UITSLAGEN.DISTRICTSKAMPIOENSCHAPPEN WEG

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG .( 2015.05.25 )

Elite: 1. Nick Stöpler Woerden; 2. Bjorn Koeman Utrecht; 3. Martin den Hengst Veenendaal; 4. Olaf Oussoren Amerongen; 5. Guus Schoth Amsterdam; 6. Melle Nikkels Utrecht; 7. Christiaan de Rijk De Meern; 8. Jorrit Jongbloed Vlijmen; 9. Jasper van Haaster Nieuwegeun; 10. Pieter Homan Uithoorn;

Beloften: 1. Bob van den Hengel Achterveld; 2. Isaac de Kleijn Herveld; 3. Jorn Teer Assendelft; 4. Ocko Geserick Hilversum; 5. Harmen Baas Wageningen; 6. Milan Broer Barendrecht; 7. Jeroen Vegter Rhoon; 8. Maarten Seefat Oirsbeek; 9. Niels Hoogenboom Montfoort; 10. Matthew Overste Amsterdam; 11. Hugo Spaargaren IJsselstein Ut; 12. Danny Kroeze Achterveld; 13. Zeger Rijs Nieuwegein; 14. Falko den Hartog Heelsum;

Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Nils Eekhoff Rijsenhout; 3. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 4. Joost van Leeuwen Ede; 5. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 6. Daan Markus Hoofddorp; 7. Rudy Veenstra Augustinusga; 8. Michael den Toom Abcoude; 9. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 10. Tristan Broer Barendrecht; 11. Kevin van Bennekom Culemborg; 12. Michel Bos. s-Gravendeel; 13. Gerco Pastoor Eemdijk; 14. Jesse Haaksman Zeist; 15 Huub Visser Houten; 16. Thijs van Zon Bunnik; 17. Martin Mijnten Hoevelaken; 18. Timo Miltenburg Nieuwegein; 19. Enzo Hilhorst Hilversum; 20. Sven Burger Benschop; 21. Luc van der Lecq Houten; 22. Hidde Sevinga Nijkerk; 23. Jorgos Schrijver Nijkerk; 24. Menno Boogaard Utrecht; 25. Jerry Corstiaensen Almere; 26. Thijs Kool Amersfoort; 27. Jurgen Bruin Odijk; 28. Jelmer van der Hoek De Bilt;

Nieuwelingen: 1. Wim Wittenberg Herveld; 2. Thymen Arensman Deil; 3. Riis Kaak Nieuw Vennep; 4. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 5. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 6. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 7. Leco Hendriks Maassluis; 8. Lars Mastebroek Barneveld; 9. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 10. Kyle Agterberg Maartensdijk; 11. Leon Buijs Aalsmeer; 12. Jeroen van Krimpen Utrecht; 13. Mees Willemsen Elst.Ut; 14. Victor Goene Veenendaal; 15 Mitchell Vink Veenendaal; 16. Mike Raven Loosdrecht; 17. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 18. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 19. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 20. Tom van Merkerk Woerden; 21. Niels van Ekeren Rijswijk; 22. Kevin de Rijk Baarn; 23. Daan Drogtrop Den Dolder; 24. Marco Ehlert Kortenhoef; 25. Yanne Dorenbos Castricum; 26. Sem van der Burg Almere; 27. Jasper van Ekeris Bussum; 28. Simon Vocking Amerongen; 29. Tommie-Jens Meeter Tiel; 30. Thijs Celie Harderwijk;

Amateurs/Sportklasse: 1. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 2. Arnoud Witsenburg Driebergen; 3. Marko Jeletich Amersfoort; 4. Elias de Bruijne Utrecht 5. Jan-Willem Welberg Nieuwegein; 6. Quido Berrens Utrecht; 7. Michel Reuser Dieren; 8. Glenn Thomas Woerden; 9. Marc Scholman Montfoort; 10. Patrick Groenestein Hoogland 11. Tom Smulders Utrecht; 12. Ruben Versloot Wageningen; 13. Richard van Hardeveld Ede; 14. Stijn Verwey Utrecht; 15 Henk-Jan van den Hoorn Utrecht; 16. Daan Switters Utrecht; 17. Gerjan de Mooij Amersfoort; 18. Max Haaksman Zeist; 19. Jari Looman Montfoort; 20. Coen Beckers Woudenberg; 21. Sjors Beijer Wageningen; 22. Daan Zeven Utrecht; 23. Jorre van der Bij Utrecht; 24. Kevin Verdam Achterveld; 25. Jacco van Hooren Utrecht; 26. Erwin Vaartjes Utrecht; 27. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 28. Arnold Jansen Amsterdam 29. Edwin Mastebroek Barneveld; 30. Teunis de Peuter Utrecht;

Masters 30+: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Marcel Prakken Utrecht; 3. Bas Koster Utrecht; 4. Dimitri Jongeneel Utrecht;

5. Roy Andes Heteren; 6. Wim van der Laan Hilversum; 7. Jasper de Heus Wijk bij Duurstede; 8. Robert van Spanje Montfoort; 9. Dirk Doppenberg Leusden; 10. Niels van Baar Woerden; 11. Bas van Boven Utrecht; 12. Bart Nap Lopik; 13. Jochem Koren Bussum; 14. Jeroen Wellner Utrecht; 15 Martijn Suurd Utrecht; 16. Martin van den Berg Utrecht; 17. Jan Sanders Beuningen; 18. Robin van de Wetering Utrecht; 19. Mark Keultjes Nieuwegein; 20. Theo van Ginkel Woudenberg; 21. Rik Nederlof Breda; 22. Erwin Rijnders Nieuwegein; 23. Koert Weber Swifterbant; 24. Matthijs Wolff Wageningen; 25. Sietse Broekema Almere;

Masters 40+: 1. Ferry de Ruiter Putten; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Marcel Beumer Ede; 4. Eddie Heldoorn Vleuten; 5. Allard Epping Utrecht; 6. Pascal Schoots Tiel; 7. Adrie Frijters Wageningen; 8. Federico de Marco Almere; 9. Emiel Borsboom Woerden; 10. Michiel Jansen. Hilversum; 11. Michel van der Voort Maarssen; 12. Peter van Gellekom Soest; 13. Jeroen Land Utrecht;

14. Frank Verkoijen Utrecht; 15 Micha de Vries Hilversum; 16. Hein Vinke Amersfoort; 17. Marten Vosmer Ede; 18. Rene Alblas Vleuten; 19. Watze Vroom Bennekom; 20. Marijn van der Ploeg Utrecht; 21. Kees van Asten Zeewolde; 22. Idsert Wouda Nieuwegein; 23. Ivo van den Noort De Meern; 24. Fedor Hes Utrecht; 25. Steven Kroesbergen Ede; 26. Raymond Krooder Vleuten; 27. Erwin Danckaarts Utrecht; 28. Peter van der Werff Hoogblokland; 29. Leo van Haren De Meern;

Masters 50+: 1. Frank Rijkhoff Veenendaal; 2. Marcel Lambregts Meteren; 3. Ad Guldemeester Amersfoort; 4. Johan Hendriks Hilversum;

5. Ron van de Laan Utrecht; 6. Hans Voorn Hilversum; 7. Peter Adelaar Houten; 8. Richard Beumer Ede; 9. Frans Berrens Amersfoort; 10. Anton Mink Linschoten; 11. John Verdam Achterveld; 12. Fred Drogtrop Den Dolder; 13. Hans Krukkert Utrecht; 14. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 15 Lars Rietveld Oudewater; 16. Gijs Nederlof Kamerik; 17. Robert Jan Booij Houten; 18. Peter Vocking Amerongen; 19. Willem Willemsen Elst.Ut; 20. Koos Hofman Amersfoort; 21. Stephan Bredewold Hoogland; 22. Bert Vossebelt Utrecht; 23. Jos van den Heuvel Odijk; 24. Richard Huisman Amersfoort; 25. Jerry Weldam Nieuwegein; 26. Frank Verwijk Leusden; 27. Barend Motshagen Nijkerk Gld; 28. Renée Boers Hoevelaken; 29. Andre Fenneman Beuningen; 30. Andre Ton Geldermalsen;

Masters 60+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Benno Pauw Nieuwegein; 3. Aat Kool Loosdrecht; 4. Kees Verdouw Driebruggen; 5. Jos van Wegen Hoogland; 6. Piet Hoevers Houten; 7. Cor Nijhoff Wijk bij Duurstede; 8. Peter de Jong Hilversum; 9. Henk Goes De Meern; 10. Ab ter Maten Scherpenzeel; 11. Hans van Dijk Nieuwegein;

 

DK.NOORD-HOLLAND.WEG .( 2015.05.25 )

Elite: 1. Patrick Bos Amstelveen; 2. Wim Botman Sint Pancras; 3. Melvin van Zijl Harderwijk; 4. Ruben Dorren Amsterdam; 5. Rick van Breda Den Helder; 6. Robbert-Jan Mol Wognum; 7. Jeroen Breewel Wilnis; 8. Joris de Boer Winkel; 9. Steven Stenekes Bennekom; 10. Folkert Oostra Amsterdam; 11. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 12. Leander Schreurs Dronten; 13. Rudy Vriend Schagen; 14. Dennis Smit Zwanenburg; 15 Sebastiaan ten Zeldam Haarlem;

Beloften: 1. Stephan Bakker Zaandam; 2. Cees Bol. Zaandam; 3. Joris Blokker Wieringerwerf; 4. Marco Doets Monnickendam; 5. Adne van Engelen t Zand Nh; 6. Sjors Dekker Andijk; 7. Jasper Bugter Elden; 8. Harro Groeneveld Zalk; 9. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 10. Marc Bolhoven Purmerend; 11. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 12. Jorn Buning Alkmaar; 13. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 14. Levi Tindal Landsmeer; 15 Sven Broekaart Julianadorp; 16. Dylan van Zijl Harderwijk; 17. Roy Beukers Petten; 18. Jermo le Fevre Purmerend; 19. Milan Veltman Broek op Langedijk; 20. Stijn Bankras Heerhugowaard; 21. Nick Molijn Schermerhorn; 22. Marco Kaldenbach Hoorn; 23. Ewoud Hartemink Amsterdam; 24. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 25. Julius van den Berg Purmerend; 26. Hessel Bokhorst Almere; 27. Jaap Dudink Andijk;

Junioren: 1. Marijn Velt Oude Pekela; 2. Danilo Wattez Elim; 3. Jesper Rasch Zandvoort; 4. Danny Voogt Wormer; 5. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 6. Gijs Meijer Oostwoud; 7. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 8. Danilo van Driel Hoorn; 9. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 10. Tim Groot Bovenkarspel; 11. Mitchell van Roijen Beverwijk; 12. Mike Appelman Beverwijk; 13. Mike Schoonderwoerd Heerhugowaard; 14. Oscar van Wijk Wormer; 15 Tom Zwaan Amsterdam; 16. Lennart Kieft Heerhugowaard; 17. Max Berkhout Uitgeest; 18. Bart de Veer Vreeland; 19. Bram Vertelman Midwoud; 20. Benjamin Veninga Haarlem; 21. Brendan Berendse Purmerend; 22. Dorus de Rijk de Rijp 23. Wouter Mur Hoorn; 24. Joeri van der Tuin Westerland; 25. Devyn Duvall Amsterdam; 26. Max Veenhuis Schagen; 27. Thijs Moerland Haarlem; 28. Neville Groot Heerhugowaard; 29. Tijmen Lind Twisk;

Nieuwelingen: 1. Stijn Ruijter Uithoorn; 2. Teun van Galen Twisk; 3. Ivar Immerzeel Wilnis; 4. Jesse de Rooij Hoorn; 5. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Sjoerd Bakker. Berkhout; 7. Mark Smit Wervershoof; 8. Alexander Konijn Abbekerk; 9. Nick Groot Zaandijk; 10. Menno van Capel Noorden; 11. Menno Don Tuitjenhorn; 12. Justin Brusche Zaandam; 13. Stefan Appelman Beverwijk; 14. Ruben van der Pijl Amstelveen; 15 Mick Kemper Volendam; 16. Thom Buyck Assendelft; 17. Douwe van Seijst Assendelft; 18. Dean Ruska Volendam; 19. Pelle Jaspers Schoorl; 20. Rick Veenhoven Oostzaan; 21. Tobias Göbel Amstelveen; 22. Pijke Steenhuis Amsterdam; 23. Sven Nijhuis Wilnis; 24. Bassir Amghar Wormer; 25. Mike Hooiveld Andijk; 26. Rick Verheijen Wieringerwerf; 27. Bryan Burger Warmenhuizen; 28. Nadav Joosten Amstelveen; 29. Jay Smit Stompetoren; 30. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg;

Masters 30+: 1. Michael Kortekaas Amstelveen; 2. Kasimir den Hertog Enkhuizen; 3. Melvin Bos Sint Pancras; 4. Bart Overgaag Alkmaar; 5. Ronald de Waal Amstelveen; 6. Nick Lennings Enkhuizen; 7. Guido de Koning Oostzaan; 8. Bart Groot Alkmaar; 9. Rene Groot Heiloo; 10. Rein Falke Amsterdam 11. Eelke Jan Bouma Groningen; 12. Leon van der Made Haarlem; 13. Lennard Pasman Landsmeer; 14. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 15 Casper van Sijl Alkmaar; 16. Joshua Dekker Sint Pancras;

17. Roy Lennings Enkhuizen; 18. Marcel Jacobs Uithoorn; 19. Albert de Vries Groningen; 20. Ruud Bakker Wormer; 21. Andries Reitsma Groningen; 22. Joost Wijkhuise Haarlem;

Masters 40+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Remco Janzen Hoofddorp; 3. Gerard Windhouwer Oostzaan; 4. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 5. Menno Gobielje Gouda; 6. Harry van Pierre De Kwakel; 7. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 8. Michell Lute Castricum; 9. Manfred Verhulst Heerhugowaard; 10. Jos Backer Amsterdam; 11. Eric de Vries De Goorn; 12. Daniel Kleijn Wognum; 13. Serge van der Putten Amsterdam; 14. Hessel Leijenaar Julianadorp; 15 Marcel Doornebos Zaandam; 16. Koos Zut Slootdorp; 17. Lieuwe Hoekstra Amstelveen; 18. Nico Leyen Enkhuizen;

19. Coen Emmer Amsterdam; 20. Tom Icke Hoofddorp; 21. Rick Krijt Koog aan de Zaan; 22. Paul van Schagen Alkmaar;

Masters 50+: 1. Erwin Kistemaker Diemen; 2. Nico Kingma Amsterdam; 3. Jeroen Bosman Amsterdam; 4. Sep Visser Heemstede; 5. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 6. Ming-ko Sun Den Helder; 7. Frank Nijssen Haarlem; 8. Ronald Rol Warmenhuizen 9. Rinus Cerfontain Amsterdam; 10. Jan Buisman Ouderkerk aan de Amstel; 11. Hans de Kiewit Leiden; 12. Henk Foekema Hippolytushoef; 13. Ivo van Outheusden Amsterdam; 14. Martin Hoefakker Middenmeer; 15 Volkert Meinsma Oudkarspel; 16. Gerard Welling Opmeer; 17. Ed Hasselman AMSTERDAM 18. Alfred de Jong Hoorn; 19. Martien Hink Oudkarspel; 20. Ruud Kluit Beets; 21. Rob Bohte Amsterdam; 22. Jan-Dick den Das Landsmeer; 23. Cor van Bijnen Medemblik; 24. Ge Bakkum Den Helder; 25. Erik-Jan Bosch Amstelveen; 26. Pim Keetman Winkel; 27. Rene Oudshoorn Mijdrecht;  28. John Deutekom t Zand Nh; 29. Wilbert Mesman Haarlem; 30. Caspar Hermans Amsterdam;

Masters 60+: 1. Bert Bakker Zaandam; 2. Theo Joosten Spaarndam; 3. Ben de Bruin Uithoorn; 4. Leo de Vet Koedijk; 5. Ton Duin Uitgeest; 6. Leen de Vries Limmen; 7. Gerard Albrink Uitgeest; 8. Robert Godfroid Monnickendam;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG .( 2015.05.25 )

Elite: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Stefan Poutsma Peize; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. René Hooghiemster Drachten; 5. Gary Hekman Heerde; 6. Arjan Stroetinga Waskemeer; 7. Frank Wierstra Burgum; 8. Bram Verweij Haren Gn; 9. Wessel Piersma Groningen; 10. Bert van de Tuuk Assen; 11. Binne-Pier de Haan Oudega; 12. Kevin Spithorst Groningen; 13. Theo Postma Kollumerzwaag; 14. Jorrit van de Kant Assen; 15 Martijn Knol Zwolle; 16. Adrie Lindeman Assen; 17. Durk Fabriek Haulerwijk; 18. Andries Weening Harkema; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Joakim Zuidema Dokkum; 21. Jacob Ekema Veendam; 22. Ronald Kruijer Heiligerlee; 23. Henk Bos Drachten; 24. Pim van den Berg Dalen; 25. Lars Horring Assen;

Beloften: 1. Björn Bakker Wijnjewoude; 2. John Meewisse Leek; 3. Niels Goeree Borger; 4. Hartthijs de Vries Kollum; 5. Justin Timmermans Hardenberg; 6. Eit Visser De Wilp Gn; 7. Stan Wijkel Holsloot;

Junioren: 1. Michel Bodegraven Elim; 2. Micha Gankema Assen; 3. Stef Niezing Exloo; 4. Roelof Stoelwinder Gorredijk 5. Hylke Poelsma Sneek; 6. Martijn van Deest Emmen; 7. Tom Wijkel Exloo; 8. Wouter Deems Wolvega; 9. Justin Kloese Emmen; 10. Niels Griemink Klazienaveen; 11. Wouter Sinke Assen; 12. Jelmer Koning Sneek; 13. Cor Janze Winsum; 14. Cor Weerman Wolvega; 15 Stan Gosink Coevorden; 16. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht; 17. Hidde van Gorkum Suawoude; 18. Timon van der Wal Groningen; 19. Stijn Oost Emmer-Compascuum; 20. Aron Jacob de Jong Leeuwarden; 21. Emil Kleinheerenbrink Schuinesloot; 22. Gerben pieter Fennema Achlum; 23. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 24. Olaf Potze Aduard; 25. Dennis Boskers Alteveer Gn;

Nieuwelingen: 1. Joël Zuidema Dokkum; 2. Danny van der Tuuk Assen; 3. Merijn Schröder Veendam; 4. Mitchel Steenhof Ureterp; 5. Huub Deelstra Hoogeveen; 6. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 7. Sven de Haan Zuidlaren; 8. Sebastian Vester Drachten; 9. Fokke Veenstra Augustinusga; 10. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 11. Sven Nijzingh Zuidwolde; 12. Roy Harms Paterswolde; 13. Gerben de Sain Sleen; 14. Jeroen Oostra Roden 15 Karsten Veen Westerlee Gn; 16. Adne Koster Roden; 17. Joey Venema Wildervank; 18. Patrick Kuiper Nieuwolda; 19. Martijn Klop Leeuwarden; 20. Rick de Vries Nijeholtpade; 21. Mark Dillema Doezum; 22. Lucas Knol Koekange; 23. Ingmar Hoekstra Winsum; 24. Hidde Erben de Lange Hurdegaryp; 25. Tim Sanneman Zuidbroek; 26. Maurice Niemeijer Slochteren; 27. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 28. Sybren Lanting Bakkeveen; 29. Max Grave Paterswolde;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Marije Joling Oudeschoot 3. Jade van der Molen Alkmaar; 4. Bianca Bakker Wijnjewoude; 5. Mareille Meijering Stadskanaal; 6. Melissa Steenhof Ureterp; 7. Sanne Bouwmeester Westerbork; 8. Rixt Meijer Heerenveen; 9. Irene Lako Groningen; 10. Ankie Ytsma Leeuwarden; 11. Jarna de Jong Exloo; 12. Sandra Hoekzema Wolvega; 13. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 14. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 15 Suzanne de Lange Enschede; 16. Ivana Tiessens Groningen; 17. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 18. Wendy Oosterwoud Ureterp; 19. Annet Pit Beekbergen; 20. Fianna Stenveld Garnwerd; 21. Nynke Pellikaan Den Andel 22. Marielle Jissink Heerenveen; 23. Tessa Nederhoff Groningen; 24. Simone de Vries Oldelamer; 25. Manon de Boer Groningen; 26. Bo Grievink Goor; 27. Grytsje de Vries Buitenpost; 28. Rielke Bracht Haren Gn; 29. Linda de Croon Wierden; 30. Michelle Stummel Echten;

Junior-Vrouwen: 1. Paulien Koster Delfstrahuizen; 2. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Janine Walters Assen; 5. Anneke Dijkstra Olterterp; 6. Anouk Hof Assen; 7. Aafke Soet Heerenveen; 8. Myron Koops Borger; 9. Floor Weerink Exloo; 10. Demi van Benthem Ens; 11. Tessa Bergsma Leeuwarden; 12. Ilse Kreeft Rogat; 13. Sterre Jonkers Emmen; 14. Eline Oosterwoud Ureterp; 15 Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 16. Liena de Jong Ubbena;

Nieuweling-Meisjes: 1. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Iris Ton Waskemeer; 4. Ingrid Huizing Haren Gn; 5. Luna Jonkers Emmen; 6. Marjolein Walburg Burgum; 7. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 8. Nadine Post Assen; 9. Danielle Luning Diever; 10. Lotte Benedictus Leeuwarden; 11. Anna Nieuwenhuis Groningen; 12. Ciska van der Drift Beetsterzwaag;

Amateurs: 1. Tako Klabbers Gorredijk; 2. Luuk van der Meer Groningen; 3. Rutger Vos Exloo; 4. Maurice Zaal Groningen; 5. Sjors Beukeboom Paterswolde; 6. Rogier Hilbers Groningen 7. Dennis Steverink Assen; 8. Richard Feiken Smilde; 9. Wilfred Drenthen Veenoord; 10. Janco Hogendorp Leeuwarden; 11. Pieter Verhoeven Groningen; 12. Berend Slagter Groningen; 13. Cor Visser Gytsjerk; 14. Rik Geres Eelderwolde; 15 Jurjun van der Velde Bakkeveen; 16. Bert Smilda Groningen; 17. Erik Huisman Groningen; 18. Sjoerd Visser Burgum; 19. Jesse van Gorkum Heerenveen 20. Henk Weerman Wolvega; 21. Martijn Wietzes Zuidwolde; 22. Anko Smilda Leek; 23. Tjibbe Hoogstins Groningen; 24. Sjoerd van Aalzum Ysbrechtum; 25. Dennis Haanstra Sneek; 26. Frans Drent Groningen; 27. Melle Poelsma Sneek 28. Maarten Oosterhuis Winsum; 29. Tom Terpstra Groningen; 30. Martin de Vries Heerenveen;

Masters 30+: 1. Ron Timmermans Groningen; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 4. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 5. Arjen Reinsma Roden; 6. Martijn Veldink Oosterhesselen; 7. Richard Kors Wilhelminaoord; 8. Michiel van Goor Nijeveen; 9. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 10. Paul Veldhuis Ureterp 11. René van den Bosch De Westereen;

Masters 40+: 1. Jan Hekman Norg; 2. Harko Kievit Leek; 3. Henk Weerman Wolvega; 4. Marcel Weinans Roden; 5. Harry Witterholt Grijpskerk; 6. Steve McEwen Arnhem; 7. Seine Zandbergen Sleen; 8. Herman Warmink Gasstelternijveen; 9. Jan de Vries Nijeholtpade; 10. Robbert Wajer Beilen;

11. Johan van der Veen Noordwijk; 12. Ard Prins Froombosch; 13. Sander van Gelderen Steenwijk; 14. Erwin van Walsem Hoogeveen; 15 Stef Jonker Roden; 16. Theo Sieling Zuidlaren; 17. Goos Beukema Sleen; 18. Jan Terpstra Drachten; 19. Olaf Stumpf Rottevalle; 20. Jan Vos Sleen; 21. Kenneth Benjamins Groningen;

Masters 50+: 1. Gert de Veen Zuidbroek; 2. Jan Oolders Scheemda; 3. Gerrit Wonder Beilen; 4. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 5. Frens Hoving Sappemeer; 6. Jan Mulderij Pesse; 7. Riemer Bosma Haulerwijk; 8. Henk Ringersma Leeuwarden; 9. Peter van der Hooft Hoogezand; 10. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden;

Masters 60+: 1. Jan de Veen Muntendam; 2. Harrie Doesburg Groningen; 3. Bonne Dijkstra Veenwouden; 4. Rein Oppewal Sneek;

Sportklasse: 1. Jesse Klabbers Gorredijk; 2. Marcel Torensma Leek; 3. Henry van der Ploeg Appingedam; 4. Abel van Dokkum Groningen; 5. Gerry Vlieger Appelscha; 6. Marten Veen Groningen; 7. Frank Lanting Groningen; 8. Jeroen Heijne Nietap; 9. Elt Jan Tiggelaar Delfzijl; 10. René Stolwijk Oostwold; 11. Roeland Kamp Groningen;

 

DK.REGIO MIDDEN-OOST NEDERLAND.WEG .( 2015.05.25 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Bianca van den Hoek Bussum; 2. Laura Gorter Utrecht; 3. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 4. Cleo Kortenhorst Wageningen; 5. Melanie Klement Velp; 6. Andrea Lodder Zwolle; 7. Willemiek Meinders Dronten; 8. Anneloes Leppers Veenendaal; 9. Renske Winters Doesburg; 10. Marloes Bons Utrecht; 11. Irene Gerritsen Bemmel; 12. Heleen Treur Ugchelen; 13. Mady Kleeven Driel; 14. Tessa Hoogma Utrecht; 15 Marloes Koedam Veenendaal; 16. Vera Dorrestijn Amersfoort; 17. Mimi Tjoeng Hilversum; 18. Marion Gerssen Beuningen; 19. Linda Scholten Zutphen; 20. Roos Anneveldt Utrecht; 21. Suzan van Mook Utrecht; 22. Anne Loes Kokhuis Utrecht; 23. Anne Straub Terborg; 24. Yulia van der Lee Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Ivana Louhenapessy Breukelen; 2. Michelle de Graaf Apeldoorn; 3. Rachelle van Kappel Woerden; 4. Janneke van Doorn Utrecht; 5. Kiki van Asselt Apeldoorn; 6. Chazia Slinkman Rijssen; 7. Myrthe Willemsen Elst; 8. Maaike de Heij Heteren; 9. Maaike Brandwagt Sittard;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Jennifer van der Voort Maarssen; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 5. Tamara van der Horst Hasselt; 6. Anouk Spies Wageningen; 7. Annemiek van Doorn Utrecht; 8. Phaedra Krol Heerde; 9. Lorena Peterman Lemselo; 10. Charlotte Kool Kortenhoef; 11. Tessa Paardekooper Groenlo; 12. Tamara de Graaf Apeldoorn; 13. Melanie van Putten Hagestein; 14. Marit Cent Goor;

15 Eva Jonkers Staphorst; 16. Anne van Rooijen Driel 17. Carmen Pol Tubbergen; 18. Kristie van der Vossen Culemborg; 19. Bente van Teeseling Abcoude; 20. Julia van den Bosch Amersfoort; 21. Amber Hammers Nijverdal; 22. Isa Pieterse Amersfoort; 23. Pauline Cordia Nijkerk; 24. Kirsten Westerhuis Leersum; 25. Esmeralda Wannink Enschede; 26. Sanne Vermeer Dodewaard; 27. Esmee Leerkes Twello; 28. Julia Zwaan Bodegraven; 29. Marike Goense Lelystad; 30. Laura de Brouwer Angeren;

 

DK.REGIO WEST-NEDERLAND.WEG .( 2015.05.25 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Moniek Tenniglo Albergen; 4. Olga de Boer Hazerswoude; 5. Esther Kortekaas Voorhout 6. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 7. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 8. Rozanne Slik Bergen Nh; 9. Winanda Spoor Apeldoorn; 10. Claudia Koster Oudorp Nh; 11. Ilse Miltenburg Sittard; 12. Kelly Markus Hoofddorp; 13. Melanie Woering Rozenburg; 14. Nike Beckeringh Amstelveen; 15 Samantha van Steenis Hoogland; 16. Eva Buurman Wervershoof; 17. Sigrid Jochems Vianen; 18. Nancy van der Burg Nootdorp; 19. Anne Kuilboer Hoorn; 20. Judith Bloem Apeldoorn; 21. Marieke van Witzenburg Brielle; 22. Alicja Verhagen Woerden; 23. Juul Hubert Den Haag; 24. Melissa van Neck Amstelveen; 25. Ilona Hoeksma Luxwoude; 26. Jitske Kuiper Amsterdam; 27. Julia Soek Den Ham; 28. Esther van Veen Uitgeest; 29. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 30. Inge Mostert Delfgauw;

Junior-Vrouwen: 1. Delore Stougje Zuidland; 2. Nina Buysman Bovenkarspel; 3. Denise Gunst Yerseke; 4. Merel Hofman Bleiswijk; 5. Minke Bakker Monster; 6. Maaike Boogaard Zwaag; 7. Marijne Bos Zevenhuizen; 8. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 9. Anne Huinen Noordwijk Zh; 10. Jennifer Bax s-Gravenzande; 11. Tessa Dijksman Velserbroek; 12. Hanneke de Goeje Leiden; 13. Iris Jonker Papendrecht; 14. Britt Janse Zaandam; 15 Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 16. Hanna Vondracek Den Haag; 17. Esther van der Burg Nootdorp; 18. Leonie Beukers Schiedam; 19. Bibian Been Den Haag; 20. Anne Kras Hoorn 21. Jitske Hubert Den Haag; 22. Julia Berghorst Almere; 23. Moniek Bakker Berkhout; 24. Danielle de Hoog Pijnacker;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Josien van der Wal Hoogkarspel; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Isabel Tambach Zaandam; 6. Kirstie van Haaften De Meern; 7. Nienke Wasmus Den Hoorn; 8. Rachelle van de Griek Heiloo; 9. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 10. Lily Schuitemaker Volendam; 11. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 12. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 13. Emma Boogaard Zwaag; 14. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 15 Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 16. Lotte Beukers Monster; 17. Manon Bakker Swifterbant; 18. Chinouk Lindenburg Wateringen; 19. Ilse Nasveld Abbenbroek; 20. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 21. Babette Reijm Moerkapelle; 22. Julia van Ravenzwaaij Amstelveen; 23. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 24. Ella Rose Konijn Abbekerk; 25. Emma de Nas Assendelft; 26. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 27. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 28. Verena Batenburg Piershil; 29. Mirjam Stolze De Lier; 30. Femke de Graaff Voorschoten;

 

DK.REGIO ZUID-NEDERLAND.WEG .( 2015.05.25 )

Elite: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 3. Jurriën Bosters Steenbergen; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Luc Loozen Voerendaal; 6. Michaël de Jong Goes; 7. Guy Bogaarts Maastricht; 8. Martin Kelderman Veenendaal; 9. Pieter Vette Heinkenszand; 10. Nicky Verdaasdonk Chaam; 11. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 12. Robert Solberg Neerbeek; 13. Rick Craenen Nederweert; 14. Bobby Balk Arnemuiden; 15 Lars Toma Bocholtz; 16. Jorrit de Haas Eersel; 17. Martijn van Merode Stein; 18. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 19. Nathan Traas Heinkenszand; 20. Tim Kleinloog Eindhoven; 21. Carlo Verwijlen Sittard;

Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Jim Lindenburg Wateringen; 3. Dick Janssen. Velden; 4. Bart Dielissen Breda; 5. Paul Cremers Gulpen; 6. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 7. Pim van de Klundert Woensdrecht; 8. Bryan van Rutten Roosendaal; 9. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 10. Janno de Bruijn Rijsbergen; 11. Wayne Stijns Bunde; 12. Rob van Broekhoven Roosendaal; 13. Koen van de Klundert Woensdrecht; 14. Remco Esselaar Stein; 15 Marc Kivits Schijndel; 16. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 17. Emiel Molenschot Zundert; 18. Eloy Raas Hendrikskinderen; 19. Pim Erren Velden; 20. Beau Duvigneau Zutphen; 21. Abe Celi Oosterhout; 22. Dandy van Uden Oss; 23. Lonny Hoogenberg Nieuwstadt; 24. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 25. Jelle Meesters Etten-Leur; 26. Robin Verbeek Eindhoven; 27. Bjorn van der Heijden Schaijk; 28. Kevin Minten Mill; 29. Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer; 30. Glenn Hool Merkelbeek;

Junioren: 1. Xavier Poels Oeffelt; 2. Tom Manders Uden; 3. Mitch Groot Brunssum; 4. Dylan Drent Spaubeek; 5. Maik van der Heijden Schaijk; 6. Nick van Helvoirt Erp; 7. Alden Chazan Arnhem; 8. Niels Gort Thorn; 9. Max Notten Meerssen; 10. Nils Sinschek Maastricht; 11. Lex Mettler Schijndel; 12. Thomas Langens Rosmalen; 13. Art Bongers Venlo; 14. Niels Verbruggen Nuenen; 15 Ivo Habets Sint Geertruid; 16. Kaj Verhaegh Munstergeleen; 17. Luc Eijssen Ulestraten; 18. Yves Stevens Valkenburg Lb; 19. Sander Meures Sittard; 20. Paul Gruithuijzen Breugel; 21. Jouke Braun Reuver; 22. Arjan Kuiten Geldrop; 23. Yorrick Olivers Meerssen; 24. Zevus Janssen Eys; 26. Jasper Irik Landgraaf;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Maud Kaptheijns Westerhoven; 3. Lauren Arnouts Hoogeloon; 4. Kyara Stijns Bunde; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Monique van de Ree Zundert; 7. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 8. Veerle Goossens Bakel; 9. Carleen Baas Den Dungen; 10. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 11. Marije Hengeveld Maastricht; 12. Marjolein Claessen Hoeven; 13. Noortje de Kort Dongen; 14. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 15 Hannah Ross Landgraaf; 16. Mirthe Wagenaar Wijbosch; 17. Femke Geeris Geldrop; 18. Anouk Rockx Oud-Gastel; 19. Sophie van Bakel Son; 20. Suzanne Verhoeven Belgie; 21. Senna Feron Schimmert; 22. Chantal Verstraten Roosendaal; 23. Femke van Kessel Breda; 24. Charlotte Peeters Breda; 25. Tamara Preuß Landgraaf; 26. Hilde Oudman Onnen; 27. Catherine Colyn Zuid-Afrika; 28. Lana Verberne Lierop; 29. Morag Wouters Oosterhout Nb; 30. Angelique Wammes Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Karlijn Swinkels Handel; 2. Kylie Waterreus Ulestraten; 3. Sabine Hey Oosterhout; 4. Gemma Esselaar Stein; 5. Kim Lahaije Tilburg; 6. Céline van Houtum Den Dungen; 7. Julie Burgmans Bergeijk; 8. Yara Kastelijn Neerkant; 9. Tessa Bos Oud-Beijerland; 10. Maxime de Jonghe Axel; 11. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 12. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 13. Nielske Bremmers Valkenswaard; 14. Daimy Hellemons Hoeven; 15 Susanne Benders Helmond; 16. Ilona van Ginneken Gilze; 17. Inge van Ginneken Heerle; 18. Nine Storms Grevenbicht; 19. Sharon Dommanschet Roosendaal;

Nieuweling-Meisjes: 1. Inge van der Heijden Schaijk; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Manon van der Kroft Valkenswaard; 4. Britt Knaven Strijbeek; 5. Joëlla Jongenelen Roosendaal; 6. Aniek van Alphen Hapert; 7. Sarah van Wijnen Tilburg; 8. Quinty Bouckaert Lisse; 9. Sylvie Swinkels Handel; 10. Famke van Dommelen Elshout; 11. Quinty van de Guchte Driewegen; 12. Daphne Mesu Middelburg; 13. Jojanne van Leeuwen Banholt; 14. Elodie Kuijper Tilburg; 15 Edie Barten Stevensweert; 16. Joyce Arrammach Maastricht; 17. Lisette Schoon Best; 18. Anouk Reen Eindhoven; 19. Ivy Weterings Roosendaal;

Amateurs/Sportklasse: 1. Michel Reep Breda; 2. Lars Quaedvlieg Maastricht; 3. Rob Linsen Waalre; 4. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 5. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 6. Robbin van de Geer Maastricht; 7. Marc van Grinsven Deurne; 8. Hans Dilling Nijmegen; 9. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 10. Ruben van Kempen Tilburg; 11. Ron Paffen Milsbeek; 12. Rein Cobussen Wijchen; 13. Germon Peeters Tilburg; 14. Nol van Loon Tilburg; 15 Patrick Houthooft Helmond; 16. Ralph Strijbosch Swalmen; 17. Robert Jan van den Braken Breda; 18. Jordy van Sambeeck Nijmegen; 19. Bram van Kooij Veldhoven; 20. Berry Roelofs Groesbeek; 21. Wesley Steekers Noordwijkerhout; 22. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 23. Jurgen Verbocht Roosendaal; 24. Guus Smits Berghem; 25. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 26. Guus de Graauw Etten-Leur; 27. Nico van Dijk Mierlo; 28. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 29. Tim Broers Budel; 30. Thomas Schuitemaker Maastricht;

Masters 30+: 1. Sander Dijkink Grave; 2. Ralf Steegs Arnhem; 3. Stefan Slager Beesd; 4. Joost Aelmans Cuijk;

Masters 40+: 1. Edwin Raats Helmond; 2. Stephan Lotz Maasmechelen; 3. Antoine Moonen Cuijk; 4. Stan Janssen Goch; 5. Stefan Verheijen Gemert; 6. Ronny Bossers Waalwijk; 7. Andrew O'Hara Grave; 8. Jack Wenders Gulpen; 9. Rodney Deen 10. Etienne Korff Cadier en Keer; 11. Sven Jacobs Heerlen; 12. Gianni Schim Vierlingsbeek;

Masters 50+:1. Frank Witlox Eindhoven; 2. Wim Habets Sittard; 3. Jos van der Horst Nijmegen; 4. Roger Pauwels Nijmegen; 5. Kees-Jan Schuurman Eijsden; 6. Tim Verpoort Gennep; 7. Jo Montforts Wassenberg; 8. Peter Schmitz Geleen; 9. Albert van Beuningen Raamsdonksveer; 10. Wilbert Sijstermans Landgraaf;

Masters 60+: 1. Hans van Bavel Sint Anthonis; 2. Twan den Braber Hoeven; 3. Henry Gerrits Sint Michielsgestel; 4. Rene Balm Drunen; 5. Rudi Lammens Oostburg; 6. Harry Kellenaers Venray; 7. Ben Pouwels Cuijk;

 

DK.REGIO ZUID-OOST/LIMBURG.WEG .( 2015.05.25 )

Nieuwelingen: 1. Tom Peters Thorn; 2. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 3. Luuk van Gestel Moergestel; 4. Rick Burgmans Westerhoven; 5. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 6. Mees Hendrikx Valkenswaard; 7. Roy Dirven Bergeijk; 8. Luuk Herben Gronsveld; 9. Tim Penson Reusel; 10. Alain Broos Baarle-Nassau; 11. Râven Pirnaij Cadier en Keer; 12. Koen van Helvoirt Erp; 13. Timo Warnier Eijsden; 14. Luke van de Put Bladel; 15 Melvin Lindelauf Gulpen; 16. Kars ten Boske Wintelre; 17. Bart Artz Wintelre; 18. Bas van Dinther Rossum; 19. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 20. Nils Jansen Middelaar; 21. Ino van de Wouw Kaatsheuvel; 22. Kamiel Wouters Reusel; 23. Jeroen Killaars Beesel; 24. Joris van der Straaten Budel; 25. Niels Peters Meers; 26. Tom van den Berg Helmond; 27. Wessel Coppelmans Hapert; 28. Remco de Jong Rijen; 29. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 30. Thijs Overmeer s-Hertogenbosch;

 

DK.ZUID-HOLLAND.WEG .( 2015.05.25 )

Elite: 1. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 2. Matthijs Eversdijk Delft; 3. Sven van Luijk Naaldwijk; 4. Jos Koop Delft; 5. Diederik Deelen Berkenwoude; 6. Wouter de Groot Delft; 7. David van Eerd Breda; 8. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 9. Robin Chaigneau Vuren; 10. Sjors Handgraaf Leiden; 11. Frank Niewold Lisse; 12. Paul Helderman Naaldwijk; 13. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 14. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 15 Wouter Mesker Noordeloos; 16. Frank de Reus Papendrecht; 17. Henk Bom Naaldwijk; 18. Witten Anthonise Dordrecht; 19. Jan-Willem Groeneveld Rotterdam; 20. Thom Van Beek Stompwijk; 21. Ramon Vleugel Kapelle; 22. Eltjo de Haan Meerkerk 23. Alex van Ruijven Poeldijk; 24. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 25. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 26. Thijs Nijveldt Delft; 27. Bart van den Berg Wijngaarden Zh; 28. Erik van Lakerveld Utrecht; 29. Jeroen Wesselius Voorburg; 30. Luuk Jansen Nootdorp;

Beloften: 1. Bob Wubben De Lier; 2. David de Leeuw Rhoon; 3. Jordi Sloof Bodegraven; 4. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 5. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 6. Thom Martens Arnhem; 7. Jordi Talen Spijkenisse; 8. Nick van der Meer Honselersdijk; 9. Twan Middelburg De Lier; 10. Fabio Jakobsen Heukelum; 11. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 12. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 13. Leon Hofman Bleiswijk; 14. Martijn de Jong Woerden; 15 Jurriaan Vos Oud-Zevenaar; 16. Dennis Buijs Benthuizen; 17. Erwin van Eijk Leiden; 18. Etienne Lenting Nieuwveen; 19. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 20. Coen van Kleef Schipluiden; 21. Hermen Bode Giessenburg; 22. Coen Onderwater Lisse; 23. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 24. Jaap van der Meij Katwijk; 25. Emiel de Greef Bleiswijk; 26. Luuk van der Wal De Lier; 27. Jelle van Steekelenburg Wateringen; 28. Gert van der Grijn Ameide; 29. Ronald van Egmond Rijnsburg;

Junioren: 1. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 2. Rens Tulner Lexmond; 3. Jarri Stravers Groot-Ammers; 4. Niels Boele Leiden; 5. Tom Wijfje Ter Aar; 6. Antonie van Noppen Ridderkerk; 7. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 8. Floris Roodenburg Maassluis; 9. Mike van Nunspeet Den Haag; 10. Jesse Muis Giessenburg; 11. Jelle Olthuis Strijen; 12. Rienk Engele Pijnacker; 13. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 14. Tijmen Snel Leiden; 15 Olivier van Pelt Spijkenisse; 16. Marco Geleijnse Hellevoetsluis; 17. Rutger Overstegen Den Haag; 18. Thijs Bijwaard Hillegom; 19. Bob Goedbloed Leiden; 20. Damian Kooreman Aalsmeer; 21. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 22. Melle Meeuwisse Boskoop; 23. Dylan Plijter Hillegom; 24. Robin Beije Sommelsdijk; 25. Bram Nelck Pijnacker; 26. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 27. Thijmen Polman Zoetermeer 28. Sem de Koning Delfgauw; 29. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 30. Martin Pluto Den Haag;

Amateurs/Sportklasse: 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 3. Arian Stolwijk Delft; 4. Bram Mens Den Haag; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Alfred Rooks Den Haag; 7. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 8. Joeri van Delft Voorburg; 9. Gino Bonemeijer Nootdorp; 10. Kees van Noppen Ridderkerk; 11. Lieven Anthonise Dordrecht; 12. Harm van Berkel Maasland; 13. Kemal Acar Papendrecht; 14. Remco Schellevis Stolwijk; 15 André Kraan Gouda; 16. Zeger van der Ham Werkendam; 17. Kick Mijlhoff Den Haag; 18. Sven Roggeveen Delft; 19. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 20. Bas Canoy Dordrecht; 21. Casper van Wijck Rotterdam; 22. Paul van Strien Rotterdam; 23. Vincent Fackeldey Leiden; 24. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 25. Erik Groeneveld Heinenoord; 26. Lex Ligtenberg Leimuiden; 27. Arjen Slootweg s-Gravenhage; 28. Joost van der Helm Pijnacker; 29. Geert Minkema Schoonhoven; 30. Mike Kruijthof Dordrecht;

Masters 30+: 1. Marten Koster Gouda; 2. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 3. Albert van Riessen Rotterdam; 4. Edo Boerefijn Alphen aan den Rijn; 5. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 6. John Roos Sommelsdijk; 7. Jos Dohle Wassenaar; 8. Andrzej Gosniowski Maassluis; 9. Tjaard Hoeksema Rotterdam; 10. Piet Smits Hazerswoude-Dorp; 11. Gert-Jan Hollem Langeraar; 12. Richard Korteweg Leidschendam; 13. Peter Rikkers Gorinchem; 14. Jim Harrison Rotterdam;

Masters 40+: 1. Maxim Harteloh De Lier; 2. Andre Grootveld Zoetermeer; 3. Erik Bos Rotterdam; 4. Robert Koppers s-Gravenhage; 5. Martijn Harteloh Dordrecht; 6. Hans Bal s-Gravenhage; 7. Jan Gudde Nootdorp; 8. Bert Klijn Oegstgeest; 9. Theo Leenderts Rotterdam; 10. Jarno van Krimpen Groot-Ammers; 11. Sebastiaan van Duijn Rotterdam; 12. Edward Sol Schiedam; 13. Marcel van der Griend Melissant; 14. Peter Jordaan Maassluis; 15 Rolf de Jong Pijnacker; 16. Jan Bassa Noordeloos; 17. Sjoerd Bult Rhoon; 18. Ger van der Wal Hoogkarspel; 19. Marcel Verhagen. Oud-Beijerland; 20. Harm Kien Krimpen aan de Lek; 21. Marcel van Dam Ouderkerk aan den IJssel; 22. Casper van der Marel Maasland; 23. Chris Heiberg Rotterdam; 24. Eric Jan Jonker Papendrecht; 25. Rogier den Braber Rotterdam; 26. Niclas Vermaas Dordrecht; 27. Petr Kopecky Zoeterwoude; 28. Richard Boots Rotterdam; 29. Jelmar Houweling Dordrecht; 30. Johannes Lachi Katwijk;

Masters 50+: 1. Henk Ceelen. Ouderkerk; 2. Ad Slingerland Haastrecht; 3. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 4. Karel Knijnenburg Wassenaar; 5. Willem Buitendijk Lekkerkerk; 6. Walter Koster Hardinxveld-Giessendam; 7. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 8. Ron Breeman Dordrecht; 9. William van Rijswijk Rijswijk; 10. René Hulsman Vlaardingen; 11. Henri Spijkers Den Haag; 12. Martin de Peuter Oud-Beijerland; 13. Henk Peters Hillegom; 14. Erik Meerkerk Zuidland; 15 Dennis van den Ouden Oude Tonge; 16. Remy Knaap Dordrecht; 17. Kees Barendregt Oude Tonge; 18. Ed van der Steen Oud-Beijerland; 19. Kees van Prooijen s-Gravenhage; 20. Robert van Rhijn Rotterdam; 21. Jaco van der Mark De Lier; 22. Cor Speijer Schiedam; 23. Peter Spruit Capelle aan den IJssel; 24. Wijnand van Pelt Spijkenisse; 25. Ron Mol Den Haag; 26. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 27. Hans van Leeuwen Zevenhoven; 28. Andre Boutestijn Den Haag; 29. Paul van Heijningen Rotterdam; 30. Elliot de Vette Alphen aan den Rijn;

Masters 60+: 1. Willem Hus Voorburg; 2. Gerrit Kleinveld Lisse; 3. Menno Hillebregt Hillegom; 4. Piet Gruteke Rotterdam; 5. Jaap Spoor Rijswijk Zh; 6. Ronald van Rhoon Zwijndrecht; 7. John Martin Hoek van Holland; 8. Jan van der Tang Voorhout; 9. Aad Vingerling s-Gravendeel;

Nieuwelingen: 1. Nobbie Twigt Gouderak; 2. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 3. Stef Zeestraten Pijnacker; 4. Daan Hoole Zuidland; 5. Edo Maas Rotterdam; 6. Herman Brinkman Rotterdam; 7. Bas van Belle Zoetermeer; 8. Floris Paalman Alphen aan den Rijn; 9. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 10. Hugo Hoekjen Delft; 11. Johannes van Hooff Rotterdam; 12. Mathijs de Leng Boskoop; 13. Freek Middelburg De Lier; 14. Wellington Rocha-Rijkaart Gouda; 15 Luuk Haarbrink Leiden; 16. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 17. Milan van der Touw Voorschoten; 18. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 19. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 20. Robin Kuijvenhoven De Lier; 21. Kane IJdo Brielle; 22. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 23. Thomas de Wit Sassenheim; 24. Luuk Vollebregt De Lier; 25. Lars Boele Ridderkerk;

27. Jeroen van Karsen Delft; 28. Mark Wolvers Moordrecht; 29. Frank Stijger Honselersdijk; 30. Maikel Zijlaard Rotterdam;

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.WEG .( 2015.05.25 )

Junioren: 1. Lars van den Berg De Meern; 2. Daan van Meeuwen Utrecht; 3. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 4. Wout van Elzakker Hoogerheide; 5. David Dekker Hedel; 6. Bas Sitters Zegge; 7. Bob Kerkhofs Wouw; 8. Erik Boer Wolphaartsdijk; 9. Dylan Bouwmans Gemert; 10. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 11. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 12. Mats Buning Alkmaar; 13. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 14. Lars Akkermans Ossendrecht; 15 Cliff de Peijper Oud-Gastel; 16. Tom Welten Kruisland; 17. Raoef Taki Oosterhout Nb; 18. Jan Roelands Aphen; 19. Jarno Zuidweg Wemeldinge; 20. Jens Voet Heinkenszand; 21. Michael Hazen s-Heerenhoek; 22. Julien van Winden Breda; 23. Vince Geijs Goes; 24. Rick van Hooijdonk Klein-Zundert; 25. Mark van der Pijl Bergen op Zoom; 26. Floris van den Broek Chaam;

Nieuwelingen: 1. Timo de Jong Goes; 2. Jasper Haest Roosendaal; 3. Bram Pieters Oosterhout Nb; 4. Marijn van den Berg De Meern; 5. Stijn Daemen Landgraaf; 6. Tim Bierkens Stampersgat; 7. Geert Verheijen Rijsbergen; 8. Perry Frijters Sint Willebrord; 9. Ryco Krebbekx Steenbergen; 10. Lars Oreel Goes; 11. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 12. Wesley Mol Kapelle; 13. Dennis Leijten Hoogerheide; 14. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 15 Jesse Huijbregts Roosendaal; 16. Danny Maas Oudenbosch; 17. Pepijn Hillemans Middelburg; 18. Lars Timmers Kaatsheuvel; 19. Martijn Meeuws Someren; 20. Maarten de Nijs Huijbergen; 21. Rav Schoormans Oosterhout; 22. Jeroen Haest Rijsbergen; 23. Simon Demaret Etten-Leur; 24. Bart Sitters Zegge; 25. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 26. Martijn Hennekam Zundert; 27. Sven Hassert Bocholtz; 28. Dennis Mertens Breda; 29. Jarmo Visser Heinkenszand; 30. Damian van Alphen Hoeven;