UITSLAGEN.CRITERIUMS 2015 RAAMSDONKSVEER-ZWANENBURG

RAAMSDONKSVEER .( 2015.06.28 )

Elite/Beloften: 1. Wouter Been Rijswijk; 2. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 5. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 6. John Schouten Harderwijk; 7. Thomas Rabou Loosbroek; 8. Jaap de Jong Lunteren; 9. Bram de Kort Dongen; 10. Danny Vrolijk Schipluiden; 11. Wouter de Groot Delft; 12. Jos Koop Delft; 13. Robert de Jong Zeewolde; 14. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 15. Henk Bom Naaldwijk; 16. Stijn Rovers Breda; 17. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 18. Janno de Bruijn Rijsbergen; 19. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 20. Leon Koch Almere;

Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Stijn Daemen Landgraaf; 3. Mathijs de Leng Boskoop; 4. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 5. Herman Brinkman Rotterdam; 6. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 7. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 8. Jasper Haest Roosendaal; 9. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 10. Niels van Ekeren Rijswijk; 11. Geert Verheijen Rijsbergen; 12. Rav Schoormans Oosterhout; 13. Mauro Spapen Rijen; 14. Kevin Reuvers Zevenbergen; 15. Martijn Hennekam Zundert; 16. Pepijn Hillemans Middelburg; 17. Frank Stijger Honselersdijk; 18. Noah de Groot Ottoland; 19. Iska Buwalda Biddinghuizen; 20. Menno van Capel Noorden;

 

RANSDAAL .( 2015.08.02 )

Elite/Beloften: 1. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 2. Dirk Finders Duitsland; 3. Jordi Sloof Bodegraven; 4. Remco Esselaar Stein; 5. Tyler Williams Amerika; 6. Bob Wubben De Lier; 7. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 8. Roel Defauwes Nieuwstadt; 9. Luuk van der Wal De Lier; 10. Bob van den Hengel Achterveld; 11. Stefan Basset Amerika; 12. Max Hendrikx Hapert; 13. Robin Lowik Vriezenveen; 14. Taylor Eisenhart Engelandl 15. Luc Loozen Voerendaal; 16. Pim Erren Velden; 17. Timon Ratering Megchelen; 18. Wayne Stijns Bunde; 19. Marc Kivits Schijndel; 20. Ralf Ritzen Voerendaal;

Junioren: 1. Wout van Elzakker Hoogerheide; 2. Nils Sinschek Maastricht;3. Dennis van der Horst Hasselt; 4. Mario Poldervaart Zuidland; 5. Benjamin Veninga Haarlem; 6. Rens Tulner Lexmond; 7. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 8. Alden Chazan Arnhem; 9. Bart van Bindsbergen Zevenaar; 10. Jerry Corstiaensen Almere; 11. Lorenzo Harbers Nijverdal; 12. Martijn van Doorn Heeswijk-Dinther; 13. Nick van Helvoirt Erp; 14. Kaj Verhaegh Munstergeleen; 15. Noah van der Meer Naaldwijk; 16. Michael Janssen Beringe; 17. Art Bongers Venlo; 18. Thomas Langens Rosmalen; 19. Lars Olde Meierink Overdinkel; 20. Mike van Nunspeet Den Haag;

Nieuwelingen: 1. Stef Zeestraten Pijnacker; 2. Wesley Mol Kapelle; 3. Per Christian Munstermann Noorwegen; 4. Wim Wittenberg Herveld; 5. Daan Hoole Zuidland; 6. Rick Burgmans Westerhoven; 7. Tom Peters Thorn; 8. Herman Brinkman Rotterdam; 9. Stijn Daemen Landgraaf; 10. Timo Funck Duitsland; 11. Melvin Lindelauf Gulpen; 12. Koen van Helvoirt Erp; 13. Mees Willemsen Elst.Ut; 14. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 15. Daan Vegter Apeldoorn; 16. Roy Dirven Bergeijk; 17. Jetze van Heelsum Sleeuwijk 18. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 19. Sven Hassert Bocholtz; 20. Maarten de Nijs Huijbergen;

Amateurs: 1. Dirk van Leuken Best; 2. Niels van Deursen Den Haag; 3. Martijn Veling Bilthoven; 4. Gilbert Krekelberg Linne; 5. Christian Bosch Nootdorp; 6. Erik de Niet Den Haag; 7. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage;

8. Jorg Grubefeld Duitsland; 9. Nol van Loon Tilburg; 10. Thomas Rieff Maastricht; 11. Gijs Beets Amsterdam; 12. Leon Essink Amsterdam; 13. Nils ten Brinke Apeldoorn; 14. Christian Riemens Maastricht; 15. Youri Hamelier Belgie; 16. Yannic Candel Berg en Terblijt; 17. Pieter de Vries Herten; 18. Michel Habets Sint Geertruid; 19. Robin Boeren Maasbracht; 20. Jeffrey Hodiamont Heerlen

 

RHENOY .( 2015.05.30 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 2. Ruben Ubels Nijkerk; 3. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 4. Edwin Wielink Wilp; 5. Corne Verhoeks Zuilichem; 6. Harm Bronkhorst Voorhout; 7. TC Berends Helmond; 8. Allard Epping Utrecht; 9. Rowan Bergmans Maren-Kessel; 10. Alfred Rooks Den Haag; 11. Ewoud Hartemink Amsterdam; 12. Ron Bol Utrecht; 13. Bouwe Boonstra Rotterdam; 14. Franklin Wessels AALSMEER 15. Mathijs Boerrigter Enschede; 16. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 17. Bart van den Berg Wijngaarden Zh; 18. Twan Kops Veldhoven; 19. Marc Janssen Ede; 20. Ronny Bossers Waalwijk;

 

RHOON.ALBRANDSWAARD .( 2015.06.17 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Niels van Deursen Den Haag; 3. Gerard van Haaften Dirksland; 4. Martijn de Groot Gorinchem; 5. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 6. Pim Achterkamp Rotterdam; 7. Albert van Riessen Rotterdam; 8. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 9. Harm van Berkel Maasland; 10. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 11. Eljakim v.d. Sande Ossenzijl; 12. Arian Stolwijk Delft; 13. Henk de Jong Mijdrecht; 14. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 15. Elmar van Hoorn Rotterdam; 16. Marijn Pijper Hoogvliet; 17. Casper van Wijck Rotterdam; 18. Mark van Leengoed Etten-Leur; 19. Jules Roskamp Zoetermeer; 20. Joost van der Helm Pijnacker; 21. Lars Adriaansen Steenbergen; 22. Wouter Jan Klerk Rijswijk 23. Jan Metselaar Bergschenhoek; 24. John Roos Sommelsdijk; 25. Wim Oldenburg Uitwijk; 26. Ruben Hoogland Rotterdam; 27. Mark van Velthoven Wateringen; 28. Jamie Romijn Rotterdam; 29. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 30. Erik Meerkerk Zuidland;

Elite/Beloften: 1. Callum Scotson Australie; 2. Jeroen Breewel Wilnis; 3. Daniel Fitter Australie; 4. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 5. Sjors Handgraaf Leiden; 6. Alex Porter Australie; 7. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 8. Tom Kaesler Australie; 9. Youp Havermans Rotterdam; 10. Paul Helderman Naaldwijk; 11. Yin Hon Yeung Hong Kong; 12. Frank de Reus Papendrecht; 13. Robert Berk Bergschenhoek; 14. Jordi Talen Spijkenisse; 15 Sam Welsford 16. Danny Vrolijk Schipluiden; 17. Pascal Aandewiel Amsterdam; 18. David van Eerd Breda; 19. Jasper de Laat Moergestel; 20. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 21. Jeroen Vegter Rhoon; 22. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 23. Nander de Vette Rotterdam; 24. Wouter Mesker Noordeloos; 25. Witten Anthonise Dordrecht; 26. Thomas Rabou Loosbroek; 27. Jorrit Slaman Bergambacht; 28. Michiel Jumelet Bruinisse; 29. Pieter Israel Kruiningen; 30. Lex Nederlof Oostvoorne;

 

RIETHOVEN .( 2015.06.22 )

Elite/Beloften: 1. Jasper de Laat Moergestel; 2. Marco Brus Schijndel; 3. Robbie van Bakel Deurne; 4. Thomas Rabou Loosbroek; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 7. Ronan van Zandbeek Schijndel;

8. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 9. Robin Verbeek Eindhoven; 10. Pieter van Oirschot Best; 11. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 12. Jorrit de Haas Eersel; 13. Benjamin Sydlik Duitsland; 14. Edwin Arts Helmond; 15. Gijs Vierling Veldhoven; 16. Geert van der Weijst Reusel; 17. Jurjen Varkevisser Uden; 18. Tom Marcelis Eindhoven; 19. Rowan Bergmans Maren-Kessel; 20. Chris van Brussel Veldhoven;

 

RIJEN .( 2015.05.30 )

Junioren: 1. Bob Kerkhofs Wouw; 2. Frenky van der Vorst Halsteren 3. Rody Kroon Lage Zwaluwe; 4. Wessel van Koppen Schipluiden; 5. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 6. Mario Poldervaart Zuidland; 7. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 8. Daan Zebel Dordrecht; 9. Antonie van Noppen Ridderkerk; 10. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 11. Wout van Elzakker Hoogerheide; 12. Marco Geleijnse Hellevoetsluis; 13. Mike Schoonderwoerd Heerhugowaard; 14. Cliff de Peijper Oud-Gastel; 15. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 16. Luuk van der Gaag Oosterhout; 17. Tayfun Memis Rotterdam; 18. Jelle Olthuis Strijen; 19. Coen Groot Papendrecht; 20. Timo Verbeek Zoetermeer;

 

RIJSENHOUT .( 2015.06.11 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mitchell Huenders Maarn; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Sam Welsford 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Wouter Been Rijswijk; 7. Collun Scotson 8. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 9. Damiel Filter 10. Luuc Bugter Arnhem; 11. Martijn Lust Tuitjenhorn; 12. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 13. Erwin van Eijk Leiden; 14. Yin Hon Yeung Hong Kong; 15. Nick Molijn Schermerhorn; 16. Jelle Wolsink Hengelo ov; 17. Jos Koop Delft; 18. Frank Niewold Lisse; 19. Mark Sonneveld Waddinxveen; 20. Robert Berk Bergschenhoek;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Karlijn Swinkels Handel; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4. Eva Bijwaard Hillegom; 5. Minke Bakker Monster; 6. Anne Huinen Noordwijk Zh; 7. Renske Winters Doesburg; 8. Bente van Teeseling Abcoude; 9. Esther Kortekaas Voorhout 10. Birgit Witte Duivendrecht; 11. Céline van Houtum Den Dungen; 12. Ellen de Waard Amsterdam; 13. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 14. Rachelle van de Griek Heiloo; 15. Sylvie Swinkels Handel; 16. Roos Markus Zwarte kat; 17. Isabel Tambach Zaandam; 18. Hanneke de Goeje Leiden; 19. Kirstie van Haaften De Meern; 20. Leontine Groeneveldt Amsterdam;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Frits van Lieshout Spaarndam; 2. Michael van Son Velserbroek; 3. Dion Murk Velserbroek; 4. Edwin de Graaff De Kwakel; 5. Laurens Koster Oegstgeest; 6. Marcel Hoffman Hoofddorp; 7. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 8. Remco Janzen Hoofddorp; 9. Gerben van de Reep Hillegom; 10. Guido de Koning Oostzaan; 11. Daan Kostelijk Nieuw-Vennep; 12. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 13. Marc den Hoed Pijnacker; 14. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 15. Coen Emmer Amsterdam; 16. Michiel Winthagen Amstelveen; 17. Rene Immerzeel Wilnis; 18. Mark Rijntjes Haarlem; 19. Carlo Kop Almere 20. Serge van der Putten Amsterdam;

 

RIJSOORD .( 2015.05.09 )

Elite/Beloften: 1. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 2. Roy Pieters Zwanenburg; 3. Stan Wijkel Holsloot; 4. Wouter de Groot Delft; 5. Dennis Smit Zwanenburg; 6. Jasper de Laat Moergestel; 7. Aldo Klomp s-Gravendeel; 8. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 9. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 10. Frank Niewold Lisse; 11. Remco Schouten Ammerstol; 12. Jordi Talen Spijkenisse; 13. Maarten van Trijp Essen; 14. Robin Wennekes Dodewaard; 15. Jeroen Vegter Rhoon; 16. Aron Kremer Vierpolders; 17. Martijn Lust Tuitjenhorn; 18. Frank de Reus Papendrecht; 19. Melvin van Zijl Harderwijk; 20. Dylan van Zijl Harderwijk;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen:1. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 2. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Marijn de Vries Zwolle; 5. Olga de Boer Hazerswoude; 6. Alicja Verhagen Woerden; 7. Riejanne Markus Amstelveen; 8. Henriette Woering Rozenburg; 9. Sandra van Veghel Esch; 10. Nina Buysman Bovenkarspel; 11. Melanie Woering Rozenburg; 12. Ines Klok Rockanje; 13. Melanie Hessling Duitsland;

14. Laura Gorter Utrecht; 15. Suzanne Verhoeven Belgie; 16. Marieke Kerkvliet Leiden; 17. Marieke van Witzenburg Brielle; 18. Marleen Pardon Arnhem; 19. Sandra Hoekzema Wolvega; 20. Sigrid Jochems Vianen;

Amateurs/Sportklasse:1. Rik Nederlof Breda; 2. Albert van Riessen Rotterdam; 3. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 4. Nico Vuurens Meerkerk; 5. Pim Achterkamp Rotterdam; 6. Menno Gobielje Gouda; 7. Ronald de Waal Amstelveen; 8. Lieven Anthonise Dordrecht; 9. Chris Maas Papendrecht; 10. Ferry de Ruiter Putten; 11. Eddy Hermsen Ochten; 12. Ruben Hoogland Rotterdam; 13. Erik de Niet Den Haag; 14. Martijn van Gemerden Vlaardingen; 15. Gino Bonemeijer Nootdorp; 16. Vincent Fackeldey Leiden; 17. Marc den Hoed Pijnacker; 18. Marijn Pijper Hoogvliet; 19. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 20. Jan Metselaar Bergschenhoek;

 

RIJSSEN .( 2015.05.16 )

Amateurs: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Edwin Ophof Raalte; 3. Gerjo Berentschot Zelhem; 4. Jorn Slaghekke Enter; 5. Maarten Janssen. Hengelo ov; 6. Jan Bloemert Staphorst; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Jan Kanis Zwolle; 9. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 10. Guido Benthem Arnhem; 11. Bjorn Beldman Rijssen; 12. Hans Kopmels Wolvega; 13. Joost Arentsen Varsseveld; 14. Ferdinand Tuin Rouveen; 15. Jan-Tijs Heideveld Zwolle; 16. Gerjan de Mooij Amersfoort; 17. Teun Flint Winterswijk; 18. Marcel Beumer Ede; 19. Daan Steffens Deurningen; 20. Albert Tuin Staphorst;

Sportklasse: 1. Roy Andes Heteren; 2. Wim van der Laan Hilversum; 3. Arjan Seunninga Ede; 4. Sonny Agema Den Helder; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Sven Harter Duitsland; 7. René Rotscheid Apeldoorn; 8. Stan Janssen Goch; 9. Rik van der Tol Barendrecht; 10. Andre Godeke Hardenberg; 11. Juul van Loon Cuijk; 12. Bart Nap Lopik; 13. Marcel van den Bosch Wezep; 14. Niels van Baar Woerden; 15. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 16. Eibert van't Hof Den Haag; 17. Bert Jan Hamer Hattem; 18. Marcel Ekkel Westerhaar; 19. Johan Overweg Ommen; 20. Sander Nijhof Apeldoorn;

Masters 60+: 1. Bert Bakker Zaandam; 2. Fred de Kinkelder Groenlo; 3. Hans van Bavel Sint Anthonis; 4. Willem Hus Voorburg; 5. John Tromp Kudelstaart; 6. Aat Kool Loosdrecht; 7. Rene Balm Drunen; 8. Arie de Groot Stolwijk; 9. Guus Zantingh Mijdrecht; 10. Menno Hillebregt Hillegom; 11. Joop Jansen Wijchen; 12. Ben de Bruin Uithoorn; 13. Kees Verdouw Driebruggen; 14. Piet Gruteke Rotterdam; 15. Rein Oppewal Sneek; 16. Henk Goes De Meern; 17. Gerrit ter Grote Reutum; 18. Leo de Vet Koedijk; 19. Aad Vingerling s-Gravendeel; 20. Leen Blom Uithoorn;

 

RIJSWIJK .( 2015.05.05 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 3. Rik Nederlof Breda; 4. Arian Stolwijk Delft; 5. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 6. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 7. Albert van Riessen Rotterdam; 8. Robbert Schaap Voorburg; 9. Laurens Koster Oegstgeest; 10. Joeri van Delft Voorburg; 11. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 12. Lieven Anthonise Dordrecht; 13. Niels van Deursen Den Haag; 14. Erik de Niet Den Haag; 15. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 16. Kick Mijlhoff Den Haag; 17. Coen van den Berge Poeldijk; 18. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 19. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 20. Maxim Harteloh De Lier;

 

ROOSENDAAL.DRAAI VAN DE KAAI .( 2015.08.03 )

Professionals: 1. Nairo Quintana Colombia; 2. Bauke Mollema Leeuwarden; 3. Wout Poels Blitterswijck; 4. Moreno Hofland Roosendaal; 5. Stef Clement Made; 6. Mathieu van der Poel Kapellen(Bel); 7. Johnny Hoogerland Kwadendamme; 8. Danny van Poppel Poppel (Bel); 9. Andre Looij Wilnis; 10. Twan Brusselman Helmond; 11. Dylan van Zijl Harderwijk; 12. Piotr Havik Bergambacht; 13. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 14. Jonathan Castroviejo Spanje; 15. Corne van Kessel Herentals (Bel); 16. David van der Poel Kapellen (Bel); 17. Reinier Honig Maastricht; 18. Lex Nederlof Oostvoorne; 19. Jaap Kooijman Sittard; 20. Antwan Tolhoek Yerseke;

Elite/Beloften: 1. David van Eerd Breda; 2. Paul Moerland Fijnaart; 3. Sjors Handgraaf Leiden; 4. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 5. Robert Berk Bergschenhoek; 6. Michel Stroosnijder Hansweert; 7. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 8. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 9. Koen van Baardewijk Roosendaal; 10. Bryan van Rutten Roosendaal; 11. Jasper de Laat Moergestel; 12. Aldo Klomp s-Gravendeel; 13. Max Hendrikx Hapert; 14. Michaël de Jong Goes; 15. Sieben Wouters Zundert; 16. Corne Verhoeks Zuilichem; 17. Jelle Meesters Etten-Leur; 18. Rob van Broekhoven Roosendaal; 19. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 20. Marco Brus Schijndel;

Junioren: 1. Bryan Bouwmans Gemert; 2. Dylan Bouwmans Gemert; 3. Ide Schelling Den Haag; 4. Jens Dekker Fluitenberg; 5. Victor Vandebosch Belgie; 6. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 7. Mike van Nunspeet Den Haag; 8. Gijs Meijer Oostwoud; 9. Stefano Museeuw Oostende; 10. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 11. Lars Akkermans Ossendrecht; 12. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 13. Bas Sitters Zegge; 14. Thomas Verleys Donk Woensdrecht; 15. Mats Vansteensel Belgie; 16. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 18. Wesley Floren Ossendrecht; 19. Cliff de Peijper Oud-Gastel; 20. Bas Nieuwkoop Roosendaal;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Lucinda Brand Rotterdam; 2. Valentina Scandolara Italie; 3. Amy Pieters Zwanenburg;

4. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 5. Anna van der Breggen Zwolle; 6. Allison Jackson Canada; 7. Stephanie Roorda Canada;

8. Ellen van Loy Belgie; 9. Moniek Tenniglo Albergen; 10. Monique van de Ree Zundert; 11. Sandra van Veghel Esch; 12. Lucy Garner Engeland; 13. Chanella Stougje Zuidland; 14. Jolien d'Hoore Belgie; 15. Amy Roberts Engeland; 16. Céline van Houtum Den Dungen; 17. Julie Burgmans Bergeijk; 18. Mischa Top Groningen; 19. Chantal Verstraten Roosendaal; 20. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn;

 

ROOSENDAAL.KERMISRONDE .( 2015.09.10 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. Marco Brus Schijndel; 6. David van Eerd Breda; 7. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 8. Witten Anthonise Dordrecht; 9. Adne van Engelen t Zand Nh; 10. Tom Jansen Welberg; 11. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 12. Jurriën Bosters Steenbergen; 13. Sjors Handgraaf Leiden; 14. Koen van de Klundert Woensdrecht; 15. Paul Moerland Fijnaart; 16. Dante de Ruysscher Oostburg; 17. Pieter Israel Kruiningen; 18. Gijs Vierling Veldhoven; 19. Satoshi Sekiya Japan; 20. Soya Iwata Japan;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Marc den Hoed Pijnacker; 2. Elias de Bruijne Utrecht 3. Stefan Laurijssen Roosendaal; 4. Erik de Niet Den Haag; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Robbert Schaap Voorburg; 7. Lieven Anthonise Dordrecht; 8. Michael van Son Velserbroek; 9. Ruud Goorden Roosendaal; 10. Jermo Agema Den Helder; 11. Michel Reep Breda; 12. Lars Adriaansen Steenbergen; 13. Ron Paffen Milsbeek; 14. Andre Grootveld Zoetermeer; 15. Johan Peemen Rijsbergen; 16. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 17. Henk de Jong Mijdrecht; 18. Tony Verschuuren Fijnaart; 19. Jeroen Hendriks Boxmeer; 20. Rik Nederlof Breda;

Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Herman Brinkman Rotterdam; 3. Alain Broos Baarle-Nassau; 4. Lars Oreel Goes; 5. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 6. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 7. Danny Maas Oudenbosch; 8. Ryco Krebbekx Steenbergen; 9. Bart Sitters Zegge; 10. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 11. Dennis Mertens Breda; 12. Jasper Haest Roosendaal; 13. Geert Verheijen Rijsbergen; 14. Noah de Groot Ottoland; 15. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 16. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 17. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 18. Thijs Barendregt Kruiningen; 19. Stijn de Kort Schipluiden; 20. Jelle Scherpenzeel Langerak;

 

ROSSUM .( 2015.05.24 )

Amateurs: 1. Erik Dekker Hedel; 2. Arnold Stam Sprang-Capelle; 3. Erik de Niet Den Haag; 4. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 5. Elmar van Hoorn Rotterdam; 6. Gijs Nederlof Kamerik; 7. Robbert Schaap Voorburg; 8. Rik Nederlof Breda; 9. Marcel Alma Harskamp; 10. Niels van Deursen Den Haag; 11. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 12. Martijn de Groot Gorinchem; 13. Anne-Willem van der Meulen Den Haag; 14. Sven Roggeveen Delft; 15. Dennis Voskuilen Amersfoort; 16. Harm van Berkel Maasland; 17. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 18. Marten Koster Gouda; 19. Pim Achterkamp Rotterdam; 20. Robbin van de Geer Maastricht;

Sportklasse: 1. Jan Muis Giessenburg; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 4. Tonny Berends Giessenburg; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Marcel Lambregts Meteren; 7. Joren Bronkhorst Gorinchem; 8. Michael van Son Velserbroek; 9. Mitja van Toorenburg Almere; 10. Freek de Jong Vught; 11. Erik Satter Gameren; 12. Daan Zeven Utrecht; 13. Teus de Jong Sleeuwijk; 14. Robin de Regt Etten-Leur; 15. Diederik van Ormondt Dordrecht; 16. Ruben Versloot Wageningen; 17. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 18. Bram de Vlieger Nijmegen; 19. Coen Beckers Woudenberg; 20. Henrik Boele Bleskensgraaf;

 

ROTTERDAM.AHOY .( 2015.04.11 )

Elite-Club Vrouwen/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Jip van den Bos Oostknollendam; 2. Eva Buurman Wervershoof; 3. Femke Verstichelen Belgie; 4. Sanne Bouwmeester Westerbork; 5. Hilde Oudman Onnen; 6. Inge Mostert Delfgauw; 7. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 8. Senna Feron Schimmert; 9. Melissa van der Peet Den Haag; 10. Ymke Stegink Naarden; 11. Carleen Baas Den Dungen; 12. Annet Pit Beekbergen; 13. Lieske Coumans Maastricht; 14. Juul Hubert Den Haag; 15. Malin Nystrand Zweden; 16. Willeke de Jong Ubbena; 17. Claudia Koster Oudorp Nh; 18. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 19. Roos Hoogeboom Utrecht; 20. Mischa Top Groningen;

Junior-Vrouwen: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2. Michelle de Graaf Apeldoorn; 3. Tessa Bos Oud-Beijerland; 4. Sabine Hey Oosterhout; 5. Jitske Hubert Den Haag; 6. Hanna Vondracek Den Haag; 7. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 8. Janneke van Doorn Utrecht; 9. Leonie Beukers Schiedam; 10. Ilona van Ginneken Gilze; 11. Inge van Ginneken Heerle; 12. Danielle de Hoog Pijnacker; 13. Sharon Dommanschet Roosendaal; 14. Larissa Mesker Hoornaar 15. Hanna Salminen JKlaeboe 16. Jennifer Bax s-Gravenzande; 17. Angela de Visser Moerdijk; 18. Nina Buysman Bovenkarspel;

Nieuweling-Meisjes: 1. Bente van Teeseling Abcoude; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Amber van der Hulst Hazerswoude; 6. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 7. Charlotte Kool Kortenhoef; 8. Manon van der Kroft Valkenswaard; 9. Nienke Wasmus Den Hoorn; 10. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 12. Joëlla Jongenelen Roosendaal; 13. Eva Jonkers Staphorst; 14. Emma Boogaard Zwaag; 15. Melanie van Putten Hagestein; 16. Kirstie van Haaften De Meern; 17. Famke van Dommelen Elshout; 18. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 19. Iris Ton Waskemeer; 20. Rachelle van de Griek Heiloo;

 

ROTTERDAM.AHOY .( 2015.07.04 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 2. Jelle van der Marel De Lier; 3. Pim Achterkamp Rotterdam; 4. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 5. Erik de Niet Den Haag; 6. Peter Fils Pijnacker; 7. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 8. Jamie Romijn Rotterdam; 9. Jarco van Binsbergen Herveld; 10. Alfred Rooks Den Haag; 11. Marcel Lambregts Meteren; 12. Harm van Berkel Maasland; 13. Gijs Nederlof Kamerik; 14. Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 15. Jan Metselaar Bergschenhoek; 16. Ronny Bossers Waalwijk; 17. Marius van Breda Wassenaar; 18. Erik Bos Rotterdam; 19. Teun Veken Rotterdam; 20. Jacco Vermeer Bleiswijk;

 

ROTTERDAM.DOENKADE .( 2015.04.01 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 3. Leon Hofman Bleiswijk; 4. Dennis Buijs Benthuizen; 5. Jordy Keldermans Rucphen; 6. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 7. Wouter de Groot Delft; 8. Rick Nobel Groningen; 9. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 10. Marvin van Spronsen Monster; 11. Jelle van der Marel De Lier; 12. Ruben Ubels Nijkerk; 13. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 14. Henk Bom Naaldwijk; 15. Jorrit Slaman Bergambacht; 16. Jeroen Wesselius Voorburg; 17. Peter van de Put Apeldoorn; 18. Emiel de Greef Bleiswijk; 19. Michiel Vos Den Haag; 20. Leon van der Ster Klaaswaal;

Junioren/Amateurs/Sportklasse:1. Hakon Lunder Aalrust Noorwegen; 2. Jan Metselaar Bergschenhoek; 3. Lars Rietveld Oudewater; 4. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 5. Marius Wold Noorwegen; 6. Robbert Schaap Voorburg; 7. Gerard van Haaften Dirksland; 8. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 9. Ruben Hoogland Rotterdam; 10. Erik de Niet Den Haag; 11. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 12. Peter Fils Pijnacker; 13. Andre Grootveld Zoetermeer; 14. Rik Nederlof Breda; 15. Joakim Kjemhus Noorwegen; 16. Henk de Jong Mijdrecht; 17. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 18. Henk Ceelen. Ouderkerk; 19. Elmar van Hoorn Rotterdam; 20. Joost van Leeuwen Ede;

Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 3. Daan Hoole Zuidland; 4. Herman Brinkman Rotterdam; 5. Stef Zeestraten Pijnacker; 6. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 7. Noah de Groot Ottoland; 8. Mauro Spapen Rijen; 9. Mathijs de Leng Boskoop; 10. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 11. Jesse de Rooij Hoorn; 12. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 13. Douwe van Seijst Assendelft; 14. Simon Aspelund Holstad 15. Floris Paalman Alphen aan den Rijn; 16. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 17. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 18. Thom Buyck Assendelft; 19. Hugo Hoekjen Delft; 20. Sven Nijhuis Wilnis;

 

ROTTERDAM.DOENKADE.DERNY'S .( 2015.09.19 )

Nieuwelingen: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Philip Heijnen Oeffelt; 3. Daan Hoole Zuidland; 4. Edo Maas Rotterdam; 5. Maikel Zijlaard Rotterdam; 6. Stef Zeestraten Pijnacker; 7. Herman Brinkman Rotterdam; 8. Frank Stijger Honselersdijk; 9. Harm Celi Oosterhout; 10. Johannes van Hooff Rotterdam; 11. Twan Karstel Rotterdam; 12. Mark Smit Wervershoof; 13. Matthew van der Linden Barendrecht;

 

ROTTERDAM.KATENDRECHT .( 2015.05.23 )

Sportklasse: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Chris Maas Papendrecht; 3. Justin Plijter Hillegom; 4. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 5. Martin van Rij Zuidland; 6. Rene Bunnik Bleiswijk; 7. Laurens Koster Oegstgeest; 8. Michel Francois Hekelingen; 9. Mark van Loon Rotterdam; 10. Henk Ceelen. Ouderkerk; 11. Martijn Harteloh Dordrecht; 12. Ronald de Waal Amstelveen; 13. John Roos Sommelsdijk; 14. Jerry van Herk Lekkerkerk; 15. Pieter Sikkes Assendelft; 16. Paul van Strien Rotterdam; 17. Theo Leenderts Rotterdam; 18. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 19. Dick van der Breggen Ellemeet; 20. Nico Zijnstra Rotterdam;

 

ROTTERDAM.NOORD .( 2015.09.26 )

Sportklasse/Masters 40+: 1. Laurens Koster Oegstgeest; 2. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Frans van Winden Bergschenhoek; 5. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 6. Chris Maas Papendrecht; 7. Arjan Ootjers Rotterdam; 8. Michael van Son Velserbroek; 9. Martijn Harteloh Dordrecht; 10. Henk Ceelen. Ouderkerk; 11. Mark van Loon Rotterdam; 12. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 13. Bastian de Jong Hoorn; 14. Marc den Hoed Pijnacker; 15. Ewald van Soest Veenendaal; 16. Frank Nijssen Haarlem; 17. Paul van Strien Rotterdam; 18. Duncan Oudshoorn Velserbroek; 19. Leon van der Made Haarlem; 20. Theo Leenderts Rotterdam;

 

ROZENBURG .( 2015.06.13 )

Sportklasse/Masters 40+: 1. Erik Meerkerk Zuidland; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Otto Schotte Hellevoetsluis; 4. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 5. Chris Maas Papendrecht; 6. Kasper Schotte Schiedam; 7. Martin van Rij Zuidland; 8. Dennis van den Ouden Oude Tonge; 9. Wim Oldenburg Uitwijk; 10. Jan Gudde Nootdorp; 11. Lars Rietveld Oudewater; 12. Marius van Breda Wassenaar; 13. Teun Veken Rotterdam; 14. Marc den Hoed Pijnacker; 15. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 16. Jorrit Noppen Dordrecht; 17. Justin Plijter Hillegom; 18. Hans Bal s-Gravenhage; 19. René Hulsman Vlaardingen; 20. Edwin Kas Sint Willebrord;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Bob Olieslagers Rijen; 3. Peter van Wijgerden Woudrichem; 4. Pim Achterkamp Rotterdam; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Henk de Jong Mijdrecht; 7. Dirk van Leuken Best; 8. Wim Oldenburg Uitwijk; 9. Martijn Bink Dongen; 10. Ruud Goorden Roosendaal; 11. Guido Benthem Arnhem; 12. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 13. Rik Nederlof Breda; 14. Leon Strötker Venlo; 15. Thijs Kros Noorderloos; 16. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;

17. Jeroen Claessen Hoeven; 18. Frans van Winden Bergschenhoek; 19. Jarri Stravers Groot-Ammers; 20. David Raaijmakers Nuenen;

 

SANTPOORT .( 2015.08.05 )

Sportklasse: 1. Arthur Rutte Haarlem; 2. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 3. Frits van Lieshout Spaarndam; 4. Michael van Son Velserbroek; 5. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 6. Marcel Lambregts Meteren; 7. Ronald de Waal Amstelveen; 8. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 9. Laurens Koster Oegstgeest; 10. Gerben van de Reep Hillegom; 11. Sonny Agema Den Helder;

12. Justin Plijter Hillegom; 13. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 14. Martijn Suk Velserbroek; 15. Jacco Konijn Hoorn; 16. Peter van de Reep Hillegom; 17. Caspar Hermans Amsterdam; 18. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 19. Dion Murk Velserbroek; 20. Arjan Rebel Velserbroek;

 

SAPPEMEER .( 2015.05.31 )

Junioren: 1. Marijn Velt Oude Pekela; 2. Olaf Potze Aduard; 3. Tom Wijkel Exloo; 4. Rudy Veenstra Augustinusga; 5. Mathijs Kuik t Zandt 6. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht; 7. Martijn van Deest Emmen; 8. Danny den Hollander Noordwijkerhout; 9. Cor Weerman Wolvega;

Nieuwelingen: 1. Joël Zuidema Dokkum; 2. Alexander Konijn Abbekerk; 3. Jermo Hesselink Overdinkel; 4. Mohs Klunder Nijeveen; 5. Jord Baak Dronten; 6. Jesper Oost Hoogeveen; 7. Iska Buwalda Biddinghuizen; 8. Thijs Willem van der Vegt assen 9. Sebastian Vester Drachten; 10. Patrick Kuiper Nieuwolda; 11. Joey Venema Wildervank; 12. Sven de Haan Zuidlaren; 13. Merijn Schröder Veendam; 14. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 15. Cornee Jansen Lelystad; 16. Fokke Veenstra Augustinusga; 17. Karsten Veen Westerlee Gn; 18. Koop Ketellapper Oudehaske; 19. Mark Dillema Doezum; 20. Adne Koster Roden;

Amateur-Vrouwen 1. Linda van Oosten Groningen; 2. Karen Witterholt Haren Gn; 3. Margriet Engelsma Noordwijk; 4. Els Huizing Haren Gn; 5. Rianne van der Helm Niehove; 6. Nicole Bruin Groningen;

Junior-Vrouwen: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Kylie Waterreus Ulestraten; 3. Janine Walters Assen; 4. Liena de Jong Ubbena; 5. Anouk Hof Assen; 6. Rachelle van Kappel Woerden; 7. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 9. Bo Melody Groen Franeker; 10. Tessa Bergsma Leeuwarden; 11. Eline Oosterwoud Ureterp;

12. Floor Weerink Exloo; 13. Janneke van Doorn Utrecht; 14. Anne de Jonge Groningen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Tamara van der Horst Hasselt; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Marit Cent Goor; 4. Eva Jonkers Staphorst; 5. Ingrid Huizing Haren Gn; 6. Iris Ton Waskemeer; 7. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 8. Rachelle van de Griek Heiloo; 9. Lily Schuitemaker Volendam; 10. Anne van Rooijen Driel 11. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 12. Marjolein Walburg Burgum; 13. Ella Rose Konijn Abbekerk; 14. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 15. Milou Koops Elim; 16. Ilka Timmermans Buinerveen 17. Nadine Post Assen; 18. Lotte Benedictus Leeuwarden;

Amateurs: 1. Harko Kievit Leek;  2. Berend Slagter Groningen; 3. Jack Kuper Dokkum; 4. Rutger Reink Emmen; 5. Dennis Steverink Assen; 6. Rutger Vos Exloo; 7. Sjors Beukeboom Paterswolde; 8. Jan Oolders Scheemda; 9. Sjoerd van Aalzum Ysbrechtum; 10. Wilfred Drenthen Veenoord; 11. Arjen Reinsma Roden; 12. Gert de Veen Zuidbroek; 13. René van den Bosch De Westereen; 14. Stef Jonker Roden; 15. Bauke Bouwstra Workum; 16. Robbert Wajer Beilen; 17. Paul Veldhuis Ureterp 18. Gerard Wijma Surhuisterveen; 19. Jan Terpstra Drachten; 20. Henk Weerman Wolvega;

Sportklasse: 1. Marcel Torensma Leek; 2. Tom Corton Driel; 3. Henry van der Ploeg Appingedam; 4. Elt Jan Tiggelaar Delfzijl; 5. Kees Muis Stadskanaal; 6. Jeroen Heijne Nietap; 7. Jasper Fioole Koudekerk aan den Rijn; 8. Frank Lanting Groningen; 9. Nick Zuidema Delfzijl;

 

SCHERPENZEEL .( 2015.06.20 )

Sportklasse: 1. Arjan Seunninga Ede; 2. René Rotscheid Apeldoorn; 3. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 4. Stan Janssen Goch; 5. Ruben Versloot Wageningen; 6. Adrie Frijters Wageningen; 7. Rene Alblas Vleuten; 8. Richard Beumer Ede; 9. Ewald van Soest Veenendaal; 10. Johan Hendriks Hilversum; 11. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 12. Thijs Kros Noorderloos; 13. Rodrick de Munnik Utrecht; 14. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 15. Arco Herrebout Purmerend; 16. Bas van Boven Utrecht; 17. Dick Post Wezep;

18. Marten Vosmer Ede; 19. Wim van der Laan Hilversum; 20. Bas Koster Utrecht;

 

SCHIJNDEL .( 2015.03.08 )

Elite/Beloften: 1. Joey van Rhee Nijverdal; 2. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 3. Kobus Hereijgers Hedel; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 6. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 7. Oscar Riesebeek Tiel; 8. Adriaan Janssen Diepenveen; 9. Stephan Bakker Zaandam; 10. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 11. Thomas Rabou Loosbroek; 12. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 13. Ike Groen Tuitjenhorn; 14. Sjors Handgraaf Leiden; 15. Jochem Hoekstra Haren Gn; 16. Robin Wennekes Dodewaard; 17. Jim Lindenburg Wateringen; 18. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 19. Justin Timmermans Hardenberg; 20. Maikel Bos Oldebroek;

Junioren: 1. Jens van den Dool Hoogblokland; 2. Lars Olde Meierink Overdinkel; 3. Michel Bodegraven Elim; 4. Jesper Rasch Zandvoort; 5. Marten Kooistra Jonkerslan; 6. Ruben Bekkers Tilburg; 7. Julian Stolk Pijnacker; 8. Jarri Stravers Groot-Ammers; 9. Sil Faber Ureterp; 10. Stef de Louwere Bladel; 11. Dylan Bouwmans Gemert; 12. Remon Jager Assen; 13. Sven Rodijk Nijverdal; 14. Sjoerd Meijer Gaanderen; 15. Stan Gosink Coevorden; 16. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 17. Ramon van Bokhoven Tilburg; 18. Wessel van Koppen Schipluiden; 19. Dirk Beukers Santpoort-Noord; 20. Mats Buning Alkmaar;

Nieuwelingen: 1. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 2. Stijn Daemen Landgraaf; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Thymen Arensman Deil; 5. Wim Wittenberg Herveld; 6. Jelle Bootsveld Heino; 7. Harm Celi Oosterhout; 8. Tim Naberman Genemuiden; 9. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 10. Wessel Krul Enkhuizen; 11. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 12. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 13. Bram Pieters Oosterhout Nb; 14. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 15. Nils Jansen Middelaar; 16. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 17. Bob Markus Hoofddorp; 18. Dennis Mertens Breda; 19. Merijn Schröder Veendam; 20. Mike Raven Loosdrecht;

 

SCHINNEN .( 2015.07.12 )

Nieuwelingen: 1. Tom Peters Thorn; 2. Stijn Daemen Landgraaf; 3. Koen van Helvoirt Erp; 4. Herman Brinkman Rotterdam; 5. Rick Burgmans Westerhoven; 6. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 7. Wim Wittenberg Herveld; 8. Wesley Mol Kapelle; 9. Daan Hoole Zuidland; 10. Melvin Lindelauf Gulpen; 11. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 12. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 13. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 14. Maarten de Nijs Huijbergen; 15. Raoul Suijkerbuijk Geleen; 16. Bas van Dinther Rossum; 17. Jetze van Heelsum Sleeuwijk 18. Roy Dirven Bergeijk; 19. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 20. Luuk Muggleton Linne

 

s-GRAVENDEEL .( 2015.04.27 )

Elite/Beloften: 1. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 2. Diederik Deelen Berkenwoude; 3. Aron Kremer Vierpolders; 4. Bob Wubben De Lier; 5. Nick van der Meer Honselersdijk; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Robert Berk Bergschenhoek; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Thomas Rabou Loosbroek; 10. Thom Van Beek Stompwijk; 11. Max Hendrikx Hapert; 12. Jan Bos Nieuwehorne; 13. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 14. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 15. Jos Koop Delft; 16. Harm Bronkhorst Voorhout; 17. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 18. Geert van der Weijst Reusel; 19. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 20. David van Eerd Breda;

Amateurs: 1. Henk de Jong Mijdrecht; 2. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 3. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 4. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Menno van Hees Utrecht; 7. Stefan Laurijssen Roosendaal; 8. Glenn Thomas Woerden; 9. Alfred Rooks Den Haag; 10. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 11. Johan van der Eijk Strijen; 12. Gerard van Haaften Dirksland; 13. Rico Kruijt Maasdam; 14. Marco Luyten Meerkerk; 15. Lieven Anthonise Dordrecht; 16. Erik Groeneveld Heinenoord; 17. Martijn de Groot Gorinchem; 18. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 19. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 20. Pim Achterkamp Rotterdam;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Tonny Berends Giessenburg; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4. Roy Andes Heteren; 5. Chris Maas Papendrecht; 6. Martin van Rij Zuidland; 7. Arjan Seunninga Ede; 8. Marcel Lambregts Meteren; 9. Martijn Harteloh Dordrecht; 10. Vincent Tissingh Utrecht; 11. Kemal Acar Papendrecht; 12. Jeroen Rovers Breda; 13. Dennis Lems Papendrecht; 14. Ad Oorbeek Nieuw Beijerland; 15. Marco van Vlijmen Alblasserdam; 16. Arje de Waard Dordrecht; 17. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 18. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 19. Frits Boel Geldermalsen; 20. Corne Castein Renkum;

 

s-GRAVENDEEL.NACHT VAN .( 2015.08.21 )

Elite/Beloften: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 4. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 5. Jasper de Laat Moergestel; 6. Daan de Groot Utrecht; 7. Jeroen Breewel Wilnis; 8. Pim van der Marel De Lier; 9. Thom Van Beek Stompwijk; 10. Jerry Roling Heemskerk; 11. Steven Stenekes Bennekom;

12. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 13. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 14. Patrick van Nunen Barendrecht; 15. Raymond Splinter Hoorn; 16. Jorn Teer Assendelft; 17. Corne Verhoeks Zuilichem; 18. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 19. Alex van Ruijven Poeldijk; 20. Arco Fritzsch Oud-Beijerland;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 2. Winanda Spoor Apeldoorn; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Melanie Woering Rozenburg; 5. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 6. Eileen Roe Engeland; 7. Iris van der Stelt Numansdorp; 8. Sandra van Veghel Esch; 9. Sofie van Horik Oosterwijk; 10. Ines Klok Rockanje; 11. Chantal van der Gulik Poeldijk; 12. Henriette Woering Rozenburg; 13. Mary Maroon Amerika; 14. Juul Hubert Den Haag; 15. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 16. Tereza Gargelova 17. Chanella Stougje Zuidland; 18. Anneke Lubeek Puttershoek; 19. Lisanne Immerzeel Wilnis; 20. Kimberly Nieuwerth Bergambacht;

Amateurs: 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Remco Bertelink Bennekom; 3. Pim Achterkamp Rotterdam; 4. Marijn Pijper Hoogvliet; 5. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 6. Cees Snoek Volendam; 7. Robert van Dalen Giessen; 8. Robbert Schaap Voorburg; 9. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 10. Erik de Niet Den Haag; 11. Kees van Noppen Ridderkerk; 12. Koen de Best Mijdrecht; 13. Johan van der Eijk Strijen; 14. Harm van Berkel Maasland; 15. Erik Groeneveld Heinenoord; 16. Jamie Romijn Rotterdam; 17. Bennie van den Heuvel Strijen; 18. Marcel Beumer Ede; 19. Maxim Harteloh De Lier;

20. Lars Rietveld Oudewater;

Sportklasse: 1. Michael van Son Velserbroek; 2. Jan Muis Giessenburg; 3. Arje de Waard Dordrecht; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 5. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 6. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 7. Martijn Harteloh Dordrecht; 8. Jorrit Noppen Dordrecht; 9. Sjoerd Bult Rhoon; 10. Dennis Lems Papendrecht; 11. Freek de Jong Vught; 12. René Rotscheid Apeldoorn; 13. Arjan Ootjers Rotterdam; 14. Martijn de Putter Nederhemert; 15. Duncan Oudshoorn Velserbroek; 16. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 17. Peter Kooistra Papendrecht; 18. Dennis van den Ouden Oude Tonge; 19. Robert Reincke Hellevoetsluis; 20. Ad Oorbeek Nieuw Beijerland;

 

S-GRAVENZANDE .( 2015.07.08 )

Amateurs: 1. Jelle van der Marel De Lier; 2. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 3. Elmar van Hoorn Rotterdam; 4. Rik Nederlof Breda; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Lieven Anthonise Dordrecht; 7. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 8. Pim Achterkamp Rotterdam; 9. Erik Dekker Hedel; 10. Arian Stolwijk Delft; 11. Cees Snoek Volendam; 12. Henk de Jong Mijdrecht; 13. Jan Metselaar Bergschenhoek; 14. Kick Mijlhoff Den Haag; 15. Geeralt van den Ham Amsterdam; 16. Frans van Winden Bergschenhoek; 17. Mark van Velthoven Wateringen; 18. Ronald Greep Maasland; 19. Teun Veken Rotterdam; 20. Ruben van den Ende Delft;

 

SIMPELVELD .( 2015.05.10 )

Elite/Beloften: 1. Marcel Meissen 2. Twan van den Brand Volkel; 3. Rudi van Houts Luyksgestel; 4. Martijn de Jong Woerden; 5. Niek Boom Nieuw Heeten; 6. Luc Loozen Voerendaal; 7. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 8. Rob van Broekhoven Roosendaal; 9. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 10. Diederik Deelen Berkenwoude; 11. Adne van Engelen t Zand Nh; 12. Wouter Been Rijswijk; 13. Mark Sonneveld Waddinxveen; 14. Pim Erren Velden; 15. Wayne Stijns Bunde; 16. Daan de Groot Utrecht; 17. Marc Kivits Schijndel; 18. Sven van Luijk Naaldwijk; 19. Matthijs Eversdijk Delft; 20. Bob van den Hengel Achterveld;

Junioren: 1. Erik Boer Wolphaartsdijk; 2. Bob Olieslagers Rijen; 3. Nils Eekhoff Rijsenhout; 4. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 5. Stef de Louwere Bladel; 6. Lorenzo Harbers Nijverdal; 7. Rens Tulner Lexmond; 8. Noah van der Meer Naaldwijk; 9. Yannick Detant Purmerend; 10. Alex Mengoulas Almere; 11. Mario Poldervaart Zuidland; 12. Chih Hao Tu Taipei; 13. Maik van der Heijden Schaijk; 14. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 15. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 16. Bart de Veer Vreeland; 17. Ide Schelling Den Haag; 18. Nils Sinschek Maastricht; 19. Lars Olde Meierink Overdinkel; 20. Tristan Rijsdijk Vlaardingen;

 

SINT JANSTEEN .( 2015.06.30 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Alexander de Keersmaeker Belgie; 2. Jarno van Guyse Belgie; 3. Rik Nederlof Breda; 4. Lieven Anthonise Dordrecht; 5. Dennis Raadtgever Kapelle; 6. Lex Nederlof Oostvoorne; 7. Jehudi Schoonacker Belgie; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 10. Gerwin de Regt Nispen; 11. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 12. Pieter Vette Heinkenszand; 13. Hans Dekkers IJzendijke;

14. Eric Vereecken Belgie; 15. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 16. Youp Havermans Rotterdam; 17. Mike Castel Ossendrecht; 18. Eloy Raas Hendrikskinderen; 19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Roy Gijzel s-Heer Arendskerke;

 

SINT MICHIELSGESTEL.CAT.7 .( 2015.06.14 )

Nieuwelingen: 1. Danny Maas Oudenbosch; 2. Thymen Arensman Deil; 3. Luuk van Gestel Moergestel; 4. Rick Burgmans Westerhoven; 5. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 6. Noël Kok Enter; 7. Mauro Spapen Rijen; 8. Rick Pluimers Enter; 9. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 10. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 11. Wellington Rocha-Rijkaart Gouda; 12. Alain Broos Baarle-Nassau; 13. Ino van de Wouw Kaatsheuvel; 14. Maarten Rotman Wierden; 15. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 16. Jasper Haest Roosendaal; 17. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 18. Roy Dirven Bergeijk; 19. Bas van Dinther Rossum; 20. Tim Penson Reusel;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Thomas van Dulmen Didam; 2. Elias de Bruijne Utrecht 3. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 4. Koen Frens Nunspeet; 5. Douwe Schouten Vlaardingen; 6. Jorre van der Bij Utrecht; 7. Menno van Hees Utrecht; 8. Alfred Rooks Den Haag; 9. Frank Visser Gouda 10. Arnoud Witsenburg Driebergen; 11. Ron Bol Utrecht; 12. Martijn van Gemerden Vlaardingen; 13. Jelle van der Marel De Lier; 14. Jari Looman Montfoort; 15. Martijn de Groot Gorinchem; 16. Stijn Verwey Utrecht; 17. Joren Bronkhorst Gorinchem; 18. Ruben Versloot Wageningen; 19. Bas Boenders Utrecht; 20. Tom Koeleman Utrecht

 

SINT PANCRAS .( 2015.09.12 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rick van Breda Den Helder; 2. Milan Veltman Broek op Langedijk; 3. Roy Pieters Zwanenburg; 4. Marco Kaldenbach Hoorn; 5. Dex Groen Tuitjenhorn; 6. Wim Botman Sint Pancras; 7. Steven Stenekes Bennekom; 8. Dennis Smit Zwanenburg; 9. Martijn Lust Tuitjenhorn; 10. Dennis Bakker De Rijp; 11. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 12. Arian Stolwijk Delft; 13. Henk Bom Naaldwijk; 14. Florian Smits Amsterdam; 15. Rick Mensink Zwolle; 16. Daniël Langereis Delft; 17. Frank Wierstra Burgum; 18. Pim Zwinkels Kwintsheul;

Junioren: 1. Alex Mengoulas Almere; 2. Oscar van Wijk Wormer; 3. Jesper Rasch Zandvoort; 4. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 5. Wouter Poot Bergen; 6. Joeri van der Tuin Westerland; 7. Timo Verbeek Zoetermeer; 8. Gijs Meijer Oostwoud; 9. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 10. Thierry Bouckaert Lisse; 11. Rick de Vries. Wolvega; 12. Danny Voogt Wormer; 13. Lennart Kieft Heerhugowaard; 14. Dirk Beukers Santpoort-Noord; 15. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 16. Sven Burger. Warmenhuizen; 17. Mike Schoonderwoerd Heerhugowaard; 18. Tristan Groot Heerhugowaard; 19. Damian Kooreman Aalsmeer; 20. Brendan Berendse Purmerend;

 

SLEEUWIJK .( 2015.04.04 )

Elite/Beloften: 1. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 2. Jasper de Laat Moergestel; 3. Robin Wennekes Dodewaard; 4. Roy Pieters Zwanenburg; 5. Martin Kelderman Veenendaal; 6. Melvin Boskamp Leek; 7. Jelle Wolsink Hengelo ov; 8. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 9. Jos Koop Delft; 10. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 11. Paul Helderman Naaldwijk; 12. Henk Bom Naaldwijk; 13. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 14. Barry Bel De Goorn; 15. Leon Hofman Bleiswijk; 16. Jelle van der Marel De Lier; 17. Jeroen Vegter Rhoon; 18. Bart Harmsen Amstelveen; 19. Wouter Mesker Noordeloos; 20. Emiel de Greef Bleiswijk;

Sportklasse: 1. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 2. Michel Reuser Dieren; 3. Ruben Tolkamp Aalten; 4. Arjan Seunninga Ede; 5. Roy Andes Heteren; 6. Tonny Berends Giessenburg; 7. Xander Moerman Vianen; 8. Michael van Son Velserbroek; 9. Jan Muis Giessenburg; 10. Stan Janssen Goch; 11. Ron Paffen Milsbeek; 12. Marcel Lambregts Meteren; 13. Martijn Harteloh Dordrecht; 14. Richard Beumer Ede; 15. Kemal Acar Papendrecht; 16. Arjan Ootjers Rotterdam; 17. Ruben Versloot Wageningen; 18. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 19. Zeger van der Ham Werkendam; 20. Teus de Jong Sleeuwijk;

 

SLIEDRECHT .( 2015.06.27 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Lieven Anthonise Dordrecht; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 3. Elias de Bruijne Utrecht 4. Stefan Laurijssen Roosendaal; 5. Jan Muis Giessenburg; 6. Remco Bertelink Bennekom; 7. Wouter van Zanten Apeldoorn; 8. Peter van Wijgerden Woudrichem; 9. Jelle van der Marel De Lier; 10. Wesley Steekers Noordwijkerhout; 11. Niels Immerzeel Wilnis; 12. Joost van Leeuwen Ede; 13. Rik Nederlof Breda; 14. Vincent Tuls Schoonhoven; 15. Henk de Jong Mijdrecht; 16. Jan Metselaar Bergschenhoek; 17. Erik de Niet Den Haag; 18. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 19. Eddy Hermsen Ochten; 20. Jarco van Binsbergen Herveld;

Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Stef Zeestraten Pijnacker; 3. Mathijs de Leng Boskoop; 4. Nobbie Twigt Gouderak; 5. Harm Celi Oosterhout; 6. Max Kroonen Diepenveen; 7. Bram Pieters Oosterhout Nb; 8. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 9. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 10. Kevin Reuvers Zevenbergen; 11. Jermo Hesselink Overdinkel; 12. Mauro Spapen Rijen; 13. Wellington Rocha-Rijkaart Gouda; 14. Leco Hendriks Maassluis; 15. Noah de Groot Ottoland; 16. Kevin Haest Rijsbergen; 17. Lars de Bot Losser; 18. Sten Harmeling Nijverdal; 19. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 20. Mohs Klunder Nijeveen;

 

SNEEK .( 2015.08.08 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Gary Hekman Heerde; 2. Pim Cazemier Den Horn; 3. René Hooghiemster Drachten; 4. Martijn Dijkstra De Knippe; 5. Paul de Haan Meedhuizen; 6. Bart Dielissen Breda; 7. Hartthijs de Vries Kollum; 8. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 9. Cor van Leeuwen Borger; 10. Björn Bakker Wijnjewoude; 11. Rick Smit Kampen 12. Martijn Lust Tuitjenhorn; 13. Bart Mol Wervershoof; 14. Wessel Piersma Groningen; 15. Frank Wierstra Burgum; 16. Joris Blokker Wieringerwerf; 17. Frank Vreugdenhil Eldersloo 18. Taeke Oppewal Heerenveen; 19. Jorjan Jorritsma Appelscha; 20. Harry Sweering Sneek;

 

SOMEREN .( 2015.05.10 )

Nieuwelingen: 1. Danny Maas Oudenbosch; 2. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 3. Luuk van Gestel Moergestel; 4. Bram Pieters Oosterhout Nb; 5. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 6. Rick Burgmans Westerhoven; 7. Tim Bierkens Stampersgat; 8. Luca Vreeswijk Someren; 9. Koen van Helvoirt Erp; 10. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 11. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel;

12. Luke van de Put Bladel; 13. Jasper Haest Roosendaal; 14. Nils Jansen Middelaar; 15. Roy Dirven Bergeijk; 16. Lars de Bot Losser; 17. Jesse Huijbregts Roosendaal; 18. Maarten Rotman Wierden; 19. Mees Hendrikx Valkenswaard; 20. Simon Demaret Etten-Leur;

 

SPIJKENISSE .( 2015.05.16 )

Nieuwelingen: 1. Stef Zeestraten Pijnacker; 2. Mathijs de Leng Boskoop; 3. Jesse de Rooij Hoorn; 4. Herman Brinkman Rotterdam; 5. Mick Kemper Volendam; 6. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 7. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 8. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 9. Harm Celi Oosterhout; 10. Robin Kuijvenhoven De Lier; 11. Hugo Hoekjen Delft; 12. Johannes van Hooff Rotterdam; 13. Menno van Capel Noorden; 14. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 15. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 16. Noah de Groot Ottoland; 17. Lars de Bot Losser; 18. Wellington Rocha-Rijkaart Gouda; 19. Glenn Mertens Wateringen; 20. Frank Stijger Honselersdijk;

 

STAMPERSGAT .( 2015.05.17 )

Junioren: 1. Thierry Bouckaert Lisse; 2. Marten Kooistra Jonkerslan; 3. Danny Voogt Wormer; 4. David Dekker Hedel; 5. Jesper Rasch Zandvoort; 6. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 7. Gijs Meijer Oostwoud; 8. Jorn Volkers Barendrecht; 9. Tijmen Snel Leiden; 10. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 11. Jarri Stravers Groot-Ammers; 12. Michael den Toom Abcoude; 13. Daan Zebel Dordrecht; 14. Niels Boele Leiden; 15. Xavier Ketelaars Sint Willebrord;16. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 17. Rens Tulner Lexmond; 18. Coen Groot Papendrecht; 19. Floris van den Broek Chaam; 20. Bob Goedbloed Leiden;

Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Alexander Konijn Abbekerk; 3. Sjoerd Bakker. Berkhout; 4. Herman Brinkman Rotterdam; 5. Bas van Belle Zoetermeer; 6. Jesse Huijbregts Roosendaal; 7. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 8. Pepijn Hillemans Middelburg; 9. Mickey Schuller Dordrecht; 10. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 11. Danny Maas Oudenbosch; 12. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 13. Geert Verheijen Rijsbergen; 14. Martijn Hennekam Zundert; 15. Hugo Hoekjen Delft; 16. Jord Baak Dronten; 17. Bram Pieters Oosterhout Nb; 18. Mauro Spapen Rijen; 19. Kane IJdo Brielle; 20. Dennis Leijten Hoogerheide;

Junior-Vrouwen: 1. Karlijn Swinkels Handel; 2. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 3. Delore Stougje Zuidland; 4. Ilona van Ginneken Gilze; 5. Maaike Boogaard Zwaag; 6. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 7. Minke Bakker Monster; 8. Daimy Hellemons Hoeven; 9. Merel Vegter Rhoon; 10. Anne Huinen Noordwijk Zh; 11. Céline van Houtum Den Dungen; 12. Kylie Waterreus Ulestraten; 13. Hanneke de Goeje Leiden; 14. Rachelle van Kappel Woerden; 15. Inge van Ginneken Heerle; 16. Anouk Hof Assen; 17. Tessa Bos Oud-Beijerland; 18. Sabine Hey Oosterhout; 19. Sharon Dommanschet Roosendaal; 20. Paulien Koster Delfstrahuizen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Quinty Bouckaert Lisse; 2. Sylvie Swinkels Handel; 3. Lotte Rotman Belgie; 4. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 5. Jill Jansen Zoeterwoude; 6. Emma Boogaard Zwaag; 7. Kirstie van Haaften De Meern; 8. Britt Knaven Strijbeek; 9. Charlotte Kool Kortenhoef; 10. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 11. Camille Delestrait Stambruges; 12. Elodie Kuijper Tilburg; 13. Marjon Claus Hamme; 14. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 15. Ella Rose Konijn Abbekerk; 16. Joyce Arrammach Maastricht; 17. Séverine van Alphen Breda;

 

STANDDAARBUITEN .( 2015.05.03 )

Elite/Beloften: 1. Nick van der Meer Honselersdijk; 2. Marco Brus Schijndel; 3. Aron Kremer Vierpolders; 4. David van Eerd Breda; 5. Pim van de Klundert Woensdrecht; 6. Bram de Kort Dongen; 7. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 8. Eloy Raas Hendrikskinderen; 9. Aldo Klomp s-Gravendeel; 10. Rikkie Dijkhuizen Scheveningen; 11. Pieter Vette Heinkenszand; 12. Gerwin de Regt Nispen; 13. Ramon Vleugel Kapelle; 14. Sjors Handgraaf Leiden; 15. Coen van Kleef Schipluiden; 16. Robert Berk Bergschenhoek; 17. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 18. Emiel de Greef Bleiswijk; 19. Nathan Traas Heinkenszand; 20. Robbie Gevers Schijndel;

Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Maik van der Heijden Schaijk; 3. David Dekker Hedel; 4. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 5. Thierry Bouckaert Lisse; 6. Nick van Helvoirt Erp; 7. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 8. Niels Boele Leiden; 9. Niels Gort Thorn; 10. Cliff de Peijper Oud-Gastel; 11. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 12. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 13. Thijs Bijwaard Hillegom; 14. Tunahan Aytlkin Duitsland; 15. Mart Muskens Heesbeen; 16. Thijs Wolsink Hengelo ov; 17. Rens Tulner Lexmond; 18. Bob Goedbloed Leiden; 19. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 20. Lars Akkermans Ossendrecht;

Nieuwelingen: 1. Joël Zuidema Dokkum; 2. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 3. Herman Brinkman Rotterdam; 4. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 5. Sjoerd Bakker. Berkhout; 6. Koen van Helvoirt Erp; 7. Geert Verheijen Rijsbergen; 8. Sven Peeters Hoeven; 9. Ryco Krebbekx Steenbergen; 10. Rick Pluimers Enter; 11. Roy Dirven Bergeijk; 12. Teun van Galen Twisk; 13. Maarten Rotman Wierden; 14. Rick Burgmans Westerhoven; 15. Pepijn Hillemans Middelburg; 16. Mathijs de Leng Boskoop; 17. Hugo Hoekjen Delft; 18. Freek Middelburg De Lier; 19. Robin Kuijvenhoven De Lier; 20. Kevin Reuvers Zevenbergen;

Junior-Vrouwen: 1. Michelle de Graaf Apeldoorn; 2. Julie Burgmans Bergeijk; 3. Paulien Koster Delfstrahuizen; 4. Céline van Houtum Den Dungen; 5. Merel Vegter Rhoon; 6. Daimy Hellemons Hoeven; 7. Hanneke de Goeje Leiden; 8. Sabine Hey Oosterhout; 9. Inge van Ginneken Heerle; 10. Janneke van Doorn Utrecht; 11. Claudia van Dijk Zuidland; 12. Tessa Dijksman Velserbroek; 13. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 14. Ilona van Ginneken Gilze; 15. Nielske Bremmers Valkenswaard; 16. Leonie Beukers Schiedam; 17. Moniek Bakker Berkhout; 18. Sharon Dommanschet Roosendaal; 19. Maaike de Heij Heteren; 20. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 4. Lorena Wiebes Mijdrecht; 5. Eva Bijwaard Hillegom; 6. Amber van der Hulst Hazerswoude; 7. Manon Bakker Swifterbant; 8. Britt Knaven Strijbeek; 9. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Tamara de Graaf Apeldoorn; 12. Melanie van Putten Hagestein; 13. Emma Boogaard Zwaag; 14. Manon van der Kroft Valkenswaard; 15. Jennifer van der Voort Maarssen; 16. Daphne Mesu Middelburg; 17. Jill Jansen Zoeterwoude; 18. Inge van der Heijden Schaijk; 19. Amber Hammers Nijverdal; 20. Meike Uiterwijk Winkel Echten;

 

STEENBERGEN .( 2015.03.29 )

Junioren: 1. Jesper Rasch Zandvoort; 2. Lars Akkermans Ossendrecht; 3. Jens van den Dool Hoogblokland; 4. Nick van Helvoirt Erp; 5. Melle Meeuwisse Boskoop; 6. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 7. Wessel van Koppen Schipluiden; 8. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 9. Djoerd van Dessel Breda; 10. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 11. Harm v.d. Heijden Vlijmen; 12. Brett van Klaveren Benthuizen; 13. Damian Kooreman Aalsmeer; 14. Jan Roelands Aphen; 15. Niels Verbruggen Nuenen; 16. Jelle Olthuis Strijen; 17. Robin Beije Sommelsdijk; 18. Benjamin Veninga Haarlem; 19. Julian Dubbeld Dordrecht; 20. Rick van Hooijdonk Klein-Zundert;

Amateurs/Sportklasse: 1. Menno Gobielje Gouda; 2. Erik Dekker Hedel; 3. Elmar van Hoorn Rotterdam; 4. Wouter van Zanten Apeldoorn; 5. Ruud Havermans Nieuw-Vossemeer; 6. John Roos Sommelsdijk; 7. Tony Reijtenbagh Zuidland; 8. Lars Adriaansen Steenbergen; 9. Maarten van Zanten Apeldoorn; 10. Bouwe Boonstra Rotterdam; 11. Coen Beckers Woudenberg; 12. Elwin Buskop Middelharnis; 13. Jules Roskamp Zoetermeer; 14. Johan Pronk Nijmegen; 15. Remon de Man s-Gravendeel; 16. Dirk Hogeweg Barendrecht; 17. Marco van Vlijmen Alblasserdam;

 

STEENSEL .( 2015.08.10 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Marco Brus Schijndel; 3. Thomas Rabou Loosbroek; 4. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 5. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 6. Benjamin Sydlik Duitsland; 7. Robbie van Bakel Deurne; 8. Maarten van den Berg Rijssen; 9. Jeroen Jansman Oosterbeek; 10. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 11. Max Hendrikx Hapert; 12. Jesse de Haan Wageningen; 13. Robin Wennekes Dodewaard; 14. Ferdi van Katwijk Wanroy; 15. Jasper de Laat Moergestel; 16. Ruud Kooijmans Maarheeze; 17. Tom Jansen Welberg; 18. Gijs Vierling Veldhoven; 19. Rowan Bergmans Maren-Kessel; 20. Zhihui Jiang China;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Nina Kessler Velserbroek; 2. Lizzy Witlox Eindhoven; 3. Jip van den Bos Oostknollendam; 4. Marjolein Claessen Hoeven; 5. Sandra van Veghel Esch; 6. Carleen Baas Den Dungen; 7. Mary Maroon Amerika; 8. Evy Kuijpers Lierop; 9. Vera Koedooder Apeldoorn; 10. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 11. Julie Burgmans Bergeijk; 12. Veerle Goossens Bakel; 13. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 14. Céline van Houtum Den Dungen; 15. Winanda Spoor Apeldoorn; 16. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 17. Bianca Lust Oostzaan; 18. Amy Luijten Munstergeleen; 19. Tereza Gargelova 20. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;

 

STEENWIJK .( 2015.08.04 )

Professionals: 1. Bauke Mollema Leeuwarden; 2. Albert Timmer Hardenberg; 3. Pieter Weening Lanaken; 4. Steven Kruijswijk Den Bosch; 5. Wout Poels Blitterswijck; 6. Lieuwe Westra Tijnje; 7. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 8. Berden de Vries Gieterveen; 9. Tijmen Eising Emmen; 10. Jochem Hoekstra Haren Gn; 11. Tom Leezer Smeermaas(Bel); 12. Wim Stroetinga Nijkerk; 13. Ramon Sinkeldam Assendelft; 14. Andre Looij Wilnis; 15. Kevin Snijder Wieringerwerf; 16. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 17. Dylan van Zijl Harderwijk; 18. Coen Rijpma Wolvega; 19. Frank Wierstra Burgum; 20. Gerben Mos Havelte;

 

STEENWIJKERWOLD .( 2015.05.30 )

Amateurs: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Jorn Slaghekke Enter; 4. Han Peeneman Assen; 5. Jan Kanis Zwolle; 6. Bauke Hylkema Bakhuizen; 7. Rutger Vos Exloo; 8. Arjan Paalman Rijssen; 9. Daniël Bijlenga Arnhem; 10. Arnold van de Streek Oldebroek; 11. Bas Bosma Noordwolde; 12. Tako Klabbers Gorredijk; 13. Klaas Jan Kin Meppel; 14. Wouter van Zanten Apeldoorn; 15. Sjors Beukeboom Paterswolde; 16. Dick Kinket Hattem; 17. Rochéz Harbers Nijverdal; 18. Jack Kuper Dokkum; 19. Henk Weerman Wolvega; 20. Rene v.d. Meulen Hattem;

Sportklasse: 1. Peter de Weert Staphorst; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 4. Ron Paffen Milsbeek; 5. Ruben Versloot Wageningen; 6. Michel Ahoud Elst.Gld; 7. Johan Overweg Ommen; 8. Bart Nap Lopik; 9. Ynte de Vries Deventer; 10. Benjamin van Elburg Ommen;

11. Ralph Greupink Dalen; 12. Andre Godeke Hardenberg; 13. Bert Jan Hamer Hattem; 14. Eibert Reyerse Harderwijk; 15. Marcel van den Bosch Wezep; 16. Pieter Dijk Zwolle; 17. Daniel Oord Basse; 18. Egbert Schoemaker Steenwijk; 19. Casper van der Marel Maasland; 20. Marcel Ekkel Westerhaar;

 

STIENS .( 2015.05.15 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ike Groen Tuitjenhorn; 2. Matthijs Koedijk Lelystad; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Arjan Stroetinga Waskemeer; 5. Taeke Oppewal Heerenveen; 6. Maarten van den Berg Rijssen; 7. Dennis Smit Zwanenburg; 8. Rick Ottema Muntendam; 9. Sierd Steigenga Exmorra; 10. Robbert-Jan Mol Wognum; 11. Pim Cazemier Den Horn; 12. Bram Verweij Haren Gn; 13. Douwe de Vries Heerenveen; 14. Fokke Postma Drachten; 15. Jeen de Jong Britsum; 16. Barry Bel De Goorn; 17. Andries Weening Harkema; 18. Niels Potze Aduard; 19. Jord Veslinga Exmorra; 20. Frank Wierstra Burgum;

 

STOKKUM .( 2015.05.03 )

Amateurs: 1. Teun Flint Winterswijk; 2. Gerjo Berentschot Zelhem; 3. Remco Bertelink Bennekom; 4. Guido Benthem Arnhem; 5. Pieter Wagenaar Enschede; 6. Hans Vonk Arnhem; 7. Merlijn Dekker Den Bosch; 8. Rochéz Harbers Nijverdal; 9. Joost Arentsen Varsseveld; 10. Jan-Willem Welberg Nieuwegein; 11. Klaas Jan Kin Meppel; 12. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 13. Raymond van de Kruisweg Oldebroek; 14. Jarco van Binsbergen Herveld; 15. Wim Oldenburg Uitwijk; 16. Joost Horstink Zevenaar; 17. Han van de Werfhorst Vroomshoop; 18. Bjorn Beldman Rijssen; 19. Simon van Wijk Arnhem; 20. Richard Louman Heelsum;

Sportklasse/Master 40+: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Ruben Tolkamp Aalten; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Marcel Lambregts Meteren; 5. Roy Andes Heteren; 6. Marco Schenk Aalten; 7. Richard Beumer Ede; 8. Jeroen Jansman Oosterbeek; 9. John Zennipman Zutphen; 10. Steve McEwen Arnhem; 11. Peter Makkink Hengelo Gld; 12. Ruud Grandia Doetinchem; 13. Cor van der Ploeg Bemmel; 14. Corne Castein Renkum; 15. Jelle Nijdam Doetichem; 16. Jos Kaal Didam; 17. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 18. Michel Ahoud Elst.Gld; 19. Marco Blom Tiel; 20. Marcel Beumer Ede;

 

SURHUISTERVEEN .( 2015.07.28 )

Professionals: 1. Peter Sagan Slowakije; 2. Robert Gesink Aalten; 3. Bauke Mollema Leeuwarden; 4. Daniel Teklehaimanot Eritrea; 5. Pieter Weening Lanaken; 6. Albert Timmer Hardenberg; 7. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 8. Lieuwe Westra Tijnje; 9. Berden de Vries Gieterveen; 10. Koen de Kort Liempde; 11. Lars van der Haar Woudenberg; 12. Hartthijs de Vries Kollum; 13. Elmar Reinders Emmen; 14. Roy Eefting Apeldoorn; 15. Harry Sweering Sneek; 16. Jochem Hoekstra Haren Gn; 17. Andries Weening Harkema; 18. Henk Bos Drachten; 19. Gert-Jan Bosman Emmen; 20. Stan Godrie Zundert;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rick van Breda Den Helder; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Gary Hekman Heerde; 4. Arno Kleinjan Gouda; 5. Martijn Dijkstra De Knippe; 6. Robin Lowik Vriezenveen; 7. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 8. Jasper Hamelink Raalte; 9. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 10. Lars Horring Assen; 11. Jasper Plender Almelo; 12. Maurice Zaal Groningen; 13. Arjan de Haan Rouveen; 14. Robbert-Jan Mol Wognum; 15. Jasper Schouten Dronten; 16. Vladi Riha Duitsland; 17. Binne-Pier de Haan Oudega; 18. Kevin Snijder Wieringerwerf; 19. Niels Potze Aduard; 20. Marc de Bruin Groningen;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Marijn de Vries Zwolle; 2. Ilona Hoeksma Luxwoude; 3. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 4. Jarmila Machachova Tsjechie; 5. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 6. Leonie Lubbinge Drachten; 7. Eva Buurman Wervershoof; 8. Judith Bloem Apeldoorn; 9. Melissa Steenhof Ureterp; 10. Ingrid Tempert Lemele;

11. Danique Braam Veenwouden; 12. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken;

13. Roos Hoogeboom Utrecht; 14. Ivana Tiessens Groningen; 15. Nike Beckeringh Amstelveen; 16. Jip van den Bos Oostknollendam; 17. Monique van de Ree Zundert; 18. Janneke Ensing Gieten;

19. Wendy Oosterwoud Ureterp;

20. Irene Lako Groningen;

 

t ZAND .( 2015.05.03 )

Elite/Beloften: 1. Bas Tietema Zwolle; 2. Roy Pieters Zwanenburg; 3. Mitchell Huenders Maarn; 4. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 5. Rick Ottema Muntendam; 6. Dennis Smit Zwanenburg; 7. Dylan van Zijl Harderwijk; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Patrick Bos Amstelveen; 10. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 11. Robbert-Jan Mol Wognum; 12. Dennis Souverein Haarlem; 13. Jeroen Breewel Wilnis; 14. Dex Groen Tuitjenhorn; 15. Sven Broekaart Julianadorp; 16. Matthew Overste Amsterdam; 17. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 18. Harm Bronkhorst Voorhout; 19. Martijn Dijkstra De Knippe; 20. Eit Visser De Wilp Gn;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Melvin Bos Sint Pancras; 2. Raymond Bakker Den Helder; 3. Cees Snoek Volendam; 4. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 5. Bas van der Kamp Vlissingen 6. Jermo Agema Den Helder; 7. Jorne Videler Badhoevedorp; 8. Janco Hogendorp Leeuwarden; 9. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 10. Taeke Oppewal Heerenveen; 11. Sam Boon Hem; 12. Hans Kopmels Wolvega; 13. Klaas van Wonderen Waarland; 14. Barry Porsius Lelystad; 15. Max Berkhout Uitgeest; 16. Collin Bruul Hippolytushoef; 17. Wouter Poot Bergen; 18. Bram Vertelman Midwoud; 19. Tim Groot Bovenkarspel; 20. Bas Rijs Alkmaar;

Masters 40+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Michael Ruska Volendam; 3. Ronald Rol Warmenhuizen 4. Rene Melk Assendelft; 5. Martin Hoefakker Middenmeer; 6. Harry van Pierre De Kwakel; 7. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 8. Brian Tamis t Zand Nh; 9. Martijn van Vechgel Hoorn; 10. Hans Schelvis Heemskerk; 11. Michiel Winthagen Amstelveen; 12. Jannes Weerman Nyeholtwolde; 13. Edward Kardinaal Oudkarspel; 14. Olaf Stumpf Rottevalle; 15. Sjer Slijkerman Anna Paulowna; 16. Henk Weerman Wolvega; 17. Ge Bakkum Den Helder;

 

TERNAARD .( 2015.07.10 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jarno Gmelich Meijling Almere; 2. Niels Mesu Tjalleberd; 3. Frank Wierstra Burgum; 4. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 5. Eit Visser De Wilp Gn; 6. Jan Bos Nieuwehorne; 7. Rick Ottema Muntendam; 8. Gijs Strating Haren Gn; 9. Cor van Leeuwen Borger; 10. Justin Timmermans Hardenberg; 11. Gaatze Postma Munein; 12. Joakim Zuidema Dokkum; 13. Jacob-Jan van der Wielen Noordhorn; 14. Jan Essers Wolvega; 15. Vladi Riha Duitsland; 16. Jeen de Jong Britsum; 17. Henk Bos Drachten; 18. Andries Weening Harkema; 19. Jacob Ekema Veendam; 20. Teake-Piet van der Werf Dearsum;

 

TIEL .( 2015.08.02 )

Professionals: 1. Bauke Mollema Leeuwarden; 2. Lars Boom Vlijmen; 3. Wilco Kelderman Veenendaal; 4. Albert Timmer Hardenberg; 5. Wout Poels Blitterswijck; 6. Stef Clement Made; 7. Remco te Brake Rhenen; 8. Etienne van Empel Geldermalsen; 9. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 10. Ramon Sinkeldam Assendelft; 11. Oscar Riesebeek Tiel; 12. Dries Hollanders Belgie; 13. Lieuwe Westra Tijnje; 14. Lars van der Haar Woudenberg; 15. Kevin Snijder Wieringerwerf; 16. Gerd de Keijzer Hoogeloon; 17. Sjoerd van Ginneken Heerle; 18. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 19. Rob Ruijgh Rekem (Bel); 20. Maarten de Jonge Oldenzaal;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Stephanie Roorda Canada; 2. Eva Buurman Wervershoof; 3. Jarmila Machachova Tsjechie; 4. Anouk Rijff Valkenswaard; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Sandra van Veghel Esch; 8. Allison Jackson Canada; 9. Melanie Woering Rozenburg; 10. Roos Hoogeboom Utrecht; 11. Bianca van den Hoek Bussum; 12. Sarah Poidevin Canada; 13. Annie Foreman-Mackey Canada; 14. Annet Pit Beekbergen; 15. Henriette Woering Rozenburg;

16. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 17. Mady Kleeven Driel; 18. Chantal van der Gulik Poeldijk; 19. Marjolein Claessen Hoeven; 20. Marieke van Witzenburg Brielle;

Amateurs: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Thijs Wolsink Hengelo ov; 3. Remco Bertelink Bennekom; 4. Marcel Lambregts Meteren; 5. Teun Flint Winterswijk; 6. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Jordy Beuker Huizen; 9. Marc Scholman Montfoort; 10. Michel Reuser Dieren; 11. Stefan Teunis Malden; 12. Jermo Agema Den Helder; 13. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 14. Sten Oostland Harderwijk; 15. Wouter van Zanten Apeldoorn; 16. Marcel Prakken Utrecht; 17. Arje de Waard Dordrecht; 18. Erik Satter Gameren; 19. Marcel Beumer Ede; 20. Coen van den Berge Poeldijk;

 

UDEN .( 2015.09.12 )

Elite/Beloften: 1. Jasper de Laat Moergestel; 2. Wouter de Groot Delft;

3. Marco Brus Schijndel; 4. Benjamin Sydlik Duitsland; 5. Robert Sydlik Duitsland; 6. Jan Essers Wolvega; 7. Bas van Dalen Hilversum; 8. Ferdi van Katwijk Wanroy; 9. Carlo van Doorn Hintham; 10. Hein Smits Wijchen; 11. Bjorn van der Heijden Schaijk; 12. Sander Schuurmans Sint-Oedenrode; 13. Stefan Hubers Vinkel;

Junioren: 1. Jarri Stravers Groot-Ammers; 2. Lars van den Berg De Meern; 3. Maik van der Heijden Schaijk; 4. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 5. Rens Tulner Lexmond; 6. Joost Hakvoort Oosterhout; 7. Dion van Nierop Zoeterwoude; 8. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 9. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 10. Sil Faber Ureterp; 11. Lorenzo Harbers Nijverdal; 12. Maarten van Stee Sliedrecht; 13. Tayfun Memis Rotterdam; 14. Tom Manders Uden; 15. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen;

Nieuwelingen: 1. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 2. Thymen Arensman Deil; 3. Luuk van Gestel Moergestel; 4. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 5. Marijn van den Berg De Meern; 6. Koen van Helvoirt Erp; 7. Rick Burgmans Westerhoven; 8. Luca Vreeswijk Someren; 9. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 10. Danny Maas Oudenbosch; 11. Daan Hoeks Amstelveen; 12. Roy Dirven Bergeijk; 13. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 14. Noah de Groot Ottoland; 15. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 16. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 17. Bas van Dinther Rossum; 18. Philip Heijnen Oeffelt; 19. Kelvin Kanen Bergeijk; 20. Nils Jansen Middelaar;

 

UDEN .( 2015.09.13 )

Junior-Vrouwen: 1. Karlijn Swinkels Handel; 2. Gemma Esselaar Stein; 3. Minke Bakker Monster; 4. Sabine Hey Oosterhout; 5. Céline van Houtum Den Dungen; 6. Susanne Benders Helmond; 7. Maud Kanters Erp;

Nieuweling-Meisjes: 1. Sarah van Wijnen Tilburg; 2. Sylvie Swinkels Handel; 3. Inge van der Heijden Schaijk; 4. Iris Ton Waskemeer; 5. Marit Cent Goor; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Maaike Meistrok Elshout; 8. Jill Jansen Zoeterwoude; 9. Manon van der Kroft Valkenswaard; 10. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 11. Joyce Arrammach Maastricht; 12. Quinty van de Guchte Driewegen; 13. Rienke ten Have Harreveld; 14. Esmee Leerkes Twello; 15. Hanne van Klinken Geldrop; 16. Charley van Hoof Aarle-Rixtel;

 

UGCHELEN .( 2015.08.23 )

Nieuwelingen.Derny's: 1. Daan Hoole Zuidland; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Philip Heijnen Oeffelt; 4. Tim Naberman Genemuiden; 5. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 6. Stef Zeestraten Pijnacker; 7. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 8. Wessel Krul Enkhuizen; 9. Jesper Oost Hoogeveen; 10. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 11. Bram Prins Hasselt; 12. Jord Baak Dronten; 13. Tamara de Graaf Apeldoorn;

Amateurs: 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Patrick van Gortel Apeldoorn; 3. Gerjo Berentschot Zelhem; 4. Jan Weevers Hengelo Gld; 5. Eddy van IJzendoorn Tiel; 6. Jordy Beuker Huizen; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Koen Wulterkens Cuijk; 9. Martin van Plateringen Almere; 10. Marcel Beumer Ede; 11. Sten Oostland Harderwijk; 12. Jos Wolfkamp Raalte; 13. Leon Strötker Venlo; 14. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 15. Ralf Steegs Arnhem; 16. Marcel Prakken Utrecht; 17. Daniël Bijlenga Arnhem; 18. Guido Benthem Arnhem; 19. Remco Bertelink Bennekom; 20. Ferry de Ruiter Putten;

 

UITGEEST .( 2015.06.21 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Dennis Souverein Haarlem; 3. Rick van Breda Den Helder; 4. Martijn Lust Tuitjenhorn; 5. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 6. Harm Bronkhorst Voorhout; 7. Marc Bolhoven Purmerend; 8. Sebastiaan ten Zeldam Haarlem; 9. Franklin Wessels AALSMEER 10. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 11. Paul Rooij Hoofddorp; 12. Stijn Bankras Heerhugowaard; 13. Thijs Zuurbier Julianadorp; 14. Max van de Water Amsterdam; 15. Jan-Willem Groeneveld Rotterdam; 16. Ruud Appelman Midwoud; 17. Martijn Admiraal Nieuw Vennep; 18. Bart Groot Alkmaar;

Junioren: 1. Jesper Rasch Zandvoort; 2. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 3. Yannick Detant Purmerend; 4. Danny Voogt Wormer; 5. Max Berkhout Uitgeest; 6. Bram Nelck Pijnacker; 7. Oscar van Wijk Wormer; 8. Dorus de Rijk de Rijp 9. Mike Appelman Beverwijk; 10. Brian van Noort Warmond; 11. Bram Vertelman Midwoud; 12. Mitchell van Roijen Beverwijk; 13. Mike van Nunspeet Den Haag; 14. Lennart Kieft Heerhugowaard; 15. Dylan Plijter Hillegom; 16. Dirk Beukers Santpoort-Noord; 17. Tim Groot Bovenkarspel; 18. Damian Kooreman Aalsmeer; 19. Danny den Hollander Noordwijkerhout; 20. Tristan Groot Heerhugowaard;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Daan Kostelijk Nieuw-Vennep; 3. Frits van Lieshout Spaarndam; 4. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 5. Laurens Koster Oegstgeest; 6. Guido de Koning Oostzaan; 7. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 8. Edwin de Graaff De Kwakel; 9. Patrick Stam Uitgeest; 10. Jurriaan Punt Castricum; 11. Rico de Jong Haarlem; 12. Hans Schelvis Heemskerk; 13. Rene Smits Purmerend; 14. Bas Rijs Alkmaar; 15. Mark Rijntjes Haarlem; 16. John Koot Heiloo; 17. Pieter Sikkes Assendelft; 18. Michiel Duim Alkmaar; 19. Jesse Vriend Hoogkarspel; 20. Michael Cox Den Helder;

 

UITHOORN .( 2015.09.06 )

Nieuwelingen: 1. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 2. Freek Middelburg De Lier; 3. Alexander Konijn Abbekerk; 4. Roy Dirven Bergeijk; 5. Menno van Capel Noorden; 6. Stefan Appelman Beverwijk; 7. Lars Mastebroek Barneveld; 8. Quinten Veling Monnickendam; 9. Sven Nijhuis Wilnis; 10. Jetze van Heelsum Sleeuwijk 11. Philip Heijnen Oeffelt; 12. Friso van Diemen Amstelveen; 13. Bas van Dinther Rossum; 14. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 15. Stijn Ruijter Uithoorn; 16. Mike Hooiveld Andijk; 17. Tobias Göbel Amstelveen; 18. Niall Tilli Amsterdam; 19. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 20. Ruben van der Pijl Amstelveen;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4. Gerben van de Reep Hillegom; 5. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Jacco Konijn Hoorn; 7. Rene Melk Assendelft; 8. Tijs Dekker Oosthuizen; 9. Jesse Vriend Hoogkarspel; 10. Ronald de Waal Amstelveen; 11. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 12. Mark Rijntjes Haarlem; 13. Bas Rijs Alkmaar; 14. Marc Altyzer Amstelveen; 15. Sven Asjes Haarlem 16. Peter van de Reep Hillegom; 17. Bastian de Jong Hoorn; 18. Michiel Duim Alkmaar; 19. Michiel Winthagen Amstelveen; 20. Harry van Pierre De Kwakel;

 

ULESTRATEN .( 2015.07.05 )

Junior-Vrouwen: 1. Yara Kastelijn Neerkant; 2. Karlijn Swinkels Handel; 3. Delore Stougje Zuidland; 4. Nicole Steigenga Exmorra; 5. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 6. Kylie Waterreus Ulestraten; 7. Maaike Boogaard Zwaag; 8. Floor Weerink Exloo; 9. Nina Buysman Bovenkarspel; 10. Céline van Houtum Den Dungen; 11. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 12. Fleur Nagengast Beilen; 13. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 14. Kiki van Asselt Apeldoorn; 15. Aafke Soet Heerenveen; 16. Gemma Esselaar Stein; 17. Leonie Beukers Schiedam; 18. Denise Gunst Yerseke; 19. Anne Huinen Noordwijk Zh;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Inge van der Heijden Schaijk; 4. Tamara van der Horst Hasselt; 5. Phaedra Krol Heerde; 6. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 7. Lily Schuitemaker Volendam; 8. Mischa Bredewold Hoogland; 9. Noa Jansen Oosterhout Nb; 10. Bente van Teeseling Abcoude; 11. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 12. Maaike Meistrok Elshout; 13. Noa Selosse Belgie; 14. Marit Cent Goor; 15. Sylvie Swinkels Handel; 16. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 17. Quinty Bouckaert Lisse; 18. Quinty van de Guchte Driewegen; 19. Manon Bakker Swifterbant; 20. Amber van der Hulst Hazerswoude;

 

URETERP .( 2015.04.06 )

Elite/Beloften: 1. Martijn Dijkstra De Knippe; 2. Stef Krul Tjalleberd; 3. Melvin Boskamp Leek; 4. Niels Goeree Borger; 5. Martijn Lust Tuitjenhorn; 6. Joakim Zuidema Dokkum; 7. John Meewisse Leek; 8. Rick van Breda Den Helder; 9. Rick Nobel Groningen; 10. Gert-Jan Bosman Emmen; 11. Jelle Wolsink Hengelo ov; 12. Binne-Pier de Haan Oudega; 13. Jan Bos Nieuwehorne; 14. Kevin Snijder Wieringerwerf; 15. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 16. Jasper Plender Almelo; 17. Coen Rijpma Wolvega; 18. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 19. Björn Bakker Wijnjewoude; 20. Bram Verweij Haren Gn;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Sierd Steigenga Exmorra; 2. Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Harko Kievit Leek; 4. Jan Hekman Norg; 5. Bjorn Beldman Rijssen; 6. Sil Faber Ureterp; 7. Maurice Zaal Groningen;

8. Hans Kopmels Wolvega; 9. Bert Lip Hardenberg; 10. Rob Wessels Hardenberg; 11. Remon Jager Assen; 12. Dennis Haanstra Sneek; 13. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 14. Jelte Krol Sint Annaparochie; 15. Henk Weerman Wolvega; 16. Pieter Wagenaar Enschede; 17. Niek Geerts Assen;

18. Tako Klabbers Gorredijk; 19. Harry Witterholt Grijpskerk; 20. Erik Huisman Groningen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Janneke Ensing Gieten; 3. Leonie Lubbinge Drachten; 4. Ilona Hoeksma Luxwoude; 5. Sanne Bouwmeester Westerbork; 6. Sandra Hoekzema Wolvega; 7. Melanie Klement Velp; 8. Aafke Soet Heerenveen; 9. Ivana Tiessens Groningen; 10. Mariël Borgerink Groningen; 11. Melissa Steenhof Ureterp; 12. Vera Koedooder Apeldoorn; 13. Irene Lako Groningen; 14. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 15. Marielle Jissink Heerenveen; 16. Danielle Meijering Stadskanaal; 17. Simone de Vries Oldelamer; 18. Wendy Oosterwoud Ureterp; 19. Dyann Veenstra Emmen; 20. Lisa de Jong Oosterwolde Fr;

 

UTRECHT.MALIEBAAN .( 2015.06.14 )

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Merel Hofman Bleiswijk; 2. Sanne Vermeer Dodewaard; 3. Tamara de Graaf Apeldoorn; 4. Eva Jonkers Staphorst; 5. Iris Ton Waskemeer; 6. Michelle de Graaf Apeldoorn; 7. Charlotte Kool Kortenhoef; 8. Tessa Paardekooper Groenlo; 9. Phaedra Krol Heerde; 10. Anne van Rooijen Driel 11. Astrid Slob Langerak; 12. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 13. Rachelle van Kappel Woerden; 14. Emma Engbers Utrecht; 15. Kristine Wijdenes Opperdoes; 16. Kirstie van Haaften De Meern; 17. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 18. Amber van der Hulst Hazerswoude; 19. Annemiek van Doorn Utrecht; 20. Larissa Mesker Hoornaar

Masters 60+: 1. Gijs Nederlof Kamerik; 2. Joop Jansen Wijchen; 3. Aat Kool Loosdrecht; 4. Benno Pauw Nieuwegein; 5. Lex Goudswaard Houten; 6. Piet Hoevers Houten; 7. Gerard Albrink Uitgeest; 8. John Martin Hoek van Holland; 9. Twan den Braber Hoeven; 10. Arie Blomberg Kedichem; 11. Ab ter Maten Scherpenzeel; 12. Jaap Spoor Rijswijk Zh; 13. Leo de Vet Koedijk; 14. Paul de Vre Hooglanderveen; 15. Henny Hoevers Utrecht; 16. Hans van Dijk Nieuwegein; 17. Aad Vingerling s-Gravendeel;

 

VARSSEVELD .( 2015.06.28 )

Amateurs: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Teun Flint Winterswijk; 3. Gerjo Berentschot Zelhem; 4. Stefan Teunis Malden; 5. Eddy van IJzendoorn Tiel; 6. Joost Legtenberg Arnhem; 7. Guido Benthem Arnhem; 8. Hans Vonk Arnhem; 9. Rick Evers Zelhem; 10. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 11. Hans Dilling Nijmegen; 12. Tom Hoekman Oldenzaal; 13. Joost Arentsen Varsseveld; 14. Koen Wulterkens Cuijk; 15. Eddy Hermsen Ochten; 16. Jordy van Sambeeck Nijmegen; 17. Ruben Tolkamp Aalten; 18. Geeralt van den Ham Amsterdam; 19. Jeffrey Kruidbos Borne; 20. Daan van Alphen Gennep;

Sportklasse: 1. Marco Schenk Aalten; 2. Adrie Frijters Wageningen; 3. Peter de Weert Staphorst; 4. Arjan Seunninga Ede; 5. Berry Roelofs Groesbeek; 6. Michel van Hooff Gemert; 7. Jeroen Jansman Oosterbeek; 8. John Zennipman Zutphen; 9. Rik Hetterscheid Doetinchem; 10. Jop Wensink Bredevoort; 11. René Rotscheid Apeldoorn; 12. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 13. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 14. Bert Jan Hamer Hattem; 15. Erik Nekkers Vught; 16. Ruud Grandia Doetinchem; 17. Peter Makkink Hengelo Gld; 18. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 19. Maarten ter Heijden Lichtenvoorde; 20. Marco Blom Tiel;

 

VELDHOVEN .( 2015.07.13 )

Elite/Beloften: 1. Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Twan Castelijns Hapert; 4. Jasper de Laat Moergestel; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Jasper Bugter Elden; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 9. Nick Kweldam Aalten; 10. Geert van der Weijst Reusel; 11. Edwin Arts Helmond; 12. Robbie van Bakel Deurne; 13. Benjamin Sydlik Duitsland; 14. Brend Muyrers Simpelveld; 15. Patrick Bos Amstelveen; 16. Ferdi van Katwijk Wanroy; 17. Bjorn van der Heijden Schaijk; 18. Jorrit de Haas Eersel; 19. Gijs Vierling Veldhoven; 20. Mark Olieman Leende;

Nieuwelingen: 1. Danny Maas Oudenbosch; 2. Luuk van Gestel Moergestel; 3. Harm Celi Oosterhout; 4. Mees Hendrikx Valkenswaard; 5. Rick Burgmans Westerhoven; 6. Jasper Haest Roosendaal; 7. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 8. Kars ten Boske Wintelre; 9. Roy Dirven Bergeijk; 10. Luke van de Put Bladel; 11. Noah de Groot Ottoland; 12. Wessel Coppelmans Hapert; 13. Nils Jansen Middelaar; 14. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 15. Roy Harms Paterswolde; 16. Twan Karstel Rotterdam; 17. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 18. Danny Keessen Bergeijk; 19. Cedric Louwers Veldhoven;

Amateurs/Sportklasse: 1. Teun Flint Winterswijk; 2. Henk de Jong Mijdrecht; 3. Luuk Nissen Best; 4. Erik Dekker Hedel; 5. Dirk van Leuken Best; 6. Jan Metselaar Bergschenhoek; 7. Thomas Rieff Maastricht; 8. Jeroen Hendriks Boxmeer; 9. Stefan Teunis Malden; 10. Gijs Nederlof Kamerik; 11. Patrick Donker Ammerzoden; 12. Edwin Raats Helmond; 13. Robert van Dalen Giessen; 14. Patrick Houthooft Helmond; 15. Ralph Strijbosch Swalmen; 16. Coen Sevens Sint-Michielsgestel; 17. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 18. Tim Verpoort Gennep;

 

VLEDDER .( 2015.08.23 )

Amateurs: 1. Bram Mens Den Haag; 2. Niels van Deursen Den Haag; 3. Jan Terpstra Drachten; 4. Pieter Verhoeven Groningen; 5. Henk Weerman Wolvega; 6. Jan Hekman Norg; 7. Harko Kievit Leek; 8. Taeke Oppewal Heerenveen; 9. Sjors Beukeboom Paterswolde; 10. Hans Kopmels Wolvega; 11. Barry Porsius Lelystad; 12. Egon Nanninga Lelystad; 13. Janco Hogendorp Leeuwarden; 14. Marcel Weinans Roden; 15. Klaas Jan Kin Meppel; 16. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 17. Sjoerd Visser Burgum; 18. Henk Weerman Wolvega; 19. Maurice Zaal Groningen; 20. Arjen Reinsma Roden;

Sportklasse: 1. Peter de Weert Staphorst; 2. Dick Kinket Hattem; 3. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 4. John Zennipman Zutphen; 5. Jan Muis Giessenburg; 6. René Rotscheid Apeldoorn; 7. Ralph Greupink Dalen; 8. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 9. Marcel Torensma Leek; 10. Jan Sanders Beuningen; 11. Ron Smits Langelilie; 12. Egbert Schoemaker Steenwijk; 13. Marcel van den Bosch Wezep; 14. Patrick Sleiffer Noordwolde; 15. Tino Oosterlaar Heino; 16. Bas Westra Sneek; 17. Ynte de Vries Deventer; 18. Tim Koote Groningen; 19. Bert Jan Hamer Hattem; 20. Martijn Veldink Oosterhesselen;

 

VOORHOUT .( 2015.09.12 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Jorne Videler Badhoevedorp; 3. Bram Mens Den Haag; 4. Robbert Schaap Voorburg; 5. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 6. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 7. Erik de Niet Den Haag; 8. Niels Immerzeel Wilnis; 9. Ronald de Waal Amstelveen; 10. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 11. Peter Fils Pijnacker; 12. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 13. Daan Kostelijk Nieuw-Vennep; 14. Jan Metselaar Bergschenhoek; 15. Gerjan de Mooij Amersfoort; 16. Jan Gudde Nootdorp; 17. Rienk Engele Pijnacker; 18. Coen van den Berge Poeldijk; 19. Henk de Jong Mijdrecht; 20. Patrick Stam Uitgeest;

 

VORDEN .( 2015.06.14 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Xaf Houwers Aalten; 2. Maikel Bos Oldebroek; 3. Spuller Tyler Australie; 4. Jasper Bugter Elden; 5. Melvin van Zijl Harderwijk; 6. Marco Brus Schijndel; 7. Wessel Zennipman Zutphen; 8. Luuc Bugter Arnhem; 9. Nick Kweldam Aalten; 10. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 11. Remko Kramer Nijmegen; 12. Robin Lowik Vriezenveen; 13. Gijs Verdick Laren Gld; 14. Ryan Thomas Australie; 15. Joakim Zuidema Dokkum; 16. Rochéz Harbers Nijverdal; 17. Jeroen Jansman Oosterbeek; 18. Beau Duvigneau Zutphen; 19. Rick Nobel Groningen; 20. Niels Leferink Hengelo ov;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Michel Reuser Dieren; 2. Richard Beumer Ede; 3. Marco Schenk Aalten; 4. Joost Legtenberg Arnhem; 5. Rik Hetterscheid Doetinchem; 6. Marcel Meijer Eibergen; 7. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 8. Arjan Seunninga Ede; 9. Hugo Hagemeijer Lochem; 10. Erik Verstegen Zutphen; 11. Dick Kinket Hattem; 12. Andre Godeke Hardenberg; 13. John Zennipman Zutphen; 14. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 15. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 16. Gideon van der Molen Megchelen; 17. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 18. Ralf Vos Warnsveld; 19. Arnout Hurenkamp Enschede; 20. Cor van der Ploeg Bemmel;

 

VREELAND .( 2015.08.22 )

Junioren: 1. Lars van den Berg De Meern; 2. Joris Paauwe Hilversum; 3. Gerco Pastoor Eemdijk; 4. Tom Zwaan Amsterdam; 5. Xavier Poels Oeffelt; 6. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 7. Coen Groot Papendrecht; 8. Hidde Sevinga Nijkerk; 9. Jorn Volkers Barendrecht; 10. Jelle Vlasman Alphen aan den Rijn; 11. Bart de Veer Vreeland; 12. Brendan Berendse Purmerend; 13. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 14. Mats Buning Alkmaar; 15. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 16. Luc Grefte Apeldoorn; 17. Huub Visser Houten; 18. Damian Kooreman Aalsmeer; 19. Hylke Poelsma Sneek; 20. Luc van der Lecq Houten;

Nieuwelingen: 1. Tom van Merkerk Woerden; 2. Sjoerd Bakker. Berkhout; 3. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 4. Max Kroonen Diepenveen; 5. Menno van Capel Noorden; 6. Ingmar Corstiaensen Almere; 7. Tim Naberman Genemuiden; 8. Lars Mastebroek Barneveld; 9. Jeroen van Krimpen Utrecht; 10. Daan Vegter Apeldoorn; 11. Sven Nijhuis Wilnis; 12. Alexander Konijn Abbekerk; 13. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 14. Rick Pluimers Enter; 15. Bram Prins Hasselt; 16. Marijn van den Berg De Meern; 17. Chiel Schulten Raalte; 18. Tom te Rijdt Amersfoort; 19. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 20. Niels van Ekeren Rijswijk;

 

WADDINXVEEN .( 2015.04.06 )

Elite/Beloften: 1. Wouter de Groot Delft; 2. Paul Helderman Naaldwijk; 3. Jos Koop Delft; 4. Sjors Handgraaf Leiden; 5. Dennis Buijs Benthuizen; 6. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 7. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 8. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 9. Roy Pieters Zwanenburg; 10. Dennis Smit Zwanenburg; 11. Diederik Deelen Berkenwoude; 12. Max van de Water Amsterdam; 13. Koen van de Klundert Woensdrecht; 14. Leon Hofman Bleiswijk; 15. Robert Berk Bergschenhoek; 16. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 17. Robbert Keus Naaldwijk; 18. Jorrit Slaman Bergambacht; 19. Arno Kleinjan Gouda; 20. Harm Bronkhorst Voorhout;

Junioren: 1. Thierry Bouckaert Lisse; 2. Ide Schelling Den Haag; 3. Chiel Breukelman Gramsbergen; 4. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 5. Michel Bodegraven Elim; 6. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 7. Jarri Stravers Groot-Ammers; 8. Nils Eekhoff Rijsenhout; 9. Tom Wijfje Ter Aar; 10. Noah van der Meer Naaldwijk; 11. Maurits de Waal Kloetinge; 12. Rutger Overstegen Den Haag; 13. Cliff de Peijper Oud-Gastel; 14. Bob Kerkhofs Wouw; 15. Max Mesman Nootdorp; 16. Dion van Nierop Zoeterwoude; 17. Melle Meeuwisse Boskoop; 18. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 19. Rick de Vries. Wolvega; 20. Mel van der Veekens Zaandam;

Elite-Club Vrouwen/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Winanda Spoor Apeldoorn;  2. Sandra van Veghel Esch; 3. Ines Klok Rockanje; 4. Claudia Koster Oudorp Nh; 5. Inge Mostert Delfgauw; 6. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 7. Nike Beckeringh Amstelveen; 8. Juul Hubert Den Haag; 9. Femke Geeris Geldrop; 10. Carleen Baas Den Dungen; 11. Alicja Verhagen Woerden; 12. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 13. Melissa van Neck Amstelveen; 14. Olga de Boer Hazerswoude; 15. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 16. Marjolein Claessen Hoeven; 17. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 18. Anne Kuilboer Hoorn; 19. Laura Gorter Utrecht; 20. Ymke Stegink Naarden;

Amateurs: 1. Niels Immerzeel Wilnis; 2. Peter Fils Pijnacker; 3. Elmar van Hoorn Rotterdam; 4. Marten Koster Gouda; 5. Pico de Jager Amsterdam; 6. Niels Overvoorde Delfgauw; 7. Albert van Riessen Rotterdam; 8. Erik de Niet Den Haag; 9. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 10. Menno Gobielje Gouda; 11. Robbert Schaap Voorburg; 12. Ferry de Ruiter Putten; 13. Andre Grootveld Zoetermeer; 14. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 15. Gerard van Haaften Dirksland; 16. Martijn Veling Bilthoven; 17. Ruben Hoogland Rotterdam; 18. Eddy Hermsen Ochten; 19. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 20. Daniël Langereis Delft;

 

WAGENINGEN .( 2015.06.06 )

Elite/Beloften: 1. Jaap de Jong Lunteren; 2. Jeroen Breewel Wilnis; 3. Timon van Reek Voorhout; 4. Dylan van Zijl Harderwijk; 5. Edwin Wielink Wilp; 6. Leon Alberts Dalfsen; 7. Roland van der Sloot Berlicum; 8. Florian Smits Amsterdam; 9. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 10. Niels Hoogenboom Montfoort; 11. Arno Kleinjan Gouda; 12. John Schouten Harderwijk; 13. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 14. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 15. Jermo le Fevre Purmerend; 16. Steven Stenekes Bennekom; 17. Isaac de Kleijn Herveld; 18. Marc Janssen Ede; 19. Pieter Homan Uithoorn;

20. Jelle Johannink Dronten;

Amateurs/Sportklasse: 1. Erik de Niet Den Haag; 2. Michel Reuser Dieren; 3. Ruben Hoogland Rotterdam; 4. Rieks de Rink Delft; 5. Luuk van der Meer Groningen; 6. Menno van Hees Utrecht; 7. Sander Bossen Amsterdam; 8. Elias de Bruijne Utrecht 9. Mattijn Motshagen Nijkerk Gld; 10. Tim Nederlof Breukelen; 11. Rene Melk Assendelft; 12. Lieven Anthonise Dordrecht; 13. Henk-Jan van den Hoorn Utrecht; 14. Thom Rutten De Bilt; 15. Henk de Jong Mijdrecht; 16. Ruud Grandia Doetinchem; 17. Casper van Wijck Rotterdam; 18. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 19. Vincent Tissingh Utrecht; 20. Sander Leppers Veenendaal;

 

WARMENHUIZEN .( 2015.06.28 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jelmer Asjes Wormerveer; 2. Tyler Spurrel Australie; 3. Ruben Dorren Amsterdam; 4. Peter van Dijk Ter Aar; 5. Roy Pieters Zwanenburg; 6. Patrick Bos Amstelveen; 7. Ryan Thomas Australie;

8. Sjors Handgraaf Leiden; 9. Robbert-Jan Mol Wognum; 10. Pascal Aandewiel Amsterdam; 11. Adne van Engelen t Zand Nh; 12. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 13. Martijn Veling Bilthoven; 14. Martijn Lust Tuitjenhorn; 15. Barry Bel De Goorn; 16. Tino Haakman Enkhuizen; 17. Frank Niewold Lisse; 18. Sven Broekaart Julianadorp; 19. Jaap van der Meij Katwijk; 20. Gijs Beets Amsterdam;

Nieuwelingen: 1. Jesse de Rooij Hoorn; 2. Joël Zuidema Dokkum; 3. Gijs Burger t Zand Nh; 4. Mick Kemper Volendam; 5. Bryan Burger Warmenhuizen; 6. Nick Groot Zaandijk; 7. Leon Buijs Aalsmeer;

8. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 9. Thom Buyck Assendelft; 10. Merijn Schröder Veendam; 11. Martijn Krook Purmerend; 12. Quinten Veling Monnickendam; 13. Niall Tilli Amsterdam; 14. Sten Harmeling Nijverdal; 15. Rick Verheijen Wieringerwerf; 16. Teun van Galen Twisk; 17. Adne Koster Roden; 18. Menno Don Tuitjenhorn; 19. Mike Hooiveld Andijk; 20. Douwe van Seijst Assendelft;

Sportklasse: 1. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Klaas van Wonderen Waarland; 4. Sonny Agema Den Helder; 5. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 6. Gerard Windhouwer Oostzaan; 7. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 8. Rick Krijt Koog aan de Zaan; 9. Rene Melk Assendelft; 10. Edwin van Beek Hoorn; 11. Bastian de Jong Hoorn; 12. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 13. Yarwin van Straalen Den Helder; 14. Ger van der Wal Hoogkarspel; 15. Bas Rijs Alkmaar; 16. Rene Smits Purmerend;

17. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 18. Tijs Dekker Oosthuizen; 19. Joost Volkers Alkmaar; 20. Michiel Duim Alkmaar;

 

WATERINGEN .( 2015.07.30 )

Professionals: 1. Niki Terpstra Assendelft; 2. Dylan van Baarle Zoetermeer; 3. Robert Gesink Aalten; 4. Ramon Sinkeldam Assendelft; 5. Lars Boom Vlijmen; 6. Jesper Asselman Wateringen; 7. Dylan Groenewegen Amsterdam; 8. Niels Wubben Dorst; 9. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 10. Koen de Kort Liempde; 11. Barry Markus Hoofddorp; 12. Bram Tankink Rekem (Bel); 13. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 14. Mike Terpstra Assendelft; 15. Rick Ottema Muntendam; 16. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 17. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 18. Sven van Luijk Naaldwijk; 19. Dex Groen Tuitjenhorn; 20. Nick van der Meer Honselersdijk;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Luuc Bugter Arnhem; 2. Jason van Dalen s-Gravenzande; 3. Mitchell Huenders Maarn; 4. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 5. Mark Schreurs Aalten; 6. Paul Helderman Naaldwijk; 7. Roy Pieters Zwanenburg; 8. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 9. Jeroen Breewel Wilnis; 10. Bob Wubben De Lier; 11. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 12. Roy Dofferhoff Lisse; 13. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 14. Malaya van Ruitenbeek Den Haag; 15. Jelle van der Marel De Lier; 16. Robin Wennekes Dodewaard; 17. Frank Niewold Lisse; 18. Julius van den Berg Purmerend; 19. Luuk van der Wal De Lier; 20. Rick van Breda Den Helder;

Junioren: 1. Martin Pluto Den Haag; 2. Willem Bok Maren-Kessel; 3. Wout van Elzakker Hoogerheide; 4. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 5. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 6. Marino Noordam De Lier; 7. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 8. Mitchell van Roijen Beverwijk; 9. Rens Tulner Lexmond; 10. Robin Beije Sommelsdijk; 11. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 12. Rienk Engele Pijnacker; 13. Noah van der Meer Naaldwijk;

14. Mats Buning Alkmaar; 15. Floris Roodenburg Maassluis; 16. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 17. Ide Schelling Den Haag; 18. Mike van Nunspeet Den Haag; 19. Jelle Vlasman Alphen aan den Rijn; 20. Joppe de Groot Den Haag;

Nieuwelingen: 1. Daan Hoole Zuidland; 2. Damian van Alphen Hoeven; 3. Leco Hendriks Maassluis; 4. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 5. Herman Brinkman Rotterdam; 6. Frank Stijger Honselersdijk; 7. Luuk Vollebregt De Lier; 8. Kevin Reuvers Zevenbergen; 9. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 10. Sven Vijverberg Naaldwijk; 11. Mees Willemsen Elst.Ut;

12. Jeroen van Karsen Delft; 13. Ivar Immerzeel Wilnis; 14. Noah de Groot Ottoland; 15. Vincent Sanders Liempde; 16. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 17. Mark Wolvers Moordrecht; 18. Ben Bartels Dalfsen; 19. Kevin Vaarties Rotterdam; 20. Matthew van der Linden Barendrecht;

 

WEEBOSCH .( 2015.09.05 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Tessa Neefjes Wervershoof; 2. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 3. Melanie Hessling Duitsland; 4. Sandra van Veghel Esch; 5. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 6. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 7. Evy Kuijpers Lierop; 8. Riejanne Markus Amstelveen; 9. Carleen Baas Den Dungen; 10. Julie Burgmans Bergeijk; 11. Juul Hubert Den Haag; 12. Melissa van der Peet Den Haag; 13. Nina Buysman Bovenkarspel; 14. Alicja Verhagen Woerden; 15. Marjolein Claessen Hoeven; 16. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 17. Chantal van der Gulik Poeldijk; 18. Céline van Houtum Den Dungen; 19. Lana Verberne Lierop; 20. Ingeborg Bremmers Valkenswaard;

 

WEESP .( 2015.04.05 )

Nieuwelingen: 1. Danny van der Tuuk Assen; 2. Mike Raven Loosdrecht; 3. Alexander Konijn Abbekerk; 4. Jesse de Rooij Hoorn; 5. Mick Kemper Volendam; 6. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Mathijs de Leng Boskoop; 8. Tom te Rijdt Amersfoort; 9. Nick Groot Zaandijk; 10. Stijn Ruijter Uithoorn; 11. Mike Hooiveld Andijk; 12. Stefan Appelman Beverwijk; 13. Niels Jetten Assendelft; 14. Sven Nijhuis Wilnis; 15. Menno van Capel Noorden; 16. Hugo Hoekjen Delft; 17. Sven de Haan Zuidlaren; 18. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 19. Merijn Schröder Veendam; 20. Friso van Diemen Amstelveen;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Tessa Dijksman Velserbroek; 4. Liena de Jong Ubbena; 5. Nicole Steigenga Exmorra; 6. Jennifer van der Voort Maarssen; 7. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 9. Bente van Teeseling Abcoude; 10. Nicolien Luijsterburg Amsterdam; 11. Josien van der Wal Hoogkarspel; 12. Myrthe Willemsen Elst; 13. Emma Paternotte Amsterdam; 14. Bo Melody Groen Franeker; 15. Jitske Hubert Den Haag; 16. Femke Markus Amstelveen; 17. Jenneke van Veen Amsterdam; 18. Ellen de Waard Amsterdam; 19. Renske Doedée Oud-Heusden; 20. Cindy de Vries Wieringerwerf;

Amateurs/Sportklasse: 1. Dennis Voskuilen Amersfoort; 2. Robbert Schaap Voorburg; 3. Martin van Plateringen Almere; 4. Henk de Jong Mijdrecht; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 7. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 8. Marcel Jacobs Uithoorn; 9. Menno van Hees Utrecht; 10. Remco Bertelink Bennekom; 11. Maarten van Zanten Apeldoorn; 12. Martijn Veling Bilthoven; 13. Remon Jager Assen; 14. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 15. Michael Kortekaas Amstelveen; 16. Tom Wensink Enschede; 17. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 18. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 19. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 20. Vincent Tissingh Utrecht;

Masters 40+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 3. Caspar Hermans Amsterdam; 4. Lars Rietveld Oudewater; 5. Laurens Koster Oegstgeest; 6. Emiel Borsboom Woerden; 7. Hans Vonk Arnhem; 8. Marcel Hoffman Hoofddorp; 9. Johan Hendriks Hilversum; 10. Mitja van Toorenburg Almere; 11. Frank Nijssen Haarlem; 12. Nico Kingma Amsterdam; 13. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 14. Michell Lute Castricum; 15. Pierre Deen Amsterdam; 16. John Oudshoorn Uithoorn; 17. Rene Melk Assendelft; 18. Richard Beumer Ede; 19. Wim Oldenburg Uitwijk; 20. Volkert Meinsma Oudkarspel;

 

WERKENDAM .( 2015.04.06 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 3. Jan Muis Giessenburg; 4. Martin van Rij Zuidland; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Marco Luyten Meerkerk; 7. Pim Achterkamp Rotterdam; 8. Koen Wulterkens Cuijk; 9. Michel Reuser Dieren; 10. Remco Bertelink Bennekom; 11. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 12. Joeri van Delft Voorburg; 13. Gino Bonemeijer Nootdorp; 14. Tonny Berends Giessenburg; 15. Maurice Speijer Meteren; 16. Marc den Hoed Pijnacker; 17. Guido Benthem Arnhem; 18. Edwin Kas Sint Willebrord; 19. Martijn de Groot Gorinchem; 20. Lieven Anthonise Dordrecht;

 

WERVERSHOOF .( 2015.05.31 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Dylan van Zijl Harderwijk; 2. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 3. Roy Dofferhoff Lisse; 4. Coen Onderwater Lisse; 5. Bart Mol Wervershoof; 6. Silvan Buis Nibbixwoud; 7. Sjors Handgraaf Leiden; 8. Wouter de Groot Delft; 9. Frederik Rosenbćk 10. Frank Niewold Lisse; 11. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 12. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 13. Raymond Splinter Hoorn; 14. Joris de Boer Winkel; 15. Florian Smits Amsterdam; 16. Vincent Fackeldey Leiden; 17. Bram Rood Heerhugowaard; 18. Barry Porsius Lelystad; 19. Hessel Bokhorst Almere; 20. Ewoud Hartemink Amsterdam;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Ronald de Waal Amstelveen; 3. Cees Snoek Volendam; 4. Edwin van Beek Hoorn; 5. Arjen Bos Bolsward; 6. Remco Janzen Hoofddorp; 7. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 8. Marcel Hillaert Edam; 9. Nico Leyen Enkhuizen; 10. Mark Keijsers Utrecht; 11. Willem van der Vlugt Medemblik; 12. Jesse Vriend Hoogkarspel; 13. Sam Boon Hem; 14. Theo Ligthart Andijk 15. Edwin de Graaff De Kwakel; 16. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 17. Jacco Konijn Hoorn; 18. Steve McEwen Arnhem; 19. Bastian de Jong Hoorn; 20. Martin Hoefakker Middenmeer;

 

WESTERHOVEN .( 2015.05.30 )

Elite/Beloften: 1. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 2. René Hooghiemster Drachten; 3. Jasper de Laat Moergestel; 4. Mitchell Huenders Maarn; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Robin Wennekes Dodewaard; 9. Ian Peter Richards Breda; 10. Piotr Havik Bergambacht; 11. Benjamin Sydlik Duitsland; 12. Ferdi van Katwijk Wanroy; 13. Bart Dielissen Breda; 14. Geert van der Weijst Reusel; 15. Enno van Os Uden; 16. Harm van der Sanden Geffen; 17. Rick Craenen Nederweert; 18. Jorrit de Haas Eersel; 19. Janvier Hadi 20. Jorg Grubefeld Duitsland;

Nieuwelingen: 1. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 2. Danny Maas Oudenbosch; 3. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 4. Luuk van Gestel Moergestel; 5. Mees Hendrikx Valkenswaard; 6. Roy Dirven Bergeijk; 7. Rick Burgmans Westerhoven; 8. Nils Jansen Middelaar; 9. Kars ten Boske Wintelre; 10. Martijn Krook Purmerend; 11. Bas van Dinther Rossum; 12. Alain Broos Baarle-Nassau; 13. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 14. Vincent Sanders Liempde; 15. Cornee Jansen Lelystad; 16. Lars de Bot Losser; 17. Jelle Scherpenzeel Langerak; 18. Tim Marsman Hattem; 19. Kelvin Kanen Bergeijk; 20. Noah de Groot Ottoland;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Femke van Kessel Breda; 3. Melanie Woering Rozenburg; 4. Sandra van Veghel Esch; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Maud Kaptheijns Westerhoven; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 9. Carleen Baas Den Dungen; 10. Maaike Polspoel Belgie; 11. Melanie Hessling Duitsland; 12. Veerle Goossens Bakel; 13. Nina Buysman Bovenkarspel; 14. Lotte van Hoek Vlijmen; 15. Céline van Houtum Den Dungen; 16. Femke Geeris Geldrop; 17. Sofie van Horik Oosterwijk; 18. Ellen van Loy Belgie; 19. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 20. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;

 

WICHMOND .( 2015.05.23 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Nick Lubbers s-Heerenberg; 2. Giorgio Renleo Deventer; 3. Jan Kanis Zwolle; 4. Rob van den Berghe Haaksbergen; 5. Xavier Poels Oeffelt; 6. Guido Benthem Arnhem; 7. Michel Reuser Dieren; 8. Joost Arentsen Varsseveld; 9. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 10. Sjors Beijer Wageningen; 11. Rutger Reink Emmen; 12. Niels Leferink Hengelo ov; 13. Jeroen Ikink Lichtenvoorde; 14. Jeroen Nijhuis Hengelo ov; 15. Richard Louman Heelsum; 16. Joost van Leeuwen Ede; 17. Pieter Wagenaar Enschede; 18. Vincent Tissingh Utrecht; 19. Rochéz Harbers Nijverdal; 20. Daniël Bijlenga Arnhem;

Masters 40+: 1. Ferry de Ruiter Putten; 2. Edwin Ophof Raalte; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Cor van der Ploeg Bemmel; 5. Marcel Weinans Roden; 6. Marco Schenk Aalten; 7. Adrie Frijters Wageningen; 8. Richard Beumer Ede; 9. Jan Hekman Norg; 10. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 11. Joost van Bezooijen Nijmegen; 12. Dick Kinket Hattem; 13. Marcel Meijer Eibergen; 14. Peter Makkink Hengelo Gld; 15. Ronny Bossers Waalwijk; 16. Marcel van den Bosch Wezep; 17. Herman Drost Doornspijk; 18. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 19. Ralf Vos Warnsveld; 20. Andre te Boome Borculo;

 

WINSUM .( 2015.08.26 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Harry Sweering Sneek; 2. Pim Cazemier Den Horn; 3. Rick Smit Kampen 4. John Meewisse Leek; 5. Sander Iwema Hooghalen; 6. Lars Horring Assen; 7. Luuk van der Meer Groningen; 8. Andries Weening Harkema; 9. Floran Bathoorn Groningen; 10. Bert van de Tuuk Assen; 11. Niels Potze Aduard; 12. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 13. Cor van Leeuwen Borger; 14. Gary Hekman Heerde; 15. Henk Bos Drachten; 16. Binne-Pier de Haan Oudega; 17. Justin Timmermans Hardenberg; 18. Rick Goeree Borger; 19. Jeen de Jong Britsum; 20. Stefan Biesheuvel Assen;

 

WOENSDRECHT .( 2015.03.15 )

Elite/Beloften: 1. Peter Schulting Emmeloord; 2. Floris Gerts Voorschoten; 3. Peter van Dijk Ter Aar; 4. Jordi Sloof Bodegraven; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Jasper Schouten Dronten; 7. Erwin van Eijk Leiden; 8. Koen van de Klundert Woensdrecht; 9. Sieben Devalckeneer Belgie; 10. Beau Duvigneau Zutphen; 11. Eloy Raas Hendrikskinderen; 12. Dennis Buijs Benthuizen; 13. Roy Dofferhoff Lisse; 14. Kevin Vandermast Belgie; 15. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 16. John Meewisse Leek; 17. Gijs Verdick Laren Gld; 18. Arjan Hofman Nunspeet; 19. Jurriën Bosters Steenbergen; 20. Mark de Langen Valburg;

Junioren: 1. Daan Zebel Dordrecht; 2. Jesper Rasch Zandvoort; 3. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 4. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 5. Thijs Bijwaard Hillegom; 6. Mario Poldervaart Zuidland; 7. Dylan Bouwmans Gemert; 8. Sven Burger. Warmenhuizen; 9. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 10. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 11. Stefan van Drunen Dordrecht; 12. Cliff de Peijper Oud-Gastel; 13. Wout van Elzakker Hoogerheide; 14. Niels Gort Thorn; 15. Vince Geijs Goes; 16. Bob Kerkhofs Wouw; 17. Art Bongers Venlo; 18. Frenky van der Vorst Halsteren 19. Lorenzo Harbers Nijverdal; 20. Jesse Muis Giessenburg;

Nieuwelingen: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Stijn Daemen Landgraaf; 3. Tim Naberman Genemuiden; 4. Tim Bierkens Stampersgat; 5. Sjoerd Bakker. Berkhout; 6. Herman Brinkman Rotterdam; 7. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 8. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 9. Daan Hoole Zuidland; 10. Wesley Mol Kapelle; 11. Jasper Haest Roosendaal; 12. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 13. Thymen Arensman Deil; 14. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 15. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 16. Sven Peeters Hoeven; 17. Timo de Jong Goes; 18. Maikel Zijlaard Rotterdam; 19. Ezra Tolhoek Zierikzee; 20. Stef Zeestraten Pijnacker;

 

YERSEKE .( 2015.05.30 )

Elite/Beloften: 1. Gerwin de Regt Nispen; 2. Marvin van Spronsen Monster;

3. Pim van de Klundert Woensdrecht; 4. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 5. Tim Janssen. Goes; 6. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 7. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 8. Eloy Raas Hendrikskinderen; 9. Michaël de Jong Goes; 10. Danny Vrolijk Schipluiden; 11. Henk Bom Naaldwijk; 12. Niels de Vos Bergen op Zoom; 13. Pieter Israel Kruiningen; 14. Dave Helmink Maasdam;

Nieuwelingen: 1. Bob Markus Hoofddorp; 2. Tim Bierkens Stampersgat; 3. Lars Oreel Goes; 4. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 5. Timo de Jong Goes; 6. Pepijn Hillemans Middelburg; 7. Jasper Haest Roosendaal; 8. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 9. Herman Brinkman Rotterdam; 10. Geert Verheijen Rijsbergen; 11. Thom Buyck Assendelft; 12. Sven Peeters Hoeven; 13. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 14. Maarten de Nijs Huijbergen; 15. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 16. Jarmo Visser Heinkenszand; 17. Dennis Mertens Breda; 18. Dennis Leijten Hoogerheide; 19. Bart Sitters Zegge; 20. Martijn Räkers Bavel;

 

ZEVENBERGEN .( 2015.08.09 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Robbert Schaap Voorburg; 2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Rik Nederlof Breda; 4. Stefan Laurijssen Roosendaal; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Erik de Niet Den Haag; 7. Henk de Jong Mijdrecht; 8. Wesley Steekers Noordwijkerhout; 9. Tim Nederlof Breukelen; 10. Sten Oostland Harderwijk; 11. Stefan Teunis Malden; 12. Lars Adriaansen Steenbergen; 13. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 14. Wesley Floren Ossendrecht; 15. Rolf Dames Heerde; 16. Michel Reep Breda; 17. Mario Poldervaart Zuidland; 18. Marijn Pijper Hoogvliet; 19. Guus de Graauw Etten-Leur; 20. Martijn van 't Leengoed Etten-Leur;

Nieuwelingen: 1. Sjoerd Bakker. Berkhout; 2. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 3. Lars Oreel Goes; 4. Ryco Krebbekx Steenbergen; 5. Tim Bierkens Stampersgat; 6. Roy Dirven Bergeijk; 7. Nick Brabander Honselersdijk; 8. Martijn Hennekam Zundert; 9. Geert Verheijen Rijsbergen; 10. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 11. Kevin Haest Rijsbergen; 12. Kevin Reuvers Zevenbergen; 13. Thijs Barendregt Kruiningen; 14. Maarten de Nijs Huijbergen; 15. Rav Schoormans Oosterhout; 16. Yorick van Velthoven Naaldwijk; 17. Damian van Alphen Hoeven; 18. Jelle Scherpenzeel Langerak; 19. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 20. Lars Boele Ridderkerk;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 2. Sofie De Vuyst Belgie; 3. Jermaine Post Oegstgeest; 4. Chanella Stougje Zuidland; 5. Monique van de Ree Zundert; 6. Melanie Woering Rozenburg; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Sandra van Veghel Esch; 9. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 10. Marjolein Claessen Hoeven; 11. Chantal van der Gulik Poeldijk; 12. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 13. Maaike Polspoel Belgie; 14. Henriette Woering Rozenburg; 15. Annelies Dom Belgie; 16. Eva Buurman Wervershoof; 17. Mary Maroon Amerika; 18. Sigrid Jochems Vianen; 19. Eveline de Groot Zoetermeer; 20. Anneke Lubeek Puttershoek;

 

ZEVENHUIZEN .( 2015.05.10 )

Junioren: 1. Rutger Overstegen Den Haag; 2. Niels Boele Leiden; 3. Thierry Bouckaert Lisse; 4. Danny Voogt Wormer; 5. Martin Pluto Den Haag; 6. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 7. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 8. Mike Appelman Beverwijk; 9. Bob Goedbloed Leiden; 10. Jeroen van der Meer Pijnacker; 11. Wessel van Koppen Schipluiden; 12. Robin Beije Sommelsdijk; 13. Mike van Nunspeet Den Haag; 14. Dylan Plijter Hillegom; 15. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 16. Dion van Nierop Zoeterwoude; 17. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 18. Tayfun Memis Rotterdam; 19. Niels Gort Thorn; 20. Thomas Hoole Zuidland;

Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 3. Daan Hoole Zuidland; 4. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 5. Merijn Schröder Veendam; 6. Herman Brinkman Rotterdam; 7. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 8. Johannes van Hooff Rotterdam; 9. Victor Goene Veenendaal; 10. Maikel Zijlaard Rotterdam; 11. Sven Nijhuis Wilnis; 12. Menno van Capel Noorden; 13. Frank Stijger Honselersdijk; 14. Tom van der Zwet Roelofarendsveen; 15. Armando van Bruggen Purmerend; 16. Noah de Groot Ottoland; 17. Matthew van der Linden Barendrecht; 18. Nick Hijdra Berkel en Rodenrijs; 19. Twan Karstel Rotterdam; 20. Thijmen Sas Maasdam;

 

ZEVENHUIZEN.GR .( 2015.07.01 )

Elite/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Bram Verweij Haren Gn; 3. Coen Rijpma Wolvega; 4. Tijmen Eising Emmen; 5. Roy Eefting Apeldoorn; 6. Paul de Haan Meedhuizen; 7. Stan Wijkel Holsloot; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Martijn Dijkstra De Knippe; 10. Wessel Piersma Groningen; 11. Erik Groen Apeldoorn; 12. Henk Bos Drachten; 13. Björn Bakker Wijnjewoude;

14. Harro Groeneveld Zalk; 15. Johan Knol Midwolde; 16. Gaatze Postma Munein; 17. Kevin Spithorst Groningen; 18. Christoph Dargatz Duitsland; 19. Henk Jaap Moorlag Sittard; 20. Lars Horring Assen;

Amateurs: 1. Robbert Schaap Voorburg; 2. Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Jack Kuper Dokkum; 4. Richard Doggen Kornhorn; 5. Arnoldus van der Werff Groningen; 6. Jan Hekman Norg; 7. Harko Kievit Leek;

8. Tim Hiemstra Drachten; 9. Hans Kopmels Wolvega; 10. Rogier Hilbers Groningen 11. Dennis Steverink Assen; 12. Kees Muis Stadskanaal;

13. Bas Bosma Noordwolde; 14. Albert de Vries Groningen; 15. Bauke Bouwstra Workum; 16. Rutger Reink Emmen; 17. Matijn Straatsma Utrecht; 18. Berend Slagter Groningen; 19. Arjen Reinsma Roden; 20. Pieter Wagenaar Enschede;

 

ZIERIKZEE .( 2015.08.21 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Tim Mitchell 2. Marco Brus Schijndel; 3. Thomas Rabou Loosbroek; 4. Mario Willems Belgie; 5. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 6. Jurgen van Diemen Leimuiden; 7. Jos Koop Delft; 8. Cor van Leeuwen Borger; 9. Giovanni de Merlier Belgie; 10. Koen van de Klundert Woensdrecht; 11. Frank Niewold Lisse;

12. Lex Nederlof Oostvoorne; 13. Sjors Handgraaf Leiden; 14. Michael Gearren 15. Aron Kremer Vierpolders; 16. Jos Harms Oude Pekela; 17. Kai Wiggins 18. Paul Moerland Fijnaart; 19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Daan Meijers Dongen;

 

ZOETERWOUDE .( 2015.06.21 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Stefan Laurijssen Roosendaal; 2. Guus de Graauw Etten-Leur; 3. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 4. Bram Mens Den Haag; 5. Vincent Fackeldey Leiden; 6. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 7. Niels Overvoorde Delfgauw; 8. Henk de Jong Mijdrecht; 9. Erik de Niet Den Haag; 10. Gino Bonemeijer Nootdorp; 11. Robbert Schaap Voorburg; 12. Rienk Engele Pijnacker; 13. Michel Reuser Dieren; 14. Albert van Riessen Rotterdam; 15. Bob Goedbloed Leiden; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Lars Adriaansen Steenbergen; 18. Kick Mijlhoff Den Haag; 19. Jan Metselaar Bergschenhoek; 20. Tim de Koning Delfgauw;

Nieuwelingen: 1. Max Kroonen Diepenveen; 2. Mathijs de Leng Boskoop; 3. Freek Middelburg De Lier; 4. Martijn Krook Purmerend; 5. Milan van der Touw Voorschoten; 6. Kane IJdo Brielle; 7. Iska Buwalda Biddinghuizen; 8. Frank Stijger Honselersdijk; 9. Ruben Zijleman Gouda; 10. Cornee Jansen Lelystad; 11. Twan Karstel Rotterdam; 12. Luuk Vollebregt De Lier; 13. Stijn de Kort Schipluiden; 14. Niels Groenendijk Hellevoetsluis; 15. Peder Robijn Koudekerk aan de Rijn; 16. Marley Fabian Jungen Den Haag;

 

ZUIDLAND .( 2015.08.22 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Tim Veldt Amsterdam; 3. Patrick Bos Amstelveen; 4. Thomas Rabou Loosbroek; 5. Arno Kleinjan Gouda; 6. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 7. Sjors Handgraaf Leiden; 8. Paul Moerland Fijnaart; 9. Jos Koop Delft; 10. Cor van Leeuwen Borger; 11. Jurgen van Diemen Leimuiden; 12. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 13. Lex Nederlof Oostvoorne; 14. Elmar van Hoorn Rotterdam; 15. Joost van der Burg Nootdorp; 16. Aron Kremer Vierpolders; 17. Jaap de Man Spijkenisse; 18. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 19. Andries Weening Harkema; 20. Sem v/d Bogaert Poeldijk;

Nieuwelingen: 1. Stef Zeestraten Pijnacker; 2. Daan Hoole Zuidland; 3. Edo Maas Rotterdam; 4. Danny Maas Oudenbosch; 5. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 6. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 7. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 8. Herman Brinkman Rotterdam; 9. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 10. Mathijs de Leng Boskoop; 11. Bas van Belle Zoetermeer; 12. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 13. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 14. Pepijn Hillemans Middelburg; 15. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 16. Noah de Groot Ottoland; 17. Jasper Haest Roosendaal; 18. Kane IJdo Brielle; 19. Thijs Overmeer s-Hertogenbosch; 20. Freek Middelburg De Lier;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Kasper Schotte Schiedam; 2. Jan Hordijk Westmaas; 3. Erik Meerkerk Zuidland; 4. Maxim Harteloh De Lier; 5. Peter Fils Pijnacker; 6. Andre Grootveld Zoetermeer; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Norman Meerkerk Zuidland; 9. Martin van Rij Zuidland; 10. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 11. Laurens Koster Oegstgeest; 12. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 13. Frans van Winden Bergschenhoek; 14. Marcel Lambregts Meteren; 15. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 16. Davey Rotmensen Leiderdorp; 17. John Oudshoorn Uithoorn; 18. Marc den Hoed Pijnacker; 19. Ronald de Waal Amstelveen; 20. Xander Moerman Vianen;

 

ZUNDERT .( 2015.08.05 )

Elite/Beloften: 1. Stan Godrie Zundert; 2. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 3. Paul Moerland Fijnaart; 4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 6. David van Eerd Breda; 7. Bart Dielissen Breda; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Pim van de Klundert Woensdrecht; 11. Rob van Broekhoven Roosendaal; 12. Aldo Klomp s-Gravendeel; 13. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 14. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 15. Ingmar Uytdewilligen Belgie; 16. Ferdi van Katwijk Wanroy; 17. Nicky Verdaasdonk Chaam; 18. Rick Craenen Nederweert; 19. Abe Celi Oosterhout; 20. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam;

Junioren: 1. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 2. Thomas Verleys Donk Woensdrecht; 3. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 4. David Dekker Hedel; 5. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 6. Jarno Liessens Zwijndrecht; 7. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 8. Dennis van Loenhout Roosendaal; 9. Bas Sitters Zegge; 10. Julian Dubbeld Dordrecht; 11. Bob Kerkhofs Wouw;

12. Robin Beije Sommelsdijk; 13. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 14. Jan Roelands Aphen; 15. Cliff de Peijper Oud-Gastel; 16. Michael van Steen Aphen; 17. Stijn Wouters Chaam; 18. Rick van Hooijdonk Klein-Zundert;

Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Alain Broos Baarle-Nassau; 3. Lars Oreel Goes; 4. Pepijn Hillemans Middelburg; 5. Perry Frijters Sint Willebrord; 6. Harm Celi Oosterhout; 7. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 8. Marijn van den Berg De Meern; 9. Dennis Leijten Hoogerheide; 10. Kevin Reuvers Zevenbergen; 11. Herman Brinkman Rotterdam; 12. Kevin Haest Rijsbergen; 13. Sven Peeters Hoeven; 14. Thijs Barendregt Kruiningen; 15. Martijn Hennekam Zundert; 16. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 17. Gijs Leemreize Ruurlo; 18. Niek Struijs Rucphen; 19. Bart Sitters Zegge; 20. Ryco Krebbekx Steenbergen;

 

ZUTPHEN .( 2015.08.05 )

Elite/Beloften: 1. Gary Hekman Heerde; 2. Mathijs Wagenaar Epe; 3. Erik Groen Apeldoorn; 4. Luuc Bugter Arnhem; 5. Björn Bakker Wijnjewoude; 6. Rens te Stroet Keijenborg; 7. Martijn Budding Veenendaal; 8. Edwin Wielink Wilp; 9. Jasper Hamelink Raalte; 10. Jasper Schouten Dronten; 11. Jelle Wolsink Hengelo ov; 12. Jeroen Breewel Wilnis; 13. Steven Stenekes Bennekom; 14. Jasper Plender Almelo; 15. Beau Duvigneau Zutphen; 16. Philip Kootstra Almelo; 17. Rick Smit Kampen 18. Gijs Verdick Laren Gld; 19. Wessel Zennipman Zutphen; 20. Timon Ratering Megchelen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Thijs Wolsink Hengelo ov; 3. Wouter van Zanten Apeldoorn; 4. Eddy Hermsen Ochten; 5. Maarten Janssen. Hengelo ov; 6. Stefan Teunis Malden; 7. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 8. Mark Rijntjes Haarlem; 9. Ruben Tolkamp Aalten; 10. Leon Strötker Venlo; 11. Patrick van Gortel Apeldoorn; 12. Joost Arentsen Varsseveld; 13. Arnoud Witsenburg Driebergen; 14. Tom Meulendijks Nijmegen; 15. Jan Weevers Hengelo Gld; 16. Rolf Dames Heerde; 17. Bart van Bindsbergen Zevenaar; 18. Teun Flint Winterswijk; 19. Jop Wensink Bredevoort; 20. Marcel Beumer Ede;

 

ZWANENBURG .( 2015.03.21 )

Nieuwelingen: 1. Ingmar Corstiaensen Almere; 2. Glenn Mertens Wateringen; 3. Robin Kuijvenhoven De Lier; 4. Alexander Konijn Abbekerk; 5. Mick Kemper Volendam; 6. Max Kroonen Diepenveen; 7. Ben Bartels Dalfsen; 8. Menno van Capel Noorden; 9. Tom van Merkerk Woerden; 10. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 11. Nick Groot Zaandijk; 12. Maarten Rotman Wierden; 13. Stefan Appelman Beverwijk; 14. Niels Bakker Rijssen; 15. Luuk Vollebregt De Lier; 16. Rav Schoormans Oosterhout; 17. Jarik Bos Harderwijk; 18. Mike Hooiveld Andijk; 19. Sam Krabbenbos Almelo; 20. Mark Oosenbrug Zaandam;

 

ZWANENBURG .( 2015.07.01 )

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht;  3. Julie Burgmans Bergeijk; 4. Céline van Houtum Den Dungen; 5. Anne Huinen Noordwijk Zh; 6. Bente van Teeseling Abcoude; 7. Esther Kortekaas Voorhout 8. Phaedra Krol Heerde; 9. Kirstie van Haaften De Meern; 10. Lisanne Immerzeel Wilnis; 11. Jill Jansen Zoeterwoude; 12. Nienke Wasmus Den Hoorn; 13. Sabine Hey Oosterhout; 14. Hanneke de Goeje Leiden; 15. Jennifer Bax s-Gravenzande; 16. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 17. Larissa Mesker Hoornaar 18. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 19. Cindy de Vries Wieringerwerf; 20. Roos Markus Zwarte kat;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Gerben van de Reep Hillegom; 2. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 3. Frits van Lieshout Spaarndam; 4. Gijs Nederlof Kamerik; 5. Michael van Son Velserbroek; 6. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 7. Laurens Koster Oegstgeest; 8. Daan Kostelijk Nieuw-Vennep; 9. Remco Janzen Hoofddorp; 10. Dion Murk Velserbroek; 11. Hans Vonk Arnhem; 12. Rene Immerzeel Wilnis; 13. Erik Bos Rotterdam; 14. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 15. Thijs Beetsma Utrecht 16. Coen Beckers Woudenberg; 17. Rene Alblas Vleuten; 18. Bastian de Jong Hoorn; 19. Duncan Oudshoorn Velserbroek; 20. Ed Hasselman AMSTERDAM