ROTTERDAM.DOENKADE.(1981.05.09 T/M 05.10)

Rotterman 'springplank' naar zege bij Ahoy

Van onze medewerker WIM WEEDA

Met een gigantisch toernooi, waarin op de professionals na alle wielercate-oriën waren vertegenwoordigd heeft de Rotterdamse wielerclub Ahoy' op  haar parkoers aan de Doenkade het feit herdacht dat tien jaar geleden uit een fusie tussen Apollo en de Rotterdamse Leeuw de club Ahoy ontstond.

Wat Ahoy betekent voor Rotterdam blijken uit het feit dat op de twee dagen dat het toernooi duurde meer dan negenhonderd rugnummers werden uitgereikt Het slotnummer van dit tweedaagse wielerfestijn was de honderd kilometerrit voor amateurs waarvoor een uitgelezen ploeg aan de start kwam. Gerard Rotterman, de 26-jarige gemeenteambtenaar uit Mijdrecht won met grote voorsprong  door een geslaagde ontsnapping uit een kopgroep van zes.

0

ROTTERDAM.DOENKADE.(1981.05.09 T/M 05.10)

0

Amateurs:

 

1

Gerrit Ratterman

Mijdrecht;

2

Krijn Sint Nicolaas

Dordrecht;

3

Jan Klomp

Giessenburg;

4

Theo Hogervorst

Pijnacker;

5

Martien van Baak

Montfoort;

6

RenÚ den Boer

Vlaardingen;

7

Wim Schuurhuizen

Rotterdam;

8

Jan van de Leeden

Utrecht;

9

N. van Dijk

Gouda;

10

A. Kuyt

Mijdrecht

11

Cor Roskam

Oostvoorne;

12

Louis Oude Lenferink

Uithoorn;

13

H. Mittertreiner

Rotterdam;

14

Piet Kentie

Sliedrecht;

15

Theo Geurtsen

Harmelen;

0

Junioren:

 

1

Ron Mackay

De Meern;

2

Henri Kes

Volendam;

3

Chris Jacobs

Hilversum;

4

Marco Dijkerman

Schiedam;

5

D. Kooyman

Rotterdam;

6

Jan Hogervorst

Pijnacker;

7

Mart Veenman

Ankeveen;

8

Adrie Kroon

Volendam;

9

Anton van Putten

Oudenhoorn;

10

Patrick Persijn

Poeldijk;

0

Nieuwelingen 1e dag:

 

1

Martin Jongejan

Rotterdam;

2

John Talen

Spijkenisse;

3

Gert Dussel

Assen;

4

Marcel de la Rabelje

Amsterdam;

5

D. van Asten

 

6

R. Lupgens

Rotterdam;

7

R. Poortvliet

Delft;

8

W. Gielen

Poortugaal;

9

R. van de Hoeven

Poeldijk;

10

R. de Rooij

Vlaardingen;

0

Nieuwelingen 2e dag:

 

1

Hans Reints

Blaricum;

2

Martin Jongejan

Rotterdam;

3

Ronald Pothuizen

Vinkeveen;

4

J. van Anken

 

5

John Talen

Spijkenisse;

6

R. Stuyt

Rotterdam;

7

Gert-Jan Zwaan

Voorschoten;

8

J. Benningshof

Rotterdam;

9

E. Poole

 

10

R. de Rooij

Vlaardingen;

0

Nieuwelingen Eindkl.:

 

1

Martin Jongejan

Rotterdam;

2

John Talen

Spijkenisse;

3

Onno Anten

Kwintsheul;

4

Gert-Jan Zwaan

Voorschoten;

5

R. de Rooij

Vlaardingen;

0

Dames-Nieuwelingen:

 

1

Gré Tijmes

Akersloot;

2

M. Ceelen

Ouderkerk aan de IJssel;

3

M. Harijgers

Steenbergen

4

W. Usser

Den Haag;

5

M. Persijn

Poeldijk

6

A. Otting

Den Hoorn;

7

E. Kruf

Bergen op Zoom;

8

Marion Haitsma

Renkum;

9

Petra Groen

Nieuw-Lekkerland;

10

S. Langenbach.

 

0

Liefhebbers/Veteranen 1e dag:

1

Art Wennekes

Hoogvliet;

2

Rien van Lienden

Zoutelande;

3

Peter Legierse

Achthuizen;

4

Raymond van Velthoven

Poeldijk;

5

Jack Merrienboer

Oud-Gastel;

6

Piet Nobel

Krimpen aan de Lek;

7

P. Bakker

Nieuw-Vennep;

8

K. van Rees

Brandwijk;

9

A. van Vliet

Honselersdijk;

10

Arend van 't Hof

Rotterdam;

0

Liefhebbers/Veteranen 2e dag:

1

Ton Schoon

Werkendam;

2

R. Bravenboer

Rotterdam;

3

F. Somers

Poortugaal;

4

A. Keizerswaard

Numansdorp;

5

J. Neleman

Capelle aan de IJssel;

6

Art Wennekes

Hoogvliet;

7

Rien van Lienden

Zoutelande;

8

Joop Vos

Spijkenisse;

9

Arend van 't Hof

Rotterdam;

10

Peter Legierse

Achthuizen;

0

Liefhebbers/Veteranen Eindklassement:

1

Art Wennekes

Hoogvliet;

2

R. Lienden

 

3

Peter Legierse

Achthuizen;

4

R. Bravenboer

Rotterdam;

5

A. Keizerswaard

Numansdorp;