UITSLAGEN.CRITERIUMS 2015 AALTEN- GROOT-AMMERS

AALTEN .( 2015.05.17 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Stan Wijkel Holsloot; 2. Roy Dofferhoff Lisse; 3. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 4. Martin Kelderman Veenendaal; 5. Robin Lowik Vriezenveen; 6. Xaf Houwers Aalten; 7. Wouter de Groot Delft; 8. Harm Bronkhorst Voorhout; 9. Robert de Jong Zeewolde; 10. Dylan van Zijl Harderwijk; 11. Arjan Hofman Nunspeet; 12. Jorne Videler Badhoevedorp; 13. Jelle Wolsink Hengelo ov; 14. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 15. Justin Timmermans Hardenberg; 16. Max van de Water Amsterdam; 17. Etienne Lenting Nieuwveen; 18. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 19. Edwin Wielink Wilp; 20. Thomas Bosch Loosbroek;

Nieuwelingen: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Joël Zuidema Dokkum; 3. Jermo Hesselink Overdinkel; 4. Freek van Rossem Megen; 5. Merijn Schröder Veendam; 6. Constantin Tenbrock 7. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 8. Joren Bloem Brummen; 9. Lars Mastebroek Barneveld; 10. Lars de Bot Losser; 11. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 12. Meindert Weulink Diepenveen; 13. Tommie-Jens Meeter Tiel; 14. Niels Bakker Rijssen; 15. Mitchell Vink Veenendaal; 16. Rick de Vries Nijeholtpade; 17. Fokke Veenstra Augustinusga; 18. Karsten Veen Westerlee Gn; 19. Tom Smit Stadskanaal; 20. Ben Bartels Dalfsen;

Sportklasse: 1. Roy Andes Heteren; 2. Ruben Tolkamp Aalten; 3. Pascal Schoots Tiel; 4. Sonny Agema Den Helder; 5. Caspar Hermans Amsterdam; 6. Arjan Seunninga Ede; 7. Corne Castein Renkum; 8. Ruud Grandia Doetinchem; 9. Marco Schenk Aalten; 10. René Rotscheid Apeldoorn; 11. Jeroen Jansman Oosterbeek; 12. Jan Weevers Hengelo Gld; 13. Peter Makkink Hengelo Gld; 14. Jos Kaal Didam; 15. Martin Weijers s-Heerenberg; 16. Rik Hetterscheid Doetinchem; 17. Jop Wensink Bredevoort; 18. John Zennipman Zutphen; 19. Arnout Hurenkamp Enschede; 20. Cor van der Ploeg Bemmel;

Masters 50+: 1. Jos Wolfkamp Raalte; 2. Ron Paffen Milsbeek; 3. Hans Vonk Arnhem; 4. Lars Rietveld Oudewater; 5. Gerrit Wonder Beilen; 6. Peter van der Hooft Hoogezand; 7. Jeroen Bosman Amsterdam; 8. John Oudshoorn Uithoorn; 9. Erwin Kistemaker Diemen; 10. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 11. Teo Muis Gorinchem; 12. Ralph Greupink Dalen; 13. Richard Beumer Ede; 14. Peter de Weert Staphorst; 15. Stephan Bredewold Hoogland; 16. Piet Kralt Rijnsburg; 17. Roger Pauwels Nijmegen; 18. Frans Berrens Amersfoort; 19. Peter Adelaar Houten; 20. Toon Schoonderbeek Nijkerk;

 

ABBENBROEK .( 2015.09.06 )

Elite/Beloften: 1. Oscar Riesebeek Tiel; 2. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 3. Jarno Gmelich Meijling Almere; 4. Jurgen van Diemen Leimuiden; 5. Arvid de Kleijn Herveld; 6. Stephan Bakker Zaandam; 7. David van Eerd Breda; 8. Thomas Rabou Loosbroek; 9. Sven van Luijk Naaldwijk; 10. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 11. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 12. Marvin van Spronsen Monster; 13. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 14. Frank Niewold Lisse; 15. Robbie van Bakel Deurne; 16. Jasper Bugter Elden; 17. Sjors Handgraaf Leiden; 18. Erwin van Eijk Leiden; 19. Marco Brus Schijndel; 20. Pascal Aandewiel Amsterdam;

Junioren: 1. Niels Boele Leiden; 2. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 3. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 4. Martin Pluto Den Haag; 5. David Dekker Hedel; 6. Bob Kerkhofs Wouw; 7. Floris Roodenburg Maassluis; 8. Rutger Overstegen Den Haag; 9. Melle Meeuwisse Boskoop; 10. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 11. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 12. Gijs Jorna Diemen; 13. Jens van den Dool Hoogblokland; 14. Jarri Stravers Groot-Ammers; 15. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 16. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 17. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 18. Dion van Nierop Zoeterwoude; 19. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 20. Jim Duijvesteijn Honselersdijk;

Junior-Vrouwen: 1. Grace Garner Engeland; 2. Delore Stougje Zuidland; 3. Minke Bakker Monster; 4. Michelle de Graaf Apeldoorn; 5. Maaike Brandwagt Sittard; 6. Julie Burgmans Bergeijk; 7. Maaike Boogaard Zwaag; 8. Megan Barker Engeland; 9. Eleanor Dickinson Engeland; 10. Susanne Benders Helmond; 11. Daimy Hellemons Hoeven; 12. Janneke van Doorn Utrecht; 13. Nina Buysman Bovenkarspel; 14. Merel Hofman Bleiswijk; 15. Sabine Hey Oosterhout; 16. Anne Huinen Noordwijk Zh; 17. Sharon Dommanschet Roosendaal; 18. Guusje Waalboer Dordecht; 19. Larissa Mesker Hoornaar 20. Leonie Beukers Schiedam;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Britt Knaven Strijbeek; 3. Sarah van Wijnen Tilburg; 4. Eva Bijwaard Hillegom; 5. Nienke Wasmus Den Hoorn; 6. Anne de Ruiter Polsbroek; 7. Melanie van Putten Hagestein; 8. Jennifer van der Voort Maarssen; 9. Eva Jonkers Staphorst; 10. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 11. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 12. Tamara de Graaf Apeldoorn; 13. Kirstie van Haaften De Meern; 14. Bente van Teeseling Abcoude; 15. Quinty Bouckaert Lisse; 16. Iris Ton Waskemeer; 17. Noa Jansen Oosterhout Nb; 18. Annemiek van Doorn Utrecht; 19. Amber van der Hulst Hazerswoude; 20. Sanne Vermeer Dodewaard;

Sportklasse: 1. Kasper Schotte Schiedam; 2. Davey Rotmensen Leiderdorp; 3. Norman Meerkerk Zuidland; 4. Otto Schotte Hellevoetsluis; 5. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 6. Jarno van Krimpen Groot-Ammers; 7. Martin van Rij Zuidland; 8. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 9. Erik Nekkers Vught; 10. Tonny Berends Giessenburg; 11. Cees van Sintmaartensdijk Zuidland; 12. Jaco Minke Hellevoetsluis; 13. Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15. Marcel van der Griend Melissant; 16. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 17. Marco Verhoef Dordfrecht; 18. John Roos Sommelsdijk; 19. Dirk Monster Numansdorp; 20. Dick van der Breggen Ellemeet;

 

ALBLASSERDAM .( 2015.07.22 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Mitchell Huenders Maarn; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 5. Johim Ariesen Rhenen; 6. Thom Van Beek Stompwijk; 7. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 8. Richard Jansen Assendelft; 9. Thomas Rabou Loosbroek; 10. Martijn Lust Tuitjenhorn; 11. David van Eerd Breda; 12. Robin Wennekes Dodewaard; 13. Tim Ariesen Rhenen; 14. Steven Stenekes Bennekom; 15. Dylan van Zijl Harderwijk; 16. Melvin van Zijl Harderwijk; 17. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 18. Frank Niewold Lisse; 19. Jasper Bugter Elden; 20. Jasper de Laat Moergestel;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Anna van der Breggen Zwolle; 3. Monique van de Ree Zundert; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Lucinda Brand Rotterdam; 6. Sandra van Veghel Esch; 7. Lucy Garner Engeland; 8. Chanella Stougje Zuidland; 9. Ines Klok Rockanje; 10. Winanda Spoor Apeldoorn; 11. Melanie Hessling Duitsland;

12. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 13. Melanie Woering Rozenburg; 14. Sara Penton Hapert; 15. Bianca van den Hoek Bussum; 16. Alicja Verhagen Woerden; 17. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken; 18. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 19. Kristy Glover Australie; 20. Inge Mostert Delfgauw;

Sportklasse: 1. Wilco van Schenkhof Echteld; 2. Michel Reuser Dieren; 3. Michael van Son Velserbroek; 4. Chris Maas Papendrecht; 5. Marcel Lambregts Meteren; 6. Patrick Stam Uitgeest; 7. Thijs Kros Noorderloos; 8. Adrie Frijters Wageningen; 9. Henk Ceelen. Ouderkerk; 10. Frans Berrens Amersfoort; 11. Martijn Harteloh Dordrecht; 12. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 13. Johan Hendriks Hilversum; 14. Daniel Kleijn Wognum; 15. Arje de Waard Dordrecht; 16. Jorrit Noppen Dordrecht; 17. Robbert Mekelenkamp Almkerk; 18. Henrik Boele BLESKENSGRAAF 19. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 20. Peter Kooistra Papendrecht;

 

ALMELO .( 2015.08.28 )

Professionals: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Maurits Lammertink Losser; 3. Bram Tankink Rekem (Bel); 4. Ramon Sinkeldam Assendelft; 5. Marc de Maar Glimmen; 6. Tom Leezer Smeermaas(Bel); 7. Lieuwe Westra Tijnje; 8. Roy Curvers Roggel; 9. Barry Markus Hoofddorp; 10. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 11. Dylan van Zijl Harderwijk; 12. Ronan van Zandbeek Schijndel; 13. Robin Lowik Vriezenveen; 14. Kevin Snijder Wieringerwerf; 15. Mike Terpstra Assendelft; 16. Andre Looij Wilnis; 17. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 18. Jelle Wolsink Hengelo ov; 19. Jasper Plender Almelo; 20. Jasper Hamelink Raalte;

 

ALMKERK .( 2015.08.01. )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Niels Immerzeel Wilnis; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 3. Stefan Laurijssen Roosendaal; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 5. Rik Nederlof Breda; 6. Gijs Beets Amsterdam; 7. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 8. Tim Nederlof Breukelen; 9. Marijn Pijper Hoogvliet; 10. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 11. Niels van Deursen Den Haag; 12. Robbert Mekelenkamp Almkerk; 13. Eddy Hermsen Ochten; 14. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 15. Robert van Dalen Giessen; 16. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 17. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 18. Marius van Breda Wassenaar; 19. Kees Pameijer Den Haag; 20. Gerben Kroon Wijk en Aalburg;

 

ALPHEN AAN DEN RIJN .( 2015.04.19 )

Nieuwelingen: 1. Nobbie Twigt Gouderak; 2. Menno van Capel Noorden; 3. Stef Zeestraten Pijnacker; 4. Herman Brinkman Rotterdam; 5. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 6. Alexander Konijn Abbekerk; 7. Mike Siderius IJsselstein Ut; 8. Hugo Hoekjen Delft; 9. Leon Buijs Aalsmeer; 10. Mohs Klunder Nijeveen; 11. Thom Buyck Assendelft; 12. Jesper Oost Hoogeveen; 13. Justin Brusche Zaandam; 14. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 15. Quinten Veling Monnickendam; 16. Iska Buwalda Biddinghuizen; 17. Douwe van Seijst Assendelft; 18. Stefan Appelman Beverwijk; 19. Mark Wolvers Moordrecht; 20. Alex Molenaar Oud-Beijerland;

 

ALPHEN AAN DEN RIJN .( 2015.09.13 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Dion Beukeboom Amsterdam; 2. Wim Stroetinga Nijkerk; 3. Rick van Breda Den Helder; 4. Jurgen van Diemen Leimuiden; 5. Robin Wennekes Dodewaard; 6. Martijn Lust Tuitjenhorn; 7. Piotr Havik Bergambacht; 8. Henk Bom Naaldwijk; 9. Patrick Besteman Heerhugowaard; 10. Mark Sonneveld Waddinxveen; 11. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 12. Marco Kaldenbach Hoorn; 13. Ruud Kooijmans Maarheeze; 14. Jordi van Nobelen Noordwijkerhout; 15. Jaap van der Meij Katwijk; 16. Coen Onderwater Lisse; 17. Dennis Smit Zwanenburg; 18. Peter van Dijk Ter Aar; 19. Elmar van Hoorn Rotterdam; 20. Jeroen de Bruin Boskoop;

Junioren: 1. Niels Boele Leiden; 2. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek;

3. Tom Wijfje Ter Aar; 4. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 5. Ide Schelling Den Haag; 6. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 7. Danny Voogt Wormer; 8. Mike van Nunspeet Den Haag; 9. Bram Nelck Pijnacker; 10. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 11. Noah van der Meer Naaldwijk; 12. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 13. Martin Pluto Den Haag; 14. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 15. Olaf Potze Aduard; 16. Timo Verbeek Zoetermeer; 17. Floris Roodenburg Maassluis; 18. Bob Goedbloed Leiden; 19. Wessel van Koppen Schipluiden; 20. Rutger Overstegen Den Haag;

Amateurs: 1. Robbert Schaap Voorburg; 2. Ronald Ligtenberg Leimuiden; 3. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 4. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 5. Rik Nederlof Breda; 6. Marcel Alma Harskamp; 7. Guido Benthem Arnhem; 8. Henk de Jong Mijdrecht; 9. Erik de Niet Den Haag; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Marc den Hoed Pijnacker; 12. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 13. Youri Deelen Bergambacht; 14. Peter Fils Pijnacker; 15. Ronald Greep Maasland; 16. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 17. Dico Storm Nieuw-Beijerland; 18. Michael Kortekaas Amstelveen; 19. Bouwe Boonstra Rotterdam; 20. Rob van Dullemen Leiden;

 

AMEIDE .( 2015.09.19 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Robbert Schaap Voorburg; 2. Jarri Stravers Groot-Ammers; 3. Xander Moerman Vianen; 4. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 5. Guido Benthem Arnhem; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 8. Freek de Jong Vught; 9. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 10. Johan van der Eijk Strijen; 11. Bram Mens Den Haag; 12. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 13. Marino Noordam De Lier; 14. Joost van der Helm Pijnacker; 15. Rens Tulner Lexmond; 16. Henk de Jong Mijdrecht; 17. Wouter Jan Klerk Rijswijk 18. Nick Molijn Schermerhorn; 19. Kees Pameijer Den Haag; 20. Youri Deelen Bergambacht;

Nieuwelingen: 1. Stijn Ruijter Uithoorn; 2. Nick Brabander Honselersdijk; 3. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 4. Mike Raven Loosdrecht; 5. Marijn van den Berg De Meern; 6. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 7. Alexander Konijn Abbekerk; 8. Menno van Capel Noorden; 9. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 10. Nobbie Twigt Gouderak; 11. Jelle Scherpenzeel Langerak; 12. Tim Bierkens Stampersgat; 13. Thymen Arensman Deil; 14. Daan Hoeks Amstelveen; 15. Mathijs de Leng Boskoop; 16. Ryco Krebbekx Steenbergen; 17. Noah de Groot Ottoland; 18. Tom van Merkerk Woerden; 19. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 20. Bram Pieters Oosterhout Nb;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Esther van Veen Uitgeest; 4. Sandra van Veghel Esch; 5. Winanda Spoor Apeldoorn; 6. Julia Soek Den Ham; 7. Floortje Mackaij Woerden; 8. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 9. Tessa Neefjes Wervershoof; 10. Juul Hubert Den Haag; 11. Jermaine Post Oegstgeest; 12. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 13. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 14. Sofie van Horik Oosterwijk; 15. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 16. Melissa van der Peet Den Haag; 17. Carleen Baas Den Dungen; 18. Roos Hoogeboom Utrecht; 19. Marleen Pardon Arnhem; 20. Lotte van Hoek Vlijmen;

 

AMERSFOORT.KLEIN-ZWITSERLAND .( 2015.05.30 )

Junioren: 1. Stan Gosink Coevorden; 2. Noah van der Meer Naaldwijk; 3. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 4. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 5. Maik van der Heijden Schaijk; 6. Benjamin Veninga Haarlem; 7. Dennis van der Horst Hasselt; 8. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 9. Mike van Nunspeet Den Haag; 10. Lars Olde Meierink Overdinkel; 11. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 12. Christian Varweg Hardenberg; 13. Patrick Coster Hasselt; 14. Koen Frens Nunspeet; 15. Wouter Engelmann Apeldoorn; 16. Lars Veldscholten Oldenzaal; 17. Gerco Pastoor Eemdijk; 18. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 19. Thijs van Zon Bunnik; 20. Danny Voogt Wormer;

Nieuwelingen: 1. Wim Wittenberg Herveld; 2. Jelle Bootsveld Heino; 3. Mathijs de Leng Boskoop; 4. Thymen Arensman Deil; 5. Edo Maas Rotterdam; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7. Max Kroonen Diepenveen; 8. Jermo Hesselink Overdinkel; 9. Joël Zuidema Dokkum; 10. Bas van Belle Zoetermeer; 11. Menno van Capel Noorden; 12. Mick Kemper Volendam; 13. Tim Naberman Genemuiden; 14. Jeroen van Krimpen Utrecht; 15. Mees Willemsen Elst.Ut; 16. Niels van Ekeren Rijswijk; 17. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 18. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 19. Stijn Ruijter Uithoorn; 20. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel;

Junior-Vrouwen: 1. Delore Stougje Zuidland; 2. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 3. Michelle de Graaf Apeldoorn; 4. Kylie Waterreus Ulestraten; 5. Esther van der Burg Nootdorp; 6. Anne Huinen Noordwijk Zh; 7. Myrthe Willemsen Elst; 8. Maaike Boogaard Zwaag; 9. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 10. Tessa Dijksman Velserbroek; 11. Daimy Hellemons Hoeven; 12. Merel Vegter Rhoon; 13. Minke Bakker Monster; 14. Hanneke de Goeje Leiden; 15. Leonie Beukers Schiedam; 16. Gemma Esselaar Stein; 17. Ivana Louhenapessy Breukelen; 18. Larissa Mesker Hoornaar 19. Sharon Dommanschet Roosendaal; 20. Britt Janse Zaandam;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Isabel Tambach Zaandam; 3. Britt Knaven Strijbeek; 4. Phaedra Krol Heerde; 5. Tamara de Graaf Apeldoorn; 6. Inge van der Heijden Schaijk; 7. Tamara van der Horst Hasselt; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Mylene de Zoete Naaldwijk; 10. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 11. Melanie van Putten Hagestein; 12. Tessa Paardekooper Groenlo; 13. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 14. Kirstie van Haaften De Meern; 15. Pauline Cordia Nijkerk; 16. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 17. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 18. Mischa Bredewold Hoogland; 19. Sanne Vermeer Dodewaard; 20. Bente van Teeseling Abcoude;

 

AMSTELVEEN .( 2015.05.10 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 2. Martin van Plateringen Almere; 3. Jordy Beuker Huizen; 4. Taeke Oppewal Heerenveen; 5. Arthur Rutte Haarlem; 6. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 7. Lex Ligtenberg Leimuiden; 8. Martijn de Groot Gorinchem; 9. Richard Louman Heelsum; 10. Jermo Agema Den Helder; 11. Wouter van Zanten Apeldoorn; 12. Sonny Agema Den Helder; 13. Patrick Groenestein Hoogland 14. Cees Snoek Volendam; 15. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 16. Ronald de Waal Amstelveen; 17. Bas de Bruin Uithoorn; 18. Carlo Kop Almere 19. Henk de Jong Mijdrecht; 20. Gerjan de Mooij Amersfoort;

Nieuwelingen: 1. Jesse de Rooij Hoorn; 2. Danny van der Tuuk Assen; 3. Alexander Konijn Abbekerk; 4. Mick Kemper Volendam; 5. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Pijke Steenhuis Amsterdam; 7. Yanne Dorenbos Castricum; 8. Stefan Appelman Beverwijk; 9. Douwe van Seijst Assendelft; 10. Quinten Veling Monnickendam; 11. Niels Jetten Assendelft; 12. Ruben van der Pijl Amstelveen; 13. Nick Groot Zaandijk; 14. Martijn Krook Purmerend; 15. Mees Willemsen Elst.Ut; 16. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 17. Tobias Göbel Amstelveen; 18. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 19. Thom Buyck Assendelft; 20. Nadav Joosten Amstelveen;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Jennifer van der Voort Maarssen; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Femke Markus Amstelveen; 5. Paulien Koster Delfstrahuizen; 6. Bernadette Jeremiasse De Bilt; 7. Lily Schuitemaker Volendam; 8. Ellen de Waard Amsterdam; 9. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 10. Tanja Ites Den Helder; 11. Rachelle van de Griek Heiloo; 12. Leontine Groeneveldt Amsterdam; 13. Nicolien Luijsterburg Amsterdam; 14. Emma Paternotte Amsterdam; 15. Judith van Maanen Amsterdam; 16. Myrthe Willemsen Elst; 17. Ella Rose Konijn Abbekerk; 18. Esther Kortekaas Voorhout 19. Roos Markus Zwarte kat; 20. Cindy de Vries Wieringerwerf;

Masters 40+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 4. Caspar Hermans Amsterdam; 5. Richard Bultema Winschoten; 6. Henk Ceelen. Ouderkerk; 7. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 8. Dennis van der Meiden Nootdorp; 9. Rene Melk Assendelft; 10. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 11. Ronald Rol Warmenhuizen 12. Michael Ruska Volendam; 13. Nico Kingma Amsterdam; 14. Rene Smits Purmerend; 15. Martijn van Vechgel Hoorn; 16. Erik Bos Rotterdam; 17. Giel van Stralen Zeist 18. Michiel Winthagen Amstelveen; 19. Hans Schelvis Heemskerk; 20. Jan-Dick den Das Landsmeer;

 

AMSTERDAM.IJBURG .( 2015.07.26 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Erik Dekker Hedel; 2. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 3. Guido Benthem Arnhem; 4. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 5. Taeke Oppewal Heerenveen; 6. Michael van Son Velserbroek; 7. Michel Reuser Dieren; 8. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 9. Michael Kortekaas Amstelveen; 10. Ronald de Waal Amstelveen; 11. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 12. Glenn Thomas Woerden; 13. Joost Volkers Alkmaar; 14. Marcel Lambregts Meteren; 15. Tijs Dekker Oosthuizen; 16. Erik Bos Rotterdam; 17. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 18. Wouter Renger Veenendaal; 19. Stefan Slager Beesd; 20. Kees Pameijer Den Haag;

 

AMSTERDAM.NOORD .( 2015.05.14 )

Elite-Club Vrouwen/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Danique Braam Veenwouden; 2. Juul Hubert Den Haag; 3. Claudia Koster Oudorp Nh; 4. Melissa Steenhof Ureterp; 5. Marloes Bons Utrecht; 6. Bianca Bakker Wijnjewoude; 7. Eva Buurman Wervershoof; 8. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 9. Tessa Neefjes Wervershoof; 10. Cleo Kortenhorst Wageningen; 11. Minke Bakker Monster; 12. Laura Gorter Utrecht; 13. Ymke Stegink Naarden; 14. Sofie van Horik Oosterwijk; 15. Senna Feron Schimmert; 16. Melissa van Neck Amstelveen; 17. Maartje de Boer t Veld; 18. Anouk Rockx Oud-Gastel; 19. Melissa van der Peet Den Haag; 20. Nynke Pellikaan Den Andel

Sportklasse/Masters 40+: 1. Harko Kievit Leek; 2. Pascal Schoots Tiel; 3. Andre Grootveld Zoetermeer; 4. Dick Kinket Hattem; 5. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 6. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 7. Caspar Hermans Amsterdam; 8. John Oudshoorn Uithoorn; 9. Remco Janzen Hoofddorp; 10. Justin Plijter Hillegom; 11. Marco Postma Almere; 12. Marco Halma De Meern; 13. Hans Bal s-Gravenhage; 14. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh; 15. Rein Cobussen Wijchen; 16. Andre Godeke Hardenberg; 17. Martijn van Vechgel Hoorn; 18. Jacco Konijn Hoorn; 19. Sander Nijhof Apeldoorn; 20. Steve McEwen Arnhem;

 

AMSTERDAM.NOORD.WATERLAND .( 2015.09.13 )

Nieuwelingen: 1. Frank Stijger Honselersdijk; 2. Stefan Appelman Beverwijk; 3. Justin Brusche Zaandam; 4. Ferron Homan Dalfsen; 5. Luuk Vollebregt De Lier; 6. Rick Veenhoven Oostzaan; 7. Niels Jetten Assendelft; 8. Noah de Groot Ottoland; 9. Dean Ruska Volendam; 10. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 11. Martijn Krook Purmerend; 12. Daniel Veenstra Amsterdam; 13. Niall Tilli Amsterdam; 14. Joshua Smit Voorburg; 15. Richard de Jong Vogelenzang; 16. Armando van Bruggen Purmerend; 17. Nadav Joosten Amstelveen; 18. Gijs Lemke Amsterdam; 19. Arwin Elbers Koog aan de Zaan;

Sportklasse: 1. Edwin van Beek Hoorn; 2. Tim Boudri Amsterdam; 3. Michael Ruska Volendam; 4. Bram Schermer Purmerend; 5. Bas Rijs Alkmaar; 6. Bastian de Jong Hoorn; 7. Guido Smit Voorburg; 8. Federico de Marco Almere; 9. Floris Backer van Ommeren Amsterdam 10. Marco Postma Almere; 11. Paul Metzemakers Amsterdam; 12. Marco Halma De Meern; 13. Rene Smits Purmerend; 14. Xander Moerman Vianen; 15. Ed van der Veer Renswoude; 16. Wilco van der Made Medemblik; 17. Pierre Deen Amsterdam; 18. Jan Repko Amsterdam; 19. Eibert van't Hof Den Haag; 20. Jasper Weel Den Oever;

 

AMSTERDAM.OLYMPIA .( 2015.06.21 )

Nieuwelingen: 1. Alexander Konijn Abbekerk; 2. Leon Buijs Aalsmeer; 3. Mark Smit Wervershoof; 4. Stan Wissink Hertme; 5. Friso van Diemen Amstelveen; 6. Dean Ruska Volendam; 7. Quinten Veling Monnickendam; 8. Merijn Schröder Veendam; 9. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 10. Niels Jetten Assendelft; 11. Rick Verheijen Wieringerwerf; 12. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 13. Nick Groot Zaandijk; 14. Mickey Schuller Dordrecht; 15. Thom Buyck Assendelft; 16. Bart Segers Ouderkerk aan de Amstel; 17. Justin Brusche Zaandam; 18. Rick Veenhoven Oostzaan; 19. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 20. Armando van Bruggen Purmerend;

 

AMSTERDAM.ORANJERONDE .( 2015.04.27 )

Junioren: 1. Joost van Leeuwen Ede; 2. Thierry Bouckaert Lisse; 3. Tom Wijfje Ter Aar; 4. Antonie van Noppen Ridderkerk; 5. Danilo Wattez Elim; 6. Thijs Bijwaard Hillegom; 7. Cor Janze Winsum; 8. Wouter Engelmann Apeldoorn; 9. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 10. Ron Groeneveld Zalk; 11. Dion van Nierop Zoeterwoude; 12. Patrick Coster Hasselt; 13. Jochem Paalman Nijverdal; 14. Mike van Nunspeet Den Haag; 15. Martin Pluto Den Haag; 16. Marijn Velt Oude Pekela; 17. Brian van Noort Warmond; 18. Daan Markus Hoofddorp; 19. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 20. Robert van de Ridder Doornspijk;

Nieuwelingen: 1. Joël Zuidema Dokkum; 2. Alexander Konijn Abbekerk; 3. Glenn Mertens Wateringen; 4. Wessel Krul Enkhuizen; 5. Alain Broos Baarle-Nassau; 6. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 7. Rick Pluimers Enter; 8. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 9. Robin Kuijvenhoven De Lier; 10. Leon Buijs Aalsmeer; 11. Mick Kemper Volendam; 12. Quinten Veling Monnickendam; 13. Jord Baak Dronten; 14. Jelle Bootsveld Heino; 15. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 16. Pijke Steenhuis Amsterdam; 17. Vincent Sanders Liempde; 18. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 19. Ben Bartels Dalfsen; 20. Floris Paalman Alphen aan den Rijn;

Sportklasse: 1. Edwin van Beek Hoorn; 2. Peter van de Reep Hillegom; 3. Gerben van de Reep Hillegom; 4. Rene Alblas Vleuten; 5. Ronald de Waal Amstelveen; 6. Dennis van der Meiden Nootdorp; 7. Bart Overgaag Alkmaar; 8. Remco Janzen Hoofddorp; 9. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 10. Robin Rol Obdam; 11. Harry van Pierre De Kwakel; 12. Eddo van Os Hilversum; 13. Patrick Stam Uitgeest; 14. Frank Egberts Amstelveen; 15. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 16. Eddie Heldoorn Vleuten; 17. Joost Volkers Alkmaar; 18. Marco Halma De Meern; 19. Marco Postma Almere; 20. Bas Rijs Alkmaar;

Masters 50+: 1. Erik Meerkerk Zuidland; 2. Niek Wolthuis 3. Hermi Beute Nijmegen; 4. Richard Beumer Ede; 5. Henri Spijkers Den Haag; 6. Peter Adelaar Houten; 7. John Oudshoorn Uithoorn; 8. Erwin Kistemaker Diemen; 9. Ronald Scheffel Apeldoorn; 10. Ron Paffen Milsbeek; 11. Ralph Greupink Dalen; 12. Henk Ceelen. Ouderkerk; 13. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 14. Ad Guldemeester Amersfoort; 15. Anton Mink Linschoten; 16. Piet Kralt Rijnsburg; 17. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 18. Rob Driessen Arnhem; 19. Rob Swankhuizen Hillegom; 20. John Verdam Achterveld;

 

ANNEN .( 2015.06.10 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Harko Kievit Leek; 3. Dennis Steverink Assen; 4. Rutger Vos Exloo; 5. Marcel Weinans Roden; 6. Jack Kuper Dokkum; 7. Maurice Zaal Groningen; 8. Han Peeneman Assen; 9. Richard Bultema Winschoten; 10. Gert de Veen Zuidbroek; 11. Janco Hogendorp Leeuwarden; 12. Sjoerd Visser Burgum; 13. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 14. René Rotscheid Apeldoorn; 15. Albert de Vries Groningen; 16. Niek Geerts Assen; 17. Arjen Reinsma Roden; 18. Rutger Reink Emmen; 19. Barry de Vries Gasselte 20. Robbert Wajer Beilen;

 

APPELSCHA .( 2015.08.02 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Wouter Olde Heuvel Heerenveen; 2. Gary Hekman Heerde; 3. Sven Kramer Heerenveen; 4. Paul de Haan Meedhuizen; 5. Jos Harms Oude Pekela; 6. Ronald Kruijer Heiligerlee; 7. Jelle Wolsink Hengelo ov; 8. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 9. Björn Bakker Wijnjewoude; 10. Erik Groen Apeldoorn; 11. Daan Schouten. Almelo;

12. Wim Kleiman Almelo; 13. Jasper Schouten Dronten; 14. Henk Bos Drachten; 15. John Meewisse Leek; 16. Taeke Oppewal Heerenveen; 17. Sander Iwema Hooghalen; 18. Niels Potze Aduard; 19. Martijn Dijkstra De Knippe; 20. Jasper Plender Almelo;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3. Ivana Tiessens Groningen; 4. Melissa Steenhof Ureterp; 5. Marije Joling Oudeschoot 6. Nike Beckeringh Amstelveen; 7. Anneke Dijkstra Olterterp; 8. Rixt Meijer Heerenveen; 9. Anne Kuilboer Hoorn; 10. Danique Braam Veenwouden; 11. Melanie Klement Velp; 12. Fianna Stenveld Garnwerd; 13. Wendy Oosterwoud Ureterp; 14. Grytsje de Vries Buitenpost; 15. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 16. Tessa Nederhoff Groningen; 17. Willeke de Jong Ubbena; 18. Eveline de Groot Zoetermeer; 19. Hilde Oudman Onnen; 20. Dyann Veenstra Emmen;

 

ASSEN .( 2015.05.23 )

Junior-Vrouwen: 1. Floor Weerink Exloo; 2. Liena de Jong Ubbena; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Michelle de Graaf Apeldoorn; 5. Janine Walters Assen; 6. Kiki van Asselt Apeldoorn; 7. Chazia Slinkman Rijssen; 8. Eline Oosterwoud Ureterp; 9. Bo Melody Groen Franeker; 10. Anouk Hof Assen; 11. Maaike de Heij Heteren; 12. Michelle Poot Tzum; 13. Sterre Jonkers Emmen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Mylene de Zoete Naaldwijk; 2. Tessa Paardekooper Groenlo; 3. Tamara van der Horst Hasselt; 4. Tamara de Graaf Apeldoorn; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Phaedra Krol Heerde; 7. Sanne Vermeer Dodewaard; 8. Eva Jonkers Staphorst; 9. Isabel Tambach Zaandam; 10. Lieke Lap Dronten; 11. Carmen Pol Tubbergen; 12. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 13. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 14. Emma Boogaard Zwaag; 15. Mischa Bredewold Hoogland; 16. Julia van den Bosch Amersfoort; 17. Esmee Leerkes Twello; 18. Iris Ton Waskemeer; 19. Amber Hammers Nijverdal; 20. Meike Uiterwijk Winkel Echten;

 

ASSENDELFT .( 2015.10.03 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Cees Bol. Zaandam; 2. Yoeri Havik Assendelft; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 5. Harry Sweering Sneek; 6. Piotr Havik Bergambacht; 7. Sjors Dekker Andijk; 8. Oscar Riesebeek Tiel; 9. Rick Ottema Muntendam; 10. Patrick Bos Amstelveen; 11. Sven van Luijk Naaldwijk; 12. Robbert-Jan Mol Wognum; 13. Jorne Videler Badhoevedorp; 14. Dylan van Zijl Harderwijk; 15. Stephan Bakker Zaandam; 16. Adne van Engelen t Zand Nh; 17. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 18. Mark Sonneveld Waddinxveen; 19. Dennis Smit Zwanenburg; 20. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Arthur Rutte Haarlem; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4. Gerard Windhouwer Oostzaan; 5. Rene Melk Assendelft; 6. Andries van der Velden Nieuw Vennep; 7. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 8. Justin Plijter Hillegom; 9. Michael van Son Velserbroek; 10. Sander Lormans Heemskerk; 11. Ronald de Waal Amstelveen; 12. Mark Rijntjes Haarlem; 13. Rick Krijt Koog aan de Zaan; 14. Jacco Konijn Hoorn; 15. Wesley Bakker Zaandam; 16. Bas Rijs Alkmaar; 17. Bastian de Jong Hoorn; 18. Tijs Dekker Oosthuizen; 19. Patrick Stam Uitgeest; 20. Bram Schermer Purmerend;

 

BAARN .( 2015.09.13 )

Nieuwelingen: 1. Mike Raven Loosdrecht; 2. Mathijs de Leng Boskoop; 3. Jesse de Rooij Hoorn; 4. Mark Smit Wervershoof; 5. Alexander Konijn Abbekerk; 6. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Niels van Ekeren Rijswijk; 8. Koen Warnier Amsterdam; 9. Joël Zuidema Dokkum; 10. Meindert Weulink Diepenveen; 11. Tom te Rijdt Amersfoort; 12. Bram Prins Hasselt; 13. Freek Middelburg De Lier; 14. Menno van Capel Noorden; 15. Ruben van der Pijl Amstelveen; 16. Jesper Oost Hoogeveen; 17. Jeroen van Krimpen Utrecht; 18. Hugo Hoekjen Delft; 19. Lars Mastebroek Barneveld; 20. Freek van Rossem Megen;

Junior-Vrouwen: 1. Delore Stougje Zuidland; 2. Myrthe Willemsen Elst; 3. Merel Vegter Rhoon; 4. Bo Melody Groen Franeker; 5. Hanneke de Goeje Leiden; 6. Ilona van Ginneken Gilze; 7. Jitske Hubert Den Haag; 8. Larissa Mesker Hoornaar 9. Rachelle van Kappel Woerden; 10. Ivana Louhenapessy Breukelen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 4. Amber van der Hulst Hazerswoude; 5. Tamara van der Horst Hasselt; 6. Jennifer van der Voort Maarssen; 7. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 8. Eva Jonkers Staphorst; 9. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 10. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 11. Phaedra Krol Heerde; 12. Bente van Teeseling Abcoude; 13. Tamara de Graaf Apeldoorn; 14. Annemiek van Doorn Utrecht; 15. Melanie van Putten Hagestein; 16. Tessa Paardekooper Groenlo; 17. Sanne Vermeer Dodewaard; 18. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 19. Mischa Bredewold Hoogland; 20. Kristie van der Vossen Culemborg;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Harry van Pierre De Kwakel; 2. Laurens Koster Oegstgeest; 3. Allard Epping Utrecht; 4. Johan Hendriks Hilversum; 5. Tonny Berends Giessenburg; 6. Freek de Jong Vught; 7. Arjan Seunninga Ede; 8. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 9. Gert Stappenbelt Apeldoorn; 10. Rene Melk Assendelft; 11. Jacco Konijn Hoorn; 12. Steve McEwen Arnhem; 13. Frans Berrens Amersfoort; 14. Michiel Winthagen Amstelveen; 15. Micha de Vries Hilversum; 16. Hans Vonk Arnhem; 17. Cor van der Ploeg Bemmel; 18. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 19. Bas van Boven Utrecht; 20. Diederik Hol Apeldoorn;

 

BARENDRECHT .( 2015.07.25 )

Elite/Beloften: 1. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 2. Koen van de Klundert Woensdrecht; 3. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 4. Jasper Bugter Elden; 5. Jasper de Laat Moergestel; 6. Pim van de Klundert Woensdrecht; 7. Sjors Handgraaf Leiden; 8. Thomas Rabou Loosbroek; 9. Luuk van der Wal De Lier; 10. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 11. Aldo Klomp s-Gravendeel; 12. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 13. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 14. Marco Kaldenbach Hoorn; 15. Dylan van Zijl Harderwijk; 16. Eric Sheppard Australie; 17. Kevin Minten Mill; 18. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 19. Jan-Willem Kamphof Eindhoven;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Marcel Lambregts Meteren; 3. Nick Molijn Schermerhorn; 4. Jan Muis Giessenburg; 5. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 6. Chris Maas Papendrecht; 7. Dick van der Breggen Ellemeet; 8. Arje de Waard Dordrecht; 9. Arjan Ootjers Rotterdam; 10. Dennis Lems Papendrecht; 11. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 12. Johan Hendriks Hilversum; 13. Nico Zijnstra Rotterdam; 14. Bart Streefkerk Ameide; 15. Arjan Paans Waalwijk; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 18. Edwin de Graaff De Kwakel; 19. Ronald van Herp Den Haag; 20. Jan Bassa Noordeloos;

 

BEDUM .( 2015.06.16 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jos Harms Oude Pekela; 2. Yin Hon Yeung Hong Kong; 3. John Meewisse Leek; 4. Martijn Dijkstra De Knippe; 5. Bram Verweij Haren Gn; 6. Lars Horring Assen; 7. Robbert-Jan Mol Wognum; 8. Rick Ottema Muntendam; 9. Paul de Haan Meedhuizen; 10. Daniel Hanish Duitsland; 11. Johan Knol Midwolde; 12. Harko Kievit Leek; 13. Thomas Rabou Loosbroek; 14. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 15. Robin Schindler 16. Dennis Steverink Assen; 17. Jeen de Jong Britsum; 18. Kevin Spithorst Groningen; 19. Ron Timmermans Groningen; 20. Vladi Riha Duitsland;

 

BEILEN .( 2015.04.27 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy Eefting Apeldoorn; 2. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 3. Paul de Haan Meedhuizen; 4. Mitchell Mulhern Heerde; 5. Wouter Olde Heuvel Heerenveen 6. Hartthijs de Vries Kollum; 7. Binne-Pier de Haan Oudega; 8. Peter Lenderink Ommen; 9. Pim Cazemier Den Horn; 10. Henk Bos Drachten; 11. Durk Fabriek Haulerwijk; 12. Dylan van Zijl Harderwijk; 13. Rick Ottema Muntendam; 14. Gerben Mos Havelte; 15. Stan Wijkel Holsloot; 16. Peter Schulting Emmeloord; 17. Lars Horring Assen; 18. Douwe de Vries Heerenveen; 19. Arnt Jalvingh Ruinen; 20. Taeke Oppewal Heerenveen;

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Aafke Soet Heerenveen; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Kylie Waterreus Ulestraten; 5. Eva Bijwaard Hillegom; 6. Anne de Ruiter Polsbroek; 7. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 8. Floor Weerink Exloo; 9. Iris Ton Waskemeer; 10. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 11. Myron Koops Borger; 12. Eva Jonkers Staphorst; 13. Phaedra Krol Heerde; 14. Janine Walters Assen; 15. Lieke Lap Dronten; 16. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 17. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 18. Ilse Kreeft Rogat; 19. Ingrid Huizing Haren Gn; 20. Anne van Rooijen Driel

 

BEMMEL .( 2015.09.20 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Nol van Loon Tilburg; 2. Corne Castein Renkum; 3. Cor van der Ploeg Bemmel; 4. Joost van Bezooijen Nijmegen; 5. Guido Benthem Arnhem; 6. Marcel Alma Harskamp; 7. Rob Tijdink Arnhem; 8. Erik Nekkers Vught; 9. Joost Arentsen Varsseveld; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Ruben van Kempen Tilburg; 12. Dick Kinket Hattem; 13. Guus Smits Berghem; 14. Koen Wulterkens Cuijk; 15. Bas van Boven Utrecht; 16. Thomas van Casteren Udenhout; 17. Richard van Hardeveld Ede; 18. Tonny Berends Giessenburg; 19. Daan van Alphen Gennep; 20. Gerjan de Mooij Amersfoort;

 

BERG EN TERBLIJT .( 2015.08.23 )

Elite/Beloften: 1. Peter Schulting Emmeloord; 2. Jordi Sloof Bodegraven; 3. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 4. Martijn de Jong Woerden; 5. Sjors Dekker Andijk; 6. Luc Loozen Voerendaal; 7. Adriaan Janssen Diepenveen; 8. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 9. James Judd Heerlen; 10. Bob Wubben De Lier; 11. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 12. Folkert Oostra Amsterdam; 13. Adne van Engelen t Zand Nh; 14. Jeen de Jong Britsum; 15. Jasper Ockeloen Dordrecht; 16. Harry Sweering Sneek; 17. Jason van Dalen s-Gravenzande; 18. Rob van Broekhoven Roosendaal; 19. David van Eerd Breda; 20. Timon van Reek Voorhout;

Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Jens van den Dool Hoogblokland; 3. Nils Eekhoff Rijsenhout; 4. Ralf Homrighausen Duitsland; 5. Lars Olde Meierink Overdinkel; 6. Rens Tulner Lexmond; 7. Benjamin Veninga Haarlem; 8. Lorenzo Harbers Nijverdal; 9. Thijs van Rooij Belgie; 10. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 11. Jeffrey Veltink Hardenberg; 12. Gijs Jorna Diemen; 13. Alden Chazan Arnhem; 14. Art Bongers Venlo; 15. Jarri Stravers Groot-Ammers; 16. Xavier Poels Oeffelt; 17. Willem Bok Maren-Kessel; 18. Nils Sinschek Maastricht; 19. David Dekker Hedel; 20. Mart Muskens Heesbeen;

Amateurs: 1. Ward Schiffelers Sittard; 2. Didier Boumans Den Haag; 3. Elias de Bruijne Utrecht 4. Vincent Tilkin 5. Casper van Wijck Rotterdam; 6. Leon Essink Amsterdam; 7. Thomas Rieff Maastricht; 8. Pieter de Vries Herten; 9. Erik de Niet Den Haag; 10. Menno van Hees Utrecht; 11. Christian Riemens Maastricht; 12. Yannic Candel Berg en Terblijt; 13. Roy Lagerburg Amsterdam; 14. Johan van der Eijk Strijen; 15. Armand Kerckhoffs Maastricht; 16. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 17. Robert Warmer Utrecht; 18. Dimitri Jongeneel Utrecht; 19. Henk de Jong Mijdrecht; 20. Guy Frissen Neerbeek;

 

BERGEIJK .( 2015.07.14 )

Elite/Beloften: 1. Benjamin Sydlik Duitsland; 2. Jeroen Breewel Wilnis; 3. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Twan Castelijns Hapert; 6. Ferdi van Katwijk Wanroy; 7. Patrick Bos Amstelveen; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 10. Ronan van Zandbeek Schijndel; 11. Oscar Riesebeek Tiel; 12. Geert van der Weijst Reusel; 13. Jasper Bugter Elden; 14. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 15. Pieter van Oirschot Best; 16. Robert Sydlik Duitsland; 17. Thomas Rabou Loosbroek; 18. Jasper de Laat Moergestel; 19. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 20. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Evy Kuijpers Lierop; 3. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 4. Sandra van Veghel Esch; 5. Anouk Rijff Valkenswaard; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Kelly Markus Hoofddorp; 8. Kristy Glover Australie; 9. Maud Kaptheijns Westerhoven; 10. Maaike Polspoel Belgie; 11. Ymke Stegink Naarden; 12. Annelies van Doorslaer Belgie; 13. Julie Burgmans Bergeijk; 14. Veerle Goossens Bakel; 15. Céline van Houtum Den Dungen; 16. Laura Gorter Utrecht; 17. Carleen Baas Den Dungen; 18. Marjolein Claessen Hoeven; 19. Bianca Lust Oostzaan; 20. Kaat van der Meulen Belgie;

 

BERGHEM .( 2015.04.06 )

Junior-Vrouwen: 1. Karlijn Swinkels Handel; 2. Julie Burgmans Bergeijk; 3. Céline van Houtum Den Dungen; 4. Myrthe Willemsen Elst; 5. Kim Lahaije Tilburg; 6. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 7. Michelle de Graaf Apeldoorn; 8. Sabine Hey Oosterhout; 9. Nielske Bremmers Valkenswaard; 10. Ilona van Ginneken Gilze; 11. Joyce Evers Ulft; 12. Maud Kanters Erp;

Nieuweling-Meisjes: 1. Eva Bijwaard Hillegom; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Maaike Meistrok Elshout; 4. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 5. Iris Ton Waskemeer; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Sylvie Swinkels Handel; 8. Tamara de Graaf Apeldoorn; 9. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 10. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 11. Carmen Pol Tubbergen; 12. Marit Cent Goor; 13. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 14. Daphne Mesu Middelburg; 15. Tamara van der Horst Hasselt; 16. Sarah van Wijnen Tilburg; 17. Inge van der Heijden Schaijk; 18. Lieke Lap Dronten; 19. Isabel Tambach Zaandam; 20. Eva Jonkers Staphorst;

 

BERKEL EN RODENRIJS .( 2015.08.08 )

Elite/Beloften: 1. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 2. Paul Helderman Naaldwijk; 3. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 4. Pim van der Marel De Lier; 5. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 6. David van Eerd Breda; 7. Roy Pieters Zwanenburg; 8. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 9. Mitchell Huenders Maarn; 10. Dennis Smit Zwanenburg; 11. Twan Middelburg De Lier; 12. Remco Schouten Ammerstol; 13. Wouter Been Rijswijk; 14. Frank Niewold Lisse; 15. Barry Bel De Goorn; 16. Erik Jan Kooiman Lekkerkerk 17. Arno Kleinjan Gouda; 18. Wouter de Groot Delft; 19. Marvin van Spronsen Monster; 20. Paul Moerland Fijnaart;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Anna van der Breggen Zwolle; 3. Vera Koedooder Apeldoorn; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Jermaine Post Oegstgeest; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Chanella Stougje Zuidland; 8. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 9. Sandra van Veghel Esch; 10. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 11. Marieke Kerkvliet Leiden; 12. Melanie Woering Rozenburg; 13. Ines Klok Rockanje; 14. Alicja Verhagen Woerden; 15. Jarmila Machachova Tsjechie; 16. Marieke van Witzenburg Brielle; 17. Mary Maroon Amerika; 18. Henriette Woering Rozenburg; 19. Ingrid Tempert Lemele; 20. Chantal van der Gulik Poeldijk;

Amateurs/Sportklasse: 1. Jelle van der Marel De Lier; 2. Erik de Niet Den Haag; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Robbert Schaap Voorburg; 5. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 6. Andre Grootveld Zoetermeer; 7. Jorne Videler Badhoevedorp; 8. Gerard van Haaften Dirksland; 9. Eddy Hermsen Ochten; 10. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 11. Jan Metselaar Bergschenhoek; 12. Pim Achterkamp Rotterdam; 13. Erik Dekker Hedel; 14. Lieven Anthonise Dordrecht; 15. Stefan Laurijssen Roosendaal; 16. Maxim Harteloh De Lier; 17. Bram Mens Den Haag; 18. Frans van Winden Bergschenhoek; 19. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 20. Niels Overvoorde Delfgauw;

 

BEVERWIJK .( 2015.08.16 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Mitchell Huenders Maarn; 3. Stephan Bakker Zaandam; 4. Jeroen Breewel Wilnis; 5. Sven van Luijk Naaldwijk; 6. Rick van Breda Den Helder; 7. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 8. Levi Tindal Landsmeer; 9. Jorn Buning Alkmaar; 10. Joris Blokker Wieringerwerf; 11. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 12. Milan Veltman Broek op Langedijk; 13. Sjors Dekker Andijk; 14. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 15. Dennis Smit Zwanenburg; 16. Tino Haakman Enkhuizen; 17. Stijn Bankras Heerhugowaard; 18. Jelle Wolsink Hengelo ov; 19. Martijn Lust Tuitjenhorn; 20. Dennis Souverein Haarlem;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Jip van den Bos Oostknollendam; 2. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Jermaine Post Oegstgeest; 6. Eva Buurman Wervershoof; 7. Winanda Spoor Apeldoorn; 8. Ilona Hoeksma Luxwoude; 9. Mary Maroon Amerika; 10. Alicja Verhagen Woerden; 11. Rozanne Slik Bergen Nh; 12. Roos Hoogeboom Utrecht; 13. Birgit Witte Duivendrecht; 14. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 15. Anne Kuilboer Hoorn; 16. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 17. Nicolien Luijsterburg Amsterdam; 18. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 19. Susan Hartog Assendelft; 20. Marjolein Bakker Berkhout;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 3. Jacco Konijn Hoorn; 4. Rene Melk Assendelft; 5. Laurens Koster Oegstgeest; 6. Tijs Dekker Oosthuizen; 7. Caspar Hermans Amsterdam; 8. Gerard Windhouwer Oostzaan; 9. Mitja van Toorenburg Almere; 10. Frits van Lieshout Spaarndam; 11. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 12. Justin Plijter Hillegom; 13. John Koot Heiloo; 14. Michael van Son Velserbroek; 15. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 16. Paul den Edel Haarlem; 17. Martijn Suk Velserbroek; 18. Martin van Rij Zuidland; 19. Mark Rijntjes Haarlem; 20. Patrick de Smit Nieuw-Vennep;

 

BLADEL .( 2015.06.28 )

Elite/Beloften: 1. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 2. Pim van der Marel De Lier; 3. Robin Wennekes Dodewaard; 4. Robbie van Bakel Deurne; 5. Marco Brus Schijndel; 6. Jasper de Laat Moergestel; 7. Tim Kleinloog Eindhoven; 8. Bart Jacobs Tilburg; 9. Tom Marcelis Eindhoven; 10. Bart Dielissen Breda; 11. Max Hendrikx Hapert; 12. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 13. Abe Celi Oosterhout; 14. Gertjan Hamstra Ermelo; 15. Ferdi van Katwijk Wanroy; 16. Pieter van Oirschot Best; 17. Gijs Vierling Veldhoven; 18. Enno van Os Uden; 19. Kevin Minten Mill; 20. Robert Sydlik Duitsland;

Nieuwelingen: 1. Jonas Smet Belgie; 2. Kars ten Boske Wintelre; 3. Danny Maas Oudenbosch; 4. Perry Frijters Sint Willebrord; 5. Tim Naberman Genemuiden; 6. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 7. Luuk van Gestel Moergestel; 8. Koen van Helvoirt Erp; 9. Mees Hendrikx Valkenswaard; 10. Bart Artz Wintelre; 11. Roy Dirven Bergeijk; 12. Harm Celi Oosterhout; 13. Stefan Appelman Beverwijk; 14. Arno van den Broeck Frankrijk; 15. Tom Vandebosch Belgie; 16. Luke van de Put Bladel; 17. Tim Penson Reusel;

18. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 19. Tom van den Berg Helmond; 20. Simon Demaret Etten-Leur;

Junioren: 1. Oscar van Wijk Wormer; 2. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 3. Martin Pluto Den Haag; 4. Joris Paauwe Hilversum; 5. Tom Hogeweg Barendrecht; 6. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 7. Marijn Velt Oude Pekela; 8. Brendan Berendse Purmerend; 9. Tim Groot Bovenkarspel; 10. Gijs Jorna Diemen; 11. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 12. Mel van der Veekens Zaandam; 13. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 14. Thijs Moerland Haarlem; 15. Tim den Braber Woerden; 16. Thijs Kool Amersfoort; 17. Niels Gort Thorn; 18. Dirk Beukers Santpoort-Noord; 19. Jerry Corstiaensen Almere; 20. Aloys Mollema Den Haag;

 

BOCHOLTZ .( 2015.05.02 )

Nieuwelingen: 1. Arno Brouwers Belgie; 2. Niels de Langhe Belgie; 3. Herman Brinkman Rotterdam; 4. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 5. Perry Frijters Sint Willebrord; 6. Stijn Daemen Landgraaf; 7. Tim Naberman Genemuiden; 8. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 9. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 10. Luuk Herben Gronsveld; 11. Alexander Konijn Abbekerk;

12. Jesse de Rooij Hoorn; 13. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 14. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 15. Bart Artz Wintelre; 16. Harm Celi Oosterhout; 17. Wesley Mol Kapelle; 18. Nils Jansen Middelaar;

19. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 20. Bas van Belle Zoetermeer;

 

BOLSWARD .( 2015.05.23 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robbert-Jan Mol Wognum; 2. Harry Sweering Sneek; 3. Rick Mensink Zwolle; 4. Rick van Breda Den Helder; 5. Martijn Knol Zwolle; 6. Barry Bel De Goorn; 7. Douwe de Vries Heerenveen; 8. Arjan Stroetinga Waskemeer; 9. Gerben Mos Havelte; 10. Gaatze Postma Munein; 11. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 12. Theo Postma Kollumerzwaag; 13. Edwin Wielink Wilp; 14. Pim Cazemier Den Horn; 15. Taeke Oppewal Heerenveen; 16. Jasper Plender Almelo; 17. Wessel Piersma Groningen; 18. Henk Bos Drachten; 19. Jeen de Jong Britsum; 20. Marco Kaldenbach Hoorn;

 

BORCULO .( 2015.04.12 )

Nieuwelingen: 1. Tim Naberman Genemuiden; 2. Jelle Bootsveld Heino;

3. Maarten Rotman Wierden; 4. Niels Rotman Wierden; 5. Freek van Rossem Megen; 6. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 7. Rick Pluimers Enter; 8. Noël Kok Enter; 9. Jesper Oost Hoogeveen; 10. Iska Buwalda Biddinghuizen; 11. Joren Bloem Brummen; 12. Nick Groot Zaandijk; 13. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 14. Lars de Bot Losser; 15. Philip Heijnen Oeffelt; 16. Axel Pol Tubbergen; 17. Jeldert Withag Beltrum; 18. Niels Bakker Rijssen; 19. Wessel Jansen Apeldoorn; 20. Jasper te Walvaart Vroomshoop;

Nieuweling-Meisjes: 1. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 2. Kirstie van Haaften De Meern; 3. Eva Jonkers Staphorst; 4. Sanne Vermeer Dodewaard; 5. Phaedra Krol Heerde; 6. Marit Cent Goor; 7. Sylvie Swinkels Handel; 8. Mischa Bredewold Hoogland; 9. Tamara de Graaf Apeldoorn; 10. Sabine Snoeijer Linde; 11. Carmen Pol Tubbergen; 12. Pauline Cordia Nijkerk; 13. Tessa Paardekooper Groenlo; 14. Anne van Rooijen Driel 15. Amber Hammers Nijverdal; 16. Floortje Sel Veenendaal; 17. Marike Goense Lelystad; 18. Caya Krol Heerde; 19. Lois Timmer Drachten; 20. Esmee Leerkes Twello;

 

BORNE .( 2015.08.27 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Cor van Leeuwen Borger; 4. Melvin van Zijl Harderwijk; 5. Ivo Stronks Aalten; 6. Gijs Verdick Laren Gld; 7. Philip Kootstra Almelo; 8. Daan de Groot Utrecht; 9. Wessel Zennipman Zutphen; 10. Han van de Poppe Rijssen; 11. Nick Kweldam Aalten; 12. Erik Groen Apeldoorn; 13. Dylan van Zijl Harderwijk; 14. Robin Lowik Vriezenveen; 15. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 16. Wim Kleiman Almelo; 17. Binne-Pier de Haan Oudega; 18. Rik Wielink Apeldoorn; 19. Jasper Plender Almelo; 20. Robert de Jong Zeewolde;

 

BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT .( 2015.07.19 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2. Rick van Breda Den Helder; 3. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 4. Dex Groen Tuitjenhorn; 5. Folkert Oostra Amsterdam; 6. Jeroen Breewel Wilnis; 7. Patrick Bos Amstelveen; 8. Wouter Mol Alkmaar; 9. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 10. Robbert-Jan Mol Wognum; 11. Sjors Dekker Andijk; 12. Tino Haakman Enkhuizen; 13. Jerry Roling Heemskerk; 14. Melvin Bos Sint Pancras; 15. Taeke Oppewal Heerenveen; 16. Ruben Dorren Amsterdam; 17. Sven Broekaart Julianadorp; 18. Stephan Bakker Zaandam; 19. Dennis Smit Zwanenburg; 20. Sjors Handgraaf Leiden;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Edwin de Graaff De Kwakel; 2. Frits van Lieshout Spaarndam; 3. Marcel Lambregts Meteren; 4. Jacco Konijn Hoorn; 5. Gerben van de Reep Hillegom; 6. Caspar Hermans Amsterdam; 7. Davey Rotmensen Leiderdorp; 8. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 9. Edwin van Beek Hoorn; 10. Sonny Agema Den Helder; 11. Tijs Dekker Oosthuizen; 12. Dick Kinket Hattem; 13. Ronald Rol Warmenhuizen 14. Ello van Gelderen Haarlem; 15. Nick Slijkerman Anna Paulowna; 16. Michiel Duim Alkmaar; 17. Bas Rijs Alkmaar; 18. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 19. Martijn van Vechgel Hoorn; 20. Pierre Deen Amsterdam;

 

BOXMEER .( 2015.07.27 )

Professionals: 1. Wout Poels Blitterswijck; 2. Robert Gesink Aalten; 3. Koen de Kort Liempde; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Bauke Mollema Leeuwarden; 6. Steven Kruijswijk Den Bosch; 7. Simon Geschke Duitsland; 8. ---; 9. Tim Kerkhof Nistelrode; 10. Ramon Sinkeldam Assendelft; 11. Ivar Slik Bergen Nh; 12. Etienne van Empel Geldermalsen; 13. Ferdi van Katwijk Wanroy; 14. Stef Clement Made; 15. Roy Curvers Roggel; 16. Lieuwe Westra Tijnje; 17. Luuc Bugter Arnhem; 18. Reinier Honig Maastricht; 19. Albert Timmer Hardenberg; 20. Peter Koning Venhuizen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Juul van Loon Cuijk; 4. Robbert Mekelenkamp Almkerk; 5. Jop Wensink Bredevoort; 6. Sander Dijkink Grave; 7. Sonny Agema Den Helder; 8. Jos van der Horst Nijmegen;

9. Ron Paffen Milsbeek; 10. John van Rullen Schijndel; 11. Paul Gruithuijzen Breugel; 12. Xavier Poels Oeffelt; 13. Bram de Vlieger Nijmegen; 14. Kees Raats Nispen; 15. Thomas Langens Rosmalen; 16. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 17. Gianni Schim Vierlingsbeek; 18. Stan Janssen Goch; 19. Job Janssen Amsterdam; 20. Johnny van den Berg Beuningen Gld;

Elite/Beloften-Vrouwen.Derny's: 1. Lucinda Brand Rotterdam; 2. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 3. Nicky Zijlaard Rotterdam; 4. Anna van der Breggen Zwolle; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 6. Moniek Tenniglo Albergen; 7. Anouk Rijff Valkenswaard; 8. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 9. Suzanne Verhoeven Belgie; 10. Nina Kessler Velserbroek; 11. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel;

Amateurs: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Robert van Dalen Giessen; 3. Henk de Jong Mijdrecht; 4. Patrick van Gortel Apeldoorn; 5. Leon Strötker Venlo; 6. Daan van Alphen Gennep; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 9. Gerjo Berentschot Zelhem; 10. Joost Horstink Zevenaar; 11. Lieven Anthonise Dordrecht; 13. Hans Kopmels Wolvega; 14. Koen Wulterkens Cuijk; 15. Daan Bongers Baarlo; 16. Jeroen Hendriks Boxmeer; 17. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 18. Patrick Houthooft Helmond; 19. Rein Cobussen Wijchen; 20. Mark van Leengoed Etten-Leur;

 

BRAKEL. .( 2015.04.18 )

Amateurs: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Jan Metselaar Bergschenhoek; 3. Robert van Dalen Giessen; 4. Lex Ligtenberg Leimuiden; 5. Elias de Bruijne Utrecht 6. Arnold Stam Sprang-Capelle; 7. Elmar van Hoorn Rotterdam; 8. Albert van Riessen Rotterdam; 9. Rik Nederlof Breda; 10. Casper van Wijck Rotterdam; 11. Niels van Deursen Den Haag; 12. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 13. Gerjo Berentschot Zelhem; 14. Corne Verhoeks Zuilichem; 15. Vincent Tuls Schoonhoven; 16. Twan Kops Veldhoven; 17. Martijn de Groot Gorinchem; 18. Guido Benthem Arnhem; 19. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 20. Cees Snoek Volendam;

Sportklasse:1. Nick Lubbers s-Heerenberg; 2. Chris Maas Papendrecht; 3. Roy Andes Heteren; 4. Bram de Vlieger Nijmegen; 5. Rene Immerzeel Wilnis; 6. Bart Overgaag Alkmaar; 7. Erik Satter Gameren; 8. Ad Jonker Veenendaal; 9. Michael Ruska Volendam; 10. Martin van Rij Zuidland; 11. Arjan Ootjers Rotterdam; 12. Ruben Versloot Wageningen; 13. Martin van der Meijden Brakel; 14. Daan Zeven Utrecht; 15. Coen Beckers Woudenberg; 16. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 17. Maarten ter Heijden Lichtenvoorde; 18. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 19. Teus de Jong Sleeuwijk; 20. Niels van Oosterhout Geertruidenberg;

 

BREDA.GINNEKEN .( 2015.05.31 )

Elite/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2. Jim Aernouts Belgie; 3. Jasper de Laat Moergestel; 4. Robbert Keus Naaldwijk; 5. Pim van de Klundert Woensdrecht; 6. Pascal Aandewiel Amsterdam; 7. Ingmar Uytdewilligen Belgie; 8. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 9. Tom Jansen Welberg; 10. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 11. Niels de Vos Bergen op Zoom; 12. Jeffrey Doornbusch Breda; 13. Bart Dielissen Breda; 14. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 15. Danny Vrolijk Schipluiden; 16. Jan-Willem Kamphof Eindhoven;

Nieuwelingen: 1. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 2. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 3. Pepijn Hillemans Middelburg; 4. Sjoerd Bakker. Berkhout; 5. Tim Bierkens Stampersgat; 6. Jesse Huijbregts Roosendaal; 7. Jasper Haest Roosendaal; 8. Harm Celi Oosterhout; 9. Herman Brinkman Rotterdam; 10. Ryco Krebbekx Steenbergen; 11. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 12. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 13. Geert Verheijen Rijsbergen; 14. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 15. Bram Pieters Oosterhout Nb; 16. Dennis Mertens Breda; 17. Robin Kuijvenhoven De Lier; 18. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 19. Rav Schoormans Oosterhout; 20. Kevin Reuvers Zevenbergen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Sanne van Paassen Vlierden; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Sandra van Veghel Esch; 4. Henriette Woering Rozenburg; 5. Femke van Kessel Breda; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Lotte van Hoek Vlijmen; 8. Sofie van Horik Oosterwijk; 9. Ymke Stegink Naarden; 10. Geerte Hoeke Leiden; 11. Marjolein Claessen Hoeven; 12. Hilde Oudman Onnen; 13. Marieke van Witzenburg Brielle; 14. Charlotte Peeters Breda; 15. Melanie Woering Rozenburg; 16. Juul Hubert Den Haag; 17. Anneke Lubeek Puttershoek; 18. Kyara Stijns Bunde; 19. Catherine Colyn Zuid-Afrika; 20. Eveline de Groot Zoetermeer;

 

BREDA.HEUSDENHOUT .( 2015.07.05 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Dirk van Leuken Best; 2. Rik Nederlof Breda; 3. Harm van Berkel Maasland; 4. Koen Wulterkens Cuijk; 5. Stefan Laurijssen Roosendaal; 6. Lieven Anthonise Dordrecht; 7. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 8. Guus de Graauw Etten-Leur; 9. Coen van den Berge Poeldijk; 10. Wesley Steekers Noordwijkerhout; 11. Gijs Nederlof Kamerik; 12. Bart van de Moosdijk Papendrecht; 13. Ronny Bossers Waalwijk; 14. Barend Verhagen Woerden; 15. Ruben van den Ende Delft; 16. Erik Groeneveld Heinenoord; 17. Youri Deelen Bergambacht; 18. Sil van de Ven Tilburg; 19. Adri Kapitein Breda; 20. Marcel Lambregts Meteren;

Junioren: 1. Wout van Elzakker Hoogerheide; 2. Jesper Rasch Zandvoort; 3. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 4. Max Mesman Nootdorp; 5. Julian Stolk Pijnacker; 6. Bob Kerkhofs Wouw; 7. Michael den Toom Abcoude; 8. Xavier Poels Oeffelt; 9. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 10. Thomas Verleys Donk Woensdrecht; 11. Thomas van Bommel Nieuwerkerk aan den IJssel; 12. Julian Dubbeld Dordrecht; 13. Michael Hazen s-Heerenhoek; 14. Timo Verbeek Zoetermeer; 15. Stijn van der Wal Huizen; 16. Bram Nelck Pijnacker; 17. Jens van den Dool Hoogblokland; 18. Tayfun Memis Rotterdam; 19. Jan Roelands Aphen; 20. Mark van der Pijl Bergen op Zoom;

Nieuwelingen: 1. Robin Kuijvenhoven De Lier; 2. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 3. Dennis Mertens Breda; 4. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 5. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 6. Tim Bierkens Stampersgat; 7. Yanne Dorenbos Castricum; 8. Danny Maas Oudenbosch; 9. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 10. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 11. Jasper Haest Roosendaal; 12. Alain Broos Baarle-Nassau; 13. Menno van Capel Noorden; 14. Frank Stijger Honselersdijk; 15. Sven Peeters Hoeven; 16. Bram Pieters Oosterhout Nb; 17. Jeffrey Kiepe Breda; 18. Iska Buwalda Biddinghuizen; 19. Bas van Dinther Rossum; 20. Ties van Rijsbergen Etten-Leur;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Amy Cure Australie; 2. Annette Edmondson Australie; 3. Femke van Kessel Breda; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Melissa Hoskins Australie; 6. Alexandra Manly Australie; 7. Henriette Woering Rozenburg; 8. Georgia Baker Australie; 9. Melanie Woering Rozenburg; 10. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 11. Sandra van Veghel Esch; 12. Alicja Verhagen Woerden; 13. Anneke Lubeek Puttershoek; 14. Hilde Oudman Onnen; 15. Esther van Leeuwe Rotterdam; 16. Ashlee Ankudinoff Australie; 17. Ingrid Stolwijk Rotterdam; 18. Lauren Arnouts Hoogeloon; 19. Chantal van der Gulik Poeldijk; 20. Chantal Verstraten Roosendaal;

 

BRUINISSE .( 2015.03.28 )

Elite/Beloften: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 3. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 4. Jaap de Man Spijkenisse; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 7. Nick van der Meer Honselersdijk; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Paul Moerland Fijnaart; 10. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 11. Roy Pieters Zwanenburg; 12. Aron Kremer Vierpolders; 13. John Meewisse Leek; 14. Koen van de Klundert Woensdrecht; 15. Bob Wubben De Lier; 16. Rob van Broekhoven Roosendaal; 17. Erwin van Eijk Leiden; 18. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 19. Sander Iwema Hooghalen; 20. Ramon Vleugel Kapelle;

 

BRUNSSUM .( 2015.06.21 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Wayne Stijns Bunde; 2. Jaap Kooijman Sittard; 3. Sven Noels Belgie; 4. Rudi van Houts Luyksgestel; 5. Rutger Wouters Belgie; 6. Benjamin Sydlik Duitsland; 7. Timon van Reek Voorhout; 8. Luc Loozen Voerendaal; 9. Zhihui Jiang China; 10. Milan Vader Sittard; 11. Jayden Copp 12. Rob van Broekhoven Roosendaal; 13. Yannic Candel Berg en Terblijt; 14. Ralf Ritzen Voerendaal; 15. Wiebe Scholten Sittard; 16. John de Schutter Belgie; 17. Pekka Heijnen Bocholt; 18. Brend Muyrers Simpelveld; 19. Tim Janssen. Goes; 20. Leon Alberts Dalfsen;

Junioren: 1. Dennis van der Horst Hasselt; 2. Mitch Groot Brunssum; 3. Roel van der Stegen Sittard; 4. Dylan Bouwmans Gemert; 5. Nils Sinschek Maastricht; 6. Gerben Thijssen 7. Bryan Bouwmans Gemert; 8. Paul Gruithuijzen Breugel; 9. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 10. Dylan Drent Spaubeek; 11. Stefano Museeuw Oostende; 12. Bas Sitters Zegge; 13. Art Bongers Venlo; 14. Anthony Galinsky Belgie; 15. Heiko Homrighausen Duitsland; 16. Xavier Poels Oeffelt; 17. Tayfun Memis Rotterdam; 18. Jan Coppens Belgie; 19. Niels Gort Thorn; 20. Kevin van Bennekom Culemborg;

Nieuwelingen: 1. Tom Peters Thorn; 2. Florian Vermeersch Belgie; 3. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 4. Daan Hoole Zuidland; 5. Perry Frijters Sint Willebrord; 6. Tim Naberman Genemuiden; 7. Stijn Daemen Landgraaf; 8. Danny van der Tuuk Assen; 9. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 10. Ruben van der Pijl Amstelveen; 11. Toon Vandebosch Belgie; 12. Jeroen van Krimpen Utrecht; 13. Stijn Echelpoels Belgie; 14. Bart Artz Wintelre; 15. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 16. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 17. Bjarne Eussen 18. Melvin Lindelauf Gulpen; 19. Sven Hassert Bocholtz; 20. Bram Pieters Oosterhout Nb;

 

BUCHTEN .( 2015.06.19 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Geert van der Weijst Reusel; 2. Dries Hollanders Belgie; 3. Wayne Stijns Bunde; 4. Christoph Schweizer Duitsland; 5. Yannick Janssen Beringe; 6. Thomas Koep Duitsland; 7. Dirk Finders Duitsland; 8. Yin Hon Yeung Hong Kong; 9. Roel Defauwes Nieuwstadt; 10. Roland Siegbert 11. Hendrik Werner Duitsland; 12. Jurgen van Diemen Leimuiden; 13. Rutger Wouters Belgie; 14. John de Schutter Belgie; 15. Sven Noels Belgie; 16. Christophe Sleurs Belgie; 17. Rick Craenen Nederweert; 18. Glenn Hool Merkelbeek; 19. Luuk van Helden Vlodrop; 20. Phillip Mueller Duitsland;

Junioren: 1. Heiko Homrighausen Duitsland; 2. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 3. Nathan Vriens 4. Andi Dürre Duitsland; 5. Gilles Borgers Belgie; 6. Auke Jans Harderwijk; 7. Bas Sitters Zegge; 8. Sven Schulz Maastricht; 9. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 10. Tayfun Memis Rotterdam; 11. Robert van de Ridder Doornspijk; 12. Yves Stevens Valkenburg Lb; 13. Thijs Horrichs Holtum; 14. Michael Janssen Beringe; 15. Ruben Meulemeester Belgie; 16. Niels Beelen Nunspeet; 17. Jasper Irik Landgraaf; 18. Ivo Habets Sint Geertruid; 19. Luc Eijssen Ulestraten; 20. Kaj Verhaegh Munstergeleen;

 

CHAAM.ACHT VAN .( 2015.07.29 )

Professionals: 1. Robert Gesink Aalten; 2. Daniel Teklehaimanot Eritrea; 3. Stef Clement Made; 4. Simon Geschke Duitsland; 5. Bauke Mollema Leeuwarden; 6. Moreno Hofland Roosendaal; 7. Dylan Groenewegen Amsterdam; 8. Wout Poels Blitterswijck; 9. Jacques Janse van Rensburg Zuid-Afrika; 10. Roy Curvers Roggel; 11. Twan Castelijns Hapert; 12. Sjoerd van Ginneken Heerle; 13. Jeroen Meijers Alphen Nb; 14. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 15. Jos van Emden Veldwezelt(Bel); 16. Sieben Wouters Zundert; 17. Jens Adams Belgie; 18. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 19. Bart Dielissen Breda; 20. Timo Roosen Goirle;

Elite/Beloften: 1. Luuc Bugter Arnhem; 2. David van Eerd Breda; 3. Koen van de Klundert Woensdrecht; 4. Patrick Bos Amstelveen; 5. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 6. Thomas Bosch Loosbroek; 7. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 8. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 9. Thomas Rabou Loosbroek; 10. Mark Schreurs Aalten; 11. Robin Lowik Vriezenveen; 12. Kevin Minten Mill; 13. Janno de Bruijn Rijsbergen; 14. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 15. Youp Havermans Rotterdam; 16. Arno Kleinjan Gouda; 17. Thom Van Beek Stompwijk; 18. Roel Defauwes Nieuwstadt; 19. Gertjan Hamstra Ermelo; 20. Stan Godrie Zundert;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Erik Dekker Hedel; 2. Lieven Anthonise Dordrecht; 3. Rik Nederlof Breda; 4. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 5. Robert van Dalen Giessen; 6. Leon Strötker Venlo; 7. Niels Immerzeel Wilnis; 8. Stuart Balfour Engeland; 9. Michel Reep Breda; 10. Emil Ims Svendsbe Noorwegen; 11. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 12. Max Haaksman Zeist; 13. Michel Reuser Dieren; 14. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 15. Guido Benthem Arnhem;

16. Gerard van Haaften Dirksland; 17. Jan Muis Giessenburg; 18. Guus de Graauw Etten-Leur; 19. Onno Lindhout Tholen 20. Ole Martin Hagland Noorwegen;

Nieuwelingen: 1. Daan Hoole Zuidland; 2. Alain Broos Baarle-Nassau; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Tim Bierkens Stampersgat; 5. Sjoerd Bakker. Berkhout; 6. Perry Frijters Sint Willebrord; 7. Danny Maas Oudenbosch; 8. Timo de Jong Goes; 9. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 11. Sven Peeters Hoeven; 12. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 13. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 14. Ivar Immerzeel Wilnis; 15. Mick Kemper Volendam; 16. Lars Oreel Goes; 17. Geert Verheijen Rijsbergen; 18. Roy Dirven Bergeijk; 19. Jetze van Heelsum Sleeuwijk 20. Martijn Hennekam Zundert;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. Hanka Kupfernagel Duitsland; 3. Vera Koedooder Apeldoorn; 4. Anna van der Breggen Zwolle; 5. Floortje Mackaij Woerden; 6. Emma Johansson Zweden; 7. Sheyla Gutierrez Ruiz Spanje; 8. Lucinda Brand Rotterdam; 9. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken; 10. Eva Buurman Wervershoof; 11. Demi de Jong Ossendrecht; 12. Monique van de Ree Zundert; 13. Amy Pieters Zwanenburg; 14. Sara Penton Hapert; 15. Jip van den Bos Oostknollendam; 16. Jermaine Post Oegstgeest; 17. Mirjam Gysling Zwitserland; 18. Nike Beckeringh Amstelveen; 19. Alicia Gonzalez Blanco Spanje; 20. Nina Kessler Velserbroek;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Julie Burgmans Bergeijk; 2. Céline van Houtum Den Dungen; 3. Anne Huinen Noordwijk Zh; 4. Daimy Hellemons Hoeven; 5. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 6. Sanne Vermeer Dodewaard; 7. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 8. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 9. Denise Gunst Yerseke; 10. Susanne Benders Helmond; 11. Jitske Hubert Den Haag; 12. Lot van Opstal Chaam; 13. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 14. Inge van Ginneken Heerle; 15. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 16. Danielle de Hoog Pijnacker; 17. Ilona van Ginneken Gilze; 18. Famke van Dommelen Elshout; 19. Moniek Bakker Berkhout;

 

DE LIER .( 2015.08.11 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jelle van der Marel De Lier; 2. David van Eerd Breda; 3. Sven van Luijk Naaldwijk; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 6. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 7. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 8. Marvin van Spronsen Monster; 9. Paul Helderman Naaldwijk; 10. Fabio Jakobsen Heukelum; 11. Niels Wubben Dorst; 12. Timon van Reek Voorhout; 13. Erik Groen Apeldoorn; 14. Steven Stenekes Bennekom; 15. Jurgen van Diemen Leimuiden; 16. Jos Koop Delft; 17. Jason van Dalen s-Gravenzande; 18. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 19. Twan Middelburg De Lier; 20. Jaap de Man Spijkenisse;

Junioren: 1. Noah van der Meer Naaldwijk; 2. Martin Pluto Den Haag; 3. Marino Noordam De Lier; 4. Niels Boele Leiden; 5. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 6. Gijs Jorna Diemen; 7. Joris Paauwe Hilversum; 8. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 9. Mitchell van Roijen Beverwijk; 10. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 11. Jarri Stravers Groot-Ammers; 12. Wessel van Koppen Schipluiden; 13. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 14. Bram Vertelman Midwoud; 15. Tim Groot Bovenkarspel; 16. Julian Stolk Pijnacker; 17. Bob Goedbloed Leiden; 18. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 19. Rens Tulner Lexmond; 20. Thomas van Bommel Nieuwerkerk aan den IJssel;

Nieuwelingen: 1. Nick Brabander Honselersdijk; 2. Mathijs de Leng Boskoop; 3. Freek Middelburg De Lier; 4. Jesse de Rooij Hoorn; 5. Kai Chapman Australie; 6. Damian van Alphen Hoeven; 7. Frank Stijger Honselersdijk; 8. Glenn Mertens Wateringen; 9. Leco Hendriks Maassluis; 10. Geert Verheijen Rijsbergen; 11. Yorick van Velthoven Naaldwijk; 12. Luuk Vollebregt De Lier; 13. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 14. Thijs Barendregt Kruiningen; 15. Nick Groot Zaandijk; 16. Stijn de Kort Schipluiden; 17. Thom Buyck Assendelft; 18. Marc Veenman Wateringen; 19. Tom van Merkerk Woerden; 20. Kay Zuijderwijk Poeldijk;

 

DE MEERN .( 2015.07.12 )

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Amber van der Hulst Hazerswoude; 4. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 5. Marit Cent Goor; 6. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 7. Anouk Spies Wageningen; 8. Manon Bakker Swifterbant; 9. Myrthe Willemsen Elst; 10. Hanneke de Goeje Leiden; 11. Kirstie van Haaften De Meern; 12. Sarah van Wijnen Tilburg; 13. Rachelle van Kappel Woerden; 14. Jennifer van der Voort Maarssen; 15. Annemiek van Doorn Utrecht; 16. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 17. Phaedra Krol Heerde; 18. Jennifer Bax s-Gravenzande; 19. Julia Berghorst Almere; 20. Claudia van Dijk Zuidland;

Masters 50+: 1. Marcel Lambregts Meteren; 2. Frans Berrens Amersfoort;3. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 4. John Oudshoorn Uithoorn; 5. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 6. Herman de Jong Zoeterwoude; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8. André Looman Montfoort; 9. Erwin Kistemaker Diemen; 10. Richard Beumer Ede; 11. Piet Kralt Rijnsburg; 12. Ralph Greupink Dalen; 13. Johan Hendriks Hilversum; 14. Chris Maas Papendrecht; 15. Henk Ceelen. Ouderkerk; 16. Harm Jan Hovenkamp Zutphen; 17. Jan-Dick den Das Landsmeer; 18. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 19. Jos van der Horst Nijmegen; 20. Peter Adelaar Houten;

Masters 60+: 1. Gijs Nederlof Kamerik; 2. Willem Hus Voorburg; 3. Benno Pauw Nieuwegein; 4. Arie de Groot Stolwijk; 5. Robert Godfroid Monnickendam; 6. Maas van Beek Barneveld; 7. Hans van Bavel Sint Anthonis; 8. Gerrit Kleinveld Lisse; 9. Peter de Jong Hilversum; 10. Henry Gerrits Sint Michielsgestel; 11. Robert Kroep Hoek van Holland; 12. Aat Kool Loosdrecht; 13. Aad Vingerling s-Gravendeel; 14. Fred de Kinkelder Groenlo; 15. Menno Hillebregt Hillegom; 16. Ben de Bruin Uithoorn; 17. John Tromp Kudelstaart; 18. Leo de Vet Koedijk; 19. John Martin Hoek van Holland; 20. Hans van Dijk Nieuwegein;

 

DE WESTEREEN .( 2015.08.15 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Pim Cazemier Den Horn; 2. Harry Sweering Sneek; 3. Coen Rijpma Wolvega; 4. Frank Wierstra Burgum; 5. Stan Wijkel Holsloot; 6. Andries Weening Harkema; 7. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 8. Henk Bos Drachten; 9. Sierd Steigenga Exmorra; 10. Adrie Lindeman Assen; 11. Rick Ottema Muntendam; 12. Wessel Piersma Groningen; 13. Jeen de Jong Britsum; 14. Sven Broekaart Julianadorp; 15. Cor van Leeuwen Borger; 16. Björn Bakker Wijnjewoude; 17. Fokke Postma Drachten; 18. Gaatze Postma Munein; 19. Ronald Kruijer Heiligerlee; 20. Theo Postma Kollumerzwaag;

 

DE WIJK .( 2015.05.30 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Eva Buurman Wervershoof; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Ivana Tiessens Groningen; 5. Sanne Bouwmeester Westerbork; 6. Tessa Neefjes Wervershoof; 7. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 8. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 9. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 10. Judith Jelsma Amstelveen; 11. Danique Braam Veenwouden; 12. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 13. Melanie Klement Velp; 14. Marissa Otten Enter;

15. Michelle Stummel Echten; 16. Simone de Vries Oldelamer; 17. Mady Kleeven Driel; 18. Willeke de Jong Ubbena; 19. Imke Vormeer Meppel; 20. Annet Pit Beekbergen;

Junior-Vrouwen: 1. Eline Oosterwoud Ureterp; 2. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Liena de Jong Ubbena; 6. Demi van Benthem Ens; 7. Janine Walters Assen; 8. Floor Weerink Exloo; 9. Chazia Slinkman Rijssen; 10. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 11. Ilse Kreeft Rogat; 12. Michelle Poot Tzum; 13. Lianne Camies Hoogeveen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 2. Eva Jonkers Staphorst; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 5. Marit Cent Goor; 6. Lily Schuitemaker Volendam; 7. Iris Ton Waskemeer; 8. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 9. Carmen Pol Tubbergen; 10. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 11. Sybine Poot Tzum;

 

DE WILP .( 2015.07.04 )

Elite/Beloften: 1. Roy Eefting Apeldoorn; 2. Henk Bos Drachten; 3. Rudy Vriend Schagen; 4. Stan Wijkel Holsloot; 5. Martijn Dijkstra De Knippe; 6. Pim Cazemier Den Horn; 7. Jan Bos Nieuwehorne; 8. Bram Verweij Haren Gn; 9. Paul de Haan Meedhuizen; 10. Erik Groen Apeldoorn; 11. Gaatze Postma Munein; 12. Justin Timmermans Hardenberg; 13. Björn Bakker Wijnjewoude; 14. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 15. Harry Sweering Sneek; 16. Wessel Piersma Groningen; 17. Sander Iwema Hooghalen; 18. Jasper Schouten Dronten; 19. Eit Visser De Wilp Gn; 20. Jeffrie van der Velde Borger;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Roy Eefting Apeldoorn; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Stan Wijkel Holsloot; 4. Jan Bos Nieuwehorne; 5. Bram Verweij Haren Gn; 6. Erik Groen Apeldoorn; 7. Harry Sweering Sneek; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Henk Bos Drachten; 10. Martijn Dijkstra De Knippe; 11. Rudy Vriend Schagen; 12. Coen Rijpma Wolvega; 13. Jasper Schouten Dronten; 14. Kevin Spithorst Groningen; 15. Tijmen Eising Emmen; 16. Gaatze Postma Munein; 17. Arjan Hofman Nunspeet; 18. Remco Schouten Ammerstol; 19. Henk Jaap Moorlag Sittard; 20. Björn Bakker Wijnjewoude;

 

DELFSTRAHUIZEN/ECHTENBRUG .( 2015.09.12 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Casper van Wijck Rotterdam; 2. Jan Terpstra Drachten; 3. Sierd Steigenga Exmorra; 4. Luuk van der Meer Groningen; 5. Harko Kievit Leek; 6. Hans Kopmels Wolvega; 7. Jan Hekman Norg; 8. Atze Hospes Hemelum; 9. Taeke Oppewal Heerenveen; 10. Barry Porsius Lelystad; 11. Patrick Zonnenberg Dronten; 12. Robert van Spanje Montfoort; 13. Ferry de Ruiter Putten; 14. Heini Koornberg Zwolle; 15. Arjen Bos Bolsward; 16. Janco Hogendorp Leeuwarden; 17. Albert de Vries Groningen; 18. Erwin Rinsma Stadskanaal; 19. Max Haaksman Zeist; 20. Simon Broekhuis Zwolle;

 

DELFT .( 2015.08.30 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 2. Marvin van Spronsen Monster; 3. Wouter de Groot Delft; 4. Malaya van Ruitenbeek Den Haag; 5. Sjors Handgraaf Leiden; 6. Harm Bronkhorst Voorhout; 7. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 8. Coen van Kleef Schipluiden; 9. Erwin van Eijk Leiden; 10. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 11. Danny Kroeze Achterveld; 12. Henk Bom Naaldwijk; 13. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 14. Jeroen Wesselius Voorburg; 15. Thijs Nijveldt Delft; 16. Jelle van Steekelenburg Wateringen; 17. Coen Onderwater Lisse; 18. Jan-Willem Groeneveld Rotterdam; 19. Marcel Wouters Groesbeek;

 

DEN DUNGEN .( 2015.04.19 )

Elite/Beloften: 1. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 2. Robin Wennekes Dodewaard; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Twan Middelburg De Lier; 5. Maikel Bos Oldebroek; 6. Jordi Talen Spijkenisse; 7. Jasper de Laat Moergestel; 8. Mitchell Mulhern Heerde; 9. Paul Cremers Gulpen; 10. Micki van Empel Middelrode; 11. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 12. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 13. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 14. Robbie van Bakel Deurne; 15. Pieter van Oirschot Best; 16. Bjorn Koeman Utrecht; 17. Barry Bel De Goorn; 18. Robbie Gevers Schijndel; 19. Ronan van Zandbeek Schijndel; 20. Jeffrey Vink Veenendaal;

Nieuwelingen: 1. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 2. Danny Maas Oudenbosch; 3. Alain Broos Baarle-Nassau; 4. Freek Middelburg De Lier; 5. Bram Pieters Oosterhout Nb; 6. Glenn Mertens Wateringen; 7. Nils Jansen Middelaar; 8. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 9. Sven Peeters Hoeven; 10. Niels Bakker Rijssen; 11. Rick Pluimers Enter; 12. Thijs Overmeer s-Hertogenbosch; 13. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 14. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 15. Rav Schoormans Oosterhout; 16. Kelvin Kanen Bergeijk; 17. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 18. Simon Demaret Etten-Leur; 19. Vincent Sanders Liempde; 20. Sam Krabbenbos Almelo;

Amateurs: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 4. Marco van Esch Sint-Oedenrode; 5. Tonny Berends Giessenburg; 6. Rutger Vos Exloo; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Joost Arentsen Varsseveld; 9. Maarten van Zanten Apeldoorn; 10. Merlijn Dekker Den Bosch; 11. Henk de Jong Mijdrecht; 12. Stefan Slager Beesd; 13. Stefan Teunis Malden; 14. Twan Kops Veldhoven; 15. Wouter van Zanten Apeldoorn; 16. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 17. Teun Forschelen Tilburg; 18. Rolf Dames Heerde; 19. Lars Hanssen Nijmegen; 20. Rutger Reink Emmen;

 

DEN HAAG.STATENKWARTIER .( 2015.06.05 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 2. Lieven Anthonise Dordrecht; 3. Erik de Niet Den Haag; 4. Vincent Fackeldey Leiden; 5. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 6. Arian Stolwijk Delft; 7. Marcel Hoffman Hoofddorp; 8. Johan van der Eijk Strijen; 9. Elmar van Hoorn Rotterdam; 10. Joeri van Delft Voorburg; 11. Peter Jordaan Maassluis; 12. Bram Mens Den Haag; 13. Sonny Agema Den Helder; 14. Martijn van Gemerden Vlaardingen; 15. Mark van Velthoven Wateringen; 16. Niels van Deursen Den Haag; 17. Ruben van den Ende Delft; 18. Tim Foppen Delft; 19. Marius van Breda Wassenaar; 20. Andre Grootveld Zoetermeer;

 

DEN HAAG.UITHOF .( 2015.05.03 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Niels van Deursen Den Haag; 2. Edwin Pauli s-Gravenhage; 3. Bram Mens Den Haag; 4. Lex Ligtenberg Leimuiden; 5. Laurens Koster Oegstgeest; 6. Alfred Rooks Den Haag; 7. Bouwe Boonstra Rotterdam; 8. Kick Mijlhoff Den Haag; 9. Mike Appelman Beverwijk; 10. Vincent Fackeldey Leiden; 11. André Kraan Gouda; 12. Martijn van Gemerden Vlaardingen; 13. Johan Boerefijn Alphen aan den Rijn; 14. Jan Gudde Nootdorp; 15. Justin Plijter Hillegom; 16. Joppe de Groot Den Haag; 17. Marius van Breda Wassenaar; 18. Stefan Kramer Sliedrecht; 19. Aloys Mollema Den Haag; 20. Jeroen Devilee Leiden;

Nieuwelingen: 1. Mick Kemper Volendam; 2. Alexander Konijn Abbekerk; 3. Luca Vreeswijk Someren; 4. Jesse de Rooij Hoorn; 5. Mike Raven Loosdrecht; 6. Niels van Ekeren Rijswijk; 7. Thom Buyck Assendelft; 8. Iska Buwalda Biddinghuizen; 9. Max Kroonen Diepenveen; 10. Quinten Veling Monnickendam; 11. Douwe van Seijst Assendelft; 12. Justin Brusche Zaandam; 13. Mohs Klunder Nijeveen; 14. Jord Baak Dronten; 15. Philip Heijnen Oeffelt; 16. Martijn Krook Purmerend; 17. Rik Trip Raalte; 18. Stijn Ruijter Uithoorn; 19. Tom van der Zwet Roelofarendsveen; 20. Stefan Appelman Beverwijk;

 

DEN HAAG.UITHOF .( 2015.09.27 )

Nieuwelingen: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 3. Daan Hoole Zuidland; 4. Stijn Ruijter Uithoorn; 5. Justin Brusche Zaandam; 6. Riis Kaak Nieuw Vennep; 7. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 8. Mike Raven Loosdrecht; 9. Sven Nijhuis Wilnis; 10. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 11. Tom te Rijdt Amersfoort; 12. Mathijs de Leng Boskoop; 13. Leon Buijs Aalsmeer; 14. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 15. Johannes van Hooff Rotterdam; 16. Nick Brabander Honselersdijk; 17. Ruben van der Pijl Amstelveen; 18. Twan Karstel Rotterdam; 19. Maikel Zijlaard Rotterdam; 20. Stijn de Kort Schipluiden;

 

DEN HAAG.UITHOF. .( 2015.06.21 )

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Kristy Glover Australie; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Juul Hubert Den Haag; 5. Sandra van Veghel Esch; 6. Nicole Moerig Spanje; 7. Eltina van Wijk Maasdam; 8. Yukiyo Hori Japan; 9. Sofie van Horik Oosterwijk; 10. Chantal van der Gulik Poeldijk; 11. Esther van Leeuwe Rotterdam; 12. Melissa van Neck Amstelveen; 13. Claudia Koster Oudorp Nh; 14. Simone van der Star Nieuwkoop; 15. Cleo Kortenhorst Wageningen; 16. Danique Speklé Zaltbommel; 17. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 18. Amy Luijten Munstergeleen; 19. Anneloes Leppers Veenendaal; 20. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;

 

DEN HELDER .( 2015.06.13 )

Nieuweling-Meisjes: 1. Bente van Teeseling Abcoude; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Anne de Ruiter Polsbroek; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 7. Eva Jonkers Staphorst; 8. Maaike Meistrok Elshout; 9. Lily Schuitemaker Volendam; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 12. Mischa Bredewold Hoogland; 13. Lieke Lap Dronten; 14. Rachelle van de Griek Heiloo; 15. Marit Cent Goor; 16. Emma Boogaard Zwaag; 17. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 18. Kirstie van Haaften De Meern; 19. Amber van der Hulst Hazerswoude; 20. Josien van der Wal Hoogkarspel;

 

DIDAM .( 2015.06.06 )

Sportklasse: 1. Jasper Nijkamp Oldebroek 2. Michel Klarenbeek Dieren;

3. Michel Ahoud Elst.Gld; 4. Bart Nap Lopik; 5. Berry Roelofs Groesbeek; 6. Rik Hetterscheid Doetinchem; 7. Peter Makkink Hengelo Gld; 8. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 9. Wesley Pieterse Arnhem; 10. Stan Janssen Goch; 11. Jan Sanders Beuningen; 12. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 13. Sander Nijhof Apeldoorn; 14. Roger Pauwels Nijmegen; 15. Bram de Vlieger Nijmegen; 16. Johan Overweg Ommen; 17. Gideon van der Molen Megchelen; 18. Dick Post Wezep; 19. Bert Jan Hamer Hattem; 20. Mark Keultjes Nieuwegein;

 

DIDAM .( 2015.06.17 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Wouter de Groot Delft; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Gijs Verdick Laren Gld; 4. Ryan Thomas Australie; 5. Ruben Ubels Nijkerk; 6. Mark Schreurs Aalten; 7. Thomas van Dulmen Didam;

8. Robin Wennekes Dodewaard; 9. Mitchell Huenders Maarn; 10. Dylan van Zijl Harderwijk; 11. Steven Stenekes Bennekom; 12. Nick Kweldam Aalten; 13. Edwin Wielink Wilp; 14. Eddy Hermsen Ochten; 15. Erik Groen Apeldoorn; 16. Tyler Spurrel Australie; 17. Hans Dilling Nijmegen; 18. Robert de Jong Zeewolde; 19. Bor Houwers Aalten; 20. Siebe Vrieswijk Deventer;

Sportklasse: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Arthur Rutte Haarlem; 3. Wilco van Schenkhof Echteld; 4. Stanley Alards Arnhem; 5. Marcel Lambregts Meteren; 6. Jos Kaal Didam; 7. Adrie Frijters Wageningen; 8. Berry Roelofs Groesbeek; 9. Ad Jonker Veenendaal; 10. Ruben Versloot Wageningen; 11. Richard Beumer Ede; 12. Ralf Vos Warnsveld; 13. Cor van der Ploeg Bemmel; 14. René Rotscheid Apeldoorn; 15. Michel Klarenbeek Dieren; 16. Rik Hetterscheid Doetinchem; 17. Jop Wensink Bredevoort; 18. Johan Overweg Ommen; 19. Harm Jan Hovenkamp Zutphen; 20. Ruud Steeghs Bemmel;

 

DORDRECHT .( 2015.09.05 )

Elite/Beloften: 1. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 2. David van Eerd Breda; 3. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 4. Jasper de Laat Moergestel; 5. Witten Anthonise Dordrecht; 6. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 7. Sven van Luijk Naaldwijk; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Jasper Ockeloen Dordrecht; 10. Dennis Smit Zwanenburg; 11. Rik Wielink Apeldoorn; 12. Jurrien Bakker Scherpenzeel; 13. Jordi van Nobelen Noordwijkerhout; 14. Wouter Mesker Noordeloos; 15 Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer; 16. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 17. Mark Sonneveld Waddinxveen; 18. Folkert Oostra Amsterdam; 19. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 20. Hans Dilling Nijmegen;

Amateurs: 1. Casper van Wijck Rotterdam; 2. Bram Mens Den Haag; 3. Henk de Jong Mijdrecht; 4. Pim Achterkamp Rotterdam; 5. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 6. Jorne Videler Badhoevedorp; 7. Niels Immerzeel Wilnis; 8. Robbert Schaap Voorburg; 9. Leon Strötker Venlo; 10. Marcel Alma Harskamp; 11. Ronald Greep Maasland; 12. Koen de Best Mijdrecht; 13. Christian de Graaff Rijswijk; 14. Johan van der Eijk Strijen; 15 Andre Grootveld Zoetermeer; 16. Kick Mijlhoff Den Haag; 17. Bouwe Boonstra Rotterdam; 18. Maarten van Zanten Apeldoorn; 19. Geert Minkema Schoonhoven; 20. Youri Deelen Bergambacht; 21. Lars Rietveld Oudewater; 22. Ivo Hegge Vlijmen; 23. Mark van Velthoven Wateringen; 24. Remco Schellevis Stolwijk; 25. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 26. Casper Veltenaar Rotterdam; 27. Coen van den Berge Poeldijk; 28. Gino Bonemeijer Nootdorp; 29. Jaco van der Eijk Zevenhuizen Zh; 30. Harm van Berkel Maasland;

Sportklasse: 1. Laurens Koster Oegstgeest; 2. Corne Castein Renkum; 3. Freek de Jong Vught; 4. Caspar Hermans Amsterdam; 5. Michael van Son Velserbroek; 6. Diederik van Ormondt Dordrecht; 7. Chris Maas Papendrecht; 8. Jan Muis Giessenburg; 9. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 10. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 11. Arje de Waard Dordrecht; 12. Henrik Boele Bleskensgraaf; 13. Jorrit Noppen Dordrecht; 14. Kemal Acar Papendrecht; 15 Arjan Seunninga Ede; 16. Bart Nap Lopik; 17. Jan de Vreede Lisse; 18. Sjoerd Bult Rhoon; 19. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 20. Duncan Oudshoorn Velserbroek;

 

DORDRECHT.MERWELANDEN.EINDKLASSEMENT .( 2015.05.17 )

Junior-Vrouwen.Tijdrit: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2. Michelle de Graaf Apeldoorn; 3. Maaike de Heij Heteren; 4. Merel Hofman Bleiswijk; 5. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 6. Leonie Beukers Schiedam; 7. Anne Kras Hoorn; 8. Jennifer Bax s-Gravenzande; 9. Gemma Esselaar Stein; 10. Hanna Vondracek Den Haag; 11. Danielle de Hoog Pijnacker; 12. Claudie Peels Waalre; 13. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 14. Claudia van Dijk Zuidland; 15. Larissa Mesker Hoornaar 16. Farida Batenburg Piershil; 17. Julia Berghorst Almere;

Junior-Vrouwen.Rit in lijn: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2. Merel Hofman Bleiswijk; 3. Michelle de Graaf Apeldoorn; 4. Jennifer Bax s-Gravenzande; 5. Claudia van Dijk Zuidland; 6. Hanna Vondracek Den Haag; 7. Larissa Mesker Hoornaar 8. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 9. Maaike de Heij Heteren; 10. Anne Kras Hoorn 11. Leonie Beukers Schiedam; 12. Gemma Esselaar Stein; 13. Julia Berghorst Almere; 14. Danielle de Hoog Pijnacker; 15. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 16. Farida Batenburg Piershil; 17. Claudie Peels Waalre;

Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Tessa Dijksman Velserbroek; 2. Michelle de Graaf Apeldoorn; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4. Maaike de Heij Heteren; 5. Jennifer Bax s-Gravenzande; 6. Hanna Vondracek Den Haag; 7. Leonie Beukers Schiedam; 8. Anne Kras Hoorn 9. Claudia van Dijk Zuidland; 10. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 11. Gemma Esselaar Stein; 12. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 13. Larissa Mesker Hoornaar 14. Danielle de Hoog Pijnacker; 15. Claudie Peels Waalre; 16. Julia Berghorst Almere; 17. Farida Batenburg Piershil;

Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Mylene de Zoete Naaldwijk; 3. Phaedra Krol Heerde; 4. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 5. Lily Schuitemaker Volendam; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Maaike Meistrok Elshout; 8. Tamara de Graaf Apeldoorn; 9. Josien van der Wal Hoogkarspel; 10. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 11. Rachelle van de Griek Heiloo; 12. Chinouk Lindenburg Wateringen; 13. Tessa Paardekooper Groenlo; 14. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 15. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 16. Nienke Wasmus Den Hoorn; 17. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 18. Marike Goense Lelystad; 19. Sanne Vermeer Dodewaard; 20. Anne van Rooijen Driel

Nieuweling-Meisjes.Rit in lijn: 1. Mylene de Zoete Naaldwijk; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Maaike Meistrok Elshout; 4. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 5. Manon van der Kroft Valkenswaard; 6. Josien van der Wal Hoogkarspel; 7. Phaedra Krol Heerde; 8. Eva Jonkers Staphorst; 9. Nienke Wasmus Den Hoorn; 10. Julia van den Bosch Amersfoort; 11. Lotte Beukers Monster; 12. Lily Schuitemaker Volendam; 13. Tamara de Graaf Apeldoorn; 14. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 15. Amber Hammers Nijverdal; 16. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 17. Sanne Vermeer Dodewaard; 18. Caya Krol Heerde; 19. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 20. Mirjam Stolze De Lier;

Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Mylene de Zoete Naaldwijk; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Eva Jonkers Staphorst; 4. Phaedra Krol Heerde; 5. Maaike Meistrok Elshout; 6. Josien van der Wal Hoogkarspel; 7. Lily Schuitemaker Volendam; 8. Lieke v.d. Draaij Dordrecht;

9. Tamara de Graaf Apeldoorn; 10. Marit Raaijmakers Hippolytushoef;

11. Nienke Wasmus Den Hoorn; 12. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 13. Rachelle van de Griek Heiloo; 14. Lotte Beukers Monster; 15. Sanne Vermeer Dodewaard; 16. Julia van den Bosch Amersfoort; 17. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 18. Tessa Paardekooper Groenlo; 19. Manon van der Kroft Valkenswaard; 20. Chinouk Lindenburg Wateringen;

 

DRIEBERGEN .( 2015.06.11 )

Amateurs: 1. Marten Koster Gouda; 2. Lieven Anthonise Dordrecht; 3. Corne Verhoeks Zuilichem; 4. Stefan Teunis Malden; 5. Frank Visser Gouda 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Martijn de Groot Gorinchem; 8. Teun Flint Winterswijk; 9. Harm van Berkel Maasland; 10. Menno van Hees Utrecht; 11. Marcel Beumer Ede; 12. Robert van Dalen Giessen; 13. Marcel Prakken Utrecht; 14. Henk de Jong Mijdrecht; 15. Patrick Zonnenberg Dronten; 16. Bas van Klarenbosch Utrecht; 17. Vincent Tuls Schoonhoven; 18. Stijn Verwey Utrecht; 19. Rolf Dames Heerde; 20. Johan van der Eijk Strijen;

Sportklasse: 1. Michel Reuser Dieren; 2. Johan Hendriks Hilversum; 3. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 4. Marcel Lambregts Meteren; 5. Jan Muis Giessenburg; 6. Rick Krijt Koog aan de Zaan; 7. Roy Andes Heteren; 8. Bas Koster Utrecht; 9. Tonny Berends Giessenburg; 10. Teunis de Peuter Utrecht; 11. Richard Beumer Ede; 12. Henk Ceelen. Ouderkerk; 13. Marco Halma De Meern; 14. Arjan Seunninga Ede; 15. Adrie Frijters Wageningen; 16. Ralf Vos Warnsveld; 17. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 18. Dominik de Bruijne Ermelo; 19. Herman Drost Doornspijk; 20. Rodrick de Munnik Utrecht;

 

DRIEL .( 2015.07.05 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Wilco van Schenkhof Echteld; 3. Martijn Broekman Utrecht; 4. Eddy van IJzendoorn Tiel; 5. Sjors Beijer Wageningen; 6. Stefan Teunis Malden; 7. Maarten Bremer Bemmel; 8. Gerjan de Mooij Amersfoort; 9. Joost Horstink Zevenaar; 10. Guido Benthem Arnhem; 11. Arjan Seunninga Ede; 12. Glenn Thomas Woerden; 13. Leon Strötker Venlo; 14. Yannick Vrielink Zutphen; 15. Bas van Boven Utrecht; 16. Pieter Wagenaar Enschede; 17. Jeroen Jansman Oosterbeek; 18. Jorn Slaghekke Enter; 19. Adrie Frijters Wageningen; 20. Thijs Kool Amersfoort;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Linda ter Beek Bad Bentheim; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Eva Jonkers Staphorst; 4. Anouk Spies Wageningen; 5. Tessa Paardekooper Groenlo; 6. Hanneke de Goeje Leiden; 7. Melanie van Putten Hagestein; 8. Liena de Jong Ubbena; 9. Anne van Rooijen Driel 10. Chazia Slinkman Rijssen; 11. Inez Beijer Driel 12. Lorena Peterman Lemselo; 13. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 14. Lotte Beukers Monster; 15. Astrid Slob Langerak; 16. Laura de Brouwer Angeren;

 

DRONTEN .( 2015.04.11 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Remco Bertelink Bennekom; 3. Han Peeneman Assen; 4. Henk de Jong Mijdrecht; 5. Rutger Vos Exloo; 6. Jan Kanis Zwolle; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Maurice Zaal Groningen; 9. Luuk van der Meer Groningen; 10. Matthijs Hoeve Elburg; 11. Rutger Reink Emmen; 12. Ferdinand Tuin Rouveen; 13. Jasper Nijkamp Oldebroek 14. Joost Arentsen Varsseveld; 15. Guido de Koning Oostzaan; 16. Rochéz Harbers Nijverdal; 17. Barry Porsius Lelystad; 18. Jordy Beuker Huizen; 19. Jan-Tijs Heideveld Zwolle; 20. Peter de Weert Staphorst;

 

DUIZEL .( 2015.07.27 )

Elite/Beloften: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jason van Dalen s-Gravenzande; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Mark Schreurs Aalten; 6. Thomas Rabou Loosbroek; 7. Benjamin Sydlik Duitsland; 8. Dennis Smit Zwanenburg; 9. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 10. Marco Brus Schijndel; 11. Bart Dielissen Breda; 12. Jelle Wolsink Hengelo ov; 13. Jasper de Laat Moergestel; 14. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 15. Tim Kleinloog Eindhoven; 16. Max Hendrikx Hapert; 17. Gijs Vierling Veldhoven; 18. Jorrit de Haas Eersel; 19. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 20. Robbie Gevers Schijndel;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Sandra van Veghel Esch; 3. Evy Kuijpers Lierop; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 7. Sara Penton Hapert; 8. Carleen Baas Den Dungen; 9. Solymar Rivera Puerto Rico; 10. Céline van Houtum Den Dungen; 11. Sofie van Horik Oosterwijk; 12. Anisha Vekemans Belgie; 13. Kristy Glover Australie; 14. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 15. Julie Burgmans Bergeijk; 16. Yukiyo Hori Japan; 17. Marjolein Claessen Hoeven; 18. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 19. Lana Verberne Lierop; 20. Gina Haatz Duitsland;

 

DWINGELO .( 2015.05.10 )

Junior-Vrouwen: 1. Fleur Nagengast Beilen; 2. Aafke Soet Heerenveen; 3. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 4. Janine Walters Assen; 5. Floor Weerink Exloo; 6. Liena de Jong Ubbena; 7. Bo Melody Groen Franeker; 8. Sterre Jonkers Emmen; 9. Ilse Kreeft Rogat; 10. Chazia Slinkman Rijssen; 11. Tessa Bergsma Leeuwarden; 12. Michelle Poot Tzum; 13. Demi Stadman Emmen; 14. Anouk Hof Assen; 15. Eline Oosterwoud Ureterp;

Nieuweling-Meisjes: 1. Phaedra Krol Heerde; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Tamara van der Horst Hasselt; 4. Marit Cent Goor; 5. Iris Ton Waskemeer; 6. Manon Bakker Swifterbant; 7. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 8. Ingrid Huizing Haren Gn; 9. Anne van Rooijen Driel 10. Luna Jonkers Emmen; 11. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 12. Carmen Pol Tubbergen; 13. Esmee Leerkes Twello; 14. Danielle Luning Diever; 15. Annelin Admiraal Assen; 16. Caya Krol Heerde; 17. Marianne de Vegt Oosterwolde Fr; 18. Esmeralda Wannink Enschede; 19. Noa Luiten Enschede; 20. Ciska van der Drift Beetsterzwaag;

 

EDAM-VOLENDAM .( 2015.06.27 )

Nieuwelingen: 1. Daan Hoole Zuidland; 2. Thymen Arensman Deil; 3. Bob Markus Hoofddorp; 4. Maikel Zijlaard Rotterdam; 5. Wessel Krul Enkhuizen; 6. Jeroen van Krimpen Utrecht; 7. Jesse de Rooij Hoorn; 8. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 9. Mick Kemper Volendam; 10. Jord Baak Dronten; 11. Bas van Belle Zoetermeer; 12. Alexander Konijn Abbekerk; 13. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 14. Chiel Schulten Raalte; 15. Mees Willemsen Elst.Ut; 16. Nick Groot Zaandijk; 17. Glenn Mertens Wateringen; 18. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 19. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 20. Mike Raven Loosdrecht;

Sportklasse/Masters: 1. Cees Snoek Volendam; 2. Michael van Son Velserbroek; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4. Joost Volkers Alkmaar; 5. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 6. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Allard Epping Utrecht; 8. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 9. Gerard Windhouwer Oostzaan; 10. Sonny Agema Den Helder; 11. Bas Rijs Alkmaar; 12. Tijs Dekker Oosthuizen; 13. Dick Kinket Hattem; 14. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 15. Bart Nap Lopik; 16. Marcel Hillaert Edam; 17. Serge van der Putten Amsterdam; 18. Andries Flart Harderwijk; 19. Patrick Zonnenberg Dronten; 20. Casper van Sijl Alkmaar;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Niels Griemink Klazienaveen; 2. Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Jack Kuper Dokkum; 4. Richard Bultema Winschoten; 5. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 6. Arian Stolwijk Delft; 7. Sjors Beukeboom Paterswolde; 8. Luuk van der Meer Groningen; 9. Maurice Zaal Groningen; 10. Rutger Reink Emmen; 11. Pieter Wagenaar Enschede; 12. Cor Visser Gytsjerk; 13. Gert de Veen Zuidbroek; 14. Tim Hiemstra Drachten; 15. Gerrit Wonder Beilen; 16. Jesse Jagt Emmen; 17. Marcel Weinans Roden; 18. Ard Prins Froombosch; 19. Sander Westerlaan Groningen; 20. Gerrit-Jan van Duinen Wezep;

 

EDE .( 2015.08.27 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Remco Bertelink Bennekom; 3. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 4. Arjan Seunninga Ede; 5. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 6. Henk de Jong Mijdrecht; 7. Leon Strötker Venlo; 8. Koen de Best Mijdrecht; 9. Max Haaksman Zeist; 10. Luuk Lohuis Denekamp; 11. Menno van Hees Utrecht; 12. Jeroen Jansman Oosterbeek; 13. Matthijs Spies Wageningen; 14. Joost van Leeuwen Ede; 15. Marcel Prakken Utrecht; 16. Joost Hakvoort Oosterhout; 17. Watze Vroom Bennekom; 18. Stefan Teunis Malden; 19. Lars Olde Meierink Overdinkel; 20. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Gaby Gieskens s-Gra-venhage; 2. Melanie van Putten Hagestein; 3. Lisanne Immerzeel Wilnis; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Tamara de Graaf Apeldoorn; 6. Sarah van Wijnen Tilburg; 7. Michelle de Graaf Apeldoorn; 8. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 9. Céline van Houtum Den Dungen; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Sabine Hey Oosterhout; 12. Phaedra Krol Heerde; 13. Sanne Vermeer Dodewaard; 14. Kristie van der Vossen Culemborg; 15. Susanne Benders Helmond; 16. Andrea van Loo t Harde; 17. Kirsten Westerhuis Leersum; 18. Jitske Hubert Den Haag; 19. Lieke Lap Dronten; 20. Famke van Dommelen Elshout;

 

EIBERGEN .( 2015.05.10 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jesse Muis Giessenburg; 2. Guido Benthem Arnhem; 3. Rob van den Berghe Haaksbergen; 4. Jan-Tijs Heideveld Zwolle; 5. Nick Lubbers s-Heerenberg; 6. Hans Kopmels Wolvega; 7. Niek Olde Meule Manderveen; 8. Niels Leferink Hengelo ov; 9. Henk Weerman Wolvega; 10. Henk Jan Borghuis Rijssen; 11. Olav Wallinga Zutphen; 12. Thijs Wolsink Hengelo ov; 13. Jorn Slaghekke Enter; 14. Pieter Wagenaar Enschede; 15. Joost Arentsen Varsseveld; 16. Luuk van der Meer Groningen; 17. Patrick Zonnenberg Dronten; 18. Mart Menger Noordhorn; 19. Martin de Vries Heerenveen; 20. Rick Evers Zelhem;

Masters 40+: 1. Jan Weevers Hengelo Gld; 2. Jan Muis Giessenburg; 3. Jan Hekman Norg; 4. Ferry de Ruiter Putten; 5. Marco Schenk Aalten; 6. Marcel Meijer Eibergen; 7. Henk Weerman Wolvega; 8. Marcel Hoffman Hoofddorp; 9. Harko Kievit Leek; 10. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 11. Adrie Frijters Wageningen; 12. Wim Junte Elburg; 13. Dick Kinket Hattem; 14. Joost van Bezooijen Nijmegen; 15. Robbert Wajer Beilen; 16. Erik de Greef Vorden; 17. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 18. Remko Startman Winterswijk; 19. Jos Kaal Didam; 20. Peter Makkink Hengelo Gld;

Masters 50+: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Jos Wolfkamp Raalte; 3. John Oudshoorn Uithoorn; 4. Peter de Weert Staphorst; 5. Jelle Nijdam Doetichem; 6. Ralph Greupink Dalen; 7. Piet Kralt Rijnsburg; 8. Richard Stolwijk Ede; 9. Frank Nijssen Haarlem; 10. Rob Driessen Arnhem; 11. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 12. Frans Berrens AMERSFOORT 13. John Verdam Achterveld; 14. Peter Adelaar Houten; 15. Toon Schoonderbeek Nijkerk; 16. Roger Pauwels Nijmegen; 17. Hermi Beute Nijmegen; 18. Anton Mink Linschoten; 19. Stijn Wiegerinck Gorssel; 20. Berry Huntink Drempt;

Masters 60+: 1. Aat Kool Loosdrecht; 2. Joop Ribbers Groenlo; 3. Joop Jansen Wijchen; 4. Willem Hus Voorburg; 5. Bert Bakker Zaandam; 6. Benno Pauw Nieuwegein; 7. Hans van Bavel Sint Anthonis; 8. Fred de Kinkelder Groenlo; 9. John Tromp Kudelstaart; 10. Guus Zantingh Mijdrecht; 11. Barend Verhagen Woerden; 12. Ab ter Maten Scherpenzeel; 13. Lex Goudswaard Houten; 14. Ben de Bruin Uithoorn; 15. Johan Knuijt Oudewater; 16. Klaus Neuhaus Duitsland; 17. Jos van Wegen Hoogland; 18. Henk Goes De Meern; 19. Gerrit ter Grote Reutum; 20. Arie Blomberg Kedichem;

 

EIJSDEN .( 2015.04.26 )

Nieuwelingen: 1. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 2. Stijn Echelpoels Belgie; 3. Mark Smit Wervershoof; 4. Axel Pol Tubbergen; 5. Luuk Herben Gronsveld; 6. Sjoerd Bakker. Berkhout; 7. Timo Warnier Eijsden; 8. Danny Maas Oudenbosch; 9. Stijn Daemen Landgraaf; 10. Ruben van der Pijl Amstelveen; 11. Luuk Muggleton Linne 12. Niels Peters Meers; 13. Sven Hassert Bocholtz; 14. Jordy Smal Maastricht; 15. Tobias Göbel Amstelveen; 16. Friso van Diemen Amstelveen; 17. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 18. Frank Stijger Honselersdijk; 19. Roy Dirven Bergeijk; 20. Dion Schoolenaar Zwanenburg;

Nieuweling-Meisjes: 1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 5. Emma Boogaard Zwaag; 6. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 7. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 8. Sylvie Swinkels Handel; 9. Jojanne van Leeuwen Banholt; 10. Lorena Wiebes Mijdrecht; 11. Mischa Bredewold Hoogland; 12. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 13. Eva Jonkers Staphorst; 14. Inge van der Heijden Schaijk; 15. Carmen Pol Tubbergen; 16. Famke van Dommelen Elshout; 17. Quinty van de Guchte Driewegen; 18. Lily Schuitemaker Volendam; 19. Jinse Peeters Belgie; 20. Manon van der Kroft Valkenswaard;

 

ELBURG .( 2015.07.18 )

Elite/Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Gary Hekman Heerde; 3. Mitchell Huenders Maarn; 4. Paul de Haan Meedhuizen; 5. Daan de Groot Utrecht; 6. Arno Kleinjan Gouda; 7. Gert-Jan Bosman Emmen; 8. Dylan van Zijl Harderwijk; 9. Jeroen Breewel Wilnis; 10. Maikel Bos Oldebroek; 11. Jasper Bugter Elden; 12. Martijn Lust Tuitjenhorn; 13. Robert de Jong Zeewolde; 14. Arjan Hofman Nunspeet; 15. Gijs Verdick Laren Gld; 16. Martijn Dijkstra De Knippe; 17. Beau Duvigneau Zutphen; 18. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 19. Kevin Coster Hasselt; 20. Jasper Schouten Dronten;

Amateurs: 1. Elias de Bruijne Utrecht 2. Marijn Pijper Hoogvliet; 3. Ruben Tolkamp Aalten; 4. Dennis Voskuilen Amersfoort; 5. Rolf Dames Heerde; 6. Martin van Plateringen Almere; 7. Guido Benthem Arnhem; 8. Hans Kopmels Wolvega; 9. Jan Kanis Zwolle; 10. Wouter van Zanten Apeldoorn; 11. Rochéz Harbers Nijverdal; 12. Arnoud Witsenburg Driebergen; 13. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 14. Colin Bolle t Harde; 15. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 16. Henk de Jong Mijdrecht; 17. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 18. Nils ten Brinke Apeldoorn; 19. Glenn Thomas Woerden; 20. Patrick van Gortel Apeldoorn;

 

ELDEN .( 2015.06.21 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 2. Gijs Verdick Laren Gld; 3. Tyler Spurrel Australie; 4. Jasper Bugter Elden; 5. Ryan Thomas Australie; 6. Jeroen Jansman Oosterbeek; 7. Alex Grunke Duitsland; 8. Marien Wallink Zwolle; 9. Joost Legtenberg Arnhem; 10. Rik Brouwer Nijmegen; 11. Eddy van IJzendoorn Tiel; 12. Fabian van Eis Hilversum; 13. Hans Vonk Arnhem; 14. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 15. Teun Flint Winterswijk; 16. Marcel Wouters Groesbeek; 17. Jeroen Wesselius Voorburg; 18. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 19. Engbert de Vegt Ureterp; 20. John Schouten Harderwijk;

Junioren: 1. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 2. Lars Veldscholten Oldenzaal; 3. Maarten Lubbers Winterswijk; 4. Wouter Engelmann Apeldoorn; 5. Jochem Paalman Nijverdal; 6. Olav Wallinga Zutphen; 7. Wesly Koenders Lichtenvoorde; 8. Lars Olde Meierink Overdinkel; 9. Stijn van der Wal Huizen; 10. Joost Hakvoort Oosterhout; 11. Marijn Vink Amersfoort; 12. Lorenzo Harbers Nijverdal; 13. Julien van Winden Breda; 14. Tim Lansink Enschede; 15. Koen Lohuis Lemelerveld; 16. Alden Chazan Arnhem; 17. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 18. Koen Paalman Nijverdal; 19. Daan Dijkstra Almelo; 20. Koen Jansen Baak;

Sportklasse: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Tim Jansen. Rheden; 3. Berry Roelofs Groesbeek; 4. Marco Schenk Aalten; 5. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 6. Joost van Bezooijen Nijmegen; 7. Roger Pauwels Nijmegen; 8. Adrie Frijters Wageningen; 9. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 10. Jeroen Jansman Oosterbeek; 11. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 12. Ruben Versloot Wageningen; 13. John van Lochem Aalten; 14. Robert Temming Aalten; 15. Richard Beumer Ede; 16. Rob Niekolaas Zwolle; 17. Arjan Seunninga Ede; 18. Diederik Hol Apeldoorn; 19. Michel Wouters van den Oudenweijer ARNHEM 20. Erik Nekkers Vught;

 

ELSPEET .( 2015.08.12 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rens te Stroet Keijenborg; 2. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 3. Harry Sweering Sneek; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Wim Kleiman Almelo; 6. Robert de Jong Zeewolde; 7. Steven Stenekes Bennekom; 8. Yoeri Havik Assendelft; 9. Nick Stöpler Woerden; 10. Martin Kelderman Veenendaal; 11. Maikel Bos Oldebroek; 12. Beau Duvigneau Zutphen; 13. Robin Wennekes Dodewaard; 14. Stephan Bakker Zaandam; 15. Jelle Wolsink Hengelo ov; 16. Gerben Mos Havelte; 17. Mitchell Huenders Maarn; 18. Gijs Verdick Laren Gld; 19. Dylan van Zijl Harderwijk; 20. Philip Kootstra Almelo;

Elite/Beloften/Amateurs.Afval: 1. Jasper Schouten Dronten; 2. Arjan Hofman Nunspeet; 3. Leander Schreurs Dronten; 4. Rik Brouwer Nijmegen; 5. Jens Zwitser 6. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 7. Maarten Schoemaker Nijmegen; 8. Mark O'Callaghan 9. Florian Smits Amsterdam; 10. Robert de Jong Zeewolde; 11. Gertjan Hamstra Ermelo; 12. Peter van de Put Apeldoorn;

 

EMMEN.EIERRACE .( 2015.04.06 )

Masters.Interclub: 1. Rutger Vos Exloo; 2. Klaas Jan Kin Meppel; 3. Dick Kinket Hattem; 4. Tino Oosterlaar Heino; 5. Wilfred Drenthen Veenoord; 6. Jeroen Wemekamp Bruchterveld; 7. Dick Post Wezep; 8. Rolf Hendriks Almere; 9. Edward Huisman Nijverdal; 10. René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 11. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 12. Arthur Helder Ommen; 13. Thom Wittendorp Klazienaveen; 14. Jasper Nijkamp Oldebroek 15. Rob Bonting Eelde; 16. Gerrit Wonder Beilen; 17. Herman Luimes Erica; 18. Derk Tellegen Heerde; 19. Rene de Visser Nootdorp; 20. Erwin van Walsem Hoogeveen;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL .( 2015.08.11 )

Professionals: 1. John Degenkolb Duitsland; 2. Bauke Mollema Leeuwarden; 3. Robert Gesink Aalten; 4. Marc de Maar Glimmen; 5. Martijn Keizer Muntendam; 6. Wout Poels Blitterswijck; 7. Koen de Kort Liempde; 8. Elmar Reinders Emmen; 9. Jelle Wolsink Hengelo ov; 10. Stephan Bakker Zaandam; 11. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 12. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 13. Melvin van Zijl Harderwijk; 14. Dylan van Zijl Harderwijk; 15. Milan Veltman Broek op Langedijk; 16. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 17. Peter Lenderink Ommen; 18. Ivar Slik Bergen Nh; 19. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 20. Tristan Timmermans Yerseke;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Frank Wierstra Burgum; 2. Maikel Bos Oldebroek; 3. Paul de Haan Meedhuizen; 4. Stan Wijkel Holsloot; 5. Rick Smit Kampen 6. Nick Kweldam Aalten; 7. Robin Lowik Vriezenveen; 8. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 9. Niels Potze Aduard; 10. Taeke Oppewal Heerenveen; 11. Robert de Jong Zeewolde; 12. Lars Horring Assen; 13. Philip Kootstra Almelo; 14. Jasper Plender Almelo; 15. Jeen de Jong Britsum; 16. Vladi Riha Duitsland; 17. Martijn Venterink Losser; 18. Andries Weening Harkema; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Björn Bakker Wijnjewoude;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Moniek Tenniglo Albergen; 2. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 3. Marije Joling Oudeschoot 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Anouska Koster De Westereen; 6. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 7. Eva Buurman Wervershoof; 8. Melissa Steenhof Ureterp; 9. Janneke Ensing Gieten; 10. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 11. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 12. Willeke de Jong Ubbena; 13. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 14. Mary Maroon Amerika; 15. Suzanne de Lange Enschede; 16. Ivana Tiessens Groningen; 17. Melanie Klement Velp; 18. Sanne Bouwmeester Westerbork; 19. Liena de Jong Ubbena; 20. Esmee Oosterman Gieten;

 

ENKHUIZEN .( 2015.04.27 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Rick van Breda Den Helder; 4. Robbert-Jan Mol Wognum; 5. Jurgen van Diemen Leimuiden; 6. Maikel Bos Oldebroek; 7. Cees Snoek Volendam; 8. Dennis Souverein Haarlem; 9. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 10. Joris Blokker Wieringerwerf; 11. Gijs Beets Amsterdam; 12. Sven Broekaart Julianadorp; 13. Harro Groeneveld Zalk; 14. Harry Sweering Sneek; 15. Martijn Lust Tuitjenhorn; 16. Barry Bel De Goorn; 17. Ruben Dorren Amsterdam; 18. Martijn Veling Bilthoven; 19. Folkert Oostra Amsterdam; 20. Rudy Vriend Schagen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Nina Buysman Bovenkarspel; 5. Anouk Rijff Valkenswaard; 6. Geerike Schreurs Zwolle; 7. Claudia Koster Oudorp Nh; 8. Eva Buurman Wervershoof; 9. Tessa Neefjes Wervershoof; 10. Annet Pit Beekbergen; 11. Sofie van Horik Oosterwijk; 12. Simone de Vries Oldelamer; 13. Kelly Markus Hoofddorp; 14. Femke Markus Amstelveen; 15. Anne Kuilboer Hoorn; 16. Melanie Hessling Duitsland; 17.Sandra Hoekzema Wolvega; 18. Esther van Veen Uitgeest; 19. Loes Adegeest Heerenveen; 20. Susan Hartog Assendelft;

Sportklasse/Masters 40+: 1. Raymond Bakker Den Helder; 2. Michael van Son Velserbroek; 3. Jan Terpstra Drachten; 4. Jos Wolfkamp Raalte; 5. Emiel Borsboom Woerden; 6. Sam Boon Hem; 7. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 8. Volkert Meinsma Oudkarspel; 9. Dick Kinket Hattem; 10. Nils ten Brinke Apeldoorn; 11. Wesley Pieterse Arnhem; 12. Ger van der Wal Hoogkarspel; 13. Mark Rijntjes Haarlem; 14. Bauke Bouwstra Workum; 15. Mitja van Toorenburg Almere; 16. Rico de Jong Haarlem; 17. Steve McEwen Arnhem; 18. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 19. Yarwin van Straalen Den Helder; 20. Jesse Vriend Hoogkarspel;

 

ENTER .( 2015.07.11 )

Elite/Beloften/Amateurs:1. Robert de Jong Zeewolde; 2. Wessel Zennipman Zutphen; 3. Robin Lowik Vriezenveen; 4. Ruben Tolkamp Aalten; 5. Han van de Poppe Rijssen; 6. Rens te Stroet Keijenborg; 7. Nick Kweldam Aalten; 8. Dylan van Zijl Harderwijk; 9. Teun Flint Winterswijk; 10. Wim Kleiman Almelo; 11. Philip Kootstra Almelo; 12. Bor Houwers Aalten; 13. Jelle Johannink Dronten; 14. Ivo Stronks Aalten; 15. Steven Lammertink Enter; 16. Xaf Houwers Aalten; 17. Jurgen Timmerman Dronten; 18. Jasper Schouten Dronten; 19. Tim Scholten Denekamp; 20. Jasper Plender Almelo;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Melanie Hessling Duitsland; 4. Annette Edmondson Australie; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Tessa Neefjes Wervershoof; 8. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken; 9. Moniek Tenniglo Albergen; 10. Sandra van Veghel Esch; 11. Marissa Otten Enter; 12. Mariël Borgerink Groningen; 13. Ashlee Ankudinoff Australie; 14. Georgia Baker Australie; 15. Sofie van Horik Oosterwijk; 16. Ymke Stegink Naarden; 17. Laura Gorter Utrecht; 18. Linda ter Beek Bad Bentheim; 19. Alexandra Manly Australie; 20. Esmee Oosterman Gieten;

 

EPE .( 2015.07.09 )

Elite/Beloften: 1. Mark Schreurs Aalten; 2. Mitchell Huenders Maarn; 3. Maikel Bos Oldebroek; 4. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Rens te Stroet Keijenborg; 7. Twan Brusselman Helmond; 8. Robin Wennekes Dodewaard; 9. Nick Kweldam Aalten; 10. Jeroen Jansman Oosterbeek; 11. Arjan Hofman Nunspeet; 12. Steven Stenekes Bennekom; 13. Bor Houwers Aalten; 14. Joury Ottenbros Heerhugowaard;

15. Martijn Lust Tuitjenhorn; 16. Patrick Bos Amstelveen; 17. Han van de Poppe Rijssen; 18. Wim Kleiman Almelo; 19. Kevin Coster Hasselt; 20. Jurrien Bakker Scherpenzeel;

Amateurs/Sportklasse: 1. Martin van Plateringen Almere; 2. Remco Bertelink Bennekom; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Wouter van Zanten Apeldoorn; 5. Stefan Teunis Malden; 6. Peter van Wijgerden Woudrichem; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Henk de Jong Mijdrecht; 9. Elias de Bruijne Utrecht 10. Teun Flint Winterswijk; 11. Joost Arentsen Varsseveld; 12. Jan Kanis Zwolle; 13. Martin Bekking Apeldoorn; 14. Hans Kopmels Wolvega; 15. Mark Rijntjes Haarlem; 16. Sonny Agema Den Helder; 17. Luuk Lubberding Harderwijk; 18. Hans Dilling Nijmegen; 19. Patrick van Gortel Apeldoorn; 20. Wilco van Schenkhof Echteld;

 

ERMELO .( 2015.07.01 )

Elite/Beloften: 1. Bart Vendrig Maurik; 2. Jeroen Breewel Wilnis; 3. Robert de Jong Zeewolde; 4. Arjan Hofman Nunspeet; 5. Robin Wennekes Dodewaard; 6. Steven Stenekes Bennekom; 7. Dylan van Zijl Harderwijk; 8. Leander Schreurs Dronten; 9. Wouter de Groot Delft; 10. Maarten van den Berg Rijssen; 11. Martijn Lust Tuitjenhorn; 12. Daan de Groot Utrecht; 13. Sjors Handgraaf Leiden; 14. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 15. Rens te Stroet Keijenborg; 16. Jasper Schouten Dronten; 17. Herman ten Kate Amsterdam; 18. Beau Duvigneau Zutphen; 19. Gerben Mos Havelte; 20. Pascal Aandewiel Amsterdam;

 

ERP .( 2015.05.31 )

Junioren: 1. Rens Tulner Lexmond; 2. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jesper Rasch Zandvoort; 4. Jarri Stravers Groot-Ammers;

5. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 6. Nick van Helvoirt Erp; 7. Mike van Nunspeet Den Haag; 8. Maik van der Heijden Schaijk; 9. Thijs Wolsink Hengelo ov; 10. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 11. Lex Mettler Schijndel; 12. David Raaijmakers Nuenen; 13. Xavier Poels Oeffelt; 14. Brett van Klaveren Benthuizen; 15. Edward Jansen Zoetermeer; 16. Tom Manders Uden; 17. Niels Verbruggen Nuenen; 18. Teun Teulings Breugel; 19. Paul Gruithuijzen Breugel; 20. Luuk den Otter Schijndel;

Nieuwelingen: 1. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 2. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 3. Nils Jansen Middelaar; 4. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 5. Danny Maas Oudenbosch; 6. Tim Penson Reusel; 7. Koen van Helvoirt Erp; 8. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 9. Kars ten Boske Wintelre; 10. Mees Hendrikx Valkenswaard; 11. Luca Vreeswijk Someren; 12. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 13. Rick Burgmans Westerhoven; 14. Bas van Dinther Rossum; 15. Chiel Schulten Raalte; 16. Sam Gademan Beek; 17. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 18. Bas Rutten Odiliapeel; 19. Rick Pluimers Enter; 20. Ino van de Wouw Kaatsheuvel;

 

ETTEN-LEUR .( 2015.05.17 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Zundert; 2. Janneke Ensing Gieten; 3. Sandra van Veghel Esch; 4. Kelly Markus Hoofddorp; 5. Sara Mustonen Zweden; 6. Melanie Woering Rozenburg; 7. Lotte van Hoek Vlijmen; 8. Sanne Bouwmeester Westerbork; 9. Kyara Stijns Bunde; 10. Jermaine Post Oegstgeest; 11. Rozanne Slik Bergen Nh; 12. Sara Penton Hapert; 13. Henriette Woering Rozenburg; 14. Bianca van den Hoek Bussum; 15. Femke Geeris Geldrop; 16. Femke van Kessel Breda; 17. Ilona Hoeksma Luxwoude; 18. Nicole Vernhout Apeldoorn; 19. Marieke van Witzenburg Brielle; 20. Marjolein Claessen Hoeven;

Amateurs/Sportklasse: 1. Rik Nederlof Breda; 2. Casper van Wijck Rotterdam; 3. Stefan Laurijssen Roosendaal; 4. Bram Mens Den Haag; 5. Michael van Son Velserbroek; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Pim Achterkamp Rotterdam; 8. Jamie Romijn Rotterdam; 9. Niels van Deursen Den Haag; 10. Ruben Hoogland Rotterdam; 11. Michel Reep Breda; 12. Ivo Hegge Vlijmen; 13. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 14. Rik de Vree Rijen; 15. Youri Deelen Bergambacht; 16. Mark van Leengoed Etten-Leur; 17. Gijs Nederlof Kamerik; 18. Johan Peemen Rijsbergen; 19. Guus de Graauw Etten-Leur; 20. Erik Groeneveld Heinenoord;

 

ETTEN-LEUR .( 2015.08.16 )

Professionals: 1. Christopher Froome Kenia; 2. Alberto Contador Spanje; 3. Bauke Mollema Leeuwarden; 4. Tom Dumoulin Maastricht; 5. Sep Vanmarcke Belgie; 6. Bram Tankink Rekem (Bel); 7. Stan Godrie Zundert;

8. Wout Poels Blitterswijck; 9. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 10. Pieter Weening Lanaken; 11. Koen de Kort Liempde; 12. Steven Kruijswijk Den Bosch; 13. Jasper Ockeloen Dordrecht; 14. Twan Brusselman Helmond; 15. Peter Koning Venhuizen; 16. Ronan van Zandbeek Schijndel; 17. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 18. Kai Reus Almere; 19. Nick van der Lijke Rotterdam; 20. James Judd Heerlen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Demi de Jong Ossendrecht; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Riejanne Markus Amstelveen; 4. Thalita de Jong Ossendrecht; 5. Floortje Mackaij Woerden; 6. Henriette Woering Rozenburg; 7. Lucinda Brand Rotterdam; 8. Roe Eileen Engeland; 9. Sandra van Veghel Esch; 10. Melanie Woering Rozenburg; 11. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 12. Ines Klok Rockanje; 13. Suzanne Verhoeven Belgie; 14. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 15. Chantal van der Gulik Poeldijk; 16. Nicky Zijlaard Rotterdam; 17. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 18. Cleo Kortenhorst Wageningen; 19. Marjolein Claessen Hoeven; 20. Anneke Lubeek Puttershoek;

 

FINALE.CLUBCOMPETIETIE .( 2015.09.13 )

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen.Crit.: 1. Evy Kuijpers Lierop; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3. Leonie Lubbinge Drachten; 4. Veerle Goossens Bakel; 5. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 6. Julie Burgmans Bergeijk; 7. Nike Beckeringh Amstelveen; 8. Melissa Steenhof Ureterp; 9. Annet Pit Beekbergen; 10. Sofie van Horik Oosterwijk; 11. Tessa Neefjes Wervershoof; 12. Maaike Boogaard Zwaag; 13. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 14. Winanda Spoor Apeldoorn; 15. Danique Braam Veenwouden; 16. Nancy van der Burg Nootdorp; 17. Melissa van der Peet Den Haag; 18. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 19. Esther van Veen Uitgeest; 20. Anouk Rockx Oud-Gastel;

 

GERKESKLOOSTER/STROOBOS .( 2015.05.28 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Elmar Reinders Emmen; 2. Mitchell Huenders Maarn; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. Jeroen Breewel Wilnis; 5. Ronald Kruijer Heiligerlee; 6. Taeke Oppewal Heerenveen; 7. Henk Bos Drachten; 8. Fokke Postma Drachten; 9. Harry Sweering Sneek; 10. Andries Weening Harkema; 11. Johan Knol Midwolde; 12. Martijn Lust Tuitjenhorn; 13. Steven Stenekes Bennekom; 14. Binne-Pier de Haan Oudega; 15. Barry Bel De Goorn; 16. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 17. Rick Nobel Groningen; 18. Jeffrie van der Velde Borger; 19. Theo Postma Kollumerzwaag; 20. Gosse van der Meer Surhuizum;

 

GERWEN .( 2015.04.06 )

Elite/Beloften.Criterium: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Ronan van Zandbeek Schijndel; 4. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Tim Ariesen Rhenen; 7. David van Eerd Breda; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Marco Brus Schijndel; 10. Darijus Dzervus Litouwen; 11. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 12. Thom Martens Arnhem; 13. Luuc Bugter Arnhem; 14. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 15. Jaap Kooijman Sittard; 16. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 17. Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer; 18. Adriaan Janssen Diepenveen; 19. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 20. Jan Lof Broek in Waterland;

Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Luuc Bugter Arnhem; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Adriaan Janssen Diepenveen; 5. Maarten van den Berg Rijssen; 6. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 7. Robin Wennekes Dodewaard; 8. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 9. Ronan van Zandbeek Schijndel; 10. Tom van der Meer Badhoevedorp; 11. Kevin Minten Mill; 12. Ruud Kooijmans Maarheeze; 13. Danny Vrolijk Schipluiden; 14. David van Eerd Breda; 15. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 16. Jan Lof Broek in Waterland; 17. Marco Brus Schijndel; 18. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 19. Kevin Coster Hasselt; 20. Mark Olieman Leende;

Junioren: 1. Stefan van Drunen Dordrecht; 2. Patrick van Benthem Hellendoorn; 3. Daan Zebel Dordrecht; 4. Dylan Bouwmans Gemert; 5. Adne van Diest Oude Wetering; 6. Lars van den Berg De Meern; 7. Jens van den Dool Hoogblokland; 8. Mike van Nunspeet Den Haag; 9. Luuk Lohuis Denekamp; 10. Sven Rodijk Nijverdal; 11. Patrick Coster Hasselt; 12. Lorenzo Harbers Nijverdal; 13. William Anton Veber Denemarken; 14. Louis Raaijmakers Nuenen; 15. Koen Lohuis Lemelerveld; 16. Wout van Elzakker Hoogerheide; 17. Jesse Grobbink Nijverdal; 18. Mats Buning Alkmaar; 19. Alden Chazan Arnhem; 20. Djoerd van Dessel Breda;

Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Marijn van den Berg De Meern; 3. Danny Maas Oudenbosch; 4. Koen van Helvoirt Erp; 5. Kars ten Boske Wintelre; 6. Jelle Bootsveld Heino; 7. Luuk van Gestel Moergestel; 8. Tim Naberman Genemuiden; 9. Bram Prins Hasselt; 10. Rick Burgmans Westerhoven; 11. Martijn Meeuws Someren; 12. Freek van Rossem Megen; 13. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 14. Jesse de Rooij Hoorn; 15. Alexander Konijn Abbekerk; 16. Roy Dirven Bergeijk; 17. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 18. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 19. Bart Artz Wintelre; 20. Nils Jansen Middelaar;

 

GIESSEN .( 2015.09.11 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Robert van Dalen Giessen; 4. Robbert Mekelenkamp Almkerk; 5. Leon Strötker Venlo; 6. Koen de Best Mijdrecht; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Rik Nederlof Breda; 9. Maikel Govaarts Drunen; 10. Lieven Anthonise Dordrecht; 11. Nol van Loon Tilburg; 12. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 13. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 14. Jules Roskamp Zoetermeer; 15. Christian de Graaff Rijswijk; 16. Koen Wulterkens Cuijk; 17. Guus Smits Berghem; 18. Jermo Agema Den Helder; 19. Erik Satter Gameren; 20. Wouter Ruchtie Utrecht;

 

GIESSENBURG .( 2015.07.11 )

Elite/Beloften: 1. Bart Vendrig Maurik; 2. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 3. Marvin van Spronsen Monster; 4. Jordi Sloof Bodegraven; 5. Thom Van Beek Stompwijk; 6. Fabio Jakobsen Heukelum; 7. Bart van den Berg Wijngaarden Zh; 8. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 9. Bart Dielissen Breda; 10. Thom Martens Arnhem; 11. Timon van Reek Voorhout; 12. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 13. Jeroen van Zanten Meerkerk; 14. Leon Hofman Bleiswijk; 15. Jordi Talen Spijkenisse; 16. Emiel de Greef Bleiswijk; 17. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 18. Wouter Been Rijswijk; 19. Mitchell Boet s-Gravendeel; 20. Arno Kleinjan Gouda;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 2. Dirk van Leuken Best; 3. Stijn Verwey Utrecht; 4. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 5. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 6. Andre Grootveld Zoetermeer; 7. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 8. Robbert Schaap Voorburg; 9. Martijn de Groot Gorinchem; 10. Pim Achterkamp Rotterdam; 11. Stefan Slager Beesd; 12. Bas Boenders Utrecht; 13. Freek de Jong Vught; 14. Jan Metselaar Bergschenhoek; 15. Henk de Jong Mijdrecht; 16. Elias de Bruijne Utrecht 17. Rens Mevissen Utrecht 18. Johan van Wijk Oosteind; 19. Peter van Wijgerden Woudrichem; 20. Jarco van Binsbergen Herveld;

Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Marijn van den Berg De Meern; 3. Menno van Capel Noorden; 4. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 5. Mika van Uden Oss; 6. Ryco Krebbekx Steenbergen; 7. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 8. Hugo Hoekjen Delft; 9. Bas van Dinther Rossum; 10. Sven Peeters Hoeven; 11. Jelle Scherpenzeel Langerak; 12. Mick Kemper Volendam; 13. Jesse Huijbregts Roosendaal; 14. Dean Ruska Volendam; 15. Martijn Räkers Bavel; 16. Nobbie Twigt Gouderak; 17. Lars Timmers Kaatsheuvel; 18. Thijs Overmeer s-Hertogenbosch; 19. Vincent Sanders Liempde; 20. Mike Hooiveld Andijk;

 

GILZE HART VAN .( 2015.06.14 )

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Melanie Woering Rozenburg; 3. Marjolein Claessen Hoeven;

4. Jip van den Bos Oostknollendam; 5. Carleen Baas Den Dungen; 6. Henriette Woering Rozenburg; 7. Chanella Stougje Zuidland; 8. Juul Hubert Den Haag; 9. Sofie van Horik Oosterwijk; 10. Sandra van Veghel Esch; 11. Kristy Glover Australie; 12. Lotte van Hoek Vlijmen; 13. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 14. Sanne Bouwmeester Westerbork; 15. Femke Geeris Geldrop; 16. Melanie Hessling Duitsland; 17. Yukiyo Hori Japan; 18. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 19. Ilona van Ginneken Gilze; 20. Rosan Baas Den Dungen;

 

GOOR .( 2015.08.22 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ivo Stronks Aalten; 2. Melvin van Zijl Harderwijk; 3. Gijs Verdick Laren Gld; 4. Edwin Wielink Wilp; 5. Joost Legtenberg Arnhem; 6. Han van de Poppe Rijssen; 7. Jasper Plender Almelo;

8. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 9. Jelle Wolsink Hengelo ov; 10. Dennis Souverein Haarlem; 11. Robin Lowik Vriezenveen; 12. Rik Wielink Apeldoorn; 13. Dylan van Zijl Harderwijk; 14. Peter van de Put Apeldoorn; 15. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 16. Wim Kleiman Almelo; 17. Wessel Zennipman Zutphen; 18. Mats Boeve Nijverdal; 19. Nick Kweldam Aalten; 20. Pepijn ter Bekke Oldenzaal;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Eileen Roe Engeland; 2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Sandra van Veghel Esch; 4. Loes Adegeest Heerenveen; 5. Judith Bloem Apeldoorn; 6. Ivana Tiessens Groningen; 7. Mary Maroon Amerika; 8. Veerle Goossens Bakel; 9. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 10. Melissa Steenhof Ureterp; 11. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 12. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 13. Winanda Spoor Apeldoorn; 14. Annet Pit Beekbergen; 15. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 16. Laura Gorter Utrecht; 17. Suzanne de Lange Enschede; 18. Ingrid Tempert Lemele; 19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Cleo Kortenhorst Wageningen;

 

GORREDIJK .( 2015.06.24 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Harry Sweering Sneek; 3. Henk Bos Drachten; 4. Taeke Oppewal Heerenveen; 5. Fokke Postma Drachten; 6. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 7. Robbert-Jan Mol Wognum; 8. Martijn Lust Tuitjenhorn; 9. Lars Horring Assen; 10. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 11. Jeen de Jong Britsum; 12. René Hooghiemster Drachten; 13. Ruben Dorren Amsterdam; 14. Andries Weening Harkema; 15. Jeroen Breewel Wilnis; 16. Kevin Spithorst Groningen; 17. Philip Kootstra Almelo; 18. Yari Goossens Ens; 19. Richard Bultema Winschoten; 20. Gijs Strating Haren Gn;

 

GOUDA .( 2015.04.04 )

Junior-Vrouwen: 1. Anne Huinen Noordwijk Zh; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4. Nina Buysman Bovenkarspel; 5. Minke Bakker Monster; 6. Michelle de Graaf Apeldoorn; 7. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 8. Delore Stougje Zuidland; 9. Marijne Bos Zevenhuizen; 10. Hanneke de Goeje Leiden; 11. Hanna Vondracek Den Haag; 12. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 13. Ivana Louhenapessy Breukelen; 14. Merel Vegter Rhoon; 15. Danielle de Hoog Pijnacker; 16. Janneke van Doorn Utrecht; 17. Rachelle van Kappel Woerden; 18. Jitske Hubert Den Haag; 19. Iris Jonker Papendrecht; 20. Esther van der Burg Nootdorp;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Eva Bijwaard Hillegom; 4. Lorena Wiebes Mijdrecht; 5. Jennifer van der Voort Maarssen; 6. Melanie van Putten Hagestein; 7. Eva Jonkers Staphorst; 8. Tamara de Graaf Apeldoorn; 9. Emma Boogaard Zwaag; 10. Jill Jansen Zoeterwoude; 11. Annemiek van Doorn Utrecht; 12. Lotte Beukers Monster; 13. Nienke Wasmus Den Hoorn; 14. Noa Jansen Oosterhout Nb; 15. Kristie van der Vossen Culemborg; 16. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 17. Famke van Dommelen Elshout; 18. Rachelle van de Griek Heiloo; 19. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 20. Chinouk Lindenburg Wateringen;

 

GOUDA .( 2015.08.30 )

Amateurs: 1. Elias de Bruijne Utrecht 2. Willem-Jan Post Haastrecht; 3. Menno Gobielje Gouda; 4. Robbert Schaap Voorburg; 5. Andre Grootveld Zoetermeer; 6. Maarten van Zanten Apeldoorn; 7. Erik Groeneveld Heinenoord; 8. Joeri van Delft Voorburg; 9. Johan Boerefijn Alphen aan den Rijn; 10. Rob van Dullemen Leiden; 11. Jan Metselaar Bergschenhoek; 12. Piet Smits Hazerswoude-Dorp; 13. Jules Roskamp Zoetermeer; 14. Youri Deelen Bergambacht; 15. Robert Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk; 16. Jaco van der Eijk Zevenhuizen Zh; 17. Bouwe Boonstra Rotterdam; 18. Kees Pameijer Den Haag; 19. Coen van den Berge Poeldijk; 20. Joost Pels Gouda;

Masters 50+: 1. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 2. Henk Ceelen. Ouderkerk; 3. Lars Rietveld Oudewater; 4. Henri Spijkers Den Haag; 5. Jeroen Bosman Amsterdam; 6. Johan Hendriks Hilversum; 7. John Oudshoorn Uithoorn; 8. Erik Meerkerk Zuidland; 9. Ad Slingerland Haastrecht; 10. Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 11. Andre Boutestijn Den Haag; 12. Marc den Hoed Pijnacker; 13. Marius van Breda Wassenaar; 14. Toon Schoonderbeek Nijkerk; 15. Cor van Bijnen Medemblik; 16. Ad Guldemeester Amersfoort; 17. Ralph Greupink Dalen; 18. Marcel Lambregts Meteren; 19. Eric Weber Den Haag; 20. Piet Kralt Rijnsburg;

Masters 60+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Harry Kellenaers Venray; 3. Willem Hus Voorburg; 4. John Tromp Kudelstaart; 5. Hans van Bavel Sint Anthonis; 6. Fred de Kinkelder Groenlo; 7. Benno Pauw Nieuwegein; 8. Lex Goudswaard Houten; 9. Rene Balm Drunen; 10. Guus Zantingh Mijdrecht; 11. Jaap Verdouw Oudewater; 12. Huub Posthuma Vlijmen; 13. Jos van Wegen Hoogland; 14. Leen Blom Uithoorn; 15. Maas van Beek Barneveld; 16. Kees Verdouw Driebruggen; 17. Henny Hoevers Utrecht; 18. Peter de Jong Hilversum; 19. Aad Vingerling s-Gravendeel; 20. Henry Gerrits Sint Michielsgestel;

 

GREVENBICHT .( 2015.04.05 )

Junioren: 1. Dylan Drent Spaubeek; 2. Lars Akkermans Ossendrecht; 3. Mel van der Veekens Zaandam; 4. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 5. Heiko Homrighausen Duitsland; 6. Dries Dops Belgie; 7. Djoerd van Dessel Breda; 8. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 9. Danilo Wattez Elim;

10. Rick de Vries. Wolvega; 11. Christian Varweg Hardenberg; 12. Lars Olde Meierink Overdinkel; 13. Tijmen Lind Twisk; 14. Dennis Marschall Duitsland; 15. Tjardo Withag Beltrum; 16. Sander Meures Sittard; 17. Jesse Hanckmann Urmond; 18. Jon Schoonewille Klazienaveen; 19. Gilles Borgers Belgie; 20. Sven Schulz Maastricht;

Nieuwelingen: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 3. Roy Dirven Bergeijk; 4. Melvin Lindelauf Gulpen; 5. Mees Hendrikx Valkenswaard; 6. Lars Timmers Kaatsheuvel; 7. Rick Burgmans Westerhoven; 8. Luuk Herben Gronsveld; 9. Jeldert Withag Beltrum; 10. Victor Goene Veenendaal; 11. Stijn Echelpoels Belgie; 12. Jay Smit Stompetoren; 13. Timo Warnier Eijsden; 14. Sander Herbergs Eijsden; 15. Joris van der Straaten Budel; 16. Râven Pirnaij Cadier en Keer; 17. Sven Hassert Bocholtz; 18. Jordy Smal Maastricht; 19. Axel Pol Tubbergen; 20. Mickey Schuller Dordrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Maaike Boogaard Zwaag; 2. Nina Buysman Bovenkarspel; 3. Karlijn Swinkels Handel; 4. Delore Stougje Zuidland; 5. Minke Bakker Monster; 6. Kylie Waterreus Ulestraten; 7. Julie Burgmans Bergeijk; 8. Yara Kastelijn Neerkant; 9. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 10. Kim Lahaije Tilburg; 11. Céline van Houtum Den Dungen; 12. Gemma Esselaar Stein; 13. Maaike Brandwagt Sittard; 14. Nielske Bremmers Valkenswaard; 15. Ilona van Ginneken Gilze; 16. Britt Janse Zaandam; 17. Sabine Hey Oosterhout; 18. Claudia van Dijk Zuidland; 19. Rachelle van Kappel Woerden; 20. Susanne Benders Helmond;

Nieuweling-Meisjes: 1. Britt Knaven Strijbeek; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Mylene de Zoete Naaldwijk; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Marit Cent Goor; 7. Tamara van der Horst Hasselt; 8. Maaike Meistrok Elshout; 9. Sylvie Swinkels Handel; 10. Iris Ton Waskemeer; 11. Noa Jansen Oosterhout Nb; 12. Carmen Pol Tubbergen; 13. Emma Boogaard Zwaag; 14. Jojanne van Leeuwen Banholt; 15. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 16. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 17. Mischa Bredewold Hoogland; 18. Phaedra Krol Heerde; 19. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 20. Lily Schuitemaker Volendam;

 

GROENE GROEP.VELDHOVEN .( 2015.05.24 )

Elite-Club Vrouwen/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 2. Kyara Stijns Bunde; 3. Monique van de Ree Zundert; 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 6. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 7. Nike Beckeringh Amstelveen; 8. Evy Kuijpers Lierop; 9. Kylie Waterreus Ulestraten; 10. Laura Gorter Utrecht; 11. Veerle Goossens Bakel; 12. Nicole Vernhout Apeldoorn; 13. Eva Buurman Wervershoof; 14. Sofie van Horik Oosterwijk; 15. Michelle de Graaf Apeldoorn; 16. Claudia Koster Oudorp Nh; 17. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 18. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 19. Anne Huinen Noordwijk Zh;

 

GROENLO .( 2015.08.16 )

Amateurs: 1. Leon Strötker Venlo; 2. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 3. Arnoud Witsenburg Driebergen; 4. Maarten van Zanten Apeldoorn; 5. Eddy van IJzendoorn Tiel; 6. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 7. Tom Koeleman Utrecht 8. Max Haaksman Zeist; 9. Gerjo Berentschot Zelhem; 10. Jop Wensink Bredevoort; 11. Pieter Wagenaar Enschede; 12. Bart Thomson Groningen; 13. Tom Wensink Enschede; 14. Roy Nijkamp Twello; 15. Gerwin Veltman Winsum; 16. René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 17. Riny Pleij Wierden; 18. Thimo Schotman Epe; 19. Roy Koning Ter Heege Hengelo;

Sportklasse: 1. Arjan Seunninga Ede; 2. Tim Jansen. Rheden; 3. Michel Reuser Dieren; 4. Marcel Lambregts Meteren; 5. Dick Kinket Hattem; 6. Freek de Jong Vught; 7. Nick Eilander Heerde; 8. Rik Hetterscheid Doetinchem; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. Erik Nekkers Vught; 11. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 12. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 13. Richard Beumer Ede; 14. John van Lochem Aalten; 15. Tino Oosterlaar Heino; 16. Fred de Kinkelder Groenlo; 17. Andre te Boome Borculo; 18. Tijs Westendorp Nijmegen; 19. Bert Jan Hamer Hattem; 20. Johnny van den Berg Beuningen Gld;

 

GROOT-AMMERS .( 2015.06.12 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Elmar van Hoorn Rotterdam; 2. Henk de Jong Mijdrecht; 3. Marten Koster Gouda; 4. Niels Overvoorde Delfgauw; 5. Nico Vuurens Meerkerk; 6. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 7. Maxim Harteloh De Lier; 8. Albert van Riessen Rotterdam; 9. Martijn de Groot Gorinchem; 10. Pim Achterkamp Rotterdam; 11. Joeri van Delft Voorburg; 12. Corne Castein Renkum; 13. Jesse Muis Giessenburg; 14. Koen Frens Nunspeet; 15. Marcel Beumer Ede; 16. Jarri Stravers Groot-Ammers; 17. Bram Nelck Pijnacker; 18. Joost van Leeuwen Ede; 19. Jamie Romijn Rotterdam; 20. Mike van Nunspeet Den Haag;