijn Rijsenhout; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 4. Olav Kooij Numansdorp; 5. Martijn Rasenberg Terheijden; 6. Berre Hermans Belgie; 7. Ruben Blom Tienhoven Zh; 8. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 9. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 10. Luc van der Hoeven Wateringen;

 

SAPPEMEER. ( 2015.05.31 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Finn Hiemstra Burgum; 3. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 4. Maureen Abma Wolvega; 5. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela;

Jeugd.Cat.2: 1. Jelle Weierink Ootmarsum; 2. Ruud Junior Nagengast Beilen; 3. Esmťe Ellermann Emmen; 4. Loes Brouwer De Wijk; 5. Stijn Heering Rijssen; 6. Sem van den Berg Julianadorp; 7. Sven van der Wal Burum; 8. Marthijn Berends Westerbork; 9. Bart de Jonge Tweede ExloŽrmond; 10. Ruben Medendorp Eelde

Jeugd.Cat.3: 1. Niels Brinkman Noordlaren; 2. Leonie Bentveld Burgum; 3. Paulien Vrancke Exloo; 4. Lotte Bakker Veenoord; 5. Jannet de Vries Drachten; 6. Thom van der Werff Annen; 7. Thijs van der Molen Peize; 8. Lisa Metselaar Hoogeveen; 9. Stijn Geersing Groningen; 10. Yorick Kamphuis Wildervank;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Bjorn Koster Roden; 3. Jasper Huitema Roden; 4. BjŲrn Hommes Appelscha; 5. Rosan Dekker Echten; 6. Niels Nooijen Coevorden; 7. Dannieck Varweg Hardenberg; 8. Xin van Warmerdam Abbekerk; 9. Iris Offerein Meppen; 10. Chris Offerein Meppen;

Jeugd.Cat.5: 1. Carolien de Bruin Zuidbroek; 2. Joost Brinkman Noordlaren; 3. Eskil Huiting Rolde; 4. Karlijn Luisman Gramsbergen; 5. Jente Klaver Kollumerzwaag; 6. Kevin Kuiper Nieuwolda; 7. Tjitske Eppinga Smilde; 8. Joris Reinderink Ruurlo; 9. Arjen Dillema Doezum; 10. Anniek Zwiers Schoonoord;

Jeugd.Cat.6: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Pepijn Reinderink Ruurlo; 3. Marise Luisman Gramsbergen; 4. Berit Huiting Rolde; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Ivo Zwaans Den Helder; 7. Luna Zijlstra Winschoten; 8. Rose Kloese Emmen; 9. Anouk Dekker Echten; 10. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond;

 

SCHIJNDEL. ( 2015.05.14 )

Jeugd.Cat.1: 1. Emma van Haaren Oisterwijk; 2. Fenny Coppelmans Hapert; 3. Liz Toonen Boxmeer; 4. Ellen Meels Geleen; 5. Judith Alleleijn Bocholtz 6. Elise van Kemenade Nuenen; 7. Sietse van den Heuvel Beesel; 8. Eva van Beek Geldrop; 9. Bo Klappe Eindhoven; 10. Jelle Dekkers Waalwijk;

Jeugd.Cat.2: 1. Jente Derksen Haalderen; 2. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 3. Nikki Souren Meerssen; 4. Mark van Kleef Opheusden; 5. Lisa van Heel Zaltbommel; 6. Niels van der Laan Hilversum; 7. Luca van Oudheusden Andel 8. Roos Huijbers Tilburg; 9. Jorn van Beers Moergestel; 10. Nanna van den Bogaard Goirle;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Dirk Darding Maastricht; 3. Chris Kisters Nuenen; 4. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 5. Colin Strik Heerlen; 6. Thom van Herwaarden Rossum; 7. Meis Vermeulen Loon op Zand; 8. Sam Rokebrand Waalre; 9. Bram van den Braak Gilze; 10. Jarne Vannut Maastricht;

Jeugd.Cat.4: 1. Pepijn Veenings Assendelft; 2. Willemijn Prins Zwolle; 3. Torben Poorters Leende; 4. Elise Uijen Herpen; 5. Bente van den Nouweland Rijen; 6. Daan van den Eijnde Gemert; 7. Roel Vrancken s-Hertogenbosch; 8. Indy van Os Angeren; 9. Jelle Sengers Valkenswaard; 10. Femke Gort Thorn;

Jeugd.Cat.5: 1. Nina Spapen Rijen; 2. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 3. Danny van Lierop Someren-Heide; 4. Remco Stam Sprang-Capelle; 5. Lars Rouffaer Sibbe; 6. Anoek Kuijpers Gilze; 7. Julia Kramer Borkel en Schaft; 8. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 9. Lisa van Helvoirt Erp; 10. Tijn Louwerensen Schijndel;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Huub Artz Wintelre; 3. Tristan Kool Purmerend; 4. Pepijn Reinderink Ruurlo; 5. Jochem Crusio Tilburg; 6. Youri Meeuws Someren; 7. Wout Poets. Luyksgestel; 8. Florence de Graven Helmond; 9. Loek Walda Helmond; 10. Joan de Bruyn Bergeijk;

Jeugd.Cat.7: 1. Tijmen van Loon Amstelveen; 2. Dennis van Dijk Beek en Donk; 3. Dennis Willems Boxmeer; 4. Pieter de Groof Heeze; 5. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 6. Jordan Habets Sint-Geertruid; 7. Dylan Strik Heerlen; 8. Daan van Wieringen Beverwijk; 9. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 10. Sieb van Gorp Bergeijk;

 

SCHINNEN. ( 2015.07.12 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Max de Lincel Voorschoten; 4. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 5. Brent Jongenelen Steenbergen; 6. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 7. Megan Arens Kruiningen; 8. Veerle Muller Haarlem; 9. Ellen Meels Geleen; 10. Liz Toonen Boxmeer;

Jeugd.Cat.2: 1. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 2. Stan Smit Wervershoof; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 5. Antoine Quint Deil; 6. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 7. Jente Derksen Haalderen; 8. Nikki Souren Meerssen; 9. Max Rijvers Lottum; 10. Lucas Koeling Veldhoven;

Jeugd.Cat.3: 1. Axel Roks Sint Willebrord; 2. Dirk Darding Maastricht; 3. Tim v.d. Poel Papendrecht; 4. Colin Strik Heerlen; 5. Ingmar Kars Oosterbeek; 6. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 7. Babette van der Wolf Oude Tonge; 8. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 9. Mika Vijfvinkel Wateringen; 10. Firn Arens Kruiningen;

Jeugd.Cat.4: 1. Menno Huising Wateringen; 2. Bart Kortleve Havelte; 3. Vlad van Mechelen Litouwen; 4. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 5. Maureen Arens Kruiningen; 6. Daan van den Berg. De Lier; 7. Willemijn Prins Zwolle; 8. Roel Vrancken s-Hertogenbosch; 9. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 10. Elise Uijen Herpen;

Jeugd.Cat.5: 1. Joren de Gruijter Breda; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Mike Bronswijk Honselersdijk; 5. Fleur van der Peet Den Haag; 6. Leonardo van Driel Monster; 7. Maud Rijnbeek Amsterdam; 8. Roan Konings Oudenbosch; 9. Lars Rouffaer Sibbe; 10. Sven Mulder Raamsdonksveer;

Jeugd.Cat.6: 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Huub Artz Wintelre; 3. Steijn Willemsen Rotterdam; 4. Koert van Oosten Gouda; 5. James Potter Soest; 6. Hugo Kars Oosterbeek; 7. Boris Romers Rozenburg; 8. Erwin Smit Wervershoof; 9. Daan Douven Herten; 10. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther;

Jeugd.Cat.7: 1. Luke Verburg Schiedam; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Ward de Schepper Made; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Dylan Strik Heerlen; 6. Hidde van Veenendaal Dongen; 7. Lars Klugt Volendam; 8. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 9. Hein Wittenberg Herveld; 10. Tristan van Hassel Wernhout;

 

Jeugd.Cat.5: 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Fleur van der Peet Den Haag; 3. Mike Bronswijk Honselersdijk; 4. Puck Pieterse Amersfoort; 5. Jens Bassa Noordeloos; 6. Leonardo van Driel Monster; 7. Ted Dalrymple Den Haag; 8. Gloria van Mechelen Litouwen; 9. Biki Goedschalk Den Haag; 10. Lisa van der Meer s-Gravenzande;

Jeugd.Cat.6: 1. Twan van der Drift Wateringen; 2. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 3. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 4. Pieter Prosman Zaltbommel; 5. Rick van der Poel Papendrecht; 6. Thijs Brugging Bleiswijk; 7. Judith Stolze De Lier; 8. Sem Hennink Voorburg; 9. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 10. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.7: 1. Arjan Poleij Kruiningen; 2. Luke Verburg Schiedam; 3. Daan Kool Zevenhoven; 4. Luc van der Hoeven Wateringen; 5. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 6. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 7. Wouter Hopmans Hoogerheide; 8. Wouter Zwaan Bodegraven; 9. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 10. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam;

 

SINT MICHIELSGESTEL. ( 2015.06.14 )

Jeugd.Cat.1: 1. Emma van Haaren Oisterwijk; 2. Isa Groeneveld Enkhuizen; 3. Liz Toonen Boxmeer; 4. Floor Holslag Almelo; 5. Jelte ter Weel Enter; 6. Elise van Kemenade Nuenen; 7. Anne van Oirschot Helvoirt 8. Kris Vermeulen Loon op Zand;

Jeugd.Cat.2: 1. Antoine Quint Deil; 2. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 3. Jelle Weierink Ootmarsum; 4. Loes Nomden Hattem; 5. Bauke ter Weel Enter; 6. Sil Bergsma Oudenhoorn; 7. Floris Demuyt Boekel 8. Roos Huijbers Tilburg; 9. Vic Esselink Tilburg; 10. Jorn van Beers Moergestel;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Chris Kisters Nuenen; 3. Mika Vijfvinkel Wateringen; 4. Ingmar van den Bosch Lisse; 5. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 6. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 7. Thom van Herwaarden Rossum; 8. Ryan Gal Neede; 9. Sam Rokebrand Waalre; 10. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.4: 1. Jasper Huitema Roden; 2. Roel Vrancken s-Hertogenbosch; 3. Thijs Bakker Rijssen; 4. Daan van den Eijnde Gemert; 5. Niels Tenniglo Utrecht; 6. Milly Davis Oost Knollendam; 7. Laszlo van Melis Heesch; 8. Dannieck Varweg Hardenberg; 9. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 10. Bente van den Nouweland Rijen;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Tijn Louwerensen Schijndel; 3. Ilse Pluimers Enter; 4. Mark Groeneveld Enkhuizen; 5. Max Bergsma Oudenhoorn; 6. Joris Reinderink Ruurlo; 7. Nina Spapen Rijen; 8. Remco Stam Sprang-Capelle; 9. Anoek Kuijpers Gilze; 10. Jordy van der Ham Gouda;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Youri Meeuws Someren; 4. Florence de Graven Helmond; 5. Pepijn Reinderink Ruurlo; 6. Anna van Wersch Tilburg; 7. Keigo Sweens Goirle; 8. Tristan Kool Purmerend; 9. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 10. Lisa Dorussen Beuningen;

Jeugd.Cat.7: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Pieter de Groof Heeze; 3. Lars Klugt Volendam; 4. Dennis Willems Boxmeer; 5. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 6. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 7. Steyn Lamberink Bergentheim; 8. Matthijs Varweg Hardenberg; 9. Noah Vreeswijk Someren; 10. Sieb van Gorp Bergeijk;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 3. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 4. Lisa van Helvoirt Erp; 5. Lars Rouffaer Sibbe; 6. Johan Dorussen Beuningen; 7. Milan Geleijnse Tilburg; 8. Lieke Janssen Panningen; 9. Romano Haan Landgraaf; 10. Joris van der Niet Ulestraten;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Keigo Sweens Goirle; 3. Daan Douven Herten; 4. Jewel Paumen Einighausen; 5. Loek Walda Helmond; 6. Jakko Genders Meerssen; 7. Lisa Dorussen Beuningen; 8. Luuk Cox Buchten; 9. Pien Limpens Obbicht; 10. Lars Zoomers Maastricht;

Jeugd.Cat.7: 1. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 2. Tom Bode Duitsland;

3. Dylan Strik Heerlen; 4. Luc Besseling Amersfoort; 5. Remon Delnoije Mechelen; 6. Jordan Habets Sint-Geertruid; 7. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 8. Sven Raats Amsterdam; 9. Maxime Bult Sittard; 10. Lars Wijnands Gronsveld;

 

SINT WILLEBRORD. ( 2015.03.08 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Tyler Eyk Amsterdam; 3. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 4. Max de Lincel Voorschoten; 5. Emma van Haaren Oisterwijk; 6. Brent Jongenelen Steenbergen; 7. Fee Knaven Strijbeek; 8. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 9. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 10. Amy de Bruijn Bergen op Zoom;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Stan Smit Wervershoof; 4. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 5. Renzo Moretti Middelburg; 6. Mika van Os Berkel en Rodenrijs; 7. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 8. Frederique Verschuur Rotterdam; 9. Roos Huijbers Tilburg; 10. Sven Van MerriŽnboer Wernhout;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Tobias Kool Purmerend; 3. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 4. Chris Kisters Nuenen; 5. Dirk Darding Maastricht; 6. Axel Roks Sint Willebrord; 7. Mika Vijfvinkel Wateringen; 8. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 9. Liam Van Bylen Belgie; 10. Duuk van der Haagen Hoofddorp;

Jeugd.Cat.4: 1. Jasper Huitema Roden; 2. Pepijn Veenings Assendelft; 3. Maarten Hamminga Annen; 4. Bente van den Nouweland Rijen; 5. Femke Gort Thorn; 6. Stijn Hezeman Apeldoorn; 7. Senne Knaven Strijbeek; 8. Marvin Peters Wehl; 9. Mees van Smoorenburg Leimuiden; 10. Daan van den Eijnde Gemert;

Jeugd.Cat.5: 1. Arjan Poleij Kruiningen; 2. Martijn Rasenberg Terheijden; 3. Hidde van Veenendaal Dongen; 4. Casper van Uden Schiedam; 5. Dennis Willems Boxmeer; 6. Owen Geleijn Rijsenhout; 7. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Rick Hezeman Apeldoorn; 10. Tristan van Hassel Wernhout;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Daniel Taki Oosterhout Nb; 3. Tristan Kool Purmerend; 4. Louk van den Bos Vlijmen; 5. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 6. Boris Romers Rozenburg; 7. Mark de Groot Vlaardingen; 8. Pepijn Reinderink Ruurlo; 9. Keigo Sweens Goirle; 10. Kinley Bijl Valkenswaard;

Jeugd.Cat.7: 1. Nina Spapen Rijen; 2. Roan Konings Oudenbosch; 3. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 4. Marit Berkers s-Hertogenbosch; 5. Sofie van Rooijen Driel; 6. Mike Bronswijk Honselersdijk; 7. Lotte Jansen Dordrecht; 8. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 9. Tijn Louwerensen Schijndel; 10. Thomas Lakeman Venhuizen;

 

SOMEREN. (2015.05.10)

Jeugd.Cat.5: 1. Lars Rouffaer Sibbe; 2. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 3. Lisa van Helvoirt Erp; 4. Danigue van den Boomen Bladel; 5. Danny van Lierop Someren-Heide; 6. Tijn Louwerensen Schijndel; 7. Anoek Kuijpers Gilze; 8. Johan Dorussen Beuningen; 9. Yanick de Vos Valkenswaard; 10. Stijn Peters Best;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Louk van den Bos Vlijmen; 3. Levi van Hoften Tiel; 4. Kinley Bijl Valkenswaard; 5. Keigo Sweens Goirle; 6. Youri Meeuws Someren; 7. Daan Douven Herten; 8. Joan de Bruyn Bergeijk; 9. Mika Sardina Helmond; 10. Lisa Dorussen Beuningen;

Jeugd.Cat.7: 1. Dennis Willems Boxmeer; 2. Pieter de Groof Heeze; 3. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 4. Melvin Drost Veenendaal; 5. Noah Vreeswijk Someren; 6. Tom Smeets Reuver; 7. Bowen Adriaans Stein;

 

SPAARNDAM. ( 2015.04.25 )

Jeugd.Cat.1: 1. Michiel Mouris Baambrugge 2. Tyler Eyk Amsterdam; 3. Max de Lincel Voorschoten; 4. Wouter Konijn Slootdorp; 5. Veerle Muller Haarlem; 6. Noor Rozenburg Vijfhuizen; 7. Isa Groeneveld Enkhuizen;

8. Akira Koolbergen Krommenie; 9. Tessel Ruiter Wormer;

Jeugd.Cat.2: 1. Joeri Schaper Bergen; 2. Stan Smit Wervershoof; 3. Esmťe Ellermann Emmen; 4. Sem van den Berg Julianadorp; 5. Mink van Lunteren Haarlem; 6. Hidde de Nas Assendelft; 7. Rik Rozenburg Vijfhuizen; 8. Kjell Edam Velserbroek; 9. Loes Rozenburg Vijfhuizen; 10. Femke Reemeijer Spaarndam;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Tobias Kool Purmerend; 3. Jan Ruiter Wormer; 4. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 5. Thijs de Vente Zwanenburg; 6. Vonne Schenkels Haarlem; 7. Eefke van Teeseling Abcoude; 8. Thomas Krijgsman Zaandam; 9. Mike Derogee Nieuw Vennep; 10. Nickey Huenders Almere;

Jeugd.Cat.4: 1. Bouwe van Galen Twisk; 2. Pepijn Veenings Assendelft; 3. Marijn Schaper Bergen Nh; 4. Naomi Buchener Purmerend; 5. Yuli van der Molen Krommenie; 6. Xin van Warmerdam Abbekerk; 7. Bo Planken Haarlem; 8. Nikki Brusche Zaandam; 9. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 10. Kay van den Hogen Volendam;

Jeugd.Cat.5: 1. Mark Groeneveld Enkhuizen; 2. Thomas Lakeman Venhuizen; 3. Donna Ruska Volendam; 4. Maud Rijnbeek Amsterdam; 5. Sven Edam Velserbroek; 6. Leonie Schutte Spanbroek; 7. Kiki Janse Zaandam; 8. Oriana Soerewijn Velserbroek; 9. Iris de Boer Zaandam; 10. Koen de Jong Zaandam;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Tristan Kool Purmerend; 3. Tristan Geleijn Rijsenhout; 4. Leon Ellermann Emmen; 5. Ole Veenhuis Schagen; 6. Wessel Mouris Baambrugge; 7. Luuk Ensing Julianadorp; 8. Jorrit de Ligt Santpoort Noord 9. Anthony Vilches-Kolkman Haarlem; 10. Jesper Dijksman Velserbroek;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Tijmen van Loon Amstelveen; 3. Lars Klugt Volendam; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Ingmar van de Griek Heiloo; 6. Martin Plat Volendam; 7. Eric Looij Wilnis; 8. Daan van Wieringen Beverwijk; 9. Jens Pronk De Rijp; 10. Samuel Runderkamp Volendam;

 

SPIJKENISSE. ( 2015.04.11 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Jelle Groen Den Haag; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Robin Vermij Gouda; 7. Iris Arkesteijn Den Haag; 8. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 9. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 10. Evi de Jonge s-Gravendeel;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Mark van Kleef Opheusden; 4. Cedric de Jager Barendrecht; 5. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 6. Mathijs Vijverberg Naaldwijk; 7. Frederique Verschuur Rotterdam; 8. Jaymz Lunenborg Rotterdam; 9. Bjorn van der Drift Wateringen; 10. Nance van der Drift Wateringen;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 3. Swen Vonk Bergschenhoek; 4. Nina Maathuis Rotterdam; 5. Mika Vijfvinkel Wateringen; 6. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 7. Babette van der Wolf Oude Tonge; 8. Lisa van Belle Zoetermeer; 9. Floris Verschuur Rotterdam; 10. Loes Jansen Barendrecht;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Vlad van Mechelen Litouwen; 3. Halvar de Jager Barendrecht; 4. Daan den Breejen Papendrecht; 5. Jardy van der Burg Berkel en Rodenrijs; 6. Menno Huising Wateringen; 7. Britt van der Hulst Hazerswoude; 8. Lucas Hoogerwaard Moordrecht; 9. Daan van den Berg. De Lier; 10. Jonas Roodenburg Maassluis;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Fleur van der Peet Den Haag; 3. Daniek Hengeveld Nootdorp; 4. Biki Goedschalk Den Haag; 5. Maud Rijnbeek Amsterdam; 6. Mike Bronswijk Honselersdijk; 7. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 8. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 9. Matyas Kopecky Leiden; 10. Leonardo van Driel Monster;

Jeugd.Cat.6: 1. Joris Buters Nootdorp; 2. Koert van Oosten Gouda; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Mark de Groot Vlaardingen; 5. Salvador Alvarado Rotterdam; 6. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 7. Boris Romers Rozenburg; 8. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 9. Jarid van Horik Dordrecht; 10. Rick van der Poel Papendrecht;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Olav Kooij Numansdorp; 3. Daan Kool Zevenhoven; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Bastian Sterkenburg Ameide; 6. Casper van Uden Schiedam; 7. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 8. Arjan Boshoven Spijkenisse; 9. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 10. Biko van Mil Voorburg;

 

SPIJKENISSE. (2015.05.16)

Jeugd.Cat.5: 1. Mike Bronswijk Honselersdijk; 2. Sofie van Rooijen Driel;

3. Lotte Jansen Dordrecht; 4. Iris Verschuren Streefkerk; 5. Bjorn Logmans Hellevoetsluis; 6. Niels Boom Alblasserdam; 7. Victoire van Erp Berghem; 8. Bjorn Heijdra Zuidland;

Jeugd.Cat.6: 1. Boris Romers Rozenburg; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 4. Keigo Sweens Goirle; 5. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 6. Jos Blok Gouda; 7. Bart Bronder Abbenbroek; 8. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 9. Sem Hennink Voorburg; 10. Axel van den Berg Eemnes;

Jeugd.Cat.7: 1. Robbert Rasenberg Terheijden; 2. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 3. Martijn Rasenberg Terheijden; 4. Arjan Boshoven Spijkenisse; 5. Tristan Timmermans Yerseke; 6. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 7. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 8. Berre Hermans Belgie; 9. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 10. Pim Jansen Barendrecht;

 

STADSKANAAL. ( 2015.06.20 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Finn Hiemstra Burgum; 3. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 4. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela; 5. Liz Toonen Boxmeer; 6. Maud Bouwers Assen; 7. Chris Kiers Westerhaar;

Jeugd.Cat.2: 1. Jelle Weierink Ootmarsum; 2. Ruud Junior Nagengast Beilen; 3. Tsjisse Weening Harkema; 4. Esmťe Ellermann Emmen; 5. Danny Turkstra Beilen; 6. Stijn Heering Rijssen; 7. Danijel Agricola Terwispel; 8. Sven van der Wal Burum; 9. Marthijn Berends Westerbork; 10. Ruben Medendorp Eelde

Jeugd.Cat.3: 1. Leonie Bentveld Burgum; 2. Indy Verwaarst Haarle; 3. Paulien Vrancke Exloo; 4. Jannet de Vries Drachten; 5. Brent Nijboer Zwolle; 6. Sten ten Brinke Zwolle; 7. Lotte Bakker Veenoord; 8. Thijs van der Molen Peize; 9. Dean Verwaarst Haarle; 10. Stijn Geersing Groningen;

Jeugd.Cat.4: 1. Willemijn Prins Zwolle; 2. Bjorn Koster Roden; 3. BjŲrn Hommes Appelscha; 4. Anne Kiers Westerhaar; 5. Jasper Huitema Roden; 6. Cecilia van Zuthem Zwolle; 7. Maarten Hamminga Annen; 8. Juul Nagengast Beilen; 9. Thijs Bakker Rijssen; 10. Diederick Ebbinge Exloo;

Jeugd.Cat.5: 1. Carolien de Bruin Zuidbroek; 2. Daphne Kreulen Hooghalen; 3. Bjarne Hemme Erica; 4. Jente Klaver Kollumerzwaag; 5. Eskil Huiting Rolde; 6. Tjitske Eppinga Smilde; 7. Kevin Kuiper Nieuwolda; 8. Job Boontjes Gieten; 9. Anniek Zwiers Schoonoord; 10. Anouk Hamminga Annen

Jeugd.Cat.6: 1. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 2. Berit Huiting Rolde; 3. Maiko Timmer Drachten; 4. Luna Zijlstra Winschoten; 5. Puck Knol Wierden; 6. Anouk Dekker Echten; 7. Pam Schutten Nijverdal; 8. Samira van Zuthem Zwolle; 9. Marlies Vos Aalden; 10. Marloes Vrancke Exloo;

Jeugd.Cat.7: 1. Steyn Lamberink Bergentheim; 2. Lars Boven Reutum; 3. Niek van der Werf Hasselt; 4. Tim Winter Norg; 5. Rick Metselaar Hoogeveen; 6. Warner Stoffers Gasteren; 7. Pieter Bouwers Beilen; 8. Joeri Fledderus Nieuw Amsterdam; 9. Antoine Kroezen Hoogeveen; 10. Lars Mulderij Pesse;

 

STAMPERSGAT. ( 2015.05.17 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 2. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 3. Megan Arens Kruiningen; 4. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 5. Brent Jongenelen Steenbergen; 6. Kim Lauwerijssen Rucphen; 7. Michelle Maas Sint Willebrord; 8. Teun Paaimans Kapelle; 9. Jelte ter Weel Enter; 10. Zara Ansems Lage Zwaluwe;

Jeugd.Cat.2: 1. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 2. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 3. Renzo Moretti Middelburg; 4. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 5. Lucas van den Eijnden Prinsenbeek; 6. Bauke ter Weel Enter; 7. Sil Bergsma Oudenhoorn; 8. Matthijs Schoonen Roosendaal; 9. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 10. Thomas van den Eijnden Prinsenbeek;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Axel Roks Sint Willebrord; 3. Mika Vijfvinkel Wateringen; 4. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 5. Lara Boshoven Spijkenisse; 6. Thom van Herwaarden Rossum; 7. Denise Mertens Breda; 8. Firn Arens Kruiningen; 9. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 10. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 3. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 4. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 5. Jonas Roodenburg Maassluis; 6. Femke Gort Thorn; 7. Lucas Hoogerwaard Moordrecht; 8. Sophie Engel Roosendaal; 9. Maurits Neele Oude Tonge; 10. Pierre van den Kieboom Bergen op Zoom;

Jeugd.Cat.5: 1. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Nina Spapen Rijen; 4. Roan Konings Oudenbosch; 5. Tijn Louwerensen Schijndel; 6. Remco Stam Sprang-Capelle; 7. Matyas Kopecky Leiden; 8. Max Bergsma Oudenhoorn; 9. Moreno Tak Oud-Gastel; 10. Sven Mulder Raamsdonksveer;

Jeugd.Cat.6: 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Daniel Taki Oosterhout Nb; 3. Mathijs de Kok Steenbergen; 4. Rick van der Poel Papendrecht; 5. Jarid van Horik Dordrecht; 6. Keigo Sweens Goirle; 7. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 8. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 9. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 10. Joep van Engelen Tilburg;

Jeugd.Cat.7: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 3. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 4. Tristan van Hassel Wernhout; 5. Robbert Rasenberg Terheijden; 6. Luc van der Hoeven Wateringen; 7. Martijn Rasenberg Terheijden; 8. Hidde van Veenendaal Dongen; 9. Erben van Meer Nispen; 10. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam;

 

STEENBERGEN. ( 2015.03.29 )

Jeugd.Cat.1: 1. Brent Jongenelen Steenbergen; 2. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 3. Teun Paaimans Kapelle; 4. Fee Knaven Strijbeek; 5. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 6. Michelle Maas Sint Willebrord; 7. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 8. Zara Ansems Lage Zwaluwe; 9. Tetje Senneker Breda; 10. Nienke de Jong Schijf;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 3. Nance van der Drift Wateringen; 4. Renzo Moretti Middelburg; 5. Luca van der Veken Sint Jansteen; 6. Bjorn van der Drift Wateringen; 7. Matthijs Schoonen Roosendaal; 8. Indy Floren Ossendrecht; 9. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 10. Lucas van den Eijnden Prinsenbeek;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Tim v.d. Poel Papendrecht; 3. Axel Roks Sint Willebrord; 4. Babette van der Wolf Oude Tonge; 5. Mika Vijfvinkel Wateringen; 6. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 7. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 8. Britt de Grave Tholen; 9. Mirre Knaven Strijbeek; 10. Firn Arens Kruiningen;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Vlad van Mechelen Litouwen; 3. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 4. Senne Knaven Strijbeek; 5. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 6. Ward Senneker Breda; 7. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 8. Maurits Neele Oude Tonge; 9. Pierre van den Kieboom Bergen op Zoom; 10. Evi Jongenelen Steenbergen;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 3. Shirin van Anrooij Kapelle; 4. Roan Konings Oudenbosch; 5. Sophie Tierolf Belgie; 6. Moreno Tak Oud-Gastel; 7. Sven Mulder Raamsdonksveer; 8. Florine Hehewerth Prinsenbeek; 9. Bart Rutten Den Hout; 10. Gloria van Mechelen Litouwen;

Jeugd.Cat.6: 1. Daniel Taki Oosterhout Nb; 2. Steijn Willemsen Rotterdam; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. Tristan Kool Purmerend; 5. Joris Buters Nootdorp; 6. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 7. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 8. Rick van der Poel Papendrecht; 9. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 10. Mathijs de Kok Steenbergen;

Jeugd.Cat.7: 1. Luke Verburg Schiedam; 2. Tristan van Hassel Wernhout; 3. Martijn Rasenberg Terheijden; 4. Arjan Boshoven Spijkenisse; 5. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 6. Ward de Schepper Made; 7. Hidde van Veenendaal Dongen; 8. Robbert Rasenberg Terheijden; 9. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 10. Erben van Meer Nispen;

 

TILBURG.REESHOF. ( 2015.04.19 )

Jeugd.Cat.1: 1. Emma van Haaren Oisterwijk; 2. Teun Paaimans Kapelle; 3. Fenny Coppelmans Hapert; 4. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 5. Liz Toonen Boxmeer; 6. Bo Klappe Eindhoven; 7. Eva van Beek Geldrop; 8. Elise van Kemenade Nuenen; 9. Anne van Oirschot Helvoirt 10. Lotte van MerriŽnboer Wernhout;

Jeugd.Cat.2: 1. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Maud Tollens Aarle-Rixtel; 3. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel; 4. Lisa van Heel Zaltbommel; 5. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 6. Roos Huijbers Tilburg; 7. Jorn van Beers Moergestel; 8. Vic Esselink Tilburg; 9. Niels Hemel Veldhoven; 10. Thijs van Heumen Oisterwijk;

Jeugd.Cat.3: 1. Chris Kisters Nuenen; 2. Colin Strik Heerlen; 3. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 4. Firn Arens Kruiningen; 5. Denise Mertens Breda; 6. Bram van den Braak Gilze; 7. Thom van Herwaarden Rossum; 8. Meis Vermeulen Loon op Zand; 9. Tom Faasen Prinsenbeek; 10. Sam Rokebrand Waalre;

Jeugd.Cat.4: 1. Torben Poorters Leende; 2. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Elise Uijen Herpen; 5. Bente van den Nouweland Rijen; 6. Daan van den Eijnde Gemert; 7. Roel Vrancken s-Hertogenbosch; 8. Lieve Sanders Eindhoven; 9. Femke Gort Thorn; 10. Jelle Sengers Valkenswaard;

Jeugd.Cat.5: 1. Roan Konings Oudenbosch; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Remco Stam Sprang-Capelle; 4. Nina Spapen Rijen; 5. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 6. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 7. Lisa van Helvoirt Erp; 8. Marit Berkers s-Hertogenbosch; 9. Anoek Kuijpers Gilze; 10. Tijn Louwerensen Schijndel;

Jeugd.Cat.6: 1. Daniel Taki Oosterhout Nb; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Joan de Bruyn Bergeijk; 4. Youri Meeuws Someren; 5. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 6. Loek Walda Helmond; 7. Louk van den Bos Vlijmen; 8. Wouter Goverde Best; 9. Wout Poets. Luyksgestel; 10. Kinley Bijl Valkenswaard;

Jeugd.Cat.7: 1. Dennis van Dijk Beek en Donk; 2. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 3. Sam Meijdam Utrecht; 4. Dylan Strik Heerlen; 5. Martijn Rasenberg Terheijden; 6. Pieter de Groof Heeze; 7. Tristan van Hassel Wernhout; 8. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 9. Erben van Meer Nispen; 10. Noah Vreeswijk Someren;

 

UDEN. ( 2015.09.13 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Maureen Abma Wolvega; 3. Liz Toonen Boxmeer; 4. Cas Krebbers Deest; 5. Eva van Beek Geldrop; 6. Lucas Demuyt Boekel; 7. Elise van Kemenade Nuenen; 8. Anne van Oirschot Helvoirt

Jeugd.Cat.2: 1. Mark van Kleef Opheusden; 2. Antoine Quint Deil; 3. Jente Derksen Haalderen; 4. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 5. Lisa van Heel Zaltbommel; 6. Bart de Jonge Tweede ExloŽrmond; 7. Nikki Souren Meerssen; 8. Max Rijvers Lottum; 9. Nick Zwinkels Heesch; 10. Martijn Azantinlow Tilburg;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Colin Strik Heerlen; 3. Bram van den Braak Gilze; 4. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 5. Ingmar van den Bosch Lisse; 6. Chris Kisters Nuenen; 7. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 8. Meggie Rijvers Lottum; 9. Thom van Herwaarden Rossum; 10. Bibi Arts Uden;

Jeugd.Cat.4: 1. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 2. Elise Uijen Herpen; 3. Laszlo van Melis Heesch; 4. Elmar Abma Wolvega; 5. Scarlett Souren Meerssen; 6. Femke Gort Thorn; 7. Pepijn van der Straaten Budel; 8. Daan van den Eijnde Gemert; 9. Matz Damman Groenlo; 10. Lieve Sanders Eindhoven;

Jeugd.Cat.5: 1. Roan Konings Oudenbosch; 2. Johan Dorussen Beuningen; 3. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 4. Danny van Lierop Someren-Heide; 5. Lisa van Helvoirt Erp; 6. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 7. Joris Reinderink Ruurlo; 8. Tijn Louwerensen Schijndel; 9. Anoek Kuijpers Gilze; 10. Julia Kramer Borkel en Schaft;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Pepijn Reinderink Ruurlo; 3. Pieter Prosman Zaltbommel; 4. Bram Leerkes Twello; 5. Tristan Kool Purmerend; 6. Louk van den Bos Vlijmen; 7. Loek Walda Helmond; 8. Florence de Graven Helmond; 9. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 10. Noud van den Hurk Beneden-Leeuwen;

Jeugd.Cat.7: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Dylan Strik Heerlen; 3. Ian Spenkelink Nijverdal; 4. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 5. Steyn Lamberink Bergentheim; 6. Dennis Willems Boxmeer; 7. Pieter de Groof Heeze; 8. Pim Ronhaar Hellendoorn; 9. Luca van den Boom Boekel; 10. Tom Smeets Reuver;

 

UITHOORN. ( 2015.05.31 )

Jeugd.Cat.1: 1. Michiel Mouris Baambrugge 2. Veerle Muller Haarlem; 3. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 4. Robin Vermij Gouda; 5. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 6. Senna Bakker Wormer 7. DaniŽl Weeder Leiden 8. Tessel Ruiter Wormer;

Jeugd.Cat.2: 1. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 2. Kjell Edam Velserbroek; 3. Femke Reemeijer Spaarndam; 4. Femke van Kooten Zaandam;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Tobias Kool Purmerend; 3. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 4. Lisa van Belle Zoetermeer; 5. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 6. Mike Derogee Nieuw Vennep; 7. Jan Ruiter Wormer; 8. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Eefke van Teeseling Abcoude; 10. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Pepijn Veenings Assendelft; 3. Naomi Buchener Purmerend; 4. Kay van den Hogen Volendam; 5. Rachella van Zanen Zaandijk; 6. Sjoerd te Nijenhuis Den Haag; 7. Bo Planken Haarlem; 8. Stef Koning Hensbroek; 9. Christiano Wilshaus Haarlem; 10. Martijn Weeder Leiden;

Jeugd.Cat.5: 1. Lotte Jansen Dordrecht; 2. Biki Goedschalk Den Haag; 3. Leonardo van Driel Monster; 4. Iris de Boer Zaandam; 5. Marit Wasmus Den Hoorn; 6. Donna Ruska Volendam; 7. Kiki Janse Zaandam; 8. Bram Praamsma Reeuwijk; 9. Ties Hoogerbrugge Rotterdam; 10. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn;

Jeugd.Cat.6: 1. Tristan Kool Purmerend; 2. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 3. Axel van den Berg Eemnes; 4. Rosan Koper Heemskerk; 5. Alysha van Neck Amstelveen; 6. Tristan Geleijn Rijsenhout; 7. Tim Nasveld Abbenbroek; 8. Lance Huenders Almere; 9. Jisse van der Meer Den Haag; 10. Leon van der Nat Capelle aan den IJssel;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Yorik Wever Apeldoorn; 4. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Wouter Zwaan Bodegraven; 7. Daan van Wieringen Beverwijk; 8. Serginho Wilshaus Haarlem; 9. Bob Gerritsen Hillegom; 10. Jens Pronk De Rijp;

 

ULESTRATEN. ( 2015.07.05 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Max de Lincel Voorschoten; 3. Michiel Mouris Baambrugge 4. Megan Arens Kruiningen; 5. Ellen Meels Geleen; 6. Sietse van den Heuvel Beesel; 7. Zara Ansems Lage Zwaluwe; 8. Judith Alleleijn Bocholtz

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Ruud Junior Nagengast Beilen; 3. Stan Smit Wervershoof; 4. Antoine Quint Deil; 5. Carmen Ziemerink Glane; 6. Nikki Souren Meerssen; 7. Lisa van Heel Zaltbommel; 8. Max Rijvers Lottum; 9. Danny Turkstra Beilen; 10. Sem Horsten Grashoek;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Dirk Darding Maastricht; 3. Brent Nijboer Zwolle; 4. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 5. Colin Strik Heerlen; 6. Ryan Gal Neede; 7. Firn Arens Kruiningen; 8. Paulien Vrancke Exloo; 9. Mika Vijfvinkel Wateringen; 10. Sten ten Brinke Zwolle;

Jeugd.Cat.4: 1. Willemijn Prins Zwolle; 2. Maureen Arens Kruiningen; 3. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 4. Scarlett Souren Meerssen; 5. Laszlo van Melis Heesch; 6. Elise Uijen Herpen; 7. Sjoerd te Nijenhuis Den Haag; 8. Femke Gort Thorn; 9. Ian Lindelauf Gulpen 10. Britt van der Hulst Hazerswoude;

Jeugd.Cat.5: 1. Carolien de Bruin Zuidbroek; 2. Lars Rouffaer Sibbe; 3. Maud Rijnbeek Amsterdam; 4. Shirin van Anrooij Kapelle; 5. Lucas Janssen Papendrecht; 6. Fleur van der Peet Den Haag; 7. Matyas Kopecky Leiden; 8. Tijn Louwerensen Schijndel; 9. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 10. Thomas Lakeman Venhuizen;

Jeugd.Cat.6: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2. Erwin Smit Wervershoof; 3. Huub Artz Wintelre; 4. Steijn Willemsen Rotterdam; 5. Twan van der Drift Wateringen; 6. Daan Douven Herten; 7. Jochem Widdershoven Brunssum; 8. Lieke Nooijen Coevorden; 9. Mika Sardina Helmond; 10. Bram Leerkes Twello;

Jeugd.Cat.7: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Luke Verburg Schiedam; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Hidde van Veenendaal Dongen; 6. Dylan Strik Heerlen; 7. Lars Klugt Volendam; 8. Jordan Habets Sint-Geertruid; 9. Wieger GŲbel Amstelveen; 10. Martijn Rasenberg Terheijden;

UTRECHT.( 2015.08.30 )

Jeugd.Cat.1: 1. Michiel Mouris Baambrugge 2. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Veerle Muller Haarlem; 5. Floor Holslag Almelo; 6. Jelte ter Weel Enter; 7. Emma van Haaren Oisterwijk; 8. Liz Toonen Boxmeer; 9. Maureen Abma Wolvega; 10. Lisa van der Veen Zwolle;

Jeugd.Cat.2: 1. Bauke ter Weel Enter; 2. Loes Nomden Hattem; 3. Stijn Heering Rijssen; 4. Roos Huijbers Tilburg; 5. Femke Reemeijer Spaarndam; 6. Nanet van der Wal Apeldoorn;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Nina Maathuis Rotterdam; 3. Ryan Gal Neede; 4. Roos Celie Harderwijk; 5. Indy Verwaarst Haarle; 6. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 7. Nienke Dullemond Ooltgersplaat; 8. Jelle van Dijk Dronten; 9. Jannet de Vries Drachten; 10. Ramon Setz Geldrop;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Pepijn Veenings Assendelft; 3. Elmar Abma Wolvega; 4. Cecilia van Zuthem Zwolle; 5. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 6. Britt van der Hulst Hazerswoude; 7. Bouwe van Galen Twisk; 8. Isa Nomden Hattem; 9. Carola van de Wetering Nieuw Vennep; 10. Justus Willemsen Apeldoorn;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Leonardo van Driel Monster; 3. Ilse Pluimers Enter; 4. Bjarne Hemme Erica; 5. Jens Bassa Noordeloos; 6. Iris Verschuren Streefkerk; 7. Olivier de Weerd Kampen; 8. Jurre Grit Zwolle; 9. Rik van der Wal Apeldoorn; 10. Tom van de Weijdeven Eindhoven;

Jeugd.Cat.6: 1. Daniel Taki Oosterhout Nb; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Pepijn Reinderink Ruurlo; 4. Joris Buters Nootdorp; 5. Pieter Prosman Zaltbommel; 6. Rowan Wijfje Harmelen; 7. Ilse Grit Zwolle; 8. Luuk Spijker Sleeuwijk; 9. Wessel Mouris Baambrugge; 10. Eline van Rooijen Woerden;

Jeugd.Cat.7: 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Tijmen van Loon Amstelveen; 3. Sam Meijdam Utrecht; 4. Rick Hezeman Apeldoorn; 5. Jesse Sytema Leusden; 6. Bob Gerritsen Hillegom; 7. Biko van Mil Voorburg; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Luc van der Hoeven Wateringen; 10. Joris Kroon Schalkwijk;

 

ZAANDAM. ( 2015.05.10 )

Jeugd.Cat.1: 1. Michiel Mouris Baambrugge 2. Tyler Eyk Amsterdam; 3. Isa Groeneveld Enkhuizen; 4. Veerle Muller Haarlem; 5. Wouter Konijn Slootdorp; 6. Noor Rozenburg Vijfhuizen; 7. Senna Bakker Wormer 8. Akira Koolbergen Krommenie; 9. Tessel Ruiter Wormer;

Jeugd.Cat.2: 1. Joeri Schaper Bergen; 2. Stan Smit Wervershoof; 3. Sem van den Berg Julianadorp; 4. Hidde de Nas Assendelft; 5. Mink van Lunteren Haarlem; 6. Rik Rozenburg Vijfhuizen; 7. Kjell Edam Velserbroek; 8. Loes Rozenburg Vijfhuizen; 9. Femke Reemeijer Spaarndam; 10. Reza Wildschut Koog aan de Zaan;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Tobias Kool Purmerend; 3. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 4. Jan Ruiter Wormer; 5. Daniel Jongejans Zaandam; 6. Vonne Schenkels Haarlem; 7. Mike Derogee Nieuw Vennep; 8. Eefke van Teeseling Abcoude; 9. Thomas Krijgsman Zaandam; 10. Thijs de Vente Zwanenburg;

Jeugd.Cat.4: 1. Pepijn Veenings Assendelft; 2. Stijn Hezeman Apeldoorn; 3. Marijn Schaper Bergen Nh; 4. Bouwe van Galen Twisk; 5. Xin van Warmerdam Abbekerk; 6. Naomi Buchener Purmerend; 7. Yuli van der Molen Krommenie; 8. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 9. Nikki Brusche Zaandam; 10. Milly Davis Oost Knollendam;

Jeugd.Cat.5: 1. Mark Groeneveld Enkhuizen; 2. Donna Ruska Volendam; 3. Maud Rijnbeek Amsterdam; 4. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 5. Thomas Lakeman Venhuizen; 6. Leonie Schutte Spanbroek; 7. Koen de Jong Zaandam; 8. Ian Vasbinder Koog aan de Zaan; 9. Tess Booijen Oostzaan; 10. Oriana Soerewijn Velserbroek;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Tristan Geleijn Rijsenhout; 3. Tristan Kool Purmerend; 4. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 5. Rosan Koper Heemskerk; 6. Alysha van Neck Amstelveen; 7. Wessel Mouris Baambrugge; 8. Sil Buyck Assendelft; 9. Jorn de Vente Zwanenburg; 10. Ole Veenhuis Schagen;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Tijmen van Loon Amstelveen; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Lars Klugt Volendam; 5. Ingmar van de Griek Heiloo; 6. Martin Plat Volendam; 7. Samuel Runderkamp Volendam; 8. Bob Gerritsen Hillegom; 9. Jens Pronk De Rijp; 10. Niek Voogt Ouderkerk aan de Amstel;

 

ZEVENHUIZEN. ( 2015.05.10 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 2. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 4. Max de Lincel Voorschoten; 5. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 6. Iris Arkesteijn Den Haag; 7. DaniŽl Weeder Leiden 8. Mees Bassa Noordeloos; 9. Mathijs Houweling Berkel en Rodenrijs; 10. Maud van Izerloo Dordrecht;

Jeugd.Cat.2:1. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 2. Niek Suijker Schipluiden; 3. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 4. Nance van der Drift Wateringen; 5. Ricardo Sanberg Bergambacht; 6. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 7. Bjorn van der Drift Wateringen; 8. Mathijs Vijverberg Naaldwijk; 9. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel; 10. Jaymz Lunenborg Rotterdam;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 3. Babette van der Wolf Oude Tonge; 4. Nina Maathuis Rotterdam; 5. Ingmar van den Bosch Lisse; 6. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 7. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 8. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Lisa van Belle Zoetermeer; 10. Mika Vijfvinkel Wateringen;

Jeugd.Cat.4: 1. Jonas Roodenburg Maassluis; 2. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 3. Daan den Breejen Papendrecht; 4. Martijn Weeder Leiden; 5. Britt van der Hulst Hazerswoude; 6. Maurits Neele Oude Tonge; 7. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 8. Daan van den Berg. De Lier; 9. Christiano Wilshaus Haarlem; 10. Sjoerd te Nijenhuis Den Haag;

Jeugd.Cat.5: 1. Mike Bronswijk Honselersdijk; 2. Puck Pieterse Amersfoort; 3. Leonardo van Driel Monster; 4. Fleur van der Peet Den Haag; 5. Biki Goedschalk Den Haag; 6. Willeke Bogaards Hoogmade; 7. Fay Goedbloed Leiden; 8. Jens Bassa Noordeloos; 9. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 10. Daniek Hengeveld Nootdorp;

Jeugd.Cat.6: 1. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 2. Mark de Groot Vlaardingen; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. Koert van Oosten Gouda; 5. Joris Buters Nootdorp; 6. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 7. Steijn Willemsen Rotterdam; 8. Boris Romers Rozenburg; 9. Twan van der Drift Wateringen; 10. Jesse Speijers Rotterdam;

Jeugd.Cat.7: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Daan Kool Zevenhoven; 3. Luke Verburg Schiedam; 4. Thijn Kluts Leiden; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Arjan Boshoven Spijkenisse; 7. Jurgen van der Hoorn Ter Aar 8. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 9. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 10. Stef Suijker Schipluiden;

 

ZUID-BEIJERLAND. ( 2015.06.20 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 5. Brent Jongenelen Steenbergen; 6. Megan Arens Kruiningen; 7. Max de Lincel Voorschoten; 8. Robin Vermij Gouda; 9. Nienke de Jong Schijf; 10. Michelle Maas Sint Willebrord;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Jente Derksen Haalderen; 3. Cedric de Jager Barendrecht; 4. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 5. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 6. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 7. Floris Demuyt Boekel 8. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 9. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 10. Frederique Verschuur Rotterdam;

Jeugd.Cat.3: 1. Axel Roks Sint Willebrord; 2. Tim v.d. Poel Papendrecht; 3. Babette van der Wolf Oude Tonge; 4. Tobias Kool Purmerend; 5. Chris Kisters Nuenen; 6. Mika Vijfvinkel Wateringen; 7. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 8. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 9. Hidde Swart Oosterhout; 10. Julia Kopecky Zoeterwoude;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 3. Halvar de Jager Barendrecht; 4. Maureen Arens Kruiningen; 5. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 6. Daan den Breejen Papendrecht; 7. Daan van den Berg. De Lier; 8. Yuli van der Molen Krommenie; 9. Bente van den Nouweland Rijen; 10. Daan van den Eijnden Prinsenbeek;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Maud Rijnbeek Amsterdam; 3. Fleur van der Peet Den Haag; 4. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 5. Leonardo van Driel Monster; 6. Matyas Kopecky Leiden; 7. Biki Goedschalk Den Haag; 8. Anoek Kuijpers Gilze; 9. Joren de Gruijter Breda; 10. Lotte Jansen Dordrecht;

Jeugd.Cat.6: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2. Mark de Groot Vlaardingen; 3. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 4. Boris Romers Rozenburg; 5. Sanne Jongenelen Steenbergen; 6. Noa de Haan Terschuur; 7. Tristan Kool Purmerend; 8. Joris Buters Nootdorp; 9. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 10. Kjell de Jager Barendrecht;

Jeugd.Cat.7: 1. Biko van Mil Voorburg; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Martijn Rasenberg Terheijden; 5. Casper van Uden Schiedam; 6. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 7. Robbert Rasenberg Terheijden; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Ruben Blom Tienhoven Zh; 10. Stef Suijker Schipluiden;

 

ZWANENBURG. ( 2015.03.21 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Isa Groeneveld Enkhuizen; 4. Veerle Muller Haarlem; 5. Liz Toonen Boxmeer; 6. Jelle Groen Den Haag; 7. Wouter Konijn Slootdorp; 8. Jelte ter Weel Enter;

Jeugd.Cat.2: 1. Stan Smit Wervershoof; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Mika van Os Berkel en Rodenrijs; 4. Bauke ter Weel Enter; 5. Duco van der Zwart Alphen aan den Rijn; 6. Mink van Lunteren Haarlem; 7. Kjell Edam Velserbroek; 8. Femke Reemeijer Spaarndam; 9. Reza Wildschut Koog aan de Zaan; 10. Sem van den Berg Julianadorp;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Ingmar van den Bosch Lisse; 3. Thijmen Groen Den Haag; 4. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 5. Emma Hoolwerf Eemdijk; 6. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs; 7. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 8. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 9. Pelle van der Putte Haarlem; 10. Mike Derogee Nieuw Vennep;

Jeugd.Cat.4:1. Pepijn Veenings Assendelft; 2. Bo Planken Haarlem; 3. RaphaŽl Mouton Warmenhuizen; 4. Nikki Brusche Zaandam; 5. Bouwe van Galen Twisk; 6. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 7. Halvar de Jager Barendrecht; 8. Milly Davis Oost Knollendam; 9. Maurits Neele Oude Tonge; 10. Mees van Smoorenburg Leimuiden;

Jeugd.Cat.5: 1. Mike Bronswijk Honselersdijk; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Mark Groeneveld Enkhuizen; 4. Donna Ruska Volendam; 5. Iris de Boer Zaandam; 6. Leonie Schutte Spanbroek; 7. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Koen de Jong Zaandam; 9. Sietse Kool Zevenhoven; 10. Ian Vasbinder Koog aan de Zaan;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Joris Buters Nootdorp; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Juliette de Haas Pijnacker; 5. Wessel Mouris Baambrugge; 6. Tristan Geleijn Rijsenhout; 7. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Axel van den Berg Eemnes; 9. Ivo Zwaans Den Helder; 10. Boyd Lampen Leusden;

Jeugd.Cat.7: 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Eric Looij Wilnis; 5. Lars Klugt Volendam; 6. Hidde van Veenendaal Dongen; 7. Owen Geleijn Rijsenhout; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Tijmen van Loon Amstelveen; 10. Ingmar van de Griek Heiloo;

 

ZWOLLE. ( 2015.04.04 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 3. Floor Holslag Almelo; 4. Jelte ter Weel Enter; 5. Isa Groeneveld Enkhuizen; 6. Lisa van der Veen Zwolle; 7. Nick ter Harmsel Enter; 8. Liz Toonen Boxmeer; 9. Ruben Willemsen Apeldoorn; 10. Chris Kiers Westerhaar;

Jeugd.Cat.2: 1. Jette de Groot Zwolle; 2. Jelle Weierink Ootmarsum; 3. Danny Turkstra Beilen; 4. Ruud Junior Nagengast Beilen; 5. Esmťe Ellermann Emmen; 6. Job Weijdema Tuk; 7. Bauke ter Weel Enter; 8. Lars Smit Steenwijk; 9. Tsjisse Weening Harkema; 10. Stijn Heering Rijssen;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Indy Verwaarst Haarle; 3. Carmen van der Veen Zwolle; 4. Paulien Vrancke Exloo; 5. Brent Nijboer Zwolle; 6. Jentske Withag Beltrum; 7. YaŽl Plas Apeldoorn; 8. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 9. Ryan Gal Neede; 10. Emma Hoolwerf Eemdijk;

Jeugd.Cat.4: 1. Bjorn Koster Roden; 2. Miguel van Tintelen Baars; 3. Bart Kortleve Havelte; 4. Anne Kiers Westerhaar; 5. Marvin Peters Wehl; 6. Juul Nagengast Beilen; 7. Willemijn Prins Zwolle; 8. Stijn Hezeman Apeldoorn; 9. Job Kuster Wageningen; 10. BjŲrn Hommes Appelscha;

Jeugd.Cat.5: 1. Carolien de Bruin Zuidbroek; 2. Daphne Kreulen Hooghalen; 3. Mickey Nijkamp Oldebroek; 4. Esra van de Kruisweg Oldebroek; 5. Mark Groeneveld Enkhuizen; 6. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 7. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 8. Ilse Pluimers Enter; 9. Karlijn Luisman Gramsbergen; 10. Ruben Kortleve Havelte;

Jeugd.Cat.6: 1. Lieke Nooijen Coevorden; 2. Wouter van de Weerdhof Lobith; 3. Pepijn Reinderink Ruurlo; 4. Maike van der Duin Assen; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Ilse Grit Zwolle; 7. Bram Leerkes Twello; 8. Joppe de Heij Heteren; 9. Hugo Kars Oosterbeek; 10. Sam Naberman Genemuiden;

Jeugd.Cat.7: 1. Steyn Lamberink Bergentheim; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 4. Dennis Willems Boxmeer; 5. Jonas Franken Apeldoorn; 6. Yorik Wever Apeldoorn; 7. Pim Ronhaar Hellendoorn; 8. Ian Spenkelink Nijverdal; 9. Rick Hezeman Apeldoorn; 10. Ramon Veurink Hardenberg;