WWW.FOTOKOOS.INFO

                                 contact adres  kthart@planet.nl

            FOTOS 2015/2014/2013/2012

2017              We zitten nu ook op facebook

12.04             Z-Hol.Veldritcompetitie bij WTOS

                         Map.1 Groep.B

                         Map.2 Groep.Vrouwen

                         Map.3 Groep.A

12.02             Z-Hol.Veldritcompetitie bij Trias

                         Map.1 Groep B.

                         Map.2 Groep.Vrouwen

                         Map.3 Groep.A

11.25             Z-Hol.Veldritcompetitie bij De Spartaan

                         Map.1 Groep.B.

                         Map.2 Groep.Vrouwen

                         Map.3 Groep.A

11.11             Z-Hol.Veldritcompetitie bij Avanti

                         Map.1 Groep B.

                         Map.2 Groep.Vrouwen

                         Map.3 Groep A.

11.04             DK.Regio West/Midden

                         Map.1 Amateurs/Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften/Junior-Vrouwen/Nw-Meisjes

                         Map.3 Junioren/Nieuwelingen

                         Map.4 Masters 40+/50+

                         Map.5 Elite/Beloften

09.24             Dordrecht.Veldrit

                         Map.1 Elite/Beloften/Junior-Vrouwen/Nw-Meisjes

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Nieuwelingen

                         Map.4 Elite/Beloften

                         Map.5 Amateurs/Sportklasse

                         Map.6 Masters 40+

09.23             Ahoy.

                         Map.1 60+/68+

                         Map.2 50+

09.19             Zomoco bij Swift

                         Map.1 Groep A

                         Map.2 Groep B

09.10             Zomoco bij de Spartaan

                         Map.1 Groep.A

                         Map.2 Groep.B

09.09             Honselersdijk.Klompenronde

                         Map.1 Jeugd.Cat.1

                         Map.2 Jeugd.Cat.2

                         Map.3 Jeugd.Cat.3

                         Map.4 Jeugd.Cat.4

                         Map.5 Jeugd.Cat.5

                         Map.6 Jeugd.Cat.6

                         Map.7 Jeugd.Cat.7

                         Map.8 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

09.03             Zomoco bij Trias

                         Map.1 Groep A

                         Map.2 Groep B

08.29             Schiphol

                         Map.1

08.27             Gouda

                         Map.1 Sportklasse

                         Map.2 Amateurs

                         Map.3 Junioren

                         Map.4 Masters 50+

08.26             Oudewater

                         Map.1 Amateurs/Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften

08.20             Zomoco.Bij De Coureur

                         Map.1 Groep A

                         Map.2 Groep B

08.19             Pijnacker

                         Map.1 Elite/Beloften

                         Map.2 Amateurs

                         Map.3 Masters 40+

08.15             Achterveld.Klimtijdrit te Woudenberg

                         Map.1 Het inrijden

                         Map.2 De Tijdrit

08.13             Zomoco bij Westland Wil Vooruit

                         Map.1 Groep A

                         Map.2 Groep B

08.10             Nootdorp

                         Map.1 Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen

                         Map.2 Amateurs

08.06             Oostzaan

                         Map.1 Sportklasse

                         Map.2 Autopedrace

                         Map.3 Solexrace met Oud-Beroepsrenners

                         Map.4 Elite/Beloften/Amateurs

07.30             Zomoco bij Ahoy

                         Map.1 Groep.A

                         Map.2 Groep.B

07.27             Wateringen

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Elite/Beloften

07.26             Alblasserdam

                         Map.1 Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften-Vrouwen

                         Map.3 Elite/Beloften-Mannen

07.23             Poeldijk

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Trimmers

                         Map.4 Elite/Beloften/Amateurs

07.22             Barendrecht

                         Map.1 Masters 40+/Sportklasse 19+

                         Map.2 Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

07.19             Maasdijk

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Trimmers

                         Map.4 Elite/Beloften/Amateurs

07.16             Monster

                         Map.1 Jeugd.Cat.6

                         Map.2 Jeugd.Cat.7

                         Map.3 Junior-Vrouwen/Nieuwleing-Meisjes

                         Map.4 Elite/Beloften/Amateurs

                         Map.5 Trimmers

07.14             Kwintsheul

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Amateurs/Sportklasse

                         Map.3 Elite/Beloften

07.08             Zomoco.Bij Westland Wil Vooruit

                         Map.1 Groep.A

                         Map.2 Groep.B

07.08             Abbenbroek

                         Map.1 Junioren/Amateurs/Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften-Vrouwen

07.02             Derde Omloop van Rijswijk

                         Map.1 Junioren/Amateurs/Sportklasse

07.02             Rijswijk.Jeugdtoernooi.03e dag

                         Map.1 Omloop.Jeugd.Cat.1/4

                         Map.2 Omloop.Jeugd.Cat.5

                         Map.3 Omloop.Jeugd.Cat.6

                         Map.4 Omloop.Jeugd.Cat.7

                         Map.5 Omloop.Nieuweling-Meisjes

                         Map.6 Omloop.Nieuwelingen

                         Map.7 Omloop.Diverse Foto’s

07.01             Rijswijk.Jeugdtoernooi.02e dag

                         Map.1 Criterium.Jeugd.Cat.1/2

                         Map.2 Criterium.Jeugd.Cat.3

                         Map.3 Criterium.Jeugd.Cat.4

                         Map.4 Criterium.Jeugd.Cat.5

                         Map.5 Criterium.Jeugd.Cat.6

                         Map.6 Criterium.Jeugd.Cat.7

                         Map.7 Criterium.Nieuweling-Meisjes

                         Map.8 Criterium.Nieuwelingen

                         Map.9 Criterium.Jeugd.Cat.1/2/3/4

                         Map.10 Tijdrit.Jeugd.Cat. 5/6/7

                         Map.11 Tijdrit.Nieuweling-Meisjes

                         Map.12 Tijdrit.Nieuwelingen

06.30             Rijswijk.Jeugdtoernooi.01e dag

                         Map.1 Tijdrit.Jeugd.Cat.3/4/5

                         Map.2 Tijdrit.Jeugd.Cat.6/7

                         Map.3 Tijdrit.Nieuweling-Meisjes

06.29             Honselersdijk

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

06.20             Maassluis

                         Map.1 Amateurs 40+/Sportklasse 19+

                         Map.2 Amateurs/Sportklasse

06.18             Zoeterwoude

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse

                         Map.3 Burgerronde

06.17             50+/60+/68+ Bij de Spartaan

                         Map.1 60+/68+

                         Map.2 50+

06.15             Rijsenhout

                         Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nie-Meisjes

                         Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse

                         Map.3 Elite/Beloften

06.05             DK.Weg.Zuid-Holland

                         Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Nieuwelingen

                         Map.3 Masters 50+/60+

                         Map.5 Amateurs/Sportklasse/Masters 30+

05.28             Open.Westlands Kamp.Trimmers

                         Map. 1 1e Groep

                         Map. 2 2e Groep

05.25             Lekkerkerk

                         Map.1 Amateurs/Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.3 Elite/Beloften-Mannen

05.24             DK.Tijd.Regio West/Zuid-Holland

                         Map.1 Deel 1.

                         Map.2 Deel 2.

                         Map.3 Deel 3.

05.21             Zomoco bij WTOS.(De Spartaan)

                         Map.1 Groep A.

                         Map.2 Groep.B.

05.14             Zomoco bij Ahoy’

                         Map.1 Groep A.

                         Map.2 Groep.B

05.13             Honselersdijk

                         Map.1 Jeugd Cat.01

                         Map.2 Jeugd Cat.02

                         Map.3 Jeugd.Cat.03

                         Map.4 Jeugd.Cat.04

                         Map.5 Juegd.Cat.05

                         Map.6 Jeugd.Cat.06

                         Map.7 Jeugd.Cat.07

05.07             Zomoco bij Swift.Leiden

                         Map.1 Groep A.

                         Map.2 Groep B.

05.06             Gouda(1500 Foto’s)

                         Map.1 Jeugd.Cat.01

                         Map.2 Jeugd.Cat.02

                         Map.3 Jeugd.Cat.03

                         Map.4 Jeugd.Cat.04

                         Map.5 Jeugd.Cat.05

                         Map.6 Jeugd.Cat.06

                         Map.7 Jeugd.Cat.07

                         Map.8 Nieuweling-Meisjes

                         Map.9 Nieuwelingen

05.05             Rijswijk.Spartaan.Bevrijdingsronde

                         Map.1 Sportklasse 19+/Masters 40+

                         Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse

04.29             Dordrecht.Merwelanden

                         Map.1 Inrijden.Junior-Vrouwen/Nieuwleing-Meisjes

                         Map.2 Tijdrit.Nieuweling-Meisjes

                         Map.3 Tijdrit.Junior-Vrouwen

                         Map.4 Criterium.Nieuweling-Meisjes

                         Map.5 Criterium.Junior-Vrouwen

                         Map.6 Meisjes 14 Jaar

04.23             Zomoco bij Trias.Den Haag

                         Map.1 Groep.A

                         Map.2 Groep.B

04.22             Leiden.De Bult

                         Map.1 Jeugd Cat.1

                         Map.2 Jeugd.Cat.2

                         Map.3 Jeugd.Cat.3

                         Map.4 Jeugd.Cat.4 Meisjes

                         Map.5 Jeugd.Cat.4 Jongens

                         Map.6 Jeugd.Cat.5 Meisjes

                         Map.7 Jeugd.Cat.5 Jongens

                         Map.8 Jeugd.Cat.6 Meisjes

                         Map.9 Jeugd.Cat.6.Jongens

                         Map.10 Jeugd.Cat.7

04.17             Waddinxveen

                         Map.1 Elite/Beloften/Junior-Vrouwen

                         Map.2 Amateurs

                         Map.3 Elite/Beloften

04.16             Clubkampioenschap.Ahoy

                         Map.1

04.09             Jeugdtoernooi bij de Spartaan.Rijswijk

                         Map.1 Tijdrit.Cat.1 t/m 4

                         Map.2 Tijdrit.Cat.5 t/m 7

                         Map.3 Criterium.Cat.1

                         Map.4 Criterium.Cat.2

                         Map.5 Criterium.Cat.3

                         Map.6 Criterium.Cat.4

                         Map.7 Criterium.Cat.5

                         Map.8 Criterium.Cat.6

                         Map.9 Criterium.Cat.7

03.28             Ploegenvoorstelling Restore Cycling

                         Map.1

03.26             Zomoco bij de Coureur

                         Map.1 Groep.A

                         Map.2 Groep.B

03.25             Kampioenschap van Rotterdam

                         Map.1 1e Groep

                         Map.2 2e Groep

02.26             Gouda

                         Map.1 1e Groep

                         Map.2 2e Groep

02.25             Zaterdagmiddag bij Ahoy

                         Map.1

02.19             Zondagmorgen bij de Coureur

                          Map.1

02.18             Zaterdgamiddag bij Ahoy

                      Map.1

02.05             Zondagmorgen bij de Spartaan

                         Map.1

02.04             Zaterdagmiddag bij Ahoy

                         Map.1

01.29             Zondagmorgen bij Avanti

                         Map.1

01.28             Zaterdagmiddag bij Ahoy

                         Map.1

01.22             Zondagmorgen bij Avanti

                         Map 1.

01.14             Veldritcomp.Bij Ahoy

                      Map.1 Groep.B

                         Map.2 Groep.Dames

12.31             Veldritcomp.Bij Ahoy

                         Map.1 Groep.Dames

                         Map.2  Groep.B

                         Map.3  Groep.A

12.26             Veldritcomp.Bij Swift

                         Map.1 Groep.B

                         Map.2 Groep.Dames

                         Map.3 Groep.A

12.24             Zat.Veldritcomp.De Spartaan

                         Map.1 Groep.B

                         Map.2 Groep.Dames

                         Map.3 Groep.A

12.17             Zat.Veldritcomp.Bij Westland Wil Vooruit

                         Map.1 Groep B

                         Map.2 Groep Dames

                         Map.3 Groep A

11.20             Run Bike Run.Pijnacker

                         Map.1

                         Map.2

                         Map.3

                         Map.4

11.18             Huldigingsavond bij WWV.

                         Map.1

10.29             Zat.Veldritcomp.Bij Excelsior.Gouda

                         Map.1 Groep.B

                         Map.2 Groep Dames

                         Map.2 Groep.A

10.22             Zat.Veldritcomp.Bij Delta

                         Map.1 Groep B.

                         Map.2 Groep Dames

                         Map.3 Groep A

10.16             Clubkamp.Westland Wil Vooruit

                         Map.1 Vrouwen/Nieuwelingen

                         Map.2 Trimmers-B

                         Map.3 Trimmers-A/Licentiehouders

10.02             Koppelkoers bij de Coureur

                         Map.1

                         Map.2

09.24             Rotterdam.Noord

                         Map.1 Sportklasse/Masters 40+

09.18             Zomoco bij Ahoy

                         Map.1 Groep.A

                         Map.2 Groep.B

09.11             Zomoco bij de Spartaan

                         Map.1 Groep.A

                         Map.2 Groep.B

09.10             Honeslersdijk.Klompenronde

                         Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Jeugd.Cat.7

                         Map.3 Jeugd.Cat.6

                         Map.4 Jeugd.Cat.5

                         Map.5 Jeugd.Cat.4

                         Map.6 Jeugd.Cat.3

                         Map.7 Jeugd.Cat.2

                         Map.8 Jeugd.Cat.1

09.04             Abbenbroek

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes(1)

                         Map.3 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes(2)

                         Map.4 Sportklasse/Masters 40+

                         Map.5 Elite/Beloften

08.28             Gouda

                         Map.1 Sportklasse

                         Map.2 Amateurs

                         Map.3 Nieuwelingen

                         Map.4 Masters 50+

08.27             Zuidland

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Sportklasse/Masters 40+

                         Map.3 Elite/Beloften

08.20             Pijnacker

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Masters 40+

                         Map.3 Amateurs

                         Map.4 Elite/Beloften

08.18             Achterveld.Jeugdtour

                         Map.1 Tijdrit Jeugd.Cat.5/6

                         Map.2 Tijdrit Jeugd.Cat.7

                         Map.3 Tijdrit.Nieuweling-Meisjes

                         Map.4 Tijdrit.Nieuwelingen

                         Map.5 Het inrijden voor het criterium

                         Map.6 Criterium.Jeugd.Cat.5/6

                         Map.7 Criterium.Cat.7/Nieuweling-Meisjes

                         Map.8 Criterium.Nieuwelingen

08.16             Naaldwijk

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Nieuwelingen

08.14             NK.Vrije Renners

                         Map.1 50+

                         Map.2 60+

                         Map.3 Vrouwen

                         Map.4 40+

08.09             De Lier

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Trimmers

                         Map.4 Elite/Beloften/Amateurs

08.07             Oostzaan

                         Map.1 Sportklasse

                         Map.2 Nieuwelingen

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

08.03             Maasdijk

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Trimmers

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

07.31             Zomoco bij Ahoy

                         Map.1 Groep A

                         Map.2 Groep.B

07.28             Wateringen

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

07.27             Alblasserdam

                         Map.1 Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.3 Elite/Beloften

07.24             Poeldijk

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

                         Map.4 Trimmers

07.17             Monster

                         Map.1 Jeugd.Cat.6

                         Map.2 Jeugd.Cat.7

                         Map.3 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.4 Elite/Beloften/Amateurs

                         Map.5 Trimmers

07.15             Kwintsheul

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Amateurs

                         Map.3 Trimmers

                         Map.4 Elite/Beloften

                         Map.5 Elite/Beloften Deny’s

07.10             Zomoco.Bij Westland Wil Vooruit

                         Map.1 Groep A

                         Map.2 Groep.B

07.09             Giessenburg

                         Map.1 Elite/Beloften

                         Map.2 Nieuwelingen

                         Map.3 Junioren/Amateurs/Sportklasse

07.06             ‘s-Gravenzande

                         Map.1 Amateurs/Sportklasse

07.03             Driedaagse van Rijswijk.Dag 3

                         Map.1 Omloop.Amateurs/Sportklasse

                         Map.2 Omloop.Jeugd.Cat.1/2

                         Map.3 Omloop.Jeugd.Cat.03

                         Map.4 Omloop.Jeugd.Cat.04

                         Map.5 Omloop.Jeugd Cat.05

                         Map.6 Omloop.Jeugd Cat.06

                         Map.7 Omloop.Jeugd.Cat.07

                         Map.8 Omloop.Jeugd.Nieuwelingen

                         Map.9 Huldiging

                         Map.10 Het inrijden van drie dagen

                         Map.11 Moter Begeleiding/Volg Auto’s

07.02             Driedaagse van Rijswijk.Dag 2

                         Map.1 Crit.Jeugd Cat.01

                         Map.2 Crit.Jeugd.Cat.02

                         Map.3 Crit.Jeugd.Cat.03

                         Map.4 Crit.Jeugd.Cat.04

                         Map.5 Tijdrit.Cat.5/6/7/Nieuwelingen

                         Map.6 Tijdrit.Cat.1/2/3/4

                         Map.7 Crit.Jeugd.Cat.05

                         Map.8 Crit.Jeugd.Cat.06

                         Map.8 Crit.Jeugd.Cat.07

                         Map.10 Crit.Nieuwelingen

07.01             Driedaagse van Rijswijk.Dag 1

                         Map.1 Tijdrit

                         Map.2 Puntenkoers.Jeugd.Cat.05

                         Map.3 Puntenkoers.Jeugd.Cat.06

06.30             Honselersdijk

                         Map. 1 Nieuwelingen

                         Map. 2 Junioren

                         Map. 3 Elite/Beloften/Amateurs

06.28             De Dinsdagavond Bij de Spartaan

                         Map.1

06.26             Nieuw-Vennep

                         Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Sportklasse

06.21             Maassluis

                         Map.1 Sportklasse/Masters 40+

                         Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse

06.19             Zoeterwoude

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Grutronde

                         Map.3 Junioren/Amateurs/Sportklasse

                         Map.4 Burgerronde

06.12             Zomoco.WTOS.Bij De Spartaan

                         Map.1.Groep A

                         Map.2 Groep B

06.11             Rozenburg

                         Map.1 Sportklasse/Masters 40+

                         Helaas staan de foto’s van Map.1 niet in geode

                         Volgorde

                         Map.2 Amateurs

06.09             Rijsenhout

                         Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Sportklasse

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

06.04             NK.Jeugd

                         Map.1 Finishfoto’s

                         Map.1 Meisjes.08 jaar

                         Map.2 Meisjes.09 jaar

                         Map.3 Meisjes.10 jaar

                         Map.4 Meisjes.11 jaar

                         Map.5 Meisjes.12 jaar

                         Map.6 Meisjes.13 jaar

                         Map.7 Meisjes.14 jaar

                         Map.8 Jongens.Cat.07

                         Map.9 Jongens.Cat.06

                         Map.10 Jongens.Cat.05

                         Map.11 Jongens.Cat.04

                         Map.12 Jongens.Cat.03

                         Map.13 Jongens.Cat.02

                         Map.14 Jongens.Cat.01

                         Map.15 Diverse Podiumfoto’s

05.29             Zomoco bij de Spartaan.Rijswijk

                         Map.1 Groep A

                         Map.2 Groep B

05.22             Zomoco bij Ahoy Rotterdam

                         Map 1. Groep A

                         Map.2  Groep B

05.21             Rotterdam.Ahoy

                         Map.1 Jeugd.Cat.1

                         Map.2 Jeugd.Cat.2

                         Map.3 Jeugd.Cat.3

                         Map.4 Jeugd.Cat.4

                         Map.5 Jeugd.Cat.5

                         Map.6 Jeugd.Cat.6

                         Map.7 Jeugd.Cat.7

05.17             Krommenie

                         Map.1 Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften/Amateurs

05.16             DK.Zuid-Holland.Maassluis

                         Map.1 Masters 50+/60+

                         Map.2 Masters 30+/40+

                         Map.3 Amateurs/Sportklasse

05.15             Honselersdijk.Jeugd.

                         Map.1 Jeugd Cat.1

                         Map.2 Jeugd.Cat.2

                         Map.3 Jeugd.Cat.3

                         Map.4 Jeugd.Cat.4

                         Map.5 Jeugd.Cat.5

                         Map.6 Jeugd.Cat.6

                         Map.7 Jeugd.Cat.7

05.08             Spijkenisse Delta 50+

                         Map.1 50+

05.05             Lekkerkerk.

                         Map.1 Amateurs/Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.3 Elite/Beloften-Mannen

05.01             Clubkampioenschap Trimmers.WWV

                         Map.1 Trimmers-B

                         Map.2 Trimmers-A

04.27             Amsterdam.Oranjeronde

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Nieuwelingen

                         Map.3 Masters 50+

                         Map.4 Sportklasse

04.24             Zomoco bij Trias.

                         Map.1 Groep A

                         Map.2 Groep B

04.23             Leiden.Swift.De Bult.

                         Map.1 Jeugd.Cat.1

                         Map.2 Jeugd.Cat.2

                         Map.3 Jeugd.Cat.3

                         Map.4 Jeugd.Cat.4

                         Map.5 Jeugd.Cat.5

                         Map.6 Jeugd.Cat.6

                         Map.7 Jeugd.Cat.7

                         Xxxxxxxxxxxxxxxx

 

04.20             Rotterdam.Ahoy

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Sportklasse

 

04.17             Alphen aan den Rijn.Avanti

                         Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Jeugd.Cat.7

                         Map.3 Jeugd.Cat.6

                         Map.4 Jeugd.Cat.5

                         Map.5 Jeugd.Cat.4

                         Map.6 Jeugd.Cat.3

                         Map.7 Jeugd Cat.2

                         Map.8 Jeugd Cat.1

 

04.16             Rotterdam.Ahoy. 50+/60+/68+

                         Map.1 50+

                         Map.2 60+ en 68+

 

04.09             Ahoy.Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.1

 

04.03             Zomoco bij de Coureur

                         Map.1 Groep A

                         Map.2 Groep B

 

04.02             Gouda

                         Map.1 Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Junior-Vrouwen

                         Map.3 Jeugd.Cat.7

                         Map.4 Jeygd Cat.6

                         Map.5 Jeugd Cat.5

                         Map.6 Jeugd Cat.4

                         Map.7 Jeugd Cat.3

                         Map.8 Jeugd Cat.2

                         Map.9 Jeugd Cat.1

 

03.29             Ploegenvoorstelling Restore Cycling

                         Map.1

 

03.28             Waddinxveen

                         Junioren

                         Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Amateurs

                         Elite/Beloften-Mannen

 

02.28             Gouda.

                         Map.1 Eerste Groep

                         Map.2 Tweede Groep

 

02.27             Zaterdagmiddag bij Ahoy’

                         Map.1

 

02.21             Zondagmorgen bij De Spartaan

                         Map.1

 

02.20             Zaterdagmiddag bij Ahoy

                         Map.1

 

02.13             Zaterdagmiddag bij Ahoy

                         Map.1

 

02.07             Zondagmorgen bij De Coureur

                         Map.1

                   

02.06             Zaterdagmiddag bij De Mol.

                         Map.1 Groep 1 Het Inrijden

                         Map.2 Groep 1 De Wedstrijd

                         Map.3 Groep 2 Het Inrijden

                         Map.4 Groep 2 De Wedstrijd

 

01.31             Zondagmorgencomp.bij Avanti

                         Map.1 Het inrijden

                         Map.2 De Wedstrijd

 

01.24             Zondagmorgencomp.bij Avanti

                         Map.1

 

01.23             Trainingsrit bij Ahoy’

                         Map.1

 

01.10             Zondagmorgencomp.bij Avanti

                         Map.1

 

01.09             Z-H.Veldritcomp.bij Ahoy’

                         Map.1 Cat.B

                         Map.2 Cat.Dames

                         Map.3 Cat.A

 

01.03             Zondagmorgencomp.bij Avanti

                         Map.1

2015

12.26             Z-H.Veldritcomp.Bij Swift Leiden

                         Map.1 Cat.B

                         Map.2 Cat. Dames

                         Map.3 Cat.A

 

12.22             Clinic Jeugd bij Ahoy.

                         Map 1.

                         Map.2

 

12.19             Z-H.Veldrit.Comp.Bij Avanti

                         Map.1 Cat.B

                         Map.2 Cat.Dames

                         Map.3 Cat.A

 

12.05             Z-H.Veldrit.Comp.Bij WWV

                         Map.1 Categorie B.

                         Map.2 Categorie Dames

 

11.28             Onthulling beeld Leo Duijndam

                         Map. 1

 

11.28             Z-H.Veldrit.Comp.Bij De Mol

                         Map. 1 Categorie B

                         Map. 2 Categorie Dames

                         Map. 3 Categorie A

 

11.21             Z-H.Veldrit Comp.Bij Avanti

                         Map.1 Categorie B

                         Map.2 Categorie Dames

                         Map.3 Categorie A

 

11.20             Huldigingen bij Westland Wil Vooruit

                      Map.1

 

11.07             Z-H.Veldrit Competie. Bij Excelsior

                         Map.1 Categorie B

                         Map.2 Groep Dames

                         Map.3 Categorie A

 

11.01             Een paar dagen Schiphol

                         Map.1

                         Map.2

 

10.31             DK.Regio West

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Vrouwen

                         Map.3 Junioren

                         Map.4 Amateurs/Sportklasse

                         Map.5 Masters 40/50+

                         Map.6 Elite/Beloften

 

10.24             Z-H.Veldrit Competitie.Bij Delta

                         Map.1 Categorie.B

                         Map.2 Categorie.Dames

                         Map.3 Categorie.A

 

10.10             Z-H.Veldrit Competitie.Bij Trias.Den Haag

                         Map.1 Categorie.B

                         Map.2 Categorie.Dames

                         Map.3 Categorie.A

 

10.03             Assendelft

                         Map.1 Elite/Beloften/Amateurs

                         Map.2 Sportklasse

 

09.20             Zomoco.Bij Ahoy.

                         Map.1 Groep A.

                         Map.2 Groep B.

 

09.13             Alphen aan den Rijn

                         Map.1 Amateurs

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Elite/Beloften

 

09.12             Honselersdijk.Klompenronde

                         Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Jeugd.Cat.7

                         Map.3 Jeugd.Cat.6

                         Map.4 Jeugd.Cat.5

                         Map.5 Jeugd.Cat.4

                         Map.6 Jeugd.Cat.3

                         Map.7 Jeugd.Cat.2

                         Map.8 Juegd.Cat.1

 

09.10             Roosendaal.Kermisronde

                         Map.1 Amateurs/Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften

                         Map.3 Nieuwelingen

 

09.06             Abbenbroek

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.3 Sportklasse

                         Map.4 Elite/Beloften

 

08.30             Delft.Omnium

                         Map.1 Elite/Beloften

                         Map.2 12 Inch race.Serie’s en Finale

                         Map.3 Dike Banden Race Jeugd

                         Map.4 1e 12 Inch race

 

08.29             Maassluis

                         Map.1 Jeugd Cat.7

                         Map.2 Jeugd Cat.6

                         Map.3 Jeugd.Cat.5

                         Map.4 Jeugd Cat.4

                         Map.5 Jeugd.Cat.3

                         Map.6 Jeugd.Cat.2

                         Map.7 Jeugd.Cat.1

 

08.23             Heerhugowaard

                         Map.1 Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

08.22             Zuidland

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Sportklasse/Masters 40+

                         Map.3 Elite/Beloften

 

08.20             Donderdagavond bij Ahoy.

                         Map.1

 

08.18             Naaldwijk

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Trimmers

 

08.16             Zomoco.Bij De Pedaalridders

                         Map.1 Groep.A

                         Map.2 Groep.B

 

08.15             Pijnacker

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Masters 40+

                         Map.3 Amateurs

                         Map.4 Elite/Beloften

 

08.11             Emmen.Gouden Pijl

                         Map.1 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.2 Elite/Beloften/Amateurs

 

08.10             Maassluis

                         Map.1 Sportklasse/Masters 40+

                         Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse

 

08.09             Haarlem.Waardepolder

                         Map.1 Masters 50+

                         Map.2 Masters 30+

 

08.08             Berkel en Rodenrijs

                         Map.1 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.2 Amateurs/Sportklasse

                         Map.3 Elite/Beloften

 

08.06             Nootdorp

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Amateurs

 

08.03             Noordeloos

                         Map.1 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse

 

08.02             Oostzaan

                         Map.1 Sportklasse

                         Map.2 Nieuwelingen

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

07.30             Wateringen

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

                         Map.4 Trimmers

 

07.26             Poeldijk

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Trimmers

 

07.22             Alblasserdam

                         Map.1 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.2 Sportklasse

                         Map.3 Elite/beloften

                       

07.21             Achterveld.Tour de Junior

                         Map.1 Klimtijdrit Jeugd.Cat.5/6

                         Map.2 Klimtijdrit Jeugd.Cat.7/Nieuweling-Meisjes

                         Map.3 Klimtijdrit Nieuwelingen

                         Map.4 Criterium Jeugd.Cat.5/6

                         Map.5 Criterium Jeugd.Cat.7/Nieuweling-Meisjes

                         Map.6 Criterium Nieuwelingen

 

07.15             Monster

                         Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.3 Trimmers

                         Map.4 Elite/Beloften/Amateurs

 

07.11             Zomoco bij Swift.Leiden

                         Map.1 Groep.A

                         Map.2 Groep.B

 

07.10             Kwintsheul

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

                         Map.4 Trimmers

 

07.08             ‘s-Gravenzande

                         Map.1 Amateurs

                         Map.2 Jeugd.Cat.5

                         Map.3 Jeugd.Cat.6

                         Map.4 Jeugd.Cat.7

 

07.05             Zomoco bij Rotterdam.Ahoy

                         Map.1 Groep. A

                         Map.2 Groep. B

 

07.04             Rotterdam.Ahoy

                         Map.1 Amateurs/Sportklasse

 

07.01             Zwanenburg

                         Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Sportklasse/Masters 40+

 

06.28             Rijswijkse Jeugd Driedaagse.Dag.3

                         Map.1 Omloop Amateurs/Sportklasse

                         Map.2 Omloop.Cat.1/7/3

                         Map.3 Omloop.Cat.2/4/5/6

                         Map.4 Huldiging.Eindklassementen

                         Map.5 De Begeleiding

 

06.27             Rijswijkse Jeugd Driedaagse.Dag 2

                         Map.1 Criterium.Cat.1

                         Map.2 Criterium.Cat.2

                         Map.3 Criterium.Cat.3

                         Map.4 Criterium.Cat.4

                         Map.5 Tijdrit.Cat.5/6/7

                         Map.6 Tijdrit.Cat.1/2/3/4

                         Map.7 Criterium.Cat.5

                         Map.8 Criterium.Cat.6

                         Map.9 Criterium.Cat.7

 

06.26             Rijswijkse Jeugd Driedaagse.Dag 1

                         Map.1 Tijdrit.Cat.1/2/3/4

                         Map.2 Tijdrit.Cat.5/6/7

                         Map.3 Huldiging.Cat.1/2/3/4

                         Map.4 Het inrijden voor de tijdrit

 

06.25             Honselersdijk

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

                         Map.4 Trimmers

 

06.21             Zoeterwoude

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Grutronde

                         Map.3 Amateurs/Sportklasse/Junioren

                         Map.4 Burgerronde

 

06.14             Ouderkerk aan de Amstel

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

06.13             Mechelen

                         Map.1 Junior-Vrouwen                           

                         Map.2 Junioren.Tijdrit

                         Map.3 Jeugd.cat.5

                         Map.4 Jeugd.cat.6

                         Map.5 Jeugd.cat.7

                         Map.6 Junioren.Criterium

                         Map.7 Nieuwelingen

 

06.11             Rijsenhout

                         Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Sportklasse/Masters 40+

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

06.07             NK.Masters

                         Map.1 Masters 40+

                         Map.2 Masters 50+

                         Map.3 Masters 30+

                         Map.4 Masters Vrouwen

                         Map.5 Masters 60+

 

05.31             Gouda.50+/60+

                         Map.1 50+

                         Map.2 60+

 

05.30             Rotterdam.Ahoy.50+/60+

                         Map.1 50+

                         Map.2 60+

 

05.26             Krommenie

                         Map.1 Elite/Beloften

                         Map.2 Sportklasse

 

05.25             DK.Zuid-Holland/Regio-West

                         Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Nieuwelingen

                         Map.3 Master 50+/60+

                         Map.4 Master 30+/40+

 

05.24             50 en 60+ Bij de Coureur

                         Map.1 50+

                         Map.2 60+

 

05.17             Dordrecht.Meisjes Toernooi

                         Map.1 Tijdrit Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Criterium Nieuweling-Meisjes

                         Map.3 Tijdrit Junior-Vrouwen

                         Map.4 Criterium.Junior-Vrouwen

                         Map.5 Meisjes.08 jaar

                         Map.6 Meisjes.09 jaar

                         Map.7 Meisjes.10 jaar

                         Map.8 Meisjes.11 jaar

                         Map.9 Meisjes.12 jaar

                         Map.10 Meisjes.13 jaar

                         Map.11 Meisjes.14 jaar

 

05.16             Olympia’s 3 M Tour

                         Map.1 Tijdrit in Delft

 

05.14             Lekkerkerk

                         Map.1 Amateurs/Sportklasse

                         Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.3 Elite/Beloften

 

05.11             Maandagavond bij de Coureur

                         Map.1

 

05.10             Amstelveen

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Masters 40+

                         Map.3 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.4 Junioren/Amateurs-Sportklasse

 

05.08             Ploegvoorstelling Argos

                         Map.1

 

05.05             Rijswijk.Bevrijdingsronde

                         Map.1 Amateurs/Sportklasse

 

05.03             Zomoco.Bij Swift.Leiden

                         Map.1.Groep.A

                         Map.2.Groep.B

 

04.27             Amsterdam.Oranjeronde.Olympia

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Nieuwelingen

                         Map.3 Masters 50+

                         Map.4 Sportklasse

 

04.26             Zomoco Bij de Spartaan

                         Map.1 Groep.A

                         Map.2 Groep.B

                       

04.25             Honselerdijk.

                         Map.1 Jeugd.Cat.1

                         Map.2 Jeugd.Cat.2

                         Map.3 Jeugd.Cat.3

                         Map.4 Jeugd.Cat.4

                         Map.5 Jeugd.Cat.5

                         Map.6 Jeugd.Cat.6

                         Map.7 Jeugd.Cat.7

 

04.12             Omloop van de Glazen Stad

                         Map.1 Deelnemers en het begin

 

04.11             Rotterdam.Ahoy

                         Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Handbikers

                         Map.3 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

 

04.06             Waddinxveen

                         Map.1 Junioren

                         Map.2 Elite-Club/Beloften/Amateurs-Vrouwen

                         Map.3 Amateurs.map.1

                         Map.4 Amateurs.map.2

                         Map.5 Elite/Beloften

 

04.04             Gouda.

                         Map.1 Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Junior-Vrouwen

                         Map.3 Jeugd.Cat.7

                         Map.4 Jeugd.Cat.6

                         Map.5 Jeugd.Cat.5

                         Map.6 Jeugd.Cat.4

                         Map.7 Jeugd.Cat.3

                         Map.8 Jeugd.Cat.2

                         Map.9 Jeugd.Cat.1

 

04.01             Rotterdam.Ahoy

                         Map.1 Nieuwelingen

                         Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse

 

03.28             Kampioenschap van Rotterdam

                         Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                         Map.2 Nieuwelingen

                         Map.3 Sportklasse/Masters

                         Map.4 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                         Map.5 Elite/Beloften/Amateurs/Junioren

 

03.03             Ploegenvoorstelling Restore.

                         Map.1

 

03.01             Open Haags Kampioenschap.Bij Trias

                         Map.1 Basisleden/Vrouwen/Nieuwelingen

                         Map.2 Masters

                         Map.3 Elite/Beloften/Junioren/Amateurs/Sportklasse

 

02.28             Ahoy.Trainingsrit

                         Map.1

                         Map.2

 

02.22             Excelsior.Open Kamp. van het Groene Hart

                         Map.1 1ste Groep

                         Map.2  2e Groep

 

02.21             De Mol.Trainingsrit

                         Map.1 Groep 1

                         Map.2 Groep.2

 

02.15             de Coureur.Trainingsrit

                         Map.1 Het Inrijden

                         Map.2 de Wedstrijd

 

02.14             De Mol.Trainingsrit

                         Map. 1 Inrijden Goep 1

                         Map. 2 Wedstrijd Groep.1

                         Map. 3 Wedstrijd Groep.2

 

02.08             De Coureur.Trainingsrit

                         Map.1

 

02.01             De Coureur.Trainingsrit

                         Map.1

 

01.31             Rotterdam.Ahoy.Trainingsrit

                         Map.1

 

01.25             Avanti.Zondagmorgencomp.

                         Map.1

 

01.17            De Mol.

                     Map.1 Groep 1. Het Inrijden

                     Map.2 Groep 1. Wedstrijd

                     Map.3 Groep 2. het Inrijden

                     Map.4 Groep 2. Wedstrijd

 

01.11                                       Avanti.Zondagmorgencomp.

                        Map.1

 

01.04                                     Avanti.Zondagmorgencomp.

 Map.1

2014

12.26            Z-Hollandse Veldritcomp.bij Swift

                        Map.1 Cat. A

                        Map.2 Cat. B

                        Map.3 Cat.Dames

 

12.13            Z-Hollandse Veldritcomp.bij WTOS

                        Map.1 Cat.Dames

                        Map.2 Cat.A

                        Map.3 Cat.B

 

12.06            Z-Hollandse Veldritcomp.bij De Spartaan

                        Map.1 Cat.A

                        Map.2 Cat.B

                        Map.3 Cat.Dames

 

11.29            Z-Hollandse Veldritcomp.bij De Mol

                        Map.1 Cat.A

                        Map.2 Cat.B

                        Map.3 Cat.Dames

 

11.27            Westlandse Helden

                     Map.1

 

11.22            Z-Hollandse Veldritcomp.bij Trias

                        Map.1 Cat.A

                        Map.2 Cat.B

                        Map.3 Cat.Dames

 

11.16            Run Bike Run.Pijnacker

                        Map.1 Het Begin

                        Map.2 Het Lopen

                        Map.3 Het Fietsen deel 1

                        Map.4 Het Fietsen deel 2

                        Map.5 De Wissels

                        Map.6 De Finish

 

11.08            Z-Hollandse Veldritcomp.bij Excelsior

                        Map.1 Cat.A

                        Map.2 Cat.B

                        Map.3 Cat.C

                        Map.4 Cat.Dames

 

10.25            Z-Hollandse Veldritcomp.bij Delta

                        Map.1 Cat.B

                        Map.2 Cat.Dames

                        Map.3 Cat.A

 

10.18            Rhoon.Albrandswaard

                        Map.1 Amateurs/Sportklasse

                        Map.2 Masters

                        Map.3 Nieuwelingen

                        Map.4 Vrouwen

                        Map.5 Junioren

 

10.11            Z-Holandse Veldritcomp.bij Avanti

                        Map.1 Groep.B

                        Map.2 Groep.D

                        Map.3 Groep.A

 

10.05            Koppelkoers bij de Coureur Maassluis

                        Map.1 De heenweg

                        Map.2 De terugweg

 

10.04            Assendelft

                        Map.1 Sportklasse

                        Map.2 Elite/Beloften/Amateurs

 

09.28            Den Haag.Uithof.Trias

                        Map.1 Nieuwelingen

                        Map.2 Jeugd Cat.7

                        Map.3 Jeugd.Cat.6

                        Map.4 Jeugd.Cat.5

                        Map.5 Jeugd.Cat.4

                        Map.6 Jeugd.Cat.3

                        Map.7 Jeugd.Cat.2

                        Map.8 Jeugd.Cat.1

 

09.17           Twee dagen Spotten op Schiphol

                       Map.1

                       Map.2

 

09.14           Alphen a/d Rijn

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Nieuwelingen

                       Map.3 Amateurs

 

09.13           Honselersdijk.Klompenronde

                       Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                       Map.2 Jeugd.Cat.1

                       Map.3 Jeugd.Cat.2

                       Map.4 Jeugd.Cat.3

                       Map.5 Jeugd.Cat.4

                       Map.6 Jeugd.Cat.5

                       Map.7 Jeugd.Cat.6

                       Map.8 Jeugd.Cat.7

 

09.11           Roosendaal.Kermiskoers

                       Map.1 Junioren/Amateurs/Sportklasse

                       Map.2 Elite/Beloften

                       Map.3 Nieuwelingen

 

09.07           Abbenbroek

                       Map.1 Jeugd.Cat.5/6

                       Map.2 Jeugd.Cat.7

                       Map.3 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                       Map.4 Sportklasse

                       Map.5 Elite/Beloften

 

09.06           Numansdorp

                       Map.1 Cat.1

                       Map.2 Cat.2

                       Map.3 Cat.3

                       Map.4 Cat.4

                       Map.5 Cat.5

                       Map.6 Cat.6

                       Map.7 Cat.7

 

08.30           Maassluis

                       Map.1 Inrijden Cat. 1 t/m 7

                       Map.2 Cat.1

                       Map.3 Cat.2

                       Map.4 Cat.3

                       Map.5 Cat.4

                       Map.6 Cat.5

                       Map.7 Cat.6

                       Map.8 Cat.7

                       Map.9 Extra Voor de trouwe vaders en moeders

 

08.26           Naaldwijk

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Elite/Beloften

                       Map.4 Funklasse

 

08.24           Delft

                       Map.1 Elite/Beloften.Omnium

                       Map.2 12 Inch Race

 

08.23           Zuidland

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Nieuwelingen

                       Map.3 Elite/Beloften

 

08.22           Veenendaal.Afwachtingswedstrijd

                       Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                       Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse

 

08.19           De Lier

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Funklasse

                       Map.4 Elite/Beloften

 

08.16           Pijnacker

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Elite/Beloften

                       Map.4 Amateurs

 

08.12           Emmen.Gouden Pijl

                       Map.1 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                       Map.2 Elite/Beloften

 

08.11           Maassluis

                       Map.1 Masters 40+

                       Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse

 

08.10           Zomoco.Westland Wil Vooruit

                       Map.1 Groep A

                       Map.2 Groep.B

 

08.09           Berkel en Rodenrijs

                       Map.1 Junioren/Amateurs/Sportklasse

                       Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                       Map.3 Elite/Beloften

 

08.07           Nootdorp

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Amateurs

 

08.05           Leiden.De Bult.Zomeravondcompetitie

                       Map.1

 

08.03           Oostzaan

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Nieuwelingen

                       Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

08.02           Leiden.De Bult

                       Map.1

 

07.31           Wateringen

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Elite/Beloften

                       Map.4 Funklasse

 

07.27           Poeldijk

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Funklasse

                       Map.4 Elite/Beloften

                   

07.26           Barendrecht

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Elite/Beloften

 

07.23           Alblasserdam

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen

                       Map.3 Elite/Beloften

 

07.19           Ochten

                       Map.1 Masters 40+/Sportklasse

                       Map.2 Nieuwelingen

                       Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

07.16           Monster

                       Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                       Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen

                       Map.3 Funklasse

                       Map.4 Elite/Beloften

 

07.13           Zomoco.Bij Westland Wil Vooruit

                       Map.1 Groep.A

                       Map.2 Groep.B

 

07.12           Giessenburg

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse

                       Map.3 Elite/Beloften

 

07.09           s-Gravenzande

                       Map.1 Jeugd.Cat.5

                       Map.2 Jeugd.Cat.6

                       Map.3 Jeugd.Cat.7

                       Map.4 Amateurs

 

07.06           Rijswijk.Jeugd Tournooi.03e dag

                       Map.1 Tijdrit Cat.5

                       Map.2 Tijdrit Cat.6

                       Map.3 Tijdrit Cat.7

                       Map.4 Criterium Cat.1

                       Map.5 Criterium Cat.2

                       Map.6 Criterium Cat.3

                       Map.7 Criterium Cat.4

                       Map.8 Criterium Cat.5

                       Map.9 Criterium Cat.6

                       Map.10 Criterium Cat.7

                       Map.11 De Huldiging

 

07.05           Rijswijk.Jeugd Tournooi.02e dag

                    Map.1 Criterium Cat.1

                    Map.2 Criterium Cat.2

                    Map.3 Criterium Cat.3

                    Map.4 Criterium Cat.4

                    Map.5 Criterium Cat.5

                    Map.6 Criterium Cat.6

                    Map.7 Criterium Cat.7

                    Map.8 Tijdrit Cat. 1 t/m 4

 

07.04           Rijswijk.Jeugd Tournooi.01e dag

                       Map.1 Het inrijden en opening

                       Map.2 Proloog.Cat. 1 t/m 4

                       Map.3 Proloog.Cat. 5 t/m 7

 

07.02           Kwintsheul

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Funklasse

                       Map.4 Elite/Beloften

 

06.27           Sliedrecht

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Sportklasse

                       Map.3 Elite/Beloften

 

06.26           Honselersdijk

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Elite/Beloften

 

06.25           Kampioenschap van Nederland.Tijd

                       Map.1 Elite/Beloften-Vrouwen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Nieuweling-Meisjes

                       Map.4 Junior-Vrouwen

                       Map.5 Nieuwelingen

                       Map.6 Elite

                       Map.7 Beloften

                       Map.8 Het Inrijden

                       Map.9 De Moterrijders

 

06.22           Zomoco.Ahoy

                       Map 1. Groep A

                       Map 2. Groep B

 

06.21           Gouda

                       Map. 1 Elite Club Vrouwen/Beloften/Amateur-Vrouwen

                       Map. 2 Cycling.Mannen/Vrouwen/Tandems

 

06.15           Zoeterwoude

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Grutronde

                       Map.3 Junioren/Amateurs/Sportklasse

                       Map.4 Burgerronde

 

06.14           Arkel.Jeugd

                       Map.1 Jeugd.Cat.1

                       Map.2 Jeugd.Cat.2

                       Map.3 Jeugd.Cat.3

                       Map.4 Jeugd.Cat.4

                       Map.5 Jeugd.Cat.5

                       Map.6 Jeugd.Cat.6

                       Map.7 Jeugd.Cat.7

 

06.10           Krommenie

                       Map 1. Sportklasse

                       Map 2. Elite/Beloften/Amateurs

 

06.09           DK.Zuid-Holland.Numansdorp

                       Map.1 Amateurs/Sportklasse

                       Map.2 Nieuwelingen

                       Map.3 Elite

 

06.08           Oudenbosch

                       Map.1 Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen

                       Map.2 Amateurs/Sportklasse

                       Map.3 Nieuwelingen

                       Map.4 Junioren

 

06.07           Zevenhuizen.Omnium

                       Map.1 Inrijden.Tijdrit

                       Map.2 Tijdrit.Nieuwelingen

                       Map.3 Tijdrit.Junioren

                       Map.4 Rit in lijn.Nieuwelingen

                       Map.5 Rit in lijn.Junioren

 

06.01           Zomoco.Trias

                       Map.1 Groep.A

                       Map.2 Groep.B

 

05.31           Rijswijk.De Spartaan

                       Map. 1 50+

                       Map. 1 60+

                       Map. 2 60+

 

05.21           Den Haag.Statenkwartier

                       Map.1

 

05.21           DK.Tijd.Zuid-Holland

                       Map.1

 

05.17           Mechelen

                       Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 1

                       Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 2

                       Map.3 Junioren.Tijdrit

                       Map.4 Junioren.Criterium

                       Map.5 Nieuwelingen

                       Map.6 Jeugd.Cat.5

                       Map.7 Jeugd.Cat.6

                       Map.8 Jeugd.Cat.7

 

05.15           Rijssenhout

                       Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                       Map.2 Sportklasse

                       Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

05.10           Gouda

                       Map. 1 Nieuweling-Meisjes

                       Map. 2 Junior-Vrouwen

                       Map. 3 Jeugd.Cat.1

                       Map. 4 Jeugd.Cat.2

                       Map. 5 Jeugd.Cat.3

                       Map. 6 Jeugd.Cat.4

                       Map. 7 Jeugd.Cat.5

                       Map. 8 Jeugd.Cat.6

                       Map. 9 Jeugd.Cat.7

 

05.05           Rijswijk.Spartaan

                       Map.1 Junioren/Amateurs/Sportklasse

 

05.04           Den Haag.Trias

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Amateurs/Sportklasse

 

05.03           Rotterdam.Ahoy

                       Map.1 Cat.1

                       Map.2 Cat.2

                       Map.3 Cat.3

                       Map.4 Cat.4

                       Map.4 Cat.5

                       Map.6 Cat.6

                       Map.7 Cat.7

 

04.27           Zomoco Bij Delta

                       Map.1 Groep.A

                       Map.2 Groep.B

 

04.26           s-Gravendeel

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Amateurs

                       Map.3 Elite/Beloften

 

04.21           Waddinxveen

                       Map.1 Junioren

                       Map.2 Elite(Club)/Beloften/Amateur-Vrouwen

                       Map.3 Amateurs

                       Map.4 Elite/Beloften

 

04.19           Leiden.De Bult.Jeugd

                       Map.1 Jeugd.Cat.1

                       Map.2 Jeugd.Cat.2

                       Map.3 Jeugd.Cat.3

                       Map.4 Jeugd.Cat.4

                       Map.5 Jeugd.Cat.5

                       Map.6 Jeugd.Cat.6

                       Map.7 Jeugd.Cat.7

                       Map.8 Jeugd Inrijden Cat.1 t/m 4

 

04.05           Piershil.Jeugd

                       Map.1 Jeugd.Cat.1

                       Map.2 Jeugd.Cat.2

                       Map.3 Jeugd.Cat.3

                       Map.4 Jeugd.Cat.4

                       Map.5 Jeugd.Cat.5

                       Map.6 Jeugd.Cat.6

                       Map.7 Jeugd.Cat.7

 

04.03           Ploegenvoorstelling bij Restore Cycling

                       Map.1

 

04.02           Hoekse Renners.Clubavond

                       Map.1

 

04.01           Trainingsavond bij De Spartaan

                       Map.1 Jeugd

                       Map.2 Overige

 

03.30           Zomoco.Bij De Mol

                       Map.1 Cat.A

                       Map.2 Cat.B

 

03.29           Open Kampioenschap van Rotterdam

                       Map.1 Groep.1

                       Map.2 Groep.2

                       Map.3 Groep.3

 

03.27           Ploegen voorstelling Westland Wil Vooruit

                       Map.1 Foto’s voor de Pauze

                       Map.2 Foto’s na de Pauze

 

03.26           Rotterdam.Ahoy

                       Map.1 Nieuwelingen

 

03.02           Trias.Open Haags Kampioenschap

                       Map.1 Ochtend Groep

                       Map.2 Ochtend Groep

                       Map.1 Vrijerenners/Trimmers

                       Map.1 Middaggroep

                       Map.2 Middaggroep

 

03.01           Rotterdam.Ahoy.Trainingsrit

                       Map.1

                       Map.2

 

02.23           Gouda.Kamp.van het Groene Hart

                       Map.1 Groep.1

                       Map.2 Groep.1

                       Map.1 Groep.2

                       Map.2 Groep.2

 

02.22           Roterdam.Ahoy’.Trainingsrit

                       Map.1

                       Map.2

 

02.16           de Coureur.Trainingsrit

                       Map.1

                       Map.2

 

02.15           De Mol.Trainingsrit

                       Map.1 Groep.1

                       Map.2 Groep.1

                       Map.1 Groep.2

                       Map.2 Groep.2

 

02.14           Archief Foto’s Vliegtuigen 2007 t/m 2013

                       Map.1  Map.2  Map.3  Map.4  Map.5  Map.6

           

02.14           Archief Foto’s 2004 t/m 2008 (Deel 1)

                       Elite-Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                       Map.1  Map.2  Map.3  Map.4

                       Map.5  Map.6  Map.7  Map.8

 

02.09           de Coureur.Trainingsrit

                       Map.1

                       Map.2

 

02.02           Avanti.Zondagmorgencompetitie

                       Map.1 Het Inrijden

                       Map.2 De Wedstrijd

                       Map.3 De Wedstrijd

 

01.02           De Mol.Trainingsrit

                       Map.1 1e Groep

                       Map.2 1e Groep

                       Map.1 2e Groep

                       Map.2 2e Groep

 

26.01           Avanti.Zondagmorgencompetitie

                       Map.1 Het Inrijden

                       Map.2 De Wedstrijd

                       Map.3 De Wedstrijd

                       Map.4 De Wedstrijd

 

25.01           De Mol.Trainingsrit

                       Map.1 B.Groep

                       Map.2 B.Groep

                       Map.1 A.Groep

                       Map.2 A.Groep

 

19.01           Avanti.Zondagmorgencompetitie

                       Map.1

                       Map.2

 

18.01           De Mol.Trainingsrit

                       Map.1 B.Groep

                       Map.2 B.Groep

                       Map.1 A.Groep

                       Map.2 A.Groep

 

12.01           Avanti.Zondagmorgencompetitie

                       Map.1

                       Map.2

 

11.01           Veldritcompetitie.Rotterdam.Ahoy

                       Map.1 Cat.A

                       Map.2 Cat.B

                       Map.3 Cat.D

 

05.01           Avanti.Zondagmorgencompetitie

                       Map.1

 

04.01           Veldritcompetitie.te Berkel

Map.1 Cat.A

Map.2 Cat.B

Map.3 Cat.C

Map.4 Cat.D

2013

29.12           Rijswijk.Jeugdveldrit bij de Spartaan

                       Map.1 Jeugd.Cat.1

                       Map.2 Jeugd.Cat.2

                       Map.3 Jeugd.Cat.3

                       Map.4 Jeugd.Cat.4

                       Map.5 Jeugd.Cat.5

                       Map.6 Jeugd.Cat.6

                       Map.7 Jeugd.Cat.7

 

28.12           Veldritcompetitie.Westland Wil Vooruit

                       Map.1 Cat.A

                       Map.2 Cat.B

                       Map.3 Cat.C

                       Map.4 Cat.D

 

26.12           Veldritcompetitie.Leiden bij Swift

                       Map.1 Cat.A

                       Map.2 Cat.B

                       Map.3 Cat.C

                       Map.4 Cat.D

 

14.12           Veldritcompetitie.Delft.bij WTOS

                       Map.1 Cat.A

                       Map.2 Cat B

                       Map.3 Cat.D

 

07.12           Veldritcompetitie.Dordrecht.De Mol

                       Map.1 Cat.A

                       Map.2 Cat.B

                       Map.3 Cat.C

                       Map.4 Cat.D

 

30.11           Veldritcompetitie.Rijswijk. bij de Spartaan

                       Map.1 Cat.A

                       Map.2 Cat.B

                       Map.3 Cat.D

 

23.11           Veldritcompetitie.Bleiswijk Bij Ahoy’

                       Map.1 Cat.A

                       Map.2 Cat.B

                       Map.3 Cat.D

 

22.11           Huldigingsavond Westland Wil Vooruit

                       Map.1

 

17.11           Run.Bike.Run.Pijnacker

                       Map.1 Voor de start en de start

                       Map.2 Het lopen

                       Map.3 Het fietsen

                       Map.4 De finish

                       Map.5 Extra

 

16.11           Veldritcompetitie.Ridderkerk

                       Map.1 Cat.A

                       Map.2 Cat.B

                       Map.3 Cat.D

                       Map.4 Cat.C

 

09.11           Veldritcompetitie.Gouda

                       Map.1 Cat.C

                       Map.2 Cat.A

                       Map.3 Cat.B/D

 

19.10           Albrandswaard.Rhoon

                       Map.1 Amateurs/Sportklasse

                       Map.2 Masters

                       Map.3 Nieuwelingen

                       Map.4 Vrouwen

                       Map.5 Junioren

 

12.10           Veldritcompetitie.Spijkenisse

                       Map.1 Cat.B

                       Map.2 Cat.A

                       Map.3 Cat. D (Dames)

                       Map.4 Cat. C

 

06.10           Coureur.Koppelkoers

                       Map.1

                       Map.2

 

05.10           Assendelft

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Vrouwen

                       Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

29.09           Den Haag.Uithof

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Jeugd.Cat.7

                       Map.3 Jeugd.Cat.6

                       Map.4 Jeugd.Cat.5

                       Map.5 Jeugd.Cat.4

                       Map.6 Jeugd.Cat.3

                       Map.7 Jeugd.Cat.2

                       Map.8 Jeugd.Cat.1

 

28.09           Veldritcompetitie.Gouda

                       Map.1 Cat.B

                       Map.2 Cat.A

                       Map.3 Cat.D Dames

 

22.09           Rotterdam.Vreewijk

                       Map.1 Sportklasse

 

21.09           Zwanenburg

                       Map.1 Jeugd. Cat.1/2

                       Map.2 Jeugd. Cat.3/4

                       Map.3 Jeugd. Cat.5

                       Map.4 Jeugd. Inrijden

                       Map.5 Jeugd. Cat.6

                       Map.6 Jeugd. Cat.7

                       Map.7 Nieuwelingen

 

15.09           Zomoco.Bij de Coureur

                       Map.1 Groep.A

                       Map.2 Groep.B

 

14.09           Honselersdijk.

                       Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                       Map.2 Jeugd Cat.1

                       Map.3 Jeugd Cat.2

                       Map.4 Jeugd Cat.3

                       Map.5 Jeugd Cat.4

                       Map.6 Jeugd.Cat.5

                       Map.7 Jeugd Cat.6

                       Map.8 Jeugd.Cat.7

 

08.09           Gouda

                       Map.1 Nieuweling-Meisjes

                       Map.2 Junior-Vrouwen

 

07.09           Numansdorp

                       Map.1 Jeugd.Cat.1

                       Map.2 Jeugd.Cat.2

                       Map.3 Jeugd.Cat.3

                       Map.4 Jeugd.Cat.4

                       Map.5 Jeugd.Cat.5

                       Map.6 Jeugd.Cat.6

                       Map.7 Jeugd.Cat.7

 

04.09           Noordwijkerhout

                       Map.1 Elite/Beloften

 

31.08           Maassluis

                       Map.1 Jeugd.Cat.1

                       Map.2 Jeugd.Cat.2

                       Map.3 Jeugd.Cat.3

                       Map.4 Jeugd.Cat.4

                       Map.5 Jeugd.Cat.5

                       Map.6 Jeugd.Cat.6

                       Map.7 Jeugd.Cat.7

 

27.08           Naaldwijk

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Elite/Beloften

 

25.08           Delft.

                       Map.1 Amateurs

                       Map.2 Elite/Beloften

                       Map.3 De Ronde Miss

 

24.08           Zuidland

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes

                       Map.3 Elite/Beloften

 

20.08           De Lier

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Elite/Beloften

 

18.08           Heerhugowaard

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen

                       Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

17.08           Pijnacker

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Elite/Beloften

                       Map.4 Amateurs

                       Map.5 Burgerronde 45+

                       Map.6 Burgerronde 45-

 

12.08           Maassluis

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Amateurs

 

11.08           Zomoco.Bij Westalnd Wil Vooruit

                       Map.1 Groep.A

                       Map.2 Groep.B

 

10.08           Berkel en Rodenrijs

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Vrouwen

                       Map.4 Elite/Beloften

 

08.08           Nootdorp

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Amateurs

 

05.08           Noordeloos

                       Map.1 Vrouwen

                       Map.2 Amateurs/Sportklasse

 

04.08           Oostzaan

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Nieuwelingen

                       Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

28.07           Ransdaal

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Elite/Beloften

                       Map.4 Amateurs

 

25.07           Wateringen

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Elite/Beloften

 

24.07           Alblasserdam

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Vrouwen

                       Map.3 Elite/Beloften

 

23.07           NK.Elite Zonder Contract

                       Map.1 de Wedstrijd deel 1

                       Map.2 de Wedstrijd deel 2

 

23.07           NK.Junior-Vrouwen

                       Map.1 Het inrijden en Verzet Controle

                       Map.2 de Wedstrijd

 

21.07           Poeldijk

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

                       Map.3 Elite/Beloften

 

20.07           Ochten

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Nieuwelingen

                       Map.3 Elite/Beloften/Amateurs

 

17.07           Monster

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Trimmers

                       Map.3 Elite/Beloften

 

13.07           Giessenburg

                       Map.1 Amateurs/Sportklasse

                       Map.2 Elite-Vrouwen

                       Map.3 Elite/Beloften

                       Map.4 Prominenten

 

11.07           Kwintsheul

                       Map.1 Elite/Beloften

                       Map.2 Nieuwelingen

                       Map.3 Junioren

 

10.07           ‘s-Gravenzande

                       Map.1 Amateurs

                       Map.2 Jeugd.Cat.05

                       Map.3 Jeugd.Cat.06

                       Map.4 Jeugd.Cat.07

 

07.07           Zomoco bij Delta.Spijkenisse

                       Map.1 Cat.A

                       Map.2 Cat.B

 

06.07           Barendrecht

                       Map.1 Sportklasse

                       Map.2 Elite-Vrouwen

                       Map.3 Elite/Beloften

 

03.07           Maasdijk

                       Map.1 Nieuwelingen

                       Map.2 Junioren

 

30.06           NK.Masters

                       Map.1 Masters 30+