†† UITSLAGEN.JEUGD ACHTERVELD T/M LEIDEN

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR .(2015.07.20 T/M 07.25)

Jeugd.Cat.5/6.01e rit.(07.20): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Famke Minnee Harderwijk; 4. Wessel Mouris Baambrugge; 5. Puck Pieterse Amersfoort; 6. Mathijs de Blom Zeewolde; 7. Mike Bronswijk Honselersdijk; 8. Axel van den Berg Eemnes; 9. James Potter Soest; 10. Hemke Vroom Bennekom;

Jeugd.Cat.5/6.02e rit.(07.21): 1. Famke Minnee Harderwijk; 2. Puck Pieterse Amersfoort; 3. James Potter Soest; 4. Lucas Janssen Papendrecht; 5. Hemke Vroom Bennekom; 6. Noa de Haan Terschuur; 7. Wessel Mouris Baambrugge; 8. Mathijs de Blom Zeewolde; 9. Mike Bronswijk Honselersdijk; 10. Alysha van Neck Amstelveen;

Jeugd.Cat.5/6.03e rit.(07.21): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Mike Bronswijk Honselersdijk; 5. James Potter Soest; 6. Famke Minnee Harderwijk; 7. Hemke Vroom Bennekom; 8. Mathijs de Blom Zeewolde; 9. Wessel Mouris Baambrugge; 10. Axel van den Berg Eemnes;

Jeugd.Cat.5/6.04e rit.(07.22): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Famke Minnee Harderwijk; 4. Puck Pieterse Amersfoort; 5. Mike Bronswijk Honselersdijk; 6. Wessel Mouris Baambrugge; 7. Hemke Vroom Bennekom; 8. James Potter Soest; 9. Mathijs de Blom Zeewolde; 10. Chris van Stralen Enkhuizen;

Jeugd.Cat.5/6.05e rit.(07.23): 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Noa de Haan Terschuur; 3. Famke Minnee Harderwijk; 4. Hemke Vroom Bennekom; 5. Puck Pieterse Amersfoort; 6. James Potter Soest; 7. Mike Bronswijk Honselersdijk; 8. Alysha van Neck Amstelveen; 9. Axel van den Berg Eemnes; 10. Mathijs de Blom Zeewolde;

Jeugd.Cat.5/6.06e rit.(07.23): 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Noa de Haan Terschuur; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Famke Minnee Harderwijk; 5. Mike Bronswijk Honselersdijk; 6. Steijn Vriezen Amersfoort; 7. Axel van den Berg Eemnes; 8. Hemke Vroom Bennekom; 9. Mathijs de Blom Zeewolde; 10. Wessel Mouris Baambrugge;

Jeugd.Cat.5/6.07e rit.(07.24): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Hemke Vroom Bennekom; 3. Lucas Janssen Papendrecht; 4. Famke Minnee Harderwijk; 5. Wessel Mouris Baambrugge; 6. Mike Bronswijk Honselersdijk; 7. Puck Pieterse Amersfoort; 8. James Potter Soest; 9. Mathijs de Blom Zeewolde; 10. Alysha van Neck Amstelveen;

Jeugd.Cat.5/6.08e rit.(07.24): 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Noa de Haan Terschuur; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Mike Bronswijk Honselersdijk; 5. Axel van den Berg Eemnes; 6. James Potter Soest; 7. Steijn Vriezen Amersfoort; 8. Mathijs de Blom Zeewolde; 9. Wessel Mouris Baambrugge; 10. Famke Minnee Harderwijk;

Jeugd.Cat.5/6.09e rit.(07.25): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Mike Bronswijk Honselersdijk; 4. Famke Minnee Harderwijk; 5. James Potter Soest; 6. Puck Pieterse Amersfoort; 7. Steijn Vriezen Amersfoort; 8. Hemke Vroom Bennekom; 9. Wessel Mouris Baambrugge; 10. Axel van den Berg Eemnes;

Jeugd.Cat.5/6.Eindklassement.(07.25):1. Noa de Haan Terschuur; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Famke Minnee Harderwijk; 4. Puck Pieterse Amersfoort; 5. Mike Bronswijk Honselersdijk; 6. Wessel Mouris Baambrugge; 7. Hemke Vroom Bennekom; 8. James Potter Soest; 9. Steijn Vriezen Amersfoort; 10. Axel van den Berg Eemnes;

Jeugd.Cat.7.01e rit.(07.20): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Ingmar van de Griek Heiloo; 5. Wieger GŲbel Amstelveen; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 7. Eric Looij Wilnis; 8. Robbert Rasenberg Terheijden; 9. Martijn Rasenberg Terheijden; 10. Jesse Sytema Leusden;

Jeugd.Cat.7.02e rit.(07.21): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Eric Looij Wilnis; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Wieger GŲbel Amstelveen; 5. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 6. Martijn Rasenberg Terheijden; 7. Ingmar van de Griek Heiloo; 8. Robbert Rasenberg Terheijden; 9. Sammy Berkelder Varsseveld; 10. Jesse Sytema Leusden;

Jeugd.Cat.7.03e rit.(07.21): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Wieger GŲbel Amstelveen; 3. Martijn Rasenberg Terheijden; 4. Eric Looij Wilnis; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Ingmar van de Griek Heiloo; 7. Robbert Rasenberg Terheijden; 8. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 9. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 10. Sammy Berkelder Varsseveld;

Jeugd.Cat.7.04e rit.(07.22): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Robbert Rasenberg Terheijden; 3. Eric Looij Wilnis; 4. Martijn Rasenberg Terheijden; 5. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 6. Wieger GŲbel Amstelveen; 7. Sammy Berkelder Varsseveld; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Jesse Sytema Leusden; 10. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde;

Jeugd.Cat.7.05e rit.(07.23): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Eric Looij Wilnis; 3. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 4. Sammy Berkelder Varsseveld; 5. Wieger GŲbel Amstelveen; 6. Robbert Rasenberg Terheijden; 7. Ingmar van de Griek Heiloo; 8. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Timothy Elsmore-MartinEngeland; 10. Jesse Sytema Leusden;

Jeugd.Cat.7.06e rit.(07.23): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Eric Looij Wilnis; 3. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 4. Ingmar van de Griek Heiloo; 5. Robbert Rasenberg Terheijden; 6. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 7. Martijn Rasenberg Terheijden; 8. Jesse Sytema Leusden; 9. Sammy Berkelder Varsseveld; 10. Timothy Elsmore-MartinEngeland;

Jeugd.Cat.7.07e rit.(07.24): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Ingmar van de Griek Heiloo; 3. Eric Looij Wilnis; 4. Wieger GŲbel Amstelveen; 5. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 7. Martijn Rasenberg Terheijden; 8. Timothy Elsmore-MartinEngeland; 9. Jesse Sytema Leusden; 10. Robbert Rasenberg Terheijden;

Jeugd.Cat.7.08e rit.(07.24): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 3. Ingmar van de Griek Heiloo; 4. Jesse Sytema Leusden; 5. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 6. Eric Looij Wilnis; 7. Martijn Rasenberg Terheijden; 8. Wieger GŲbel Amstelveen; 9. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 10. Timothy Elsmore-MartinEngeland;

Jeugd.Cat.7.09e rit.(07.25): 1. Wieger GŲbel Amstelveen; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Robbert Rasenberg Terheijden; 4. Martijn Rasenberg Terheijden; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Eric Looij Wilnis; 7. Jesse Sytema Leusden; 8. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 9. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 10. Sammy Berkelder Varsseveld;

Jeugd.Cat.7.Eindklassement.(07.25): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Eric Looij Wilnis; 3. Ingmar van de Griek Heiloo; 4. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 5. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 6. Martijn Rasenberg Terheijden; 7. Robbert Rasenberg Terheijden; 8. Sammy Berkelder Varsseveld; 9. Jesse Sytema Leusden; 10. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam;

 

ALMELO. ( 2015.09.05 )

Jeugd.Cat.1: 1. Hugo Wessels Markelo; 2. Jelte ter Weel Enter; 3. Floor Holslag Almelo; 4. Fleur Prins Zwolle; 5. Chris Kiers Westerhaar; 6. Lisa van der Veen Zwolle; 7. Hannah Kiers Westerhaar-Vrieseveensewijk;8. Jasmijn van Hellemondt Apeldoorn; 9. Finn Arends Doetinchem; 10. Ruben Willemsen Apeldoorn;

Jeugd.Cat.2: 1. Jelle Weierink Ootmarsum; 2. Job Weijdema Tuk; 3. Bauke ter Weel Enter; 4. Stijn Heering Rijssen; 5. Loes Nomden Hattem; 6. Pascal Seine Zwolle; 7. Tom Nijzink Rijssen; 8. LoÔs Kuiper Ermelo; 9. Niek Bergboer Wierden; 10. Luka Wissink Diepenheim;

Jeugd.Cat.3: 1. Carmen van der Veen Zwolle; 2. Brent Nijboer Zwolle; 3. Lisa Wissink Hertme 4. Ryan Gal Neede; 5. Indy Verwaarst Haarle; 6. Imme Arink Groenlo; 7. Stijn Berentsen Groenlo; 8. Jelle van Dijk Dronten; 9. Vera Roodenburg Ugchelen; 10. Dean Verwaarst Haarle;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Willemijn Prins Zwolle; 3. Anne Kiers Westerhaar; 4. Bart Kortleve Havelte; 5. Marvin Peters Wehl; 6. Stijn Hezeman Apeldoorn; 7. Cecilia van Zuthem Zwolle; 8. Isa Nomden Hattem; 9. Anniek Wever Apeldoorn; 10. Sep Roord Oldenzaal;

Jeugd.Cat.5: 1. Rixt Tol Hasselt; 2. Ilse Pluimers Enter; 3. Ruben Kortleve Havelte; 4. Laura Gambon Apeldoorn; 5. Joris Reinderink Ruurlo; 6. Olivier de Weerd Kampen; 7. Jurre Grit Zwolle; 8. Petra Welmers Dronten; 9. Mike Spenkelink Nijverdal; 10. Rik van der Wal Apeldoorn;

Jeugd.Cat.6: 1. Wouter van de Weerdhof Lobith; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Pepijn Reinderink Ruurlo; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Lars Romijn Apeldoorn; 6. Pam Schutten Nijverdal; 7. Jelle Baks Haalderen; 8. Rik Groenhuizen Deventer; 9. Bram Gerritsen Bemmel; 10. Frits A Biesterbos Apeldoorn;

Jeugd.Cat.7: 1. Lars Boven Reutum; 2. Bas Scheffer Wierden; 3. Ian Spenkelink Nijverdal; 4. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 5. Dennis Willems Boxmeer; 6. Steyn Lamberink Bergentheim; 7. Yorik Wever Apeldoorn; 8. Sammy Berkelder Varsseveld; 9. Rick Hezeman Apeldoorn; 10. Pim Ronhaar Hellendoorn;

 

ALPHEN AAN DEN RIJN. ( 2015.04.19 )

Jeugd.Cat.1: 1. Jelle Groen Den Haag; 2. Tim Bennis Den Haag; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 5. Robin Vermij Gouda; 6. DaniŽl Weeder Leiden 7. Maud van Izerloo Dordrecht;

Jeugd.Cat.2: 1. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 2. Duco van der Zwart Alphen aan den Rijn; 3. Rosalie de Haas Pijnacker; 4. Mika van Os Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.3: 1. Gijs Broere Nederhorst den Berg; 2. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 3. Swen Vonk Bergschenhoek; 4. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 5. Mika Vijfvinkel Wateringen; 6. Ingmar van den Bosch Lisse; 7. Thijmen Groen Den Haag; 8. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Anna van der Meiden Heukelum; 10. Jill de Jong Monster;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Jardy van der Burg Berkel en Rodenrijs; 3. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 4. Daan van den Berg. De Lier; 5. Bas van den Bulk Berkel en Rodenrijs; 6. Martijn Weeder Leiden; 7. Liam van der Meer Brielle; 8. Milan Huizer Waddinxveen; 9. Sophia Zwaan Bodegraven; 10. Lieke Broere Nederhorst den Berg;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Biki Goedschalk Den Haag; 3. Mike Bronswijk Honselersdijk; 4. Bram Praamsma Reeuwijk; 5. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 6. Jordy van der Ham Gouda; 7. Leonardo van Driel Monster; 8. Jens Bassa Noordeloos; 9. Ties Hoogerbrugge Rotterdam; 10. Thijs van Leeuwen Alphen aan den Rijn;

Jeugd.Cat.6: 1. Koert van Oosten Gouda; 2. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 3. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 4. Larissa Hartog De Lier; 5. Bjorn Claassen Den Haag; 6. Maud Adriaansen Dordrecht; 7. Lorraine RŲge Alphen aan den Rijn; 8. Juliette de Haas Pijnacker; 9. Tim Nasveld Abbenbroek; 10. Desiree Ketting Spijkenisse;

Jeugd.Cat.7: 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Arjan Boshoven Spijkenisse; 3. Biko van Mil Voorburg; 4. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Wouter Zwaan Bodegraven; 7. Michiel de Veld Rotterdam; 8. Roy Hoogendoorn Boskoop; 9. Serginho Wilshaus Haarlem; 10. Luc van der Hoeven Wateringen;

 

AMERSFOORT. ( 2015.04.25 )

Jeugd.Cat.1: 1. Fitz Potter Soest;

Jeugd.Cat.2: 1. Jente Derksen Haalderen; 2. Mark van Kleef Opheusden; 3. Anouk Beek Soest; 4. Niels van der Laan Hilversum;

Jeugd.Cat.3: 1. Gijs Broere Nederhorst den Berg; 2. Emma Hoolwerf Eemdijk; 3. Toinne Vriezen Amersfoort; 4. Rivkah Kroesbergen Ede; 5. Roos Celie Harderwijk; 6. Kirsten Elings Overberg;

Jeugd.Cat.4: 1. Job Kuster Wageningen; 2. Lars ter Laak Veenendaal; 3. Boy Sigmond Hooglanderveen; 4. Melle Herder Veenendaal; 5. Thijs Kortes Hooglanderveen; 6. Indy van Os Angeren; 7. Leonie Boschker Woerden; 8. Lieke Broere Nederhorst den Berg; 9. Niels Tenniglo Utrecht; 10. Spiek Oord Loenen aan de Vecht;

Jeugd.Cat.5: 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Tom Petrusma Amersfoort; 5. Noah van Putten Tiel; 6. Mark Bogers Bennekom; 7. Kas Visser Houten; 8. Thomas Peek Vianen 9. Maurits Kool Kortenhoef;

Jeugd.Cat.6: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Levi van Hoften Tiel; 4. Dorien Hoog Antink Ochten; 5. James Potter Soest; 6. Axel van den Berg Eemnes; 7. Joppe de Heij Heteren; 8. Famke Minnee Harderwijk; 9. Noud van den Hurk Beneden-Leeuwen; 10. Hemke Vroom Bennekom;

Jeugd.Cat.7: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 3. Sam Meijdam Utrecht; 4. Stef ter Laak Veenendaal; 5. Hein Wittenberg Herveld; 6. Luc Besseling Amersfoort; 7. Casper Markus Ede; 8. Jesse Sytema Leusden; 9. Gť Luiten Naarden; 10. Melvin Drost Veenendaal;

 

AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND. ( 2015.05.30 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Max de Lincel Voorschoten; 4. Isa Groeneveld Enkhuizen; 5. Floor Holslag Almelo; 6. Ruben Willemsen Apeldoorn; 7. Jelte ter Weel Enter; 8. Robin Vermij Gouda; 9. Jasmijn van Hellemondt Apeldoorn; 10. Jente Pegman Almere;

Jeugd.Cat.2: 1. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Niek Suijker Schipluiden; 4. Stan Smit Wervershoof; 5. Mark van Kleef Opheusden; 6. Jelle Weierink Ootmarsum; 7. Lisa van Heel Zaltbommel; 8. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 9. Stijn Heering Rijssen; 10. Bauke ter Weel Enter;

Jeugd.Cat.3: 1. Ryan Gal Neede; 2. Swen Vonk Bergschenhoek; 3. Toinne Vriezen Amersfoort; 4. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 5. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 6. Nienke Veenhoven Oostzaan; 7. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 8. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Jill de Jong Monster; 10. Anna van der Meiden Heukelum;

Jeugd.Cat.4: 1. Bjorn Koster Roden; 2. Sep Roord Oldenzaal; 3. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 4. Thomas ter Harmsel Enter; 5. Job Kuster Wageningen; 6. Halvar de Jager Barendrecht; 7. Britt van der Hulst Hazerswoude; 8. Lucas Hoogerwaard Moordrecht; 9. Milly Davis Oost Knollendam; 10. Matz Damman Groenlo;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Maud Rijnbeek Amsterdam; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Matyas Kopecky Leiden; 5. Mike Bronswijk Honselersdijk; 6. Thomas Lakeman Venhuizen; 7. Ilse Pluimers Enter; 8. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 9. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 10. Koen de Jong Zaandam;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Huub Artz Wintelre; 4. Koert van Oosten Gouda; 5. Noa de Haan Terschuur; 6. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 7. Tristan Kool Purmerend; 8. Bram Leerkes Twello; 9. James Potter Soest; 10. Laura van der Zwaan Sliedrecht;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Daan Kool Zevenhoven; 5. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 6. Owen Geleijn Rijsenhout; 7. Wieger GŲbel Amstelveen; 8. Steyn Lamberink Bergentheim; 9. Hein Wittenberg Herveld; 10. Lars Klugt Volendam;

 

AMSTELVEEN. ( 2015.05.17 )

Jeugd.Cat.1: 1. Michiel Mouris Baambrugge 2. Tyler Eyk Amsterdam; 3. Isa Groeneveld Enkhuizen; 4. Wouter Konijn Slootdorp; 5. Veerle Muller Haarlem; 6. Noor Rozenburg Vijfhuizen; 7. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 8. Akira Koolbergen Krommenie; 9. Tessel Ruiter Wormer;

Jeugd.Cat.2: 1. Joeri Schaper Bergen; 2. Stan Smit Wervershoof; 3. Sem van den Berg Julianadorp; 4. Mink van Lunteren Haarlem; 5. Rik Rozenburg Vijfhuizen; 6. Kjell Edam Velserbroek; 7. Loes Rozenburg Vijfhuizen; 8. Femke Reemeijer Spaarndam; 9. Femke van Kooten Zaandam;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Tobias Kool Purmerend; 3. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 4. Daniel Jongejans Zaandam; 5. Thijs de Vente Zwanenburg; 6. Jan Ruiter Wormer; 7. Mike Derogee Nieuw Vennep; 8. Viego Tijssen Amstelveen; 9. Thomas Krijgsman Zaandam; 10. Nickey Huenders Almere;

Jeugd.Cat.4: 1. Pepijn Veenings Assendelft; 2. Marijn Schaper Bergen Nh; 3. Yuli van der Molen Krommenie; 4. Bouwe van Galen Twisk; 5. Maxime Duba Alkmaar; 6. Stef Koning Hensbroek; 7. Xin van Warmerdam Abbekerk; 8. Mees van Smoorenburg Leimuiden; 9. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 10. Naomi Buchener Purmerend;

Jeugd.Cat.5: 1. Thomas Lakeman Venhuizen; 2. Mark Groeneveld Enkhuizen; 3. Maud Rijnbeek Amsterdam; 4. Oriana Soerewijn Velserbroek; 5. Koen de Jong Zaandam; 6. Leonie Schutte Spanbroek; 7. Iris de Boer Zaandam; 8. Kiki Janse Zaandam; 9. Sven Edam Velserbroek; 10. Donna Ruska Volendam;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Wessel Mouris Baambrugge; 3. Tristan Kool Purmerend; 4. Ole Veenhuis Schagen; 5. Luuk Ensing Julianadorp; 6. Ivo Zwaans Den Helder; 7. Jorn de Vente Zwanenburg; 8. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 9. Anthony Vilches-Kolkman Haarlem; 10. Rosan Koper Heemskerk;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Tijmen van Loon Amstelveen; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Lars Klugt Volendam; 5. Wesley Damiaans Sint Maartensbrug; 6. Daan van Wieringen Beverwijk; 7. Eric Looij Wilnis; 8. Ingmar van de Griek Heiloo; 9. Martin Plat Volendam; 10. Samuel Runderkamp Volendam;

 

AMSTERDAM.OLYMPIA. ( 2015.06.21 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 3. Thomas Huitema Roden; 4. Isa Groeneveld Enkhuizen; 5. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 6. Veerle Muller Haarlem; 7. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 8. Robin Vermij Gouda; 9. Wouter Konijn Slootdorp; 10. Max de Lincel Voorschoten;

Jeugd.Cat.2: 1. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Stan Smit Wervershoof; 5. Anouk Beek Soest; 6. Mink van Lunteren Haarlem; 7. Rik Rozenburg Vijfhuizen; 8. Nikki Souren Meerssen; 9. Femke Reemeijer Spaarndam; 10. Kjell Edam Velserbroek;

Jeugd.Cat.3: 1. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 2. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 3. Lisa Wissink Hertme 4. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 5. Ingmar van den Bosch Lisse; 6. Thijs de Vente Zwanenburg; 7. Carmen van der Veen Zwolle; 8. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 9. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 10. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.4: 1. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 2. Jasper Huitema Roden; 3. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 4. Sep Roord Oldenzaal; 5. Naomi Buchener Purmerend; 6. Yuli van der Molen Krommenie; 7. Stijn Hezeman Apeldoorn; 8. Bo Planken Haarlem; 9. Rachella van Zanen Zaandijk; 10. Scarlett Souren Meerssen;

Jeugd.Cat.5: 1. Mark Groeneveld Enkhuizen; 2. Jordy van der Ham Gouda; 3. Mike Bronswijk Honselersdijk; 4. Thomas Lakeman Venhuizen; 5. Donna Ruska Volendam; 6. Koen de Jong Zaandam; 7. Kiki Janse Zaandam; 8. Sietse Kool Zevenhoven; 9. Leonie Schutte Spanbroek; 10. Willeke Bogaards Hoogmade;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 3. Bram Leerkes Twello; 4. Eline van Rooijen Woerden; 5. Axel van den Berg Eemnes; 6. Juliette de Haas Pijnacker; 7. Lorraine RŲge Alphen aan den Rijn; 8. Ole Veenhuis Schagen; 9. Tristan Geleijn Rijsenhout; 10. Hemke Vroom Bennekom;

Jeugd.Cat.7: 1. Luc van der Hoeven Wateringen; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Lars Klugt Volendam; 4. Hidde van Veenendaal Dongen; 5. Martin Plat Volendam; 6. Casper van Uden Schiedam; 7. Steyn Lamberink Bergentheim; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Rick Hezeman Apeldoorn; 10. Jesse Sytema Leusden;

 

APELDOORN. ( 2015.04.19 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 3. Floor Holslag Almelo; 4. Jelte ter Weel Enter; 5. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 6. Nick ter Harmsel Enter; 7. Ruben Willemsen Apeldoorn; 8. Chris Kiers Westerhaar; 9. Jente Pegman Almere; 10. Lisa van der Veen Zwolle;

Jeugd.Cat.2: 1. Jette de Groot Zwolle; 2. Niek Suijker Schipluiden; 3. Mark van Kleef Opheusden; 4. Jente Derksen Haalderen; 5. Jelle Weierink Ootmarsum; 6. Antoine Quint Deil; 7. Anouk Beek Soest; 8. Danny Turkstra Beilen; 9. Job Weijdema Tuk; 10. Frederique Verschuur Rotterdam;

Jeugd.Cat.3: 1. Nina Maathuis Rotterdam; 2. Indy Verwaarst Haarle; 3. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 4. Ingmar Kars Oosterbeek; 5. Toinne Vriezen Amersfoort; 6. Jelle van Dijk Dronten; 7. Carmen van der Veen Zwolle; 8. Lisa Wissink Hertme 9. Jentske Withag Beltrum; 10. Jelle Schieven Zieuwent;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Stijn Hezeman Apeldoorn; 3. Sep Roord Oldenzaal; 4. Bjorn Koster Roden; 5. Willemijn Prins Zwolle; 6. Thom van de Pol Zwartsluis; 7. Jasper Huitema Roden; 8. Anne Kiers Westerhaar; 9. Maarten Hamminga Annen; 10. Job Kuster Wageningen;

Jeugd.Cat.5: 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Mickey Nijkamp Oldebroek; 4. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 5. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 6. Carolien de Bruin Zuidbroek; 7. Bjarne Hemme Erica; 8. Tjitske Eppinga Smilde; 9. Laura Gambon Apeldoorn; 10. Karlijn Luisman Gramsbergen;

Jeugd.Cat.6: 1. Joppe de Heij Heteren; 2. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 3. Lars Romijn Apeldoorn; 4. Hugo Kars Oosterbeek; 5. Bram Leerkes Twello; 6. Dorien Hoog Antink Ochten; 7. Luuk Spijker Sleeuwijk; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Puck Knol Wierden; 10. James Potter Soest;

Jeugd.Cat.7: 1. Steyn Lamberink Bergentheim; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Dennis Willems Boxmeer; 4. Rick Hezeman Apeldoorn; 5. Yorik Wever Apeldoorn; 6. Lars Boven Reutum; 7. Melvin Drost Veenendaal; 8. Jonas Franken Apeldoorn; 9. Sammy Berkelder Varsseveld; 10. Ian Spenkelink Nijverdal;

 

ARKEL. ( 2015.05.02 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 3. Max de Lincel Voorschoten; 4. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 5. Robin Vermij Gouda; 6. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 7. Jelle Groen Den Haag; 8. Iris Arkesteijn Den Haag; 9. Tim Bennis Den Haag; 10. DaniŽl Weeder Leiden

Jeugd.Cat.2: 1. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Ricardo Sanberg Bergambacht; 4. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 5. Lisa van Heel Zaltbommel; 6. Mika van Os Berkel en Rodenrijs; 7. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 8. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 9. Bauke ter Weel Enter; 10. Renzo Moretti Middelburg;

Jeugd.Cat.3: 1. Babette van der Wolf Oude Tonge; 2. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 3. Thijmen Groen Den Haag; 4. Ingmar van den Bosch Lisse; 5. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 6. Swen Vonk Bergschenhoek; 7. Lisa van Belle Zoetermeer; 8. Julia Kopecky Zoeterwoude; 9. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 10. Thom van Herwaarden Rossum;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Pepijn Veenings Assendelft; 3. Yuli van der Molen Krommenie; 4. Halvar de Jager Barendrecht; 5. Xin van Warmerdam Abbekerk; 6. Daan van den Berg. De Lier; 7. Bente van den Nouweland Rijen; 8. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 9. Milly Davis Oost Knollendam; 10. Sjoerd te Nijenhuis Den Haag;

Jeugd.Cat.5: 1. Mike Bronswijk Honselersdijk; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Lucas Janssen Papendrecht; 4. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 5. Biki Goedschalk Den Haag; 6. Matyas Kopecky Leiden; 7. Carolien de Bruin Zuidbroek; 8. Maud Rijnbeek Amsterdam; 9. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 10. Fleur Nagtegaal Veenendaal;

Jeugd.Cat.6: 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Joris Buters Nootdorp; 3. Koert van Oosten Gouda; 4. Salvador Alvarado Rotterdam; 5. Jesse Speijers Rotterdam; 6. Boris Romers Rozenburg; 7. Bram Leerkes Twello; 8. Jarid van Horik Dordrecht; 9. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 10. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.7: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Arjan Boshoven Spijkenisse; 3. Casper Markus Ede; 4. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 5. Ruben Blom Tienhoven Zh; 6. Biko van Mil Voorburg; 7. Tim Winter Norg; 8. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 9. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 10. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek;

 

ASSEN. ( 2015.05.23 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Max de Lincel Voorschoten; 3. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 4. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 5. Maud Bouwers Assen; 6. Maureen Abma Wolvega; 7. Floor Holslag Almelo; 8. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela; 9. Chris Kiers Westerhaar; 10. Marieke Ottens Rolde;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Jelle Weierink Ootmarsum; 3. Jette de Groot Zwolle; 4. Jente Derksen Haalderen; 5. Danijel Agricola Terwispel; 6. Stan Smit Wervershoof; 7. Ruud Junior Nagengast Beilen; 8. Esmťe Ellermann Emmen; 9. Loes Nomden Hattem; 10. Job Weijdema Tuk;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 3. Jelle van Dijk Dronten; 4. Ingmar Kars Oosterbeek; 5. Indy Verwaarst Haarle; 6. Carmen van der Veen Zwolle; 7. Niels Brinkman Noordlaren; 8. Isa Looienga Drachten; 9. Ryan Gal Neede; 10. YaŽl Plas Apeldoorn;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Jasper Huitema Roden; 3. Sep Roord Oldenzaal; 4. Jesper Melle Rozema Jistrum; 5. Juul Nagengast Beilen; 6. Elmar Abma Wolvega; 7. Rosan Dekker Echten; 8. BjŲrn Hommes Appelscha; 9. Daan van den Eijnde Gemert; 10. Marvin Peters Wehl;

Jeugd.Cat.5: 1. Puck Pieterse Amersfoort; 2. Eskil Huiting Rolde; 3. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 4. Jente Klaver Kollumerzwaag; 5. Tjitske Eppinga Smilde; 6. Rixt Tol Hasselt; 7. Joost Brinkman Noordlaren; 8. Marcha Lich Aalden; 9. Mike Spenkelink Nijverdal; 10. Brian de Vries Wolvega;

Jeugd.Cat.6: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Hugo Kars Oosterbeek; 3. Berit Huiting Rolde; 4. Lieke Nooijen Coevorden; 5. Erwin Smit Wervershoof; 6. Leon Ellermann Emmen; 7. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 8. Rick van der Poel Papendrecht; 9. Daan van de Pol Zwartsluis; 10. Bram Leerkes Twello;

Jeugd.Cat.7: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Yorik Wever Apeldoorn; 4. Steyn Lamberink Bergentheim; 5. Pim Ronhaar Hellendoorn; 6. Rick Hezeman Apeldoorn; 7. Joost Freriks Emmen; 8. Lars Boven Reutum; 9. Tim Winter Norg; 10. Bas Scheffer Wierden;

 

ASSEN.JEUGD TOUR. ( 2015.07.27 T/M 08.01)

Jeugd.Cat.1.Proloog.(07.27): 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Greta Carey Engeland; 3. Bobbie O'Brien Engeland; 4. Emils Allers Letland; 5. Amelia Coleman Engeland; 6. Isa Groeneveld Enkhuizen; 7. Finlay O'Brien Engeland; 8. Thomas Huitema Roden; 9. Wouter Konijn Slootdorp; 10. Fenny Coppelmans Hapert;

Jeugd.Cat.1.Criterium.(07.28): 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Amelia Coleman Engeland; 4. Carys Lloyd Engeland; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Finlay O'Brien Engeland; 7. Bobbie O'Brien Engeland; 8. Isa Groeneveld Enkhuizen; 9. Emils Allers Letland; 10. Greta Carey Engeland;

Jeugd.Cat.1.Klassieker.(07.29): 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Amelia Coleman Engeland; 4. Emils Allers Letland; 5. Carys Lloyd Engeland; 6. Finlay O'Brien Engeland; 7. Max de Lincel Voorschoten; 8. Bobbie O'Brien Engeland; 9. Isa Groeneveld Enkhuizen; 10. Greta Carey Engeland;

Jeugd.Cat.1.Tijdrit.(07.30): 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Greta Carey Engeland; 3. Thomas Huitema Roden; 4. Max de Lincel Voorschoten; 5. Emils Allers Letland; 6. Bobbie O'Brien Engeland; 7. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 8. Wouter Konijn Slootdorp; 9. Fenny Coppelmans Hapert; 10. Carys Lloyd Engeland;

Jeugd.Cat.1.Omloop.(07.31): 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Amelia Coleman Engeland; 4. Carys Lloyd Engeland; 5. Bobbie O'Brien Engeland; 6. Emils Allers Letland; 7. Max de Lincel Voorschoten; 8. Greta Carey Engeland; 9. Jelte ter Weel Enter; 10. Finlay O'Brien Engeland;

Jeugd.Cat.1.Criterium.(08.01): 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Emils Allers Letland; 3. Thomas Huitema Roden; 4. Carys Lloyd Engeland; 5. Amelia Coleman Engeland; 6. Bobbie O'Brien Engeland; 7. Fenny Coppelmans Hapert; 8. Greta Carey Engeland; 9. Jelte ter Weel Enter; 10. Finlay O'Brien Engeland;

Jeugd.Cat.1.Eindklassement.(08.01): 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Amelia Coleman Engeland; 4. Carys Lloyd Engeland; 5. Emils Allers Letland; 6. Bobbie O'Brien Engeland; 7. Finlay O'Brien Engeland; 8. Max de Lincel Voorschoten; 9. Greta Carey Engeland; 10. Isa Groeneveld Enkhuizen;

Jeugd.Cat.2.Proloog.(07.27): 1. Jelle Boeyen Belgie; 2. Jette de Groot Zwolle; 3. Antoine Quint Deil; 4. Cedric de Jager Barendrecht; 5. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 6. Stan Smit Wervershoof; 7. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 8. Esmťe Ellermann Emmen; 9. Niek Suijker Schipluiden; 10. Danny Turkstra Beilen;

Jeugd.Cat.2.Criterium.(07.28): 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Stan Smit Wervershoof; 4. Ruud Junior Nagengast Beilen; 5. Tsjisse Weening Harkema; 6. Jette de Groot Zwolle; 7. Caitlin Loveless Engeland; 8. Antoine Quint Deil; 9. Danny Turkstra Beilen; 10. Jelle Boeyen Belgie;

Jeugd.Cat.2.Klassieker.(07.29): 1. Jelle Boeyen Belgie; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Ruud Junior Nagengast Beilen; 4. Jette de Groot Zwolle; 5. Pascal Giret Engeland; 6. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 7. Stan Smit Wervershoof; 8. Esmťe Ellermann Emmen; 9. Bauke ter Weel Enter; 10. Antoine Quint Deil;

Jeugd.Cat.2.Tijdrit.(07.30): 1. Jelle Boeyen Belgie; 2. Jette de Groot Zwolle; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Antoine Quint Deil; 5. Stan Smit Wervershoof; 6. Cedric de Jager Barendrecht; 7. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 8. Esmťe Ellermann Emmen; 9. Ruud Junior Nagengast Beilen; 10. Stanley Kent Engeland;

Jeugd.Cat.2.Omloop.(07.31): 1. Cedric de Jager Barendrecht; 2. Niek Suijker Schipluiden; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Pascal Giret Engeland; 5. Jelle Boeyen Belgie; 6. Ruud Junior Nagengast Beilen; 7. Stanley Kent Engeland; 8. Caitlin Loveless Engeland; 9. Antoine Quint Deil; 10. Bauke ter Weel Enter;

Jeugd.Cat.2.Criterium.(08.01): 1. Jelle Boeyen Belgie; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Niek Suijker Schipluiden; 4. Stan Smit Wervershoof; 5. Pascal Giret Engeland; 6. Ruud Junior Nagengast Beilen; 7. Antoine Quint Deil; 8. Tsjisse Weening Harkema; 9. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 10. Jette de Groot Zwolle;

Jeugd.Cat.2.Eindklassement.(08.01): 1. Jelle Boeyen Belgie; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Jette de Groot Zwolle; 4. Stan Smit Wervershoof; 5. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 6. Antoine Quint Deil; 7. Ruud Junior Nagengast Beilen; 8. Esmťe Ellermann Emmen; 9. Pascal Giret Engeland; 10. Bauke ter Weel Enter;

Jeugd.Cat.3.Proloog.(07.27): 1. Jed Smithson Engeland; 2. Tim v.d. Poel Papendrecht; 3. Oscar Chamberlain Australie; 4. Liam Van Bylen Belgie; 5. Carmen van der Veen Zwolle; 6. Marten Ulbe Hofstee Dwingeloo; 7. Isa Naberman Genemuiden; 8. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 9. Paulien Vrancke Exloo; 10. Joseph O'Brien Engeland;

Jeugd.Cat.3.Criterium.(07.28): 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 3. Paulien Vrancke Exloo; 4. Oscar Chamberlain Australie; 5. Joseph O'Brien Engeland; 6. Colin Strik Heerlen; 7. Jed Smithson Engeland; 8. Niels Brinkman Noordlaren; 9. Carmen van der Veen Zwolle; 10. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.3.Klassieker.(07.29): 1. Jed Smithson Engeland; 2. Liam Van Bylen Belgie; 3. Oscar Chamberlain Australie; 4. Joseph O'Brien Engeland; 5. Daniel Wylie-Morris Engeland; 6. Tim v.d. Poel Papendrecht; 7. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 8. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 9. Tobias Kool Purmerend; 10. Colin Strik Heerlen;

Jeugd.Cat.3.Tijdrit.(07.30): 1. Jed Smithson Engeland; 2. Oscar Chamberlain Australie; 3. Owen Prenelle Engeland; 4. Liam Van Bylen Belgie; 5. Niels Brinkman Noordlaren; 6. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 7. Ryan Gal Neede; 8. Tim v.d. Poel Papendrecht; 9. Isa Naberman Genemuiden; 10. Paulien Vrancke Exloo;

Jeugd.Cat.3.Omloop.(07.31): 1. Oscar Chamberlain Australie; 2. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 3. Joseph O'Brien Engeland; 4. Tim v.d. Poel Papendrecht; 5. Paulien Vrancke Exloo; 6. Arlo Carey Engeland; 7. Jed Smithson Engeland; 8. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 9. Owen Prenelle Engeland; 10. Marten Ulbe Hofstee Dwingeloo;

Jeugd.Cat.3.Criterium.(08.01): 1. Liam Van Bylen Belgie; 2. Jed Smithson Engeland; 3. Tim v.d. Poel Papendrecht; 4. Oscar Chamberlain Australie; 5. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 6. Colin Strik Heerlen; 7. Daniel Wylie-Morris Engeland; 8. Joseph O'Brien Engeland; 9. Carmen van der Veen Zwolle; 10. Arlo Carey Engeland;

Jeugd.Cat.3.Eindklassement.(08.01): 1. Jed Smithson Engeland; 2. Oscar Chamberlain Australie; 3. Liam Van Bylen Belgie; 4. Tim v.d. Poel Papendrecht; 5. Joseph O'Brien Engeland; 6. Paulien Vrancke Exloo; 7. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 8. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 9. Daniel Wylie-Morris Engeland; 10. Ryan Gal Neede;

Jeugd.Cat.4.Proloog.(07.27): 1. Isabella Escalera Engeland; 2. Bjorn Koster Roden; 3. Vlad van Mechelen Litouwen; 4. Miguel van Tintelen Baars; 5. Toms Ustups Letland; 6. Anna Wadsworth Engeland; 7. Lewis Dolan Engeland; 8. Bart Kortleve Havelte; 9. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 10. Ben Askey Engeland;

Jeugd.Cat.4.Criterium.(07.28): 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Bjorn Koster Roden; 3. Jasper Huitema Roden; 4. BjŲrn Hommes Appelscha; 5. Anne Kiers Westerhaar; 6. Isabella Escalera Engeland; 7. Vlad van Mechelen Litouwen; 8. Ben Askey Engeland; 9. Bart Kortleve Havelte; 10. Stijn Hezeman Apeldoorn;

Jeugd.Cat.4.Klassieker.(07.29): 1. Ben Askey Engeland; 2. Miguel van Tintelen Baars; 3. Vlad van Mechelen Litouwen; 4. Jasper Huitema Roden; 5. Anna Wadsworth Engeland; 6. Mattie Dodd Engeland; 7. Bart Kortleve Havelte; 8. Bjorn Koster Roden; 9. Lewis Dolan Engeland; 10. Halvar de Jager Barendrecht;

Jeugd.Cat.4.Tijdrit.(07.30): 1. Isabella Escalera Engeland; 2. Miguel van Tintelen Baars; 3. Vlad van Mechelen Litouwen; 4. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 5. Bjorn Koster Roden; 6. Bart Kortleve Havelte; 7. Lewis Dolan Engeland; 8. Anna Wadsworth Engeland; 9. Ben Askey Engeland; 10. Britt van der Hulst Hazerswoude;

Jeugd.Cat.4.Omloop.(07.31): 1. Stijn Hezeman Apeldoorn; 2. Ben Askey Engeland; 3. Jasper Huitema Roden; 4. Vlad van Mechelen Litouwen; 5. Alexa Hawkins Engeland; 6. Anna Wadsworth Engeland; 7. BjŲrn Hommes Appelscha; 8. Toms Ustups Letland; 9. Bart Kortleve Havelte; 10. Halvar de Jager Barendrecht;

Jeugd.Cat.4.Criterium.(08.01): 1. Vlad van Mechelen Litouwen; 2. Jasper Huitema Roden; 3. Miguel van Tintelen Baars; 4. BjŲrn Hommes Appelscha; 5. Anne Kiers Westerhaar; 6. Ben Askey Engeland; 7. Lewis Dolan Engeland; 8. Anna Wadsworth Engeland; 9. Isabella Escalera Engeland; 10. Alexa Hawkins Engeland;

Jeugd.Cat.4.Eindklassement.(08.01): 1. Vlad van Mechelen Litouwen; 2. Miguel van Tintelen Baars; 3. Isabella Escalera Engeland; 4. Ben Askey Engeland; 5. Bjorn Koster Roden; 6. Anna Wadsworth Engeland; 7. Bart Kortleve Havelte; 8. Lewis Dolan Engeland; 9. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 10. Jasper Huitema Roden;

Jeugd.Cat.5.Proloog.(07.27): 1. Maud Rijnbeek Amsterdam; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Ida Johansson Zweden; 4. Mark Groeneveld Enkhuizen; 5. Joshua Giddings Engeland; 6. Ilse Pluimers Enter; 7. Shirin van Anrooij Kapelle; 8. Fleur van der Peet Den Haag; 9. Tibor Del Grosso Eelde; 10. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo;

Jeugd.Cat.5.Criterium.(07.28): 1. Shirin van Anrooij Kapelle; 2. Billy Gilbey Engeland; 3. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 4. Tibor Del Grosso Eelde; 5. Maud Rijnbeek Amsterdam; 6. Sofie van Rooijen Driel; 7. Joshua Giddings Engeland; 8. Carolien de Bruin Zuidbroek; 9. Joost Brinkman Noordlaren; 10. Ida Johansson Zweden;

Jeugd.Cat.5.KLasseieker.(07.29): 1. Maud Rijnbeek Amsterdam; 2. Mark Groeneveld Enkhuizen; 3. Joshua Giddings Engeland; 4. Fleur van der Peet Den Haag; 5. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 6. Ida Johansson Zweden; 7. Eluned King Engeland; 8. Matthew Baptista Engeland; 9. Shirin van Anrooij Kapelle; 10. Danielle Quint Deil;

Jeugd.Cat.5.Tijdrit.(07.30): 1. Maud Rijnbeek Amsterdam; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Ida Johansson Zweden; 4. Joost Brinkman Noordlaren; 5. Shirin van Anrooij Kapelle; 6. Tibor Del Grosso Eelde; 7. Ilse Pluimers Enter; 8. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 9. Sofie van Rooijen Driel; 10. Carolien de Bruin Zuidbroek;

Jeugd.Cat.5.Omloop.(07.31): 1. Billy Gilbey Engeland; 2. Mark Groeneveld Enkhuizen; 3. Joshua Giddings Engeland; 4. Maud Rijnbeek Amsterdam; 5. Joe Kiely Engeland; 6. Maddie Wadsworth Engeland; 7. Ilse Pluimers Enter; 8. Eskil Huiting Rolde; 9. Karlijn Luisman Gramsbergen; 10. Tjitske Eppinga Smilde;

Jeugd.Cat.5.Criterium.(08.01): 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Mark Groeneveld Enkhuizen; 3. Billy Gilbey Engeland; 4. Maud Rijnbeek Amsterdam; 5. Fleur van der Peet Den Haag; 6. Ida Johansson Zweden; 7. Luke Prenelle Engeland; 8. Joe Kiely Engeland; 9. Jente Klaver Kollumerzwaag; 10. Shirin van Anrooij Kapelle;

Jeugd.Cat.5.Eindklassement.(08.01): 1. Maud Rijnbeek Amsterdam; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Shirin van Anrooij Kapelle; 4. Ida Johansson Zweden; 5. Joost Brinkman Noordlaren; 6. Joshua Giddings Engeland; 7. Tibor Del Grosso Eelde; 8. Ilse Pluimers Enter; 9. Fleur van der Peet Den Haag; 10. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo;

Jeugd.Cat.6.Proloog.(07.27): 1. Oscar Nilsson-Julien Engeland; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Maike van der Duin Assen; 5. Luis Carl JŲrgensen Denemarken; 6. Mark de Groot Vlaardingen; 7. Bram Leerkes Twello; 8. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 9. Erwin Smit Wervershoof; 10. Wilma Olausson Zweden;

Jeugd.Cat.6.Criterium.(07.28): 1. Luis Carl JŲrgensen Denemarken; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Erwin Smit Wervershoof; 4. Mark de Groot Vlaardingen; 5. Tristan Kool Purmerend; 6. Maike van der Duin Assen; 7. Akvilť Gedraitytť Litouwen; 8. Oscar Nilsson-Julien Engeland; 9. Wilma Olausson Zweden; 10. Hamish Armitt Engeland;

Jeugd.Cat.6.Klasseiekr.(07.29): 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Bram Leerkes Twello; 4. Luis Carl JŲrgensen Denemarken; 5. Oscar Nilsson-Julien Engeland; 6. Erwin Smit Wervershoof; 7. Kjell de Jager Barendrecht; 8. Lieke Nooijen Coevorden; 9. Maike van der Duin Assen; 10. Thomas Mijnsbergen Rotterdam;

Jeugd.Cat.6.Tijdrit.(07.30): 1. Luis Carl JŲrgensen Denemarken; 2. Oscar Nilsson-Julien Engeland; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. Mark de Groot Vlaardingen; 5. Bram Leerkes Twello; 6. Hamish Armitt Engeland; 7. Erwin Smit Wervershoof; 8. Akvilť Gedraitytť Litouwen; 9. Maike van der Duin Assen; 10. Lieke Nooijen Coevorden;

Jeugd.Cat.6.Omloop.(07.31): 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Erwin Smit Wervershoof; 4. Maike van der Duin Assen; 5. Luis Carl JŲrgensen Denemarken; 6. Lieke Nooijen Coevorden; 7. Akvilť Gedraitytť Litouwen; 8. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 10. Bram Leerkes Twello;

Jeugd.Cat.6.Criterium.(08.01): 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Kjell de Jager Barendrecht; 3. Luis Carl JŲrgensen Denemarken; 4. Salvador Alvarado Rotterdam; 5. Akvilť Gedraitytť Litouwen; 6. Erwin Smit Wervershoof; 7. Bram Leerkes Twello; 8. Maike van der Duin Assen; 9. Lieke Nooijen Coevorden; 10. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.6.Eindklassement.(08.01): 1. Luis Carl JŲrgensen Denemarken; 2. Mark de Groot Vlaardingen; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. Oscar Nilsson-Julien Engeland; 5. Erwin Smit Wervershoof; 6. Bram Leerkes Twello; 7. Maike van der Duin Assen; 8. Hamish Armitt Engeland; 9. Wilma Olausson Zweden; 10. Thomas Mijnsbergen Rotterdam;

Jeugd.Cat.7.Proloog.(07.27): 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Luke Verburg Schiedam; 3. Daan Kool Zevenhoven; 4. Lewis Askey Engeland; 5. Bodi Del Grosso Eelde; 6. Peter Busk Denemarken; 7. Olav Kooij Numansdorp; 8. Lars Boven Reutum; 9. Enzo Leijnse Amstelveen; 10. Ben Tulett Engeland;

Jeugd.Cat.7.Criterium.(07.28): 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Luke Verburg Schiedam; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Lewis Askey Engeland; 5. Enzo Leijnse Amstelveen; 6. Ben Tulett Engeland; 7. Owen Geleijn Rijsenhout; 8. Olav Kooij Numansdorp; 9. Dorian Patellaro Frankrijk; 10. Lars Boven Reutum;

Jeugd.Cat.7.(07.29): 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Axel van der Tuuk Assen; 3. Lewis Askey Engeland; 4. Enzo Leijnse Amstelveen; 5. Bodi Del Grosso Eelde; 6. Peter Busk Denemarken; 7. Casper van Uden Schiedam; 8. Luke Verburg Schiedam; 9. Owen Geleijn Rijsenhout; 10. Dorian Patellaro Frankrijk;

Jeugd.Cat.7.Tijdrit.(07.30): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Peter Busk Denemarken; 4. Axel van der Tuuk Assen; 5. Casper van Uden Schiedam; 6. Olav Kooij Numansdorp; 7. Lars Boven Reutum; 8. Lewis Askey Engeland; 9. Luke Verburg Schiedam; 10. Daan Kool Zevenhoven;

Jeugd.Cat.7.Omloop.(07.31): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Daan Kool Zevenhoven; 3. Axel van der Tuuk Assen; 4. Lewis Askey Engeland; 5. Bodi Del Grosso Eelde; 6. Olav Kooij Numansdorp; 7. Casper van Uden Schiedam; 8. Owen Geleijn Rijsenhout; 9. Dorian Patellaro Frankrijk; 10. Jordi Wagner Luxemburg;

Jeugd.Cat.7.Criterium.(08.01): 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Olav Kooij Numansdorp; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Axel van der Tuuk Assen; 5. Lewis Askey Engeland; 6. Owen Geleijn Rijsenhout; 7. Daan Kool Zevenhoven; 8. Dorian Patellaro Frankrijk; 9. Ben Tulett Engeland; 10. Moritz Plambeck Duitsland;

Jeugd.Cat.7.Eindklassement.(08.01): 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Axel van der Tuuk Assen; 4. Olav Kooij Numansdorp; 5. Lewis Askey Engeland; 6. Casper van Uden Schiedam; 7. Peter Busk Denemarken; 8. Luke Verburg Schiedam; 9. Ben Tulett Engeland; 10. Owen Geleijn Rijsenhout;

 

BEILEN. ( 2015.04.27 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 3. Finn Hiemstra Burgum; 4. Maud Bouwers Assen; 5. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela; 6. Maureen Abma Wolvega; 7. Marieke Ottens Rolde; 8. Stefan Croes Emmen; 9. Chris Kiers Westerhaar; 10. Lisa van der Veen Zwolle;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Jelle Weierink Ootmarsum; 3. Cedric de Jager Barendrecht; 4. Job Weijdema Tuk; 5. Antoine Quint Deil; 6. Esmťe Ellermann Emmen; 7. Ruud Junior Nagengast Beilen; 8. Jente Derksen Haalderen; 9. Loes Nomden Hattem; 10. Danny Turkstra Beilen;

Jeugd.Cat.3: 1. Indy Verwaarst Haarle; 2. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 3. Carmen van der Veen Zwolle; 4. Isa Looienga Drachten; 5. Ryan Gal Neede; 6. Brent Nijboer Zwolle; 7. Paulien Vrancke Exloo; 8. Leonie Bentveld Burgum; 9. Niels Brinkman Noordlaren; 10. Isa Naberman Genemuiden;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Bjorn Koster Roden; 3. Anne Kiers Westerhaar; 4. BjŲrn Hommes Appelscha; 5. Rosan Dekker Echten; 6. Halvar de Jager Barendrecht; 7. Timo Julian Spijkstra Leeuwarden; 8. Elmar Abma Wolvega; 9. Karlijn Koops Elim; 10. Dannieck Varweg Hardenberg;

Jeugd.Cat.5: 1. Daphne Kreulen Hooghalen; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Carolien de Bruin Zuidbroek; 4. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 5. Bjarne Hemme Erica; 6. Joost Brinkman Noordlaren; 7. Danielle Quint Deil; 8. Karlijn Luisman Gramsbergen; 9. Puck Pieterse Amersfoort; 10. Ilse Pluimers Enter;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Berit Huiting Rolde; 5. Ilse Grit Zwolle; 6. Noa de Haan Terschuur; 7. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 8. Sam Naberman Genemuiden; 9. Anouk Dekker Echten; 10. Judith Stolze De Lier;

Jeugd.Cat.7:1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Lars Boven Reutum; 3. Matthijs Varweg Hardenberg; 4. Steyn Lamberink Bergentheim; 5. Bodi Del Grosso Eelde; 6. Joost Freriks Emmen; 7. Antoine Kroezen Hoogeveen; 8. Philip Sijbrandi Bolsward; 9. Tim Winter Norg; 10. Pieter Bouwers Beilen;

 

BEMMEL. (2015.09.20)

Jeugd.Cat.2: 1. Maureen Abma Wolvega; 2. Tij Pricken Gendt; 3. Thijs van Heumen Oisterwijk; 4. Dorus Putten Gendt; 5. Esmee Balk Bemmel; 6. Jente Derksen Haalderen;

Jeugd.Cat.4: 1. Elmar Abma Wolvega; 2. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 3. Stijn Hezeman Apeldoorn; 4. Jonas Roodenburg Maassluis; 5. Milly Davis Oost Knollendam; 6. Daan van den Berg. De Lier; 7. Bo Planken Haarlem; 8. Dennis de Haan Veenendaal; 9. Yuli van der Molen Krommenie; 10. Justus Willemsen Apeldoorn;

Jeugd.Cat.6: 1. Pepijn Reinderink Ruurlo; 2. Jelle Baks Haalderen; 3. Thomas Bosman Driel; 4. Lars Romijn Apeldoorn; 5. Bram Gerritsen Bemmel; 6. Joris Reinderink Ruurlo; 7. Tim van der Voort De Lier;

 

BERGEN OP ZOOM. ( 2015.08.23 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 3. Brent Jongenelen Steenbergen; 4. Megan Arens Kruiningen; 5. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 6. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 7. Iris Arkesteijn Den Haag; 8. Michelle Maas Sint Willebrord; 9. Kim Lauwerijssen Rucphen; 10. Nienke de Jong Schijf;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Luca van der Veken Sint Jansteen; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Renzo Moretti Middelburg; 5. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel; 6. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 7. Thomas van den Eijnden Prinsenbeek; 8. Frederique Verschuur Rotterdam; 9. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 10. Sven Van MerriŽnboer Wernhout;

Jeugd.Cat.3: 1. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 2. Babette van der Wolf Oude Tonge; 3. Nina Maathuis Rotterdam; 4. Tim v.d. Poel Papendrecht; 5. Mika Vijfvinkel Wateringen; 6. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 7. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 8. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 9. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk; 10. Lisa van Belle Zoetermeer;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 5. Daan den Breejen Papendrecht; 6. Sophie Engel Roosendaal; 7. Jari Prins Hank; 8. Jardy van der Burg Berkel en Rodenrijs; 9. DaniŽl Vastenhout Spijkenisse; 10. Liam van der Meer Brielle;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Leonardo van Driel Monster; 3. Mike Bronswijk Honselersdijk; 4. Joren de Gruijter Breda; 5. Roan Konings Oudenbosch; 6. Sofie van Rooijen Driel; 7. Oriana Soerewijn Velserbroek; 8. Noah van Putten Tiel; 9. Casper Vos Heinkenszand; 10. Biki Goedschalk Den Haag;

Jeugd.Cat.6: 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Koert van Oosten Gouda; 4. Joris Buters Nootdorp; 5. Boris Romers Rozenburg; 6. Jaap Roelen Chaam; 7. Keigo Sweens Goirle; 8. Mathijs de Kok Steenbergen; 9. Jurgen Mesu Middelburg; 10. Sem Hennink Voorburg;

Jeugd.Cat.7: 1. Luc van der Hoeven Wateringen; 2. Daan van Wieringen Beverwijk; 3. Arjan Poleij Kruiningen; 4. Ward de Schepper Made; 5. Martijn Rasenberg Terheijden; 6. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 7. Robbert Rasenberg Terheijden; 8. Tristan van Hassel Wernhout; 9. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 10. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland;

 

BERGHEM. ( 2015.04.06 )

Jeugd.Cat.1: 1. Megan Arens Kruiningen; 2. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 3. Michiel Mouris Baambrugge 4. Brent Jongenelen Steenbergen; 5. Emma van Haaren Oisterwijk; 6. Liz Toonen Boxmeer; 7. Fenny Coppelmans Hapert; 8. Jelte ter Weel Enter; 9. Bo Klappe Eindhoven; 10. Elise van Kemenade Nuenen;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Antoine Quint Deil; 3. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 4. Mark van Kleef Opheusden; 5. Jente Derksen Haalderen; 6. Cedric de Jager Barendrecht; 7. Bauke ter Weel Enter; 8. Lisa van Heel Zaltbommel; 9. Roos Huijbers Tilburg; 10. Rosalie de Haas Pijnacker;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 3. Chris Kisters Nuenen; 4. Axel Roks Sint Willebrord;

5. Thom van Herwaarden Rossum; 6. Bram van den Braak Gilze; 7. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 8. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 9. Firn Arens Kruiningen; 10. Jelle van Berkel Handel;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Torben Poorters Leende; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Elise Uijen Herpen; 5. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 6. Daan van den Eijnde Gemert; 7. Jardy van der Burg Berkel en Rodenrijs; 8. Halvar de Jager Barendrecht; 9. Britt van der Hulst Hazerswoude; 10. Daan den Breejen Papendrecht;

Jeugd.Cat.5:1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Nina Spapen Rijen; 3. Roan Konings Oudenbosch; 4. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 5. Mike Bronswijk Honselersdijk; 6. Puck Pieterse Amersfoort; 7. Sofie van Rooijen Driel; 8. Shirin van Anrooij Kapelle; 9. Remco Stam Sprang-Capelle; 10. Lisa van Helvoirt Erp;

Jeugd.Cat.6: 1. Huub Artz Wintelre; 2. Boris Romers Rozenburg; 3. Wouter van de Weerdhof Lobith; 4. Noa de Haan Terschuur; 5. Salvador Alvarado Rotterdam; 6. Tristan Kool Purmerend; 7. Daniel Taki Oosterhout Nb; 8. Youri Meeuws Someren; 9. Levi van Hoften Tiel; 10. Louk van den Bos Vlijmen;

Jeugd.Cat.7: 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Dennis van Dijk Beek en Donk; 4. Casper van Uden Schiedam; 5. Owen Geleijn Rijsenhout; 6. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 7. Tristan van Hassel Wernhout; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Robbert Rasenberg Terheijden; 10. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek;

 

BEVERWIJK. (2015.08.16)

Jeugd.Cat.6: 1. Bram Leerkes Twello; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Ole Veenhuis Schagen; 4. Wessel Mouris Baambrugge; 5. Rosan Koper Heemskerk; 6. Ivo Zwaans Den Helder; 7. Chris van Stralen Enkhuizen; 8. Rowan Wijfje Harmelen; 9. Luuk Ensing Julianadorp; 10. Tristan Geleijn Rijsenhout;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Tijmen van Loon Amstelveen; 4. Samuel Runderkamp Volendam; 5. Martin Plat Volendam; 6. Daan van Wieringen Beverwijk; 7. Daan Schaasberg Almere; 8. Jens Pronk De Rijp; 9. Niek Voogt Ouderkerk aan de Amstel; 10. Marnick Duivelshof Oldenzaal;

 

BORCULO. ( 2015.04.12 )

Jeugd.Cat.1: 1. Floor Holslag Almelo; 2. Jelte ter Weel Enter; 3. Chris Kiers Westerhaar; 4. Nick ter Harmsel Enter; 5. Lisa van der Veen Zwolle; 6. Ruben Willemsen Apeldoorn; 7. Runar Slinkman Rijssen; 8. Jasmijn van Hellemondt Apeldoorn; 9. Bliss Goossens Borculo

Jeugd.Cat.2: 1. Jette de Groot Zwolle; 2. Jelle Weierink Ootmarsum; 3. Hugo Hagemeijer. Lochem; 4. Loes Nomden Hattem; 5. Bauke ter Weel Enter; 6. Luuk van de Pol Zwartsluis; 7. Stijn Heering Rijssen; 8. Luka Wissink Diepenheim; 9. Pascal Seine Zwolle; 10. Tom Nijzink Rijssen;

Jeugd.Cat.3: 1. Ryan Gal Neede; 2. Indy Verwaarst Haarle; 3. Jentske Withag Beltrum; 4. Ingmar Kars Oosterbeek; 5. Lisa Wissink Hertme 6. Emma Hoolwerf Eemdijk; 7. YaŽl Plas Apeldoorn; 8. Isa Naberman Genemuiden; 9. Carmen van der Veen Zwolle; 10. Imme Arink Groenlo;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Anne Kiers Westerhaar; 3. Willemijn Prins Zwolle; 4. Marvin Peters Wehl; 5. Bart Kortleve Havelte; 6. Stijn Hezeman Apeldoorn; 7. Cecilia van Zuthem Zwolle; 8. Matz Damman Groenlo; 9. Tijn Wessels Enter; 10. Thom van de Pol Zwartsluis;

Jeugd.Cat.5: 1. Mickey Nijkamp Oldebroek; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Karlijn Luisman Gramsbergen; 4. Ilse Pluimers Enter; 5. Rixt Tol Hasselt; 6. Ruben Kortleve Havelte; 7. Laura Gambon Apeldoorn; 8. Jurre Grit Zwolle; 9. Joris Reinderink Ruurlo; 10. Mike Spenkelink Nijverdal;

Jeugd.Cat.6: 1. Wouter van de Weerdhof Lobith; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Pepijn Reinderink Ruurlo; 4. Kinley Bijl Valkenswaard; 5. Ilse Grit Zwolle; 6. Luke Kuipers Nijverdal; 7. Joppe de Heij Heteren; 8. Sam Naberman Genemuiden; 9. Jelle Baks Haalderen; 10. Daan van de Pol Zwartsluis;

Jeugd.Cat.7: 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Milan Ziemerink Glane; 3. Lars Boven Reutum; 4. Steyn Lamberink Bergentheim; 5. Rick Metselaar Hoogeveen; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 7. Yorik Wever Apeldoorn; 8. Dennis Willems Boxmeer; 9. Ian Spenkelink Nijverdal; 10. Pim Ronhaar Hellendoorn;

 

BRAKEL. ( 2015.05.09 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Emma van Haaren Oisterwijk; 3. Fenny Coppelmans Hapert; 4. Liz Toonen Boxmeer; 5. Bo Klappe Eindhoven; 6. Elise van Kemenade Nuenen; 7. Eva van Beek Geldrop; 8. Fitz Potter Soest; 9. Lotte van MerriŽnboer Wernhout; 10. Anne van Oirschot Helvoirt

Jeugd.Cat.2: 1. Jente Derksen Haalderen; 2. Antoine Quint Deil; 3. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 4. Cedric de Jager Barendrecht; 5. Lisa van Heel Zaltbommel; 6. Nikki Souren Meerssen; 7. Mark van Kleef Opheusden; 8. Niels van der Laan Hilversum; 9. Roos Huijbers Tilburg; 10. Luca van Oudheusden Andel

Jeugd.Cat.3: 1. Ingmar van den Bosch Lisse; 2. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 3. Chris Kisters Nuenen; 4. Colin Strik Heerlen; 5. Thom van Herwaarden Rossum; 6. Bram van den Braak Gilze; 7. Gijs Broere Nederhorst den Berg; 8. Emma Hoolwerf Eemdijk; 9. Jarne Vannut Maastricht; 10. Siem Kanters Erp;

Jeugd.Cat.4: 1. Bente van den Nouweland Rijen; 2. Femke Gort Thorn; 3. Halvar de Jager Barendrecht; 4. Lars ter Laak Veenendaal; 5. Job Kuster Wageningen; 6. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 7. Melle Herder Veenendaal; 8. Roel Vrancken s-Hertogenbosch; 9. Daan van den Eijnde Gemert; 10. Bo Planken Haarlem;

Jeugd.Cat.5: 1. Mike Bronswijk Honselersdijk; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Danielle Quint Deil; 4. Lisa van Helvoirt Erp; 5. Sofie van Rooijen Driel; 6. Julia Kramer Borkel en Schaft; 7. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 8. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 9. Anoek Kuijpers Gilze; 10. Tijn Louwerensen Schijndel;

Jeugd.Cat.6: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2. Huub Artz Wintelre; 3. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 4. Kinley Bijl Valkenswaard; 5. Wout Poets. Luyksgestel; 6. Noa de Haan Terschuur; 7. Levi van Hoften Tiel; 8. Dorien Hoog Antink Ochten; 9. Daniel Taki Oosterhout Nb; 10. Louk van den Bos Vlijmen;

Jeugd.Cat.7: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Sam Meijdam Utrecht; 3. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 4. Dennis van Dijk Beek en Donk; 5. Dylan Strik Heerlen; 6. Ruben Blom Tienhoven Zh; 7. Stef ter Laak Veenendaal; 8. Pieter de Groof Heeze; 9. Jordan Habets Sint-Geertruid; 10. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel;

 

BREDA. ( 2015.04.27 )

Jeugd.Cat.1: 1. Emma van Haaren Oisterwijk; 2. Megan Arens Kruiningen; 3. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 4. Brent Jongenelen Steenbergen; 5. Liz Toonen Boxmeer; 6. Fenny Coppelmans Hapert; 7. Teun Paaimans Kapelle; 8. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 9. Tetje Senneker Breda; 10. Amy de Bruijn Bergen op Zoom;

Jeugd.Cat.2: 1. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 5. Lucas van den Eijnden Prinsenbeek; 6. Matthijs Schoonen Roosendaal; 7. Lisa van Heel Zaltbommel; 8. Rosalie de Haas Pijnacker; 9. Thomas van den Eijnden Prinsenbeek; 10. Luca van Oudheusden Andel

Jeugd.Cat.3: 1. Axel Roks Sint Willebrord; 2. Chris Kisters Nuenen; 3. Tobias Kool Purmerend; 4. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 5. Denise Mertens Breda; 6. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 7. Thom van Herwaarden Rossum; 8. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 9. Firn Arens Kruiningen; 10. Meis Vermeulen Loon op Zand;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 3. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 4. Maureen Arens Kruiningen; 5. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 6. Elise Uijen Herpen; 7. Maurits Neele Oude Tonge; 8. Indy van Os Angeren; 9. Ward Senneker Breda; 10. Yuli van der Molen Krommenie;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Roan Konings Oudenbosch; 3. Daniek Hengeveld Nootdorp; 4. Nina Spapen Rijen; 5. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 6. Marit Wasmus Den Hoorn; 7. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 8. Jens Bassa Noordeloos; 9. Shirin van Anrooij Kapelle; 10. Lotte Jansen Dordrecht;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Wouter van de Weerdhof Lobith; 3. Tristan Kool Purmerend; 4. Sanne Jongenelen Steenbergen; 5. Keigo Sweens Goirle; 6. Eline van Rooijen Woerden; 7. Jaap Roelen Chaam; 8. Jochem Crusio Tilburg; 9. Bart Bronder Abbenbroek; 10. Gijs Slagter Lage Zwaluwe;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Olav Kooij Numansdorp; 3. Wouter Hopmans Hoogerheide; 4. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 5. Arjan Boshoven Spijkenisse; 6. Tristan van Hassel Wernhout; 7. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 8. Ward de Schepper Made; 9. Erben van Meer Nispen; 10. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel;

 

BREDA.BOB SCHOLTEN MENORIAL. ( 2015.06.28 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Dico van Os Berkel en Rodenrijs;3. Megan Arens Kruiningen; 4. Brent Jongenelen Steenbergen; 5. Robin Vermij Gouda; 6. Fee Knaven Strijbeek; 7. Michelle Maas Sint Willebrord; 8. Floor Holslag Almelo; 9. Liz Toonen Boxmeer; 10. Teun Paaimans Kapelle;

Jeugd.Cat.2:1. Jente Derksen Haalderen; 2. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 3. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 4. Lisa van Heel Zaltbommel; 5. Renzo Moretti Middelburg; 6. Julia Lindhout Sint Maartensdijk; 7. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 8. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 9. Vic Esselink Tilburg; 10. Thomas van den Eijnden Prinsenbeek;

Jeugd.Cat.3: 1. Axel Roks Sint Willebrord; 2. Dirk Darding Maastricht; 3. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 4. Nina Maathuis Rotterdam; 5. Babette van der Wolf Oude Tonge; 6. Tom Faasen Prinsenbeek; 7. Thom van Herwaarden Rossum; 8. Denise Mertens Breda; 9. Bram van den Braak Gilze; 10. Firn Arens Kruiningen;

Jeugd.Cat.4: 1. Stijn Hezeman Apeldoorn; 2. Willemijn Prins Zwolle; 3. Bente van den Nouweland Rijen; 4. Maureen Arens Kruiningen; 5. Senne Knaven Strijbeek; 6. Sophie Engel Roosendaal; 7. Cecilia van Zuthem Zwolle; 8. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 9. Ward Senneker Breda; 10. Maurits Neele Oude Tonge;

Jeugd.Cat.5: 1. Nina Spapen Rijen; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 4. Roan Konings Oudenbosch; 5. Jens Bassa Noordeloos; 6. Jordy van der Ham Gouda; 7. Sven Mulder Raamsdonksveer; 8. Joren de Gruijter Breda; 9. Noah van Putten Tiel; 10. Casper Vos Heinkenszand;

Jeugd.Cat.6: 1. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 4. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 5. Sanne Jongenelen Steenbergen; 6. Pieter Prosman Zaltbommel; 7. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 8. Loek Walda Helmond; 9. Anna van Wersch Tilburg; 10. Tom Waldram Nieuwerkerk aan den IJssel;

Jeugd.Cat.7: 1. Ward de Schepper Made; 2. Erben van Meer Nispen; 3. Robbert Rasenberg Terheijden; 4. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 5. Tristan van Hassel Wernhout; 6. Martijn Rasenberg Terheijden; 7. Hidde Greijdanus Dishoek; 8. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 9. Melroy Krebbekx Steenbergen; 10. Wouter Zwaan Bodegraven;

 

BREDA.OMNIUM. ( 2015.09.13 )

Jeugd.Cat.1: 1. Emma van Haaren Oisterwijk; 2. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Megan Arens Kruiningen; 5. Brent Jongenelen Steenbergen; 6. Michelle Maas Sint Willebrord; 7. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 8. Fee Knaven Strijbeek; 9. Kim Lauwerijssen Rucphen; 10. Zara Ansems Lage Zwaluwe;

Jeugd.Cat.2: 1. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 2. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 3. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel; 4. Renzo Moretti Middelburg; 5. Julia Lindhout Sint Maartensdijk; 6. Anouk Bijl Papendrecht; 7. Matthijs Schoonen Roosendaal; 8. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 9. Thomas van den Eijnden Prinsenbeek; 10. Thijs van Heumen Oisterwijk;

Jeugd.Cat.3: 1. Axel Roks Sint Willebrord; 2. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 3. Denise Mertens Breda; 4. Britt de Grave Tholen; 5. Firn Arens Kruiningen; 6. Tom Faasen Prinsenbeek; 7. Sanne Lazeroms Bosschenhoofd; 8. Mirre Knaven Strijbeek; 9. Nienke Dullemond Ooltgersplaat; 10. Storm Klaasse Heinkenszand;

Jeugd.Cat.4: 1. Willemijn Prins Zwolle; 2. Maureen Arens Kruiningen; 3. Daan den Breejen Papendrecht; 4. Bente van den Nouweland Rijen; 5. Senne Knaven Strijbeek; 6. Sophie Engel Roosendaal; 7. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 8. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 9. Liam van der Meer Brielle; 10. Pierre van den Kieboom Bergen op Zoom;

Jeugd.Cat.5: 1. Sven Mulder Raamsdonksveer; 2. Noah van Putten Tiel; 3. Thijs van Leeuwen Alphen aan den Rijn; 4. Moreno Tak Oud-Gastel; 5. Joren de Gruijter Breda; 6. Casper Vos Heinkenszand; 7. Iris Verschuren Streefkerk; 8. Lisanne de Munnik Kapelle; 9. Stan Reinders Dordrecht; 10. Florine Hehewerth Prinsenbeek;

Jeugd.Cat.6: 1. Boris Romers Rozenburg; 2. Koert van Oosten Gouda; 3. Jaap Roelen Chaam; 4. Keigo Sweens Goirle; 5. Silke Smulders Loon op Zand; 6. Sanne Jongenelen Steenbergen; 7. Jochem Crusio Tilburg; 8. Bart Bronder Abbenbroek; 9. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 10. Eline van Rooijen Woerden;

Jeugd.Cat.7: 1. Martijn Rasenberg Terheijden; 2. Tristan van Hassel Wernhout; 3. Ward de Schepper Made; 4. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 5. Robbert Rasenberg Terheijden; 6. Bart Beks Wouw; 7. Sven Raats Amsterdam; 8. Xander van Dijk Roosendaal; 9. Bowen Adriaans Stein; 10. Gianni Pavone Steenbergen;

 

BUSSUM. (2015.05.17)

Jeugd.Cat.2: 1. Jente Derksen Haalderen; 2. Antoine Quint Deil; 3. Mark van Kleef Opheusden; 4. Esmťe Ellermann Emmen; 5. Hugo Paats Apeldoorn; 6. Niels Laan

Jeugd.Cat.3: 1. Gijs Broere Nederhorst den Berg; 2. Toinne Vriezen Amersfoort; 3. Kirsten Elings Overberg; 4. Vera Roodenburg Ugchelen; 5. Dean Verwaarst Haarle; 6. Rivkah Kroesbergen Ede; 7. Roos Celie Harderwijk; 8. Isabel Arensman Deil; 9. Roel Hendriks Velp; 10. Delano Hoskens Bladel;

Jeugd.Cat.4: 1. Job Kuster Wageningen; 2. Stijn Hezeman Apeldoorn; 3. Boy Sigmond Hooglanderveen; 4. Marvin Peters Wehl; 5. Indy van Os Angeren; 6. Lars Laak 7. Leonie Boschker Woerden; 8. Niels Tenniglo Utrecht; 9. Lieke Broere Nederhorst den Berg; 10. Dennis de Haan Veenendaal;

Jeugd.Cat.5: 1. Mickey Nijkamp Oldebroek; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Sofie van Rooijen Driel; 4. Puck Pieterse Amersfoort; 5. Danielle Quint Deil; 6. Noah van Putten Tiel; 7. Joris Reinderink Ruurlo; 8. Tom Petrusma Amersfoort; 9. Klaas Westhoff Muiderberg; 10. Mark Bogers Bennekom;

Jeugd.Cat.6: 1. Koert van Oosten Gouda; 2. Dorien Hoog Antink Ochten; 3. Pepijn Reinderink Ruurlo; 4. Joppe de Heij Heteren; 5. Axel Berg 6. Iris Hoog Antink Ochten; 7. Tom Waldram Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Noud van den Hurk Beneden-Leeuwen; 9. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 10. Famke Minnee Harderwijk;

Jeugd.Cat.7: 1. Dennis Willems Boxmeer; 2. Rick Hezeman Apeldoorn; 3. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 4. Noah Vreeswijk Someren; 5. Stef Laak 6. Jesse Sytema Leusden; 7. Luc Besseling Amersfoort; 8. Jonas Franken Apeldoorn; 9. Gť Luiten Naarden; 10. Lucas Goene Veenendaal;

 

DE WESTEREEN. ( 2015.08.15 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Finn Hiemstra Burgum; 4. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 5. Maureen Abma Wolvega; 6. Liz Toonen Boxmeer; 7. Lisa van der Veen Zwolle; 8. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela;

Jeugd.Cat.2: 1. Jette de Groot Zwolle; 2. Job Weijdema Tuk; 3. Danijel Agricola Terwispel; 4. Ruud Junior Nagengast Beilen; 5. Esmťe Ellermann Emmen; 6. Tsjisse Weening Harkema; 7. Pascal Seine Zwolle; 8. Loes Nomden Hattem; 9. Danny Turkstra Beilen; 10. Mads de Roos Appelscha;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Paulien Vrancke Exloo; 3. Nienke Veenhoven Oostzaan; 4. Leonie Bentveld Burgum; 5. Isa Looienga Drachten; 6. Carmen van der Veen Zwolle; 7. Jannet de Vries Drachten; 8. Ingmar Kars Oosterbeek; 9. Thijs van der Molen Peize; 10. Sem Visser Twijzelerheide;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Jesper Melle Rozema Jistrum; 3. Willemijn Prins Zwolle; 4. BjŲrn Hommes Appelscha; 5. Elmar Abma Wolvega; 6. Cecilia van Zuthem Zwolle; 7. Thom van de Pol Zwartsluis; 8. Jasper Huitema Roden; 9. Niels Tenniglo Utrecht; 10. Timo Julian Spijkstra Leeuwarden;

Jeugd.Cat.5: 1. Arjen Dillema Doezum; 2. Daphne Kreulen Hooghalen; 3. Eskil Huiting Rolde; 4. Julius de Groot Zwolle; 5. Kevin Kuiper Nieuwolda; 6. Jente Klaver Kollumerzwaag; 7. Karlijn Luisman Gramsbergen; 8. Tjitske Eppinga Smilde; 9. Joris Reinderink Ruurlo; 10. Jurre Grit Zwolle;

Jeugd.Cat.6: 1. Bram Leerkes Twello; 2. Redmar Dijkman Lutjegast; 3. Pepijn Reinderink Ruurlo; 4. Mike Schuch Leek; 5. Hugo Kars Oosterbeek; 6. Tristan Kool Purmerend; 7. Ilse Grit Zwolle; 8. Ole Veenhuis Schagen; 9. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 10. Iris Schultinga Zuidlaren;

Jeugd.Cat.7: 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Antoine Kroezen Hoogeveen; 3. Pieter Bouwers Beilen; 4. Joeri Fledderus Nieuw Amsterdam; 5. Job Zeinstra Leeuwarden; 6. Philip Sijbrandi Bolsward; 7. Ivar Kors Emmen; 8. Sjouke Veenstra Surhuizum; 9. Brian de Haan Franeker

 

DEN HAAG.UITHOF. ( 2015.09.27 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 4. Megan Arens Kruiningen; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 7. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 8. Brent Jongenelen Steenbergen; 9. Iris Arkesteijn Den Haag; 10. Daan Hartog Giessenburg;

Jeugd.Cat.2: 1. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 2. Niek Suijker Schipluiden; 3. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 4. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 5. Renzo Moretti Middelburg; 6. Stan Smit Wervershoof; 7. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 8. Mathijs Vijverberg Naaldwijk; 9. Mika van Os Berkel en Rodenrijs; 10. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Babette van der Wolf Oude Tonge; 3. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 4. Nina Maathuis Rotterdam; 5. Mika Vijfvinkel Wateringen; 6. Anna van der Meiden Heukelum; 7. Lisa van Belle Zoetermeer; 8. Thijmen Groen Den Haag; 9. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 10. Firn Arens Kruiningen;

Jeugd.Cat.4: 1. Willemijn Prins Zwolle; 2. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 3. Pepijn Veenings Assendelft; 4. Jasper Huitema Roden; 5. Marijn Schaper Bergen Nh; 6. Elise Uijen Herpen; 7. Daan van den Berg. De Lier; 8. Naomi Buchener Purmerend; 9. Sophie Engel Roosendaal; 10. Maureen Arens Kruiningen;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Maud Rijnbeek Amsterdam; 3. Carolien de Bruin Zuidbroek; 4. Mark Groeneveld Enkhuizen; 5. Lotte Jansen Dordrecht; 6. Leonardo van Driel Monster; 7. Mike Bronswijk Honselersdijk; 8. Donna Ruska Volendam; 9. Thomas Lakeman Venhuizen; 10. Marit Wasmus Den Hoorn;

Jeugd.Cat.6: 1. Koert van Oosten Gouda; 2. Erwin Smit Wervershoof; 3. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 4. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 5. Joris Buters Nootdorp; 6. Tristan Kool Purmerend; 7. Boris Romers Rozenburg; 8. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 9. Mark de Groot Vlaardingen; 10. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 3. Arjan Poleij Kruiningen; 4. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 5. Biko van Mil Voorburg; 6. Stef Suijker Schipluiden; 7. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 8. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 9. Luc van der Hoeven Wateringen; 10. Wouter Hopmans Hoogerheide;

 

DEN HELDER. ( 2015.04.19 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Michiel Mouris Baambrugge 3. Max de Lincel Voorschoten; 4. Veerle Muller Haarlem; 5. Isa Groeneveld Enkhuizen; 6. Noor Rozenburg Vijfhuizen; 7. Tessel Ruiter Wormer;

Jeugd.Cat.2: 1. Joeri Schaper Bergen; 2. Stan Smit Wervershoof; 3. Tsjisse Weening Harkema; 4. Sem van den Berg Julianadorp; 5. Rik Rozenburg Vijfhuizen; 6. Mink van Lunteren Haarlem; 7. Kjell Edam Velserbroek; 8. Loes Rozenburg Vijfhuizen; 9. Femke Reemeijer Spaarndam; 10. Femke van Kooten Zaandam;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Nienke Veenhoven Oostzaan; 3. Daniel Jongejans Zaandam; 4. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 5. Thijs de Vente Zwanenburg; 6. Mike Derogee Nieuw Vennep; 7. Jan Ruiter Wormer; 8. Pelle van der Putte Haarlem; 9. Eefke van Teeseling Abcoude; 10. Nickey Huenders Almere;

Jeugd.Cat.4: 1. Pepijn Veenings Assendelft; 2. Marijn Schaper Bergen Nh; 3. Naomi Buchener Purmerend; 4. Xin van Warmerdam Abbekerk; 5. Bouwe van Galen Twisk; 6. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 7. Yuli van der Molen Krommenie; 8. Milly Davis Oost Knollendam; 9. Maxime Duba Alkmaar; 10. Kay van den Hogen Volendam;

Jeugd.Cat.5: 1. Mark Groeneveld Enkhuizen; 2. Maud Rijnbeek Amsterdam;

3. Leonie Schutte Spanbroek; 4. Thomas Lakeman Venhuizen; 5. Sven Edam Velserbroek; 6. Koen de Jong Zaandam; 7. Oriana Soerewijn Velserbroek; 8. Ian Vasbinder Koog aan de Zaan; 9. Fokko Weening Harkema;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Tristan Kool Purmerend; 3. Wessel Mouris Baambrugge; 4. Rosan Koper Heemskerk; 5. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 6. Ole Veenhuis Schagen; 7. Jorn de Vente Zwanenburg; 8. Luuk Ensing Julianadorp; 9. Tristan Geleijn Rijsenhout; 10. Lance Huenders Almere;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Tijmen van Loon Amstelveen; 4. Lars Klugt Volendam; 5. Ingmar van de Griek Heiloo; 6. Wieger GŲbel Amstelveen; 7. Eric Looij Wilnis; 8. Martin Plat Volendam; 9. Daan van Wieringen Beverwijk; 10. Jens Pronk De Rijp;

 

DOETICHEM. ( 2015.03.22 )

Jeugd.Cat.1: 1. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 2. Floor Holslag Almelo; 3. Jelte ter Weel Enter; 4. Lisa van der Veen Zwolle; 5. Maureen Abma Wolvega; 6. Nick ter Harmsel Enter; 7. Ruben Willemsen Apeldoorn; 8. Chris Kiers Westerhaar; 9. Jasmijn van Hellemondt Apeldoorn; 10. Bliss Goossens Borculo

Jeugd.Cat.2: 1. Danny Turkstra Beilen; 2. Jelle Weierink Ootmarsum; 3. Bauke ter Weel Enter; 4. Stijn Heering Rijssen; 5. Luka Wissink Diepenheim; 6. Loes Nomden Hattem; 7. Lars Smit Steenwijk; 8. Pascal Seine Zwolle; 9. Elise Timmerman Staphorst; 10. Marit Dekker Echten;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Carmen van der Veen Zwolle; 3. Indy Verwaarst Haarle; 4. Isa Naberman Genemuiden; 5. Ingmar Kars Oosterbeek; 6. Brent Nijboer Zwolle; 7. Lisa Wissink Hertme 8. Ryan Gal Neede; 9. Toinne Vriezen Amersfoort; 10. Jentske Withag Beltrum;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Anne Kiers Westerhaar; 3. Stijn Hezeman Apeldoorn; 4. Willemijn Prins Zwolle; 5. Marvin Peters Wehl; 6. Bart Kortleve Havelte; 7. Thijs Bakker Rijssen; 8. Dannieck Varweg Hardenberg; 9. Sep Roord Oldenzaal; 10. Matz Damman Groenlo;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Ilse Pluimers Enter; 3. Laura Gambon Apeldoorn; 4. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 5. Joris Reinderink Ruurlo; 6. Rixt Tol Hasselt; 7. Ruben Kortleve Havelte; 8. Jurre Grit Zwolle; 9. Mike Spenkelink Nijverdal; 10. Julius de Groot Zwolle;

Jeugd.Cat.6: 1. Wouter van de Weerdhof Lobith; 2. Hugo Kars Oosterbeek; 3. Pepijn Reinderink Ruurlo; 4. Bram Leerkes Twello; 5. Ruth van Hulst Zwolle; 6. Luke Kuipers Nijverdal; 7. Ilse Grit Zwolle; 8. Sam Naberman Genemuiden; 9. Rik Groenhuizen Deventer; 10. Pim Schenk Aalten;

Jeugd.Cat.7: 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Dennis Willems Boxmeer; 3. Steyn Lamberink Bergentheim; 4. Lars Boven Reutum; 5. Yorik Wever Apeldoorn; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 7. Rick Hezeman Apeldoorn; 8. Jonas Franken Apeldoorn; 9. Sammy Berkelder Varsseveld; 10. Ramon Veurink Hardenberg;

 

DOMMELEN. ( 2015.03.29 )

Jeugd.Cat.1: 1. Emma van Haaren Oisterwijk; 2. Bo Klappe Eindhoven; 3. Liz Toonen Boxmeer; 4. Ellen Meels Geleen; 5. Fee de Bie Waalre; 6. Elise van Kemenade Nuenen; 7. Judith Alleleijn Bocholtz 8. Thomas Assinck Waalre; 9. Donny van de Vijver Gemonde; 10. Lola van der Meer Helmond;

Jeugd.Cat.2: 1. Jente Derksen Haalderen; 2. Antoine Quint Deil; 3. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 4. Lisa van Heel Zaltbommel; 5. Mark van Kleef Opheusden; 6. Max Rijvers Lottum; 7. Sem Horsten Grashoek; 8. Nikki Souren Meerssen; 9. Teun Honderdors Horn; 10. Raf Sonnemans Meijel;

Jeugd.Cat.3: 1. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 2. Dirk Darding Maastricht; 3. Chris Kisters Nuenen; 4. Thom van Herwaarden Rossum; 5. Meis Vermeulen Loon op Zand; 6. Colin Strik Heerlen; 7. Bram van den Braak Gilze; 8. Ingmar Kars Oosterbeek; 9. Jarne Vannut Maastricht; 10. Dirk de Groof Heeze;

Jeugd.Cat.4: 1. Torben Poorters Leende; 2. Bente van den Nouweland Rijen; 3. Marvin Peters Wehl; 4. Femke Gort Thorn; 5. Pepijn Veenings Assendelft; 6. Lieve Sanders Eindhoven; 7. Jelle Sengers Valkenswaard; 8. Indy van Os Angeren; 9. Elise Uijen Herpen; 10. Pepijn van der Straaten Budel;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Nina Spapen Rijen; 3. Sofie van Rooijen Driel; 4. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 5. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel; 6. Lonneke Geraerts Luijksgestel; 7. Danielle Quint Deil; 8. Lars Rouffaer Sibbe; 9. Tijn Louwerensen Schijndel; 10. Julia Kramer Borkel en Schaft;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Wout Poets. Luyksgestel; 3. Huub Artz Wintelre; 4. Wouter van de Weerdhof Lobith; 5. Kinley Bijl Valkenswaard; 6. Youri Meeuws Someren; 7. Levi van Hoften Tiel; 8. Louk van den Bos Vlijmen; 9. Joan de Bruyn Bergeijk; 10. Silke Smulders Loon op Zand;

Jeugd.Cat.7: 1. Dennis van Dijk Beek en Donk; 2. Dennis Willems Boxmeer; 3. Pieter de Groof Heeze; 4. Dylan Strik Heerlen; 5. Sieb van Gorp Bergeijk; 6. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 7. Jordan Habets Sint-Geertruid; 8. Noah Vreeswijk Someren; 9. Remon Delnoije Mechelen; 10. Rick Wouters Bergeijk;

 

DORDRECHT.KLIMOMNIUM.EINDKLASSEMENT. ( 2015.06.13 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Michiel Mouris Baambrugge 3. Megan Arens Kruiningen; 4. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 7. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 8. Robin Vermij Gouda; 9. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 10. Kim Lauwerijssen Rucphen;

Jeugd.Cat.2: 1. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 2. Lisa van Heel Zaltbommel; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 5. Luca van Oudheusden Andel 6. Luca van der Veken Sint Jansteen; 7. Lars Sterrenburg Krimpen aan de Lek; 8. Mika van Os Berkel en Rodenrijs; 9. Anouk Bijl Papendrecht;

Jeugd.Cat.3: 1. Nina Maathuis Rotterdam; 2. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 3. Thom van Herwaarden Rossum; 4. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 5. Firn Arens Kruiningen; 6. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 7. Julia Kopecky Zoeterwoude; 8. Jasper Kreeft Dordrecht; 9. Sten ten Brinke Zwolle; 10. Britt de Grave Tholen;

Jeugd.Cat.4: 1. Vlad van Mechelen Litouwen; 2. Daan den Breejen Papendrecht; 3. Maarten Hamminga Annen; 4. Stijn Hezeman Apeldoorn; 5. Kenay de Moyer Luxemburg; 6. Jasper Huitema Roden; 7. Maurits Neele Oude Tonge; 8. Maureen Arens Kruiningen; 9. Bo Planken Haarlem; 10. Jonas Roodenburg Maassluis;

Jeugd.Cat.5: 1. Mike Bronswijk Honselersdijk; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 4. Daniek Hengeveld Nootdorp; 5. Lotte Jansen Dordrecht; 6. Marit Wasmus Den Hoorn; 7. Sven Mulder Raamsdonksveer; 8. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 9. Willeke Bogaards Hoogmade; 10. Biki Goedschalk Den Haag;

Jeugd.Cat.6: 1. Joris Buters Nootdorp; 2. Boris Romers Rozenburg; 3. Koert van Oosten Gouda; 4. Keigo Sweens Goirle; 5. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 6. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 7. Pepijn Reinderink Ruurlo; 8. Silke Smulders Loon op Zand; 9. Tom Waldram Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Kjell de Jager Barendrecht;

Jeugd.Cat.7: 1. Arjan Poleij Kruiningen; 2. Tijmen van Loon Amstelveen; 3. Luc van der Hoeven Wateringen; 4. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 5. Erben van Meer Nispen; 6. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 7. Frank van Meeteren Hardinxveld-Giessendam; 8. Tristan Timmermans Yerseke; 9. Sven Raats Amsterdam; 10. Youp van Leeuwen Zoetermeer;

Jeugd.Cat.5: 1. Maud Rijnbeek Amsterdam; 2. Matyas Kopecky Leiden; 3. Lars Rouffaer Sibbe; 4. Lisa van Helvoirt Erp; 5. Bob Poelmans Belgie;

6. Milan Feijten Belgie; 7. Moreno Tak Oud-Gastel; 8. Thomas Lakeman Venhuizen; 9. Lieke Janssen Panningen; 10. Anniek Zwiers Schoonoord;

Jeugd.Cat.6: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2. Huub Artz Wintelre;

3. Hugo Kars Oosterbeek; 4. Erwin Smit Wervershoof; 5. James Potter Soest; 6. Bram Leerkes Twello; 7. Daan Douven Herten; 8. Loek Walda Helmond; 9. Mika Sardina Helmond; 10. Jewel Paumen Einighausen;

Jeugd.Cat.7: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Hein Wittenberg Herveld; 5. Axel van der Tuuk Assen; 6. Dylan Strik Heerlen; 7. Owen Geleijn Rijsenhout; 8. Hidde van Veenendaal Dongen; 9. Jordan Habets Sint-Geertruid; 10. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel;

 

DORDRECHT.MEISJES TOERNOOI. (2015.05.17)

Jeugd.Meisjes 08 jaar: 1. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 2. Robin Vermij Gouda; 3. Bo Klappe Eindhoven; 4. Evi de Jonge s-Gravendeel; 5. Maud van Izerloo Dordrecht; 6. Anne van Oirschot Helvoirt 7. Michelle Druif Zoetermeer; 8. Kris Vermeulen Loon op Zand;

Jeugd.Meisjes 09 jaar: 1. Emma van Haaren Oisterwijk; 2. Iris Arkesteijn Den Haag; 3. Fenny Coppelmans Hapert; 4. Liz Toonen Boxmeer; 5. Elise van Kemenade Nuenen;

Jeugd.Meisjes 10 jaar: 1. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel; 2. Nance van der Drift Wateringen; 3. Lisa van Heel Zaltbommel; 4. Nikki Souren Meerssen; 5. Frederique Verschuur Rotterdam; 6. Emily Goijert s-Gravenzande; 7. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 8. Marit Koene Poeldijk; 9. Julia Lindhout Sint Maartensdijk; 10. Sofie Ceelie Papendrecht;

Jeugd.Meisjes 11 jaar: 1. Babette van der Wolf Oude Tonge; 2. Nina Maathuis Rotterdam; 3. Lisa van Belle Zoetermeer; 4. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 5. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Meis Vermeulen Loon op Zand; 7. Anna van der Meiden Heukelum; 8. Jill de Jong Monster; 9. Loes Jansen Barendrecht; 10. Julia Kopecky Zoeterwoude;

Jeugd.Meisjes 12 jaar: 1. Maureen Arens Kruiningen; 2. Bente van den Nouweland Rijen; 3. Britt van der Hulst Hazerswoude; 4. Scarlett Souren Meerssen; 5. Lonneke Prevaes Valkenswaard; 6. Isabelle Bakker Rijswijk; 7. Sophia Zwaan Bodegraven; 8. Rosanne van Rees Groot-Ammers;

Jeugd.Meisjes 13 jaar; 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Lotte Jansen Dordrecht; 3. Daniek Hengeveld Nootdorp; 4. Malena van Dam Haastrecht; 5. Willeke Bogaards Hoogmade; 6. Lonneke Geraerts Luijksgestel; 7. Marit Wasmus Den Hoorn; 8. Danigue van den Boomen Bladel; 9. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel; 10. Laura Molenaar Oud-Beijerland;

Jeugd.Meisjes 14 jaar: 1. Joan de Bruyn Bergeijk; 2. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 3. Luna Zijlstra Winschoten; 4. Judith Stolze De Lier; 5. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 6. Juliette de Haas Pijnacker; 7. Leonie Bos s-Gravendeel; 8. Silke Smulders Loon op Zand; 9. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 10. Lorraine RŲge Alphen aan den Rijn;

 

DRACHTEN. ( 2015.04.11 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 3. JoŽlle Eenkhoorn Genemuiden; 4. Maud Bouwers Assen; 5. Stefan Croes Emmen; 6. Finn Hiemstra Burgum; 7. Maureen Abma Wolvega; 8. Marieke Ottens Rolde; 9. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela; 10. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd;

Jeugd.Cat.2: 1. Danny Turkstra Beilen; 2. Ruud Junior Nagengast Beilen; 3. Esmťe Ellermann Emmen; 4. Tsjisse Weening Harkema; 5. Job Weijdema Tuk; 6. Loes Brouwer De Wijk; 7. Danijel Agricola Terwispel; 8. Hedzer Poortman Donkerbroek; 9. Girard Poortman Donkerbroek; 10. Mads de Roos Appelscha;

Jeugd.Cat.3: 1. Isa Looienga Drachten; 2. Leonie Bentveld Burgum; 3. Paulien Vrancke Exloo; 4. Niels Brinkman Noordlaren; 5. Carmen van der Veen Zwolle; 6. Jannet de Vries Drachten; 7. Marten Ulbe Hofstee Dwingeloo; 8. Thijs van der Molen Peize; 9. Lisa Metselaar Hoogeveen; 10. Lyanne Ottens Rolde;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Anne Kiers Westerhaar; 3. Bjorn Koster Roden; 4. BjŲrn Hommes Appelscha; 5. Jasper Huitema Roden; 6. Elmar Abma Wolvega; 7. Juul Nagengast Beilen; 8. Dannieck Varweg Hardenberg; 9. Maarten Hamminga Annen; 10. Rosan Dekker Echten;

Jeugd.Cat.5: 1. Daphne Kreulen Hooghalen; 2. Carolien de Bruin Zuidbroek; 3. Eskil Huiting Rolde; 4. Joost Brinkman Noordlaren; 5. Jente Klaver Kollumerzwaag; 6. Bjarne Hemme Erica; 7. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 8. Kevin Kuiper Nieuwolda; 9. Lisa Bouwers Assen; 10. Karlijn Luisman Gramsbergen;

Jeugd.Cat.6: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Lieke Nooijen Coevorden; 3. Luna Zijlstra Winschoten; 4. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Leon Ellermann Emmen; 7. Luke Kuipers Nijverdal; 8. Anouk Dekker Echten; 9. Rose Kloese Emmen; 10. Mirjam Braam Assen;

Jeugd.Cat.7: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Matthijs Varweg Hardenberg; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Steyn Lamberink Bergentheim; 5. Rick Metselaar Hoogeveen; 6. Tim Winter Norg; 7. Thom Langen Nieuw Dordrecht; 8. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 9. Philip Sijbrandi Bolsward; 10. Job Zeinstra Leeuwarden;

 

DRIEL. ( 2015.07.05 )

Jeugd.Cat.1: 1. Emma van Haaren Oisterwijk; 2. Brent Jongenelen Steenbergen; 3. Veerle Muller Haarlem; 4. Floor Holslag Almelo; 5. Liz Toonen Boxmeer; 6. Chris Kiers Westerhaar; 7. Ruben Willemsen Apeldoorn; 8. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 9. Mees Bassa Noordeloos; 10. Jelle Dekkers Waalwijk;

Jeugd.Cat.2: 1. Jente Derksen Haalderen; 2. Luka Wissink Diepenheim; 3. Hugo Hagemeijer. Lochem; 4. Thijs van Heumen Oisterwijk; 5. Esra Goossens Borculo;

Jeugd.Cat.3:1. Tobias Kool Purmerend; 2. Chris Kisters Nuenen; 3. Indy Verwaarst Haarle; 4. Carmen van der Veen Zwolle; 5. Emma Hoolwerf Eemdijk; 6. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 7. Anna van der Meiden Heukelum; 8. Imme Arink Groenlo; 9. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 10. Mike Derogee Nieuw Vennep;

Jeugd.Cat.4: 1. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 2. Stijn Hezeman Apeldoorn; 3. Anne Kiers Westerhaar; 4. Yuli van der Molen Krommenie; 5. Anniek Wever Apeldoorn; 6. Job Kuster Wageningen; 7. Matz Damman Groenlo; 8. Thijs Bakker Rijssen; 9. Justus Willemsen Apeldoorn; 10. Carola van de Wetering Nieuw Vennep;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Mike Bronswijk Honselersdijk; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Rixt Tol Hasselt; 5. Sofie van Rooijen Driel; 6. Ilse Pluimers Enter; 7. Noah van Putten Tiel; 8. Jens Bassa Noordeloos; 9. Joris Reinderink Ruurlo; 10. Johan Dorussen Beuningen;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Pepijn Reinderink Ruurlo; 3. Tristan Kool Purmerend; 4. Judith Stolze De Lier; 5. Keigo Sweens Goirle; 6. Joppe de Heij Heteren; 7. Thomas Bosman Driel; 8. Pieter Prosman Zaltbommel; 9. Sanne Jongenelen Steenbergen; 10. Luke Kuipers Nijverdal;

Jeugd.Cat.7: 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Hein Wittenberg Herveld; 3. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 4. Pim Ronhaar Hellendoorn; 5. Rick Hezeman Apeldoorn; 6. Stef ter Laak Veenendaal; 7. Kelvin Huurman Oudkarspel;

 

DWINGELO. ( 2015.05.10 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 3. Finn Hiemstra Burgum; 4. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 5. Jelle Groen Den Haag; 6. Liz Toonen Boxmeer; 7. Maureen Abma Wolvega; 8. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela; 9. Stefan Croes Emmen; 10. Marieke Ottens Rolde;

Jeugd.Cat.2: 1. Ruud Junior Nagengast Beilen; 2. Danny Turkstra Beilen; 3. Danijel Agricola Terwispel; 4. Job Weijdema Tuk; 5. Esmťe Ellermann Emmen; 6. Loes Brouwer De Wijk; 7. Tsjisse Weening Harkema; 8. Sven van der Wal Burum; 9. Bart de Jonge Tweede ExloŽrmond; 10. Mads de Roos Appelscha;

Jeugd.Cat.3: 1. Isa Looienga Drachten; 2. Leonie Bentveld Burgum; 3. Carmen van der Veen Zwolle; 4. Jannet de Vries Drachten; 5. Thijmen Groen Den Haag; 6. Marten Ulbe Hofstee Dwingeloo; 7. Emma Hoolwerf Eemdijk; 8. Thijs van der Molen Peize; 9. Paulien Vrancke Exloo; 10. Lisa Metselaar Hoogeveen;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Bjorn Koster Roden; 3. Bart Kortleve Havelte; 4. Willemijn Prins Zwolle; 5. BjŲrn Hommes Appelscha; 6. Jasper Huitema Roden; 7. Jesper Melle Rozema Jistrum; 8. Elmar Abma Wolvega; 9. Sep Roord Oldenzaal; 10. Rosan Dekker Echten;

Jeugd.Cat.5: 1. Carolien de Bruin Zuidbroek; 2. Bjarne Hemme Erica; 3. Jente Klaver Kollumerzwaag; 4. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 5. Eskil Huiting Rolde; 6. Rixt Tol Hasselt; 7. Ruben Kortleve Havelte; 8. Brian de Vries Wolvega; 9. Daphne Kreulen Hooghalen; 10. Sofie van Rooijen Driel;

Jeugd.Cat.6: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Berit Huiting Rolde; 5. Luna Zijlstra Winschoten; 6. Leon Ellermann Emmen; 7. Anouk Dekker Echten; 8. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 9. Rose Kloese Emmen; 10. Pam Schutten Nijverdal;

Jeugd.Cat.7: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Matthijs Varweg Hardenberg; 4. Steyn Lamberink Bergentheim; 5. Tim Winter Norg; 6. Joost Freriks Emmen; 7. Lars Mulderij Pesse; 8. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 9. Antoine Kroezen Hoogeveen; 10. Philip Sijbrandi Bolsward;

 

EDAM-VOLENDAM. ( 2015.06.27 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Michiel Mouris Baambrugge 3. Isa Groeneveld Enkhuizen; 4. Veerle Muller Haarlem; 5. Liz Toonen Boxmeer; 6. Noor Rozenburg Vijfhuizen; 7. Ruben Willemsen Apeldoorn; 8. Jelte ter Weel Enter; 9. Jente Pegman Almere;

Jeugd.Cat.2:1. Joeri Schaper Bergen; 2. Stan Smit Wervershoof; 3. Cedric de Jager Barendrecht; 4. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 5. Bauke ter Weel Enter; 6. Stijn Heering Rijssen; 7. Mink van Lunteren Haarlem; 8. Hidde de Nas Assendelft; 9. Duco van der Zwart Alphen aan den Rijn; 10. Rik Rozenburg Vijfhuizen;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Jelle van Dijk Dronten; 3. Chris Kisters Nuenen; 4. Sten ten Brinke Zwolle; 5. Thijs de Vente Zwanenburg; 6. Lisa van Belle Zoetermeer; 7. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 8. Viego Tijssen Amstelveen; 9. Julia Kopecky Zoeterwoude; 10. Ryan Gal Neede;

Jeugd.Cat.4: 1. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 2. Pepijn Veenings Assendelft; 3. Halvar de Jager Barendrecht; 4. Bo Planken Haarlem; 5. Naomi Buchener Purmerend; 6. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 7. Marijn Schaper Bergen Nh; 8. Stijn Hezeman Apeldoorn; 9. Laszlo van Melis Heesch; 10. Kay van den Hogen Volendam;

Jeugd.Cat.5: 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 3. Mark Groeneveld Enkhuizen; 4. Tijn Louwerensen Schijndel; 5. Donna Ruska Volendam; 6. Ilse Pluimers Enter; 7. Koen de Jong Zaandam; 8. Matyas Kopecky Leiden; 9. Casper Vos Heinkenszand; 10. Leonie Schutte Spanbroek;

Jeugd.Cat.6: 1. Koert van Oosten Gouda; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Erwin Smit Wervershoof; 4. Kjell de Jager Barendrecht; 5. Tristan Geleijn Rijsenhout; 6. James Potter Soest; 7. Luuk Spijker Sleeuwijk; 8. Wessel Mouris Baambrugge; 9. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 10. Rosan Koper Heemskerk;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Lars Klugt Volendam; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Steyn Lamberink Bergentheim; 5. Martin Plat Volendam; 6. Wieger GŲbel Amstelveen; 7. Niek Voogt Ouderkerk aan de Amstel; 8. Eric Looij Wilnis; 9. Rick Hezeman Apeldoorn; 10. Jim Kes Volendam;

 

EIJSDEN. ( 2015.04.26 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Isa Groeneveld Enkhuizen; 4. Liz Toonen Boxmeer; 5. Ellen Meels Geleen; 6. Judith Alleleijn Bocholtz 7. Sietse van den Heuvel Beesel; 8. Maud van Izerloo Dordrecht;

Jeugd.Cat.2: 1. Stan Smit Wervershoof; 2. Nikki Souren Meerssen; 3. Max Rijvers Lottum; 4. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 5. Sem Horsten Grashoek; 6. Teun Honderdors Horn; 7. Raf Sonnemans Meijel; 8. Mika van Os Berkel en Rodenrijs; 9. Thomas Haccuria Zuid-Afrika; 10. Niels Hemel Veldhoven;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Dirk Darding Maastricht; 3. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 4. Chris Kisters Nuenen; 5. Colin Strik Heerlen; 6. Jelle van Berkel Handel; 7. Sam Rokebrand Waalre; 8. Jarne Vannut Maastricht; 9. Meggie Rijvers Lottum; 10. Sjoerd van den Heuvel Beesel;

Jeugd.Cat.4: 1. Torben Poorters Leende; 2. Femke Gort Thorn; 3. Daan van den Eijnde Gemert; 4. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 5. Scarlett Souren Meerssen; 6. Lonneke Prevaes Valkenswaard; 7. Laszlo van Melis Heesch; 8. Jelle Sengers Valkenswaard; 9. Robin Otterloo Zoetermeer; 10. BjŲrn Vos Sint-Michielsgestel;

Jeugd.Cat.5: 1. Maud Rijnbeek Amsterdam; 2. Mark Groeneveld Enkhuizen; 3. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 4. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 5. Lisa van Helvoirt Erp; 6. Lieke Janssen Panningen; 7. Tijn Louwerensen Schijndel; 8. Lars Rouffaer Sibbe; 9. Julia Kramer Borkel en Schaft; 10. Danny van Lierop Someren-Heide;

Jeugd.Cat.7: 1. Luke Verburg Schiedam; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Wieger GŲbel Amstelveen; 5. Casper van Uden Schiedam; 6. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 7. Dylan Strik Heerlen; 8. Dennis Willems Boxmeer; 9. Remon Delnoije Mechelen; 10. Noah Vreeswijk Someren;

 

EMMEN. ( 2015.04.06 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Isa Groeneveld Enkhuizen; 4. Maud Bouwers Assen; 5. Floor Holslag Almelo; 6. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 7. Finn Hiemstra Burgum; 8. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 9. Stefan Croes Emmen; 10. Nick ter Harmsel Enter;

Jeugd.Cat.2: 1. Jette de Groot Zwolle; 2. Ruud Junior Nagengast Beilen; 3. Stan Smit Wervershoof; 4. Jelle Weierink Ootmarsum; 5. Esmťe Ellermann Emmen; 6. Danny Turkstra Beilen; 7. Job Weijdema Tuk; 8. Stijn Heering Rijssen; 9. Loes Brouwer De Wijk; 10. Niels van der Laan Hilversum;

Jeugd.Cat.3:1. Paulien Vrancke Exloo; 2. Brent Nijboer Zwolle; 3. Indy Verwaarst Haarle; 4. Carmen van der Veen Zwolle; 5. Jelle van Dijk Dronten; 6. Isa Naberman Genemuiden; 7. Niels Brinkman Noordlaren; 8. Isa Looienga Drachten; 9. Ryan Gal Neede; 10. Leonie Bentveld Burgum;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Jasper Huitema Roden; 3. Anne Kiers Westerhaar; 4. Juul Nagengast Beilen; 5. Bjorn Koster Roden; 6. Job Kuster Wageningen; 7. Willemijn Prins Zwolle; 8. Pepijn Veenings Assendelft; 9. Stijn Hezeman Apeldoorn; 10. Cecilia van Zuthem Zwolle;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Mark Groeneveld Enkhuizen; 3. Carolien de Bruin Zuidbroek; 4. Daphne Kreulen Hooghalen; 5. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 6. Joost Brinkman Noordlaren; 7. Eskil Huiting Rolde; 8. Bjarne Hemme Erica; 9. Karlijn Luisman Gramsbergen; 10. Jurre Grit Zwolle;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Berit Huiting Rolde; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Maike van der Duin Assen; 5. Pepijn Reinderink Ruurlo; 6. Ilse Grit Zwolle; 7. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 8. Bram Leerkes Twello; 9. Luna Zijlstra Winschoten; 10. Marloes Vrancke Exloo;

Jeugd.Cat.7: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Matthijs Varweg Hardenberg; 3. Steyn Lamberink Bergentheim; 4. Bodi Del Grosso Eelde; 5. Joost Freriks Emmen; 6. Tim Winter Norg; 7. Rick Hezeman Apeldoorn; 8. Rick Metselaar Hoogeveen; 9. Joeri Fledderus Nieuw Amsterdam; 10. Ramon Veurink Hardenberg;

 

EMMEN. ( 2015.05.14 T/M 05.16)

Jeugd.Cat.1.Criterium.(05.14): 1. Thomas Huitema Roden; 2. Tyler Eyk Amsterdam; 3. Michiel Mouris Baambrugge 4. Max de Lincel Voorschoten; 5. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 6. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 7. Jelle Groen Den Haag; 8. Maureen Abma Wolvega; 9. Maud Bouwers Assen; 10. Stefan Croes Emmen;

Jeugd.Cat.1.Klassieker.(05.15): 1. Thomas Huitema Roden; 2. Michiel Mouris Baambrugge 3. Tyler Eyk Amsterdam; 4. Max de Lincel Voorschoten; 5. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 6. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 7. Jelle Groen Den Haag; 8. Maureen Abma Wolvega; 9. Maud Bouwers Assen; 10. Lisa van der Veen Zwolle;

Jeugd.Cat.1.Tijdrit.(05.16): 1. Thomas Huitema Roden; 2. Michiel Mouris Baambrugge 3. Tyler Eyk Amsterdam; 4. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 7. Maud Bouwers Assen; 8. Maureen Abma Wolvega; 9. Jelle Groen Den Haag; 10. Stefan Croes Emmen;

Jeugd.Cat.1.Criterium.(05.16): 1. Michiel Mouris Baambrugge 2. Tyler Eyk Amsterdam; 3. Thomas Huitema Roden; 4. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 5. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 6. Max de Lincel Voorschoten; 7. Maud Bouwers Assen; 8. Jelle Groen Den Haag; 9. Maureen Abma Wolvega; 10. Stefan Croes Emmen;

Jeugd.Cat.1.Eindklassement.(05.16): 1. Michiel Mouris Baambrugge; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Tyler Eyk Amsterdam; 4. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 7. Maud Bouwers Assen; 8. Jelle Groen Den Haag; 9. Maureen Abma Wolvega; 10. Stefan Croes Emmen;

Jeugd.Cat.2.Criterium.(05.14):1. Antoine Quint Deil; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Stan Smit Wervershoof; 4. Danny Turkstra Beilen; 5. Ruud Junior Nagengast Beilen; 6. Luuk van de Pol Zwartsluis; 7. Danijel Agricola Terwispel; 8. Loes Brouwer De Wijk; 9. Stijn Heering Rijssen; 10. Loes Nomden Hattem;

Jeugd.Cat.2.Klassieker.(05.15): 1. Cedric de Jager Barendrecht; 2. Stan Smit Wervershoof; 3. Ruud Junior Nagengast Beilen; 4. Antoine Quint Deil; 5. Danijel Agricola Terwispel; 6. Stijn Heering Rijssen; 7. Danny Turkstra Beilen; 8. Loes Brouwer De Wijk; 9. Loes Nomden Hattem; 10. Tsjisse Weening Harkema;

Jeugd.Cat.2.Tijdrit.(05.16): 1. Antoine Quint Deil; 2. Stan Smit Wervershoof; 3. Loes Nomden Hattem; 4. Danny Turkstra Beilen; 5. Cedric de Jager Barendrecht; 6. Stijn Heering Rijssen; 7. Loes Brouwer De Wijk; 8. Danijel Agricola Terwispel; 9. Bart de Jonge Tweede ExloŽrmond; 10. Luuk van de Pol Zwartsluis;

Jeugd.Cat.2.Criterium.(05.16): 1. Antoine Quint Deil; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Danny Turkstra Beilen; 4. Loes Nomden Hattem; 5. Stijn Heering Rijssen; 6. Tsjisse Weening Harkema; 7. Ruud Junior Nagengast Beilen; 8. Marthijn Berends Westerbork; 9. Bart de Jonge Tweede ExloŽrmond; 10. Pascal Seine Zwolle;

Jeugd.Cat.2.Eindklassement.(05.16): 1. Antoine Quint Deil; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Danny Turkstra Beilen; 4. Stan Smit Wervershoof; 5. Loes Nomden Hattem; 6. Stijn Heering Rijssen; 7. Ruud Junior Nagengast Beilen; 8. Tsjisse Weening Harkema; 9. Luuk van de Pol Zwartsluis; 10. Loes Brouwer De Wijk;

Jeugd.Cat.3.Criterium.(05.16): 1. Lisa Wissink Hertme 2. Paulien Vrancke Exloo; 3. Thom van der Werff Annen; 4. Marten Ulbe Hofstee Dwingeloo; 5. Indy Verwaarst Haarle; 6. Brent Nijboer Zwolle; 7. Carmen van der Veen Zwolle; 8. Ryan Gal Neede; 9. Jelle van Dijk Dronten; 10. Isa Looienga Drachten;

Jeugd.Cat.3.Klassieker.(05.15): 1. Lisa Wissink Hertme 2. Indy Verwaarst Haarle; 3. Carmen van der Veen Zwolle; 4. Isa Looienga Drachten; 5. Ryan Gal Neede; 6. Paulien Vrancke Exloo; 7. Marten Ulbe Hofstee Dwingeloo; 8. Brent Nijboer Zwolle; 9. Jelle van Dijk Dronten; 10. Thijmen Groen Den Haag;

Jeugd.Cat.3.Tijdrit.(05.16): 1. Paulien Vrancke Exloo; 2. Brent Nijboer Zwolle; 3. Indy Verwaarst Haarle; 4. Ryan Gal Neede; 5. Lisa Wissink Hertme 6. Isa Looienga Drachten; 7. Marten Ulbe Hofstee Dwingeloo; 8. Carmen van der Veen Zwolle; 9. Isa Naberman Genemuiden; 10. Thijmen Groen Den Haag;

Jeugd.Cat.3.Criterium.(05.16): 1. Paulien Vrancke Exloo; 2. Indy Verwaarst Haarle; 3. Brent Nijboer Zwolle; 4. Jelle van Dijk Dronten; 5. Isa Looienga Drachten; 6. Ryan Gal Neede; 7. Lisa Wissink Hertme 8. Isa Naberman Genemuiden; 9. Thom van der Werff Annen; 10. Carmen van der Veen Zwolle;

Jeugd.Cat.3.Eindklassement.(05.16): 1. Indy Verwaarst Haarle; 2. Paulien Vrancke Exloo; 3. Brent Nijboer Zwolle; 4. Lisa Wissink Hertme 5. Isa Looienga Drachten; 6. Ryan Gal Neede; 7. Carmen van der Veen Zwolle; 8. Marten Ulbe Hofstee Dwingeloo; 9. Jelle van Dijk Dronten; 10. Thijmen Groen Den Haag;

Jeugd.Cat.4.Criterium.(05.14): 1. Halvar de Jager Barendrecht; 2. Sep Roord Oldenzaal; 3. Anne Kiers Westerhaar; 4. Bjorn Koster Roden; 5. Jasper Huitema Roden; 6. Cecilia van Zuthem Zwolle; 7. Dannieck Varweg Hardenberg; 8. Juul Nagengast Beilen; 9. Maarten Hamminga Annen; 10. Jerney van der Heijden Zevenhuizen;

Jeugd.Cat.4.Klassieker.(05.15): 1. Bjorn Koster Roden; 2. Jasper Huitema Roden; 3. Anne Kiers Westerhaar; 4. Halvar de Jager Barendrecht; 5. Dannieck Varweg Hardenberg; 6. Juul Nagengast Beilen; 7. Cecilia van Zuthem Zwolle; 8. Thom van de Pol Zwartsluis; 9. Sep Roord Oldenzaal; 10. Maarten Hamminga Annen;

Jeugd.Cat.4.Tijdrit.(05.16): 1. Bjorn Koster Roden; 2. Anne Kiers Westerhaar; 3. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 4. Anne-Wil van der Vegt Assen;5. Thom van de Pol Zwartsluis; 6. Maarten Hamminga Annen; 7. Sep Roord Oldenzaal; 8. Isa Nomden Hattem; 9. Rosan Dekker Echten; 10. Jasper Huitema Roden;

Jeugd.Cat.4.Criterium.(05.16): 1. Anne Kiers Westerhaar; 2. Jasper Huitema Roden; 3. Bjorn Koster Roden; 4. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 5. Halvar de Jager Barendrecht; 6. Maarten Hamminga Annen; 7. Sep Roord Oldenzaal; 8. Elmar Abma Wolvega; 9. Cecilia van Zuthem Zwolle; 10. Juul Nagengast Beilen;

Jeugd.Cat.4.Eindklassement.(05.16): 1. Bjorn Koster Roden; 2. Anne Kiers Westerhaar; 3. Jasper Huitema Roden; 4. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 5. Sep Roord Oldenzaal; 6. Halvar de Jager Barendrecht; 7. Maarten Hamminga Annen; 8. Thom van de Pol Zwartsluis; 9. Cecilia van Zuthem Zwolle; 10. Juul Nagengast Beilen;

Jeugd.Cat.5.Criterium.(05.14): 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Maud Rijnbeek Amsterdam; 3. Eskil Huiting Rolde; 4. Mickey Nijkamp Oldebroek; 5. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 6. Bjarne Hemme Erica; 7. Danielle Quint Deil; 8. Karlijn Luisman Gramsbergen; 9. Rixt Tol Hasselt; 10. Tjitske Eppinga Smilde;

Jeugd.Cat.5.Klassieker.(05.15): 1. Maud Rijnbeek Amsterdam; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Karlijn Luisman Gramsbergen; 4. Rixt Tol Hasselt; 5. Danielle Quint Deil; 6. Bjarne Hemme Erica; 7. Eskil Huiting Rolde; 8. Petra Welmers Dronten; 9. Leonie Schutte Spanbroek; 10. Iris de Boer Zaandam;

Jeugd.Cat.5.Tijdrit.(05.16): 1. Maud Rijnbeek Amsterdam; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Danielle Quint Deil; 4. Rixt Tol Hasselt; 5. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 6. Mickey Nijkamp Oldebroek; 7. Donna Ruska Volendam; 8. Bjarne Hemme Erica; 9. Karlijn Luisman Gramsbergen; 10. Ilse Pluimers Enter;

Jeugd.Cat.5.Criterium.(05.16): 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Maud Rijnbeek Amsterdam; 3. Rixt Tol Hasselt; 4. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 5. Ilse Pluimers Enter; 6. Bjarne Hemme Erica; 7. Mickey Nijkamp Oldebroek; 8. Lisa Bouwers Assen; 9. Karlijn Luisman Gramsbergen; 10. Job Boontjes Gieten;

Jeugd.Cat.5.Eindklassement.(05.16): 1. Maud Rijnbeek Amsterdam; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Rixt Tol Hasselt; 4. Danielle Quint Deil; 5. Bjarne Hemme Erica; 6. Mickey Nijkamp Oldebroek; 7. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 8. Karlijn Luisman Gramsbergen; 9. Ilse Pluimers Enter; 10. Job Boontjes Gieten;

Jeugd.Cat.6.Criterium.(05.14): 1. Maike van der Duin Assen; 2. Erwin Smit Wervershoof; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 7. Dorien Hoog Antink Ochten; 8. Levi van Hoften Tiel; 9. Mike Schuch Leek; 10. Kjell de Jager Barendrecht;

Jeugd.Cat.6.Klassieker.(05.15): 1. Joris Buters Nootdorp; 2. Erwin Smit Wervershoof; 3. Levi van Hoften Tiel; 4. Kjell de Jager Barendrecht; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Maike van der Duin Assen; 7. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Berit Huiting Rolde; 10. Noud van den Hurk Beneden-Leeuwen;

Jeugd.Cat.6.Tijdrit.(05.16): 1. Joris Buters Nootdorp; 2. Erwin Smit Wervershoof; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Lieke Nooijen Coevorden; 5. Ilse Grit Zwolle; 6. Mike Schuch Leek; 7. Sam Naberman Genemuiden; 8. Anouk Dekker Echten; 9. Rose Kloese Emmen; 10. Levi van Hoften Tiel;

Jeugd.Cat.6.Criterium.(05.16): 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Levi van Hoften Tiel; 5. Ilse Grit Zwolle; 6. Kjell de Jager Barendrecht; 7. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 8. Berit Huiting Rolde; 9. Dorien Hoog Antink Ochten; 10. Marloes Vrancke Exloo;

Jeugd.Cat.6.Eindklassement.(05.16): 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Levi van Hoften Tiel; 5. Joris Buters Nootdorp; 6. Ilse Grit Zwolle; 7. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 8. Dorien Hoog Antink Ochten; 9. Berit Huiting Rolde; 10. Mike Schuch Leek;

Jeugd.Cat.7.Criterium.(05.14): 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Steyn Lamberink Bergentheim; 3. Biko van Mil Voorburg; 4. Joost Freriks Emmen; 5. Tim Winter Norg; 6. Pim Ronhaar Hellendoorn; 7. Ramon Veurink Hardenberg; 8. Ard Stuiver Zwolle; 9. Niek van der Werf Hasselt; 10. Jens Oord Den Helder;

Jeugd.Cat.7.Klassieker.(05.15): 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Steyn Lamberink Bergentheim; 3. Joost Freriks Emmen; 4. Tim Winter Norg; 5. Pim Ronhaar Hellendoorn; 6. Ard Stuiver Zwolle; 7. Joeri Fledderus Nieuw Amsterdam; 8. Niek van der Werf Hasselt; 9. Ramon Veurink Hardenberg; 10. Antoine Kroezen Hoogeveen;

Jeugd.Cat.7.Tijdrit.(05.16): 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Steyn Lamberink Bergentheim; 3. Marnick Duivelshof Oldenzaal; 4. Pim Ronhaar Hellendoorn; 5. Niek van der Werf Hasselt; 6. Tim Winter Norg; 7. Joost Freriks Emmen; 8. Ard Stuiver Zwolle; 9. Biko van Mil Voorburg; 10. Ramon Veurink Hardenberg;

Jeugd.Cat.7.Criterium: 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Steyn Lamberink Bergentheim; 3. Tim Winter Norg; 4. Joost Freriks Emmen; 5. Pim Ronhaar Hellendoorn; 6. Ramon Veurink Hardenberg; 7. Joeri Fledderus Nieuw Amsterdam; 8. Biko van Mil Voorburg; 9. Niek van der Werf Hasselt; 10. Jens Oord Den Helder;

Jeugd.Cat.7.Eindklassement.(05.16): 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Steyn Lamberink Bergentheim; 3. Tim Winter Norg; 4. Joost Freriks Emmen; 5. Pim Ronhaar Hellendoorn; 6. Biko van Mil Voorburg; 7. Niek van der Werf Hasselt; 8. Ard Stuiver Zwolle; 9. Ramon Veurink Hardenberg; 10. Marnick Duivelshof Oldenzaal;

 

ENTER. ( 2015.05.09 )

Jeugd.Cat.1: 1. Isa Groeneveld Enkhuizen; 2. Floor Holslag Almelo; 3. Jelle Groen Den Haag; 4. Chris Kiers Westerhaar; 5. Ruben Willemsen Apeldoorn; 6. Lisa van der Veen Zwolle; 7. Jasmijn van Hellemondt Apeldoorn; 8. Runar Slinkman Rijssen;

Jeugd.Cat.2: 1. Jelle Weierink Ootmarsum; 2. Bauke ter Weel Enter; 3. Loes Nomden Hattem; 4. Stijn Heering Rijssen; 5. Luuk van de Pol Zwartsluis; 6. Elise Timmerman Staphorst; 7. Lars Smit Steenwijk; 8. Emily Goijert s-Gravenzande; 9. LoÔs Kuiper Ermelo; 10. Pascal Seine Zwolle;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. YaŽl Plas Apeldoorn; 3. Brent Nijboer Zwolle; 4. Indy Verwaarst Haarle; 5. Ingmar Kars Oosterbeek; 6. Thijmen Groen Den Haag; 7. Ryan Gal Neede; 8. Isa Naberman Genemuiden; 9. Jentske Withag Beltrum; 10. Lisa Wissink Hertme

Jeugd.Cat.4: 1. Willemijn Prins Zwolle; 2. Thom van de Pol Zwartsluis; 3. Marvin Peters Wehl; 4. Anne Kiers Westerhaar; 5. Isa Nomden Hattem; 6. Stijn Hezeman Apeldoorn; 7. Thijs Bakker Rijssen; 8. Sven Groot Roessink Aalten; 9. Sep Roord Oldenzaal; 10. Cecilia van Zuthem Zwolle;

Jeugd.Cat.5: 1. Maud Rijnbeek Amsterdam; 2. Mark Groeneveld Enkhuizen; 3. Bjarne Hemme Erica; 4. Mickey Nijkamp Oldebroek; 5. Rixt Tol Hasselt; 6. Ilse Pluimers Enter; 7. Anniek Zwiers Schoonoord; 8. Karlijn Luisman Gramsbergen; 9. Olivier de Weerd Kampen; 10. Petra Welmers Dronten;

Jeugd.Cat.6: 1. Wouter van de Weerdhof Lobith; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Tristan Kool Purmerend; 5. Pepijn Reinderink Ruurlo; 6. Ilse Grit Zwolle; 7. Pam Schutten Nijverdal; 8. Hugo Kars Oosterbeek; 9. Sam Naberman Genemuiden; 10. Leon Ellermann Emmen;

Jeugd.Cat.7: 1. Dennis Willems Boxmeer; 2. Lars Boven Reutum; 3. Steyn Lamberink Bergentheim; 4. Ian Spenkelink Nijverdal; 5. Yorik Wever Apeldoorn; 6. Rick Hezeman Apeldoorn; 7. Niek van der Werf Hasselt; 8. Jonas Franken Apeldoorn; 9. Marnick Duivelshof Oldenzaal; 10. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde;

 

ERP. ( 2015.05.31 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 3. Emma van Haaren Oisterwijk; 4. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Liz Toonen Boxmeer; 7. Fenny Coppelmans Hapert; 8. Ellen Meels Geleen; 9. Judith Alleleijn Bocholtz 10. Bo Klappe Eindhoven;

Jeugd.Cat.2: 1. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Nance van der Drift Wateringen; 3. Bjorn van der Drift Wateringen; 4. Lisa van Heel Zaltbommel; 5. Loes Nomden Hattem; 6. Nikki Souren Meerssen; 7. Thijs van Heumen Oisterwijk; 8. Lucas Koeling Veldhoven; 9. Floris Demuyt Boekel 10. Nick Zwinkels Heesch;

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 3. Brent Nijboer Zwolle; 4. Colin Strik Heerlen; 5. Mika Vijfvinkel Wateringen; 6. Indy Verwaarst Haarle; 7. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 8. Thom van Herwaarden Rossum; 9. Meis Vermeulen Loon op Zand; 10. Ingmar Kars Oosterbeek;

Jeugd.Cat.4: 1. Willemijn Prins Zwolle; 2. Elise Uijen Herpen; 3. Torben Poorters Leende; 4. Milly Davis Oost Knollendam; 5. Scarlett Souren Meerssen; 6. Indy van Os Angeren; 7. Isa Nomden Hattem; 8. Sophie Engel Roosendaal; 9. Daan van den Eijnde Gemert; 10. Jelle Sengers Valkenswaard;

Jeugd.Cat.5: 1. Roan Konings Oudenbosch; 2. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 3. Lisa van Helvoirt Erp; 4. Lucas Janssen Papendrecht; 5. Matyas Kopecky Leiden; 6. Fleur van der Peet Den Haag; 7. Lars Rouffaer Sibbe; 8. Remco Stam Sprang-Capelle; 9. Tijn Louwerensen Schijndel; 10. Danny van Lierop Someren-Heide;

Jeugd.Cat.6: 1. Daniel Taki Oosterhout Nb; 2. Louk van den Bos Vlijmen; 3. Huub Artz Wintelre; 4. Wouter van de Weerdhof Lobith; 5. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 6. Loek Walda Helmond; 7. Steijn Willemsen Rotterdam; 8. Kinley Bijl Valkenswaard; 9. Levi van Hoften Tiel; 10. Youri Meeuws Someren;

Jeugd.Cat.7: 1. Luke Verburg Schiedam; 2. Dylan Strik Heerlen; 3. Dennis Willems Boxmeer; 4. Jordan Habets Sint-Geertruid; 5. Steyn Lamberink Bergentheim; 6. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 7. Noah Vreeswijk Someren; 8. Pieter de Groof Heeze; 9. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 10. Remon Delnoije Mechelen;

 

ETTEN-LEUR. (2015.08.16)

Jeugd.Cat.5: 1. Roan Konings Oudenbosch; 2. Nina Spapen Rijen; 3. Lucas Janssen Papendrecht; 4. Mike Bronswijk Honselersdijk; 5. Daniek Hengeveld Nootdorp; 6. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 7. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 8. Casper Vos Heinkenszand; 9. Lisa van Helvoirt Erp; 10. Jens Bassa Noordeloos;

Jeugd.Cat.6: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2. Mark de Groot Vlaardingen; 3. Boris Romers Rozenburg; 4. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 5. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 6. Keigo Sweens Goirle; 7. Tristan Kool Purmerend; 8. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 10. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge;

Jeugd.Cat.7: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Robbert Rasenberg Terheijden; 3. Daan Kool Zevenhoven; 4. Ward de Schepper Made; 5. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 6. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. Martijn Rasenberg Terheijden; 8. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 9. Luc van der Hoeven Wateringen; 10. Erben van Meer Nispen;

 

GELDROP. ( 2015.09.06 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Michiel Mouris Baambrugge 4. Ellen Meels Geleen; 5. Emma van Haaren Oisterwijk; 6. Sietse van den Heuvel Beesel; 7. Liz Toonen Boxmeer; 8. Judith Alleleijn Bocholtz 9. Lucas Demuyt Boekel; 10. Elise van Kemenade Nuenen;

Jeugd.Cat.2: 1. Antoine Quint Deil; 2. Jente Derksen Haalderen; 3. Mark van Kleef Opheusden; 4. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 5. Floris Demuyt Boekel 6. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 7. Nikki Souren Meerssen; 8. Max Rijvers Lottum; 9. Teun Honderdors Horn; 10. Roos Huijbers Tilburg;

Jeugd.Cat.3: 1. Dirk Darding Maastricht; 2. Chris Kisters Nuenen; 3. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 4. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 5. Bram van den Braak Gilze; 6. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 7. Jarne Vannut Maastricht; 8. Femke Thoolen Weert; 9. Ramon Setz Geldrop; 10. Delano Hoskens Bladel;

Jeugd.Cat.4: 1. Jasper Huitema Roden; 2. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 3. Elise Uijen Herpen; 4. Femke Gort Thorn; 5. Laszlo van Melis Heesch; 6. Bente van den Nouweland Rijen; 7. Maarten Hamminga Annen; 8. Pepijn van der Straaten Budel; 9. Niels Nooijen Coevorden; 10. Scarlett Souren Meerssen;

Jeugd.Cat.5: 1. Jens Bassa Noordeloos; 2. Mickey Nijkamp Oldebroek; 3. Nina Spapen Rijen; 4. Lotte Jansen Dordrecht; 5. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 6. Lisa van Helvoirt Erp; 7. Tijn Louwerensen Schijndel; 8. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 9. Julia Kramer Borkel en Schaft; 10. Vik Smulders Loon op Zand;

Jeugd.Cat.6: 1. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Mark de Groot Vlaardingen; 3. Huub Artz Wintelre; 4. Lieke Nooijen Coevorden; 5. Keigo Sweens Goirle; 6. Youri Meeuws Someren; 7. Jewel Paumen Einighausen; 8. Silke Smulders Loon op Zand; 9. Joppe de Heij Heteren; 10. Loek Walda Helmond;

Jeugd.Cat.7: 1. Pieter de Groof Heeze; 2. Sieb van Gorp Bergeijk; 3. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 4. Rick Wouters Bergeijk; 5. Bowen Adriaans Stein;

 

GOUDA. ( 2015.04.04 )

Jeugd.Cat.1: 1. Michiel Mouris Baambrugge 2. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 3. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 4. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 5. Iris Arkesteijn Den Haag; 6. Max de Lincel Voorschoten; 7. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 8. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 9. Jelle Groen Den Haag; 10. Thijs Bijl Papendrecht;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Mark van Kleef Opheusden; 3. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 4. Cedric de Jager Barendrecht; 5. Stan Smit Wervershoof; 6. Antoine Quint Deil; 7. Bjorn van der Drift Wateringen; 8. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel; 9. Mathijs Vijverberg Naaldwijk; 10. ZoŽ van Velzen Waddinxveen;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Tim v.d. Poel Papendrecht; 3. Babette van der Wolf Oude Tonge; 4. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 5. Nina Maathuis Rotterdam; 6. Thijmen Groen Den Haag; 7. Mika Vijfvinkel Wateringen; 8. Lisa van Belle Zoetermeer; 9. Swen Vonk Bergschenhoek; 10. Ingmar van den Bosch Lisse;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Naomi Buchener Purmerend; 3. Britt van der Hulst Hazerswoude; 4. Bo Planken Haarlem; 5. Jardy van der Burg Berkel en Rodenrijs; 6. Yuli van der Molen Krommenie; 7. Menno Huising Wateringen; 8. Xin van Warmerdam Abbekerk; 9. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 10. Daan van den Berg. De Lier;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Daniek Hengeveld Nootdorp; 3. Sofie van Rooijen Driel; 4. Biki Goedschalk Den Haag; 5. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 6. Matyas Kopecky Leiden; 7. Mike Bronswijk Honselersdijk; 8. Puck Pieterse Amersfoort; 9. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 10. Max Bergsma Oudenhoorn;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Noa de Haan Terschuur; 3. Boris Romers Rozenburg; 4. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 5. Mark de Groot Vlaardingen; 6. Salvador Alvarado Rotterdam; 7. Steijn Willemsen Rotterdam; 8. Eline van Rooijen Woerden; 9. Rick van der Poel Papendrecht; 10. Larissa Hartog De Lier;

Jeugd.Cat.7: 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Olav Kooij Numansdorp; 3. Wieger GŲbel Amstelveen; 4. Enzo Leijnse Amstelveen; 5. Tijmen van Loon Amstelveen; 6. Luke Verburg Schiedam; 7. Owen Geleijn Rijsenhout; 8. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 9. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 10. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs;

 

GRAMSBERGEN. ( 2015.08.22 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Hugo Wessels Markelo; 4. Jelte ter Weel Enter; 5. Stefan Croes Emmen; 6. Isa Groeneveld Enkhuizen; 7. Floor Holslag Almelo; 8. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 9. Liz Toonen Boxmeer; 10. Marieke Ottens Rolde;

Jeugd.Cat.2: 1. Jelle Weierink Ootmarsum; 2. Ruud Junior Nagengast Beilen; 3. Antoine Quint Deil; 4. Carmen Ziemerink Glane; 5. Esmťe Ellermann Emmen; 6. Bauke ter Weel Enter; 7. Stijn Heering Rijssen; 8. Danny Turkstra Beilen; 9. Marthijn Berends Westerbork; 10. Bart de Jonge Tweede ExloŽrmond;

Jeugd.Cat.3: 1. Brent Nijboer Zwolle; 2. Carmen van der Veen Zwolle; 3. Isa Looienga Drachten; 4. Niels Brinkman Noordlaren; 5. Ingmar Kars Oosterbeek; 6. Ryan Gal Neede; 7. Rivkah Kroesbergen Ede; 8. Emma Hoolwerf Eemdijk; 9. Imme Arink Groenlo; 10. Paulien Vrancke Exloo;

Jeugd.Cat.4: 1. BjŲrn Hommes Appelscha; 2. Willemijn Prins Zwolle; 3. Sep Roord Oldenzaal; 4. Anne Kiers Westerhaar; 5. Jasper Huitema Roden; 6. Cecilia van Zuthem Zwolle; 7. Bart Kortleve Havelte; 8. Marvin Peters Wehl; 9. Stijn Hezeman Apeldoorn;

Jeugd.Cat.5: 1. Mark Groeneveld Enkhuizen; 2. Rixt Tol Hasselt; 3. Danielle Quint Deil; 4. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 5. Bjarne Hemme Erica; 6. Joost Brinkman Noordlaren; 7. Daphne Kreulen Hooghalen; 8. Ilse Pluimers Enter; 9. Tjitske Eppinga Smilde; 10. Eskil Huiting Rolde;

Jeugd.Cat.6: 1. Joppe de Heij Heteren; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Pepijn Reinderink Ruurlo; 5. Maike van der Duin Assen; 6. Ilse Grit Zwolle; 7. Wouter van de Weerdhof Lobith; 8. Maiko Timmer Drachten; 9. Puck Knol Wierden; 10. Sam Naberman Genemuiden;

Jeugd.Cat.7:1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Lars Boven Reutum; 3. Rick Metselaar Hoogeveen; 4. Dennis Willems Boxmeer; 5. Milan Ziemerink Glane; 6. Steyn Lamberink Bergentheim; 7. Pim Ronhaar Hellendoorn; 8. Joost Freriks Emmen; 9. Warner Stoffers Gasteren; 10. Ian Spenkelink Nijverdal;

 

GREVENBICHT. ( 2015.04.05 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Liz Toonen Boxmeer; 3. Ellen Meels Geleen; 4. Judith Alleleijn Bocholtz 5. Sietse van den Heuvel Beesel;

Jeugd.Cat.2: 1. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 2. Nikki Souren Meerssen; 3. Max Rijvers Lottum; 4. Sem Horsten Grashoek; 5. Teun Honderdors Horn; 6. Raf Sonnemans Meijel;

Jeugd.Cat.3: 1. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 2. Dirk Darding Maastricht; 3. Chris Kisters Nuenen; 4. Colin Strik Heerlen; 5. Jelle van Berkel Handel; 6. Sjoerd van den Heuvel Beesel; 7. Jarne Vannut Maastricht; 8. Femke Thoolen Weert; 9. Meggie Rijvers Lottum; 10. Sanne van Herk Luijksgestel;

Jeugd.Cat.4: 1. Torben Poorters Leende; 2. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 3. Jelle Sengers Valkenswaard; 4. Scarlett Souren Meerssen; 5. Dannieck Varweg Hardenberg; 6. Rosanne van Rees Groot-Ammers; 7. Lonneke Prevaes Valkenswaard; 8. Femke Gort Thorn; 9. Pepijn van der Straaten Budel; 10. Daan van den Eijnde Gemert;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 3. Lars Rouffaer Sibbe; 4. Danny van Lierop Someren-Heide; 5. Julia Kramer Borkel en Schaft; 6. Tijn Louwerensen Schijndel; 7. Iris de Boer Zaandam; 8. Lieke Janssen Panningen; 9. Radan Adriaans Stein; 10. Kiki Janse Zaandam;

Jeugd.Cat.6: 1. Joan de Bruyn Bergeijk; 2. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 3. Wout Poets. Luyksgestel; 4. Tim Nasveld Abbenbroek; 5. Iris Hoog Antink Ochten; 6. Loek Walda Helmond; 7. James Potter Soest; 8. Daan Douven Herten; 9. Dorien Hoog Antink Ochten; 10. Jochem Widdershoven Brunssum;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Matthijs Varweg Hardenberg; 3. Arjan Boshoven Spijkenisse; 4. Hidde van Veenendaal Dongen; 5. Dennis Willems Boxmeer; 6. Dylan Strik Heerlen; 7. Remon Delnoije Mechelen; 8. Jordan Habets Sint-Geertruid; 9. Noah Vreeswijk Someren; 10. Luc Besseling Amersfoort;

 

HARKEMA. ( 2015.05.30 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 3. Finn Hiemstra Burgum; 4. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela;

Jeugd.Cat.2: 1. Esmťe Ellermann Emmen; 2. Pascal Seine Zwolle; 3. Luuk van de Pol Zwartsluis; 4. Tsjisse Weening Harkema; 5. Danijel Agricola Terwispel; 6. Hedzer Poortman Donkerbroek; 7. Sven van der Wal Burum; 8. Bart de Jonge Tweede ExloŽrmond; 9. Girard Poortman Donkerbroek; 10. Marit Dekker Echten;

Jeugd.Cat.3: 1. Isa Looienga Drachten; 2. Leonie Bentveld Burgum; 3. Isa Naberman Genemuiden; 4. Jannet de Vries Drachten;

Jeugd.Cat.4: 1. Thom van de Pol Zwartsluis; 2. Rosan Dekker Echten; 3. Maarten Hamminga Annen; 4. Naomi Veurink Hardenberg; 5. Anne-Wil van der Vegt Assen; 6. Mart Vos Aalden; 7. Jasper Huitema Roden; 8. Fardau Kats Boornbergum; 9. Kirsten Hooge Hoogeveen; 10. Thijmen de Jonge Nieuw-Amsterdam;

Jeugd.Cat.5: 1. Bjarne Hemme Erica; 2. Jente Klaver Kollumerzwaag; 3. Kevin Kuiper Nieuwolda; 4. Karlijn Luisman Gramsbergen; 5. Arjen Dillema Doezum; 6. Anniek Zwiers Schoonoord; 7. Joris Reinderink Ruurlo; 8. Job Boontjes Gieten; 9. Tjitske Eppinga Smilde; 10. Anouk Hamminga Annen

Jeugd.Cat.6: 1. Anouk Dekker Echten; 2. Pepijn Reinderink Ruurlo; 3. Daan van de Pol Zwartsluis; 4. Berit Huiting Rolde; 5. Maiko Timmer Drachten; 6. Sam Naberman Genemuiden; 7. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 8. Rose Kloese Emmen; 9. Ole Veenhuis Schagen; 10. Coert-Jan Poortman Donkerbroek;

Jeugd.Cat.7: 1. Pieter Bouwers Beilen; 2. Philip Sijbrandi Bolsward; 3. Sjouke Veenstra Surhuizum;

 

HASSELT. ( 2015.09.12 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Hugo Wessels Markelo; 4. Finn Hiemstra Burgum; 5. Fleur Prins Zwolle; 6. Jelte ter Weel Enter; 7. Floor Holslag Almelo; 8. JoŽlle Eenkhoorn Genemuiden; 9. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 10. Maureen Abma Wolvega;

Jeugd.Cat.2: 1. Jelle Weierink Ootmarsum; 2. Danny Turkstra Beilen; 3. Ruud Junior Nagengast Beilen; 4. Antoine Quint Deil; 5. Bauke ter Weel Enter; 6. Job Weijdema Tuk; 7. Danijel Agricola Terwispel; 8. Lars Smit Steenwijk; 9. Loes Nomden Hattem; 10. Tsjisse Weening Harkema;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Brent Nijboer Zwolle; 3. Leonie Bentveld Burgum; 4. Ingmar van den Bosch Lisse; 5. Carmen van der Veen Zwolle; 6. Indy Verwaarst Haarle; 7. Isa Naberman Genemuiden; 8. Lisa Wissink Hertme 9. Imme Arink Groenlo; 10. Sten ten Brinke Zwolle;

Jeugd.Cat.4: 1. Anne Kiers Westerhaar; 2. BjŲrn Hommes Appelscha; 3. Jasper Huitema Roden; 4. Stijn Hezeman Apeldoorn; 5. Cecilia van Zuthem Zwolle; 6. Bart Kortleve Havelte; 7. Sep Roord Oldenzaal; 8. Maarten Hamminga Annen; 9. Mart Vos Aalden; 10. Niels Nooijen Coevorden;

Jeugd.Cat.5: 1. Daphne Kreulen Hooghalen; 2. Bjarne Hemme Erica; 3. Rixt Tol Hasselt; 4. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 5. Danielle Quint Deil; 6. Ruben Kortleve Havelte; 7. Petra Welmers Dronten; 8. Kevin Kuiper Nieuwolda; 9. Ilse Pluimers Enter; 10. Joris Reinderink Ruurlo;

Jeugd.Cat.6: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Pepijn Reinderink Ruurlo; 4. Tristan Kool Purmerend; 5. Frits A Biesterbos Apeldoorn; 6. Pam Schutten Nijverdal; 7. Lieke Nooijen Coevorden; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Joppe de Heij Heteren; 10. Maiko Timmer Drachten;

Jeugd.Cat.7: 1. Lars Boven Reutum; 2. Ian Spenkelink Nijverdal; 3. Yorik Wever Apeldoorn; 4. Pim Ronhaar Hellendoorn; 5. Rick Metselaar Hoogeveen; 6. Antoine Kroezen Hoogeveen; 7. Rick Hezeman Apeldoorn; 8. Warner Stoffers Gasteren; 9. Lars Mulderij Pesse; 10. Joeri Fledderus Nieuw Amsterdam;

 

HEERLEN.MOLENBERG. ( 2015.09.20 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Brent Jongenelen Steenbergen; 3. Megan Arens Kruiningen; 4. Max de Lincel Voorschoten; 5. Michiel Mouris Baambrugge 6. Ellen Meels Geleen; 7. Sietse van den Heuvel Beesel; 8. Teun Paaimans Kapelle; 9. Isa Groeneveld Enkhuizen; 10. Judith Alleleijn Bocholtz

Jeugd.Cat.2: 1. Stan Smit Wervershoof; 2. Niek Suijker Schipluiden; 3. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 4. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 5. Renzo Moretti Middelburg; 6. Antoine Quint Deil; 7. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 8. Mark van Kleef Opheusden; 9. Nikki Souren Meerssen; 10. Max Rijvers Lottum;

Jeugd.Cat.3: 1. Brent Nijboer Zwolle; 2. Dirk Darding Maastricht; 3. Colin Strik Heerlen; 4. Tobias Kool Purmerend; 5. Mika Vijfvinkel Wateringen; 6. Axel Roks Sint Willebrord; 7. Sam Rokebrand Waalre; 8. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 9. Ryan Gal Neede; 10. Firn Arens Kruiningen;

Jeugd.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Kay Fretin Belgie; 3. Willemijn Prins Zwolle; 4. Elise Uijen Herpen; 5. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 6. Indy van Os Angeren; 7. Job Kuster Wageningen; 8. Maureen Arens Kruiningen; 9. Scarlett Souren Meerssen; 10. Ian Lindelauf Gulpen

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Lars Rouffaer Sibbe; 3. Maud Rijnbeek Amsterdam; 4. Roan Konings Oudenbosch; 5. Thomas Lakeman Venhuizen; 6. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 7. Joren de Gruijter Breda; 8. Arjen Dillema Doezum; 9. Danielle Quint Deil; 10. Bob Poelmans Belgie;

Jeugd.Cat.6: 1. Koert van Oosten Gouda; 2. Huub Artz Wintelre; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. Erwin Smit Wervershoof; 5. Mark de Groot Vlaardingen; 6. Jaap Roelen Chaam; 7. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 8. James Potter Soest; 9. Bram Leerkes Twello; 10. Hugo Kars Oosterbeek;

Jeugd.Cat.7: 1. Dylan Strik Heerlen; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Milan Fretin Belgie; 5. Jordan Habets Sint-Geertruid; 6. Pieter de Groof Heeze; 7. Joost Bekaert Belgie; 8. Pim Ronhaar Hellendoorn; 9. Steyn Lamberink Bergentheim; 10. Sam Poelmans Belgie;

 

HONSELERSDIJK. ( 2015.04.25 )

Jeugd.Cat.1: 1. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 2. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 3. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 4. Iris Arkesteijn Den Haag; 5. Jelle Groen Den Haag; 6. DaniŽl Weeder Leiden 7. Robin Vermij Gouda; 8. Evi de Jonge s-Gravendeel; 9. Maud van Izerloo Dordrecht; 10. Jilles Romers Rozenburg;

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Cedric de Jager Barendrecht; 4. Lisa van Heel Zaltbommel; 5. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 6. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 7. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel; 8. Nance van der Drift Wateringen; 9. Frederique Verschuur Rotterdam; 10. Bastiaan de Groot Vlaardingen;

Jeugd.Cat.3: 1. Babette van der Wolf Oude Tonge; 2. Ingmar van den Bosch Lisse; 3. Nina Maathuis Rotterdam; 4. Mika Vijfvinkel Wateringen; 5. Lisa van Belle Zoetermeer; 6. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 7. Floris Verschuur Rotterdam; 8. Jill de Jong Monster; 9. Thijmen Groen Den Haag; 10. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Daan den Breejen Papendrecht; 3. Jardy van der Burg Berkel en Rodenrijs; 4. Menno Huising Wateringen; 5. Britt van der Hulst Hazerswoude; 6. Lucas Hoogerwaard Moordrecht; 7. Martijn Weeder Leiden; 8. Daan van den Berg. De Lier; 9. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 10. Michael Boers Naaldwijk;

Jeugd.Cat.5: 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Fleur van der Peet Den Haag; 4. Mike Bronswijk Honselersdijk; 5. Max Bergsma Oudenhoorn; 6. Biki Goedschalk Den Haag; 7. Willeke Bogaards Hoogmade; 8. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 9. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 10. Bram Praamsma Reeuwijk;

Jeugd.Cat.6: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2. Mark de Groot Vlaardingen; 3. Boris Romers Rozenburg; 4. Keigo Sweens Goirle; 5. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 6. Judith Stolze De Lier; 7. Joris Buters Nootdorp; 8. Jarid van Horik Dordrecht; 9. Rick van der Poel Papendrecht; 10. Jesse Speijers Rotterdam;

Jeugd.Cat.7: 1. Luke Verburg Schiedam; 2. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 3. Arjan Boshoven Spijkenisse; 4. Olav Kooij Numansdorp; 5. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 6. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 7. Thijn Kluts Leiden; 8. Biko van Mil Voorburg; 9. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 10. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland;

 

HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE. ( 2015.09.12 )

Jeugd.Cat.1: 1. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 2. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Iris Arkesteijn Den Haag; 5. Megan Arens Kruiningen; 6. Robin Vermij Gouda; 7. Jelle Groen Den Haag; 8. Jilles Romers Rozenburg; 9. Teun Paaimans Kapelle; 10. Senna Bakker Wormer

Jeugd.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Ricardo Sanberg Bergambacht; 4. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 5. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 6. Bjorn van der Drift Wateringen; 7. Stan Smit Wervershoof; 8. Nance van der Drift Wateringen; 9. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 10. Sven Stapersma s-Gravenzande;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Babette van der Wolf Oude Tonge; 3. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 4. Swen Vonk Bergschenhoek; 5. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 6. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 7. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 8. Mika Vijfvinkel Wateringen; 9. Mike Derogee Nieuw Vennep; 10. Firn Arens Kruiningen;

Jeugd.Cat.4: 1. Pepijn Veenings Assendelft; 2. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 3. Naomi Buchener Purmerend; 4. Menno Huising Wateringen; 5. Bente van den Nouweland Rijen; 6. Jonas Roodenburg Maassluis; 7. Maureen Arens Kruiningen; 8. Halvar de Jager Barendrecht; 9. Britt van der Hulst Hazerswoude; 10. Milly Davis Oost Knollendam;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Mike Bronswijk Honselersdijk; 3. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Nina Spapen Rijen; 6. Leonardo van Driel Monster; 7. Lucas Janssen Papendrecht; 8. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 9. Lotte Jansen Dordrecht; 10. Thomas Lakeman Venhuizen;

Jeugd.Cat.6: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Dina Scavone Lommel; 3. Levi van Hoften Tiel; 4. Erwin Smit Wervershoof; 5. Salvador Alvarado Rotterdam; 6. Boris Romers Rozenburg; 7. Twan van der Drift Wateringen; 8. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. Judith Stolze De Lier; 10. Luca van Hout Belgie;

Jeugd.Cat.7: 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Luke Verburg Schiedam; 3. Daan Grosemans Belgie; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Biko van Mil Voorburg; 6. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 7. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 8. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 9. Eric Looij Wilnis; 10. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam;

 

HOOGERHEIDE. ( 2015.05.10 )

Jeugd.Cat.1: 1. Megan Arens Kruiningen; 2. Fee Knaven Strijbeek; 3. Brent Jongenelen Steenbergen; 4. Teun Paaimans Kapelle; 5. Nienke de Jong Schijf; 6. Michelle Maas Sint Willebrord; 7. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 8. Kim Lauwerijssen Rucphen; 9. Senna Wisse Hoogerheide

Jeugd.Cat.2: 1. Renzo Moretti Middelburg; 2. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 3. Lucas van den Eijnden Prinsenbeek; 4. Thomas van den Eijnden Prinsenbeek; 5. Raf Sonnemans Meijel; 6. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 7. Julia Lindhout Sint Maartensdijk; 8. Bjorn Dietvorst Bergen op Zoom; 9. Stefan de Leeuw Roosendaal;

Jeugd.Cat.3: 1. Dirk Darding Maastricht; 2. Axel Roks Sint Willebrord; 3. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 4. Chris Kisters Nuenen; 5. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 6. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk; 7. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 8. Denise Mertens Breda; 9. Nienke Dullemond Ooltgersplaat; 10. Firn Arens Kruiningen;

Jeugd.Cat.4: 1. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 2. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Senne Knaven Strijbeek; 5. Bente van den Nouweland Rijen; 6. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 7. Pierre van den Kieboom Bergen op Zoom; 8. Wout Lulofs Bergen op Zoom; 9. Evi Jongenelen Steenbergen; 10. Lars Dierks Fijnaart;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Roan Konings Oudenbosch; 3. Shirin van Anrooij Kapelle; 4. Sven Mulder Raamsdonksveer; 5. Lisanne de Munnik Kapelle; 6. Joren de Gruijter Breda; 7. Florine Hehewerth Prinsenbeek; 8. Casper Vos Heinkenszand; 9. Twan Schrier Krabbendijke; 10. Brent Broosus Huijbergen;

Jeugd.Cat.6: 1. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 2. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 3. Sanne Jongenelen Steenbergen; 4. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer; 5. Luuk Bierkens Stampersgat; 6. Stan Huijbregts Bergen op Zoom; 7. Flavio Moretti Middelburg; 8. Mitchell van Vliet Rotterdam; 9. Lotte Akkermans Ossendrecht; 10. Sacha de Nijs Huijbergen;

Jeugd.Cat.7: 1. Ward de Schepper Made; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Tristan van Hassel Wernhout; 4. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 5. Martijn Rasenberg Terheijden; 6. Erben van Meer Nispen; 7. Hidde Greijdanus Dishoek; 8. Tristan Timmermans Yerseke; 9. Robbert Rasenberg Terheijden; 10. Gianni Pavone Steenbergen;

 

HOOGEVEEN. ( 2015.03.28 )

Jeugd.Cat.1: 1. Thomas Huitema Roden; 2. Tyler Eyk Amsterdam; 3. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 4. Jelte ter Weel Enter; 5. Liz Toonen Boxmeer; 6. Lisa van der Veen Zwolle; 7. Maud Bouwers Assen; 8. Nick ter Harmsel Enter; 9. Ruben Willemsen Apeldoorn; 10. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd;

Jeugd.Cat.2: 1. Jelle Weierink Ootmarsum; 2. Ruud Junior Nagengast Beilen; 3. Danny Turkstra Beilen; 4. Esmťe Ellermann Emmen; 5. Loes Brouwer De Wijk; 6. Niels van der Laan Hilversum; 7. Tsjisse Weening Harkema; 8. Bauke ter Weel Enter; 9. Sven van der Wal Burum; 10. Loes Nomden Hattem;

Jeugd.Cat.3: 1. Carmen van der Veen Zwolle; 2. Niels Brinkman Noordlaren; 3. Jelle van Dijk Dronten; 4. Indy Verwaarst Haarle; 5. Leonie Bentveld Burgum; 6. Isa Naberman Genemuiden; 7. Ryan Gal Neede; 8. Isa Looienga Drachten; 9. Imme Arink Groenlo; 10. Paulien Vrancke Exloo;

Jeugd.Cat.4: 1. Jasper Huitema Roden; 2. Bjorn Koster Roden; 3. Anne Kiers Westerhaar; 4. Maarten Hamminga Annen; 5. Matz Damman Groenlo; 6. Stijn Hezeman Apeldoorn; 7. Elmar Abma Wolvega; 8. Rosan Dekker Echten; 9. Dannieck Varweg Hardenberg; 10. Isa Nomden Hattem;

Jeugd.Cat.5: 1. Carolien de Bruin Zuidbroek; 2. Joost Brinkman Noordlaren; 3. Bjarne Hemme Erica; 4. Eskil Huiting Rolde; 5. Joris Reinderink Ruurlo; 6. Jente Klaver Kollumerzwaag; 7. Karlijn Luisman Gramsbergen; 8. Ilse Pluimers Enter; 9. Daphne Kreulen Hooghalen; 10. Ruben Kortleve Havelte;

Jeugd.Cat.6: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Pepijn Reinderink Ruurlo; 4. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Leon Ellermann Emmen; 7. Eline van Rooijen Woerden; 8. Sam Naberman Genemuiden; 9. Luna Zijlstra Winschoten; 10. Rose Kloese Emmen;

Jeugd.Cat.7: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Matthijs Varweg Hardenberg; 4. Steyn Lamberink Bergentheim; 5. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 6. Jonas Franken Apeldoorn; 7. Joost Freriks Emmen; 8. Rick Metselaar Hoogeveen; 9. Ian Spenkelink Nijverdal; 10. Pim Ronhaar Hellendoorn;

 

HOORN. ( 2015.04.12 )

Jeugd.Cat.1: 1. Michiel Mouris Baambrugge 2. Tyler Eyk Amsterdam; 3. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 4. Wouter Konijn Slootdorp; 5. Jelle Groen Den Haag; 6. Veerle Muller Haarlem; 7. Noor Rozenburg Vijfhuizen;

Jeugd.Cat.2: 1. Joeri Schaper Bergen; 2. Stan Smit Wervershoof; 3. Sem van den Berg Julianadorp; 4. Duco van der Zwart Alphen aan den Rijn; 5. Mink van Lunteren Haarlem; 6. Hidde de Nas Assendelft; 7. Rik Rozenburg Vijfhuizen; 8. Kjell Edam Velserbroek; 9. Loes Rozenburg Vijfhuizen; 10. Femke Reemeijer Spaarndam;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Tobias Kool Purmerend; 3. Thijmen Groen Den Haag; 4. Daniel Jongejans Zaandam; 5. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 6. Mike Derogee Nieuw Vennep; 7. Thijs de Vente Zwanenburg; 8. Nickey Huenders Almere; 9. Pelle van der Putte Haarlem; 10. Eefke van Teeseling Abcoude;

Jeugd.Cat.4: 1. Naomi Buchener Purmerend; 2. Pepijn Veenings Assendelft; 3. Xin van Warmerdam Abbekerk; 4. Yuli van der Molen Krommenie; 5. Bo Planken Haarlem; 6. Milly Davis Oost Knollendam; 7. Marijn Schaper Bergen Nh; 8. Kai Schoolenaar Zwanenburg; 9. Maxime Duba Alkmaar; 10. Stef Koning Hensbroek;

Jeugd.Cat.5: 1. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 2. Maud Rijnbeek Amsterdam; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Mark Groeneveld Enkhuizen; 5. Nina Spapen Rijen; 6. Thomas Lakeman Venhuizen; 7. Donna Ruska Volendam; 8. Leonie Schutte Spanbroek; 9. Koen de Jong Zaandam; 10. Sofie Duyn Hoogwoud;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Joris Buters Nootdorp; 3. Tristan Kool Purmerend; 4. Ole Veenhuis Schagen; 5. Tristan Geleijn Rijsenhout; 6. Wessel Mouris Baambrugge; 7. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 8. Ivo Zwaans Den Helder; 9. Lance Huenders Almere; 10. Rosan Koper Heemskerk;

Jeugd.Cat.7: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Lars Klugt Volendam; 4. Ingmar van de Griek Heiloo; 5. Tijmen van Loon Amstelveen; 6. Niek Voogt Ouderkerk aan de Amstel; 7. Eric Looij Wilnis; 8. Daan van Wieringen Beverwijk; 9. Wesley Damiaans Sint Maartensbrug; 10. Jens Pronk De Rijp;

 

KAATSHEUVEL. ( 2015.04.12 )

Jeugd.Cat.1: 1. Megan Arens Kruiningen; 2. Emma van Haaren Oisterwijk; 3. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 4. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 5. Fee Knaven Strijbeek; 6. Brent Jongenelen Steenbergen; 7. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 8. Michelle Maas Sint Willebrord; 9. Teun Paaimans Kapelle; 10. Kim Lauwerijssen Rucphen;

Jeugd.Cat.2: 1. Antoine Quint Deil; 2. Jente Derksen Haalderen; 3. Renzo Moretti Middelburg; 4. Mark van Kleef Opheusden; 5. Lisa van Heel Zaltbommel; 6. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 7. Luca van der Veken Sint Jansteen; 8. Lucas van den Eijnden Prinsenbeek; 9. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 10. Thomas van den Eijnden Prinsenbeek;

Jeugd.Cat.3: 1. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 2. Tim v.d. Poel Papendrecht; 3. Mika Vijfvinkel Wateringen; 4. Meis Vermeulen Loon op Zand; 5. Axel Roks Sint Willebrord; 6. Thom van Herwaarden Rossum; 7. Denise Mertens Breda; 8. Firn Arens Kruiningen; 9. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 10. Mirre Knaven Strijbeek;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 3. Jardy van der Burg Berkel en Rodenrijs; 4. Maureen Arens Kruiningen; 5. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 6. Ward Senneker Breda; 7. Bente van den Nouweland Rijen; 8. Senne Knaven Strijbeek; 9. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe;

Jeugd.Cat.6: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Boris Romers Rozenburg; 3. Daniel Taki Oosterhout Nb; 4. Mathijs de Kok Steenbergen; 5. Louk van den Bos Vlijmen; 6. Jarid van Horik Dordrecht; 7. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 8. Rick van der Poel Papendrecht; 9. Jochem Crusio Tilburg;

Jeugd.Cat.7: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Hidde van Veenendaal Dongen; 4. Tristan van Hassel Wernhout; 5. Ward de Schepper Made; 6. Robbert Rasenberg Terheijden; 7. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 8. Martijn Rasenberg Terheijden; 9. Erben van Meer Nispen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.JEUGD.JONGENS.(2015.06.07)

Jeugd.Jongens.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Thomas Huitema Roden; 3. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 4. Michiel Mouris Baambrugge 5. Max de Lincel Voorschoten; 6. Brent Jongenelen Steenbergen; 7. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 8. Finn Hiemstra Burgum; 9. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 10. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 11. Wouter Konijn Slootdorp; 12. Ruben Willemsen Apeldoorn; 13. Sietse van den Heuvel Beesel; 14. DaniŽl Weeder Leiden 15. Geert Jan Hofstee Dwingeloo; 16. Jelle Dekkers Waalwijk; 17. Stefan Croes Emmen; 18. Teun Paaimans Kapelle; 19. Mees Bassa Noordeloos; 20. Jilles Romers Rozenburg; 21. Jelte ter Weel Enter; 22. Thomas Assinck Waalre; 23. Thijs Bijl Papendrecht; 24. Fitz Potter Soest; 25. Donny van de Vijver Gemonde;

Jeugd.Jongens.Cat.2: 1. Niek Suijker Schipluiden; 2. Joeri Schaper Bergen; 3. Jelle Weierink Ootmarsum; 4. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 5. Antoine Quint Deil; 6. Ruud Junior Nagengast Beilen; 7. Ricardo Sanberg Bergambacht; 8. Stan Smit Wervershoof; 9. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 10. Jente Derksen Haalderen; 11. Luca van der Veken Sint Jansteen; 12. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 13. Renzo Moretti Middelburg; 14. Mathijs Vijverberg Naaldwijk; 15. Bauke ter Weel Enter; 16. Danny Turkstra Beilen; 17. Job Weijdema Tuk; 18. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 19. Tsjisse Weening Harkema; 20. Stijn Heering Rijssen; 21. Sem van den Berg Julianadorp; 22. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 23. Luuk van de Pol Zwartsluis; 24. Max Rijvers Lottum; 25. Bjorn van der Drift Wateringen; 26. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 27. Lucas van den Eijnden Prinsenbeek; 28. Pascal Seine Zwolle; 29. Sem Horsten Grashoek; 30. Danijel Agricola Terwispel;

Jeugd.Jongens.Cat.3: 1. Axel Roks Sint Willebrord; 2. Tim v.d. Poel Papendrecht; 3. Dirk Darding Maastricht; 4. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 5. Mika Vijfvinkel Wateringen; 6. Colin Strik Heerlen; 7. Ingmar van den Bosch Lisse; 8. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 9. Thijmen Groen Den Haag; 10. Brent Nijboer Zwolle; 11. Chris Kisters Nuenen; 12. Niels Brinkman Noordlaren; 13. Thom van Herwaarden Rossum; 14. Ryan Gal Neede; 15. Duuk van der Haagen Hoofddorp; 16. Bram van den Braak Gilze; 17. YaŽl Plas Apeldoorn; 18. Firn Arens Kruiningen; 19. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 20. Toinne Vriezen Amersfoort; 21. Ingmar Kars Oosterbeek; 22. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 23. Sten ten Brinke Zwolle; 24. Sam Rokebrand Waalre; 25. Daniel Jongejans Zaandam; 26. Swen Vonk Bergschenhoek; 27. Jan Ruiter Wormer; 28. Jelle van Berkel Handel; 29. Thijs de Vente Zwanenburg; 30. Olav Noorloos Kaatsheuvel;

Jeugd.Jongens.Cat.4: 1. Miguel van Tintelen Baars; 2. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 3. Bjorn Koster Roden; 4. Bart Kortleve Havelte; 5. Marvin Peters Wehl; 6. Jasper Huitema Roden; 7. Anne Kiers Westerhaar; 8. Roel Vrancken s-Hertogenbosch; 9. Elmar Abma Wolvega; 10. Job Kuster Wageningen; 11. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 12. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 13. Pepijn Veenings Assendelft; 14. BjŲrn Hommes Appelscha; 15. Jesper Melle Rozema Jistrum; 16. Daan den Breejen Papendrecht; 17. Ward Senneker Breda; 18. DaniŽl Vastenhout Spijkenisse; 19. Thom van de Pol Zwartsluis; 20. Thijs Bakker Rijssen; 21. Sep Roord Oldenzaal; 22. Bo Planken Haarlem; 23. Bouwe van Galen Twisk; 24. Daan van den Eijnde Gemert; 25. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 26. Martijn Weeder Leiden; 27. Laszlo van Melis Heesch; 28. Lars ter Laak Veenendaal; 29. Stijn Hezeman Apeldoorn; 30. Boy Sigmond Hooglanderveen;

Jeugd.Jongens.Cat.5: 1. Roan Konings Oudenbosch; 2. Lucas Janssen Papendrecht; 3. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 4. Mike Bronswijk Honselersdijk; 5. Mark Groeneveld Enkhuizen; 6. Bjarne Hemme Erica; 7. Jente Klaver Kollumerzwaag; 8. Lars Rouffaer Sibbe; 9. Matyas Kopecky Leiden; 10. Joost Brinkman Noordlaren; 11. Eskil Huiting Rolde; 12. Tijn Louwerensen Schijndel; 13. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 14. Danny van Lierop Someren-Heide; 15. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 16. Ruben Kortleve Havelte; 17. Brian de Vries Wolvega; 18. Leonardo van Driel Monster; 19. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 20. Sven Mulder Raamsdonksveer; 21. Remco Stam Sprang-Capelle; 22. Thomas Lakeman Venhuizen; 23. Koen de Jong Zaandam; 24. Jens Bassa Noordeloos; 25. Joris Reinderink Ruurlo; 26. Jelle Bouwe Hofstee Dwingeloo; 27. Job Boontjes Gieten; 28. Jordy van der Ham Gouda; 29. Moreno Tak Oud-Gastel; 30. Stijn Peters Best;

Jeugd.Jongens.Cat.6: 1. Koert van Oosten Gouda; 2. Boris Romers Rozenburg; 3. Erwin Smit Wervershoof; 4. Louk van den Bos Vlijmen; 5. Huub Artz Wintelre; 6. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 7. Salvador Alvarado Rotterdam; 8. Levi van Hoften Tiel; 9. Mathijs de Kok Steenbergen; 10. Youri Meeuws Someren; 11. Mark de Groot Vlaardingen; 12. James Potter Soest; 13. Jaap Roelen Chaam; 14. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 15. Joppe de Heij Heteren; 16. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 17. Wouter van de Weerdhof Lobith; 18. Kinley Bijl Valkenswaard; 19. Loek Walda Helmond; 20. Daniel Taki Oosterhout Nb; 21. Steijn Willemsen Rotterdam; 22. Daan Douven Herten; 23. Rick van der Poel Papendrecht; 24. Pepijn Reinderink Ruurlo; 25. Maiko Timmer Drachten; 26. Joris Buters Nootdorp; 27. Hugo Kars Oosterbeek; 28. Bram Leerkes Twello; 29. Tom Waldram Nieuwerkerk aan den IJssel; 30. Tristan Kool Purmerend;

Jeugd.Jongens.Cat.7: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Axel van der Tuuk Assen; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 6. Enzo Leijnse Amstelveen; 7. Daan Kool Zevenhoven; 8. Tristan van Hassel Wernhout; 9. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 10. Casper Markus Ede; 11. Bodi Del Grosso Eelde; 12. Robbert Rasenberg Terheijden; 13. Ward de Schepper Made; 14. Dennis Willems Boxmeer; 15. Steyn Lamberink Bergentheim; 16. Yorik Wever Apeldoorn; 17. Matthijs Varweg Hardenberg; 18. Hidde van Veenendaal Dongen; 19. Joost Freriks Emmen; 20. Lars Klugt Volendam; 21. Pim Ronhaar Hellendoorn; 22. Arjan Poleij Kruiningen; 23. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 24. Noah Vreeswijk Someren; 25. Ian Spenkelink Nijverdal; 26. Ingmar van de Griek Heiloo; 27. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 28. Wesley Damiaans Sint Maartensbrug; 29. Stef ter Laak Veenendaal; 30. Rick Hezeman Apeldoorn;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.JEUGD.MEISJES.(2015.06.07)

Jeugd.Meisjes.08 Jaar: 1. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 2. Megan Arens Kruiningen; 3. Maureen Abma Wolvega; 4. Robin Vermij Gouda; 5. Michelle Maas Sint Willebrord; 6. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela; 7. Chris Kiers Westerhaar; 8. Eva van Beek Geldrop; 9. Evi de Jonge s-Gravendeel; 10. Kim Lauwerijssen Rucphen; 11. Judith Alleleijn Bocholtz 12. Bo Klappe Eindhoven; 13. Zara Ansems Lage Zwaluwe; 14. Lotte van MerriŽnboer Wernhout; 15. Maud van Izerloo Dordrecht; 16. Michelle Druif Zoetermeer; 17. Anne van Oirschot Helvoirt 18. Tessel Ruiter Wormer; 19. Bliss Goossens Borculo 20. Kris Vermeulen Loon op Zand;

Jeugd.Meisjes.09 Jaar: 1. Emma van Haaren Oisterwijk; 2. Fee Knaven Strijbeek; 3. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 4. Isa Groeneveld Enkhuizen; 5. Iris Arkesteijn Den Haag; 6. Liz Toonen Boxmeer; 7. Fenny Coppelmans Hapert; 8. Ellen Meels Geleen; 9. Veerle Muller Haarlem; 11. Nienke de Jong Schijf; 12. Floor Holslag Almelo; 13. Maud Bouwers Assen; 14. Noor Rozenburg Vijfhuizen; 15. Elise van Kemenade Nuenen; 16. Marieke Ottens Rolde; 17. Jasmijn van Hellemondt Apeldoorn; 18. Wytske van Es Rijen; 19. Lisa van der Veen Zwolle; 20. Tetje Senneker Breda;

Jeugd.Meisjes.10 Jaar: 1. Jette de Groot Zwolle; 2. Lisa van Heel Zaltbommel; 3. Esmťe Ellermann Emmen; 4. Lauren Molengraaf Capelle aan den IJssel; 5. Nance van der Drift Wateringen; 6. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 7. Loes Brouwer De Wijk; 8. Loes Nomden Hattem; 9. Nikki Souren Meerssen; 10. Anouk Beek Soest; 11. DaniŽlle van Hemert Brakel; 12. Indy Floren Ossendrecht; 13. Frederique Verschuur Rotterdam; 14. Julia Lindhout Sint Maartensdijk; 15. Marit Koene Poeldijk; 16. Nanna van den Bogaard Goirle; 17. Roos Huijbers Tilburg; 18. Elise Timmerman Staphorst; 19. Annet Moeleker Kapelle; 20. Sofie Ceelie Papendrecht; 21. Anouk Bijl Papendrecht; 22. Emily Goijert s-Gravenzande; 23. Senna Wuisman Spijkenisse; 24. Marit Dekker Echten; 25. LoÔs Kuiper Ermelo; 26. Floortje Jungman Assen; 27. Femke Reemeijer Spaarndam; 28. Loes Rozenburg Vijfhuizen; 29. Rosalie de Haas Pijnacker; 30. Veerle van Os Tilburg;

Jeugd.Meisjes.11 Jaar: 1. Babette van der Wolf Oude Tonge; 2. Nienke Veenhoven Oostzaan; 3. Nina Maathuis Rotterdam; 4. Lisa van Belle Zoetermeer; 5. Indy Verwaarst Haarle; 6. Julia Kopecky Zoeterwoude; 7. Meis Vermeulen Loon op Zand; 8. Isa Looienga Drachten; 9. Denise Mertens Breda; 10. Paulien Vrancke Exloo; 11. Leonie Bentveld Burgum; 12. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 13. Jentske Withag Beltrum; 14. Bibi Verzijl Berkel en Rodenrijs; 15. Carmen van der Veen Zwolle; 16. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk; 17. Mirre Knaven Strijbeek; 18. Isa Naberman Genemuiden; 19. Loes Jansen Barendrecht; 20. Sanne Lazeroms Bosschenhoofd; 21. Lara Boshoven Spijkenisse; 22. Lotte Bakker Veenoord; 23. Anna van der Meiden Heukelum; 24. Jill de Jong Monster; 25. Nienke Dullemond Ooltgersplaat; 26. Britt de Grave Tholen; 27. Imme Arink Groenlo; 28. Rivkah Kroesbergen Ede; 29. Sanne van Herk Luijksgestel; 30. Jannet de Vries Drachten;

Jeugd.Meisjes.12 Jaar: 1. Willemijn Prins Zwolle; 2. Elise Uijen Herpen; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 5. Britt van der Hulst Hazerswoude; 6. Cecilia van Zuthem Zwolle; 7. Senne Knaven Strijbeek; 8. Bente van den Nouweland Rijen; 9. Indy van Os Angeren; 10. Femke Gort Thorn; 11. Milly Davis Oost Knollendam; 12. Scarlett Souren Meerssen; 13. Rosan Dekker Echten; 14. Anniek Wever Apeldoorn; 15. Lieve Sanders Eindhoven; 16. Sophie Engel Roosendaal; 17. Yuli van der Molen Krommenie; 18. Karlijn Koops Elim; 19. Anne-Wil van der Vegt Assen; 20. Xin van Warmerdam Abbekerk; 21. Naomi Buchener Purmerend; 22. Naomi Veurink Hardenberg; 23. Isa Nomden Hattem; 24. Lonneke Prevaes Valkenswaard; 25. Anne Schumacher Horst; 26. Sophia Zwaan Bodegraven; 27. ChloŽ Postma Hulsen; 28. Leonie Boschker Woerden; 29. Iris Offerein Meppen; 30. Isabelle Bakker Rijswijk;

Jeugd.Meisjes.13 Jaar: 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Maud Rijnbeek Amsterdam; 3. Shirin van Anrooij Kapelle; 4. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 5. Daniek Hengeveld Nootdorp; 6. Puck Pieterse Amersfoort; 7. Nina Spapen Rijen; 8. Ilse Pluimers Enter; 9. Lisa van Helvoirt Erp; 10. Sofie van Rooijen Driel; 11. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 12. Fay Goedbloed Leiden; 13. Anoek Kuijpers Gilze; 14. Rixt Tol Hasselt; 15. Sophie Tierolf Belgie; 16. Marit Wasmus Den Hoorn; 17. Tjitske Eppinga Smilde; 18. Karlijn Luisman Gramsbergen; 19. Danielle Quint Deil; 20. Laura Gambon Apeldoorn; 21. Julia Kramer Borkel en Schaft; 22. Lonneke Geraerts Luijksgestel; 23. Carolien de Bruin Zuidbroek; 24. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 25. Iris de Boer Zaandam; 26. Lotte Jansen Dordrecht; 27. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel; 28. Willeke Bogaards Hoogmade; 29. Anniek Zwiers Schoonoord; 30. Danigue van den Boomen Bladel;

Jeugd.Meisjes.14 Jaar: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Joan de Bruyn Bergeijk; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Noa de Haan Terschuur; 5. Judith Stolze De Lier; 6. Berit Huiting Rolde; 7. Dorien Hoog Antink Ochten; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Florence de Graven Helmond; 10. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 11. Iris Hoog Antink Ochten; 12. Famke Minnee Harderwijk; 13. Puck Knol Wierden; 14. Silke Smulders Loon op Zand; 15. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 16. Jewel Paumen Einighausen; 17. Marloes Vrancke Exloo; 18. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 19. Pam Schutten Nijverdal; 20. Anna van Wersch Tilburg; 21. Rose Kloese Emmen; 22. Anouk Dekker Echten; 23. Eline van Rooijen Woerden; 24. Luna Zijlstra Winschoten; 25. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 26. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 27. Rosan Koper Heemskerk; 28. Juliette de Haas Pijnacker; 29. Sanne Jongenelen Steenbergen; 30. Hemke Vroom Bennekom;

 

KAPELLE. ( 2015.05.14 )

Jeugd.Cat.1: 1. Megan Arens Kruiningen; 2. Fee Knaven Strijbeek; 3. Jelte ter Weel Enter; 4. Brent Jongenelen Steenbergen; 5. Michelle Maas Sint Willebrord; 6. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 7. Kim Lauwerijssen Rucphen; 8. Teun Paaimans Kapelle; 9. Sam Mullaert Belgie; 10. Nienke de Jong Schijf;

Jeugd.Cat.2: 1. Renzo Moretti Middelburg; 2. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 3. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 4. Luca van der Veken Sint Jansteen; 5. Lucas van den Eijnden Prinsenbeek; 6. Thomas van den Eijnden Prinsenbeek; 7. Bauke ter Weel Enter; 8. Julia Lindhout Sint Maartensdijk; 9. Matthijs Schoonen Roosendaal; 10. Indy Floren Ossendrecht;

Jeugd.Cat.3: 1. Axel Roks Sint Willebrord; 2. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 3. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 4. Hidde Swart Oosterhout; 5. Firn Arens Kruiningen; 6. Denise Mertens Breda; 7. Nienke Dullemond Ooltgersplaat; 8. Mirre Knaven Strijbeek; 9. Britt de Grave Tholen; 10. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 2. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Senne Knaven Strijbeek; 5. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 6. NoŽl Rokven Hulst; 7. Ward Senneker Breda; 8. Sophie Engel Roosendaal; 9. Yorick Brethouwer Oosterhout; 10. Pierre van den Kieboom Bergen op Zoom;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Roan Konings Oudenbosch; 3. Moreno Tak Oud-Gastel; 4. Shirin van Anrooij Kapelle; 5. Joren de Gruijter Breda; 6. Sven Mulder Raamsdonksveer; 7. Lotte Jansen Dordrecht; 8. Casper Vos Heinkenszand; 9. Florine Hehewerth Prinsenbeek; 10. Sophie Tierolf Belgie;

Jeugd.Cat.6: 1. Daniel Taki Oosterhout Nb; 2. Mathijs de Kok Steenbergen; 3. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 4. Rowdy Reunis Hulst; 5. Jaap Roelen Chaam; 6. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 7. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer; 8. Sanne Jongenelen Steenbergen; 9. Luuk Bierkens Stampersgat; 10. Stan Huijbregts Bergen op Zoom;

Jeugd.Cat.7: 1. Tristan van Hassel Wernhout; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Martijn Rasenberg Terheijden; 4. Ward de Schepper Made; 5. Robbert Rasenberg Terheijden; 6. Arjan Poleij Kruiningen; 7. Tristan Timmermans Yerseke; 8. Erben van Meer Nispen; 9. Wouter Hopmans Hoogerheide; 10. Jamie Prince Oud-Vossemeer;

 

KESSEL. ( 2015.04.12 )

Jeugd.Cat.1: 1. Liz Toonen Boxmeer; 2. Ellen Meels Geleen; 3. Sietse van den Heuvel Beesel; 4. Bo Klappe Eindhoven; 5. Judith Alleleijn Bocholtz 6. Eva van Beek Geldrop;

Jeugd.Cat.2: 1. Esmťe Ellermann Emmen; 2. Niels Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 3. Max Rijvers Lottum; 4. Sem Horsten Grashoek; 5. Nikki Souren Meerssen; 6. Teun Honderdors Horn; 7. Raf Sonnemans Meijel; 8. Luca van Mourik Nuenen; 9. Brent Knoben Maasbracht; 10. Jared Biljard Dommelen;

Jeugd.Cat.3: 1. Dirk Darding Maastricht; 2. Chris Kisters Nuenen; 3. Colin Strik Heerlen; 4. Ed Uptegrove Sint-Michielsgestel; 5. Dirk de Groof Heeze; 6. Jelle van Berkel Handel; 7. Femke Thoolen Weert; 8. Jarne Vannut Maastricht; 9. Sjoerd van den Heuvel Beesel; 10. Finn Keunen Baarlo;

Jeugd.Cat.4: 1. Torben Poorters Leende; 2. Jelle Sengers Valkenswaard; 3. Elise Uijen Herpen; 4. Scarlett Souren Meerssen; 5. Femke Gort Thorn;

6. Mathieu Kockelmann Luxemburg; 7. Daan van den Eijnde Gemert; 8. Indy van Os Angeren; 9. Lonneke Prevaes Valkenswaard; 10. Laszlo van Melis Heesch;

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 3. Lisa van Helvoirt Erp; 4. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 5. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 6. Lars Rouffaer Sibbe; 7. Tijn Louwerensen Schijndel; 8. Yanick de Vos Valkenswaard; 9. Tijn Kisters Nuenen; 10. Danny van Lierop Someren-Heide;

Jeugd.Cat.6: 1. Huub Artz Wintelre; 2. Daan Douven Herten; 3. Wout Poets. Luyksgestel; 4. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 5. Youri Meeuws Someren; 6. Florence de Graven Helmond; 7. Loek Walda Helmond; 8. Jewel Paumen Einighausen; 9. Hemke Vroom Bennekom; 10. Jakko Genders Meerssen;

Jeugd.Cat.7: 1. Dylan Strik Heerlen; 2. Pieter de Groof Heeze; 3. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 4. Remon Delnoije Mechelen; 5. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 6. Jordan Habets Sint-Geertruid; 7. Stef ter Laak Veenendaal; 8. Rick Wouters Bergeijk; 9. Noah Vreeswijk Someren; 10. Tom Smeets Reuver;

 

KLOOSTERBUREN. ( 2015.06.27 )

Jeugd.Cat.1: 1. Cassandra Snakenborg Oosterwijtwerd; 2. Finn Hiemstra Burgum; 3. Wouter Konijn Slootdorp; 4. Marieke Ottens Rolde; 5. Dewi Riemeijer Nieuwe Pekela; 6. Stefan Croes Emmen; 7. Maud Bouwers Assen;

Jeugd.Cat.2: 1. Jette de Groot Zwolle; 2. Ruud Junior Nagengast Beilen; 3. Tsjisse Weening Harkema; 4. Marit Dekker Echten; 5. Sven van der Wal Burum;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Paulien Vrancke Exloo; 3. Isa Looienga Drachten; 4. Thom van der Werff Annen; 5. Leonie Bentveld Burgum; 6. Niels Brinkman Noordlaren; 7. Jannet de Vries Drachten; 8. Thijs van der Molen Peize; 9. Lyanne Ottens Rolde; 10. Sem Visser Twijzelerheide;

Jeugd.Cat.4: 1. Jesper Melle Rozema Jistrum; 2. Bjorn Koster Roden; 3. Rosan Dekker Echten; 4. Juul Nagengast Beilen; 5. Xin van Warmerdam Abbekerk; 6. Matz Damman Groenlo; 7. Dannieck Varweg Hardenberg; 8. Anne-Wil van der Vegt Assen; 9. Rick Doornbos Hijken

Jeugd.Cat.5: 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Eskil Huiting Rolde; 3. Bjarne Hemme Erica; 4. Jente Klaver Kollumerzwaag; 5. Arjen Dillema Doezum; 6. Karlijn Luisman Gramsbergen; 7. Jarno Kammelar Noardburgum; 8. Jan Werner Ludwig Bedum; 9. Kevin Kuiper Nieuwolda; 10. Lisa Bouwers Assen;

Jeugd.Cat.6: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Tristan Kool Purmerend; 3. Berit Huiting Rolde; 4. Maiko Timmer Drachten; 5. Redmar Dijkman Lutjegast; 6. Mike Schuch Leek; 7. Marloes Vrancke Exloo; 8. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 9. Johan Veenstra Augustinusga; 10. Pam Schutten Nijverdal;

Jeugd.Cat.7: 1. Matthijs Varweg Hardenberg; 2. Pieter Bouwers Beilen;

3. Job Zeinstra Leeuwarden; 4. Hans Pieter Binnema Eenrum; 5. Sjouke Veenstra Surhuizum; 6. Brian de Haan Franeker

 

KOEWACHT. ( 2015.04.25 )

Jeugd.Cat.1: 1. Brent Jongenelen Steenbergen; 2. Mathis Apers 3. Teun Paaimans Kapelle; 4. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 5. Liz Toonen Boxmeer; 6. Nienke de Jong Schijf; 7. Lotte van MerriŽnboer Wernhout;

Jeugd.Cat.2: 1. Renzo Moretti Middelburg; 2. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 3. Luca van der Veken Sint Jansteen; 4. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 5. Estee Goossens Belgie;

Jeugd.Cat.3: 1. Axel Roks Sint Willebrord; 2. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 3. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 4. Firn Arens Kruiningen; 5. Jaan Sterck Stekene; 6. Sanne Lazeroms Bosschenhoofd; 7. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk; 8. Mitchell Krayenbrink Hansweert; 9. Isabel Arensman Deil; 10. Dewy van Gijsel Axel;

Jeugd.Cat.4: 1. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 2. Maureen Arens Kruiningen; 3. Pepijn van der Straaten Budel; 4. NoŽl Rokven Hulst; 5. Pierre van den Kieboom Bergen op Zoom; 6. Robbe van Poucke Belgie; 7. Tycho van Gijsel Axel; 8. Wout Lulofs Bergen op Zoom; 9. Evi Jongenelen Steenbergen;

Jeugd.Cat.5: 1. Nina Spapen Rijen; 2. Roan Konings Oudenbosch; 3. Sophie Tierolf Belgie; 4. Joren de Gruijter Breda; 5. Wannes van Poucke Belgie; 6. Lisanne de Munnik Kapelle; 7. Casper Vos Heinkenszand; 8. Twan Schrier Krabbendijke; 9. Koen van den Belt Ossendrecht; 10. Brent Broosus Huijbergen;

Jeugd.Cat.6: 1. Mathijs de Kok Steenbergen; 2. Rowdy Reunis Hulst; 3. Jurgen Mesu Middelburg; 4. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 5. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer; 6. Thibeau Colman Belgie; 7. Sanne Jongenelen Steenbergen; 8. Stan Huijbregts Bergen op Zoom; 9. Mariska Schoon Best; 10. Natan Cornelis Belgie;

Jeugd.Cat.7: 1. Sybren van Houte Belgie; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Tristan van Hassel Wernhout; 4. Hidde van Veenendaal Dongen; 5. Erben van Meer Nispen; 6. Melroy Krebbekx Steenbergen; 7. Hidde Greijdanus Dishoek; 8. Tristan Timmermans Yerseke; 9. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 10. Jamie Prince Oud-Vossemeer;

 

KOUDEKERKE. ( 2015.05.09 )

Jeugd.Cat.1: 1. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 2. Megan Arens Kruiningen; 3. Brent Jongenelen Steenbergen; 4. Teun Paaimans Kapelle; 5. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 6. Jilles Romers Rozenburg;

Jeugd.Cat.2: 1. Renzo Moretti Middelburg; 2. Luca van der Veken Sint Jansteen; 3. Mika van Os Berkel en Rodenrijs; 4. Bas van der Maden Aardenburg

Jeugd.Cat.3: 1. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 2. Firn Arens Kruiningen;

3. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 4. Britt de Grave Tholen; 5. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk; 6. Mitchell Krayenbrink Hansweert; 7. Nienke Dullemond Ooltgersplaat; 8. Storm Klaasse Heinkenszand; 9. Mees de Vos Heinkenszand;

Jeugd.Cat.4: 1. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 2. Maureen Arens Kruiningen; 3. Maurits Neele Oude Tonge; 4. Julie Roelandts Belgie; 5. Aniek Adriaenssens Lewedorp; 6. Luc van Cadsand Wemeldinge;

Jeugd.Cat.5:1. Lotte Jansen Dordrecht; 2. Biki Goedschalk Den Haag; 3. Lisanne de Munnik Kapelle; 4. Twan Schrier Krabbendijke; 5. Casper Vos Heinkenszand;

Jeugd.Cat.6: 1. Boris Romers Rozenburg; 2. Jurgen Mesu Middelburg; 3. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 4. Bart Bronder Abbenbroek; 5. Sanne Jongenelen Steenbergen; 6. Beau van Izerloo Dordrecht; 7. Jarno Dhondt Eede; 8. Luuk Bierkens Stampersgat; 9. Lotte Akkermans Ossendrecht; 10. Piene Romers Rozenburg;

Jeugd.Cat.7: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Axel van der Tuuk Assen; 4. Tristan van Hassel Wernhout; 5. Hidde van Veenendaal Dongen; 6. Ward de Schepper Made; 7. Martijn Rasenberg Terheijden; 8. Tim Winter Norg; 9. Arjan Boshoven Spijkenisse; 10. Tristan Timmermans Yerseke;

 

KRUININGEN. ( 2015.07.04 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Megan Arens Kruiningen; 3. Dico van Os Berkel en Rodenrijs; 4. Brent Jongenelen Steenbergen; 5. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 6. Teun Paaimans Kapelle; 7. Nienke de Jong Schijf; 8. Kim Lauwerijssen Rucphen; 9. Tetje Senneker Breda;

Jeugd.Cat.2: 1. Cedric de Jager Barendrecht; 2. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 3. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 4. Luca van der Veken Sint Jansteen; 5. Renzo Moretti Middelburg; 6. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 7. Warre Mertens Belgie; 8. Arne Mettepenningen Belgie; 9. Mika van Os Berkel en Rodenrijs; 10. Bas van der Maden Aardenburg

Jeugd.Cat.3: 1. Tim v.d. Poel Papendrecht; 2. Firn Arens Kruiningen; 3. Ryan de Bruijn Bergen op Zoom; 4. Storm Klaasse Heinkenszand; 5. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 6. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk; 7. Britt de Grave Tholen; 8. Sanne Lazeroms Bosschenhoofd; 9. Delano Hoskens Bladel; 10. Mees de Vos Heinkenszand;

Jeugd.Cat.4: 1. Maureen Arens Kruiningen; 2. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 3. Elmar Abma Wolvega; 4. Sophie Engel Roosendaal; 5. Ward Senneker Breda; 6. Nemo Stoffels Vlaardingen; 7. Halvar de Jager Barendrecht; 8. Maurits Neele Oude Tonge; 9. Jonas Roodenburg Maassluis; 10. Aniek Adriaenssens Lewedorp;

Jeugd.Cat.5: 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Nina Spapen Rijen; 3. Shirin van Anrooij Kapelle; 4. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 5. Lotte Jansen Dordrecht; 6. Lisa van Helvoirt Erp; 7. Dalving Quinten 8. Milan Geleijnse Tilburg; 9. Casper Vos Heinkenszand; 10. Lisanne de Munnik Kapelle;

Jeugd.Cat.6: 1. Kjell de Jager Barendrecht; 2. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 3. Sanne Jongenelen Steenbergen; 4. Jurgen Mesu Middelburg; 5. Rick van der Poel Papendrecht; 6. Bart Bronder Abbenbroek; 7. Luuk Bierkens Stampersgat; 8. Marijn Maas Huijbergen; 9. Flavio Moretti Middelburg; 10. Mitchell van Vliet Rotterdam;

Jeugd.Cat.7: 1. Tristan van Hassel Wernhout; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Thomas Vercauteren Belgie; 4. Branko Huys 5. Wouter Hopmans Hoogerheide; 6. Tristan Timmermans Yerseke; 7. Melroy Krebbekx Steenbergen;

 

LAGE ZWALUWE. ( 2015.06.14 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 3. Amy de Bruijn Bergen op Zoom; 4. Brent Jongenelen Steenbergen; 5. Michelle Maas Sint Willebrord; 6. Teun Paaimans Kapelle; 7. Zara Ansems Lage Zwaluwe; 8. Maud van Izerloo Dordrecht; 9. Mees Bassa Noordeloos; 10. Lotte van MerriŽnboer Wernhout;

Jeugd.Cat.2: 1. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 2. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 3. Renzo Moretti Middelburg; 4. Phillip van den Kieboom Bergen op Zoom; 5. Lars Sterrenburg Krimpen aan de Lek; 6. Julia Lindhout Sint Maartensdijk; 7. Kyran Le Sage Waspik; 8. Rosalie de Haas Pijnacker; 9. Sven Van MerriŽnboer Wernhout; 10. Bjorn Dietvorst Bergen op Zoom;

Jeugd.Cat.3: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Babette van der Wolf Oude Tonge; 3. Christiaan van Rees Groot-Ammers; 4. Axel Roks Sint Willebrord; 5. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 6. Hidde Swart Oosterhout; 7. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 8. Olav Noorloos Kaatsheuvel; 9. Nienke Dullemond Ooltgersplaat; 10. Sanne Lazeroms Bosschenhoofd;

Jeugd.Cat.4: 1. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 2. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 5. Yuli van der Molen Krommenie; 6. Sophie Engel Roosendaal; 7. Jari Prins Hank; 8. Indy van Os Angeren; 9. Daan van den Berg. De Lier; 10. Pierre van den Kieboom Bergen op Zoom;

Jeugd.Cat.5: 1. Lucas Janssen Papendrecht; 2. Sven Mulder Raamsdonksveer; 3. Moreno Tak Oud-Gastel; 4. Noah van Putten Tiel; 5. Lotte Jansen Dordrecht; 6. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel; 7. Jens Bassa Noordeloos; 8. Sietse Kool Zevenhoven; 9. Casper Vos Heinkenszand; 10. Bart Rutten Den Hout;

Jeugd.Cat.6: 1. Mark de Groot Vlaardingen; 2. Boris Romers Rozenburg; 3. Mathijs de Kok Steenbergen; 4. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 5. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 6. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 7. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer; 8. Sanne Jongenelen Steenbergen; 9. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 10. Gijs Slagter Lage Zwaluwe;

Jeugd.Cat.7: 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Tristan van Hassel Wernhout; 3. Arjan Poleij Kruiningen; 4. Ward de Schepper Made; 5. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 6. Erben van Meer Nispen; 7. Biko van Mil Voorburg; 8. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 9. Daan van Wieringen Beverwijk; 10. Jamie Prince Oud-Vossemeer;

 

LEIDEN.DE BULT. ( 2015.04.18 )

Jeugd.Cat.1: 1. Tyler Eyk Amsterdam; 2. Cyriel Hooghwerff Dordrecht; 3. Lars Langendoen Berkel en Rodenrijs; 4. Max de Lincel Voorschoten; 5. Jelle Groen Den Haag; 6. Thijmen van Luling Alphen aan den Rijn; 7. Siem van Smoorenburg Leimuiden; 8. DaniŽl Weeder Leiden 9. Jilles Romers Rozenburg; 10. Evi de Jonge s-Gravendeel;

Jeugd.Cat.2: 1. Liam van Os Berkel en Rodenrijs; 2. Cedric de Jager Barendrecht; 3. Ricardo Sanberg Bergambacht; 4. ZoŽ van Velzen Waddinxveen; 5. Stan Smit Wervershoof; 6. Bastiaan de Groot Vlaardingen; 7. Sil Bergsma Oudenhoorn; 8. Jelle de Vlaam s-Gravendeel; 9. Jaymz Lunenborg Rotterdam; 10. Sem van Wijngaarden Hardinxveld-Giessendam;

Jeugd.Cat.3: 1. Tobias Kool Purmerend; 2. Swen Vonk Bergschenhoek; 3. Thijmen Groen Den Haag; 4. NoŽlle Booy Berkel en Rodenrijs; 5. Lean Booy Berkel en Rodenrijs; 6. Lisa van Belle Zoetermeer; 7. Jasper Kreeft Dordrecht; 8. Julia Kopecky Zoeterwoude; 9. Lara Boshoven Spijkenisse; 10. Jayden Post Rotterdam;

Jeugd.Cat.4: 1. Daan van LŁling Alphen aan den Rijn; 2. Jardy van der Burg Berkel en Rodenrijs; 3. Britt van der Hulst Hazerswoude; 4. Daan den Breejen Papendrecht; 5. Halvar de Jager Barendrecht; 6. Sjoerd te Nijenhuis Den Haag; 7. Naomi Buchener Purmerend; 8. Lucas Hoogerwaard Moordrecht; 9. Jonas Roodenburg Maassluis; 10. Martijn Weeder Leiden;

Jeugd.Cat.5: 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Mike Bronswijk Honselersdijk; 4. Matyas Kopecky Leiden; 5. Brett Chow Hendrik-ido-Ambacht; 6. Max Bergsma Oudenhoorn; 7. Willeke Bogaards Hoogmade; 8. Leonardo van Driel Monster; 9. Bram Praamsma Reeuwijk; 10. Lisa van der Meer s-Gravenzande;

Jeugd.Cat.6: 1. Erwin Smit Wervershoof; 2. Mark de Groot Vlaardingen; 3. Boris Romers Rozenburg; 4. Joris Buters Nootdorp; 5. Tristan Kool Purmerend; 6. Eline van Rooijen Woerden; 7. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 8. Jarid van Horik Dordrecht; 9. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 10. Judith Stolze De Lier;

Jeugd.Cat.7: 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 4. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 5. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 6. Lars Klugt Volendam; 7. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 8. Biko van Mil Voorburg; 9. Thijn Kluts Leiden; 10. Arjan Boshoven Spijkenisse;