áPUNTENKLASSEMENT CRITERIUMS.JUNIOR-VROUWEN

PL.1

Pl.2

Naam Renner

Punten

1

1

van Houtum CÚline ( Den Dungen ) ( 2e jaars )

315

2

1

Pruisscher Arianna ( Nieuw Dordrecht ) ( 1e jaars )

297

3

2

Stougje Delore ( Zuidland ) ( 1e jaars )

287

4

2

Burgmans Julie ( Bergeijk ) ( 2e jaars )

275

5

3

Boogaard Maaike ( Zwaag ) ( 1e jaars )

252

6

4

Swinkels Karlijn ( Handel ) ( 1e jaars )

243

7

3

Huinen Anne ( Noordwijk Zh ) ( 2e jaars )

218

8

4

Bakker Minke ( Monster ) ( 2e jaars )

213

9

5

de Graaf Michelle ( Apeldoorn ) ( 2e jaars )

208

10

6

Buysman Nina ( Bovenkarspel ) ( 2e jaars )

192

11

5

Hofman Merel ( Bleiswijk ) ( 1e jaars )

175

12

7

de Jong Liena ( Ubbena ) ( 2e jaars )

174

13

6

Hey Sabine ( Oosterhout ) ( 1e jaars )

170

14

7

Nagengast Fleur ( Beilen ) ( 1e jaars )

158

15

8

Koster Paulien ( Delfstrahuizen ) ( 2e jaars )

153

16

8

Vegter Merel ( Rhoon ) ( 1e jaars )

143

17

9

Waterreus Kylie ( Ulestraten ) ( 1e jaars )

142

18

10

van Ginneken Ilona ( Gilze ) ( 1e jaars )

133

19

9

de Goeje Hanneke ( Leiden ) ( 2e jaars )

122

20

10

Soet Aafke ( Heerenveen ) ( 2e jaars )

121

21

11

Baks Marissa ( Alphen aan den Rijn ) ( 1e jaars )

120

22

12

de Jong Lisa ( Oosterwolde Fr ) ( 1e jaars )

119

23

13

Steigenga Nicole ( Exmorra ) ( 1e jaars )

109

24

14

Willemsen Myrthe ( Elst ) ( 1e jaars )

104

25

11

Kastelijn Yara ( Neerkant ) ( 2e jaars )

96

26

15

Hellemons Daimy ( Hoeven ) ( 1e jaars )

94

27

16

Weerink Floor ( Exloo ) ( 1e jaars )

93

28

12

Dijksman Tessa ( Velserbroek ) ( 2e jaars )

91

29

17

Walters Janine ( Assen ) ( 1e jaars )

85

30

13

van Kappel Rachelle ( Woerden ) ( 2e jaars )

82

31

14

Hof Anouk ( Assen ) ( 2e jaars )

81

32

18

Esselaar Gemma ( Stein ) ( 1e jaars )

79

33

15

Groen Bo Melody ( Franeker ) ( 2e jaars )

76

34

19

Beukers Leonie ( Schiedam ) ( 1e jaars )

70

35

16

Benders Susanne ( Helmond ) ( 2e jaars )

66

36

17

Oosterwoud Eline ( Ureterp ) ( 2e jaars )

64

37

20

Brandwagt Maaike ( Sittard ) ( 1e jaars )

61

38

21

Hubert Jitske ( Den Haag ) ( 1e jaars )

61

39

22

del Carmen Alvarado Ceylin ( Rotterdam ) ( 1e jaars )

60

40

23

Vondracek Hanna ( Den Haag ) ( 1e jaars )

59

41

18

van Ginneken Inge ( Heerle ) ( 2e jaars )

58

42

19

Gunst Denise ( Yerseke ) ( 2e jaars )

55

43

24

Mesker Larissa ( Hoornaar ) ( 1e jaars )

52

44

20

van Dijk Claudia ( Zuidland ) ( 2e jaars )

52

45

21

van Doorn Janneke ( Utrecht ) ( 2e jaars )

52

46

25

de Heij Maaike ( Heteren ) ( 1e jaars )

51

47

26

Slinkman Chazia ( Rijssen ) ( 1e jaars )

48

48

27

Dommanschet Sharon ( Roosendaal ) ( 1e jaars )

47

49

28

Bax Jennifer ( s-Gravenzande ) ( 1e jaars )

45

50

22

Bergsma Tessa ( Leeuwarden ) ( 2e jaars )

36

51

23

Poot Michelle ( Tzum ) ( 2e jaars )

36

52

24

Bremmers Nielske ( Valkenswaard ) ( 2e jaars )

34

53

29

Louhenapessy Ivana ( Breukelen ) ( 1e jaars )

32

54

25

Bos Marijne ( Zevenhuizen ) ( 2e jaars )

31

55

26

de Hoog Danielle ( Pijnacker ) ( 2e jaars )

31

56

30

Jongerieus Claudia ( Hoogerheide ) ( 1e jaars )

29

57

27

Dijkstra Anneke ( Olterterp ) ( 2e jaars )

29

58

28

Lahaije Kim ( Tilburg ) ( 2e jaars )

28

59

31

Kraaijenbrink Francine ( Abbenbroek ) ( 1e jaars )

27

60

32

Bos Tessa ( Oud-Beijerland ) ( 1e jaars )

25

61

33

Kreeft Ilse ( Rogat ) ( 1e jaars )

25

62

34

van Asselt Kiki ( Apeldoorn ) ( 1e jaars )

24

63

35

van der Burg Esther ( Nootdorp ) ( 1e jaars )

24

64

29

Jonker Iris ( Papendrecht ) ( 2e jaars )

24

65

36

Kanters Maud ( Erp ) ( 1e jaars )

23

66

30

Bannink Danouk ( Alkmaar ) ( 2e jaars )

23

67

31

op den Brouw Celesta ( Sint Maartensdijk ) ( 2e jaars )

22

68

37

Jonkers Sterre ( Emmen ) ( 1e jaars )

21

69

32

van Benthem Demi ( Ens ) ( 2e jaars )

15

70

33

van Opstal Lot ( Chaam ) ( 2e jaars )

15

71

38

Been Bibian ( Den Haag ) ( 1e jaars )

11

72

39

Kras Anne ( Hoorn ) ( 1e jaars )

11

73

40

Bakker Moniek ( Berkhout ) ( 1e jaars )

10

74

41

Berends Romy ( Emst ) ( 1e jaars )

10

75

42

Berghorst Julia ( Almere ) ( 1e jaars )

10

76

43

Evers Joyce ( Ulft ) ( 1e jaars )

10

77

34

Batenburg Farida ( Piershil ) ( 2e jaars )

10

78

35

Koops Myron ( Borger ) ( 2e jaars )

10

79

36

Seefat Rianne ( Oirsbeek ) ( 2e jaars )

9

80

44

de Jonghe Maxime ( Axel ) ( 1e jaars )

8

81

45

Stadman Demi ( Emmen ) ( 1e jaars )

8

82

37

Camies Lianne ( Hoogeveen ) ( 2e jaars )

8

83

38

Bennis Tjilde ( Zoeterwoude ) ( 2e jaars )

7

84

39

de Jonge Anne ( Groningen ) ( 2e jaars )

7

85

40

Janse Britt ( Zaandam ) ( 2e jaars )

6

86

41

de Visser Angela ( Moerdijk ) ( 2e jaars )

4

87

42

Peels Claudie ( Waalre ) ( 2e jaars )

4

88

43

Germs Silke ( Tubbergen ) ( 2e jaars )

1