UITSLAGEN.CRITERIUMS 2015 HAAMSTEDE-PRINSENBEEK

HAAMSTEDE .( 2015.08.01 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Paul Moerland Fijnaart; 2. Arno Kleinjan Gouda; 3. Dante de Ruysscher Oostburg; 4. Koen van de Klundert Woensdrecht; 5. Sjors Handgraaf Leiden; 6. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 7. Bart Vendrig Maurik; 8. Ramon Vleugel Kapelle; 9. Emiel de Greef Bleiswijk; 10. Michel Stroosnijder Hansweert; 11. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 12. Lieven Anthonise Dordrecht; 13. David de Leeuw Rhoon; 14. Pim van de Klundert Woensdrecht; 15. Witten Anthonise Dordrecht; 16. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 17. Arnoud Witsenburg Driebergen; 18. Dimitri Mulder Heinkenszand; 19. Bobby Balk Arnemuiden; 20. Gert van der Grijn Ameide;

 

HAARLEM.WAARDEPOLDER .( 2015.03.08 )

Masters 30+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Henk de Jong Mijdrecht;3. Marten Koster Gouda; 4. Niels van Deursen Den Haag; 5. Erik de Niet Den Haag; 6. Arnoud Witsenburg Driebergen; 7. Peter Fils Pijnacker; 8. Pascal Schoots Tiel; 9. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh; 10. Cees Snoek Volendam; 11. Rik Nederlof Breda; 12. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 13. Paul den Edel Haarlem; 14. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 15. Jeroen Hendriks Boxmeer; 16. Niclas Vermaas Dordrecht; 17. Jorre van der Bij Utrecht; 18. Kick Mijlhoff Den Haag; 19. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 20. Sven Roggeveen Delft;

Masters 50+: 1. Jos Wolfkamp Raalte; 2. Teo Muis Gorinchem; 3. Peter de Weert Staphorst; 4. Johan Hendriks Hilversum; 5. Gijs Nederlof Kamerik; 6. Marcel Lambregts Meteren; 7. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 8. Ton van Eijk Hillegom; 9. Caspar Hermans Amsterdam; 10. Ron Paffen Milsbeek; 11. Henk Ceelen. Ouderkerk; 12. Wim Junte Elburg; 13. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 14. Lars Rietveld Oudewater; 15. Robert Godfroid Monnickendam; 16. Henri Spijkers Den Haag; 17. Herman de Jong Zoeterwoude; 18. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 19. John Oudshoorn Uithoorn; 20. Piet Kralt Rijnsburg;

 

HAARLEM.WAARDEPOLDER .( 2015.06.06 )

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Dion Murk Velserbroek; 3. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 4. Michael van Son Velserbroek; 5. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 6. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 7. Michael Ruska Volendam; 8. Edwin de Graaff De Kwakel; 9. Patrick Stam Uitgeest; 10. Frits van Lieshout Spaarndam; 11. Jesse Vriend Hoogkarspel; 12. Mark Rijntjes Haarlem; 13. Remco Janzen Hoofddorp; 14. Gerard Nijgh Rijnsburg; 15. Bas Rijs Alkmaar; 16. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 17. Hans Bal s-Gravenhage; 18. Martin Hoefakker Middenmeer; 19. Martijn Kraamer Beverwijk; 20. Michiel Duim Alkmaar;

 

HAARLEM.WAARDEPOLDER .( 2015.08.09 )

Masters 30+: 1. Arthur Rutte Haarlem; 2. Frits van Lieshout Spaarndam; 3. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 5. Mark Rijntjes Haarlem; 6. Martijn Suk Velserbroek; 7. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 8. Ronald de Waal Amstelveen; 9. Marijn van der Ploeg Utrecht; 10. Davey Rotmensen Leiderdorp; 11. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 12. Marcel Beumer Ede; 13. Guido de Koning Oostzaan; 14. Michiel Duim Alkmaar; 15. Marcel Prakken Utrecht; 16. Selmar Pigge Wolvega; 17. Andries van der Velden Nieuw Vennep; 18. Coen Beckers Woudenberg; 19. Egon Nanninga Lelystad; 20. Robert van den Brink Zeewolde;

Masters 50+: 1. Henri Spijkers Den Haag; 2. Chris Maas Papendrecht; 3. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 4. Jeroen Bosman Amsterdam; 5. Willem Hus Voorburg; 6. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 7. Herman de Jong Zoeterwoude; 8. Michaël Bolle Wezep; 9. Marcel Lambregts Meteren; 10. Hans Voorn Hilversum; 11. Thierry Detant Edam; 12. John Oudshoorn Uithoorn; 13. Ralph Greupink Dalen; 14. Frank Nijssen Haarlem; 15. Piet Kralt Rijnsburg; 16. Ron Paffen Milsbeek; 17. Johan Hendriks Hilversum; 18. Ron van de Laan Utrecht; 19. Richard Beumer Ede; 20. Kees Muis Stadskanaal;

 

HANK .( 2015.09.13 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Arvid de Kleijn Herveld; 2. David van Eerd Breda; 3. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 4. Jan Maas Huijbergen; 5. Stephan Bakker Zaandam; 6. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 7. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Pieter Homan Uithoorn; 10. Leon Strötker Venlo; 11. Tom Jansen Welberg; 12. Carlo van Doorn Hintham; 13. Marcel Lommers Sprang-Capelle; 14. Satoshi Sekiya Japan; 15. Rowan Bergmans Maren-Kessel; 16. Soya Iwata Japan; 17. Jeffrey Doornbusch Breda; 18. Johan van Wijk Oosteind; 19. Stefan Hubers Vinkel; 20. Marco van Schijndel Sint-Oedenrode;

Junioren: 1. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 2. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 3. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 4. Lars van den Berg De Meern; 5. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 6. Jarri Stravers Groot-Ammers; 7. Bob Kerkhofs Wouw; 8. David Dekker Hedel; 9. Rens Tulner Lexmond; 10. Wesley Floren Ossendrecht; 11. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 12. Cliff de Peijper Oud-Gastel; 13. Tayfun Memis Rotterdam; 14. Robin Beije Sommelsdijk; 15. Sil Faber Ureterp; 16. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 17. Damian Kooreman Aalsmeer; 18. Rick Verhoeven Gouda; 19. Tom Zwaan Amsterdam; 20. Stijn Wouters Chaam;

Nieuwelingen: 1. Bram Pieters Oosterhout Nb; 2. Nick Brabander Honselersdijk; 3. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 4. Stijn Daemen Landgraaf; 5. Tim Bierkens Stampersgat; 6. Luuk van Gestel Moergestel; 7. Herman Brinkman Rotterdam; 8. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 9. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 10. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 11. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 12. Sven Peeters Hoeven; 13. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 14. Harm Celi Oosterhout; 15. Johannes van Hooff Rotterdam; 16. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 17. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 18. Danny Maas Oudenbosch; 19. Bart Sitters Zegge; 20. Jarno van Esch Sint-Oedenrode;

 

HAPERT .( 2015.06.23 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Daniel Fitter Australie; 4. Jeroen Meijers Alphen Nb; 5. Twan Castelijns Hapert; 6. Tom Kaesler Australie; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Ian Peter Richards Breda; 9. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 10. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 11. Ronan van Zandbeek Schijndel; 12. Alex Porter Australie; 13. Joren Segers Belgie; 14. Abe Celi Oosterhout; 15. Max Hendrikx Hapert; 16. Jordi Talen Spijkenisse; 17. Benjamin Sydlik Duitsland; 18. Jasper de Laat Moergestel; 19. Rick Craenen Nederweert; 20. Tom Marcelis Eindhoven;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Kyara Stijns Bunde; 2. Ashlee Ankudinoff Australie; 3. Monique van de Ree Zundert; 4. Sandra van Veghel Esch; 5. Ymke Stegink Naarden; 6. Ashleigh Neave Landgraaf; 7. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 8. Georgia Baker Australie; 9. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 10. Evy Kuijpers Lierop; 11. Anouk Rijff Valkenswaard; 12. Kristy Glover Australie; 13. Céline van Houtum Den Dungen; 14. Rebecca Wiasak Australie; 15. Veerle Goossens Bakel; 16. Carleen Baas Den Dungen; 17. Sofie van Horik Oosterwijk; 18. Lotte van Hoek Vlijmen; 19. Melissa van Neck Amstelveen; 20. Anouk Rockx Oud-Gastel;

 

HARDENBERG .( 2015.05.09 )

Amateurs: 1. Wouter van Zanten Apeldoorn; 2. Dennis Haanstra Sneek; 3. Tim Nederlof Breukelen; 4. Tako Klabbers Gorredijk; 5. Sjors Beukeboom Paterswolde; 6. Albert Tuin Staphorst; 7. John Werkman Groningen; 8. Maarten van Zanten Apeldoorn; 9. Janco Hogendorp Leeuwarden; 10. Rutger Reink Emmen; 11. Gerjo Berentschot Zelhem; 12. Han van de Werfhorst Vroomshoop; 13. Jeroen Kisteman Rouveen; 14. Rolf Dames Heerde; 15. Roy Roesthuis Enschede; 16. Ruben Lukas Vroomshoop; 17. Dennis Steverink Assen; 18. Daan Germs Tubbergen; 19. Heini Koornberg Zwolle; 20. Raymond Kienhuis Rijssen;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Ruben Tolkamp Aalten; 2. Joost Horstink Zevenaar; 3. Nick Lubbers s-Heerenberg; 4. Jan Hekman Norg; 5. Roy Andes Heteren; 6. Dick Kinket Hattem; 7. Jos Wolfkamp Raalte; 8. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 9. Harko Kievit Leek; 10. Gert de Veen Zuidbroek; 11. Rene Immerzeel Wilnis; 12. Edward Huisman Nijverdal; 13. Dick Post Wezep; 14. René Rotscheid Apeldoorn; 15. Martijn Veldink Oosterhesselen; 16. Andre Godeke Hardenberg; 17. Alan Looms Eext; 18. Robert van den Brink Zeewolde; 19. Jasper van Haaster Nieuwegeun; 20. Benjamin van Elburg Ommen;

 

HARDERWIJK .( 2015.07.17 )

Elite/Beloften: 1. Gert-Jan Bosman Emmen; 2. Twan Brusselman Helmond; 3. Dylan van Zijl Harderwijk; 4. Gary Hekman Heerde; 5. Oscar Riesebeek Tiel; 6. Martijn Lust Tuitjenhorn; 7. Jasper Schouten Dronten; 8. Jarno Gmelich Meijling Almere; 9. Robin Lowik Vriezenveen; 10. Martijn Dijkstra De Knippe; 11. Arno Kleinjan Gouda; 12. Frank Wierstra Burgum; 13. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 14. Jasper Bugter Elden; 15. Gijs Verdick Laren Gld; 16. Pepijn ter Bekke Oldenzaal; 17. Jeroen Breewel Wilnis; 18. Richard Jansen Assendelft; 19. Peter Schulting Emmeloord; 20. Sebastiaan Bennink Amsterdam;

Amateurs: 1. Wouter van Zanten Apeldoorn; 2. Arnoud Witsenburg Driebergen; 3. Tim Nederlof Breukelen; 4. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 5. Martin van Plateringen Almere; 6. Gerard van Haaften Dirksland; 7. Guido Benthem Arnhem; 8. Hans Kopmels Wolvega; 9. Rogier Hilbers Groningen 10. Elias de Bruijne Utrecht 11. Christian Bosch Nootdorp; 12. Raymond Koch Zwolle; 13. Edward van der Pijl Breda; 14. Rolf Dames Heerde; 15. Jorn Slaghekke Enter; 16. Henk de Jong Mijdrecht; 17. Daniël Bijlenga Arnhem; 18. Patrick Zonnenberg Dronten; 19. Jens Achterberg Utrecht; 20. Bas Oude Elferink Leusden;

 

HAREN .( 2015.05.29 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Cor van Leeuwen Borger; 3. Melvin van Zijl Harderwijk; 4. Dylan van Zijl Harderwijk; 5. Peter Lenderink Ommen; 6. Johan Knol Midwolde; 7. Vladi Riha Duitsland; 8. Andries Weening Harkema; 9. Christoph Haxsen Assen; 10. Steven Stenekes Bennekom; 11. Floran Bathoorn Groningen; 12. Barry Bel De Goorn; 13. Jeroen Breewel Wilnis; 14. Vincent Tissingh Utrecht; 15. Gijs Strating Haren Gn; 16. Jeffrie van der Velde Borger; 17. Jacob Ekema Veendam; 18. Bert van de Tuuk Assen; 19. Dennis Steverink Assen; 20. Arjan de Haan Rouveen;

Elite-Club Vrouwen/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 2. Leonie Lubbinge Drachten; 3. Ivana Tiessens Groningen; 4. Mareille Meijering Stadskanaal; 5. Jade van der Molen Alkmaar; 6. Simone de Vries Oldelamer; 7. Judith Bloem Apeldoorn; 8. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 9. Willeke de Jong Ubbena; 10. Sanne Bouwmeester Westerbork; 11. Danique Braam Veenwouden; 12. Ymke Stegink Naarden; 13. Annet Pit Beekbergen; 14. Ilona Hoeksma Luxwoude; 15. Liena de Jong Ubbena; 16. Melissa Steenhof Ureterp; 17. Irene Lako Groningen; 18. Bianca Bakker Wijnjewoude; 19. Nynke Pellikaan Den Andel 20. Grytsje de Vries Buitenpost;

 

HARKEMA .( 2015.05.30 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Frank Wierstra Burgum; 2. Henk Bos Drachten; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. Jeroen Breewel Wilnis; 5. Ronald Kruijer Heiligerlee; 6. Martijn Lust Tuitjenhorn; 7. Taeke Oppewal Heerenveen; 8. Theo Postma Kollumerzwaag; 9. Melvin Boskamp Leek; 10. Andries Weening Harkema; 11. Barry Bel De Goorn; 12. Johan Knol Midwolde; 13. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 14. Steven Stenekes Bennekom; 15. Jan de Vries Nijeholtpade; 16. Chris van der Vegt Assen; 17. Sjoerd Visser Burgum; 18. Jeffrie van der Velde Borger; 19. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 20. Floran Bathoorn Groningen;

Junioren: 1. Michel Bodegraven Elim; 2. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 3. Martijn van Deest Emmen; 4. Damian Kooreman Aalsmeer; 5. Niels Griemink Klazienaveen; 6. Rudy Veenstra Augustinusga; 7. Tim Groot Bovenkarspel; 8. Olaf Potze Aduard; 9. Bram Vertelman Midwoud; 10. Wouter Deems Wolvega; 11. Wouter Sinke Assen; 12. Cor Janze Winsum; 13. Dennis Boskers Alteveer Gn; 14. Mathijs Kuik t Zandt 15. Timon van der Wal Groningen; 16. Tristan Groot Heerhugowaard; 17. Brendan Berendse Purmerend; 18. Emil Kleinheerenbrink Schuinesloot;

 

HASSELT .( 2015.09.12 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Han Peeneman Assen; 2. Klaas Jan Kin Meppel; 3. Maarten van Zanten Apeldoorn; 4. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 5. Guido Benthem Arnhem; 6. Peter de Weert Staphorst; 7. Jan Kanis Zwolle; 8. Bas Bosma Noordwolde; 9. Jorn Slaghekke Enter; 10. Rolf Dames Heerde; 11. Jeroen Wessel Lemelerveld; 12. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 13. Rene v.d. Meulen Hattem; 14. René Rotscheid Apeldoorn; 15. Patrice Slagman Rijssen; 16. Nick Eilander Heerde; 17. Albert Tuin Staphorst; 18. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 19. Arjan Paalman Rijssen; 20. Bert Jan Hamer Hattem;

 

HEEMSKERK .( 2015.08.30 )

Elite/Beloften: 1. Robbert-Jan Mol Wognum; 2. Levi Tindal Landsmeer; 3. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 4. Andries Weening Harkema; 5. Jerry Roling Heemskerk; 6. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 7. Jorn Buning Alkmaar; 8. Stijn Bankras Heerhugowaard; 9. Steven Stenekes Bennekom; 10. Dylan van Zijl Harderwijk; 11. Marc Bolhoven Purmerend; 12. Melvin van Zijl Harderwijk; 13. Marco Kaldenbach Hoorn; 14. Martijn Lust Tuitjenhorn; 15. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 16. Pascal Aandewiel Amsterdam; 17. Jorne Videler Badhoevedorp; 18. Paul Rooij Hoofddorp; 19. Marc de Bruin Groningen; 20. Jeroen Breewel Wilnis;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Eileen Roe Engeland; 4. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 5. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Esther van Veen Uitgeest; 8. Sandra van Veghel Esch; 9. Melanie Woering Rozenburg; 10. Carleen Baas Den Dungen; 11. Juul Hubert Den Haag; 12. Melissa van der Peet Den Haag; 13. Marjolein Bakker Berkhout; 14. Lisanne Al Assendelft; 15. Henriette Woering Rozenburg; 16. Eveline de Groot Zoetermeer; 17. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 18. Nike Beckeringh Amstelveen; 19. Cleo Kortenhorst Wageningen; 20. Femke Kuipers. Amsterdam;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Arthur Rutte Haarlem; 3. Bas Rijs Alkmaar; 4. Laurens Koster Oegstgeest; 5. Sander Lormans Heemskerk; 6. Gerard Windhouwer Oostzaan; 7. Edwin van Beek Hoorn; 8. Gerben van de Reep Hillegom; 9. Rene Melk Assendelft; 10. Justin Plijter Hillegom; 11. Michael van Son Velserbroek; 12. Wesley Bakker Zaandam; 13. Mark Rijntjes Haarlem; 14. Ronald de Waal Amstelveen; 15. Caspar Hermans Amsterdam; 16. Sjors van Eerden Heemskerk; 17. Daan Kostelijk Nieuw-Vennep; 18. Tijs Dekker Oosthuizen; 19. Bastian de Jong Hoorn;

20. Patrick de Smit Nieuw-Vennep;

 

HEERHUGOWAARD .( 2015.08.23 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Cees Bol. Zaandam; 2. Dennis Bakker De Rijp; 3. Rick van Breda Den Helder; 4. Robbert-Jan Mol Wognum; 5. Dex Groen Tuitjenhorn; 6. Wim Stroetinga Nijkerk; 7. Jeroen Breewel Wilnis; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Jorn Buning Alkmaar; 10. Tim Veldt Amsterdam; 11. Yoeri Havik Assendelft; 12. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 13. Patrick Bos Amstelveen; 14. Joris Blokker Wieringerwerf;

15. Sjors Handgraaf Leiden; 16. Etienne Lenting Nieuwveen; 17. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 18. Martijn Lust Tuitjenhorn; 19. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 20. Jordy Buskermolen Kudelstaart;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Nike Beckeringh Amstelveen; 3. Esther van Veen Uitgeest; 4. Monique van de Ree Zundert; 5. Melanie Woering Rozenburg; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Eva Buurman Wervershoof; 8. Demi de Jong Ossendrecht; 9. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 10. Eileen Dunfermline 11. Sofie van Horik Oosterwijk; 12. Roxane Knetemann Nijkerk; 13. Juul Hubert Den Haag; 14. Laura Gorter Utrecht; 15. Alicja Verhagen Woerden; 16. Carleen Baas Den Dungen; 17. Henriette Woering Rozenburg; 18. Ines Klok Rockanje; 19. Jip van den Bos Oostknollendam; 20. Chanella Stougje Zuidland;

Sportklasse: 1. Arthur Rutte Haarlem; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 4. Edwin van Beek Hoorn; 5. Michael van Son Velserbroek; 6. Sander Lormans Heemskerk; 7. Caspar Hermans Amsterdam; 8. Jacco Konijn Hoorn; 9. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 10. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 11. Laurens Koster Oegstgeest; 12. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 13. Harry van Pierre De Kwakel; 14. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 15. Pierre Deen Amsterdam; 16. Mitja van Toorenburg Almere; 17. Tijs Dekker Oosthuizen; 18. Toine Groot Hem; 19. Marcel Hoffman Hoofddorp; 20. Rene Melk Assendelft;

 

HEERLE .( 2015.07.13 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jarno Gmelich Meijling Almere;2. David van Eerd Breda; 3. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 4. Thom Van Beek Stompwijk; 5. Michiel Jumelet Bruinisse; 6. Paul Moerland Fijnaart; 7. Eloy Raas Hendrikskinderen; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Witten Anthonise Dordrecht; 10. Danny Vrolijk Schipluiden; 11. Frank Niewold Lisse; 12. Andre Grootveld Zoetermeer; 13. Jurriën Bosters Steenbergen; 14. Nicky Verdaasdonk Chaam; 15. Rik Nederlof Breda; 16. Nander de Vette Rotterdam; 17. Rob van Broekhoven Roosendaal; 18. Koen van de Klundert Woensdrecht; 19. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 20. Jan van Aart Belgie;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jan Muis Giessenburg; 2. Erik de Niet Den Haag; 3. Mark van Velthoven Wateringen; 4. Michel Reep Breda; 5. Stefan Laurijssen Roosendaal; 6. Lieven Anthonise Dordrecht; 7. Robbert Schaap Voorburg; 8. Niky Deijkers Sint Willebrord; 9. Mark van Leengoed Etten-Leur; 10. Jens van den Dool Hoogblokland; 11. Jurgen Verbocht Roosendaal; 12. Guus de Graauw Etten-Leur; 13. Johan Peemen Rijsbergen; 14. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 15. Onno Lindhout Tholen 16. Bob Kerkhofs Wouw; 17. Renee Horians Oud-Gastel; 18. Edward van der Pijl Breda; 19. Roy Guequierre Sint Maartensdijk; 20. Wouter Jan Klerk Rijswijk

 

HEERLEN .( 2015.07.31 )

Professionals: 1. Simon Geschke Duitsland; 2. Wout Poels Blitterswijck; 3. Bram Tankink Rekem (Bel); 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Roy Curvers Roggel; 6. Robert Gesink Aalten; 7. Rob Ruijgh Rekem (Bel); 8. Wayne Stijns Bunde; 9. Boy van Poppel Ravels; 10. Ramon Sinkeldam Assendelft; 11. Albert Timmer Hardenberg; 12. Luc Loozen Voerendaal; 13. Pim Erren Velden; 14. Raymond Werst Heerlen; 15. Roel Defauwes Nieuwstadt; 16. Glenn Hool Merkelbeek; 17. Lieuwe Westra Tijnje; 18. Peter Schulting Emmeloord; 19. Jaap Kooijman Sittard; 20. Paul Cremers Gulpen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Anna van der Breggen Zwolle; 3. Kyara Stijns Bunde; 4. Ilona Hoeksma Luxwoude; 5. Lucinda Brand Rotterdam; 6. Katarzyna Pawlowska Polen; 7. Aurore Verhoeven Belgie; 8. Anouk Rijff Valkenswaard; 9. Karlijn Swinkels Handel; 10. Soline Lamboley Frankrijk; 11. Christine Majerus Luxemburg; 12. Fanny Riberot Frankrijk; 13. Yara Kastelijn Neerkant; 14. Kylie Waterreus Ulestraten; 15. Romy Kasper Duitsland; 16. Sophie de Boer Enschede; 17. Chanella Stougje Zuidland; 18. Alicia Gonzalez Blanco Spanje; 19. Sheyla Gutierrez Ruiz Spanje; 20. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden;

 

HEERLEN.MOLENBERG .( 2015.09.20 )

Nieuwelingen: 1. Tim Naberman Genemuiden; 2. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 3. Jeroen van Krimpen Utrecht; 4. Freek van Rossem Megen; 5. Daan Hoole Zuidland; 6. Herman Brinkman Rotterdam; 7. Bas van Belle Zoetermeer; 8. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 9. Stijn Daemen Landgraaf; 10. Jetze van Heelsum Sleeuwijk 11. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 12. Melvin Lindelauf Gulpen; 13. Bram Prins Hasselt; 14. Mark Smit Wervershoof; 15. Luuk Herben Gronsveld; 16. Daan Vegter Apeldoorn; 17. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 18. Koen Warnier Amsterdam; 19. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 20. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel;

 

HEERLERHEIDE .( 2015.08.30 )

Elite/Beloften: 1. James Judd Heerlen; 2. Thomas Rabou Loosbroek; 3. Sven Noels Belgie; 4. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 5. Bob Wubben De Lier; 6. Jordi Sloof Bodegraven; 7. Remco Esselaar Stein; 8. Jaap Kooijman Sittard; 9. Luc Loozen Voerendaal; 10. Martijn de Jong Woerden; 11. Diederik Deelen Berkenwoude; 12. Marc Kivits Schijndel; 13. Martin den Hengst Veenendaal; 14. Tim Scholten Denekamp; 15. Roy Dofferhoff Lisse; 16. Kevin Coster Hasselt; 17. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 18. Brend Muyrers Simpelveld; 19. Thomas Bosch Loosbroek; 20. Wiebe Scholten Sittard;

Junioren:1. Robbe Ghys Belgie; 2. Eric Oien Amaerika; 3. Nils Sinschek Maastricht; 4. Gijs Jorna Diemen; 5. Lars Olde Meierink Overdinkel;

6. Daan van Meeuwen Utrecht; 7. Rens Tulner Lexmond; 8. Jonny Brown Duitsland; 9. Niels Boele Leiden; 10. Thierry Bouckaert Lisse; 11. Jarri Stravers Groot-Ammers; 12. Stan Gosink Coevorden; 13. Dylan Drent Spaubeek; 14. Sven Burger. Warmenhuizen; 15. Sjoerd Meijer Gaanderen; 16. Koen Frens Nunspeet; 17. Bart van Bindsbergen Zevenaar; 18. Rick de Vries. Wolvega; 19. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 20. Martijn van Deest Emmen;

Nieuwelingen: 1. Danny van der Tuuk Assen; 2. Herman Brinkman Rotterdam; 3. Wim Wittenberg Herveld; 4. Daan Hoole Zuidland; 5. Stijn Daemen Landgraaf; 6. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 8. Koen van Helvoirt Erp; 9. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 10. Daan Hoeks Amstelveen; 11. Meindert Weulink Diepenveen; 12. Tom Peters Thorn; 13. Wessel Krul Enkhuizen; 14. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 15. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 16. Tim Naberman Genemuiden; 17. Jeroen van Krimpen Utrecht; 18. Luuk Herben Gronsveld; 19. Freek van Rossem Megen; 20. Jelle Bootsveld Heino;

Amateurs: 1. Leon Essink Amsterdam; 2. Erik de Niet Den Haag; 3. Yannic Candel Berg en Terblijt; 4. Stephan Lotz Maasmechelen; 5. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 6. Stefan Joosten Maastricht; 7. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 8. Roy Steuten Ell; 9. Gijs Beets Amsterdam; 10. Pieter de Vries Herten; 11. Daan Zeven Utrecht; 12. Jack Wenders Gulpen; 13. Loek Vossen Amstelveen; 14. Sander Leppers Veenendaal; 15. Guy Frissen Neerbeek; 16. Mark Knoops Maastricht; 17. Matthew Fischer 18. Tom Corton Driel; 19. Wouter Peeters Heerlen; 20. Robbert Mulder Berg en Terblijt;

 

HEESWIJK-DINTHER .( 2015.03.15 )

Elite/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2. Bram de Kort Dongen; 3. Maikel Bos Oldebroek; 4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. Thomas Rabou Loosbroek; 6. Martijn Dijkstra De Knippe; 7. Maarten Seefat Oirsbeek; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Niels Potze Aduard; 10. Franklin Wessels Aalsmeer; 11. Jelle van der Marel De Lier; 12. Jorn Buning Alkmaar; 13. David van Eerd Breda; 14. Leon Hofman Bleiswijk; 15. Paul Rooij Hoofddorp; 16. Kevin Snijder Wieringerwerf; 17. Justin Timmermans Hardenberg; 18. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 19. Thomas Bosch Loosbroek; 20. Paul Cremers Gulpen;

Nieuwelingen: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 3. Luca Vreeswijk Someren; 4. Mauro Spapen Rijen; 5. Alain Broos Baarle-Nassau; 6. Harm Celi Oosterhout; 7. Joël Zuidema Dokkum; 8. Iska Buwalda Biddinghuizen; 9. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 10. Alexander Konijn Abbekerk; 11. Jord Baak Dronten; 12. Wessel Krul Enkhuizen; 13. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 14. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 15. Mike Raven Loosdrecht; 16. Niels van Ekeren Rijswijk; 17. Jesper Oost Hoogeveen; 18. Stan Vaartjes Enschede; 19. Pijke Steenhuis Amsterdam; 20. Mees Willemsen Elst.Ut;

Amateurs: 1. Stefan Laurijssen Roosendaal; 2. Elmar van Hoorn Rotterdam; 3. Robbert Schaap Voorburg; 4. Andre Grootveld Zoetermeer; 5. Jordy Beuker Huizen; 6. Koen Wulterkens Cuijk; 7. Twan Kops Veldhoven; 8. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 9. Martin van Plateringen Almere; 10. Erik de Niet Den Haag; 11. Dirk van Leuken Best; 12. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 13. Peter Fils Pijnacker; 14. Marc van Grinsven Deurne; 15. Jasper Nijkamp Oldebroek 16. Marco Luyten Meerkerk; 17. Gino Bonemeijer Nootdorp; 18. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 19. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 20. Lex Ligtenberg Leimuiden;

 

HENDRIK-IDO-AMBACHT .( 2015.07.02 )

Elite/Beloften: 1. Jasper de Laat Moergestel; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jaap de Man Spijkenisse; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 6. Barry Bel De Goorn; 7. Roy Pieters Zwanenburg; 8. Jordi Talen Spijkenisse; 9. Jos Koop Delft; 10. Frank de Reus Papendrecht; 11. Yondi Schmidt Arnhem; 12. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 13. Wouter Been Rijswijk; 14. Roy Dofferhoff Lisse; 15. Frank Niewold Lisse; 16. Sjors Handgraaf Leiden; 17. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 18. Patrick van Nunen Barendrecht; 19. Sidney Bley Houten; 20. Thijs Bon Alphen aan den Rijn;

Sportklasse: 1. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 4. Sonny Agema Den Helder; 5. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 6. Tonny Berends Giessenburg; 7. Martijn Harteloh Dordrecht; 8. Wilco van Schenkhof Echteld; 9. Ralph Gelens Rotterdam; 10. Henk Ceelen. Ouderkerk; 11. Martin van Rij Zuidland; 12. Jarno van Krimpen Groot-Ammers; 13. Jan Muis Giessenburg; 14. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 15. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 16. Dick van der Breggen Ellemeet; 17. Jorrit Noppen Dordrecht; 18. Jacco Vermeer Bleiswijk; 19. Bas Rijs Alkmaar; 20. Henrik Boele Bleskensgraaf;

 

HENGELO .( 2015.04.25 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Arno Kleinjan Gouda; 3. Rik Wielink Apeldoorn; 4. Mitchell Huenders Maarn; 5. Janco Hogendorp Leeuwarden; 6. Daniël Bijlenga Arnhem; 7. Jorn Slaghekke Enter; 8. Bas Tietema Zwolle; 9. Niek Boom Nieuw Heeten; 10. Edwin Wielink Wilp; 11. Kevin Coster Hasselt; 12. Teun Flint Winterswijk; 13. Peter van de Put Apeldoorn; 14. Jasper Nijkamp Oldebroek 15. Maarten van den Berg Rijssen; 16. Pepijn ter Bekke Oldenzaal; 17. Chien Hsiens Yu Taipei; 18. Pieter Wagenaar Enschede; 19. Bjorn Beldman Rijssen; 20. Niels Leferink Hengelo ov;

Masters 40+: 1. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Jan Weevers Hengelo Gld; 4. Marcel Beumer Ede; 5. Jeroen Jansman Oosterbeek; 6. Dick Kinket Hattem; 7. Marco Schenk Aalten; 8. Edwin van Beek Hoorn; 9. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 10. Peter de Weert Staphorst; 11. Andre Bekker Haaksbergen; 12. Tino Oosterlaar Heino; 13. Gert Bosman Wijhe; 14. Erik Bos Rotterdam; 15. Hugo Hagemeijer Lochem; 16. Hans Vonk Arnhem; 17. Maurijn Annink Hengelo ov; 18. Pim Temmink Enter; 19. Jan Vos Sleen; 20. Andre Godeke Hardenberg;

 

HENGELO.OV. .( 2015.06.05 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Gijs Verdick Laren Gld; 2. Bor Houwers Aalten; 3. Christoph Dargatz Duitsland; 4. John Schouten Harderwijk;

5. Daan Schouten. Almelo; 6. Philip Kootstra Almelo; 7. Maarten Janssen. Hengelo ov; 8. Bjorn Beldman Rijssen; 9. Rudie Kemna Deurningen; 10. Rick Nobel Groningen; 11. Michiel Derksen Oldenzaal; 12. Robin Lowik Vriezenveen; 13. Teun Flint Winterswijk; 14. Marc Janssen Ede; 15. Jan Kanis Zwolle; 16. Xaf Houwers Aalten; 17. Rochéz Harbers Nijverdal; 18. Wim Kleiman Almelo; 19. Pieter Wagenaar Enschede; 20. Tom Wensink Enschede;

Masters 40+: 1. Eddy Hermsen Ochten; 2. Erik Dekker Hedel; 3. Peter van Wijgerden Woudrichem; 4. Andreas Jung Duitsland; 5. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 6. Peter Makkink Hengelo Gld; 7. Richard Bultema Winschoten; 8. Stanley Alards Arnhem; 9. Roman Nowak Duitsland; 10. René Rotscheid Apeldoorn; 11. John Zennipman Zutphen; 12. Jorg Grubefeld Duitsland; 13. Sven Harter Duitsland; 14. Jeroen Wolbrink Deventer; 15. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 16. Jan Vos Sleen; 17. Andre Godeke Hardenberg; 18. Rudolf Martens Hardenberg; 19. Edward Huisman Nijverdal; 20. Maurijn Annink Hengelo ov;

 

HIERDEN .( 2015.04.18 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robin Lowik Vriezenveen; 2. Jeroen Breewel Wilnis; 3. Martijn Dijkstra De Knippe; 4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. Dennis Souverein Haarlem; 6. Marco Brus Schijndel; 7. Daan de Groot Utrecht; 8. Roy Pieters Zwanenburg; 9. Mitchell Mulhern Heerde; 10. Stephen van den Berg Rijssen; 11. Arjan Hofman Nunspeet; 12. Wouter de Groot Delft; 13. Leander Schreurs Dronten; 14. Wessel Zennipman Zutphen; 15. Ruben Ubels Nijkerk; 16. Jorne Videler Badhoevedorp; 17. Björn Bakker Wijnjewoude; 18. Tim Nederlof Breukelen; 19. Niek Boom Nieuw Heeten; 20. Wim Kleiman Almelo;

Masters 40+: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Arjen Bos Bolsward; 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Jan Muis Giessenburg; 5. Edwin van Beek Hoorn; 6. Roman Nowak Duitsland; 7. Andre Grootveld Zoetermeer; 8. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 9. Dick Kinket Hattem; 10. Lars Rietveld Oudewater; 11. Jan Terpstra Drachten; 12. Peter de Weert Staphorst; 13. Richard Beumer Ede;

14. Gert Bosman Wijhe; 15. Frank Nijssen Haarlem; 16. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 17. John Zennipman Zutphen; 18. Marcel Beumer Ede; 19. Wim Oldenburg Uitwijk; 20. Arjen Neefjes Bovenkarspel;

 

HILLEGOM .( 2015.09.13 )

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Michael van Son Velserbroek; 3. Justin Plijter Hillegom; 4. Martin van Rij Zuidland; 5. Daan Kostelijk Nieuw-Vennep; 6. Peter van de Reep Hillegom; 7. Patrick Stam Uitgeest; 8. Mark Rijntjes Haarlem; 9. Davey Rotmensen Leiderdorp; 10. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 11. Arthur Rutte Haarlem; 12. Gerben van de Reep Hillegom; 13. Henk Ceelen. Ouderkerk; 14. Gerard Windhouwer Oostzaan; 15. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Jan de Vreede Lisse; 18. Ton van Eijk Hillegom; 19. Alex de Vries Hillegom; 20. Fabrizio Korsman Hoogvliet;

 

HILVARENBEEK .( 2015.05.02 )

Elite/Beloften: 1. Mitchell Huenders Maarn; 2. Jasper Bugter Elden; 3. Robert Berk Bergschenhoek; 4. Arno Kleinjan Gouda; 5. Dirk Finders Duitsland; 6. Tim Veldt Amsterdam; 7. Jasper de Laat Moergestel; 8. Benjamin Sydlik Duitsland; 9. Patrick Bos Amstelveen; 10. Peter van de Put Apeldoorn; 11. John Schouten Harderwijk; 12. Tim Kleinloog Eindhoven; 13. Ruud Kooijmans Maarheeze; 14. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 15. David van Eerd Breda; 16. Robin Wennekes Dodewaard; 17. Harro Groeneveld Zalk; 18. Gerwin de Regt Nispen; 19. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 20. Hermen Bode Giessenburg;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Lauren Kitchen Australie; 2. Carleen Baas Den Dungen; 3. Evy Kuijpers Lierop; 4. Tessa Neefjes Wervershoof; 5. Bianca Bakker Wijnjewoude; 6. Melanie Hessling Duitsland; 7. Nina Buysman Bovenkarspel; 8. Sandra van Veghel Esch; 9. Eltina van Wijk Maasdam; 10. Veerle Goossens Bakel; 11. Marleen Pardon Arnhem; 12. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 13. Astrid Slob Langerak; 14. Sofie van Horik Oosterwijk; 15. Nielske Bremmers Valkenswaard; 16. Maartje van Gestel Chaam; 17. Rosan Baas Den Dungen; 18. Femke Geeris Geldrop; 19. Morag Wouters Oosterhout Nb; 20. Marjolein Claessen Hoeven;

 

HILVERSUM .( 2015.09.06 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Elias de Bruijne Utrecht 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Jordy Beuker Huizen; 4. Leon Strötker Venlo; 5. Henk de Jong Mijdrecht; 6. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 7. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 8. Martin van Plateringen Almere; 9. Allard Epping Utrecht; 10. Arjan Seunninga Ede; 11. Gerjan de Mooij Amersfoort; 12. Vincent Tuls Schoonhoven; 13. Patrick Groenestein Hoogland 14. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 15. Menno van Hees Utrecht; 16. Ronald Ligtenberg Leimuiden; 17. Jan Metselaar Bergschenhoek; 18. Jules Roskamp Zoetermeer; 19. Bouwe Boonstra Rotterdam; 20. Sander Leppers Veenendaal;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Julia Soek Den Ham; 2. Floortje Mackaij Woerden; 3. Tessa Neefjes Wervershoof; 4. Sandra van Veghel Esch; 5. Ines Klok Rockanje; 6. Sanne Bouwmeester Westerbork; 7. Laura Gorter Utrecht; 8. Bianca van den Hoek Bussum; 9. Juul Hubert Den Haag; 10. Eveline de Groot Zoetermeer; 11. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 12. Lieske Coumans Maastricht; 13. Esther van Leeuwe Rotterdam; 14. Henriette Woering Rozenburg; 15. Cleo Kortenhorst Wageningen; 16. Alicja Verhagen Woerden; 17. Anne Kuilboer Hoorn; 18. Andrea Lodder Zwolle; 19. Marjolein Bakker Berkhout; 20. Willeke de Jong Ubbena;

Masters 50+: 1. Hans Vonk Arnhem; 2. Caspar Hermans Amsterdam; 3. Johan Hendriks Hilversum; 4. Barend Verhagen Woerden; 5. Marcel Lambregts Meteren; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Peter de Weert Staphorst; 8. Ad Guldemeester Amersfoort; 9. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 10. Cor van der Ploeg Bemmel; 11. Marius van Breda Wassenaar; 12. Wim Junte Elburg; 13. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 14. Patrick Molenaars Amstelveen; 15. René Randsdorp Amsterdam; 16. René Beuker Utrecht; 17. Frans Berrens Amersfoort; 18. Ed van der Veer Renswoude; 19. Stephan Bredewold Hoogland; 20. Frank Verwijk Leusden;

 

HONSELERSDIJK .( 2015.06.25 )

Elite/Beloften/Amateurs:1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 3. Lieven Anthonise Dordrecht; 4. Mitchell Huenders Maarn; 5. Tyler Spurrel Australie; 6. Niels Wubben Dorst; 7. Roy Dofferhoff Lisse; 8. Sam Welsford 9. Jeroen Breewel Wilnis; 10. Ryan Thomas Australie; 11. Paul Helderman Naaldwijk; 12. Sven van Luijk Naaldwijk; 13. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 14. Jos Koop Delft; 15. Steven Stenekes Bennekom; 16. Harm Bronkhorst Voorhout; 17. Barry Bel De Goorn; 18. Pim van der Marel De Lier; 19. Bastijn Boele Leiden; 20. Sjors Handgraaf Leiden;

Junioren: 1. Noah van der Meer Naaldwijk; 2. Ide Schelling Den Haag; 3. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 4. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 5. Thomas Hoole Zuidland; 6. Lars Akkermans Ossendrecht; 7. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 8. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Robin Beije Sommelsdijk; 10. Mike van Nunspeet Den Haag; 11. Brian van Noort Warmond; 12. Floris Roodenburg Maassluis; 13. Tim Groot Bovenkarspel; 14. Jasper Stolk Maasland; 15. Bram Nelck Pijnacker; 16. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 17. Thomas van Bommel Nieuwerkerk aan den IJssel; 18. Olivier van Pelt Spijkenisse; 19. Aloys Mollema Den Haag; 20. Wessel van Koppen Schipluiden;

Nieuwelingen: 1. Freek Middelburg De Lier; 2. Herman Brinkman Rotterdam; 3. Alexander Konijn Abbekerk; 4. Alain Broos Baarle-Nassau; 5. Jesse de Rooij Hoorn; 6. Stef Zeestraten Pijnacker; 7. Frank Stijger Honselersdijk; 8. Carlo van den Berg De Lier; 9. Glenn Mertens Wateringen; 10. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 11. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 12. Luuk Vollebregt De Lier; 13. Nick Brabander Honselersdijk; 14. Sven Vijverberg Naaldwijk; 15. Martijn Krook Purmerend; 16. Mickey Schuller Dordrecht; 17. Daan Hoole Zuidland; 18. Stijn de Kort Schipluiden;

19. Kay Zuijderwijk Poeldijk; 20. Roy Roodenburg Honselersdijk;

 

HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE .( 2015.09.12 )

Junior-Vrouwen: 1. Delore Stougje Zuidland; 2. Sabine Hey Oosterhout; 3. Denise Gunst Yerseke; 4. Iris Jonker Papendrecht; 5. Minke Bakker Monster; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7. Merel Vegter Rhoon; 8. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 9. Sharon Dommanschet Roosendaal; 10. Hanneke de Goeje Leiden; 11. Marijne Bos Zevenhuizen; 12. Rachelle van Kappel Woerden; 13. Susanne Benders Helmond; 14. Leonie Beukers Schiedam;

Nieuweling-Meisjes: 1. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Anne de Ruiter Polsbroek; 4. Iris Ton Waskemeer; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Sarah van Wijnen Tilburg; 7. Marit Cent Goor; 8. Eva Bijwaard Hillegom; 9. Mylene de Zoete Naaldwijk; 10. Mirjam Stolze De Lier; 11. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 12. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 13. Bente van Teeseling Abcoude; 14. Melanie van Putten Hagestein; 15. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 16. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 17. Nienke Wasmus Den Hoorn; 18. Julia Zwaan Bodegraven; 19. Maaike Meistrok Elshout; 20. Ilse Nasveld Abbenbroek;

 

HOOGERHEIDE .( 2015.08.30 )

Elite/Beloften: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Rob van Broekhoven Roosendaal; 3. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 4. Robbie Gevers Schijndel; 5. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 6. Jasper de Laat Moergestel; 7. Marco Brus Schijndel; 8. David van Eerd Breda; 9. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 10. Koen van de Klundert Woensdrecht; 11. Paul Moerland Fijnaart; 12. Dante de Ruysscher Oostburg; 13. Jan van Aart Belgie; 14. Robert Berk Bergschenhoek; 15. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 16. Hermen Bode Giessenburg; 17. Tom Oerlemans Belgie; 18. Jason van Dalen s-Gravenzande; 19. John Schouten Harderwijk; 20. Bryan van Rutten Roosendaal;

Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Melle Meeuwisse Boskoop; 3. Dylan Bouwmans Gemert; 4. Mike Schoonderwoerd Heerhugowaard; 5. Tom Zwaan Amsterdam; 6. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 7. Wout van Elzakker Hoogerheide; 8. Julian Stolk Pijnacker; 9. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 10. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 11. Djoerd van Dessel Breda; 12. Dorus de Rijk de Rijp 13. Floris Roodenburg Maassluis; 14. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 15. Bryan Bouwmans Gemert; 16. Marco Geleijnse Hellevoetsluis; 17. Jorn Volkers Barendrecht; 18. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 19. Dion van Nierop Zoeterwoude; 20. Gerco Pastoor Eemdijk;

Nieuwelingen: 1. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 2. Timo de Jong Goes; 3. Lars Oreel Goes; 4. Ezra Tolhoek Zierikzee; 5. Thijs Barendregt Kruiningen; 6. Bart Sitters Zegge; 7. Danny Maas Oudenbosch; 8. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 9. Tim Bierkens Stampersgat; 10. Sven Peeters Hoeven; 11. Glenn Mertens Wateringen; 12. Geert Verheijen Rijsbergen; 13. Rick Burgmans Westerhoven; 14. Damian van Alphen Hoeven; 15. Dennis Leijten Hoogerheide; 16. Ryco Krebbekx Steenbergen; 17. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 18. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 19. Dennis Mertens Breda; 20. Freek Middelburg De Lier;

Amateurs/Sportklasse: 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Stefan Laurijssen Roosendaal; 3. Peter van Wijgerden Woudrichem; 4. Norbert de Wit Woubrugge; 5. Michel Reep Breda; 6. Jeroen Hendriks Boxmeer; 7. Jan Muis Giessenburg; 8. Ruud Goorden Roosendaal; 9. Tony Verschuuren Fijnaart; 10. Niky Deijkers Sint Willebrord; 11. Edward van der Pijl Breda; 12. Edwin Kas Sint Willebrord; 13. Gino Bonemeijer Nootdorp; 14. Guus de Graauw Etten-Leur; 15. Daniel Hertogh Belgie; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Johan Peemen Rijsbergen; 18. Dennis Vugts Moergestel; 19. Jeroen Claessen Hoeven; 20. Thomas van Casteren Udenhout;

 

HOOGEVEEN .( 2015.07.11 )

Elite/Beloften: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Gary Hekman Heerde; 3. Harry Sweering Sneek; 4. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 5. Martijn Dijkstra De Knippe; 6. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 7. Eit Visser De Wilp Gn; 8. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 9. Andries Weening Harkema; 10. Niels Goeree Borger; 11. Simon Galle Dedemsvaart; 12. John Schouten Harderwijk; 13. Jacob-Jan van der Wielen Noordhorn; 14. Kevin Coster Hasselt; 15. Frank Wierstra Burgum; 16. Gert Mulderij Elim; 17. Leon Alberts Dalfsen; 18. Jurrien Pelsinger Zuidwolde Dr;

Amateurs: 1. Hans Kopmels Wolvega; 2. Martin van Plateringen Almere; 3. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 4. Selmar Pigge Wolvega; 5. Albert de Vries Groningen; 6. Rutger Reink Emmen; 7. Wouter van Zanten Apeldoorn; 8. Han Peeneman Assen; 9. Nils ten Brinke Apeldoorn; 10. Rolf Dames Heerde; 11. Jan Kanis Zwolle; 12. Richard Feiken Smilde; 13. Jeroen Wessel Lemelerveld; 14. Patrick Zonnenberg Dronten; 15. Wilfred Drenthen Veenoord; 16. Rudolf Martens Hardenberg; 17. Jan Oolders Scheemda; 18. Stef Jonker Roden; 19. Michiel van Goor Nijeveen; 20. Martin Bruining Sneek;

 

HOOGKARSPEL .( 2015.07.05 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 4. Folkert Oostra Amsterdam; 5. Tino Haakman Enkhuizen; 6. Dennis Souverein Haarlem; 7. Robbert-Jan Mol Wognum; 8. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 9. Martijn Lust Tuitjenhorn; 10. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 11. Jorne Videler Badhoevedorp; 12. Ruben Dorren Amsterdam; 13. Ruud Appelman Midwoud; 14. Sven Broekaart Julianadorp; 15. Jesper Slik Bergen.Nh; 16. Sebastiaan ten Zeldam Haarlem; 17. Jorn Teer Assendelft; 18. Ton Slippens Schagen; 19. Adne van Engelen t Zand Nh; 20. Jeroen Kaldenbach Hoorn;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Bram Mens Den Haag; 3. Jacco Konijn Hoorn; 4. Tijs Dekker Oosthuizen; 5. Niels van Deursen Den Haag; 6. Kasimir den Hertog Enkhuizen; 7. Gerard Windhouwer Oostzaan; 8. Patrick Stam Uitgeest; 9. Jeroen Duyn Hoogwoud; 10. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 11. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 12. Cees Snoek Volendam; 13. Bastian de Jong Hoorn; 14. Bas Rijs Alkmaar; 15. Colin Bolle t Harde; 16. Johan Hendriks Hilversum; 17. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 18. Mark Rijntjes Haarlem; 19. Jan Terpstra Drachten; 20. Jelle de Winter Obdam;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Moniek Tenniglo Albergen; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Tessa Neefjes Wervershoof; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Eva Buurman Wervershoof; 8. Anne Kuilboer Hoorn; 9. Claudia Koster Oudorp Nh; 10. Bianca van den Hoek Bussum; 11. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken; 12. Ilona Hoeksma Luxwoude; 13. Yvette de Koning Uitgeest; 14. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 15. Annemarie Worst Nunspeet; 16. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 17. Renee Welling Opmeer; 18. Maartje de Boer t Veld; 19. Solymar Rivera Puerto Rico; 20. Fabienne Al Assendelft;

Nieuwelingen: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Stef Zeestraten Pijnacker; 3. Luke Smith Ierland; 4. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 5. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 6. Thymen Arensman Deil; 7. Herman Brinkman Rotterdam; 8. Daan Hoole Zuidland; 9. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 10. Alexander Konijn Abbekerk; 11. Bas van Belle Zoetermeer; 12. Jeroen van Krimpen Utrecht; 13. Melvin Lindelauf Gulpen; 14. Chiel Schulten Raalte; 15. Sjoerd Bakker. Berkhout; 16. Bart Artz Wintelre; 17. Victor Goene Veenendaal; 18. Wesley Mol Kapelle; 19. Edo Maas Rotterdam; 20. Riis Kaak Nieuw Vennep;

 

HOOGVLIET .( 2015.06.20 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Lieven Anthonise Dordrecht; 2. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 3. Henk Bom Naaldwijk; 4. Witten Anthonise Dordrecht; 5. Frank de Reus Papendrecht; 6. Peter van Dijk Ter Aar; 7. Marvin van Spronsen Monster; 8. Robert Berk Bergschenhoek; 9. Paul Helderman Naaldwijk; 10. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 11. Danny Vrolijk Schipluiden; 12. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 13. Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer; 14. Alfred Rooks Den Haag; 15. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 16. Emiel de Greef Bleiswijk; 17. Barry Bel De Goorn; 18. Harm Bronkhorst Voorhout; 19. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 20. Marc Veldt Amstelveen;

Sportklasse/Masters 30+: 1. Jan Muis Giessenburg; 2. Otto Schotte Hellevoetsluis; 3. Kasper Schotte Schiedam; 4. Peter van Wijgerden Woudrichem; 5. Frans van Winden Bergschenhoek; 6. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 7. Teun Veken Rotterdam; 8. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 9. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 10. Laurens Koster Oegstgeest; 11. Ralph Gelens Rotterdam; 12. Chris Maas Papendrecht; 13. Marcel Lambregts Meteren; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 16. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 17. John Roos Sommelsdijk; 18. Art Oosting Abbenbroek; 19. Erik Meerkerk Zuidland; 20. Theo Leenderts Rotterdam;

 

HOORN .( 2015.04.12 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Edwin van Beek Hoorn; 2. Danilo van Driel Hoorn; 3. Henk de Jong Mijdrecht; 4. Wouter van Zanten Apeldoorn; 5. Gijs Beets Amsterdam; 6. Martijn Veling Bilthoven; 7. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 8. Mike Appelman Beverwijk; 9. Bart Overgaag Alkmaar;10. Lex Ligtenberg Leimuiden; 11. Dennie van der Kooi Franeker; 12. Dick Kinket Hattem; 13. Gijs Meijer Oostwoud; 14. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 15. Koen de Best Mijdrecht; 16. Marvin Bruul Den Helder; 17. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 18. Maarten van Zanten Apeldoorn; 19. Nils ten Brinke Apeldoorn; 20. Mike Schoonderwoerd Heerhugowaard;

Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Mick Kemper Volendam; 3. Glenn Mertens Wateringen; 4. Mathijs de Leng Boskoop; 5. Riis Kaak Nieuw Vennep; 6. Douwe van Seijst Assendelft; 7. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 8. Alexander Konijn Abbekerk; 9. Mark Smit Wervershoof; 10. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 11. Wessel Krul Enkhuizen; 12. Sven Nijhuis Wilnis; 13. Bryan Burger Warmenhuizen; 14. Mike Siderius IJsselstein Ut; 15. Jord Baak Dronten; 16. Menno van Capel Noorden; 17. Lars Mastebroek Barneveld; 18. Thom Buyck Assendelft; 19. Xavier van Kappel Woerden; 20. Ino van de Wouw Kaatsheuvel;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Jennifer van der Voort Maarssen; 2. Danouk Bannink Alkmaar; 3. Zarah de Haan Nieuwe Niedorp;4. Manon Bakker Swifterbant; 5. Bente van Teeseling Abcoude; 6. Iris Ton Waskemeer; 7. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 8. Josien van der Wal Hoogkarspel; 9. Bo Melody Groen Franeker; 10. Emma Boogaard Zwaag; 11. Romy Berends Emst; 12. Ivana Louhenapessy Breukelen;

13. Ella Rose Konijn Abbekerk; 14. Tanja Ites Den Helder; 15. Lotte Beukers Monster; 16. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 17. Lotte Terwindt Amsterdam; 18. Jenneke van Veen Amsterdam; 19. Ingrid Huizing Haren Gn; 20. Moniek Bakker Berkhout;

 

HOUTEN .( 2015.05.03 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Allard Epping Utrecht; 2. Patrick Groenestein Hoogland 3. Rik Nederlof Breda; 4. Sil Faber Ureterp; 5. Tonny Berends Giessenburg; 6. Arnoud Witsenburg Driebergen; 7. Vincent Tissingh Utrecht; 8. Martin van Plateringen Almere; 9. Sander Dijkink Grave; 10. Marco Luyten Meerkerk; 11. Max Haaksman Zeist; 12. Elias de Bruijne Utrecht 13. Harold Hoekstra Tjerkgaast; 14. Youri Deelen Bergambacht; 15. Stefan Slager Beesd; 16. Tom Wensink Enschede; 17. Stijn Oost Emmer-Compascuum; 18. Patrick Zonnenberg Dronten; 19. Jacco Grinwis Breda; 20. Gerco Pastoor Eemdijk;

Masters 50+/60+: 1. Chris Maas Papendrecht; 2. Peter de Weert Staphorst; 3. Jos Wolfkamp Raalte; 4. Jeroen Bosman Amsterdam; 5. Johan Hendriks Hilversum; 6. Gert Stappenbelt Apeldoorn; 7. Peter Vocking Amerongen; 8. Johan Pronk Nijmegen; 9. Dennis van den Ouden Oude Tonge; 10. Rob Bohte Amsterdam; 11. John Oudshoorn Uithoorn; 12. Ralph Greupink Dalen; 13. Erwin Kistemaker Diemen; 14. Piet Kralt Rijnsburg; 15. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 16. Ron van de Laan Utrecht; 17. Frans Berrens Amersfoort; 18. Peter Adelaar Houten; 19. Anton Mink Linschoten; 20. Richard Stolwijk Ede;

 

HUIJBERGEN .( 2015.03.29 )

Elite/Beloften: 1. Dennis Bakker De Rijp; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. John Meewisse Leek; 4. Yuma Koishi Japan; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Joost van der Burg Nootdorp; 7. Tom Goovaerts Stabroek;

8. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 9. Jan Lof Broek in Waterland; 10. Koen van de Klundert Woensdrecht; 11. Morten Gadgaard Denemarken; 12. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 13. Paul Cremers Gulpen; 14. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 15. Jeroen Vegter Rhoon; 16. Jim Lindenburg Wateringen; 17. Ian Peter Richards Breda; 18. Joey van Manen Veenendaal; 19. Joep Steinbusch Haarlem; 20. Justin Timmermans Hardenberg;

Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Lars Oreel Goes; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Danny Maas Oudenbosch; 5. Stijn Daemen Landgraaf; 6. Herman Brinkman Rotterdam; 7. Timo de Jong Goes; 8. Jesse Huijbregts Roosendaal; 9. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 10. Ryco Krebbekx Steenbergen; 11. Jasper Haest Roosendaal; 12. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 13. Maarten de Nijs Huijbergen; 14. Dennis Leijten Hoogerheide; 15. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 16. Koen van Helvoirt Erp; 17. Lars Timmers Kaatsheuvel; 18. Bart Sitters Zegge; 19. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 20. Alex Molenaar Oud-Beijerland;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Kyara Stijns Bunde; 2. Tessa Neefjes Wervershoof; 3. Sara Penton Hapert; 4. Ymke Stegink Naarden; 5. Olga de Boer Hazerswoude; 6. Julie Burgmans Bergeijk; 7. Céline van Houtum Den Dungen; 8. Sanne Bouwmeester Westerbork; 9. Yara Kastelijn Neerkant; 10. Paulien Koster Delfstrahuizen; 11. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 12. Sophie van Bakel Son; 13. Hannah Verhaeghe Belgie; 14. Karoline Roste Omdahl Noorwegen; 15. Malin Nystrand Zweden; 16. Jamie de Jong Goes; 17. Susanne Nystrand Zweden; 18. Henriette Woering Rozenburg; 19. Anne Kuilboer Hoorn; 20. Melissa van der Peet Den Haag;

 

IJMUIDEN .( 2015.07.15 )

Junioren: 1. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 2. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 3. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 4. Michel Bodegraven Elim; 5. Jens van den Dool Hoogblokland; 6. Rens Tulner Lexmond; 7. Michael den Toom Abcoude; 8. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 9. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 10. Danny Voogt Wormer; 11. Julian Stolk Pijnacker; 12. Gijs Jorna Diemen; 13. Sil Faber Ureterp; 14. Olaf Potze Aduard; 15. Xavier Poels Oeffelt; 16. Dorus de Rijk de Rijp 17. Niels Gort Thorn; 18. Danny den Hollander Noordwijkerhout; 19. Maarten van Stee Sliedrecht; 20. Damian Kooreman Aalsmeer;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 3. Peter van de Reep Hillegom; 4. Ronald de Waal Amstelveen; 5. Justin Plijter Hillegom; 6. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 7. Tijs Dekker Oosthuizen; 8. Gerben van de Reep Hillegom; 9. Jan Muis Giessenburg; 10. Jeroen Duyn Hoogwoud; 11. Sonny Agema Den Helder; 12. Coen Beckers Woudenberg; 13. Arjan Rebel Velserbroek; 14. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 15. Robbert Mekelenkamp Almkerk; 16. Rene Alblas Vleuten; 17. Jacco Konijn Hoorn; 18. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 19. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 20. René Rotscheid Apeldoorn;

 

JULIANADORP .( 2015.08.30 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 3. Ton Slippens Schagen; 4. Arjen Bos Bolsward; 5. Bas de Bruin Uithoorn; 6. Sam Boon Hem; 7. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 8. Sonny Agema Den Helder; 9. Guido van Gelder Groningen; 10. Jermo Agema Den Helder; 11. Jan Terpstra Drachten; 12. Joost Volkers Alkmaar; 13. Ronald Rol Warmenhuizen 14. Geeralt van den Ham Amsterdam; 15. Joeri van der Tuin Westerland; 16. Tim Groot Bovenkarspel; 17. Henk Weerman Wolvega; 18. Bauke Bouwstra Workum; 19. Volkert Meinsma Oudkarspel; 20. Collin Bruul Hippolytushoef;

 

KESSEL .( 2015.04.12 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Gerjo Berentschot Zelhem; 2. Thomas Rieff Maastricht; 3. Marc van Grinsven Deurne; 4. Stefan Teunis Malden; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Roy Andes Heteren; 7. Jeroen Hendriks Boxmeer; 8. Yannic Candel Berg en Terblijt; 9. Twan Kops Veldhoven; 10. Piotr Kornafel Krzanowic; 11. Stefan Joosten Maastricht; 12. Stephan Lotz Maasmechelen;

13. Ron Paffen Milsbeek; 14. Luuk Metsemakers Neer; 15. Daan Bongers Baarlo; 16. Roy Steuten Ell; 17. Nick Riddy Veghel; 18. Robbin van de Geer Maastricht; 19. Haiko Peters Vianen; 20. Glenn van Nierop Zoeterwoude;

 

KLOOSTERBUREN .( 2015.06.27 )

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Eva Jonkers Staphorst; 3. Liena de Jong Ubbena; 4. Manon Bakker Swifterbant; 5. Carmen Pol Tubbergen; 6. Anneke Dijkstra Olterterp; 7. Iris Ton Waskemeer; 8. Kristine Wijdenes Opperdoes; 9. Tessa Paardekooper Groenlo; 10. Linda van Oosten Groningen; 11. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 12. Ingrid Huizing Haren Gn; 13. Anouk Hof Assen;

14. Tessa Bergsma Leeuwarden; 15. Mariët van der Helm Niehove; 16. Ella Rose Konijn Abbekerk; 17. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 18. Lois Timmer Drachten; 19. Ilse Schreurs Callantsoog; 20. Anna Nieuwenhuis Groningen;

 

KOUDEKERKE .( 2015.05.09 )

Junioren: 1. Jorn Volkers Barendrecht; 2. Lars Akkermans Ossendrecht; 3. Tom Zwaan Amsterdam; 4. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 5. Robin Beije Sommelsdijk; 6. Tayfun Memis Rotterdam; 7. Jordi de Beule Belgie; 8. Jens Voet Heinkenszand; 9. Michael Hazen s-Heerenhoek; 10. Seppe Robouts Belgie; 11. Maarten van Stee Sliedrecht; 12. Thomas van Meurs Zuidland 13. Jelmer van der Hoek De Bilt; 14. Lars Deseure Belgie; 15. Coen van Arkel Den Haag;

Nieuwelingen: 1. Tom Peters Thorn; 2. Pepijn Hillemans Middelburg; 3. Perry Frijters Sint Willebrord; 4. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 5. Thom Buyck Assendelft; 6. Sven Peeters Hoeven; 7. Lars Oreel Goes; 8. Quinten Veling Monnickendam; 9. Pijke Steenhuis Amsterdam; 10. Jesse Huijbregts Roosendaal; 11. Wesley Mol Kapelle; 12. Timo de Jong Goes; 13. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 14. Ryco Krebbekx Steenbergen; 15. Niek Struijs Rucphen; 16. Nick de Munnik Kapelle; 17. Jeroen Beukers Schiedam; 18. Stijn de Kort Schipluiden;

Junior-Vrouwen: 1. Lenny Druyts Belgie; 2. Merel Hofman Bleiswijk; 3. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 4. Hanna Vondracek Den Haag; 5. Inge van Ginneken Heerle; 6. Céline van Houtum Den Dungen; 7. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 8. Sabine Hey Oosterhout; 9. Leonie Beukers Schiedam; 10. Daimy Hellemons Hoeven; 11. Kato Zegers Vosselaar; 12. Chenice Verhoye Belgie; 13. Maxime de Jonghe Axel; 14. Ilona van Ginneken Gilze; 15. Lara Defour Belgie; 16. Farida Batenburg Piershil;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lotte Rotman Belgie; 2. Quinty van de Guchte Driewegen; 3. Justine Louchaert Belgie; 4. Chloe Goossenaerts Belgie; 5. Glacia Dhont Belgie; 6. Saryn Vermet Belgie; 7. Tine Rombouts Belgie; 8. Verena Batenburg Piershil;

 

KROMMENIE .( 2015.05.26 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jelmer Asjes Wormerveer; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Dennis Souverein Haarlem; 5. Frank Niewold Lisse; 6. Mitchell Huenders Maarn; 7. David van Eerd Breda; 8. Sjors Handgraaf Leiden; 9. Steven Stenekes Bennekom; 10. Jeroen Breewel Wilnis; 11. Dennis Smit Zwanenburg; 12. Marco Doets Monnickendam; 13. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 14. Luca Schrijen Assendelft 15. Tijs van der Steen Baarn; 16. Klaas Jan Kin Meppel; 17. Erik Verboven Cuijk; 18. Richard Jansen Assendelft; 19. Eljakim v.d. Sande Ossenzijl; 20. Roel Defauwes Nieuwstadt;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Erik Dekker Hedel; 2. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 3. Frits van Lieshout Spaarndam; 4. Michael van Son Velserbroek; 5. Marcel Hoffman Hoofddorp; 6. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 7. Menno Gobielje Gouda; 8. Carlo Kop Almere 9. Rick Krijt Koog aan de Zaan; 10. Guido de Koning Oostzaan; 11. Hans Bal s-Gravenhage; 12. Gerard Windhouwer Oostzaan; 13. René Rotscheid Apeldoorn; 14. Mark Rijntjes Haarlem; 15. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 16. Jeroen Kriek Wormer; 17. Pieter Sikkes Assendelft; 18. Hans Schelvis Heemskerk; 19. Eric de Vries De Goorn; 20. Arco Herrebout Purmerend;

 

KRUININGEN .( 2015.07.04 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Pieter Vette Heinkenszand; 2. Jordi Talen Spijkenisse; 3. Nicky Verdaasdonk Chaam; 4. Arno Kleinjan Gouda; 5. Jasper de Laat Moergestel; 6. Koen van de Klundert Woensdrecht; 7. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 8. Pim van de Klundert Woensdrecht; 9. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 10. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 11. Eloy Raas Hendrikskinderen; 12. Maarten Seefat Oirsbeek; 13. Pim van der Marel De Lier; 14. Michel Stroosnijder Hansweert; 15. Tim Janssen. Goes; 16. Lex Nederlof Oostvoorne; 17. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 18. Lieven Anthonise Dordrecht; 19. Michiel Jumelet Bruinisse; 20. Gerwin de Regt Nispen;

Junioren: 1. Dylan Bouwmans Gemert; 2. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 3. Nick van Helvoirt Erp; 4. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 5. Bob Kerkhofs Wouw; 6. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 7. Wout van Elzakker Hoogerheide; 8. Jens van den Dool Hoogblokland; 9. Thomas Verleys Donk Woensdrecht; 10. Joost van Leeuwen Ede; 11. Bryan Bouwmans Gemert; 12. Erik Boer Wolphaartsdijk; 13. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 14. Jarno Zuidweg Wemeldinge; 15. Michael Hazen s-Heerenhoek; 16. Bas Sitters Zegge; 17. Thomas Hoole Zuidland; 18. Jens Voet Heinkenszand; 19. Dennis van Loenhout Roosendaal; 20. Maurits de Waal Kloetinge;

Nieuwelingen: 1. Koen van Helvoirt Erp; 2. Bob Markus Hoofddorp; 3. Pepijn Hillemans Middelburg; 4. Alain Broos Baarle-Nassau; 5. Ezra Tolhoek Zierikzee; 6. Danny Maas Oudenbosch; 7. Tim Bierkens Stampersgat; 8. Mauro Spapen Rijen; 9. Jarmo Visser Heinkenszand; 10. Ryco Krebbekx Steenbergen; 11. Noah de Groot Ottoland; 12. Glenn Mertens Wateringen; 13. Bas van Dinther Rossum; 14. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 15. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 16. Bart Sitters Zegge; 17. Maarten de Nijs Huijbergen; 18. Martijn Räkers Bavel; 19. Mickey Schuller Dordrecht; 20. Thijs Barendregt Kruiningen;

Junior-Vrouwen: 1. Delore Stougje Zuidland; 2. Julie Burgmans Bergeijk; 3. Minke Bakker Monster; 4. Anouk Hof Assen; 5. Merel Vegter Rhoon; 6. Ilona van Ginneken Gilze; 7. Sophie Mittelstadt Amerika; 8. Denise Gunst Yerseke; 9. Jennifer Bax s-Gravenzande; 10. Sharon Dommanschet Roosendaal; 11. Claudia van Dijk Zuidland; 12. Rianne Seefat Oirsbeek;

Nieuweling-Meisjes: 1. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 2. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 3. Daphne Mesu Middelburg; 4. Jill Jansen Zoeterwoude; 5. Séverine van Alphen Breda; 6. Mariska Kruidenier Abbenbroek;

 

KWINTSHEUL .( 2015.07.10 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 4. Paul Helderman Naaldwijk; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Robbert-Jan Mol Wognum; 7. Barry Bel De Goorn; 8. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 9. Bob Wubben De Lier; 10. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 11. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 12. Milan Veltman Broek op Langedijk; 13. Roy Pieters Zwanenburg; 14. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 15. Niels Wubben Dorst; 16. Lieven Anthonise Dordrecht; 17. Jim Lindenburg Wateringen; 18. Thom Van Beek Stompwijk; 19. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 20. Pim van der Marel De Lier;

Junioren: 1. Noah van der Meer Naaldwijk; 2. Rienk Engele Pijnacker; 3. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 4. Marino Noordam De Lier; 5. Rens Tulner Lexmond; 6. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 7. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 8. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 9. Brian van Noort Warmond; 10. Jesse Muis Giessenburg; 11. Max Mesman Nootdorp; 12. Rutger Overstegen Den Haag; 13. Thomas van Bommel Nieuwerkerk aan den IJssel; 14. Robin Beije Sommelsdijk; 15. Tayfun Memis Rotterdam; 16. Timo Verbeek Zoetermeer; 17. Aloys Mollema Den Haag; 18. Kevin Hulsker Nootdorp; 19. Richall Jangi Den Haag; 20. Tjardo Withag Beltrum;

Nieuwelingen: 1. Nobbie Twigt Gouderak; 2. Wellington Rocha-Rijkaart Gouda; 3. Herman Brinkman Rotterdam; 4. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 5. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Freek Middelburg De Lier; 7. Bob Markus Hoofddorp; 8. Daan Hoeks Amstelveen; 9. Mathijs de Leng Boskoop; 10. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 11. Ivar Immerzeel Wilnis; 12. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 13. Glenn Mertens Wateringen; 14. Matthew van der Linden Barendrecht; 15. Twan Karstel Rotterdam; 16. Markus Meerbeek Naaldwijk; 17. Stijn de Kort Schipluiden; 18. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 19. Frank Stijger Honselersdijk; 20. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg;

 

LAREN .( 2015.06.07 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Teun Flint Winterswijk; 2. Daniël Bijlenga Arnhem; 3. Patrick Coster Hasselt; 4. Tom Wensink Enschede; 5. Giorgio Renleo Deventer; 6. Stefan Teunis Malden; 7. Chiel Breukelman Gramsbergen; 8. Rob van den Berghe Haaksbergen; 9. Felix Wolbert Hengelo Gld; 10. Tom Wijkel Exloo; 11. Andrew O'Hara Grave; 12. Andries Flart Harderwijk; 13. Frank Strohm Borne; 14. Wouter van Zanten Apeldoorn; 15. Jari Looman Montfoort; 16. Erik Heijdens De Lutte; 17. Daan Germs Tubbergen; 18. Tom Meulendijks Nijmegen; 19. Jarco van Binsbergen Herveld; 20. Alden Chazan Arnhem;

Nieuwelingen: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Max Kroonen Diepenveen; 3. Chiel Schulten Raalte; 4. Sjoerd Bakker. Berkhout; 5. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 6. Jermo Hesselink Overdinkel; 7. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 8. Sten Harmeling Nijverdal; 9. Maarten Rotman Wierden; 10. Noël Kok Enter; 11. Niels Rotman Wierden; 12. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 13. Sam Gademan Beek; 14. Niels Bakker Rijssen; 15. Jesper Oost Hoogeveen; 16. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 17. Mark Dillema Doezum; 18. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 19. Joost Reintjes Didam; 20. Mitchell Vink Veenendaal;

 

LEEUWARDEN .( 2015.08.22 )

Junioren: 1. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 2. Chiel Breukelman Gramsbergen; 3. Tom Wijkel Exloo; 4. Mike Schoonderwoerd Heerhugowaard; 5. Aron Jacob de Jong Leeuwarden; 6. Rudy Veenstra Augustinusga; 7. Timon van der Wal Groningen; 8. Wouter Poot Bergen; 9. Bram Vertelman Midwoud; 10. Wouter Sinke Assen; 11. Cor Weerman Wolvega; 12. Lennart Kieft Heerhugowaard; 13. Dorus de Rijk de Rijp

Amateur-Vrouwen: 1. Femke Markus Amstelveen; 2. Margriet Engelsma Noordwijk; 3. Els Huizing Haren Gn;

Junior-Vrouwen: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Nina Buysman Bovenkarspel; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Maaike Boogaard Zwaag; 5. Maaike Brandwagt Sittard; 6. Nicole Steigenga Exmorra; 7. Sabine Hey Oosterhout; 8. Anne Huinen Noordwijk Zh; 9. Liena de Jong Ubbena; 10. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 11. Eline Oosterwoud Ureterp; 12. Michelle Poot Tzum;

13. Tessa Bergsma Leeuwarden;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Iris Ton Waskemeer; 3. Tamara van der Horst Hasselt; 4. Eva Jonkers Staphorst; 5. Ingrid Huizing Haren Gn; 6. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 7. Nienke Wasmus Den Hoorn; 8. Sanne Vermeer Dodewaard; 9. Marjolein Walburg Burgum; 10. Marit Cent Goor; 11. Emma Boogaard Zwaag; 12. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 13. Kirstie van Haaften De Meern; 14. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 15. Roos Markus Zwarte kat; 16. Anna Nieuwenhuis Groningen; 17. Lotte Benedictus Leeuwarden; 18. Lois Timmer Drachten;

Amateurs: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Sjoerd Visser Burgum; 3. Jack Kuper Dokkum; 4. Jan Terpstra Drachten; 5. Sierd Steigenga Exmorra; 6. Pieter Verhoeven Groningen; 7. Edwin Knol Hasselt; 8. Marcel Klapwijk Papendrecht; 9. Willem-Sytse Sipkema Groningen; 10. Tako Klabbers Gorredijk; 11. Tim Hiemstra Drachten; 12. Harold Piersma Surhuisterveen; 13. Jasper Witteveen Burgum; 14. Martin de Vries Heerenveen; 15. Egon Nanninga Lelystad; 16. Bauke Bouwstra Workum; 17. Aalzen Alma Augustinusga; 18. Rutger van der Meer Stiens; 19. Menno van der Keur Groningen; 20. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden;

 

LEKKERKERK .( 2015.05.14 )

Elite/Beloften: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2. Joost van der Burg Nootdorp; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 6. Dennis Smit Zwanenburg; 7. David van Eerd Breda; 8. Paul Helderman Naaldwijk; 9. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 10. Martijn de Jong Woerden; 11. Bob Wubben De Lier; 12. Jos Koop Delft; 13. Roy Dofferhoff Lisse; 14. Martijn Lust Tuitjenhorn; 15. Robin Wennekes Dodewaard; 16. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 17. Jasper de Laat Moergestel; 18. Kevin Coster Hasselt; 19. Diederik Deelen Berkenwoude; 20. Dylan van Zijl Harderwijk;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Demi de Jong Ossendrecht; 5. Monique van de Ree Zundert; 6. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 7. Femke van Kessel Breda; 8. Floortje Mackaij Woerden; 9. Kelly Markus Hoofddorp; 10. Bianca van den Hoek Bussum; 11. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 12. Melanie Woering Rozenburg; 13. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 14. Maud Kaptheijns Westerhoven; 15. Marieke van Witzenburg Brielle; 16. Chanella Stougje Zuidland; 17. Olga de Boer Hazerswoude; 18. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 19. Henriette Woering Rozenburg; 20. Esther van Veen Uitgeest;

Amateurs/Sportklasse: 1. Tim Nederlof Breukelen; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Marijn Pijper Hoogvliet; 4. Marten Koster Gouda; 5. Elmar van Hoorn Rotterdam; 6. Lieven Anthonise Dordrecht; 7. Casper van Wijck Rotterdam; 8. Rik Nederlof Breda; 9. Pim Achterkamp Rotterdam; 10. Emiel Borsboom Woerden; 11. Tonny Berends Giessenburg; 12. Albert van Riessen Rotterdam; 13. Vincent Tuls Schoonhoven; 14. Joeri van Delft Voorburg; 15. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 16. Kees van Noppen Ridderkerk; 17. Chris Maas Papendrecht; 18. Daniël Langereis Delft; 19. Michael van Son Velserbroek; 20. Niels Immerzeel Wilnis;

 

LEXMOND .( 2015.04.11 )

Elite/Beloften: 1. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 2. Jerry Roling Heemskerk; 3. Rick van Breda Den Helder; 4. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Koen van de Klundert Woensdrecht; 7. Roy Pieters Zwanenburg; 8. Sjors Handgraaf Leiden; 9. Oscar Riesebeek Tiel; 10. Mitchell Huenders Maarn; 11. Wouter de Groot Delft; 12. Jaap Kooijman Sittard; 13. Darijus Dzervus Litouwen; 14. Robert Berk Bergschenhoek; 15. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 16. Carlo van Doorn Hintham; 17. Danny Vrolijk Schipluiden; 18. Diederik Deelen Berkenwoude; 19. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 20. Melvin van Zijl Harderwijk;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Rens Tulner Lexmond; 2. Elias de Bruijne Utrecht 3. Corne Verhoeks Zuilichem; 4. Robbert Schaap Voorburg; 5. Peter Fils Pijnacker; 6. Tonny Berends Giessenburg; 7. Joren Bronkhorst Gorinchem; 8. Niels van Deursen Den Haag; 9. Emiel Borsboom Woerden; 10. Xander Moerman Vianen; 11. Mark van Leengoed Etten-Leur; 12. Sjors Beijer Wageningen; 13. Jarco van Binsbergen Herveld; 14. Arjan Seunninga Ede; 15. Marcel Lambregts Meteren; 16. Martijn Veling Bilthoven; 17. Mike Kruijthof Dordrecht; 18. Stefan Slager Beesd; 19. Lieven Anthonise Dordrecht; 20. Martijn Harteloh Dordrecht;

 

LIESHOUT .( 2015.05.17 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Twan van den Brand Volkel; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. David van Eerd Breda; 6. Maarten Seefat Oirsbeek; 7. Rudi van Houts Luyksgestel; 8. Taco van der Hoorn De Zilk; 9. Diederik Deelen Berkenwoude; 10. Ocko Geserick Hilversum; 11. Jasper de Laat Moergestel; 12. Robbie van Bakel Deurne; 13. Edwin Raats Helmond; 14. Ferdi van Katwijk Wanroy; 15. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 16. Marc van Grinsven Deurne; 17. Bjorn van der Heijden Schaijk; 18. Benjamin Sydlik Duitsland; 19. Leander Schreurs Dronten; 20. Niels Potze Aduard;

Junioren: 1. Willem Bok Maren-Kessel; 2. Benjamin Veninga Haarlem; 3. Niels Griemink Klazienaveen; 4. Ramon van Bokhoven Tilburg; 5. Michel Bodegraven Elim; 6. Luuk Lohuis Denekamp; 7. Lex Mettler Schijndel; 8. Stef de Louwere Bladel; 9. Justin Kloese Emmen; 10. Maik van der Heijden Schaijk; 11. Nick van Helvoirt Erp; 12. Chih Hao Taipeii Taipei; 13. Max Gulickx Eindhoven; 14. Kevin van Bennekom Culemborg; 15. Maico Grootveld Enschede; 16. Lars Veldscholten Oldenzaal; 17. Paul Gruithuijzen Breugel; 18. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 19. Louis Raaijmakers Nuenen; 20. Xavier Poels Oeffelt;

Nieuwelingen: 1. Marijn van den Berg De Meern; 2. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 3. Koen van Helvoirt Erp; 4. Nobbie Twigt Gouderak; 5. Luca Vreeswijk Someren; 6. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 7. Mathijs de Leng Boskoop; 8. Jesse de Rooij Hoorn; 9. Mike Raven Loosdrecht; 10. Nils Jansen Middelaar; 11. Roy Dirven Bergeijk; 12. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 13. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 14. Ingmar Corstiaensen Almere; 15. Niels van Ekeren Rijswijk; 16. Kyle Agterberg Maartensdijk; 17. Martijn Krook Purmerend; 18. Joris van der Straaten Budel; 19. Ino van de Wouw Kaatsheuvel; 20. Rav Schoormans Oosterhout;

 

LISSE .( 2015.09.20 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 3. Robbert Schaap Voorburg; 4. Laurens Koster Oegstgeest; 5. Thierry Bouckaert Lisse; 6. Gerben van de Reep Hillegom; 7. Michael van Son Velserbroek; 8. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 9. Jorne Videler Badhoevedorp; 10. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 11. Bram Mens Den Haag; 12. Justin Plijter Hillegom;

13. Danny Voogt Wormer; 14. Daan Kostelijk Nieuw-Vennep; 15. Gerard Windhouwer Oostzaan; 16. Ronald de Waal Amstelveen; 17. Nils Eekhoff Rijsenhout; 18. Harm van Berkel Maasland; 19. Ronald Greep Maasland; 20. Mark Rijntjes Haarlem;

Masters 50+: 1. Chris Maas Papendrecht; 2. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 3. Frank Nijssen Haarlem; 4. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 5. Henri Spijkers Den Haag; 6. Ming-ko Sun Den Helder; 7. John Oudshoorn Uithoorn; 8. Jeroen Bosman Amsterdam; 9. Henk Ceelen. Ouderkerk; 10. Frans Berrens Amersfoort; 11. Henk Peters Hillegom; 12. Peter Adelaar Houten; 13. Gert Stappenbelt Apeldoorn; 14. Toon Schoonderbeek Nijkerk; 15. Ton van Eijk Hillegom; 16. Peter Keijzers Hillegom; 17. Herman de Jong Zoeterwoude; 18. Gerard Snel Leiden; 19. Hans Weijers Hillegom; 20. Maurice de Jong Noord-Scharwoude;

 

LUS VAN RODEN .( 2015.06.06 )

Elite/Beloften.Criterium: 1. Robbert-Jan Mol Wognum; 2. Sjors Handgraaf Leiden; 3. Bob Wubben De Lier; 4. Gary Hekman Heerde; 5. Douwe de Vries Heerenveen; 6. Jordi Sloof Bodegraven; 7. Pim Cazemier Den Horn; 8. Mark Schreurs Aalten; 9. Maikel Bos Oldebroek; 10. Joost van der Burg Nootdorp; 11. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 12. Jason van Dalen s-Gravenzande; 13. Ronald Kruijer Heiligerlee; 14. Daan Schouten. Almelo; 15. Rick Mensink Zwolle; 16. Arjan Hofman Nunspeet; 17. Henk Bos Drachten; 18. Jos Harms Oude Pekela; 19. Jurriën Bosters Steenbergen; 20. Wouter de Groot Delft;

Elite/Beloften.Puntenkoers: 1. Sven Kramer Heerenveen; 2. Jim Lindenburg Wateringen; 3. Jordi Talen Spijkenisse; 4. Robbie van Bakel Deurne; 5. Bas van der Kooij Maassluis; 6. Stan Wijkel Holsloot; 7. Thom Van Beek Stompwijk; 8. Stijn Bankras Heerhugowaard; 9. Twan Middelburg De Lier; 10. Jos Koop Delft; 11. Eloy Raas Hendrikskinderen; 12. Wim Kleiman Almelo; 13. Koen van de Klundert Woensdrecht; 14. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 15. Ivo Stronks Aalten; 16. Kevin Snijder Wieringerwerf; 17. Martijn Dijkstra De Knippe; 18. Björn Bakker Wijnjewoude; 19. Wessel Piersma Groningen; 20. Roy Dofferhoff Lisse;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Criterium: 1. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 2. Minke Slingerland Oosterhout; 3. Nike Beckeringh Amstelveen; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Judith Bloem Apeldoorn; 6. Nicole Steigenga Exmorra; 7. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 8. Jip van den Bos Oostknollendam; 9. Anne Huinen Noordwijk Zh; 10. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 11. Carleen Baas Den Dungen; 12. Kirsten Peetoom Maastricht; 13. Anne Kuilboer Hoorn; 14. Jade van der Molen Alkmaar; 15. Monique van de Ree Zundert; 16. Ilse Miltenburg Sittard; 17. Sofie van Horik Oosterwijk; 18. Ines Klok Rockanje; 19. Laura Gorter Utrecht; 20. Femke Geeris Geldrop;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen.Puntenkoers: 1. Melanie Klement Velp; 2. Ivana Tiessens Groningen; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Claudia Koster Oudorp Nh; 5. Kyara Stijns Bunde; 6. Evy Kuijpers Lierop; 7. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 8. Merel Hofman Bleiswijk; 9. Mareille Meijering Stadskanaal; 10. Fleur Nagengast Beilen; 11. Winanda Spoor Apeldoorn; 12. Veerle Goossens Bakel; 13. Bianca Bakker Wijnjewoude; 14. Sara Penton Hapert; 15. Chanella Stougje Zuidland; 16. Rixt Meijer Heerenveen; 17. Ankie Ytsma Leeuwarden; 18. Floor Weerink Exloo;

19. Eveline Schildmeijer Utrecht; 20. Marloes Bons Utrecht;

 

LUYKSGESTEL .( 2015.06.29 )

Elite/Beloften: 1. Tim Ariesen Rhenen; 2. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 3. Luuc Bugter Arnhem; 4. Davy Gunst Yerseke; 5. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 6. Rob Leemans Belgie; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Geert van der Weijst Reusel; 10. Marco Brus Schijndel; 11. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 12. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 13. Benjamin Sydlik Duitsland; 14. Frederik Frison Belgie;

15. Bart Dielissen Breda; 16. Koen van de Klundert Woensdrecht; 17. Joren Segers Belgie; 18. Robbie van Bakel Deurne; 19. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 20. Fabio Jakobsen Heukelum;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Annette Edmondson Australie; 3. Vera Koedooder Apeldoorn; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Amy Pieters Zwanenburg; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Maud Kaptheijns Westerhoven; 8. Evy Kuijpers Lierop;

9. Amy Cure Australie; 10. Carleen Baas Den Dungen; 11. Celine van Severen Belgie; 12. Georgia Baker Australie; 13. Anouk Rijff Valkenswaard;

14. Anisha Vekemans Belgie; 15. Kelly Markus Hoofddorp; 16. Lotte van Hoek Vlijmen; 17. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 18. Jermaine Post Oegstgeest; 19. Sandra van Veghel Esch; 20. Kristy Glover Australie;

 

MAARHEEZE .( 2015.08.07 )

Professionals: 1. Lieuwe Westra Tijnje; 2. Steven Kruijswijk Den Bosch; 3. Wout Poels Blitterswijck; 4. Johnny Hoogerland Kwadendamme; 5. Roy Curvers Roggel; 6. Twan Castelijns Hapert; 7. Jos van Emden Veldwezelt(Bel); 8. Sam Oomen Tilburg; 9. Geert van der Weijst Reusel; 10. Twan Brusselman Helmond; 11. Kobus Hereijgers Hedel; 12. Tim Kerkhof Nistelrode; 13. Fabio Jakobsen Heukelum; 14. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 15. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 16. Ferdi van Katwijk Wanroy; 17. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 18. Ruud Kooijmans Maarheeze; 19. Luuc Bugter Arnhem; 20. Maarten Wynants Belgie;

Elite/Beloften: 1. Rick van Breda Den Helder; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Robbie van Bakel Deurne; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Max Hendrikx Hapert; 6. Patrick Bos Amstelveen; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Benjamin Sydlik Duitsland; 10. Pieter van Oirschot Best; 11. Mark Olieman Leende; 12. Jesse de Haan Wageningen; 13. Corne Verhoeks Zuilichem; 14. Roy Eefting Apeldoorn; 15. Gijs Vierling Veldhoven; 16. Robin Wennekes Dodewaard;

17. Robert Sydlik Duitsland; 18. Remko Kramer Nijmegen; 19. Tom Marcelis Eindhoven; 20. Bart Harmsen Amstelveen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Jolien d'Hoore Belgie; 3. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. An-li Kachelhoffer Zuid-Afrika; 7. Lizzy Witlox Eindhoven; 8. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 9. Jessie Daams Belgie; 10. Moniek Tenniglo Albergen; 11. Maud Kaptheijns Westerhoven; 12. Carleen Baas Den Dungen; 13. Judith Bloem Apeldoorn; 14. Sofie van Horik Oosterwijk; 15. Roos Hoogeboom Utrecht; 16. Céline van Houtum Den Dungen; 17. Sandra van Veghel Esch; 18. Jarmila Machachova Tsjechie; 19. Heidi Dalton 20. Ymke Stegink Naarden;

 

MAARTENSDIJK .( 2015.05.23 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Allard Epping Utrecht; 2. Albert van Riessen Rotterdam; 3. Menno van Hees Utrecht; 4. Martin van Plateringen Almere; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 7. Antonie van Noppen Ridderkerk; 8. Marcel Hoffman Hoofddorp; 9. Kees van Noppen Ridderkerk; 10. Sonny Agema Den Helder; 11. Daan van Meeuwen Utrecht; 12. Patrick Groenestein Hoogland 13. Marijn Pijper Hoogvliet; 14. Henk de Jong Mijdrecht; 15. Lars Rietveld Oudewater; 16. Mark Rijntjes Haarlem; 17. Tommy Goes Almere; 18. Koen de Best Mijdrecht; 19. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 20. Gijs Beets Amsterdam;

Nieuwelingen: 1. Alexander Konijn Abbekerk; 2. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 3. Marijn van den Berg De Meern; 4. Edo Maas Rotterdam; 5. Mick Kemper Volendam; 6. Koen van Helvoirt Erp; 7. Wessel Krul Enkhuizen; 8. Jesse de Rooij Hoorn; 9. Bas van Belle Zoetermeer; 10. Joren Bloem Brummen; 11. Thymen Arensman Deil; 12. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 13. Jelle Bootsveld Heino; 14. Kyle Agterberg Maartensdijk; 15. Mathijs de Leng Boskoop; 16. Tim Naberman Genemuiden; 17. Max Kroonen Diepenveen; 18. Jeroen van Krimpen Utrecht; 19. Menno van Capel Noorden; 20. Harm Celi Oosterhout;

 

MAASDIJK .( 2015.07.22 )

Junioren: 1. Michel Bodegraven Elim; 2. Mario Poldervaart Zuidland;

3. Joris Paauwe Hilversum; 4. Jens van den Dool Hoogblokland; 5. Marino Noordam De Lier; 6. Bram Welten Moergestel; 7. Tom Wijkel Exloo;

8. Jarri Stravers Groot-Ammers; 9. Bob Olieslagers Rijen; 10. Antonie van Noppen Ridderkerk; 11. Martin Pluto Den Haag; 12. Tom Wijfje Ter Aar; 13. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 14. Mitchell van Roijen Beverwijk; 15. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 16. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 17. Floris Roodenburg Maassluis; 18. Robin Beije Sommelsdijk; 19. Rienk Engele Pijnacker; 20. Jim Doornbosch Hellevoetsluis;

Nieuwelingen: 1. Danny Maas Oudenbosch; 2. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 3. Daan Hoole Zuidland; 4. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 5. Stef Zeestraten Pijnacker; 6. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Alexander Konijn Abbekerk; 8. Kai Chapman Australie; 9. Herman Brinkman Rotterdam; 10. Mathijs de Leng Boskoop; 11. Tim Bierkens Stampersgat; 12. Glenn Mertens Wateringen; 13. Jesse de Rooij Hoorn;

14. Johannes van Hooff Rotterdam; 15. Nobbie Twigt Gouderak; 16. Freek Middelburg De Lier; 17. Noah de Groot Ottoland; 18. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 19. Ryco Krebbekx Steenbergen; 20. Lennart Reijtenbagh Zuidland;

Amateurs: 1. Frans Drent Groningen; 2. Vincent Fackeldey Leiden; 3. Remco Bertelink Bennekom; 4. Rik Nederlof Breda; 5. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 6. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 7. Pim Achterkamp Rotterdam; 8. Jelle van der Marel De Lier; 9. Lieven Anthonise Dordrecht; 10. Jamie Romijn Rotterdam; 11. Gino Bonemeijer Nootdorp; 12. Gerard van Haaften Dirksland; 13. Andre Grootveld Zoetermeer; 14. Harm van Berkel Maasland; 15. Erik de Niet Den Haag; 16. Kick Mijlhoff Den Haag; 17. Marc den Hoed Pijnacker; 18. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 19. Marcel Prakken Utrecht; 20. Ronald Greep Maasland;

 

MAASSLUIS .( 2015.08.10 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Robbert Schaap Voorburg; 2. Bram Mens Den Haag; 3. Pim Achterkamp Rotterdam; 4. Rik Nederlof Breda; 5. Marijn Pijper Hoogvliet; 6. Henk de Jong Mijdrecht; 7. Casper van Wijck Rotterdam; 8. Robert Koppers s-Gravenhage; 9. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 10. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 11. Erik de Niet Den Haag; 12. Vincent Fackeldey Leiden; 13. Bart Streefkerk Ameide; 14. Jamie Romijn Rotterdam; 15. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 16. Niels Overvoorde Delfgauw; 17. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 18. Lieven Anthonise Dordrecht; 19. Kick Mijlhoff Den Haag; 20. Peter Jordaan Maassluis;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Michael van Son Velserbroek; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Marcel Lambregts Meteren; 4. Allard Epping Utrecht; 5. Norman Meerkerk Zuidland; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 8. Jan Hordijk Westmaas; 9. Marc den Hoed Pijnacker; 10. Martijn Harteloh Dordrecht; 11. Erik Meerkerk Zuidland; 12. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 13. Jan Muis Giessenburg; 14. Arjan Ootjers Rotterdam; 15. Art Oosting Abbenbroek; 16. Arno Niewold Berkel en Rodenrijs; 17. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 18. Bennie van den Heuvel Strijen; 19. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 20. Sjoerd Bult Rhoon;

 

MAASTRICHT .( 2015.08.05 )

Professionals: 1. Wout Poels Blitterswijck; 2. Steven Kruijswijk Den Bosch; 3. Pieter Weening Lanaken; 4. Huub Duijn Geleen; 5. Jos van Emden Veldwezelt(Bel); 6. Jens Mouris Haarlem; 7. Ramon Sinkeldam Assendelft; 8. Rob Ruijgh Rekem (Bel); 9. Wayne Stijns Bunde; 10. Jaap Kooijman Sittard; 11. Marco Minnaard Wemeldinge; 12. Johim Ariesen Rhenen; 13. Reinier Honig Maastricht; 14. Olivier Pardini Belgie; 15. Twan Castelijns Hapert; 16. Tim Ariesen Rhenen; 17. Pim Erren Velden; 18. Paul Cremers Gulpen; 19. Roel Defauwes Nieuwstadt; 20. Pieter Jacobs Belgie;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Jolien d'Hoore Belgie; 3. Lucinda Brand Rotterdam; 4. Allison Jackson Canada; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Elisa Longo Borghini Italie; 7. Kyara Stijns Bunde; 8. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 9. Chanella Stougje Zuidland; 10. Anouk Rijff Valkenswaard; 11. Sarah Inghelbrecht Belgie; 12. Audrey Cordon Frankrijk; 13. Kirsten Peetoom Maastricht; 14. Danielle King Engeland; 15. Sofie van Horik Oosterwijk; 16. Emilia Fahlin Zweden; 17. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 18. Mary Rose Postma Maastricht; 19. Annie Foreman-Mackey Canada; 20. Marije Hengeveld Maastricht;

 

MADE .( 2015.04.26 )

Professionals: 1. Niki Terpstra Assendelft; 2. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 3. Jurgen Roelandts Belgie; 4. Boy van Poppel Ravels; 5. Ramon Sinkeldam Assendelft; 6. Dylan van Baarle Zoetermeer; 7. Daan Meijers Dongen; 8. Johim Ariesen Rhenen; 9. Maarten Tjallingii Arnhem; 10. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 11. Dylan Groenewegen Amsterdam; 12. Brian van Goethem Sluiskil; 13. Jens Debusschere Belgie; 14. Twan Brusselman Helmond; 15. Melvin van Zijl Harderwijk; 16. Ivar Slik Bergen Nh; 17. Jordi Talen Spijkenisse; 18. Tim Ariesen Rhenen; 19. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 20. Ian Peter Richards Breda;

Elite/Beloften: 1. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 2. Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer; 3. Kevin Coster Hasselt; 4. Bjorn van der Heijden Schaijk; 5. Jelle Wolsink Hengelo ov; 6. Danny Vrolijk Schipluiden; 7. Jaap de Man Spijkenisse; 8. Paul Helderman Naaldwijk; 9. Dylan van Zijl Harderwijk; 10. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 11. Wiebe Scholten Sittard;

12. Jordi van Nobelen Noordwijkerhout; 13. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 14. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 15. David van Eerd Breda; 16. Sjoerd van der Stelt Numansdorp; 17. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 18. Henk Bom Naaldwijk; 19. Jeroen Vegter Rhoon; 20. Jorrit Slaman Bergambacht;

Junioren: 1. Ide Schelling Den Haag; 2. Nils Sinschek Maastricht; 3. Jarri Stravers Groot-Ammers; 4. Maik van der Heijden Schaijk; 5. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 6. Jeroen van der Meer Pijnacker; 7. Niels Gort Thorn; 8. Nick van Helvoirt Erp; 9. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 10. Mats Buning Alkmaar; 11. Patrick Coster Hasselt; 12. Christian Varweg Hardenberg; 13. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 14. Brian van Noort Warmond; 15. Mario Poldervaart Zuidland; 16. Tom Zwaan Amsterdam; 17. Xavier Poels Oeffelt; 18. Lars Olde Meierink Overdinkel; 19. Dani Slimmens Gorinchem; 20. Rody Kroon Lage Zwaluwe;

Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Bas van Belle Zoetermeer; 3. Linus Kvist Zweden; 4. Tim Bierkens Stampersgat; 5. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 6. Daan Hoole Zuidland; 7. Stef Zeestraten Pijnacker; 8. Jasper Haest Roosendaal; 9. Andreas Andersson Zweden; 10. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 11. Menno van Capel Noorden; 12. Kevin Haest Rijsbergen; 13. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 14. Herman Brinkman Rotterdam; 15. Bram Pieters Oosterhout Nb; 16. Maikel Stam Sprang-Capelle; 17. Lars Mastebroek Barneveld; 18. Johannes van Hooff Rotterdam; 19. Pepijn Hillemans Middelburg; 20. Rav Schoormans Oosterhout;

 

MAREN-KESSEL .( 2015.07.11 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Patrick Bos Amstelveen; 3. David van Eerd Breda; 4. Ronan van Zandbeek Schijndel; 5. Robin Wennekes Dodewaard; 6. Marc Kivits Schijndel; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Dennis Buijs Benthuizen; 9. Mark Olieman Leende; 10. Rik Wielink Apeldoorn; 11. Justin Timmermans Hardenberg; 12. Rudi van Houts Luyksgestel; 13. Ferdi van Katwijk Wanroy; 14. Bjorn van der Heijden Schaijk; 15. Remco Esselaar Stein; 16. Rick Craenen Nederweert; 17. Edwin Arts Helmond; 18. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 19. Leon Strötker Venlo; 20. Tristan Timmermans. Hardenberg;

Junioren: 1. Willem Bok Maren-Kessel; 2. Maik van der Heijden Schaijk; 3. Antonie van Noppen Ridderkerk; 4. Paul Gruithuijzen Breugel; 5. Djoerd van Dessel Breda; 6. Stefan van Drunen Dordrecht; 7. Maarten van Stee Sliedrecht; 8. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 9. Thijs Kool Amersfoort; 10. Jesse Haaksman Zeist; 11. Thomas van Meurs Zuidland 12. Jarno Zuidweg Wemeldinge; 13. Teun Teulings Breugel; 14. Yves Stevens Valkenburg Lb; 15. Damian Kooreman Aalsmeer; 16. Jordi Steenbakkers Boxtel; 17. Viktor Hoog Antink Ochten; 18. Thomas Koolen Schijndel;

Junior-Vrouwen: 1. Delore Stougje Zuidland; 2. Julie Burgmans Bergeijk; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Maaike Brandwagt Sittard; 5. Minke Bakker Monster; 6. Céline van Houtum Den Dungen; 7. Karlijn Swinkels Handel; 8. Daimy Hellemons Hoeven; 9. Gemma Esselaar Stein; 10. Merel Vegter Rhoon; 11. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 12. Marijne Bos Zevenhuizen; 13. Rachelle van Kappel Woerden; 14. Susanne Benders Helmond; 15. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 16. Esther van der Burg Nootdorp; 17. Ilona van Ginneken Gilze; 18. Iris Jonker Papendrecht; 19. Lot van Opstal Chaam; 20. Sophie Mittelstadt Amerika;

Nieuweling-Meisjes: 1. Manon van der Kroft Valkenswaard; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Anne de Ruiter Polsbroek; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Nienke Wasmus Den Hoorn; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Eva Jonkers Staphorst; 8. Sarah van Wijnen Tilburg; 9. Britt Knaven Strijbeek; 10. Sylvie Swinkels Handel; 11. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 12. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 13. Phaedra Krol Heerde; 14. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 15. Maaike Meistrok Elshout; 16. Noa Jansen Oosterhout Nb; 17. Inge van der Heijden Schaijk; 18. Manon Bakker Swifterbant; 19. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 20. Emma Boogaard Zwaag;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Martijn Broekman Utrecht; 2. Rik Nederlof Breda; 3. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 4. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 5. Arnoud Witsenburg Driebergen; 6. Max Haaksman Zeist; 7. Luuk Lubberding Harderwijk; 8. Tim Nederlof Breukelen; 9. Marcel Prakken Utrecht; 10. Guido Benthem Arnhem; 11. Ronald de Waal Amstelveen; 12. Tom Smulders Utrecht; 13. Ivo van Wijhe Maarssen; 14. Matthijs Spies Wageningen; 15. Marco Halma De Meern; 16. Erik Bos Rotterdam; 17. Theo van der Werf De Meern; 18. Jeroen Jansman Oosterbeek; 19. Jari Looman Montfoort; 20. Tom Hogeweg Barendrecht;

 

MARKELO .( 2015.08.14 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robert de Jong Zeewolde; 2. Erik Groen Apeldoorn; 3. Lars Horring Assen; 4. Martin Kelderman Veenendaal; 5. Wim Kleiman Almelo; 6. Wessel Zennipman Zutphen; 7. Tim Scholten Denekamp; 8. Mathijs Wagenaar Epe; 9. Edwin Wielink Wilp; 10. Rens te Stroet Keijenborg; 11. Gijs Verdick Laren Gld; 12. Maarten van den Berg Rijssen; 13. Ivo Stronks Aalten; 14. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 15. Jelle Wolsink Hengelo ov; 16. Rick Smit Kampen 17. Robin Lowik Vriezenveen; 18. Nick Kweldam Aalten; 19. Dylan van Zijl Harderwijk; 20. Peter van de Put Apeldoorn;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Nina Kessler Velserbroek; 2. Eileen Roe Engeland; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Sandra van Veghel Esch; 7. Judith Bloem Apeldoorn; 8. Mary Maroon Amerika; 9. Janneke Ensing Gieten; 10. Mariël Borgerink Groningen; 11. Loes Adegeest Heerenveen; 12. Winanda Spoor Apeldoorn; 13. Sanne Bouwmeester Westerbork; 14. Marissa Otten Enter; 15. Suzanne de Lange Enschede; 16. Melissa Steenhof Ureterp; 17. Liena de Jong Ubbena; 18. Ingrid Tempert Lemele; 19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Laura Gorter Utrecht;

 

MECHELEN .( 2015.06.13 )

Junioren.Tijdrit: 1. Rens Tulner Lexmond; 2. Nils Eekhoff Rijsenhout; 3. Mitch Groot Brunssum; 4. Marten Kooistra Jonkerslan; 5. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 6. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 7. Daan Zebel Dordrecht; 8. Lorenzo Harbers Nijverdal; 9. Mario Poldervaart Zuidland; 10. Yannick Detant Purmerend; 11. Noah van der Meer Naaldwijk; 12. Jens Dekker Fluitenberg; 13. Benjamin Veninga Haarlem; 14. Nils Sinschek Maastricht; 15. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 16. Oscar van Wijk Wormer; 17. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 18. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 20. Mel van der Veekens Zaandam;

Junioren.Criterium: 1. Roel van der Stegen Sittard; 2. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 3. Mart Muskens Heesbeen; 4. Mitch Groot Brunssum; 5. Lars Akkermans Ossendrecht; 6. Erik Boer Wolphaartsdijk; 7. Nils Eekhoff Rijsenhout; 8. Noah van der Meer Naaldwijk; 9. Benjamin Veninga Haarlem; 10. Lars Olde Meierink Overdinkel; 11. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 12. Mario Poldervaart Zuidland; 13. Rens Tulner Lexmond; 14. Marten Kooistra Jonkerslan; 15. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 16. Oscar van Wijk Wormer; 17. Nils Sinschek Maastricht; 18. Bart de Veer Vreeland; 19. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 20. Bram van der Zwet Roelofarendsveen;

Junioren.Eindklassement: 1. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 2. Mitch Groot Brunssum; 3. Nils Eekhoff Rijsenhout; 4. Rens Tulner Lexmond; 5. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 6. Marten Kooistra Jonkerslan; 7. Noah van der Meer Naaldwijk; 8. Mario Poldervaart Zuidland; 9. Benjamin Veninga Haarlem; 10. Nils Sinschek Maastricht; 11. Oscar van Wijk Wormer; 12. Lars Akkermans Ossendrecht; 13. Niels Verbruggen Nuenen; 14. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 15. Lorenzo Harbers Nijverdal; 16. Erik Boer Wolphaartsdijk; 17. Jens Dekker Fluitenberg; 18. Yannick Detant Purmerend; 19. Lars Olde Meierink Overdinkel; 20. Nick van Helvoirt Erp;

Nieuwelingen: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Thymen Arensman Deil; 3. Wim Wittenberg Herveld; 4. Tom Peters Thorn; 5. Herman Brinkman Rotterdam; 6. Koen van Helvoirt Erp; 7. Daan Hoole Zuidland; 8. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 9. Perry Frijters Sint Willebrord; 10. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 11. Tim Naberman Genemuiden; 12. Danny van der Tuuk Assen; 13. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 14. Wesley Mol Kapelle; 15. Jarne De Meyer Belgie; 16. Marijn van den Berg De Meern; 17. Tim Bierkens Stampersgat; 18. Adne Koster Roden; 19. Melvin Lindelauf Gulpen; 20. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel;

Junior-Vrouwen: 1. Karlijn Swinkels Handel; 2. Yara Kastelijn Neerkant; 3. Aafke Soet Heerenveen; 4. Nicole Steigenga Exmorra; 5. Delore Stougje Zuidland; 6. Fleur Nagengast Beilen; 7. Nina Buysman Bovenkarspel; 8. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 9. Anne Huinen Noordwijk Zh; 10. Maaike Boogaard Zwaag; 11. Céline van Houtum Den Dungen; 12. Maaike de Heij Heteren; 13. Merel Hofman Bleiswijk; 14. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 15. Kylie Waterreus Ulestraten; 16. Gemma Esselaar Stein; 17. Maxime Roes Belgie; 18. Myrthe Willemsen Elst; 19. Kiki van Asselt Apeldoorn; 20. Esther van der Burg Nootdorp;

 

MIDDELHARNIS .( 2015.07.18 )

Amateurs: 1. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 2. Bram Mens Den Haag;

3. Andre Grootveld Zoetermeer; 4. Rik Nederlof Breda; 5. Erik de Niet Den Haag; 6. Pim Achterkamp Rotterdam; 7. Stefan Laurijssen Roosendaal; 8. Frans Drent Groningen; 9. Jacob Wijnstra Kapelle; 10. Martijn de Groot Gorinchem; 11. Gerard van Haaften Dirksland; 12. Robbert Schaap Voorburg; 13. Lieven Anthonise Dordrecht; 14. Ronald Greep Maasland; 15. Harm van Berkel Maasland; 16. Erwin Tazelaar Colijnsplaat; 17. Edzard van Ewijk Wolphaartsdijk; 18. Roelof Tolman Lewedorp; 19. Kees Pameijer Den Haag; 20. Arie van 't Geloof Dirksland;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Erik Meerkerk Zuidland; 2. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 3. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 4. Ruud Havermans Nieuw-Vossemeer; 5. Dennis van den Ouden Oude Tonge; 6. Mark van Loon Rotterdam; 7. Theo Leenderts Rotterdam; 8. Michel Francois Hekelingen; 9. Nico van Witzenburg Brielle; 10. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 11. Ralph Gelens Rotterdam; 12. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 13. Tony Verschuuren Fijnaart; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15. Martijn de Putter Nederhemert; 16. Joost van der Helm Pijnacker; 17. Henrik Boele Bleskensgraaf; 18. Bennie van den Heuvel Strijen; 19. Arjan Ootjers Rotterdam; 20. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland;

 

MILL .( 2015.05.10 )

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Karlijn Swinkels Handel; 2. Joyce Heyns Belgie; 3. Kirstie van Haaften De Meern; 4. Melanie van Putten Hagestein; 5. Céline van Houtum Den Dungen; 6. Anouk Spies Wageningen; 7. Sarah van Wijnen Tilburg; 8. Maaike de Heij Heteren; 9. Sylvie Swinkels Handel; 10. Gemma Esselaar Stein; 11. Inge van der Heijden Schaijk; 12. Joëlla Jongenelen Roosendaal; 13. Claudia Jongerieus Hoogerheide; 14. Manon van der Kroft Valkenswaard; 15. Susanne Benders Helmond; 16. Ilona van Ginneken Gilze; 17. Lot van Opstal Chaam; 18. Nielske Bremmers Valkenswaard; 19. Quinty van de Guchte Driewegen; 20. Silke Germs Tubbergen;

Amateurs: 1. Dirk van Leuken Best; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Koen Wulterkens Cuijk; 4. Peter van Wijgerden Woudrichem; 5. Jordy van Sambeeck Nijmegen; 6. Hans Dilling Nijmegen; 7. Twan Kops Veldhoven; 8. Ruben van Kempen Tilburg; 9. Maarten Bremer Bemmel; 10. Sjors Salentijn Roermond; 11. Jeroen Hendriks Boxmeer; 12. Stefan Teunis Malden; 13. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 14. Rolf Dames Heerde; 15. Marcel Beumer Ede; 16. Merlijn Dekker Den Bosch; 17. Ivo Hegge Vlijmen; 18. Antoine Moonen Cuijk; 19. Patrick Houthooft Helmond; 20. Daniël Bijlenga Arnhem;

Sportklasse: 1. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 2. Jeroen Jansman Oosterbeek; 3. Corne Castein Renkum; 4. Jeroen Rovers Breda; 5. Tonny Berends Giessenburg; 6. Pascal Schoots Tiel; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 9. Jos van der Horst Nijmegen; 10. Richard Beumer Ede; 11. Marco Halma De Meern; 12. Haiko Peters Vianen; 13. Jan Sanders Beuningen; 14. Coen Beckers Woudenberg; 15. Ron Smits Langelilie; 16. Noud Smits Gemert; 17. Tom Corton Driel; 18. Ruud Steeghs Bemmel; 19. Sander Nijhof Apeldoorn; 20. Michel van Hooff Gemert;

 

MOERDIJK .( 2015.05.24 )

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Susanne Meistrok Elshout; 2. Kirstie van Haaften De Meern; 3. Femke Markus Amstelveen; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 6. Céline van Houtum Den Dungen; 7. Britt Knaven Strijbeek; 8. Eva Bijwaard Hillegom; 9. Roos Markus Zwarte kat; 10. Julie Burgmans Bergeijk; 11. Sarah van Wijnen Tilburg; 12. Rachelle van de Griek Heiloo; 13. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 14. Ilona van Ginneken Gilze; 15. Merel Vegter Rhoon; 16. Lotte Beukers Monster; 17. Daphne Mesu Middelburg; 18. Daimy Hellemons Hoeven; 19. Hanneke de Goeje Leiden; 20. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs;

 

MOLENAARSGRAAF .( 2015.08.22 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Jan Metselaar Bergschenhoek; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. Bram Mens Den Haag; 4. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 5. Jan Muis Giessenburg; 6. Robbert Schaap Voorburg; 7. Niels van Deursen Den Haag; 8. Carlo Cesar Doorn; 9. Harm van Berkel Maasland; 10. Robert van Dalen Giessen; 11. Thijs Kros Noorderloos;

12. Henrik Boele Bleskensgraaf; 13. Kees Pameijer Den Haag; 14. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 15. Youri Deelen Bergambacht; 16. Pieter Mies Prinsenbeek; 17. Joost van der Helm Pijnacker; 18. Martijn de Groot Gorinchem; 19. Martijn van Gemerden Vlaardingen; 20. Bennie van den Heuvel Strijen;

 

MONSTER .( 2015.07.15 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Mitchell Huenders Maarn; 4. Folkert Oostra Amsterdam; 5. Paul Helderman Naaldwijk; 6. Pim van der Marel De Lier; 7. Ronan van Zandbeek Schijndel; 8. Robbert-Jan Mol Wognum; 9. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 10. Nick van der Meer Honselersdijk; 11. David van Eerd Breda; 12. Ivo Stronks Aalten; 13. Thom Van Beek Stompwijk; 14. Remco te Brake Rhenen; 15. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 16. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 17. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 18. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 19. Roy Pieters Zwanenburg; 20. Leon Hofman Bleiswijk;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Lucinda Brand Rotterdam; 2. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 3. Melanie Hessling Duitsland; 4. Claudia Koster Oudorp Nh; 5. Mischa Top Groningen; 6. Melanie Woering Rozenburg; 7. Juul Hubert Den Haag; 8. Henriette Woering Rozenburg; 9. Esther van Leeuwe Rotterdam; 10. Kristy Glover Australie; 11. Winanda Spoor Apeldoorn; 12. Simone van der Star Nieuwkoop; 13. Chantal van der Gulik Poeldijk; 14. Ingrid Tempert Lemele; 15. Bianca Lust Oostzaan; 16. Suzanne de Lange Enschede; 17. Amelia Tanner Amerika; 18. Melissa Slewe Assendelft; 19. Andrea van Loo t Harde; 20. Astrid Slob Langerak;

Junior-Vrouwen: 1. Merel Hofman Bleiswijk; 2. Liena de Jong Ubbena; 3. Anne Huinen Noordwijk Zh; 4. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 5. Merel Vegter Rhoon; 6. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 7. Anouk Hof Assen; 8. Leonie Beukers Schiedam; 9. Myrthe Willemsen Elst; 10. Bibian Been Den Haag; 11. Ilona van Ginneken Gilze; 12. Delore Stougje Zuidland; 13. Jitske Hubert Den Haag; 14. Janine Walters Assen; 15. Denise Gunst Yerseke; 16. Sharon Dommanschet Roosendaal; 17. Danielle de Hoog Pijnacker;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Phaedra Krol Heerde; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Kirstie van Haaften De Meern; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Sarah van Wijnen Tilburg; 8. Maaike Meistrok Elshout; 9. Mylene de Zoete Naaldwijk; 10. Isabel Tambach Zaandam; 11. Nienke Wasmus Den Hoorn; 12. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 13. Famke van Dommelen Elshout; 14. Quinty Bouckaert Lisse; 15. Julia van den Bosch Amersfoort; 16. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 17. Chinouk Lindenburg Wateringen; 18. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 19. Joëlla Jongenelen Roosendaal;

 

MUNSTERGELEEN .( 2015.08.29 )

Nieuwelingen: 1. Tom Peters Thorn; 2. Daan Hoole Zuidland; 3. Edo Maas Rotterdam; 4. Danny van der Tuuk Assen; 5. Thymen Arensman Deil; 6. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Jelle Bootsveld Heino; 9. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 10. Wim Wittenberg Herveld; 11. Perry Frijters Sint Willebrord; 12. Herman Brinkman Rotterdam; 13. Stijn Daemen Landgraaf; 14. Huub Deelstra Hoogeveen; 15. Jeroen van Krimpen Utrecht; 16. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 17. Bart Artz Wintelre; 18. Joren Bloem Brummen; 19. Mees Willemsen Elst.Ut; 20. Meindert Weulink Diepenveen;

Junior-Vrouwen: 1. Karlijn Swinkels Handel; 2. Fleur Nagengast Beilen; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Grace Garner Engeland; 5. Kylie Waterreus Ulestraten; 6. Yara Kastelijn Neerkant; 7. Delore Stougje Zuidland; 8. Christa Riffel Duitsland; 9. Rebecca Raybould 10. Liane Lippert 11. Aafke Soet Heerenveen; 12. Nina Buysman Bovenkarspel; 13. Abby-Mae Parkinson Engeland; 14. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 15. Abbie Dentus Engeland; 16. Maaike de Heij Heteren; 17. Megan Barker Engeland; 18. Michelle Andres 19. Nicole Steigenga Exmorra; 20. Susanne Benders Helmond;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Iris Ton Waskemeer; 4. Lorena Wiebes Mijdrecht; 5. Inge van der Heijden Schaijk; 6. Sarah van Wijnen Tilburg; 7. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 8. Isabel Tambach Zaandam; 9. Lily Schuitemaker Volendam; 10. Phaedra Krol Heerde; 11. Mischa Bredewold Hoogland; 12. Sanne Vermeer Dodewaard; 13. Kirstie van Haaften De Meern; 14. Eva Jonkers Staphorst; 15. Sylvie Swinkels Handel; 16. Bente van Teeseling Abcoude; 17. Susanne Meistrok Elshout; 18. Emma Boogaard Zwaag; 19. Pauline Cordia Nijkerk; 20. Tamara van der Horst Hasselt;

 

MUNTENDAM .( 2015.06.12 )

Amateurs: 1. Harko Kievit Leek; 2. Han Peeneman Assen; 3. Jan Kanis Zwolle; 4. Taeke Oppewal Heerenveen; 5. Dennis Steverink Assen; 6. Jack Kuper Dokkum; 7. Sjors Beukeboom Paterswolde; 8. Marcel Weinans Roden; 9. Ferdinand Tuin Rouveen; 10. Maurice Zaal Groningen; 11. Wouter van Zanten Apeldoorn; 12. Richard Bultema Winschoten; 13. Tako Klabbers Gorredijk; 14. Albert de Vries Groningen; 15. Steve McEwen Arnhem; 16. Jesse Klabbers Gorredijk; 17. Jeroen Kisteman Rouveen; 18. Berend Slagter Groningen; 19. Sander Westerlaan Groningen; 20. Jan Bloemert Staphorst;

Sportklasse: 1. Jan Muis Giessenburg; 2. René Rotscheid Apeldoorn; 3. Kees Muis Stadskanaal; 4. Hylke Wijnsma Wier; 5. Marcel Torensma Leek; 6. Johan Overweg Ommen; 7. Henry van der Ploeg Appingedam; 8. Egbert Schoemaker Steenwijk; 9. Benjamin van Elburg Ommen; 10. Frens Hoving Sappemeer; 11. Jan Van der Meer Groningen; 12. Marten Veen Groningen; 13. Andre Godeke Hardenberg; 14. Elt Jan Tiggelaar Delfzijl; 15. Gerry Vlieger Appelscha;

 

NAALDWIJK .( 2015.08.18 )

Junioren: 1. Martin Pluto Den Haag; 2. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 3. Willem Bok Maren-Kessel; 4. Marino Noordam De Lier; 5. Noah van der Meer Naaldwijk; 6. Mario Poldervaart Zuidland; 7. Jens van den Dool Hoogblokland; 8. Thierry Bouckaert Lisse; 9. Jarri Stravers Groot-Ammers; 10. Stan Gosink Coevorden; 11. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 12. Koen Frens Nunspeet; 13. Niels Boele Leiden; 14. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 15. Rens Tulner Lexmond; 16. Mike van Nunspeet Den Haag;

17. Rienk Engele Pijnacker; 18. Olaf Potze Aduard; 19. Tim Groot Bovenkarspel; 20. Cliff de Peijper Oud-Gastel;

Nieuwelingen: 1. Kai Chapman Australie; 2. Sven Nijhuis Wilnis; 3. Menno van Capel Noorden; 4. Lars Mastebroek Barneveld; 5. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Nick Brabander Honselersdijk; 7. Freek Middelburg De Lier; 8. Herman Brinkman Rotterdam; 9. Twan Karstel Rotterdam; 10. Yorick van Velthoven Naaldwijk; 11. Danny Maas Oudenbosch; 12. Daan Hoole Zuidland; 13. Stijn de Kort Schipluiden; 14. Jelle Scherpenzeel Langerak; 15. Noah de Groot Ottoland; 16. Joost Janssen Monster; 17. Daan Boekestijn Naaldwijk; 18. Marc Veenman Wateringen; 19. Sven Vijverberg Naaldwijk; 20. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp;

 

NEEDE .( 2015.08.14 )

Amateurs: 1. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 2. Roy Roesthuis Enschede; 3. Koen Wulterkens Cuijk; 4. Joost Legtenberg Arnhem; 5. Leon Strötker Venlo; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Marcel Meijer Eibergen; 8. Bjorn Beldman Rijssen; 9. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 10. Daniël Bijlenga Arnhem; 11. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 12. Ralf Steegs Arnhem; 13. Martijn Venterink Losser; 14. Tom Meulendijks Nijmegen; 15. Martin Bekking Apeldoorn; 16. Hans Vonk Arnhem; 17. Harald Derks Denekamp; 18. Jeroen Nijhuis Hengelo ov;

19. Patrick van Gortel Apeldoorn; 20. Wietse Kamp Hengelo ov;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Bobby Mellendijk Groenlo;

3. Dick Kinket Hattem; 4. Adrie Frijters Wageningen; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Cor van der Ploeg Bemmel; 7. Michel Klarenbeek Dieren; 8. John Zennipman Zutphen; 9. Tijs Westendorp Nijmegen; 10. John van Lochem Aalten; 11. René Rotscheid Apeldoorn; 12. Tim Jansen. Rheden; 13. Ron Paffen Milsbeek; 14. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 15. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 16. Rik Hetterscheid Doetinchem; 17. Fred de Kinkelder Groenlo; 18. Danny Franken Harderwijk; 19. Coen Beckers Woudenberg; 20. Tino Oosterlaar Heino;

 

NES AAN DE AMSTEL .( 2015.05.29 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 3. Menno van Hees Utrecht; 4. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 5. Niels van der Steen Amersfoort; 6. Henk de Jong Mijdrecht; 7. Vincent Fackeldey Leiden; 8. Michael Kortekaas Amstelveen; 9. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 10. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 11. Jorne Videler Badhoevedorp; 12. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 13. Marcel Jacobs Uithoorn; 14. Richard Louman Heelsum; 15. Johan Boerefijn Alphen aan den Rijn; 16. Robert Warmer Utrecht; 17. Jelmer Nuijten Soest; 18. Jakob van der Wier Amsterdam; 19. Daniel Marsmans Utrecht; 20. Roel Mouris Waverveen;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Anne Huinen Noordwijk Zh; 4. Esther Kortekaas Voorhout 5. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 6. Jennifer van der Voort Maarssen; 7. Annemiek van Doorn Utrecht; 8. Bente van Teeseling Abcoude; 9. Femke Markus Amstelveen; 10. Nicolien Luijsterburg Amsterdam; 11. Leontine Groeneveldt Amsterdam; 12. Paulien Koster Delfstrahuizen; 13. Ellen de Waard Amsterdam; 14. Hanneke de Goeje Leiden; 15. Francina Dekker Amsterdam; 16. Birgit Witte Duivendrecht; 17. Maaike Vogel Amsterdam; 18. Emma Paternotte Amsterdam; 19. Lisanne Immerzeel Wilnis; 20. Jenneke van Veen Amsterdam;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 3. Arco Herrebout Purmerend; 4. Harry van Pierre De Kwakel; 5. Martijn Harteloh Dordrecht; 6. Rene Immerzeel Wilnis; 7. Teun Groeneveld NIEUW VENNEP 8. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 9. Michel van der Voort Maarssen; 10. Mark Keijsers Utrecht; 11. Caspar Hermans Amsterdam; 12. Marcel Hoffman Hoofddorp; 13. Gijs van der Bent Amsterdam; 14. Jeroen Land Utrecht; 15. Eibert van't Hof Den Haag; 16. Martijn Suurd Utrecht; 17. Coen Emmer Amsterdam; 18. Lieuwe Hoekstra Amstelveen; 19. Jan-Dick den Das Landsmeer; 20. Ello van Gelderen Haarlem;

 

NIEUWENDIJK .( 2015.06.20 )

Elite/Beloften: 1. Niels Wubben Dorst; 2. Bart Dielissen Breda; 3. Jasper de Laat Moergestel; 4. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 5. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 6. Jorrit Slaman Bergambacht; 7. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 8. Tom Jansen Welberg; 9. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 10. Rick Craenen Nederweert; 11. Janno de Bruijn Rijsbergen; 12. Pim van der Marel De Lier; 13. Gerwin de Regt Nispen; 14. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 15. Olaf Oussoren Amerongen; 16. Henri Mol Hulshorst; 17. Kenny Nijssen Haarlem; 18. Christiaan de Rijk De Meern; 19. Mark Stijger Honselersdijk; 20. Rik van Aaken Veldhoven;

Nieuwelingen: 1. Luke van de Put Bladel; 2. Kevin Reuvers Zevenbergen; 3. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 4. Jelle Scherpenzeel Langerak; 5. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 6. Frank Stijger Honselersdijk; 7. Geert Verheijen Rijsbergen; 8. Bas van Dinther Rossum; 9. Rav Schoormans Oosterhout; 10. Ezra Tolhoek Zierikzee; 11. Niels Bakker Rijssen; 12. Noah de Groot Ottoland; 13. Nobbie Twigt Gouderak; 14. Matthew van der Linden Barendrecht; 15. Jetze van Heelsum Sleeuwijk 16. Mark Wolvers Moordrecht; 17. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 18. Sten Harmeling Nijverdal; 19. Ruben van der Pijl Amstelveen; 20. Cornee Jansen Lelystad;

 

NIEUWENDIJK .( 2015.06.20 )

Amateurs: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Rik Nederlof Breda; 3. Robbert Schaap Voorburg; 4. Martin van Plateringen Almere; 5. Bram Mens Den Haag; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Albert van Riessen Rotterdam; 8. Ivo Hegge Vlijmen; 9. Stefan Slager Beesd; 10. Tim Nederlof Breukelen; 11. Jarco van Binsbergen Herveld; 12. Geert Minkema Schoonhoven; 13. Johan van Wijk Oosteind; 14. Johan van der Eijk Strijen; 15. Jari Looman Montfoort; 16. Jens Achterberg Utrecht;17. Wim Oldenburg Uitwijk; 18. Willard Paalman Vriezenveen; 19. Marius van Breda Wassenaar; 20. Arjan Paalman Rijssen;

 

NIEUWKUIJK .( 2015.03.22 )

Nieuweling-Meisjes: 1. Mylene de Zoete Naaldwijk; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Britt Knaven Strijbeek; 4. Carmen Pol Tubbergen; 5. Jennifer van der Voort Maarssen; 6. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 7. Anne de Ruiter Polsbroek; 8. Kirstie van Haaften De Meern; 9. Maaike Meistrok Elshout; 10. Iris Ton Waskemeer; 11. Sarah van Wijnen Tilburg; 12. Famke van Dommelen Elshout; 13. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 14. Isabel Tambach Zaandam; 15. Eva Jonkers Staphorst; 16. Susanne Meistrok Elshout; 17. Julia van den Bosch Amersfoort; 18. Joëlla Jongenelen Roosendaal; 19. Floortje Sel Veenendaal; 20. Lily Schuitemaker Volendam;

 

NIEUWPOORT .( 2015.08.29 )

Nieuwelingen: 1. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 2. Sjoerd Bakker. Berkhout; 3. Ivar Immerzeel Wilnis; 4. Jelle Scherpenzeel Langerak; 5. Danny Maas Oudenbosch; 6. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 7. Noah de Groot Ottoland; 8. Stefan Appelman Beverwijk; 9. Bas van Dinther Rossum; 10. Quinten Veling Monnickendam; 11. Nobbie Twigt Gouderak; 12. Twan Karstel Rotterdam; 13. Martijn Krook Purmerend; 14. Matthew van der Linden Barendrecht; 15. Thom Buyck Assendelft; 16. Stijn de Kort Schipluiden; 17. Jeldert Withag Beltrum; 18. Mark Wolvers Moordrecht; 19. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 20. Iska Buwalda Biddinghuizen;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Sabine Hey Oosterhout; 2. Jennifer van der Voort Maarssen; 3. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 4. Minke Bakker Monster; 5. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 6. Charlotte Kool Kortenhoef; 7. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 8. Esther van Leeuwe Rotterdam; 9. Annemiek van Doorn Utrecht; 10. Claudia van Dijk Zuidland; 11. Lieke Lap Dronten; 12. Lisanne Immerzeel Wilnis; 13. Patricia Maasland Noordeloos; 14. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 15. Janneke van Doorn Utrecht; 16. Melanie van Putten Hagestein; 17. Astrid Slob Langerak;18. Ilse Nasveld Abbenbroek; 19. Rachelle van Kappel Woerden; 20. Lotte Beukers Monster;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Marc van Grinsven Deurne; 2. Marcel Lambregts Meteren; 3. Patrick van Gortel Apeldoorn; 4. Maikel Govaarts Drunen; 5. Bart Streefkerk Ameide; 6. Thijs Kros Noorderloos; 7. Jarno van Krimpen Groot-Ammers; 8. Freek de Jong Vught; 9. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 10. Erik Satter Gameren; 11. Kemal Acar Papendrecht; 12. Jaco van der Eijk Zevenhuizen Zh; 13. Dick Kinket Hattem; 14. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 15. Jan Sachtleven Den Haag; 16. Jorrit Noppen Dordrecht; 17. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 18. Martijn Harteloh Dordrecht; 19. Jan Bassa Noordeloos; 20. Andre van der Poel Utrecht;

 

NIEUW-RODEN .( 2015.06.29 )

Elite/Beloften: 1. Roy Eefting Apeldoorn; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 4. Arjan Hofman Nunspeet; 5. Remco Schouten Ammerstol; 6. Jan Bos Nieuwehorne; 7. Erik Groen Apeldoorn; 8. Harry Sweering Sneek; 9. Rudy Vriend Schagen; 10. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 11. Rick Goeree Borger; 12. Henk Bos Drachten; 13. Paul de Haan Meedhuizen; 14. Bram Verweij Haren Gn; 15. Martijn Dijkstra De Knippe; 16. Coen Rijpma Wolvega; 17. Ronald Kruijer Heiligerlee; 18. Niels Potze Aduard; 19. Eit Visser De Wilp Gn; 20. Gaatze Postma Munein;

 

NIEUW-VENNEP .( 2015.06.28 )

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Femke Markus Amstelveen; 2. Paulien Koster Delfstrahuizen; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Anne Huinen Noordwijk Zh; 5. Esther Kortekaas Voorhout 6. Isabel Tambach Zaandam; 7. Susanne Meistrok Elshout; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Anne de Ruiter Polsbroek; 10. Phaedra Krol Heerde; 11. Nienke Wasmus Den Hoorn; 12. Céline van Houtum Den Dungen; 13. Melanie van Putten Hagestein; 14. Myrthe Willemsen Elst; 15. Noa Jansen Oosterhout Nb; 16. Julia van den Bosch Amersfoort; 17. Charlotte Kool Kortenhoef; 18. Maaike Meistrok Elshout; 19. Eva Bijwaard Hillegom; 20. Annemiek van Doorn Utrecht;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Dion Murk Velserbroek; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Frits van Lieshout Spaarndam; 4. Arthur Rutte Haarlem; 5. Michael van Son Velserbroek; 6. Justin Plijter Hillegom; 7. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 8. Laurens Koster Oegstgeest; 9. Alfred Rooks Den Haag; 10. Gerben van de Reep Hillegom; 11. Johan Hendriks Hilversum; 12. Edwin de Graaff De Kwakel; 13. Remco Janzen Hoofddorp; 14. Daan Kostelijk Nieuw-Vennep; 15. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 16. Paul den Edel Haarlem; 17. Gerard Nijgh Rijnsburg; 18. Mark Rijntjes Haarlem; 19. Pierre Deen Amsterdam; 20. Jelle de Winter Obdam;

 

NIEUW-VOSSEMEER .( 2015.05.10 )

Elite/Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Nick Stöpler Woerden; 3. Roy Pieters Zwanenburg; 4. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 5. Dennis Raadtgever Kapelle; 6. David van Eerd Breda; 7. Jurriën Bosters Steenbergen; 8. Ian Peter Richards Breda; 9. Dennis Smit Zwanenburg; 10. Stan Wijkel Holsloot; 11. Martijn Lust Tuitjenhorn; 12. Sjors Handgraaf Leiden; 13. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 14. Jeroen Vegter Rhoon; 15. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 16. Marco Brus Schijndel; 17. Frank Niewold Lisse; 18. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 19. Paul Helderman Naaldwijk; 20. Robert Berk Bergschenhoek;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Marijn Pijper Hoogvliet; 2. Germon Peeters Tilburg; 3. Niels van Deursen Den Haag; 4. Bram Mens Den Haag; 5. Robert Koppers s-Gravenhage; 6. Andre Grootveld Zoetermeer; 7. Niky Deijkers Sint Willebrord; 8. Erik Groeneveld Heinenoord; 9. Johan Hendriks Hilversum; 10. Johan Peemen Rijsbergen; 11. Gino Bonemeijer Nootdorp; 12. Peter Fils Pijnacker; 13. Harm van Berkel Maasland; 14. Ruben Hoogland Rotterdam; 15. Robert Jan van den Braken Breda; 16. Coen Groot Papendrecht; 17. Michel Reep Breda; 18. Bouwe Boonstra Rotterdam; 19. Gerard van Haaften Dirksland; 20. Jurgen Verbocht Roosendaal;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Jermaine Post Oegstgeest; 2. Minke Slingerland Oosterhout; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Monique van de Ree Zundert; 5. Marieke van Witzenburg Brielle; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Melanie Woering Rozenburg; 8. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 9. Marijn de Vries Zwolle; 10. Nike Beckeringh Amstelveen; 11. Demi de Jong Ossendrecht; 12. Femke Geeris Geldrop; 13. Bianca van den Hoek Bussum; 14. Inge Mostert Delfgauw; 15. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 16. Sofie van Horik Oosterwijk; 17. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 18. Chanella Stougje Zuidland; 19. Juul Hubert Den Haag; 20. Henriette Woering Rozenburg;

 

NIJEVEEN .( 2015.07.24 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Luuc Bugter Arnhem; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Robert de Jong Zeewolde; 4. Gert-Jan Bosman Emmen; 5. Harry Sweering Sneek; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7. Jochem Hoekstra Haren Gn; 8. Sierk-Jan de Haan Breda; 9. Melvin van Zijl Harderwijk; 10. Jarno Gmelich Meijling Almere; 11. Gary Hekman Heerde; 12. Beau Duvigneau Zutphen; 13. Rick Ottema Muntendam; 14. Youp Havermans Rotterdam; 15. Dylan van Zijl Harderwijk; 16. Patrick Bos Amstelveen; 17. Justin Timmermans Hardenberg; 18. Erik Groen Apeldoorn; 19. Ruben Wieberdink Elburg; 20. Taeke Oppewal Heerenveen;

 

NISPEN .( 2015.07.12 )

Elite/Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 3. Nicky Verdaasdonk Chaam; 4. Jordi Talen Spijkenisse; 5. Robin Wennekes Dodewaard; 6. Koen van de Klundert Woensdrecht; 7. Bart Dielissen Breda; 8. Jurriën Bosters Steenbergen; 9. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 10. Bryan van Rutten Roosendaal; 11. Paul Moerland Fijnaart; 12. Henk Bom Naaldwijk; 13. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 14. Bob Wubben De Lier; 15. Danos Gerritsen Hoogerheide; 16. Youp Havermans Rotterdam; 17. Danny Vrolijk Schipluiden; 18. Joren Segers Belgie; 19. Ingmar Uytdewilligen Belgie; 20. Randy Sint Nicolaas Dordrecht;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Lieven Anthonise Dordrecht; 3. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 4. Robbert Schaap Voorburg; 5. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 6. Jan Muis Giessenburg; 7. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 8. Erik Dekker Hedel; 9. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 10. Niky Deijkers Sint Willebrord; 11. Henk de Jong Mijdrecht; 12. Robert Jan van den Braken Breda; 13. Mark van Leengoed Etten-Leur; 14. Stefan Laurijssen Roosendaal; 15. Tony Verschuuren Fijnaart; 16. Cliff de Peijper Oud-Gastel; 17. Wesley Steekers Noordwijkerhout; 18. Jens van den Dool Hoogblokland; 19. Jan Metselaar Bergschenhoek; 20. Jurgen Verbocht Roosendaal;

Nieuwelingen: 1. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 2. Tim Bierkens Stampersgat; 3. Martijn Hennekam Zundert; 4. Alain Broos Baarle-Nassau; 5. Bart Sitters Zegge; 6. Jasper Haest Roosendaal; 7. Max van Helmond Rijen; 8. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 9. Bram Pieters Oosterhout Nb; 10. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 11. Hugo Hoekjen Delft; 12. Ryco Krebbekx Steenbergen; 13. Kevin Reuvers Zevenbergen; 14. Dennis Mertens Breda; 15. Kevin Haest Rijsbergen; 16. Geert Verheijen Rijsbergen; 17. Dennis Leijten Hoogerheide; 18. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 19. Thijs Barendregt Kruiningen; 20. Damian van Alphen Hoeven;

 

NOORDELOOS .( 2015.08.03 )

Elite/Beloften: 1. Mitchell Huenders Maarn; 2. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 3. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 4. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 5. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 6. Jeroen Breewel Wilnis; 7. Frank de Reus Papendrecht; 8. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 9. Jordi Talen Spijkenisse; 10. Dennis Smit Zwanenburg; 11. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 12. Martijn Lust Tuitjenhorn; 13. Wouter Mesker Noordeloos; 14. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 15. Wim Kleiman Almelo; 16. Bart van den Berg Wijngaarden Zh; 17. Frank Niewold Lisse; 18. Jeroen van Zanten Meerkerk; 19. Philip Kootstra Almelo; 20. Barry Bel De Goorn;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 2. Erik Dekker Hedel; 3. Elmar van Hoorn Rotterdam; 4. Robbert Schaap Voorburg; 5. Gerard van Haaften Dirksland; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Bram Mens Den Haag; 8. Erik de Niet Den Haag; 9. Pim Achterkamp Rotterdam; 10. Lieven Anthonise Dordrecht; 11. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 12. Arjan Seunninga Ede; 13. Bart Streefkerk Ameide;

14. David van den Berg Leidschendam; 15. Koen Wulterkens Cuijk; 16. Stefan Teunis Malden; 17. Henk de Jong Mijdrecht; 18. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 19. Coen van den Berge Poeldijk; 20. Remco Schellevis Stolwijk;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Judith Bloem Apeldoorn; 2. Ines Klok Rockanje; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Kelly Markus Hoofddorp; 5. Eva Buurman Wervershoof; 6. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 7. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 8. Melanie Woering Rozenburg; 9. Jarmila Machachova Tsjechie; 10. Sofie van Horik Oosterwijk; 11. Henriette Woering Rozenburg; 12. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 13. Alicja Verhagen Woerden; 14. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 15. Samantha van Steenis Hoogland; 16. Chantal van der Gulik Poeldijk; 17. Anne Huinen Noordwijk Zh; 18. Annet Pit Beekbergen; 19. Nicole Moerig Spanje; 20. Melissa van der Peet Den Haag;

 

NOORDHORN .( 2015.07.03 )

Elite/Beloften: 1. Harry Sweering Sneek; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Roy Eefting Apeldoorn; 4. Erik Groen Apeldoorn; 5. Stan Wijkel Holsloot; 6. Arjan Stroetinga Waskemeer; 7. Niels Mesu Tjalleberd; 8. Henk Jaap Moorlag Sittard; 9. Jasper Schouten Dronten; 10. Coen Rijpma Wolvega; 11. Henk Bos Drachten; 12. Pim Cazemier Den Horn; 13. Martijn Dijkstra De Knippe; 14. Jan Bos Nieuwehorne; 15. Björn Bakker Wijnjewoude; 16. Frank Vreugdenhil Eldersloo 17. Jorrit Bergsma ALDEBOARN 18. Wessel Piersma Groningen; 19. Bram Verweij Haren Gn; 20. Eit Visser De Wilp Gn;

Amateurs: 1. Richard Bultema Winschoten; 2. Martijn Wietzes Zuidwolde; 3. Selmar Pigge Wolvega; 4. Simon Broekhuis Zwolle; 5. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 6. Harko Kievit Leek; 7. Robbert Schaap Voorburg; 8. Rogier Hilbers Groningen 9. Jan Hekman Norg; 10. Tako Klabbers Gorredijk; 11. Bas Bosma Noordwolde; 12. Arian Stolwijk Delft; 13. Dennis Steverink Assen; 14. Richard Doggen Kornhorn; 15. Jack Kuper Dokkum; 16. Stef Jonker Roden; 17. Arjen Reinsma Roden; 18. Albert de Vries Groningen; 19. Arnoldus van der Werff Groningen; 20. Anko Smilda Leek;

 

NOORDWIJKERHOUT .( 2015.09.09 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 2. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 3. Sjors Handgraaf Leiden; 4. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 5. Roy Dofferhoff Lisse; 6. Jurgen van Diemen Leimuiden; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Steven Stenekes Bennekom; 9. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 10. Sven van Luijk Naaldwijk; 11. Pascal Aandewiel Amsterdam; 12. Wouter de Groot Delft; 13. Piotr Havik Bergambacht; 14. Henk Bos Drachten; 15. Etienne Lenting Nieuwveen; 16. Franklin Wessels Aalsmeer;17. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 18. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 19. Leander Schreurs Dronten; 20. Gaatze Postma Munein;

 

NOOTDORP .( 2015.08.06 )

Junioren: 1. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 2. Gijs Meijer Oostwoud; 3. Ide Schelling Den Haag; 4. Mel van der Veekens Zaandam; 5. Niels Boele Leiden; 6. Julian Stolk Pijnacker; 7. Thierry Bouckaert Lisse; 8. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 9. Sil Faber Ureterp; 10. Jelle Vlasman Alphen aan den Rijn; 11. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 12. Rienk Engele Pijnacker; 13. Noah van der Meer Naaldwijk; 14. Mitchell van Roijen Beverwijk; 15. Dorus de Rijk de Rijp 16. Wouter Poot Bergen; 17. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 18. Bob Goedbloed Leiden; 19. Jeroen van der Meer Pijnacker; 20. Thomas van Bommel Nieuwerkerk aan den IJssel;

Amateurs: 1. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 2. Jelle van der Marel De Lier; 3. Jorne Videler Badhoevedorp; 4. Niels Overvoorde Delfgauw; 5. Andre Grootveld Zoetermeer; 6. Pim Achterkamp Rotterdam; 7. Robbert Schaap Voorburg; 8. Alfred Rooks Den Haag; 9. Melvin Bos Sint Pancras; 10. Gino Bonemeijer Nootdorp; 11. Christian Bosch Nootdorp;

12. Erik de Niet Den Haag; 13. Rik Nederlof Breda; 14. Lieven Anthonise Dordrecht; 15. Lars Adriaansen Steenbergen; 16. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 17. Youri Deelen Bergambacht; 18. Ronald Greep Maasland; 19. Henk de Jong Mijdrecht; 20. Peter Fils Pijnacker;

 

NUENEN .( 2015.08.23 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Marco Brus Schijndel; 3. Kobus Hereijgers Hedel; 4. Jasper de Laat Moergestel; 5. Daan de Groot Utrecht; 6. Pieter van Oirschot Best; 7. Ruud Kooijmans Maarheeze; 8. Ferdi van Katwijk Wanroy; 9. Nol van Loon Tilburg; 10. Mark Olieman Leende; 11. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 12. Maarten Seefat Oirsbeek; 13. Tim Kleinloog Eindhoven; 14. Ocko Geserick Hilversum; 15. Joep Verhees Helmond; 16. Tom Marcelis Eindhoven; 17. Gijs Vierling Veldhoven; 18. Arnold Stam Sprang-Capelle; 19. Hugo Heijnen Boxmeer; 20. Rick Craenen Nederweert;

Junioren: 1. Luuk Lohuis Denekamp; 2. Julian Stolk Pijnacker; 3. Paul Gruithuijzen Breugel; 4. Danny Stam Sprang-Capelle; 5. Teun Teulings Breugel; 6. David Raaijmakers Nuenen; 7. Damian Kooreman Aalsmeer; 8. Stefan van Drunen Dordrecht; 9. Stijn Wouters Chaam; 10. Dani Slimmens Gorinchem; 11. Rowan de Bruyn Bergeijk;

 

NUMANSDORP .( 2015.06.08 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. David van Eerd Breda; 4. Jordi Talen Spijkenisse; 5. Roy Pieters Zwanenburg; 6. Jos Koop Delft; 7. Steven Stenekes Bennekom; 8. Jaap de Man Spijkenisse; 9. Dylan van Zijl Harderwijk; 10. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 11. Jorrit Slaman Bergambacht; 12. Danny Vrolijk Schipluiden; 13. Chris Jooste Zuid-Afrika; 14. Marvin van Spronsen Monster; 15. Jan van Aart Belgie; 16. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 17. Joshua Buchel Zuid-Afrika; 18. Frank Niewold Lisse; 19. Frank de Reus Papendrecht; 20. Bart van den Berg Wijngaarden Zh;

Amateurs/Sportklasse: 1. Lieven Anthonise Dordrecht; 2. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 3. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 4. Stefan Laurijssen Roosendaal; 5. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 6. Guus de Graauw Etten-Leur; 7. Casper van Wijck Rotterdam; 8. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 9. Erik Meerkerk Zuidland; 10. Frank Visser Gouda 11. Robbert Schaap Voorburg; 12. Jan Hordijk Westmaas; 13. Martijn van Gemerden Vlaardingen; 14. Andre Grootveld Zoetermeer; 15. Mark van Velthoven Wateringen; 16. Harm van Berkel Maasland; 17. Martijn Harteloh Dordrecht; 18. Ruben Hoogland Rotterdam; 19. Joren Bronkhorst Gorinchem; 20. Martijn de Groot Gorinchem;

 

NUNSPEET .( 2015.08.19 )

Elite/Beloften: 1. Martijn Dijkstra De Knippe; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Gary Hekman Heerde; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Mitchell Huenders Maarn; 7. Gijs Verdick Laren Gld; 8. Harry Sweering Sneek; 9. Daan de Groot Utrecht; 10. Thom Van Beek Stompwijk; 11. Dylan van Zijl Harderwijk; 12. Nick Kweldam Aalten; 13. Rick Smit Kampen 14. Melvin van Zijl Harderwijk; 15. Beau Duvigneau Zutphen;

16. Arjan Hofman Nunspeet; 17. Jeroen Jansman Oosterbeek; 18. Ruben Wieberdink Elburg; 19. Mathijs Wagenaar Epe; 20. Jasper Schouten Dronten;

 

OBDAM .( 2015.07.12 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2. Robbert-Jan Mol Wognum; 3. Pim Cazemier Den Horn; 4. Martijn Lust Tuitjenhorn; 5. Dex Groen Tuitjenhorn; 6. Barry Bel De Goorn; 7. Dennis Souverein Haarlem; 8. Milan Veltman Broek op Langedijk; 9. Wouter Mol Alkmaar; 10. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 11. Harm Bronkhorst Voorhout; 12. Marc Veldt Amstelveen; 13. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 14. Pim van der Marel De Lier; 15. Jeroen Breewel Wilnis; 16. Steven Stenekes Bennekom; 17. Jasper Schouten Dronten; 18. Patrick Bos Amstelveen; 19. Ton Slippens Schagen; 20. Max van de Water Amsterdam;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Moniek Tenniglo Albergen; 5. Sanne Bouwmeester Westerbork; 6. Marleen Pardon Arnhem; 7. Femke Kuipers. Amsterdam; 8. Lucy Garner Engeland; 9. Melanie Woering Rozenburg; 10. Kelly Markus Hoofddorp; 11. Claudia Koster Oudorp Nh; 12. Jip van den Bos Oostknollendam; 13. Riejanne Markus Amstelveen; 14. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 15. Tessa Neefjes Wervershoof; 16. Karen Elzing Schoonebeek; 17. Sofie van Horik Oosterwijk; 18. Anne Huinen Noordwijk Zh; 19. Bianca van den Hoek Bussum; 20. Melissa van Neck Amstelveen;

 

OCHTEN .( 2015.07.18 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 2. Bart Vendrig Maurik; 3. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 4. Thomas Rabou Loosbroek; 5. Ivo Stronks Aalten; 6. Abe Celi Oosterhout; 7. Ronan van Zandbeek Schijndel; 8. Jordi Sloof Bodegraven; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Jeroen van Zanten Meerkerk; 11. Oscar Riesebeek Tiel; 12. Witten Anthonise Dordrecht; 13. Timon van Reek Voorhout; 14. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 15. Martijn de Jong Woerden; 16. Marco Brus Schijndel; 17. Robin Wennekes Dodewaard; 18. Johim Ariesen Rhenen; 19. Marc Janssen Ede; 20. Tim Ariesen Rhenen;

Nieuwelingen: 1. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 2. Wim Wittenberg Herveld; 3. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 4. Danny Maas Oudenbosch; 5. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Bram Pieters Oosterhout Nb; 7. Sjoerd Bakker. Berkhout; 8. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 9. Mathijs de Leng Boskoop; 10. Glenn Mertens Wateringen; 11. Harm Celi Oosterhout; 12. Wessel Krul Enkhuizen; 13. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 14. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 15. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 16. Chiel Schulten Raalte; 17. Jelle Bootsveld Heino; 18. Kevin Haest Rijsbergen; 19. Iska Buwalda Biddinghuizen; 20. Jord Baak Dronten;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Rainier Beckers Viersen; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 3. Pascal Schoots Tiel; 4. Ron Paffen Milsbeek; 5. Ferry de Ruiter Putten; 6. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Wilco van Schenkhof Echteld; 9. Joost Horstink Zevenaar; 10. Lars Rietveld Oudewater; 11. Nico Vuurens Meerkerk; 12. Corne Castein Renkum; 13. Richard Beumer Ede; 14. Marc van Grinsven Deurne; 15. Frans Berrens Amersfoort; 16. Jeroen Jansman Oosterbeek;

17. Adrie Frijters Wageningen; 18. Thijs Kros Noorderloos; 19. Antoine Moonen Cuijk; 20. Andrew O'Hara Grave;

 

OIRSCHOT .( 2015.06.09 )

Elite/Beloften: 1. Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 4. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 5. Benjamin Sydlik Duitsland; 6. Luuc Bugter Arnhem; 7. Oscar Riesebeek Tiel; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Marco Brus Schijndel; 10. Patrick Bos Amstelveen; 11. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 12. Robbie van Bakel Deurne; 13. Robin Wennekes Dodewaard; 14. Kobus Hereijgers Hedel; 15. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 16. Remco Esselaar Stein; 17. Barry Bel De Goorn; 18. Luc Loozen Voerendaal; 19. Jasper de Laat Moergestel; 20. Wayne Stijns Bunde;

 

OLDENZAAL .( 2015.08.09 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robin Lowik Vriezenveen; 2. Daan van den Berg Veenendaal; 3. Jasper Schouten Dronten; 4. Leon Strötker Venlo; 5. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 6. Jelle Johannink Dronten; 7. Patrick Reinders Enschede; 8. Patrick van Gortel Apeldoorn; 9. Bart Schipper Wierden; 10. Cor van Leeuwen Borger; 11. John Schouten Harderwijk; 12. Nick Kweldam Aalten; 13. Ruben Tolkamp Aalten; 14. Wim Kleiman Almelo; 15. Rik Brouwer Nijmegen; 16. Philip Kootstra Almelo; 17. Jasper Plender Almelo; 18. Pepijn ter Bekke Oldenzaal; 19. Robert de Jong Zeewolde; 20. Melle Nikkels Utrecht;

Junioren: 1. Thijs Wolsink Hengelo ov; 2. Gijs Meijer Oostwoud; 3. Danny Voogt Wormer; 4. Dorus de Rijk de Rijp 5. Yannick Vrielink Zutphen; 6. Chiel Breukelman Gramsbergen; 7. Guus Olde Monnikhof Oldenzaal; 8. Thierry Bouckaert Lisse; 9. Bart van Bindsbergen Zevenaar; 10. Marijn Velt Oude Pekela; 11. Bart de Veer Vreeland; 12. Koen Frens Nunspeet; 13. Tim Groot Bovenkarspel; 14. Rick de Vries. Wolvega; 15. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 16. Koen Jansen Baak; 17. Olaf Potze Aduard; 18. Daan Dijkstra Almelo; 19. Wouter Engelmann Apeldoorn; 20. Thomas Langens Rosmalen;

Nieuwelingen: 1. Joël Zuidema Dokkum; 2. Jelle Bootsveld Heino; 3. Rick Pluimers Enter; 4. Tim Naberman Genemuiden; 5. Jermo Hesselink Overdinkel; 6. Bram Prins Hasselt; 7. Mohs Klunder Nijeveen; 8. Maarten Rotman Wierden; 9. Sebastian Vester Drachten; 10. Chiel Schulten Raalte; 11. Meindert Weulink Diepenveen; 12. Sam Gademan Beek; 13. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 14. Thom Buyck Assendelft; 15. Noël Kok Enter; 16. Axel Pol Tubbergen; 17. Lars de Bot Losser; 18. Sven de Haan Zuidlaren; 19. Sten Harmeling Nijverdal; 20. Sven Nijhuis Wilnis;

 

OOSTERHOUT.GLD .( 2015.08.30 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Niels van Deursen Den Haag; 3. Mark Langenkamp Arnhem; 4. Remco Bertelink Bennekom; 5. Leon Strötker Venlo; 6. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 7. Daan van Alphen Gennep; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Yannick Vrielink Zutphen; 10. Patrick Groenestein Hoogland 11. Stefan Teunis Malden; 12. Marcel Alma Harskamp; 13. Daniël Bijlenga Arnhem; 14. Arjan Seunninga Ede; 15. Timo Fransen Westervoort; 16. Koen Wulterkens Cuijk; 17. Rob Tijdink Arnhem; 18. Guido Benthem Arnhem;

19. Patrick van Gortel Apeldoorn; 20. Richard Beumer Ede;

 

OOSTERHOUT.NB .( 2015.09.20 )

Elite/Beloften: 1. Daan Meijers Dongen; 2. Marco Brus Schijndel; 3. Robbie van Bakel Deurne; 4. Fillip Eidsheim Noorwegen; 5. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 6. David van Eerd Breda; 7. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 10. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 11. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 12. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 13. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 14. Thom Van Beek Stompwijk; 15. Diederik Deelen Berkenwoude; 16. Mark Sonneveld Waddinxveen; 17. Sjors Handgraaf Leiden; 18. Etienne Lenting Nieuwveen; 19. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 20. Paul Moerland Fijnaart;

Junioren: 1. Thijs Wolsink Hengelo ov; 2. Lars van den Berg De Meern; 3. Bob Olieslagers Rijen; 4. Tom Wijfje Ter Aar; 5. Floris Roodenburg Maassluis; 6. Melle Meeuwisse Boskoop; 7. Jorgos Schrijver Nijkerk; 8. Rody Kroon Lage Zwaluwe; 9. Robin Beije Sommelsdijk; 10. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 11. Olaf Potze Aduard; 12. Wouter Engelmann Apeldoorn; 13. Coen Groot Papendrecht; 14. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht;15. Dion van Nierop Zoeterwoude; 16. Jelle Olthuis Strijen; 17. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 18. Olav Wallinga Zutphen; 19. Jens van den Dool Hoogblokland; 20. Floris van den Broek Chaam;

Nieuwelingen: 1. Jasper Haest Roosendaal; 2. Bram Pieters Oosterhout Nb; 3. Nick Brabander Honselersdijk; 4. Danny Maas Oudenbosch; 5. Stef Zeestraten Pijnacker; 6. Luuk van Gestel Moergestel; 7. Tim Bierkens Stampersgat; 8. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 9. Hidde van Veenendaal Dongen; 10. Rick Burgmans Westerhoven; 11. Harm Celi Oosterhout; 12. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 13. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 14. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 15. Alexander Konijn Abbekerk; 16. Martijn Rasenberg Terheijden; 17. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 18. Jesper Oost Hoogeveen; 19. Kars ten Boske Wintelre; 20. Roy Dirven Bergeijk;

Junior-Vrouwen: 1. Delore Stougje Zuidland; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Nina Buysman Bovenkarspel; 4. Julie Burgmans Bergeijk; 5. Céline van Houtum Den Dungen; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7. Minke Bakker Monster; 8. Michelle de Graaf Apeldoorn; 9. Merel Vegter Rhoon; 10. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 11. Ilona van Ginneken Gilze; 12. Guusje Waalboer Dordecht; 13. Larissa Mesker Hoornaar 14. Rachelle van Kappel Woerden; 15. Inge van Ginneken Heerle;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Iris Ton Waskemeer; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Sarah van Wijnen Tilburg; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Kirstie van Haaften De Meern; 8. Eva Jonkers Staphorst; 9. Bente van Teeseling Abcoude; 10. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Noa Jansen Oosterhout Nb; 12. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 13. Melanie van Putten Hagestein; 14. Phaedra Krol Heerde; 15. Britt Knaven Strijbeek; 16. Sanne Vermeer Dodewaard; 17. Nienke Wasmus Den Hoorn; 18. Daphne Mesu Middelburg; 19. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 20. Kristie van der Vossen Culemborg;

Amateurs: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Andre Grootveld Zoetermeer; 3. Stefan Laurijssen Roosendaal; 4. Jelle van der Marel De Lier; 5. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 6. Rik Nederlof Breda; 7. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 8. Lars Rietveld Oudewater; 9. Max Haaksman Zeist; 10. Ivo Hegge Vlijmen; 11. Erik de Niet Den Haag; 12. Johan van der Eijk Strijen; 13. Germon Peeters Tilburg; 14. Bouwe Boonstra Rotterdam; 15. Lars Adriaansen Steenbergen; 16. Jeroen Hendriks Boxmeer; 17. Erik Groeneveld Heinenoord; 18. Sander Leppers Veenendaal; 19. Dennis Deelen Bergambacht; 20. Johan van Wijk Oosteind;

 

OOSTVOORNE .( 2015.08.06 )

Professionals: 1. Bauke Mollema Leeuwarden; 2. Jos van Emden Veldwezelt(Bel); 3. Roy Curvers Roggel; 4. Ramon Sinkeldam Assendelft; 5. Tom Leezer Smeermaas(Bel); 6. Boy van Poppel Ravels; 7. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 8. Lex Nederlof Oostvoorne; 9. Jordi Talen Spijkenisse; 10. Barry Markus Hoofddorp; 11. Jaap de Man Spijkenisse; 12. Dylan van Zijl Harderwijk; 13. Aron Kremer Vierpolders; 14. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 15. Nick van der Meer Honselersdijk; 16. Dylan Groenewegen Amsterdam; 17. Dex Groen Tuitjenhorn; 18. Melvin van Zijl Harderwijk; 19. Jesper Asselman Wateringen; 20. Julius van den Berg Purmerend;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Lucinda Brand Rotterdam; 3. Allison Jackson Canada; 4. Moniek Tenniglo Albergen; 5. Stephanie Roorda Canada; 6. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Jarmila Machachova Tsjechie; 8. Anna van der Breggen Zwolle; 9. Sandra van Veghel Esch; 10. Ines Klok Rockanje; 11. Chanella Stougje Zuidland; 12. Henriette Woering Rozenburg; 13. Sarah Poidevin Canada; 14. Marieke Kerkvliet Leiden; 15. Annie Foreman-Mackey Canada; 16. Janicke Gunvaldsen Noorwegen; 17. Melanie Woering Rozenburg; 18. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 19. Marieke van Witzenburg Brielle; 20. Verena Eberhardt Duitsland;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Jan Muis Giessenburg; 2. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 3. Martin van Rij Zuidland; 4. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 5. Gerard van Haaften Dirksland; 6. Willem Kegge Rockanje; 7. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 8. Norman Meerkerk Zuidland; 9. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 10. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 11. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 12. Erik Meerkerk Zuidland; 13. Dick van der Breggen Ellemeet; 14. Arjan Paans Waalwijk; 15. Martijn Harteloh Dordrecht; 16. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 17. Andre te Boome Borculo; 18. Coen Beckers Woudenberg; 19. Sebastiaan van Duijn Rotterdam; 20. Jaco Minke Hellevoetsluis;

 

OOSTZAAN .( 2015.08.02 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4. Barry Bel De Goorn; 5. Levi Tindal Landsmeer; 6. Patrick Bos Amstelveen; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Marvin van Spronsen Monster; 9. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 10. Jeroen Breewel Wilnis; 11. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 12. Jerry Roling Heemskerk; 13. Martijn Lust Tuitjenhorn; 14. Roy Dofferhoff Lisse; 15. Luis Veen Duivendrecht; 16. Dennis Smit Zwanenburg; 17. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 18. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 19. Steven Stenekes Bennekom; 20. Marco Doets Monnickendam;

Nieuwelingen: 1. Sjoerd Bakker. Berkhout; 2. Mike Hooiveld Andijk; 3. Kai Chapman Australie; 4. Kevin de Rijk Baarn; 5. Martijn Hennekam Zundert; 6. Daan Hoeks Amstelveen; 7. Friso van Diemen Amstelveen; 8. Mick Kemper Volendam; 9. Nick Groot Zaandijk; 10. Justin Brusche Zaandam; 11. Thijs Overmeer s-Hertogenbosch; 12. Quinten Veling Monnickendam; 13. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 14. Tobias Göbel Amstelveen; 15. Thom Buyck Assendelft; 16. Douwe van Seijst Assendelft; 17. Stefan Appelman Beverwijk; 18. Rick Veenhoven Oostzaan; 19. Niels Jetten Assendelft; 20. Wesley Hollenberg Uitgeest;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Jacco Konijn Hoorn; 3. Gerard Windhouwer Oostzaan; 4. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 5. Justin Plijter Hillegom; 6. Michael van Son Velserbroek; 7. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 8. Tijs Dekker Oosthuizen; 9. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 10. Rene Melk Assendelft; 11. Gerben van de Reep Hillegom; 12. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 13. Mark Rijntjes Haarlem; 14. Johan Hendriks Hilversum; 15. Pierre Deen Amsterdam; 16. Willem van der Vlugt Medemblik; 17. Bastian de Jong Hoorn; 18. Ronald Rol Warmenhuizen 19. Nico Zijnstra Rotterdam; 20. Casper van Sijl Alkmaar;

 

OPLOO .( 2015.04.05 )

Elite/Beloften: 1. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 2. Jonas Tenbrock Duitsland; 3. Joris Blokker Wieringerwerf; 4. Daan van Alphen Gennep; 5. Tom Marcelis Eindhoven; 6. Matthijs Koedijk Lelystad; 7. Sander Iwema Hooghalen; 8. Robert Solberg Neerbeek; 9. Melvin Boskamp Leek; 10. Jermo le Fevre Purmerend; 11. Robert Sydlik Duitsland; 12. Nicklas Pedersen Denemarken; 13. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 14. Thomas Bosch Loosbroek; 15. Daan van den Berg Veenendaal; 16. Niels Potze Aduard; 17. Corne Verwoert Opheusden; 18. Gijs Vierling Veldhoven; 19. Luuk van Helden Vlodrop; 20. Jurriën Bosters Steenbergen;

Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Koen van Helvoirt Erp; 3. Bram Pieters Oosterhout Nb; 4. Philip Heijnen Oeffelt; 5. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 6. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 7. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 8. Jasper Wennink Winterswijk; 9. Niels Bakker Rijssen; 10. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 11. Rick Pluimers Enter; 12. Nils Jansen Middelaar; 13. Kevin Reuvers Zevenbergen; 14. Luke van de Put Bladel; 15. Rav Schoormans Oosterhout; 16. Tommie-Jens Meeter Tiel; 17. Gijs Leemreize Ruurlo; 18. Déjan Pöstgens Aalten; 19. Kelvin Kanen Bergeijk; 20. Sten Harmeling Nijverdal;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Kyara Stijns Bunde; 2. Demi de Jong Ossendrecht; 3. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 4. Veerle Goossens Bakel; 5. Judith Bloem Apeldoorn; 6. Eva Buurman Wervershoof; 7. Carleen Baas Den Dungen; 8. Mariël Borgerink Groningen; 9. Laura Gorter Utrecht; 10. Lotte van Hoek Vlijmen; 11. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 12. Anne Kuilboer Hoorn; 13. Melissa van der Peet Den Haag; 14. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 15. Renee Welling Opmeer; 16. Nike Beckeringh Amstelveen; 17. Sara Penton Hapert; 18. Minke Slingerland Oosterhout; 19. Senna Feron Schimmert; 20. Noortje de Kort Dongen;

 

OSPEL .( 2015.08.01 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Jasper de Laat Moergestel; 3. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 4. Thomas Rabou Loosbroek; 5. Marco Brus Schijndel; 6. Robbie van Bakel Deurne; 7. Wayne Stijns Bunde; 8. Folkert Oostra Amsterdam; 9. Ruud Kooijmans Maarheeze; 10. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 11. Patrick Bos Amstelveen; 12. Jasper van Mierle Nijmegen; 13. Maarten Schoemaker Nijmegen; 14. Daan van den Berg Veenendaal; 15. Edwin Wielink Wilp; 16. Robin Wennekes Dodewaard; 17. Thomas Bosch Loosbroek; 18. Paul Cremers Gulpen; 19. Robert Solberg Neerbeek; 20. Ferdi van Katwijk Wanroy;

 

OTTOLAND .( 2015.09.26 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Elias de Bruijne Utrecht 2. Joost van Leeuwen Ede; 3. Leon Strötker Venlo; 4. Lieven Anthonise Dordrecht; 5. Bart Streefkerk Ameide; 6. Kick Mijlhoff Den Haag; 7. Jelmer Nuijten Soest; 8. Robbert Schaap Voorburg; 9. Guido Benthem Arnhem; 10. Peter Fils Pijnacker; 11. Youri Deelen Bergambacht; 12. Ronald Greep Maasland; 13. Barry Porsius Lelystad; 14. Xander Moerman Vianen; 15. Martijn de Groot Gorinchem; 16. Gerjan de Mooij Amersfoort; 17. Ronald de Waal Amstelveen; 18. Vincent Tuls Schoonhoven; 19. Niels van Deursen Den Haag; 20. Kees Pameijer Den Haag;

Nieuwelingen: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 3. Maikel Zijlaard Rotterdam; 4. Daan Hoole Zuidland; 5. Herman Brinkman Rotterdam; 6. Martijn Krook Purmerend; 7. Leon Buijs Aalsmeer; 8. Tom van Merkerk Woerden; 9. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 10. Johannes van Hooff Rotterdam; 11. Daan Hoeks Amstelveen; 12. Frank Stijger Honselersdijk; 13. Koen Warnier Amsterdam; 14. Roy Dirven Bergeijk; 15. Noah de Groot Ottoland;

16. Lars Boele Ridderkerk; 17. Tommie-Jens Meeter Tiel; 18. Stijn de Kort Schipluiden; 19. Armando van Bruggen Purmerend; 20. Loek Geelen Lonneker;

 

OUDENBOSCH .( 2015.07.19 )

Elite/Beloften: 1. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 2. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 3. Jordi Sloof Bodegraven; 4. Wouter Been Rijswijk; 5. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 6. Witten Anthonise Dordrecht; 7. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 8. Martijn de Jong Woerden; 9. Paul Moerland Fijnaart; 10. Koen van de Klundert Woensdrecht; 11. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 12. Eloy Raas Hendrikskinderen; 13. Bram Imming Egmond; 14. Robin Wennekes Dodewaard; 15. Marco Brus Schijndel; 16. Jurriën Bosters Steenbergen; 17. Rob van Broekhoven Roosendaal; 18. Lex Nederlof Oostvoorne; 19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Janno de Bruijn Rijsbergen;

Junioren: 1. Joris Paauwe Hilversum; 2. Marten Kooistra Jonkerslan; 3. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 4. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 5. Tom Wijfje Ter Aar; 6. Mario Poldervaart Zuidland; 7. Wesley Floren Ossendrecht; 8. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 9. Jarri Stravers Groot-Ammers; 10. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 11. Coen Groot Papendrecht; 12. Jesse Muis Giessenburg; 13. Dorus de Rijk de Rijp 14. Xavier Poels Oeffelt; 15. Michael den Toom Abcoude; 16. Floris Roodenburg Maassluis; 17. Thomas Hoole Zuidland; 18. Nick van Helvoirt Erp; 19. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 20. Lennart Kieft Heerhugowaard;

Amateurs/Sportklasse: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Erik Dekker Hedel; 3. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 4. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 5. Erik de Niet Den Haag; 6. Frans Drent Groningen; 7. Daan van Alphen Gennep; 8. Marc van Grinsven Deurne; 9. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 10. Kick Mijlhoff Den Haag; 11. Robbert Schaap Voorburg; 12. Wesley Steekers Noordwijkerhout; 13. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 14. Coen Sevens Sint-Michielsgestel; 15. Robert Jan van den Braken Breda; 16. Leon Strötker Venlo; 17. Jurgen Verbocht Roosendaal; 18. Ruud Goorden Roosendaal; 19. Youri Deelen Bergambacht; 20. Stefan Laurijssen Roosendaal;

 

OUDERKERK AAN DE AMSTEL .( 2015.06.14 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. David van Eerd Breda; 3. Wouter de Groot Delft; 4. Patrick Bos Amstelveen; 5. Jasper de Laat Moergestel; 6. Dennis Souverein Haarlem; 7. Ruben Dorren Amsterdam; 8. Floris Gerts Voorschoten; 9. Harm Bronkhorst Voorhout; 10. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 11. Herman ten Kate Amsterdam; 12. Sjors Dekker Andijk; 13. Martijn Lust Tuitjenhorn; 14. Sjors Handgraaf Leiden; 15. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 16. Max van de Water Amsterdam; 17. Jorne Videler Badhoevedorp; 18. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 19. Bas de Bruin Uithoorn; 20. Jordi van Nobelen Noordwijkerhout;

Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 3. Alexander Konijn Abbekerk; 4. Sjoerd Bakker. Berkhout; 5. Jesse de Rooij Hoorn; 6. Mathijs de Leng Boskoop; 7. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 8. Mick Kemper Volendam; 9. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 10. Max Kroonen Diepenveen; 11. Quinten Veling Monnickendam; 12. Johannes van Hooff Rotterdam; 13. Danny van der Tuuk Assen; 14. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 15. Menno van Capel Noorden; 16. Ruben van der Pijl Amstelveen; 17. Stef Zeestraten Pijnacker; 18. Jord Baak Dronten; 19. Niels Jetten Assendelft; 20. Lars de Bot Losser;

 

OUDERKERK AAN DE AMSTEL .( 2015.06.14 )

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Anne de Ruiter Polsbroek;

4. Nicole Steigenga Exmorra; 5. Paulien Koster Delfstrahuizen; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Jennifer van der Voort Maarssen; 8. Bente van Teeseling Abcoude; 9. Maaike Meistrok Elshout; 10. Leontine Groeneveldt Amsterdam; 11. Femke Markus Amstelveen; 12. Hanneke de Goeje Leiden; 13. Famke van Dommelen Elshout; 14. Tjilde Bennis Zoeterwoude; 15. Quinty Bouckaert Lisse; 16. Lily Schuitemaker Volendam; 17. Cindy de Vries Wieringerwerf; 18. Moniek Bakker Berkhout; 19. Tanja Ites Den Helder; 20. Kristie van der Vossen Culemborg;

 

OUDEWATER .( 2015.08.29 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Bram Mens Den Haag; 2. Martin van Plateringen Almere; 3. Robbert Schaap Voorburg; 4. Wesley Steekers Noordwijkerhout; 5. Niels van Deursen Den Haag; 6. Niels Overvoorde Delfgauw; 7. Henk de Jong Mijdrecht; 8. Elias de Bruijne Utrecht 9. Eddy Hermsen Ochten; 10. Ronald de Waal Amstelveen; 11. Lars Rietveld Oudewater; 12. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 13. Max Haaksman Zeist; 14. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 15. Jacco Konijn Hoorn; 16. Joost van der Helm Pijnacker; 17. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 18. Han Peeneman Assen; 19. Jorn Slaghekke Enter; 20. Maxim Harteloh De Lier;

Nieuwelingen: 1. Marijn van den Berg De Meern; 2. Nick Brabander Honselersdijk; 3. Tom van Merkerk Woerden; 4. Menno van Capel Noorden; 5. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 6. Niels van Ekeren Rijswijk; 7. Jesse de Rooij Hoorn; 8. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 9. Stijn Ruijter Uithoorn; 10. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 11. Mathijs de Leng Boskoop; 12. Bas van Belle Zoetermeer; 13. Mitchell Vink Veenendaal; 14. Mike Raven Loosdrecht; 15. Pijke Steenhuis Amsterdam; 16. Lars Mastebroek Barneveld; 17. Sam Gademan Beek; 18. Daan Drogtrop Den Dolder; 19. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 20. Mickey Schuller Dordrecht;

 

OUD-GASTEL .( 2015.04.19 )

Elite/Beloften: 1. Robert Berk Bergschenhoek; 2. Pieter Vette Heinkenszand; 3. Frank Niewold Lisse; 4. Jos Koop Delft; 5. Jeroen Vegter Rhoon; 6. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 7. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 8. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 9. Paul Helderman Naaldwijk; 10. Jurriën Bosters Steenbergen; 11. Tom Jansen Welberg; 12. Jan van Aart Belgie; 13. Marc Bolhoven Purmerend; 14. Daan van den Berg Veenendaal; 15. Eloy Raas Hendrikskinderen; 16. Danny Vrolijk Schipluiden; 17. Nathan Traas Heinkenszand; 18. Etienne Lenting Nieuwveen; 19. Janno de Bruijn Rijsbergen; 19. Sander Iwema Hooghalen; 20. Jurrien Bakker Scherpenzeel;

Junioren: 1. Melle Meeuwisse Boskoop; 2. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 3. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 4. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 5. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 6. David Dekker Hedel; 7. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 8. Bram Nelck Pijnacker; 9. Wesley Floren Ossendrecht; 10. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 11. Mike van Nunspeet Den Haag; 12. Mario Poldervaart Zuidland; 13. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 14. Tom Zwaan Amsterdam; 15. Robin Beije Sommelsdijk; 16. Maarten van Hout Oirschot; 17. Floris Roodenburg Maassluis; 18. Cliff de Peijper Oud-Gastel; 19. Tayfun Memis Rotterdam; 20. Xavier Poels Oeffelt;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Femke van Kessel Breda; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 5. Sarah Inghelbrecht Belgie; 6. Sandra van Veghel Esch; 7. Henriette Woering Rozenburg; 8. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 9. Melanie Woering Rozenburg; 10. Sofie van Horik Oosterwijk; 11. Femke Verstichelen Belgie; 12. Julie Burgmans Bergeijk; 13. Marissa Meijer Rotterdam; 14. Gina Haatz Duitsland; 15. Femke Kuipers. Amsterdam; 16. Sophie van Bakel Son; 17. Samantha van Steenis Hoogland; 18. Nicolien Luijsterburg Amsterdam; 19. Chantal van der Gulik Poeldijk; 20. Anka Hermans Belgie;

Amateurs/Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Pascal Schoots Tiel; 3. Alfred Rooks Den Haag; 4. Rik Nederlof Breda; 5. Berry Roelofs Groesbeek; 6. Marcel Lambregts Meteren; 7. Dennis van der Meiden Nootdorp; 8. Edwin Kas Sint Willebrord; 9. Tony Verschuuren Fijnaart; 10. Johan Peemen Rijsbergen; 11. Jurgen Verbocht Roosendaal; 12. John Roos Sommelsdijk; 13. Jeroen Claessen Hoeven; 14. Andre Horians Oud-Gastel; 15. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 16. Nelis Koeken Zundert; 17. Bram Mens Den Haag; 18. Geert Minkema Schoonhoven; 19. Tjalling Reijmer Utrecht; 20. Mike van der Ham Lexmond;

 

OUD-VOSSEMEER .( 2015.03.21 )

Elite/Beloften: 1. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 2. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 3. Tom Goovaerts Stabroek; 4. Rick Mensink Zwolle; 5. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 6. Stan Wijkel Holsloot; 7. Robin Wennekes Dodewaard; 8. Frank Niewold Lisse; 9. Atushi Oka Japan; 10. Gerwin de Regt Nispen; 11. Koen van de Klundert Woensdrecht; 12. Robert Berk Bergschenhoek; 13. Bram Imming Egmond; 14. Jordy Keldermans Rucphen; 15. Marco Brus Schijndel; 16. Frank de Reus Papendrecht; 17. Pieter Vette Heinkenszand; 18. Jasper de Laat Moergestel; 19. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 20. Rob van Broekhoven Roosendaal;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Robbert Schaap Voorburg; 2. Arian Stolwijk Delft; 3. Bram Mens Den Haag; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 5. Stefan Laurijssen Roosendaal; 6. Jan Metselaar Bergschenhoek; 7. Corne Verhoeks Zuilichem; 8. Marten Koster Gouda; 9. Eddy Hermsen Ochten; 10. Roy Guequierre Sint Maartensdijk; 11. Niels van Deursen Den Haag; 12. Jacob Wijnstra Kapelle; 13. Elmar van Hoorn Rotterdam; 14. Michaël de Jong Goes; 15. Erik de Niet Den Haag; 16. Ruben Hoogland Rotterdam; 17. Ron Paffen Milsbeek; 18. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 19. Andre Grootveld Zoetermeer; 20. Casper van Wijck Rotterdam;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Floortje Mackaij Woerden; 3. Monique van de Ree Zundert; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Julia Soek Den Ham; 7. Melanie Woering Rozenburg; 8. Nancy van der Burg Nootdorp; 9. Henriette Woering Rozenburg; 10. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 11. Eva Buurman Wervershoof; 12. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 13. Minke Slingerland Oosterhout; 14. Paulien Koster Delfstrahuizen; 15. Sandra van Veghel Esch; 16. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 17. Emma Ahlstrand Zweden; 18. Danique Speklé Zaltbommel; 19. Chantal Verstraten Roosendaal; 20. Lindy van Anrooij Kapelle;

 

PAPENDRECHT .( 2015.06.06 )

Elite/Beloften: 1. Mitchell Huenders Maarn; 2. Robin Wennekes Dodewaard; 3. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 4. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 5. Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Barry Bel De Goorn; 7. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Frank de Reus Papendrecht; 9. Aldo Klomp s-Gravendeel; 10. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 11. Leander Schreurs Dronten; 12. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 13. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 14. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 15. Mark Stijger Honselersdijk; 16. Henk Bom Naaldwijk; 17. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 18. Mitchell Boet s-Gravendeel; 19. Ruben van Savooijen Maassluis; 20. Pim van der Marel De Lier;

Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 3. Marijn van den Berg De Meern; 4. Ivar Immerzeel Wilnis; 5. Jord Baak Dronten; 6. Twan Karstel Rotterdam; 7. Martijn Krook Purmerend; 8. Wessel Krul Enkhuizen; 9. Nick Groot Zaandijk; 10. Ben Bartels Dalfsen; 11. Tommie-Jens Meeter Tiel; 12. Dennis Mertens Breda; 13. Mickey Schuller Dordrecht; 14. Brian Krul Etten-Leur; 15. Jelle Scherpenzeel Langerak; 16. Bassir Amghar Wormer; 17. Kevin Vaarties Rotterdam; 18. Jarik Bos Harderwijk; 19. Jasper van Ekeris Bussum; 20. Manuel Michielsen Eck en Wiel;

Masters 40+: 1. Laurens Koster Oegstgeest; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Jan Muis Giessenburg; 4. Peter van Wijgerden Woudrichem; 5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Caspar Hermans Amsterdam; 7. Erik Meerkerk Zuidland; 8. Nico Vuurens Meerkerk; 9. Hans Bal s-Gravenhage; 10. Bennie van den Heuvel Strijen; 11. Marco Halma De Meern; 12. Rene Alblas Vleuten; 13. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15. Bert Kremer Geertruidenberg; 16. Jarno van Krimpen Groot-Ammers; 17. Wim Oldenburg Uitwijk; 18. Anton in 't Veld Nieuw Lekkerland; 19. Jeroen Rovers Breda; 20. Sjoerd Bult Rhoon;

 

PEIZE .( 2015.06.28 )

Elite/Beloften: 1. Paul de Haan Meedhuizen; 2. Kevin Spithorst Groningen; 3. Jasper Schouten Dronten; 4. Bram Verweij Haren Gn; 5. Jeen de Jong Britsum; 6. Pim Cazemier Den Horn; 7. Stan Wijkel Holsloot; 8. Jan Bos Nieuwehorne; 9. Durk Fabriek Haulerwijk; 10. Ronald Kruijer Heiligerlee; 11. Gaatze Postma Munein; 12. Jorrit Bergsma ALDEBOARN 13. Alexander Gleim Duitsland; 14. Rick Mensink Zwolle; 15. Björn Bakker Wijnjewoude; 16. Henk Jaap Moorlag Sittard; 17. Erik Groen Apeldoorn; 18. Martijn Dijkstra De Knippe; 19. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 20. Eit Visser De Wilp Gn;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Harko Kievit Leek; 2. Jan Hekman Norg; 3. Dennis Steverink Assen; 4. Maurice Zaal Groningen; 5. Yannick Runhart Ruinen; 6. Rogier Hilbers Groningen 7. Bas Bosma Noordwolde; 8. Kees Muis Stadskanaal; 9. Arnoldus van der Werff Groningen; 10. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 11. Arian Stolwijk Delft; 12. Albert de Vries Groningen; 13. Sjors Beukeboom Paterswolde; 14. Alle Haanstra Groningen 15. Nick Zuidema Delfzijl; 16. Niek Geerts Assen; 17. Gerard Wijma Surhuisterveen; 18. Maarten Oosterhuis Winsum; 19. Richard Doggen Kornhorn; 20. Raymond Huwae Peize;

 

PHILIPPINE .( 2015.08.28 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Jeroen Breewel Wilnis; 3. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 4. Jurgen van Diemen Leimuiden; 5. David van Eerd Breda; 6. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 7. Koen van de Klundert Woensdrecht; 8. Maarten Seefat Oirsbeek; 9. Davy de Scheemaeker Bassevelde; 10. Tom Jansen Welberg; 11. Sjors Handgraaf Leiden; 12. Jan van Aart Belgie; 13. Sven van Luijk Naaldwijk; 14. Rieno Stofferis Belgie; 15. Dante de Ruysscher Oostburg; 16. Witten Anthonise Dordrecht; 17. Eloy Raas Hendrikskinderen; 18. Erwin van Eijk Leiden; 19. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 20. Henk Bom Naaldwijk;

Junioren: 1. Bob Kerkhofs Wouw; 2. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 3. David Dekker Hedel; 4. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 5. Thomas Ryckaert Belgie; 6. Djoerd van Dessel Breda; 7. Vince Geijs Goes; 8. Ewout Cornette Belgie; 9. Bjorn Blondeel Belgie; 10. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 11. Tayfun Memis Rotterdam; 12. Michael Hazen s-Heerenhoek; 13. Jens Voet Heinkenszand; 14. Thomas van Meurs Zuidland 15. Giovanni Burton Zaamslag; 16. Mark van der Pijl Bergen op Zoom; 17. Sander Govaert Breskens;

 

PIJNACKER .( 2015.08.15 )

Elite/Beloften: 1. Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Robin Wennekes Dodewaard; 3. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 4. Timon van Reek Voorhout; 5. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 6. Arno Kleinjan Gouda; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Wouter Mol Alkmaar; 9. Jim Lindenburg Wateringen; 10. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 11. Sven van Luijk Naaldwijk; 12. Jurgen van Diemen Leimuiden; 13. David van Eerd Breda; 14. Paul Helderman Naaldwijk; 15. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 16. Jaap de Man Spijkenisse; 17. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 18. Matthijs Eversdijk Delft; 19. Jerry Roling Heemskerk; 20. Sjors Handgraaf Leiden;

Junioren: 1. Jesper Rasch Zandvoort; 2. Rens Tulner Lexmond; 3. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 4. Jarri Stravers Groot-Ammers; 5. Niels Boele Leiden; 6. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 7. Jens van den Dool Hoogblokland; 8. Thierry Bouckaert Lisse; 9. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 10. Rick de Vries. Wolvega; 11. Jelle Vlasman Alphen aan den Rijn; 12. Lorenzo Harbers Nijverdal; 13. Julian Stolk Pijnacker; 14. Tim Groot Bovenkarspel; 15. Marco Geleijnse Hellevoetsluis; 16. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 17. Corné ten Hove Elburg; 18. Mike van Nunspeet Den Haag; 19. Bram Vertelman Midwoud; 20. Dorus de Rijk de Rijp

Amateurs: 1. Bram Mens Den Haag; 2. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 3. Elias de Bruijne Utrecht 4. Marijn Pijper Hoogvliet; 5. Stefan Laurijssen Roosendaal; 6. Erik de Niet Den Haag; 7. Lex Ligtenberg Leimuiden; 8. Robbert Schaap Voorburg; 9. Robert Koppers s-Gravenhage; 10. Pim Achterkamp Rotterdam; 11. Robert van Dalen Giessen; 12. Ronald Ligtenberg Leimuiden; 13. Johan van der Eijk Strijen; 14. Koen de Best Mijdrecht; 15. Alfred Rooks Den Haag; 16. Niels Overvoorde Delfgauw;

17. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 18. Christian Bosch Nootdorp; 19. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 20. Peter Jordaan Maassluis;

Masters 40+: 1. Cees Snoek Volendam; 2. Jan Muis Giessenburg; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4. Jan Hordijk Westmaas; 5. Frans van Winden Bergschenhoek; 6. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 9. Michael van Son Velserbroek; 10. Andre Grootveld Zoetermeer; 11. Marc den Hoed Pijnacker; 12. Jacco Konijn Hoorn; 13. Peter van Wijgerden Woudrichem; 14. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 15. Marcel Lambregts Meteren; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Arno Niewold Berkel en Rodenrijs; 18. Dick van der Breggen Ellemeet; 19. Jeroen Rovers Breda; 20. Anne-Willem van der Meulen Den Haag;

 

POELDIJK .( 2015.07.26 )

Elite/Beloften/Amateurs: Wedstrijd Gestaakt.

Junioren: 1. Floris Roodenburg Maassluis; 2. Marino Noordam De Lier; 3. Mike van Nunspeet Den Haag; 4. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 5. Noah van der Meer Naaldwijk; 6. Julian Dubbeld Dordrecht; 7. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 8. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 9. Jelle Olthuis Strijen; 10. Olaf Potze Aduard; 11. Thijs Wolsink Hengelo ov; 12. Michael den Toom Abcoude; 13. Brian van Noort Warmond; 14. Robin Beije Sommelsdijk; 15. Mitchell van Roijen Beverwijk; 16. Lennart Kieft Heerhugowaard; 17. Martin Pluto Den Haag; 18. Perry van den Bos Sittard; 19. Dorus de Rijk de Rijp

Nieuwelingen: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Danny Maas Oudenbosch; 3. Kai Chapman Australie; 4. Sjoerd Bakker. Berkhout; 5. Herman Brinkman Rotterdam; 6. Daan Hoole Zuidland; 7. Stef Zeestraten Pijnacker; 8. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 9. Frank Stijger Honselersdijk; 10. Stijn de Kort Schipluiden; 11. Luuk Vollebregt De Lier; 12. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 13. Joshua Smit Voorburg; 14. Sven Vijverberg Naaldwijk; 15. Kay Zuijderwijk Poeldijk; 16. Kevin Reuvers Zevenbergen; 17. Markus Meerbeek Naaldwijk; 18. Ben Bartels Dalfsen; 19. Peder Robijn Koudekerk aan de Rijn; 20. Marley Fabian Jungen Den Haag;

 

PRINSENBEEK .( 2015.07.03 )

Elite/Beloften: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Bart Vendrig Maurik; 3. Ruben Dorren Amsterdam; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Jos Koop Delft; 6. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 7. Koen van de Klundert Woensdrecht; 8. David van Eerd Breda; 9. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 10. Gerwin de Regt Nispen; 11. Henk Bom Naaldwijk; 12. Jeroen Breewel Wilnis; 13. Wouter Been Rijswijk; 14. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 15. Barry Bel De Goorn; 16. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 17. Lex Nederlof Oostvoorne; 18. Paul Helderman Naaldwijk; 19. Pim van de Klundert Woensdrecht; 20. Jorn Teer Assendelft;