†† UITSLAGEN.DISTRICTSKAMPIOENSCHAPPEN TIJD

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD .( 2015.06.02 )

Elite: 1. Jarno Gmelich Meijling Almere;

Beloften:1. Jaap de Jong Lunteren; 2. Jeffrey Botman Almere; 3. Milan Broer Barendrecht;

Junioren: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 3. Joris Paauwe Hilversum; 4. Michel Bos. s-Gravendeel; 5. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 6. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 7. Daan Markus Hoofddorp; 8. Michael den Toom Abcoude; 9. Gijs Jorna Diemen; 10. Huub Visser Houten; 11. Wouter Renger Veenendaal; 12. Stijn van der Wal Huizen;

Nieuwelingen: 1. Thymen Arensman Deil; 2. Wim Wittenberg Herveld; 3. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 4. Riis Kaak Nieuw Vennep; 5. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 6. Yanne Dorenbos Castricum; 7. Leon Buijs Aalsmeer; 8. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 9. Mees Willemsen Elst.Ut; 10. Mike Raven Loosdrecht; 11. Jeroen van Krimpen Utrecht; 12. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 13. Simon Vocking Amerongen; 14. Victor Goene Veenendaal; 15 Tommie-Jens Meeter Tiel; 16. Leco Hendriks Maassluis; 17. Niels van Ekeren Rijswijk; 18. Thijs Celie Harderwijk; 19. Bob Markus Hoofddorp; 20. Kevin de Rijk Baarn; 21. Jasper van Ekeris Bussum; 22. Marco Ehlert Kortenhoef;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Laura Gorter Utrecht; 2. Marion Gerssen Beuningen; 3. Birgitta Roos Utrecht; 4. Valerie Steffens Utrecht; 5. Marti Valks Hilversum; 6. Clare Roy Naarden;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Bente van Teeseling Abcoude; 3. Melanie van Putten Hagestein; 4. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 5. Julia Zwaan Bodegraven; 6. Kristie van der Vossen Culemborg; 7. Charlotte Kool Kortenhoef;

Amateurs/Sportklasse: 1. Arnold Jansen Amsterdam 2. Roderik Egberink Hilversum; 3. Matijn Straatsma Utrecht; 4. Elias de Bruijne Utrecht 5. Martin van Plateringen Almere; 6. Arnoud Witsenburg Driebergen; 7. Menno van Hees Utrecht; 8. Dimitri Jongeneel Utrecht; 9. Daan Switters Utrecht; 10. Jeroen Fielmich Vleuten; 11. Bas van Klarenbosch Utrecht; 12. Willem Overweel Amersfoort;

Masters 30+: 1. Marko Jeletich Amersfoort; 2. Wim van der Laan Hilversum; 3. Jan Sanders Beuningen; 4. Nico Bakker Weesp; 5. Jim Koren Zeewolde; 6. Marco Blom Tiel; 7. Ben Gorissen Maartensdijk; 8. Gerco de Kruijk Nieuwegein; 9. Eddie Heldoorn Vleuten; 10. Arjan de Kwant Utrecht;

Masters 50+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Pieter Aben Nijmegen; 3. Peter Vocking Amerongen; 4. Sjon van den Berg Zevenhoven; 5. Teun van Rossum Kortenhoef; 6. Jan van der Wel Austerlitz; 7. Peter Koens Laren; 8. Wim Branderhorst Utrecht; 9. Theo Wennekes Dodewaard; 10. Kees Rigter Baarn; 11. Huub Stammes Soest; 12. Henk Goes De Meern; 13. Johnny Johnson Amersfoort; 14. Frank Verwijk Leusden; 15 Peter de Jong Hilversum;

 

DK.NOORD-HOLLAND.TIJD .( 2015.05.28 )

Elite: 1. Rick van Breda Den Helder; 2. Melvin van Zijl Harderwijk; 3. Jeroen Visser Alkmaar; 4. Rob Aaftink Almere;

Beloften: 1. Milan Veltman Broek op Langedijk; 2. Levi Tindal Landsmeer; 3. Dylan van Zijl Harderwijk; 4. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 5. Thijs van Beusichem Zeewolde; 6. Marco Doets Monnickendam; 7. Nick Molijn Schermerhorn; 8. Julius van den Berg Purmerend; 9. Hessel Bokhorst Almere; 10. Luca Schrijen Assendelft

Junioren: 1. Alex Mengoulas Almere; 2. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 3. Yannick Detant Purmerend; 4. Gijs Meijer Oostwoud; 5. Oscar van Wijk Wormer; 6. Jesper Rasch Zandvoort; 7. Danny Voogt Wormer; 8. Tim Groot Bovenkarspel; 9. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 10. Danilo Wattez Elim; 11. Marijn Velt Oude Pekela; 12. Joeri van der Tuin Westerland; 13. Mike Appelman Beverwijk; 14. Max Berkhout Uitgeest; 15 Mike Schoonderwoerd Heerhugowaard; 16. Brendan Berendse Purmerend; 17. Tijmen Lind Twisk; 18. Tom Zwaan Amsterdam; 19. Tristan Groot Heerhugowaard; 20. Bram Vertelman Midwoud; 21. Neville Groot Heerhugowaard;

Nieuwelingen: 1. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 2. Alexander Konijn Abbekerk; 3. Armando van Bruggen Purmerend; 4. Sjoerd Bakker. Berkhout; 5. Quinten Veling Monnickendam; 6. Stijn Ruijter Uithoorn; 7. Mike Hooiveld Andijk; 8. Pijke Steenhuis Amsterdam; 9. Mark Smit Wervershoof; 10. Jesse de Rooij Hoorn; 11. Ruben van der Pijl Amstelveen; 12. Sven Nijhuis Wilnis; 13. Mick Kemper Volendam; 14. Dean Ruska Volendam; 15 Ivar Immerzeel Wilnis; 16. Stefan Appelman Beverwijk; 17. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 18. Tobias GŲbel Amstelveen; 19. Jay Smit Stompetoren; 20. Damian Reuman Assendelft;

Amateurs/Sportklasse: 1. Remco Koopman Den Burg; 2. Patrick Stam Uitgeest; 3. Marcel de Boer Zwaag; 4. Folkert Zwiers Wormer5. Dave Kanbier Schagen; 6. Renť Pascha Zuid-Scharwoude; 7. Bas Rijs Alkmaar; 8. Bart Overgaag Alkmaar; 9. Joshua Dekker Sint Pancras;

Masters 30+: 1. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 2. Bram de Waard Petten; 3. Bart Groot Alkmaar; 4. Geeralt van den Ham Amsterdam; 5. Ruud Bakker Wormer;

Masters 40+: 1. Menno Gobielje Gouda; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Koos Zut Slootdorp; 4. Paul Croon Castricum; 5. Rene Nap Heemskerk; 6. Daniel Kleijn Wognum; 7. Michell Lute Castricum; 8. Eric de Vries De Goorn;

Masters 50+: 1. Caspar Hermans Amsterdam; 2. Volkert Meinsma Oudkarspel; 3. Erik-Jan Bosch Amstelveen; 4. Ron Aardenburg Heemskerk; 5. Martin Hoefakker Middenmeer; 6. Jan Buisman Ouderkerk aan de Amstel;

Masters 60+: 1. Robert Godfroid Monnickendam; 2. Leen de Vries Limmen;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD .( 2015.06.02 )

Elite: 1. Josbert de Vries Groningen; 2. Wieger van der Wier Marum; 3. Stefan Poutsma Peize; 4. Gert Mulderij Elim; 5. Henk Bos Drachten; 6. Ruben Hoekstra Tjerkgaast;

Beloften: 1. Stef Krul Tjalleberd; 2. Hartthijs de Vries Kollum; 3. Rick Mensink Zwolle; 4. Niels Goeree Borger; 5. Niels Potze Aduard; 6. Floran Bathoorn Groningen; 7. Bruno Nakken Assen; 8. Jurrien Pelsinger Zuidwolde Dr;

Junioren: 1. Jens Dekker Fluitenberg; 2. Chiel Breukelman Gramsbergen; 3. Roelof Stoelwinder Gorredijk 4. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 5. Olaf Potze Aduard; 6. Martijn van Deest Emmen; 7. Niels Griemink Klazienaveen; 8. Jon Schoonewille Klazienaveen; 9. Jelmer Koning Sneek; 10. Wouter Sinke Assen; 11. Mathijs Kuik t Zandt 12. Cor Janze Winsum; 13. Aron Jacob de Jong Leeuwarden; 14. Timon van der Wal Groningen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marijn de Vries Zwolle;2. Anouska Koster De Westereen; 3. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 4. Larissa Drysdale Heerenveen; 5. Loes Adegeest Heerenveen; 6. Susanne Pathuis Marum; 7. Ivana Tiessens Groningen; 8. Bettina Zijlstra Groningen; 9. Mareille Meijering Stadskanaal; 10. Iris Hamelink Raalte; 11. Karen Witterholt Haren Gn; 12. Margriet Engelsma Noordwijk; 13. Janette de Groot Jubbega; 14. Rachel Vierhouten Rolde;

Junior-Vrouwen: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Sterre Jonkers Emmen; 4. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 5. Floor Weerink Exloo; 6. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 7. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Anouk Hof Assen; 9. Eline Oosterwoud Ureterp; 10. Anneke Dijkstra Olterterp; 11. Tessa Bergsma Leeuwarden; 12. Marijke Walstra Tijnje;

Amateurs: 1. Bert Smilda Groningen; 2. Ronald Heringa Groningen; 3. Maurice Zaal Groningen; 4. Berend Slagter Groningen; 5. Thomas Wobma Bolsward; 6. Hidde Punter Sneek; 7. Henk Weerman Wolvega; 8. Pieter Verhoeven Groningen; 9. Jesse van Gorkum Heerenveen 10. Sjoerd Visser Burgum; 11. Erwin Ketellapper Wolvega;

Masters 30+: 1. Marthijs Wegdam Dalen 2. Marcel Weinans Roden; 3. Johannes de Groot Jubbega; 4. Ard Prins Froombosch; 5. Edwin Mellema Veendam;

Nieuwelingen: 1. Sven Nijzingh Zuidwolde; 2. Huub Deelstra Hoogeveen; 3. Danny van der Tuuk Assen; 4. Rick de Vries Nijeholtpade; 5. Sven de Haan Zuidlaren; 6. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 7. Adne Koster Roden; 8. Merijn SchrŲder Veendam; 9. Gerben de Sain Sleen; 10. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 11. Thijs Willem van der Vegt assen 12. Roy Harms Paterswolde; 13. Sybren Lanting Bakkeveen; 14. Martijn Klop Leeuwarden; 15 Karsten Veen Westerlee Gn; 16. Patrick Kuiper Nieuwolda; 17. Tom Smit Stadskanaal;

Nieuweling-Meisjes: 1. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 2. Iris Ton Waskemeer; 3. Ingrid Huizing Haren Gn; 4. Luna Jonkers Emmen; 5. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 6. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 7. Ilka Timmermans Buinerveen 8. Lotte Benedictus Leeuwarden;

9. Anna Nieuwenhuis Groningen;

Sportklasse:1. Sytze Brouwers Groningen; 2. Tom Akkerman Groningen; 3. Marcel Korthuis Hoogezand; 4. Cor de Witte Makkum; 5. Bonne Dijkstra Veenwouden;

 

DK.OOST.TIJD .( 2015.06.10 )

Elite: 1. Remco Grasman Luttelgeest; 2. Niek Boom Nieuw Heeten; 3. Arjan de Haan Rouveen; 4. Jan Essers Wolvega; 5. Marcel Wouters Groesbeek; 6. Andreas Verwaal Apeldoorn;

Beloften: 1. Steven Lammertink Enter; 2. Koen Bouwman Ulft; 3. Adriaan Janssen Diepenveen; 4. Martijn Dijkstra De Knippe; 5. Stephen van den Berg Rijssen; 6. Robin Lowik Vriezenveen; 7. Timon Ratering Megchelen; 8. Kevin Coster Hasselt; 9. Wouter Hendriksen Varsseveld; 10. Thomas van Ee Apeldoorn; 11. Mark de Langen Valburg; 12. Gijs Verdick Laren Gld; 13. Leon Alberts Dalfsen; 14. Rik Wielink Apeldoorn; 15 Jan Rozendom Rijssen;

Junioren: 1. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 2. Lars Olde Meierink Overdinkel; 3. Lorenzo Harbers Nijverdal; 4. Luuk Lohuis Denekamp; 5. Patrick van Benthem Hellendoorn; 6. Koen Frens Nunspeet; 7. Jeffrey Veltink Hardenberg; 8. Wouter Engelmann Apeldoorn; 9. Luc Grefte Apeldoorn; 10. Koen Lohuis Lemelerveld; 11. Tjardo Withag Beltrum; 12. Olav Wallinga Zutphen; 13. Joost Hakvoort Oosterhout; 14. Maarten Lubbers Winterswijk; 15 Niek Meijer Zeddam; 16. Koen Paalman Nijverdal; 17. Robert Abrahams Aalten; 18. Tim Lansink Enschede;

Nieuwelingen: 1. Tim Naberman Genemuiden; 2. Jelle Bootsveld Heino; 3. Chiel Schulten Raalte; 4. Philip Heijnen Oeffelt; 5. NoŽl Kok Enter; 6. Jasper Wennink Winterswijk; 7. Wessel Krul Enkhuizen; 8. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 9. Rik Trip Raalte; 10. Lars de Bot Losser; 11. Jermo Hesselink Overdinkel; 12. Max Kroonen Diepenveen; 13. Jasper te Walvaart Vroomshoop; 14. Jesper Oost Hoogeveen; 15 Jeldert Withag Beltrum; 16. Jesse Morsink Enter; 17. Maarten Rotman Wierden; 18. Jord Baak Dronten; 19. Meindert Weulink Diepenveen; 20. Sten Harmeling Nijverdal; 21. Mike Vliek Vriezenveen; 22. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 23. Mohs Klunder Nijeveen; 24. Dťjan PŲstgens Aalten; 25. Tim Marsman Hattem; 26. Niels Rotman Wierden; 27. Sam Krabbenbos Almelo; 28. Daniel Brandwacht Raalte; 29. Niels Bakker Rijssen; 30. Iska Buwalda Biddinghuizen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marjan Andringa Marum; 2. Marissa Otten Enter; 3. Nicole Vernhout Apeldoorn; 4. Melanie Klement Velp; 5. Heleen Treur Ugchelen; 6. Mady Kleeven Driel; 7. Andrea van Loo t Harde; 8. Anne Straub Terborg;

Junior-Vrouwen: 1. Maaike de Heij Heteren; 2. Chazia Slinkman Rijssen; 3. Joyce Evers Ulft;

Nieuweling-Meisjes: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Sanne Vermeer Dodewaard; 3. Phaedra Krol Heerde; 4. Marit Cent Goor; 5. Tamara de Graaf Apeldoorn; 6. Tessa Paardekooper Groenlo; 7. Lieke Lap Dronten; 8. Laura de Brouwer Angeren; 9. Marike Goense Lelystad; 10. Esmee Leerkes Twello; 11. Amber Hammers Nijverdal; 12. Rienke ten Have Harreveld; 13. Caya Krol Heerde; 14. Britt Damman Groenlo;

Amateurs/Sportklasse: 1. Wouter van Zanten Apeldoorn; 2. Michel Ahoud Elst.Gld; 3. Job Broekhuis Harderwijk 4. DaniŽl Bijlenga Arnhem; 5. Johan Overweg Ommen; 6. Benjamin van Elburg Ommen; 7. Gijs ten Have Gendringen; 8. Mark Langenkamp Arnhem; 9. Daan Steffens Deurningen; 10. Stan Driessen Gendt; 11. Wietse Kamp Hengelo ov; 12. Nordin Hudepol Almelo; 13. Wesley Radstaak Didam; 14. Gideon van der Molen Megchelen; 15 Ralf Scholten Netterden; 16. Thimo Schotman Epe;

Masters 30+: 1. Ruben Tolkamp Aalten; 2. Heini Koornberg Zwolle; 3. Gerjo Berentschot Zelhem; 4. Ruud Steeghs Bemmel; 5. Wouter van Leeuwen Arnhem; 6. Pieter van der Eijk Swifterbant; 7. Joost Arentsen Varsseveld; 8. Marc Zonnebelt Harderwijk; 9. Menno Dijs Doetinchem;

Masters 40+: 1. Patrick van Gortel Apeldoorn; 2. Lammert Haverkamp Elburg; 3. Joost van Bezooijen Nijmegen; 4. Jan Willem Pennings Gendringen 5. Reinier Treur Ugchelen; 6. Arnout Hurenkamp Enschede; 7. Stanley Alards Arnhem; 8. Dick Post Wezep; 9. Martijn Goedings Arnhem; 10. Marcel van den Bosch Wezep; 11. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 12. Marcel Meeuwsen Elst.Gld;

Masters 50+: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Cor van der Ploeg Bemmel; 3. Bertil van Dorp Elburg; 4. Erik Ruesink Dinxperlo; 5. Sjaak van Hal Deventer; 6. MichaŽl Bolle Wezep; 7. Harm Jan Hovenkamp Zutphen; 8. Berry Huntink Drempt; 9. Guido Mombarg Doetinchem; 10. Ronald Evers Ulft;

Masters 60+: 1. Marten Nijmeijer Lemmer; 2. Atty Duijn Eefde; 3. Fred de Kinkelder Groenlo;

 

DK.REGIO-WEST.TIJD .( 2015.05.06 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 2. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 3. Olga de Boer Hazerswoude; 4. Riejanne Markus Amstelveen; 5. Alicja Verhagen Woerden; 6. Ilse Miltenburg Sittard; 7. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 8. Bianca Lust Oostzaan; 9. Kelly Markus Hoofddorp; 10. Chanella Stougje Zuidland; 11. Lotte van Hoek Vlijmen; 12. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 13. Tessa Veen Utrecht; 14. Marissa Meijer Rotterdam; 15 Renee Welling Opmeer; 16. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 17. Jacqueline Postma Hoorn; 18. Lisette de Hoog Pijnacker; 19. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 20. Yvette de Koning Uitgeest;

Junior-Vrouwen: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2. Merel Hofman Bleiswijk; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Delore Stougje Zuidland; 5. Nina Buysman Bovenkarspel; 6. Leonie Beukers Schiedam; 7. Esther van der Burg Nootdorp; 8. Hanneke de Goeje Leiden; 9. Marijne Bos Zevenhuizen; 10. Larissa Mesker Hoornaar 11. Danouk Bannink Alkmaar; 12. Danielle de Hoog Pijnacker; 13. Britt Janse Zaandam;

Nieuweling-Meisjes: 1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 3. Amber van der Hulst Hazerswoude; 4. Eva Bijwaard Hillegom; 5. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Emma Boogaard Zwaag; 8. Lily Schuitemaker Volendam; 9. Chinouk Lindenburg Wateringen; 10. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 11. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 12. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 13. Isabel Tambach Zaandam; 14. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 15 Nienke Wasmus Den Hoorn; 16. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 17. Sanne Roozemond Bergschenhoek;

 

DK.ZUID-HOLLAND.TIJD .( 2015.05.06 )

Elite: 1. Sjors Handgraaf Leiden; 2. Jan-Willem Groeneveld Rotterdam; 3. Erik van Lakerveld Utrecht; 4. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 5. Luuk Jansen Nootdorp; 6. Frank Niewold Lisse; 7. Alex van Ruijven Poeldijk; 8. David van Eerd Breda; 9. Steven Holscher Rotterdam; 10. Diederik Deelen Berkenwoude;

Beloften: 1. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 2. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 3. Jaap de Man Spijkenisse; 4. Joost van der Burg Nootdorp; 5. Maarten van den Berg Rijssen; 6. David de Leeuw Rhoon; 7. Leon Hofman Bleiswijk; 8. Fabio Jakobsen Heukelum; 9. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 10. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 11. Erwin van Eijk Leiden; 12. Coen Onderwater Lisse; 13. Etienne Lenting Nieuwveen; 14. Jan-Willem van Soest Leiderdorp; 15 Joost van Wijngaarden Nijmegen; 16. Tom Jansen Welberg; 17. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 18. Bastijn Boele Leiden; 19. Jaap van der Meij Katwijk; 20. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam;

Junioren: 1. Noah van der Meer Naaldwijk; 2. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 3. Rens Tulner Lexmond; 4. Ide Schelling Den Haag; 5. Jesse Muis Giessenburg; 6. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 7. Mario Poldervaart Zuidland; 8. Jarri Stravers Groot-Ammers; 9. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 10. Rutger Overstegen Den Haag; 11. Dion van Nierop Zoeterwoude; 12. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 13. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 14. Thomas Hoole Zuidland; 15 Jelle Olthuis Strijen; 16. Damian Kooreman Aalsmeer; 17. Rienk Engele Pijnacker; 18. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 19. Niels Boele Leiden; 20. Tayfun Memis Rotterdam; 21. Martin Pluto Den Haag; 22. Tom Wijfje Ter Aar; 23. Desley Boxhoorn Bergschenhoek; 24. Jeroen van der Knaap Rotterdam; 25. Jordan Langenberg Nootdorp; 26. Robin Beije Sommelsdijk; 27. Max Mesman Nootdorp; 28. Justin Dochez Kok Zoetermeer; 29. Thomas van Bommel Nieuwerkerk aan den IJssel; 30. Joey Beekhuizen Den Haag;

Nieuwelingen: 1. Maikel Zijlaard Rotterdam; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Stef Zeestraten Pijnacker; 4. Daan Hoole Zuidland; 5. Nobbie Twigt Gouderak; 6. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 7. Mathijs de Leng Boskoop; 8. Carlo van den Berg De Lier; 9. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Nick Hijdra Berkel en Rodenrijs; 11. Ruben Zijleman Gouda; 12. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 13. Frank Stijger Honselersdijk; 14. Matthew van der Linden Barendrecht; 15 Mark Wolvers Moordrecht;

Amateurs: 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 3. Niels Overvoorde Delfgauw; 4. Andre Grootveld Zoetermeer; 5. Jan Metselaar Bergschenhoek; 6. Henk de Jong Mijdrecht; 7. Tim de Koning Delfgauw; 8. Casper van Wijck Rotterdam; 9. Robert Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk; 10. Rob van Leeuwen Pijnacker; 11. Frans Satink Den Haag; 12. Jamie Romijn Rotterdam; 13. Bouwe Boonstra Rotterdam;

Sportklasse: 1. Arie-Peter Brouwer Gorinchem; 2. Martin van Rij Zuidland; 3. Arno Niewold Berkel en Rodenrijs; 4. Cor van der Stel Dordrecht; 5. Ronald van Herp Den Haag; 6. Marcel Verhagen. Oud-Beijerland; 7. Rolf de Jong Pijnacker; 8. Richard Visscher Pijnacker; 9. Johan Lacroix Rockanje; 10. Dick van der Breggen Ellemeet; 11. Peter Rikkers Gorinchem; 12. Thomas de Ruiter Benthuizen; 13. Frank Slooten Den Haag;

Masters 30+: 1. Bas Canoy Dordrecht; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Johan Boerefijn Alphen aan den Rijn; 4. Daan van der Have DORDRECHT 5. Remko van der Gaag Rozenburg; 6. Piet Gruteke Rotterdam;

 

DK.ZUID-WEST NEDERLAND.TIJD .( 2015.05.28 )

Elite: 1. Dylan de Kok Steenbergen; 2. Alexander Picard Chaam; 3. Michiel Jumelet Bruinisse; 4. Bram de Kort Dongen; 5. Jeffrey Doornbusch Breda;

Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Bryan van Rutten Roosendaal; 3. Sieben Wouters Zundert; 4. Pim van de Klundert Woensdrecht; 5. Jim Lindenburg Wateringen; 6. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 7. Koen van de Klundert Woensdrecht; 8. Emiel Molenschot Zundert;

Junioren: 1. Wout van Elzakker Hoogerheide; 2. Daan Zebel Dordrecht; 3. Maurits de Waal Kloetinge; 4. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 5. Dylan Bouwmans Gemert; 6. Djoerd van Dessel Breda; 7. David Dekker Hedel; 8. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 9. Stefan van Drunen Dordrecht; 10. Jan Roelands Aphen; 11. Mark van der Pijl Bergen op Zoom; 12. Julien van Winden Breda; 13. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 14. Marvin Runhaar Kapelle; 15 Rick van Hooijdonk Klein-Zundert;

Nieuwelingen: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Danny Maas Oudenbosch; 3. Marijn van den Berg De Meern; 4. Jasper Haest Roosendaal; 5. Harm Celi Oosterhout; 6. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 7. Wesley Mol Kapelle; 8. Tim Bierkens Stampersgat; 9. Sven Peeters Hoeven; 10. Jesse Huijbregts Roosendaal; 11. Pepijn Hillemans Middelburg; 12. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 13. Kevin Reuvers Zevenbergen; 14. Bram Pieters Oosterhout Nb; 15 Simon Demaret Etten-Leur; 16. Damian van Alphen Hoeven; 17. Dennis Leijten Hoogerheide; 18. Rav Schoormans Oosterhout; 19. Martijn Hennekam Zundert; 20. Martijn Meeuws Someren; 21. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 22. Dennis Mertens Breda; 23. Max van Helmond Rijen; 24. Martijn Rškers Bavel;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Minke Slingerland Oosterhout; 3. Demi de Jong Ossendrecht; 4. Marieke Kerkvliet Leiden; 5. Marjolein Claessen Hoeven; 6. Yva Geluk Middelburg; 7. Emmy Keulemans Oosterhout Nb; 8. Danique Speklť Zaltbommel; 9. Maartje Ekelmans Zaltbommel;

Junior-Vrouwen: 1. Yara Kastelijn Neerkant; 2. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 3. Kim Lahaije Tilburg; 4. Ilona van Ginneken Gilze; 5. Sabine Hey Oosterhout; 6. Sharon Dommanschet Roosendaal; 7. Merel Vegter Rhoon;

Nieuweling-Meisjes: 1. Britt Knaven Strijbeek; 2. Noa Jansen Oosterhout Nb; 3. Daphne Mesu Middelburg; 4. Quinty van de Guchte Driewegen; 5. Quinty Bouckaert Lisse; 6. Elodie Kuijper Tilburg; 7. JoŽlla Jongenelen Roosendaal;

Masters 30+: 1. Corne Verhoeks Zuilichem; 2. Jurgen Verbocht Roosendaal;

Masters 40+: 1. Renee Horians Oud-Gastel; 2. Peter van Wijgerden Woudrichem;

Masters 50+: 1. Albert van Beuningen Raamsdonksveer;

Masters 60+: 1. Dirk Keynemans Nieuwaal;